Jerzy Zięba: Od decyzji jednego człowieka zależy, czy Polacy będą nadal masowo umierać…

Do Jarosława Kaczyńskiego! Dla tych, którzy nie oglądają tego, co się dzieje na moim profilu na fb.com/ukryteterapie, wklejam to, co przed chwilą tam umieściłem:

MAM TEGO DOŚĆ!

Starałem się na wszelkie sposoby, nie udało się :-( W desperacji nagrałem ten filmik…

Bardzo proszę, jeśli już, to o KONSTRUKTYWNE komentarze, bez żadnej polityki, bez ubliżania itd…

Nie wiem sam, co jeszcze mogę zrobić. Dlatego zwracam się do wszystkich oglądających:

Sprawa dotyczy nas wszystkich, wszystkich Polaków. Proszę o wysyłanie linka do tego filmiku wszędzie, gdzie tylko się da, a przede wszystkim oczywiście do pana Jarosława, posłów PiS-u, na ich adresy poselskie, prywatne itd., do innych ugrupowań, do lekarzy, do znajomych, do liderów kościołów w Polsce, do wszystkich mediów – ich adresy internetowe są na ich stronach itd., itd.

Zalejmy ich skrzynki pocztowe, może ktoś, gdzieś, kiedyś pójdzie po rozum do głowy i filmik ten pokaże komu trzeba, a przede wszystkim adresatowi. Osobiście nie wierzę, że adresatowi tego filmiku go pokazano.

Walczmy o to, bo o nasze zdrowie – a czasami życie – chodzi. Nikt za nas, jak widać, tego nie zrobi.

Jestem pewien, że presja publiczna coś może osiągnąć. Jestem więcej niż pewien, że nagłośnienie sprawy jest tutaj kluczowe, ale ja sam nie dam rady.

To, czy będziemy lepiej leczeni niż do tej pory, wcale nie zależy od polityków, bo to nie jest, jak widać, w ich interesie. Jeśli sami, jako społeczeństwo polskie, o siebie nie zadbamy, to nie ma takiej możliwości, żeby ktoś zadbał o nas.

Wybór należy do nas i tylko do nas, i to, co z leczeniem nas się stanie lub się nie stanie, zależy również tylko od nas.

Pozdrawiam
Jerzy Zięba

Kochani, nagłaśniajmy sprawę. Kliknij „Lubię to” pod wpisem, umieść link na FB, wyślij linka znajomym, wklej go na jakimś forum. Dziękuję 🙂

TAW

Czytaj również:

43 myśli w temacie “Jerzy Zięba: Od decyzji jednego człowieka zależy, czy Polacy będą nadal masowo umierać…

  1. W Niemczech podawanie antybiotyku nastepuje tylko w obliczu zagrozenia zycia… Czy wyobraza pan sobie, jakie konsekwencje to za soba pociaga i jak wplywa na jakosc zycia?

   W Niemczech leczenie wielu chorob rozpoczyna sie w chwili osiagniecia krytycznego pulapu… nawet choroby intymne typu grzybice… Osiagniecie pulapu krytycznego czasm trwa lata.
   Spolecznosc pracuje, zyje, chorujac na proste choroby, nie mogac ich wyleczyc… z powyzszych powodow. s

   Skuteczne leki na proste zapalenia miesniowe sa odplatne. Moze to takze temat, ktory powinien podjac madry czlowiek..

   1. Szanowna Pani Zegadlo, od prawie 30 lat jestem lekarzem w Niemczech i moge Pania zapewnic, ze Pani informacje sa bardzo, bardzo dalekie od prawdy

  2. Trawię czas na FB, tutaj i wciąż nie wiem pod czym mam się podpisać? Co niby zależy od prezesa Kaczyńskiego? Tak naprawdę – nic!!! Mówię to z całą odpowiedzilanością. Nic nie zależy od pojedynczych osób. Proszę zwracać się do wielkich koncernów, które sa decydentami. To ogólnoświatowa akcja. My jesteśmy nikim.

