56 myśli w temacie “Katolicy polscy, pobudka! Jesteście oszukiwani przez biskupów, którzy uczestniczą w hybrydowym zamachu na Polskę

 1. Żal mi tego Międlara – chłopaczyna całkowicie się zagubił. Wyglada ze nawet niezbyt orientuje się kim jest – ale mniejsza oto. Nie odkrywa żadnej Ameryki, wiec po cholerę podnosi sobie ciśnienie. Chce zeby odwiedził go seryjny samobójca?
  Hierarchowie od zarania dziejów kręcili swoje lody – wiec to nie tajemnica. Żydzi jak świat światem byli szujami – i dalej są. Muzułmanie byli agresywni już od samego początku ich religii dlatego ze mieszkają w trudnych warunkach. Nie ma zadnych tajemnic – wiec po co sie denerwować.
  Jest tez druga strona medalu tego narzekania. Jeśli wygoni episkopat, żydów i muzułmanów – kto bedzie nauczał i prowadzał owieczki w Polsce? Wychodzi ze ten chłopczyk któremu wydaje sie że zjadł wszystkie rozumy. Uderza w nute narodową, a głupek zapomina ze jest Słowianinem – wiec Chrześcjaństwo jest obcą religią. Zamiast usiąść i wyciszyć się i zastanowić – plecie ozorem jak potłuczony

  1. A znasz kogoś, kto wyszedł jednego dnia z egregora religijnego?…

   Mnie samemu zajęło to kilkanaście lat – tak silne miałem programy rodowe! A Jacek budzi się dużo szybciej ode mnie, więc jestem absolutnie pewien, że w końcu trafi na trop Wielkiej Lechii i swojego, ważnego w niej miejsca.

   No i…
   nie ma w Polsce drugiego człowieka z taką charyzmą, który by tak szybko i skutecznie potrafił wybudzić najbardziej zahipnotyzowanych polskich katolików… – i to jest najważniejsza społeczna misja JM. To dzięki niemu właśnie polscy katolicy dowiedzieli się, że Watykan jest antypolskim zaborczym mocarstwem:

   http://wp.me/p3gTpd-2LD

   1. No właśnie nikt w 1 dzień nie wyjdzie z tego. Ja się z tym borykam od dzieciństwa i nie wiem jak to się stało, ale byłem na dobrej ścieżce, ale mi się nie udało i do dziś tkwię w tym bagnie. Miałem w sumie od dzieciństwa KK w d…ie, ale chodziłem. W sumie myślałem sobie, może to ja jestem w błędzie i zaliczałem szczeble „kariery” kościelnej 😉 ministrant (nawet dzwonki na mszy trzymałem i się pomyliłem i nie w tym momencie zadzwoniłem), I komunia, bierzmowanie, ślub, chrzest dziecka.
    Dopiero niedawno mnie oświeciło, że te wszystkie koszmarne sny i nawiedzenia były od obrazu „matki boże”, która wisiała na ścianie (by mnie chronić?) doszedłem też do wniosku, że siostra ma z tego powodu koszmary, bo u niej w pokoju ów obrazek wisiał nadal, a u mnie koszmary przeszły, bo byłem już w innym pokoju. Niestety wtedy to inaczej wyglądało. Byłem jako dziecko w strachu i znikąd pomocy, nic wtedy nie wiedziałem więc chodziłem jakby z automatu. Niby nie naciskali, ale jakaś presja była.
    Na I komunii prawie zemdlałem, chociaż nie byłem chorowitym dzieckiem. Tylko raz mi się taka sytuacja w kościele zrobiła właśnie na I komunii.
    Najśmieszniejsze jest to, że dziś mam rodzinę czysto katolicką.
    Gdybym wiedział to co wiem dziś to bym do tego wszystkiego nie dopuścił, ale stało się jak się stało. I co teraz mam zrobić.
    Teraz sytuacja jest taka, że niby mnie nikt nie zmusza do chodzenia do kościoła, ale czuje oddech rodzinki katolickiej.
    A moja matka, ojciec i siostra nie wiedzą tyle co ja, ale sobie spokojnie siedzą i robią co chcą i nikt im nie narzuca co mają robić. Już od dłuższego czasu mam zamiar im powiedzieć, żeby ten obraz wyrzucili, spalili albo co. Ale oni też tkwią w tej magii i pewnie mnie wyśmieją. Najgorsze co mnie spotkało to to, że u mnie w nowym domu też obraz wisi i bez mojej wiedzy ktoś mnie dopisał do tego obrazka!!!! Spalić niby mogę. Wtedy koniec rodziny. Silny Egregor u nich jest. Szczególnie u Teścia, który jest zapatrzony w „matkę boską” już nie raz dał mi dowód tego. Strasznie się wściekł, jak powiedziałem, że nie uznaję jej.
    Teściowa też coś kiedyś krzyczała, jak coś powiedziałem, że jakby teść się o tym dowiedział to by mnie wyrzucił z własnego domu, bo niestety mieszkam niby u siebie, ale mieszkam u nich.
    Mam nadzieję, że kiedyś jakoś się to rozwiąże, ale póki co jestem w dołku i nie wiem co mam robić. Gratuluję tym, którzy są bliżej wyjścia niż ja. I im kibicuję w duchu, bo inni ludzie w prawdzie są dla mnie ważni, bo dzięki Nim nadejdzie ten dzień wyzwolenia i ludzie się obudzą.

