126 myśli w temacie “Kochani, dzieje się… Kochani, dzieje się…

 1. Kobieta ma ładny głos i dobrze, że nakręciła taki film w którym dzieli się swoimi refleksjami na temat wiary i religii 🙂

   1. To dobry pomysł abym swojej mamie puścił film tej kobiety. Co prawda moje mama nie jest ślepo „zakochana” w kapłanach i też wie, że niektórzy z nich mają za uszami, ale dalej jest praktykująca. Kiedyś zbyt ostro mojej mamie powiedziałem i z tego powodu czułem się jak jakiś satanista he he. Wiem teraz, że tylko miłością i bez zmuszania do swoich poglądów najlepiej prowadzić dialog. Tak nawrzucałem na KK, na Jp2, że moja mama dziwnie na mnie patrzyła he he 🙂

   2. Rzeczywiście dziewczyna zrobiła zauważalny postęp 🙂

    Vikingu – słusznie zauważyłeś, że nikomu nie można narzucić swoich poglądów. To zawsze wywołuje opór.
    Przekazywać spokojnie wiedzę – tak. I czekać cierpliwie na efekty …🙂

   3. Myślę, że to nie tylko film, ale oczywiście i on ma tu znaczenie. Przestrzeń, Brachu, i oświecenie. W takich czasach żyjemy. Takich ludzi będzie coraz więcej. Wielkie BUUUMMM coraz bliżej. Nie zostanie kamień na kamieniu.

   1. Nie trzeba filmu dla roztropnych , świadomych,zorientowanych.
    Nie obejrzałam filmu świadomie. Nie będę sobie brudzić mózgu.
    Nie chcę pogarszać samopoczucia..To było widać , słychać i czuć…
    od dawna..
    Dookoła słychać dworowanie z filmu ”Kler” i z kleru a karawana jedzie dalej…jak po sznurku idą ”parafianie”
    Psie głosy nie idą w niebiosy, psy szczekają a karawana jedzie…..
    Bardziej nie można zobrazować drwin z tzw”parafian”
    Cóż poradzić na tę ”karawanę” .?
    Drodzy Lechici i Lechitki…….zmienić kurs i dopomóc zbłąkanym…

 2. Odsluchalem ostatnio jednego ksiedza ,ktory biadolil po ogladnieciu Kleru o ataku na Polakow i kosciol ,tradycje,historie i chrzescijanstwo.Cisnie sie na usta co ma kryzys kosciola do Polski.Ano jednak ma ,bo ciagle wielu Polakow i to w przewazajacej czesci jest uwiedzona od pokolen i zaprogramowana przez ideologie kosciola.Niestety ta owczarnia bedzie miala ciezki okres aby przebrnac zamkniete swiatynie.

  Wygaszenie KK mozna zawdzieczac jednak nieludzkiemu podejsciu do wiernych ,ktore ze zdwojona sila zwrotna podetnie nogi kolosa. Mam nadzieje, ze Polacy poradza sobie bez oprogramowania religi KK,odwlujac sie do swojej histori przedwatykanskiej .

   1. Tak TAW, ale nie sądziłam że dojdzie do takiej agresji. Straszą, że przestaną przyjmować dzieci nie szczepione do przedszkoli i szkół (tak wiem, nie mają prawa) obrzucają gównem (przepraszam ale inaczej się nie da) wszystkich, którzy są przeciw… Żerują na strachu i łapią się wszystkiego. Chcą nas podzielić… Niech to już się skończy.

   2. ” Chcą nas podzielić…”
    Tak , to kolejny temat do „podzialu” w ROZinach…i wsrod znajomych…wystaczy poczytac komentarze na stronach z tym tematem.

    Jest duzo troli i agentow, ktorzy prowokuja. Np. niejaki/jaka „Babcia” „zacheca” tych „nieszczepionych do : CYTUJE : „To niech sie wynosza za granice” …no prosze, do czego to dochodzi !

  1. To może przedszkola i szkoły dla dzieci nieszczepionych założyć?
   I nie programować dzieci w szkołach na chęć posiadania jak największej ilości pieniędzy, zaszczytów i tytułów. A jak słyszę, że za należenie do wolontariatu są jakieś punkty, czy 6 z religii…

   1. Konstytucyjnie czy Polacy musza szczepic siebie i zwlaszcza swoje dzieci????Konstytucyjnie jest obowiazek uczeszczania do szkoly,wiec jak mozna straszyc rodzicow niezaszczepionych dzieci ,ze nie przyjmie sie je do szkoly,zlobka czy przedszkola. ??
    Jakie wiec prawo obowiazuje Polakow?konstytucyjnie czy korporacyjnie,zlodziejskie ,bandy kryminalistow narzucajacych ogolowi swoje widzimisie.

    Wyraznie widac, ze owo prawo rzymskie do ktorego podlaczone sa nielegalnie konstytucje nemrodystow NKWDziarskich nie dziala i juz Polakow owa konstytucja nie dotyczy .Dotyczy nas tylko i wylacznie prawo rabunku i wysysu implantowane co roku juz nawet nie w sali sejmowej… a gdzie?ano w restauracji czy na biesiadzie partyjnej z polecenia korpo-bankierow myszkujacych po Polsce.

    Niedawno Wall Street gazetka wydutkala ,ze oficjalny doradca PIS-du niejaki Jojne Daniels jest za opcja zwiekszonej migracji ludnosci do Polski . Jak wiemy, rowniez owa frakcja polityczna jest za zwiekszona iloscia szczepien polskich dzieci oraz adopcji za granice ..dzieci odebranych z powodu rzekomego ubostwa.
    Jesli sie Polacy nie obronia to faktycznie znikniemy niebawem.

   2. a czego sie spodziewaliście z taką amatorką ,
    widziałem fragment debaty w komisji , kompletna amatorka ,nieprzegotowanie, ,,ekspert,, kobita od homeopati czy czegoś podobnego ( pewnie po modnych kursach niedzielnych),
    i tacy ,,eksperci,, maja rywalizowac z prof. medycyny ,
    nawet Zięba sie motał , wystarczy pytanie …czy ma prawo do leczenia ludzi.., oczywiście nie ma , i tak chcecie walczyć z systemem, z takimi ludzmi, komu uwierzą zwykli ludzie?
    walczycie z systemem od dupy strony ,a system trzyma wszystkich za jaja,
    mam podejrzenie ze ta akcja miała na celu kompromitacje ruchu i wogóle tego środowiska przez zaangarzowane osoby,
    zeby nie było jestem przeciwko obowiązkowi szczepień,
    ale nie moge znieść jak to ogólnie pojete srodowisko NEW
    tworzy swoje teorie , zgniata obowiazujące prawdy a jak przychodzi do konfrontacji to się KOMPROMITUJE,
    ale tak to juz jest z internetowymi mędrcami

   3. „czy ma prawo do leczenia ludzi?”