   1. Ewa,
    w tej dziejowej chwili zaprzestanie masowego ludobójstwa Słowian zależy tylko i wyłącznie od obecnego króla Polski, Prezesa Jarosława.

    Jedno jego polecenie – i za tydzień mamy:

    • ustawę antyszczepionkową
    • ustawę antychemtrailsową
    • ustawę antylekową (współczesne „leki” to śmierć)
    • antychemiczną ustawę agrarno-żywnościową
    • ustawę anty mind-control’ową.

    Jedno jego polecenie.

   2. Nie ma takiej możliwości. Czy się buntujemy czy nie „decydenci” i tak postępują zgodnie z planem ustanowionym poza wszelkimi protestami, buntami, odmowami , itd. Pozycja polityków poszczególnych państw, to nic nie znaczące zabawy dla mocarzy swiata. Protesty polityków, pochody, zieloni , to śmieszne. Poziom medycyny, edukacji społecznej jest tak zaplanowany, że sami prosimy o zniszczenie. Prawda starszna, ale obserwowana każdego dnia wszędzie, we wszystkich obszarach zycia.

 1. Pięknie, lecz firmom farmtruciom zależy na tym, by pacjentów nie uzdrawiać, a trzymać w ciągłej chorobie. Szczególnie wartościowe(!) są choroby przewlekłe i szczepienia – od noworodków do starców -. Ponadto raport Klubu Rzymskiego (1970 r.) dotyczący Polski i Polaków jest nadal aktualny i realizowany przez warszawskie rządy (zmniejszenie populacji Polaków do ok. 15 mln mieszkańców). Trzeba powiedzieć prawdę, że ani sejm, ani rząd z Polakami i Polską nie mają nic wspólnego, za to wiele z USraelem i Izraelem.

   1. Witaj Koteczku miło Cię widzieć :), widzisz ja na tym BLOGU byłam w poszukiwaniu zdrowia ( soda i cytryna) może rok temu i też myślałam, że służy ON CELOM nwo, wtedy jeszcze spałam- teraz jestem obudzona na tyle, żeby zrozumieć intencje TAW- ON WNIÓSŁ SPOKÓJ do MOJEJ RODZINY 🙂

   2. A skąd tak kuriozalny pomysł, że blog ten miałby służyć celom nwo?… 😉

   3. Przecież spałam 😉 A tak serio to byłam na etapie odkrywania masonów i iluminatów , a tu taka prawda o Kościele, ponadto naczytałam się o planach nwo -to po prostu było mega przepalenie! Później tafiłam na Panią ZOSIĘ, MAXA, ALEKSA itp.- dalej to już poszło- zrozumiałam przekaz i powróciłam do źródła 🙂 i tu znalazłam ukojenie- DZIĘKUJĘ TAW 🙂

  1. kto w Polsce rządzi jak nie naród wybrany który na kluczowych stanowiskach umiescił swoich pobratymców biorą kase i manipulują Polakami czyli gojami Żydzi juz za czasów Kazimierza Wielkiego zostali sprowadzeni na Polskie ziemie wiec judzą do dziś według powiedzenia Nasze kamienice a wasze ulice wiec juz rak jest wewnatrz Polski LECZENIE JEST BESKUTECZNE poniewaz Panami Polski jest naród wybrany

  2. Firmy farmaceutyczne w Polsce produkują to, na co nam pozwlają. Nie jestesmy samodzielni ( nie ma takiego kraju na świecie) żeby o tym decydować. lekarze nie leczą nie dlatego ze nie chcą ale dlatego, że nie potrafią. To bezbolesne skutki rozwalenia oświaty przez ostatnie kilkanaście lat – absolutny sukces. Raport z 1970 roku gyl aktualny ( na szczęście) ale już nie jest. Warto nanieść w nim korekty. To, że wyłamaliśmy się nie będzie oczywiście bez bolesnych skutków. Nie jestem prorokiem, jestem praktykiem. Zobaczycie ile dzieci teraz przychodzących na świat będzie miałowady genetyczne. To mnie przeraża. To dzieci rodziców 20-30 lat. Tragedia! To jest największym problemem – brak wiedzy.