   2. Naciski na Braci Naszych Zaprogramowanych, jako i my ongi,
    nie przyspieszą procesu,
    rozjątrzą jeno nienawiść w RODzinach.

    Nie możemy się wywyższać z tego powodu, że inni budzą się pół roku po nas. My też nie jesteśmy jeszcze do końca obudzeni, bo proces pobudki świadomości nigdy nie ma końca… 🙂

    Nie możemy patrzeć na innych, bo tracimy siebie. Jedyna pragmatyczna ścieżka prawdziwej ewolucji to praca nad własnym rozwojem. A ten również przebiega swoim ewolucyjnym trybem, którego trudno przyspieszyć.

    Jeśli rzeczywiście chcesz ruszyć z rozwojem z kopyta, recytuj codziennie Pierwotne Kody Źródła. One świetnie oczyszczają przestrzeń ze wszystkiego, co już nie służy Twemu rozwojowi. Zobaczysz, że zaczną dziać się cuda. Tekst masz tutaj:

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/tag/pierwotne-kody-zrodla/

  2. Niestety Bogdanie wielu nie zrozumie tego co piszesz a jeczenie nad upadajacym kosciolem niczego juz tu nie zmieni.Na kazdym kroku widze zrozpaczonych katopolakow ale…ups ..nie chce obrazac rodakow slowian wiec uzyje okreslenia judo-katolikow,ktorzy dostaja wrec rozwolnienia na wiesc o sodmi wsrod biskupow,papiezy i szeregowego kleru pedalacego sie lub trudniacego sie pedofilia po wioskach i miasteczkach. Slowianie sa oklamywani i hipnotyzowani a najgorszy jest fakt ze na przestrzeni wiekow nikt sie nie zorientowal ze tak jest i dawalismy sie rznac wszystkim ulewajac slowianskiej krwi za sprawy honoru ale nie swoje.I tak nam sie wmawia frazesy Bog ,Honor,Ojczyzna za ktorych mamy ginac byle tylko nie odnalesc prawdy ,dogrzebac sie do siedliska tych intrg i wyzysku na Polakach
   „Paranoja dosłownie, kiedy się okazuje do czego naprawdę mogą doprowadzić w sumie rozsądny Naród te niezliczone kłamstwa. Nigdy jednakże nie jest tak źle aby nie mogło być… jeszcze gorzej. Prawo Murphiego nie pozostawia złudzeń – jeśli coś można zepsuć, nawet teoretycznie tylko, wówczas na bank ktoś to weźmie i do końca spier*oli. Niedługo zatem te moherowe ofiary jahwistycznej patologii koronują sobie nieżywego człowieka na coś w rodzaju zombie-króla Polski no i to już będzie obłęd totalny… bowiem będą ucztować żrąc jego ciało i chłeptać jego krew popadając w jeszcze głębsze kanibalistyczne bagno, no ale nieważne. To w końcu sprawa co najwyżej dla egzorcystów ewentualnie psychiatrów… i dlatego konieczna będzie teraz oczyszczająca ciało i ducha…Dziw ogarnia, że coś tak debilnego jak żydokatolicyzm dali sobie wcisnąć Słowianie. Pewnie będą protestować teraz i odżegnywać mnie od czci i wiary no ale moi drodzy parafianie nie wiem czy wiecie, a bardzo mocno w to wątpię, ale to wy baranki boże modląc się do swoich tak zwanych „wszystkich świętych” modlicie się do… żydów po prostu! Jak zatem nazwać tego typu przypadki?Posłuchajcie zatem wiadomości duszpasterskiej drodzy patafianie, albowiem zaprawdę powiadam wam, że był on semickim bandytą z Orientu. Żałosnym ponadto, bowiem o ile bandyci czasami są sympatyczni jak na przykład Robin Hood lub rewolwerowcy z Dzikiego Zachodu albo dajmy na to karaibscy piraci to w tym przypadku żal aż dupę ściska z rozpaczy, bowiem Mojżesz to był bandyta zupełnie innego kalibru. On nie dokonał romantycznego skoku stulecia na Orient Express, nie napadł bohatersko na bank sam jeden przeciwko jakiejś armii, on nawet konia nie ukradł jakiemuś Ali Babie, o nie. „Święty” Mojżesz z wielu rażąco żałosnych rzeczy, jakich podczas podłego bandyckiego żywota dokonał największą był zbrojny napad na pustynnego pasterza i rabunek czterech baranów. Masakra. I wy się kuźwa modlicie do… czegoś takiego?

