*
Oglądaj szczególnie od 10:32.
*
Doklejam kolejnego linka, bo YT zbanował film zaraz po jego publikacji tutaj. Od 5 kwietnia, kiedy został opublikowany na YT, obejrzało go już (jeśli wierzyć oficjalnym statystykom YT) prawie 3 miliony RODaków.
*
Udostępniajmy innym oraz ściągajmy materiał na swoje twarde dyski.
TAW

67 myśli w temacie “Polak mieszkający w Anglii udowodnił kłamstwa polskojęzycznych mediów w sprawie wymyślonej choroby

  1. Nigdy się nie Poddawaj.
   Nie BÓJ Niczego i Nikogo..
   Nigdy nie Zapominaj Kim Jesteś i
   Po CO Przyszedłeś na GAJĘ..
   Taka Nasza Wiara..WEDA ..

  2. Wiara w SIEBIE i WEDA Kato-liku. Z-Rozum……….

   „Jak człowiek WIERZY w SIEBIE to cała reszta to BETKA,
   Nie ma takiej rury na świecie, której nie można odetkać”

  3. Panem jest Stwórca( Ojciec-Matka) a Jezus( Sananda-Esu-Immanuel) był i jest wszystkich bratem, jak gdyby ktoś się pytał.
   Wszystkie stworzenia są siostrami i braćmi

   1. Ale i tak expressem poszło między Rodaków szeregi spore. I jeszcze coś, coś kuriozalnego: wulgaryzmy wulgaryzmami, ale w moim osobistym odczuciu, przy całej zasłużonej pracy pana Aleksandra Jabłonowskiego dla Pobudki, ten krótki przekaz POTĘŻNEJ MOCY LECHICKIEGO GNIEWU wstrząsnął tak Polakami jak wrogami (ponad milion trzysta tysięcy odsłon), torując sobie swoisty tor między wszelkimi innego typu i ducha przekazami naszymi i innych. Wyczułem to w pierwszej chwili – a dziś w moim zakładzie pracy ludzie pokazywali sobie ten film. Powtarzam to, czy już nie raz mówiłem, a wcześniej TAW, pionierów Lechickiego Odrodzenia jest wielu, każdy ma swoją formę dotarcia do Narodu, każdy swoich odbiorców. Wstajemy Lechici! 💪🌳🌳🌳

   2. Tak, pan poseł Grzegorz Braun sprytnym kodem „szczęść Boże” też otwiera na swój, następujący po tych słowach przekaz zakute mózgi tak zwanych gorliwych katolików… 😀😇

   3. Miałem to tak ująć: przy wszystkich zasługach i mnóstwie przekazów pana Aleksandra, ten był najMOCniejszy.

   4. Ten sam cyrk z namiotami, co w NY i Michigan. A jak ich złapiesz na gorącym uczynku, to powiedzą, ze robili „happening”.😉
    Ze tez ludzie godzą się uczestniczyć w czymś takim! Gdyby nie ludzcy pomocnicy (a raczej wyjątkowo odcięte od ŹRÓDŁA hybrydy), to by „ciemni” już dawno polegli. No, ale właśnie po to są odcięci, aby odwalali „robotę” dla „ciemnych”. Kółko się zamyka.

   5. TAW, powiem, że pan poseł Grzegorz Braun zaskakuje mnie kazdego dnia bardziej! Początkowo działał na mnie denerwujaco, a w szczególnosci te Jego ,,powitanie”!

    „szczęść Boże” w sejmie wygladało wręcz komicznie, ale teraz rozumiem jak sprytne to zagranie!
    To bardzo świadomy człowiek, który z kazdym dniem zyskuje i nie tylko w moich oczach!

    Jego obecność na STRAJKU TO ,,PALEC BOZY”
    Powiem, ze Pani Dominika DOMINIAK też robi świetną robotę!

    Pewno wielu z Was TAWERNIAKÓW zna ten materiał, ale dla pewności zapodaję – warto posłuchać!
    Grzegorz Braun MASAKRUJE Szumowskiego: To człowiek NIEBEZPIECZNY!

    MENDIA o strajku niewiele mówią, a polsat podał krótko: protest sie zakończył- dwóch policjantów poszkodowanych, alez te ,,skłócone” mendia teraz sa dziwnym trafem takie zgodne!

