Ogólnopolski Protest Przedsiębiorców 2020 w Warszawie, dzień drugi. Relację NA ŻYWO (z możliwymi przerwami w nadawaniu) oglądaj na grupie publicznej STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW:

https://facebook.com/groups/136644797766118

Sytuacja jest niezwykle gorąca. Liczne prowokacje przebierańców w mundurach polskiej policji państwowej (wypożyczonych z wypożyczalni kostiumów filmowych?). Z mundurów zostały usunięte nazwiska funkcjonariuszy (Ukraińcy?).

Bohatersko interweniował poseł Grzegorz Braun.

Kilka osób zatrzymano, m.in. Pawła Tanajnę i Michała Wojciechowskiego, który od godz. 16 prowadził część pierwszą transmisji:

.https://www.facebook.com/mi.wo.581187/videos/686381792112324

Widać wyraźnie, że okupanci NaRODu trzęsą portkami, bo nie mają już znikąd wsparcia…

Mam czuja, że już wkrótce policja (nie mówię o podejrzanej prowokacyjno-interwencyjnej grupie mundurowej spod Pałacu Stalina) przejdzie na stronę NaRODu, czyli własnych RODzin… 🙂

Dzieje się…

TAW

Reklama

188 myśli w temacie “OGÓLNOPOLSKI PROTEST PRZEDSIĘBIORCÓW 2020 w Warszawie – dzień drugi, 8 maja

  1. Tak, Mateuszek nie wytrzyma presji i poda się do dymisji. Może to oczywiście potrwać kilka dni, ale od dawna piszę, że ten nierząd nie ma już zasilania znikąd i opiera się już tylko i wyłącznie na bagnetach policji, której morale spada z dnia na dzień. Policjanci nie są przekonani do swojej roli, którą próbuje się im narzucić w tej nieładnej, szemranej grze w związku z chorobą, której nie ma.

   Policja lada dzień przejdzie na stronę NaRODu, czyli na stronę swoich własnych RODzin. 🔆

   1. Pisiory i całe to niesforne rządzące jeszcze tałatajstwo musi przed NAMI prawdziwymi POLAKAMI paść na kolana i prosić o życie dla siebie.

    Ich już Tu na tej wspaniałej Lechickiej Ziemi dawno nie powinno być.

   2. Poseł Braun zapowiedział nieoznakowanym przebierańcom w mundurach policyjnych wypożyczonych z wypożyczalni kostiumów filmowych, że wolna Polska rozliczy wszystkich funkcjonariuszy reżimu występujących przeciwko Narodowi polskiemu. Nazwiska niektórych już znamy, reszty dowiemy się na przesłuchaniach. Jedno wiem na pewno, dowodzący akcją pod Pałacem Stalina zostanie już wkrótce zdymisjonowany za „nieprofesjonalnie przeprowadzoną akcję” prowokacyjną. Bo był taki projekt, by sprowokować protestujących, a następnie ich aresztować. Na szczęście dzięki bohaterskiej interwencji Jedynego Polskiego Posła założony cel nie został osiągnięty.

    Kompromitujące „polską” policję liczne próby prowokacji zostały procesowo udokumentowane i będą dokumentowane w kolejnych dniach Protestu.

    Rozliczone zostaną również bezprawne zatrzymania przywódców Ogólnopolskiego Protestu Przedsiębiorców 2020 oraz próba staranowała przechodniów przez jeden z policyjnych radiowozów.

    Na procesach nie będzie tłumaczenia: „myśmy tylko wykonywali rozkazy”, gdyż funkcjonariusze świadomie złamali policyjną przysięgę oraz kodeks karny.

    Powiedzcie mi, dlaczego, patrząc na mundurową obstawę tej piątkowej akcji pod Pałacem Stalina, cały czas miałem przed oczami tych przemiłych przystojniaczków z Waffen-SS?…

    Ach, te cudne furażerki…

   3. Policja będzie miała teraz przesrane.

    Zgodnie z tym, co zapowiedziałem rano, ruszyła masowa akcja procesowego dokumentowania każdego kroku policji oraz licznych służb ukrytych w policyjnych mundurach.

    Tutaj tylko jeden z licznych przykładów tej ogólnopolskiej akcji społecznej.

