Zobaczcie, jak się nami bawią. Upadek eurokołchozu został przez nich zaplanowany. Co dalej?

Okładka noworocznego dodatku do „The Economist” z „proroctwami” Illuminatów na 2017 rok wygląda obiecująco…

Pomedytujmy chwilę nad ich planami i pomyślmy, jak możemy rozegrać zaproponowaną przez nich tegoroczną partię szachów/tarota na naszą, słowiańską korzyść.

Marine Le Pen we Francji oraz Geert Wilders w Holandii wygrywają, boska matka narodów, Angela, pikuje… i JEWrokołchoz z hukiem upada… Kościoły również (w rym roku przypada 500. rocznica rozwałki Kościoła katolickiego dokonanej przez zuchwałego Martina Lutra). Z pewnością więc pod koniec października wydarzy się coś ciekawego… 😉

No a na innych planetach oczywiście kwitnie życie. Cywilizacje pozaziemskie bowiem jak najbardziej istnieją. I nie tylko istnieją, ale nami Słowianami bardzo sprytnie zdalnie zarządzają.

A my sobie możemy do woli protestować, bo wszystko i tak jest pod ich kontrolą (po lewej stronie nieświadomego tłumu protestujących leży sprytnie zamaskowany… smok, czyli przedstawiciel kontrolującej nas pozaziemskiej rasy Draco w osobie George’a Sorosa).

Ogarniamy całość?

Bo Pustelnik ogarnia 😉

Wiemy, co mamy czynić?

Naszym zadaniem jest bez eMOCji (to bardzo ważne!)  pozwolić staremu światu spokojnie upaść i pośród chaosu

z wewnętrzną spójnością (jedność tego, co się myśli, mówi i czyni)

oraz skupioną determinacją

zacząć w końcu budować (i wreszcie zbudować) cywilizację na tej naszej przepięknej planecie. Gdyż obecny obieg ewolucyjny nie dorobił się jeszcze miana cywilizacji (bo cywilizacja to Życie), lecz cyborgizacji, czyli wyNATURzenia.

TAW

Advertisements

39 thoughts on “Zobaczcie, jak się nami bawią. Upadek eurokołchozu został przez nich zaplanowany. Co dalej?

 1. KOCHANI !

  Macie 100 % racji. Niewola ekonomiczna i polityczna i religijna oraz cyborgizacja, czyli totalna kontrola – to jedyne co nam mają do zaoferowania władcy tej planety. No chyba, że jeszcze jakieś liczne formy eksterminacji nas niewygodnych – zwłaszcza niewygodnych Słowian. Poddamy się czy nie ? Pozdrawiam. Jacek – Mieczysław Jacek Skiba
  PS
  http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty [tu są aktualne materiały, trzeba się zalogować aby pobrać za darmo],
  http://www.przeslanie.com – moja strona, http://jacek2016.blog.pl – mój blog, https://plus.google.com/u/0/108181152670139080095 – Google+

 2. Ja jestem caly czas spokojna bo stary swiat mnie nie obchodzi wiec nie boje sie niczego udalo mi sie wplynac na kilka dusz uzdrawiajaco i te dusze zmieniaja siebie nabieraja spokoju. Jedna karta przedstawia trampa rzadzacego zelazna rozdzka cala kula ziemska

  1. Moim skromnym zdaniem ten żelazny Tramp to taka zmyłka, by zasłaniał sobą prawdziwych programistów wydarzeń na tym folwarku.

   Ale oczywiście życzę mu, by rządził faktycznie, a przede wszystkim, by były to rządy służące Życiu.

   Dziękuję za rozświetlanie mroków, Pani Halino 🙂 TAW

   1. nie czuje zmylki może nie jest do końca wszystko cacy ale np w stanach chce zrobić ubezpieczenie darmowe opłacane przez big farme ! poprzednik zrobil tzw obama care czyli zmuszal pod kara 100 dol miesiecznie do wykupienia ubezpieczenia 400 dol na miesiac i więcej, wiec był to prezent dla prywatnych kompani ubezpieczeniowych nic wiecej