    Przy mendiach bedąc powiem tylko jeszcze, ze:
    „Alarm” TVP1
    2 godz. ·

    📍 Za pandemię koronawirusa odpowiada Bill Gates, ale nie do końca. Tak naprawdę COVID-19 wywołują maszty sieci 5G.

    📍 Te i inne historie rozprzestrzeniają się w internecie szybciej niż sam wirus. Są bardzo szkodliwe, bo nie mają żadnej innej funkcji, poza sianiem paniki. Jak rozpoznawać fake news’y i chronić przed nimi siebie oraz innych?

    📺 O tym w dziejszym „Alarmie!” o 20.10 w TVP1.

    KOLEJNA DARMOWA REKLAMA GRUPY (Nie wierzę w Koronawirusa – Grupa wsparcia / NIE JESTEŚ SAM) ROSNACEJ W SIŁĘ KAZDEGO DNIA PRZYBYWA KILKADZIESIĄT TYSIECY NOWYCH CZŁONKÓW!

    SERCE ROSNIE, GDY POLACY Z CAŁEGO SWIATA, a dodam, ze znają dobrze języki – tłumaczą wiele dokumentów i dziela sie z RODAKAMI WIEDZĄ I WSPARCIEM 🙂

    ONET WĘGLARCZYK I TVP OGÓREK KIEDYS CAŁKIEM BLISKO, a teraz gadaja zupełnie innym jezykiem!
    ONET POKAZUJE:

    .https://www.youtube.com/watch?v=RaEOeyANSVM

    A OGÓREK ŚWIRUJE 🙂

    No i teraz NASZA EDYTKA PO SŁOWACH:
    Edyta Górniak u Roli: „Dopóki żyję nie dam się zaszczepić”! O pandemii strachu, wierze i polityce!

    DOCZEKAŁA SIĘ HEJTU:
    „Zupełna kompromitacja Górniak. Mówiła o koronawirusie
    Edyta Górniak wystąpiła w prawicowej telewizji. Na antenie powiedziała, że jest przeciwna szczepionkom, a za koronawirusem stoją globaliści”.

    „W czasie rozmowy Edyta Górniak wielokrotnie podkreśliła, że jej zdaniem, ludzie są zastraszeni przez rząd”.

    ” – Strach rozprzestrzenia się szybciej niż jakikolwiek wirus. On paraliżuje świadomość i rozsądek. Teraz należy promować zdrowie, czego się nie robi. Mam wrażenie, że zabroniono nam żyć zdrowo. […] Świat został wyprasowany żelazkiem. Ludziom kazano się bać, zamiast ich podtrzymywać na duchu, uświadamiać w sposób świadomy. […]

    ” – Zdecydowanie ktoś za tym stoi. Globaliści. Nie chciałabym powiedzieć wszystkiego, co myślę, bo mogłabym pogrążyć ludzi w jeszcze większym smutku. Ludzie świadomi są zagrożeniem dla liderów światowych. Lepiej mieć masę ludzi, którzy wykonają polecenia. Takim ludziom łatwiej jest dyktować warunki życia. Niewiele ludzi się zastanawia, ile w tym mądrości, sensu. Czy maseczka uchroni nas przed zarazkami, czy w przypadku astmy odbierze resztki zdrowia? Ludzie codziennie umierają na zawał serca, odbierają sobie życie. O tym się nie mówi, bo teraz jest program na coś innego”.

    ” – Jakiś jest cel w tym, żeby ludzi zastraszyć. Myślę, że chodzi o przymusowe szczepienia. Dopóki żyję nie dam się zaszczepić. Wolę odejść z tego świata, niż pozwolić komukolwiek cokolwiek wstrzyknąć w mój organizm. Nie pozwolę mojemu dziecku się zaszczepić. Jeśli to oznacza zagładę, to trudno. Nie mam możliwości weryfikacji i wiedzy, co zostaje mi wstrzyknięte. Szczepienia mogą wywołać różne reakcje organizmu. Ja i mój syn nie zgodzimy się na szczepienia. Jeśli będą chcieli nas rozstrzelać, to niech nas rozstrzelają”.

    https://gwiazdy.wp.pl/edyta-gorniak-skompromitowala-sie-wywiad-koronawirus-szczepienia-6508394597889665a

    📍 Te i inne historie rozprzestrzeniają się w internecie szybciej niż sam wirus. HEHEHEHE, ALE WIDAC,ZE PIS PANIKUJE!