   1. Musiało dojść do takich tragedii, gdyż Polacy od ponad tysiąca lat są tak ZAHIPNOTYZOWANI, że tylko osobiste tragedie są już w tej chwili w stanie wyrwać ich ze śpiączki wiekuistej.

    Pokolenie apteczne bardzo szybko się zwinie, gdyż ich ciała to chodzący rozkład. To już są żywe trupy.

    I dopiero pokolenie, które pozostanie, realnie odnowi Polskę. To są ewolucyjne koszta. Natura nie zna litości, jeno konsekwencje.

 2. Obecny stan prawny musi się zmienić i to sami Polacy swoją aktywnością i wyrażonym sprzeciwem muszą o to zawalczyć, albo już szykować dla siebie i własnych dzieciaków drewnianą jesionkę.
  Co do propozycji przedstawionych w apelu dr. Jerzego Zięby, to mam kilka istotnych uwag.
  Jeżeli budżety firm farmaceutycznych na przekupstwa loobbingowe są faktycznie nieograniczone, to naturalnie należy się spodziewać, że w końcu zatkają one sumienia licznych wiadomych papierowym pieniądzem, aby się ten morderczy interes dalej beztrosko kręcił. Naturalnie już sama przedstawiona propozycja wprowadzi doprawdy wiele pozytywnych zmian, ale trzeba również znieść przymus szczepień i zmienić edukację medyczną, która staje się tak płytka i ograniczona, jak oprogramowanie dla niewolniczych biorobotów. Poza tym trzeba wreszcie zacząć nazywać rzeczy po imieniu, a nie dotychczasową onkologiczną hekatombę traktować poważnie jako udawane próby leczenia, gdzie raptem kilka procent pacjentów je przeżywa. Doprawdy trudno znaleźć tak skuteczną truciznę, która zapewniałaby równie skuteczną depopulację.

 3. Drogi TAW,
  Wysłałam pocztą internetową na adres Kancelarii Premiera RP, z moim podpisem
  Może by dobrze było zatkać im skrzynki.
  Z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że ten nasz minister od „zdrowia”, to wtyka wtyk. A w nierząd nie wierzę. Oni się trzęsą ze strachu ( co już napisałam dużo wcześniej), bo zdają sobie sprawę, że weszli w bagno i drugiej kadencji nie doczekają.

  1. Oczywiście, że PiS przegrał wybory w 2019 (jest to już zapisane na linii czasowej tej partii). Drugiej kadencji więc nie będzie. Wie to już każdy dobry jasnowidz, tylko że jasnowidze boją się otwarcie mówić o pewnych przyszłych faktach z obawy przed utratą prawicowego klienta…

 4. Ja znam wiele osob,ktore sie truja lekami. Nie da sie im nic powiedziec,bo lekarz wie lepiej, a leki z apteki lecza bezgranicznie.

  Nic sie nie stanie, dopoki ludzie sie nie obudza, badz sami nie beda chcieli zmian.

  Na sile sie nie uzyska zadnego skutku. Mozna cos pokazywac,az do znudzenia, ale musi to wygladac ladnie i przyjemnie. Najlepiej gola babunka i do tego babcia mowiaca o wspanialych lekach. Mlodosc z doswiadczeniem osob sedziwych sie laczy i mamy reklame,czyli po lacinie cos, co sie nie sprzedaje, dlatego trzeba to promowac. Doslownie oznacza -krzyczec.

