Bracia i Siostry! Szansa na kolejny krok do wolności i normalności! Mamy zielone światło do zbiórki podpisów pod projektem ustawy, która ma dać DOBROWOLNOŚĆ w szczepieniach. Ponieważ wiele osób ślepo i bezmyślnie nadal wierzy w to, że toksyczne szczepienia pomagają, przynajmniej my – ludzie obudzeni – dajmy sobie szansę, aby nie zmuszano nas i naszych dzieci do rutynowych tzw. szczepień obowiązkowych.

OBYWATELSKI PROJEKT USTAWY O DOBROWOLNOŚCI SZCZEPIEŃ – TABELA DO ZBIÓRKI PODPISÓW. MINIMUM 100 TYS.!

Z radością informujemy o utworzeniu Komitetu Obywatelskiej Inicjatywy Ustawodawczej Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP”, której celem jest przede wszystkim wprowadzenie dobrowolności szczepień w Polsce wzorem 20 państw europejskich.

Cele projektu ustawy Komitetu Obywatelskiej Inicjatywy Ustawodawczej STOP NOP to:

 • głównym celem jest dobrowolność szczepień, z której korzystają obywatele 20 państw europejskich – z ustawy zostaje usunięte słowo „obowiązkowe”;
 • dokładny wywiad lekarski oraz pisemna informacja o ryzyku przed szczepieniem;
 • dokładny wywiad lekarski po szczepieniu;
 • możliwość zgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych przez rodziców i nadzór sądowy nad rejestrem NOP;
 • możliwość zgłaszania uwag do zmian kalendarza szczepień.

Projekt zmiany ustawy z uzasadnieniem:
http://stopnop.com.pl/obywatelski-projekt-ustawy/

Obecna Ustawa:
http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20082341570/U/D20081570Lj.pdf

JAK SIĘ ZAANGAŻOWAĆ W ZBIÓRKĘ?

Każdy podpis na wagę złota!
Potrzebujemy MINIMUM 100 tys. podpisów pod projektem ustawy o DOBROWOLNOŚCI SZCZEPIEŃ!
Prześlij tabelę z podpisami na adres skrytki pocztowej w Warszawie.

http://stopnop.com.pl/wp-content/uploads/2018/02/wykaz-obywateli-projekt-STOP-NOP.pdf

Adres do wysyłki zebranych podpisów:
X-PRESS „STOP NOP”, skr. 9104
ul. Domaniewska 34 A
02-672 Warszawa

Jeśli chcesz BARDZIEJ zaangażować się w zbiórkę 100 tysięcy podpisów pod projektem ustawy znoszącej przymus szczepień, wyślij zgłoszenie na adres e-mail:

stopnop.ustawa@gmail.com

Otrzymasz materiały, aby wyjść na ulice, do centrów handlowych, skwerów, miejsc, gdzie można pozyskać cenne podpisy .

Nie zwlekaj, liczymy na Twoją pomoc we wspólnej sprawie!
CHCEMY DOBROWOLNOŚCI SZCZEPIEŃ!

Mamy na to 3 miesiące, jednak planowaną liczbę chcemy zebrać do 11 czerwca!

Kulminacją akcji będzie Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień, który odbędzie się 2 czerwca w Warszawie.

http://stopnop.com.pl/protest/

Dziękujemy za wsparcie i przekazywanie info DALEJ!

autor: Rafał

źródło

Reklama

96 myśli w temacie “Obywatelski projekt ustawy o dobrowolności szczepień! Nie bądź bezmyślną ofiarą opresyjnego systemu, natychmiast złóż swój podpis!

 1. czyli gdzie podpisujemy?
  abstra chuj ac każdy powinien to przeczytac
  zeby zdac sobie sprawe o co chodzi ze nas chca mordować, w mlecznej drodze zamieszkujemy 70 milardow planet, po wydaleniu ksiezycowych i ich dwoch ksiezycow blokujących nam dowolnosc reinkarnacji opcje pozycia sobie na tych planetach i kontaktu z nimi sie nam rozszerzą istotnie
  http://hellenandchaos.blogspot.com/2017/08/main-mission-objectives-of-andromedian.html?m=1
  ponadto czeka nas odbudowa planety phaeton miedzy Marsem i Jowiszem rozwalonej przez reptylstwo ksiezycowe ktorej brak powoduje orbitowe anomalie takze na ziemi, wszystkie pol reptylstwo ziemskie zydoaraby azjaty beda wysterylizowani albo wywiezieni na kompatybilne z nimi planety poza uklad sloneczny, ziemia ma trzesienia ziemi z powodu grawitacji ksiezyca i tam wodnych głównie chinskich które spowalniaja obrot i obieg ziemi przez zaklocenie jej inercji to samo tyczy sie skoncentrowanej masy betonowych miast czyli musimy mieszkac we wsiach docelowo, flora i fauna reptylska bedzie wybita krokodyle weze kaktusy itd, jeżeli reptylstwo nam nie wysadzi planety przed odlotem to przyszłość wygląda różowo

  1. Drodzy Tawerniacy- 2 czerwca w W-wie PROTEST ale pod koniec maja ma odbyć się kolejne sympozjum w KRAKOWIE !
   Podajcie dalej.Pozdrawiam

 2. Oczywiście popieram. Na razie wyjeżdżam w niedzielę na tydzień, ale potem może pomogę w zbiórce podpisów. A tak przy okazji – o tym projekcie ustawy STOP NOP pisali już tydzień temu w „Warszawskiej Gazecie”.

  1. mordercze szalenstwo zydomedycyny trwa, powinni zmuszac do podawania wit d3 jeżeli spadnie ponizej 50 a nie wstrzykiwać swinstwa, szczepionki to religia jak jeden wyznawca ubedzie pociagnie pozostałych i co wtedy? koscioly uliczne ? trzeba podawac nazwiska ordynatorow morderciw i ich zasypywac listami

   1. Odporności organizmu trzeba pilnować. Nie brać świństw które obniżają odporn. typu pepsi itp.

   2. możesz pic kole jak buerzesz d3 i c, jak nie bierzesz po wszystkim cie zmoze nawet po lodach

 3. Niestety przymus szczepień nie dotyczy tylko dzieci. Przed pójściem na praktyki studenckie oraz zajęcia kliniczne w szpitalu jednym z wymogów było szczepienie na WZW B, bez którego nie było możliwości odbycia praktyk…

  1. idziesz do znajomego lekarza 50 w lape on robi zastrzyk w powietrze i tyle, wytrysniecie szczepionki w powietrze jest b toksyczne nawet splukanie szczepionki a raczej rtecionki do kibla jest toksyczne a do krwi spoko

   1. Akurat miałam to (wątpliwe) „szczęście”, że byłam tym zaszczepiona w dzieciństwie i to wystarczyło.

   2. skoro lekarz ma jaja zaszczepiac male dzieci tym swinstwem to znaczy, ze powinno ich sie szczepic owych „dokturow” tym ciulostwem i to w glowe. Lekarze to zastraszone hybrydy przez politycznych dzidziusiow na uslugach korporacyjnych opiekunow. Moim zdaniem nie zasluguja na 50 zl tylko 50 klapsow. Przejmowanie samorzadow jednak najlepszym lekarstwem na zmiany i stawiac tych dziadow do pionu.

 4. Dziękuję TAWIE. Jak miło że w dniu imienin pozdrawiają na TAWERNIE . Justyna to moje drugie imię. Na pierwsze mam Ewa ale zdecydowanie w relacjach używam Justyna. Justus znaczy sprawiedliwy -tak mi po drodze..
  Odwzajemniam życzenia radosnych dni-Dziękuję za spotkania na TAWERNIE.

 5. TAW
  i drodzy czytelnicy bloga tajne Archiwum Watykańskie.
  dziekuję za wsparcie w PIERWSZYM KROKU DO WOLNOŚCI I NORMALNOSCI !!!!

  ja tez zacząłem razem z rodzina podpisy i zachecam WSZYSTKICH ŚWIADOMYCH O OOBUDZONYCH do zbiernia podpisów pod zmiana obecnej DRAKOŃSKIEJ ustawy , która zmusza do szczepienia dzieci.

  Jesli zbierzemy 500 tys podpisów – NASZ PROJEKT BEDZIE TRUDNY DO TZW UWALENIA !!!!!

  Sława Słowanianie i do pracy !!!!

  TAW – jeszcze raz dzieki !!!!!

  1. Wyslane! Podpisane i przeze mnie, i przez mojego meza. Moj maz nie ma zadnego dowodu osobistego. Wyjechal jeszcze w czasach, kiedy dowody zostawialo sie na czas wyjazdu w depozycie komendy MO. Tak wiec nie moglam wpisac jego PESELU, ale reszta rubryk wypelniona. Obywatelstwo mamy podwojne, z polskiego nie zrezygnowalismy. To tez sie liczy.

