Jerzy Zięba: Jarosław Kaczyński jest regularnie okłamywany przez swoich współpracowników

<https://youtu.be/F9RasJXWXq0

Z Jerzym Ziębą rozmawia Janusz Zagórski z Niezależnej Telewizji NTV.

Czy politycy polscy mają dość odwagi cywilnej, by wysłuchać do końca opowieści Pauliny Janowicz?

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/12/16/paulina-janowicz-o-smierci-swojego-dziecka-z-powodu-antyludzkiej-polityki-obecnej-wladzy/

Kochani, nagłaśniajmy sprawę. Kliknij „Lubię to” pod wpisem, umieść link na FB, w innych mediach społecznościowych, wyślij linka znajomym, wklej go na jakieś opiniotwórcze forum.

Polacy Słowianie, poszerzajmy Strefę Wolnego Słowa, Strefę Suwerenności Naszej Ojczyzny 🙂 Tam gdzie my, tam wolność od systemowego kłamstwa i zniewolenia 🙂

Dziękuję ❤

TAW

Czytaj również:

Reklama

15 myśli w temacie “Jerzy Zięba: Jarosław Kaczyński jest regularnie okłamywany przez swoich współpracowników

 1. Justyna Socha w dzisiejszej „Warszawskiej Gazecie” pisze, że Stowarzyszenie STOP NOP składa do sądu pozew przeciwko ministrowi Radziwiłłowi w związku z terrorem szczepionkowym. Nareszcie coś się ruszyło!

  1. Tak naprawdę to są procesy kosmiczne: ostateczne starcie cywilizacji. Cywilizacji pro-life z „cywilizacją” anti-life.

   Ostateczny wynik tego starcia jest już z góry wiadomy, bo zapisany na linii czasowej procesu Wielkiej Pobudki Słowian 🙂

   „Oni” też wiedzą, jak to starcie się zakończy, ale są zaprogramowani na walkę do ostatniej minuty, więc tych minut jeszcze trochę upłynie… 😉

   Ale aktualna Przestrzeń nad Polską wspiera Życie, więc nie musimy się już napinać 🙂 Wyluzujmy emocjonalnie i róbmy swoje bez emocji. Na chłodno, krok po kroku posuwajmy sprawę do przodu. A dziś najgroźniejszą bronią jest… informacja.

  2. Aby tylko przedstawiciele tej nadzwyczajnej kasty ludzi
   nie doszli do wniosku, że należy zamknąć Justynkę…
   …bo nadal w swym zadufaniu myślą sobie, że dadzą radę. Już nie dacie.

   Patrz, jak nisko może upaść upadła istota ludzka:

   „Ja całe życie broniłam sędziów, uważam, że to jest zupełnie nadzwyczajna kasta ludzi i myślę, proszę państwa, że damy radę”.

   1. Prelegentka ma rację: to jest nadzwyczajna antysłowiańska kasta ludzi.

    Polaków Słowian trzymają za pysk od 1945 roku, są podstawą nielegalnego państwa, jakim jest prawna spadkobierczyni PRL – równie jak PRL nielegalna – III RP.

 2. Brawo TAW. Od 1945 trzymaja Polakow Slowian za pysk. Nalezy odwrocic karty w grze mafijnego Panstwa. Kto ma to zrobic ?
  Pytania dla kazdego uczciwego Polaka..

 3. Ja czuję, że zmiany idą na lepsze, a po tzw. ciamajdanie upewniłem się tylko że nic Polsce nie grozi, ale np. w kwestii szczepień niecierpliwię się, że tak wolno to idzie. Ile jeszcze tysięcy dzieci musi zamienić się w roślinki, żeby Polacy w końcu przejrzeli na oczy?! A co do Włoch no cóż jeśli przy takim terrorze Włosi nie wywiozą na taczkach takiego rządu to marnie skończą. Ale tam zdaje się mają być przyspieszone wybory jakoś wiosną, więc może im się uda tego dokonać bardziej pokojową metodą.

 4. Trzeba sobie zdać sprawę, co tak naprawdę jest pierwotną przyczyną wszelkich ludzkich problemów. Jak sądzę głównym powodem jest istnienie hybrydowej rasy, która częściowo po swych upadłych przodkach, licznych aranżowanych na przestrzeni wieków konfliktów i wojnach odziedziczyła sporą część intelektualnej spuścizny ludzkości i góruje nad tubylcami tą dla odmiany do mainstreamowej prawdziwą wiedzą. Tymczasem wiedza ta jest jak dotąd zupełnie zamknięta dla plebsu w opastnej watykańskiej bibliotece. To ONI na przestrzeni wieków organizowali nasze szkolnictwo i to ONI usunęli z nauki niezbędną do wolnego życia wiedzę. Tak więc tzw. pospolite, marionetkowe elity nami rządzące są również mentalnie ubezwłasnowolnione i chorobliwie, totalnie ślepe, aby mogły asertywnie spojrzeć i zakwestionować dosłownie całą niewolniczą naukę, którą ich również fałszywie za młodu zaprogramowano. Tak więc wszelkie apele, powinny być kierowane do papieża, zakonów jezuickich, purpuratów i tzw. ojców dyrektorów, gdyż to ONI w ciszy ducha rozgrywają obecne światowe polityczne rozdanie.
  Należy więc przeredagować oba APELE Jerzego Zięby, kierując je bezpośrednio do episkopatu, o ochronę przed wężowym, farmaceutycznym spiskiem, mającym za zadanie kontynuowanie zbrodniczego, farmaceutycznego holokaustu Żydów i Polaków na polskiej ziemi. Należy rozgłośnić tę sprawę, tak medialnie jak i przez liczne skargi i listy kierowane do ww. To zaprawdę jest już za wiele, aby ktokolwiek miał przymuszać Polaków do szczepienia swych dzieci i pozwalał na nieskuteczne eksperymenty farmakologiczne przy tzw. leczeniu chemioterapią…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s