Muzycy wszystkich krajów, budźcie się i protestujcie, bo „dzięki” illuminacko-diabelskiej manipulacji dźwiękiem nieświadomie wprowadzacie Chaos w Kosmos!

Zobacz, dlaczego muzykę słyszymy inaczej, niż powinniśmy. Jan Taratajcio analizuje tajniki i obecne dla nas skutki illuminackiej manipulacji dźwiękiem oraz ingerencji w boskość, nienaruszalność i uniwersalizm Świętej Geometrii Przestrzeni. Polski konstruktor i wynalazca wyjaśnia, jaki jest związek między geometrią a dźwiękiem. Wszechświat jest Dźwiękiem. Wszechświat jest Wibracją. Wszechświat ma strukturę fraktalną i holograficzną. Wiedzieli o tym już starożytni. Wiedzieli też, czym jest Złota Proporcja (Złoty Podział) oraz Kwiat Życia.

304px-Flower-of-Life-small.svg

Częstotliwość 432 Hz jest Życiem.

taratajcio lancuch zycia

Ściągnij książkę Jana Mariana Taratajcio „Łańcuch Życia”

Jan Taratajcio w AlterMEDium.pl:

http://www.altermedium.pl/tag/jan-taratajcio/

Profil Jana Taratajcio na FB:

https://www.facebook.com/pages/Jan-Taratajcio/337589166394496

Reklamy

6 myśli w temacie “Jak Rockefeller zamordował Mozarta i Pitagorasa, czyli o tym, dlaczego muzyka już nas nie leczy. Jan Taratajcio analizuje tajniki i obecne dla nas skutki illuminackiej manipulacji dźwiękiem oraz ingerencji w boskość, nienaruszalność i uniwersalizm Świętej Geometrii Przestrzeni

  1. Ksiazka kiepska bo widac ,ze autor ma tak naprawde duzo checi ale malo wiedzy i lepiej niech ksiazki pisza ci co potrafia ! Tz. koncepcje nowej ery i pomysly roznych jej filozofow nic nie zmieniaja poza robieniem jeszcze wiekszego zamieszania ! Nikt olewajacy milosc duchowosc medytacje , umyslem tym nie wyjasni dzialania Absolutu i naszej w nim roli !

    1. Jak już wymyślisz biorezonator lub coś podobnego, co tanim kosztem leczy setki tysięcy ludzi z milionów przypadłości, to nas o tym poinformuj.

  2. madry chlopak-z niczego cos zrobil i na tym zarabia -niezle-zastanawiam sie nad skonstruowaniem fujarki-ktora bedzie leczyc dzwiekiem-lub cymbalkami-w kolorze zielonym-ktore beda leczyc depresje

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s