    MYSLĘ, ZE LOKOMOTYWA REWOLUCJI RUSZYŁA CAŁĄ PARĄ- mówi POLAK MIESZKAJACY W USA:
    Andy Choinski
    „Codziennie widzę coraz więcej zbulwersowanych, złych, oszukanych lekarzy, którzy wychodzą do ludzi i mówią prawdę, mówią jak to widza od strony medycznej, szczególnie u nas w USA, gdzie jeszcze obowiązuje konstytucja i maja prawo do wolności słowa!
    W tym krótkim wideo Dr. Jeffrey I. Barke wyszedł na schody szpitala i pięknie sumuje całą sytuację związaną z pandemią Covida-19”.

    Amerykańscy lekarze mówią dość!

    .https://www.youtube.com/watch?v=nbq4R00-kTI&t=11s

    WCZORAJ TRUMP POWIEDZIAŁ:
    OSUSZYĆ BAGNO!!!!

   6. Spokojnie ja ten film i drugi z USA, nagrany przez dziennikarzy obywatelskich, na którym pokazane są puste szpitale i namioty koło szpitali w USA ściągnąłem na dysk. Skoro cenzura je usunęła to wrzucę je na DTuba. Stamtąd już ich nie usuną.

   7. Pod artykułem na wp o rzekomej kompromitacji Górniak komentarze są miażdżące. Przejrzałem pierwsze 5 stron i jakieś 90-95% popiera Górniak.

 1. Dzisiaj uratowałem dwie brzózki (czy na pewno okaże się za jakiś czas). Wysiały się w bardzo niefortunnym miejscu bo tuż przy podmurówce domu jakieś pół metra od okna. Nie miały szans tu przetrwać. Dopiero kilka dni temu je zauważyłem. Może dlatego że tam rośnie krzak migdałowca i je zasłonił. Jedna była już dość duża bo miała około metra wysokości, a druga mniejsza tak z ok. pół metra. Wykopałem je obie (tej większej niestety trochę musiałem uszkodzić korzenie bo weszły pod beton) i przesadziłem w inne miejsce i podlałem. Na szczęście korzenie miały dość płytko. Gdyby to były dęby to byłby dużo większy problem i pewnie nic z tego by nie wyszło, bo mają dużo głębsze korzenie. Będę je teraz doglądać i podlewać. Jedną później jak się ten cyrk z pandemią skończy to na jesieni przesadzę na ogród do mojej babci, bo tam jest dużo miejsca, a u mnie dużo betonu i nie ma miejsca na dwa duże (w perspektywie) drzewa. Jest już dużo świerków, cisów, 2 sosny i modrzew. A przy siatce z jednej strony gdzie trochę miejsca jest to nie posadzę, bo tam jak za parę lat urośnie nawiedzony sąsiad zaraz będzie jęczał że mu liście lecą i jeszcze ją podleje jakimś syfem i uschnie.

  1. Ja też dziś miałam akcję z 2 brzozami, poszlam na spacer w nowe miejsce, a tam wypalona trawa i 2 brzozy dosyć mocno smagniete ogniem, jednak wypuscily trochę liści na najwyzszych gałęziach, polalam je cala woda jaka mialam, ale nie jestem pewna czy to im pomoże… dobrze ze Twoje zostały uratowane. Pozdrawiam!

  1. Rewolucja trwa już na całym globie – i trwać będzie dopóty, dopóki nie padną wszystkie okupacyjne rządy na naszej przepięknej planecie.

   Sprawy zaszły już za daleko. Okupanci wiedzą, że to już koniec. Niestety nie wiedzą o tym jeszcze wszyscy niewolnicy, gdyż stosowana na nich hipnoza jest przepotężna.

   1. Wiadomo jest, że każdy zahipnotyzowany Gumol potrzebuje innego kopnięcia w cztery litery życia, by się obudzić, więc nic na to nie możemy poradzić, niech się wybudzają po swojemu.

    Gdybyśmy wszystkim śpiącym wyrzucili z domów rządowe masmendia, jak TV, radia i szmatławce pisane ręka okupanta, to może by się prędzej WYBUDZALI. 🙂

   2. TAWie, tylko pytanie zasadnicze, ile jeszcze złego te „mendy i nierzady” zdążą zrobić, zanim upadna… Mnie najbardziej boli i nadal nie ogarniam rozumem, jak można robić krzywdę żywej istocie.

