Kosmogram Zaćmienia Słońca 4.12.2021, dane na Warszwę

Dziś o 8:43 przez minutę matrix będzie bezsilny. Możemy przez tę minutę (i kilka następnych) dokonać trwałych zapisów na przestrzeni, wizualizując indywidualnie przyszłość Polski (szczególnie w kierunku tworzenia silnych struktur oddolnych oraz tworzenia nowych struktur medialnych, bo te tematy są silne w energiach dzisiejszego Zaćmienia).

~ Taw

327 myśli w temacie “Dziś przez minutę matrix będzie bezsilny

 1. Jestem utracjusz bezkompromisowy, jestem gotów na śmierć, ze strony męża Krysi z lasu (specjalistki od naleśników z farszem). Kaliny z herbu wałek do ciasta, a nawet z rąk męża Mojej Ukochanej Anamiki 😁 Ja Akurat śmieci się nie boje , więc stanę z każdym. Jestem w stanie każdemu obić mordę . Ja pierdolę mocny jestem…🤣🤣🤣🤣 Sławek, szykuj dla mnie lokum w sado-ogrodzie. Sławek, chyba mnie lubisz 😁

  1. „Akurat śmieci się nie boję”

   Radku, ja też śmieci się nie boję. Ale jestem mocna …🤣🤣🤣

   1. „Akurat śmieci się nie boję”
    ———-
    Ja też nie. Mało tego, jeszcze je zbieram. 😁😆

   1. Masz ładne zęby, zdrowe, Mocne. Typowo Kalinie zęby. Na tym zdjęciu widać, żeś Piękna Dziewczyna. I do tańca i do szturchańca.

   2. Kalinko 💏 wałek jest Ok, ale Twoje energie wychodzące przez zęby to dopiero siła wałkowania. 😂😂😂😂💞

  2. Radku 💏 czyś ty się może SZALEJU dzisiaj najadł, bo z wszystkimi chcesz walczyć..😄😄😄🤺🤺🤺🤺

  3. Radziu, Żyj sto lat i jeszcze dłużej. W szczęściu, zdrowie i powodzeniu 😘
   Bądź gotów do Zycia🍀💃🔥👍💪😀

   1. Anamiko, ja Ciebie kocham Duchowo. Ty mnie rozumiesz, Ty potrafisz ze mnie wykrzesać coś dobrego i konstruktywnego. Czuje się jeszcze czasem jak dureń, jak bęcwał, jak goryl we mgle 😲😲😲😲🤣😉, któremu w głowie pląsające panienki w nylonach i inne głupstwa i plugastwa 🤣🤣🤣🤣😉, staram się jak mogę i staję na rzęsach, aby trzymać fason. 😀 Byle do zimy! 🤣

  1. Gdzie kłótnie, jakie kłótnie?
   Szambo wybija. Jakby była Vinca, może by dała znać o wzroście rezonansu Szumana ale i bez tego czuć przyrost Światła na Ziemi, które wymusza oczyszczenie, co skutkuje mordobiciem 😆

   1. Sławku Zacny, ja z Tobą nie chcę się bić po mordach. Ja chcę się Z Tobą piwa napić. 🙂 Ja Ciebie lubię, na swój dziwny sposób. Możesz mi dać w zęby, Sławku 💪

   2. Sławku z tym szambem to się zgadzam są kłótnie, bo z ludzi wychodzą wszystkie gówna, że mnie oczywiście też. Promieniowanie nad Europą ok Vinca dała mi kilka stron, o ile są to miarodajne pomiary. 😉

   3. Nie mam ochoty nikomu dawać w zęby, Radek.
    To mozna przełożyć dosłownie tak: to co jest w nas nie oczyszczone, a prosi się o uwolnienie, to zaczyna nas bardziej drażnić w innych. Przypierdzielamy się do luster i sami stajemy się wrażliwi. Już nie musi nikt uderzać w naszą czułą strunę. Ona sama brzęczeć zaczyna.