 5. Pan ZIĘBA stwierdza, iż cytuję;
  ”Osobiście nie wierzę, że adresatowi tego filmiku go pokazano.”
  Ja jestem wręcz przekonana, że tak było! Stwierdzam to na podstawie własnych doświadczeń, gdyż gdy pisałam do Pani Premier w sprawie m.in: chemtrails, obowiązkowym szczepieniom czy przejmowaniu polskich ziem – to było podparte odpowiednią dokumentacją, otrzymałam odpowiedź z KANCELARII PREZESA RM- CYTUJĘ:
  ” …, z uwagi na sprawowane obowiązki, Pani Premier nie prowadzi osobistej korespondencji z obywatelami, tym samym zadanie to zostało powierzone pracownikom Departamentu Spraw Obywatelskich. Przepraszamy również za długie oczekiwanie na niniejszą odpowiedź.
  A przecież miało być inaczej; każdy Obywatel miał być wysłuchany, a odpowiedzi miały być w przepisowym czasie!!!!!
  TEN właśnie czas zdejmuje maski i pokazuje prawdziwe oblicze, oczywiście sprawdziłam tożsamość nadawcy i wyszło członek opus dei, resztę czas dopisze odpowiednio do czynu !
  A lekarze postępują według zasady ” Pacjent wyleczony, to pacjent stracony”. Ja omijam ich szerokim łukiem, to zabetonowane towarzystwo!!!!!!!!!!!

  1. Przeciesz my jestesmy kolonia mamy dowody i paszporty kolonisty wszystko jasne ze nasze prawa sa ograniczone .wielu polakow fachowcow wyjechalo do innych krajow .tam za gtanoca naprzyklad w anglii maja wiencej swobody bo nie ma przymusu szczepien a zostalismy w kraju i musimy wywalczyc spbie wolnosc z pozornej femokracji

 6. Jak słucham pana Zięby, to mnie ponosi tylko dlatego, że z Australii to można takie androny pieprzyć. A pomyślał już pan o eutanazji? Zapraszam do Polski i potem te swoje mądrości skutecznie wdrażać w życie a nie z ciepłego zadupia mądrować o polityce. Tutaj za rok wiele nie można dokonać, a politycznie atakować zza morza to każdy głupek potrafi. Dużo zdrowia życzę, a jak nie może pan wytrzymać, to eutanazja powinna pańską sprawę załatwić.

  1. Pan Jerzy Zięba od kilku już lat mieszka w Polsce i nadaje z Polski.

   Pan Jerzy Zięba jest bardzo miłym i serdecznym człowiekiem, więc nikogo nie „atakuje”. Boli go to wszystko, co niedobrego dzieje się w Polsce w kwestii zdrowia Polaków, ma KONKRETNE pomysły i chciałby dla swej inicjatywy zjednać wszystkie decyzyjne istoty, a więc przede wszystkim polityków i lekarzy.

 7. jezeli rzeczywiscie film ten nagrany jest zeby pokazac go p. Kaczynskiemu to zdecydowanie jest za dlugi – jezeli po to zeby cala reszta go ogladala i udostepniala – w sam raz. Polaku ulecz sie sam – haslo wskazuje ze nawet p. Zieba nie wierzy w jakakolwiek pomoc ze strony zadzacych, uczmy sie jak sobie pomagac (nie musze chyba pisac doslownie, za okupanta tez nie bylo np oficjalnych szkol a tajne komplety 😉 ) dzielmy sie doswiadczeniem, ziolami oraz zacznijmy dostrzegac ze choroba to stan umyslu (konsekwencja tegoz)

  1. „Ulecz się sam” to jeden z działów tego bloga, nie artykuł Pana Jerzego Zięby. Dziękuję. Zrobię dopisek dla jasności.

