Mafia farmaceutyczna w Polsce zastraszyła TVN

<https://youtu.be/3cIbGgiYeZo

TVN nie wyświetli filmu dra Wakefielda „Wyszczepieni”… Czy kogoś to dziwi?

TYM BARDZIEJ PRZYBYWAJMY w sobotę i niedzielę do katowickiego Spodka, bo tylko TAM dowiemy się ukrywanej przed nami PRAWDY !!!

www.wiosnazdrowia.pl

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=742760675898878&set=p.742760675898878&type=3&theater

Chyba nie pisałem wcześniej o tym, że „farmaceutyczno-medyczna hydra” wściekle atakuje zarządy wielu mediów, otwarcie im grożąc.
TVN też „zrobiło na żółto”…

To jednak nie zatrzyma lawiny, która już ruszyła.

Film „Wyszczepieni” można obejrzeć (i ściągnąć, zanim zablokują) z:

http://szczepienia.wybudzeni.com/2016/08/31/wyszczepieni-od-tuszowania-faktow-katastrofy/

https://www.youtube.com/watch?v=3cIbGgiYeZo

http://www.cda.pl/video/1055749b1

Pozdrawiam
Jerzy Zięba

27 myśli w temacie “Mafia farmaceutyczna w Polsce zastraszyła TVN

   1. No to i mafia i tvn strzelili sobie samobójczego gola! Wydali zgodę, a później cofnęli- to dopiero NAGŁOŚNI TEMAT!!

 1. Pewnie, że nic nie zatrzyma lawiny, która już ruszyła.
  Co za prymitywna zagrywka.
  Film, kto chciał obejrzeć, już dawno obejrzał, szkoda tylko, że przypadkowi ludzie go nie zobaczą.

  1. no wlasnie o te przypadkowe nieuswiadomione rzesze im chodzi dlatego tak zareagowali, oni sa jak zlodzieje uciekajacy przed policja musza reagowac natychmiast bo inaczej ciupa

 2. Bardzo chcialem byc na spotkaniu. NIestety nie ma mnie w kraju. Ciesze sie jednak bardzo, ze doszlo do tego wydarzenia. To poczatek konca mafii farmaceutycznej i medycyny uniwersyteckiej. Super robota pana Zieby. Przepraszam, ale nie mam polskiej klawiatury.

  1. Spoko, ludzie piszą z różnych zakątków globu i się nie przejmują. Zresztą nasz język polski i tak jest zmanipulowany – i nijak się ma do klarowności i Kreacyjnej brzytwy języka naszych Praojców i Pramatek Prasłowian.

   1. te wszystkie z rz z nimi cos nie tak drugiej strony latwo poznac przebieranca jak je myli, 20 tys lat temu jeszcze mowilismy jednym wspolnym pelasgianskim jezykiem, wszystkie ojczulki i ich zydoarabomongolskie napadajace nas armie przyczynili się do powstania granic i przymusowego nauczania roznych pomieszanych jezykow, dobrze ze wszyscy mowia chodz troche po angielsku dzisiaj to jest naprawdę duże ułatwienie jakkolwiek angielski jest syntetycznym jeżykiem szaraków w którym nie wymawia się jak jest napisane po tym zreszta poznaje się syntetyczne jezyki ufo hiszpański lacinski niemiecki angielski itd

   2. ” dobrze ze wszyscy mowia chodz troche po angielsku dzisiaj to jest naprawdę duże ułatwienie jakkolwiek angielski jest syntetycznym jeżykiem szaraków”
    gmo OKROPNIE, STRZSZNIE, OBCO, ze wielu mowi po angielsku.
    Znane jest Tobie pojecie „kolonializmu jezykowego „???
    Zastanow sie , im wiecej osob mowi po angielsku tym bardziej oddala sie od uzywania jezyka OJCZYSTEGO !
    Poza tym My Slowianie mamy jezyki JESZCZE PODOBNE i NASZYM ZADANIEM JEST DBAC O CZYSTOSC JEZYKOW SLOWIANSKICH.
    Bardzo prosze Rodacy -Polacy – Slowianie, nie zasmiecajcie Rodacy Naszego SKARBU JEZYKA obcymi nalecialosciami.
    Mowienie poPRAWNYM% jezykiem PO PRAWI…tak jak to jest w PRAWI – Swiecie Bogow, laczy nas z Bogami – Przodkami.
    Sloneczko —-

    Ps.!!!!!!!!!!!!!!!!! akurat slucham:Plociuch #62 – Symbole Illuminati w filmach telewizji muzyce i kreskówkach. Czemu slużą?
    I w chwili gdy juz naciskam „opublikuj komentarz”PRZYPADEK ! slysze to w
    23:27 filmu.Posluchajcie
    .https://www.youtube.com/watch?v=F5sZ626STeg