    Sąd ostateczny, czy też boskie młyny wkręcają się na coraz wyższe obroty. Nic nie zostanie przeoczone. Albo to uwolnimy, albo nas wykończy.

   1. No i ładnie Monika wyjaśniła parę rzeczy, to nie będę powtarzał. Znowu muszę powiedzieć, że się z wszystkim zgadzam, a wspomnę jeszcze o tej kontroli i zaufaniu.

    Zaufanie nie idzie w parze z wiarą, lecz z wiedzą. Kto wie, tak jak to mówi Monika, że wszystko idzie dobrze, że jesteśmy w dobrym miejscu i czasie i sami byśmy tego nie wymyślili lepiej, to ma zaufanie. Kto tego nie wie, nie widzi, ten nawet nie wie, że nie wie i chciałby kontrolować.
    Epoka zaufania nie odchodzi. Ona nadchodzi wraz z wiedzą. To epoka kontroli była oparta na wierze i ona odchodzi.

   2. „Epoka zaufania nie odchodzi. Ona nadchodzi wraz z wiedzą. To epoka kontroli była oparta na wierze i ona odchodzi”.

    Bardzo fajnie to ująłeś. Tak samo to odbieram i mam zaufanie do zmian zachodzących w przestrzeni. Zmiany są tak potężne, że nie sposób tego ogarnąć ze swojego małego podwórka. 😉

 2. Dziś w Anglii afera tabloidy donoszą, że rok temu w czasie świąt i zamknięcia ludzi w domu politycy na czele z Borysem zrobili sobie imprezę bez masek itp. jeszcze kpili z ludzi, że siedzą w domach, a oni się bawią nastroje są antyrządowe Anglicy twierdzą, że Borys pluje im w twarz.

   1. Babciu Marysiu, ten film nie jest już dostępny!
    ale trzęsą porami
    niewiarygodne

   2. Znalazłem go w innym miejscu.
    Piotrek mówi, że do autobusu pchają ich na kupę i tam covida nie ma, a na skoczni każdą zachowywać odstęp i że uważa to za absurd.

    Słowianin na uchodźstwie, kłamstwo ma krótkie nogi. Tak mówią. Czy to w UK, czy u nas, prawda wyjdzie na jaw i może będzie jak mówi Monika, że od marca to ludzie będą tupać na rząd.

 3. Dzisiejszy post Stowarzyszenia Prawników Głos Wolności w sprawie zapowiadanych nowych obostrzeń:

  Drodzy Państwo,
  🥶Od wczoraj wiele osób (w szczególności nauczyciele, wojskowi i medycy) jest zaniepokojonych zapowiadanymi obowiązkowymi szczepieniami. Piszecie do nas, pytając, czy to legalne i co można zrobić.

  USPOKAJAMY:

  👉 Na razie mamy tylko medialne wystąpienia rządu (prawo telewizyjne to nie jest prawo)
  👉 Nie ma jeszcze żadnego aktu prawnego w zakresie obowiązkowych szczepień przeciwko C-19
  👉 Jeśli taki akt prawny się pojawi, to natychmiast się nim zajmiemy
  👉 Na bieżąco śledzimy wszelkie zmiany prawne
  👉 Nie zostawimy Was samych, walka o dobrowolność szczepień to dla nas priorytet
  👉 Zawsze znajdziemy jakieś rozwiązanie

  Zapisujcie się do organizacji, które powstały po to, żebyście mogli się wzajemnie wspierać:

  📌Pracownicy oświaty: http://www.nauczycieledlawolnosci.pl (Nauczyciele Dla Wolności)

  📌 Służby mundurowe: https://bronimymunduru.pl/#join

  📌 Służba zdrowia: https://psnlin.pl/zostan-czlonkiem.html (PSNLiN – Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców )

  Zgłaszajcie się także do lokalnych organizacji, a jeżeli ich brakuje, zakładajcie swoje. Można to zrobić w kilka dni. Bądźcie odważni i nie poddawajcie się.

