Wobec tych, którzy dokonają zamachu na bezpieczeństwo Węgier, zostanie użyta polityczna i prawna siła państwa – zapowiedział wczoraj premier Viktor Orban w liście do szefa Federacji Węgierskich Gmin Żydowskich (Mazsihisz) Andrasa Heislera.

Słowa Orbana były reakcją na apel Heislera do rządu Węgier o zaprzestanie kampanii przeciw finansiście George’owi Sorosowi. Rzecz dotyczy plakatów z podobizną roześmianego Sorosa, opatrzonych napisem „Nie pozwólmy, by Soros śmiał się ostatni”.

Według Heislera kampania ta wprawdzie nie jest „otwarcie antysemicka”, ale bardzo sprzyja powstawaniu niekontrolowanych emocji, w tym antysemickich.

Wobec tych, którzy dokonają zamachu na bezpieczeństwo Węgier, zostanie użyta polityczna i prawna siła państwa – zapowiedział wczoraj premier Viktor Orban w liście do szefa Federacji Węgierskich Gmin Żydowskich (Mazsihisz) Andrasa Heislera.

Słowa Orbana były reakcją na apel Heislera do rządu Węgier o zaprzestanie kampanii przeciw finansiście George’owi Sorosowi. Rzecz dotyczy plakatów z podobizną roześmianego Sorosa, opatrzonych napisem „Nie pozwólmy, by Soros śmiał się ostatni”. Według Heislera kampania ta wprawdzie nie jest „otwarcie antysemicka”, ale bardzo sprzyja powstawaniu niekontrolowanych emocji, w tym antysemickich.

W reakcji na to Orban oświadczył, że „wobec tych, którzy dokonają zamachu na bezpieczeństwo Węgier, zostanie bez względu na ich pochodzenie, przynależność czy stan majątkowy użyta polityczna i prawna siła państwa”.

Jak zaznaczył, nielegalna migracja jest bezsprzecznie kwestią bezpieczeństwa narodowego. Według niego postawiła ona Europę na rozdrożu: albo obroni swe granice, liczącą wiele tysięcy lat kulturę, codzienne bezpieczeństwo, tolerancję religijną, narodową wielobarwność oraz rządy europejskiego prawa, albo sama się skaże na śmierć.

„Ten, kto wykorzystuje swój majątek, władzę, wpływy i sieć finansowanych przez siebie NGO, by na Węgrzech i w Unii Europejskiej milionami osiedlać migrantów, ten naraża naszą wspólną przyszłość. Miliarder i spekulant George Soros wielokrotnie jasno dał do zrozumienia, że właśnie tego chce” – napisał Orban.

Premier oświadczył, że spoczywa na nim odpowiedzialność, by ochronić ojczyznę i obywateli Węgier. „Dopóki jestem premierem, będę się starał ze wszystkich sił spełnić tę powinność” – zapewnił, dodając, że społeczność żydowska mieszkająca na Węgrzech też może liczyć na ochronę ze strony rządu.

Rząd Węgier od dłuższego czasu ostro krytykuje Sorosa, zarzucając mu m.in. stymulowanie imigracji do Europy i chęć wpływania na sytuację w kraju za pośrednictwem organizacji pozarządowych.

(kb)

źródło: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/orban-o-sorosie-naraza-nasza-przyszlosc-zostanie-uzyta-sila-panstwa/lx0pvkp

Reklamy

347 myśli w temacie “Orban o Sorosie: Naraża naszą przyszłość. Zostanie użyta siła państwa

   1. Iluzja matrixa na dzień dzisiejszy jest jednak wciąż porażająca, dobrze, że już niedługo opadnie zasłona mroku i prawda odsłoni przestrzeń serca , szkoda, że nie u wszystkich.
    Pięknej i miłej niedzieli dla wszystkich życzę z mojej błękitnej chmurki. 😀 😀 😀
    Ps. TVN donosi, że Krysia z lasu znowu leniuchuje nad Bałtykiem 😀

   2. Aniu dziękujemy. Tobie również miłej niedzieli życzę.🌞🌻🍀
    Co do Krysi to nawet widziałam jakieś urywki w tv.😀
    Pozdrów ją od nas.

   3. SłowiAneczko Kochana w pełni podzielam zdanie na temat KOBRY- wyczułam dawno, że coś tu nie gra- podkreślenie przyszło jak się chwaliła, że czerwień na niebie to znak ich obecności- a przecież wiemy kto stoi za chemtrailsami!
    Tak oto owa Kobra przesłanie o PANU ORBANIE przedstawia:
    ,,Drugim obiektem mocy, który jest w trakcie aktywowania, jest Korona św. Szczepana.
    Ten talizman mocy przekazuje teraz silne energie z gwiezdnego systemu Syriusza, wzmacniając pozytywne siły Templariuszy, które stoją za Viktorem Orbanem w walce przeciwko siłom kabała próbujące zniszczyć Europę.
    On jest przeciw Sorosowi:
    http://dailycaller.com/2017/06/29/hungarian-pm-soros-threatens-the-peace-in-europe-with-his-mafia-network/
    I przeciwko zniszczeniu europejskiej cywilizacji, które zostało zainicjowane przez Angelę Merkel, głównego promotora Planu Kalergi:
    http://www.renegadetribune.com/angela-merkel-kalergi-plan-destruction-white-race/
    https://sovereignwales.com/2016/09/20/the-genocidal-kalergi-plan-to-destroy-the-indigenous-nations-and-peoples-of-europe/
    Pozytywne siły Templariuszy i wielu pozytywnych Białych Arystokratów pochodzących z byłego imperium austro-węgierskiego stoją za Europą:
    https://visegradpost.com/en/2017/06/23/the-central-european-defence-cooperation-commited-against-mass-migration/
    Tu jest dobra tego oznaka: ”
    http://www.rumormillnews.com/esterhazy_connection.htm
    MOJE ZDANIE:
    Pan Orban to WIELKI LECHITA- LWIE SERCE MA ❤
    Ma yaya wielkości orbity ziemskiej 😀
    KOCHANI Bądźcie ostrożni!!
    SłowiAnko Sława! Jesteś CUDowna i BBardzo Odważna! ❤

 1. Lechicka sztama z Madziarami to kuriozum w skali planety. Musi za tym stać coś więcej niż historyczne zbieżności, cóż, kiedyś się dowiemy, co. 🙂
  W każdym razie między Lechami, a Węgrami jest solidna oś wiążąca: bitność-charakterność-honor-lojalność i na te czasy rzecz to jak znalazł. Bardzo mnie kusi wybrać się na Węgry potrząsnąć setką czy dwoma dłońmi. 😉

  1. –> Elaszka
   Z tą czerwienia na niebie, to akurat chodzi o hybrydy – potomków tzw. upadłych, Annunaki, których podróżująca planeta Nibiru rzekomo wraca właśnie z okolic naszego słońca i ma spowodować na Ziemi wiele katastrof ze zmianą biegunów magnetycznych włącznie. Jej nadejście zwiastuje czerwone niebo, katastrofy klimatyczne i egipskie plagi, a ona sama ciągnie za sobą długaśny w sensie kosmicznych odległości warkocz pyłów w większości składających się z żelaza, zabarwiających atmosferę i wodę na czerwono.

   1. „Nibiru rzekomo wraca […] i ma spowodować na Ziemi wiele katastrof ze zmianą biegunów magnetycznych włącznie”
    ———————————————
    Ja natomiast czytalam, ze przebiegunowanie Ziemi nastapi samoistnie, gdy planeta podniesie swoje wibracje i utrzyma je! na poziomie 13.13 Hz.
    Od konca lutego 2017, puls Ziemi, czyli rezonans Schumanna notowany dzien w dzien przez stacje w Tomsku waha sie w granicach 8.07-8.22 Hz. Raz, czy dwa razy skoczyl do kilkudziesieciu Hz. Nie ma to jednak wiekszego znaczenia, gdyz liczy sie utrzymanie osiagnietego pulapu.
    Rezonans Schumanna notowany jest przez kilkanascie stacji rozsianych w roznych czesciach globu.
    Niektorzy kwestionuja istnienie Nibiru.

   2. nibiru to piredoly chyba ze mowimy o mniejszym nibiru na ktory patrzysz co noc i ktory naprawde nazywa sie Levan i jest zamieszkiwany przez jaszczury biblijne typu yahwe allah biblijny bog etc

   3. a co z planetą czy czym tam jest która okrąża wbrew zasadom grawitacji ?

   4. sa sztuczbe planety napedzane silnikami np nasz ksiezyc ksiezyce saturna i jowisza ktore sa ustawiane na ochronne orbity planet ja trzeba a tak se moga latac gdzie chca

   1. R1 A2 rh – czy też + …. jakby krew miała znaczenie kim jesteś oprócz ewentualnej genetyki i jego pochodzenia . Dla mnie to kolejny podział co nie raz mówiłam linia jest jedna i równa tu nie ma podziału , biały człowiek choć wiem o co już chodzi w słowiaństwie wiem też że dokładnie on zaprzedał część swojej populacji .

    Przestańmy szukać winnych , każdy mniej czy bardziej świadomie dołożył swoją cegiełkę , sęk w tym aby zaprzestać jej dokładać .

    Nie ma lepszych i gorszych (jak obwinić Panterę że jest Panterą ?) jest tylko wolny wybór tworzenia , i nie ważne kto ma jaką krew , raz jeszcze to podkreśle to Serce tworzy istotę nie na odwrót .

   2. sa chorowici ludzie gmo ze zmanipulowana genetyka podobnie jak gmo kukurydza czy ziemniaki ktirych nie chcemy bo nam szkodza to samo odnosi sie do priduktow gmo typu arab azjata zyd, tyle w temacie

   3. Sama Y-haplogrupa nie powie nam więcej niż historię migracji. To czego szukasz w samym chromosomie Y, musisz szukać w całym DNA. Dla przykładu: z samego badania R1a wynikałoby , że najbliższymi nam genetycznie narodami (nieco „zaokrąglając”) są Słowacy i Białorusini, natomiast z badań autosomalnego DNA wynika, że Litwini i Łotysze nie tylko są równie blisko z nami spokrewnienie, ale także mają bardziej „pierwotne” DNA w porównaniu z dzisiejszym słowiańskim.

 2. Chłopie nie powtarzaj tych samych cytatów kilka razy bo sprawiasz wrażenie pijanego. Co do ” iskry , ktora wyszła z polski by obudzić narody itd.” To lepiej nie ośmieszaj sie bo z polski nic nie wychodzi za wyjątkiem Polaków a przychodzą brudasy i zydowscy nazisci. Wiec kajak tę iskrę masz na myśli to daruj sobie, ale ni brudasy i talmudowi chazarzy z ukraińskimi dzikusami nie są potrzebni!!

 3. Z punktu widzenia strategii, taka śmiała ogłoszona deklaracja, to taktyczny błąd, ponieważ George jest najemną figurą rozgrywającą w imieniu swego potężnego hegemona. Tenże zaś jest zasobny i wystarczająco potężny jeśli bezkarnie jak dotąd rozgrywa jak powszechnie wokół wiadomo. Kim lub czym jest więc główny rozgrywający, który saraceńską falą pragnie kolejny raz po bosku ukarać jewrejski wieży babel projekt, mieszając mu języki?

 4. wieży babel

  No właśnie jak i ta wąska droga , tak i wieża babel jakoś się ost do mnie doczepiła …

  Zwyczajnie nas z premedytacją skłócono , tak myślę sobie ja może źle .

 5. TAW nie wierzę, aby masoneria pozwoliła wygrać wybory Jerzego Zięby, więc chyba je sfałszują. Czy przypadkiem rozpad PiS nie będzie wynikiem rewolucji nie tylko w partii, ale także zbrojnej na ulicach?

  1. Masoneria traci siły i tracić będzie. Na Organiczną Wzorcową Przestrzeń nie ma już bata! 😁

   Rozumiem niepokój ludzi, którzy nie mają wiedzy na temat kwantowych (a więc na poziomach subtelnych) zmian, jakie dokonały się w Polsce w ciągu ostatnich dwu lat. A bez tej wiedzy wszelka dysputa polityczna mija się z celem. Mnie polityka już nie kręci, bo co się będę przejmował umierającymi płatnymi marionetkami. W tej chwili przestrzeń działa już bowiem tak, że każdy, kto nie wybierze Życia, będzie się rozpadał… A politycy to słudzy śmierci, rozkładu, entropii…

   Tak zwani politycy doskonale już to czują, że ich świat się kończy… Wszelkie bezeceństwa, których dokonali, zostaną w ciągu dwóch lat ujawnione… A każdy z nich ma coś, co skrzętnie ukrywa… NIC NIE UKRYJĄ!

   UJAWNIONA ZOSTANIE SUMA, JAKĄ PARTIE (W TYM PiS) ZAINKASOWAŁY OD MAFII FARMACEUTYCZNO-MEDYCZNEJ ZA SZCZEPIONKOWE GŁOSOWANIE…

   Żadnej rewolucji w Polsce nie będzie. WSZYSTKIE REWOLUCJE NA ŚWIECIE TO STARANNIE ZAPLANOWANE MASOŃSKIE OPERACJE SPECJALNE.

   Ani wojen, ani rewolucji na naszej przepięknej planecie już więcej nie będzie.

   1. TAW, kamracie, czy mógłbyś mi coś naświetlić? Tak u Ciebie, jak w innym już kiedyś źródle czytałem, ze dług karmiczny jest z nas zdjęty. Ale tak mnie frapuje – jeśli Ukrainiec gwałci Laszkę, co już się niestety zdarza, to czemu to przypisać jeśli nie karmie i odplacie? Czy zdjęcie tzw. długu dotyczy po prostu narodu czy także człowieka jako jednostki? Dzięki i graba. ✋🏻🙂

   2. To jest temat na habilitację: jak podzielono istotę ludzką na tej przepięknej planecie (oddzielono ciało od jaźni, duszy i ducha) oraz jak oddzielono narody od siebie, w tym – co jest szczególnie bolesne – słowiańskie narody.

    Wniosek:

    Dopóki nie połączymy się sami ze sobą na wszystkich poziomach istoty ludzkiej, to nawet anulowanie karmy nie pomoże nam w obecnym wcieleniu.

    To jest zadanie na dziś dla istoty ludzkiej: oczyszczać się dopóty, dopóki się nie połączymy sami ze sobą na wszystkich naszych poziomach.

    A kiedy się ze sobą istota ludzka wreszcie połączy, automatycznie zniknie całe „zło” świata 🔆

   3. I mały dopisek 😉: jeśli zdjęcie owych długów karmicznych nie chroni nas przed krzywdami, to w sumie co daje?

   4. „I mały dopisek 😉: jeśli zdjęcie owych długów karmicznych nie chroni nas przed krzywdami, to w sumie co daje”
    Ano wlasnie???
    …a przy okazjii: Gwalt to SPRAWA GARDLOWA – takie jest PRAWO PRZODKOW !!!!

   5. Dzięki za odpowiedź 🙂👍🏻 Dołączam do zespołu, od dziś każdà medytację kończę migawkà „Jerzy Zięba premierem Polski” 🤠

   6. Dwanaście! ✋😀

    No to jest nas już komplet.

    (Ale moja akcja fraktalnie pokazuje, że nie będzie jednak łatwo w Wyborach 2019. Bo skoro nawet na tak ekskluzywnym Forum (a cóż dopiero w przestrzeni matrixa!) nie udało się zebrać nawet 10 osób już pierwszego dnia akcji [a na zebranie 12 musiałem czekać aż trzy dni!], oznacza, że jesteśmy nadal w ciemnej dupie i moja czteroletnia wytężona praca okazuje się zupełnie niepotrzebna).

   7. Taw, ktoś Cię chyba dziś depresyjnie zaprogramował. Wyłącz już ten program i uśmiechnij się do nas. 🙂😊😀
    Twoja praca jest bardzo potrzebna, natchnąłeś nas optymizmem, zasiałeś ziarno nadziei, otworzyłeś okna na wielką przyszłość Polszy naszej kochanej, pozrzucałeś klapki z wielu oczu, w tym moich, i skierowałeś na Prawdę. Więc gdzie tu bezsens. My Twoje prawie dojrzałe jabłuszka 🍎 jesteśmy owocami Twojej cieżkiej pracy, te nieśmiałe też. 🍏
    Jak to śpiewała pewna Kasia:

    Moja i Twoja nadzieja
    uczyni realnym krok w chmurach
    Moja i Twoja nadzieja
    pozwoli uczynic dziś cuda.

    Pozdrawiam z serdecznością, radością i miłością.😘

   8. „Dwanaście! ✋😀
    No to jest nas już komplet.”

    …a czy mozna wiecej…?
    Bo moze nie wszystko pojmuje…?

    Byla tez Maria Magdalena…
    Trzy Dni…potrzeba bylo TRZECH DNI…to moze byc Bardzo Dobra Wskazowka…

   9. „Na słowiańskiej góry szczycie
    pod jasną nadziei gwiazdą
    zapisuję wróżby słowa:
    wróci, wróci w stare gniazdo
    stare prawo, stara mowa
    i natchnione Słowian życie.”

    Roman Zmorski

    Jerzy Zięba premierem Polski !

    …przelecial PTAK za oknem…drugi…golebie…i ciarki w plecach…

    Zięba – PTAK

   10. Tajne Archiwum Watykańskie pisze:
    11 lipca 2017 o 20:46

    Atena pisze:
    11 lipca 2017 o 20:46

    …Nasze komentarze sa w tym samym momencie…nie widzialam nawet Twojej odpowiedzi piszac Zapowiedz Romana Zmorskiego…
    „Ale moja akcja fraktalnie pokazuje, że nie będzie jednak łatwo w Wyborach 2019”
    A moze cos sie we fraktalach ruszylo? TEN PTAK wyraznie lecacy przy oknie ?
    Ooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!! nastepny krazyl chwile i wzlecial w gore akurat gdy to pisze !
    Krazyl nad dwoma rosnacymi przy sobie drzewami (jak gdyby objete) Brzoza i Sosna (to jakas egzotyczna sosna ???)
    Znow PTAK !

   11. TAW no chyba muszę Cię „obsztorcować” jeśli wiesz co to znaczy, bo kto jak kto ale Ty i zwątpienie ? wybory w 2019 musowo wygrywa nasza opcja innej alternatywy nie ma.
    Wszystkie dotychczasowe nieudolne partyjki już są spalone, musi i zwycięży mądrość i rzeczywista sprawiedliwość prawdziwych Polachów, a nie jakieś tam przechrzty p………e.

    Ps. przekazałam Wasze pozdrowienia Krysi z lasu, która się op…….la nad Bałtykiem i od niej również Wam przekazuję podziękowania i z serca pozdrowienia i uściski wirtualne ❤

    "Zwątpienie jest pierwszym stopniem upadku i rozpadu"

   12. SłowiAnno,

    dziękuję za braterski terapeutyczny obsztorcunek 💗

    Pragnę jednak nieśmiało zauważyć, że to nie „zwątpienie”, lecz zwykła chłodna konstatacja, swoiste podsumowanie czterech lat mojej bezsensownej pracy.

   13. „mojej bezsensownej pracy”
    ——————————-
    Jaka bezsensowna? Wiele osob czyta, choc nie uczestniczy w dyskusjach. Jedni zapracowani, inni gubia sie w natloku internetowych informacji. Miejmy nadzieje, ze ktoregos dnia nastapi „przeskok” i na strone wejdzie jednoczesnie 100 osob. Wiecej nie polecam, bo by sie strona zawiesila…
    Moze w grudniu po przesileniu COS sie wyklaruje… Glowa do gory!

    Oczyma wyobrazni widze jak premier J. Zieba wyglasza przemowienie, a potem wrecza ministrom nominacje.

