21 myśli w temacie “Słowiańska Zupa Tylko Dla Dorosłych

  1. GMOś a mniszek, przecież to samo zdrowie, z listków sałatka z kwiatów nalewka, mniszkowy miód, wszystko proste do wykonania, ja co dzień jedną łyżkę takiego miodku „wtranżalam” o ile wiesz co to znaczy 😀
   , mam jeszcze zeszłoroczny, a niedługo zakwitnie w milionach nowy na łąkach, zrób sobie sam i masz na cały rok swój własny smaczny i zdrowy miód mniszkowy.
   500 kwiatków samych żółtych bez zielonego zalej 1 litrem miodu wielokwiatowgo i wymieszaj, po 2 miesiącach maceracji przetrzyj przez sitko , wlej do słoika i „chamaj”, pozostałość zalej wódką lub spirytusem i masz naleweczkę na spokojność i zdrowotność, daj znać czy Ci się udało. 😀 😀

   1. Wiesz co leniuchu, ja Ci go zrobię i wyślę, ale twoje przyznanie się do lenistwa upewnia mnie tylko w tym, że większość Istot ziemskich zwanych „Chłopami” to jednak lenie do entej potęgi. 😀

   2. To nie lenistwo tylko konserwacja energi, spojrz na lwa jak caly dzien konserwuje

   3. GMO, TAW no już dobrze 😀 uraziłam wasze EGO, na żartach się nie znacie ?, lubię takie męskie reakcje obronne 😀 😀
    GMOś a miodek mniszkowy zrobię dla Ciebie jakem Słowianka.

   4. TAW kto jak kto ale ja na pewno poznałam, przecież 4 mordki uśmiechnięte wam wkleiłam, gdyby nie te małe żarty, to człowiek by się już dawno pogrążył w bólu i rozpaczy, a czasem trzeba się śmiać nawet przez łzy, i ja to TAW dobrze wiem.
    Ważne , że przyszłość jawi nam się wspaniała, i tylko na taką wyczekujmy. ❤

 1. ALU ❤ również Kocham Pana Kudlińskiego i Ciebie, że potrafisz KOCHĆ 🙂
  Pan Adolf to wulkan pozytywnej energii- ta zupka podkreśla niezwykłą MOC owoców Mateczki Ziemi- dobroczynnych ZIÓŁ
  Pan Adolf nawet jak się złości to jest Oceanem Miłości ❤
  Serdecznie Pozdrawiam 🙂

 2. TAW -takim właśnie OCEANEM MIŁOŚCI Jesteś TY I Twój BLOG- wszyscy uwielbiamy tu pływać z BOSKIMI ANIOŁAMI MÓRZ I OCEANÓW ❤ ANIOŁY MORZA:

  Whale Song

  1. Elaszka,
   Ty jeszcze mnie nie znasz, ale ja też potrafię się wku.wić⚡💥 😉
   I zapewniam, że nie jestem przy tym tak uroczy jak Pan Major 😀 😛

   *
   Dziękuję za Anioły🐋🐳Oceanu, były mi potrzebne… ❤

   (Od dziś już jestem pewien, że jesteśmy w jakiś niepojęty dla mnie sposób kosmicznie zintegrowani ze sobą.)

 3. W końcu to odczułeś ❤ – ja też jestem tego pewna- nie wiem jak to odczytać – BRAT mi śpiewa w sercu – taka podpowiedź dźwięczy! No i Widzisz w kwestii „mocnego wzburzenia'' podobnie do uroczych nie należę – bo wtedy to wspomniany przez Ciebie walec mi się zapala i wtedy nieważne są gabaryty przeciwnika, w zderzeniu z ,,kurczakiem małym'' wychodzi odpowiednio naprostowany 😀

  1. Elaszko Ludzie prawi ❤ są mocni jak skała, kiedy już najmocniejsza broń, a taką jest MIŁOŚĆ nie pomaga, to my ludzie prawi i siekierą wywijać "potrafim" byle tylko DOBRO zaowocowało, i tak też czasami nam wypada postąpić w imię miłości i sprawiedliwości, taka to jest też cecha-cnota nas SŁOWIAN 😀

   1. Tak Anno ❤ pięknie wyraziłaś ten stan naszego słowiańskiego ,,uniesienia'', gdy serce jest w cierpieniu z niemocy widząc jak ktoś pogrąża się w ciemności, widząc zło i swą niemoc- dla przykładu dzisiaj u nas od samego rana przemoc- gwałt na niebie na wszystkim co żywe się dokonuje
    Postanowiłem opublikować artykuł, który będzie nie do przełknięcia dla większości Polaków. Wiem, jest bardzo kontrowersyjny, ale sprawdziłem źródła pochodzenia materiałów i wydają się wysoko prawdopodobne. Artykuł jest analizą współpracy Watykanu z profesorem John Schellnhuber, który ma bardzo kontrowersyjne poglądy. Opowiada się za… depopulacją ludności i wprowadzeniem rządów ….

