Okładka noworocznego dodatku do „The Economist” z „proroctwami” Illuminatów na 2017 rok wygląda obiecująco…

Pomedytujmy chwilę nad ich planami i pomyślmy, jak możemy rozegrać zaproponowaną przez nich tegoroczną partię szachów/tarota na naszą, słowiańską korzyść.

Marine Le Pen we Francji oraz Geert Wilders w Holandii wygrywają, boska matka narodów, Angela, pikuje… i JEWrokołchoz z hukiem upada… Kościoły również (w rym roku przypada 500. rocznica rozwałki Kościoła katolickiego dokonanej przez zuchwałego Martina Lutra). Z pewnością więc pod koniec października wydarzy się coś ciekawego… 😉

No a na innych planetach oczywiście kwitnie życie. Cywilizacje pozaziemskie bowiem jak najbardziej istnieją. I nie tylko istnieją, ale nami Słowianami bardzo sprytnie zdalnie zarządzają.

A my sobie możemy do woli protestować, bo wszystko i tak jest pod ich kontrolą (po lewej stronie nieświadomego tłumu protestujących leży sprytnie zamaskowany… smok, czyli przedstawiciel kontrolującej nas pozaziemskiej rasy Draco w osobie George’a Sorosa).

Ogarniamy całość?

Bo Pustelnik ogarnia 😉

Wiemy, co mamy czynić?

Naszym zadaniem jest bez eMOCji (to bardzo ważne!)  pozwolić staremu światu spokojnie upaść i pośród chaosu

z wewnętrzną spójnością (jedność tego, co się myśli, mówi i czyni)

oraz skupioną determinacją

zacząć w końcu budować (i wreszcie zbudować) cywilizację na tej naszej przepięknej planecie. Gdyż obecny obieg ewolucyjny nie dorobił się jeszcze miana cywilizacji (bo cywilizacja to Życie), lecz cyborgizacji, czyli wyNATURzenia.

TAW

Reklama

55 myśli w temacie “Zobaczcie, jak się nami bawią. Upadek eurokołchozu został przez nich zaplanowany. Co dalej?

 1. KOCHANI !

  Macie 100 % racji. Niewola ekonomiczna i polityczna i religijna oraz cyborgizacja, czyli totalna kontrola – to jedyne co nam mają do zaoferowania władcy tej planety. No chyba, że jeszcze jakieś liczne formy eksterminacji nas niewygodnych – zwłaszcza niewygodnych Słowian. Poddamy się czy nie ? Pozdrawiam. Jacek – Mieczysław Jacek Skiba
  PS
  http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty [tu są aktualne materiały, trzeba się zalogować aby pobrać za darmo],
  http://www.przeslanie.com – moja strona, http://jacek2016.blog.pl – mój blog, https://plus.google.com/u/0/108181152670139080095 – Google+

 2. Ja jestem caly czas spokojna bo stary swiat mnie nie obchodzi wiec nie boje sie niczego udalo mi sie wplynac na kilka dusz uzdrawiajaco i te dusze zmieniaja siebie nabieraja spokoju. Jedna karta przedstawia trampa rzadzacego zelazna rozdzka cala kula ziemska

  1. Moim skromnym zdaniem ten żelazny Tramp to taka zmyłka, by zasłaniał sobą prawdziwych programistów wydarzeń na tym folwarku.

   Ale oczywiście życzę mu, by rządził faktycznie, a przede wszystkim, by były to rządy służące Życiu.

   Dziękuję za rozświetlanie mroków, Pani Halino 🙂 TAW

 3. A mi się wydaje, że upadek eurokołchozu oni nie zaplanowali tylko przewidzieli, że to nastąpi stąd taka okładka gazety. Po co mieliby rozwalać eurokołchoz sami? Gdyby ludzie się nie obudzili i dali zastraszyć, to by powiedzieli, że państwa narodowe sobie nie radzą z zaprowadzaniem porządku, więc likwidujemy je i powołujemy jedno państwo Europa z jedną armią, jedną policją itd. i zaraz będzie porządek. I ludzie łyknęliby to. Jednak ludzie w Europie przejrzeli już na tyle, że to nie przejdzie. I dlatego eurokołchoz pada. Nie przesadzajmy z tymi teoriami spiskowymi, że oni wszystko kontrolują i wszystkim manipulują jak chcą, bo tak nie jest. Tak samo rzekomo wprowadzenie jednej religii – oni wiedzieli, że religie i tak upadną, więc wymyślili, że będą mówić o konieczności wprowadzenia jednej religii. Tak czy owak im się nie uda. A gady nie są Bogami. Ostatnia „choroba” królowej Elżbiety II jest tego dowodem. Oni tracą stopniowo energię do swojego istnienia, ale jeszcze będą mocno bruździć. Będą walczyć do końca.