    .https://youtu.be/JYxSKrVzitI

   4. TAWie, przecież Ty dobrze wiesz, kto w dzisiejszej niby Polskiej policji pracuje i wykonuje rozkazy tylko tej nacji, a która za wszelką cenę usiłuje osiąść na stałe w NASZEJ LECHICKIEJ ZIEMI. 🙂

    Osobnik, na którego facjatę ja patrzę z obrzydzeniem, a który mieni się ministrem od TRUCIA, jako pierwszy powinien paść na kolana i zniknąć z naszej Ziemi.

  2. Oficjalnie: frakcja Gowina szantazuje Kaczynskiego w sprawie wyborow
   Nieoficjalnie: pewnie przyszedl rozkaz, ze ma szantazowac

   „Jeśli dojdzie do wyborów prezydenckich 23 maja, Porozumienie Jarosława Gowina wyjdzie z koalicji rządzącej i przejdzie do opozycji. Waży się też premierostwo Mateusza Morawieckiego – dowiaduje się Radio Wnet.”

   1. Gowin wczesniej czy pozniej przejmie wladze i wcale nie bedzie lepszy od kaczystow ..ale to bedzie epizod ..pozniej przyjda rzady Lachow.

   2. Na chwilę obecną to chyba tylko czterej polscy politycy mają charyzmę, tzn. duży wpływ na przestrzeń: Braun, Zięba, Jabłonowski i Kołodziejczak. Nie mówię, że nikt więcej się nie pojawi, ale na chwilę obecną w nich jest duża energia Zmiany.

    Ilu osłów z sejmu wsparło Ogólnopolski Protest Przedsiębiorców 2020?…

   3. ,, Ilu osłów z knessejmu wsparło Ogólnopolski Protest Przedsiębiorców 2020?…”

    Z osłów nikt, ale z Ludzi szczycących się mianem posła(posłańca, sługi Narodu) tak.
    Na proteście byli inni posłowie z Konfederacji, a Krzysztof Bosak jako jedyny z kandydatów na prezydenta zorganizował konferencję prasową przed pałacem prezydenckim i apelował do zaszytego w nim Dudy, by ten przypomniał sobie, że rolą prezydenta jest również stawanie się mediatorem w sytuacji spornej między rządem a Narodem. Stawanie po stronie interesów Narodu, którego prezentuje.

    Ale cóż spodziewać się po hanukowo jarmułkowym gościu wybranym przez kneset na Wawelu.

    Żaden obcy rząd nie będzie spiskować na polskiej ziemi i to jeszcze w zamku historycznych Królów Polski.

    Niestety pozwalaliśmy na to.
    Obcy czuli się bezkarnie. To wieloletni proces, efektem którego jest jawne łamanie konstytucji, w której np. zapisy o oddzielności religii od państwa lub regulacje dotyczące swobód obywatelskich mają się nijak do rzeczywistości, w jakiej rząd przy pomocy aparatu ucisku i pozornych danin trzyma Naród za twarz.
    I to dosłownie; od szmat noszonych na buzi bliska droga do obroży, którą już się powoli zakłada.

    Władza nie mając jawnego sprzeciwu już przy pierwszym złamaniu konstytucji w 2013 r., rozpasła się do granic absurdu.
    Prawo Natury; nie broniona przestrzeń życiowa zawsze stanie się w posiadaniu bardziej inwazyjnego gatunku, a przenosząc to na Ludzi; albo siedzisz przy stole, albo stajesz się daniem w jadłospisie.
    Nie ma sytuacji pośredniej, a już na pewno takiej, że komuś obcemu zależeć będzie na podnoszeniu ważności nas, Polaków i Polski zarówno wewnątrz Kraju, jak i na arenie międzynarodowej.

    Wilki żyją w stadach. Choć są jednym gatunkiem, każde stado określa, zaznacza, broni swojej przestrzeni życiowej.
    Robią to codziennie, a nie w sposób śmieszny, jak czynią to Ludzie – co cztery lata ,,wyrażają swoją wolę”- następną modlitwą przed błogim snem.

    Odwrócić teraz ten nabrzmiały przez wiele lat proces, posprzątać ten burdel nie będzie ani prosto, ani łatwo.

    Ktoś tu celnie zauważył, że obecny protest przedsiębiorców to nie sprzeciw bezwolnego, otumanionego plusami i obietnicami Ludu.
    To protest Ludzi myślących i działających kreatywnie, w efekcie czego istnieje jeszcze polska gospodarka, a Polacy mogą zarabiać na chleb.

    Z umysłami tych Ludzi nie może się równać właściciel kota, który, jak sam stwierdza, nie umie skorzystać z bankomatu i nie ma prawa jazdy. 🙂
    Kaczor ze swoją mafią mógł otumanić i okradać Kowalskiego i Nowaka.
    Z przedsiębiorcą, który wie jak zarabiać pieniądze i jest świadom tego, że jest okradany tak łatwo nie pójdzie.

