Jak Pentagon robi nas w konia w kwestii UFO

Radosław Krzyska z kanału Controwersyjny Coach – Świadomy Świat Rozwoju rozmawia z Ulą Klimko 🐋 z kanału Samoświadomi Książki i Edukacja. Ula tłumaczy i analizuje wirtualną Konferencję Ufologiczną z 21 sierpnia 2021 r., która została zorganizowana w odpowiedzi na niepoważny raport Pentagonu na temat UFO.

Link źródłowy do Konferencji Ufologicznej z 21 sierpnia 2021 r.:

.https://youtu.be/mXaTVa1ZLV0

18 myśli w temacie “Jak Pentagon robi nas w konia w kwestii UFO

 1. Nie jeden raz widziałam.
  Rzuciłam myśl i pojawiało się światło migoczące jak na zawołanie.
  Przy osobach wątpiących też udało się.
  Wystarczy spojrzeć, a ujrzysz, powiedziałam. Spojrzeli i zobaczyli.
  No cóż, powiedzieli – może to złudzenie optyczne..

  W Bieszczadach jest obserwatorium astronomiczne.

  W Bieszczadach nie brakuje ciekawych ludzi z inicjatywą, którzy chcą promować swój region i czynić go bardziej interesującym. Takich ludzi znajdziecie np. w „Klubie Otryckim”, który przy współpracy z Parkiem Gwiezdnego Nieba podjął się budowy obserwatorium astronomicznego na górze Otryt. Zdrawiam

 2. Mam pytanie z innej planety ;)… Trochę się naoglądałam Bustowskiego i mnie nerw wziął :(.
  Czy w Polsce nastąpią masowe niedobory żywności? Czy jednak sprawa pójdzie bokiem? A jak tak, to na jak długo tych chamskich zagrywów się spodziewać???

  1. Dziś Monika Rajska potwierdziła to, co ja na tym blogu głoszę od początku jego założenia:

   NAJCIĘŻSZE OPCJE DEFINITYWNIE ODPADŁY JUŻ Z PRZESTRZENI.

   Dalej może być już tylko lepiej.

   Niestety sianie strachu nadal obecne jest nawet w mediach alternatywnych.

   1. Bracie, to się czuje wręcz w powietrzu!!
    Tak, Ty głosiłeś i krzepiłeś jako pierwszy, trwale i w opanowaniu. Dlatego Lechickie Lwy zawsze stały Ci na flance! 😀
    A strach… precz z tym pasożytem… 🙂
    To jest naprawdę mocny decydujący rok… Światy rozdzielone. Robić swoje. Ja już drwa może bym naznosił, Tawie. 😉

   2. Każdy robi, to co potrafi najlepiej. Ja tańczyłam i tańczę nadal. Na ulicach w lasach, parkach, na mostach nad morzem, jeziorami, rzekami, w górach i w dolinach. Kręcę się jak derwisze z miasta Konya, wiruję i pląsam🌞💃🔥jest Moc🌞

   3. Gdy pierwszy raz odwiedziłem Tawernę było to kilka lat temu. Jeden z pierwszych Twych wpisów jakie przeczytałem: „Wojny na Ziemi nie będzie, ona odbyła się w kosmosie”.
    Pamiętam, że było to bardzo optymistyczne i utkwiło mi w głowie do dziś. Dziękuję 😉

   4. Wklejam coś dla Vinci, bo Ona jest znawcą w tym temacie. 💏

    „Poziomy „KP” są monitorowane codziennie w trzygodzinnych odcinkach przez różne instytuty, które sprawdzają swoje informacje przez obserwatorium w Oulu, w Finlandii, które jest uważane za główne obserwatorium dla takich badań.

    „KP” jest rejestrowany numerycznie od „0” do „9” i jest rejestrowany przez słowa „spokojny”, „niespokojny”, „burza” lub „poważny”.

    Liczby „5”, „6” i „7” uznawane są za „burzowe”, a powyżej nich mamy do czynienia z poziomami „ciężkimi”.

    We wtorek, 12 października, „KP” jest zarejestrowany jako „burzowy”.