  1. Tak, to ważne:

   oni są zaprogramowani na walkę do ostatniej minuty.

   A my jesteśmy zdeterminowani do poszerzania pola świadomości aż do uwolnienia ostatniego Słowianina 😀

  1. Elaszko pięknie dziękuję za piękne wzruszające obrazy i muzykę, która wyzwala u mnie potężne fale energii miłości unoszącej mnie w przestworza wszechświata, miłość czyni jednak cuda, ten wieczór dzięki Tobie zaliczam do bardzo miłych. ♥♥♥

 4. Ciekawe,
  nad smokiem księżyc, a pustelnik – mag, z latarnią tłum oświetla czy drogę oświeci?
  Pod górą maga – kula ziemska z pękającym kontynentem – Ameryką Północną?

  1. Szczelina od poludnia na polnoc USA zostala wytworzona przez odzysk gazu lupkowego i to wlasnie mniej wiecej w polowie kontynentu pomiedzy zachodem a wschodem.Pekniecie podaza od poludnia na polnoc i jest wywolane frakingiem a niektore miasta zamiast wody pitnej maja wode ale z gazem ,ktory sie pali. W zaistnialym stanie nie bedzie problemu podpalic tego calego pekniecia a co z tego wyniknie to sie przekonamy.Moze chec wywolania jakiegos kataklizmu przez pseudoelity to ich sposob na rozwiazanie ich oszustw finansowych na obywatelach nie tylko tego kraju ,ktory siega do na moralnego i ekonomicznego.

  2. Brawo, Eliza.

   1) Bezpośrednio nad Smokiem jest Księżyc, bo to baza rasy Draco. To stamtąd płyną rozkazy do ich ziemskich przedstawicieli oraz idzie kodowanie podświadomości Ziemian.

   2) Energia protestującego tłumu (energia frustracji, wściekłości i nienawiści) jest ulubioną przepyszną wyżerką dla reptili i reptoidów.

   3) Latarnia Pustelnika/Wołchwa to „oświaty kaganek”, a więc symbol wysokozaawansowanej informacji z możliwością (na potencjale) przełożenia jej na nową Wiedzę/Wiedę/Wedę/Ewangelię.

   4) Ameryka Północna pęka lub uderza w nią… Perun… 😉 😛

   1. Jednego nie rozumiem: Slowianie radzili sobie pzez tysiace lat. NIE zawszwsze bylo latwo, ale determinacyjna wola obrony swojego pieknego swiata pozwalala im zwierac szeregi i trwac. Nagle parweniuszowskie USA stawia sie wyzej od wielu starozytnych kultur /chocby Iran/ i uzurpuje sobie prawo dzungli..
    Chyba czas pokazac plecy i wröcic do starych, slowianskich form
    ZYCIA i PRZEZYCIA psychopatöw.

   2. USA to był konkretny projekt masonów zrealizowany w bardzo konkretnym celu. USA nie są państwem. To jest agresywna gadzia (reptilska, nazistowska) korporacja (kartel) wyspecjalizowana w podbijaniu wolnych narodów, m.in. Polski. Polacy o tym nie wiedzą, bo Polska jest właśnie przez nią podbita.

    A jeszcze wcześniej Słowian podbił Watykan.

    W sumie to te same pozaziemskie pseudocywilizacje, które okupują naszą piękną planetę.

 5. Moja interpretacja The Tower
  Pomimo, że na oczach dwóch ideologii ginie stary świat, niektórzy ludzie stoją murem w obronie swych wartości. Obie Grupy pomimo, że są przeciwstawne nie walczą ze sobą.
  DIVIDE ET IMPERIA praktyczna zasada rządzenia polegająca na wzniecaniu wewnętrznych konfliktów na podbitych terenach przestaje działać.

  1. A najciekawsze jest to, że zarówno ideologie, jak religie

   to nic innego jak prymitywne

   (ale jak skuteczne w swym prymitywizmie!)

   narzędzia do

   kontroli umysłu genetycznego
   (genetic mind control)

   populacji jaskiniowców na planecie Ziemia.