    Miłego dnia!

   4. TAW, przecież Olszański-Jabłonowski to jest aktor-przebieraniec. Ja tego człowieka nie traktuję poważnie.

   5. Ja nie pisałem w kontekście pretendentów na stołki, lecz w kontekście siły wpływu danej jednostki na bieżącą przestrzeń społeczną w kRaju. A Jabłonowski jest charyzmatyczny, dobrze się go słucha – więc wielu go słucha. A mówi ważne pobudkowe rzeczy.

   6. Jabłonowski ma Moc. Jeśli uznać czterech wymienionych pionierów Pobudki (od początku Jabłonowski jest dla mnie jednym z pionierów Lechickiego Odrodzenia), to on jest energią Ognia. Albo Kartą Wojownika Pośród Czterech. Każda karta to część Pełni. Zięba jest duchowo jasny i krzepiąco-łagodzący na przykład…

   7. Pan Zięba, Pan Braun, Pan Czerniak, Pan Jaśkowski są dla mnie pięknymi czystymi Lechickimi Duszami, niestety od Pana Jabłonowskiego vel Olszańskiego coś mnie odpycha, nic na to nie poradzę, słucham się, jak to mówi TAW, swojego czuja, czyli intuicji. 🙂 🙂

   1. Ten wieloetapowy event ma swoją oficjalną nazwę, której polskojęzyczne media świadomie nie używają:

    „OGÓLNOPOLSKI PROTEST PRZEDSIĘBIORCÓW 2020”.

    Inna sprawa, że Protest jest bardzo słabo przygotowany piarowo. Nie mają swojej oficjalnej strony internetowej z profesjonalnie przygotowanymi tekstami (a zwłaszcza postulatami), z której mogliby korzystać dziennikarze. Taka profesjonalna strona jest w przypadku ważnych eventów podstawą przebicia się do ludu. Sorry, ale produkowanie się na wąskim pasku pejsbuka nie jest profesjonalne.

 1. Jakis tydzien temu mialam wizje. Nie zapodalam, bo latwa w odczytaniu, ale teraz opisze.
  Okragly budynek sejmu w Warszawie w kolorze szarym. Wyglada troche jak betonowy okragly bunkier. Pomiedzy dachem a sciana przerwa albo oszklone waskie okna. W kazdym badz razie przez te „okna” widac zapalajace i przyciemniajace sie zolto-pomaranczowe swiatlo. Przyszlo mi na mysl, ze w sejmie wrze.

  Sceneria podobna do wizji ze Statua Wolnoci. Dwa kolory: szaro-bury i zolto-pomaranczowy.

  Nic nowego. kazdy wie, ze TAM sie ciagle żrą, zastanawia mnie tylko budynek. W mojej wizji byl okragly, w rzeczywistosci jest na planie półkola. No i najpierw pomyslalam, ze to Belweder, ale sprawdzilam w necie. To sejm obraduje w polokraglym budynku. TAWie, jak myslisz? Czy okragly budynek ma tu jakies znaczenie?

  1. A ja we śnie ciągle ratuję dzieci (są w okropnym stanie) ale udaje się mi je przywrócić do życia…

   1. Twoja Dusza wychodzi z ciała i faktycznie ratuje te dzieci.

   1. Musi była bardzo ważna, że Matrix nie puszcza…

 2. Mówiłam, że Niemcy się obudzili. Niemcy się ruszyli.
  Ktoś napisał, że Niemcy są posłuszni i karni – byli, ale miarka się przelała. Merkel to dziś dla wielu Ferkel ( prosię )
  Ludzie mówią, co myślą.
  „NIEMCY GOTOWI DO WOJNY! A POLACY??? W MASECZKACH I NA KOLANACH ”
  Dziękuję Aleksandrowi Jabłonowskiemu 💗 💛 💚 💙 💜
  Dziś dopiero teraz weszłam w podany link.

   1. Sprawdzałem jedynie słuszną linię polityczną. To taki sam pejs jak natemat, gazeta żydowska, rzeczpospolita, polityka, wprost. wszyscy tam razem zgodnie swoją krecią robotę przeciw Lehitom wykonują. telewizje wszystkie razem też grają do jednej pejsatej bramki.