  1. Przeczytałem Szczęśliwa i Myśląca inaczej waszą rozmowę oraz Krystyny z Lasu.
   Nie chcę się wymądrzać, karcić i zachwalać, poprawiać.
   Napiszę tylko co poczułem i ujrzałem w waszych słowach.

   Zobaczyłem światło w waszych komentarzach. Teraz muszę się naprawdę postarać by bzdur nie napisać i byście mogły zrozumieć o co mi chodzi.

   W waszych słowach widzę informacje o tym co robiłyście. Prośby do Źródła i rozmowy z Nim. Kolejnie pojawiają się pytania i wątpliwości.
   No i ja widzę to tak. Wasze prośby są spełniane. Jestem tego pewien.
   Nasze umysły są całkowicie poodwracane z normalności w nienormalność. Prosząc o światło, choćby bez słów a samą tęsknotą, otrzymujecie je. Otrzymujecie je i ono pojawia się w waszych pytaniach, wątpliwościach.
   Gdy umysł przepełniony jest treściami niedoskonałymi to pojawianie się w tym myśli ze światła, wprowadza wątpliwości. Rodzi kolejne pytania. Wywraca w posadach całe systemy (w nas) stajemy się na chwilę uspokojeni a później jeszcze bardziej niespokojni bo światło budząc nie przynosi pokoju. Nie na poczatku. Skutków jego przyjęcia będzie pokój ale dopóki są w umyśle wartosci które wymagają usunięcia, światło będzie wprowadzało ruch, burzę, miotanie się we własnej głowie.

   Pojawiła się druga partia. Podwójna osobowość. Nie mogą istnieć razem. Rozpoczyna się armagedon i zakończy się zwycięstwem światła.

   Nie wiem jak długo zmagacie się same ze sobą, czego dokładnie potrzebujecie i w ktorym momencie w czasie dokona się wasze pełne przebudzenie.

   Poczułem potrzebę, chęć napisania, przekazania wam może pomocnej informacji.
   I to jest też do wszystkich.
   KAŻDY kto chce się przebudzić, otrzymuje natychmiastową pomoc od mnóstwa istot które nie utraciły kontaktu z Bogiem. Powiem więcej. Od tej chwili całkiem możliwe że nasze życie staje się ciągiem doświadczeń lekcji które mają jeden cel- pomóc przebudzić.
   Czyli że wstępujemy na drogę która ma pewne zakończenie i na której drodze mamy mnóstwo pomocników. Oni w kolejnych fazach będą manifestować swoją obecność. Osiągamy pewną gotowość i mistrz pojawia się sam. Najodpowiedniejszy według cech danej osoby. I ci mistrzowie nauczyciele mogą się zmieniać. Jakiś czas może cie prowadzić Jezus, później czujesz zmianę w zabarwieniu pomocy którą dostajesz i przedstawia ci się inny Anioł.
   W tej chwili jesteśmy otoczeni Nimi, Światłem, Miłością.

   Problemem jest nie jej brak ale to co jest w nas i co stoi na drodze w byciu świadomym obecności tej miłości.
   Z tego się oczyszczamy a po usunięciu tych przeszkód, miłość, moc, królestwo, objawia się samo, bo już tu jest.

   Naszym zadaniem jest pomoc, pozwolenie na oświecenie. Mam odczucie, powrót do Domu zajmuje jedną chwilę. Wieki zajmuje usunięcie przeszkód które to uniemożliwiają a które trzymamy własnymi rękoma z całych sił i w obronie których jesteśmy zdolni skoczyć zębami do gardła temu kto chciałby nam je odebrać.
   Myślimy że to nasze skarby, te kajdany i żelazne kule i nóg.
   ——–
   TAW pisze że matriks stworzyły istoty za pozwoleniem w oderwaniu od Boga.

   Też mam takie informacje.
   I takie
   Istoty w oderwaniu od Boga tracą poczytalności. Zapominają Siebie i wytwarzają koncepcje tego kim są. Tak tworzy się ego. Osobowość urojona, szalona.
   Takie „nowe” osobowości utworzyły ten świat za pozwoleniem Boga, po to by móc wypróbować własne siły i zobaczyć co można zrobić bez Niego.
   Już w pierwszej chwili „oddzielenia” również oddzielenia się od miłości, powstał LĘK który jest kamieniem węgielnym ego i tego świata.
   A teraz najciekawsze.
   To my jesteśmy tymi istotami doświadczającymi własnej kreacji wytworzonej bez Boga. Stworzyliśmy piekło i zamieszkaliśmy w nim.
   Teraz Góra ma trochę pracy z nami by nas wybudzić z tego koszmaru.
   Ci którzy przyjmują pomoc, chcą się uczyć i obudzić, już są na drodze powrotnej i mimo wielu potknięć a nawet porozbijanych kolan i złamań odnajdą wyjście, zostaną pojedynczo do niego doprowadzeni.

   Ci którym wydaje się że w piekle jest fajnie i można się tu jakoś urządzić, ci którzy uważają że wszystko z ich myśleniem w porządku, ci którzy „świadomie” odrzucają propozycje powrotu, najwyżej tu jeszcze trochę posiedzą aż ich dupa zacznie parzyć. W końcu też wyjdą. Wszyscy odzyskają łączność z Bogiem. Wtedy sztuczny twór, ego – urojony ja, zniknie a z nim świat który stworzyliśmy myślami ciemnymi – ego, wspólnie bez Źródła wszelakiej wiedzy i mądrości.
   Mocy nie utraciliśmy ale świadomość Wszystkiego Co Jest, tak.

   Matrix nie został stworzony raz. Cały czas go zasilamy ceniąc ego – te myśli robią nam kuku, wielką kupę na której później próbujemy zwizualizować wisienkę. Utrata świadomości siebie, Boga, Jedności to ciemność. Ale ciemność można na nowo rozświetlić. Wystarczy zdać sobie sprawę że ciemność nie jest w stanie wytworzyć światła i że ego jest ciemne i próbuje to zrobić. W ciemności wydaje nam się nawet że wytworzyliśmy mądrość lecz to wciąż nie rozpoznany obłęd.
   W świetle które po troszku wchodzi w nasze umysły, zaczynamy dostrzegać obecny obłęd. Im więcej światła, tym obłęd ego coraz wyraźniejszy. Przestaje być ceniony i widziany takim jaki jest.
   Coraz łatwiej puszczamy „skarby” które zatkały kanał dla Światła Źródła. My jesteśmy tym kanałem. Oczyszczając się odzyskujemy pamięć i prawidłowe widzenie które było problemem. A także przestajemy myśleć matrixowo. To matriksowe myślenie czyli poprzez ego, wytwarza formę, matrix zewnętrzny ze swym szaleństwem.
   Ego to ciemność.
   Światło to Chrystus.

   Ceniąc ego, jesteśmy współtwórcami matriksa.
   Matriksa się nie naprawia.
   Jego przestaje się dłużej wytwarzać myślami jakie wytwarzamy w oderwaniu od Boga.
   Te myśli, koncepcje, idee, to chore myśli wytwarzające chory świat.
   Wszyscy jesteśmy jego współtwórcami.

   Uwaga
   Nie wystarczy się oczyszczać z programów matrixa.
   Programy są jak larwy znoszone przez matkę. Można w nieskończoność tłuc te larwy, wybaczać i będzie to walka z wiatrakami, syzyfowe prace.
   To matkę trzeba zidentyfikować i coś z nią zrobić.

   Matką larw jest nieświadomość wynikajaca z oddzielenia od Boga, Światła.
   Bez światła jest ciemność a ciemność wytwarza tylko ciemność -ego, treści nie służące życiu.

   Ego nie istnieje, jest symbolem oderwania od Boga.
   Świadomość Chrystusowa to jest tym czym byliśmy przez zgaszeniem światła.
   Bądź wola Twoja to zgoda na zakończenie życia w obłędzie i przywrócenie poczytalności.
   Bądź wola Twoja – znaczy również Moja zanim zasnąłem. Gdy światło wpływa i oświetla od wewnątrz, wiesz że to była zawsze twoja prawdziwa wola. Głos serca nie zawsze nią być musi ale nieomylnie do niej prowadzi.

   Jakiś czas wydawało mi się że ja i ego to moja wola a Wola Boga jest czymś na zewnątrz mnie.
   Są chwile kiedy ego słabnie a Światło, Życie, żyj mną. Wtedy widzę że to jest moja Wola i jedna z mym Źródłem a wola ego była mi niewolą a ego jako nieświadomość było moim źródłem mądrości.

