822 myśli w temacie “Nowa Ziemia…

 1. Christine Anderson z Parlamentu UE:

  „Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby świat dowiedział się, że wasza niegdyś wolna i liberalna demokracja została przekształcona w totalitarny reżim, który depcze prawa człowieka, swobody obywatelskie i rządy prawa….

  Jestem Niemcem i kiedyś pytaliśmy naszych dziadków, jak mogli tak po prostu stać w milczeniu, pozwalając na powstanie straszliwego reżimu totalitarnego. Każdy mógł wiedzieć, wystarczyło tylko otworzyć oczy i spojrzeć. Ogromna większość postanowiła tego nie robić.

  Co więc powiecie swoim wnukom? Powiesz im, że nie wiedziałeś? Czy powiesz im, że tylko wykonywałeś rozkazy?

  Musicie zrozumieć, że nie chodzi o złamanie czwartej fali. Chodzi o złamanie ludzi…

  Musimy powstrzymać nasze rządy przed przekształceniem naszych wolnych i demokratycznych społeczeństw w reżimy totalitarne. Musimy to zrobić teraz. Musimy teraz powstać”.

  1. Anamiko 💏 dziękuję Ci za cenny wpis, świadczący o tym, że nie wszyscy w szkopolandii są potomkami nazistów.
   Napewno takich prawych Jaskółek u nich jest wiele.

   1. O tak, jest tych Ludzi więcej. Więcej, niż się można spodziewać 🌞👍❤️🌞🍀

   2. Re: „Anamiko 💏 dziękuję Ci za cenny wpis, świadczący o tym, że nie wszyscy w szkopolandii są potomkami nazistów.
    Na pewno takich prawych Jaskółek u nich jest wiele.”

    Dokładnie! W Polsce było aż 3 milliony partyjnych na 39 millionow. W każdym społeczeństwie są psychopaci tylko ci w Niemczech są lepiej zorganizowani a w Polsce nie, ale też chętnie służą…

    W ciągu ostatnich 10-ciu stuleci, Niemcy byli przenarodowiani 4 razy [ Wendowie (język Zachodnio Słowiański Łużycki + Saski) –> Cesarstwo Rzymsko-Niemieckie (Łacina) –> Niemcy Luterańskie (Hochdeutsch) –> Prusy Bismarcka ktory wymyslil im Grossdeutschland ] i za każdym razem ich narodowa historia zostawała wymazywanana i wymyślana od nowa. Nic dziwnego że mają trochę pomieszane w głowach i nie bardzo wiedzą kim są. Musimy im pomoc bo jedziemy na tym samym wózku i to nasi bliscy ziomkowie!

    Heretyk

   3. Paganhereticu 💏 masz rację, ludzie PRAWI powinni się wspierać i iść ramię w ramię w słusznych sprawach, nieważne jakiej narodowości, no oprócz chabydłowej, bo to są STWORY SZATANA, KTÓRE NIE WIEDZĄ, CO TO EMPATIA I POMOC BLIŹNIEMU.

  2. Trochę dziwne, że to akurat potomek nazistów nawołuje do powstania, ale dobrze lepiej, niż by miał wuja adiego cytować.

   1. Mogę dogadać się z każdym człowiekiem, Ale Bez Kłamstwa, Bez Zafałszowania Historii. Mogę się dogadać z Niemcami (mój ulubiony zespół muzyczny, to przecież De/Vision z Niemiec), z Ukraińcami (pomimo, że nie trawię Banderowców), z Żydami itd.
    Nie patrzę na narodowość, ale na człowieka.

   2. Radek tu się w połowie zgadzamy przyjacielu ja zawsze patrzę na narodowość po 8 latach na emigracji wiem, czego oczekiwać po danej nacji.

   3. Słowianinie Zacny, mam w sobie ciemną stronę, więc gdybym się dowiedział, że Steffen i Thomas z mojego ulubionego zespołu De/Vision mają złe poglądy, to bym ich obił 🤣🤣🤣🤣🤣 Thomas trenował sztuki walki, ale ja też trenuję i się Thomasa kuwa nie boję. Lubię tych Niemców z De/Vision, ale, to ja Radek tu rządze 🤣🤣🤣🤣
    Steffen, wokalista De/Vision stał obok mnie na koncercie w Warszawie i uśmiechnąłem się do Niego serdecznie. Do faceta nic nie mam i bardzo lubię jego wokal:-)

   4. Radku zacny każdy ma ciemną stronę 😉, jak byś ich obił to już, by raczej nie zaśpiewali podejrzewam, że by nawet nie zagwizdali bez jedynek 🤣🤣🤣🤣.

 2. „Radku zacny, każdy ma ciemną stronę 😉, jak byś ich obił to już, by raczej nie zaśpiewali podejrzewam, że by nawet nie zagwizdali bez jedynek 🤣🤣🤣🤣”.