 3. „A nie mówiłem, że nie będzie już w Polsce szczepień ani 5G?…”

  TAWIE, coś się wydarzy w ciągu tej doby? Jestem bardzo zaniepokojona czytając :
  „Już 11 maja, czyli w najbliższy poniedziałek Polkomtel, operator sieci Plus i Cyfrowego Polsatu uruchomi pierwszą w Polsce sieć 5G działającą na częstotliwości 2,6 GHz z TDD (Time Division Duplex). Zasięgiem 100 zostaną objęci mieszkańcy 7 polskich miast (w tym moje miasto).
  Spodziewają się wzrostu zachorowalności, więc może czekają na to uruchomienie?

 4. Często słyszę to słówko i mnie irytuje.
  Wiedzieliście co znaczy..?
  Patrz jakie cwane myki…

  1. Nie używam skrótów, ale dla mnie ten skrót to jest Lots of Love. Nawet nie myślę o niosącym swiatlo.

  2. No tak, ale LOL ten skrót to również
   Laughing Out Loud – dosłownie „śmieję się na cały głos”. Bywa też rozszyfrowywany jako „Lot of Laughs”.

  3. To jest właśnie cały „Trik Iluminati” próbują Ci wkręcić że mają więcej siły niż mają, gdyż to Ty oddajesz im wtedy swoją MOC. To co się dowiedziałem nie da się ‚odwiedzieć’… Skrót PKP – Piję Kradnę Podróżuję 😛

 5. Ciekawy człowiek. „Leśny Wiking z Norwegii”. Muszę obadać jego kanał.
  „Nadchodzi druga fala koronawirusa, ale to nie to, co myślisz. Szczepionki, więcej kontroli, inwigilacja”.
  —————-
  Coronavirus Second Wave Is Coming – Understand what it’s about
  .https://www.youtube.com/watch?v=eUPkZJRyVps

  1. Nadchodzi wielkie odrodzenie Ludzkości.
   Nie zgadzam się na jakieś drugie i trzecie fale 👑świrusa. Dość. Koniec i bomba.

   1. Anamiko, trzeba tę Twoją bombę na Wiejską pod polsko szatański kneset.😀😃

   2. Taka bomba Miłości już leci i zmiecie, co niewzorcowe, Kochana SlowiAnko 😀

  2. W Polsce pewnie nie bedzie tak zle.
   Ten Wiking przypomina mi troche z wygladu szamana Sebastiana. „Lesny Wiking” to takie moje okreslenie”.

   Wiking przestrzega: nie zamieniajacie WOLNOSCI na komfortowe zycie. Nadchodzi czas, w ktorym ludzie chcacy uwolnic sie od Matriksa beda musieli prowadzic gospodarstwa samowystarczalne.

 6. Nie wiem, czy dobrze link przejdzie, na facebooku ktoś zamieścił zdjęcie i filmik z dzisiaj, z wiadomego placu w Warszawie. Został sfilmowany policjant, który ma na ramieniu maskę punishera, a wiadomo, że to symbol Q…

  zapytałam o źródło zdjęcia, to w komentarzach został zamieszczony film, na którym to dokładnie widać.

  .https://www.facebook.com/groups/519506655153445/937988906638549/?comment_id=938065673297539&notif_id=1589135386667778&notif_t=group_comment_follow

 7. Jestem moderatorem grupy ,,Polskie nie dla 5G!” i dostrzegam wzrost świadomości ludzi. Jestem naprawdę szczęśliwy, że w Polsce coraz bliżej wybuchu rewolucji!

  1. Drogi Damianie, wspaniały człowieku, gratulacje. Tak trzymaj!
   Pamiętam Twoje wcześniejsze wpisy, nie straciłeś uporu w działaniu i wybudzaniu. Oby takich ludzi jak najwięcej!

  2. Gratuluję, kochany Damianie!
   Tacy Ludzie jak ty; z pozytywnym, niezłomnym uporem, determinacją, konsekwencją przecierają drogi dla coraz bardziej świadomych.
   Niezrażanie się kłodami rzucanymi pod nogi, wytrwałe dążenie do celu to piękna i bardzo wartościowa cecha charakteru.
   Ty ją posiadasz!
   Wszystkimi siłami wspieramy ciebie i twoich towarzyszy w waszym działaniu!
   O takich Ludziach trzeba głośno innym opowiadać!

   Wszystkiego najlepszego i powodzenia!