    – Każdy, kto jest człowiekiem i umie harmonijnie współbrzmieć z Matką Naturą, ma prawo (a nawet obowiązek!) do leczenia innych. Ja oficjalnie leczę ludzi. Przychodzą, pytają – odpowiadam, doradzam. A więc można powiedzieć, „leczę”. Zaciągnąłbym dług wobec Przejawienia, gdybym zdobytą w pocie czoła wiedzę zatrzymywał tylko dla siebie.

    Kochani, Globalny System Opresji się sypie. Satanistyczna medycyna rockefellerowska, która uzurpuje sobie rolę Boga na planecie, bezceremonialnie i arbitralnie wydając wyroki śmierci, już wkrótce zginie sama własną bronią.

   4. „kobita od homeopati czy czegoś podobnego ( pewnie po modnych kursach niedzielnych),”
    Homeopaci – lekarze to Lekarze z dyplomem lekarza plus 3 letnia specjalizacja z HOMEOPATII…
    Faktycznie niedzielne kursy nie naucza za pare sobot i niedziel WIEDZY z 7 – 10 lat…

   5. „czy ma prawo do leczenia ludzi.., oczywiście nie ma ”
    Kwestia „prawa” do leczenia JEST FALSZYWKA maksia…

    Czy znachor „ma prawo” 😉
    A czy szaman indianski ma prawo ???

    Maksio probowal nawet „nakladac prawo” na ludzi…kto wymyslil handel ludzmi ?

   6. „Zaciągnąłbym dług wobec Przejawienia, gdybym zdobytą w pocie czoła wiedzę zatrzymywał tylko dla siebie.”


    Weda to Swiatlo, a Swiatlo …JASNIEJE 🙂

   7. Politycy przecież doskonale wiedzą, kto naprawdę robi im przelewy na zagraniczne konta…

    Stara zasada: twoim właścicielem jest ten, kogo nie wolno ci krytykować…

    Wystarczy patrzeć, kogo politycy nie krytykują…

   8. [TAW] Wystarczy patrzeć, kogo politycy nie krytykują…
    —————————————–
    ……. oraz kogo nie krytykuja dziennikarze. Obejrzyjcie sobie ponizsze nagranie. Szczeki wam opadna. To znaczy……. ci, co siedza w temacie pojecie maja, wiec o szoku nie moze byc mowy. Ciekawostka jest, ze w wywiadzie padaja konkretne nazwiska politykow, sedziow, prokuratorow, adwokatow oraz rzekomo prawicowych dziennikarzy. M.in. o Gersdorf, kascie prawniczej, oszustwach, tzw. dziennikarzach. Gosciem Marcina Roli byl Ryszard Jach, bankowiec inwestycyjny. O „przeprawie” jaka z UKLADEM mial Jach mowil juz sedzia Trybunalu Konstytucyjnego Robert Majka, ktory zostal ostatnio poslem i bedzie drazyl temat.
    Polecam nagranie, kierujac sie zasada „tylko prawda nas wyzwoli”, choc material nie lekki.
    ————————————-
    Szokująca, przemilczana afera PiS, PO i III RP! Media, służby, sądy! „Wszyscy wszystko wiedzieli”! https://www.youtube.com/watch?v=TB3OlGxsgJo

   9. „Biorą się za Jerzego Ziebę” oznacza dziś: „biorą się za Naród”…

    Mogą nam naskoczyć.

    Takimi znerwicowanymi działaniami dają nam tylko info, że mają już mokro w gaciach… 😛

    Wir Wielkiej Zmiany swoją siłą odśrodkową już za chwilę wymiecie za burtę wszystko, co niewzorcowe… 🙂

    Żyjemy w ciekawych czasach…

    Jak zapowiadałem, już się zaczęło… 😀

    A niektórzy nie chcieli wierzyć… 😉

 3. W dniu 1.11 obserwowałem ilość ludzi która szła pochodem cmentarnym z kościoła na cmentarz. widać, że już była garstka starszych osób, chociaż na cmentarzach tłok, ale nikogo znajomego też nie spotkałem 😉 jest jednak przełamanie świadomości 🙂 Tak obserwuję te zjawisko na swoim RODowym fraktalu. Dzięki przestrzenie nawet udało się mi zasadzić dęby (czerwone) na mojej RODowej ziemi 🙂

  1. Tu mąż mi podpowiada, że dąb czerwony jest gatunkiem obcym inwazyjnym, że tylko dąb szypułkowy powinien być sadzony. Wklejam info z Wikipedii….”Dąb czerwony (Quercus rubra L.) – gatunek drzew z rodziny bukowatych (Fagaceae). Pochodzi ze wschodniej części Ameryki Północnej, w której jest najpospolitszym gatunkiem dębu. W Polsce jest gatunkiem introdukowanym, ok. XIX w. został sprowadzony przez leśników jako gatunek pielęgnacyjny i ochronny. Zaliczany jest do roślin inwazyjnych – niebezpiecznych dla rodzimej flory i jako taki powinien być usuwany z obszarów chronionych, a także z lasów podczas przebudowy drzewostanu[2]. Rozprzestrzenia się samorzutnie, obecnie występuje już na całym niżu i w niższych położeniach górskich. Wypiera rodzime gatunki dębów i inne drzewa. Status gatunku we florze Polski: kenofit, agriofit. ” Kochani tylko dąb szypułowy. Info …..”Dąb szypułkowy (Quercus robur L.) – gatunek typowy dla rodzaju dębów, obejmującego drzewa liściaste z rodziny bukowatych (Fagaceae). Występuje naturalnie w niemal całej Europie (z wyjątkiem północnej Skandynawii), na Kaukazie oraz w Azji Zachodniej[3]. W Polsce jest bardziej pospolity od dębu bezszypułkowego[4]. Ceniony jest w przemyśle drzewnym (ze względu na wytrzymałe, twarde i trwałe drewno) oraz leśnictwie. Jest gatunkiem długowiecznym – żyje ponad 1000 lat[5]. Jest jednym z najbardziej charakterystycznych drzew w europejskim krajobrazie[6]. Ze względu na okazałe rozmiary jakie osiąga, sprawia majestatyczne wrażenie i dlatego odgrywa istotną rolę w symbolice i dawniej w kultach religijnych. Jest symbolem długowieczności, dostojeństwa i siły[potrzebny przypis]. Stare okazy często chronione są jako pomniki przyrody[4]. Jest gatunkiem kluczowym[5]. „

   1. „Kochani tylko dąb szypułowy. Info …..”Dąb szypułkowy (Quercus robur L.) –”

    Tak, Chwala POLSKIM DEBOM ❤

 4. „Prawda nigdy nie triumfuje – wymierają tylko jej przeciwnicy.”
  skromne pytanie 😉
  A dlaczego cytat w Swietej Mowie Ojczystej jest na 3. miejscu ????

  A moze to test jakis na spostrzegawczosc 😉 i (…) 😉

 5. „Odsluchalem ostatnio jednego ksiedza ,ktory biadolil po ogladnieciu Kleru o ataku na Polakow i kosciol ,tradycje,historie i chrzescijanstwo.” Według mnie ten ksiądz po prostu boi się o swój tyłek he he.