  Steffen i Thomas to ponoć bardzo fajni Zacni faceci. Polscy fani, którzy ich znają osobiście (pili z nimi Polską wódkę i piwo), twierdzą, że są otwarci, nie gwiazdorzą. To mi się podoba i ja to szanuję. Osobiście nie gadałem z nimi, ale na koncercie w Warszawie, to kiedy przechodziłem obok Steffena, uśmiechnąłem się do Niego Serdecznie 🙂 🙂 Jestem wyższy od Steffena (więc patrzyłem z góry 🤣🤣🤣), ale lubię faceta. Ma bardzo fajny wokal, głos. Atutem zespołu De/Vision jest głos Steffena właśnie. De/Vision to zespół, który jest lepszą wersją Depeche Mode. Byłem Wielkim fanem DM, ale pokochałem De/Vision. D/V jest inny od Depeche Mode, mają inny styl, chociaż byli często porównywani z Depeche. Zespół De/Vision to dla mnie najlepsza syntezatorowa kapela. Na swoim kanale You Tube mam utwór im poświęcony.

 3. Matrix chyba coraz bardziej bezsilny. Ustawa 1846 na ten moment w koszu. Mam nadzieję, że nigdy nie będą procedować segregacji.
  Dziś ostatni dzień konsultacji społecznych dotyczących 5G.

   1. Na tej Przepięknej Błękitnej Planecie Ziemi nie będzie już żadnych wojen, a i Watykansko-szatanskie kościoły opustoszeją, bo PRAWDZIWI LUDZIE otworzą wreszcie podwoje swoich SERC na prawdziwą DOBROĆ i MIŁOŚĆ.

    PRAWDA, DOBRO i MIŁOŚĆ to jedyna broń ZWYCIĘSTWA ŚWIATŁA nad CIEMNOŚCIĄ. 🌝🌚

   2. Putin zaciera ręce. Dziś widziałem żołnierza, który upadł na jakimś spotakniuz Błaszczakiem. Nie zdwię sie, że po igle. Policjanci napisali list do komendanta gł, że nie chca segregować ludzi itd. Jest stowarzyszenie wolnościowe policjantów, żołnierzy, nauczycieli. To sa te krople drążące skałe.

  1. ,, Matrix chyba coraz bardziej bezsilny. Ustawa 1846 na ten moment w koszu.”
   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Może nie tyle bezsilny, co się zaczyna obawiać Narodu, w którym tylko połowa Rodaków uległa plandemicznej propagandzie, podczas gdy w baaaardzo ,,cywilizowanych” krajach eurokołchozu siedmiu, ośmiu, a nawet dziewięciu ludzi na dziesięciu podpisało pakt z diabłem.

   Tak narzekaliśmy(bo trzeba było) na brak świadomości w naszym Kraju, a okazuje się, że na tle gnijącego zachodu mamy tej świadomości najwięcej.

   Zgoda (aż zdumiewająca) rządu na publiczne czytanie ustawy 1846, teraz wystąpienia w komisji sejmowej dr Witczaka, dr Bodnara i innych ludzi obnażających prawdę.
   W co rząd gra?
   Według mnie w zaślepioną walkę polityczną z tzw. totalną opozycją, która optując za zwiększonym rygorem oraz obowiązkiem szczepów i namawiając do tego pis, wiedziała, że w ten sposób pis straci sporą część elektoratu(sprytne posunięcie).

   Rząd, wyczuwając pismo nosem, odwraca teraz kota ogonem.
   Mając świadomość, że nie da się już więcej ludzi zadawkować ponad te 55%, a i wśród nich pojawiają się sceptycy co do dalszych kłuć, rząd zaczyna grać dobrego wujka.
   Nie chodzi im absolutnie o zdrowie i dobro Narodu, pokazali do tej pory jak im na tym zależy, lecz toczy się ślepa walka o elektorat.

   Jaką korzyść ma z tego Naród, który ma w d…e i jednych i drugich?
   Bardzo dużą. W telewizorni pojawiają się rzetelne informacje od niezależnych lekarzy.
   A to daje do myślenia nie jednemu wcześniej zaczadzonemu.
   Tu się sprawdza przysłowie: gdzie dwóch się bije, trzeci korzysta.

   Nadmienię, że używając pojęcia elektorat, nie mam na myśli wyborów fałszowanych, w jakich bierze udział tylko połowa społeczeństwa, ale przyciąganie jak największego odsetku Polaków(w tym i tych, którzy nie uczestniczą w wyborach), aby spolegliwie, ,,z własnej woli” nadal pracowali na cwaniaków, złodziei i darmozjadów.

   Miłego!

