<https://youtu.be/XDTa8ZehtEo

Relacja Janusza Zagórskiego z Niezależnej Telewizji z lotu na lini Amsterdam–Wrocław.

Reklama

53 myśli w temacie “Chmury chemiczne nad Europą – zdjęcia z samolotu lini Amsterdam–Wrocław

  1. coś mi się wydaje że mamy problem z podstawami fizyki .
   chmury za samolotami to smuga kondensacyjna . para wodna .
   spalin nie jest więcej niż z samochodów w korku . paliwo jest oczyszczane . ktoś tu szuka nie majac pojecia czego .pozdrawiam. A.P.

 1. Czekam na dzień, w którym zobaczę miny tych wszystkich sceptyków i niedowiarków, kiedy wiele tzw. „teorii spiskowych” okaże się prawdą 🙂 Widok będzie zapewne bezcenny.

  1. Wypraktykowałem, że to nie tak…
   Kiedy przez lata mówiłem znajomym o opryskach, patrzyli na mnie, jak na…
   A teraz najbezczelniej w świecie twierdzą, że „od zawsze o tym wiedzieli”…

   Tak działają niestety mechanizmy wyparcia

   Wyparcie to powszechny, znany w historii mechanizm. Jego działanie widzieliśmy na początku lat 90., kiedy pierwsi sekretarze PZPR i POP (znani dotychczas z niesienia flag na pochodach pierwszomajowych) również jako pierwsi rwali się do niesienia feretronów na procesjach kościelnych…

   Przekonacie się, że główni polscy zbrodniarze szczepionkowi już wkrótce będą publicznie rżnęli głupa…

   Dlatego trzeba archiwizować na swoich przenośnych dyskach wszelkie ich wypowiedzi wzywające Polaków do szczepionkowych i aptecznych zbrodni.

  2. Sceptykom darujmy…bo przeciez oni sami nie do konca wiedza, co jest co, niedowiarki nie wierza, wiec nie sa odpowiedzialni za swoja niewiedze…
   A zbrodniarze, ktorzy robia to z cala swiadomoscia zbrodni i jeszcze czerpia z tego korzysci energetyczne, bo o materialne mniejsza.
   Zbrodniarze, to zbrodniarze.

   1. Ojciec Wszechmogący posłał swojego Syna Jednorodzonego, aby każdy, kto w niego wierzy nie był sądzony; natomiast kto nie uwierzył już został osądzony. Kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do tego, aby jego uczynki zostały ujawnione. Kto źle czyni nienawidzi Światłości, ponieważ jego uczynki są złe. Tak więc Jeszua Hamaszyjach – Jezus Chrystus, został posłany nie w celu założenia religii, a w celu objawienia Woli Ojca, czyli uświadomienia konieczności przestrzegania 10. Przykazań, które są wieczne i niezmienne (vide Ewangelia Jana). Jeszua Hamaszyjach wyjaśnił, że podstawą wszystkich przykazań – są przykazania miłości Ojca Wszechmogącego i bliźniego. Kto miłuje Ojca Niebieskiego, ten będzie zachowywał też i pozostałe przykazania (Mt 22:35-40). Zmiana przykazań i ograniczenie ich liczby – to największy triumf zła oraz największa porażka ludzkości. Jeszua Hamaszyjach nie tylko przestrzegał 10. Przykazań ale także, dobrowolnie, dodatkowo rozluźnił swoje relacje ze światem materialnym, w około 200. przypadkach. Jeszua Hamaszyjach nie posiadał żadnej własności, żył skromnie, odżywiał się pokarmami prostymi, pochodzącymi z urodzajnej gleby, chodził w sandałach i nie używał zaprzęgów konnych, nie nosił żadnych ozdób ani kreacji, itd.
    Współczesna, wystawna cywilizacja, której immanentną cechą jest świętowanie, usankcjonowane religijnym rytem, doprowadziła do tego, że zwierzęta i rośliny wymierają tysiąc razy szybciej niż naturalnie. 90% Wielkiej Rafy Koralowej obumiera lub jest już całkowicie martwe. Ryby uzależniły się od jedzenia plastiku, którym przepełnione są oceany. Ekolodzy ogłosili alarm dla planety.

