Najbardziej ukrywany przed Jarosławem Kaczyńskim film w Polsce

<https://youtu.be/NZwa7fUPDBk

Pomocy! Sprawa dotyczy nas wszystkich, wszystkich Polaków.

Proszę o wysyłanie linka do tego filmiku wszędzie, gdzie tylko się da, a przede wszystkim oczywiście do pana Jarosława, posłów PiS-u, na ich adresy poselskie, prywatne itd…, do innych ugrupowań, do lekarzy, do znajomych, do liderów kościołów w Polsce, do wszystkich mediów – ich adresy internetowe są na ich stronach itd… itd…

Można też, przynajmniej w części, skorzystać z tego:

https://www.facebook.com/notes/poslowie-przeciwko-zwierzetom-na-nich-nie-bede-glosowac/lista-adres%C3%B3w-e-mail-pos%C5%82%C3%B3w-na-sejm-rp-oraz-ministerstw/507936302599241

To, co robię, jest całkowicie APOLITYCZNE… To NIE JEST krytyka rządu czy Jarosława Kaczyńskiego, to jest analiza PRAWDZIWEJ sytuacji i KONKRETNEJ decyzji!

Oceniam poszczególne DECYZJE, a nie partie polityczne czy ich liderów. Zrobimy źle, jeśli będziemy to na siłę upolityczniać.

Pierwsza część mojego filmiku do Jarosława Kaczyńskiego jest tutaj:

<https://youtu.be/vupgTD95o6k

Pozdrawiam
Jerzy Zięba

***

Jerzy Zięba w Radiu JARD o swoim liście mówionym do Pana Prezesa oraz o alarmującej sytuacji szczepionkowej w kraju!

***

Pełne wystąpienie pani Pauliny Janowicz:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/12/16/paulina-janowicz-o-smierci-swojego-dziecka-z-powodu-antyludzkiej-polityki-obecnej-wladzy/

Czytaj również:

Reklama

16 myśli w temacie “Najbardziej ukrywany przed Jarosławem Kaczyńskim film w Polsce

 1. W końcu zacząłem się zastanawiać nad dziwacznie powtarzalną tzw. zaistniałą prawidłowością, związaną z kompletną niemożnością dotarcia medialnego i mentalnego do rządzących nami politycznych elit, tak jakby byli ONI tylko bezwolnymi, zniewolonymi marionetkami w rękach swych prawdziwych władców, tego świata hegemonów. Pilnie przeszukując w ten sposób Internet trafiłem na dokument, który na przeszło 3 godziny, dosłownie usadził mnie z zapartym tchem w fotelu. To istny, (zresztą bardzo prawdopodobny) błyskotliwy dreszczowiec , który dosłownie nie pozwala sobie przerwać, wyjaśniający doprawdy wiele spraw, niedomówień, nielogiczności i całego totalnego, bolesnego chaosu, który non stop dzieje się wokół nas. Nie wiem czy chcielibyście, to wszystko wiedzieć, ale PRAWDA jest PRAWEM…
  .https://youtu.be/ULztCK1juGQ

