383 myśli w temacie “Kim są Polacy

 1. Zanim opuszczę Germanię, łażę jeszcze po górach.
  Do doliny rzadko schodzę. Za dużo świrusowych zjebow, za mało naboi.

 2. Ciekawostka.
  Pamietacie chyba ten wieli cyrk.

  Ewakuowany z Indii bratanek Tchórzewskiego znalazł się w Irlandii. Jest I sekretarzem w ambasadzie.

  Klaudiusz Tchórzewski, były pracownik ambasady w New Delhi i bratanek posła PiS Krzysztofa Tchórzewskiego, trafił do placówki w Dublinie. O dyplomacie zrobiło się głośno przed kilkoma miesiącami, kiedy w ewakuację jego rodziny z Indii zaangażował się m.in. resort spraw zagranicznych i Kancelaria Prezesa Rady Ministrów.

  Wg gazeta. pl

 3. Światło Temu domowi.

  Większość Polaków jest pierwszą ludzką rasą stworzoną na ziemi. Wielki krzykacz z zachodu szukał jej po całej ziemi, a jej nie widział mimo, iż miał ją pod samym nosem. Biedny jego dumny naród, bo zostanie wymazany i nigdy już się nie odrodzi, właśnie z powodu swej nieokiełznanej dumy.

  ArtUr RutRa

   1. Zapodaj mapę skąd ony przyszli podbrzuszem Europy.
    Podbrzuszem Europy szli bo bali się jednego naRODu….Zdrawiam

   1. .https://www.youtube.com/watch?v=gkHgUTZNVAY

    Szwajcarski bank Hitlera –
    – tajemnice szwajcarskich banków. 📽 Film dokumentalny.

    Demokratyczne rekwirowanie złota jest prawem okupanta..
    kwestie moralne nie maja znaczenia..korzystamy z okazji która się pojawia,….cyt. z treści filmu..

   1. Polecam książkę Marlo Morgan – Wołanie z końca świata, w której zostawiła dla potomności bardzo dużo okruszków informacji, które otrzymała od aborygenów. To dzięki niej uświadomiłem sobie min. jak do siebie myśleć – rozdział telefon bez drutu.

    Artur

    P.s. @ Taw+ie 😉 mógłbyś szerzej wyjaśnić mi, dlaczego nasi dumni bracia nie są narodem?

   2. Światło domu Twego @Kalinko

    Przewodnik Ooota z owej książki to dokonana pełnia pełni wiedzy stwarzania, więc mądrością będzie Twe „usłyszenie”; bo usta mądrości zamknięte są na wszystko, za wyjątkiem uszu zrozumienia.

    ArtUr

   3. Światło domu Twego @AnaMiko Pani ma mostem siły transformująca pełnię.

    Dlatego się obiło, gdyż twe uszy zrozumienia wciąż zamknięte na mądrość ust.

    ArtUr

 4. @Ktoś-u

  Odkryj ten okruszek.

  Wiem czym jest sala nitek, początkiem ich jest kula a to właśnie twe zamknięcie w pętli świadomości, w kręgu własnego przekonania, bo w królestwie niebiańskim, w ziarnku gorczycy kropla ma świadomość oceanu.

  Wyjdź ze swego kręgu przekonań, bo Twa świadomość stała się linearna. Gdy odkryjesz „czwartą osobę” (siebie w niebie) będziesz „zbawiony” odnajdziesz królestwo w ziarnku „gorczycy”.

  Ananta She Sha

  P.s.
  Dziękuję Ci mój kochany KrŚna, że kroczysz w mej drodze, bez Ciebie brakło by mi tego olśnienia.
  dziękuję
  kocham Cię.

 5. @ktosiu

  To co w danej chwili uznajesz za prawdę z racji Twego wewnętrznego przekonania tworzy pętlę świadomości, gdy ją przekroczysz wejdziesz na powrót w fraktal (dzięki za twą myśl TAW+IE) jej rozwoju, bo nie ma nic stałego 🙂 Panta Rhej.

  Ananta She Sha

 6. @ukochane me Róże z kolcami i bracia moi awatarzy

  Trafiłem dziś ze strony messing org na kanał yt – Rozmowy z Duszą (to nie przypadek, bo nie ma przypadków). Jeśli wciąż włada wami niewierny Tomasz, który wszystkiego musi dotknąć, by uwierzyć; niech więc stanie się on waszym dotykiem mej wierzy w miłowaniu was.