   2. Jezus leży w trumnie w Sirinagar lub inaczej w Gujerat czytaj Kuczerad na granicy Indii i Pakistanu. Miał córkę Sarę i syna Joshuę, był zwykłym człowiekiem a nie Bogiem. Głupota jest chorobą zakaźną – kto uzależnia umysł innych od dziecka aż do późnej starości i czerpie z tego zyski jest wielokrotnym mordercą. Polska bardziej niż z chrześcijaństwem związana jest poprzez historię królów Lechii (odtajnione archiwa watykanu)ze starożytnym Rzymem.Człowiek to istota rozumna potrafiąca łączyć fakty i wyciągać wnioski.

 2. Potwierdzam – nikt się nie przyzna do tego że jest leniem ..
  Póżniej się podpisze pod cudzymi wypowiedziami i wynalazkami..
  Nawet leniom się nie chce szukać pomocy w odtruciu organizmów , biopreparatów , specyfików , środków zaradczych dla dzieci swoich…

  1. Wielu RODakow jest naprawde „zaszczutych”, boja sie o miejsca pracy… sa w depresjach, a wokol plotki, smiechy, donosy do dyrekcji…
   Mysle, ze skutecznym i slowianskim dzialaniem to pomoc, chociazby przez sasiedzkie wsparcie.
   Jak np. sasiadke na ziolowa herbatke zaprosic czy sasiada na zupe z wlasnych warzyw i wtedy przy zupie o polskich sprawach porozmawiac…

 3. Przepraszam,że nie polubię tego artykułu, no, bo te opryski trwaja już za długo. To jakiś koszmar. Nie da sie tego polubić. Z pana Jurka Zięby robią idiotę w necie. Ale nie przejmujmy się. Prawda wygra, bo tak być musi i taka jest odwieczna cecha prawdy. Tylko obawiam się, że bez ofiar się nie obejdzie. Sława! Na pohybel Chazarii i NWO!

 4. Oświata publiczna, realizuje program rządzących, którego głównym celem jest formowanie (formatowanie) umysłu ucznia w taki sposób, aby już jako osoba dorosła, był w pełni przygotowany do służby na rzecz systemu. System potrzebuje ludzi aktywnych, lojalnych, oddanych, posłusznych, gotowych na wszystko, co jest korzystne dla funkcjonowania systemu. Ludzie przydatni i służący dla systemu, są znacznie lepiej wynagradzani od pozostałych pracowników, którzy muszą zadowolić się najniższą krajową. Aby dobrze być ocenianym przez system, trzeba być pozbawionym uczuć i empatii oraz być bezkompromisowym, przywiązanym do urzędowych procedur, nie mającym własnego zrozumienia sytuacji w jakich może znaleźć się człowiek, bezwzględnie realizującym zadania, nie potrafiącym kierować się względami etycznymi, czy moralnymi. W związku z tym ludzie tacy są jednak podatni, a nawet otwarci, na propozycje korupcyjne i skłonni do nepotyzmu.

  Kształcenie i rozwój każdego człowieka, to kwestia złożona, wymagająca wiedzy, wysiłku i umiejętności. Świat jest jednością materialno-duchową. Człowiek ograniczony w poznaniu, jedynie do praw i zasad świata materialnego, zostaje w nim uwięziony na zawsze. Proces humanizacji człowieka ze swej istoty ma pozabiologiczny aspekt; jest to proces społeczno-kulturowy. Życie ludzkie opiera się na jedności więzi z innymi ludźmi oraz ze światem. Kontakt z otoczeniem przyjmuje charakter umiejętności, dzięki którym zaspokojone zostają potrzeby. Wszystkie zewnętrzne powiązania i zależności, stają się z czasem treścią ludzkiego życia. Dochodzi do nawiązania więzi z rzeczami, uprzedmiotowionej doświadczeniem innych ludzi. Praktyczne powiązanie człowieka ze światem przedmiotowym ma dla niego różne, życiowe znaczenie. Zasadnicze znaczenie w opanowaniu elementów uprzedmiotowionej kultury materialnej i duchowej przez osobę ludzką ma postawa nauczyciela i wychowawcy. Najpierw jednak są rodzice, rodzeństwo, rówieśnicy a następnie szkoła i nauczyciel. Później praca zawodowa oraz dalsze kontakty z ludźmi i społeczeństwem. Potrzeba aprobaty systemu, sukcesu, władzy i posiadania, schodzi na dalszy plan. Wzrasta dystans do własnej osoby, samokrytycyzm oraz umacnia się współodpowiedzialności za dobro wspólne. W codziennym zachowaniu, osoba świadoma, akceptuje swój los, swoją sytuację, wyzbywanie się negatywnych emocji, poczucia żalu i krzywdy oraz wyolbrzymiania swojego znaczenia – własnego ja. Egocentryzm zastąpiony zostaje otwarciem się na sprawy innych ludzi, a wrogość – życzliwym do nich stosunkiem. Osoba rozumna nie koncentruje się przesadnie na swoim wizerunku, nie troszczy się o własną atrakcyjność, o to co inni powiedzą, stara się natomiast postępować odpowiedzialnie i być życzliwa, pogodna i uśmiechnięta.