   3. Ja tez jestem za czystoscia polskiego jezyka, wczoraj w banku dowiedzialem sie np ze juz nie ma kont tylko sa produkty produkt oszczędnościowy czekowy itd bank wbk oczywiście to wymyslil a jakze, moze potrzebuja lepszego tlumacza z holenderskiego na nasze?…

   4. Nie przesadzajcie, trzeba patrzeć na energię danego słowa, a nie na to, skąd ono pochodzi. Polskie „motyl” czy „tęcza” jest energetycznie bladziutkie przy „butterfly” czy „rainbow” 🙂

 3. Też miałam nadzieję, że nie dadzą się zastraszyć ale popatrzcie jaka armia na nich ruszyła.

  Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej dr Maciej Hamankiewicz, Główny Inspektor Sanitarny dr Marek Posobkiewicz oraz dyrektor Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny prof. Mirosław Wysocki wystosowali do prezesa TVN pismo w sprawie planowanej emisji filmu dot. szczepień.

  Chodzi o film „Vaxxed: From Cover-Up to Catastrophe” („Wyszczepieni: od tuszowania faktów do katastrofy”), którego emisję zapowiedziano w dniu 3 kwietnia 2017 roku.

  Jak podkreślają autorzy listu twórcą filmu jest Andrew Wakefield, który za nieetyczne działania otrzymał naganę od brytyjskiego General Medical Council oraz zakaz wykonywania zawodu lekarza w Wielkiej Brytanii, co potwierdzone zostało skreśleniem z brytyjskiego rejestru lekarzy w dniu 21 grudnia 2010 roku.

  Pismo naukowe Lancet wycofało wcześniej opublikowane artykuły związane z jego działalnością. Uznano, że doszło do fałszowania badań nad zależnością między szczepionkami i autyzmem.

  Jak wskazują autorzy listu planowany do emisji film „Vaxxed. From Cover-Up to Catastrophe” dotyczy tego samego tematu, czyli domniemanego powiązania pomiędzy szczepionką MMR przeciw odrze, śwince i różyczce, a autyzmem.

  „Nie wiemy, jakie skutki zdrowotne wśród polskiego społeczeństwa może przynieść emisja tego kontrowersyjnego filmu i ile osób zrezygnuje ze szczepień MMR, ale mając na uwadze dane dotyczące oglądalności TVN7 (średnia widownia 181 827 osób według Nielsen Audience Measurement z czerwca 2016 roku) możemy obawiać się o zdrowie bardzo wielu Polaków” – piszą autorzy listu.

  „Naczelna Izba Lekarska, Główny Inspektor Sanitarny oraz Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego Państwowy Zakład Higieny od wielu miesięcy podejmują wspólne działania mające na celu dbałość o rzetelne informowanie opinii publicznej o zdrowotnych działaniach profilaktycznych, w tym promowanie szczepień wśród polskiego społeczeństwa. W ramach tych działań zwracamy się z prośbą do Pana Prezesa o dokładne przeanalizowanie, czy możliwa byłaby rezygnacja z emisji filmu przez telewizję TVN” – dodają.

  Zdaniem autorów listu, ewentualne podtrzymanie decyzji o emisji filmu powinno zostać poprzedzone rzetelną dyskusją, opartą na wiedzy medycznej, polskich naukowców i ekspertów w zakresie szczepień.

  I wszystko jasne.

  http://www.rynekzdrowia.pl/Serwis-Szczepienia/NIL-GIS-i-NIZP-PZH-pisza-do-prezesa-TVN-w-sprawie-filmu-o-szczepieniach,171620,1018.html

 4. SZCZĘŚLIWA ❤ DZIĘKUJE – to podkreśla ich ból pośladków od wypróżniania tego, co od wieków z nas spijali – dławią się, podskakują, krzyczą, denerwują, rozpaczają, srają w gacie – role się sukcesywnie ODMIENIAJĄ – „zdobycz” się zrywa ze smyczy, „bateryjki” przestają zasilać – następuje ostateczne wygaszanie matriksa – i oni to czują, stąd taki wściek! 🙂

  1. Elaszko w całym tym procederze prym wiedzie oczywiście
   ”mamona” ,a dzisiejsi przekupni pseudo lekarze mają głęboko w poważaniu zdrowie swoich pacjentów.
   Gorzko im się zrobi, albo sraczki dostaną ze strachu w momencie kiedy dostąpią świadomości jakie zło uczynili swoim bliźnim, bo w tym momencie dla nich już nie będzie „zmiłuj się”.
   Serce pęka tylko z bólu nad pokrzywdzonymi przez takich zainfekowanych reptylskich gadów.
   Jedno jest pewne, że tak jak mówi PRAWO JEDYNEGO , każdy zbierze co posiał, prawo przyczyny i skutku się kłania.
   Moc ❤ ❤ ze słonecznego południa Polski przesyłam.