 6. co do szczepionek, to produkują ustawę, aby nie przyjmować dzieci do przedszkoli i szkół bez szczepień, jest na to rada – prywatne przedszkola i szkoły, a także nauczanie-edukacja domowa, kto zainteresowany, ten znajdzie info w necie, bo wielu Rodziców już prowadzi tzw. edukację domową, aż do etapu uczelnianego, a więc do wieku 18 lat, kiedy to młody potomek ma już ugruntowane poglądy, nie łatwo nim manipulować i ma uratowane dzieciństwo, bez traumy zbiorczej szkoły z praniem mózgu i stresami, obniżaniem samooceny i masą kompleksów systemowych. NIE PODDAWAJMY SIĘ PRESJI, wygramy z matrixem gadów. SŁAWA RODakom Słowianom.

  1. „co do szczepionek, to produkują ustawę, aby nie przyjmować dzieci do przedszkoli i szkół bez szczepień…” A to łajdaki, jak zaborcy…Sądzę, że to jednak obudzi tych polaków którzy być może jeszcze „śpią”.

  2. Mogą produkować ale ta ustawa będzie niezgodna z konstytucją, według której jest obowiązek szkolny. Nie mogą nie przyjąć dziecka do szkoły, nie powstaną szkoły dla nie szczepionych bo dla nich to byłby strzał w kolano… Okazało by się, że te nie szczepione są zdrowsze.
   Zatem będą nakręcać wojnę, będą gnębić i straszyć. Już teraz jest nagonka na rodziców dzieci nie szczepionych.
   Spakować ich i wysłać gdzieś daleko w kosmos. Niech nawzajem się szczepią i „leczą” a nam niech dadzą spokój. 😕

   1. U nas nie przyjmują do przychodni dzieci , które nie zostały zaszczepione po porodzie w szpitalu. I co w takiej sytuacji zrobić? A szpital nie wydaje karty rodzicom do rąk, tylko przesyła do wybranej przez rodziców przychodni ( a ta nie przyjmuje nieszczepionych niemowlaczków). Obłęd. Jak sobie poradzić z taką przychodnią, gdy nie chcemy szczepić dziecka?

   2. Lucek nie mają prawa Wam odmówić. Napiszcie skargę do Naczelnej Izby Lekarskiej pod którą podlega przychodnia. A jeśli chodzi o kartę uodpornienia, gdzie ona teraz się znajduje? Szpital powinien wysłać ją do podanej przez Was przychodni.
    Jeśli potrzebujecie pomocy to zostaw do siebie kontakt, postaram się pomóc. 🙂

   3. Marta dziękuję za info. Takie są sytuacje w naszych przychodniach. W mojej rodzinie spodziewamy się narodzin maluszka w okolicach Mikołaja, więc już robimy rozeznanie . Nie chcemy dziecka szczepić. Szpital jakoś przebrniemy, gorzej będzie potem, bo lekarze nie chcą nawet słyszeć o nieszczepieniu i zgłaszają rodziców do sanepidu. Takie mamy informacje od znajomych. Przyszła mama wystraszona, śledzi STOP NOP, grupe u J.Zięby i inne informacje ,obawia się jednak jak to wyjdzie w praktyce. Marta dziękuję za podpowiedz. Jeżeli będziemy mieć problemy, to napiszę i poproszę o pomoc. Dziękuję 🙂

   4. Kluczowe są dokumenty, które podpisujecie przy wejściu do szpitala – tam jest WASZA ZGODA na wiele czynności, m.in. WASZA ZGODA na szczepienie dziecka. Bez podpisanej zgody nikt Wam Dziecka nie zaszczepi, bo za szczepienie bez zgody groziłby szpitalowi paragraf.

    Art. 192. Kodeksu karnego:
    § 1. Kto wykonuje zabieg leczniczy bez zgody pacjenta, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

    Kwestię szczepień trzeba ustalić wcześniej z docelowym szpitalem.

    *

    W Domu Narodzin na ul. Żelaznej w Warszawie nie szczepią!

    Polecam wszystkim świadomym RODzicom Dom Narodzin na ul. Żelaznej w Warszawie 🙂

    https://szpital.szpitalzelazna.pl/dom-narodzin-2/

    (Niełatwo się tam zakwalifikować).

   5. Lucek nie ma za co. Musimy sobie pomagać! 🙂 Jeśli macie fejsbuka to polecam grupę Nie szczepimy- aspekty prawne. Tam znajdzieccie masę informacji. Wzory pism, strategię jak walczyć z sanepidem i przekupnymi lekarzami.
    Musicie wierzyć w swoją siłę i nie dać się zastraszyć. ❤️❤️❤️

  3. Znalezli inna droge, zeby wszczepiac niewiadomo co:

   https://fakty.interia.pl/polska/news-sa-zgody-na-wprowadzenie-do-obrotu-70-tys-szczepionek,nId,2662813

   Rzecznik MZ Krzysztof Jakubiak przekazał PAP, że 9 listopada minister zdrowia Łukasz Szumowski wydał zgodę na czasowe wprowadzenie do obrotu 20 tys. dawek szczepionki przeciw odrze w opakowaniach obcojęzycznych (2 tys. opakowań zawierających 10 fiolek z proszkiem i 10 ampułko-strzykawek z rozpuszczalnikiem), zaś 13 listopada minister wydał zgodę na czasowe dopuszczenie 50 tys. 857 dawek MMR Vax Pro.

   1. Oświadczenie Lekarza
    Ja, niżej podpisany oświadczam ze,
    Szczepionka (tutaj nazwa szczepionki)___________________________
    Wyprodukowana przez:______________________________
    Seria i numer:_____________________________
    Zawierająca następujące składniki:____________
    ________________________________________
    Zastosowana jest, celem zapobiegnięcia: (nazwa choroba)
    _____________________________________________
    Ta szczepionka wolna jest od wszelkich zanieczyszczeń i aplikuje ja dzisiaj
    Panu/Pani/Dziecku (imię nazwisko, data urodzenia)
    _______________________________________________
    Zapewniam, ze zastosowana szczepionka jest absolutnie bezpieczna i nie zagraża życiu ani zdrowiu. Nie powoduje żadnych bezpośrednich szkód ani tez późniejszych komplikacji zdrowotnych takich jak paraliżu, uszkodzenie mózgu, ślepoty, gruźlicy, rakowym owrzodzeniem w miejscu zaszczepienia lub gdzie indziej, uszkodzenia nerek, zapalenia wątroby prowadzących do śmierci lub tez nie.
    Zapewniam ze zaaplikowana szczepionka przez _____ lat zabezpiecza przed ta wyżej wymieniona choroba.
    W przypadku wystąpienia w/w choroby przed tym okresem, zobowiązuję się do dobrowolnej wypłaty (bez procesu sadowego) odszkodowania w wysokości 40 tys. PLN.
    W przypadku wystąpienia psychicznych lub fizycznych powikłań w związku z dzisiejszym zaszczepieniem, zobowiązuje się, poszkodowanemu / ej lub rodzinie wypłacić odszkodowanie w wysokości
    ___________ PLN (słownie)___________________________
    bez odwlekania i wzywania do sądów
    ______________ (miejsce i data)
    ____________________
    Podpis lekarza
    A MOŻE Z TYM DO GOŚCIA…i niech podpisuje JAK WSZYSTKO OK!!?