 6. Wygląda na to, że karty te należy tradycyjnie odczytywać od końca. Tak więc według iluminowanych…
  1. Największy wpływ mentalny na świat ma ( miało będzie 14 nowych gwiazd z której największa jest prześliczną mordka beagla, a jej właściciel jest nadal zawoalowany ).
  2. Fortuna będzie przeciwko Angeli Merkel, sprzyjała zaś będzie Marine Le Pen, jednak fortuna kołem się toczy…
  3. Fortuna będzie też sprzyjać inwestycjom, a zwłaszcza budowlanym budową ( odbudową? ) nieruchomości…
  4. Czeka nas potężna mordercza katastrofa i liczne jej ofiary ( potężny wybuch wulkanu lub silna podwodna eksplozja jądrowa ( na zachodzie europy ? okolice moczarów – obawiam się o włoskiego buta, ale mogę się mylić – to może być skutek działalności CERN-u)
  5. Protesty oświeconej ludzkości przeciwko licznym globalnym spiskom i niewolniczym umowom narzucanym przez globalistów będą miały poparcie wiecznych OBSERWATORÓW, MAGÓW
  6. ( perfekcyjna szóstka) Ludzkość wreszcie otrzyma dostęp do swojej intelektualnej, naukowej i historycznej prawdziwej spuścizny oraz dowie się o rzeczywistym kształcie Ziemi i kopule ogrodu nieba pod którą egzystuje.
  7. Trump stanie się niekwestionowanym, wielkim przywódcą USA o iście królewskiej władzy, o absolutnie globalnym znaczeniu w dobrym tego słowa znaczeniu.
  8. Chrześcijański świat będzie się przyglądał totalnemu upadkowi luterańskiego porządku obowiązującego w większości w państwach zachodniej Europy, co pozwala domniemywać, że imigranci w końcu roku dadzą o sobie OSTRO znać w Niemczech, Holandii, Francji, ect.

  Tak więc zapowiada się ciekawy rok…

  1. Co do punktu ad. 4 to najwyższy już czas, aby wszyscy z was oraz przede wszystkim Jarek i Antoni oraz cała reszta rodzimych polityków i posłów zdała sobie sprawę z tematu o którym teraz mówią wszyscy wojskowi stratedzy i o którym, to powiadamia iluminacka karta (strach się bać !) –> https://youtu.be/oMv2oyL9A24
   Gdyż nie ważne są zakupy uzbrojenia i nie potrzeba nawet wysyłać specjalnej w tym celu zbudowanej super torpedy czy statku, bo wystarczy specjalna przesyłka wysłana NORT STREAM-em.

   1. Bede szczery, Ostrozny, ale nie mow tego nikomu. Ja jestem managarem w szaletach miejskich. Mam troche czasu na czytanie i pisanie tu i tam w przerwach od czyszczenia kibelkow. Pamietaj, w dobie globalnego nygustwa zadna praca nie hanbi. A TY, Ostrozny, gdzies cos robisz?

 7. Jezeli przygladaliscie się tym kartom iluminackim a szczegolnie gdzie tramp siedzi na kuli ziemskiej .zauwazyliscie co on trzyma w prawej ręce jakby lapa żaby. ten symbol to źródło życia. ale Hitler też posiadał. taki symbol w swojej ksiazce uczył tego symbolu niemieckie dzieci

 8. Wracając do kart
  The Word
  Na trzech kontynentach – połączone ze sobą stara piramida – Watykan- Waszyngton poprzez – maski obraz i zamkniętą wiedzę(księgę)
  W drugim kręgu, niepowiązana z dolnym przekazem, pod słońcem, na nieboskłonie portret człowieka i otwarta księga.

  Co do karty Judgment (osąd)
  Trump – nie na tronie królewskim, tylko zwiniętej fladze USA w formie gniazda? ( doliczyłam się 12 z 13-tu pasów), na terytorium Ameryki północnej, z insygniami władzy – podobnymi do faszystowskich…?.
  Osąd z jude?

