<https://youtu.be/yefAWnd9cnI

Z Igorem Witkowskim, analitykiem niezależnym, badaczem regresu cywilizacji zachodniej oraz rozpadu światowego systemu opresji, rozmawia Janusz Zagórski z Niezależnej Telewizji.

Reklama

56 myśli w temacie “System się sypie, to kwestia już tylko kilku miesięcy… – Igor Witkowski

 1. Pan IW tyle mówi o dramatycznej sytuacji we Włoszech, a w naszych mediach cicho sza.
  Z całym szacunkiem dla p. J.Zagórskiego – za dużo i zbyt emocjonalnie wtrąca się do wypowiedzi swojego rozmówcy. Przeszkadza mi to.

   1. System się sypie TO WIDAĆ, SŁYCHAĆ I CZUĆ!
    Nie jeden, ale juz dwa: jeden duzy, drugi mały- DWA JASTRZĘBIE NAD NAMI ZAKOŁOWAŁY I TO WYKRZYCZAŁY 😀
    A Teleskop Hubble’a zobaczył „ducha”
    1 godz. 18 minut temu

    ,,Europejska Agencja Kosmiczna (ESA) opublikowała wykonane przez teleskop Hubble’a, niezwykłe zdjęcie mgławicy IC 63, widocznej 550 lat świetlnych od nas w gwiazdozbiorze Kasjopei. Charakterystyczny kształt mgławicy, zwanej nie bez racji Duchem Kasjopei, to skutek działania silnego promieniowanie zmiennej gwiazdy Gamma Cassiopeiae. Gwiazda ta jest centralnym punktem litery W, którą na naszym niebie ten gwiazdozbiór przypomina.

    Gamma Cassiopeiae to świecący niebiesko-białym światłem zmienny podolbrzym, otoczony dyskiem gazu. Gwiazda jest 19 razy większa i 65 tysięcy razy jaśniejsza, niż nasze Słońce, wiruje aż 200 razy szybciej od niego. Tak szybka rotacja sprawia, że kształt gwiazdy jest nieco spłaszczony, a część materii bywa wyrzucana do towarzyszącego jej gazowego dysku. Utrata masy jest przyczyną zmian jej jasności.

    Promieniowanie Gamma Cassiopeiae jest tak silne, że poważnie zaburza kształt mgławicy IC 63, znajdującej się kilka lat świetlnych od niej. Jego skutki widać też po kolorach docierającego do nas promieniowania

    https://www.rmf24.pl/filmy/news-teleskop-hubble-a-zobaczyl-ducha,nId,2650131

    NO DZIEJE SIĘ, ZE AŻ DWA LWY ZARYCZAŁY;
    ,,dwa kamienne lwy, z których jeden ma na tarczy napis „Zawsze wierny”, a drugi „Tobie Polsko”. Nad sklepioną bramą środkową, ku której zbiegają się skrzydła kolumnady wyryto: Mortui sunt ut liberi vivamus (Polegli, abyśmy wolni byli).”

    Rada zwróciła także uwagę, że pierwotnie na tarczach posągów lwów widniały napisy: „Zawsze wierny” oraz „Tobie Polsko”. „Z historycznego i politycznego punktu widzenia, wraz z mieczem Szczerbcem, napisy te tworzą zespół architektoniczny, który sięga daleko poza upamiętnienie poległych, a staje się symbolem wykorzystania historii w bieżących kampaniach politycznych” – oświadczyli deputowani.

    https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-ukraincy-chca-usunac-lwy-z-cmentarza-orlat-symbol-polskiej-o,nId,2649669

    CHCĘ TU MOCNO ZAAKCENTOWAĆ! MIECZ SZCZERBIEC!
    Historia Szczerbca, świętego miecza Chrobrego, który dostarczył Anioł Boży, z poleceniem zjednoczenia 12 plemion Lechitów.