  1. Weszłam i wyszłam.
   To rozmowa adwentystów z masonem.
   Serce mnie rozbolało a po kręgosłupie chodzące dreszcze.
   Przytaczam małą przypowieść z mojego życia. Będąc na wakacyjnych pobycie na Węgrzech w Bogaci, siedząc sobie w ciepłym basenie w dniu zaćmienia słońca, poczułam chłód a ptaki przestały śpiewać.
   Wieczorem zostaliśmy zaproszeni przez właścicieli pensjonatu na nocne pływanie w basenach, było nas z 10 osób ,więc było przyjemnie i radośnie.
   Około 1 w nocy, gdy wszyscy spaliśmy usłyszeliśmy potworny demoniczny krzyk. Usiedliśmy na łóżkach wszyscy. Okazało się, że przyjaciel bratanka i bratanicy mojego męża, wysoki i postawny młody mężczyzna, wydobywając z siebie nieludzki krzyk próbował wyjść oknem na 1 piętrze przez ciężkie metalowe żaluzje. Został powstrzymany przez kolegę z pokoju, który nie zdawał sobie sprawy jaką nadludzką siłę przezwyciężył.
   Młody człowiek cały był zakrwawiony, odłamki przeszywały mu mięśnie nóg i ręki. Przywiązaliśmy go do krzesła a krzesło do kabiny prysznicowej. Ja i bratanica zatrzymałyśmy krwotok do czasu przyjazdu pogotowia. (Do dziś nie wiem skąd człowiek ma tyle siły i tyle wiedzy ). W oczy tego mężczyzny nie można było patrzeć. Dwoje znajomych z naszego towarzystwa zasłabło. Widziałam te oczy, były p[rzeszywające, obłąkane i złe.
   Najciekawsze jest to, że na drugi dzień po przyjeździe ze szpitala, nic z tego zdarzenia nie pamiętał. Wracał do Polski z nami. Był totalnie przybity. Dzisiaj wiem, że to co przeżyliśmy to było wyjściem demona.
   To przeżycie jest bardzo silne i zostaje w człowieku.

   Osoba, która żyje złem i nim się żywi, gdy trafi na podatny grunt może zindoktrynować tych, których chce. Pomagają mu w tym stosowane metody szantażu. Rządy mamy jakie mamy. Ludzie Ci są słabi, boją się zła i polemizują z dobrem. A ludzie źli nawet gdy mówią prawdę to kłamią, w myśl zasady kłamstwo powtarzane xxxx staje się prawdą.
   Jest wiele stron jasnowidzów polskich i innych. Przeglądam, wysłuchałam. Po jakimś czasie wracam do niektórych z nich. Początkowa fascynacja, wzbudza wątpliwość i następne poszukiwania. W miarę poznawania nowych spojrzeń na te same sprawy , dojrzewam ale cały czas czuję niedosyt.
   Czy można się pomylić.? Można. Życie uczy pokory.
   Tak ode mnie, po ciężkich dwóch dniach.
   Pozdrawiam

   1. Dzięki za szczerą odpowiedź. Ciekawy byłem jak zareagujecie na ten silny, emocjonalny przekaz i czy spostrzeżecie kilka bardzo charakterystycznych szczegółów. Otóż czemu wiadome siły tak bardzo walczyły o tego człowieka, będącego ludzką hybrydą. Posiada on niezwykle silny, sugestywny dar przekonywania, zjednywania, manipulowania, zniewalania. Zwróćcie uwagę na jego przyciągający uwagę głos, aktorską mimikę, niezwykle ruchliwe oczy, gestykulacje, charakterystyczne długie palce u rąk, nienaturalnie wygięte kciuki, wykoślawioną dłoń ( jak David Icke ). Jego sfilmowane opowiadanie faktycznie zniewala i to jest ten dar i moc nad tubylcami, które posiadają właśnie hybrydy. Dzięki tym przymiotom naturalnie lądują ONE zwykle w przemyśle rozrywkowym, filmowym, polityce, kapłaństwie, ect. Na tym właśnie polega moc, której wielu się bezwolnie psychicznie poddaje bez względu na prezentowana przez nich treść. Otóż te sugestywne hybrydy są pokazane na starym wyświetlanym w naszym krajów ówcześnie DDR-owskim filmie pod tytułem: „Patafil i Filopat” ( koniecznie sprawdź znaczenie słów ) –> https://youtu.be/2K4gtFBnjdg
    Jedni z nich są wężowo wysocy już w swych ruchach niezwykle i charakterystycznie komiczni i równie sugestywni, drudzy są niscy, często naturalnie otyli, równie dziwacznie, psychicznie pociągający –> https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRND3znplgJ9RNZCTPF3_7A5Vgts_jLsKWaJ59QOZxlOkypnoKN
    To tacy zwykle, ciemnoocy o pociągłych twarzach , licznych uroczych dołeczkach, monstrualnych uszach, ruchomych oczach, niskim głosie, charakterystycznej gestykulacji robią tubylcom wodę z mózgu, gdyż ci owładnięci magia przekazu, kompletnie tracą naturalną zdolność oceny przekazywanej treści . No i mamy magię kina…

   2. Drogi qrde blade – nie można dodać parę słów do Twojego komentarza z 01.02.2017 r., więc tu piszę.
    Nie oglądałam dłużej niż 1 minutę zamieszczonego przez Ciebie filmu. Wystarczyło, że zobaczyłam oczy tego mówcy. Dobrze, że TAW wyłączył możliwość dodawania komentarzy.