 7. ”Świadomość – podstawowy i fundamentalny stan psychiczny, w którym jednostka zdaje sobie sprawę ze zjawisk wewnętrznych, takich jak własne procesy myślowe, oraz zjawisk zachodzących w środowisku zewnętrznym i jest w stanie reagować na nie (somatycznie lub autonomicznie).” wikipedia..cyt.

  1. Justynko, jesteś Mistrzem w wyszukiwaniu rewelacyjnych demotywatorów! 🙂 😀 😂 👍

   Śmieję się w duchu za każdym razem, kiedy przypomnę sobie jeden z poprzednich – wiesz, o którym myślę – o tym, który wywołał tarzanie się naszego Admina po podłodze 😉.
   Powinnam go sobie wydrukować i zawiesić nad biurkiem – jedno spojrzenie i poprawa humoru gwarantowana … 😀

   1. Dopiero teraz się przyjrzałem, że to nie jest Polska rejestracja samochodu, a więc to jakiś inny Jaś Fasola.

 8. Przekaz tego obrazka-scenki taki że nigdy nie ufaj wynalazkom matrixowym bo i tak będziesz zdany na swój mózg i swoje sprawne/oby/ręce…oby zachować nasze sprawne członki i głowę…

  Cytat
  Juliusz Słowacki Chodzi mi o to, aby język giętki

  Powiedział wszystko, co pomyśli głowa:

  A czasem był jak piorun jasny, prędki,

  A czasem smutny jako pieśń stepowa,

  A czasem jako skarga nimfy miętki,

  A czasem piękny jak aniołów mowa…

  Aby przeleciał wszystka ducha skrzydłem.

  Strofa być winna taktem, nie wędzidłem.

  Juliusz Słowacki (z książki Beniowski. Poema)
  słowa kluczowe: język, mowa

  …kochani ..moja głowa dała myśl…na w.w. pierdoły matrixowe…
  skojarzcie ”język giętki”ile może wyrazić jw….a robot wyraża jakieś emocje…?

  …skąd w mojej głowie przypomina się nagle Beniowski…

 9. Może temat nie katolicki.. ale „dzieje się”.. Czyżby efekt Mandeli ??

  Dorabiałem na budowie. Robiliśmy na budowie domek jednorodzinny na dużym wzniesieniu,.
  Przyjechałem pierwszy, piątek 2.11.2018 ok 8:15 przebrałem się czekam na montera „szefa” , rzuciłem okiem na budowę nie ma jego busika jest za to renault kangoo czerwone (auto elektryka) ale generalnie nie było żywej duszy od drogi dojazdowej i miejsca gdzie stał ten renault kango.

  Wiec stoję obok swojego auta i widze z górki drogę dojazdową i za chwilę ‚szef’ jedzie swoim autem i widzę jak jakiś gość w niebieskim polarze (ale troche nietypowy) jedzie jako pasażer. Myślę sobie o ..przyjechal z kolegą z którym miałbym robić (tak się umawialiśmy ze wczoraj albo dziś miałby być ktoś…)
  „Szef” stanał autem obok tego renault cangoo (po lewej stronie auta). widzialem jak wysiedli „szef” poszedl dalej , ja do tego gościa, cześć!! (myśląc, przywitam sie zapoznam, skoro będziemy razem robić, chociaż zdziwila mnie ze był dość schludnie ubrany ),

  Gość do mnie ” dzien dobry” pogadał przez telefon, ktoś miał być i nie przyjechał, „szef” mówi, co jescze nie przyjechał ?, i gość poszedl z planami się kręcić po budowie.

  Ja cały czas myślę hmm.. co on taki ‚gbur’ albo może ja coś wyskoczyłem (że tak o cześć, ale myśle sobie a co tam..) Więc pamietam, że przecież mieliłem sobie w glowie ten powód czemu powiedziałem „cześć”, trochę jak filip z konopii 😉

  I potem przy mnie gość wsiadł w auto i pojechał. I gadam do „szefa” potem jak robimy Ty, a ten co z toba przyjechal to kto to?…

  Jak to kto… ja sam przyjechalem… ? No jak to sam a kto to byl i wysiadał… mial niebieski polar etc, gadał, ze nie przyjkechal ktoś etc…
  Aa to elektryk,… ale ja sam przyjechalem…. i mówi że przeciez sam przyjechał z kilka razy gadaliśmy o tym.. etc, etc…

  Teraz już sam nie wiem, ale potwierdzeniem dla mnie jest to, że tak jak mówiłem wyskoczyłem bezpośrednio do gościa „cześć” i odległość od auta to ok 10 m więc cieżko się pomylić… Niemniej świadomość i energia, że sam przeskoczyłem pomiędzy równoległymi światami w sposób bezpośredni robi wrażenie 😀

  1. Moja siostra, jadąc tramwajem przez miasto, obserwowała przez szybę kierowcę karawanu, obok którego siedziała „schludnie ubrana” starsza pani z dłońmi ułożonymi na leżącej na jej kolanach damskiej torebce…
   Po chwili siostra spojrzała jeszcze raz: kobiety już nie było…

   Siostra ma bardzo trzeźwy, praktyczny umysł, bez „odlotów”, więc jej relacje są dla mnie wiarygodne.

   *

   ps.

   1) A którym autem gość odjechał?
   2) Twój szef widział renaulta kangoo?

   ps. 2

   Działo się to w Dzień Zaduszny…

   1. A tak w zaduszki, ten drugi gość, elektryk odjechał renault kangoo. Mój szef widział renault kangoo (lub przynajmniej nie było możliwości aby go nie widział, ) bo obok niego stanął. Jak przyjechalem na plac budowy nielogiczne było dla mnie, żeby sam samochod (renault kangoo był na placu, pamietam jak pomyslalem, co on tutaj robi skoro żywej duszy nie ma) oraz nielogiczne było aby dwóch obcych facetów (elektryk i szef w jednym aucie dostawczaku mego szefa razem jechali). Z tą historią Twojej siostry kojarzy mi sie historia mego kumpla z Wawy który kilka lat temu jadąc rowerem po chodniku minął zakonnicę (czy ona go mineła) gdy podjechał za róg budynku nie było na chodniku żywej duszy, nie było możliwości aby zakonnica się gdzieś skryła.

   2. Hahhhaah faktycznie jakieś jaja się dzieją. Ja oglądałem sobie „W tyle wizji” sobie oglądam w reżimowej TV (nie jestem pisowcem, ale ojciec to ogląda, a i ja lubię ich posłuchać). Akurat puścili piosenkę w której były słowa „system wali i pali się”, poszedłem ją sobie wygooglać i trafiłem na artykuł na tej stronie, po czym zaintrygował mnie komentarz z boku i taką absurdalną drogą w kilkanaście sekund wylądowałem tutaj.