    My na wycieczkach rodzinnych od najmłodszych lat obserwowilismy przyrodę, pokazywalismy naszemu dzieciowi świat ożywiony, zostawialismy zastane miejsca w nienaruszonym stanie… a ci „nad” nami bez pardonu nas krzywdzą. Ile jeszcze?

   3. To już absolutna końcówka zarządu naszą przepiękną planetą przez gadów. Niewolnicy budzą się. Naszą rolą dopomagać w pobudce. Nie bać się rozmawiać z bliźnimi różnych opcji i wyznań, niosąc im delikatnie światło Wedy/Wiedzy/Wiedzy 🔆

   4. Słowianina prędzej można zabić, ale nigdy nie można zniewolić, i to jest święta Prawda, takie też jest moje zdanie i przekonanie. 😃

    „Już w 1994 r. Menachem Mendel Schneerson, rabin chasydzki i ostatni przywódca ortodoksyjnego odłamu chabad-lubawicz stwierdził, że:

    Naszą specjalną taktyką walki z czerwono-brązowymi (wszyscy Słowianie – są czerwono-brązowi), z mocy swojej skrytości jest Tajna Wiedza. Główne ostrze walki skierujemy przeciwko Słowiaństwu, za wyjątkiem odszczepieńców, którzy spokrewnili się z Żydami przez wspólne interesy.

    Co prawda, tych „spokrewnionych” później, po wykorzystaniu ich w naszych celach, usuniemy z naszego społeczeństwa.
    Słowianie, a wśród nich Rosjanie – to najbardziej niepokorny naród świata.

    Niepokorny ze względu na układ ich zdolności psychicznych i umysłowych, założonych przez wiele pokoleń przodków, genów, które nie są podatne na przerabianie.

    Słowianina, Rosjanina można zabić, ale nigdy nie można zniewolić.”

    Całość czytaj na „Odkrywamy zakryte”

 2. „niosąc im delikatnie światło Wedy/Wiedzy/Wiedzy ” lub po prostu chodząc na boso i bez maseczki 🙂

  1. ,Niosąc im delikatne światło wiedzy’…
   No wiem…Szybciej można się psychicznie wykończyć ..
   Filmik ten ok.miesiąca temu pokazałam tacie mojego dziecka (który prawie codziennie wgapia się w telewizyjne wiadomości i który panicznie boi się wirusa ze względu na mieszkanie ze swoimi bardzo schorowanymi rodzicami).
   Korzystając z gościnności w jego domu miałam zakaz niepotrzebnego wychodzenia – tak on to ujął. Nie pozwolil mi się z nikim spotkać. A po powrocie ze spacerów kazał mi myć ręce i twarz!)
   Tak więc pokazałam mu ten filmik i ku mojemu lekkiemu zaskoczeniu obejrzał go w całości, ALE NIC NIE ZOBACZYŁ ! Słyszał wszystko, ALE NIE USŁYSZAŁ !
   Niesamowite, prawda ?
   Nie uwierzył w to co obejrzał i usłyszał.
   A to naprawdę inteligentny człowiek jest.

   Nawiążę znowu do filmu ,Matrix’…
   Film ten, wszystkie 3 części ostatnio pokazało kilka stacji.
   A że byłam u Mamy co telewizor ma to obejrzałam ów film po kilku latach.

   W ,Matrixie’ przekazane jest by budzić i uświadamiać tylko tych w których jest już jakiś zalążek, iskra świadomości.
   Na resztę nie ma już czasu !!!

   Poza tym są też przecież tacy ,którzy nigdy się nie obudzą. Ludzie nie chcą się zmieniać.
   Zostawmy ich.

  1. Moja bajka z wiewiórkami(serial z 2017r.) właśnie o tym mówi co ci lekarze, bakterie i wirusy to nasi sprzymierzeńcy w interakcji z innymi wirusami i bakteriami, w ten sposób nabieramy własnej odporności!