   14. „lecz zwykła chłodna konstatacja”

    A mnie sie nasuwa „dopoki ziarno nie obumrze, nie wyda owocu”
    …I niech te kielki zasiane przez Ciebie TAWie dzisiaj w nocy wyjda na wierzch , a od rana posypia sie komentarze :

    JERZY ZIEBA PREMIEREM POLSKI !

    ODEZWA do KAZDEGO czytajacego ten BLOG !

    RODACY ! Bardzo, Bardzo, Bardzo PROSZE !!!!!!!!!!!!!!

    Kazdy i Kazda z Was czytajacych ten Blog
    Wezcie klawiature, ekran, co kto ma… i wpiszcie gleboko to wyobrazajac :

    Jerzy Zięba premierem Polski ! ❤ ❤ ❤

   15. Tak, Tak ,Tak masz rację Atena, fraktalnie się to wszystko łączy 🙂
    Miałam dziś wrzucić Wam ptaki ale miałam problem z netem i nie udało się, więc teraz wrzucam
    .https://www.youtube.com/watch?v=pmUZXqWcjbg
    Zobaczcie jak ich duużo…. są nasze Boćki, jest nasz piękny Orzeł!
    Ptaki przyniosą nam Wolność!
    Czyli Zięba przyniesie nam Wolność!💗💗💗
    Nie ma innej opcji!

   16. Atena dopiero zauważyłam, ze wkleiłaś 3 serca. No jakie my jesteśmy zgodne.🙂

   17. Wiecie co, ta sosna to…chyba syberyjska sosna :

    Masz racje gmo… PISZCIE.

    „piszcie do pisiurow o ziebie oni powolni ale w koncu zaczaja”

    „tobie rowniez nasza anteno przepraszam ateno”
    – REWELACJA, wlasnie PTAK przelecial wysoko na Niebie, gdy pisze to zdanie … ANTENA !

    Dziekuje Bardzo gmo- krysztal 😉

    Atena niejedno ma Imie 😉

   18. Y – antena DNA.

    Bo DNA jest tylko anteną.

    Anteną do odbioru informacji z Kosmosu.

    (Pamiętacie, jak pan Tadeusz długo badał, co też może oznaczać uparcie powracający do niego w wizjach igrek?…)

    *

    Nasze KOSMyki to też antena. Dlatego Słowianie dbają o długie KOSMyki. I to w każdej KOSMykowej części ciała (by każda część ciała była dobrze poinformowana…). Ale to jest wiedza dalekiej przyszłości, bo na razie Słowianki jadą na gadzich programach…

   19. „Y – antena DNA.
    Bo DNA jest tylko anteną.
    Anteną do odbioru informacji z Kosmosu”

    Y = i-grek 😉

    A ja przed chwila napisalam komentarz m.in. o GRECJI…(Atena ❤ Apollon ❤ Helios ❤ )

    Znaczy ze …???? To znaczy , ze ????? Atena = ANTENA 😉

   20. Sluchajcie, w tej chwili chmurki za oknem ulozyly sie w DWOJE OGROMNYCH OCZU, ktore patrza z Nieba…

   21. TAW, powiedziałbym ze metoda pana Popki na zrzucenie czakr to metoda dobra? 😉 I czy można oczekiwać jakiegoś symptomu ze „operacja się udała, a pacjent żyje”? 😁 Jakiegoś poczucia lekkości, mrowienia, „szczepienia”, co tam? 😁😁

   22. „Byla tez Maria Magdalena…”
    Mysli i Serce sa tu skierowane od tego komentarza…wczoraj przypomnialo mi sie z ksiazki Margaret Starbird, ze trabka czy rog to znak „Ukrytego Kosciola”…
    Szukam obrazow M M z olejkami i oto pojawia sie OBRAZ, ktory wisial w Domu Rodzinnym, Dom ten pewna „osoba” kierowana jakas niepojeta agresja, zawiscia…zniszczyla…i wszystko… W dziecinstwie nam mowiono, ze to Jezus i Maryja, a to ON i MM. Znacie pewnie ta reprodukcje, wisiala w niejednym polskim domu…

   23. Niewypowiedziana czulosc oddana przez Artyste…

    Obraz witrażowy Issy i Marii Magdaleny
    w Kilmore Church (w Dervaig, Szkocja).
    Dzieło Stephana Adama z 1906 r.

  2. „Na Organiczną Wzorcową Przestrzeń nie ma już bata!”
   ——————————————–
   Szaman Tancujacy z Wiatrem jest poirytowany stanem swiadomosci Polakow. Wedlug niego zmiany nastepuja b. wolno, a czasu ….. coraz mniej.

   1. Na poziomie emocjonalnym ja też jestem poirytowany. Ale na poziomie wglądów wiem, że:

    1) matrix powoli umiera
    („korzenie drzewa matrixa zostały obcięte”, matrix nie ma już zasilania z zewnątrz),

    2) ludzie, a zwłaszcza Polacy, nie dadzą się zaczipować,

    3) setki Polaków jest już przepiętych na wzorcową przestrzeń, żyją już na nowej organicznej matrycy, w intymnym związku z Matką Ziemią, a więc są nietykalni dla matrixa. Jeśli w naszym mikropaństewku Forum Slavorum jest kilka takich dusz, to cóż dopiero w skali Polski!

    4) ludzie zatruci GMO, szczepionkami, „lekami” i religią muszą wymrzeć, bo takie są koszty ewolucji świadomości,

    5) Polskę realnie zmieni dopiero pokolenie rodzących się dziś, niezaszczepionych dzieci 🔆

    6) Od maja 2018 w Polsce zaczną dziać się takie rzeczy, że współczuję PiS-owi…

   2. TAW jeżeli Ty cztery lata swojej pracy którą wykonałeś, bo tak podpowiadało Ci Twoje serce nazywasz bezsensowną pracą, to aż mnie ręka swędzi, żeby Ci wlać 25 klapsów na „gołkę” /gołą d..ę/
    Nie posądzam Cię , że oczekujesz pochwał i poklasku, bo nie jesteś próżny, a przecież wiesz, że komentujący na Twoim blogu doceniają Twoją MOC płynącą z przekazów w przestrzeń serc.
    Więc nie marudż jak przedszkolak, przecież już widać naszą METĘ, a do dźwigania Pucharu Zwycięstwa potrzeba dużo mocnych rąk. ❤

   3. Te ostatnie kilka tygodni (liczac gdzies od ostatniego tygodnia czerwca) sa energetycznie b. intensywne. Niestety, jestesmy przy tym narazeni na hustawke roznych nastrojow emocjonalnych: od zwatpienia, niepokoju po irytacje, a u niektorych agresje. Musimy przez to przejsc. Ten stan ma trwac ponoc do polowy wrzesnia.

   4. „5) Polskę realnie zmieni dopiero pokolenie rodzących się dziś, niezaszczepionych dzieci ”

    Niechaj Przestrzen POMOZE kazdemu Polakowi i Polce wypelnionym Moca Milosci spotkac Umilowana i Umilowanego🔆 i te Ukochane Dzieciaczki Wcielic !
    Niech sie tak stanie ❤

   5. Aaaaaa…. SLONKO „samo” !!!!!!!!! wskoczylo w miejscu komentarza przy „Umilowanego”…
    Bylo „kopiowane” wraz z wypowiedzia TAWa nr5
    A to ci CUDA sie dzieja…

   6. TAW Ty masz po prostu dzisiaj zły dzień, najlepszy na to jest dobry spokojny sen i wewnętrzna rozmowa ze swoją Piękną Duszą, jutro też jest dzień i na pewno będzie piękny i uzdrawiający dla Ciebie, czego Ci życzę z serca ❤
    Dobrej nocy i pięknych snów Ci życzę.

   7. Jerzy Zięba premierem Polski ! ❤ ❤ ❤ ale to już jest fakt tak będzie .

   8. SłowiAneczka nasza ma rację, nie marudź Taw, bo będą klapsy😀
    Wszystko będzie dobrze!

   9. Przyłączam się do prośby Ateny:

    JERZY ZIEBA PREMIEREM POLSKI !

    ODEZWA do KAZDEGO czytajacego ten BLOG !

    RODACY ! Bardzo, Bardzo, Bardzo PROSZE !!!!!!!!!!!!!!

    Kazdy i Kazda z Was czytajacych ten Blog
    Wezcie klawiature, ekran, co kto ma… i wpiszcie gleboko to wyobrazajac :

    Jerzy Zięba premierem Polski ! ❤️❤️❤️

    Ludzie, no co z Wami???

   10. Szczesliwa, jak mozesz,

    ❤ ❤ <3PROSZE, "wklej "to gdzie mozesz !!!

    NA INNE BLOGI, NA STRONY You Tuba, POD INNYMI WPISAMI TAWa…nie kazdy czyta wszystkie wpisy…

    (mnie tez nie wystarcza czasu i nie czytam wszystkiego…a czasami nie zagladam tutaj nawet "jakis czas"…)

   11. „Miałam dziś wrzucić Wam ptaki ale miałam problem z netem i nie udało się, więc teraz wrzucam”
    Szczesliwa, ja w poniedzialek okolo poludnia spotkalam stadko gawronow i golebi…i to w miescie. Czulam natychmiast , ze sa „jakos WAZNE” nie wiedzac „o co chodzi” ? Tylko to odczucie, ze „COS ZNACZA” !
    Komentarze, wpisy itp. nastaly pozniej.
    A dzisiaj mi „sie przypomnialy” te GAWRONY !
    .http://dinoanimals.pl/zwierzeta/gawron-corvus-frugilegus/

    „Kruk i wrona, ptaki należące wspólnie z gawronem do rodzaju Corvus, mają w kulturach europejskich bardzo zbliżoną symbolikę i znaczenie. Materiał językowy wskazuje na dawne przesunięcia semantyczne ich nazw (por. ros. ворон i chorw. gavran na określenie kruka), jak również na istnienie utrwalonych, zbiorczych określeń tych ptaków, np. ang. crow (kruk, wrona; obok raven – kruk), niem. Krähe (wrona, gawron). Świadczy to o łączeniu ptaków z rodzaju Corvus w jedną kategorię semantyczną, niekiedy nie dzieloną na gruncie języka i kultury na mniejsze jednostki.”
    w:
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Kruk_i_wrona_w_kulturze
    („Kruk i wrona łączone były ze słońcem i proroctwami – w Grecji były atrybutami Apollina (bóstwa światła oraz pana wyroczni) i Ateny, zaś biały kruk szczególnie związany był z Heliosem.”)

   12. Ateno 💗- Anteno do odbioru informacji z kosmosu 🙂
    powklejam choć na żadnych blogach, stronach nie komentuję ale dopiero za kilka dni bo teraz mam bardzo ograniczony dostęp do internetu.

    p.s Zaglądaj częściej i wrzucaj nam ciekawe info z kosmosu, dobrze Ci idzie.
    pozdrawiam Cię serdecznie

 6. (a cóż dopiero w przestrzeni matrixa!) nie udało się zebrać nawet 10 osób już pierwszego dnia akcji [a na zebranie 12 musiałem czekać aż trzy dni!],

  Przecie piszę że nas jest więcej ja już w tym samym dniu podpisałam się pod listą życzeń 😉 choć miałam taki dzień na niepisanie , jest nas więcej Taw Wierzyć to też Ufać 🙂

   1. O metodę pana Popki to miało być pytanie do Ciebie, TAW, pisanie z telefonu z moja wszechgracją… 🙊🙉🙈

 7. Moja i Twoja nadzieja
  uczyni realnym krok w chmurach
  Moja i Twoja nadzieja
  pozwoli uczynic dziś cuda.

  Aż przypomniałaś mi Irę -Wiara , dziś ja Ci dziękuje Kochana 🙂 :3

  a myszki nasze są 🙂

   1. Jak słuchasz Kasi … 🙂 to nie ma opcji abyś tego nie znała ani nie zrozumiała 🙂

    O wolności (Vicrorio)….:3

   2. Nie słucham teraz Kasi, kiedyś owszem.
    Tak mi sie tylko przypomniało przy okazji „nadziei”. Co do Ryśka pewnie, ze znam i rozumiem i mam nawet miłe wspomnienia z tym utworem związane..
    Dziękuję Ci Kochana za przypomninie 🌺🌷🌸
    buziaki

 8. 4) ludzie zatruci GMO, szczepionkami i „lekami” muszą wymrzeć, bo takie są prawa ewolucji świadomości,

  wytłumacz proszę jaka to świadomość ? bo może ja coś źle rozumiem ? Przecież ci ludzie nie mieli pojęcia w co się uwikłali więc jaka ewolucja świadomości ?

  Bo ja to inaczej rozumiem może źle , dla mnie świadomość to pełna odpowiedzialność to umiejętność naprawiania błędów przeszłości bez obwiniania innych , oceniania itp to krok w przód , smierć towarzyszyła i towarzyszy nam wszystkim , to żadna ewolucja to fakt , ale może ja coś zaś źle rozumiem i tak być może.

  1. Takie są koszty ewolucji świadomości populacji Ziemian w tym obiegu ewolucyjnym.

   To znaczy następuje zapowiedziane w Biblii (rzadko się na nią powołuję) rozdzielenie światów: garstka wzniesie się na wyższy fraktal przeJAWIenia, pozostali będą się rozpadać, bo ich schorowane, zatrute ciała nie wytrzymają starcia z nową wzorcową przestrzenią.

   1. Dobrze rozumiem ,ale skoro nie ma nieśmiertelności to w sumie co ? gdzie oni się podzieją ? jeszcze raz jakby przerobią lekcje ?

   2. „Pytasz o los tych, którzy odejdą? Pójdą do recyklingu”
    ———————————-
    Ja czytalam, ze ci, ktorzy wyrzadzili najwiecej zla wciela w istoty znajdujace sie na niskim stopniu rozwoju (kamienie, mikroorganizmy) albo pojda do recyklingu, inni natomiast rozpoczna ewolucyjny cykl od nowa na innych planetach odpowiadajacych ich wibracjom.
    Przyjmujac, ze to prawda…. jest tu cos, czego nie rozumiem. Zgodnie z powyzszym Soros powinien pojsc np. do recyklingu, a dusza kobiety w depresji doswiadczajacej przemocy, powinna wcielic sie w istote na innej planecie i rowniez doswiadczac depresji i przemocy. Jednym slowem Soros wlasciwie otrzymuje nagrode, bo nie poniesie zadnych konsekwencji za swoje czyny (unicestwienie, czy kamien…. nie ma to znaczenia), a dusza kobiety nadal bedzie skazana na katusze i cierpienie tylko dlatego, ze nie byla w stanie podniesc swoich wibracji. Czy to jest sprawiedliwe? Ze smutkiem stwierdzam, ze gatunek ludzki ponosi najwyzsze koszta tych wszystkich „kosmicznych eksperymentow” i ciagle poddawany jest coraz to nowym formom cierpienia.
    Wyprowadzcie mnie z bledu, jezeli sie myle.
    Wielu ludzi z „wyzszej polki”, dobrze sytuowanych materialnie w ogole nie wierzy w wedrowke dusz i korzysta z zycia ile sie da nie baczac na konsekwencje. Oni sa zaprogramowani, ze po smierci zostana unicestwieni. No wiec, czy dla takich ludzi recykling bedzie „kara”? Nie sadze. Oni sie na to godza.

   3. Ja pod pojęciem „recykling” rozumiem kołowrót wcieleń, głównie na tej planecie.

    O Dżordża się nie martwmy: ma tyle złota, że kupi sobie jakąś nową planetę na własność 😉

   4. Uzylam slowa w niewlasciwym znaczeniu. Mialam na mysli unicestwienie, a recykling jest to proces przekształcania odpadow w nowe materialy i przedmioty. Na swoja obrone dodam, ze nie wszystkie odpady da sie przeksztalcic, stad ich los jest inny…… sa niszczone.

  2. ja mysle odwrotnie wszyscy poszczepieni maja kopa zeby zmieniac i sie nie szczepic, wysoka wibracja tez zmieniac nam dna do punktu wyjscia nawet tym co szamia pluton =_= i popijaja sciekami

   1. 90 proc fizycznych chorob to choroby somatyczne – psychiczne, np o nie moge chodzic mam to mam tamto myslami zamykami sobie geny i tez otwieramy, sami sie skazujemy przez koscielne winne myslenie na nie, ciezko sie odprogramowac w kraju gdzie kosciol co 500 metrow ale mozna, na szczzescie kosci oly padaja, 1000 lat temu kosci oly to bylo miejsce stracen wiernych i szamaniu ich przez smocznoskosnych kaplanow

   2. gmosiu wszyscy poszczepieni to co najwyzej dostali kopa w swój własny układ odpornosciowy, nic wiecej, przeciez wiesz o tym

 9. Chyba tak , chyba o nich pytam , śmiertelności nie ma tak ? w sensie ciało umiera ale nie to co w ciele , dusza, iskra , róznie to nazywają .

  1. TAW wcale nie pójdą do recyklingu, pozostaną i żyć będą na równoległej Planecie Ziemi w fizycznym trzecim wymiarze.
   Tylko Dusze złych, już nie do naprawienia zostaną unicestwione w Centralnym Słońcu.
   Taka jest moja wizja przyszłości Ziemskiej ludzkości.

   1. Piękna wizja i niech pójdzie tworząc się za głosem twego serca .

   2. Ten kto ujrzy w sobie Iskrę Boga – będzie pielęgnował z Miłością NASIONO ŻYCIA – zostanie uleczony – dlatego tak dużo w chwili obecnej pojawiło się Szamanów Uzdrowicieli i spływa na nas energia Życia poprzez Naturę Mateńkę przekazywaną. Nie można myśleć w ten sposób (recykling) wszak wszyscy jesteśmy skażeni perfidną podstępną wiekową działalnością matrixa. My tu obecni jesteśmy przykładem, że nawet zainfekowani GMO, czipami czy szczepionkami potrafiliśmy się obudzić i ujrzeć i poczuć dzięki MIŁOŚCI. Ten kwiat rozkwitł w nas w wyznaczonym celu i czasie nawet Pan Tadeusz słowami Stwórcy przekazał nam , że mamy w tym trudnym apokaliptycznym czasie perfidnie atakowani technologiami o ktorych nam się nie śniło w najgorszych snach! Obudzenie było wstrząsem – należy się pozbierać i umysł i ciało rytmem serca, które gra w takt Serca Matki Ziemi. TAK SłowiAneczko zgadzam się, że te najbardziej „oporne” Życiu spotkają się z Centralnym Słońcem. ❤

   3. „Nie można myśleć w ten sposób (recykling)…”

    Elaszko Droga,
    re-cykling (skierowanie do kolejnego cyklu szkoły duszy) to nic strasznego – wszyscy przechodzimy przezeń po kilka, a może i kilknaście tysięcy razy…
    W tych cyklach wszyscy byliśmy i katami, i ofiarami. Tysiące razy umieraliśmy w bólach i cierpieniach:
    torturowani, rozszarpywani, kamienowani, ucinani, przeszywani, wieszani, rozstrzeliwani, głodzeni…
    A jednak nadal żyjemy – i żyć będziemy.
    Nie na tej, to na innej planecie;
    nie w tej, to w innej postaci;
    nie na tej, to na innej gęstości… 😀

    Re-cykling to nic innego, jak… Kołowrót 🔆

   4. TAWcio Kochany ❤ NIE PAMIĘTAM- ale to było równoległe z przekazami Pana Romana- który bagatelizował kondycje i zdrowie ciał- natomiast Pan Tadeusz ❤ mówił o atakach na ciała i ważności ciał! Wiesz, że nie lubię wszak wiem o reinkarnacji- zabawy duszami typu- igrzyska śmierci, wyższe levele – taki plac zabaw matriksowy, bo wyrywanie kogoś kochającego z obszaru kochania to jest barbarzyństwo- wcale umierać nie musimy, bo jeżeli i tak powracamy- nadzy i zaczynamy od nowa- wędrówkę poprzez cierpienie! Jaki to ma sens- jeżeli wiemy, że matriks został uruchomiony zanim powstała Ziemia, która miała w swoim założeniu przed matriksem chronić- a stała się poligonem doświadczalnym matriksa- zabawa duszami ich wyłapywanie i implantowanie w zależności od stopnia rozwoju świadomości- przypomnę, że na każdym etapie przebudzenia matriks stworzył swoje nowe wyrafinowane zabawki do wysysu- jeżeli odchodzimy od religii- już przygotowana jest nowa forma typu zloty wiek gai, gdzie pleje wiodą prym- REINKARNACJA JEST ŚWIADOMYM WYBOREM DUSZY I MA SŁUŻYĆ ULEPSZANIU NAS- a nie perfidne DUSZ wyłapywanie i wrzucanie w najgorsze bagna- w takim wydaniu reinkarnacja to kolejny kanał- ślepa uliczka!