    Ale do rzeczy, nie dalej jak 1-2 tygodnie temu wracałem rowerem z polibudy, spojrzałem przed siebie – jakieś 15 metrów przede mną chodnikiem idzie kobita. Dosłownie na ułamek sekundy spojrzałem na licznik, potem znowu przed siebie i… jakby się pod ziemię zapadła! Aż się zatrzymałem, patrzę – nie ma jej. Podjechałem do przodu, rozglądam się. Normalnie szok i niedowierzanie. Podobny przypadek miałem circa 5-6 lat temu na nartach. Zatrzymałem się na chwilę na stoku (nie pamiętam po co), spojrzałem w górę – z szaloną prędkością jakiś wariat pędzi wprost na mnie. Był ledwie kilka metrów ode mnie, zderzenie było nieuniknione. Odruchowo skuliłem się i zamknąłem oczy. Po 2-3 sekundach lekko zdziwiony rozejrzałem się i… wokół mnie było całkiem pusto! Ktoś tam jechał kilkadziesiąt metrów niżej, ktoś bliżej z boku, ale nie było szans żeby którykolwiek z nich to był ten typ, bo musiałby się teleportować. Zresztą te kilka osób jechało zupełnie spokojnie, nikt nie miał nawet w połowie takiej prędkości jak ten idiota. Miałem jeszcze taki przypadek (bodajże w licem), że mieliśmy całą klasą rano do kina iść i przyszedłem nie pod to kino co trzeba, ale tego nie pamiętam zbyt dokładnie. Wiem tylko, że poprzedniego dnia w szkole koledzy i wychowawczyni mówili mi że idziemy do kina „A”, rano kumple dzwonią – gdzie ty jesteś, ja zdziwiony – no przecież czekam pod kinem, nikogo nie ma. A tu się okazuje, że wszyscy czekają pod kinem „B”. Pędzę na złamanie karku, chyba się nawet spóźniłem, a ci śmieją się ze mnie, że dilera muszę zmienić itd. Jeszcze kilka dni bezczelnie się nabijali, było to na tyle nieprzyjemne że dość skutecznie wymazałem z pamięci całą sprawę.

    Co się tyczy innych „efektów Mandeli”, to mój problem polega na tym, że o tym iż coś takiego istnieje dowiedziałem się w zeszłym roku, więc zawsze uważałem że pamięć mnie po prostu zawodzi. Dlatego nigdy nie przywiązywałem uwagi do sytuacji, gdy dałbym sobie rękę uciąć, że pamiętałem coś inaczej niż było naprawdę.

    P.S. Najlepsze jest to, że jak teraz wpisuję tę samą frazę, to ta strona jest owszem na 3 pozycji, ale w zakładce „wszystko” wyświetla się okienko z filmikiem z kawałkiem Kultu, a dałbym sobie rękę uciąć że jeszcze godzinę temu tego nie było, bo tak nie klikałbym zakładki „filmy” w googlach i nie trafiłbym tutaj. No nic, jak coś mi się jeszcze przypomni to napiszę. Pozdrawiam wszystkich z tutejszej „bandy świrów” xD

   3. TAW, opowiedzialem szefowi sytuację tak jak Tutaj, nie pytał jak to itp.. nie wchodził w temat za bardzo jedynie upewniał, że sam przyjechał. Po tym jak powiedziałem swoją wersję to powiedział, ze to elektryk (nie wiedziałem wcześniej kto to). No teraz już za późno trochę.. 🙂 Ten angel z YT czy to nie fotomontaż …?

   4. Nie, to nie fotomontaż. Autentyczna interwencja z innych gęstości. Czuję, że chyba specjalna wstawka ewolucyjna na czas Wielkiej Zmiany na naszej przepięknej planecie, bo film obejrzały już chyba miliardy populacji…

    Pamiętajmy też, że na innych gęstościach żyją też inne, zaawansowane technologicznie cywilizacje, więc ta interwencja może być pokazem ich technicznych możliwości…

    Nie sądzę, że to tak zwany anioł. Byty anielskie – wg mnie – nie ingerują aż tak bezpośrednio.

   5. Szkoda, że nie skonfrontowałeś szefa z tym renaultem kangoo, bo wtedy już dałoby się ogarnąć całość. Być może szef tego auta w ogóle nie widział (że jednak widział, jest tylko Twoją hipotezą badawczą). A jeśli rzeczywiście widział, to kto – wg niego – mógł nim odjechać, skoro – wg niego – na miejscu byliście tylko on i Ty?…

   6. ,, Jak pierwszy raz obejrzałem ten film 6 lat temu, długo nie mogłem dojść do siebie…”

    Tak, ja też, gdy swego czasu pierwszy raz trafiłam na te nagranie, dostałam oczu wielkości pięciozłotówek z rybakiem 🙂
    Zatrzymywałam film, puszczałam kadrami.

    Jest wiele podróbek, sklejanek, ,,pic na wodę fotomontaż”, ale ten film zdaje się być wiarygodną, nagraną rzeczywistością.
    Szukamy dowodów, to nagranie zdaje się nim być.

    Miłego!

   7. Ten filmik to ponoc trailer do chinskiej gry, choc przyznam ze kiedys tez mnie zaintrygował.
    Co do dziwnych zdarzen, to w okolicach wiosny, bedac w lesie,
    a raczej juz prawie z niego wychodząc. Zobaczyłem z około 100-150 metrów goscia około 60 ki, raczej skromnie ubranego, który
    szedł w moją stronę. Odwróciłem wzrok na kilka sekund a on zniknął z pola widzenia. Dziwne, bo za ten czas ciezko byłoby tak normalnie poprostu zniknąc. No chyba, ze sprintem przebiegł kilkanascie metrów i schował sie za jakim grubszym drzewem ;-)(ale po co ?) I najciekawsze, kiedy doszedłem do miejsca w którym go widziałem, bezwiednie odwróciłem głowe w prawa strone i zobaczyłem duzego ptaka ( cos jak sowa) znikajacego wsród konarów drzew. Pierwsza mysl to scena z filmu, o magu zamieniajacego sie w ptaka ( niesamowita synchronizacja ). Zdaje sobie sprawe, ze istnieje banalniejsze wyjasnienie, ale wewnetrznie czuję, ze to była dla mnie swego rodzaju wiadomosc – tylko jaka?

    A tu inna wiadomosc ( zbieg okolicznosci ?) z 11 listopada uchwycona w Norwegi;
    http://spaceweathergallery.com/indiv_upload.php?upload_id=149163

   8. TAW ten filmik był wielokrotnie uznawany za fake, zmontowany do gry jako reklama itd. Pamiętam jak go pierwszy raz obejrzałem daaawno, daaawno temu, chyba nawet i 10 lat, miałem pełno fantazji o magii, supermocach itp., a ten filmik mi je nieco pobudził. Cóż nigdy tak naprawę nie wierzyłem, że to jest niemożliwe (magia itp.).