  Jeśli czujecie się osamotnieni ze swoim problemem, pamiętajcie, że jest nas miliony i #działaMy wspólnie.
  Razem możemy wszystko. Razem jesteśmy silni.

  1. Ja znów nie rozumiem ;(… czy to jest to Złe, żeby potem mogło przyjść to Dobre?

   Czy to jest dopiero początek, a tym złym będzie dopiero wypelnienie się Agendy 2030 i jak ludzie wszystko (fizyczne) stracą, to dopiero zrozumieją, że tak naprawdę wszystko mają w sobie?

 4. RiS, co nie tak ze słowem „towarzystwo”, bo nie zrozumiałam, towarzyszyć komuś/czemuś, dla mnie ma pozytywne znaczenie… Towarzyszyłam mojej mamie w jej ostatniej drodze, wielu przyjaciołom w ich trudnych chwilach, towarzyszę moim dzieciom w ich życiu, staram się nie przedobrzyć, ale różnie wychodzi (traumy)… „Towarzysz podróży” – jest taka baśń Andersena – ciekawa, hm pouczająca… Mnie się słowo pouczać nie kojarzy źle, możecie mnie pouczać, z wdzięcznością przyjmę pouczanie.
  Czuć się dobrze w czyimś towarzystwie – jakże jest mało takich osób, w towarzystwie których czujemy się dobrze, w towarzystwie których odpoczywamy i napełniamy się światłem, dzięki takim istotom jesteśmy podbudowani, radośni i mamy chęć do życia. W moim kręgu mało jest takich Istot, ale są i dzięki za nie… Towarzystwo = Współistnienie…:*

  1. Dlaczego Iwonko przyjęłaś, że wyraz ma zły wydźwięk? Towarzystwo również dobrze mi się kojarzy. Towarzystwo = drugi człowiek. A jakie było pytanie? Po co Tawerniacy zaglądają na blog. Drugi człowiek po to żyjemy nie tylko dla siebie, ale i dla innych.

   1. ”Władcy świata, monarchowie,
    gdzie śpiesznie dążycie?”…………?

    Tłumaczę ludziom , człowiekom
    żeby nie zakręcali przestrzeni zaprogramowanymi j.wyżej…
    Tyle chociaż roboty zrobię ..
    Na razie efekt marny.. Słowa mają moc..

   2. Ja niczego Joanno nie przyjęłam, po prostu jak Justynka😁 jakimś skrótem myślowym do mnie się odniosłaś i z tym makao to mogłam se myśleć różne rzeczy, tylko wyjaśniłam, z czym mnie się kojarzy -towarzystwo- bynajmniej nie z komunizmem- , bez żadnych podtekstów. Tak przy okazji mam prośbę do Wszystkich – proszę Was Kochani, czytajcie wpisy tutaj bez uprzedzeń, bo nie ma szans byśmy od razu wszyscy wszystko wiedzieli o wszystkim i wszystkich… Dobrego dnia, szerokiej drogi i ciepełka! 😘

   3. Justynko…

    „Całe życie owce boją się wilka, a zjada je pasterz” (z neta)

   4. Nie żyjemy dla kogoś ani wyłącznie dla siebie. Jedno prowadzi do poświęcenia, a drugie do egoizmu i w obu odmawiamy sobie szczęścia.

    Kiedy widzisz w innych siebie, wtedy nie ma ja albo ty, lecz jest JAM, MY, i Żyjemy w zgodzie z Jednością bez rozgraniczenia na: dla mnie, albo dla ciebie. I to Życie Żyje nami. Jedno Życie w ja, ty, my, oni.

   5. Cóż powiedzieć . Czasem zacytuję kawałek utworu ..
    Nie musisz znać wszystkiego.
    Wystarczy, że wiesz, gdzie poszukać
    więcej wiadomości, albo zapytać..