   3. Nie wyłączałem.

    Komentarze na blogu są 3-poziomowe. By odpowiedzieć na główny wpis Qrdeblade, trzeba kliknąć w opcję „odpowiedz” tuż pod jego wpisem lub w opcję „odpowiedz” pod Twoją odpowiedzią powyżej.

  2. Wspieramy polski rząd PiSu w walce z korupcją w Polsce.
   Czas na zmiany !!!!!!
   Sędzia Daniel Strzelecki ( Boleslawiec Jelenia Gora ) winien więc odpowiadać za rażące naruszenie prawa !
   Polska Rzeczpospolita Korupcyjna sedziego daniela strzeleckiego z Boleslawca.

  3. niestety proszę Pana, Kaczyński tego nie wysłucha bo on nie umi posługiwać się komputerem , ani nie ma karty bankomatowej to co dopiero żeby miał własnego facebooka a inni tylko bedą jak najdalej trzymali go od Pana apelu !!! bo nie bedzie im to na rękę!!! Pozdrawiam Pana bardzo ,bardzo a filmiki naprawdę są szokujące!!! i napewno gdyby to oglądał to może by się przynajmniej zastanowił ,ale jak przypuszczam to jest człowiek który nie zna litości i nawet takie filmy nie zrobia na nim wrażenia

 2. Z Panem Kaczyńskim coś się dzieje- być może to objaw postępującego przebudzenia:
  Polityk wspomniał też o grudniowych rozmowach z prezydentem Ukrainy Petrem Poroszenką w Warszawie. Jego zdaniem miały one „taki przebieg, że pan prezydent Ukrainy nie może mieć wątpliwości, iż Polska na taką sytuację, w której oprawcy, masowi mordercy czy ludobójcy są na Ukrainie bohaterami, się nie zgadza; że promowanie takich postaw jest niedopuszczalne w cywilizowanym świecie”. — Ja rozmawiałem dosyć długo z prezydentem Poroszenką w sposób całkowicie jednoznaczny – dodał.
  — My w każdym razie na pewno nie zejdziemy z tej linii i będziemy interesów Polski bronić; bo to jest interes. Jeżeli jakiś kraj by uznał, że mordowanie jego obywateli, masowe, wyjątkowo okrutne jest w jakimś szczególnym kontekście dopuszczalne, to można powiedzieć wyrzekłby się swoich najbardziej elementarnych praw – zapewnił Kaczyński.
  http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-polityka-polska/item/107002-kaczynski-spoglada-w-strone-ukrainy-i-ma-watpliwosci

  1. Bogu świeczka, diabłu ogarek… 😉

   Typowe zwodzenie mas.

   Ja przejrzałem na oczy: PiS nie jest Cywilizacją Życia.

   Co nie znaczy, że pod wpływem swego nowego pana (Mr. Trump) nie będą powoli ewoluować… 😉