   Oczywiście nie wierzycie mi żydokatolicy a wiec nacieszcie oczy poniższym źródełkiem, prowadzonym oczywiście przez polskojęzycznych kapłanów:W „świętego” Abrahama też zapewne mi nie uwierzycie, no bo czyż nie? To co z was za łatwo(wierni) do licha jasnego, skoro w nic nie chcecie uwierzyć? A zatem poniżej jest dobre wiarygodne źródełko o „świętym” Abrahamie – „ojcu wszystkich wierzących a także Jezusa we własnej osobie” – nie wierzycie mi oczywiście a więc proszę ja was bardzo poczciwi żydokatolicy – nacieszcie wasze oczęta ponownie i dowiedzcie się w końcu że Jezus był khe, khe, w imię ojca i syna… synem żyda Abrahama: A jeśli w dalszym ciągu mi nie wierzycie, że „wasze” chrześcijaństwo ukradkiem przemieniane jest w judaizm no to zapytajcie dyskretnie o tych dziwnych „świętych” waszego polskojęzycznego proboszcza jak już znajdzie dla was chwilkę bezcennego czasu i nie będzie molestował akurat waszych dzieci. Zapytajcie księdza dobrodzieja skąd się w gronie chrześcijańskich świętych nagle i po kryjomu wzięli ci dwaj konkretni żydzi. No skąd uny? Znienacka? Dla własnego dobra o to się zapytajcie, bo jak się nie zapytacie to zanim jeszcze ci kapłani wezmą się za molestowanie waszych wnuków to pośród wszystkich świętych znajdzie się Mahomet, potem jego kozy, kochankowie i tak dalej… a wy? Wy no cóż… wy będziecie nosić krzyż, gwiazdę i półksiężyc jakiś i napier*alać badziewne paciorki do wszystkich możliwych demonów, koziołków, jaszczurek i wężów tylko nie Bogów Słowiańskich. Jeśli się któremuś żydokatolikowi wydaje teraz, że jego proboszcz jest dobry, miłosierny no i jego bla, bla, bla, nie dotyczy nic co w oczach bozia niemile widziane, no to wiedzcie jedno – ten wasz dobrodziej nawet jak nie jest satanistą i nie molestuje waszych dzieci bo jest akurat hetero i płodzi po bożemu dzieci z gosposią, no to i tak robi wam coś jeszcze gorszego – umysłowo bowiem gwałci was i to nieustannie bo do śmierci aż od urodzenia – i tego makabrycznego nieporozumienia, jaki on wam wciśnie do bani już nic i nikt nie będzie w stanie posprzątać.

   Dla Słowianina po tej hucpie z Mojżeszem i Abrahamem, odnalezionych znienacka w roli wszystkich „świętych”, ta wasza wiara robi się coraz bardziej odrażająca. A będzie jeszcze gorzej… kiedy „świętymi” zostanie jeszcze więcej bandytów… semitów znaczy.

   Podłość rządzących krajem po wojnie szumowin jest po prostu niewyobrażalna. Ta nacja zdolna jest od zawsze do najpodlejszego nawet świństwa, ale prawdziwe mistrzostwo świata osiągnęli uny w jednej dziedzinie: w mordowaniu ludzi i oskarżaniu ofiar pośmiertnie o wszystko to co najgorsze. Wyklętych patriotów oskarżają o bandytyzm, według dokładnie tej samej metody jaką zastosowano kiedyś w stosunku do… Indian. Ratujących żydów o antysemityzm. Najbardziej przyjazną ludowi szlachtę o bycie wrogiem ludu. Najuczciwszych o złodziejstwo… itp., itd., bez końca normalnie…

   Jest tego taki ogrom że szkoda gadać, ale to da się ogarnąć.

   Jaki jest bowiem wspólny mianownik tego oszczerczego obłędu?

   Fikcyjne oskarżenia. FIKCYJNE OSKARŻENIA to po prostu ich drugie imię i po tym właśnie można ich bezbłędnie zidentyfikować. FAŁSZYWE OSKARŻENIA to JEST ich uniwersalny i dla ślepego nawet widoczny ZNAK ROZPOZNAWCZY. Te powszechnie znienawidzone kanalie, to niekwestionowani specjaliści od rzucania fałszywych oskarżeń – rutynowo pod adresem swoich niewinnych ofiar. ZAWSZE I WSZĘDZIE. Robią to przecież jeszcze od czasów sprzed Jezusa i naprawdę dziwne że… NIKT TEGO NIE DOSTRZEGA. Miliardy ludzi patrzą na to swoimi oczami i… nie widzą tego na przestrzeni wieków. To niebywałe. Niewinnych niczemu – pomawiają o grzech pierworodny i to od pierwszych minut ich życia. Tych którzy chcą władzę wybierać – ci niewybierani pomawiają o brak, heh… demokracji. Mowa tu o niewybieranych przez nikogo sędziów, prokuratorów, posłów, kapłanów – oni wszyscy to wręcz urodzeni „obrońcy wolnego wyboru” – czyli właśnie demokracji. Nawet komitety obrony demokracji zakładają aby wybraną władzę… obalić i w dalszym ciągu rządzić niedemokratycznie. Cały ich świat zbudowany jest wyłącznie na kłamstwie i fałszywych oskarżeniach… FAŁSZYWE OSKARŻENIA – proszę to wyrażenie dobrze sobie zapamiętać a w sytuacji kiedy się z nim spotkacie będziecie mieli absolutną gwarancję że człowiek jest niewinny a oskarżyciel chory na stulejkę. I świat stanie się prosty oraz zrozumiały. Fałszywi oskarżyciele – to jest ich uniwersalne imię – najtrafniejsze z możliwych.”