  2. Mamona – przekleństwo Ludzkości!! Zdaje się, że tylko na planecie Ziemia jest w użyciu- był moment, że próbowałam rozbudzić lekarzy- a rozbudziłam siebie, gdyż klapki z oczu co do ich intencji zostały mi natychmiast zdjęte- oni nie są niedoinformowani- NIE!!- oni doskonale wiedza co robią i robią to z pełną premedytacją- informacji jest tak wiele, że jest wprost ZALEW, ja im dałam na ,,tacy”, więc trudno powiedzieć- NIE WIEDZIAŁEM!
   Gdy morderca zabija dla MAMONY- idzie do więzienia, a gdy lekarz dla mamony ,, leczy”- to gdzie jego miejsce??!!
   Dzisiaj przyjechał szwagier i opowiadał o swoim szefie, że chorował- wydał ponad 5 tys. i dalej chory- podpowiedział mu bardzo u nas znany doktor – szef szpitalnego Ośrodka Rehabilitacyjnego, żeby w Czechach kupił OLEJ KONOPNY!!
   buteleczka 250 ml- bio kosztuje 30 zł !!
   Rozsądna Anno, a co do sraczki różowej świnki na klopie zawsze odnoszę się do przedstawionego upadku matriksa, gdyż Pan Tadeusz taką wizje właśnie przedstawił !!!

   NAM krwawią SERCA- A ONI ( budżetówka- nadzorcy) TO CHYBA Z INNEJ GLINY, bo trochę z nimi przeszłam pomagając pokrzywdzonym i to są ,,narzędzia systemu” bez SERC- oczywiście, że wyjątki są! Pozdrawiam z południowo- zachodniej POLSKI ❤

 5. Jak wiekszosc z nich bralo w lape przez lata to musi gebe dale miec nie klodke,inaczej beda pograzeni.To skorumpowany swiat klamstw od wypatrzania rzeczywistosci i utrzymywania prawdy ale w klamstwie.

 6. „Uściskałam tego wielkiego człowieka od was wszystkich, który poświęcił tak wiele dla dobra dzieci i w imię PRAWDY I DOBRA.”
  Justyna Socha

  Dziękuję ❤️
  Świat ich nigdy nie zapomni.

  1. Wszyscy możemy bardzo łatwo i nieinwazyjnie natychmiast nawiązać kontakt z dr. Andrew Wakefieldem, prosząc naszą Jaźń, by nawiązała kontakt z Jaźnią dr. Andrew w celu przekazania mu naszych podziękowań. Te intencje będą jednocześnie tarczą ochronną dla niego 🙂 ❤

   1. Tak szczerze to próbowałam ale nie wiem czy się udało.🙂
    A Justyna przynajmniej pewna.

   2. I tu mnie masz 🙂. Kto nie chciałby się przytulić do tego cudownego człowieka.
    Dr Andrew zajmuje szczególne miejsce w moim sercu. To on właśnie kilka lat temu pomogł mi zrozumieć związek pomiędzy MMR a autyzmem. Odkryć co się dzieje z dzieckiem w mojej rodzinie. To długa, bolesna historia, nie chcę jej tu opowiadać. Potem to już efekt domina. Wszyscy wiemy czym są szczepionki, nie będę się powtarzać. Ale co najważniejsze to uratowałam kolejne dziecko a mogło być inaczej.

    Justyna Socha to kolejna cudistota.

    Kocham ich za to co robią.❤️

   3. uratowałam kolejne dziecko

    Gratuluję! ❤

    Ja uratowałem jedno dziecko (jest zupełnie czyste!) oraz kilkoro innych od kolejnych dawek 🙂

    Oby nas więcej!

    Fala Wielkiej Zmiany idzie! 😀

   4. Taw, dziękuję Ci ❤️. Radość jest ogromna z kolejnego „czystego dziecka”. Takich duszyczek jest znacznie więcej, niż myślimy. Ciekawe, że też nazywałam nieszczepione dzieci – „czyste”.

    Jeśli dzieci nie byłyby szczepione, wyrosłoby zupełnie nowe pokolenie ludzi. Spokojne, zdrowe, radosne.

    Nie umiem milczeć, widząc krzywdę, a zwłaszcza jak to dotyczy moich bliskich, chociaż łatwiej czasami byłoby ugryźć się w język.
    7-8 lat temu temat szkodliwości szczepień dopiero raczkował w Polsce, nie to co teraz. Trzeba było zaufać intuicji. Na szczęście zaufałam.

   5. A mnie zydlaki szpitalne pokluly i przestalem sie ruszac i juz mnie nawet nie ratowali wiec wiedzą co nam robia pozniej dalem sie namowic na amalgaty (rteciowkil) i ten sam prawie smiertelny effekt, musimy uwazac bo wszystko tu jest zydoreptylska pulapka na nas zastawiana, najnowsze to przyjmowanie utrzymywanie i polecane mezaliansy z arabami gmo aspartam gkutaminian sztuczne kolory i konserwanty tabletki zachodnie no i szczepionki smierci

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s