94 myśli w temacie “Dość popierania PiS-u! – prof. Jerzy Robert Nowak

 1. Dość popierania tych co mieli okazję już rządzić a mimo to nic nie zrobili dla nas.
  Ugrupowania, które były przy władzy przynajmniej w obecnym wieku nie przyniosły nam nic dobrego.
  Polaku ucz się na błędach.
  Nie głosuj na opozycję tylko dlatego, że to opozycja.
  Głosuj na tych, którzy przynajmniej jeszcze nie udowodnili, że nie dbają o nasze interesy.

  1. „Dość popierania PiS-u” – prof. J.R. Nowak.
   Lepiej późno, niż wcale.
   WON to: WOLNOŚĆ
   OJCZYZNA
   NIEPODLEGŁOŚĆ
   patriotyczne stowarzyszenie naszego genialnego wynalazcy – Jana Taratajcio.

  2. Całkowicie się z Tobą zgadzam Wolni Słowianie! .
   Trzeba koniecznie zerwać ze schematem myślenia, że wybór jest tylko między PIS a chazarską opozycją parlamentarną.

   Powtarzam mój wczorajszy wieczorny komentarz, ponieważ myślę, że jest ważny z tego względu, że zaczynają się już pojawiać BARDZO MŁODE, BARDZO ŚWIADOME osoby. które wychodzą poza ten schemat. Tacy ludzie powinni i będą kreować naszą , nie tylko lokalną, polską rzeczywistość w bliskiej (mam nadzieję :-)) przyszłości !
   _
   Wczoraj odwiedziłam koleżankę mieszkająca w sercu Szwajcarii Kaszubskiej i miałam okazję dłużej porozmawiać z jej córką. Ta wspaniała osiemnastolatka o wielkim Sercu, aktualnie w klasie maturalnej, nazywa siebie licealistką-aktywistką. Przepada za podejmowaniem inicjatywy, organizując przeróżne akcje społeczne np. zbieranie środków na potrzeby lokalnych schronisk dla zwierząt czy prowadząc działania w sferze kulturalnej, bo jest też wybitnie wokalnie i muzycznie uzdolniona.

   Otóż, ta Cudowna Istota jest najmłodszą kandydatką startującą do Rady Powiatu z listy KWW Otwarte Kaszuby!

   Wyciągnęłam od niej ulotkę, w której m.in. mówi:

   Nadszedł czas, kiedy samorządy potrzebują świeżego spojrzenia, perspektywy wyróżniającej się kreatywnością rozwiązań. Doprowadzimy do tego, gdy w naszym samorządzie doświadczenie nawiąże współpracę z innowacją, którą wyznacza młode pokolenie.
   […] pragnę podjąć odpowiedzialność współtworzenia lokalnej rzeczywistości. W tym celu powołam Młodzieżową Radę Powiatu oraz przystąpię do realizacji autorskiego projektu „Samorząd? OK! – Obywatelski Kurs”.

   Znam tę mądrą i śliczną dziewczynę nie od dziś! Ona nie rzuca słów na wiatr!

   Pośród wielu obojętnych i zmanipulowanych technologią młodych ludzi zaczynają pojawiać się prawdziwe PEREŁKI!

   Kochani, to są zwiastuny Wielkiej Zmiany, na którą tak bardzo czekamy!

 2. Propaganda sukcesu-obserwuj-odebranie-otwarcie obwodnicy Radomia cyt.. ”zrobiliŚMY- -Śmy- zbudowaliŚŚŚŚMY – odtrąbiają akurat….teraz ………jakie to znajome…kto uwierzy..krasomówstwo…Podkładanie tego newsu dzisiaj…
  Młodzi zobaczcie jak TO działa…

 3. Ten pan to stary chrześcijański kolaborant z okupantem syjonistycznym !!! Tacy ynteligenci jak on latami kolaborowali i ogłupiali Polaków czego rezultatem jest obecna tragiczna sytuacja Narodu Polskiego !!! Promowanie tego pana na słowiańskim portalu jest nie na miejscu. To jest szkodnik !!!!

  1. Wszyscy latami tkwiliśmy w babilońskiej hipnozie. Sztuką jest wybudzić się z niej wreszcie. A jest to proces niespieszny, ewolucyjny. Targetem tego bloga nie są już wybudzeni, ale właśnie budzący się katolicy – Polacy RODacy Słowianie. Przykład powolnej ewolucji profesora Jerzego Roberta Nowaka jest Ważnym Znacznikiem Przestrzeni dla pozostałych Braci-w-Procesie-Wybudzania, gdyż wszem i wobec dobitnie ukazuje, że nawet „najtwardszy elektorat PiS-u” zaczyna wreszcie sięgać po własny rozum (zdrowomyślenie).

   Wszyscy Polacy się wybudzą, bo właśnie teraz następuje ten ważny ewolucyjny moment historii mieszkających na tych ziemiach Słowian.

   Ci, którzy mieli szczęście wybudzić się wcześniej, nie powinni pysznić się z tego powodu, lecz raczej z WielkoDusznością (WielkoDuszność – jedna z najważniejszych lechickich cnót) wspierać pozostałych braci RODaków w ich indywidualnych procesach wybudzania się 🙂

   1. Pan Jackowski powiedział kładąc na szalę swoją reputację, że:
    WYBORY PRZEGRAJĄ SONDAŻOWNIE!

    no i sprawdza się!
    18 min. temu
    ,,Rafał Trzaskowski wygrywa Warszawę. Najlepszy wynik w historii
    To jest nokaut. Rafał Trzaskowski wygrywa wybory w Warszawie w I turze – 54,1 proc. Patryk Jaki zrobił znakomitą kampanię i dlatego jego porażka z wynikiem 30,9 proc. jest jeszcze większa.”

    8 min. temu
    ,,Zdanowska dzwoni do Sasina: Panie ministrze, ma pan u mnie dobre wino
    Nikt nie zrobił tyle dla Hanny Zdanowskiej, co minister Jacek Sasin. Ogłaszając, że ma w nosie głos mieszkańców miasta, załatwił urzędującej prezydent druzgocące zwycięstwo nad kandydatem PiS już w pierwszej turze. Kandydatka PO według sondaży zdobyła 70,1 proc. głosów.”

    Jacek Sutryk we Wrocławiu

   2. czyli dostali czerwoną kartkę! Teraz PIS ZACZNIE SIE SYPAĆ, bo o innych nie wspomnę, bo juz posypani, więc w przyszłych wyborach SŁOWIANIE WYGRYWAJĄ ❤
    Myslę, ze Morawiecki poleci!

    Kaczyński chyba nie do końca zadowolony. Po ogłoszeniu wyborów zaczął mówić o… kolejnych wyborach

    Zupełnie przemilczając to, że kandydaci PiS zupełnie polegli w miastach. Także Patryk Jaki, który najpewniej nie doczeka drugiej rundy w Warszawie ( P. JACKOWSKI PRZEWIDZIAŁ, ŻE OSTATECZNIE W 2 TURZE JAKI WYGRA)

    Po Kaczyńskim głos zabrał premier Mateusz Morawiecki. Szef rządu skupił się na podziękowaniach. – Dziękuję wszystkich, których na trasie spotkałem, wszystkich, z którymi pracowałem. Jeśli się potwierdzą te sondaże, to będzie to jeden z najlepszych wyników w historii III RP, ale jeszcze poczekajmy – stwierdził.

