Jeden człowiek, który jednego dnia jednym apelem zmienił losy naszej przepięknej planety. „One man come in the name of love…” (~ U2).

Kochani, ten człowiek, dr Cordie Lee Williams, uratował naszą przepiękną planetę. Jego apel ma status Kluczowego Węzła Zdarzeniowego na linii czasowej Wielkiej Zmiany [w tym momencie moje Bociany swoim boskim Klekotem potwierdzają mój wgląd]. 🔆

A historia świata jest taktowana właśnie tego typu węzłami zdarzeniowymi [ponownie Klekot].

Wiadomo, że USA i Polska są kluczem do wyzwolenia całej planety.

Dzisiejszy i jutrzejszy dzień (6-7 maja 2020) otwiera identyczny potencjał również i w Polsce…

Gotowi?…

autor: TAW

.https://youtu.be/vJagqBOIYqc

https://facebook.com/cordie.l.williams

*

Możliwość wsparcia bloga:

 

203 myśli w temacie “Jeden człowiek, który jednym apelem zmienił losy naszej przepięknej planety

 1. A Korwin, jak to Korwin, poprosił, za pośrednictwem Brauna, by zgromadzenie opuściły policjantki w stanie odmiennym.
  Śmiać się, czy płakać?
  Bo nie wiem.

   1. I wszystko jasne, dwa w jednym heh 😂😂😂
    Jednym słowem Janusz Korwin aktor tragikomiczny, ale Braun daje radę, choć jego szczęść Boże mnie , nieco, wkur…..ża
    A może on ma jakiś niecny plan i na prezydenta zamierza kandydować? Kiedyś ?

 2. Mam nadzieję, że przedsiębiorcy strajkują , by na rynku utrzymały się ich firmy, a ich pracownicy nie pozostali bez zatrudnienia, a nie w celu napchania swoich kieszeni .

 3. Ja nazywam ich tak jak ich odbieram, dla mnie są to PASOŻYDY, istoty szatańskie pasące się na NAS, ssące Nas ze wszystkiego, dobrze, że nadszedł czas ich unicestwienia.
  *************************************************
  „Pasożyty – wiedza zakazana.

  Wspominano o Nich w tekstach po pożarze biblioteki Alexandryjskiej.
  Były to wzmianki o tajemniczych istotach określanych różnymi nazwami. Ja nazywam je Pasożytami.
  Ale mocami wydanymi w 1300 roku wyczyszczono doszczętnie zapisy i tym samym Oni zniknęli z naszej historii.
  W 1947 roku znaleziono teksty w glinianych dzbanach w Nag Hammadi w Egipcie i w tych tekstach była historia tego jak ludzie ponad 2000 lat temu, spostrzegali wtedy świat.
  Powodem, dla którego teksty z Nag Hammadi sięgające wstecz (100 pne) są tak ważne jest to, że nikt nie był w stanie umieścić w nich zniekształceń (teksty nie zostały zmienione, zanieczyszczone lub pominięte), nikt nie był w stanie zakłócić lub zniszczyć ich prawdziwego przeznaczenia (zachowania informacji i wiedzy mas).

  Teksty były schowane w głębokiej jaskini w Egipcie, w celu ochrony najważniejszych informacji, które posiadały.
  Istnieje 13 kodeksów zawierających ponad 50 tekstów, w których jest dość znaczna ilości treści.
  Zostały pomyślnie przetłumaczone.
  o są bardzo niezwykłe dokumenty opisujące zupełnie inny świat (inny niż znamy).
  Ludzie nie zdają sobie sprawy, że istniała na tej planecie wiedza prawdziwa. Około 3600 pne nastąpiła inwazja, a około 1600 lat przed Nag Hammadi ukryto teksty.