   5. Ziemia od początku swego istnienia została zaprojektowana jako planeta testowa – służąca nauce Kreacji przez wysoko zaawansowane istoty (niestety naiwne), jakimi pierwotnie byliśmy.

    Potem nas przejęto – przejęcie to kończy się dopiero teraz…

    Reinkarnacja reinkarnacji nierówna. Co innego ta na warunkach matrixa (wcielenie niewolnicze), co innego Prawdziwie Wolny Wybór duszy.

    Reinkarnacja na warunkach matrixa kończy się z chwilą zdjęcia energetycznych kajdan – czakr.

   6. TAW to jesteśmy zgodni REINKARNACJA JEST ŚWIADOMYM WYBOREM DUSZY I MA SŁUŻYĆ ULEPSZANIU NAS ❤

   7. Tak TAW, i to wzbudza we mnie torsje! Wciąż się uczę – kontakt z Naturą jest w tej chwili niezwykle ważny- temat bardzo ciężki i rozwojowy- tu ciekawe wątki:
    .https://www.youtube.com/watch?v=-JIC5CzMHDk&t=470s
    Opublikowany 10 lip 2017
    W ciałach osób, które przeżyły bliskie spotkanie z gośćmi z kosmosu, nierzadko znajduje się dziwne, nieznanego pochodzenia implanty, które są bez wątpienia tworem obcych cywilizacji. Czy są to urządzenia kontrolujące wybrane osoby?
    BLISKI SPOTKANIE 4. STOPNIA WE WŁOCŁAWKU
    komentarze coraz bardziej budujące- świadome:
    ,,Nie znam całej prawdy – TY też nie 🙂 … wiem natomiast że jesteśmy BARDZO potężnymi Istotami wcielonymi w ciała zwane „Człowiek”, a Diabeł/Demon/Upadły Anioł/Reptilian to ta sama „banda”, która zrobi wszystko, abyśmy się nie dowiedzieli, Kim jesteśmy i jak potężni jesteśmy. ALE jak pewnie zauważyłeś, gadamy sobie o tym swobodnie na YT i świadomość Ludzi z dnia na dzień rośnie, więc JUŻ jest lepiej – nie zatrzymają tego 🙂 … w tej chwili najlepszym dla siebie i świata, co możesz zrobić, to zająć się sobą i podnosić swoje wibracje – Świat jest piękny ;)”

    ŚWIAT JEST PIEKNY I MOJA KOCHANA MYŚLĄCA INACZEJ
    Jeszcze nie czas – walce muszą trwać – młodym oczyścić pole czas – Oni PIEKNI I MLODZI BUDOWNICZOWIE BĘDĄ DZIAŁAĆ DALEJ ❤

   8. TAW o ZIEMI mówi tu Pan Tadeusz ( 4:30 min) i dalej o wysysie energii dla ,,maluczkich- poprzez religię, dla ,, większych i duchowych”- inne formy wysysu i tak dalej! Zawsze warto w ciszy posłuchać Pana Tadeusza! PRZYPOMNIENIE!!
    Wniebowstąpienie – Tadeusz Owsianko ❤
    i TU JEST O ciele- no i znalazłam 😀 ( 11 MINUTA!)
    TEN PARTER- CIAŁO FIZYCZNE JEST Diamentem na którym OJCIEC OPIERA NOWY WSZECHŚWIAT!
    DLA WAS KOCHANI TEN DIAMENT ❤ Buziaczki I SPOKOJNEJ NOCY!

  2. gada zapamietuje mysli i pisze dusza nie cialo, cialo to tylko dlugopis, poza krwisty calem wazymy plus minus 25 dkg, tak tak dusza wazy tak samo jak cialo, zaraz po smierci znika kazdemu cialu 25bd dkg, zciagnij sobie ksiazke tadataka kimura wrota do zaswiatow tam ewsztstko objasnione w detalach, jakie mamy ciala ztego co pamitam to mamy gazowe plazmowe kuliste

 10. Kalina

  Dziekuję za odp i mam wrażenie że sie zrozumiałyśmy , dokładnie co moja mama jest winna że została uwikłana w co została , a przecie paznokciem nie dołożyła się świadomie do tego co dziś wiemy , choćbym chciała jej wytłumaczyć to i owo wiem że ona nie jest w stanie tego pojąć …. o takich ludzi pytam

  ci co świadomie zło zasilali , wierze że zbiorą dokładnie swoje plony i jest to dla mnie jakiś rodzaj sprawiedliwości bez odwiecznego Obwiniania Boga jak by to on nam tak kazał a potem o jaki Ty jestęś be . No choliepa jasna .

 11. aż mnie ręka swędzi, żeby Ci wlać 25 klapsów na „gołkę” /gołą d..ę/ ja dodam swoje 25 a poza tym ja przepraszam bardzo ja nadal oczekuje całusa z ust złotych 😉

  A już tak na koniec co by trochę ten dzień rozluźnić bo jakiś ciężki dziś, opowiem wam swój głupi sen

  cos tam ktoś tam do mnie przyszedł i mi tu grozi że mi odbierze chyba dobra materialne a ja na to a bieraj pan se wszystko , potem kolejna próba szantażu na co ja za każdym razem a bieraj pan na sam koniec mówi do mnie tak dobra a teraz obetniemy ci włosy

  na co ja że co??????????!!!!!! czy ktoś widział Słowiankę bez warkocza bo dOOpe a won ode mnie .

  hahahahahahahaha

  I koty mi pod oknem ….hmmm one sie kochają czy biadolą?hahahahahaha .

  Życie idzie:)

   1. 💗

    Ale mogly oczywiscie upinac, zaplatac, wplatac ozdoby itp.
    To zalezy od „epoki”, ze tak powiem…
    Przy tych najwazniejszych sytuacjach: lniany stroj i wlosy wolne

   2. „lniany strój” len nell aria , zwiewny, błękitny lub niebieski łączony z powietrzem 😉

 12. TAW: „Pragnę jednak nieśmiało zauważyć, że to nie „zwątpienie”, lecz zwykła chłodna konstatacja, swoiste podsumowanie czterech lat mojej bezsensownej pracy”

  Co do chłodnej konstatacji, to wakacje sa kiepskim czasem na podsumowanie reakcji 🙂 Od razu przypomniał mi się skok PO na ofe w 2014 z cwaniackim ostatecznym terminem do 31 lipca. Pamiętam jak ostatniego dnia zaiwaniałam do zus-u, aby zadeklarować pozostanie. Finalnie inicjatywę miało tylko ok. 15 % uprawnionych, a reszta uśpiona wakacjami…..

  Wiem, że idzie opornie, ale bez marudzenia trzeba robić swoje – dzisiaj dokładnie miałam podobny wnerw…… ciężka noc i tak aż do 15 ;-), ale potem przeszło i przestałam marudzić 🙂
  Może nasza cierpliwość jest wystawiana na próbę?

  Ps. pisowi i innym szkodnikom ani myślę współczuć –
  kto sieje gwałt niech się nie zdziwi, że zbierze po ryju 🙂

  Serdeczności! 🙂 ❤

 13. JERZY ZIEBA PREMIEREM POLSKI !
  Mam w sercu taką głęboką nadzieję , choć większość osób z mojego otoczenia gdy słyszy nazwisko Zięba, pyta ze zdziwieniem „nie znam, a kto to??”.Ręce opadają..
  Ja cały czas ‚musztruję’ koleżanki z pracy, nawet szefowej wcisnęłam Ukryte Terapie do czytania (choć ona woli kryminały):P Kupiłam tacie obie części na dzień ojca i od tamtej pory książki wędrują z rąk do rąk, więc jest nadzieja:)
  Miłego dzionka wszystkim:)

   1. Coraz głośniej i bardzo dobrze, że mówi sieo odszkodowaniach…., byle zmaterializowało się to po 2019. Pseudo neutralna Szwajcaria też ma nasze kosztowności, złoto zagrabione przez hitlerowskie niemcy w okupowanych krajach i w obozach zagłady……. Nie wspomnę o potopie szwedzkim i o pożyczce udzielonej Hiszpanii przez Bonę, ale to już pewnie nierealne…. choć z drugiej strony – któż to wie – twórzmy naszą rzeczywistość 🙂
    Ile razy można być okradanym?

   2. Zachecam do wysluchania nagran Szamana Tancujacego z Wiatrem z 09.07. i 10.07.2017. Wiem, ze dlugie, ale te dwa sa wyjatkowo wazne.
    Natomiast w nagraniu z 07.07. albo 08.07. (pierwsze 10-15 minut) Szaman porusza kwestie, ktora ostatnio wyplynela w mediach na swiatlo dzienne, a mianowicie kwestie roszczen Polski wzgledem Niemiec za okres II wojny. Wedlug niego nie chodzi o zadne odszkodowania dla Polakow, czy dla panstwa polskiego. ONI chca po prostu przerzucic pieniadze z Europy zachodniej do srodkowej. Czesc tych pieniedzy ma podobno zasilic budowe centralnego portu lotniczego, ktory ma sie znalezc pod ICH …. „patronatem”.
    Zobaczymy, czy to potencjal, czy z tego wykluje sie WIELKI skandal, ktory pograzy PiS.
    Po co to lotnisko? Czyzby po to, aby wypelnione po brzegi samoloty z „panstwa polozonego w Palestynie” mialy gdzie ladowac? Bo w Kijowie dzien w dzien laduje ponoc kilka samolotow z Izr……. Co ciekawe ….. na razie pustych!

   3. „Pseudo neutralna Szwajcaria też ma nasze kosztowności, złoto zagrabione przez hitlerowskie niemcy”
    ——————————
    Nie drazylam jeszcze tematu, ale tak sie zastanawiam…. Czy te tzw. szwajcarskie banki deponujace zloto i kosztownosci z okupowanych krajow, w tym zloto zrabowane Zydom, nie nalezaly czasami do rodziny Rotszyldow?

   4. „Czy te tzw. szwajcarskie banki deponujace zloto i kosztownosci z okupowanych krajow, w tym zloto zrabowane Zydom, nie nalezaly czasami do rodziny Rotszyldow?”
    —————–
    No wiec wlasnie. Najpierw oskubali SWOICH (albo „SWOICH”, jak kto woli), a tym niepotrzebnym, nie przystajacym do nowoczesnego panstwa Izr, zgotowali zaglade. Czy narod zydowski jest tak zmanipulowany, ze tego nie widzi? Moze jest zastraszony? A moze „szacunek dla pieniadza”, czyli zadza zrobienia kariery bez wzgledu na wszystko, przeslania im pole widzenia?

   5. szaraki chronia szwajcarie bo maja tam swoje zloto kradzione zewszad na ziemi ostatnio ze stanow np transporty na ksiezyc z wolt w szwajcarskich gorach to codzienna codziennosc oczywiscie wszystko pod nadzorem rzadowych zydomongolow szwajcarskich

   6. „To inna rasa kosmiczna. Oni chodzą na zupełnie innych algorytmach”
    ——-
    Chodzilo mi o tych, ktorzy naleza do TEGO narodu, ale nie posiadaja gadzich genow. Czyzby nie ogarniali tematu? Choc czesc z nich powinna sie zaczac budzic. Chyba, ze ….. strach silniejszy…

  1. IwONO

   – WSPANIALA, MADRA , ZNAKOMITA inicjatywa…ja tez daje w prezentach ksiazka Pana J. ZIEBY…
   Dodam, ze sa takie okazje jak :wesela, imieniny, urodziny, rocznice, chrzeciny(no, wiem, nakladanie pieczeci, ale lepiej DAC KSIAZKE ZIEBY przy tej okazjii niz „obrazek” czy „babonierke” pelna konserwantow…) itd.

   DRODZY RODACY, wyslijcie listy mailowe do znajomych z nagraniami na You Tubie Pana ZIEBY JERZEGO…
   ot, mozna dodac tak „od niechcenia” Zobacz kasiu, Jadziu, stasiu…jak madrze ten Polak MOWI ;)”
   Oooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PTAK przelecial ❤ ❤ ❤

   1. NIE NO zjadło mi komentarz 😀
    Jeszcze raz zatem:
    Piękny pomysł IwONA ❤ Z TYM PREZENTEM 🙂
    A ja już wiem jak znaleźć ,,kasę'' na ,, kampanię'' 😉
    JERZY ZIEBA PREMIEREM POLSKI !
    ,,Robert F. Kennedy Jr wraz z Robertem De Niro przedstawili niesamowitą propozycję. Dla osób, lekarzy, naukowców, którzy udowodnią, że rtęć w szczepionkach jest bezpieczna w leczeniu dzieci, dostaną… 100 000 dolarów.

    Nic tylko zgarnąć fajną sumkę pieniędzy. Polecamy, aby tę informację ogłosili w propagatorskim TVN. Wtedy na pewno zgłosi się cała rzesza polskich lekarzy, którzy reklamują bezpieczeństwo szczepionek.

    Polecamy wszystkim osobom, które biorą udział w debatach publicznych z lekarzami czy dziennikarzami, namawiać zwolenników szczepień, by zgłosili się po 100 000 dolarów.

    Skoro uważają, że szczepionki są bezpieczne, to nic jak tylko przedstawić badania, własne doświadczenia i… podać numer konta. Robert F. Kennedy Jr wraz z Robertem De Niro wypłacą obiecane pieniądze.

    Niesamowite, ile polskich lekarzy będzie bogatych, przecież cały czas wygadują w mediach, jak to szczepionki są bezpieczne.''
    https://martabrzoza.pl/szczepienia/kennedy-100-000-dla-kazdego-kto-udowodni-ze-rtec-w-szczepionkach-jest-bezpieczna/

   2. szczepionki bez rteci sa drogie kolo 200-400 dol za jedna, z rtecia 5 dolarow, wiem bo znam osobe ktora pracuje w szpitalu i musiala sie zaszczepic i rteciowka byla za friko bezrteciowka pod 400 dolarow

  2. Kalinko Kochana ❤ Podzielam Twoje zdanie 🙂
   Niekiedy politycy zdobywają się na chwile szczerości. Tak właśnie stało się w przypadku obecnego prezydenta Ukrainy, oligarchy żydowskiego pochodzenia, Petro Poroszenki, który podczas swojego wystąpienia w izraelskim Sejmie – Knesecie, zwrócił uwagę, że podczas tworzenia państwowości ukraińskiej niebagatelną rolę odegrali Żydzi.
   Ukraiński prezydent zauważa, że po I wojnie światowej, gdy nagle pojawiła się szansa na stworzenie państwowości ukraińskiej, to właśnie środowiska żydowskie odegrały jedne z kluczowych ról. Efektem tego było to, że w pewnym momencie emitowano nawet pieniądze z napisami w jidish

   “ "Może się mylę, ale to były pierwsze pieniądze z żydowskimi napisami na początku XX wieku. Oznaczało to praktycznie, że język żydowski był jednym z oficjalnych w młodym ukraińskim państwie i Żydzi jako naród byli bezpośrednimi uczestnikami jego utworzenia. Co więcej, w rządzie Ukrainy podczas niezależności na początku XX wieku stworzono oddzielne Ministerstwo ds. Żydów” – powiedział Poroszenko w izraelskim parlamencie
   Warto w tym momencie przypomnieć, że mniejszość żydowska w Europie Wschodniej, jawnie domagała się powstania państwa od Bałtyku do Morza Czarnego, które miało być zamieszkałe przez 6 milionową diasporę żydowską. To niezbyt znane fakty w Polsce, gdzie przyjmuje się, że polscy żydzi cieszyli się z powrotu polskiej państwowości w 1918 roku.

   Petro Poroszenko powiedział też w Izraelu o tym, że korzenie chasydyzmu sięgają Ukrainy. Rzeczywiście ten dziwny ruch wewnątrz judaizmu powstał w XVII wieku w okresie wojen i powstań kozackich, oraz towarzyszących im przemarszów wojsk przyczyniających sie do nędzy i poczucia zagrożenia ówczesnych mieszkańców Rzeczpospolitej. Taka sytuacja skłania do radykalizmów i dlatego mniej więcej wtedy żydzi zamieszkujący te obszary wytworzyli coś co nazywa się chasydyzmem, a co powstało właściwie na podstawie dziwacznego mistycyzmu i nauk kabalistycznych.

   Potomkiem żydów ukraińskich, którzy to praktykowali jest pan prezydent Petro Poroszenko, którego ojciec nazywał się Waltzman. Diaspora żydowska nadal rozdaje karty na Ukrainie, a większość tamtejszych oligarchów ma żydowskie korzenie. Jednym z najbardziej znanych jest Ihor Kołomojski, który otwarcie finansuje działalność batalionów Azow i Ajdar, stanowiących de facto jego osobiste bojówki. Zresztą obecny premier Ukrainy, Wołodymyr Hrojsman jest również pochodzenia żydowskiego tak jak i jego poprzednik Arsenij Jaceniuk.
   Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że Ukraina z prezydentem, premierem i olgarchami pochodzenia żydowskiego, właściwie staje się czymś na kształt trzeciego państwa żydowskiego
   http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/prezydent-poroszenko-vel-waltzman-oswiadczyl-w-izraelu-ze-zydzi-zalozyli-ukraine

   1. Tak TAW ❤ – YAYA LECHITY MASZ i DO TEGO WYBIEGASZ PRZED CZAS DUŻO DUŻO I TRAFNIE ODCZYTUJESZ – BYŁEŚ I JESTEŚ PRZYGOTOWANY DO PROWADZENIA TEGO BLOGA Z NAMASZCZENIEM RODA ❤

   2. To nie tylko opieka RODa ale także Przyrody Pani Rodżany , bo to Roda Siostra ROD-zona, Nazywana także RA i Rada a od tego wywodzona RASA czyli Ład Wszystkiego Żywego na Ziemi.
    Kto obecnie niszczy Przyrode i co z niej zRODzone właśnie strzela sobie w gupi łeb.

   3. Niesamowite, ile polskich lekarzy będzie bogatych, przecież cały czas wygadują w mediach, jak to szczepionki są bezpieczne.”

    ja tak Elaszko córkę próbuje troszkę nakierować aczkolwiek wybór należy tylko do niej , chciała zostać lekarzem bardzo ale ma tak że na widok krwi robi jej się słabo , w innej medycynie zaczyna zauważać bezsens niestety kosztem własnego zdrowia , ale wiesz mama mówi , a co mama mówi 🙂 takie prawo młodości wchodzącej już w dorosłość , ale kto wie może , może ziołolecznictwo …. 🙂 może załapie tzw bakcyla

   4. Nie wiem, czy zrozumie, ale przekaż jej, że podręczniki do medycyny drukuje sam Rotszyld. Wszystkie uniwersytety na tej planecie są jego własnością. Programowanie umysłów przyszłych lekarzy odbywa się więc już na poziomie podręczników, które prezentują ciało ludzkie w oderwaniu od całości przejawu istoty ludzkiej. Wg tej antropologii ciało istoty ludzkiej to oderwana od całości uwarunkowań kosmicznych mechaniczna pomarańcza, którą można bezkarnie i dowolnie kroić, wycinać i przeklejać.