   Wniosek
   Uważam że matrix istnieje bo posiadamy ego -stan zakłóconej świadomości, łączności ze Źródłem

   Oczyszczenie się z ego – przywrócenie łączności z Bogiem, świadomości bycia Jednym nigdy nie oddzielonym, skutkuje przywrócenie nam poczytalności, świadomości Chrystusowej. To nie jest oddanie się komuś we władanie lecz przebudzenie. I taka świadomość objawi się rajem na ziemi, w matrixie a później mstrix zniknie.
   Grupowa świadomość. Razem go wytworzyliśmy i razem możemy to zmienić poczynając każdy od siebie.
   Pojedynczo można opuścić matrix i pomagać budzić nie będąc w ciele.

   A se popisałem. To dla tych którzy poczują się przyciagani do pewnych treści. Jesli kogoś razi, może pomyśleć że pierdziele od rzeczy i nie warto zawracać sobie nim głowy.
   😊

 6. Ja mam smiechawke, ze ludzie, kiedy mysla, ze przeklinaja, to uzywaja poprawnych slow.

  Przeklenstwa, to tak naprawde KODY DNA osadzone na przestrzeni, przesaczone magia.

  Racja jest, ze temu, co damy uwage, dajemy energie boska, nasza.

  Bardzo tajemnicze wibracje notuje owczasy.
  Stan nie do opisania.
  Podrozy astralnych mam multum.
  Uwazam, ze powoli czakry odchodza w zapomnienie, tudziez kajdany zostaja odpinane.

  Bogactwo Duchowe Niech Napelni Jestestwa Wasze. ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂☺🙂🙂🙂🙂🙂🙂☺☺☺☺☺☺☺

  1. 90% dowcipów, demotów, memów chodzących po FB i Sieci, zawiera wulgarne słowo, jakby bez tego nie mogło rozbawić – frapujące i drażniące. I to nawet udostępniają świadomi.
   PS: TAW, rozumiem, w porządeczku, każdy ma poza Ojczyzną swoje podwórko i miotełkę. 😉 Dzięki!

   1. Myśle głośno co by nie było że coś w jakąś i gdzieś stronę .

    Wulgarne słowa , które używają świadomi 🙂 Świadomym to i słowo nie szkodzi ponoć ? 🙂

    Gdy człowiek uderzy drugą osobę , potem przeprosi a potem znów to zrobi , czy słowo przepraszam może być w tym momecie odbioru również wulgarne czy też bezszczelne ?

    A gdyby nie było żadnych ale to kompletnie żadnych wyznaczników , kategorii , ocen, które słowa do czego by przyłożyć ?

    Jak nazwać swój język jeśli nie ma jego przeciwności ?

    I zapewne z całą Pewnością Stwórca nie przeklina :).

    Na pewno tak jest .

    Matrix to jedno a poza Matrixem to drugie .

    Zresztą kto tworzy Matrix ?

    Kto powiedział że tzw Gad nie jest wymysłem człowieka , który zaistniał we wszechświecie ?

    W końcu wszyscy jesteśmy Jednym a słowo ciałem się staje.

    Dusza ? Człowiek dążył i dąży do tego aby być Bogiem lub go Wyrażać .

    Póki co to trwa zabawa. Ale w sumie o to chyba chodziło czy też chodzi ? A może nie ?

    Pozdrawiam Serdecznie .

   2. No i tak to z moimi myślami jest jak już nabiorą jakiegoś kierunku

    Czy Wyrok Słowian na kims tam można odebrać w kategoriach zemsty ? czy sprawiedliwości ?

    Jakimi kategoriami mam to rozpatrywać ? Pytanie retoryczne .

    Oczywiście i zapewne Stwórca rozmawia tylko ze świadomymi ?:)

    Akurat . Tu chodzi być może? o gotowość oraz brak ograniceń wszelakich umysłu . Typu nieeeeeeee , nie może być !

    Ale jeśli Stwórca rozmawia tylko z Oswieconymi

    …. to musiałabym uznać że jestem Mistrzem swoich Mistrzów.

    Co innego jest uświadomić sobie że się jest nieprawdziwym a co innego to czuć .

    Co innego żyć w Umyśle i jednocześnie mieć świadomość odbioru tzw rzeczewistości a co innego chodzić w chmurach nie widząc otaczającej Cię rzeczywistości .

    Co innego iść za każdym słowem a co innego widzeć słowo i wsadzić je w wyznaczone ramy .

    Kategorie i Kategorie . Wyznaczniki , i te wszelakie dla mnie zaznaczam duperele .

    Jest też Irytacja i jest Też Uśmiech , tak to jest własny Odbiór .

    Bo wszystko jest własnym odbiorem .

    Czy może być tak że i iż jesteś Świadkiem , Odbiorcą , Obserwatorem czy też Doświadczającym tzw zła , aż większość się nim na różny różnisty sposób przeżyga co powowoduje odmienność pragnienia zbiorowej świadomości , która znowóż nadaje kształ czy też odwraca proces ?

   3. Najlepiej różnice między energią słów wykazały eksperymenty Japończyków na strukturze wody formowanej/niszczonej uroczymi słowami/przekleństwami. Jednak dźwięk/ton/emocja/sylaba/przekaz/intencja – robi znaczenie… 🙂

   4. Myśląca wybacz, że wchodzę w Twoje głębokie rozważania z odmętami przyziemności ale nurtuje mnie to od pewnego czasu. Czy Ty zawsze byłaś w miejscu gdzie jesteś teraz (czy to zmieniło się ostatnio) ?

   5. Dokładnie tak Czbiror EKSPERYMENTY 🙂 .

    Pozdrawiam Cię Serdecznie .

   6. Szczęśliwa przeczytałam wszystkie Twoje wpisy łącznie z wierszem , który owszem jest śmieszny 🙂

    I tak zastanawiam się odpisać ci nie odpisać … wiesz co zastanawiam się czy Ty masz świadomość tego że wkładasz paluchy w rany i grzebiesz i grzebiesz …. tak masz racje nie muszę się godzić na pewne rzeczy , czasem się godzę bo rozumiem Szczęśliwa …. 🙂 jaśniej już chyba nie można . https://www.youtube.com/watch?v=ibQBSHcHMcg

    samo wskoczyło …. 🙂

    Kocham Cię Serduszko , Piskalczku mój 🙂 .

   7. a jeśli dziś usłuszę zaś muchę koło ucha …..to ją pacne Szczęśliwa.

   8. .https://www.youtube.com/watch?v=cEece910T5Q

    CALINECZKO CO ….?

    OJ Szczęśliwa ….. wiesz co rozumiesz ? że nic nie rozumiesz a jeśli tak to opowiedz mi co tzn być rodzicem ? co tzn wziąć odpowiedzialność …. za wszystkich , tak wiem więcej niż ci się śni…ale wystraczająco pozwalam im … załap to w końcu , nim usłyszę ten wystudiowany głos : spodziewałam się po Tobie czegoś innego …

    mam już dosyć urastania do czyichkolwiek rang łącznie z rzekomym Bogiem .

   9. Czy Ty Myśląca wiesz jak wyglądała Calineczka? To była drobna, malutka dziewczynka o blond włosach. Może teraz zaczaisz?
    Mam świadomość, że grzebię ale to nie ja dałam sobie sama pole do grzebania ale jak ktoś nie ma odwagi spojrzeć komuś prosto w oczy i powiedzieć to nic na to nie poradzę. Wiem dlaczego ale to trzeba było nie zaczynać.
    A tak na marginesie to pisklaczki mają pazurki a nie paluchy.

   10. Szczęśliwa to, że ktoś szuka swoich odpowiedzi nie oznacza, że daje na coś przyzwolenie … Ty wybierasz gdzie właźnisz a gdzie nie , a mi chodziło żebyś nie biegała ze względu na siebie oraz moją przestrzeń , a cała resztę przemilczę Kochanie .

    Dobrych Snów .

   11. Będąc w niedziele na działce , myślałm o Tobie i nie wiem skąd wzieło się czy też napłynął taki wierszyk:

    Weszła dziewczynka do windy
    Do góry nie dojechała
    Nie zauważyła
    Że jeden z przycisków nie działa.

   12. A wchodząc do windy to ja zjeżdżam zawsze w dół, z siódmego piętra a nie wjeżdżam na górę (takie sny) moja Droga.

   13. Myśląca zadałaś wiele pytań ale ja odpowiedzi na nie nie znam.
    To Ty je znasz. Mogłabyś pomóc mi trochę w zrozumieniu. To znaczy ja to rozumiem ale nie dociera. Rozumiem treść tekstu ale to wszystko.
    Kto stworzył Matrix? Napewno ktoś genialny i szalony jednocześnie.