    Szczerbiec miecz z Nieba i 12 plemion Lechitów.
    .https://www.youtube.com/watch?v=erK0WdQE1Ls

    SZAMAN ZAGRA W KATOWICACH, DAVID ICE WE WROCŁAWIU – ALE PRZYSPIESZYŁO – SZCZERBIEC WYRWĘ ROBI!
    Pierwszy Polski Wywiad z David’em Icke’m – Janusz Zagórski https://www.youtube.com/watch?v=QMeZEIwqIJE

    PAN TADEUSZ: Nowy Wszechświat rusza,,,,

  1. Czyżby dramatyczne zjawiska pogodowe miały przyspieszyć rozwój wydarzeń we Włoszech, o których mówi pan IW?

   „Co najmniej 12 osób zginęło we Włoszech w ciągu dwóch dni wichur, gwałtownych burz i powodzi – podają media, powołując się na lokalne władze. Synoptycy ostrzegają, że nad kraj zbliża się kolejna fala niepogody. W Wenecji woda wdarła się do bazyliki św. Marka.
   […]
   W Wenecji wczoraj poziom wody był najwyższy od pół wieku. Od soboty podniósł się o 160 centymetrów. Plac świętego Marka, po którym wczoraj pływały łódki, został zamknięty. Zamknięta została również znajdująca się na placu najsłynniejsza restauracja miasta „Florian”. W innych, które są czynne, turyści i obsługa brodzą w wysokich kaloszach. Woda sięga niemal do kolan. Podobna sytuacja panowała dziś w wielu otwartych sklepach. Kompletnie zawiódł system tam MOSE, mający zabezpieczyć miasto przed zalaniem”.

   https://podroze.onet.pl/wlochy-co-najmniej-12-ofiar-smiertelnych-niepogody-to-nie-koniec-ulew/ngllsd2

 2. No to niezły gips pani Basiu.
  Jak się ludziom mówi, że to wszystko jest chore i złe to się patrzą na Ciebie jak na ufo. Poziom odcięcia od racjonalnego myślenia jest taki jak w ostatnich wyborach. Głosujmy na bandytów, masonów, zdrajców i komuchów, żeby było tak jak było. Nie zauważają, że to zmierza do smutnego końca, żadnej refleksji. Cytat z mojego taty: „po co ty mi to odpowiadasz? przecież jak ja się odnajdę w tej innej rzeczywistości? Tyle lat w niej żyje i lepiej nic nie zmieniać” Czyli wszyscy zawiązać oczy i skoczyć w przepaść.

 3. .https://www.youtube.com/watch?v=jKdMpqIFOhI

  nie ma czegos takiego jak wybory, tylko iluzja wyboru poprzez pojscie do urn. To nie Polacy wybieraja, tylko agentury, a Polacy maja czuc, ze to oni mieli wybor, skreslic kogos tam. Tam juz dawno zostalo wybrane, kto zarzadzal bedzie Polakami. Jesli przedyent mowi, ze Polacy dokonali wyborow, to niestety albo jest niesprawny na psychice, albo po gruntownym praniu mozgu w piwnicach CIA na zmiane osobowosci i podatnosci na programowanie typu MK ultra.Telewizjyjne informacje zreszta rowniez dokonuja manipulacji umyslowej na obywatelach, ktorym wmawia sie wyniki wyborow czy sondaze, ktore powtarza sie od zerzygania i znudzenia tak dlugo, az petent uwierzy w to, co tam sie gada.

   1. Sfałszowali przedostatnie samorządowe, to fakt, czy te też, nie wiem. Wiem jedno. Wygrywa ten, kto ma lepszą reklamę. Zatem manipulują ludźmi i tak wygrywają. Im więcej ktoś włoży w reklamę i im bardziej reklama będzie agresywna, tym więcej zyska. Bagno!

   2. Chłopaki cóż …ataki energetyczne na świadomych a cóż powiedzieć o nieświadomych albo z podczepami…
    Ludzie nie są sobą a dopóki nie staną się wojownikami i nie pogonią ataków energetycznych…i podczepów..
    Trzeba uświadomić ludziom że są ataki energetyczne …że nie są sobą …
    https://www.odkrywamyzakryte.com/ataki-energetyczne/

 4. Chociaż napisano już chyba „o prawdzie” wszystko, co miało być napisane i przeczytane, i wyświetlono tysiące filmików i filmów, cóż, kiedy nie wszystko zostało właściwie przez niektórych zrozumiane.

  Tylko wtedy, gdybyśmy każdy z nas oddzielnie swoje wnętrza na papier czy film przelali, może dopiero wtedy całą okrutną prawdę o NAS byśmy poznali.

  „To świadomość tworzy rzeczywistość”

  Umysł nie jest intruzem w królestwie materii, jest raczej stwórcą sfery materii, a świadomość i nasz materialny świat są ze sobą ściśle połączone.

  Doskonałym tego przykładem jest to, że wszystko we wszechświecie jest energią, a nic nie jest stałe w świecie fizycznym.

  Sposób, w jaki myślimy i postrzegamy rzeczywistość, jest odpowiedzialny za to, co widzimy przed sobą.