    Współczesna medycyna to gadzia medycyna.

   5. to samo astronomia antropologia wszystko dyktowane przez szarakow rotchildom i innym bezdusznym biorobotom na nasza zgube

   6. Myśląca Inaczej ❤ Ziołolecznictwo to ,,przyszłość'' – może ten filmik o 9 letniej ZIELARCE ❤ ZACHĘCI Twoją Córcię ❤
    Medycyna to terroryzm!
    ,,Przedszkola i szkoły tylko dla szczepionych dzieci? Naczelna Rada Lekarska chce szczepiennego apartheid
    Zwolennicy szczepień nie przyjmujący do wiadomości faktu, że preparaty te mogą mieć działania niepożądane, starają się narzucić wszystkim obowiązek wstrzykiwania małym dzieciom substancji z metalami ciężkimi i toksynami. Aby to wyegzekwować wśród coraz większej ilości świadomych rodziców odmawiających uszkadzania neurologicznego swoich pociech, Naczelna Rada Lekarska wezwała do szczepionkowego "rasizmu" mającego za zadanie napiętnowanie dzieci, które nie otrzymały kilkudziesięciu dawek szczepień sprzedawanych naszemu rządowi przez koncerny farmaceutyczne.''
    http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/przedszkola-i-szkoly-tylko-dla-szczepionych-dzieci-naczelna-rada-lekarska-chce

 14. Taw Elaszka macie większą wiedze niż ja , ja mam tylko swoje przeczucia i odczucia, a jednak wiem,W sensie tak czuję o , że już tu nie wrócę jakkolwiek nie wiem co to dla mnie oznacza … I nie ma we mnie też strachu w związku z tym .

   1. Atena jesli Y dobrze poszłam za Twoją myślą , to nie to miałam na myśli hahahaha ale chociaż ptaszek se odpoczął , jakokolwiek jeśli chodzi o Postać Marii Magdaleny to mam jakieś takie dziwne nie do opisania wrażenie , jednakże nie wiem do czego a ni z czym to połączyć .

    A z tym kosmykiem ci powiem , zaskoczyłaś mnie to rzuciało też inne światło na pewną inną sytuacje.

   2. Ateno jeśli miałabyś tam czas kiedyś zastanowiły mnie te Kruki/Wrony.

    W młodości powiedziano mi że jak Wrony latają stadami to zwiasują czyjąś śmierć . Nie wiem na ile to prawda, natomiast był taki moment a w zasadzie jest poniekąd nadal , od czasu do czasu przelatuje nade mną kruk , no i na ogrodzie to w sumie nic dziwnego , tyle że ja mam odnoszę wrażenie iż on coś do mnie mówi , może ostrzega na pewno próbuje zwrócić moją uwagę na siebie .

    A może to nie znaczy nic , ale zastanowiło mnie to dzisiaj .

   3. „Atena jesli Y dobrze poszłam za Twoją myślą , to nie to miałam na myśli hahahaha”
    A co ?

    „tyle że ja mam odnoszę wrażenie iż on coś do mnie mówi , może ostrzega na pewno próbuje zwrócić moją uwagę na siebie .”
    Tak, On Tobie cos mowi!
    Kruki lacza nas z innymi wymiarami.
    Towarzysza Bytom Boskim :Apollonowi, Atenie, Heliosowi, Odynowi(dwa)

    ” pierwotnie ptaki te ceniono za niebywałą inteligencję, skutkiem czego w wielu kulturach pełniły one rolę posłańców przybywających z nadprzyrodzonego świata. Kruk krukowi oka nie wykole – w mądrości ludu zachowało się przekonanie o niezwykłym rozumie tych istot, które były w stanie dobrze ze sobą kooperować.(…)W okresie międzywojennym zostały prawie wytępione. Dopiero ochrona tego gatunku sprawiła, że od 1948 roku populacja kruków zaczęła wzrastać. Niewielka liczebność tego gatunku sprawiła jednak, że wyobrażenia o tych ptakach nie zachowały się dobrze w kulturze ludowej, choć bez wątpienia wśród dawnych ludów kruk powszechnie kojarzony był ze światem boskim.(…)W wierzeniach słowiańskich kruki były mieszkańcami Wyraju – zaświatów, z których odlatywały jesienią i zimą, po to by sprowadzić na świat reinkarnowaną duszę. Podobną rolę odgrywały bociany i lelki, jednak warto nadmienić, że ptaki te działały w ciepłych porach roku, podczas gdy kruki wypełniały swe obowiązki w czasie, gdy przyroda dookoła zapadała w sen. Zapewne to skojarzenie z zimą przełożyło się na późniejszy negatywny wizerunek kruka – jako jesienno-zimowy ptak był on dobrym towarzyszem dla Marzanny, bogini zimy i śmierci,(…).
    Kruk wiąże się z motywem odradzania także w innych mitologiach. W mitologii greckiej pomógł on narodzić się Asklepiosowi z martwego łona matki, zaś w wierzeniach Indian przyczynił się do zwrócenia ukradzionego Słońca.”


    Pod opieka WELESA…Kruk w KORONIE 🙂

  1. Nie wiedzialam…raczej czulam jako : Rozjasniajaca, Milujaca…co znaczy nie tyle „bunt”, co nie uleganie falszywym „nakazom”…


   (nie wiem czy chodzi o „Spotkanie z Samarytanka” i kto jest autorem? )

 15. Jaka bezsensowna? Wiele osob czyta, choc nie uczestniczy w dyskusjach.

  Oczywiście że robią , czy dziś Taw okazywanie serca nie jest wystawianiem dupy na kopy , czy oznacza że oni nic nie robią ?:)

  Taw raz jeszcze to napisze….. jest nas więcej 🙂

 16. Chmurki sie „rozmyly” i oczka zniknely ❤

  Dobrej nocy wszystkim.
  RODACY PISZCIE dalej : Jerzy Zieba premierem POLSKi !

  1. Rok 2019.Nowym premierem Polski został Jerzy Zięba.
   Człowiek, który przed wyborami dokonał rzeczy wydawaćby się mogło nierealnej: zjednoczył wszystkich Polaków.
   Dzięki nowemu premierowi, my Polachy, zrozumieliśmy że razem jesteśmy nie do ruszenia.Tak będzie.

   1. W kreacji nie wolno używać czasu przyszłego, gdyż czas jest tylko sztuczną nakładką na naszą „rzeczywistość”. Na wyższych poziomach wszystko dzieje się TERAZ.

    Więc na linii czasowej Wielkiej Zmiany Jerzy Zięba JUŻ JEST premierem 😀🔆

 17. Elaszka ja nie miałam na myśli że się stąd wybieram , a w życiu , chodziło mi o reinkarnację , powrót tu? i że już od dłuższego czasu mam takie odczucie w sobie .

  Co do Tych implantów ja napiszę tylko od siebie , że może coś w tym być , nie wiem czy controlnica i obcy to jedno i to samo ale , pamiętacie jak napisałam że muszę pisać ? wtedy bardziej zrobiłam to intuicyjnie , nie do końca wiedziałam w zasadzie po co i czemu , poczułam jedynie zagrożenie choć nie wiedziałam skąd i co to znacza.
  Potem wszystko zaczeło sie rozjaśniać w głowie jakkby , do dziś kontroluje swoje wpisy i jak brzydko to nie zabrzmi tak, to pozwala mi na śledzenie tego ile jest we mnie , mnie a ile z dupy wziętych myśli itp , zaczyna mi to wychodzić coraz sprawniej , w Życiu,skończyły się problemy z pamięcią , koncentracja wraca do normy , ogólnie mam wrażenie że podświadomie bardzo sobie pomogłam.

  Pisanie o tym głośno jest też jakby pewnego rodzaju ochroną , bo nie przejdzie im coś już tak bez echa . Ja tak sobie bynajmniej myślę.

  Ja obserwuje cały czas to gówno że tak to ujmę , bo doświadczam i sama nadal nie wierze . Taw kiedyś powiedział żeby to zostawić może i tak choć ja się na nich nie skupiam , są i już , jedank uznałam że warto poznać wroga .

  Czytam i słucham ludzi , którzy mówią o tym , dużo rzeczy się powiela , ale ja doświadczam też takich rzeczy o których jeszcze nikt nie mówi lub ja na to nienatrafiłam.

  I tak np któregoś dnia zrozumiałam że oni mi centralnie grzebią w ciele robią z nim coś , co ? nie pytajajcie , ja pytam jaki w tym cel ?

  Kiedyś już powiedziałam że mam przeczucie że to odwraca moją może naszą uwagę od czegoś , a tego rodzaju przeczucia rzadko mnie w życiu mylą .

  Obrazy w głowie , potrafią to , nie wiem czy to jakaś forma kodowania podświadomie , głosy mówiące do was ja mam tak najczęściej gdy jestem w stakim stanie jakby półświadomym , niby śpie ale nie śpie.

  Podszywanie się , wchodzenie w sny , naprawdę wiele mogłabym tu jeszcze opisać , co mnie zastanawia, że się w ogóle nie kryją , wiem kiedy są/przychodzą albo widzę czerń , która nachodzi na czerń , co jest dziwne albo zwyczajnie se tu hałasują , jedynie co się powiela za każdym razem to takie jakby maleńkie światełka ? rozproszone po całym pokoju , nie ważne czy mam oczy zamkniete czy otwarte widzie je , na początku myślałam że to takie mroczki (zmęczone oczy) ale nie , są białe przeważnie ale czasem czerwone lub fioletowe.

  teraz wydaje mi się że zauważam w pomieszczeniu te różne drgania , kółka pulsujące , i sama nie wiem jak to opisać .
  dźwięki które nakładają się na inne dźwięki .

  także nie ma co omijać tematu i uważnie się temu przyglądać .

 18. „Pragnę jednak nieśmiało zauważyć, że to nie „zwątpienie”, lecz zwykła chłodna konstatacja, swoiste podsumowanie czterech lat mojej bezsensownej pracy”- mi się wydaje ze rozumiem co TAW miał na mysli na temat jego czterech lat- Nie powinno Nas tu być. Powinniśmy po wyrzucać przez „okna” komputery i tv. Odciąć się od matrixa.Cieszyć się pelnią życia z NATURĄ! A jeżeli tego nie zrobilismy po dzis dzien to jego starania ida na marne. Chyba ze się mylę:)

   1. Wlasnie wiem, poki co nie potrafię sobie tego wyobrazić. Ale czuję że i na to przyjdzie czas. A juz myślałem że trafiłem w sedno. 🙂

   2. Całe to wychodzenie z matrixa to jest bardzo powolny proces. Przeciez matrix to tez przedszkola, szkoły w obecnjej formie, praca 8h dziennie od… do… itp. Nie wspomminam takich błahostek jak tv czy radio, to można rzucić z dnia na dzien.
    Tak jak nie da się wypiąć z egregora kk w jeden dzien tak samo nie da się wyjść z matrixa w krótkim czasie. Bowiem mocno nas strzyma swoimi silnymi łapami.

 19. Atena

  A co ?
  Tak siedzę i myśle jak to napisać , postaram się najprościej
  Była i Jest
  Tak samo jak Chrystus był i jest.

  Tam , Tu , W Nas i Poza Nami.

  Natomiast co do Marii Magdaleny no ja mam takie dziwne odczucie ale nie umiem go wyjaśnić .

  Magdalena jest dla mnie Istotą która mocno kojarzy mi się z Nadzieją , Wybaczeniem , Istotą która połaczyła dwa światy, Nową drogą. To tak w naprostszym skrócie.

  Mam nadzieję że uchwyciłam sens przekazu 🙂

  Dziękuję za te Kruki , następnym razem postaram sie w niego w słuchać.

   1. Dla mnie też 🙂

    Energia Magdaleny jest batem na Piotra i Watykan.

    To właśnie z owego Pierwotnego Konfliktu Piotra z Magdaleną powstał antymagdalenowy
    (a więc tak naprawdę antyjezusowy; Maria Magdalena w pierwotnej wspólnocie jezusowej nazywana była „Apostola Apostolorum” – apostołką apostołów) Kościół katolicki.

    Zbliża się dzień otwarcia Grobowca MM w Pirenejach. W środku grobowca czeka na Polaków Wielka Niespodzianka…

   2. ❤ 🙂 "Byla tez Maria Magdalena… (…) " tak, to niesmialo 😉 napisane bylo… Jak powiew lekkiego wiatru noca czy wczesnym rankiem z ogrodu, gdzie kwitna roze z kropelkami rosy …

    We wtorek noca okolo godz. 1:00 taki powiew doszedl…pachnialy swieze roze, a nie bylo nigdzie bukietu …

   3. „Zapachy znikąd…” ? To nie P. Nie sadze, tym razem.
    Bo wtedy akurat mysli biegly do… (i o M.M.tez byly mysli…o roznych „komentarzach”), a jaki by „oni” mieli „interes” ?
    Chyba, ze „zakrecic w glowie”.
    (moze warto wymazac te komentarze ?)

   4. „We wtorek noca okolo godz. 1:00 taki powiew doszedl…pachnialy swieze roze, a nie bylo nigdzie bukietu …”

    „WZMOCNIC MOC POCZECIA !!! Chodzi o ETERYCZNY OLEJEK ROZANY”
    Skojarzenia nadeszly…

    MM jest przedstawiana z flakonikiem pelnym wonnosci (namascila olejami wonnymi ), z chusteczka, z JAJKIEM – SYMBOLEM ZYCIA, a czasami i z KSIEGA ( MILOSCI czy MADROSCI, a moze ZYCIA ❤ ❤ ❤ )
    Mysle, ze ten olejek to pelna Milosci i Dobroci porada – prezent dla tysiecy ludzi.

    .http://sklep.cerkiew.pl/images/ikony/MDF/11×13/mdf_sw_maria_magd.jpg

    .https://img1.etsystatic.com/136/0/6503113/il_340x270.1007444711_m68q.jpg

    Ps. sub rosa znaczy poczynania, ktore robi sie w tajemnicy.
    Roza Biala – niewinnosc
    Roza Czerwona – namietnosc
    Siostra i Oblubienica
    La Tour malowal MM w bialej bluzce i czerwonej spodnicy…mnie sie skojarzylo z flaga POLSKI (chociaz ta „czerwien” niektorzy przewiduja jako amarant)

    „Zbliża się dzień otwarcia Grobowca MM w Pirenejach. W środku grobowca czeka na Polaków Wielka Niespodzianka…”TAW
    Fresk ponizej „na pozor” nie ma zadnego zwiazku ze zdaniem TAWa,ale…od jakiegos czasu powraca…

 20. Przeczytałam to i aż mnie takie ciarki przeszły , pozytywne takie 🙂 No to czekamy na owy dzień:)

  1. To WSKAZOWKA, teraz juz rozumiem : dwa dni wczesniej trafilam „czystym przypadkiem” na artykul o tym jak WZMOCNIC MOC POCZECIA !!! Chodzi o ETERYCZNY OLEJEK ROZANY ❤
   Mialam o tym napisac na Blogu…i… napisalam o MARII MAGDALENIE ❤ , bo tu sprawy pilne : Pan Jerzy Zieba Premierem POLSKI !
   I : temat ROZY powroca 🙂
   "Od najdawniejszych czasów uważana była za kwiat boski, magiczny. Anakreont nazywał ją zapachem bogów i radością ludzi. "
   "W Indiach dopatrywano się w róży uśmiechniętego oblicza Kriszny i oddawano jej wielką cześć. Przekazywano ją sobie na znak przyjaźni lub partnerstwa w interesach, symbolizowała uczciwość, dobre intencje. Danie komuś róży stanowiło lepszą rękojmię niż uroczysta przysięga, gdyż niedotrzymanie towarzyszącej jej obietnicy było równoznaczne z obrazą bóstwa."
   "ie ulega natomiast wątpliwości, że niemal każda ich odmiana ma właściwości lecznicze, a także kosmetyczne. Odkryli to już nasi antyczni przodkowie.

   Przetwory z płatków, liści i – przede wszystkim – owoców stosowali z powodzeniem przeciwko wielu schorzeniom: przeziębieniom, kłopotom z żołądkiem i wątrobą, nerkami, przy reumatyzmie, ranach, pokąsaniu przez wściekłego psa – właściwie na wszystko. Większość znanych dawnych lekarzy i naturoterapeutów – począwszy od Hipokratesa, Dioskoridesa, Awicenny, poprzez Nostradamusa i księdza Kneippa, a skończywszy na współczesnych – jak choćby profesor Ożarowski – zalecała różane przetwory na rozmaite schorzenia. Współczesna nauka zaś potwierdziła skuteczność wielu tych leków. Po dokładnych badaniach okazało się bowiem, że róża jest skarbnicą witamin oraz minerałów. Zawiera przede wszystkim mnóstwo witaminy C – 20 do 50% (zależnie od odmiany) więcej niż cytryna. Nasz organizm sam tej witaminy nie wytwarza, choć bardzo jej potrzebuje. M. in. do tworzenia kolagenu i tzw. dobrego cholesterolu, do wzmocnienia i uelastycznienia naczyń krwionośnych, do poprawienia krzepliwości krwi, przy wydzielaniu niektórych hormonów… Przy niedoborze witaminy C tracimy odporność, stajemy się podatni na choroby. Ale to nie wszystko, co róża ma do zaofiarowania. Zawiera także witaminy A, B1, B2, E, K. P i PP. Do tego dużo żelaza, magnezu, wapnia, potas, fosfor, sód, siarkę i mangan, garbniki, kwasy organiczne, pektyny, cukry, a w płatkach – duże ilości cennego olejku eterycznego. Za surowiec leczniczy uważa się przede wszystkim owoce róży, ale podobne (choć nieco słabsze) właściwości mają płatki i liście.

   Przetwory z owoców, liści i płatków róży są środkiem wzmacniającym odporność organizmu, zapobiegają „łapaniu” chorób wirusowych i bakteryjnych (m. in. przeziębienie, grypa) i wspomagają leczenie ich. Zaleca się je rekonwalescentom. Zwalczają anemię, awitaminozę. Podczas II wojny światowej w Anglii, odciętej od dostaw spoza wyspy syrop z nich był racjonowany – przeznaczano go tylko dla rodzin z dziećmi i… żołnierzy, specjalny przydział mieli m. in. lotnicy. Zbawiennie wpływają na układ pokarmowy – są skutecznym środkiem zwalczającym biegunki, zatrucia, kurcze żołądkowe, mdłości, niestrawność, zapalenia żołądka i jelit. Pomagają przy chorobie wrzodowej. Leczą wątrobę i pęcherzyk żółciowy (działają żółciopędnie) oraz czyszczą nerki (jako środek moczopędny, m. in. przy kamicy moczowej). Zapobiegają bezsenności, uspokajają, łagodzą depresje i likwidują zmęczenie. Obniżają gorączkę, normalizują ciśnienie, poprawiają krzepliwość krwi, używane zewnętrznie – odkażają i przyśpieszają gojenie ran."