    Już nie raz to pisałam- czy to jest fair, ze ktoś podstępem zdobywa przyzwolenie nieświadomego niczego człowieka?

    Nie odpowiedziałaś mi na pytanie czy nie ma innej osoby, musi być. Może trzeba dokładniej poszukać. ???

    Przekazy dla mnie? Hmm, nazwalałabym je raczej gotową treścią do powtórnej analizy. Szkoda, że nie mam więcej wiedzy bo lubię rozkładać sprawy na … czynniki. No ale coż…
    Ostatni film też miał mi coś przekazać tylko ja już dawno taki przekaz dostałam ale nie rozumiałam go. Zaczęłam się zastanawiać czy to nie są aktorzy. 🙂 Mówią tak bez mrugnięcia okiem.

    Powiedz mi Myśląca czego Ty się najbardziej boisz a propos tej sprawy. Bo jest cos a może kilka rzeczy?

    Dusza jest tylko jedna, a jak ma być, no chyba każdy ma swoją?
    A jeśli są istoty, które same zdecydowały się tu przyjść to mogły się bardziej przygotować a nie teraz jest co jest.

    Jeśli nie możesz jej dlużej nosić to nie noś, nikt Ci nie karze. Ani naprawdę Kochanie nikt od Ciebie tego nie oczekuje, zapewniam Cię. Swoja drogą ciekawe jak to noszenie wygląda..

   14. Yyyy te Istoty dostały pozwolenie , dobrze Tawie od kogo można zapytać ?

    A skoro tak to się pogubiłam chyba to skąd i za co sąd ?

    No bo na moją logike wychodzi mi że zgoda to zgoda a że się porobiło jak porobiło , to najpierw zgoda a potem sądy ? e nie pasi to jakoś 🙂

    Szczęśliwa jaka negacja? 🙂 hym – zastanowienie .
    Wiem a co ja wiem ? sama staram się to jakoś poukładać , i co ja w tym wszystkim robie .

    Wiem…. no może łaskawie Źródło mi w końcu wyjaśni pewne kwestie jasno i czytelnie , w całokształcie całym .

    Ale fakt ta cała Miłość to mnie zastanawia coraz bardziej . Może mnie coś olśni.

    Czego ja się boje ? w zasadzie już niczego . Muszę sobie przetrwać chwilę bólu który jeszcze jest . A że szukam jakiś tam swoich odpowiedzi oraz całokształtu no jak każdy , chyba ?

    Dobrej Nocy .

   15. Dostały pozwolenie od Szefa Wszystkich Szefów.

    A „sądy” będą ludzkie, za ludobójstwo.

    Ci zaś, którzy opuszczą naszą przepiękną planetę, rozpoczną swoją ewolucję np. od formy kamienia lub pierwotniaka (wersja T. Owsianki).

   16. Ha a jednak 🙂

    „Ci co opuszczą ” Mówimy o duszach , które się nie przebudziły ?
    Czyli w zasadzie przejdą to jeszcze raz , czy dobrze to zrozumiałam ?

   17. Ach o to chodzi 🙂 Dziękuję .

    A mam jeszcze jedno pytanie … pokolenie , nie brać odpowiedzialności ? jak ? a z 2 strony nawet gdybym chciała to chyba to już nie jest możliwe rozumiesz ? jakby mnie „ktoś”odcinał. Ja czuje że wracam wreszcie do domu 🙂 Wiele lat próbowałam i tłumaczyłam już chyba rozumiem co ja robiłam hahahahaha , z pamięcią nie pamięci, ale co z tym dalej ? zostawić to takim jakim jest ? Trochę ciężko bo serce boli… a ochroniłam wiele tego co chciałam , czy to wystarczy ?

   18. Sprawy Rodowe , pamieć genetyczna ? nie mam pewności że to zaś nie zaistnieje w kolejnych pokoleniach , a taka myśl łamie mi serce .

   19. Nie ma co się „łamać”, pamięć komórkową można świadomie czyścić wieloma technikami, np. z pomocą Słońca.
    Sprawy RODowe również można układać różnymi technikami, np. starosłowiańską techniką polecaną przez TAWa oraz Luboswietę Radałową:

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/11/01/blogoslawienstwo-rodu-jako-technika-ochronna-luboswieta-radalowa-strazniczka-slowianskich-praktyk-rodowych/

    Jeśli ktoś się regularnie oczyszcza i świadomie pracuje nad swoimi programami, temu pomaga również sama przestrzeń, sukcesywnie nas przestrajając w kierunku pełnego przepięcia na pierwotną matrycę Życia. Tak naprawdę wystarczy wystawiać się na Słońce (świadomie, z wyczuciem i intencją), chodzić boso, suplementować się krzemem i regularnie jonizować się na mokradłach, w strumykach, rzeczkach, zalewach, jeziorkach, morzach, oceanach…

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/04/01/jestesmy-w-trakcie-ewolucyjnego-procesu-transmutacji-cial-ludzkich-na-pierwotna-matryce-zycia/

   20. I co ja bym bez Ciebie i innych zrobiła ? 🙂
    Dziękuję 🙂

    A co do reszty czuje, że nie mogę napisać tego jaśniej , hym . 🙂

    Dobrego Dnia Wszystkim

   21. „Nie odpowiedziałaś mi na pytanie czy nie ma innej osoby, musi być. Może trzeba dokładniej poszukać. ???”

    Szczęśliwa ja czasem potrzebuje jakby czasu na zastanowienie sie o co Ty właściwie pytasz 🙂
    A więc jeśli dobrze zrozumiałam odpowiem następująco.

    Jest była i będzie 🙂 gdyby było inaczej nie było by mnie tu Kochanie.
    Czy się boję ? Ja nie miałam czego się bać , gdybym się bała nie trwałabym w sej upartości, lęk który sie wywołał był tym co ja tam zobaczę w tej odległej przeszłości , i w zasadzie nie był to mój lęk…. dla mnie to było po prostu bolesne .

    Zakłóczacze to kolejna kwestia , że informacje do mnie nie dochodziły jakby w pełni.

    Kiedyś pisałam że miałam informacje o DNA…

    W łazience (czytaj miejsce w domu , izba, pomieszczenie) rozmawiałam z Jezusem Szczęśliwa , prosiłam o siłę.. wtedy to „usłyszałam ” o DNA Dziecku i będzie dobrze , i poczułam coś takiego Szczęśliwa co ciężko opisać ale tak chciałabyś się czuć zawsze,oczywiście jak to Myśląca Inaczej skupiła się na wszystkich tylko jak zwykle nie na sobie…nie pomyślałam że może chodzić o mnie ! Potem ktoś mnie postraszył …. Gmoś kiedyś napisał że muszę mieć cene cóś skoro Szaraki nie dają mi spokoju , zwróciło to moją uwagę , ale pomyślałam sobie akurat , kim jestem ja ? próbowano mnie zaszczepić …. coś dużo tego co ? jak na zwykły przypadek . Przypadki od dzieciństwa ….

    Mówię że od tyłu ciagle ci to mówię ale Ty skupiłaś się chyba tylko na pośladach 🙂 😛

    Żaden Ojciec nie zostawia swych dzieci , mówię i sama nie rozumiem co mówię … Nie masz pojęcia co Źródło zrobiło żeby dziecie jego wróciło do niego …. 🙂

    Nie mam na myśli tego że wszystko za mnie robi . Tak samo jak czuje że przyszłam tu w jakimś konkretnym celu , że ci ludzie nie są przypadkowi , czy chodzi o ten Rod odwrócenie lini ?

    I to na tyle w tym temacie Szczęśliwa , mam nadzieję że w końcu moja wypowiedź Cię zadowoli .

    Dobrych Snów .

   22. „Ci zaś, którzy opuszczą naszą przepiękną planetę, rozpoczną swoją ewolucję np. od formy kamienia lub pierwotniaka (wersja T. Owsianki).”
    O tym byla mowa kilka lat temu w wypowiedziach – przeslaniach Na temat ZYWAT’My. sa bardzo piekne filmy na YT. ale chyba niektore poznikaly. Sa filmy na kanale TREBOROK (przynajmniej byly…brak czasu minionego roku i tam mnie dawno nie bylo…)
    Co to ZYWATMA ? ISKRA ZYCIA ❤
    Jak gdyby pierwsza iskra poczecia, ktora wchodzi w ciag przemian : kamien, mineral, roslinnosc itd.