 8. P . JERZY Ja z calego mojego serca zycze aby Pan dotarl do tych co trzeba ile trzeba miec zdrowia walczyc z ludzmi do ktorych nie docieraja proste rzeczy .Jestem w trakcie walki z rakiem ogladam kazdy Pana nowy temat o zdrowiu pozdrawiam powodzenia z dotarciem do ociemnialych

  1. Pani Renatko życzę Pani wyzdrowienia z całego serca- jest Pani na właściwej drodze idąc z tak serdecznym i mądrym człowiekiem- proszę w wolnej chwili zajrzeć na stronę z tematem TAW – Dlaczego NWO nie przejdzie, a wszystkie religie się rozpadną? Tam w komentarzach są wskazania jak sobie poradzić z rakiem! Pozdrawiam i życzę zdrowia 🙂

   1. Dział „Uzdrów się sam”:

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/nie-plac-lekarzom-uzdrow-sie-sam/

    Bardzo ważny wywiad z dr Aleksandrą Niedzwiecki z Koalicji Dr. Ratha:

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2014/04/16/dr-aleksandra-niedzwiecki-leki-przeciwnowotworowe-powoduja-rozwoj-raka-czyli-pacjent-w-matrixie/

    Dr Leonard Coldwell – największy na planecie pogromca raka (92% wyleczeń) twierdzi, że aby wyzdrowieć wystarczy:

    • odkwasić organizm (leki zakwaszają);
    • regularnie dotleniać mózg.

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2014/10/13/dr-leonard-coldwell-najwiekszy-na-planecie-pogromca-raka-92-procent-wyleczen/

 9. Wiem ze w kraju lekarze nie dostają kontraktów, są lekarze, którzy by chcieli się przeszkolić w pewnych dziedzinach i przeprowadzać zabiegi, ale co, nfz im nie zrefunduje. Dziadostwo w państwie. Trzeba zapieprzać po 400 km pod warszawę na rekonstrukcję ścięgien palców, bo np. w lublinie nie dostali kontraktów.

   1. Ja też leczę bez leków 🙂 🌲

    M.in. ocaliłem przyjaciela spod wózka inwalidzkiego, bo już miał wyznaczoną datę krojenia kręgosłupa.

 10. Pan ZIĘBA MA JAK ZAWSZE ZRESZTĄ RACJĘ- Z calego serca DZIĘKUJĘ ZA WALKĘ O ŻYCIE POLAKÓW- jest moc płynąca z serca, pozytywny upór , konkrety i wiedza, która ma potężną MOC NAPRAWCZĄ! 🙂 A jak dużo może jeden człowiek- oto przykład:
  Trump nie marnuje ani godziny swojej pracy. Podczas gdy libertyni licytują się który tłum był większy, gdy doznają orgazmu oglądając idiotyzmy odgrywane w jaskini lewactwa NBC w audycji Saturday Night Live – Donald Trump realizuje swoje przedwyborcze obietnice. Podpisuje kolejne dekrety likwidując zagrożenia dla USA jakie w spadku pozostawił Hussain Obama.
  Trans-Pacific Partnership (TPP) – wielostronna umowa regulująca zasady handlu, zawarta 5 października 2015 przez dwanaście krajów w całym regionie Azji i Pacyfiku (Australia, Brunei Darussalam, Kanada, Chile, Japonia, Malezja, Meksyk, Nowa Zelandia, Peru, Singapur, Stany Zjednoczone i Wietnam). Zawarcie TPP było jednym z głównych celów strategii handlowej administracji Obamy oraz Shinzo Abe. Oficjalnie TPP ma na celu intensyfikację handlu i ułatwienie inwestycji pomiędzy krajami partnerskimi TPP, promowanie innowacji, wzrostu gospodarczego i rozwoju oraz wspieranie tworzenia i utrzymania miejsc pracy.
  Sygnatariusze umowy generują około 40% światowej wymiany handlowej.
  Anty- i alterglobaliści, pracownicy służby zdrowia, działacze na rzecz wolności Internetu, ekologiści, organizacje pracownicze, grupy poparcia i niektórzy urzędnicy krytykowali efekty negocjacji w dużej mierze ze względu na tajemnicę procesu negocjacji, ekspansywny zakres jej obowiązywania i zawartość kontrowersyjnych klauzul zawartych w projektach, które wyciekły i stały się znane publicznie.
  Prezydent Donald Trump w poniedziałek unieważnić tą transakcję handlową i podpisał dekret o wycofaniu się z procesu negocjacji Partnerstwa Trans-Pacific.
  Ten dekret wysyła sygnały do Demokratów i liderów w zagranicznych stolicach na całym świecie, że retoryka Trumpa o handlu podczas kampanii zamienia się w działanie. Trump obiecał w trakcie kampanii wycofać USA z umowy TPP, bo stwierdził że był szkodliwy dla amerykańskich pracowników i produkcji.

