Wobec tych, którzy dokonają zamachu na bezpieczeństwo Węgier, zostanie użyta polityczna i prawna siła państwa – zapowiedział wczoraj premier Viktor Orban w liście do szefa Federacji Węgierskich Gmin Żydowskich (Mazsihisz) Andrasa Heislera.

Słowa Orbana były reakcją na apel Heislera do rządu Węgier o zaprzestanie kampanii przeciw finansiście George’owi Sorosowi. Rzecz dotyczy plakatów z podobizną roześmianego Sorosa, opatrzonych napisem „Nie pozwólmy, by Soros śmiał się ostatni”.

Według Heislera kampania ta wprawdzie nie jest „otwarcie antysemicka”, ale bardzo sprzyja powstawaniu niekontrolowanych emocji, w tym antysemickich.

Wobec tych, którzy dokonają zamachu na bezpieczeństwo Węgier, zostanie użyta polityczna i prawna siła państwa – zapowiedział wczoraj premier Viktor Orban w liście do szefa Federacji Węgierskich Gmin Żydowskich (Mazsihisz) Andrasa Heislera.

Słowa Orbana były reakcją na apel Heislera do rządu Węgier o zaprzestanie kampanii przeciw finansiście George’owi Sorosowi. Rzecz dotyczy plakatów z podobizną roześmianego Sorosa, opatrzonych napisem „Nie pozwólmy, by Soros śmiał się ostatni”. Według Heislera kampania ta wprawdzie nie jest „otwarcie antysemicka”, ale bardzo sprzyja powstawaniu niekontrolowanych emocji, w tym antysemickich.

W reakcji na to Orban oświadczył, że „wobec tych, którzy dokonają zamachu na bezpieczeństwo Węgier, zostanie bez względu na ich pochodzenie, przynależność czy stan majątkowy użyta polityczna i prawna siła państwa”.

Jak zaznaczył, nielegalna migracja jest bezsprzecznie kwestią bezpieczeństwa narodowego. Według niego postawiła ona Europę na rozdrożu: albo obroni swe granice, liczącą wiele tysięcy lat kulturę, codzienne bezpieczeństwo, tolerancję religijną, narodową wielobarwność oraz rządy europejskiego prawa, albo sama się skaże na śmierć.

„Ten, kto wykorzystuje swój majątek, władzę, wpływy i sieć finansowanych przez siebie NGO, by na Węgrzech i w Unii Europejskiej milionami osiedlać migrantów, ten naraża naszą wspólną przyszłość. Miliarder i spekulant George Soros wielokrotnie jasno dał do zrozumienia, że właśnie tego chce” – napisał Orban.

Premier oświadczył, że spoczywa na nim odpowiedzialność, by ochronić ojczyznę i obywateli Węgier. „Dopóki jestem premierem, będę się starał ze wszystkich sił spełnić tę powinność” – zapewnił, dodając, że społeczność żydowska mieszkająca na Węgrzech też może liczyć na ochronę ze strony rządu.

Rząd Węgier od dłuższego czasu ostro krytykuje Sorosa, zarzucając mu m.in. stymulowanie imigracji do Europy i chęć wpływania na sytuację w kraju za pośrednictwem organizacji pozarządowych.

(kb)

źródło: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/orban-o-sorosie-naraza-nasza-przyszlosc-zostanie-uzyta-sila-panstwa/lx0pvkp

347 myśli w temacie “Orban o Sorosie: Naraża naszą przyszłość. Zostanie użyta siła państwa

 1. Wyobraź sobie taką sytuację…. odzyskujesz swoje MOCE i możesz jednym życzeniem zniszczyć matrix….. Bogowie plemion nazi torah wiedzą o tym i nie są z tego powodu szczęśliwi… Ich typowa strategia to:
  –PRZEJĄĆ CIĘ/ opętać
  –ZASTRASZYĆ byś się bała „kreować”
  –PRZEKIEROWAĆ „kreacyjne” ZAINTERESOWANIA podsówając rzeczone

  Oczywiście że tak ! Oczywiście że tak ! i jak człowiek ma sam sobie nie ufać? , ja tam kreuje dla wszystkich , nie ma we mnie egozimu , zresztą mi niczego na chwile obecną nie brakuję ale im się to nie podaobało , więc no tak!!!!!! Tu dróżka , tam dróżka , ale ja mam te swoje przeczucia….. i to ciągłe odwodzenie mnie z każdej strony , no prawie z każdej strony hahahahaha , tak umiemy się kompletnie od nich odciąć nie mają żadnej mocy nad nami .
  Wystarczy mówić nie i owszem jak trza to i tupnąć nogą .

  Od zawsze czuję że mam w sobie własnie takie coś , moc i to nie małą .
  Potem sobie pomyślałam że mi się chyba coś naprawde już w tej łepetynie powaliło .

  A tu takie coś ….

  inne rzeczy na chwile obecną przemilcze .

  1. Cała masa ludzi nie zdaje sobie sprawy, że coś kreuje. Ja też do niedawna nie zdawałam. Nazywałam to po prostu marzeniami. Ale potrafiłam wykreować sobie też taką biedę, że jakby nie cud, to bym tu dziś nie pisała.
   Miałam kiedyś przez kilka mcy natarczywe myśli, które się zmaterializowały.

   1. Ja kiedy zrozumiałam cały zakres tego , no ktoś też wczoraj dał ważną informację jak potrafią ludzi w bambuko robić , ale tak to jest dokładnie ich podstępność , wiele osób w nią popada nie wiedząc o tym .
    Zrobiłam krótko , tupłam i żadna myśl , która nie jest moja kreacją nie ma prawa bytu na tym świecie , oni wiedzą że ja wiem , ja wiem że oni wiedzą , odcinać się grubą kreską , filtrować myśli , wyśmiewać nie swoje i wrzucać do spamu jak ja to mówię , później zaczyna to już wchodzić w nawyk .

 2. 344 komentarze pod tym tekstem.
  Taw, miałeś kiedys równie poczytny artykuł na blogu? 🙂
  Co prawda wiele watków spoza tematu ale jednak pod tym wpisem. To coś fraktalnie oznacza?🙂

  1. Jeśli chodzi o statystyki, to „poczytność” danego wpisu nie zawsze pokrywa się z ilością komentarzy pod nim.

   Tzn. są np. bardzo poczytne artykuły z taką sobie ilością komentarzy, a są również takie sobie wpisy, pod którymi rozgrywa się istne szaleństwo komentatorskie… 😀

   *

   A to że przestrzeń wybrała sobie akurat ten artykuł do obgadywania, bardzo się cieszę, bo coraz więcej Polaków ma szansę dowiedzieć się coś o smoku Dżordżu…

   Zdajecie sobie sprawę, że większość Polaków do dziś nie wie, kim Soros jest i co finansuje?…

   Rozmawiam z ludźmi na wsi, pytam ich o róźne sprawy… – ciemna masa. W miastach nie lepiej. Nawet niektórzy licealiści nie znają tego nazwiska!

   1. O Sorosie ja też miałam dość szczątkowa wiedzę ale ją uzupełnilam dzięki Twojemu blogowi. 💛
    A ludzie nie chcą wiedzieć, wolą żyć w nieświadomości.

 3. Brawo Orban !!! Niestety nasz rząd wciąż na kolanach przed Żydami !!! Nie ma żadnych dobrych relacji między Polską i Izraelem !!! są tylko poprawne, ale do momentu kiedy robimy tak jak oni chcą !!! Pokażcie mi 1 przypadek w czasie wojny, że Żyd uratował Polaka !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s