  Punktem wyjścia do prawidłowego rozwoju ucznia i człowieka jest antropologiczna zdolność do świadomego nawiązywania więzi i przeżywania zdarzeń w relacjach z ludźmi i światem oraz w związku z tymi relacjami, poznanie i zrozumienie siebie samego. Fenomen przeżywania polega na świadomym, refleksyjnym odnoszeniu się człowieka do otaczającej rzeczywistości, ustosunkowaniu się do innych ludzi, zwierząt i pozostałej przyrody oraz zdarzeń społecznych, kulturowych, własnej osoby i swojego życia, do wszelkich zjawisk zachodzących na Ziemi i w Kosmosie. Warunkiem takiego funkcjonowania człowieka jest posiadanie wysokiej świadomości, której rozwój podlega ewolucyjnym, stopniowym zmianom. Człowiek z natury obdarzony jest świadomość podstawową, wegetatywną, zapewniającą przetrwanie gatunku ludzkiego. Dalszy rozwój świadomości ludzkiej zależy od wielu czynników środowiskowych, kulturowych i cywilizacyjnych. W następnych etapach swojego życia, w wyniku kształcenia, z czasem osoba ludzka osiąga świadomość racjonalną, logiczną a następnie świadomość pojemną, uniwersalną (ang. „universal consciousness”). Świadomość uniwersalna, jako oparta na wiedzy, odrzuca całkowicie urojenia i jest fundamentalna w naturze. Z punktu widzenia świadomości uniwersalnej, u podstaw wszelkich różnorodności życia istnieje JEDNOŚĆ.

   1. Dziękuję. Byłem nauczycielem 9 lat. Gdy podjąłem starania o wprowadzenie do szkolnictwa polskiego, jednolitego, innowacyjnego programu kształcenia, opartego na wiedzy holistycznej, promującej przede wszystkim wszechstronny rozwój ucznia – potężnie naraziłem się. Zostałem wyrzucony, tak, wyrzucony a nie zwolniony. Przemocą zostałem wyprowadzony ze szkoły, w której uczyłem i pobity przez nasłaną bojówkę. Mnie, jako już osobie trwale niepełnosprawnej, udało się przeżyć, jednak stale poddawany jestem, w działaniu ciągłym i nadal, przez wszystkie władze magdalenkowe oraz okrągłostołowe, po dzień dzisiejszy, nieludzkiemu, okrutnemu, bezwzględnemu, upokarzającemu traktowaniu oraz karaniu. W ten oto niepraworządny sposób, władze pozbawiają mnie środków koniecznego utrzymania i dążą do tego, by spowodować stan bezdomności. Żona, śp. Teresa, która mnie bardzo wspierała, po wspólnym na nas napadzie we własnym domu i pobiciu przez nieznanych sprawców, którymi okazali się być dwaj, przebrani za kurierów DHL, funkcjonariusze olsztyńskiej Policji, ciężko rozchorowała się i przedwcześnie zmarła na raka piersi, w którą silnie, do utraty przytomności, została uderzona. W tej sprawie posiadam setki dokumentów i dowodów torturowania nas i karania, jako ofiar przemocy, a nie sprawców, którzy są chronieni. Wołam o sprawiedliwość, jednak władze są nieczułe.