   1. Jezeli wierzyc oficjalnym statystykom…
    Krysiu, UE ubolewa, ze najmniej ludzi zaszczepilo sie w Bulgarii (28%) i Rumunii (41%).
    Slowacja – 46%
    Polska – 57% (nie tak dawno podawali, ze 46%, wkrotce po tym, ze 53%, teraz 57%)

    Kanada. 85% populacji zaszczepionych przynajmniej jedna dawka, 76% populacji po dwoch dawkach, 38% populacji juz po trzeciej dawce

   2. Jednak Dudi pojechał z panelem proszczepionkowym. Zaprosił ekspettów pro igła. Słyszałem jedną wypowiedź: „Choroby współistniejące są wskazaniem do szcz…”. Brak słów…

   1. ,, PRAWDA, DOBRO i MIŁOŚĆ to jedyna broń ZWYCIĘSTWA ŚWIATŁA nad CIEMNOŚCIĄ. ”

    Tak jest!
    PRAWDA o ludobójczych planach depopulacyjnych jest właśnie ujawniana.
    A kiedy będziemy ŚWIATLI i pozbędziemy się własnej CIEMNOŚCI, czyli ignorancji oraz syndromu niewolnika, stworzymy sobie drogę do DOBRA i rozprawiania o Miłości.

    Mówisz, droga Aniu, że wojen nie będzie.
    Ludzkość na świecie jest mordowana, zastraszana, a idąc, gdy musi iść , do szpitala jest traktowana jak bydło na rzeź(przynajmniej w Polsce)
    Czy to nie jest wojna?
    Czy ludzkość nie powinna powstać z kolan i ukręcić łeb nierządom?
    Czy raczej powinna się kierować wzniosłością Miłości?

    Może w plenerze poza Ziemią są wredne siły.
    A może ich wcale nie ma, tylko człowiek szuka wytłumaczenia dla drugiego człowieka, który jako polityk, lekarz, czy policjant gnębi, uciska i zabija.

    Załatwmy sprawę z niegodziwcami wokół nas, tu na ziemi, a okaże się, że poza nią fruwają same aniołki.
    Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

    Najpierw muszę zadbać o to, by mnie i mojej rodziny nie zabili, a ubili już niektórych; zwykłe schorzenie, szpital, teścik, respirator i gleba.
    Niezaszczepieni są traktowani gorzej niż bydło.
    Uśmiercanie obecne ludzi w polskich szpitalach to nie jest wojna człowieka przeciwko człowiekowi?
    Po co konwencjonalne bomby, gdy bez nich trup się kładzie masowo i będzie ponoć jeszcze bardziej się kładł?

    Wiem, mówisz o prawdzie, dobru i miłości tych duchowych dających nadzieję, zmieniających myślenie, klimaty w naszych wnętrzach etc.
    Ale póki co mamy syf w normalnym, fizycznym życiu i ten trzeba najpierw posprzątać. Walczyć o to, co nam odebrano.

    Czy bez naszego ziemskiego życia moglibyśmy rozprawiać o czymkolwiek? O Bogu, Stwórcy, o Kosmosie, innych cywilizacjach i bytach, o duchowosci i jej braku?
    To życie na ziemi stworzyło te poszukiwania.
    O to życie walczmy. Choćby wzorem naszych Przodków.
    Po co walczyli i umierali?
    Dla siebie, czy dla potomnych, którymi my jesteśmy?

    W jakich krajach żyła by ludzkość, gdyby ich Przodkowie w tysiącach wojen nie wywalczyliby dla niej wolności?
    Wojny w konwencjonalnym rozumieniu może nie być, ale czymże jest czas pokoju, w którym wolność jest utracona?

    Miłego!

   2. Coś mi mówi, że im to nie wyjdzie. Pracują nad tym od bardzo dawna i nic. A nawet, jeśli im wyjdzie, to na bank będą tacy, którzy będą tę ustawę olewać. Pozdrowienia!

   3. Krysiu z lasu, bardzo dobry Twój komentarz. Dokładnie i celnie to opisałaś.
    To co się dzieje to ewidentna wojna. Co z tego, że nie ma czołgów na ulicach i wystrzałów z karabinów.