   1. Wpisuje Kwan Yin, bo nieraz Ja pokazuja z rozami we wlosach i jakos tak ten obraz chce zamiescic…i co znajduje googlik :
    http://femininsacre.com/feminin-sacre-deesse-du-jour-19-fevrier-kwan-yin-2/
    „NA SWIETEJ SCIEZCE MARII MAGDALENY”

    .https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/8c/06/7f/8c067f6fe869df536f5e8cc6b8739ffe–stone-statues-rose-bush.jpg

    .http://i1039.photobucket.com/albums/a480/GhostWoman/Kuan%20Yin%20Goddess%20of%20Compassion/kuan_yin-1.jpg
    A moze to prezent od M.M. … ? Ktos z olejku uzyje na CHWALE ZYCIA ❤ ❤ ❤

   2. Mam już utartą konfiturę z tegorocznych płatków róży jadalnej, a na jesieni będę suszyć owoce na herbatkę na zimowe wieczory. Podobno był to jeden z boskich napojów. 😀

   3. „Mam już utartą konfiturę z tegorocznych płatków róży …”

    SłowiAnko, zapros koniecznie na smakowanie kobiety, ktore pragna zostac Matkami i poblogoslaw te spotkania…

   4. Ateno nie wiem co się dzieje, ale ja już od dawna nie spotkałam brzemiennej kobiety, nie wiem czy to strach, czy taka nowa moda, że obecnie młode dziewczyny nie chcą mieć dzieci, które nie tylko są naszą przyszłością, ale przede wszystkim są pięknem i naszą radością.

    Ja sama wychowałam już dwoje wnuków /11 i 15lat/, gdy dzisiaj na nich patrzę i z nimi rozmawiam, a mieszkamy razem, po prostu rozpływam się z miłości do nich i z dumy, że rośnie obok mnie coś tak kochanego w którym mam swój udział.
    Kocham, uwielbiam dzieci i podziwiam ich całkowitą wolność, której tak brakuje niektórym dorosłym, a szkoda.
    W moim RODZIE rodzą się przeważnie męskie osobniki, natomiast nieliczne kobiety są wspaniałymi, mądrymi istotami służącymi innym w każdej potrzebie.

   5. „Ateno nie wiem co się dzieje, ale ja już od dawna nie spotkałam brzemiennej kobiety”
    Zapytaj sama siebie 😉 .
    Dlatego wlasnie ZAPROS TE, KTORE PRAGNA byc MATKAMI.
    Blogoslawienstwo dla Twego RODu !
    Poblogoslaw RODy innych czestujac konfiturami i herbatka z ROZY ❤

    20% malzenstw w Polsce ma "problemy" z poczeciem. Chca, a nie wychodzi! Gdzie indziej tez nie wesolo…

   6. Znane mi kobiety, które nie mogą mieć dziecka, to kobiety „nakręcone”, w tym jedna z rzucającym się w oczy podczepieniem (nagła histeria, szał, wściek, kopanie, darcie się aż do zaniku głosu i tym podobne show).

    Pozostałe są tak zdeterminowane, tak chcą „mieć dziecko”, że najchętniej by strzelały do wszystkiego, co tylko staje na drodze ich chciejstwa.

    Czy ja, będąc wyewoluowaną duszą i widząc z góry takie „mamusie”, chciałbym zejść na tę przepiękną skądinąd planetę w roli ich dziecka?…

    Nie mówię, że wszystkie oczekujące matki są tak „diabolicznie” uwarunkowane, ale warto by głębiej przeanalizować psychikę niektórych z nich pod kątem algorytmicznej zgodności z nową wzorcową przestrzenią…

   7. „Znane mi kobiety, które nie mogą mieć dziecka, to kobiety „nakręcone”,
    Ja znam tylko statystyki. Aha, nie tylko…mysle o 2 malzenstwach… ona, pracowita, spokojna, on, sprawiedliwy, prawy, patriota…mieszkaja na wsi. Dzieci nie ma !
    Inne historie od znajomych. Dobrzy, skromni, pracowici ludzie… dzieci nie ma !

    Widocznie nie takich samych ludzi znamy, TAWie,

    Ze nie wspomne o tysiacach ROZDZIELONYCH ludzi; ktorzy sie NIE SPOTKALI !

    Ze nie wspomne o demonkach, reptylkach, czarnej magii, zazdrosci, klatwach zakladanych nieraz epoki temu i innych „podobnych”.

    Niektore dusze, by obronic ROD wziely na siebie w wieku 2 lat nawal takich „atakow”.
    Czy wyobrazasz JAKA MILOSC „potrzebna” ze strony tej drugiej osoby, by pokochac Mezczyzne lub Kobiete „Duchowego Wojownika” ? Ile/ilu jest w stanie?

    MATKO ZYWIO z TWOIM BLOGOSLAWIENSTWEM niech sie stanie ❤
    .https://www.youtube.com/watch?v=l8itvXNoGWA
    Жива..
    Мать Всего Живого.. Matko Wszelkiego Zycia
    Светом.. Огненным явись..
    В детушках своих..
    Проявись..
    Чистотою Рос.. Нас омой .. Напои Живой Водой..
    Пламенем Огня..
    Воскреси.. Сердца.. Пением птиц.. Разбуди.. Криком Горлицы.. В нас войди.. Лебедью Белой плыви..
    Над Русью.. Nad Slowianskuju Ziemlju ❤
    Крылья Твои.. Лучезарней Зари.. Огненные Всполохи.. Слышны..

    Slawa WELESA na ustach wszystkich tworzacych czudiesa(cuda). Z Twoim Blogoslwienstwem ❤
    NIECH SIE STANIE ❤
    .https://www.youtube.com/watch?v=lsn9_DuULyA

    LADO,Mokoszy, Jarylo, Dadzboze,Swaroze, Swarozycu, Perunie Sprawiedliwy i Jasni Bogowie i Boginie, Duchy niebieskie i Przodkowie Czcigodni z WASZYM Blogoslawienstwem, niech sie stanie ❤
    Potomkowie Wasi POTRZEBUJA POMOCY.

    Pani Morozowa wyjasnia (w dlugim wykladzie o telegonii), o POMIESZANYCH ZYCIORYSACH !!!

    Od kiedy ludzie zaczeli wyjezdzac z Ojczyzny ich WYOBRAZONE czyli ZOBRAZOWANE malzenstwa sie nie zrealizowaly, bo SIE NIE SPOTKALi, a nawet jak pozakladali RODziny, to z tymi "nie swoimi" i to sie przewaznie porozpadalo…
    Pani Morozowa dodaje: "Na naszej SWIETEJ SLOWIANSKIEJ ZIEMI WSZYSTKO JEST MOZLIWE! I mozna przywrocic Ta Kobiete Temu Mezczyznie. Oczywiscie , nie beda to juz takie radosne spotkania, bo ci ludzie czesto cierpieli, czesto maja jakis "bagaz".Ale na Naszej Slowianskiej Ziemi Wszystko JEST MOZLIWE."

    Blogoslawione niech beda RODy i RODziny ❤
    .https://www.youtube.com/watch?v=xzVCt3otbcU

   8. „Nie mówię, że wszystkie oczekujące matki są tak „diabolicznie” uwarunkowane, ale warto by głębiej przeanalizować psychikę niektórych z nich pod kątem algorytmicznej zgodności z nową wzorcową przestrzenią…”

    A jak pomoc Sprawiedliwym? Gdzie „pogubieni” Wybrankowie i Wybranki ?
    Jak pomoc TAWie ? Jak POMOC?

    Te cierpienie juz nie ma zadnego tworczego sensu, karmi „ciemnych”, a ludzie, czesto ci najodwazniejsi i czystego SERCA CIERPIA !
    Jak i kiedy Oblubienic znajdzie droge do Oblubienicy i Oblubienica do Oblubienca ? Czasu malo…

    .https://www.youtube.com/watch?v=CaB_qj_wF1Y

   9. Powiem tak: wyewoluowane dusze na tej planecie nie zawsze mają wyewoluowanych partnerów. A mimo to jakoś żyją ze sobą, czy obok siebie. Ale to obok siebie też ma swoje plusy, bo daje niezbędny luz 🙂
    To w kwestii znalezienia partnera.

    A w kwestii posiadania potomstwa, to ja niestety nie rozumiem niektórych kobiet. Powiem wprost: gdybym był zdrową kobietą, a koniecznie chciał „mieć dziecko”, potrzebowałbym na to jednej zaledwie nocy…

   10. „A w kwestii posiadania potomstwa, to ja niestety nie rozumiem niektórych kobiet. Powiem wprost: gdybym był zdrową kobietą, a koniecznie chciał „mieć dziecko”, potrzebowałbym na to jednej zaledwie nocy…”
    iIco ????
    ROD, zwiazek Dziecka z Ojcem, ENERGIE RODOWE itd bys to wszystko wwalil do kosza…i jeszcze na dodatek nie rozumiem ???Bys moze nawet nie widzial kto jest kto??? Tzn; ten „ojciec”…ja tylko Krasnal, nie pojmuja twoich rad TAWie ???

   11. Mówię tylko tyle, że jeśli która kobieta jest aż tak nakręcona na potomstwo, że na niczym innym nie może już się skupić, to da się temu zaradzić…

    Natomiast jeśli priorytetem jest jednak znalezienie partnera na całe życie, to… też da się temu zaradzić:
    Trzeba regularnie jeździć na zloty i wiece słowiańskie 🔆
    Jestem pewien, że najdalej na trzecim zlocie będzie czekał na Ciebie odpowiedni partner (piszę, co mi spływa).

   12. „Powiem tak: wyewoluowane dusze na tej planecie nie zawsze mają wyewoluowanych partnerów. A mimo to jakoś żyją ze sobą, czy obok siebie. Ale to obok siebie też ma swoje plusy, bo daje niezbędny luz 🙂
    To w kwestii znalezienia partnera.”
    A pisales ponizej , ze „nie rzuca sie perel przed…”

    „Powiem wprost: gdybym był zdrową kobietą, a koniecznie chciał „mieć dziecko”, potrzebowałbym na to jednej zaledwie nocy…”
    A te ktore maja MEZA, to co , maja ROGI mu przyprawic i cale zycie potem klamac..
    TAWie, to jak bedzie wygladala ludzkosc ???
    Sa kraje, gdzie podobno 20 % tylko jest dziecmi „ojcow” , ktorych nosi nazwisko…moze to falsz z ta statystyka, ale i tak cos „nie gra”…ze o liniach RODowych nie wspomne. Hellinger by nie wytrzymal 😉

   13. No co ja Ci będę tłumaczył tak proste sprawy? Kobieta, która ma męża, z którym nie może mieć dziecka, powinna odpowiedzieć sobie na proste pytanie: czy kocha go na tyle mocno, że będzie z nim nadal, pomimo wszystko?…
    Jeśli zaś dziecko jest jednak ważniejsze od męża, trzeba podjąć odważną decyzję, a nie żyć w hipokryzji.

    Bo życie w tak wielkim niespełnialnym oczekiwaniu wobec partnera jest gwałtem energetycznym na jego polu, a więc łamaniem wzorcowego kosmicznego prawa boskiego.

    Partner czuje się wtedy ogromnie obciążony i zaczyna jeszcze bardziej chorować.

    Kobiety nadmiernie oczekujące zabijają na raty swoich mężów.

    To jest bardzo poważny problem społeczny. Niewyedukowani duchowo mężczyźni niestety nie rozumieją tych subtelności – i powoli umierają przy swoich żonach…
    To jest główna przyczyna tak wczesnych zgonów mężczyzn w Polsce

    Polki za dużo oczekują. Niestety nie od siebie.

   14. „To jest bardzo poważny problem społeczny. Niewyedukowani duchowo mężczyźni niestety nie rozumieją tych subtelności – i powoli umierają przy swoich żonach…
    To jest główna przyczyna tak wczesnych zgonów mężczyzn w Polsce❗
    Polki za dużo oczekują. Niestety nie od siebie”.

    Tez tak mysle. I warto bylo o tym napisac.
    Krasnale przeciez mezow nie maja 😉 , ale wiele Kobiet ma, wiec to dla innych te wyjasnienia kieruje i w Ich imieniu Dziekuje Tobie TAWie, w imieniu Mezczyzn i Kobiet dziekuje za te wyjasnienia…

   15. „Natomiast jeśli priorytetem jest jednak znalezienie partnera na całe życie, to… też da się temu zaradzić:
    Trzeba regularnie jeździć na zloty i wiece słowiańskie 🔆
    Jestem pewien, że najdalej na trzecim zlocie będzie czekał na Ciebie odpowiedni partner (piszę, co mi spływa).”

    Dziekuje z Serca po raz wtory za rade i przeczucie.
    Przyda sie ta Rada dla tych mieszkajacych w Ojczyznie, jak znajda czy trafia na te Zloty. Dla pozostalych, tych daleko od RODzinnej Ziemi bedzie trudno…chociaz czy to wiadomo??? Bywaja wakacje i inne „wolne”…
    Krasnale sa z „innego wymiaru” wiec moze jakas Czarodziejka CUD uczyni…i dopasuje Zloty do wakacji ???

   16. „Trzeba regularnie jeździć na zloty i wiece słowiańskie 🔆
    Jestem pewien, że najdalej na trzecim zlocie będzie czekał na Ciebie odpowiedni partner (piszę, co mi spływa).”

    mhmmm… daleko,…ale chociaz na chwile, godzine…chociaz zajrzec gdzies „przejazdem”…na jakis zlot sie da…
    A na ktore? Czy to bez znaczenia?

    No coz…Wianeczek Kupaly poplynal z Jego opowiescia i pisze opowiesc gdzies na Wodzie, moze juz w innym wymiarze ?
    .https://www.youtube.com/watch?v=HsQyu8kzOCs

    Tak cennej wskazowki jak Twoja, TAWie trzeba posluchac…Dziekuje…
    Dobrej Nocy TAWie
    .https://www.youtube.com/watch?v=HxQTJa3zYiQ

   17. „On był przeznaczony Konkretnie Dla Ciebie”

    Aaaaaaa ??????

    Znaczy chodzi o te zloty? Tak ???
    Nawet nie wiem gdzie i kiedy one sa, ale jakies znajde…
    Elfiki i podobne zyjatka sa na ogol dyskretne wobec takich zgromadzen ludzi…jak na razie…
    Ale jesli juz temat zaszedl AZ DO PRZEKAZU…

    DZIEKUJE TOBIE BARDZO TAWie za przekaz

   18. „Nie, chodzi o przekaz ze zlotami i wiecami słowiańskimi.”

    …znaczy trzeba poleciec na te ZLOTY…i WIEce…

   1. Olejek z róży do kremu , wody hydrolowe , samo to ,że jak się urwię uschnięty pąk zaś odrasta ,w ogrodzie …. tak to magiczny kwiat ,ale ja we włosach wole strokrotki :)te maleńkie i te odmiany duże ,nikt ich nie docenia a są piękne. Zresztą każdy kwiat jest piękny bo jest …inny , inność jest dla mnie przepiękna jesli ktoś zrozumie .

 21. a zydoubeckomongolska policja urzednicy i sady? to najbardziej zniecheca

  ? ale jak zniechęca a że co oni mi tu będą za jakieś z dupy wzięte pierdy wciskać ? a może powinam zapytać ile jeszcze czasu damy se to wciskać do cholery nas jest wiecej tak ? tak
  Co zrobią np 100 ludzi którzy stoją naprzeciw nim i mówią z uśmiechem NIEPRAWDA? co z pałuja nas ? na kogo w tym momencie podpiszą wyrok ?

  Ja ci dam zniechęca to tylko wytłumaczenie coby siedzieć na dupie i nic nie robić .

  1. mowie co widze policjobojnosc jest w polskiej krwi, na zachodzie sie policje szanuje, w polsce policja to chieny jak poczuja ze jakies zwierze (obywatel) sie skaleczylo to zagonia i zezra, nie ma takiej policji nigdzie moze afryka azja

   1. na zachodzie to oni nadal spią GMo jest za bystry , za bardzo czujący by tego nie zauważyć . Serducho ….

   2. gmo, jaki masz problem z POLSKA ?
    WRACAJ i ZMIENIAJ CZYNNIE zamiast sie czepiac .

 22. A własnie Taw kiedyś miałeś gdzieś artykuł w nim umieszczony był masaż twarzy , nie mogę go znaleźć ,a pomyslałam sobie, że tam zapisywałabym , czy podrzucałabym pomysły 🙂 co by w jednym miejscu były i w temacie kobiecym 🙂 Pomożecie go znaleźć ?

 23. „Współczesna medycyna to gadzia medycyna.”

  Taw na szczęście ona jeszcze jeszcze nie jest na tym pozomie „studia” aczkolwiek tuż tuż , ma pragnienie pomagać to dobre dziecko, nie wiem czym na nią zasłużyłam , poszła za myślą medycyna , dobra myśl i dobrze się dzieje ,że coś zauważa , jaką drogę nie wybierze To Moje Słońce i Gwiazdy I Niebo całe, to moje Życie , wierze że jej Serce wygra z gadzim oprogramowaniem ile mogłam bardziej intuicyjnie tyle ochroniłam , dziś już mogę tylko szeptem coś mówić , cała reszta należy do niej .

 24. No właśnie na razie nie jest świadomym wyborem, bo poprzez czakry jesteśmy łapani po śmierci ciała, okłamywani – i kierowani z powrotem do niewolniczego kieratu…

  Czasami o tym myślę ale jak mam Taw przełożyć to na siebie albo jestem bieżącą Kreatorką albo ?

  Poszukiwanie Prawdy wiesz jakiej od chyba dzieciństwa za mną idzie pominę już bycia Inną nie mam na myśli Lepszą, wiedziałam że przejdę ciężką chorobę tak myśl przyszła/odeszła w zapomnienie w tej samej minucie , wrażenie że spotkałam kogoś tu i znałam go już wcześniej tylko skąd ? że dożyje tych czasów … jak to wszystko wytłumaczyć ? Program ? Może tak

   1. ja nie kreuje zadałam pytanie jak się odnieść do swoich przeczuć ich było dużo , nie zwracałam na nie uwagi nigdy to taka migawka po wielu latch coś mnie spotykało i przypominało mi się w tedy tamto uczucie ? jak nazwać , ale z tą osoba fakt ciekawe doświadczenie . Mi się czasami to przypomina i sama nie wiem co o tym sądzić .

 25. Elaszka

  To że szczepienia są złe to ona wie , sama przecie nosiła Niet w podpisie swojej mamy , Niet i już , oczywiście tłumaczyłam jej , w tym temacie mimo młodego wieku było między nami zaufanie , ale my wogóle mamy ten swój język bez słów 🙂 czasem się mijamy tak jak teraz , czekam na nią , wiem że dobije do mnie 🙂 to tylko kwestia czasu

 26. „We wtorek noca okolo godz. 1:00 taki powiew doszedl…pachnialy swieze roze, a nie bylo nigdzie bukietu”

  –14 (13 wedle innych) lipca się zaczął tzw Taniec Czerwonej Kahiny.. więc różne magiczne rzeczy mogły się dziać około tej daty….

  MM nie jest tym czym się wydaje…. Całe nazewnictwo kościelne nie jest tym czym się wydaje….

  Zieba nie będzie PREMIEREM…… GDYŻ ALBOWIEM JEST AGENTEM MATRIXA…. podobnie jak wielu innych „słowian” z kapelusza bardzo „zatroskanych” nieprzyjaźnią do BRACI BANDEROWCÓW….

  Celem gry jest TRON KRÓLA Z KRAKOWA, tego przepowiedzianego co ma RZĄDZIĆ CAŁYM ŚWIATEM…. Ponieważ 12.12.12 poszedł jak poszedł i nazi od abrahama zaliczają kolejne fiaska planów w polin jak grzyby ze wsi mnożą się różne TW bolki organizujące polakom „nowe lepsze życie”….. a tak naprawdę OSZUKUJĄCY ICH i ODCIĄGAJĄCY OD ZMIAN wskazując i karząc się INTERESOWAĆ NIEISTOTNYMI na teraz DUPERELAMI….