   2. „Leszku, czy mogłabym Ci w jakiś sposób w czymkolwiek pomóc?” Z serca dziękuję SłowiAnce. Otóż, gdyby nie pomoc i opieka Stwórców, nie przeżyłbym żadnego z 8. – bezpośrednio zorganizowanych na moje życie, zamachów. Zło, dobrem zwyciężam, a wszystkim tym, którzy mi źle życzą i nastają na moje życie, powierzam Najwyższej Sprawiedliwości. Darami Stwórców są Ich Energie Światłości, Miłości i Mądrości. Mądrość służy ochronie i zachowuje przy życiu tych, którzy ją posiadają.

   3. Leszku bardzo mi przykro z zaistniałych sytuacji , wiem z autopsji co robi system z ludźmi , którzy się buntują . Jednakże wiem również jak Mądrze skonstruowane jest Prawo Wszechświata nawet tu w Matrixsie . Właśnie wchodzimy w jego czas .
    Zawsze mnie rozśmieszała z jakiegoś powodu ich Arogancja , Oni naprawdę ubzdurali sobie ,iż są w stanie przeskoczyć Najmądrzejszego z Najmądrzejszych 🙂

    Życzę Pięknego Dnia Wolnego od wszelakich Trosk .

  1. Tak ..ta świadomość dałaby człowiekowi Raj tutaj …
   bez zakłóceń / problemy, perturbacje, przeszkody, trudności, …
   wynikiem tych czynników…j.niżej..cyt..

   ”Dalszy rozwój świadomości ludzkiej zależy od wielu czynników środowiskowych, kulturowych i cywilizacyjnych.”

   1. Myśląca Inaczej – pięknie dziękuję i proszę trwać przy Stwórcach – abyśmy stanowili Spójnię. My uczniowie Jeszua Hamaszyjach – Jezus Chrystus – tym bardziej zasługujemy na ekskluzje (wykluczenie, wyłączenie, odrzucenie), skoro wiele gorszych rzeczy doświadczył sam, nasz Nauczyciel i Mistrz. Zło, dobrem zwyciężył. Jeszua Hamaszyjach, jako Syn Człowieczy, pierwsza Osoba na naszej, będącej w przeszłości rajem, zniszczonej planecie, nauczał ludzkość, że zło jest brakiem dobra, stąd zamiast z nim (matrixem) walczyć, zło należy zastąpić dobrem. Zatem „miłujcie swoich wrogów, dobrze czyńcie tym, którzy wami gardzą, błogosławcie tych, którzy wam złorzeczą” (Łk 6:27-36).
    Ci wszyscy, którzy przysparzają zła – nie wiedząc co czynią – zasilają swoimi energiami Matrixa, pogrążając w ten sposób siebie i planetę Ziemię. Moje wpisy i komentarze nie mają na celu szukania pomocy w pochwyconym, lecz nie przechwyconym jeszcze przez system nieprawości społeczeństwie, którego, zepchnięte na margines, warstwy – także doznają różnych trudności i upokorzeń. Moje, i mojej najbliższej rodziny, traumatyczne doświadczenia oraz zdobyta wiedza – ma na celu przestrzec polskie społeczeństwo przed systemem, który wciela się w różne osoby i organizacje, o coraz to bardziej wiarygodnie brzmiących, lecz jednak zwodniczych, nazwach – po to, by tylko zwodzić. Chociaż wszystkie obszary i dziedziny życia społecznego, są zmieniane i zastępowane atrakcyjnie brzmiącymi nagłówkami, po to by zachować stare, przetestowane i sprawdzone w praktyce, strategie zła – to system kształcenia zawsze, za pozwoleniem nieobudzonego społeczeństwa – nadal pozostaje ten sam. Gorzka prawda jest taka, że Matrix zwodzi przede wszystkim tych, którzy chcą być zwiedzeni, których imiona nie zostały zapisane w księdze życia (Ap 20:15). Każdy, kto jest zjednoczony w Energiach Miłości ze Stwórcami, może być pewien, że jego imię, tam znajdują się. Widocznym, w ziemskiej materii, tego symptomem jest też fakt życia – zgodnego z nauką Jeszua Hamaszyjach – już nie w Matrixsie, a poza nim.