   http://innemedium.pl/wiadomosc/najwiekszy-grobowiec-w-polsce

   1. Szanowny [Portal no escape] poruszyłes całe mnóstwo tematów.
    Mnie robi sie jakoś [dziwnie] jesli ktoś próbuje podważać chrześciaństwo za pomoca jego przekazów. To tak jak w fizyce problem wzgledności ruchów. Cokolwiek dzieje sie w układzie zamknietym – nie moze oddziaływac poza niego. Dlatego wiem ze jest to z góry skazane na porażke i nie podejmuję tematu. Chcesz cokolwiek dowiedzieć sie i zmienić w chreściaństwie – stań ponad nim – wtedy zrozumiesz wiecej
    Napisałeś że Słowianie jak głupcy przyjeli chrześciaństwo bez szemrania. Widze przyjacielu ze kiepsko znasz Historię. Pominawszy te ogólnie znane fakty ze wprowadzano je mieczem i ze to przedłuzenie cesarstwa Rzymskiego. Pierwszy chrzest na ziemiach polskich odbył się w Wiśnicy 1 stycznia 845r – [sa na to dokumenty] – niedługo po wytruciu 12 wojewodów przez żone Popiela chrześciańską księżniczkę Ryksę w 840r.
    Najwiekszy opór sprawił Bolesław Śmiały [Szczodry] zabijając zdrajcę Stanisława przy ołtarzu. Wiekszość przechodzi do porządku dziennego nie analizując tego co sie stało. Władca Polski zabił gnoja który służył i szpiegował innemu państwu. Za tą [zasługę] Kościół powołał zabitego świętym który oddał życie za wiarę. Niedługo potem księża rozpowszechnili jego kult i stał sie jednym z patronów Polski. Ale czy aby na pewno działał w naszym interesie? Zdecydowanie nie i dlatego wychodzi tu na wierzch zakłamanie kleru. Oni gdzieś mają Polskę – ważne są tylko ich interesy – nic ponad to. Im maja wiecej owieczek – tym więcej wpłynie na ich utrzymanie.
    Chcesz powrotu Słowiańszczyzny? Przestań ich karmic i wskazuj każdy ich fałszywy krok
    Pozdrawiam

  3. miałem mowic ze nie pozbyl się krzyzaka z siebie a chce innych nauczać ale może się przydac żeby wysadzic kosciol np – taki uzyteczny idiota dezerter

   1. Wszyscy Lechici sa wielcy=All Lach akbar. Te kreautry nie wiedza, co im kazali krzyczec, ale rozumiem, ze podazajac do Europy, ida ujrzec i oddac poklon Lechitom, panom z panow.

 2. TAW a jak Ci sie udało wyjść z tego programowania? Mogłbyś coś opowiedzieć jak to było?:) uchylić jakiś rąbek ”tajemnicy” ,nakierować? Ja sam nie wierzę w żadną religię ale poki co nie mogę, nie potrafię się od niej uwolnić. Jakoś tak cały czas coś mnie jakby trzymalo, ciążyło… nie potrafię tego określić…

  1. GROM

   Nie chcę Cię prowadzić swoją drogą bo nie koniecznie musi Ci służyć, ale to co mnie wyciągnęło z religii to w sumie nauki chrystusa które stają w opozycji do KK. Czytasz i bierzesz je na rozum taki najprostrzy przykład z życia:

   Moment w którym Jezus dostał ostatnie groszaki od biednej babeczki oraz grube siano od bogacza któremu to specjalnie nie uszczupliło portfela. 1. wtedy po pierwsze Jezus nie chciał kasy ale ok. 2 stwierdzil ze ta ofiara od biedaczki jest znacznie wiecej warta niż te dary od bogacza bo były szczere.

   A teraz to odnieś do kościoła i ich słów co łaska na mszy, co łaska na pogrzebie, co łaska na ślubie, co łaska na chrzcie, co łaska po kolędzie, czasami to zakrawa o żebranie a czasami o cennik w sklepie a gdzie nauki Jezusa?

   PS. i ta krzywa mina gdy nie dasz na tacę – bezcenne 🙂
   to jest jeden przykład a one się mnożą i rozjeżdżają KK duchowieństwo itp.

   Patrz caritas i czerwony krzyż – ludzie tam pomagają innym bezinteresownie i bezpłatnie kościół trzyma na tym łapę ma mega dużo siana ale strasznie skąpki na pomoc innym… a taki święty jest – leci po minimum wkładu własnego i ściąga zewsząd dobre duszyczki które zajmą się pomocą bezpłatnie…. to jest jego obłuda a chwała tym ludziom którzy pomagają 🙂

   Ostatnio pomoc wybranym rodzinom na ukrainie zoorganizowana przez KK pomoc którą jest objęte jak dobrze pamiętam 10tys. rodzin a co z resztą ludzi? Po co kupili im węgiel po zimie? — polityka propaganda ściema obłuda — po czynach ich poznacie! Te słowa zapamiętaj 🙂

   Pozdro! –

   PS.