 3. A mi się wydaje, że upadek eurokołchozu oni nie zaplanowali tylko przewidzieli, że to nastąpi stąd taka okładka gazety. Po co mieliby rozwalać eurokołchoz sami? Gdyby ludzie się nie obudzili i dali zastraszyć, to by powiedzieli, że państwa narodowe sobie nie radzą z zaprowadzaniem porządku, więc likwidujemy je i powołujemy jedno państwo Europa z jedną armią, jedną policją itd. i zaraz będzie porządek. I ludzie łyknęliby to. Jednak ludzie w Europie przejrzeli już na tyle, że to nie przejdzie. I dlatego eurokołchoz pada. Nie przesadzajmy z tymi teoriami spiskowymi, że oni wszystko kontrolują i wszystkim manipulują jak chcą, bo tak nie jest. Tak samo rzekomo wprowadzenie jednej religii – oni wiedzieli, że religie i tak upadną, więc wymyślili, że będą mówić o konieczności wprowadzenia jednej religii. Tak czy owak im się nie uda. A gady nie są Bogami. Ostatnia „choroba” królowej Elżbiety II jest tego dowodem. Oni tracą stopniowo energię do swojego istnienia, ale jeszcze będą mocno bruździć. Będą walczyć do końca.

  1. Tak, to ważne:

   oni są zaprogramowani na walkę do ostatniej minuty.

   A my jesteśmy zdeterminowani do poszerzania pola świadomości aż do uwolnienia ostatniego Słowianina 😀

  1. Elaszko pięknie dziękuję za piękne wzruszające obrazy i muzykę, która wyzwala u mnie potężne fale energii miłości unoszącej mnie w przestworza wszechświata, miłość czyni jednak cuda, ten wieczór dzięki Tobie zaliczam do bardzo miłych. ♥♥♥

 4. Ciekawe,
  nad smokiem księżyc, a pustelnik – mag, z latarnią tłum oświetla czy drogę oświeci?
  Pod górą maga – kula ziemska z pękającym kontynentem – Ameryką Północną?

   1. Szczelina od poludnia na polnoc USA zostala wytworzona przez odzysk gazu lupkowego i to wlasnie mniej wiecej w polowie kontynentu pomiedzy zachodem a wschodem.Pekniecie podaza od poludnia na polnoc i jest wywolane frakingiem a niektore miasta zamiast wody pitnej maja wode ale z gazem ,ktory sie pali. W zaistnialym stanie nie bedzie problemu podpalic tego calego pekniecia a co z tego wyniknie to sie przekonamy.Moze chec wywolania jakiegos kataklizmu przez pseudoelity to ich sposob na rozwiazanie ich oszustw finansowych na obywatelach nie tylko tego kraju ,ktory siega do na moralnego i ekonomicznego.

  1. Brawo, Eliza.

   1) Bezpośrednio nad Smokiem jest Księżyc, bo to baza rasy Draco. To stamtąd płyną rozkazy do ich ziemskich przedstawicieli oraz idzie kodowanie podświadomości Ziemian.

   2) Energia protestującego tłumu (energia frustracji, wściekłości i nienawiści) jest ulubioną przepyszną wyżerką dla reptili i reptoidów.

   3) Latarnia Pustelnika/Wołchwa to „oświaty kaganek”, a więc symbol wysokozaawansowanej informacji z możliwością (na potencjale) przełożenia jej na nową Wiedzę/Wiedę/Wedę/Ewangelię.

   4) Ameryka Północna pęka lub uderza w nią… Perun… 😉 😛

   1. ksiezyc tak naprawde to latajaca planeta bojowotransportowomieszkalna reptoidow i ich dzi wek od wszystkiego – glownie porywania nas na ksiezyc- szarakow, ghrees mowi o telewizji ksiezycowej nadajacej 24/7 glownie podprogowe naklaniania do gwaltow morderstw samobojstw okaleczania sie nie jedzenia jedzenia za duzo, cokolwiek ktos jest sobie w stanie wyobrazic zlego jest zawarte w programie, najbardziej lubia torturowac mordowac dzieci wtedy dostaja kopa energetycznego, kazda synagoga to rzeznia slowianskich dzieci dla sina czyli reptoida yahwe, jak to robia skad biora dzieci nie mam zielonego pojecia, ciekawy wyraz ta sinagoga sin to yahwe a gog to slowianin ruski… ksiezyc tak naprawde nazywa sie levan i wszystkie l-evan-gelie wlasnie pochodza od reptoidow, krak rozmawial z reptylem wawelskim czesto sie jego radzil tyle ze ten nie zadawalal sie tylko owieczkami wolal dzieci no tak ale to by nie przeszlo w bajkach dla dzieci o smoku wawelskim co zjadal dzieci, owieczki brzmi lepiej, podobnie jak lepiej brzmi elohimy braly cory czlowiecze za zony a juz gorzej brzmi ze szaraki porwywaly eksperynentowaly w nieludzkim bolu na slowiankach a powstale eksperymentalne bachory to nie zadne olbrzymy tylko cala rasa azjatow zjatajacych wszystko co sie rusza ?