   1. Damianie Gratuluję i serdecznie pozdrawiam 👍 ✋ 👏 💰 🌲 🌻

    CZY GRUPA ,,Polskie nie dla 5G! rozważa współpracę z GRUPĄ:
    ( tak oto przedstawia ową grupę Wyborcza)

    ,,Internetowa grupa „Nie wierzę w koronawirusa” liczy 57 tys. osób i lawinowo rośnie. Na początek czerwca jej członkowie planują protest: „Stop przymusowej szczepionce na COVID-19”

    Koronawirus. Spisek Billa Gatesa i WHO

    W dodawanych w ciągu dnia nawet co kilka minut postach członkowie grupy publikują linki do filmów, które mają dowieść, że pandemia koronawirusa nie istnieje, a całe zamieszanie wokół niej jest spiskiem Billa Gatesa i WHO, którzy mają na celu depopulację planety i pozbycie się z niej najsłabszych jednostek. Inna teoria mówi, że to tylko przykrywka mająca umożliwić instalację technologii 5G, wywołującej podobne objawy co wirus, a służącej do kontrolowania ludzkości.

    W reklamowanym na stronie grupy wydarzeniu „Stop przymusowej szczepionce na COVID-19″, które organizacja STOP NOP planuje na 6 czerwca na placu Zamkowym w Warszawie, udział zadeklarowało 2 tys. osób, kolejnych 5 tys. osób jest nim zainteresowanych.”
    https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,150427,25923339,nie-wierza-w-koronawirusa-protestuja-przeciwko-szczepieniom.html

    MYSLĘ, ZE JUZ CZAS NA WZMOŻONA WSPÓŁPRACĘ AKTYWISTÓW WSZYSTKICH ,,TEORII SPISKOWYCH”, BO WSZYSTKIE SPISKOWE NICI MAJA JEDEN KŁĘBUSZEK!
    Szkoda, ze TANAJNO opowiedział się za:
    ,,Odrzucenie teorii spiskowych o działaniach władz. ”

    Po tym jak ,,Górnicy poparli protestujących przedsiębiorców i zapowiedzieli liczne przybycie do Warszawy.
    Co zrobił PiS?
    Ogłosił że wszyscy mają, covid-19 i nikt ze Śląska nie wyjedzie😁
    oj BY TYM RUCHEM PIS SOBIE NIE ZASZKODZIŁ 🙂
    Wk….y GÓRNIK: „My sobie poradzimy ! Gorzej z wami !🤬🤬🤬”
    ,,….To po to by górnicy nie dojechali na protesty do Warszawy 16 maja i 06 czerwca i inne …TO WOJNA HYBRYDOWA Z NARODEM NAJEMNIKÓW KARTELU REPUBLIC POLAND OF… zarejestrowanego w NY City na Madison Ave”
    .https://www.youtube.com/watch?v=b2P0S1ICzUY

    WSZYSCY I SŁUSZNIE MÓWIĄ O GATES, ALE FAUCI JEST OGROMNYM ZAGROŻENIEM DLA PLANÓW TRUMPA!
    FAUCI TORUJE DROGĘ TYRANII
    REMDESIVIR – SIATKA POWIĄZAŃ – SOROS, FAUCI, BRIGHT, GATES – rozmowa z Krystyną z Atlanty

    „…rozbieżności między Trumpem a jego doradcą. Brytyjski dziennik „Guardian” przytoczył nagranie z jednej z konferencji prasowych, na której Donald Trump wspomniał o spiskowej teorii „głębokiego departamentu stanu”, zakładającej, że w Waszyngtonie istnieje grupa urzędników chcących pozbawić prezydenta władzy. Po tych słowach widać było, jak stojący za Trumpem Fauci ze zdziwieniem i uśmiechem ukrył twarz w dłoniach”.

    Sam doktor Anthony Fauci w wywiadzie dla magazynu Science przekonywał, że gdy wychodzi podczas konferencji, by informować ludzi, to „staram się jak mogę, jednak nie jestem w stanie dokonywać niemożliwego”.

    „Nie mogę wskoczyć na scenę przed prezydenta i zepchnąć go z niej. Owszem, powiedział to, co powiedział, więc postarajmy się skorygować tę informację następnym razem” – tłumaczył.

    Jak dodał, „z tego, co wiem, na razie nie straciłem pracy”.