    Wiatry słoneczne poruszają się z prędkością prawie 500 kp/s (kilometrów na sekundę), a koronalny wyrzut masy ma miejsce od późnego wieczora w poniedziałek, 11 października (w niektórych rejonach świata był to już 12 października).

    Ziemia/Gaia nadal doświadcza tych wysokich energii kosmicznych, ponieważ „jej” płyty tektoniczne przesuwają się”.

    całość czytaj na blogu tamar102a – Dnia Myśli

 3. Problemem jest fakt, że znaczy odsetek tubylców Rhezus plus bardzo słabo kojarzy, będąc przez Cefale Rhezus minus od wieków niezmiennie kiwani, ogłupiani i niewoleni. DOSŁOWNIE WSZYSTKO WOKÓŁ NAS JEST ŁGARSTWEM i ICH PROJEKCIĄ. Symbole węży oplatających rozliczne przedmioty w tym Kaduceusza oznaczają zdominowane przez ich resorty i korporacje. Mało kto wie, że funkcjonujemy w post apokaliptycznym świecie wewnątrz ( a nie na zewnątrz ) wydrążonej planety, gdzie skryła się ( została niby tu strącona do tzw. TARTARU ) grupa upadłych, która stworzyła w tym miejscu wysoko rozwiniętą cywilizacje tartaryjską, tworzącą potężne budowle z białego kamienia na całym dosłownie wewnętrznym świecie. Globalna katastrofa i toczone wojny zniszczyły ich cywilizację do tego stopnia, że w następstwie ich rozlicznymi ustawkami i łgarstwami posługując się przebiegłą propagandą odbudowują ją przy pomocy własnej stworzonej armii fałszywie oprogramowanych, mało świadomych swej funkcji biorobotów. Powoli ponownie stają na nogach więc tak pokaźna armia durnych niewolników nie jest im już na tyle niezbędna, więc pozbywają się ludzi WSZELKIMI SPOSOBAMI ( w tym tymi wyszukanymi ). Rozbójnik Napoleon np. wykonał egipską kampanie, aby skuć i ukryć dowody ich wcześniejszej hegemonii z istniejących jako wykonane przez niby tubylców rozlicznych egipskich artefaktów. Jeszcze kilka wieków temu pełno było dowodów ich eksperymentów genetycznych nad stworzeniem efektywnych wykorzystywanych do rozlicznych prac biorobotów . Nasz wewnętrzny zadaszony szkłem nieba świat nosi nazwę KI i stąd końcówki szlacheckich nazwisk ich bezpośrednich hybryd kończące się w ten sposób, a staropolski i rosyjski to języki bardzo podobne fonetycznie brzmiące do ich języka. Rosyjsko języczna kultura była i dominowała kiedyś na całym świecie, a jej napisy pomimo wielu fałszerstw nadal są na wielu rzekomo rzymskich grobowcach i egipskich artefaktach niby na nowo odkryte i naturalnie skażone i załgane przez Jean Francois Champoliona. Dla ludzi nie ma innej drogi jak gromadzenie się inteligencji i kojarzenie wszechobecnie przeinaczonych faktów. Nie ma sensu ciągnąc za sobą durnego PLEBSU, gdyż ten ( patrz PLANDEMIA ) jest pusty, niereformowalny i używany przez nich jako strategia kontroli – patrz szcepionkowy apartheid . Wirusa bowiem wymyślono, aby zaszczepić jak najwięcej wystraszonych, nadal mało kojarzących ludzi –> . https://gloria.tv/post/BfbEzmiX7dik217EbiJe6cQ9F
  To dlatego w czasie wojen i pokoju eksterminuje się wysoko kojarzące elity wykorzystując do tego celu rozliczne strategie, propagandę i biorobotyczne armie czarnogłowych i czarnookich religijnie oprogramowanych socjo i psychopatów…
  Wszystko wygląda zatem, że kosmos jaki nam sprzedano w szkółkach nie istnieje, pradawni kosmici już tu od wieków są i rządzą nami zgodnie z umową jaka zawarli z jednym z dominujących dzięki tej WOJENNEJ umowie plemion. Kiedy w 2012 roku ta umowa się skończyła Marduk przedłużył ją jeszcze na 5 lat. Po czym powstała nowa umowa która jednostronnie złamał i został ponoć z tego powodu zabity przez pilnujące przestrzegania jej zapisów jednostki. Bogowie bowiem jakich znamy są długowieczni, ale śmiertelni. Obecnie tym miejscem i mamoną rządzi KOBIETA przedstawicielka ZIEMI, która rządzi mamoną i jej podażą. Stąd zamknęła wszystkie dotychczasowe drukarnie kasy i nastał kryzys finansowy, który objawił się ogłoszeniem zamknięcia do odwołania ambasad wiadomego plemienia i doprowadził do wypuszczenia wirusa, aby znaleźć źródło nowego finansowania, dzięki zakupom kolejnych śmiercionek. Na durnotę ludzka niestety nie ma lekarstwa !