   Mój 1 dzień na wolności uwolniony od korpo – w momencie gdy odchodziłem i palnąłem maila do wszystkich żeby żyli tak jak chcą i zaczeli spełniać swoje marzenia tak jak ja to zacząłem robić – to jeszcze dzisiaj do mnie dzownili z życzeniami jakbym miał urodziny 🙂 Wyobraź sobie jak Ci ludzie żyją i jak są złapani w matrixie że moment mojego odejścia to dla nich szok oraz potok życzeń i prawdopodobnie moment zastanowienia się nad sobą! 🙂 mam nadzieje że tchnie w nich to trochę odwagi!

   Jeszcze raz pozdro!

   1. Wszyscy tu, tłumnie zgromadzeni, również

    GRATULUJEMY CI, SACRED,

    ODWAGI,

    MOCY,

    SAMOZAPARCIA

    i KONSEKWENCJI

    W DĄŻENIU DO PEŁNEGO WYKORZYSTANIA STWÓRCZEGO POTENCJAŁU TWOJEGO STRUMIENIA ŻYCIA…❗ 😀💚

    SZCZĘŚĆ CI BOŻE NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA!…

    I opisuj nam tu swoje ważne, przełomowe życiowe znaczniki świadomości…

  2. AAA i zapomniałem o jeszcze jednej sprawie jeśli chodzi o wyciągniecie z religii jest nią muzyka – Hip Hop teraz nazywany klasykiem jak killaz group paktofonika ostr itp. to jest muzyka z duszy innych ludzi,ludzi z biedy z ulicy nie jednokrotnie oburzeni aktualnym stanem rzeczy to mi dużo pomogło… 🙂

   Wibracje z niektórych piosenek ze mna rzonują niestety jest to 50-200hz dobry bass i wolne tempo do tego te teksty — sprawdź sam czy rezonujesz z grubsonem – MPS albo z RK Noc?
   Zippera – bez ciśnień — rezonujesz? jak słucham swoich ulubionych kawałków to dusza mi się otwiera i radość spływa i jestem wtedy nie do zatrzymania – nawet pokusiłbym się o stwierdzenie o nieśmiertelności 🙂

   TAW – co powiesze nt. muzyki w budzeniu świadomości i ludzi? Czy nasz stary uliczny HH ma udział w budzeniu ludzi?

   Pozdro!

 3. Ja z zupełnie innej beczki. Wywiad z istotą gadzią, która kazała siebie nazywać Lacerta. Żyją podobno pod ziemią 2-8 tys km pod powierzchnią. Wywida pochodzi z końca 1999 i początku 2000 r. To co mówi ta istota jest dla większości ludzi nie do pojęcia, ale wg mnie mówi prawdę. I wynika z tego, że oni nie są wcale źli. Mówi o 14 różnych rasach o wysokiej inteligencji (znacznie wyższej od nas), które są tu na Ziemi i że 3 z nich są nam wrogie. Jak znacie angielski to obejrzyjcie: .https://www.youtube.com/watch?v=wjaIq3fuJg8

 4. Sława! Jacek coraz mocniej się budzi ❤
  Dzieci bogów, dzieci Mateńki Ziemi wybudzają się- SŁOWIANIE 🙂 każdy dzień przybliża nas do jedności- SŁOWIAŃSKA SIŁA ROŚNIE !!!!! – obserwujmy i cieszmy się jak NAJPIĘKNIEJSZE KWIATY ZIEMI ZRZUCAJĄ KAJDANY I ROZKWITAJĄ KU WOLNOŚCI 😀

 5. Natrafiłem na tego bloga raptem kilka dni temu i spokojnie nadrabiam zaległości przeglądając wcześniejsze wpisy.

  Ale już teraz widzę, że Autor bloga musi wierzyć, że nastąpią jakiegoś rodzaju „cuda”, bo tylko wydarzenia nadnaturalne mogą przekształcić upadłe, skolonizowane, rozbite Państwo Polskie w regionalne mocarstwo, jakim bez wątpienia byłby Lechistan od morza do morza.

  A ciężko o „cuda” skoro sam Autor, jak i Czytelnicy to humaniści, którzy uważają, że sami są „bogami” i nie potrzeba nam Jezusa Chrystusa.

  Jak przekształcić upadłe Państwo Polskie w Wielką Lechię skoro atak idzie ze wszystkich stron. Atakują kulturalni marksiści, globaliści, żydokomuniści, masoni, Niemcy, Sowieci, łżemedia, jezuici, czy też Kościół Katolicki. Można nawet odnieść wrażenie, że Polska walczy z całym światem i takie twierdzenie nie jest hiperbolą.

  Jak przekształcić upadłe państwo w regionalne mocarstwo skoro większość społeczeństwa jest bierna, a pozostali jedyne co mogą to popisać sobie na internecie.

  Jak przekształcić upadłe państwo w regionalne mocarstwo skoro wielu Polaków nienawidzi samych siebie, Polski i tego co polskie.

  A żeby tego było mało, nasz czas się kończy. Demografia jest katastrofalna, dzietność na poziomie 1,36 oraz masowa emigracja młodych.