   2. Jednego nie rozumiem: Slowianie radzili sobie pzez tysiace lat. NIE zawszwsze bylo latwo, ale determinacyjna wola obrony swojego pieknego swiata pozwalala im zwierac szeregi i trwac. Nagle parweniuszowskie USA stawia sie wyzej od wielu starozytnych kultur /chocby Iran/ i uzurpuje sobie prawo dzungli..
    Chyba czas pokazac plecy i wröcic do starych, slowianskich form
    ZYCIA i PRZEZYCIA psychopatöw.

   3. USA to był konkretny projekt masonów zrealizowany w bardzo konkretnym celu. USA nie są państwem. To jest agresywna gadzia (reptilska, nazistowska) korporacja (kartel) wyspecjalizowana w podbijaniu wolnych narodów, m.in. Polski. Polacy o tym nie wiedzą, bo Polska jest właśnie przez nią podbita.

    A jeszcze wcześniej Słowian podbił Watykan.

    W sumie to te same pozaziemskie pseudocywilizacje, które okupują naszą piękną planetę.

 5. Moja interpretacja The Tower
  Pomimo, że na oczach dwóch ideologii ginie stary świat, niektórzy ludzie stoją murem w obronie swych wartości. Obie Grupy pomimo, że są przeciwstawne nie walczą ze sobą.
  DIVIDE ET IMPERIA praktyczna zasada rządzenia polegająca na wzniecaniu wewnętrznych konfliktów na podbitych terenach przestaje działać.

  1. A najciekawsze jest to, że zarówno ideologie, jak religie

   to nic innego jak prymitywne

   (ale jak skuteczne w swym prymitywizmie!)

   narzędzia do

   kontroli umysłu genetycznego
   (genetic mind control)

   populacji jaskiniowców na planecie Ziemia.

 6. Wygląda na to, że karty te należy tradycyjnie odczytywać od końca. Tak więc według iluminowanych…
  1. Największy wpływ mentalny na świat ma ( miało będzie 14 nowych gwiazd z której największa jest prześliczną mordka beagla, a jej właściciel jest nadal zawoalowany ).
  2. Fortuna będzie przeciwko Angeli Merkel, sprzyjała zaś będzie Marine Le Pen, jednak fortuna kołem się toczy…
  3. Fortuna będzie też sprzyjać inwestycjom, a zwłaszcza budowlanym budową ( odbudową? ) nieruchomości…
  4. Czeka nas potężna mordercza katastrofa i liczne jej ofiary ( potężny wybuch wulkanu lub silna podwodna eksplozja jądrowa ( na zachodzie europy ? okolice moczarów – obawiam się o włoskiego buta, ale mogę się mylić – to może być skutek działalności CERN-u)
  5. Protesty oświeconej ludzkości przeciwko licznym globalnym spiskom i niewolniczym umowom narzucanym przez globalistów będą miały poparcie wiecznych OBSERWATORÓW, MAGÓW
  6. ( perfekcyjna szóstka) Ludzkość wreszcie otrzyma dostęp do swojej intelektualnej, naukowej i historycznej prawdziwej spuścizny oraz dowie się o rzeczywistym kształcie Ziemi i kopule ogrodu nieba pod którą egzystuje.
  7. Trump stanie się niekwestionowanym, wielkim przywódcą USA o iście królewskiej władzy, o absolutnie globalnym znaczeniu w dobrym tego słowa znaczeniu.
  8. Chrześcijański świat będzie się przyglądał totalnemu upadkowi luterańskiego porządku obowiązującego w większości w państwach zachodniej Europy, co pozwala domniemywać, że imigranci w końcu roku dadzą o sobie OSTRO znać w Niemczech, Holandii, Francji, ect.