  1. Pozdrawia Cie „gad” z najbardziej antycznego z plemion slowianskich z najwyzszym w Polsce (a moze i na swiecie) skladem procentowym R1a1 oraz I2a oraz z pewnoscia wysokim procentem genow neandertalczyka. Wysoki procent Rh minus jest TYPOWY DLA SLOWIAN!!! Zakladam ze Rh minus mamy po naszych neandertalskich przodkach.

   1. Rhezus minus mieli mój drogi Sarmaci a nie królewscy Scyci. Grupę B RH minus od których wywodziła się polska szlachta, która powtarxała, że ich przodek miał jeszcze jaszczurze oczy. Tę szlachtę wycięto w pień, gdyż podniosiła rękę na biskupów walczyła z zakonem Najświętszej Maryi Panny, wycieła w pień kwiat sinokristego rycerstwa z całej Jewropy, oblegała siedzibę Papieżai wytargała Go za wszaź, wieszała biskupów oraz dekretem Prezydenta Mościckiego w 1938r. zabroniła na terenie RP działalnosci lóż masońskich i zajęła ich majątki, co przelało czarę goryczy. Piłsudski musiał jeździć do Berlina na Dorotenstrasse 23…

  2. Oj tak, bierność i durnota, czyli brak myślenia jest przypadłością większości ludzi w obecnym czasie, kiedy prawdę podaje im się na talerzu, a oni dalej swoje.
   Nikt z Nas nie jest w stanie obudzić śpiących, o ile sami tego nie zechcą.
   Trzeba ich zostawić, bo tak sami o sobie zadecydowali, np szczepiąc się że strachu i dla świętego spokoju, bo tak mówi ksiądz i telewizja.

 4. Mówi się już głośno :

  Tu na Onecie dziś.

  „Dochodzenie rządu USA w sprawie tajemniczych chorób, na które zapadają członkowie amerykańskiego personelu za granicą i w kraju, przynosi nowe dowody, że objawy są wynikiem ataków z wykorzystaniem energii skierowanej, piszą Andrew Desiderio i Lara Seligman z POLITICO, w oparciu o informacje od parlamentarzystów i urzędników wtajemniczonych w sprawę”.

  „objawy są wynikiem ataków z wykorzystaniem energii skierowanej”

  Niby świrus parę miesięcy temu w Indiach to też właśnie ta energia skierowana. Na duże skupiska ludzi. To właśnie to, a nie, że ludzie się świrusem zarażali w tłumach nad Gangesem. Popieścili ich energią skierowaną.

 5. Na Wschodzie bez zmian
  Zatrzymany został obywatel Ukrainy. Mężczyzna samochodem dostawczym przewoził 27 imigrantów z Iraku – poinformowała Straż Graniczna. Do zatrzymania doszło w okolicach miejscowości Radziwiłłów.
  Bez komentarza.

  1. No przeciez po to jest rozroba na granicy z Bialorusia by przez imne granice mogli wchodzic hurtem. Wiozl busem czyli to musi byc czeste zjawisko. Moze niektorych potem podrzucaja pod bialoruska granice? Bo niby jak ktos przekroczy granice obstawiona wojskiem?

   1. „No przeciez po to jest rozroba na granicy z Bialorusia by przez imne granice mogli wchodzic hurtem.”
    Brawo, Vinca za bystrość umysłu 👍

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s