  A nie będzie zaskoczeniem, że nasi wrogowie użyją „uchodźców” jako broni biologicznej, aby zniszczyć nasze DNA, naszą haplogrupę R1a1.

  Jak widać sytuacja jest patowa.

  1. Nigdy tu nie twierdziłem, że „nie potrzeba nam Jezusa Chrystusa”, choć doskonale zdaję sobie sprawę, że

   misja Jezusa nie dotyczyła Słowian,

   którzy od czasu ustąpienia stąd lodowca żyli na tych ziemiach według wzorcowego, macierzystego, organicznego, źródlanego kosmicznego boskiego prawa.

   Misja Jezusa dotyczyła tylko i wyłącznie gadziej babilońsko-egipsko-rzymskiej pseudokultury, pseudocywilizacji.

   Gdyby Jezus chciał nawracać Lachów, urodziłby się w Pcimiu Dolnym.

   *

   Odkąd Ewa Kopacz nie jest już u nas premierem,

   nie dojdzie do realizacji projektu nachodźców na Polskę 😀

   *

   To, o czym piszę/piszemy na tym blogu, zweryfikuje oczywiście bezlitosny Wielki Inkwizytor – czas… (który tak naprawdę nie istnieje, ale o tem potem) 😀

   1. Misja dotyczyła wszystkich ludzi ale jest nutka prawdy w tym co piszesz.
    „Jeśli ktoś przychodzi do Mnie, a nie ma w nienawiści swego ojca i matki, żony i dzieci, braci i sióstr, nadto siebie samego, nie może być moim uczniem.” – to znaczy że sprawiedliwi nie mogą być uczniami bo nauki Jezusa mają nauczać głównie niesprawiedliwych i emocjonalnych kalek. To co obecnie KK naucza, jest zmanipulowaną okrojoną wersją dla własnych potrzeb i kontroli. Apostołów było 12 + niewiasty, potem znacznie więcej uczniów a mamy zawężone do wygodnych 4 ewangelii, tylko 4 ludzi, reszta – cenzura a potem 400 lat później „doktryny” – czyli indoktrynację.
    Co prawda niektóre wczesne dzieła gnostyckie mogą odzwierciedlać lub przypominać o zakazanych wersetach, tak zagubione lata samego Jezusa można odnaleźć w Indiach jako proroka Issę. – A z tego co wiadomo jako chłopiec ( między rokiem 12 a 30) tam nauczał właśnie zgodnie z Wedami, niszcząc przy okazji system kastowy, bowiem nauczał o równości wszystkich ludzi. A wiemy że starożytny sanskryt obowiązujący w Indiach jest jedną z odmian języków słowiańskich, przyjął się po najeździe Ariów na te ziemie w starożytności. Dlaczego Jezus urodził się w tym gadzim plemieniu? – Bo Bóg wysłał go do jaskini przewrotnego lwa, najgorszego z najgorszych, po to by i im umożliwić spotkanie z Bogiem, dać im szansę na zbawienie.

 6. Mnie czytanie tego bloga i komentarzy uspokaja 🙂
  Fanatykiem religijnym [katotalibem 😉 takim wpadającym w trans na mszach] byłem do czasu. Do czasu gdy zacząłem więcej widzieć i zauważać: obłudę kleru i wiernych, świętych w kościele a potwornych w życiu. Aż przyszedłem do obowiązkowej spowiedzi pewnego razu i mówię, że to wszystko nie tak, że się źle zachowują i w sumie jak na to patrzę to wszystko ściema i boga niema. W odpowiedzi był opierdol. Zawinąłem się i poszedłem. Ostatni raz gdy poszedłem na mszę było to bierzmowanie. Wyznaczyli mnie do wręczania kwiatków dla biskupa. Poszliśmy z kolegą, wręczyliśmy, uśmiechnęliśmy się. Opasły grubas wyciągnął tą swoją łapę wierzchem do góry. Przybiłem piątkę i poszedłem, gdzieś mając obleśny zwyczaj całowania facetów po rękach. Kolega zbaraniał i zrobił to samo . Miny tych wszystkich zwyroli bezcenne 😀
  Słowiańskie geny i słowiańska moc to coś przed czym trudno uciec. Jacek też się w końcu przekona.
  Sława!

   1. Ale przecież mówiłeś, że wybory wygra Kukiz’ 15. To jak w końcu?

   2. Potencjały przestrzeni są zmienne, szczególnie w tym przełomowym dla Polski czasie 🙂 Ja czytam je na bieżąco, bo wartko się zmieniają, Przestrzeń nieustannie się aktualizuje otwartymi potencjałami Tworzenia. Tamten mój odczyt był sprzed 21.04.2017. Wszystko się zmieniło 21 kwietnia 2017 od wystąpienia pana premiera Jerzego Zięby w Sejmie. Gdyby w tym roku powołał on Ruch Społeczny o zaproponowanej przeze mnie nazwie, byłaby ogromna szansa na wygrane wybory już w 2019! Jest bardzo duża szansa.