    Przypomnijmy, że według sondażowych wyników wyborów w skali kraju wybory wygrało Prawo i Sprawiedliwość z wynikiem 32,3 proc. Druga Koalicja Obywatelska zyskała 24,7 proc. głosów.
    https://natemat.pl/252531,wyniki-wyborow-samorzadowych-jak-je-skomentowal-jaroslaw-kaczynski

   3. Elaszka – ja tam się nie cieszę. Mafia KO-PSL ma 40% głosów i dalej będą wraz z SLD rządzić pewnie w 14 na 16 województw. Liczyłem, że Ruch Narodowy dostanie koło 5%, a tu ledwie 1,2%. We Włocławku Maciej Maciak przepadł, podobnie jak Liroy w Kielcach. W Warszawie Trzaskowski wygrał w I turze. Chazaria triumfuje, a my nadal nic. Dalej Polacy głosują na syjonistyczne partie. Kiepsko to wygląda. Potocki w Warszawie nawet 1% głosów nie dostał.

  2. Pimpuś, ja kilka lat temu byłem jak prof. Nowak. Z tym, że dla mnie idolem był Grzegorz Braun i jego wizja świata. Bardzo podobało mi się zwłaszcza jego podejście do kar: kara śmierci dla morderców i zdrajców stanu. Dzisiaj już Braun stracił dla mnie sporo na atrakcyjności. Podobnie z prof. Nowakiem i PiSem. Tak mi się zdaje. Każdy ma swój czas.

   1. Przestańcie popychać pierdoły „że każdy ma swój czas ! „. Taki typ jak Nowak czy Braun i im podobni gdy już mają około 25 lat nigdy się nie obudzą. To są wirusy żydowskiej religii poruszające się w swerz półprawd i subtelnych kłamst mającymi na celu zwodzić na manowce przede wszystkim MŁODZIEŻ ! Starych obudzonych ludzi jest za mało aby zagrozić istnienu tego taludycznego syfu dokoła Nas. Może to zrobić tylko duża grupa młodzieży w określonym czasie gdy dojrzeje. I to właśnie tej młodzieży się oni boją i o nią biją. Dlatego uważam takiego Nowaka za wybitnego szkodnika. Żaden elektorat Pis-u się nie sypie ! Odejdzie PiS a elektorat będzie ! będzie głosował na klona PiS-u bo tak został zaprogramowany i wytresowany. To Wy się wybudzcie z sennych marzeń. Ta dziewczynka przytulona do lwa jest dowodem, że marzycie ! Pobudka !!!

   2. Pimpuś – nieprawda – wyborcy PiSu się budzą. Przykładem jest moja 65-letnia mama. Od kilkunastu lat głosuje na PiS i teraz choć wciąż uważa, że nie ma realnej alternatywy dla PiS to coraz bardziej ją wkurza, że PiS nie wsadza złodziei z PO i zauważyła też że jest coraz więcej kolorowych (nawet w naszym małym miasteczku pod Warszawą się trochę kręcą) i dyktatura szczepionkowa też jej się nie podoba. I zaczyna mówić, że jak PiS nie zrobi porządku ze złodziejami i zdrajcami z PO to zagłosuje za rok na Ruch Narodowy. A że PiS ich nie powsadza jestem na 99% pewny. Co do wieku 25 lat i obudzenia – nie ma limitu wieku przy którym człowiek się budzi według mnie. Ja mam 36 lat, a tak poważnie budzić się zacząłem dopiero około 30-ki. Każdy ma swój czas, bo każda dusza jest inna i jest na innym etapie rozwoju i budzi się w innym czasie i pod wpływem innych bodźców.
    Zawsze jest coś takiego jak mądrość etapu. Rewolucje nigdy nie są dobre, co wiemy z historii. Tacy ludzie jak Braun czy prof. Nowak są bardzo potrzebni i odgrywają pozytywną rolę w procesie pobudki świadomości. Takich jak my co budzą się szybko i zrzucają z oczu całkowicie matriksowe klapki w wielu dziedzinach (polityka, zdrowie, kosmici, ezoteryka itp.) jest garstka. Nie czarujmy się takie są fakty. Reszta budzi się powoli i gdybyś dzisiaj Pimpuś im powiedział, że kościół katolicki to zło wcielone to by cię za wroga wzięli i nic byś nie zyskał. Matriks trzeba rozwalać jak to ujął Karpow techniką małych kroczków. Pierwszym kroczkiem na tej drodze jest wyrzucenie ze stołków syjonistycznych marionetek z PiS i zastąpienie ich póki co II RP Potockiego i Ruchem Narodowym. Po 4 latach gdy świadomość wzrośnie będzie można wykonać kolejny krok i być może pozbyć się w ogóle partii i wprowadzić do rządzenia system szwajcarski z obligatoryjnymi referendami i ich respektowaniem przez rząd. I dopiero wtedy będzie można dokonywać większych zmian. Pośpiech jest wskazany tylko przy łapaniu pcheł. Gdy świadomość ludzi wzrośnie dostatecznie ludzie tacy jak prof. Nowak czy Grzegorz Braun samoistnie stracą swoich wielbicieli, bo ci już nie będą rezonować ze swoimi idolami, którzy będą dalej tkwić w katolickiej ortodoksji. Na dzień dzisiejszy nasz naród jest zbyt zahipnotyzowany kościołem i religią, aby dokonywać antykościelnej rewolucji. To się zwyczajnie nie może udać.

   1. Życie bez marzeń jest jak pączek bez marmolady – nie ma do czego dążyć…

    PIMPUŚ proszę nie dołuj LUDZI……………

    Popełnić błąd to nie tragedia………tragedią jest upieranie się przy tym błędzie…

  3. Warto promować tych, którzy mimo tak twardych programów w sobie potrafili znaleźć siłę DUCHA i się przeprogramowali – mało tego – to jeszcze się tym z nami dzielą! To są własnie te CUDA, które się zdarzają i są głośnym dowodem dla tych, którzy wciąż pytają: GDZIE JEST TA ZAPOWIADANA ZMIANA?!

   OCZYSZCZAMY KRYSZTAŁY- CZYLI SIEBIE! 😀

   ANO W NAS I DOPIERO PRZEZ NAS DOKONUJE SIĘ EWOLUCJA SYSTEMU- system upada, bo to my się zmieniamy- każdy z osobna, nie wszyscy naraz- to malutkie puzzelki tworzą kształt zmian, które nadchodzą WIELKIMI KROKAMI- WYSTARCZY TYLKO ROZEJRZEC SIĘ JAK JASTRZĄB WIDZIEC Z WYSOKA TO MALEŃKIE- ZATACCCCCCCCCCCCZAĆ CORAZ TO WIEKSZE KOŁA ( dziwnie się napisało- piasałam normalnie, a C się rozmnożyło- tak więc zostaje, bo to moze jakiś znak!)

