792 myśli w temacie “Nowa Ziemia…

 1. Christine Anderson z Parlamentu UE:

  „Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby świat dowiedział się, że wasza niegdyś wolna i liberalna demokracja została przekształcona w totalitarny reżim, który depcze prawa człowieka, swobody obywatelskie i rządy prawa….

  Jestem Niemcem i kiedyś pytaliśmy naszych dziadków, jak mogli tak po prostu stać w milczeniu, pozwalając na powstanie straszliwego reżimu totalitarnego. Każdy mógł wiedzieć, wystarczyło tylko otworzyć oczy i spojrzeć. Ogromna większość postanowiła tego nie robić.

  Co więc powiecie swoim wnukom? Powiesz im, że nie wiedziałeś? Czy powiesz im, że tylko wykonywałeś rozkazy?

  Musicie zrozumieć, że nie chodzi o złamanie czwartej fali. Chodzi o złamanie ludzi…

  Musimy powstrzymać nasze rządy przed przekształceniem naszych wolnych i demokratycznych społeczeństw w reżimy totalitarne. Musimy to zrobić teraz. Musimy teraz powstać”.

  1. Anamiko 💏 dziękuję Ci za cenny wpis, świadczący o tym, że nie wszyscy w szkopolandii są potomkami nazistów.
   Napewno takich prawych Jaskółek u nich jest wiele.

   1. O tak, jest tych Ludzi więcej. Więcej, niż się można spodziewać 🌞👍❤️🌞🍀

   2. Re: „Anamiko 💏 dziękuję Ci za cenny wpis, świadczący o tym, że nie wszyscy w szkopolandii są potomkami nazistów.
    Na pewno takich prawych Jaskółek u nich jest wiele.”

    Dokładnie! W Polsce było aż 3 milliony partyjnych na 39 millionow. W każdym społeczeństwie są psychopaci tylko ci w Niemczech są lepiej zorganizowani a w Polsce nie, ale też chętnie służą…

    W ciągu ostatnich 10-ciu stuleci, Niemcy byli przenarodowiani 4 razy [ Wendowie (język Zachodnio Słowiański Łużycki + Saski) –> Cesarstwo Rzymsko-Niemieckie (Łacina) –> Niemcy Luterańskie (Hochdeutsch) –> Prusy Bismarcka ktory wymyslil im Grossdeutschland ] i za każdym razem ich narodowa historia zostawała wymazywanana i wymyślana od nowa. Nic dziwnego że mają trochę pomieszane w głowach i nie bardzo wiedzą kim są. Musimy im pomoc bo jedziemy na tym samym wózku i to nasi bliscy ziomkowie!

    Heretyk

   3. Paganhereticu 💏 masz rację, ludzie PRAWI powinni się wspierać i iść ramię w ramię w słusznych sprawach, nieważne jakiej narodowości, no oprócz chabydłowej, bo to są STWORY SZATANA, KTÓRE NIE WIEDZĄ, CO TO EMPATIA I POMOC BLIŹNIEMU.

  2. Trochę dziwne, że to akurat potomek nazistów nawołuje do powstania, ale dobrze lepiej, niż by miał wuja adiego cytować.

   1. Mogę dogadać się z każdym człowiekiem, Ale Bez Kłamstwa, Bez Zafałszowania Historii. Mogę się dogadać z Niemcami (mój ulubiony zespół muzyczny, to przecież De/Vision z Niemiec), z Ukraińcami (pomimo, że nie trawię Banderowców), z Żydami itd.
    Nie patrzę na narodowość, ale na człowieka.

   2. Radek tu się w połowie zgadzamy przyjacielu ja zawsze patrzę na narodowość po 8 latach na emigracji wiem, czego oczekiwać po danej nacji.

   3. Słowianinie Zacny, mam w sobie ciemną stronę, więc gdybym się dowiedział, że Steffen i Thomas z mojego ulubionego zespołu De/Vision mają złe poglądy, to bym ich obił 🤣🤣🤣🤣🤣 Thomas trenował sztuki walki, ale ja też trenuję i się Thomasa kuwa nie boję. Lubię tych Niemców z De/Vision, ale, to ja Radek tu rządze 🤣🤣🤣🤣
    Steffen, wokalista De/Vision stał obok mnie na koncercie w Warszawie i uśmiechnąłem się do Niego serdecznie. Do faceta nic nie mam i bardzo lubię jego wokal:-)

   4. Radku zacny każdy ma ciemną stronę 😉, jak byś ich obił to już, by raczej nie zaśpiewali podejrzewam, że by nawet nie zagwizdali bez jedynek 🤣🤣🤣🤣.

 2. „Radku zacny, każdy ma ciemną stronę 😉, jak byś ich obił to już, by raczej nie zaśpiewali podejrzewam, że by nawet nie zagwizdali bez jedynek 🤣🤣🤣🤣”.

  Steffen i Thomas to ponoć bardzo fajni Zacni faceci. Polscy fani, którzy ich znają osobiście (pili z nimi Polską wódkę i piwo), twierdzą, że są otwarci, nie gwiazdorzą. To mi się podoba i ja to szanuję. Osobiście nie gadałem z nimi, ale na koncercie w Warszawie, to kiedy przechodziłem obok Steffena, uśmiechnąłem się do Niego Serdecznie 🙂 🙂 Jestem wyższy od Steffena (więc patrzyłem z góry 🤣🤣🤣), ale lubię faceta. Ma bardzo fajny wokal, głos. Atutem zespołu De/Vision jest głos Steffena właśnie. De/Vision to zespół, który jest lepszą wersją Depeche Mode. Byłem Wielkim fanem DM, ale pokochałem De/Vision. D/V jest inny od Depeche Mode, mają inny styl, chociaż byli często porównywani z Depeche. Zespół De/Vision to dla mnie najlepsza syntezatorowa kapela. Na swoim kanale You Tube mam utwór im poświęcony.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s