   4. Krysiu witam Cię serdecznie👩‍❤️‍💋‍👩 Wiem, że wpis jest do Ani i przepraszam i Ciebie i Anię, że się odzywam.
    Nic się na ziemi nie zmieni jeżeli sprawy będą załatwiane siłą. Nawet nie chcę sobie tego wyobrażać, że „ktoś” wedrze się do rządu i zacznie zabijać po to żeby samemu później rządzić. Zaślepione serca nienawiścią nie zmienią naszego życia w raj. Jaką mamy gwarancję, „że nowy rząd nie upije się władzą” i szybko nie zmieni się w kolejne „bestie” o ludzko wyglądających twarzach? Krysiu dopóki ludzie masowo będą zabijać zwierzęta i spożywać mięso z cierpiących przed śmiercią zwierząt nic się na lepsze nie zmieni. Jest Bóg i nie ma nic więcej. Tylko nie każdy Go w sobie odkrył. Wszystko dookoła nas żyje. Gdyby ludzie wibrowali najwyższą wibracją jaką jest miłość śwat wyglądał by jak bajka. Mam na myśli Miłość do całego stworzenia bo innej Miłości nie ma. „Zemstę” zawsze zostawiam Bogu. „Boskie młyny mielą powoli ale sprawiedliwie i na miałko”. Nie wchodzę w paradę opatrzności, jeśli czuję, że mam Kogoś upomnieć kogo spotkam na swojej życiowej drodze zawsze najpierw się pomodlę, porozmawiam z „Bogiem-ojcem-źródłem ” czy napewno mam czyste intencje i czy te uczucie jest prawdziwe.
    Co do rzeczywistości jaka nas otacza wszystko jest idealnie i na swoim miejscu. Jeszcze na ten moment nie wszyscy mogą to zrozumieć, ale przyjdzie dzień, że i Oni zrozumieją dlaczego i co się dzieje. Nie upadaj na duchu Kochana Krysiu życzyłaś sama sobie na nowy rok, że będziesz szczęśliwa. To były piękne życzenia. Jest to życzenie ŻYCIA Najdroższa nie zapominaj o tym. Mózg szelma to jedno zranione serce to drugie. Dbajmy o nasze myśli, ale i o nasze serca, żeby nie zamieniło się w zimne porysowane lodowiska. Moja Babcia lubiła Panią Hanię dedykuję piosenkę specjalnie dla Ciebie z tym pięknym „ł” 👩‍❤️‍💋‍👩
    .https://youtu.be/OYkFiUsEQ8U

  1. Pięknie, że się BUDZIMY.🙏

   „27 stycznia 2022
   List otwarty funkcjonariuszy Polskiej Policji do Komendanta Głównego Policji – Wałcz, dnia 24.01.2022 r.

   Click to access c339ead7efd3cd936cf578704b70df94f06062d5.pdf

   Stowarzyszenie Bronimy Munduru – Dla Przyszłych Pokoleń ul. Tadeusza Kościuszki 20, skr. p. nr 17 78-600 Wałcz KRS: 0000930049, REGON: 520379787

   kontakt@bronimymunduru.pl Wałcz, dnia 24.01.2022 r.

   List otwarty funkcjonariuszy Polskiej Policji do Komendanta Głównego Policji

   SZANOWNY PANIE KOMENDANCIE KAŻDY POLICJANT ŚLUBUJE

   „Ja obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuje:

   służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażaniem życia.

   Czy stanie Pan jako Generał Policji w obronie ustanowionego KONSTYTUCJĄ RP porządku prawnego?

   Czy obroni Pan wiernie Naród przed segregacją sanitarną zgodnie z treścią art. 32 Konstytucji:

   1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.

   2. NIKT nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym, lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.

   Już dziś mamy pierwsze interwencje wobec przejawu dyskryminacji sanitarnej.

   NIE MOŻNA ŻADNYM PRAWEM”

   https://kochanezdrowie.blogspot.com/2022/01/list-otwarty-funkcjonariuszy-polskiej.html

  1. Kto jest, ten jest. Tym oszukanym.
   Już dawno skończyło się babci sranie.
   Ufam tylko swojemu Sercu, Źródłu i sprawdzonym, uczciwym ludziom,ale i tak ich weryfikuję… No chyba, że mówią, że mój kok do samego nieba mi się pali, to zaraz go gaszę, bez weryfikacji, bo mogłoby nic nie zostać 🌞😛

   1. Różo Stulistna, bo jesteś indywidualistką, która Stymuluje Przestrzeń w Prawidłowym kierunku, chociażby przez swój taniec i śpiew 😀😀😀😀

    Dzięki Twej Stymulacji, nie ma smuty, nie ma stagnacji i nie ma libacji i porozrzucanych petów papierosów 😁 Odstawiłem piwo jakiś czas temu i skupiłem się na sporcie/treningach. Być może mnie Stymulowałaś mentalnie 😁🤣 Właśnie jestem po treningu i Super się czuje.

    A tak na serio, to wiesz, że kojarzysz mi się z Wiosną i Słońcem.

   2. Radziu ❤️🙏❤️
    Jestem Wiosna, bo mam czapkę całą w kwiatach. Pełno pełnisto ich. Same róże stulistne 🌹🌹🌹🌹🌹
    Dziś mi klientka powiedziała, że jak się uśmiecham, to jakby Słońce świeciło.

    Masz zatem nosa do dobrych skojarzen🌞

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s