  Także sławetne „TRÓJMORZE” to projekt JUDEOPOLONIA w nowym medialniejszym opakowaniu…. Taka NACHALNA PRÓBA wtłoczenia zachodzących zmian w SWÓJ PLAN znany też jako NAZISTOWSKIE polin….. Generalna Gubernia…. Zabór….. etc…. Innymi słowy KONTRAKCJA matrixa….

  1. Ktosiu, wiem, że lubisz siać zamęt, taki twój zawód i charakter, może i niektórzy dają się nabrać, ale to tylko tacy bez serc bez duch, tutaj raczej takich nie spotkasz, wróć na Mistykę. 😀

   1. SłowiAnko,
    „wróć na Mistykę”, powiedz to bezrobotnym, powiedz to tym, co ciezko haruja za granica, powiedz to RODzicom dzieci z chorobami poszczepiennymi, powiedz to ludziom w opuszczonych wsiach…itd. Ktos ma RACJE, tylko nie zawsze ta RACJA pasuje do, ze tak powiem tematu wypowiedzi.

    JEZUS NAKARMIL ludzi na pustyni, gdy byli glodni !!!
    Pamietasz???

    Ze pozwole przypomniec Jezusa…ta scena – to METAFORA !

   2. a co do k nedzy normalni ludzie robia na pustyni? szukaja dziz usa zeby ich nakarmil? cos mi tu lenistwem zydoaraba pachnie, jesc sie chce a podlewac sie nie chce… dzidzius nakarmil a nie musial, bohater naprawde…

   3. „PREMIER” to jedna z twarzy BANDYCKIEGO UKŁADU MAFIJNEGO znanego jako PARTYJNIACTWO

    W docelowej Lechii tego nie będzie….

    Co zaś do MARNOWANIA ENERGII na tego typu kreacje to lepiej i pożyteczniej by było jakbyście WYPALALI przestrzeń z judaistycznych twarów, egregorów, idei… etc

    Oczywiście jak różnego rodzaju bohaterskie słowianki zdołają wcześniej wyleźć spod łózka, stołu czy szafy….. bo na razie ich odwaga w „walce z matrixem” się sprowadza do… mielenia jęzorem…. jak wiatrakiem…. czyli POZOROWANEJ…. Podobnie zreszta jak to czynią ci wszyscy okrzyczani „wielcy slowianie”…..

   4. A o okresie przejściowym słyszałeś? Jasne, że obecny system sprawowania władzy na planecie to gadzia struktura.

    *

    Czy to, co piszesz, wzmacnia proces Wielkiej Zmiany w Polsce, czy go osłabia?…

    *

    Jerzy Zięba zostanie premierem, czy się to komuś podoba, czy nie.

    *

    Każdemu wolno kreować, co sobie zażyczy. Jeśli potrafi.

    *

    Nie ma ludzi „idealnych”, bo to nie jest planeta aniołów. Krytykujesz pracowników Wielkiej Zmiany; jeśli sam jesteś bez zarzutu, wystaw swoją kandydaturę. Albo jeśli znasz kogoś bez zarzutu, zaproponuj jego kandydaturę…

   5. 1.Wspierając „premierstwo” WSPIERA SIĘ MATRIX (bo zasila jego strukturę energią)….. ale to przecież WIEDZA TAJEMNA…..

    2.Tym jest WIELKA ZMIANA w dużym uproszczeniu bo…. POLSKA będzie rządzić światem bo TU WRACAJĄ BOGOWIE WSZECHŚWIATA….. a nie że „polactwo tu mieszka”… A co do Polaków… to hm….część mądrych się załapie a ci ZATWARDZIALI czy KUNKTATORSCY zrobią WYPAD….

    3. Zięba robi WYPAD z Lechii, przekonałeś…

    4. Ok, tylko kreujcie posługując się WŁASNĄ ENERGIĄ bo na razie to USILNIE PRÓBUJECIE KRAŚĆ …. cudzą… żeby nie powiedzieć czyją. A to wszystko czuć…. każdy wypływ.

    5. Nie chcesz moich rządów. 😀

    Nie jesteście „pracownikami” zmiany bo ci ją KREUJĄ BEZINTERESOWNIE… Wy zaś próbujecie kreować swoje eldorado bazując na CUDZEJ PRACY. Ale to co obecnie jest to i tak WSZYSTKO PRZEJŚCIOWE właśnie po to też by WYŁAPYWAĆ takich NIEPEŁNOSPRAWNYCH… ezo-cwaniaków. ;p

    PS.
    Ci co są GODNI WŁADZY się na afisz z lansem nie pchają… ci co się pchają są TWARZAMI MATRIXA sępiącymi tak energie…. w jednym ujęciu czy… KANALIZUJĄCYMI SPOŁECZNE NIEZADOWOLENIE w innym….. Każda rewolucja potrzebuje frajerów jacy JA WESPRĄ WŁASNYMI rękami… a najlepiej i najkosztowniej i życiem…. Takie zięby, kudlińskie, są matrixowymi AGITATORAMI mającymi niezadowolonych prowadzić DO RZEŹNI czyli NA BARYKADY…..

    Premier w polin NIE MA ŻADNEJ WŁADZY bo rządzą ministrowe resortów siłowych z naciskiem na tych ze wsi z szafami pełnymi teczek….. czyli KWITÓW….. czy telefonem do weekendowego samobójcy…. Premier to tylko FRONT-END dla gawiedzi by się mogla rajcować jego WYGLĄDEM czy ELOKWENTNYM AKCENTEM… dlatego też na zachodzie na tej ROLI często ZATRUDNIANY jest PROFESJONALNY AKTOR……. właśnie na potrzeby PROFESJONALNEGO GRANIA NA EMOCJACH społeczeństw… bo to jego zadanie….

  2. „Całe nazewnictwo kościelne nie jest tym czym się wydaje….”
   To wiadomo !
   CALE NAZEWNICTWO KK nie jest tym czym sie wydaje. I MM nie jest tym, kim sie wydaje…
   Tez tak mysle…chociaz niektore „obrazowania” niosa , mysle , wskazowki…zamiescilam te, ktore przemawiaja…tak czuje…

   „Taniec Czerwonej Kahiny” a o co tu chodzi ???

   1. Hm.. jak napiszę skrótem to nie zrozumiesz niuansów, jak epicko to TAW wytnie bo….. będzie jak Odyseja….

    Generalnie zgodnie z przepowiednią Hopi tuż przed „końcem” ma nastąpić taniec Niebieskiej i Czerwonej Kahiny… co jest uważane za „wskazanie” zjawisk na niebie” ale

    Niebieska Kahina w innym nazewnictwie to św Jan czy też ELIASZ (słowiańskie odpowiedniki pominę)…. Jej okres tańca minął 12 lipca a zadaniem było przygotowanie POWROTU…. w tym odszukanie ZAGUBIONYCH OWIEC. Oczywiście nie chodzi tu o nadjordańskich terrorystów i satanistów (i wszelkie przechrzty na hitleryzm znany jako judaizm) a o SŁOWIAN….. o tzw LUDY AZRAELA….. jakiego słowiańskie nazwy tez pominę…. o ich ZGROMADZENIE pod sztandarem boga. ROZBUDZENIE W NICH Słowiańskiej Świadomości.

    Czerwona Kahina jest STRAŻNICZKĄ Słowian….. Odpowiada ona pojęciu DOM BOŻY ale w pewnym uproszczeniu… Jej symboliką upszczona jest Warszawa. W przepowiedniach jest nazywana BESTIĄ, MŁOTEM…. lub wieloma innymi nazwami… także typu Drzewo Życia. Od jednej z jej przekręconych nazw pochodzą nazwy jakimi opisywano Słowian w zamierzchłej przeszłości.

    W obecnym czasie powinna się pokazać na niebie….. Od 14 „tańczy”……

   2. I żeby nie było nieporozumień

    elity NIE WYCZEKUJĄ Czerwonej Kahiny a Czarnego Słońca czyli czegoś czym ich demoni przodkowie przybywali „Z PODBOJEM” na tę planetę

    Czerwonej Kahiny się ONI OBAWIAJĄ stad te bunkry czy wycieczki na Antarktydę….

    Także pojęcia religijne mimo iż POZORNIE odwołują się do Chrystusa to w SZCZEGÓLE są ADORACJĄ JEGO WROGA jozuego znanego jako jezus czy józef…. Tego jezusa od RZEZI SŁOWIAN (Kaanitów)….

    Obecne wydarzenia w Syrii i cały ten TEATRZYK w wojnę tam odprawiany jest INSCENIZACJĄ w/w rzezi…. ODGRYWANIEM SCENARIUSZA sprzed kilku tysięcy lat….. w jakim zydki mają nadzieję TYM RAZEM WYGRAĆ….. odgrywając w nim rolę „uciemiężonych słowian” (UDAJĄC ICH PRZED BOGIEM)….. w zastępstwie oryginału jaki wcześniej planują WYMORDOWAĆ.

   3. A to ci SYNCHRONIZACJA !
    Nieco wyzej zamiescilam w komentarzach ten film,
    .https://www.youtube.com/watch?v=xzVCt3otbcU

    Zobacz na tym filmie : TANCZY CZERWONA PLANETA!!!! 3:16 I TANCZY KOBIETA !!!
    a pod nim w opisie jest ten wiersz:

    ХАРИЙСКИЕ ВОЛХВЫ(КОЛОДУНИЯ).

    РОЖДЕН ТЫ ОТ РОДА.
    КРОВЬ БОГОВ В ТЕБЕ БЕЖИТ.
    НА ЗЕМЛЮ ТЫ СПУСТИЛСЯ, ЧТОБ
    ВНОВЬ БОГОМ СТАТЬ И ТВОРИТЬ
    ВО СЛАВУ РОДА И ВСЕХ БОГОВ.

    НА МОРЕ ОКИЯНЕ, НА ОСТРОВЕ БУЯНЕ,
    АЛАТЫРЬ ТИХОНЬКО ЛЕЖИТ.
    НА ТОМ АЛАТЫРЕ МИРОВОЕ ДРЕВО ДИВНЕНЬКО РАСТЁТ.
    И КРУЖИТ ВОКРУГ ТОГО ДРЕВА
    КОЛОДУНИЯ КРАСА.

    В ТОТ ХАРАВОД КОЛОДУНИЯ ЗАВЛЕКАЕТ
    СО СЛАВЛЕНИЕМ ВСЕХ РОДИМЫХ ТАК,
    ЧТО КРУЖАТСЯ ОНИ ДЕНЬ И НОЧЬ,
    СТАНОВЯСЬ УЖЕ ПРИ ЖИЗНИ СРОДНИ СВОИМ БОГАМ ТОЧЬ – В – ТОЧЬ..

    Kolodunia Krasa (KRASNAJA = CZERWONA) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    korowod = TANIEC Czerwonej Kahuni tak mi sie napisalo, mialo byc Kahiny …niesie ZYCIE !!! I wprowadza do KOROWODU

    Ktos , to sie ROZJASNIA jak wschodzaca ZORZA 🙂 * * *
    Ktos, to najwieksza synchronizacja i INFORMACJA z pkresu MIESIECY !!!
    ХАРИЙЦЫ (КОЛОДУНИЯ).

   4. „Czerwona Kahina jest STRAŻNICZKĄ Słowian….. Odpowiada ona pojęciu DOM BOŻY ale w pewnym uproszczeniu… Jej symboliką upszczona jest Warszawa. W przepowiedniach jest nazywana BESTIĄ, MŁOTEM…. lub wieloma innymi nazwami… także typu Drzewo Życia.
    W obecnym czasie powinna się pokazać na niebie….. Od 14 „tańczy”……”

    Kobieta na Bestii….film „Zaklety w Smoka”

    ” Od jednej z jej przekręconych nazw pochodzą nazwy jakimi opisywano Słowian w zamierzchłej przeszłości.”
    A jak nazywano, bo moze wiem, ale nie wiem ze to to …PELAZGOS ?

    „Drzewo Życia”
    Wiesz, ja mialam SEN, niezwykly sen…Widzialam DRZEWO w pewnym miejscu, Gory, Wodospad i wiele innych rzeczy…

  3. ” jak grzyby ze wsi mnożą się różne TW bolki organizujące polakom „nowe lepsze życie”….. a tak naprawdę OSZUKUJĄCY ICH i ODCIĄGAJĄCY OD ZMIAN wskazując i karząc się INTERESOWAĆ NIEISTOTNYMI na teraz DUPERELAMI….”

   To jest PRAWDA, co piszesz, ale JAK i po CZYM odroznic KTO JEST KTO ???
   Pozostaje intuicja, serce, bo umysly nie zawsze wiedza…
   I PAMIEC PRZODKOW ! ONI NIE ZAWODZA !

   Niektorzy z nas moze i wpadali/wpadaja w pulapki matriksa i jego agentow…

   1. Po owocach ich poznacie a efekt koncowy zawsze byl na nasza niekorzysc.To banda nierobow i pasozytow zerujaca na nas od czasu kiedy zostalismy podbici chrztem i prawem rzymskim,ktore ciagnie sie nam za tylkiem od 1000 lat. Nie wazne sa tutaj zadne nazewnictwa ideologiczne czy religijne .Beda coraz to nowe programy i okreslenia tych dzialan wprowadzajace nas w kanal dezinformacji a pasozyty beda oferowac swoje programy naprawcze jako jedyne i najlepsze ,no i ostatnie dlatego niepowtarzalne.Zaiste beda niepowtarzalne ,bo drugi raz sie nie nabierzemy choc jak na to tak z boku patrze ,to nabieraja sie na te programy wszyscy poraz drugi ,bo sa one po liftingu klamstwa i wbijane nam powoli przez reklamy w kregoslup .Byc moze nabieraja sie we wiekszosci populacji ,bo jestesmy tez systematycznie oglupiani uzywkami ,zniewalani latwym zyciem ,takim bez glowkowania i zadawania sobie trudu myslenia juz nie mowiac o trudzie wysilku fizycznego, powodujacego opocenie sie(praca). Niestety od czasu ustawienia systemu kastowego zaleznego od jedynego i tylko jedynego wladzcy czyli Jahwe i (w systemie prawa rzymskiego) i wielu innych bogow, jestesmy poddawani notorycznemu programowi wyscigu szczurow zaleznego od mamony co wiaze sie z byciem jakims funkcyjnym i majacym wladze na 1 lub wiecej obywateli…jaki splendor (a jakie nierobstwo) wiekszosc mysli.I co z tego mamy ..nakrecanie sie ,kto lepszy,kto szybszy ,jedna zazdrosc i wiekszosc pojdzie na wszystkie uklady z wladcami programow aby skorzystac i byc na gorze,miec wladze nad sasiadem lub calym miastem albo narodem.
    Tkwimy w gownie po uszy moi drodzy,nawet prawo nam wykrzywili (choc pewnie bylo spierd..e od poczatku jego skonstruowania) ,my oczywsicie to tolerujemy i podazamy tak jak nam nakazuja aby nie podpasc. Wykreowany konsumpcjonizm to elementrana czesc fabryki mamony i bez tego nigdy nie funkcjonowalaby juz zadna fabryka w Chinach czy Indiach a tymbardziej centralne banki i rezerwa federalna.

    Najgorsze z tego wszystkiego jest to ,ze nikt juz tego nie zauwaza a ciagle kazdy pierdo..i tylko o tym ile zarobil na sprzedazy czegos tam(jakiegos toksycznego i okredytowanego)badziewia. Dzis juz doslownie wszystko co jest wystawione na gielde jest toksyczne a co gorsza kazda profesja zwiazana z takim towarem czy produktem.Przy takim systemie to nawet rybak zdechnie lowiacy lobstery ,bo ich cena wystawiona jest na stock market.
    Im dluzej wierzymy politykom ,wladca pieniedzy,kredytu czy religijnym pasterza tym wiecej pograzamy sie w bagnie. Bolek zarobil miliony na byciu Bolkiem,wciagnal nas w wir konsumpcjonizmu.Wojtyla uspil nasze instynkty,pozwolil na wepchniecie nas w szpony marksistow z wall street. My sami tak sie zaprogramowali wirusem ,ze dobrowolnie godzilismy sie na likwidacje stoczni,hut,fabryk,polskich bankow,kopalni itd.Nawet jak juz nie bylo co robic w Polsce to dobrowolnie wyjechalismy kariery robic ,byle dalej od tego syfu …na wykreowanie ,ktorego sami pozwolilismy.
    Kazdy jeden prezydent to kukla do odgrywania swojej roli tak jak wiekszosc tych politykow klocacych sie o TK, o sady ,konstrukcje prawa na zasadach rzymskiego a my…zastanawiamy sie kto z nich ma racje .Niektorzy nawet wiedza kto ma racje i maja patent odpowiedzi gotowych na wszystko.Robia nas caly czas w h.j na zasadzie dualizmow a pozniej konfrontacji i malo,placimy im za to z podatkow ,ktore te zjeby ustalaja i to jeszcze nam grozac .
    Czy my w koncu ruszymy glowami,ze tu tylko chodzi o jedno,czyli o jednosc w zrozumieniu patologi oszustwa!

    .https://www.youtube.com/watch?v=a407mZZdfRA

   2. „Atena pisze:
    „Czerwona Kahina jest STRAŻNICZKĄ Słowian….. ”

    Kobieta na Bestii….film „Zaklety w Smoka” ”

    Widzisz Atena słowo BESTIA można rozumieć tak jak się to MA ROZUMIEĆ (jak matrix każe rozumieć) czyli jako POTWORA

    ale słowo BESTIA to BEST z dodanym IA (co może być zdegenerowanym słowem OM święty czy PAN)…. ale pomijając to słowo BEST czyli NAJLEPSZY jest tożsame z pojęciem NIKE czyli ZWYCIĘSKI a w tym momencie BESTIA nie jest „wielkim kudłatym uzębionym zwierzem” a BYTEM PRZYJAZNYM LUDZIOM, PRAWYM LUDZIOM…..

    a kto BESTII dorobił GĘBĘ BESTII… czyż nie ci co mają FRAZESY na ustach a cudza KREW NA RĘKACH czy NAKRADZIONE w swojej sieni ?

    Czyż nie ci co KOLABORUJĄC Z UPADŁYMI sami capią spod mycek siarczanym smrodem?

   3. „ale słowo BESTIA to BEST z dodanym IA (co może być zdegenerowanym słowem OM święty czy PAN)…. ale pomijając to słowo BEST czyli NAJLEPSZY jest tożsame z pojęciem NIKE czyli ZWYCIĘSKI a w tym momencie BESTIA nie jest „wielkim kudłatym uzębionym zwierzem” a BYTEM PRZYJAZNYM LUDZIOM, PRAWYM LUDZIOM…..

    a kto BESTII dorobił GĘBĘ BESTII… czyż nie ci co mają FRAZESY na ustach a cudza KREW NA RĘKACH czy NAKRADZIONE w swojej sieni ?”
    Ktos, jestes GENIUSZEM !!!
    Piekna i Bestia – Basn !Ksiaze zaklety w Bestie.
    Kto Ksieciu dorobil gebe Bestii ?

    ZDJAC ZAKLECIE !!!!
    Moze MILOSC !!!

 27. elity NIE WYCZEKUJĄ Czerwonej Kahiny a Czarnego Słońca czyli czegoś czym ich demoni przodkowie przybywali „Z PODBOJEM” na tę planetę

  Ktosiu

  ja jakiś czas temu kilka mc temu podczas mycia zębów poczułam jak coś tu nadlatuje z taką szybkością że fiuuuuu aż mi szczoteczka do zębów wypadła. Kto co jak tłumaczyć nie pytaj .