    Nic dziwnego, ze dzisiaj bylo o ZYWII … ZYWA T MA .
    Matka Swiata = Pani Swiata. Pani w znaczeniu Wszechogarniajaca.
    Zywa Ta Matka ❤

  2. Czy istnieje jakieś miejsce na świecie gdzie można rozmawiać szczerze, bez metafor, słów niedopowiedzianych, tak dla prostych ludziuf.???

   1. A czy Istnieje Świat który potrafi zrozumieć i Umiłować każdego ? Chyba jak se ten Świat sama wyśnisz ….

    A ten wierszyk to nie wiem skąd i czemu Kochanie .

    Co do pisania cóż mi się już dostało…. i wiem jak jest, nie chciałabym aby spotkało to Ciebie , o sobie rozmawiając z Tobą praktycznie nie piszę już dawno mało co …. Szczęśliwa .

    Śpij Dobrze

   2. Myśląca nie jestem pewna czy wszyscy chcieliby być umiłowani.
    Dobrze, że marzyć- nie zabronione. To tak ogólnie.
    Czyli właściwie o co Tobie chodzi? O znalezienie odpowiedzi?
    Skąd wiesz, że je znajdziesz tam gdzie uważasz, że są, może wcale ich tam nie ma.
    Tak naprawdę to mi smutno, to wszystko takie zagmatwane.
    A Ty jesteś bardziej smutna czy wesoła?

   3. Kochanie kiedy patrzę na Ciebie to też mi smutno …. ja wiem czego szukam Rybciu , szłam za duszą za jej wskazówkami , ale odnajdywanie tych puzzli łączenie tego , szukanie zrozumienia co ta dusza moja w ogóle chce mi powiedzieć , troszkę trwało to.

    Tak Kochanie jestem smutna , miałam takie przeżycie typu Mistyczne , tam poczułam ogromny smutek minn był tak głęboki i spokojny zarazem, zupełnie inny niż ten nazwijmy poznany w życiu codziennym , tak bardzo że nie poznałam własnego smutku Szczęśliwa , smutku duszy , która się poddała…

    Kiedy mówię że u mnie jest wszystko od tyłu to jest:

    Po lewej Jezus dokonał przeskoku w jednym wcieleniu , uzdrawiał ludzi (zauważ że nie wszystkich).

    Po prawej Myśląca Inaczej , która w jednym wcieleniu poznała Matrix brała odpowiedzialność innych (nie wszystkich).

    I ten wierszyk a jak go przeczytasz od tyłu …. 🙂

    Śmieszne to takie trochę . W snach też widze siebie np śpiącą po innej stronie łóżka , wszystko odwrócone.

    Kawał dobrego ?Żartu 🙂 Może być .

    Tylko że ja już nie mam sił , nie mam sił brać czyjejś już odpowiedzalności a w tym musze dokończyć pewną rzecz .

    Siedziałam w kuchni ost i tak coś kazało mi ich Obserwować i weszło w głowe : Spórz dobrze czyją TY widzisz MIŁOŚĆ!

    Nie każdy chce być Kochany ? każdy … tylko nie którzy boją się jej Szczęśliwa … z różnych powodów .

    A ja Ciebie bardzo Kocham Wiesz ? 🙂

   4. Ale dalej szukasz czy znalazłaś wreszcie?, bo ja juz nie wiem.

    Ja wiem Skarbie że oni z ery cenzury, wiem mimo, że nie widzę ale co z tego.
    Wczoraj zobaczyłam, że jest pomieszanie energii. To nie ta, nie ta energia. Pomyśleli, że lepiej będzie jeśli to będzie ktoś spoza ery.
    Tylko Kochanie ja wiem kiedy ktoś robi sobie jaja, co jest opowieścią na potrzeby…. ale dobrze niech będzie. Ja będę przytakiwać jeśli trzeba. Tylko do czego to zaprowadzi.
    Rozumiem tez ze on nie może się pokazać, trudno.

    Nie zrozum mnie źle. Obawiam się, że nie tylko ja rozumiem niekiedy na opak ale Ty też.

    Masz rację jestem smutna chociaż często mam taką głupawkę, że śmieje się z byle powodu. Zmiana nicku nie pomogła, no może na chwilę. Bo to jest tak, że jakbym tak wewnętrznie czuła, że nie jestem w odpowiednim miejscu ale jednocześnie zmiana będzie krzywdząca dla innych. I nie potrafię się ruszyć, jestem taka zblokowana. A jedyne czego chcę to wrócić do domu, tego prawdziwego tylko nie wiem gdzie on jest. Ile ja łez wylałam od dziecka, że nie chcę tu być, ile złości posłałam w przestrzeń, ile próśb skierowałam aby mnie stąd zabrać. I co i nic.

    Pytanie czy Ty chcesz brać odpowiedzialność za innych, czy tylko uważasz, ze powinnaś?

    Ance naszej ufam bo ona była w moich snach prawie od początku kiedy tu do Was zawitałam. Zawsze były to pozytywne sytuacje i te serca jakoś połączone. Nie wiem co to znaczy.
    Ania pomagała mi, zachęcała do zrobienia kroku do przodu. Co prawda nie bardzo chciałam jej słuchać ale doceniam jej próby.
    A Ciebie pokochałam bo byłaś dobrą, otwartą bordową dziewczyną. 🙂

    Taw, mam ciagle problemy z pisaniem na Twojej stronie. To tylko mój problem czy ktoś jeszcze tak ma?

   5. To zależy od jakości sprzętu i przepustowości łącza. Strona jest przeładowana grafiką, więc na starym sprzęcie i przy słabej przepustowości łącza długo się załadowuje. A dopiero po pełnym załadowaniu strony da się pisać komentarze.

   6. Kochanie ja sobie zdaję sprawę z tego że jeśli człowiek /osoba szuka swojego to może czasem źle przeczytać czyjeś słowa . To nie jest tak że ja tego nie biorę pod uwagę , bo biorę wszystko pod uwagę.

    Czy odnalazłam wszystko … część , którą poodzielałam i co że boli mniej ? boli jeszcze bardziej ale bynajmniej wiem że ten ból był prawidłowością bólu , który zaistniał dawno temu i miało i ma prawo mnie to boleć Szczęśliwa czy się to komuś podoba czy nie .

    Czy powinnam brać odpowiedzialność czy tak uznałam ?
    Nie wiem Szczęśliwa tak się po prostu stało , a w zasadzie to gdzie ta dziewczynka miała odejść ?

    Śmieszne bo najpierw na ciebie plują a potem krzyczą ratuj pomóż a Ty jak ten Idiota nie widzisz całości . Tak bardzo skupiasz się na nich , że nie widzisz tego jak bardzo już sama toniesz , wiesz co się wtedy dzieje podnoszą cię … nie z miłości tylko ktoś musi to dźwigać , czy to zmienia moje uczucia do nich ? Nie , może tak może to jest we mnie bardzo niepoukładane a może jest jak najbardziej poukładane , może to nie ja Szczęśliwa w tym temacie mam problem ? ale nad tym nie chce mi się zastanawiać .

    Czy muszę brać nadal? , cóż nakłóciłam się ze Źródłem i to nieźle głównie o moją przyjaciółkę , czasem jestem jak to małe dziecko , które samo musi sobie wytłumaczyć pewne kwestie , no i się wtedy kłóce a cooo ,nadal ? sama siedzę i rozmyślam nad tym, w jednej kwestii zrobie wszystko co w mojej mocy , choćby pokazać ścieżkę im , ale czy skorzystają ? to już nie leży raczej w mojej mocy.

    A Ja ? dobre pytanie gdzie w tym wszystkim jestem Ja .

    Kiedyś rozmawiając ze Żródłem powiedziałam krótko , co ma być to będzie , Twoja wola znasz mnie lepiej niż ja samą siebie , cokolwiek nie będzie , będzie takim jakim ma być i już Szczęsliwa.
    I tak w tym jestem , szukając tylko pewnych kwestii zrozumienia , połaczenia tego , bo może przyszedł ten czas właśnie.

    ” I nie potrafię się ruszyć, jestem taka zblokowana. A jedyne czego chcę to wrócić do domu, tego prawdziwego tylko nie wiem gdzie on jest. Ile ja łez wylałam od dziecka, że nie chcę tu być, ile złości posłałam w przestrzeń, ile próśb skierowałam aby mnie stąd zabrać. I co i nic”

    Tu Cię rozumiem w pełni.

    Pokochałam Cie ….

    Ja Cię po prostu Kocham , za co ? za nic , za to że JESTEŚ .

    Jeśli nigdy nikt ci tego nie powiedział , to może wreszcie ktoś powinnien !