  Żaden nasz problem nie może być rozwiązany z tego samego poziomu świadomości, która go stworzyła.

  Każda zmiana zaczyna się wewnątrz Nas.

  Każdy z Nas ma więc taki świat rzeczywisty, jaki ma w swoim wnętrzu, i tu jest miejsce na zastanowienie się, czym emanujemy, a czego oczekujemy, jeśli tu nie ma zgodności /TAW synchronii 😀 / to nie miejmy do nikogo pretensji, że coś dla nas jest nie tak, jak oczekiwaliśmy, pretensje miejmy tylko do siebie samych.
  Ot, i cała prawda i filozofia szczęścia, radości i zadowolenia każdego z NAS na tej Przepięknej Planecie.

  Jakże pięknie i mądrze wyraził to Mahatma Ghandi w poniższych słowach.

  „Bądź zmianą, którą chcesz zobaczyć na świecie”

 5. ” Ale najpierw Kościół musi runąć… „Bardzo się z tego powodu cieszę, ale mam nadzieje, że moja mama się nie załamie, bo jest praktykującą katoliczką. Wierzy w dobro i dlatego chodzi mi o jej zdrowie.

  1. To zacznij już ją powoli, delikatnie przygotowywać…

   Ja swoją przygotowuję już od pięciu lat…

   I dopiero po pięciu latach zaczynam – właśnie na jej twardym przykładzie – zauważać pierwsze delikatne tąpnięcia w betonowej strukturze egregora… 😀

   Moja Mama – twarda katoliczka – już wie, co się wyprawia pod podłogą Kaplicy Sykstyńskiej…

  1. Żyjemy w bandyckim kraju – to jest oczywiste dla mnie od lat. Skarbówka robi takie numery – to pożyteczni idioci. Takie sprawy pokazują, jak bardzo wielu urzędników stało się całkowicie odczłowieczonych czyli straciło całkowicie kontakt ze swoją duszą. Łatwo jest zarzucić haczyk na zwykłego zjadacza chleba i zgnoić go, albo nawet zniszczyć. Tylko po to, aby wykazać się dobrymi statystykami ilości złapanych „przestępców” podatkowych i zyskać uznanie przełożonych, zleceniodawców. To ohydne …
   Ten system musi upaść …

   1. Akcja wywołuje reakcję.

    Pewnie słyszeliście o sprawie w której urzędniczki wystawiły mandat sprowokanemu przez siebie mechanikowi samochodowemu z Bartoszyc, (wymiana żarówki w samochodzie, bez paragonu, czy faktury), sprawa trafiła przed sąd, sąd oznajmił, że mechanik jest winny, ale odstąpił od wymierzenia kary.

    Teraz te urzędniczki zostały przez kogoś oskarżone o jazdę niesprawnym samochodem:

    https://fakty.tvn24.pl/fakty-w-poludnie,98/bartoszyce-ktos-doniosl-na-urzedniczki-skarbowki,885002.html

    nawet takie media jak TVN potrafią czasem wywołać uśmiech na twarzy i poprawić nastrój.

   2. Dodam jeszcze, że to talmudyczne działanie. Ciekawe, jakie geny oni mają…? 🤔 🙂

   3. „Żyjemy w bandyckim kraju”
    KRAJ nie jest bandycki. Tu sa BANDYCI w naszym swietym kRAJu

   4. ,, Takie sprawy pokazują, jak bardzo wielu urzędników stało się całkowicie odczłowieczonych czyli straciło całkowicie kontakt ze swoją duszą.”

    O tym już kiedyś mówił TAW i ostatnio też powtórzył.
    Mam teraz właśnie do czynienia z;
    1. korupcja jak cholera w urzędzie(na szczęście nie tu, gdzie mieszkam)
    2.jak to rozegrać, żeby nie wkopać przemiłych znajomych, którzy wpadli w tę pajęczynę jak ślepe muchy i żeby było zabawniej doczepili swoje sanki do tego kuligu(!), traktuję to jako chwilową demencję
    3. być uczciwą, wiedząc, że ,,zadrę” z obławiaczami

    Logiczne, że przyświeca mi tylko moja słowiańska uczciwość, którą cenię nade wszystko.