    Skróty..?//
    Jak nie znam słowa zapodanego albo utworu, na którym opiera wypowiedź, to sobie wyszukam i czytam.. Takie trudne ..?

    Książkę czytam >? nie rozumiem tekstu ? – wyszukam ..
    te dwa słowa i Eureka ..!
    – dokopałam się do ogromnej wiedzy dzięki dwóm słowom, których nie rozumiałam..
    Drzewiej w książkach był zwyczaj, że autor podawał przypisy..
    Dzisiaj nie widzę przypisów.. Nie podają źródła… albo rzadko..
    Nie ma o co kruszyć kopii.
    Niech każdy weźmie do Siebie,
    co z NIM współbrzmi, a resztę zostawić ..

   6. Żyję dla siebie albo dla innych, lub dla Nas.

    W tym też potrzebna jest równowaga, bo gdy widzimy siebie oddzielonych od świata..
    No właśnie, najpierw powstała wiara w oddzielenie od Źródła. Jedna dualność a następnie oddzielenie od świata zewnętrznego, drugi stopień dualności.

    Gdy widzę ją i ty, jako oddzielone, to tracę równowagę i raz popycham wahadło z jednej a raz z drugiej strony, i obrywam raz z jednej a raz z drugiej, doświadczając obu stron naprzemiennie w jednym ciele.

    Innym razem mogę w lustrze świata ujrzeć dwa swe odbicia i jak to wygląda z boku jak robię to sobie.

    To nie pole minowe, to ja tańczący z nieświadomością.

    Jest tylko jedno JAM.

 5. Kochani, jesli to prawda, to są dobre wieści, mój znajomy rano wysluchał w RMF, że 80 procent nauczycieli jest nie szczypnietych i oni nie bedą ich zwalniać, bo nie ma kto uczyć. Powtarzam, nie wiem, czy to prawda.

  1. Jakby się wszyscy na raz wszędzie zwolnili, to ten system by padł od razu.

   Ja się zwolniłam. I już.

   1. A niektórzy się dziwią Cyganom, że nie chcą posyłać dzieci do szkoły. Jak tacy uczyciele uczą, to czegóż mogą nauczyć?

   2. Tawie, ależ te idiotio covidio-izmy dotyczą w większej skali, niż u Nas, innych państw.

    Nasi CichoCiemni jeszcze na razie delikatnie obserwując sytuację, dodają po szpileczce obostrzeń, bo dobrze wiedzą, że jak przedobrzą, to poczują na swoich wieprzowych karkach WKURW NARODU TEJ LECHICKIEJ ZIEMI, TEJ ZIEMI. 💪💪💪💪💪💪🤺🤺🤺🤺🤺🤺

   3. Stara Matryca znika, Dżin, jak ja to NOWE nazywam, wyleciał z butelki uśpienia, i nie ma szans powrotnego go zamknięcia, trzeba się przygotować do Nowego Świata.

    Wyobraźmy to sobie w ten sposób, jakby nasza ręka była przywiązana do boku w dzieciństwie, dziesiątki lat, później ktoś przeciął bandaże i powiedział nam, żebyśmy znów używali swojej ręki.

    Tak bardzo przyzwyczailiśmy się do robienia wszystkiego bez pomocy tej ręki, że na początku możemy zapomnieć o jej użyciu.
    Potrzeba czasu, abyśmy nauczyli się na nowo czystego ruchu, bez zniekształceń i upośledzeń.

    To samo dotyczy naszych emocji, przyzwyczajeń się do wzorców strachu, winy, złości, wstydu i urazy w naszych osobowościach, w naszych ciałach, w działaniach, słowach i myślach.

    Może nam zająć trochę czasu przyzwyczajenie się do nowego wzorca Nowego Świata opartego na dobroci, współczuciu, przebaczeniu, pomaganiu i czystości serca.💓

    Oby to nie trwało zbyt długo.

