124 myśli w temacie “Oglądajcie, zanim zablokują…

 1. Dziś w wielu sklepach płatność tylko gotówką, bo terminale płatnicze nie działają. Ja płacę tylko gotówką, ale zapytałam, dlaczego tylko gotówką. Usłyszałam, że jakaś awaria jest… Ciekawe, że wszędzie…

  1. Zanim wybranych niewolnikow umieszcza w tunelach, testuja na reszcie ludzkosci wszystko mozliwe. Musza testowac duzo na starszej generacji, bo wampiry to przewaznie matuzalemy. Widzicie, ze nawet w kosmos pchaja coraz starszych. Planuja nawet 90-latka. Dla ludzkosci jest to kompletnie bez sensu, bo lepiej wyslac kogos mlodego sprawnego, ktory moglby zdobywac doswiadczenie i latac przez wiele lat. Ale tu chodzi tylko o przyszlosc kilku rodzin, a nie o ludzkosc. Sa tak naiwni, ze sadza, ze beda zyli po 200 lat… Tjaa

   1. Tym razem o Weganach z Wegi. 😎😉 Aczkolwiek o jedzeniu mięsa pani Monika swoje zdanie wyraziła. Rzekłbym tak wyważone jak dobitne, co jest sztuką.

   2. Coś jest na rzeczy, czytając poniższe, nie można zaprzeczyć.😀

    „W miarę jak zbliżamy się do centrum galaktyki, wyższe światło nadal wkracza do naszego świata. Co to oznacza?

    Wszystko, co jest ze starego świata, nie będzie już działać. Dotyczy to w szczególności ekonomicznych i monetarnych aspektów matrycy 3D.

    Pozwólcie nam być dosadnymi i jednocześnie jasnymi.

    Pieniądze nie istnieją w Piątym Wymiarze.

    Jeśli naprawdę pragniecie świata światła, wolności i radości, musicie skupić się na nowym, a nie oddawać swoją energię starym konstrukcjom świata 3D, który już nie istnieje, a jedynie pozostaje jako wspomnienie w umysłach tych, którzy jeszcze śpią.

    Jeszcze raz pytamy, czy rozumiecie, co tu mówimy? Matrix 3D został ‚zdekonstruowany’. Pozostaje tylko wspomnieniem, myślą w umysłach tych, którzy śpią, ale wciąż go widzicie, wydaje się tak realny, czyż nie? Teraz widzisz, jak potężne są Twoje myśli?

    Teraz użyjcie tych myśli do skupienia się na Ziemi 5D, zakotwiczając nowe światło i organiczną matrycę 5D, oddając swoją energię do wyższej rzeczywistości dla wszystkich.

    Nie powinno być powodów do obaw, ale nawet ci, którzy śpią, wkrótce zostaną przebudzeni. Ich iluzoryczny świat ma się załamać.

    Na tym zakończymy.

    Jeśli myślicie, że do tej pory widzieliście wystarczająco dużo, to w roku 2022 zobaczycie trzy razy więcej. Wasze skupienie na świetle i wnętrzu jest niezwykle ważne, ponieważ większe fale światła obmywają całą planetę.

    Zmiana ma nastąpić na zupełnie innym poziomie. Ten rodzaj transformacji nigdy wcześniej nie był obserwowany we wszechświecie, a TY jesteś na pierwszej linii frontu.

    Nie można teraz zwlekać. Twoje światło, twoja miłość, twoja rola i udział w tym, twoje skupienie są najważniejsze”.

    Całość na blogu Tamar – Dnia Myśli.

   3. Kochana SłowiAnko, ja tylko skupiam się na Świetle, bo na czym innym mam tu i teraz? Trzymam się Światła, i jak mówi ryzyk fizyk, alleluja i do przodu❤️🌞🌞🌞🌞

   4. To jest całkiem realne, gdyż jednym z pierwszych zachowanych dekretów, wydanych przez tzw. przywiezionego ( tak jak w innych CZASACH LENINA CZY PIŁSUDSKIEGO ), rzymskiego czyli romanowego Cara Piotra 1 był rozkaz zabicia wszystkich żyjacych ( WG. NASZEJ WIEDZY STARCÓW ), mających ponad 300 lat !
    Ludzki organizm, to samonaprawialny, biologiczny skafander, który na masową skalę bezrozumnie niszczymy ŻRĄC co popadnie. To jakby do nowoczesnego Mercedesa lać gnojówkę i zużyty olej…

 2. Za szczepionkową ustawką i tzw. PLANDEMIĄ stoją władze i służby watykańskie, wysokiego stopnia masoni i rycerze maltańscy rozmieszczeni na wysokich stanowiskach rządów na całym świecie. Ten rosyjskojęzyczny dokument wyjawia, jak wysoko rozmieszczeni są słudzy i służby watykańskie odpowiedzialne za strategię wężowej trucizny i zniewolenia ludzkości przez zaordynowany szczepionkowy apartheid. Skopiujcie na dysk, zanim usuną (włącz napisy).

  .https://youtu.be/VROvvTLk8Xo

  1. Przypominam, że byly minister zdrowia inaczej – rycerz matański cefal Lukasz Szumowski rozpocząl i poprowadził w Polsce szczepionkową hucpę i sanitarną zgodnie ze strategią ukrytego rządu światowego, co naturalnie wiązało się z wysoką gratyfikacją i biznesikami, co ujawnił Prezydent Białorusi, któremu złożono podobną bardzo wysoką prpopzycję niespełna 1 mld USD.
   Natomiast Prezydenta Tanzanii Johna Mogufuli, który w mediach obnażył żałosną degrengoladę ze sprawnością narzuconych odgórnie testów PCR, nie ma już wśród źywych, gdyż dla przykładu zmarł gwałtowną śmiercią…

   1. A wiecie co to jest SzUM?
    To jest taka żymiańska liga trzech miast nad Renem. Spiry, Moguncji i Wormacji. Kolebka Tych nazi na A
    Ciekawe nazwisko ma maltańczyk.

   2. Radochno 💏 coś w tym jest, bo gdy u nas w domu skisła, czyli zepsuła się zupa, to moja mama zawsze mówiła, że żyd szumowina napluł do jej zupy.
    A tym żydem był chodzący po okolicznych wsiach, taki pokrzywiony dziwny żydek szmulek, co sprzedawał szkaplerzyki, medaliki i inne kościelne precjoza.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s