   ZMIENIAMY SIĘ! MIŁEGO! WCZORAJ BYŁAM W GÓRACH! TO CUDOWNE! KUPIŁAM KRYSZTAŁY! CIESZĘ SIĘ! POZDRAWIAM RADOŚNIE! ❤

   Zbliżamy się do szczęścia bram ❤ https://www.youtube.com/watch?v=pC-6yJCl1Z8

   BO WYSTARCZY OTWORZYĆ WSZYSTKIE KOMORY SERCA, A DUSZEK/ DUSZA OSZALEJE ZE SZCZĘŚCIA ❤

   ZMIENIAMY SIĘ! UŚMIECHNIJ SIĘ! TO KLUCZ DO SERCA BRAM! RADość ❤

   SŁOŃCE NAJPIĘKNIEJSZY ARTYSTA NA ZIEMI – WSPÓŁTWÓRCA ŻYCIA- TWÓRCA NAJPIĘKNIEJKSZYCH BARW ❤
   ALE DO TEGO POTRZEBA KRYSZTAŁÓW:

   ,,Ta brakująca część ukryta tu gdzieś''
   TO MY: WY, JA KAZDY Z OSOBNA- TWORZYMY KRYSZTAŁOWĄ SIATKĘ ZIEMI ❤ KOCHAM WAS KRYSZTAŁKI ❤

   OGRODNICY WSZECHŚWIATA- LECZĄ ŚWIAT UŚMIECHEM!
   UŚMIECH ŁZY- SŁOŃCE OSUSZY JE!
   BĄDŹMY SŁOŃCEM DLA SIEBIE NAWZAJEM, A KAŻDY SYSTEM UPADNIE, GDYŻ BOI SIĘ TRWAJĄCEGO WCIĄŻ WSCHODU SŁOŃCA W KAŻDYM Z NAS W NASZYCH SERCACH ❤

   Słońce to nie religia to zjawisko które buduje świat!
   SŁOŃCE TO NIE RELIGIA TO KRYSZTAŁ WSZECHŚWIATA- STAN NAJWYŻSZEGO ZROZUMIENIA, UNIESIENIA ❤
   TO PRZYJACIEL, A NIE NIEWOLNIK RELIGII!

   RELIGIA TO KAJDANY wszystkiego co uwierzy w nią!

   JAK SŁOWIANECZKA ❤ PIĘKNIE NAPISAŁA:
   To LISTONOSZ ŻYCIODAJNYCH FOTONÓW! ❤

   a CO JEST NAJPIĘKNIEJSZE, ŻE TEN ŚWIETLISTY LISTONOSZ ODWIEDZA NAS CODZIENNIE- zawsze nawet po najgorszej nocy ZAWSZE JEST ON SŁONECZNY PRZYJACIEL ❤

   WPISAŁAM NA YT: SŁONECZNY PRZYJACIEL I CO:
   ZAWIESIŁ SIĘ I PO CHWILI wyskoczyło:
   bład wczytywania strony- i:
   ,,Przekroczono limit czasu połączenia

   Serwer http://www.google.com zbyt długo nie odpowiada.

   Witryna może być tymczasowo niedostępna lub przeciążona. Spróbuj ponownie za pewien czas.
   Jeśli nie możesz otworzyć żadnej strony, sprawdź swoje połączenie sieciowe.
   Jeśli ten komputer jest chroniony przez zaporę sieciową lub serwer proxy, należy sprawdzić, czy program Firefox jest uprawniony do łączenia się z Internetem.''

   TO DOWÓD NA TO, ZE SŁONECZNY PRZYJACIEL ROZŁOZY SYSTEM SZYBCIEJ NIZ IM SIE WYDAJE 😀

   Piotr Rubik feat Grzegorz Wilk Strażnik Raju https://www.youtube.com/watch?v=bIvKbuSlS38

 4. TAWIE – o TYM – o WIELKODUSZNOŚCI przed chwilą pomyślałam… wróciłam do domu i włączyłam ponownie…aby wpisać -Rozsyłajmy wokół taką energię szlachetną, wspaniałomyślną…niech drgnie energia w sercach RODaków..

 5. „Wszyscy Polacy się wybudzą, bo właśnie teraz następuje ten ważny ewolucyjny moment historii mieszkających na tych ziemiach Słowian”.

  To wybudzenie mocno przyśpiesza, właśnie niedawno wszedł na ekrany kin film „Kler” Smarzowskiego, który odsłonił część brudów, dotąd ukrywanych wszelkimi sposobami przez rządzące jeszcze nami przechrzty i czarne hieny.

  W niedzielnych wyborach regionalnych do Rad Narodowych postarajmy się wybierać tych, których znamy, co reprezentowali swoim życiem i swoją pracą dla innych dotychczas.

  Wszyscy wiemy, że prawo wyborcze jest zakłamane i zafałszowane, ustalane i poprawiane zawsze przez tych, którzy są w rządowej przewadze.

  Mamy więc, jak zwykle dotychczas, wybór między dżumą a cholerą.

  Nasz wybór, według mojego rozeznania, polega tylko na tym, czy pójść na wybory, czy sobie odpuścić nasz udział w tym kabarecie.

  Życzę dobrych przemyśleń, analiz i dobrych wyborów.

   1. [TAW] Między dżumą a chlorellą…
    —————————————
    Hahaha Chlorelle biore, tzn. bierzemy, bo moj maz tez sie dal przekonac, juz drugi miesiac; kolendre co drugi tydzien. Po nowym Roku zrobimy sobie przerwe, a pozna wiosna kuracje powtorzymy.

  1. Ja uważam, że trzeba iść na wybory, ale nie głosować na tych, których promują media głównego ścieku. Ja do rady miejskiej głosuję na sąsiadkę, która jest co prawda ortodoksyjną katoliczką, ale wiem, że jest uczciwa. Z burmistrzem gorzej – tu niestety mam wybór między PiSowcem (słabissimo – same ogólniki i frazesy, widać że nie ma pojęcia o rządzeniu 25-tysięcznym miastem) oraz kandydatką z PO (ta prezentuje się dużo lepiej i zarządzała wspólnotą mieszkaniową). Pozostałych 2 kandydatów rzekomo bezpartyjnych to ludzie z lokalnej kliki mafijnej, występującej dla zmyłki pod szyldem bezpartyjnym, którzy rządzą od 30 lat. Do powiatu głosuję na młodego chłopaka Konrada Smuniewskiego z Porozumienia Narodowo Patriotycznego, a do sejmiku na Krzysztofa Bosaka z Ruchu Narodowego. W okręgu nr 5 na Mazowszu (powiaty m.in. zwoleński czy białobrzeski) do sejmiku startuje Hubert Czerniak. Okręg 5 Mazowsza ma szczęście, że mają takiego kandydata. I na takich ludzi trzeba głosować. Jeśli się nie pójdzie na wybory, to jest to zgoda na wybór tego, kogo wybierze większość. A tak nawet jak wygra ten, co wszyscy oczekiwali, to przynajmniej można później mieć czyste sumienie, że się ręki do uprawianej przez niego destrukcji nie przyłożyło.

   1. Do Wolni Słowianie…
    Zastanów się czy nie chodzi TYLKO o FREKWENCJĘ ?
    OBECNOŚĆ , UCZĘSZCZANIE , UCZESTNICZENIE ?……….
    ww. to NASZ ENERGIA…

    …nie widzę Wolnych Słowian Kandydujących u NAS…
    Przyjrzyjcie się jak jest u WAS ? KTO? CO?

   2. „Jeśli się nie pójdzie na wybory, to jest to zgoda na wybór tego, kogo wybierze większość.”
    To nie jest zgoda na wybór tego, kogo wybierze większość Wolni Słowianie. Nie wmawiaj mi, że nie mam wyboru być wolny i że muszę wybrać sobie kogoś kto będzie decydował o moim losie. Ja już wybrałem i jest to moje sumienie, moja dusza, moje serce.
    Jak nie wybiorę Ciebie to znaczy, że zgodziłem się być rozgrywany przez Twego przeciwnika? Bzdury. Nie przewidujesz, że chcę sam decydować o swoim losie?
    Nie ma takiej możliwości w Twoim światopoglądzie? To współczuję przebudzenia inaczej.