    Dam(y) radę! Mam pomysł.
    Znajomych ochronię, a gówno urzędowe rozwalę!
    Oczywiście wszystko drogą prawną i ,,uczonych w piśmie”

    Przepraszam, że jestem ordynarna, ale gówna nie owija się pazłotko.
    Nawet nie wiecie, jakie kumoterstwa i machloje teraz się dzieją w naczalstwach urzędowych, gdzie pod pozorem walki z nieuczciwością ,,kontrolerzy” ściągają opłaty, zapłaty, mandaty… do swojej kieszeni.
    Przesadziłam. Z pewnością wiecie.

  2. A na okładce promowanej książki prof. JRN mamy podobiznę kolejnego pożytecznego idioty (z wyższej półki). 😉
   Nie mogę patrzeć na tę gębę …

   1. „Nie mogę patrzeć na tę gębę …” Nie poznaję koleżanki he he 😀

   2. Dziękuję TAWie za słowa otuchy. 🔆 🙂 Jest w porządku, daję radę.

    Ale na tę gębę nigdy nie mogę patrzeć, tak mam od samego (jego) początku … 😀

 6. Lubię ekspresję Marcina Roli, pewnie dlatego, że jak się zdenerwuję, też używam takich słów… a nawet „rzucam mięsem” 🙂

 7. NCzas przypomina sylwetke pralata Jankowskiego. Kontakt operacyjny Delegat vel Libella. Rozmilowany w luksusie pedofil.
  ——————————–
  Przypomniał [Cenckiewicz], że mimo iż od wielu lat wiadomo, iż ksiądz Henryk Jankowski był Kontaktem Operacyjnym Służby Bezpieczeństwa o pseudonimie „Delegat” i donosił między innymi na Annę Walentynowicz, nikt się nie oburza ani nie domaga usunięcia jego pomnika z tego powodu.

  Cenckiewicz napisał, że współpraca księdza Jankowskiego z SB jest bardzo dobrze udokumentowana, między innymi w opublikowanej na ten temat pracy Grzegorza Majchrzaka pod tytułem „Kontakt operacyjny „Delegat” vel „Libella””. SB znała też pedofilskie skłonności księdza.

  https://nczas.com/2018/12/04/afera-wokol-niezyjacego-ksiedza-pralata-jankowskiego-slawomir-cenckiewicz-zwraca-uwage-na-ciekawy-aspekt/comment-page-1/#comment-897710

  1. Vikingu, pięknie Ci dziękuję, Twoja przepiękna Symfonia muzyczna Wielkiej Zmiany, piękne dzisiejsze Słoneczko i w siną dal odszedł mój wczorajszy bardzo smutny dzień.

   Podglądam Cię 😀 i gapa ze mnie, bo nie zauważyłam, żeś Ty taki muzyczny TALENT.

   Dziękuję ❤

  2. Vikingu to boooskie! Dziękuję ❤ 🙂

   I nie wiem skąd wytrzasnąłeś ten obrazek (albo kto Ci go podsunął 😉 ), ale nie wierzę że to przypadek…… 😀
   Zszokował mnie, wzruszył i rozśmieszył… 😀

   Tak, miłość pomiędzy tymi których (rzekomo) dzieli przepaść jest możliwa… 🙂 ☺

   Utwór w trochę innym klimacie, ale czuję, że muszę wkleić:

   Kocham Was 💗

  3. Nie można zobaczyć a szkoda chciałam posłuchać czy to takie dobre. Kiedyś zaczęłam słuchać utworu Radka i wyszła trochę nuda bez ducha na kopię JMJarra no ale gusta są różne.

  1. Oj Vikingu, tak Cię podglądałam,
   A najważniejszego nie widziałam,
   Że Ty sobie cicho siedząc, grasz,
   I świat cały wiadomo gdzie masz. 😀

   Wiem, że jak wyłączasz się z matrixa,
   Muzyka wtedy w Tobie dostaje „fiksa”
   I wówczas tworzysz te wspaniałe tony,
   Które dzisiaj słucham czas niezmierzony.

   Nie chcę Ci kadzić, bo tego nie znoszę,
   Ale składam ukłony i o więcej proszę,
   Taki miły, cichutki, taki skromniutki,
   Aż nagle wybuch twórczy, całkiem milutki.