    Staram się to pojąć co tzn kochać kogoś za przeszłość i przyszłość , może w końcu mi ktoś to wytłumaczy ? może jakimś obuchem w łeb trzeba ? no nie wiem sama , bo co ? bo ktoś nie spełnia jakiś kryteriów ? jak mam to rozumieć ?

    Bo ktoś musi być mądrzejszy, ładniejszy , lepszy ?! Ja pier- papier !!!!!!! kryteria do miłości ?! sorry nie wchodzę w to.

    Ciągle to widzę , ktoś upada a drugi mu jeszcze z buta zasunie …. nosz Q…rwa mi się załańcza . To jest Miłość ? Pytam ?

    Tak samo z bytami zastanawiam się , kim są , kto ich takimi stworzył …. jak ? ! jedyne co wiem to że są tą Tchórze zwyczajne Tchórze ! ale i tak się pytam skąd i czemu aż tak ?! Jak mam ich zrozumieć czy to się da w ogóle zrozumieć ?!

    Zmianę nicku idzie tu poznać sama wiesz 🙂 tak a propo 🙂

    Jak trzeba być Mądrym ?żeby zrozumieć : BOLI ! Ludzie rzadko mówią co ich boli , używają wielu słów zakrywając ten prawdziwy ból.

    I tak wszyscy myślą że wiedzą wszystko , może i tacy są ….

    Prezent dla Ciebie 🙂

   7. Kochanie powiedział mi, nie raz. Az tak źle nie było abym nigdy tego nie usłyszała. Tylko wiesz to co było kiedyś to było kiedyś….

    Kiedyś powiedział mi to nawet najprzystojniejszy chłopak w klasie, za którym szalały wszystkie dziewczyny a on wybrał mnie. Tylko ja oczywiście nie chciałam nic przez jakieś głupie kompleksy.

    Piszesz, że kłóciłaś się ze Źródlem o swoją przyjaciółkę, ale w jakim celu?

    Wiem Skarbie, że nie kocha się za coś. Tylko jak obserwuje, że ludziom się zmienia to miłowanie w niechęć tylko dlatego, że wiatr zawiał z innej strony to zastanawiam się gdzie tu miłość prawdziwa.

    „Gdzie ta dziewczynka miała odejść”- właśnie nie ma gdzie odejść, nie ma wyboru. Bo gdyby miała to by odeszła tak?

    Myśląca ona ma ten garnek którego nie ma nikt inny? Naprawdę nie ma innej osoby, która miałaby taki sam ??? Jak Źródło mogło dopuścić do takiej sytuacji? Albo to jest tylko na pewien czas a potem ktoś inny dostanie taki sam.

    Ja miałam chyba z pięć takich sytuacji, że chciałam zrobić coś co spowodowałoby że zrealizowałabym swoje małe marzenie ale jednocześnie musiałabym z czegoś zrezygnować. I zawsze „coś” mi uniemożliwiało zrobienie tego. Byłam taka zła, że nie mogę tego zrobić. A teraz myślę, że to było po coś. Jakby udało się to zrobić to nawet nie byłoby o czym rozmawiac już.

    Muszę już potrójną rolę grać, jakie to męczące. Takie roztrojenie jaźni. Dwa światy są zupełnie różne a ta trzecia sytuacja jest trochę śmieszna. Ale też wiem, że małe testy psychologiczne czy zdjecie jest po coś. Takie oczy z tyłu głowy🙂

    Co za przypadek, ostatnio yt też mi podsyła tą piosenkę.🙂

    Słodkich snów Myślący Skarbie.

   8. „Gdzie ta dziewczynka miała odejść”- właśnie nie ma gdzie odejść, nie ma wyboru. Bo gdyby miała to by odeszła tak?

    Jako dziecko po prostu nie masz gdzie odejść , jesteś zależna jakby od „dorosłych” bo tak skonstruowany jest ten świat .

    Czy teraz mam tak samo ? próbowałam wiele razy odejść , ale wtedy zawsze działo się coś w przestrzeni i zostawałam , myśląc sobie dobrze , poczekam aż będą gotowi.

    Jednocześnie , cały czas zaburzam ten ich kranik ścisłego myślenia . Kiedyś powiedziałam , czy też poprosiłam pewną osobę w mojej przestrzeni żeby przestała to robić bo sobie stworzy to czego pragnie i nie udźwignie tego , myślisz że moje słowa zostały zrozumiane ? wiele lat mówiłam , tłumaczyłam im i prosiłam , aż przyszedł czas że przestałaś cokolwiek tłumaczyć , stwarzasz kolejną rolę , kolejną maskę i bierzesz odpowiedzialność , czemu ? to jest dobre pytanie , czułam że tak musi być … że dam radę , udźwignę to jakoś wszystko , ale tego było coraz więcej i więcej … może niektórzy nie potrafią przestać ? hym te lęki Kochanie te pindolone lęki w nich.

    Czemu się kłóciłam ze Źródłem a ja pół życia się z nim kłóce a cooo i nie o co , o nią , bo ktoś kazał mi się od niej odsunąć , uważać na to kogo w puszczam do domu , i co z tego że znalazłam drogę skoro nie mogę się tym z nią podzielić a nie mogę też jej dłużej nosić ? to potrafi być dopiero frustrujące .

    No i właśnie teraz przejdźmy do słusznego pytania czym jest w takim razie Miłość ? 🙂

    Ludziom myślę że pewne kwestie jeszcze zajmą trochę czasu…

    Kto gra w grę ?
    Na co dałaś przyzwolenie wchodząć w nią ?
    Dlaczego nie ma tu zasad ? Kto dał na nie pozwolenie ?
    O co chodzi w wyniku końcowym ?
    Kto stworzył Matrix ?

    Jak wlazło mi tu coś , usłyszałam wytrzymaj , przetrzymaj , nie rób nic …. I wiele diabłów okaże się być Aniołami a Aniołowie istnymi Diabłami …
    Kto przejawia Miłość ?:)

    Czemu Źródło powoliło ? dobre pytanie ale to dziecko nie dostało odpowiedzi , ktoś milczał …. a mimo to wiedziałam że jest od zawsze przy mnie ,wiesz Kochanie niektóre dusze godzą się tu przyjść same , godząc się na coś , ponoć…. bo we mnie się to kłóci , a jak się kłóci to zazwyczaj coś jest….i ponoć dusza jest tylko jedna … hym 🙂 .

    To dobrze że masz przekazy , ufaj sobie Rybko .

    Tak to granie tak bardzo męczy …. Kocham Cię i tak będzie .

    .https://www.youtube.com/watch?v=X3KKdkalL6I

   9. Ledwo co Ci zdążyłam napisać, że dusza jest jedna a tu juz negacja i badź tu człowieku mądry, i tak w kółko.
    Nawet przypomniała mi się sytuacja jak wzięłam do ręki 4 BAJKI, nie miałam pojęcia co to jest a otworzyłam dokładnie na takiej stronie… To będzie ten kto to napisał.

   10. Myśląca źle zapisałam moją ostatnią myśl. Nie mogłam się skupić bo ciagle ktoś mi brzęczał nad głową. Odnośnie tego, że każdy ma swoją duszę zostało zakwestionowane. Jak to napisałam trafiłam na informacje w necie, że nie zawsze tak jest. Ale ja nie wiem jak jest naprawdę. Chciałam tylko napisać, że jak tylko wydaje mi się, że coś odkryłam to zaraz mam wytraconą tą „prawdę objawioną”. Dlatego mam mętlik w głowie, i to jaki. 🙂

   11. Ty potrzebujesz czasu na zrozuminie mnie a myślisz, że ja Ciebie nie? Oj tak.🙂
    Nie Skarbie ja nie o to pytałam. Pytałam czy jest możliwe znalezienie innej w tym czasie, w tym naszym czasie teraźniejszym?
    Skupiłam się trochę na pośladach, nie sądzisz ze miałam konkretny powód. Poza tym jak ktoś ci się ciągle kręci wokół jednego miejsca czy to sny czy rzeczywistośc to zaczynasz się zastanawiać, że to miejsce jest bardzo interesujące.:) Bo gdyby nie było to te chmary zainteresowanych poszłyby gdzie ingdziej, tak? A to nie jest tak, że ona ich zapraszała, sami przychodzili, może kiedyś na coś pozwoliła ale to musiał być podtęp bo jesliby miała przedstawiona prawde to na nic takiego nie zgodziłaby się. Rozumiesz?
    A teraz też pełno następnych udawaczy, kiedy pytasz czy to Ty a on daje znak, że tak. A nastepnego dnia ledwo ciągniesz nogę za nogą to co to k…a znaczy. Dlatego koniec tej zabawy, nie będzie już pytan i błednych odpowiedzi.
    Żaden Ojciec nie zostawia swych dzieci. Tez tak mysle, bo co to za Ojciec? Dzieci swoje trzeba zawsze bronic i wyciagac z tarapatów. Takie jest moje zdanie.
    Czyli to dziecie jego przez te wieki zagubiło się i on wysłał kogoś po nie?
    Nie wiem czy mnie Twoja odpowiedz zadowala, bo ja muszę znać odpowiedź taką prostą w twarz, a dokładnie oczy w oczy, wtedy widze czy cos jest prawda.
    Kiedy pytałam Cie czy zawsze bylaś w tym miejscu, to miałam na myśli miejsce zamieszkania. 🙂

  1. No to polecimy, Kochana Myśląca, również z moimi dziwnymi pytaniami 🙂
   Dziwnymi, bo nie pasującymi do tzw. ogółu.

   ,, Czy Wyrok Słowian na kims tam można odebrać w kategoriach zemsty ? czy sprawiedliwości ?”