 3. TEŻ tak myślę- szukam jednak pozytywów! Przetasowanie na salonach światowych postępuje, a jak wiemy PIS, PO i inne gady mają dużo wspólnego z przysłowiową lampą uliczną !!
  Świat się zmienia i ja również obserwuję liczne zwiedzenia różnych cywilizacji- MÓJ KIERUNEK jest jasny i czytelny- DOBRO, MIŁOŚĆ, ZDROWIE, RODZINA, HARMONIA,POKÓJ= SŁOWIANIE 🙂 Ja nie kieruje się zwiedzeniami, tylko własnym rozumem i jasnym przesłaniem- PO CZYNACH ICH POZNACIE! I tak jak TY DROGI BRACIE 🙂 SŁUSZNIE NAPISAŁEŚ – co inne cywilizacje zrobiły dobrego dla POLSKI I POLAKÓW ??!!!!
  PIS wziął NAS na patriotyzm, a tymczasem nie przypuszczał, że tym zagraniem- OBUDZIŁ LWA WIELKIEJ LECHII
  PIS z dwojga złego w tamtym czasie był bardziej prawy, a okazalo się, że jest to kolejna marionetka na sznurku WATYKANU I IZRAELA!

 4. Polecam do przesłuchamia

  Bardzo pozytywnie odbieram Pana Krzysztofa Winiarskiego.
  Czekam następnych rozmów.

  1. Wszystko ładnie pięknie, tylko KAŻDY dźwięk zapisany cyfrowo (CD, mp3, YouTube) jest frekwencyjnie/częstotliwościowo wykastrowany…

   <https://youtu.be/Vrd715-KI1w

   Pozostaje nam:

   • śpiewać
   • słuchać ptaków, szumu rzeki
   • kupić gong, misę lub kamerton
   • zrobić sobie grzechotkę z ryżu… 😉
   1. Masz rację TAW, dziękuję za komentarz.
    Gong kupię.
    Z drugiej strony nie wymyśliłabym, że YT również kastruje dźwięki.
    Pozdrawiam

 5. Tak więc moi drodzy faktycznie istnieje globalny sekret o którym mowa ( uzupełniająco tylko i w innym stylu omawiany w pierwszym filmie ) dotyczący podstawowego zagadnienia czym jest tzw. ludzka cywilizacja, komu lub czemu ma służyć. Sekret ten, jak i jego historię oraz historię tzw. ludzkości cały czas totalnie ukrywa się przed nami, gdyż pozyskanie tej wiedzy i świadomości sensu istnienia według panującego nam wszech i wobec ukrytego hegemona z samego czubka piramidy, uczyniłoby ten o zamysł o wiele bardziej złożonym. Zwyczajnie ze świadomych ludzi o wiele trudniej zrobić bezwolnych bio-robotów, pionki na szachownicy WIELKIEJ, BEZPARDONOWO ( jak w KOLOSEUM) toczonej GRY. Jedni nazywają to MATRIXEM, inni uciskiem, jeszcze inni WIELKIM ZWIEDZENIEM ( magią HOLLYWOOD ), ale prozaicznie wszystko zaczyna się od poznania celu stworzenia ( naszej Ziemi, jej kształtu ) i ludzko wyglądających hybryd, które nami admin-is-trują. Zatem obejrzyjcie ten absolutnie naukowy dokument, aby przekonać się, że GRA toczy się, abyśmy byli bezwolnymi OWCAMI ( marionetkami ), choć wcale takimi nie musimy być i w wielu przypadkach nie jestesmy. Proces ten trwa przynajmniej tak długo jak władza wspomnianego wcześniej HEGEMONA. Absolutnie podstawowa pozycja, PODAJCIE DALEJ…

 6. Katolikom trzeba wreszcie przypomnieć, że Jezus dał swoim wyznawcom (a katolicy twierdzą, że nimi są) władzę NIE nad ludźmi, tylko nad złymi duchami.
  Wg Mk 16,14-18 Jezus wysłał Apostołów w świat, by ogłosili, że ochrzczeni i wierzący mogą w Jego imię (z Jego polecenia, zamiast Niego) wypędzać złe duchy w czeluść i uzdrawiać chorych, i że tak czyniących żadne zło nie dopadnie.
  To właśnie jest Dobrą Nowiną (Ewangelią):
  Człowiek może na ziemi tworzyć Boże królestwo wolne od grzechów, chorób i słabości.
  Póki katolicy tej wiedzy nie zdobędą i nie zastosują, będą MUSIELI ratować się lekarstwami, oczywiście zgodnie z wytycznymi tzw. ekspertów i władców.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s