  1. ZOBACZCIE JAK SIĘ NAMI BAWIĄ z PERSPEKTYWY CZSOWEJ DOSKONALE WIDAĆ, ŻE COŚ SZWANKUJE:
   <https://www.youtube.com/watch?v=Aekve-dbFFs
   (Trump operuje ich symboliką, ale widać, ze robi to z premedytacją, ja odbieram to jako kpinę z jego strony z nich przemyślane zagranie celem stworzenia iluzji jestem z wami- PRZED WYBORAMI)

   ,, Lincoln został zastrzelony w teatrze o nazwie ,,Kennedy”
   Kennedy został zastrzelony w samochodzie marki ,,Lincoln”
   Mordercy prezydentów:
   Booth uciekł z teatru do magazynu i został tam zastrzelony,
   Oswald uciekł z magazynu i został zatrzymany w teatrze.
   Obaj zostali zastrzeleni przed rozprawa sądową!!
   Jest tu dużo informacji o kartach i numerologii, symbolice, którą uwielbiają się bawić- zresztą w przypadku planowanych i wyreżyserowanych zamachów typu Fałszywa Flaga postępują według powtarzających się schematów, np. wszystko spłonęło, wieże, samochód- ale dokumenty zamachowca całe nienaruszone, w przypadku morderstwa smoleńskiego- flaga, kwiaty nienaruszone- miały spełnić zadanie szpili wbitej w serce, tym bardziej, że historia napisana przez nich zatoczyła koło, rozrywając nam serca i rany podwójnie z uderzeniem KATYNIA I SMOLEŃSKA- to była niszczycielska rakieta skierowana w SRECA DWÓCH POTĘŻNYCH NARODÓW SLOWIAŃSKICH celem bezpowrotnego rozdarcia: POLSKI I ROSJI. I jeszcze jedno, katastrofa gibraltarska jest identyczna jak smoleńska- tu również wspólnym mianownikiem był KATYŃ i także w obu wypadkach pasażerów zamordowano jeszcze przed katastrofą i wyreżyserowano wypadek lotniczy (oglądałam ciekawy dokument w którym dwóch historyków poświęciło 15 lat życia celem wyjaśnienia śmierci gen. SIKORSKIEGO- bestialsko zamordowanego!!)
   http://www.polskieradio.pl/39/156/Artykul/876824,Tajemnica-katastrofy-w-Gibraltarze

   TAW, co do leków to należy się wystrzegać wszystkiego, co ma w nazwie literę X – to ich ulubiona litera !!!!!!!!!!!!!

   1. Wstrząsające.

    Daje do myślenia zestawienie Gibraltaru i Smoleńska. To ta sama ręka przecież. Ile lat musi minąć, zanim JK zrozumie tę prostą prawdę?

   2. dziel i rzadz wpuścili muzlima do yogoslawi i oczywiście jak urośli w sile zaczeli rzadac i zabijac wszystko inne na około i musieli ich podzielić to samo chcieli w Polsce zrobić wpuscic muzlima żeby później zaczeli rosnąć w sile ządajac coraz wiecej i się awanturować i podzielić polske docelowo na muslimskich polakow i i cala inna reszte, to samo zrobili z hindusami w indiachi Pakistanie parędziesiąt lat temu wpuścili najpierw muslimska zaraze która zakleiła hindusom mozgi i po czasie nakazala się odlaczyc od hindosow nie muslimskich, wszędzie jest to samo francja Niemcy, wczoraj jakiś latal z siekiera w Niemczech znowu… to samo podzielili rosje i polakow przez rozne religie nie jest to az tak widoczne jak z muzlimami ale jednak dzieli

 9. Następna mroczna karta. The magician.

  Znak nieskończoności, nie może być kojarzony zasłoniętym, zamknięty światem. Jest nieskończoną kreacją.

  Na karcie zaś widzimy coś wręcz przeciwnego. Domki z drukarki są pozbawione indywidualności, nie reprezentują osobowości budowniczych, nie ma kreacji jest taśma.
  Zabicie rozwoju, talentów i indywidualności w kreacji.

  Powód – zatrzymania rozwoju, wyjaśnia karta DEATH z całym wachlarzem działań niszczących życie i Matkę Ziemię.

 10. The Star – karta ostatnia lub pierwsza.

  Kometa – kobieta – Ziemia otoczona gwiazdami –pozaziemskimi istotami z nieprzyjaznych Ziemi planet.
  Plan obcych z ludzką twarzą, nieprzyjaznych dla Matki Ziemi próbujących zmienić naszą planetę w nieprzyjazną dla życia.???
  Nie, nie zgadzam się.
  Wszystko zależy od ludzi i ich przejrzenia na oczy, jak w karcie The World.