  Teraz też mam pewne uczucie a te mnie nigdy nie myślą , to tylko ja nie chciałm im/sobie zawierzyć .

  Że ktokolwiek z pełną premedytacja będzię siał swoje żniwo zbierze , może okłamywać , za nosy wodzić , nie że strasze absolutnie mówię co czuję , może komuś tam na górze na prawdę się ulało ? a może weszliśmy w ten czas zapowiedany wszelkimi drogami .

  Ufam dobroci ile historii na świecie nikt jej nigdy nie zniszczył ……

  1. I właśnie o tę DOBROĆ chodzi bo żeby ona MOGŁA WZROSNĄĆ trza najpierw WYPIELIĆ stare wzorce a nie dokładać do nich SWOJE NAZWISKA….. jak to robi obecnie światek ezo.

   A to co „czuć” obecnie to efekt KILKU LAT ORKI kilkunastu osób… CODZIENNEJ…. że aż PRZEKRĘCAŁA FLAKI…. od „energii” jakie trzeba było zutylizować wbrew tych „energii” woli.

   1. Pajączek mi po stole , hymm niech żyje przecie krzywdy nie robi….. czy tu jest wielu , tak , tak , tej energi kradzieji …. ale ja to wiem i czuje przecie , przecie dziele się świadomie bo ja uważam że każda szkoda każdej duszy straconej … ale wypróbowałam cos , działa , więc się podziele jak czyje ze wamp (nie mylic z control Mind) przykleja mi się wyobrażam sobie ze jestem w środku dziurawa ? kurde w sensie otwieram w sobie jakby portal od głów do stóp , przez które wszystko przelatuje ale nie ma jak mnie ukraść .

    jest jak pokarm wsiąka i wydalam wiem to brzydko brzmi ale tak jest i nikomu się krzywda nie dzieje .

   2. „Pajączek mi po stole , hymm niech żyje przecie krzywdy nie robi…..”
    Kochana, pajaczki to Przyjaciele Ateny…no, mitologia tam roznie wygaduje, ale…to wiesc od Ateny 🙂

 28. „Ateno nie wiem co się dzieje, ale ja już od dawna nie spotkałam brzemiennej kobiety”

  EJ a kołomnie same wózeczki …..

  1. Koło mnie też same wozeczki. Rodzi się coraz więcej dzieci , naprawdę tak jest.
   Swoją drogą 500+trochę się do tego przyczyniło, wiec za to mały plusik pisowi.

 29. Nie ma ludzi „idealnych”, bo to nie jest planeta aniołów. Krytykujesz pracowników Wielkiej Zmiany; jeśli sam jesteś bez zarzutu, wystaw swoją kandydaturę. Albo jeśli znasz kogoś bez zarzutu, zaproponuj jego kandydaturę…

  Taw w formie żartu może lepiej nie bo na zawsze tu utkwimy 🙂

   1. ja napisze z głebi serca kocham być kobietą (choć w pełni nie mogę), kocham gdy mężczyna może być Lwem , kocham usmiech dziecka , kocham świat bez łez , troski i płaczu matki ….kocham pogodne lico Ojca które wie jak się zatroszczyć o rodzine, kto co jak czy susem czy z podskokiem czy z pieronem , nieważne , ważny ten oddech , ten usmiech i radość ten sen spokojny , ta Miłość , i zaufanie , drzwi bez zamków …. te SERCA BICIA 🙂 te uczty huczne wspólne ! i MIŁOŚĆ, MIŁOŚĆ , MIŁOŚĆ.

   2. „Może więc objawi się u nas jakiś Herakles”

    — a czemu TY NIM NIE ZOSTANIESZ czy taka Słowianka?

   3. Mnie nie interesuje władza jednego człowieka nad drugim. Zresztą, gdzie mnie do takiego giganta jak Jerzy Zięba!

    Będziemy mieli okres przejściowy i ktoś tej trudnej fuchy „przewodzenia” w starych na razie strukturach musi się podjąć…

   4. Ktosiu bo Słowianka NIM już jest, tylko Ty jeszcze o tym nie wiesz 😀

   5. Właśnie, typowe podejście… do korzyści pierwsi do pracy ostatni…..

    1. Herakles to heros WOJUJĄCY ZE SŁOWIANAMI (w realu był faraonem) …. Słowianie jako nacja są u greków identyfikowani z Herą…. czyli przekręconym określeniem opisującym egipskiego Horusa.. co po zmianie pisowni i wytrąceniu się niemego H dało RUSÓW… do jakich kleją się i naziści z kijowa i ci z moskwy. RUSÓW czyli PLEMIONA zamieszkujące te tereny….

    2. O Ziębie można poczytać wiele w tym to iż PROPONUJE RZECZY BEZUŻYTECZNE czy WRĘCZ NIEBEZPIECZNE czy SZKODLIWE DLA ZDROWIA….. To mówią lekarze więc pewnie wiedzą co mówią. Generalnie Zięba i jego USILNY LANS jest ANTYTEZĄ na POPULARNOŚĆ prof Jaśkowskiego…. Zięba ma JAKO AGENT MATRIXA WYGRYŹĆ TAMTEGO Z PRZESTRZENI MEDIALNEJ w czym mu też mniej lub bardziej świadomie pomagacie.

    3. WIELKA ZMIANA polega na tym iż powracają BOGOWIE i DEMONY (czyli anioły judeonazistowskich religii) robią z planety wypad. Ale ta „zmiana” NIC NIE MÓWI o WYWYŻSZENIU LUDZI…. bo niby i z jakiego powodu miałaby to mówić…

    Przepowiednie mówią wprost o tych jacy na WIELKIEJ ZMIANIE mają SZANSĘ SKORZYSTAĆ…. ale poza biciem piany jakoś chętnych na to nie widać. A kto skorzysta na powrocie?

    Ci jacy będą na tyle godni by pozostać WEWNĄTRZ granic.

    Jaki jest WARUNEK POZOSTANIA?

    Zapytajcie „PRAWDZIWYCH SŁOWIAN” o to….. i popatrzcie jak szybko są w stanie „TELEFONOWAĆ PO PODPOWIEDŹ DO CENTRALI” ;D

    bo czym się wszystkim WIELKA ZMIANA kojarzy?

    NIEBOTYCZNYMI KORZYŚCIAMI ZA przysłowiowy FRAJER….. patrz 1 linijka…. a niestety czy stety NIE BĘDZIE TAK LEKKO.. dlatego też Czerwona Kahina Tańczy…. ;D

   6. Heraklesa użyłem oczywiście jako metafory.

    Dr Jaśkowskiego niezwykle sobie tu cenimy, ma na tym blogu swoje bardzo poczesne miejsce, krórego mu nikt nie odbierze, więc ten argument jest tu wyjątkowo nietrafiony.

    „To mówią lekarze więc pewnie wiedzą co mówią”… – jeśli dla Ciebie wiążąca jest opinia kartelu medyczno-farmaceutycznego w osobach tak zwanych lekarzy, to dla mnie nie jesteś partnerem do rozmowy. Ten blog jest antylekarski, gdyż uważa lekarzy za ludobójców. Oczywiście, że w tym kartelu jest KILKA chwalebnych jaskółek, ale generalnie podawanie Słowianom zatrutych leków jest zorganizowaną czystką etniczną na Narodzie Polskim.

    Twoje komentarze sugerujące agenturalność Wielkich Słowian odbieram jako działalność obliczoną na skłócenie środowiska Słowian. A na tym blogu nie ma prowadzenia takiej działalności.

   7. „lekkim susem wskoczy na Lechicki Tron?… 🙂”

    To znaczy ,ze idzie walka o TRON ?

    Zadnych tronow nie bedzie wsrod WOLNYCH LUDZI

    Ktos tez pisze o Krakowskim Tronie…

    Jakos nikogo nie obchodza bezrobotni POLACY, chorzy po szpitalach, RODziny bezdzietne, samotni ludzie, zlamane marzenia, alkoholizm, brak milosci opuszczeni staruszkowie itd.
    TO GDZIE TA WIELKA ZMIANA ?

    NiE oTRONY w tej ZMIANIE CHODZI, NIE O TRONY !!!

   8. 1.(TAW)
    a–„Dr Jaśkowskiego niezwykle sobie tu cenimy” – to czemu on NIE JEST PROMOWANY NA PREMIERA? Ma predyspozycje, wykształcenie, charyzmę i wiele innych przymiotów potrzebnych na tym stołku. I jedną wadę… NIE JEST TWARZĄ MATRIXA…. i też być nią NIE ZAMIERZA.

    b–„jeśli dla Ciebie wiążąca jest opinia kartelu medyczno-farmaceutycznego w osobach tak zwanych lekarzy” – nie chodzi o „lekarzy” bo to skróty myślowy, chodzi o to iż mu także środowisko ALTERNATYWNEJ MEDYCYNY zarzuca promowanie rzeczy NIEBEZPIECZNYCH DLA ZDROWIA…. a im bardziej SŁYNNA czy MEDIALNA osoba tym się powinna wystrzegać promocji RZECZY NIESPRAWDZONYCH bo tak może na fali swojej popularności ŁATWO ZROBIĆ z wierzących w jej słowa osób KALEKI…. i to na RESZTĘ ŻYCIA….

    Im większa POPULARNOŚĆ tym WIĘKSZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ….. za słowa (metody leczenia)….. a tego u zięby NIE MA.

    Czym dla ludzi jest WŁADZA?

    KORZYŚCIAMI, DOSTATKIEM, RZĄDZENIEM INNYMI nie?

    A czym powinna być naprawdę?

    I na tym pytaniu POLEGNIE 300% kandydatów do KORYTA.

    2.(Atena)
    a–„To znaczy ,ze idzie walka o TRON ?” — od samego początku IDZIE WALKA O TRON… o TRON ŚWIATA…. czyli fuchę Króla z Krakowa…..

    –na poziomie duchowym to dostęp do BOGÓW i ich NIEZIEMSKIEJ TECHNOLOGII
    –na poziomie fizycznym TO NIEOBALALNA WŁADZA nad wszystkimi ludami planety
    –na poziomie majątkowym to NIEWYOBRAŻALNE BOGACTWO, ZASZCZYTY, CHWAŁA etc…..

    Geopolitycznie jest tak iż jak się Rosja połączy z Niemcami to wedle „doktryn brzezińskiego” opanują PLANSZĘ sprawiając iż i Anglia i Usa i Chiny będą pionkami (stracą mocarstwowy status) bo Chiny będą słabsze militarnie do walki na kontynencie a Anglia i USA WYAUTOWANE jako zamorskie ZADUPIA..

    Dlatego też by nie doszło do tego starają się angole poprzez swoje marionetki MIESZAĆ w polinowskim grajdole chociażby poprzez INICJATYWĘ ABC…. czyli NOWE WIĘKSZE POLIN (judeopolonie ver 3 XXI wiek) bo robiąc desant w środkowej Europie ze swoim wasalnym państwem już na zawsze tamte plany zniweczą.

    To „JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ ŚWIAT PO” Wydarzeniu jest przedmiotem zawziętych TARGÓW elit od dziesięcioleci…. Ludzie w tym czasie są mamieni NIEBOTYCZNYMI KORZYŚCIAMI z nowego podziału czy zastraszani BANDAMI ŻYDOWSKICH TERRORYSTÓW (jak te o ksywie „syryjscy uchodźcy”). Całą zabawa polega na tym by w momencie ZEJŚCIA BOGÓW czy DEMONÓW na Ziemię była jasna drabinka KOMU CO PRZYPADNIE W ŁUPIE z tego….. bo ludzkości jako ogółowi ma „przypaść bieda” czyli „zmaksymalizowany niewolniczy wyzysk”….. czytaj Agenda 2030

    Miejsce zejścia DEMONÓW (aniołów judeonazistowskiej ideologii znanej jako judaizm)…. jest płynne…. mowa tu jest o Astanie, A Saudyjskiej, Anglii, Szwajcarii, Afryce Środkowej, Antarktydzie…. czy samym iSSraelu

    za to miejsce zejścia BOGÓW jest wiadome bo będzie to teren DAWNEJ LECHII….w domyśle Polska/ Kraków…..

    i na potrzeby ZNIWECZENIA TEGO ZEJŚCIA i ZABICIA tych co zejdą zarówno Rosja jak i NATO szykuje swoje ARMIE by w momencie tego zejścia zrobić w Polsce rozpierduchę a z Polaków miazgę….. czyli ostatecznie rozwiązać problem i CHRZEŚCIJAŃSTWA na planecie jak i POLNISCHE BANDITEN… Planowanym terminem na to jest data tegorocznego ZAPAD’u.

    b–„TO GDZIE TA WIELKA ZMIANA ?” — od lat kilku próbuję chociażby zlokalizować środowisko zainteresowane czymś więcej niż USTAWIENIEM SIĘ na „spływających energiach”…. i LIPA.

   9. Dziwisz się, że firmy alternatywne będą teraz podgryzać wiarygodność Jerzego Zięby, kiedy cała Polska kupuje już tylko u niego?

    Jasne, że docelowo znikną kiedyś wszelkie suplementy diety, kiedy Polacy zaczną masowo chodzić na bosaka👣, pozyskując witaminy i mikroelementy prosto z Ziemi. Ale o tym na razie mało kto wie. Ja się nie wspomagam jakimikolwiek tabletkami.

    Ale jest okres przejściowy, więc na razie przechodzimy z „leków” na suplementy diety, a z suplementów na bosochodzenie👣😀

   10. „3. WIELKA ZMIANA polega na tym iż powracają BOGOWIE i DEMONY (czyli anioły judeonazistowskich religii) robią z planety wypad. Ale ta „zmiana” NIC NIE MÓWI o WYWYŻSZENIU LUDZI…. bo niby i z jakiego powodu miałaby to mówić…

    Przepowiednie mówią wprost o tych jacy na WIELKIEJ ZMIANIE mają SZANSĘ SKORZYSTAĆ…. ale poza biciem piany jakoś chętnych na to nie widać. A kto skorzysta na powrocie?

    Ci jacy będą na tyle godni by pozostać WEWNĄTRZ granic.

    Jaki jest WARUNEK POZOSTANIA? ”

    NIEKTORZY BOGOWIE JUZ TU SA !

    Ludzie – POTOMKOWIE Bogow- Dzieci Bogow!
    A ktorzy ?

   11. nasi sa w pustej ziemi jowiszu saturnie neptunie prpblem jest jak wyj ebac reptyli bez zniszczenia ziemi bo chopaki maja tendencje wysadzeniowe podobnie jak ich ziemskie humanoidy zydy mongoly i araby

   12. „Trony istnieją i w okresie przejściowym będą nadal istniały”.

    W takim razie TYLKO w okresie przejsciowym.
    To nie jest wymysl BOGOW ten „tron”.
    Bogowie wzieli postac Czlowieka, pozostawili MOC NIEOGRANICZONA, by tu byc wsrod LUDZI, a ludzie co???
    O tron sie bija????
    To nie o to chodzi!
    Poznaj samego siebie a poznasz swiat i wszystkich Jego Bogow !
    Delfy. Swiatynia Apollona (zalozone przez OLENA, Hyperborejczyka czyli naszego slowianskiego Przodka)

   13. Ktosiu, bo Słowianka NIM już jest, tylko Ty jeszcze o tym nie wiesz 😀 napisala SlowiAnka

    STALO SIE !!!
    Bialy Wilk tez przeczuwal…

   14. „crème de la crème… 😀”
    Z Nieba Znak nam dany ???

    А мы на лодиях на пёстрых,
    За спиной – Гарадарика.
    Впереди белый Божий остров,
    Лады-матери рука.
    Буревой там и Аркона
    Заждались давным-давно.
    Там источники искона,
    В небо пращуров окно.
    Там источники из Кона,
    В небо пращуров окно.

    „Ты волна от Перуна,
    За собою нас веди!
    Тайну подними со дна
    И память нашу пробуди!
    Тайну подними со дна
    И память нашу пробуди!

   15. „mistrzowska Trzydziestka Trójka”…to tez fragmenty programow…Pitagoras umial zapisaywac liczbami CHYBA prawie wszystko, ale NIE DUCHA
    I !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wlacz sie akurat ta piesn
    ДУХ ЗАХВАТЫВАЕТ! МАМА, РОССИЯ МАМА!(ПРОДЮСЕРСКИЙ ЦЕНТР СПУТНИК ИГОРЯ ШИЯНОВА ГРУППА НЕЗАБУДКИ
    .https://www.youtube.com/watch?v=vYjKR7CWDMY

    ДУХ – DUCH

   16. „„Fragmenty” jakich „programów”?”
    Chodzilo o to, TAWie, ze nie liczby okreslaja Ducha w Czlowieku.
    Gdzies tam pisales, ze liczba „z urodzenia” nie zawsze odpowiada potem temu, kim jest Czlowiek.
    Takie „oprogramowanie” liczba jakos „ogranicza”, tak mysle, ale ja sie na numerologii niewiele wyznaje…

   17. Nie pisałem, że „liczba z urodzenia nie zawsze odpowiada potem temu, kim jest Człowiek”, tylko, że jeśli chodzi o Liczby Mistrzowskie, najczęściej ich beneficjent jest tak wkręcony w matrix, że nie realizuje ich pełnego potencjału. Czyli np. mistrzowską Jedenastkę realizuje jako zwykłą Dwójkę,
    Dwudziestkę Dwójkę jako Czwórkę,
    a Trzydziestkę Trójkę jako Szóstkę.

    Na szczęście są w Polsce istoty, które swoje Kosmiczne Mistrzostwo potrafiły przeJAWIć w sposób optymalny.

    I to one pchają ten świat do przodu, bo to POPRZEZ JEDNOSTKI WŁAŚNIE dokonuje się ewolucja świadomości całej populacji.

 30. a Herakles hahahahahaha ech dopiero wybacz zaskoczyłam hahahahahaha no raczej 🙂 Polasza Nasza jest Nasza zawsze była

 31. PS.
  Czemu „hrabia” wypłynął teraz a nie z 10 lat temu czy 20…. TRON MU PACHNIE?

  Ach o to Ci chodzi a czemu ja nie mogę wyjść na ul i mówić głośno ?

  Dokkładnie z tego samego tematu , Mądrość jest Mądrościa co po tym że wyjde na ul zakrzykne a potem mi łep utna i tym samym temat uciszą ?

  Jest czas i czas .

  1. Własnie sobie wyobraziłam jak z jakimś sztandarem?zapindalam jak wrzeszcze na ul kiedy mnie zawiną ? do wariatkowa? bo może tv by się zainteresowała zawiną ?

   ja mam swój sposób mówienia …. też jest głośny .

 32. Mnie nie interesuje władza jednego człowieka nad drugim. Zresztą, gdzie mnie do takiego giganta jak Jerzy Zięba!

  Taw on ma swoją rolę wielką ale że co ? 🙂 Najwiekszy z najwiekszych słuchajcie słów tych nie interesuje władza jednego człowieka nad drugim…..

  Napisałabym słowa czułe ale w tym Matrixsie zostało by to źle odebrane .

 33. czy taka Słowianka? a że to do mnie o jak mi Miło się zrobiło …. moja mama ma grup krwi A ja nie 🙂 to chyba nie słowianka? ale sece bije bije i kocha tak 33 coś mają takiego pragna kochać i być kochane . To w zasadzie jedyny ich sens istnienia .

  1. nie mylić tego ja i tylko ja(egoizm) ale i tak nie wytłumacze temu co nie pojmuje co nie czuje co nie rozumie , czym jest tak na prawde miłość jak wielka jak szeroka jak szczera i jak czysta .