   3. Dopóki istnieje ten system zawsze ktoś będzie decydował o Twoim losie i nie jesteś wolny. Zrozum to bezpański. Jeśli uważasz inaczej spróbuj od jutra nie płacić podatków. Masz jak w banku że do Ciebie przyjdą prędzej czy później i będziesz musiał zapłacić, a jeszcze cię przy tym mogą wsadzić. Potnij jutro dowód na kawałki i spróbuj żyć bez dowodu osobistego. No przecież jesteś wolny nie? Dlatego dopóki tak jest jeśli nie idziesz na wybory, bo jesteś wolny to kto inny decyduje o Tobie jakiego zarządcę ci wybierze. Odpowiada ci to? Mi nie, dlatego idę na wybory i jeśli nikt mi w pełni nie odpowiada wybieram tego co jest mniejszym złem. Świadomość ewoluuje powoli i wraz z nią zmieniają się odpowiednio rządzący. Dlatego aby ten system zmienić trzeba iść na wybory, a nie mówić że jestem wolny i nie będę głosować, bo i tak wybiorą za Ciebie. Zrobisz jednak jak uważasz.

  2. „Wszyscy Polacy się wybudzą, bo właśnie teraz następuje ten ważny ewolucyjny moment […]
   ————————————
   Wszyscy Polacy, czy wszyscy Polacy, ktorzy maja dusze?

   1. Każdy może mieć jeszcze szansę dostępu do duszy, kwestia osobistej determinacji w pracy nad sobą, nad oczyszczaniem swego osobistego pola z nieewolucyjnych programów. Nie jest to niestety praca lekka, łatwa i przyjemna, więc podejmuje ją niewielu…

   2. Mialam na mysli tych, ktorzy wygladaja jak ludzie a nimi nie sa. Ponoc nigdy nie beda miec polaczenia z dusza.

   3. moze sie i wybudza ,a PO-PIS to przeczowa?.Nie nadarmo panstwo wyznaniowe jest ochraniane przez armie eskimosow ubrana w mundury wojska polskiego i koczujaca zgodnie ze swoja kultura w polskim lesie.Istonie moga nastapic zmiany przelomowe wraz ze zwiekszeniem swiadomosci u mlodych Polakow.Uwaga jednak aby nie okazalo sie znow ,ze kandydatami steruja eskimosi z tylniego siedzenia tak jak kazda jedna partia po 89 roku i ta jedyna przed oraz dzis PISem.

   4. Justyno jak zawsze chodzi o udoj energetyczny i zajecie czyms ludzi wiec wybory.Polacy jeszcze nie zrozumieli ,ze wladze nad soba moga miec w ciagu 24 godzin w sposob szybszy i zupelnie bez zbednego szumu.Oni tam na Wiejskiej i ci na tylnim siedzeniu z pilotem w reku doskonale to rozumieja, dlatego gra we wyboru i podstawiencow bedzie odbywala sie tak dlugo jak Polacy beda chodzic i wybiera,miec nadzieje,wybaczac i modlic sie od ich boga.Wybory i kosciol jest gwarancja wladzy nad Polakami.

   5. Devingo – a jak bez wyborów chciałbyś zmienić ten system i przywrócić polskie rządy? Zostaje tylko rewolucja. Owszem cały naród zjednoczony wywiózłby tą bandę syjonistycznych złodziei na taczkach bardzo szybko, ale ile ofiar byłoby przy tym? Myślisz, że oni tak po prostu oddaliby władzę? A ustawa 1066? Może gdyby armia i policja stanęłyby po stronie społeczeństwa to by tak mogło być. Jednak oni wtedy mogą sprowadzić obce armie i służby do pomocy i doszłoby do totalnej wojny. Dokonać zmian bez rewolucji można tylko poprzez wybory. A jak tego dokonać? Prosto. Żaden syjonistyczny agent nie zinfiltruje żadnego ruchu społecznego czy partii jeśli będzie ona posiadać narzędzie niemal doskonałe – wykrywacz kłamstw. Dzisiaj przy obecnej technologii można skonstruować taki, który daje skuteczność 99%. Koszt to jakieś 1-2 miliony zł. Zrobić zbiórkę społeczną, zaangażować paru informatyków, inżynierów i zrobić coś takiego. Nawet sam rezonans magnetyczny daje ok. 95% skuteczności bo inne obszary mózgu są aktywne gdy kłamiesz, a inne gdy mówisz prawdę. Nie da się tego oszukać. Użycie takiego wykrywacza i zaangażowanie miliona ludzi w pilnowanie uczciwości wyborów także z użyciem tego wykrywacza załatwi to samo bez rozlewu krwi. Niestety póki co ludzie do tego nie dojrzeli.

   1. Wolny Slowianinie jak isc na wybory to musisz byc pewien ze nikt tego nie sflaszuje a jestes????myslisz ze uczestniczysz we wolnych,demokratycznych wyborach???Oczywiscie teoretycznie sprawa przejecia Polski jest do zrobienia w krotkim terminie…ale jeszcze troche ,wiecej swiadomosci…a we wyborach drogi to Polacy zapierdalaja od 1945 roku..tez podobno demokratycznych taka jak dzis Polacy glosuja na wnuczeta tamtych NKWDziarzy nermodystycznych po 45 roku.Rewolucja owszem ale w glowach Polakow i nie tylko…oddalic sie od kosciolka,od telewizorni,uzywek,pornoli ..wszystko stanie sie jasniejsze.Nawet to ze wybory to iluzja.Pamietaj Slowianinie ze dzis masz oczywsicie wybor ale ten ktory ONE podstawiaja Polakom.

   2. No to jeszcze ze 30 lat przyjdzie nam poczekać aż pokolenie telewizyjne wymrze, bo ludzie 50+ i starsi żyć bez TV nie potrafią i powtarzają jak bioroboty to co w TV mówią. Jeśli milion ludzi zaangażowałby się w kontrolę wyborów to nie mogliby sfałszować. Ale ludzie dalej wierzą w uczciwość (50%) i głosują, a drudzy (50%) nie chodzą bo myślą jak Ty (i tak sfałszują to po co chodzić) albo uważają że wszyscy to złodzieje i aferzyści. I te drugie 50% co nie chodzi na wybory nie robi nic by coś zmienić. A skoro tak to syjonistyczna okupacja niedługo zamieni Polskę w Polin. Rewolucja nie przejdzie wobec ustawy 1066 i ostatnio podpisanej przez Dudę ustawy o wydawaniu broni i polskich mundurów obcym wojskom.

   3. „Jeśli milion ludzi zaangażowałby się w kontrolę wyborów to nie mogliby sfałszować”.

    Wybory są fałszowane na wszystkich poziomach. Najbardziej na etapie końcowym: „chrzczenia” głosów przez zaawansowane algorytmy wyborcze illuminackich superkomputerów…

    Podobnie recz ma się z programowaniem losowań w przemyśle hazardowym (gry typu lotto).