   Ile razy zwyciężali Słowianie, czym i jak zwyciężali?
   Czy jesteśmy potomkami tych, którzy skuteczniej mordowali?
   Żrący się gatunek ludzki od tysięcy lat(tyle znamy) twierdząco odpowiada na to pytanie.

   Przez ile wieków Słowianie między sobą podbijali i utrzymywali siebie na wzajem pod władzą i kontrolą- krótko mówiąc okupacją?

   Są mity greckie i rzymskie.
   Czy nie było mitów słowiańskich?
   Czy Lechickie imperium wielkości co najmniej obecnej Rosji łączyło nacje i różne kulturowo narody misją miłości i sielanki, jak to teraz lubimy sobie przedstawiać wielością obrzędów, tańczących dziewek w wianeczkach wokół ogniska?

   Czy Słowianie tylko pracowali nad strategią ewentualnej obrony przed zewnętrznym najeźdźcą, czy sami byli najeźdźcami?

   Gdyby nie byli, w jaki sposób stworzyli by IMPERIUM?

   Rzym podbijał. A Słowianie miłością wcielali w swoje imperium coraz to inne nacje, narody?

   Aż mnie śmieszy ta ,,cukierkowość”, w jakiej dziś chce się przedstawić miłe, spolegliwe, żyjące w miłości Słowiaństwo.

   A może ta właśnie melancholia czyni nas wyzutymi z realiów, miałkimi potomkami Prawdziwych Słowian, których nie jesteśmy godni, bo ich wcale nie przypominamy?

   A może odkłamywanie historii idzie nam po takiej grudzie, bo za utratę swego męstwa i zdecydowania obwiniamy Rzym, a nie siebie?

   Czy tylko nacja Słowian, Lachów jest jedyną na Ziemi wartą glorii, jaką wokół siebie roztaczamy?

   Jeśli tak, to gdzie podziewa się szacunek dla każdej żyjącej istoty, która ma prawo do istnienia na naszej planecie?

   ,, Oczywiście i zapewne Stwórca rozmawia tylko ze świadomymi ?:) ”

   Czy jestem świadoma tego, że komórki i tkanki moich organów wewnętrznych pracują w pocie czoła, abym ja mogła się przejawić? Być na jawie, której jestem świadoma?

   Czy mnie obchodzi jak pracuje moja śledziona, wątroba, płuca, nerki itd. gdy zajmuje się np. podziwianiem w danej chwili budzącej się wiosny?

   Czy Stwórca, mając mnie jako komórkę, spuszcza się nad tym, że idę do ogrodu po sałatę, lub żrę się z sąsiadem, czy raczej obchodzi go samo doświadczenie i jakość energii z tego wynikająca?

   Bóg nie stworzył człowieka jako kogoś, kto ma rozkminiać procesy zachodzące w jego wnętrznościach.

   Ukierunkował człowieka na odczuwanie, myślenie, kreację.

   STWORZYŁ NA SWOJE PODOBIEŃSTWO

   Dlaczego człowiek obarcza Boga za to co dzieje się wewnątrz jego organizmu, czyli w komórkach, którymi między innymi my jesteśmy?

   Dlaczego człowieka w trakcie zmysłowych i umysłowych doznań nie interesuje zasada działania mózgu, a Bóg ma tym się zajmować?
   Przecież ,,działa” na tych samych zasadach jak my.

   Rozumiecie teraz dlaczego Wyższa Inteligencja nie ma wpływu na wojny, jakie prowadzą ludzie?

   Żeby było jeszcze ciekawiej; komórki naszego organizmu dniem i nocą pracują wspólnie, aby stanowić żyjącą w zgodzie z NATURĄ
   cywilizację zwaną człowiekiem.

   Czy człowiek stanowiący ludzką cywilizację postępuje tak samo?

   Biliardy dusz od milionów lat we wzglednie wczesnej fazie własnego rozwoju schodzą na Ziemię, aby się tego uczyć.

   Miłego!

   1. Krysiu Kochana co dodać co ująć ? 🙂 wysoką poprzeczkę zawsze nakładasz.

    (na ucho ci powiem i dobrze niech myśleć zaczną ).

    A teraz sobie przejdźmy na temat , w gre se pogramy , przecie my wszyscy to jedno , rozczłonkowani , a no tak… tylko że my zapominalscy i jak sie połapać ?

    A powiem ci ze gra wbrew pozorom to całkiem łatwy temat .
    co ci potrzeba ?

    matrycy! tworzysz klucz a jak go tworzysz to i hakerem się stajesz !
    Wyobraź sobie firmę zamków nazwimy ją Merda i co nie wiesz jak własny zamek rozwalić ? 🙂 Toć dopiero Inteligencja!

    Ale wiesz gra… takie te postacie jakieś zaaranżowane , roboty … co by tu zrobić ? a może dać im wole własną ? O ciekawie się robi ….

    Cukierkowatość a fu cukier ponoć szkodzi 🙂 😉

   2. ,, Ale wiesz gra… takie te postacie jakieś zaaranżowane , roboty … co by tu zrobić ? a może dać im wole własną ? O ciekawie się robi ….”

    Sztuką prawdziwą jest nie dać się wciągnąć w grę…
    Jesteś aktorem, publicznością, aktorem, publicznością, akt-em, pu-bem i wielkim gównem w efekcie…

    Nie z nami (Bruner) te numery!

    Ani ty, Myśląca, ani ja już nie damy się wciągnąć w ten spalony teatr!
    W dupie masz scenariusze i sceny, w takiej samej życi masz zadziwienie widowni…

    Idziesz własną drogą…
    Zostawiasz grzecznie świat, który nie wyobraża sobie innej scenerii jak scena i widownia…

    I w dupie masz to, że dla innych, poza teatrem nie istniejesz.

    Czy w twoim świecie dwa i dwa to cztery?
    Nie, to wymysł teatru…

    Lubię w nim gasić światła, opuszczać kurtyny, zamykać drzwi za ostatnim, wychodzącym człowiekiem- robotem.

    Przyjdzie dzień, że będę zamykać drzwi za robotami- ludźmi…

    Czy to będzie miało jakieś znaczenie?
    Scena i widownia nadal będą istnieć …

 7. Dla Elaszki obiecana fotka 🙂

  Jest na „Krat w oknach nie ma…” ale moze jej nie widzialas, bo wklejona pare dni po wpisie …

  1. Arkono Kochana Przepiekna jest ta ZORZA ❤ która powstała z ROZBŁYSKÓW SLOŃCA klasy ,,M '' ❤ Dziękuję 🙂

   Myslę, ze teraz w Ludziach z większą siłą RODzi się nowe spojrzenie dla PRZYRODY , na ,,odwiecznych naszych Przyjaciół- dla ZWIERZĄTEK, ZYJATEK, ISTOT w innym ubranku'' 😀
   Zaczynam widzieć cos co kiedyś było poza zasięgiem wzroku 🙂
   Mój mały przyjaciel zimek
   ,,Kilka miesięcy sesji zdjęciowych zaowocowało przyjaźnią człowieka i ptaka.
   Prawdopodobnie nigdy więcej go nie spotkam.
   Przyznam że jestem daleko od niego i troszkę jakby tęsknię…''

   1. zwierzęta to świnie każdego z nas by zezarly nawet nasz ukochany pies czy kot, ja bym wyrżnął to to, wszystkie gady pająki komary trująceni niebezpieczne i niejadalne ryby, paraliżujące meduzy brobactwo itd

   2. ,, zwierzęta to świnie każdego z nas by zezarly nawet nasz ukochany pies czy kot, ja bym wyrżnął to to, wszystkie gady pająki komary trująceni niebezpieczne i niejadalne ryby, paraliżujące meduzy brobactwo itd”

    Zwierzęta to nie tylko świnie, ale jeszcze mnóstwo innych gatunków 🙂
    To żem się uśmiała!
    _ a to niedźwiedź polarny, tylko ze śmiechu zrobiły mu się takie małe szparki z oczu, że ich wcale nie widać 😀

    Na wszystko istniejące na Ziemi drapieżne, gryzące, wysysające krew, trujące i przebiegłe w skradaniu się i ataku człowiek też znalazł wytłumaczenie.
    Czytałam gdzieś, że to jak najbardziej składowa część świata ludzkiego w tym wydaniu, w którym sam człowiek przejawia wiele mrocznych, niskich instynktów.