 3. Gdy jechalismy do Toronto cale parkingi Forda zawalone byly samochodami. Teraz nadejda czasy bezrobocia i ludzie nie beda kupowali nowych samochodow. TAWie, mam do Ciebie pytanie. Czy przemysl motoryzacyjny padnie? Czy takie firmy jak Nissan, Toyota, czy Ford zbankrutuja w ciagu kolejnych kilku lat? Czy moze zmienia profil? Juz pisza, ze linie lotnicze AirCanada prawdopodobnie zbankrutuja.
  ——————
  Przedstawiona ponizej „rzeczywistosc powirusowa” z pewnoscia dotyczy takze innych galezi przemyslu.
  Przemysl motoryzacyjny w USA i Kanadzie wznawia produkcje. Praca na linii po kilka godzin dziennie w masce; ciekawe, czy w tej samej (zdj). Niektorzy pracownicy nosza i maski, i plastikowe oslony (shields). Przed wejsciem na hale mierza ludziom temperature. Przed stawieniem sie do pracy nalezy online wypelnic forme, tzn. odpowiedziec na pytania dotyczace zdrowia. Po co to pisze? Otoz zastanawiam sie jak dlugo „pociagna” ludzie pracujacy w fabrykach w takich warunkach. Niedawno WP albo Onet doniosl, ze w Chinach na lekcji wuefu zmarlo trzech gimnazjalistow. Uczniowie cwiczyli w maskach… wedlug zalecen wladz. Tu mamy pracujacych na linii non stop pracownikow „z brzuszkami”. Nadmierny wysilek fizyczny w polaczeniu z wilgotna pelna bakterii maseczka zrobia swoje (u osob noszacych maski juz ponoc notuje sie wzrost zachorowan na angine). No i do tego dojdzie jeszcze niedotlenienie oraz problemy z oddychaniem.

  .https://bloximages.newyork1.vip.townnews.com/wfmz.com/content/tncms/assets/v3/editorial/8/98/898a1cf4-9243-53ea-83f9-e35139211c99/5ec2aa83a1103.image.jpg?resize=1200%2C800

  .https://cdn.abcotvs.com/dip/images/6194941_051820-wls-liz-ford-10p-vid.jpg?w=1600

  .https://s.yimg.com/uu/api/res/1.2/32s91Fr_xA7gCaexwRCm9A–~B/aD01MzA7dz04MDA7c209MTthcHBpZD15dGFjaHlvbg–/https://media.zenfs.com/en-GB/reuters.com/02d41c178255f3dd8f0391d254b3b93b

  1. Wpis z 2017 roku:

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/02/15/ehang-podniebne-auto-z-cyklu-blokowane-technologie/

   A EHangi latają od wielu lat wcześniej.

   KOMUŚ BARDZO ZALEŻY, BY NIE LATAŁY POWSZECHNIE.

   A to nie jest droga technologia.

   *

   Aby niektórzy nie zeszli z wrażenia, mamy też na okres przejściowy model pośredni pomiędzy zakałą ewolucji stuletnią pierdunką a EHangiem:

   .https://youtu.be/wHJTZ7k0BXU

   Ale dizajn przerażający, więc raczej okresu przejściowego nie będzie. 😉

   .https://youtu.be/m_pIfggWvzc

   *

   Ja od kilku tygodni mam wizje zwijania asfaltu i kruszenia betonu.

   1. Po prostu wracamy do normalności, czyli do pierwowzoru, latanie tzw. jajkami 🙂 jest coraz bliżej.
    TAWie, przecież sam już tym pojazdem przyszłości leciałeś, nie pamiętasz?

   2. Jakos sobie nie moge wyobrazic setki tysiecy ludzi lecacych „podniebnymi samochodami” do pracy.

   3. Do pracy nie będzie się latać, gdyż era pracy minęła. Rozpoczyna się era nie pracy, lecz Twórczości, Tworzenia… 🔆

    Stare modele, na których chodził matrix, szybko się posypią.

   4. Drogi TAWie, Ty mowisz o dalszej przyszlosci, a ja o kolejnych 20 latach. A jak bym tak chciala przyleciec do Polski, to w jaki sposob?

   5. Kalinko, ja nie mówię o „dalszej przyszłości”, ja mówię o tym, czego pierwsze przebłyski jeszcze w tym roku.

    Wychodzę z zadziwienia, że nawet istoty tak wyewoluowane nie widzą jeszcze, że po bliskim już upadku wszystkich okupacyjnych nierządów na świecie ewolucja ruszy z kopyta… 🤣

    🐎🐎🔆🐎🐎

    2020 jest Rokiem Przełamania Algorytmów Niemożności… 🙂

   6. [TAW] Wychodzę z zdziwienia, że nawet istoty tak wyewoluowane nie widzą
    —————
    TAWie, istoty wyewoluowane widza, istoty CZESCIOWO wyewoluowane, nie widza wszystkiego😁😉 Gdybym widziala/slyszala/czula, to bym sie Ciebie nie pytala.😂
    TAWie, owszem rewolucja ruszyla, ale ja jako osoba pragmatyczna zastanawiam sie co oni zrobia z tym calym żelastwem co to zalega na parkingach? A trujace srodowisko opony?