   1. Aniu, super rymujesz 🙂 Jest taki kanał na you tube: Anka Słowianka, który zasubskrybowałem. To Twój?

  1. Moimi najlepszymi wibracjami jest śmiech wszystko pogoni. Kiedyś zobaczyłam jak coś zostało na mnie napuszczone leciało w moją stronę jakby jakieś dzidy czy coś , zatrzymało się w pewnej odległości ode mnie a po chwili poleciało na ziemię . Normalnie jak z Matrioksa (film) 😂

   1. Bo śmiech to to radość, a radość to zdrowie, radość w sercu, radosne myśli stwarzają piękno, ale musimy w to uwierzyć, być pewnym tego, że tak się stanie.
    A w nas ludziach jest niestety brak wiary, pewności, że my mamy taką moc, a my ją naprawdę mamy. 🙂

    Taki oto przykład : ja punkt A rzucam piłką w stronę drugiej osoby B, w momencie kiedy rzucam, myślę nie doleci do punktu B i faktycznie piłka spada w połowie drogi,rzucam drugi raz, i tym razem w myślach jestem pewna, że piłka doleci do punktu B i dolatuje, bo to zwizualizowałam i uwierzyłam.

    Życzę Wam wszystkim byście poprzez serce, z wiarą pewności tworzyli swoje dzieła, które przyniosą wam radość i zadowolenie. 🙂 😀 🤣 😁 😂 🌷

    Taki mamy bowiem świat wokół siebie w którym żyjemy, jaki sami sobie wykreujemy.🌳🌳🔆🌳🌳

    Nie dajmy się wciągać w światy innych, polityki, mediów, filmów, bo to nie są nasze światy, możemy, czytać, słuchać, patrzeć i wszystko to co nam nie odpowiada, od czego nas odpycha,mieć po prostu w czterech literach .:) 🙂 😀

    Miłego stwarzania w dwa wolne dni. 💗 💛 💚 💙 💜

 8. Oto na co liczy wieprzowe plemię chcąc się osiedlić w Naszym kRAJu i utworzyć swój wymarzony „polin”, ale niedoczekanie ich zamiarów.
  **********************************************************

  „Na początku drugiej połowy lat siedemdziesiątych ub. wieku, mieszkałem w Rawiczu i na co dzień obserwowałem zmagania polskich inżynierów usiłujących opanować erupcję gazu, na terenie ogródków działkowych, na pograniczu Rawicza.

  Ilość gazu w powietrzu była tak duża, iż rozważano ewakuację całego Rawicza, na ulicach przestrzegano zakazu palenia papierosów, co surowo egzekwowała miejscowa milicja, w końcu podpalono wydobywający się gaz…

  Wysoki na kilkanaście metrów płomień w nocy był widoczny nawet z odległego Źmigrodu, o czym mogli się przekonać pasażerowie pociągów nadjeżdżających z kierunku Źmigrodu…

  Na miejsce zjeżdżały różne ekipy, aby zaplombować wylot gazu, w końcu – choć to było wtedy niepoprawne politycznie – oprócz radzieckich specjalistów, pojawiły się ekipy z krajów zachodnich i wylot gazu został zaplombowany.

  W tym czasie miałem okazję rozmawiać z człowiekiem, który z racji dalekiego ze mną pokrewieństwa, opowiedział mi o czymś, co stanowiło de facto tajemnicę państwową PRL-u.

  Pracował w zespole, który nie tylko odkrywał i opisywał złoża mineralne – generalnie zasoby geologicznych skarbów polskiej ziemi – ale uczestniczył także w tzw. “zabezpieczaniu tych informacji przed opinią publiczną, jako wiedzy zastrzeżonej”…

  Stwierdził, że gaz z okolic Rawicza, pochodzi z tzw. Niecki Wielkopolskiej i jest tylko niewielką częścią tego, co skrywa polska ziemia.

  Na dowód swoich słów, pokazał mi szreg map, gdzie różnymi kolorami zaznaczone były różne złoża – dzisiaj funkcjonuje to pod nazwą:zasoby ziem rzadkich…

  Choć brzmi to dzisiaj wręcz fantastycznie, ale wiele z tych złóż według szacunków wspomnianego Zespołu inżynierów geologów, zaznaczona była jako największe lub jedne z największych – poznanych dotychczas – zasobów…

  Jeszcze bardziej fantastyczna informacja dotyczyła kwestii ukrywania tej wiedzy przed tzw. opinią publiczna, ale nie tylko…chodziło również o to, aby nie dowiedzieli się o tym “towarzysze radzieccy”, lub przynajmniej, aby ich wiedza w tym zakresie, pozostała szczątkowa lub zmanipulowana tak, by nie przyszło im do głowy, aby położyć na tych bogactwach swoje sowieckie łapy…

  dalej czytaj na :

  http://zbigniewzukowski.com/czy-chodzi-tylko-o-miliardy-dolarow/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s