   4. No więc na każdym poziomie trzeba wprowadzić ludzi kontrolujących i używających wykrywacza kłamstw. Wtedy żadne fałszerstwo nie będzie możliwe. Jednak do tego trzeba ogromnego zaangażowania i świadomości ludzi, a tego póki co nie ma. Jak szybko i skutecznie wyzwolić Polskę za pomocą niemal doskonałego wykrywacza kłamstw piszą tu https://innemedium.pl/wiadomosc/rzeczpospolita-mafijna-czesc-iv-skuteczny-sposob-na-bandytyzm
    Wstęp jest dość przydługi, ale można go pominąć.

   5. Również polecam zapoznać się z tym przydługim artykułem o SPECYFICZNYM wykrywaczu kłamstw.. 😉 Wpadłam na niego przypadkiem, niedługo po tym jak się ukazał…
    Zmienia troszkę sposób postrzegania tak demonizowanych technologii….. 😉

    Nie technologia jest zła. Liczy się KTO i W JAKIM CELU będzie jej używał.

 6. STRATEGIA OKUPACYJNEJ WŁADZY POPiS
  GRA z tubylcami toczy się o wzięcie – CZYTAJ OTRZYMANIE PEŁNI WŁADZY !
  Narzędzia manipulacji to:
  1. Stale publikowane sondaże przedwyborcze celowo PROGNOZUJĄCE FAŁSZYWĄ przewagę PO nad PiS-em mającym realne szanse na wyborczy sukces w sprytnie realizowanej heglowskiej strategii POPiS-u sugerującej OWCOM wygraną bezpretensjonalnej i oszukańczej PO.
  2. Staranne omijanie w sondażach lub ich całkowite marginalizowanie kandydatów niezaleznych, wrogich okupacyjnej władzy, niezależnych.
  3. Kilkumiesięczny, stwierdzonym w stosownym oświadczeniu KW i wyrokach prawnych bezprawny start kampanii wyborczej kandydatów okupacyjnej władzy POPis-u.
  4. Wyłączne prezentowanie w mediach głównego nurtu waśni między kandydatami POPiS-u, znacznie rzadziej PSL, KUKIZA w celu NEGATYWNEJ POLARYZACJI ELEKTORATU w stale podgrzewanej wojence miedzy PO i PiS-em.
  5. Nagminne prezentowanie przez media głównego nurtu popierających okupanta wypowiedzi i ocen prezentowanych przez wysługujących się okupacyjnej władzy szpeniów, redaktorków, polityków i rozlicznych psorków i doktorków z dziedziny politologii i socjologii manipulowania stadami.
  6. Nagminne i niezgodne z 13 art. konstytucji stolzmana bezkrytyczne ukrywanie pochodzenia kandydatów ich dwuczłonowych, zmienionych nazwisk.
  Można by tak długo i owocnie, ale ważniejsza jest odp. na pytanie?
  CO W TAKICH RAZACH CZYNIĆ?
  1. Nie dać się w tyPOwy sposób wykiwać i głosować na znanych, niezależnych, bezpartyjnych lub z II RP kandydatów !
  2. Nie głosować na wieloletnich ZŁODZIEI, AGENTÓW, MANIPULATORÓW, DURNI, PRZYGŁUPÓW, KARIEROWICZÓW i EGOISTÓW !
  3. Nigdy nie POwtarzać tego samego błędu i nie głosować od kolejnej BANDY do BANDY ! !
  4. Głosować na znanych sobie kandydatów z poza list mainstreamowych partii, którzy jeszcze nie rządzili !
  5. Kompletnie i typowo zdezorientowanym radzimy wybierać kandydatów niezależnych z II RP lub głosować na doprawdy rzadkich typowych SŁOWIAN/ek o naturalnych blond włosach, wyłącznie niebieskich oczach ( nie zielonych i ciemnych ), naturalnych uszach ustawionych równolegle do prostego czoła z wykształconymi zwisającymi opuszkami ( nie elfich czyli ich pozbawionych ), aby linia końcówki nosa nie była poniżej linii końcówek uszu, bez wygiętych kciuków usytuowanych jakby poza dłonią, bez nadczynności stawów palców u rąk, uśmiechu nie prezentującym typowego, obfitego, charakterystycznie imponującego uzębienia.
  WYBORY i tak WYGRA w zdecydowanej większości PiS po części z PO, więc należy do maksimum ograniczyć głosowanie na POznanych egoistów i karierowiczów, nihilistów z PO, PSL, ect. oddając swe głosy WYŁĄCZNIE na kandydatów prawicowych innych, małych, patriotycznych ugrupowań…

  PODAJ DALEJ…

 7. TAW, super zdjęcie lwa i dziewczynki.
  Radość na jej buzi zastępuje tysiące słów.
  Od dawna marzę, żeby przytulić się do tego pięknego, wielkiego kota.
  Jestem fanem potęgi i siły tych zwierząt.

  1. Mi aż ciarki po plecach poszły jak zobaczyłam to zdjęcie, bo DOKŁADNIE W TYM SAMYM MOMENCIE w tle poleciały słowa piosenki „RYCZĘ JAK LEW!” 😀
   Piosenki nie wrzucę, bo niesie ze sobą dość agresywną energię (aczkolwiek przekaz ciekawy, także jak ktoś chce posłuchać to było to „FBS – Nie pozwalam ci wejść”) I w ogóle jak ją pierwszy raz usłyszałam to intensywne ciarki miałam w całym ciele..

   A na TAWernianą skarbnicę wiedzy weszłam akurat w celu znalezienia informacji o koherencji, bo zapamiętałam, że ktoś tu wrzucał jakieś materiały. Dlaczego o koherencji? Wczoraj natknęłam się na to słowo w dość nietypowym miejscu, dlatego mocno zwróciło moją uwagę.. 😉 Jak do tego ktoś mi tak ryczy jak lew, to chyba tym bardziej trzeba się tym zająć…. 😀

   Jeszcze inny „przypadek”. W powyżej wspomnianej piosence dobitnie podkreślane są słowa „nie pozwalam ci wejść”. Dziś w nocy lub nad ranem na chwilę się przebudziłam i moja świadomość zarejestrowała myśl brzmiącą „pozwól mi wejść” (?!) Kiedy jakiś czas temu doświadczałam że tak powiem „ataku” 😉 kolejny raz miałam ten stan jaki tu opisywało kilka osób, jakby „nieposiadania ciała”. A właściwie stan wchodzenia w to odczucie. I co ciekawe…. zarejestrowałam jakby coś w tym momencie chciało w moje ciało wejść (bez zboczonych skojarzeń proszę 😁 😂 ) Skupienie uwagi na tym odczuciu spowodowało wycofanie się tego czegoś. Pachnie mi to tematem porwań dusz, przejmowania ciał..
   A może chodzi o coś innego.. (?!)

  2. Arkona pisze:
   19 kwietnia 2018 o 23:25

   „…mam tez tu na mysli LIST – PRZESLANIE, jakie Przestrzen podaje w zdjeciu Dziewczynki, ktora tuli sie do Lwa, ”

   Wiecej w temacie : tutaj :

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2018/04/17/proroczy-sen-prof-lukasza-luczaja-czyli-jak-zyc-w-polaczeniu-z-wyzszym-fraktalem-samego-siebie/#comments

   Jest tu pewnie jakas wiadomos dla Ciebie, Katharos.. „czyli-jak-zyc-”

   Zastanawiajace, ze wlasnie w tej chwili trafiam na Wasze komentarze tutaj…

   Tez sie zastanawiam jakie jest Przeslanie, List od Przestrzeni dla mnie; gdy mnie ten cudny Obraz wtedy mi przyslala i dzisiaj z taka MOCA powraca… ach, chyba WIEm… 🙂

 8. Katharos -te foty LWA to jest MOC..przekaz dla NAS od TAWA..
  BĄDZMY MOCNI ZWARCI I GOTOWI…

  Zwierzęta mają pamięć i wdzięczność a Ludzie co? –
  zatracili instynkty? ODKOPAĆ!