  1. „No to mamy ładną statystykę, na ile „inteligentne” istoty mienią się nauczycielami NaRODu. No i jakim cudem ma być dobrze w tym kRaju?”

   Od zawsze twierdziłam, że 90% ludzi uczących w szkołach nie powinni pełnić tej funkcji.
   Szczepy pokazały to jak na dłoni.
   Jakie 80% noli bez szczepów? Odwrotnie. Wystarczy rozejrzeć się w swojej okolicy.

   Do bezrefleksyjnego realizowania narzuconych programów edukacyjnych wystarczy jednocyfrowe IQ.
   Większe jest wręcz niepożądane.
   Dlaczego dla noli, w ręce których oddawane było kształtowanie młodych pokoleń, nigdy nie robiło się testów na inteligencję, ba!, przez cały okres pracy nigdy nauczyciel nie był badany pod względem zrównoważenia psychicznego.
   Chyba odpowiedź nasuwa się sama. Byłoby to sprzeczne z programowaniem społeczeństwa.
   Przepraszam za dosadność, ale tylko wtedy społeczeństwo będzie zbiorowiskiem tłuków, gdy w młodych latach, przez najbardziej chłonną część dnia, będą je uczyły i kształtowały tłuki.
   Oczywiście nie muszę dodawać, że wśród noli byli i są mądrzy pasjonaci swojego zawodu, którzy ucząc, wychowują młodzież na prawdziwych ludzi.

   I kto jak kto, ale nole jako jedna z pierwszych grup społecznych oswajana była przez lata z pojęciem ,,programy”, ,,podstawa programowa”.

   Zewsząd słyszy się o włączeniu samodzielnego, krytycznego myślenia.
   Jak dziś społeczeństwo ma przejawiać samodzielne myślenie, gdy w ostatnich dekadach przy pomocy różnych metod nauczyciela wyzbyto tej funkcji i on sam własną bezmyślnością programował młode pokolenia?

   Przecież to oczywiste, że aby można było zastraszyć ludzi (jak dziś), wpierw trzeba wyzbyć ich logicznej krytyki przyjmowanych informacji.
   A gdzie to miało swój początek?
   W szkolnej ławce.

   Z resztą ten temat już nieraz rozkminialiśmy.
   Ale póki co nie traci on na swej aktualności, ponieważ dzieci nadal korzystają z systemu (!!) oświaty.

   Miłego!

 6. Kochani, musiałam dzisiaj z pewnych względów chorobowo-leniowych (od lenia, nic mi się nie chce) iść do lekarza… bez terminu, co wiązało się z dłuższym czasem oczekiwania na przyjęcie. Niestety lekarka, u której byłam, robiła też dzisiaj szczepienia, i w czasie, w którym tam byłam, przynajmniej 2 osoby zaszczepione przebywały krótko w moim otoczeniu. Choć gdy zauważyłam, o co idzie, to zmieniłam miejsce i z pewnością nie zbliżyły się do mnie na odległość mniejszą niż 2 metry… ale siedziałam tam jeszcze dobre 20 minut, zanim zostałam zawołana… ciekawa jestem, czy jakiś kolec mnie dopadł.. nie żartuję, bo czuję szczypanie w oku… może to tylko moja wyobraźnia… zaraz po przyjściu do domu przebrałam się, przemyłam oczy (kranówą) wypiłam łyżkę węgla w szklance wody (też w związku z biorącym mnie przeziębieniem)… i nakazałam mojemu ciału (wiem, jak głupio to brzmi) usunąć wszystkie „niemoje” cząsteczki… A przeziębienie mnie bierze, bo miałam ostatnio trochę stesujący czas, i choć jestem mocna, to czuję, że ciało daje znać „odpocznij sobie” i umysł się pomału poddaje… ale tylko na chwilę… mam czas do niedzieli, żeby odpocząć. Od poniedziałku znowu do pracy…