   3. Obawiam się, że świadomość ludzi w Polsce nie wzrośnie za 2 lata aż tak, aby pan Zięba wygrał wybory, jeśli wystartuje. Myślę jednak, że wzrośnie na tyle że pan Zięba wejdzie do Sejmu. A 4 lata później to już powinien wygrać. Obym się mylił i stało się tak już w 2019 r.

   4. Uważam jednak, że Kukiz’ 15 wygra wybory, bo Jerzy Zięba nie ma szans na wygranie wyborów, a przecież móiw się dużo o powstaniu partii Jerzego Zbigniewa Potockiego, która może być dużą konkurencją dla Kukiza i Jerzego Zięby. Będzie się działo!

   5. dla mnie zięba ma tylko sens, kukiz jest zmienny jak pacjent psychiatryczny

   6. Kukiz… jest prawdopodobnie myśliwym, należy do koła łowieckiego…. więc jak dla mnie to żaden lans i udawactwo wspaniałego mu nie pomoże….

  1. To niedobrze. Jeśli oddzielnie wystartuje Kukiz, pan Zięba i pan Potocki to głosy się podzielą i każde z ich ugrupowań dostanie po parę procent i albo w ogóle nie wejdą do Sejmu albo będą mieli niewielkie lub marginalne znaczenie. Powinno się dążyć do wystawienia jednej listy, ewentualnie w ostateczności dwóch – jedna Kukiz, a druga nazwijmy ją lista słowiańska. Inaczej niewiele zdziałamy.

   1. Tu coś na podniesienie in plus naszego mniemania o NAS POLSCE I POLAKACH, Niemcy powinni się ze wstydu pod ziemię zapaść na swoje niecne czyny, a nawet obecnie pokazują swoją butę, a my zamiast być z siebie dumni, umniejszamy swej godności, coś z nami jest nie tak?
    PoLachy głowy do góry i pokażcie co mamy w sercach.

 7. A to ciekawy wątek TAW. Też myślałem o wstąpieniu do zakonu jako nastolatek i dręczyło mnie to. Jednak zawsze miałem łatwość w kontakcie ze Źródłem/Stworca. Zapytałem więc czy tego właśnie chcę ode mnie. Odpowiedź bardziej poczułem, choć mógłbym przysiądz że słyszałem słowa. Miłość, którą poczułem i ulga że nie ma żadnych oczekiwań i przymusu . Płakałem i dziękowałem. Uwolniłem się od religi bardzo szybko i łatwo. Każde jabłko ma swój czas kiedy dojrzeje, powtarzam za Witkiem, bo trafił w 10.

 8. Sacred
  Ja to rozumiem i dostrzegam fałsz i obudę KK. Tylko nie dam rady się od tego tak jakby uwolnić. Jakby jakaś moc mnie trzymała. Czuje że wystarczy ”przeciąć nitkę” żeby się uwolnić ale nie mogę znaleść nożyczek:) dlatego prosiłem Was o opisanie własnych doświadczeń. Od kogos można się wiele nauczyć.
  PS. Ja też slucham Rapu. Też lubię starą szkołę. Nowe kawałki tak do mnie nie przemawiają chociaż trafiają się perełki.
  Medium miał dwie stare fajne plyty poki nie zaczął nagrywac o nawróceniu do kościoła.

  1. GroM, u mnie zainteresowanie kk malało w ostatnich latach w miarę oczyszczania siebie – zapewne krok po kroku coś sobie „odpinałam”, coś odpadało, budziła się intuicja, dostawałam samoistny wgląd, że wiele rzeczy jest fałszywych, np. zaczęłam zastanawiać się nad sformułowaniami w modlitwach…. To przyszło samo i nasiliło się w obrębie ostatniego roku.
   Niemniej jednak na kilka tygodni przed wielkanocą znalazłam u Nelly Radwanowskiej to
   .https://www.youtube.com/watch?v=V0PIGlnXMC4&index=46&list=PLPpNKE5HduxFOQMJfpaRzZDtlTdMUKbZN

   Ja mam wyrobione zdolności wizualizacyjne, więc jak poczuję, że coś jest moje, to pracuję ze sobą już w trakcie czyjegoś prowadzenia. Tak było i tym razem, tj. podczas powtarzania formuły przez prowadzącą – od razu ją wypowiedziałam – swoje zobaczyłam i odczułam natychmiast, ale i tak zastosowałam to, o czym ona mówiła.
   Następnego dnia rzeczywiście poczułam się lepiej. Kolosalną różnicę zauważyłam w kwietniu – straciłam zainteresowanie świątecznymi rytuałami, a oprócz tego z mojego mieszkania usunęłam symbole kk.
   To tak w skrócie ….
   Może to są te nożyczki 🙂

 9. Aj tam aj tam:) Wszyscy chętnie by poczytali i może kolejnych ludzi byś troszkę oświecił. POZDRAWIAM SLOWIAN!

 10. Halinko ❤ Nowe dusze wybudzone trafiły na odpowiednią stronę 🙂 Wracamy do domu w objęcia MATKI ZIEMI ❤ Dziecko zagubione powracające z obezwładniającej obcej mgły- zawsze wywołuje w MATCE- radosne uniesienie i szczęścia łzy 🙂
  Moje SERCE SIĘ WZNOSI z pojawieniem się KAŻDEJ NOWEJ ISTOTY na ścieżce wybudzenia ❤
  Wczoraj plewiłam ogórki- jeden jest duży, silnie zakorzeniony- inny dopiero nieśmiało wychodzi- i taki jest właśnie ten czas NIERÓWNOMIERNE WSCHODY, ale w krótkim czasie te maleńkie bardzo szybko dorastają i nadrabiają dając wspaniałe dorodne plony : D Pozdrawiam serdecznie WYBUDZONYCH ❤
  A oni szaleńczy wściek mają po opryskach to poznaję chociażby!