  Tak więc zapowiada się ciekawy rok…

  1. Co do punktu ad. 4 to najwyższy już czas, aby wszyscy z was oraz przede wszystkim Jarek i Antoni oraz cała reszta rodzimych polityków i posłów zdała sobie sprawę z tematu o którym teraz mówią wszyscy wojskowi stratedzy i o którym, to powiadamia iluminacka karta (strach się bać !) –> https://youtu.be/oMv2oyL9A24
   Gdyż nie ważne są zakupy uzbrojenia i nie potrzeba nawet wysyłać specjalnej w tym celu zbudowanej super torpedy czy statku, bo wystarczy specjalna przesyłka wysłana NORT STREAM-em.

   1. Bede szczery, Ostrozny, ale nie mow tego nikomu. Ja jestem managarem w szaletach miejskich. Mam troche czasu na czytanie i pisanie tu i tam w przerwach od czyszczenia kibelkow. Pamietaj, w dobie globalnego nygustwa zadna praca nie hanbi. A TY, Ostrozny, gdzies cos robisz?

 7. Jezeli przygladaliscie się tym kartom iluminackim a szczegolnie gdzie tramp siedzi na kuli ziemskiej .zauwazyliscie co on trzyma w prawej ręce jakby lapa żaby. ten symbol to źródło życia. ale Hitler też posiadał. taki symbol w swojej ksiazce uczył tego symbolu niemieckie dzieci

 8. Wracając do kart
  The Word
  Na trzech kontynentach – połączone ze sobą stara piramida – Watykan- Waszyngton poprzez – maski obraz i zamkniętą wiedzę(księgę)
  W drugim kręgu, niepowiązana z dolnym przekazem, pod słońcem, na nieboskłonie portret człowieka i otwarta księga.

  Co do karty Judgment (osąd)
  Trump – nie na tronie królewskim, tylko zwiniętej fladze USA w formie gniazda? ( doliczyłam się 12 z 13-tu pasów), na terytorium Ameryki północnej, z insygniami władzy – podobnymi do faszystowskich…?.
  Osąd z jude?

  1. ZOBACZCIE JAK SIĘ NAMI BAWIĄ z PERSPEKTYWY CZSOWEJ DOSKONALE WIDAĆ, ŻE COŚ SZWANKUJE:
   <https://www.youtube.com/watch?v=Aekve-dbFFs
   (Trump operuje ich symboliką, ale widać, ze robi to z premedytacją, ja odbieram to jako kpinę z jego strony z nich przemyślane zagranie celem stworzenia iluzji jestem z wami- PRZED WYBORAMI)

   ,, Lincoln został zastrzelony w teatrze o nazwie ,,Kennedy”
   Kennedy został zastrzelony w samochodzie marki ,,Lincoln”
   Mordercy prezydentów:
   Booth uciekł z teatru do magazynu i został tam zastrzelony,
   Oswald uciekł z magazynu i został zatrzymany w teatrze.
   Obaj zostali zastrzeleni przed rozprawa sądową!!
   Jest tu dużo informacji o kartach i numerologii, symbolice, którą uwielbiają się bawić- zresztą w przypadku planowanych i wyreżyserowanych zamachów typu Fałszywa Flaga postępują według powtarzających się schematów, np. wszystko spłonęło, wieże, samochód- ale dokumenty zamachowca całe nienaruszone, w przypadku morderstwa smoleńskiego- flaga, kwiaty nienaruszone- miały spełnić zadanie szpili wbitej w serce, tym bardziej, że historia napisana przez nich zatoczyła koło, rozrywając nam serca i rany podwójnie z uderzeniem KATYNIA I SMOLEŃSKA- to była niszczycielska rakieta skierowana w SRECA DWÓCH POTĘŻNYCH NARODÓW SLOWIAŃSKICH celem bezpowrotnego rozdarcia: POLSKI I ROSJI. I jeszcze jedno, katastrofa gibraltarska jest identyczna jak smoleńska- tu również wspólnym mianownikiem był KATYŃ i także w obu wypadkach pasażerów zamordowano jeszcze przed katastrofą i wyreżyserowano wypadek lotniczy (oglądałam ciekawy dokument w którym dwóch historyków poświęciło 15 lat życia celem wyjaśnienia śmierci gen. SIKORSKIEGO- bestialsko zamordowanego!!)
   http://www.polskieradio.pl/39/156/Artykul/876824,Tajemnica-katastrofy-w-Gibraltarze

