<https://youtu.be/eMRBefDu5HQ

Dr Aleksander Kotok, Bezlitosna immunizacja. Pawda o szczepionkach, wyd. Hartigrama, Warszawa 2015, stron 728
Ian Sinclair, Szczepienia – niebezpieczne, ukrywane fakty, Wydawnictwo Idea Contact sp. z o.o., Kalisz 2006

Całość książki jest dostępna na:

http://www.vismaya-maitreya.pl/ksiazki_itp/Szczepienia_-niebezpieczne_ukrywane_fakty-_Ian_Sinclair.pdf

Strona Iana Sinclaira:

http://www.vaclib.org/sites/debate/index.html

27 myśli w temacie “Opresja szczepień – prof. Stanisław Wiąckowski

   1. www. klubinteligencjipolskiej.pl przed chwila sprawdzilam-artykul jeszcze jest. Na stronie tej wiele mozna znalezc interesujacych artykuylow, w tym takze nt. Słowian

 1. DAMIAN ❤ Pan Stanislaw ( 90 LAT CO ZA UMYSŁ I ODWAGA- PRZYKŁAD PIEKNEJ , WALECZNEJ DUSZY LECHICKIEJ I OSTOI SPOKOJU- dobitnie, mądrze i spokojnie eliminuje wrogów!- PERŁA SAMA W SOBIE- ,,Jej'' blask mnie uskrzydla)
  to TWÓJ ORĘŻ- dowody dla PRZEWODNICZĄCEGO o które Prosiłeś- Przestrzeń TOBIE zadedykowała w odpowiednim momencie- wypowiedziałeś i w mig otrzymałeś- POWODZENIA W WALCE Z MACHINĄ ZŁA!

  1. i jeszcze spotkanie we WROCŁAWIU!
   „W jakimś sensie to bezprecedensowe zdarzenie – robocza narada liderów różnych niezależnych środowisk. Robert Wagner, obok takich między innymi osób jak: Jadwiga Łopata, Julian Rose, Edyta Jaroszewska, Janusz Zagórski stworzyli zespół techniczny zwołujący taką naradę w dniu 28 i 29 października 2017 we Wrocławiu. Udział mogą wziąć w niej różni animatorzy działań niezależnych, którzy są zapraszani lub po zgłoszeniu się są rekomendowani przez członków zespołu technicznego”.
   .https://www.youtube.com/watch?v=CXdTW-upcfY

   1. No to, Elaszko, Ty jesteś naturalnym liderem🔆 tego Forum Slavorum, więc… bywaj tam!… 😀

    Daj im porządnie czadu, podkręć trochę towarzystwo 😜

    Mam nadzieję, że pan Premier Damian będzie Cię dzielnie tam wspierał 🙂

    Gdyby jeszcze ktoś z naszej Rodziny Radia Watykańskiego zechciał dołączyć, moc przyłożenia i moment pędu byłyby jeszcze bardziej turbolechickie… 😜

   2. Będzie tam najlepsza polska śmietanka „prosto od krowy” 🙂 Jeśli do 20 października, zaproszeni na spotkanie nie potwierdzą przybycia, to będzie możliwe uczestnictwo dodatkowych osób. Oczywiście najlepiej z czyjegoś polecania.

   3. No ja CIĘ KIEDYS UDUSZĘ PSOTNIKU JEDEN ❤
    Chciałam trochę Damianowi POMÓC, bo jest z Wrocławia POSLEM, więc PRZEWODNICZACEGO ZA ,,BETY'' I NA WIEC!
    Ale by się otworzyli przy takim zderzeniu dwóch światów!
    A TEN blog ma lidera oczywistego wybranego naturalnie przez PRZODKÓW RODU NASZEGO- więc proszę- WIESZ CO!

   4. Ja jestem zaledwie skromniutką sekretarką tego Forum, nienadążającą z zatwierdzaniem komentarzy, więc – siłą rzeczy – odpadam 😉

    Najzupełniej naturalnym liderem jesteś Ty, Elaszko, więc poczuwaj się… 😉

    (Nie musisz siedzieć na sali. Już sama obecność takiej energii w pobliżu miejsca debaty działa jak laser z satelity nad Kalifornią… 😜)

   5. TAW laser z czarnej piramidy jest już odpalony, dlatego zmiana Przestrzeni nad Polską się dokonała! A jak zmienimy pojazd, bo sprzęt rolniczy ,,trochę” nas kosztował- to mamy w planach ŚLĘŻĘ! Myslisz, że zasięg ,,mojego lasera” pokona jakieś 150 km? 😉 Chciałabym takim laserem strzelać- na pierwszy ogień chemtrailsy by poszły 😀
    RAYNOLD ❤ SMIETANKA, LIDER TO TAKIE EWROPEJSKIE- nie moje klimaty- ja się przez 8 lat wypalałam w ,,samorządzie''- jestem wysoko wibracyjna, więc to były dla mnie lata męki!
    Ale w Tobie widzę potencjał- razem z Damianem- świetny duet- a to nie jest dla tylko dla Rolników to przede wszystkim dla silnych i młodych duchem Lechitów z niezależnych środowisk!
    SŁAWA SŁOWIANOM 🙂

  2. Elaszko ja też duszę się w pracy w samorządzie i mam nadzieję, że już wkrótce będę mogła zająć się czymś co będzie zgodne z moimi przekonaniami i pozwoli rozwinąć skrzydła ..