  1. Jakoś tak mi się pomyślało, że w zdecydowanej większości ludzi lwa postrzega się w ataku, który trwa… dwie godziny, nie dłużej, ze względu na klimat. Potem przez następne dwie je, a potem… nic go nie obchodzi, śpi, zachowuje się gorzej niż leniwiec… Proponuję wizerunek RAROGA (o którym piszę u siebie): BYSTRZY, WOLNI, PRECYZYJNI i jednocześnie niosący pozytywną wieść dla pospołu. Pozdrawiam Wszystkich!

   1. „Proponuję wizerunek RAROGA”
    O RAROGU bylo parokrotnie i nawet dosyc obszernie… ale nie pamietam pod ktorymi wpisami…

 9. TAW-erniacy z całej Polski !
  PILNIE przeszukujcie INTERNET i LISTY – przedstawiajcie PEWNYCH i ZASŁUŻONYCH kandydatów ze swoich okręgów na których WARTO GŁOSOWAĆ !
  Te listy będziemy przesyłać i publikować dalej w mediach głównego nurtu, komentarzach, wysyłać na maila, ect.
  KANDYDAT NR.
  1. HUBERT CZERNIAK – startuje do sejmiku w okręgu nr 5 na Mazowszu (powiaty m.in. zwoleński czy białobrzeski) – YouTube
  2…

  ( zachowujcie podany wzór, aby uniknąć bałaganu, podawajcie w skrócie , gdzie mają szukać informacji o kandydacie osoby, które go nie znają… )
  TAW-ie opublikujesz listę ?

 10. W takim razie na kogo głosować jak nie na partie ? Kandydaci niezależni mają małe szanse ze względu na mniejsze wsparcie finansowe. Zastanawiam się czy w ogóle iść na wybory.

  1. Obejrzałem dwa razy debatę z kandydatami na prezydenta Warszawy. Pierwszy raz pod względem zachowania, wyglądu, sposobu wymowy, drugi – pod względem sensu wypowiedzi, obietnic, realności ich realizacji, fachowość itp. Zaznaczam, że mieszkam na emigracji i nie będę brać udziału w wyborach! Nie chcę nic sugerować, bo mogę się mylić, aczkolwiek spróbowałem spojrzeć na kandydatów pod względem szczerości… WEDŁUG MNIE ZDECYDOWANIE WYGRAŁ PAN jAKUBIAK. Nie znam Gościa! Reszta używając niejednokrotnie wybiegów teatralnych i przekierowanych ku innemu kandydatowi, słownych wystrzałów cekamu, by jak najwięcej obietnic przedstawić, budowniczych (czyli wizualnych) perspektyw rozwoju (właściwie nic nie obiecując finansowo-prawnie mieszkańcom), negowania nawet głupich pytań, miłego wyglądu lub miłych, łagodnych, bardzo (zbyt) spokojnych (czyli: nic się nie zmieni) słówek skierowanych do widzów/słuchaczy czy wypowiedzi o „florofilach”, lub chmurki finansowej (a czy z niej spadnie deszcz?) , ta Reszta „skiełbasiała się”! Pozdrawiam Wszystkich!

   1. Też oglądałem ten kabaret. Po prostu żenada. Co kolejny to większy pajac i świr. Faktycznie Pan Jakubiak wypadł dobrze. Może dlatego, że jako jedyny ma doświadczenie z prowadzeniem dużego przedsiębiorstwa. Jak inaczej niby być prezydentem stolicy Polski skoro nawet nie ma się doświadczenia w zarządzaniu ? Ja tamtym urzadasom nawet kiosku bym nie dał poprowadzić bo upadłby. A co dopiero Warszawę.

 11. Witajcie, sorki że nie w temacie, ale powiedzcie mi proszę o co chodzi z tą katastrofą smoleńską. Cały czas myślałam że się wydarzyła, ale na kanale Eter tv ktoś napisał że żadnej katastrofy nie było, nawet podobno.samolot nie wylecial. Oświeci mnie ktoś? Albo może podacie mi jakiegoś linka na ten temat. POZDRAWIAM

   1. TAWie, a co zrobili z cialami pasazerow? Czy kiedys zostana znalezione? A w ogole, czy kiedys wyjdzie na jaw: kto, gdzie i jak?

   1. Widywano i eskimosow z wasami sarmaty a od 1918 rzadzil niby w 1 RPa pozniej w 39 roku zorganizowali na strefe zgniotu .Raz jeszcze eskimosa z wasami niby sarmate Polacy ujrzeli jak codzil w 2 RP z wielkim dlugopisem i Matka Boska w klapie.Jak sie to skonczylo wszyscy wiedza..niestety Japoni nie wybudowano zato OFE zajebano tak jak w Japoni czym nas przescigneli, bo agentury wyzerowalo ich fundusze na 40 lat do tylu.

 12. Tak, wysłuchałem i obejrzałem Go u Pana Janusza… Hmmm… Wiele życzeń byłoby pod znakiem zapytania… Choć tak mi się skojarzyło, że jeśli raz zrobiło się wyłom w polskiej, dwupartyjnej władzy, to jak kropla wody drąży skałę, tak czy nie warto ten wyłom poszerzyć, zwłaszcza, że dużo członków tej partii jest raczej niezależnymi…

 13. Mnie też się PIS nie zawsze podoba ale jaki mamy wybór???
  Wybór między dżumą a cholerą! Najgorszym ugrupowaniem jest PO, o wiele gorszym niż SLD!
  W wyborach samorządowych liczy się interes lokalny, dlatego można wybrać lokalnych kandydatów ale do Sejmu pamiętajcie: nigdy na PO!

 14. To, ze następuje koniec PIS I POPISÓW odzwierciedlają słowa Gozdyry: 20:29 MINUTA!

  ,,PANIE DOK-TORZE PRZEGRYWACIE”
  ,,CZAS RUSZAĆ DO BOJU!”

  Despedaros systemu! Pan HUBERT NIE ODBIERA TELEFONU I GOZDYRA ZAŁAMANA!

  9 godzin temu
  ,,GOZDYRA! Ktos sie ukrywa??? Zieba i Czerniak walczą o to, zeby wystapić w tv, a Ty kobieto KLAMIEEEESZ!!! ”

  Warto obejrzeć, bo tak piekna, spokojna, mądra postawa KANDYDATA NA PREZYDENTA WROCŁAWIA JEST GODNA POKAZYWANIA – jak okiełznać zołzę spokojem!

  BRAWO PANIE JARKU ❤

  9 godzin temu
  ,,Wysluchawszy tego,dochodze do wniosku,ze zrobiono wielka nagonke na pewna grupe ludzi.Sterujaca ta nagonka jest pani redaktor ,ktora jest niezla manipulantka.Wielki podziw dla Pana Jarka Boguslawskiego,ktory potrafil zachowac klase…..Brawo Panie Jarku i wielki szacunek. ''

  Mordują nas, czy leczą. Rzecz o szczepionkach.. https://www.youtube.com/watch?v=jMTWqFlb8Sc

 15. ” król europy ” obnazony – gorący materiał W. Sumlinskiego;

  ” Niebezpieczne związki Donalda Tuska! Kto naprawdę stoi za „królem Europy”?
  .https://www.youtube.com/watch?v=3w3NbABWBUw

  ciezko nawet to skomentowac.