  Zdrawiam

  1. Za PRLu też wzniecali zamieszki i wciągali Ludzi…
   W Szczecinie w 1970 roku byłam w Technikum i widziałam ..
   Prowodyrzy kamienie rzucali w okna bud…pzpr i butelki z benz…
   Ludziska się przyglądali. Każdy przystanął ,.. Ja też …
   Wzniecane …
   Teraz też archiwizują .. Już wiem po co…
   Wasze dzieci będą oglądały -…te spędy z komentarzem
   jako że musieli temu zapobiec…
   Filmy montowane..
   Młodzi jesteście.. Zapamiętajcie moje słowa..

   na seksmisji są takie obrazy jako że Chłopaki byli taaacy żli..że musza ich wysterylizować..
   Czytajcie … o sterylizacji…
   Podprogowo —płyn do sterylizacji rąk…
   a w głowie powszednieje słowo sterylizacja…
   Nie chcę zapodawać złych wieści .

 7. Wiem, że demonstracje nic wielkiego nie wniosą, ale dają przynajmniej to, że ludzie wiedzą, że nie są sami, poznają się, tu wczorajszy wieczór w Monachium. Nie mogłam tam być, ale następnym razem pewnie pojadę do centrum, żeby z tymi ludźmi iść:

  .https://odysee.com/@SuedOstTV:b/2021-12-08-Gro%C3%9Fer-Mittwochsumzug-in-Muenchen-'Fuer-ein-Leben-ohne-IMPFZWANG!’:3

  Marsz (procesja) środowa „Monachium przeciwko przymusowi szczepień”

  Trzeba jeszcze organizatorom uświadomić, że przymusu nie będzie, władze chcą wprowadzić obowiązek… a to coś innego (prawnie). Bo nikt nie przyjdzie, żeby nas zabrać i na siłę zaszczepić, ale chcą takie kary dopier..lić, żeby ludzie nie mieli wyjścia i „dobrowolnie” się zaszczepili.

  Policja została wczoraj też wysłana na konfrontację z ludźmi. I gdy zobaczyli, że tak dużo jest, to zablokowali drogę przemarszu (dopuszczonego przez ratusz), ludzie nie walczyli o przejście, a zawrócili. Obecni byli policjanci ze sztabu kryzysowego…

  1. Dodam jeszcze, że ludzie mieli maski, bo inaczej ten marsz zostałby rozwiązany i mogłoby dojść do rozruchów sprowokowanych przez policję. Czasami warto zrobić krok do tyłu, żeby nabrać rozpędu… Acha, ponoć wiadomości monachijskie podały, że maszerowało 250 osób…

   1. Justynko, tak, trzeba się logować, na wszystkich tego typu stronach czy platformach (nie wiem, jak to się poprawnie nazywa) tak jest. Ale to nic takiego. Ja jestem już na Bitchute, Odysee i Rumble, bo tylko tam można niektóre filmy obejrzeć – choćby te z kanału Ewaranon, o których Iw pisała, czy niektóre filmy Andy Choińskiego. YT też cały czas robi pod górkę. Bez przerwy muszę odnawiać subskrypcje, chociaż dostaję powiadomienia na tel. To chyba ich sposób na zmniejszenie liczby polubień, bo żeby polubić, muszę praktycznie za każdym razem logować się na swoje konto mejlowe, a to zabiera czas i może zniechęcać.

    Tak czy siak, tu czy tam, algorytmy SI i tak już mają nas na talerzu. Parę dni temu szukałam (na komputerze stacjonarnym) szklarza w okolicy, tzn. sprawdziłam adres, nic więcej. A dzisiaj, proszę, dostaję na komórkę !!! prośbę o wystawienie opinii temu zakładowi.

    Stopień inwigilacji już teraz w głowie po prostu się nie mieści.