   1. Justynko ❤ praca w samorządzie bardzo stresująca- u nas wójt był bardzo władczy po 26 latach na stanowisku! Justynko jak nie chcesz się ,, wypalić'' to zmykaj jak najszybciej z tej energetycznej dojarni!

   2. U mnie ten sam scenariusz, wiec jak tylko bedzie coś w zasięgu ręki … bo z zawodu jestem ogrodnikiem 😉 I serce tez ciągnie gdzieś w tym kierunku🌻🌻🌻

 2. Krytyczne badania o szczepieniach
  Załączony link dotyczy cennej książki amerykańskiego autora, Neila Z. Millera, która streszcza ponad 400 niezależnych publikacji naukowych dotyczących szkodliwości i nieskuteczności szczepień oraz korzyści zdrowotnych z nieszczepienia. (Dostępna też w polskim tłumaczeniu.) To kompendium powinno stać się biblią dla Ministerstwa Zdrowia, wszystkich lekarzy, naukowców, urzędników, prawników, a także rodziców, którzy podejmują decyzje odnośnie szczepień swoich i cudzych dzieci.

  Bogactwo zebranych dowodów naukowych wykazuje, że szczepienia – zwłaszcza te podawane niemowlętom i małym dzieciom – są groźne, często zabójcze i nieskuteczne w ochronie przed chorobami. Dziś nie ulega już wątpliwości, że szczepienia są odpowiedzialne za większość chronicznych, często zagrażających życiu chorób dzieci i dorosłych, za masowe upośledzenia umysłowe, okaleczenia neurologiczne i fizyczne, zgony łóżeczkowe, i kosztowne hospitalizacje dzieci.
  Znaleziono też korelację między masowymi szczepieniami i zwiększoną zachorowalnością na choroby nowotworowe.
  Autorzy cytują wiele publikacji, które wykazały, iż masowe szczepienia są bezpośrednią przyczyną wielu ognisk chorób zakaźnych i epidemii, bo zaszczepieni przez wiele tygodni/miesięcy rozsiewają zarazki, zarażając zarówno szczepionych jak i nieszczepionych.

  Szczepiący lekarze i pielęgniarki obserwują najwięcej ciężkich NOPów, więc sami zwykle nie szczepią siebie ani swych dzieci. Szczególnie przeciwni szczepieniom są lekarze we Włoszech, Francji, Niemczech, Skandynawii, w Izraelu i Holandii, gdzie mimo małego procentu szczepiących nie notuje się groźnych epidemii.

  W kontekście przytłaczającej, powszechnie dostępnej wiedzy wykazującej szkodliwość i nieskuteczność szczepień, stosowanie ich przymusu nie może być traktowane inaczej jak świadome okaleczanie i zabijanie zdrowych dzieci i dorosłych dla zysków – czyli zbrodnia przeciw ludzkości. Najwyższa pora na zmianę obecnego medycznego paradygmatu i porzucenie fałszywej, antynaukowej religii, że masowe szczepienia są skuteczne i bezpieczne, bo udowodniono, że nie są. Trzeba zacząć od wprowadzenia całkowitej dobrowolności szczepień, radykalnej redukcji liczby szczepień „rekomendowanych” i stworzenia banku funduszy przeznaczonych na odszkodowania dla okaleczonych przymusowymi szczepieniami dzieci.

  Prof. Maria Dorota Majewska
  CAŁOŚĆ NA: http://alexjones.pl/aj/aj-technologia-i-nauka/aj-medycyna/item/119093-krytyczne-badania-o-szczepieniach-prof-maria-dorota-majewska

 3. ,,CDC po cichu przyznało, że wstrzyknięto 30 milionom ludzi szczepionki przeciwko polio, które zawierały rakotwórczy wirus SV40. Dr Maurice Hilleman, pracownik firmy Merck, ostrzegał o tym Alberta Sabina i innych naukowców, jeszcze zanim szczepionki zostały wprowadzone na rynek, ale oczywiście zamiast natychmiast je wstrzymać i oczyścić, to sprawa została zatuszowana i przez kilka lat podawano je milionom ludzi na świecie. CDC zaprzecza, że do obecnej epidemii raka przyczyniły się szczepionki powołując się na badania dwóch naukowców, dra Howarda Stricklera i dr Keerti Shah, którzy pracowali dla firmy Merck i GSK….”
  SV40 – rakotwórczy wirus w szczepionkach p. polio!
  .https://www.youtube.com/watch?v=lbQuz_f65SQ