  Jeszcze pasowałoby obnazyc innego kaczora i jego zaplecze, ale to raczej przy innej zmianie.

  Moze ktos juz to zalinkował, ale takich tresci nigdy za wiele
  ( w szkołach powinna byc lekturą obowiazkową )

 16. https://nczas.com/2018/10/17/cejrowski-masakruje-propagande-rzadu-ws-imigrantow-to-pislamizacja-wideo/

  „– Pisiory wkurzają mnie najbardziej tym razem. Jest taki temat, którego nie puszcza żadna telewizja: Imigranci, których PiS miał nie wpuszczać i sądzę, że sporo głosów wyborczych w tych głównych wyborach parlamentarnych zdobyli dlatego, że stali w opozycji do PO, które mówiło, że Polska jak cała Europa powinna przyjmować tych „biednych uchodźców”, a PiS mówił twardym językiem, że islamistów nie chcemy w Polsce, w związku z tym sobie będziemy przyjmowali ewentualnie repatriantów z Kazachstanu – przypomina Wojciech Cejrowski.

  – A teraz, odkąd PiS rządzi, masowo sprowadzani są robotnicy z krajów takich jak terrorystyczny kraj Pakistan wpisany przez Trumpa na listę podejrzanych. Z sąsiednich Indii sprowadzają. Że niby pracowników, bo brakuje w Polsce rąk do pracy i są w Polsce takie firmy, które idą do urzędu pracy i mówią: Potrzebuję pracownika z językiem angielskim płynnym do kopania rowów. I w Polsce nie ma, a w Indiach są, bo tam jest angielski urzędowy – mówi Cejrowski.

  – Za pomocą takiej sztuczki z Pakistanu i Indii sprowadzają w tysiącach „pracowników”. I tu ciekawostka: Żadna telewizja – ani PO-TVN, ani PiS-TVP – żadna telewizja nie porusza tego tematu – zauważa podróżnik”.

   1. niestety Laszko ale grzechy Adolfa pozostawione w Niemczech( zorganizowane przez korpobanki wallstreetowskie) powaznie rzutuja na sumieniu Niemcow.Tak ich po wojnie rzad i presja eskimosow spizdowacila ,ze dzis z tej winy za holokaust i 2 wojne nie moga sie nawet obronic przed arabstwem i to w 3 pokoleniu.Nie pomoglo nawet splacanie reperacji do 70 lat po wojnie.Ciekawe jak muzulmanie stana sie w koncu rdzennymi Niemcami to czy beda splacac dalej za 2 wojne i holokaust ?. To straszne jak mozna programowac narodami na zasadach eksperymentow socjotechnicznych.

   2. Devingo – komu spłacili to spłacili, ale nam dali jakieś ochłapy. Może dlatego właśnie są tak niszczeni, bo my którzy najbardziej ucierpieliśmy nie tylko prawie nic nie otrzymaliśmy jako rekompensatę, ale jeszcze nas dzisiaj mają czelność pouczać i uczyć demokracji. Nie będę po nich płakał jak „uchodźcy” zaprowadzą u Niemców kalifat.

   3. Devingo, to prawda, że Niemcy mają wbudowane poczucie winy za holokaust i za IIWŚ. Ale to im nie przeszkadza gardzić Słowianami i uważać się za lepszych, na wyższym poziomie rozwoju ludzi. Nas choć tego oficjalnie nie przyznają (przynajmniej niektórzy) uważają ciągle za podludzi, osobniki gorszego gatunku. Tu się nic od czasów Hitlera nie zmieniło. Dziwnym trafem mają tak tylko w stosunku do Słowian. Osoba, która uważa, że wszystkich „uchodźców” należy przyjmować, najchętniej zamknęłaby wschodnią granicę Niemiec dla przybyszy ze wschodu. Choć z Rosją najchętniej dzieliliby granicę.

    Niemcy wiedzą, że Polska była rozwalona w czasie wojny, ale uważają, że Polacy ponoszą winę za to, a Niemcy nie mieli wtedy wyjścia i musieli napaść na Polskę, bo w przedwojennej Polsce osoby narodowości niemieckiej były prześladowane, no i oczywiście Polska zagarnęła niemieckie wschodnie ziemie, a ludność wygnała.

    Nie mają najmniejszego pojęcia jak Polacy cierpieli w czasie wojny. A na wzmiankę, że mieliby cokolwiek zapłacić za zniszczenia wojenne dostają piany w ustach.

   4. „A na wzmiankę, że mieliby cokolwiek zapłacić za zniszczenia wojenne dostają piany w ustach”.

    A wiadomej nacji zapłacili z przyjemnością…

    Niemcy to zaprogramowane bioroboty, szkoda energii na analizę tego zjawiska. Jak się dowiedzą o swojej genetyce, trochę spokornieją… 😉

 17. W Realu24 pojawily sie dwa nagrania o imigrantach. Obejrzalam to ponizej. Polecam. O sprowadzaniu muzulmanow do Polski, o swiatku politycznym, o uzaleznionym od miedzynarodowych korporacji POPISie, o mediach i socjotechnice, o wyborcach, o krajowych zasobach i kopalni Krupinski, o przyszlosci Polski.
  W koncu jakis POLITYK (niewazne, ze byly) publicznie odwazyl sie powiedziec, ze PiS i PO malo czym sie roznia od siebie, i ze obydwie partie nigdy nie rzadzily, tylko po prostu wykonywaly polecenia korporacji.
  —————————————-
  Były polityk PiS ujawnia: „Pierwsze getta muzułmańskie w Polsce”!
  .https://www.youtube.com/watch?v=auZbYLzI648

 18. SZOŁ MUST GO ON…
  Ledwo co zamknęli lokale wyborcze już w TVP bezkrytycznie i z sufitu podali wyniki wyborów.
  Naturalnie OGROMNĄ WIĘKSZOŚCIĄ wygrał DOTYCHCZASOWY rzekomo do BULU skonfliktowany ze sobą OKUPANT – czytaj POPiS. PO wzięło miasta, a POza nimi rozpanoszył się kosztem innych ugrupowań PiS.
  Jakie to piękne, NAIWNE hollywoodzkie przedstawienie.
  Owce tradycyjnie lezą głosować, WILKI natomiast „liczą głosy” – przepraszam nie liczą tylko wygrywają na podstawie już wczesniej ogłaszanych medialnie SONDAŻY – a karty wyborcze się zwyczajnie spali za kilka dni.
  Po co ten cały CYRK zapytacie?
  Odp. Jak to po co? Raz zdobytej władzy nie oddamy nigdy !
  Tak przecież działa ta globalnie POlecana przez wężowe, demoniczne elyty demoNkracja i oczywiście liczne przewałki od lądowania na Księżycu po 9/11.
  Natomiast czy wiecie co jest w tym szoł najważniejsze ?
  Odp. NIEZMIENNA i ŻAŁOSNA FREKWENCJA STADNEJ DURNOTY !!!
  Gdyż jej liczba wskazuje czy MEDIALNY SZOŁ nadal spełnia swoje zadanie i zgodnie z nim liczne Owce i Barany, Pasterze i Owczarki dalej dają się na niego nabierać, dając WŁADZY swe bezrozumne POparcie do BRANIA KREDYTÓW przez kolejne lata od rządzących tym systemem prywatnych banków, beneficjentów powstałych po WŚ TRUSTÓW I SPÓŁEK działających na terenach dawnych państw.
  Jak zatem POwszechnie widać dotychczasowy okupant POdzielił się władzą kompletnie również medialnie marginalizując niewygodne mu polityczne ugrupowania.
  POdane teraz wyniki będą w zależności od tradycyjnego MILCZENIA OWIEC lekko korygowane lub nie, aby naturalnie WILK był syty, a niewolona OWCA cała…

  wężykiem, wężykiem

  1. Tak tylko jak to zmienić. To jest katastrofa. Jak nic się nie zmieni to za 10 lat będzie Polin i wyrzucą nas z mieszkań i domów i zajmą je Żydzi. Czy dopiero wtedy się obudzimy z ręką w nocniku?!