  2. do komentarza Leszka z 17 listopada 2018 o 09:41
   krótko: new age
   – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
   odnośnie chemitrails, dziś sypią i zasyfili niebo 😦
   a nierząd i mendia głównego ścieku rżną głupa (np. że to lodowa mgła).
   – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
   „operacja koniczyna” znacie to???

   1. No cóż, może te słowa przemówią do Isorn: Biblia zakazuje używania zaklęć „Niech się nie znajdzie u ciebie nikt, (…) kto zaklina drugich (Pwt 18:10-11). To co z ust wychodzi, „fałszywe zeznania” (…) „czyni człowieka skalanym” (Mt 15: 11-20). W szczególności istnieje obowiązek sprawiedliwego postępowania i uczciwego mówienia (Iz 33:15).

  3. Leszku, dopiero teraz przeczytałam o tym co Cię spotkało. To straszne, współczuję Ci z całego serca.

   Tak sobie pomyślałam, teraz Marcin Rola przyjmuje u siebie ludzi, którzy zostali przez system skrzywdzeni. Może mógłbyś u niego tą sprawę nagłośnić? Wtedy dowiedziałoby się więcej osób.

   Trzymaj się.

   1. Laszka – dziękuję z całego serca w imieniu swoim, jak i milionów skrzywdzonych i upokorzonych, przez system (matrix), ludzi. Nikt tak nie nagłośnił i nie objaśnił istoty zła, jak uczynił to Jeszua Hamaszyjach – Jezus Chrystus. W nauczaniu naszego, najdroższego Mistrza, poszukujmy więc, wraz z panem Marcinem Rolą, zrozumienia czym tak na prawdę jest i jak działa zło, pod wpływem którego nasza, rajska planeta Ziemia, także została skrzywdzona i upokorzona, wraz z nami. Jeśli ludzie umilkną «kamienie wołać będą» (Łk 19:12).

  4. Jeżeli ktoś wierzy w kubki podstawki i takie tam…. niech tam… Ponoć wiara czyni cuda..
   Ale dla mnie ręce precz od tych „czarodziei” a jest ich coraz więcej zerujacych na naiwności ludzkiej. Kiedyś był szał na garnki za 7000 tys które bez miały gotować bez wody i tłuszczu szkoda że i bez prądu 😂. Wracam do wody, pij wodę źródlaną!!! najzdrowsza bez abra kadabra.

 5. Kontrole gospodarstw z wojewódzkich urzędów!! Napiszę wprost, bo czasu nie mam, trzeba sprzątać. Chamidła za susze dają tysiąc, a potem biorą dziesięć. Chodzą po wsi i chodzą w każdy zakamarek, żeby upierdolić za coś. Za wywożenie gnoju na pole (od listopada jest to NIELEGALNE!) można zabulić nawet 10 tyś. Posuwają się nawet do podstępów. Nasza wieś najwięcej wzięła za szkody po suszy i teraz robią inspekcje w 90% gospodarstw, sami to powiedzieli. Ponoć od lipca zdjęcia zaczęli robić. Jest weekend i każdy teraz sprząta. Czego nie sprzątniesz, to ukryj. Czego nie ukryjesz to spal i zakop.

  1. Powiem tak: z tym zastopowaniem wywózki gnoju to ma nawet głęboki sens, gdyż dzisiejszy gnój to bardzo niebezpieczne toksyny (antybole, szczepionki i „odżywki” podawane zwierzętom) skażające Matkę Ziemię…

   Pamiętam z dzieciństwa czasy, kiedy gnój miał wonny zapach (mieszczuchy tego nie zakumają, tu zwracam się tylko do Pogan, czyli Ludzi Ziemi),
   dziś nie da się tego wąchać bez maski przeciwgazowej, wykręca gębę…
   Gdyby dziś dać mieszczucha na pole tuż po świeżej wywózce – omdlenie gwarantowane.