  Polska podpisała niedawno podobny pakt z Kanadą. Porozumienie to czyni polskiej gospodarce podobne albo większe szkody niż TPP dla USA. Może jeszcze czas aby rząd PiS oprzytomniał i wycofał się z tej pułapki.
  Już Obama miał problem z przekonaniem do tego paktu partyjnych kolegów, gdyż istnienie partii Demokratycznej zależy od poparcia ze strony związków zawodowych.
  Nawet Hillary Clinton, która przepychała TPP jako sekretarz stanu, w trakcie kampanii w obliczu presji ze strony lewej wycofała swoje poparcie dla tego porozumienia.
  TPP nigdy nie było zatwierdzone przez Kongres, więc sprawa kasaty traktatu jest prosta.
  Trump powiedział, że planuje także renegocjować NAFTA – amerykańską umową o wolnym handlu z Meksykiem i Kanada.
  Nowy Prezydent zapowiedział też decyzje mające poprawić warunki ekonomiczne wewnątrz USA.
  „Chcemy obniżki podatków zarówno dla klasy średniej jak też dla firm – i to na dużą skalę” – powiedział Donald Trump zebranym w Roosevelt Room.

  Stawka podatku dla firm, jak zasugerował Trump, zostanie obniżona do 15 lub 20 procent. Ponadto jego administracja planuje cięcie biurokratycznych regulacji, „możemy wyciąć 75 procent przepisów, może więcej” – powiedział argumentując, że obowiązujące przepisy dotyczące przedsiębiorstw są uciążliwe i niepotrzebne.
  Panie premierze Morawiecki. Panie prezesie Kaczyński. Trump potrzebował dwa dni aby przystąpić do reformy, a do przejęcia władzy przygotowywał się jakieś dwa lata. Szanowny PiSie – wy mieliście OSIEM lat, by przygotować ustawy i teraz tylko położyć je na biurku waszego Marszałka Sejmu.
  Olejcie totalnie ogłupiałą opozycję tak jak Trump olał setki tysięcy oszalałych sufrażystek. Pogońcie gnojkowatych Misiewiczów, weźcie doświadczonych ludzi (jak to zrobił Trump) i róbcie faktycznie dobrą zmianę.
  Właśnie w tej chwili widzę jak Trump podpisuje dekret za dekretem i olewa media nie odpowiadając na zaczepki, nie tracąc czasu na wyjaśnianie że nie jest zającem.

  Aha. Właśnie podpisał dekret wstrzymujący finansowanie aborcji z pieniędzy podatników.
  http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-gospodarka-swiatowa/item/106682-trump-kasuje-partnerstwo-transpacyficzne

 11. Polacy RODacy Słowianie to rasa bogów, Naród Wybrany.

  A bogowie muszą mieć oczywiście swój Eliksir Mocy.

  Eliksirem Mocy boskiej rasy Słowian zachwycał się w swoich dziennikach wojennych sam Juliusz Cezar (starsza siostra Juliusza Cezara, Julia Major, była żoną Króla Lechii Leszka III Ariowita (Ariowista), matką Króla Lechii Awiłło Leszka IV Uznanego):

  http://wp.me/p3gTpd-3tl ❤ 🙂 🌳 🔆

 12. A wszyscy popaprańcy i dewianci mogliby wreszcie zrozumieć, że BOSKA RASA jest niezniszczalna.😉

 13. Zbyt piękne założenia P. Zięby żeby były prawdziwe.😂 To walka z wiatrakami. Koncerny farmaceutyczne nie pozwolą na taki cud.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s