 11. Joanna
  Dziekuje! Dzisiaj przejrzę i zagłębię sie w temat. Mogą to byc właśnie te nożyczki:)
  My też witamy i sie (przynajmniej ja) sie bardzo cieszę że tu trafiłem. Zauważyłem po znajomych że coraz wiecej osob szuka prawdy.
  TAW
  Ja staram sie nic nie przyśpieszać. Czuje że to przyjdzie samo. To tylko kwestia czasu, ale dopalacz jakiś sie zawsze przyda który rozrusza tą maszynę 🙂

   1. TAW i Drodzy Komentujacy,
    witam serdecznie:)
    moze nie na temat ale -temat opryskow sie pojawia czesto w komentarzach, wiec moje pytanko dotyczy orgonitow, chembusterow-co myslicie na ich temat, czy to naprawde dziala itd, czy to rzeczywiscie niweluje szkodliwe dzialanie chemtrials?mam kilka takich cacek (amulety na szyje , odpromienniki w domu i w ogrodzie) i na kilka tematow (mam wrazenie) podzialaly ale ciekawi mnie kwestia opryskow.
    no i jak to sie przedstawia od strony duchowej, czy to wspomaga proces przebudzenia, przemiany czy blokuje w jakis sposob bo to ma przeciez oddzialywanie na czakry…
    bede wdzieczna za Wasze opinie
    pozdrawiam i caluje wszystkich i kazdego z osobna:):):)

   2. Czakry muszą odpaść, inaczej szkoda nawet gadać na ten temat. Odpadanie czakr można przyspieszyć codziennym 20-minutowym przytulaniem się (całym ciałem, nogi wokół pnia, stołek pod pupę lub siedząc na trawie) do Drzew🌳 oraz praktykowaniem codziennej recytacji Pierwotnych Kodów Źródła🔆. Tekst tutaj:

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/tag/pierwotne-kody-zrodla/

    *

    Na chembusterach się nie znam, niech wypowiedzą się wieloletni praktycy.

 12. I przyjdą czasy, że zdrowej nauki nie ścierpią i nazbierają sobie nauczycieli, głodni tego co ucho łechce, a odwrócą ucho od prawdy. Niestety wasza sekta jest równie przerażająca co sekta odwiedzionych od Jezusa Jego zdrajców. Też jesteście zdrajcami, coś wiecie ale mało na tyle, by uwierzyć w każdą herezję. Słowiańska sekta spodoba się w Nowym Porządku Świata. Gdybyście modlili się do jedynego Boga o rozeznanie, zauważylibyście, że tylko chrześcijaństwo jest tępione w dzisiejszych czasach. To powinno być dla Was sygnałem…a nie jest. Wy również idziecie jak barany na rzeź. Biada Wam. Dla Was też Chrystus umierał w mękach i z miłości do was dźwigał obelgi… Biada Wam, pyszni i próżni. Jesteście tylko ukochanym przez Boga stworzeniem. Tylko tyle i aż tyle.

  1. Też Cię kochamy, Droga Basiu 🙂

   Dziękuję za ten ważny kontrapunkt.

   KK się rozpada. Ani Ty, ani ja już nie powstrzymamy tego procesu, gdyż jest to proces ewolucyjny: czas WSZELKICH religii na naszej przepięknej planecie dobiegł już końca.

   Oto Bóg-w-Nas zostaje wreszcie uwolniony spod władzy ziemskich strażników jedynie słusznej doktryny… 🙂

   1. Wczoraj zaczytałam się o MOKOSZY i trafiłam na etymologię słowa Wawel..
    https://lalitamohan-himawanti.blogspot.com/2015/08/mokosza-bogini-slowian.html
    cyt..za w.w.Wawel – miejsce kultu pośmiertnego za duszami ludzkimi -miejsce kultu pośmiertnego Bogini Siwa..Żywia..Żywa..

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Wawel
    ”Wawel do połowy XI wieku
    Według badań archeologicznych ślady pierwszego osadnictwa datuje się na środkowy paleolit, około 100 tys. lat p.n.e. Jako osada położona na skrzyżowaniu szlaków handlowych szybko się rozwijał. Wawel był prawdopodobnie jednym z ośrodków władzy plemienia Wiślan, których organizacja państwowa powstała na przełomie VIII i IX wieku. O ich legendarnych władcach Kraku i Wandzie, mających żyć w VII i VIII wieku, wspomniał XIII-wieczny kronikarz Wincenty Kadłubek. W X wieku ziemie Wiślan, i tym samym Kraków, weszły w skład powstającego państwa polskiego”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s