  2. Oczywiście, że same protesty nic nie dają.
   W Rumunii młodzież plus inni protestowali, ale w tym samym czasie wojsko robiło porządek z reżimem Causescu.

   1. Protesty i demonstracje.
    Pamiętam, jak Szaman TzW komentował wszelkie protesty i wyjaśniał, dlaczego nic nie dają. Jakoś tak: ludzie protestują, bo chcą, aby było tak, jak było, a to już nie ten czas (inna energia).

 8. Mamy wbite do Głów że to wszystko to MIT…
  Przeszłość …albo przeminęło z wiatrem…

  Przeszkolili Nas przez chwilkę w szkole o Mitach..
  Kochani to nie są MITY..Nic się nie zmieniło..
  Wszystko podąża w tem kierunku o jakim rozprawiał MIT..
  Żeby zrozumieć dzisiaj cofnij się do ”wczoraj” czyli do początku…
  Początek jaki zapodają ? Ano taki jaki chcą..
  Zatem …

 9. I stało się, od poniedziałku paszporty w UK. Chyba wrócę prędzej do KRAJU, wcześniej, niż planowałem.

  1. Ja planowałam tylko krótki pobyt w Europie i Polsce, a od 2 lat ciągle jestem w podróży, to tu, to tam. Na dniach jadę do Polski, do KRaju.
   Jestem sama ciekawa, co mnie czeka. W taki czas.

   1. Nie martwcie sie, będzie pięknie.Jeszcze tylko ok.dwóch tygodni frustracji, niepewności, złości, braku nadziei na zmianę.Wydarzy się bowiem coś wielkiego, co odwróci tą chorą sytuację i od kwietnia 2022 będziemy inaczej egzystowali.
    Oglądam ostatnio tarocistkę Janinę z Kanady – jak dla mnie jest b.wiarygodna.W tym programie zadał pytanie ktoś z Polski jak będziemy wiedzieli, czy dostaniemy jakiś znak, że będziemy wiedzieli o zmianach.Zresztą jak chcecie to sami obejrzyjcie. :

   2. A ja słyszałam że od marca 2022 będzie przepięknie i normalnie.
    Niektórzy już tak mają i są przeszczesliwi i wdzięczni.

   3. Janine
    Maryno, ona jest bardzo związana z plemieniem Cree (czyt. kri). Przodkowie ze strony ojca
    to Francuzi, ze strony matki Cree. Cree, to najliczniejsze plemię żyjące w Kanadzie, mówiące jednym z języków tzw. grupy algonkińskiej i spokrewnione z Ojibwa/Ojibwe (Odżibwejowie). Do tej grupy nalezą tez m.in. Czejenowie/Szejenowie.

    Jean Nolan
    Ja lubie słuchać Jeana Nolana z plemienia Lakota (Siuksowie). Kanal „Inspired”. Na lajfie musi być jakaś Polka o imieniu Agnieszka. Witając pierwszych czatujących wypowiada ich imiona. Imię Agnieszka wymawia idealnie.

    .https://www.youtube.com/c/Inspiredchannel/videos

 10. Kanada.

  W Nowym Brunszwiku nowe zimowe restrykcje. Kierownictwo sklepów spożywczych ma prawo zabronić niezaszczepionym wstępu na teren sklepu. Sklepy maja od niedawna dwie opcje: paszporty kowidowe albo dotychczasowe restrykcje, czyli fizyczny dystans, zmniejszona liczba kupujących itd. Ciekawe, jak się to zadzieje. Szereg organizacji już protestuje.

  https://tnc.news/2021/12/03/unvaccinated-canadians-can-be-banned-from-grocery-stores-in-new-brunswick/

  https://www.jccf.ca/new-brunswicks-winter-covid-plan-targets-religious-services-and-invites-grocery-stores-to-refuse-service-to-the-vaccine-free/

  https://eturbonews.com/3010904/no-jab-no-food-new-brunswick-grocery-stores-can-now-ban-unvaccinated-shoppers

 11. Australia

  Kolejny dowód na to, ze wszystkie co bardziej znaczące organizacje, instytucje i korporacje sa ze soba powiązane. Australijskiemu youtuberowi, dysydentowi, rodzimy bank zlikwidował wszystkie konta. Zamknął, nie zamroził. Pieniądze wypłacono. Operacja została poprzedzona pisemnym powiadomieniem, w którym….. przepraszają za niedogodność, ale nie jest osobą, której chcieliby świadczyć usługi bankowe.