   Ciągle bosęguję👣 po polach, więc temat mam gruntownie przebadany… 😉

   1. Nie no, wiesz, nielegalne jest wywożenie między listopadem a lutym zdaje się. Innymi słowy państwo (czy to unia była) dyktuje kiedy i co możemy w polu robić, a to jest tylko jedna absurdalna rzecz, za którą można beknąć. Dziwie się, że nie zainteresowało cię chowanie i palenie „czegoś”. Strach mi nawet o tym pisać. 😛

   2. Wiem, że słowiańscy Ludzie Ziemi zmuszani są przez matrixa do kombinowania… Jeszcze kilka miesięcy i spokojnie odzyskamy kRaj, a wtedy wszystko znormalnieje 🙂

    A co do „chowania”, to oni doskonale wiedzą o tym, co od tysięcy lat „chowają” na swych przyzbach między innymi Łysogórzanie, ale nie tylko Łysogórzanie… 😉
    Oni doskonale wiedzą, że na klepisku nie mieliby z nami szans… 😀

   3. „tu zwracam się tylko do Pogan, czyli Ludzi Ziemi),”
    Zaden Slowianin nigdy zadnym „poganinem” nie byl.
    Jestesmy Dziecmi Wszechswiata.
    Slowo „poganie” bylo uzywane dla okreslenia „ludzie wsi” , ale przez Rzymian…

   4. Poganie, czyli Ludzie Wsi, czyli Ludzie Ziemi, czyli ludzie funkcjonujący na Pierwotnej Matrycy Ziemskiej, czyli Dzieci Wszechświata 🙂

    Dla mnie słowo „poganin” brzmi jak muzyka… 🙂

    Jestem dumnym poganinem, dumnych pogan pozdrawiam 🙂

 6. Najpierw pozwolą się narobić … przeszkód , kłód ile wlezie a potem cap..carap.cap….

  Widziałam w życiu jak takie ludzkie mendy póżniej płaciły…za żywota już płaciły zbieraniem tego co zasiały…
  póżniej szukają pomocy…i znajdują naiwnych…Słoneczka Kochani

  1. Postępując zgodnie z wiedzą objawioną w Piśmie Śwętym i miłując Stwórców – człowiek, naród, pod wpływem Ich Energii Światłości – zaczyna świecić. Zagłębiając się w mroku i ciemności (ludzka retoryka, która przysłania Prawdę) – doświadcza skutków ich czerni. Każdy, kto uważa że jest mądry (człowiek, naród) i posiadł pełnię wiedzy, faktycznie zbłądził, ponieważ cała wiedza i mądrość od Stwórców (Ojca, Syna i Ducha Świętego) pochodzi, jest z Nimi na wieki (Syr 1:1). Mądrość Stwórców rozwija i udoskonala ułomną, upadłą naturę ludzką. Brak mądrości przejawia się m.inn. – na zwykłym, mającym pozory mowy jedynie słusznej – gawędziarstwie.

 7. Sława bracia i siostry
  A co myślicie o tehnologii orgonitu .hembuster czy to działa zastanawiam se nad kupnem kilku działek orgonitowyh
  Czy orgonit ma tyle mocy aby rozpraszać te gówno i harmonizować aure w wokół działek z urządzeniem .
  Może którys -as z was ma to u sebie i może se podzielić reflekcjami nt .tej tehnologii
  Pozdraeiam Sława Nam I Naszym Rodom
  Czuj Druch jak to strażacy muwią 😉
  SŁAWA

  1. Tamchodzi głownie o „amelinium” w glebie,ściółce ktore jest ponadnormatywnie przekroczone ,jest dodatkowym katalizatorem,dlatego tak się fajczy,[zakładam że art jest rzetelny].Nietety obecnie w chemach są całkowicie inne pierwiastki,i metale,włokna iii..np: samoskładające się nano boty .Też mnie to zaskoczylo,polecam świetny film .Od dawna podejrzewałem pewne rzeczy lecz nie mialem ich jak potwierdzić, ten film je potwierdził.Z całego serca polecam.zdravim

   Harald Kautz Vella – Black Goo

 8. Witajcie. Jestem na rozdrożu. Nie wiem co mam myśleć. Otóż chodzi mi o religię.

  1. Wiem że kk jest zły. Ma falszywego boga itp. Ale wspminacie o Jezusie. No więc jak kk jest zaklamany to myślałam sobie potem że z tym Jezusem to też kłamstwo i żadnego takiego nie było a gdyby byl taki „swiadomy”, co glosil nauki, to czemu akurat o nim mówi Pismo Święte. Przecież napewni bylo wiecej takich uswiadomionych osób.