 11. Ja tez tak uwazam, ze jak ludzie przejrza na oczy, wszystko się odmieni na dobre. wiele osób jest nie obudzonych i nawet działają przeciwko dobru, a jeszcze inni sa schorowani nie mają sily cokolwiek robić

   1. wez tym wylecz metale ciężkie czy pasożyty spuszczane przez szaraków, jak nie weźmiesz chemii na metale to jesteś trup

   2. Ja nie biorę żadnej chemii. Stawiam się do pionu wyłącznie wymienionymi tu metodami – co przesądza o ich niezwykłej naturalnej Mocy.

   3. Nie podważam wynalazków. Dzielę się jedynie swoją wieloletnią konsekwentną praktyką, twierdząc zdecydowanie, że da się bez wynalazków.

    Z metali ciężkich oczyszczam się Bluszczykiem Kurdybankiem, Piołunem, Wrotyczem, Tymiankiem Oregano, Krwawnikiem, Dziurawcem, Bzem Czarnym, Ostropestem, Pyłkiem Pszczelim, Miodem, Olejem Konopnym – i to tylko zimą. Wiosną dochodzi Sok z Brzozy, a latem ponad dwadzieścia innych ziół, a w tym sezonie będzie ich ponad trzydzieści, gdyż co roku obczajam nowe 🌱

 12. jedna mala uwaga: nie podniecajcie się Trumpem, bo że trzyma z chazarską banksterką to już wyszło szydło z worka, w latach 80tych jego sieć hoteli padała na ryj – kto mu wtedy pomógł ?
  gdzie poleciały pierwsze noty dyplomatyczne Trumpa jako już zaprzysiężonego prezydenta ? no jak to gdzie do Tel Awiwu…..

  1. Jeśli wygra Merkel, oznacza, że Niemcy są samobójcami i że wkrótce za to zapłacą. Jeszcze mają szansę się uratować, bo podziemne bazy już na nich czekają…

   Te wybory to będzie test na stopień zaprogramowania narodu.

   W Holandii w sposób oczywisty wybory sfałszowano, pojawią się na to dowody, bo dziś już nic się nie ukryje.

  2. Ja tez poczatkowo myslalam, ze karta Kolo Fortuny dotyczy konkretnych wydarzen, w tym przypadku wyborow, ale moze chodzi tu o caly rok 2017? Sprzyjajacy dla Le Pen, trudny albo i katastroficzny dla Merkel. Nie wiem, jak zinterpretowac pozycje Wildersa na karcie. Acha! W czerwcu ponownie wybory we Francji.

   1. Prezydenckie wybory we Francji zostały sfałszowane, o czym napisałem już w wieczór wyborczy, nie mając jeszcze jakichkolwiek materialnych podstaw, by tak twierdzić.

    Macron nie zrobi Polsce żadnej krzywdy, opóźni tylko nieco proces Wielkiej Pobudki Słowian,
    który i tak jest nieuchronny,
    o czym oni doskonale wiedzą,
    gdyż również mają wgląd w linie czasowe Wielkiej Zmiany…

   2. Pozwole sobie przytoczyc jako ciekawostke wizje/przepowiednie pewnego orientalnego (Filipiny?, Chiny?) pastora mieszkajacego o ile dobrze pamietam, w Australii. Wizje zarejestrowane w postaci audio dotyczyly takze Europy, w tym Polski. Niestety, nie zdazylam sciagnac, zostaly usuniete. Mniej wiecej tak:
    1. Polska – glos komentatora radosny, podkresla, ze Polska zawsze przyjmowala uchodzcow i uciekinierow oraz pomagala innym. I takie bedzie jej przeznaczenie po tzw. „wydarzeniach” i katastrofach klimatycznych. Przyjdzie czas, ze do Polski zaczna tlumnie przybywac uchodzcy. Beda to ludzie, ktorzy ocaleli z rzezi i kataklizmow. Polacy beda im pomagac. Udziela im schronienia i beda ich zywic oraz uczyc upraw ekologicznych. Glod bedzie powszechny. Potem, ci ludzie zasiedla inne kontynenty: Brazylie, zachodnia Kanade, Australie i w ten sposob rozslawia imie Polakow. Podroz morska zorganizuja im Polska i Holandia. *** Z innych przepowiedni: Polska bedzie potentatem w zakresie upraw ekologicznych.
    2. Niemcy – glos komentatora smutny; przed destrukcja Niemiec pojawi sie w Niemczech charyzmatyczny przywodca, ktory przywroci poczucie dumy narodowi niemieckiemu
    Co TAW na to?

   3. Do planowanej zagłady Niemiec (podziemne bazy do szkolenia islamistów pod: Berlinem, Kolonią, Hamburgiem, Bremą, Düsseldorfem, Monachium i Stuttgartem) nie dojdzie.