  Pisali w nich, że ta inwazja była jak wirus i rzeczywiście było im ciężko aby ją opisać. Istoty, które dokonały inwazji miały możliwość powielania (duplikowania) rzeczywistości, oszukując nas.
  Byli o nas zazdrośni, bo mamy pewnego rodzaju esencję, duszę, której oni nie posiadają.
  Pasożyty są duplikatorami rzeczywistości tak, że kiedy przyjmujemy to od nich, dochodzimy do przekonania, że stan powielonej fałszywej rzeczywistości jest realny, wtedy stają się zwycięzcami.
  Zmieniają rzeczywistość za pomocą programów manipulujących świadomość i podświadomość.
  Zgodnie z tekstami, mogą przedostać się do ludzi i manipulować nimi, robiąc bardzo niespodziewane i dziwne rzeczy.
  Również są faktycznie odpowiedzialni za pogorszenie kultury, taniej fasadowej kultury.
  Obecność Pasożytów rozprzestrzeniła się na całą Ziemię, a w 20 wieku nastąpiła eskalacja. Są odpowiedzialni za rozrost i brzydotę mas, którą widać wszędzie. Telewizja jest przykładem naśladowania Pasożytów. Ludzie z telewizji są naśladowani, ale naśladownictwo ulega zmianie i jest prawie zawsze obsceniczne i profanum ponieważ Pasożyty nie tylko nie rozumieją sakrum, ale oni go nienawidzą.
  Są zazdrośni o świat przyrody i związek człowieka z tym światem.
  Również o relacje seksualne w kochających parach powodują u nich gniew. Kochają przemoc i podnieca ich wściekłość, wojny i śmierć. Kreują wszędzie wojny w celu konsumowania energii umierających. W zwojach jest napisane, że wówczas żyjący ludzie wierzyli w Boga, wierzyli w to, co nazywali jedynym prawdziwym Bogiem i tak zawsze to definiowali.
  Co ciekawe Jezus również definiował swoją wiarę w jedynego Prawdziwego Boga.
  Pasożyty przybyły tu i zmieniły nas genetycznie (nasze DNA), tak aby móc uczynić nas niewolnikami.
  Więc możemy wypracować sobie obraz tego, czym są te siły. ”

  całość czytaj na:

  http://tamar102a.blogspot.com/2020/05/pasozyty-wiedza-zakazana.html

  1. ” W zwojach jest napisane, że wówczas żyjący ludzie wierzyli w Boga, wierzyli w to, co nazywali jedynym prawdziwym Bogiem i tak zawsze to definiowali.”

   Ciekawe bo od samego początku gdy mam potrzebę tak jakby porozmawiania ze Źródłem od samego początku zwracam się słowami- Źródło Jedyne Prawdziwe jakie Jest

 4. Ciekawy film, dotarł do nich jako do ludzi, osób, ogromna większość porzuciła wpojone role, na rzecz człowieczeństwa, pozostali w końcu też odpuścili nie mając wsparcia w niepełnym już szeregu.

  Na wyższym poziomie wyglądało to jak mocowanie się energii grup, egregoru – sponitaniczno-wolnościowego z twardym-porządkującym. Mur został przebity, a ergregor uleciał.

  1. Dokładnie tak, cieszę się, że ktoś to obczaił na wyższym fraktalu. Dziękuję, Łukaszu 🙂

   Tak, stała się rzecz niebywała:

   ZOSTAŁY PRZEŁAMANIE ALGORYTMY NIEMOŻNOŚCI w kolejnym punkcie węzłowym matrixa. Został wyłamany kolejny mur w zawartej dotąd strukturze matrixa. A istotą matrixa, jak wiemy, była policyjna pała.

   Więc, można powiedzieć, dr CL Williams uderzył w istotę matrixa – SKUTECZNIE ZNEUTRALIZOWAŁ JEGO WIDZIALNE JĄDRO: APARAT PRZEMOCY.

   W podręcznikach do historii dr Cordie osiągnie status wyższy od Martina Luthera Kinga.

   1. Wczoraj, rozmawiając z siostrą, poruszyłam dwie sprawy, jedna to Pan Braun, powiedziałam jej, że ten człowiek ma yaya i coraz bardziej mnie zadziwia. Bo jak go kiedyś, lata temu w debacie prezydenckiej przedwyborczej słyszałam, to pomyślałam coś w stylu „co za klaun”, kogo on gra, denerwowała mnie jego maniera wypowiadania się, mimika, gesty. Ale… człowiek nie świnia, może zmienić nie tylko poglądy, obserwuję Pana Grzegorza od jakiegoś czasu i muszę powiedzieć, że coraz bardziej go podziwiam, tym razem właśnie za to, jaki jest i to, że w tym byciu sobą trwa, od lat.