  .https://www.youtube.com/watch?v=31JkO8Kt5X0

 12. UWAGA, SZCZEPIONKI OD GRUDNIA 2021 JUŻ NIE MOGĄ BYĆ PODAWANE, BO SKOŃCZYŁ SIĘ OKRES ICH WARUNKOWEGO DOPUSZCZENIA.
  A NIKT NIE STARA SIĘ O PRZEDŁUŻENIE TEGO DOPUSZCZENIA.

  TO MOCNY ARGUMENT PRZECIWKO PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ, CHYBA ŻE WYMYŚLĄ COŚ NOWEGO, ŻEBY NAS CIEMIĘŻYĆ.🤔🙏🙏🙏🙏

  Dopuszczenia warunkowe są ważne przez rok i mogą być odnawiane corocznie. Wszystkie szczepionki COVID-19 zatwierdzone w UE, a tym samym w Niemczech, otrzymały warunkowe zatwierdzenie (stan na 23 kwietnia 2021 r.). Zatwierdzenia wygasną w grudniu 2021 r. i styczniu 2022 r. Ponieważ żaden producent warunkowo zatwierdzonych szczepionek nie złożył nowego wniosku, szczepionki nie mogą być dłużej stosowane od grudnia 2021/stycznia 2022 – muszą zostać zniszczone. Stąd ogromny nacisk na wcześniej nieszczepionych oraz nieuzasadnioną i nielegalną kampanię szczepień dzieci i młodzieży. Dlaczego producenci nie złożyli wniosku o dalsze zatwierdzenie obecnie stosowanych, warunkowo zatwierdzonych szczepionek? Ponieważ prawdopodobnie nie uzyskają dalszej (warunkowej) zgody z powodu niezliczonych skutków ubocznych i dużej liczby zgonów!

  Na tej stronie szczepionki COVID-19 znajdują się na szczycie listy. Te bezpośrednie linki prowadzą do strony internetowej EMA. Tutaj możesz przeczytać, która szczepionka została zatwierdzona i kiedy. O skutkach ubocznych przyznawanych przez producentów można przeczytać również tutaj. np. Moderna – odbiór warunkowy: 06.01.2021, BioNTech – odbiór warunkowy: 21.12.2020, AstraZeneca – odbiór warunkowy: 29.01.2021. W BioNTech 12-miesięczny okres oznaczałby, że od 22 grudnia 2021 roku ten produkt nie może być już używany. Nie widzę na stronie EMA, że jest nowe warunkowe zatwierdzenie tej szczepionki. Tym tematem szczególnie dziwi mnie, że bardzo dobrzy dziennikarze śledczy nie podejmują tego niezwykle ważnego tematu. Z tego też powodu Spahn i Wieler „kręcą kołem”. Żadna z warunkowo zatwierdzonych szczepionek nie może być stosowana po okresie zatwierdzenia (12 miesięcy od daty zatwierdzenia). Więc szybko rozdajcie milion dawek szczepionek tutaj i wywrzyjcie ogromną presję na waszą populację. Ponieważ wszystko, co jest jeszcze w magazynie, musi zostać zniszczone po upływie okresu zatwierdzenia.

  https://ec.europa.eu/health/documents/community-register/html/index_en.htm?fbclid=IwAR173GCZeyc0qW30LrQZ-H0bq-7TU6vcBqbfTmHi-QqvsgeZMsxadnAqeMA

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s