    Doradca sześciu prezydentów, odznaczony Prezydenckim Medalem Wolności

    GŁÓWNY TWÓRCA PANDEMII –

    „Walka z pandemią koronawirusa to nie pierwsza batalia, którą Fauci toczy z rozprzestrzeniającą się chorobą. 5 czerwca 1981 roku na jego biurku znalazł się raport o zgonach osób w dobrej kondycji, u których wykryto zapalenie płuc typowe dla chorych na nowotwory. W kolejnym raporcie, który otrzymał, wymieniono 26 kolejnych ofiar śmiertelnych, jedynie homoseksualnych mężczyzn.

    Praca doktora nad systemem immunologicznym pomogła wykazać, w jaki sposób wirus HIV wyniszcza odporność ludzkiego ciała.

    W 1984 roku został minowany dyrektorem amerykańskiego Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych. Funkcję tę piastuje do dziś, a jego zespół, według BBC, nadzorował badania nad AIDS, ebolą czy astmą.

    Przez lata kariery medycznej doradzał sześciu kolejnym prezydentom, począwszy od Ronalda Reagana aż po Donalda Trumpa. W 2008 roku za swoją pracę dla kraju otrzymał najwyższe amerykańskie odznaczenie – Prezydencki Medal Wolności”.

    https://tvn24.pl/swiat/koronawirus-w-usa-anthony-fauci-kim-jest-najslynniejszy-lekarz-ameryki-4518355

    „Niebezpieczne eksperymenty z koronawirusem prowadzone przez dr Anthony’ego Fauciego trwały w Stanach Zjednoczonych do 2014 roku, kiedy prezydent Obama nakazał przerwanie pracy z powodu naruszenia bezpieczeństwa w trzech biolabach. Fauci następnie przeniósł operacje do laboratorium Wuhan w Chinach i kontynuował eksperymenty z koronawirusem aż do czasu wystąpienia pandemii COVID-19”

    W tym długim artykule jest kilka ciekawych wątków. Wymienię trzy.

    Prezydent Obama nie ma takich możliwości, aby sam od siebie, przerwał pracę koncernów farmaceutycznych. Gdyby tak zrobił, to by już nie żył.

    Druga sprawa to osoba: Anthoniego Fauciego.

    To niebezpieczny typ, to agent międzynarodowej finansjery. Bryluje w mediach, wykreowali go do roli super eksperta. Jest doradcą Donalda Trumpa.

    Jest złym człowiekiem.

    Trzy: akcja korornawirusowa to sprawka koncernów farmaceutycznych, których właścicielem jest bankier żydowski.
    Dr Anthony Fauci – człowiek od zadań specjalnych żydowskiego bankiera
    https://gloria.tv/post/Xetxcn6uJ3tq2YpELyshxz7Hk

    ,,Organizacja Narodów Zjednoczonych (w tym WHO) przeprowadza co najmniej dwa ogólnosystemowe ćwiczenia szkoleniowe i symulacyjne, w tym jedno dotyczące zamierzonego uwolnienia śmiertelnego patogenu układu oddechowego
    GPMB organizacja stworzona przez WHO Bank Światowy, zna scenariusz pandemii

    Nie zdziwią nikogo również powiązania finansowe jak i personalne, tej organizacji. Przyzwyczailiśmy się już do pewnych nazwisk, które wyskakują już nawet z lodówki. Podam więc tylko kilka bardziej rozpoznawalnych osób: dr. Anthony S Fauchi, dr Chris Elias (Bill & Melinda Gates Foundation), George F. Gao (Dyrektor centrum chorób zakaźnych Chin) itp…

    Organizacja GPMB przygotowała “wskaźnik postępu na wrzesień 2020”

    Czym jest wskażnik postępu na wrzesień 2020?!
    Bardzo ciekawe jest co autorzy mieli na myśli pisząc o tym że należy przeprowadzić minimum dwa światowe testy i symulacje pandemii / epidemii, włączając w to zamierzone uwolnienie śmiertelnego patogenu oddechowego?!

    Czy to dla tego Anthony Fauchi doskonale wiedział – więcej był tego w 100% pewny, że nastąpi wielki wybuch epidemii (There will be a surprise outbreak), z którą Trump będzie musiał się zmierzyć?
    https://5k18a.pl/gpmb-organizacja-scenariusz-pandemii/

    PAN JANUSZ MÓWI, ZE BODAJZE MORAWIECKI ZAPROSIŁ BILLA GATESA DO POLSKI!
    REMDESIVIR – SIATKA POWIĄZAŃ – SOROS, FAUCI, BRIGHT, GATES – rozmowa z Krystyną z Atlanty
    Nadawane na żywo 11 maj 2020
    .https://www.youtube.com/watch?v=KiXjM49-pOU