    A skoro mowa o innych wymiarach to pochwalę się swoim doświadczeniem. Otóż pewnego poranka, gdy to jeszcze próbowałem stawać się lepszym człowiekiem, wzrastać w świadomości i moce, czy inne tego typu pierdoły, położyłem się na łóżku i słysząc ten nigdy niekończący się, niezanikający dźwięk w głowie(pisk czy jak to sobie nazwiemy) postanowiłem się w niego wsłuchać. W pewnym momencie (był on wtedy już bardzo głośny), gdy czułem dosyć dużo energii w swoim ciele, a czułem to mrowienie na całej skórze, zacząłem odbierać coś dziwnego. Moja siostra była wtedy w łazience, która jest za jedną ze ścian, nie pamiętam co tam robiła, faktem jest, że później wyszła niż… „ktoś inny”. Otóż zacząłem widzieć, a przynajmniej częściowo odbierać w raczej niezrozumiały sposób, dwa wymiary. Miałem nie do końca opuszczone powieki, więc częściowo widziałem swój pokój, pomijając fakt, że potrafiłem czasami patrzeć na swoje otoczenie (i nie tylko) z zamkniętymi oczami. Odbierałem jednocześnie równie jakby drugą wersję mojego pokoju, w którym umeblowanie różniło się, bardzo przypominało te, które było chyba dwa miesiące wcześniej. Co ciekawe widziałem bardzo dobrze kolory, a nie zdarzało mi się to chyba wcale, niestety kształty były dość mocno niewyraźnie, nie widziałem twarzy tej osoby. Otóż „ta osoba” wyszła z łazienki i weszła do mojego pokoju, zachowywała się bardzo, aż nienaturalnie, naturalnie, rzuciła coś pod szafkę (zgaduję, że podpaski), i podeszła do łóżka (ja byłem po drugiej stronie), zdaje się, że coś mówiła, ale niczego nie słyszałem z tamtego wymiaru. Z początku myślałem, że to moja siostra, ale miała inny kolor włosów i inaczej się zachowywała, poza tym później wyszła z łazienki. Ta nieznana mi osoba zachowywała się jakby… była mi bardzo bliska, przeszła na czworakach przez łóżko, rozmawiała ze mną, potem usiadła na mnie, gdy była blisko chyba wiedziałem co mówi, o co pyta, ale to było dobrze ponad rok temu, może dwa i nie pamiętam już. Połączenie zerwałem przez swoją hmm, „głupotę” to jedyne co mi przychodzi do głowy, ale to zbyt dosadne słowo. Chciałem pójść głębiej w to, ale trochę obawiałem się co się może stać, poza tym czułem się jakby sam jeden pośród tej całej wiedzy i doświadczeń jakie miałem, chciałem potwierdzenia tego, pokazać to komuś udowodnić sobie i innym, że nie jestem świrusem, więc próbowałem zawołać siostrę i wtedy przekonałem się, że będąc w tym stanie niebardzo jest się w stanie efektywnie poruszać jakąkolwiek częścią ciała z narządami mowy włącznie. Wkręciłem się w tą konieczność zawołania siostry i tak zerwałem połączenie. Miałem parę innych doświadczeń z widzeniem innych miejsc czy to innych części domu podwórka tego czy innego świata i wymiaru, linii czasowej, cofanie się do przeszłości. Najczęściej jednak po prostu widywałem mnóóóóóstwo najpierw oczu, wszędzie tylko oczy i potem tyle samo twarzy, nie tylko ludzkich i potem właśnie różne miejsca.

   9. Odmienne zdanie? No cóż, jedyne co fake’iem śmierdziało to ten filmik https://www.youtube.com/watch?v=_4HdMWBXZ3Y Reszta wygląda prawdziwie. A tak swoją drogą… Ma jakąś… dziwną… czaszkę… Tak w ogóle dziwna rzecz, nikt tu nie rozumie co piszę (przynajmniej z tych co odpowiadają), a szczególnie ty TAW. Czy piszę naprawdę tak enigmatycznie?

   10. Z czasem się wszyscy zgramy, spokojnie 🙂

    Myślę, że między nami to sprawa pokoleniowa: ja mam już siwą brodę, Ty wyglądasz na Młodego Boga, więc i językami operujemy stosownie do swoich epok… 😉 😀

   11. „Dziewczyna czuje, odpowiadam skromnie.
    A gawiedz wierzy gleboko.
    Czucie i wiara bardziej mowia do mnie
    Niz Medrca szkielko i oko.

    Martwe znasz prawdy
    Nieznane dla ludu
    Widzisz swiat w prochu
    W kazdej gwiazd iskierce
    Nie znasz prawd zywych
    Nie obaczysz cudu
    Miej Serce i Patrzaj w SERCE ❤ "

    Cytuje z pamieci, wiec darujcie, jesli jakiegos znaczka brakuje 😉

    Zawsze widzieli Ci, ktorzy patrza uwazniej.
    Poeci o tym wiedza…POECI oczywiscie, bo sa i ci, ktorzy… tylko pisza 😉

 10. Pamiętajmy też, że na innych gęstościach żyją też inne, zaawansowane technologicznie cywilizacje, więc ta interwencja może być pokazem ich technicznych możliwości…

  Skoczki

  1. zastanowiłam się nad tymi Skoczkami .

   Artyści przekazują informacje różnorako np poprzez filmy .
   Jest taki Jamper .W skrócie na Skoczków polują Paladyni ? twierdząc, iż do takiej mocy ma prawo tylko Bóg .
   A co jeśli to wcale nie obcy i żadna technologia ? Przecież są portale między wymiarami .

   1. „A co jeśli to wcale nie obcy i żadna technologia ? Przecież są portale między wymiarami .”

    Wciaz mnie zaskakujesz GENIUSZEM ❤

    Zwa GO takze Aniol 11 godziny. Jesli potrzeba, potrafi wplywac na Czas.

   2. Zaginają Czas a nie na niego wpływają . Każde duże wpłynięcie czasowe zakończyło by się katastrofą . Pewne osoby przybywają z czasu Przyszłego wiedząc co się wydarzy i zapobiegając temu w ten sposób zmienia się kierunek … Naprawiają …

    Dlatego wiem ,iż Osoby z pewnymi umiejętnościami które źle z tego korzystają …. no po prostu swoje wiem . I wiem że to już weszło jakby w życie. Na pewnym etapie Świadomości nic nie pozostaje nie zauważalne i ma swoje konsekwencje.

    Jedenastki próbuję tę liczbę rozpracować odnaleźć jej prawidłowe znaczenie we wzorze .

   3. O, właśnie mi się przypomniało o tych „skokach” i „portalach między wymiarami”. Np. kiedyś zdarzyło mi się ratować dziewczynę, którą zaatakował gwałciciel. Było to w półśnie takim, nie wiem jak to się ostatecznie skończyło, bo gdy sięgnąłem do niej swoją ręką całą w świetle, połączenie się urwało.

 11. Mośki otwarcie o swoich marzeniach ekspansji.

  Gdzie się podzieją Żydzi? Twierdzą, że brakuje im terenów terenów do życia. Możliwe trzy kierunki w tym Polska

  „Populacja Izraela będzie wynosiła 20 milionów. To oznacza, że Izrael stanie się najbardziej zatłoczonym państwem wśród krajów rozwiniętych. To oznacza, gęstość zaludnienia 922 osoby/km2, czyli 2,5 razy gęściej niż obecnie. Takie są prognozy Instytutu Shoresha.