   TAW, co do leków to należy się wystrzegać wszystkiego, co ma w nazwie literę X – to ich ulubiona litera !!!!!!!!!!!!!

   1. Wstrząsające.

    Daje do myślenia zestawienie Gibraltaru i Smoleńska. To ta sama ręka przecież. Ile lat musi minąć, zanim JK zrozumie tę prostą prawdę?

   2. dziel i rzadz wpuścili muzlima do yogoslawi i oczywiście jak urośli w sile zaczeli rzadac i zabijac wszystko inne na około i musieli ich podzielić to samo chcieli w Polsce zrobić wpuscic muzlima żeby później zaczeli rosnąć w sile ządajac coraz wiecej i się awanturować i podzielić polske docelowo na muslimskich polakow i i cala inna reszte, to samo zrobili z hindusami w indiachi Pakistanie parędziesiąt lat temu wpuścili najpierw muslimska zaraze która zakleiła hindusom mozgi i po czasie nakazala się odlaczyc od hindosow nie muslimskich, wszędzie jest to samo francja Niemcy, wczoraj jakiś latal z siekiera w Niemczech znowu… to samo podzielili rosje i polakow przez rozne religie nie jest to az tak widoczne jak z muzlimami ale jednak dzieli

 9. Następna mroczna karta. The magician.

  Znak nieskończoności, nie może być kojarzony zasłoniętym, zamknięty światem. Jest nieskończoną kreacją.

  Na karcie zaś widzimy coś wręcz przeciwnego. Domki z drukarki są pozbawione indywidualności, nie reprezentują osobowości budowniczych, nie ma kreacji jest taśma.
  Zabicie rozwoju, talentów i indywidualności w kreacji.

  Powód – zatrzymania rozwoju, wyjaśnia karta DEATH z całym wachlarzem działań niszczących życie i Matkę Ziemię.

 10. The Star – karta ostatnia lub pierwsza.

  Kometa – kobieta – Ziemia otoczona gwiazdami –pozaziemskimi istotami z nieprzyjaznych Ziemi planet.
  Plan obcych z ludzką twarzą, nieprzyjaznych dla Matki Ziemi próbujących zmienić naszą planetę w nieprzyjazną dla życia.???
  Nie, nie zgadzam się.
  Wszystko zależy od ludzi i ich przejrzenia na oczy, jak w karcie The World.

 11. Ja tez tak uwazam, ze jak ludzie przejrza na oczy, wszystko się odmieni na dobre. wiele osób jest nie obudzonych i nawet działają przeciwko dobru, a jeszcze inni sa schorowani nie mają sily cokolwiek robić

   1. wez tym wylecz metale ciężkie czy pasożyty spuszczane przez szaraków, jak nie weźmiesz chemii na metale to jesteś trup

   2. Ja nie biorę żadnej chemii. Stawiam się do pionu wyłącznie wymienionymi tu metodami – co przesądza o ich niezwykłej naturalnej Mocy.

   3. Nie podważam wynalazków. Dzielę się jedynie swoją wieloletnią konsekwentną praktyką, twierdząc zdecydowanie, że da się bez wynalazków.

    Z metali ciężkich oczyszczam się Bluszczykiem Kurdybankiem, Piołunem, Wrotyczem, Tymiankiem Oregano, Krwawnikiem, Dziurawcem, Bzem Czarnym, Ostropestem, Pyłkiem Pszczelim, Miodem, Olejem Konopnym – i to tylko zimą. Wiosną dochodzi Sok z Brzozy, a latem ponad dwadzieścia innych ziół, a w tym sezonie będzie ich ponad trzydzieści, gdyż co roku obczajam nowe 🌱

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s