    ,,Microsoft został partnerem strategicznym polskiej Chmury Krajowej. Utworzy w naszym kraju centrum danych i zainwestuje miliard dolarów. – To świadczy o tym, że Polski rynek cyfrowy jest atrakcyjny nawet w czasach, kiedy gospodarki na świecie przeżywają kryzys – ocenił premier Mateusz Morawiecki. Jak dodał, „niech z chmury danych spadnie deszcz pomysłów, pomagających rosnąć naszym gospodarkom, projektom i inicjatywom”.
    https://www.tvp.info/47889231/z-chmury-danych-deszcz-pomyslow-premier-o-historycznej-umowie-z-microsoftem

    Rząd kupił 100 masztów 5G od Billa Gatesa. Przestroją mózgi Polaków na poparcie wyborów w maju
    https://aszdziennik.pl/129419,rzad-kupi-100-masztow-5g-od-billa-gatesa-usmaza-mozgi-polakow-i-beda-chcie

    ale na szczęście z pomocą przylatuja nam ptaki 🙂
    szok !! PTAKI NISZCZĄ INSTALACJE 5/G !! SĄ MĄDRZEJSZE OD LUDZI ??
    https://gloria.tv/post/NMsMkaHU9jZP1dHLhVidfq2WF

 8. Ja bardzo żałuję, że ludzie nie zyskują świadomości, jak naukowcy, w imię „dobra ludzi” torturują zwierzęta.
  Jeśli komuś będzie się chciało obejrzeć film, trwa niecałe 20 min., to będę wdzięczna, jeśli pokażecie to komuś jeszcze.
  Jeśli ma być lepiej, to pod każdym względem.
  Dla mnie film jest przerażający. Myślę, że niewielu z nas wie, czym tak naprawdę jest wiwisekcja i jak bardzo zwyrodniali są ci, którzy mają nam pomagać, a tymczasem co rok w ogromnym cierpieniu umiera 500 000 000 bezbronnych zwierząt.
  Te bezbronne istoty są torturowane w imię nauki, ponieważ pieniądze przesłoniły ludziom świat, moralność, etykę i człowieczeństwo.
  Światem rządzi bestia i jej pomiot, a my nie mamy nic do gadania.

  .https://youtu.be/3nMWLyOvOBM

 9. Temat ważny, więc do końca trzeba walczyć o obudzenie świadomości śpiochów.
  Poniżej najnowszy film z dr Dr. Rashid A. Buttar-a, z Kalifornii. Jego nagrania YouTube systematycznie usuwa.
  Można przetłumaczyć.
  Słucham teraz i polecam na dzień dobry.

 10. Ha, wychodzi na to że nierząd polski wystraszył się górników, pewnie zaraz zamkną nas w getcie śląskim…

  1. Tak… Historia lubi się powtarzać. Kiedyś, jak ktoś był przeciwnikiem nierządów, to go zwali reakcjonistą, teraz wmawiają mu wujaświrusa. Wcześniej polowali na pogan, potem na heretyków, a jak tych zabrakło, to znaleźli czarownice.
   Jakby nie było, zawsze szukają haka na ludzi.
   Ten dag z ministerstwa choroby jedzie już po bandzie. Wmawia zdrowym górnikom, że są chorzy.

   1. Bo trzeba nam wiedzieć, że nierząd dostał polecenie zamknięcia naszych kopalń, gdyż nasze koszty wydobycia przewyższają cenę zakupu węgla z zagranicy.

    Więc przeniesienie koronoŚwirusa na Śląsk do kopalń, jest dla nierządu bardzo na rękę.

    Popatrzcie, do czego tym mendom potrzebny jest nieistniejący, ale zanikający 🙂 🙂 koronoŚwirus.

  2. łone nie wiedzą, jaki sobie powróz na szyję swoim postępowaniem kręcą. Prezes chyba zbyt mocno pod mamusiną spódnicą w 1981 roku siedział… zapomniało się człekowi, że Polacha można dociskać, ale jak się go zbyt mocno dociśnie, to odbija jak sprężyna….

  3. Dadzą wszystkich do Sosnowca i odgrodzą – dla dobra reszty kraju. Oczywiście, mam na myśli Sosnowiec 😀

 11. Witajcie. Nie wiem czy ktos pisal o tym. Wczoraj trafilam na wypowiedz gornika. Robia masowe testy na wirusa w kopalniach i zamykaja kolejne. Gornik twierdzil ze to znowu proba przejecia kopalni przez obcy kapital. Info na ten temat jest w necie. Slaskie najwiecej zarazonych. Nie dziwota skoro masowo robia im testy. Jesli wyszly dodatnio kozie. Wl bylam w duzym sklepie. Bez maski. Nikt nawet ochroniaz stojacy metr ode mnie nic nie powiedzial.