    Na innych planetach, gdzie istota ludzka jako ta, tak zwana, naczelna, wyzbyta jest krwiożerczych, podstępnych, morderczych instynktów, na tych planetach nie istnieją zwierzęta o podobnych wibracjach.

    Wszelkie ,,wrogie” człowiekowi robactwo i gadostwo jest ponoć fizycznym ucieleśnieniem wrogich człowiekowi instynktów, w których prym wiedzie lęk, strach, uczucie bycia atakowanym.

    No przecież jak ciągle się czegoś obawiasz, wprowadzasz w stan niebezpieczeństwa, to w końcu ten stan, zgodnie z prawami energii, przejawi się w realu.
    Albo cię coś użre(robal lub szef w pracy), albo ci w drewnianej chacie cegłówka spadnie na łeb.

    A jak dla wielu ludzi naraz zaszczepi się przed domniemanym wrogiem strach połączony z agresją, to mogą cię wysłać na wojnę, na której dojdzie do rozładowania tych emocji.
    I nie ma znaczenia czy najpierw się boisz, a potem mentalnie kreujesz obiekt strachu, czy ktoś ci kreuje wroga abyś się go bał.

    Coś POLArniaczKU jest chyba na rzeczy, bo weź takiego wiejskiego burka, do którego się zbliżasz.
    Pokaż mu tylko swój strach przed nim, to z twoich długich spodni zrobi ci spodenki plażowe, zimą.

    Nie wiem tylko, czy na naszej Ziemi znikną drapieżne wobec człowieka zwierzęta, czy raczej to my, wyzbywając się tak samo wrednych instynktów znajdziemy się w dalszych inkarnacjach, a w zasadzie już reinkarnacjach, w innych światach, na innych planetach, gdzie nasz wyższy poziom rozwoju duchowego w żaden sposób nie będzie rezonował z niskimi wibracjami.

    Myślę, że raczej to drugie, ale póki co to tu, na Ziemi mamy wyzbyć się tego, co jest naszym wewnętrznym wrogiem, by móc ,,iść wyżej”.

    No niestety POLArniaKU, i ty, i ja, i nam podobni nie znaleźliśmy się na Ziemi przypadkiem.
    Inne, wyższe w rozwoju planety to jeszcze nie dla psa kiełbasa 😀

    Tak, że pokochaj żuczki, larwy, pająki, węże …, ale bądź roztropny; nie pakuj łba w paszczę lwa, bo zanim zdążysz przekazać mu miłość, to on zdrowo, z miłością beknie po dobrym obiedzie 😀

    Czy ja wiem, czy to dobry obiad? Same konserwanty! 😀

    Miłego!
    PS. Wiesz co jest najlepsze na komara? Komarzyca!

   3. na komara najlepszy jest nie to pez podkówka łapie na śniadanie ktore jest w nocy 1000 komarow, w lekackim czy cos próbują go o o o osiedlac, gady zostaly zrobione przez reptyli, kropka, kroliczki kaczki no może troche dopomoglismy -_-

   4. „zwierzęta to świnie”

    a wiecie że świnia jest inteligętniejsza niż pies ?
    że we własnym g…wnie nie sypia ? bardzo jest czysta ,
    a że błoto lubi ? a co człowiek w borowinie nie siedzi i spa tego nie nazywa ? 🙂

    skąd się wzieła opinia Świń ?

    Wiesz co jest najlepsze na komara? Komarzyca!

    Rzekomo brak krwi , hahahahahaha .

   5. odnośnie komarów przypomniało mi się lato ubiegłe , coś tam se robię w tych grządkach , chaps po czole .

    No myśle se człowiek i ręce ma i nogi i plecy i w ogóle a te w czoło i czoło.

    W końcu mówie : jak już gryźć musicie to może tak w dOOope przynajmniej by napuchła , latynoska by była .

    Co rzekłam to dostałam …. i takie to życie niezły kawał 🙂

    Dobrej Nocy Wszystkim

   6. ,, skąd się wzieła opinia Świń ? ”

    Widze, że idealnie wczajasz klimaty gmosiowo krysiowe! Super!

    Opinia świń wzięła się stąd, moim zdaniem, że człowiek- najbardziej syfiaste stworzenie na tej Ziemi, nie mógł zdzierżyć, że jest świnia, która udowadnia mu JEDNAK ŻYCIE W CZYSTOŚCI. HA!

    A, że pies jest mniej inteligentny od świni, to bardziej pasował do ułomności człowieka.
    Pies po prostu był mniejszym dysonansem między krnąbrym, srającym pod siebie, niszczącym swój kojec(Ziemię) człowiekiem.

    Ktoś mi będzie mówił, że źle czynię??!!!!
    A to świnia!

    MĄDRYM I DOBRYM TRZEBA Z ICH NAZWY ZROBIĆ NEGATYW. TO SPOSÓB, BY LUDZKA GŁUPOTA ZYSKAŁA NA POKLASKU.

    A wiesz, Myśląca, jakie jest największe przekleństwo wśród swiń?
    ,,Bądź człowiekiem!”

   7. Krysia a wiesz co

    Świnia mówi do świni?
    – Nie bądź człowiek! Dopuść do koryta!

 8. Witam serdecznie,
  Ruszyliśmy z kopyta ze zbiórką podpisów pod projektem zmiany obecnej ustawy :)))
  na razie temat sie rozkręca….

  Oto moje uwagi:

  Uwaga 1. Ludzie z tzw ulicy / nie wdrożeni w temat szczepień potrzebują
  czasu aby podpisać się pod projektem
  Dlatego działania zaczęłam prowadzić 2-etapowo

  1. Drukuje materiały na temat szczepień
  – patrz załącznik (wysyłany również w poprzednim mailu – przykładzie)
  I daje 2-3 dni na zapoznanie się z nimi

  2. Po tym czasie – pytam czy przeczytali informacje
  i prosze o podpisanie sie

  Proszę też, aby z tymi materiałami zapoznał ZNAJOMYCH
  – z pracy
  – rodziny
  – sasiadów
  – przyjaciół
  – znajomych z imprez
  – znajomych ze szkoły / studiów

  HASŁO: daj szanse wyboru innym ludziom !
  nie wprowadzaj cenzury !!!

 9. No więc gdzie mam złożyć swój podpis? Czytam i czytam ten artykuł, ale nigdzie nie widzę formularza do podpisu. Jest tylko formularz do zbierania podpisów „na żywo”. Ja mogę jedynie zaoferować swój podpis, ale niestety, nie widzę takiej możliwości 😦 Weszłam tu na stronę z przekierowania i niestety, nie mam czasu na czytanie wszystkiego jak leci, bo gdzieś tam może znajduje się ten poszukiwany formularz. Proszę o podanie konkretnej strony do podpisu, bo myślę, że sporo pojedynczych osób by podpisało, ale jak nie ma gdzie…

   1. A czy nie wydaje Wam się, że zebralibyście dużo więcej podpisów, gdyby można je było złożyć przez internet? O wiele prościej jest kliknąć w link i podać swoje dane niż drukować formularz, złożyć na nim jeden (własny) podpis, iść na pocztę i wysłać. Czyż nie? Dziwna ta akcja. Nie czytałam zbyt wiele na ten temat, więc pewne ustalenia są dla mnie niezrozumiałe, no ale nie wnikam, bo może to jest warunek, aby podpisy były tylko „odręczne”. Wielka szkoda, bo w ten sposób nie pomogę, a podobno każdy podpis „na wagę złota’ 🙂

 10. Kochani tutaj zapodałam wzory pism i odwołań w razie W….
  Warto wydrukować … albo na pendriw

 11. akcja miałaby większe powodzenie, gdyby dało sie podpisy zbierać internetowo – ostatnio nawet podpisywałem się pod wetem amerykańskiej petycji na stronie amerykańskiej . Mamy 21 wiek … Jestem za tym by tych baranów co wprowadzili obowiązkowe szczepienia powiesić zamiast liści na drzewach !!! rozwiązanie to jest szybsze i lepsze !!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s