    Odkąd Ewa Kopacz nie jest już premierem, najazd nachodźców Polsce nie grozi.

    Co do tego, że Polska jest typowym krajem rolniczym, a Polacy kochają życie na Łonie, wśród Natury i PrzyRODy oraz że uwolnienie masowej produkcji zdrowej żywności w Polsce jest kwestią najbliższych lat – nie potrzeba żadnych medialnych przepowiedni 😀💚🔆

   4. przydaloby się odstawienie pestycydow i chemii rolniczospozywzczej bo już co 3ci zapada na raka w Polsce, biorganic w stanach kosztuje już prawie tyle samo co normalny szajs z pestycydem, wiec da się, problem ze polscy rolnicy to biznesmeni dla których liczy się zysk nie zdrowie wiec roundup leje się hektolitrami na polskie ziemie, trzeba zabronić sprzedaży roundupu musimy napietnowac obi castoramy i inne bezmyslne sklepy które to rozprowadzają, wlasnie napisałem do nich

   5. to takie wywody miss polonia, prawda jest bardziej banalna wszyscy przyjęci będą uganiac się za białymi genami psując nam je bezpowrotnie, to jest szaranacza plus minus wyzre wszystko i ruszy dalej az w końcu wyzre siebie nawzajem i to będzie koniec ras szaranaczycch zydow mongolow i arabow

   6. Co wobec tego sie stanie z tzw. uchodzcami i Niemcami? Dojdzie do konfliktu miedzy nimi? Czy Niemcy (panstwoi ludzie) zmienia swoj stosunek do nas na pozytywny?

   7. Niemcy nie są państwem, lecz prywatną hamerykańską (a kto stoi za Hameryką, wiemy) korporacją…

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2014/04/30/bundesrepublik-deutschland-czyli-przekret-stulecia-o-tym-jak-zamieniono-cale-panstwo-w-firme-czesc-i/

    Niemcy już dawno nie są więc państwem,
    narodem też nie są,
    bo to dosyć niedawno wykreowany twór.

    http://wspanialarzeczpospolita.pl/2015/01/07/niemcy-jacy-niemcy-niemcy-nie-sa-starsze-od-usa/

    Niemcy jako byt kartograficzny są skazani na zagładę, bo tereny obecnych Niemiec przejmą na powrót Słowianie. Tak jest zapisane na linii czasowej Wielkiej Zmiany.

    I spokojnie, nie odbędzie się to na drodze żadnych masakracji, lecz wszystko rozegra się trybem jak najbardziej naturalnym, ewolucyjnym…

   8. Poprawiam sie. Zle sie wyrazilam. Wiem, ze Niemcy nie sa panstwem, tylko spolka. To tak z przyzwyczajenia uzywam terminu … „panstwo”.

  1. Rzeczywiscie, blok przypominal plonaca pochodnie, a jezory ognia wylewaly sie z kazdego otworu. Pewnie to kolejna operacja typu falszywa flaga. Zaden budynek nie plonie az tak rownomiernie, to nie takie proste podpalic CALY budynek. Zazwyczaj plomienie ogarniaja kilka mieszkan, ewentualnie cale pietro. Czyzby nikt nic nie widzial?? Dziwne.

 13. TUTAJ NAWET PSYCHIATRYK NIE WYSTARCZY. STAWIACIE SIĘ NAD BOGIEM?! A KIM WY JESTEŚCIE. OJ NA MANOWCE CI TUTAJ PASTERZE PROWADZA. NA MANOWCE.

   1. Nie tylko „częścią” Boga.

    Rzeczywistość ma naturę fraktalną, więc każdy człowiek jest fraktalem Boga, a więc Jego PEŁNĄ WERSJĄ, Z WSZYSTKIMI boskimi atrybutami.

    Na potencjale człowiek jest pełną wersją Boga – nie tylko Jego częścią.

    To jest kluczowe, dla ogarnięcia tego, kim naprawdę jesteśmy…

    Programiści matrixa na wyższych gęstościach zmanipulowali pierwotne matryce Życia, zakłamując pierwotną wiedzę i dokonując czysto technologicznego podziału istoty ludzkiej na gęstościach (istota ludzka jest złożoną strukturą, rozpiętą na wielu gęstościach), tak, by istota ludzka nie miała operacyjnego kontaktu z wszystkimi swoimi poziomami, czyli z Całością Swojego Boskiego PrzeJAWIenia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s