  1. Robią tak samo testy, jak kiedyś szukali gazetek u rzekomych wywrotowców. Tak szukali, że znaleźli,co sami podłożyli.
   Nie ma żadnych chorych i zakażonych. Wmówić można wszystko.
   Trzeba skończyć ten cyrk, bo te ydag coraz więcej sobie pozwalają.

 12. „Jednego nie rozumiem – po jaką cholerę zabierają ze sobą dzieci?
  Ten motyw nieźle ukazany jest w filmie „Hooligans”. Jeden z przywódców kibiców, Tommy Hutcher, stracił swojego syna na jednej z ustawek. O śmierć dziecka obwiniał swoich przeciwników . Czy słusznie?”

  Ooo! Kasiu, podobasz mi się jako kobieta, serio (bo akurat lubię niewiasty które są uczuciowe i kobiece, ale też charakterne i lubią też kino akcji, a nie tylko romantyczne komedie i romansidła 😉). Nie oglądałem „Hooligans” i nie obejrzałem „Hooligans 2”, ale obejrzałem z przyjemnością dwa razy „Hooligans 3”, bo akurat główną rolę tam zagrał bardzo lubiany przeze mnie mistrz sztuk walki Scott Adkins (posiada czarne pasy w kilku stylach, a nie tylko w jednym, a to coś jednak znaczy…).

  Idę zaraz potrenować hantlami, bo już nie mogę pana Jackowskiego słuchać i tych jego ciemnych wizji.🌳

  1. Filmów romantycznych w ogóle nie oglądam, dramatów i komedii również nie.
   Lubię kibiców w akcji, jak również filmy, które oprócz nawalanki , serwują widzom ciekawy motyw i zmuszają niejako, do przemyśleń.
   Film „Hooligans” taki właśnie jest – na tle kibolskich bijatyk ukazana została wrażliwość tych i ich ludzkie dramaty.
   Dziś z wrażliwości niewiele już zostało.

   1. Lubię kino akcji z dobrym scenariuszem i jakimś przesłaniem ( są też takie filmy akcji wbrew pozorom ). Jednak coś ostatnimi latami nie przepadam za kinem akcji, gdzie tylko strzelają. Lubię dobre kino akcji, ale ze sztukami walki przede wszystkim, gdzie jest to profesjonalnie pokazane, gdzie są prezentowane różne style. Nawet jeśli jest to tylko boks, ale efektownie pokazany, tak jak w filmie „Undisputed”, gdzie zagrał Wesley Snipes i Peter Falk, to też obejrzę. Nie lubię filmów o Jamsie Bondzie, bo uważam je za dość cukierkowe, a Bond, to dla mnie taki goguś w muszce czy pod krawatem, który ma jakieś nowoczesne gadżety, strzelające długopisy i inne cuda i dziwadła. Od lat nie oglądam Bondów. Lubię klasyczne mordobicie w starym stylu, bez gadżetów-strzelających butów, okularów laserowych, biustonoszy z karabinkami ha ha, czy strzelających długopisów 🙂

 13. Dzisiaj na Proteście Przedsiębiorców coś mała frekwencja była.
  Masa za to polucjantów była, ubranych na czarno i w czarnych maseczkach jak Vadery z „Gwiezdnych Wojen”.

  W moim mieście ludzie podzielili się na dwa „obozy”-Dwa Światy. Na ulicach widuje ludzi bez masek i do nich się uśmiecham, ale widuje więcej zamaskowanych i oni mnie irytują ( widocznie nie jestem taki tolerancyjny :-)) TAW pisał kiedyś o pokoleniu kościelno-aptecznym, a ja ich nazywam: pokolenie kościelno-apteczno-telewizyjne, bo swoją „wiedzę” czerpią z telewizji.
  Jak w telewizji powiedzą, aby zdjąć maseczki to zdejmą. Jak powiedzą, aby chodzić w samych slipach, aby nogi oddychały i włoski na nogach, to tak zrobią. Jak powiedzą, aby ogolić głowę na łyso, bo na włosach siada świrus, to też zrobią, zwłaszcza jak ogłosi to w Wiadomościach stary profesor w okularach i do tego łysy, bo się ogolił dla dobra ludzkości:-)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s