    A jego „szczęść Boże”, właśnie to powiedziałam siostrze, że kościoła nie popieram, ale Pana Grzegorza podziwiam, bo gdy wyjdzie na mównicę w sejmie i powie to „szczęść Boże”, to 50% posłów ma gacie pełne, czego on się tym razem czepi, 35% czajniki się gotują ze strachu, co on teraz powie, czy nie rzuci konkretnych oskarżeń na konkretne osoby, a reszta jest albo z Konfederacji, albo śpi. Właśnie za to, że nie sprzeniewierza się temu, co głosi, choć w chwili obecnej myślę, że już wie, czym jest kościół. Ale on pomoże się owieczkom obudzić…

   2. A druga sprawa, jaką poruszyłam, to policjanci w polskich mundurach (chociaż polskie to one nie są, nie kojarzą mi się jakoś dobrze, granatowa policja itd… ukraińcy mają też podobne, pewnie z jednej fabryki je zamawiali).

    Powiedziałam jej, że wielu z policjantów chowało twarze, żeby nie było ich w kamerach widać, pewnie się wstydzą. Nie wim, czy dobrze wyczułam, ale wydawało mi się, że wielu nie chce tam być, że nie podoba im się to, co robią, i nie po to szli do policji. A dostali też kilka lekcji historii i prawa od Pana Brauna i od ludzi Pana Pawła Tanajno.

    Ja miałam wrażenie, że zaraz kilku wystąpi i powie, że oni nie będą przeciw Polakom występować. A gdy kilku to zrobi, pójdą za nimi tysiące. Tu trzeba ten pierwszy kamyczek ruszyć, a Pan Grzegorz, mówiąc im, że władza przeminie, a ich „czyny” nie zostaną zapomniane, zabił im ćwieka. Jeśli to prawda, że kłamczuszek odchodzi, to długo już nie potrwa….

  1. Dziękuję, mocne.

   A więc mamy polskiego Cordiego Lee Williamsa…

   Dowód na to, że Polska jest fraktalem USA.

   Te procesy przebiegają tak paralelnie, że szok.

   Dwa dni przed tym protestem pytałem, kto okaże się polskim Williamsem – i proszę…, długo nie trzeba było czekać…

   1. Jak widzimy na powyższym filmie, są w Naszym zawsze Lechickim kRAJu wspaniali, odważni i prawi LECHICI.

    I takich całą energią naszych serc wspierajmy, przekazujmy MUGOLOM w okół Nas linki tego filmu, niech odejdą od programów typu TV 1, 2 Polsat, TVN i wszystkich tego typu kłamliwych masmendiów , i zechcą wreszcie zobaczyć PRAWDĘ.

    JA jestem i zawsze będę po prawidłowej Lechitów stronie, a obcym rządom w naszym kRAJu mówię stanowcze NIE, na POCHYBEL z nimi.

   2. O i pod to się podepnę z jednym takim przemyśleniem bo chodzi o równoległe zdarzenia tam i u nas.
    Na proteście przedsiębiorców był wśród policjantów jeden z naszywką punishera na ramieniu. W necie szum podnieśli, że to Blackwater a nie nasza policja uolaboga sprzedali nasz kraj! (jak była nowość 😛 ) ALE.. nie wzięli pod uwagę że logo punishera to też znak Qanonów. Czy qanoni są u nas w policji? Czy była to samowolka jednego.. czy byli wysłani już z innymi rozkazami (może pomimo rozkazów od nierządu pilnowali aby nie polała się krew?).
    Nie sądzę, żeby to był Blackwater – nie dali by tak ciała z widocznymi wizytówkami swojej organizacji.
    A jeszcze ciekawostka odnośnie Blackwater i mój subiektywny wgląd. Od „dzieciaka” fascynowałem się najemnikami, więc jak się tylko dowiedziałem o takiej firmie to zacząłem swój research. Równolegle w kinach płatni najemnicy byli oczerniani gdzie się tylko dało..a promowany był w opozycji do nich wizerunek amerykańskiego żołnierza .. najlepiej marines. Ale ja przeglądając materiały na temat Blackwater… no odczuwałem zupełnie inne wibracje.
    I co się stało tyle lat później. Dowiaduję się, że Blackwater było/jest wykorzystywane do walki z ciemnymi (tak samo jak niektóre rodziny Yakuzy i Triady – do których też miałem dużo sentymentu).

