2 myśli w temacie “Paulina Janowicz o śmierci swojego dziecka z powodu antyludzkiej polityki obecnej władzy

  1. Ludziska się budzą. Na niezależna.pl jest artykuł o planach rządu na przyszły rok i że mają zamiar przeprowadzić reformę edukacji i służby zdrowia. I sporo osób krytykuje PiS za chaos w sprawie edukacji, a niektórzy też za przymusowe szczepienia i piszą, że choć od lat głosują na PiS to w następnych wyborach już tego nie zrobią. Niestety ten szczepionkowy totalitaryzm potrwa jeszcze ze 3-4 lata pewnie dopóki następna władza tego nie zmieni. No chyba, że ludzie się zbuntują i zrobią jakieś wielkie protesty na co najmniej 100 tysięcy ludzi to może uda się wpłynąć na obecną władzę.

  2. Tubylcy nie zdają sobie zwyczajnie sprawy, że reprezentujące ich we wszystkich liczących się politycznych ugrupowaniach elity, to ta sama, niby stale spierająca się i niby walcząca ze sobą satanistyczna armia hybrydowych elit, zdeterminowana do niezmiennej od wieków depopulacji tubylców ( wojnami, spiskami i zwyczajnym ich truciem ), dbająca wyłącznie o zawładnięcie jak największej ilości stanowisk w administracji państwowej i wszystkich dostępnych lukratywnych zawodach związanych z władzą, prawem i zdrowiem. Ci, którzy naiwnie sądzą, że umiejscowione tam humanoidalnie wyglądające hybrydy, wyłącznie dobrze im życzą są zwyczajnie ślepi i durni. ONI niezmiennie żyją z tubylczej pracy i naiwności narzucając im swoje prawa i naturalnie styl życia. Satanistyczna religia jakiej niezmiennie hołdują, to religia Sat-urna ( Sat-An’a )
    –> https://vigilinclinaverat.files.wordpress.com/2016/12/img_2816.jpg
    niegdyś błękitnego słońca oświetlającego naszą planetę, który ponoć podczas kosmicznej katastrofy zderzenia dwóch słonecznych systemów został zdegradowany do szóstej ( licząc z pasem asteroid po rozbitym Faetonie ) planety nowego tak powstałego układu słonecznego z obecnym słońcem

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s