  2. Chodzi mi też o Chrystusa. To też jest bajka?

  3. A Biblia? To przeciez chrześcijanska święta księga, a że ta religia jest dzielem szatana to Biblia pewnie też jest zmyslona?

  4. Wiem, że msza to rytuał. Czy jest coś, jakieś zaklęcie, które się wypowie przed wejściem do kościoła, żeby nie zabierali mi mojej energii?
  (teściowa, z którą mieszkam, to zagorzala katoliczka i chociaż w święta pójdę raz do kościola, żeby na zawał nie zeszla, że jej syn nie chodzi przeze mnie do kościoła)

  5. Niedługo święta. Obchodzicie je? Ja zawsze lubiłam ten czas, nie da się tego obejść, gdy wszyscy wkoło świętują. Nie chcę być „dojona” z energii.

  Może te pytania wydadzą się Wam głupie, ale myślę że nie ma głupich pytan. Są tutaj na forum mądrzy ludzie, więc myślę, że pomożecie mi się naprowadzić na właściwy kierunek. Ja w moim szukaniu prawdy jestem sama w rodzinie, więc nie mam się z kim dzielić wątpliwościami. A tutaj każdy dobrze doradzi. Pozdrawiam

  1. 1. KK nie jest ani „zły”, ani „dobry”. Jest po prostu projektem pozaziemskiej inżynierii religijnej.
   Nauka Jezusa została przejęta przez kosmitów za pośrednictwem ich ziemskich wykonawców – żydów (rola Szawła/Pawła).
   W Ewangeliach jest niewiele faktycznych słów Jezusa, większość to wkrętki typu: „Ty jesteś Piotr, opoka” czy „Komu zatrzymacie, będzie zatrzymane”.

   2. Energia Chrystusa jest dostępna w każdym z nas, to nic innego jak nasza własna Jaźń (Wyższe Ja), z którą można rozmawiać, do której można się „modlić”.

   3. Biblia nie jest „dziełem szatana”, lecz kosmitów.

   4. Przed wejściem do kościoła czy na cmentarz można poprosić swoją jaźń o zabezpieczenie swojego pola przed wszelkimi ingerencjami.
   Olej, co kto myśli lub pomyśli, kieruj się własnym czujem/wglądem/rozpoznaniem, bo inaczej ciało zacznie Ci się buntować. Gdybym ja myślał, co lub kto, to nie byłoby tego bloga… 😉

   5. Święta są po to, by rozpalić Święty Ogień Przesileniowy, wrzucić do niego wszystko, co już nam nie służy (tak zwane choroby, bóle, żale, rozterki, niespełnienia, frustracje, przykrości, niezdrowe oczekiwania wobec innych, lęki, strachy, swoją agresję)…

   Szczodre Gody (Godowe Święto, Szczodruszka, Koliada/Kolęda) to kluczowy czas w cyklu rocznym Słowian. W tych dniach W GRONIE RODOWYM zaczynamy snuć nowe projekty na najbliższy rok. Nikomu o tym nie mówimy aż do Jarch Godów. Bliźnich spoza Rodu w swoje plany możemy wtajemniczyć dopiero po Jarych Godach.

 9. Dzięki Ci Tawie za odpowiedź. Moich przemyśleń ciąg dalszy. Zapewne jeszcze nie raz wrzucę tu swoje wątpliwości🙂 Pozdrawiam

 10. Byłem wczoraj i dziś na Roztoczu, w dolinie Tanwi i Jelenia. Wrażenia są nie do opisania. Kocham tę krainę. Pozdrawiam serdecznie Tawernę. Sława!
  Dołączam zdjęcia

 11. Na stronach Veterans Today ukazał się , według mnie bardzo interesujący artykuł, który może zginąć w natłoku informacji – stale utrzymujących chaos. Ważny dla nas i wszystkich ludzi na Ziemi.