    Niesłychaną sprawą jest dlaczego Watykan zatrudnia i współpracuje z takimi naukowcami?

    W religii jest ten sam problem, jaki istnieje w polityce. Jeżeli wierni danego kościoła zgadzają się na wszystko, potakują, nie myślą, nie sprawdzają doktryn w Biblii, to powstają odstępstwa.

    Ten artykuł jest przestrogą dla Kościoła Katolickiego i jego wiernych, aby zadawać pytania w wielu ważnych sprawach.
    Tekst ukazał się na prestiżowej stronie naturalnews.com.
    Tym razem, sposób wyludniania może być aprobowany przez Watykan. Profesor John Schellnhuber został wybrany jako przedstawiciel watykańskiej grupy do spraw klimatu.
    Jego kandydatura jest bardzo kontrowersyjna. Jakiś czas temu powiedział, że planeta jest przeludniona o co najmniej sześć miliardów ludzi.
    Watykan ma wydać oficjalną deklarację Kościoła na poparcie radykalnego wyludnienia w imię „nauki i ulepszenia klimatu.”
    Co ma zawierać encyklika papieska?

    „W encyklice na temat środowiska, oczekuje się, że papież zatwierdzi, iż eksploatacja zasobów ludzkości planety przekroczyła naturalne granice ziemi”, pisze – The Guardian.
    Gubernator Jerry Brown mówi, że Kalifornia ma zbyt wielu ludzi, a to oznacza, że populacja Kalifornii musi być znacznie zmniejszona.
    Watykan i Jerry Brown połączą wysiłki z innymi zwolennikami depopulacji, jak Bill Gates, który kiedyś powiedział, że szczepionki mogą przyczynić się do zmniejszenia liczby ludności na świecie o 10 do 15 procent.
    W jaki sposób dokonuje się depopulacji?
    Według Katolickiego Stowarzyszenia Lekarzy Kenia, organizacji finansowanej w części przez UNICEF, szczepionki podane młodym kobietom zawierały chemikalia sterylizacji.
    Inne szokujące doniesienia pochodzą z miasteczka w Meksyku. 75% dzieci, którym podano szczepionki zostały hospitalizowane lub zmarły.
    Ponieważ jesteś jednym z celów globalnej depopulacji, na pewno chcesz zwiększyć świadomość, jak ten proces może być zrealizowany.
    Jeśli chodzi o depopulacje, istnieją dwa podejścia uznane przez globalistów:
    Powolny efekt wyludnienia. Metoda ta skupia się na tajnej sterylizacji za pomocą szczepionek, darmowej pigułki antykoncepcyjnej oraz działania edukacyjne, które próbują przekonać kobiety do nierodzenia dzieci. Chodzi o to, aby powoli populacja się zmniejszała. Można nazwać to „bez przemocy” drogę do stopniowego zmniejszania populacji.
    Szybki efekt wyludnienia. Metoda ta polega na strategii szybkiego zabijania, aby zasadniczo zamordować miliardy ludzi, obwiniając za to na przykład aerozolową broń biologiczną (Ebola). Wprowadzenie agresywnych wirusów nowotworowych w szczepionkach, globalna wojna nuklearna, celowe zrzuty broni EMP które niszczą sieci energetyczne, i tak dalej. To są oczywiście bardziej nikczemne, podłe próby wyludniania, które wchodzą w skład globalnego morderstwa na masową skalę.
    Metody „powolnego wyludniania” funkcjonują od 1970 roku.
    Zabijanie jednej osoby nazywa się morderstwem. Zabijanie sześć miliardów ludzi nazywają „ratowaniem klimatu''.
    Ludzie pozostawieni są sami sobie.
    W tym scenariuszu, zgadnij, kto będzie mógł przetrwać?
    Ludzie, którzy używają ziół leczniczych, mieszkają na wsi i odżywiają się zdrowo, czy osoby nie mające wiedzy o przekrętach, połykające propagandę światową?
    źródło: naturalnews.com
    http://www.naturalnews.com/050075_Vatican_climate_science_world_depopulation.html

 4. dzisiaj 18:37
  Konsul honorowy w Meksyku odmówił przyjęcia odznaczenia z rąk Andrzeja Dudy

  Alberto Stebelski-Orlowski, który jest konsulem honorowym w Meksyku, odmówił przyjęcia Krzyża Oficerskiego Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej. Odznaczenie miał przyjąć od Andrzeja Dudy, który przebywa z wizytą w Meksyku. Informacje stacji TVN24 potwierdziła Kancelaria Prezydenta RP.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s