   1. Wolni Słowianie, Nie damy się! Ja uświadomiłem swego ojca, który dowiedział się sporo rzeczy między innymi dzięki takim blogom jak TAW czy Twój blog Wolni Słowianie. Moja matka czytała artykuły na Twoim blogu i dzięki temu poznała rzeczy o których w tv nie mówią. Głowa do góry.

   2. Moim zdaniem, tak naprawdę nie mamy wyboru.

    Musimy dalej robić swoje, to znaczy otwierać oczy wszystkim tym, którzy rokują nadzieję. Zmiany w świadomości będą następowały bez względu na to albo raczej pomimo tego, co gady będą robić, aby ten proces powstrzymać.

    Każda obudzona osoba jest jak ten kamyk wrzucony do wody, który porusza jej powierzchnię wywołując coraz szersze kręgi, aż dojdziemy do momentu, gdy gładka tafla zamieni się w WIR ZMIANY.

    Nie widzę możliwości odwrotu.
    Jesteśmy w b. trudnym, przejściowym okresie i każdy z nas chciałby, aby on był jak najkrótszy i aby zmiany zaczęły się wreszcie manifestować. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i nie tracić DUCHA.

    Czego sobie i Wam, Drodzy Tawerniacy życzę! 🔆❤🔆

   3. Po pierwsze należy dbać o bezpieczeństwo i niezależność energetyczną i finansową.
    Po drugie bezustannie zdobywać wiedzę i dzielić się nią z innymi w internetowej prasie głównego nurtu.
    Po trzecie nie wspomagać działań okupanta.
    Po czwarte nie ufać nikomu,tym bardziej politykom, procedurom MZ, mediom, ograniczyć do minimum oglądanie TV.
    Po piąte przyszłość prognozować w punktu widzenia strategii okupanta, a nie może się uda…
    Po szóste zrozumieć, że tak zdobyta dotychczas nauka, historia to jedna wielka manipulacja i półprawdy jeśli nie ordynarne kłamstwo.
    Po siódme żywność kupować możliwie na bazarach za gotówkę,
    Po ósme ograniczyć używanie portali i kart płatniczych
    Po dziewiąte zacząć zwracać baczną uwagę na wszelkie szczegóły…
    PRZYKŁADOWO Humanoidalne hybrydy rozpoznasz po krwi RH minus, wygiętym kciuku umiejscowionym poza dłonią, przeprostowi stawów, elfich uszach bez opuszków, czarnych włosach, zielonych lub piwnych oczach, dołeczkach rysujących się na twarzy w czasie grymasów, linii końcówki nosa poniżej linii końcówek uszu, owalnej twarzy, niskim, przyciągającym uwagę głosie, ect.
    Po dziesiąte: słuchać wewnętrznego głosu i snów, szkolić sensytywność i wszelkie przeczucia. Nauczyć się słuchać krążących wokół nas emocji i poprawnie je odczytywać !
    Po jedenaste poznać astrologię i numerologię
    Po dwunaste medytować przed snem razem z najbliższymi wysyłając dobrą energię do centralnego źródła
    Po trzynaste unikać darmowych cateringów i napojów na oroszonych lub wolnych imprezach i mieć oczy z tyłu głowy

   4. Qrde blade, wreszcie komentarz pod jakim, z niewielkimi zastrzeżeniami (punkt 9), mogę się podpisać. 🙂

   5. qrde blade – co do punktu 9 to pozory mogą być mylące. Niejedna osoba o niebieskich oczach, jasnych włosach i ogólnie słowiańskiej urodzie może być kanalią, a ta o hybrydowym być całkiem ok. Ja mam np. piwne oczy i długi nos i czarne włosy (teraz to już częściowo siwe, ale jeszcze 10 lat temu miałem włosy czarne jak smoła). Przodkowie mojej babci ze strony mamy prawdopodobnie mieli jakieś genetyczne powiązania z Tatarami. Nie wiem tego ale tak można po nazwisku rodowym mojej babci wywnioskować i jak była w liceum to jej nauczyciel powiedział, że pewnie tak było. Jakby nas genetycznie przebadać to byśmy chyba wszyscy albo prawie wszyscy odbiegali od aryjskiego wzorca. Dlatego nie kieruj się wyglądem tylko patrz na zachowanie i to co ktoś mówi i robi. Ocenianie książki po okładce to kiepski pomysł.

   6. Wolni Słowianie pisze: „Dlatego nie kieruj się wyglądem tylko patrz na zachowanie i to co ktoś mówi i robi. Ocenianie książki po okładce to kiepski pomysł.”

    Takie jest też moje zdanie. Szufladkowanie ludzi na podstawie ich wyglądu do niczego nie prowadzi. Dajmy sobie z tym spokój.
    Wszyscy zapewne jesteśmy w mniejszym czy większym stopniu „mieszańcami”. Tak może być i nie mamy na to żadnego wpływu.
    Wygląd człowieka nie decyduje o jego wartości i tyle.

   7. „Po siódme żywność kupować możliwie na bazarach za gotówkę,
    TAK !!!
    Po ósme ograniczyć używanie portali i kart płatniczych”

    Tak ! ! !

    Ale z dziewiatym to pomieszales wasc ostro…
    Np. zielone oczy maja POTOMKOWIE SLOWIANSKICH WOLCHWOW … nie twierdze przy tym, ze kazdy o zielonych oczch jest;
    „oni”, „tamci”, „hybrydy” maja tez pomieszane cechy…
    Krolowe perskie mialy ciemne wlosy…zielone oczy …
    panie qde blade, pan uogolnia…bardzo niebezpieczna gra z pana strony, bardzo niebezpieczna dla Slowian, np; z POLUDNIA …

 19. Widać, że w ludziach coraz większe wkurzenie narasta na jełopowatość i tchórzostwo PiSu wobec UE https://wpolityce.pl/forum/polityka/128-dyskusje-pod-publikacjami-dzialu-polityka/tematy/1380265-nasz-wywiad-sedzia-andrzejewski-ostrzega-zjednoczona-prawice-od-realizacji-reformy-sadownictwa-zalezy-wasza-wiarygodnosc-komentarze-publikacji?strona=1
  Wygląda na to, że faktycznie PiS za rok popłynie w wyborach. Tylko że jak ludzie zagłosują znowu na PO to będzie tragedia.

  1. ta widać^^ zwłaszcza po wynikach „wyborów” to widać,booty nie są ludźmi i zagłosują tak jak mają zagłosować,od wielu lat są szkoleni do stawiania krzyżyków np. w szkołach,zagłosują tak jak
   władza zechce,nie mylić z niby rządem

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s