  Jak wiadomo, Izrael ma najwyższy współczynnik dzietności wśród krajów rozwiniętych a wyniki Instytutu Shoresha pokazują, że wskaźnik Izraela jest obecnie na tym samym poziomie – (3,1, dziecko w rodzinie) jak w Meksyku, który znajduje się na czele tej listy.

  […]

  Efektem tego przeludnienia będzie naturalny ruch na zewnątrz albo w postaci aneksji jakiegoś terytorium, albo masowej emigracji.

  Tutaj są dwie możliwości. Izrael krok po kroku będzie usuwał Arabów z Zachodniego brzegu Jordanu, co oczywiście wywoła kolejną wojnę, albo też Izraelczycy zaczną emigrować.

  Kierunki emigracji są prawdopodobnie następujące:
  1, Drugi Izrael w południowej części Ukrainy. To plan, który częściowo jest znany, opisany przez „Times of Israel”, polegający na kolonizacji terenów południowej Ukrainy, na których zwierzchnią władzę w początkach średniowiecza sprawowało państwo judaistycznych Chazarów, koczowników, którzy przyjęli judaizm. Na podstawie tych historycznych przesłanek powstał ww. plan.
  2. USA, gdzie żydowska populacja jest dość liczna, a ich lobby dominujące.
  3. Polska, którego obywatelstwo ma coraz więcej Izraelczyków.

  Unikać będą raczej Europy Zachodniej, gdzie szerzy się antysemityzm.”

  No i proszę, widać nie obawiają się ciągle zarzucanego nam, polskiego antysemityzmu … 😉

  (Źródło: The Jerusalem Post)

  https://nczas.com/2018/11/17/gdzie-sie-podzieja-zydzi-twierdza-ze-brakuje-im-terenow-terenow-do-zycia-mozliwe-trzy-kierunki-w-tym-polska/

   1. O tak, tak – jak najszybciej 😀 😀 👍

    P.S. „Wino, kobiety i śpiew” też jest super!

  1. Plany naszych okupantow
   ———————————
   „Otrzymujemy informacje, że dużo Ukraińców wyjeżdża już do pracy do Niemiec. Tam dostaje darmowe kursy językowe, pracodawcy dają tam możliwość przygotowania się do pracy, są szybsze zmiany kwalifikacji. Warto się tym zainspirować, bo niedobory na rynku pracy będą zagrożeniem dla polskiej gospodarki – oceniła Niemyjska.

   Dodała, że Polska do 2050 r. „powinna przyjąć 5 mln emigrantów zarobkowych, by utrzymać taką skalę wzrostu gospodarczego, jaka jest obecnie”.

   https://nczas.com/2018/11/14/czy-oni-oszaleli-ministerstwo-przekonuje-ze-trzeba-otworzyc-szerzej-granice-polski-dla-imigrantow-potrzeba-50-milionow-osob/

   1. „Dodała, że Polska do 2050 r”
    A nie przyszlo jej na mysl : powrot RODakow z zapadu. Okolo 5 milionow mogloby wrocic…
    I wzrost liczby urodzen ❤ Polakow w Polsce ❤

   2. Oto fragment e-maila od Microsoft’a, który otrzymałem:
    Otrzymujesz tę wiadomość e‑mail, ponieważ aktualizujemy Umowę o świadczenie usług firmy Microsoft odnoszącą się do produktów i usług konsumenckich Microsoft, z których korzystasz. Zmieniamy nazwę podmiotu zawierającego umowę o świadczenie usług bezpłatnych na rynkach europejskich (Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Szwajcarii) z Microsoft Corporation (Stany Zjednoczone) na Microsoft Ireland Operations Limited, One Microsoft Place, South County Business Park, Leopardstown, Dublin 18, Irlandia. Zmieniamy również zapis dotyczący prawa właściwego dla wykładni wszystkich roszczeń związanych z bezpłatnymi i płatnymi usługami konsumenckimi na rynkach europejskich. Do Umowy o świadczenie usług firmy Microsoft nie wprowadzamy żadnych innych zmian.
    … Pozdrawiam Wszystkich!

  2. B. ciekawy wywiad z p. Joanną Teglund, byłą wieloletnią pracownicą Szwedzkiego Urzędu ds. Cudzoziemców – nie tylko na temat migrantów.

   Imigracja. Czy Polska powtórzy tragiczne błędy Szwecji?

   Władze Szwecji, mając na ustach szczytne cele, otworzyły się na tzw. uchodźców. Z czasem podział na legalną i nielegalną imigrację się zatarł, a proces wymknął się spod kontroli. Dziś w Polsce widoczne jest podobne żonglowanie pojęciami. Sięga się przy tym po szantaż emocjonalny. O tym, jak jesteśmy manipulowani, ale i jak nie powtórzyć migracyjnych błędów Szwecji, w rozmowie z Romanem Motołą opowiada Joanna Teglund, były pracownik urzędu migracyjnego w Szwecji.

   https://www.pch24.pl/imigracja–czy-polska-powtorzy-tragiczne-bledy-szwecji—video-,64175,tv.html

  3. Miałam dzisiejszej nocy dziwny, mocny, chyba proroczy sen, nie będę zapodawać treści ale kwintesencją tego snu niech będą słowa które do mnie w dziwny sposób rankiem przemówiły.

   „Ziemia lechicka nasz kRAJ Polska nigdy nie była, nie jest i nigdy nie będzie krajem dla plemienia Jahwe.!!!

   Ziemia Lechicka jest Matką tylko Słowian !!!!

   Niech więc plemię żmijowe nie zbliża się do naszych granic, bo rozpali się Lechicka MOC która w nas Lechitach na razie jest jeszcze śpi.

   Kochanowski tak ujął to w swoim wierszu „Wawel zakłamany”:

   „Lecz własne dziady przewrócone w grobie,
   Wstaną i poniosą kaganka ku Tobie”.

   Oby proroctwo się wypełniło i dla nas Lechitów radością było.

   1. Nim przeczytałam Twój komentarz Aniu napisałam :
    iż dla nich będzie lepiej jak odlecą na ten swój Księżyc. 🙂 Kłamstwa mają krótkie Nogi 🙂

   2. „kaganka”
    Jak to odczytac?
    kaganek – swiatelko, lampka
    kagan – tytul wladcy u pewnego ludu z ktorym walczyl ksiaze Swiatoslaw
    kaganiec – nakladaja istoty perwersyjne na glowy zwierzat i nie tylko

 12. Ciekawe informacje w kilku mendiach:

  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/miedlar-empik,96,0,2421600.html

  Empik usuwa z dystrybucji książkę Jacka Międlara „Moja walka o prawdę- wyznania byłego księdza”
  Piszą o tym znane w Polsce potrale internetowe, a ja czytając komentarze zauważyłam, że po raz kolejny okupant strzelił sobie w kolano. Wielu ludzi dopiero z tych artykułów dowiedziało się, że ktoś taki jak Jacek Międlar istnieje, i że napisał książkę. Na moje oko to darmowa reklama.