  ,,Dr McGuire jest lekarzem od chorób wewnętrznych z podspecjalizacją w dziedzinie chorób zakaźnych. Przyznaje, że na studiach nie uczono ich zbyt wiele o szczepionkach, a wręcz pomijano wiele istotnych faktów, np. o incydencie Cuttera, czy skażeniu SV40, o których dowiedziała sie dopiero, jak zaczęła samodzielnie szukać informacji…”
  Dr Nancy McGuire – Onkogenny wirus SV40 i DNA z abortowanych płodów w szczepionkach
  .https://www.youtube.com/watch?v=JROOVKjYGVg&t=339s

  ,,Dr Robert Zajac – $700.000 utraconego zysku rocznie z powodu nieszczepienia dzieci.
  Dr Robert Zajac jest pediatrą ze specjalizają w dziedzinie rozwoju dziecka i pedagogiki specjalnej, oraz posiada tytuł magistra administracji biznesowej. Był on typowym pro-szczepionkowym tyranem, jak sam mówi o sobie, lekarzem dupkiem o wielkim Ego, który nie chciał nawet przyznać, że istnieją poważne reakcje poszczepienne, aż do czasu, kiedy zaczął je sam zauważać u swoich pacjentów. Dopiero gdy postanowił sprawdzić, jak wyglądają badania szczepionek, to zmieniło jego całe życie i doprowadziło do wielkiej transformacji. Obecnie spędza ok. godzinę dziennie na czytaniu na temat szczepień, ale sam przyznaje, że niektóre matki jego małych pacjentów czytają po 10 godzin i wiedzą o wiele więcej, niż on, czy pozostali pediatrzy! Przyznaje również, że po 15 latach praktyki widzi, jak to szczepione dzieci są najbardziej schorowane, a nieszczepione zdrowe. Obliczył również ile traci zysku przez to, że nie zmusza swoich pacjentów do szczepień i najpierw było to $700.000 rocznie, a obecnie ta suma wzrosła do $1,7 miliona, przez co jego kilnika ledwo jest w stanie opłacać rachunki z miesiąca na miesiąc. Sam ma 8 dzieci i nie jest mu łatwo utrzymać rodzinę, lecz dobro dzieci jest dla niego ważniejsze, niż zysk”
  .https://www.youtube.com/watch?v=5SDdFf3zQ5M

  Dr James Neuenschwander, jak każdy lekarz po ukończeniu studiów, wierzył w szczepienia do takiego stopnia, iż nieszczepienie uznawał za równorzędne ze znęcaniem się nad dzieckiem, a siebie opisał jako „szczepionkowego Nazistę”. Jednak w trakcie rezydentury doznał olśnienia i przejrzał na oczy. Od tamtej pory prowadzi samodzielnie klinikę integracyjną i zrezygnował ze współpracy z firmami ubezpieczeniowymi, które szantażują lekarzy, aby szczepili wszystkich pacjentów. Tu nie chodzi tylko o bonusy za dostatecznie wysoką wyszczepialność, ale obecnie do tego dochodzą również KARY pieniężne! Tłumaczy również, dlaczego inni lekarze boją się krytykować program szczepień, oraz pod jaką presją żyją, nie tylko ze strony chorego systemu, ale również z powodu ucisku kolegów po fachu.

  (oraz: autyzm, MMR, ubezpieczalnie a gabinety lekarskie i zrujnowane życie po Gardasilu)
  ..PRZESZEDŁEM Z BYCIA SZCZEPIONKOWYM NAZI DO KOGOŚ, KTO NAWET NIE WIEM, CZY ISTNIEJE SZCZEPIONKA, KTÓRĄ BYM POLECIŁ!!!!!
  .https://www.youtube.com/watch?v=wdtn8tvvzJA

 4. W kolejnym swoim autorskim programie Ewa Pawela zestawia bardzo niepokojące fakty dotyczące szczepionek, a właściwie ich dodatkowej zawartości w postaci groźnych nanocząsteczek pierwiastków jak: ołów, chrom, żelazo, tytan, brom, silikon, bar, cynk, aluminium, stront, bizmut, siarka, cyrkon, złoto, wapń, miedź, nikiel, cer, wolfram, srebro, mangan, chrom, hafn. Są one niebiodegradowalne i tworzą toksyczne kompleksy przybliżając nas do masowej depopulacji.
  Inny, ważny poruszony temat to wprowadzenie technologii 5G, która spowoduje jeszcze większe zagęszczenie anten nadawczych (mniej więcej co 10 domów), i jeszcze większy smog elektromagnetyczny.
  Ponadto trochę o grypie, bo to już sezon rozpoczęty o czym wszem i wobec trąbią natrętne reklamy (oczywiście, aby się zaszczepić
  Szczepienia czy chipowanie – Ewa Pawela – 27.10.2017
  .https://www.youtube.com/watch?v=Nb_Y4XFSGHw

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s