  Podaję cytat z tego opracowania (tłumacz google): ” ..Zanim rozpoczęto się oszustwo klimatyczne , CIA napisało memorandum o nazwie „ Kontrola klimatu ”. W warunkach powojennych i trwającej zimnej wojny .
  Po 20 latach badań zaproponowano opracowanie i wykorzystanie metod kontroli klimatu, a oficjalne wdrożenie rozpoczęto od tego memorandum.

  Artykuł ujawnia nie tylko zamiar globalnego chwytania wody (GWG) w rolnictwie pustynnym i kontroli klimatu jako BMR „ Geophysical Warfare ”, ale także kontrolę klimatu jako główny powód rozwoju energii jądrowej ! Zgodnie z tym artykułem elektrownie jądrowe są proponowane jako źródło energii o wielkości niezbędnej do kontroli klimatu!

  Zdecydowanie kontrola klimatu jest podstawą BPMED ( Bankster Pervert Military Empire of Deception) – tylko po to, by nadać potworowi opisową nazwę.

  Ponieważ CIA zarządza globalnym wdrażaniem kontroli klimatu przynajmniej od 1960 r. I aby to umożliwić, manipuluje powszechną edukacją, badaniami na uniwersytetach i naukach instytucjonalnych, opinią publiczną w mediach oraz jej organizacjami pozarządowymi i słomkami, CIA jest w rzeczywistości czołową organizacją Global Climate Control Governance ( GCCG ).

  Drodzy czytelnicy, potwór może nie lubić tak się nazywać, ale istnieją inne twórcze nazwy:

  Zarządzanie promieniowaniem słonecznym (SRMG)
  Zarządzanie Systemem Ziemi (ESG)
  Zarządzanie geoinżynierią klimatyczną (CGG)
  Carnegie Climate Geoengineering Governance Initiative (C2G2)
  New World Order (NWO) – Przynajmniej może to obudzić niektórych ludzi! 🙂
  Weltregierung, „Die 5 Säulen der Macht!” ( Rząd Światowy, 5 filarów władzy )
  Nie ma znaczenia, jak go nazwiemy, jak się nazywa i opisuje sam, decydujące jest, że jesteśmy w stanie rozpoznać cesarskiego potwora! Słowa tworzą myśli i według sugestywnej myśli ludzie są zaprogramowani ! Również dla tego istnieje już pojęcie: Neuro Linguistic Programmig (NLP).

  Upoważnienie organizacji, prowadzonych przez tajne służby do kierowania tym projektem, zaowocowało powstaniem World of Fakeness , w którym wszelkie możliwe rodzaje kłamstw są konsekwencją tej fałszywej tajemnicy , ponieważ nawet ta tajemnica nie jest prawdziwa, ponieważ musi ukrywać przed umysłem , co nie może ukryć się przed oczami ….
  ….2. Dlaczego kontrola klimatu?

  Większość ludzi wciąż uważa, że ​​benzyna jest towarem, na którym opiera się Petrodollar. Dlaczego więc klimatyzacja ma być jej podstawą? Odpowiedź jest wielowarstwowa.

  Większość oleju mineralnego i gazu mineralnego jest już wytwarzana przez szczelinowanie i do szczelinowania na lądzie lub na morzu, szczególnie w regionach pustynnych, wymagane są ogromne ilości możliwie czystej wody – bez słonej wody morskiej!
  Kontrola klimatu służy jako geofizyczna broń masowego rażenia , która decyduje o życiu i śmierci w wyniku suszy i powodzi, burzy i zatruć na obszarach o dużej skali. Potencjalny wróg zostaje unieszkodliwiony, wypędzony z ziemi i ludobójczy bez skażenia radioaktywnego.

  Klimatyzacja to najlepsza broń dla ostatecznego imperium!
  Kontrola klimatu jest istotą globalizacji . Podatek od emisji CO2 , a jako następny z podatku H2O, posłużą do sfinansowania globalny rząd cesarski . „ Prawa do wody ” i ekstremalne warunki pogodowe (papiery bukmacherskie) są przedmiotem obrotu !…”
  czytajcie cały artykuł na https://www.veteranstoday.com/2019/10/19/cia-1960-memorandum-for-general-charles-p-cabell-subject-climate-control-geophysical-warfare-climate-change/

  Temat ważny do poszerzenia wiedzy i obudzenia nieobudzonych.
  Pozdrawiam serdecznie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s