  1. …wszedłem na w/w stronę, przeczytałem artykuł owej rzecznik – spolegliwy wobec znanej wszystkim nacji i przeszedłem do komentarzy…trzy do odczytu (w tym 2 x takie samo),,,pod spodem opis: „komentarzy 423” , których nie można otworzyć…faktycznie lepszej reklamy Jacek nie mógł sobie wymarzyć…chwała odważnym i bezkompromisowym Lechitom i SŁAWA….

 13. Jak podają unijno-państwowe mendia, „Wielka Brytania i UE osiągnęły porozumienie ws. Brexitu”…

  Czyli jak zwykle KRUK KRUKOWI oka nie wykole.

  Natomiast nasz największy przyjaciel?-wróg, USA, wcale nie zamierza znieść wiz dla przyjaciół Polaków.

  Po prostu jaja wielkości Mount Everest. 😀

 14. Sadze, ze pewne wydarzenie „wstrzasnelo” dzisiaj polska opinia publiczna, a mianowicie rozprawa koncernu medialnego Axel Springer przeciwko Witoldowi Gadowskiemu o „naruszenie dobr osobistych” w Sadzie Okregowym w Warszawie. Pod sala rozpraw zebralo sie chyba 250-300 osob. Scisk taki, ze nie dalo rady przejsc. Zgromadzeni odspiewali Rote z niezapomniana zwrotka „nie bedzie Niemiec plul nam w twarz”. Pojawily sie transparenty KL Warshau. Gadowski wzruszony.

  Ludzie wqurwieni nie tylko na „Niemca”, ale i na PiS, i na tzw. wymiar sprawiedliwosci. Jechali po PiSie rowno. Wypomnieli m.in. brak repolonizacji mediow i brak reformy sadowniczej.

  Rozprawa sie nie odbyla, zostala odwolana „ze wzgledow bezpieczenstwa”. Telewizja wRealu24 zamiescila 2 nagrania.
  W drugim Gadowski udziela krotkiego wywiadu. W tlumie jest i prof Nowak, zadowolony, ze Gadowski zrobil kolejny krok naprzod i po raz pierwszy ostro skrytykowal PiS. Dodal, ze sporo pisowcow opuszcza PiS i przechodzi do RN.
  [13:30] prof J erzy Nowak
  [16:00] wypowiedz Adama Slomki „mniej wiecej polowa sily decycyjnej rzadu, to nawet nie jest PiS, a UWolnosci, ludzie Komorowskiego, Kiszczaka […]”

  TVP Info rowniez komentuje zamieszanie wokol procesu, a Gadowskiego okresla jako „bylego dziennikarza TVNu”. Jak widac mszcza sie. https://www.youtube.com/watch?v=zrnAAXefME0&t=61s

 15. „Czuję się w obłędzie. Wysłuchałem wywiadu z Panem Leszkiem Bublem. http://www.youtube.com/watch?v=WYVkUaUAtMo … Pan Leszek wyspowiadał się na stronach Porozmawiajmy TV. Jest po prostu biednym człowiekiem… Ale pozdrawiam Wszystkich!” Mój dawny kolega ( zerwałem z nim kontakt, bo mnie zawiódł ) był „fanem” Leszka Bubla i namiętnie czytał jego gazetę jakby była biblią. Podchodziłem kiedyś nieufnie do pana Leszka Bubla, więc tym bardziej chętnie wysłucham tego wywiadu, bo tak naprawdę nigdy do końca nie poznałem jego poglądów. Nie znoszę syjonistycznego i talmudycznego antypolonizmu, więc aby nie być ignorantem, chętnie posłucham pana LB. W końcu poznam dogłębniej poglądy tego człowieka. Jacku, dzięki za info.

 16. jacekgrap, właśnie wysłuchałem wywiadu z panem Leszkiem Bublem na PorozmawiajmyTV i bardzo pozytywnie oceniam ten wywiad. Pan Leszek Bubel ma poczucie humoru i jest odważny a do tego bezpośredni. W końcu lepiej poznałem tego człowieka. Aha, bardzo lubię też Alexa z PorozmawiajmyTV. Nie znam osobiście, ale facet ma ciekawą osobowość, jest oryginalny i porusza tematy odjechane w pozytywnym sensie a także takie które są uważane za niepoprawne politycznie.

 17. Coś drgnęło w temacie zakupu ziemi … 😉

  Łaskawy PiS. Pozwoli kupić więcej ziemi nie-rolnikom. Opublikowano projekt nowelizacji ustawy

  Działki rolne do 1 hektara oraz grunty położone w obrębie miast będzie mogła kupić osoba nie będąca rolnikiem. Pozostałe nieruchomości rolne, tak jak dotychczas, będzie mógł nabyć tylko rolnik – zakłada projektowana nowelizacja o kształtowaniu ustroju rolnego. Najpierw ograniczyli, teraz lekko odpuszczają – ludzki pan ten rząd PiS.

  Początkowo nowelizację przepisów zapowiadano po roku od wprowadzenia przepisów o wstrzymaniu sprzedaży nieruchomości Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa (z kwietnia 2016 r.), jednak w wyniku licznych uwag od różnych organizacji rolniczych, projekt dopiero w tym tygodniu został opublikowany na stronach Rządowego Centrum Legislacji. Jego autorem jest ministerstwo rolnictwa.

  https://nczas.com/2018/11/28/laskawy-pis-pozwoli-kupic-wiecej-ziemi-nierolnikom-opublikowano-projekt-nowelizacji-ustawy/

  1. Ziarenko, ja z niecierpliwością oczekuję na ustawę całkowicie zabraniającą sprzedaży naszej Lechickiej Ziemi zagranicznym naszym okupantom, a w szczególności chazarskim Niemcom.

   Wiem, że wszystkie sprzedaże, zresztą nielegalne, bo nikt z rządzących chazaroprzechrztów nie zapytał się Nas, Suwerena, czy może tego dokonać, muszą i zostaną odwołane po dojściu do władzy w tym moim i naszym pięknym kRAJu właściwych ludzi, czyli NAS LECHITÓW.

   Dziękuję Ci za już trochę radosną wiadomość, ja jednak chcę całkowitej wolności dla NAS w Naszym kraju.

   Tak się stanie, bo tak musi się stać i powoli już się staje, takie jest bowiem Jedyne Prawo Jedynego … Przyczyny i Skutku.

  2. Aniu, idziemy ku Wolności. Może jeszcze małymi kroczkami, ale nieustająco do przodu. Grunt to mieć wytyczony cel i nie zbaczać z drogi. Całe to szaleństwo dookoła nas budzi kolejne rzesze RODaków, którzy dołączają do nas na tej drodze. To nasz kRAJ, nasza Ziemia i żadne gadziny nie są w stanie tego zmienić. 🙂

  3. Działki rolne do 1 hektara oraz grunty położone w obrębie miast będzie mogła kupić osoba nie będąca rolnikiem.

   A od kiedy?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s