   7. Wszelkie sztucznizny matrixa same się zutylizują pod wpływem wysokich częstotliwości. Ale oczywiście pojawią się technologie, by proces przyspieszyć.

    W każdym razie przyjdzie ewolucyjny moment, że nawet wszechwieczne satelity Muska zaczną w końcu gromadnie spadać… [właśnie Żywioł Deszczu potwierdza ten wgląd].

    *

    Ewolucję na naszej przepięknej planecie wstrzymuje tylko i wyłącznie antyludzkie zacietrzewienie starych okupantów. Gdy starzy odejdą, Wolna Ludzkość bardzo sprawnie sobie poradzi, gdyż pomysłów nam nie brakuje 🙂

   8. „A jak bym tak chciała przylecieć do Polski, to w jaki sposób?”

    Pomiędzy Nowym Jorkiem a Londynem jest oceaniczna superszybka kolej pneumatyczna, podróż którą trwa godzinę. Kiedyś zostanie udostępniona do powszechnego użytku.

    Kto wie, może podobna istnieje też pomiędzy starą i Nową Szkocją?… 😉

   9. „… gdyż era pracy minęła.”

    Tak, minęła !!!!!!!
    Ja po prostu jestem!

   10. Gdy przeczytalam o kolei pneumatycznej i autach autonomicznych, strasznie sie entuzjazmowalam. A szczyt marzen to kapsuly do teleportacji, bo okropnie nie lubie podrozy

   11. Pamiętam jak w zeszłym bodajże tygodniu napisałeś o tym pierwszy raz.. Akurat jakoś w ten dzień lub dzień wcześniej jechałem drogą asfaltową przez las i taki miałem przebłysk jadąc tunelem zieleni „hmm .. a czemu na dole a nie nad?” 😀 😀 Wierz lub nie, ale asfalt w tamtym momencie wydał mi się tak nierealny w tamtym miejscu jak bym widział coś totalnie z dupy.
    Nawiążę też do rozdzielenia światów o którym tutaj też było pisane (znikający radiowóz) : zwykłe rękawiczki ogrodowe których z siostrą szukałem. Białe, rzucające się w oczy bardzo.. no amba fatima.. były na dachu samochodu… nie ma… i potem siostra patrzy i no prawie krzyczy „no kur…. są!! przecież patrzyliśmy i nie było!!” 😀 😀 😀 Nie wyjaśniałem o co biega z tymi gęstościami i rozdzielaniem, bo siostra to tak nie za bardzo w tych klimatach siedzi. Biega w maseczce i nie daje sobie wytłumaczyć co i jak… No ale. To jej sprawa 😉
    Ehh.. taki podniebny śmigacz… żal tylko by mi było mojego motocykla i zabytkowego samochodu 😉 .. ale to chyba na takiej zasadzie jak to moja żona się śmieje ze mnie – mogę mieć nówka funkiel katanę prosto od krawca..a ja będę płakał za kurtką z podstawówki która mi się rozleciały w tym roku hahaha ;D No co zrobisz 😉 Taki model jestem 😛
    Jeszcze jedna taka krótka wizja sprzed miesiąca jakoś.. jadąc na działkę i widząc inne działki dookoła tak powiedziałem do żony „wiesz, tak czuję że będę chodził i pielęgnował te ogrody, drzewa i krzewy.. ale ja od tych ludzi nie będę musiał brać pieniędzy”. Takie naturalne mi się to wydawało wtedy – i nadal mi się to wydaje naturalne. Zabezpieczenie „bycia” aby robić/tworzyć to co się czuje w środku.

    Pozdro!