    Na zakończenie śmieszny epizod z zakupów w niemieckiej sieci sklepów (taak.. kupuję tam czasem bo mają doskonałe ogórki kiszone a dorwać w Łodzi na rynku dobre niepryskane co by samemu robić graniczy z cudem.. ) Pan stojący równolegle w kolejce na widok mój i mojej żony totalnie bez maseczek.. patrzył.. patrzył i sam zdjął kaganiec 😛 Tak niewiele a „zrobiło mi dzień” 😛
    Ah! Pod moim blokiem mamy zamknięty teren przeznaczony na parking i teren zielony. Połowa trawnika właśnie została zasiana łąką kwietną! (druga połowa jest nałogowo koszona przez jednego sąsiada.. który już i tak połowę żywopłotu wywalił bo… nie widział swojego samochodu .. yhh.. są nasady nowe ale przycinane równie nałogowo jak trawa a z sąsiadem nie ma sensu nawet wdawać się w dyskusję bo najmądrzejszy na świecie.. )
    Pozdro!
    B.artoszko

  2. Posłali dzieciaki na ulice, większość młodych osób w mundurach widzę, współczuję tym ludziom. Mam nadzieję, że NASZE służby się obudzą i staną po stronie swoich RODzin!

 5. Czy ma ktoś jakiegoś czuja lub może informacje, o co chodzi z rapującym prezydentem? Do kogo są skierowane słowa?
  Nie potrafię tego rozgryźć, a poczułem niepokój przy oglądaniu.

  1. Nie Ma Rapu Bez Ulicy Podtekst….do ludu no wiesz…co nie czyta …nie myśli…nie czuje…nie umie kochać…szanować…no do takiej publiki…re…publiki…
   Pozdrawiam serdecznie.

  2. Tak, „muzyka” (na tle talentu Chopina trudno to nazwać muzyką) w tym „spocie wyborczym” pana rezydenta ma złowrogą wibrację…

   A tekst – jak każdy tekst literacki – można oczywiście interpretować na wielu poziomach. Ja, jako dyżurny „ekspert” 🤣 od węszenia spisków, uważam, że teksty podawane na tak wysokim progu Piramidy Programowania niewolników na pewno nie są przypadkowe…

   Dwie interpretacje frazy: „nikt nie pyta cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły”:

   1) Przykąs pana rezydenta w stronę PiS-u, odegranie się za lata upokorzeń (tylko mugole wierzą, że Duduś z PiS-em się kochają). Pan rezydent zdaje się mówić: oni mają cię w du.szy, wyborco, oni są zajęci swoimi fiksacjami oraz interesami.

   2) Mgła-ściema wirusowa. Oni walczą ze ściemą, z mgłą, z wiatrakami. Ty się tu nie liczysz, w tej grze jesteś śmieciem, rzeczą, nawet trupem. Twoje imię (podmiotowość) ich nie interesuje, oni tylko kombinują, jak tu wpisać „szumo-ZVID-19” do twojej karty zgonu.

   https://www.tekstowo.pl/piosenka,andrzej_duda,hot16challenge2.html

 6. cd.
  – życie jest myślą … zachowuj przytomność i szukaj różowych aspektów, wzbudzających pozytywne uczucia, nie wyobrażeń co będzie – na bazie negatywnych wiadomości, w które się uwierzyło…
  – wszystko jest myślą… każdy interpretuje daną sytuację – filtrując przez swoje filtry, zależne od tego czego doświadczył…
  – myśl to iluzja – przyglądajmy się tym baśniom, które nas zasilają , po których dobrze czujemy się w ciele… wtedy chce nam się uśmiechać, wszystko się układa, kreacja się rozwija…

 7. Czy ktos wie jakie orzeczenie?!
  Sprawa Dr Huberta Czerniaka przed Naczelnym Sądem Lekarskim
  21.05.2020 Warszawa

  Dr Hubert Czerniak „Jestem obwiniony o propagowanie postaw antyzdrowotnych poprzez publiczne wypowiadanie się na temat możliwej szkodliwości szczepień wykonywanych u dzieci do 6 miesiąca życia (…)”

  Dziś na rozprawie prawdopodobnie zapadnie orzeczenie.

 8. Cła sprawa tępionych przez dzisiejsze bezprawie lekarzy niedługo powróci i wywróci do góry nogami to barbarzyńskie bezprawie.
  Będzie łyso tej, na razie rządzącej hołcie, gdy będzie cofać swoje durne niesprawiedliwe wysoki i płacić odszkodowania pokrzywdzonym.

  Ps. Justynko, piękny zielony Karczoch masz w awatarze. 😘

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s