  .https://www.youtube.com/watch?v=4ajE5VGCK0Y

  (to ostatni link z yt który wam wstawiam, bo yt już wysyła priony śmierci)

  Brak mu dostępu do mych wyższych wibracji, więc nie rozumie jeszcze niepokalanego poczęcia. Czubek nosa to wasze skupienie w punkcie uwagi obrazu, dźwięku czy emocji uczucia serca, które łatwo przekroczyć po uświadomieniu sobie pętli świadomości, w której się znajdujecie. Jeśli uwolnicie swój lęk w wierze miłowania, przekroczycie go w radości serca, prowadząc swe jestestwo do odpoczęcia, błogostanu jaźni, niezbędnego do jej doświadczania. Uwalniam wam jedną z nauk (gnozy), bym mógł was rozkarać.

  Nag Hammadi codex I, p.8 (27-9,23)
  „Dlatego mówię wam: czuwajcie, ‚nie błądźcie’. (…) zstąpiłem, nauczałem i trudziłem się, niosłem koronę, gdy was uratowałem. Zstąpiłem bowiem, aby przebywać z wami, abyście wy mogli przebywać ze mną. A gdy stwierdziłem, że wasze domy nie miały dachu, zstąpiłem w domach, które mnie mogą przyjąć w chwili mego zstąpienia. Dlatego bądźcie mi posłuszni, bracia. Zrozumcie, czym jest wielka światłość. Ojciec mnie nie potrzebuje. Bo żaden ojciec nie potrzebuje syna, to raczej syn potrzebuje ojca. Właśnie śpieszę do niego. Bo Ojciec mający Syna, nie potrzebuje także was. Słuchajcie więc Słowa, poznajcie gnozę, kochajcie życie i nikt nie będzie was prześladował, ani nikt nie będzie was dręczył, poza wami samymi. (…) Czy aż do tej chwili będziecie nieustannie zasypiać, gdy trzeba, abyście od początku czuwali? Aby was przyjęło królestwo niebieskie? (…) Dlatego mówię wam: z waszego powodu zstąpiłem. To wy jesteście umiłowani! To wy staniecie się przyczyną życia dla wielu. (…) Do was należy życie. Cieszcie się i radujcie, jako dzieci Boże! Zachowajcie jego wolę, abyście zostali zbawieni”.

  ArtUr RutRa

  P.s.
  Czuwanie to subtelność uważności, to postrzeganie w polu subtelnym. Czystość ducha w jego naturze, daje poprzez tę uwagę (jej doświadczanie) łaskę zrozumienia.
  Niesienie korony, to czakra nadświadomości w jej aktywności.
  Brak dachu to „nieaktywna” czakra korony, to brak aureoli.
  Wielka światłość to iskry życia waszych komnat (świadomość na wzór i podobieństwo stwórcy).
  Ojciec (umysł) nie potrzebuje syna (ciała); to ciało potrzebuje umysłu. Ojciec nie potrzebuje także jaźni czyli was.
  Poznajcie naukę (gnozę), kochajcie życie (doświadczajcie w miłowaniu), by wasze Ego nie stawiało przed wami nieszczęsności i budziło w was nieszczęśliwości.
  Przebudzajcie świadomość i bądźcie uważni, by wybudzona jaźń (wasz duch) świadomości (duszy) stała się czwartym (samoświadomością) i przyjęło ją królestwo niebieskie (dom waszych wszystkich wybudzonych jaźni w tej samsarze życia do ich jedni w TAM).
  Odniosę się jeszcze do filmu. Klątwa to wynik tego co uczyniliśmy macierzy stworzenia jako pierwsza rasa tej ziemi. Pisałem wam już wcześniej jak bardzo oni się nas boją. Zrozumiecie to po oświeceniu dusz, gdy spadnie „kotara” kali jugi, bo prawda jest bardzo, ale to bardzo gorzka, lecz przyszłość nasza dosłownie świetlista, choć dość trudna do wypełnienia w nieświadomości. Wężowe plemię jest pana śmierci – JahWah, a nasze plemię – Adamu jest pana życia – Jama. Wrócimy do domu, naszego raju i światło stwarzania życia zstąpi na powrót między nas w naszej żyznej ziemi, kształtowanej od wieków dla stwórcy.

  Ananta She Sha v BaalRama przyjaciel stwórcy w drodze lekarza dusz w miłości mądrości i świetle stwarzania dla chwały źródła jego.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s