   12. „Wychodzę z zadziwienia, że nawet istoty tak wyewoluowane nie widzą jeszcze, że po bliskim już upadku wszystkich okupacyjnych nierządów na świecie ewolucja ruszy z kopyta… ”

    Bo może niektórzy widzą już poruszające się ciała po wszechświecie które się składają i rozkładają i wszelka technologia zastępcza im koło nosa lata 😛 w którym roku się to wydarzy ? a może to jest już możliwe ? Niektórzy mają energię chyba mocno kreatywną albo co . Mocno kreatywna- aktywna , wchodząca od razu w życie to by dopiero było 😛 😛 😛

    Ogólnie nie widzę asfaltu skręcającego się , ale wiem że wszelkie piękne budowle poniekąd artystyczne można by rzec rozsypią się, jak ich twórcy sobie z tym poradzą nie wiem , taka samo inne „wielkie dzieła” którymi niektórzy tak się szczycą a ewolucja ma to w nosie .

    Dobrej Nocy Wszystkim

   13. Technologia „rozkładania się i składania się” ciał to, póki co, pieśń przyszłości, skoro mamy problemy z taką drobnostką jak garnitur Trzecich Zębów…

    Ja piszę o tym, co możliwe jest już od wielu lat: o lataniu EHangami.

   14. [TAW] Pomiędzy Nowym Jorkiem a Londynem jest oceaniczna superszybka kolej pneumatyczna, podróż którą trwa godzinę.
    ————–
    Masz na mysli HYPERLOOP?

 4. „era pracy już minęła” ….

  TAWie, jakże przyjemna to wiadomość 🙂
  Już się rozkoszuję myślą, że mamy erę tworzenia.
  Ach…. serce rośnie!

  1. Maski noszą w karnawale w Wenecji albo złodzieje nocni. Kto pracuje nocą i ciągle przepycha nocą antpolskie ustawy? Znacie to „tofażystfo elytarne”…
   Temu dziadostwu spod ciemnej gwiazdy wiadomego formatu już dziękujemy.

 5. Od dziś w Radiu Maryja lekka zmiana narracji na temat koronozwida. Gościem „Rozmów Niedokończonych” dziś Witold Gadowski.

  Padło sporo prawdy na temat medycznych przewałów, 5G (drastyczne podwyższenie dotychczasowych norm natężenia pola), Billa Gatesa, szczepionek, George’a Sorosa.

  „Przeszacowano wielkość pandemii. (…) Mamy bardzo małą ilość zakażeń i bardzo małą śmiertelność”.

  „Europa powoli staje się geopolitycznym skansenem”.

  „Im słabsza Unia Europejska, tym lepiej”.

  „Upada atrakcyjność miast”.

  „5G jest bardzo niebezpieczne, szczególnie dla dzieci”.

  1. „Upada atrakcyjność miast” – absolutna prawda, będąc ostatnio w Krakowie, czułam się jak w mieście zombie. Ludzie pozakrywani maseczkami, smutni. Kilka razy zwrócono mi uwagę, że nie mam maseczki, raz tak agresywnie, że obawiałam się, że zostanę pobita… Puste lokale, pustki na ulicach, nad Wisłą… Mój ukochany Kraków… Długo tam nie wrócę, wolę moje góry, tam jest wolność…

   1. Masz rację Małgosiu w górach gdzieby człowiek nie stanął, czuje powiew wolności i świeżego powietrza.
    Ciężko by mi było żyć, gdybym co rano nie mogła gór oglądać i czuć ich ENERGII.
    Pozdrawiam Cię serdecznie Góralko, 😘

 6. Dobrze sobie wymyślili tego 👑świrusa, by napełnić swoje konta. Koleś Szumowinskiego ograbił skarb państwa na 27 milionów. Stop okradanie Polski i Polaków. Dla jednych polskość to nienormalnosc, choć na Polsce dorobili się miliardów, ale dla wielu polskość to świętość. I dlatego trzeba zrobić porządek z wszelkiej maści szumowinami. Porządek po sprawiedliwości.

 7. W Scarborough kolo Toronto uruchomiono mobilne centrum testow na koronawirusa. Juz znalazla sie pierwsza grupka wystraszonych owieczek. Wielu z tych ludzi nie ma zadnych niepokojacych symptomow, ale badaja sie „na wszelki wypadek”. Kolejny przyklad na to, co strach potrafi robic z ludzmi!

  Reporterka bez maski, ludzie w kolejkach w maskach. Sądząc po komentarzach pod nagraniem, sa jeszcze myslacy ludzie.

  .https://www.youtube.com/watch?v=tgdr32qBI3I

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s