 34. Jak się nauczysz patrzeć na takie niuanse to zobaczysz 2 ŚWIAT….. tą PRAWDZIWĄ PRZEMIANĘ HYDRY w ODPICOWANĄ ezo-luxem nowszą wersje….

  nie do końca rozumiem co chcesz przekazać ale od siebie moge powiedzieć tak : nie każcie tłumaczyć bo i tak nie umiem wytłumaczyć tego ale owszem widze 2 światy walczące dziś ze sobą , widze nawet który upada, ale tego nie napiszę , tak żyjemy jakby w dwojakim świecie ja go doświadczam na oby obydwu frontach wieć może dlatego wiem też co wiem.

  1. Co chce przekazać…. BY SAMODZIELNIE MYŚLEĆ i NIE UFAĆ FARBOWANYM LISOM

   by NIE WIERZYĆ W „DOBRE ZIĘBY” czy „KUDŁATE DUSZKI” mające dla pospólstwa GOTOWE ODPOWIEDZI….

   AKCJA REAKCJA ROZWIĄZANIE…. którym elementem tej STAREJ TAKTYKI ciemnych jest zięba, kudłaty, białczyński i inne „twarze matrixa” ?

   Ludzie są jak motyle i władza to wykorzystuje…. Weźmy sobie przykład z polityki – powiedzmy sobie iż „działacz X był członkiem partii A w jakiej NAKRADŁ ILE WLEZIE”, partia A pod wpływem SPOŁECZNYCH PROTESTÓW się rozpadła (na przykład), działacz X przeszedł do partii B z ramienia której „WALCZY O DOSTĘP DO KORYTA” (w wyborach)

   Ile osób pomyśli o nim POD KONTEM jego DOKONAŃ a nie składanych OBIETNIC. Ilu pomyśli realnie a nie „mając nadzieję na ZAŁAPANIE SIĘ na nowy geszeft”. Na modne „POPIERANIE ZA PRZYSŁUGĘ”…..

   Popieracie Ziębę na premiera…. ale
   — CZY ON POZA CHCICĄ NA KWALIFIKACJE NA TO ?
   — kto go PROMUJE, JAKIE SIŁY….. bo co za problem dla matrixa jest utrącić mu kanał na yt….. jeśli byłby taki rzeczywiście „anty”
   — komu zięba „BĘDZIE ODDAWAŁ PRZYSŁUGI” jak już się dorwie koryta….. wam czy SWOIM SPONSOROM…. czy SZANTAŻYSTOM (teczkowcom)

   — poza tym „premier” to CZĘŚĆ BANDYCKIEGO UKŁADU, wspierając „premiera” wspiera się UKŁAD (matrix)… bo jest to gra WEDLE ICH ZASAD NA ICH PLANSZY….. Myślicie iż dacie wygrać w ZNACZONE KARTY z ZAWODOWYMI SZULERAMI ?

   — zresztą przepowiednia jawnie mówi iż obecny KFASZYSTOWSKI RZĄD BANDERWSKO-ZYDOWSKI jest OSTATNIM (filo)HITLEROWSKIM rządem w polin bo … „WŁADZĘ MA PRZEJĄĆ GENERAŁ”….. Zięba jest „WOJSKOWYM” ? Bo jak nie to cała wasza „kreacja” jest POD PRĄD….. ZMIANIE…..

   A skoro jest pod prąd to może jest CELOWYM KANAŁEM w jaki was WPUSZCZONO, ŚWIADOMIE WPUSZCZONO by zmarnować wasze siły, zapał,….. utrącić nadzieję ?

   Ale to wymaga zejścia z konika, odłożenia drewnianego mieczyka, skończenia z darciem się URAAA i WŁĄCZENIA MYŚLENIA……

   …SKALKULOWANIA…. NIEBEZPIECZEŃSTW związanych z wyborem zięby na premiera… jak zawiedzie, jak zdradzi, jak się okaże zwyczajnym PODSTAWIONYM SZPIONEM….

   1. Ktoś

    WPUSZCZONO, ŚWIADOMIE WPUSZCZONO by zmarnować wasze siły, zapał,….. utrącić nadzieję ?

    Powiem ci dziwne co piszesz , ja już jakiś czas temu próbowałam napisać między słowami , to moje przeczucie że ktoś nas chce wykorzystać , MOTYLE pieknie to ujełeś .

    i co jakiś czas że jesteśmy w puszczani w bambuko o tym Taw wczoraj pisałam , nie nie skupiam się nad tym , to przychodzi i odchodzi to żadna kreacja , wahadła , starch który zbliża nic z tych rzeczy Taw .

    Robie sobie coś myśle o duperelach i nagle bach . Ja potem o tym zapominam wręcz , ale to wraca co czas jakiś , i te kruki , i inne ptaki one mówią mi coś ale ciągle coś zagłusza moją przesteń (matrix) odwraca moją uwagę , czuje to całą sobą .

    czy jesteśmy od nich mądrzejsi ? nie , nie , nie jesteśmy , myśląc tak popadamy w pułapkę .

    wiecie jakis czas temu na innym blogu czytając artykuł poskładałam sobie porozbijane puzlle …. ale było tam też pewne zdanie które przyciągło moja uwagę.

    Chwilę potem poczułam smutek nie znany mi , był głeboki i pozbawiony wszelkich innych odczuć , tylko głęboki smutek , nie potrafiłam zrozumieć skąd się w ogóle wziął nie wiem jak się to stało ale jakbym w niego weszła i poczułam niekończącą się czarną przestrzeń ,nicość, lawirowałam tak moment nie rozumiejąc co się w zasadzie dzieje , cały czas czując ten smutek , potem przyszło takie uczucie że jest to smutek duszy która się poddała i poczułam coś co mnie zszokowało odcięcie sie od Źródła wtedy przyszła myśl że to nie jest mój smutek nie może być , bo ja ludzi tu nie zostawie , skąd mi się to wzieło ?i jakbym wtedy wróciła do siebie , na początu inaczej sobie to poskładałam ale Atena rzuciała z tym kosmykiem inne spojrzenie na to.

   2. Nie, nie dziwię i jak napisałem CAŁKOWICIE MU NIE UFAM….

    Ktosiu ufasz nie ufasz to już jest twoje subiektywne odczucie masz do niego pełne prawo .

    ale sama medycyna tzw naturalna to żadne jego odkrycie , po prostu zapomnieliśmy o tym , on o tym przypomina , ja nie mówię że jestem chodzącym okazem zdrowego żywienia , największa słabość chleb pamiętam jeszcze do dziś smak jego z dzieciństwa , ale wiem czego doświadczam co sobie tam sprawdzam Taki tester jestem se i mówiąc że coś nie działa skłamałabym , mnie od dziecka uczono odporności organizmu ma sobie radzic sam , ja w ogóle osobiście uważam i wiem że tak jest ,ciało ludzkie jest w stanie się samo regenerować , zawsze takie było , ale dziś to jest ciężkie dla wielu osób .

    a Ostrożności samej w sobie myśle nikomu nie zaszkodzi , jak już mówiłam jest to dziwny czas .

 35. Taw kiedyś ci napisałam, że nie mam nic do ukrycia , wchodzą mi tu w czakram powodzenia im , imie i nazwisko nie tworzy istnienia , do czego zmierzam całe życie byłam i czułam że jestem inna nawet tu choc moje Serce kocha was w pełni i szczerze i czuje się tu dobrze, jak nigdzie indziej. Nie pytaj jaka, sama dla siebie jestem enigmą, nie miałam czasu się nad tym zastanowić, niby pasuje wszędzie i nigdzie zarazem , jeśli zrozumiesz , dobrze mi w ciszy w sród drzew i szumu potoku , kocham ludzi ale kocham tez swój ten swój rodzaj samotności , choć wcale nie czuję się samotna, gdyby trapiło serce twe coś na co nie masz dowodu ale nie masz też zaprzeczenia na te przeczucia ….. powinnam je ukryć ? czy Ty byś ukrył je ?

   1. Wyznać uczucie? nie, nie Taw ja mam przeczucia, to zupełnie inny temat, dziś jest pierwszy dzień, który przeczułam czas już jakiś temu …. zobaczymy jak się to skończy, Matrix walczy, ja już widze, próbuję to ciągle tłumaczyć, ale chyba coś mi źle idzie, ja widze te ich powtarzające się schamaty, szkoda mi tylko tych koło mnie, bo wiem, że nie wytłumaczę … ale nie ze mną nr matrixowskie już, dwie chmury gradowe udało mi się dzięki temu rozwiać, teraz to muszę zamienić się w Oaze spokoju, może po tym zmieni się tamto przeczucie.

    Ktosiu, zapomniałam wczoraj podziękować za dawkę dobrego humoru 🙂
    Nic złośliwie, ja tam jestem śmieszek duży.

   2. Olej matrix, rozwijaj siebie.

    Dopóki myślimy o matrixie, zasilamy go mocą naszej uwagi.

    Ja już od dawna wizualizuję Polskę moich marzeń. Opowiadam rodzinie i znajomym, jak będzie wyglądała Polska za 10-15 lat 🙂

    Na razie traktują mnie jak nieszkodliwego czuba, ale to ich problem 😀
    🌳🌲🔆🌲🌳

    *

    Myśląca Inaczej,

    lektura dla Ciebie na ten tydzień.
    Odpytam z treści!… 😜

    https://matkaziemia.files.wordpress.com/2012/06/megre-wc582adimir-anastazja-1.pdf

   3. „Chcesz kogoś ostrzec czy wyznać uczucie? Uczuciami lepiej nie szafować w tym czasie.”
    Uczucie RODei sie gdy sie RODzi !

   4. „„Chcesz kogoś ostrzec czy wyznać uczucie? Uczuciami lepiej nie szafować w tym czasie.”
    Uczucie RODei sie gdy sie RODzi !”
    W powyzszym komentarzu napisalo sie RODei…DEI znaczy BOG !!!
    Uczucie jest BOSKOSCIA! Gdy RODzi sie w nas UCZUCIE, czyz mozna JE odrzucic…???
    TEN czas to moze wlasnie CZAS NA PRAWDZIWE UCZUCIA, bo tylko TE sie OSTANA !
    Tak czuje !

   5. „Uczucia trzeba mądrze lokować, bo to lokata kapitału. A doskonale wiesz, że nie rzuca się pereł przed wieprze… 🙂”
    Jakem Krasnal 😉 …wiem… i jaka cena pomylek… A w tym wlasnie CZASIE te z kruszcu szczerego przetrwaja…

  1. Myśląca Inaczej realizacja przeczuć zawsze jest związana z nurtującymi nas myślami, dlatego tak ważne jest kontrolowanie swoich myśli, a to jest bardzo,bardzo trudne zadanie, chociaż wykonalne.
   Jak sama dobrze wiesz nasze myśli są stwórcze, ale muszą być kontrolowane przez nas, jak powiedział mędrzec Lao Tzu :
   Uważaj na myśli bo staną się słowami,
   Uważaj na słowa, bo staną się czynami,
   Uważaj na czyny, bo staną się nawykami,
   Uważaj na nawyki, bo staną się twoim charakterem,
   Uważaj na charakter, bo charakter to twój LOS.
   Tak to już mamy w tym ziemskim życiu, że ciągle gnębią nas jakieś rozterki, mimo to uśmiechnij się 😀 jutro o ile nastąpi będzie lepiej, czego Ci z całego ❤ życzę.

   1. Kochana I Piekna zarazem tak , masz racje jak mam wam to wytłumaczyć że nie tak to u mnie działa , to żadna myśl , to żadne grzebanie.

    Moja jedyna myśl i głośno wypowiedziania , matrix pada!
    a ja moje jedyne pragnienie odnośnie mojej osoby ciszy jak najwięcej cziszy, ponadto matka ziemia regeneruje mnie w takim tempie że fiu a przeciez ona czuje to czego ja jeszcze nie do końca czuję , aczoklwiem wiem że musze być silna , nie wiem może znajdę sposób by to wytłumaczyć póki co sama tego nie rozumiem

 36. Drogi Ktosiu- bardzo zorientowany w sprawach- tak oni dostają szału- gdy się MÓWI! Bo z MOWĄ ŚWIADOMOŚĆ ROŚNIE- nikt tu nie jest zainteresowany władzą, która stopniowo będzie ODCHODZIĆ ( nie może być gwałtownie z przyczyn oczywistych!) Ktosiu- tu każdy od lat daje z siebie mnóstwo energii na powalenie gada! Na Tron Lechicki- oczywiście w tym stanie ,, przejściowym”- KANDYDATA JUŻ MAMY- nawet już potwierdził chęć KANDYDOWANIA ❤ NASZA POLASZA NAJUKOCHAŃSZA POWSTAJE!!
  Ktosiu doskonale wiem kim Jesteś- LUBISZ ZMIENIAĆ SKÓRKĘ, ale gubi Cię jednak szyk Twych wypowiedzi- Lubisz się droczyć- ale gramy do tej samej bramki, więc ❤

  1. Więc śmiejmy się Elaszka , śmiech to zdrowie przecie 🙂 fajnie że się podroczymy , popsocimy nawet tak zabawnie czasem a przy okazji zawsze człowiek się czegoś nowego dowie , bo takie rozmowy wymienne przecież też dużo tłumaczą innym 🙂

 37. Atena

  tak ja cały czas powtarzam sercu ufaj przede wszystkim , i nie każda biel jest bielą nie każda czerń jest czernią , ciężko to dziś odrużnić jeszcze ,ale już , już po mału klaruje się , czy ludzie się ludzmi nie przejmują ? na szczęście Kochana nie wszyscy , ja mówię tak ile serca oddasz , podwójnie do Ciebie wróci , ale matrix uczy ludzi tych złych nawyków? dosłownie uczy a my się musimy oduczyć , mówię też i to jest bardzo ważne myślę.

  Dopóki w sercach zmiana nie nastąpi będzie lipa Serce już otwarte zna granice niee potrzebuje wówczas sędziego , prawa niczego , granica serca jest jego Prawem . Co nie służy Tobie i innym odrzuca z automatu . nawet się nad tym nie zastanawiasz , pyk i odbijasz , pyk i odbijasz .

 38. lektura dla Ciebie na ten tydzień.
  Odpytam z treści!… 😜 hahahaha doooobra ale za 2 tyg ten tydz , to bedzie oj bedzie się działo ale sie naooglądam 🙂

 39. Co zaś do PRZEMIANY to….

  wiele się mówi o OBALANIU MATRIXA (patrz (pseudo)OBALANIE KOMUNY przez bolka) ale

  1.na najwyższym poziomie MATRIX można traktować jako ŚRODOWISKO UMOŻLIWIAJĄCE ŻYCIE ORGANICZNE, taką WIELKĄ BIOSFERĘ…. ze wzajemnymi powiązaniami fizyczno-chemicznymi pozwalającymi wcielającym się w ciała duszom na egzystowanie…. w ramach jego „terytorium”.

  2.jedną z opisanych w mitach właściwości tego MATRIXA znanego dawniej jako RAJ było WSPIERANIE DĄŻEŃ żyjących wewnątrz MATRIXA istot poprzez MATERIALIZOWANIE ich PRAGNIEŃ, poprzez przyoblekanie ich w materialną szatę.. by w owym MATRIXIE się mogły zamanifestować….

  3.to środowisko ZOSTAŁO SKAŻONE poprzez ZŁEGO DUCHA znanego dziś jako maryja, aryman, etc ….. co zaburzyło HARMONIĘ ŚRODOWISKA i wprowadziło do niego PASOŻYTNICZE KREACJE….. w tym nieustanne wojny

  4.ten stan występuje do dziś tyle iż dziś PASOŻYTNICZE PROGRAMY pochłaniają prawie w całości zdolności MATRIXA do KREOWANIA FIZYCZNOŚCI co powoduje iż dla PASOŻYTNICZYCH bytów, jakimi są wszelkie ludy hitler torah, ZACZYNA BRAKOWAĆ, w nim, potrzebnej im do życia organicznej ENERGII ŻYCIOWEJ… stąd plan elit odnośnie ROZWALENIA MATRIXA i UCIECZKI stąd NA INNE ŻYŹNIEJSZE „pastwisko”.. czytaj „PODBÓJ” innych JESZCZE NIE SKAŻONYCH judeonazizmem planet.

  5.na potrzeby tej ucieczki jest ODTWARZANA technika kosmiczna (tajne programy) czy budowane BRAMY (cern i podobne)…..

  1. 6.stan ZEPSUTEGO MATRIXA (jako biosfery a nie planetarnego systemu wyzysku) zaburza inne „zakątki świata stąd teraz w ramach PROGRAMU NAPRAWCZEGO mowa jest o ZMIANIE…..

   7.ZMIANA związana jest z tzw POWROTEM….. Bogów, Twórców Matrixa (jako biosfery), Dawców Życia… itd…

   których nazi z jednej strony pragnie WYBIĆ z drugiej z uwagi na błędy w funkcjonowaniu MATRIXA musi tolerować… przynajmniej do czasu jego naprawy….

   8.POWRÓT odbędzie się do Polski gdyż jako następczyni Lechii jest miejscem gdzie wcześniej OWI BOGOWIE ŻYLI…. gdyż jak podaje Kadłubek NA ŁYSEJ GÓRZE BYŁ ICH (owych bogów) PAŁAC (stąd takie rycie kudłatych kretów wokoło tej górki i usilne zawłaszczanie przez nazi terenów)….

   9.ów POWRÓT to jednocześnie UPADEK PLANETARNEGO SYSTEMU WYZYSKU znanego popularnie jako matrix (jaki dla odróżnienia od w/w będę pisał z małej)…..

   10.to zdarzenie PROMUJE, poprzez miejsce zajścia, tzw ludy słowiańskie na tzw LIDERÓW świata….. I z uwagi na ten fakt istnieje wiele przepowiedni o WIODĄCEJ ROLI POLSKI I POLAKÓW w czasach po ZEJŚCIU… z czym oczywiście ze wszelkich siła walczy nazi czyli krzewiciele i beneficjenci judeohitleowskiej cywilizacji (obecnego systemu wyzysku znanego jako matrix)

   1. te goloboza to chyba pozostalosci z zamku, szaraki rozwalali wszystko żeby pozbyć się dowodow pobytu naszych tutaj

   2. O Łysą Górę, o jej zniszczenie była prowadzona zmasowana kampania wojenna….. w jakiej uczestniczyły wszelkie nacje ościenne Słowianom przeciwko nim samym….

    Gdzieś tam niedaleko jest wielkie pobojowisko po przegranej bitwie. I ta przegrana to tez powód WYLUDNIENIA terenów Polski w VI wieku… i też powód WIELKICH MIGRACJI ludności w owym czasie…. MIGRACJI ARMII….. Jedne szły do Polski bronić tej ŚWIĘTEJ GÓRY przed żydostwem i jego nazistowskimi bożkami a inne armie „czynić sobie Polan poddanymi”….

   3. 8.POWRÓT odbędzie się do Polski gdyż jako następczyni Lechii jest miejscem gdzie wcześniej OWI BOGOWIE ŻYLI…. gdyż jak podaje Kadłubek NA ŁYSEJ GÓRZE BYŁ ICH (owych bogów) PAŁAC (stąd takie rycie kudłatych kretów wokoło tej górki i usilne zawłaszczanie przez nazi terenów)

    Pamietacie co pisal BIALY WILK O URIEL !!!!! ???????????????

    KROLEWNA, Aniol, BOGINI, Wnuczka BOGA, Zamek byl w Tatrach…tam byl Bastion, ktory padl na koncu…

    OJCOWIE , POMOZCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. 11.MATRIX „kreuje” świat bazując na energii duchowej istot w niej mieszkających…. na wartości mocy duchowej…. nie znaku. Jednocześnie przybyłe na ziemię wraz ze Złym Duchem demony jako byty pasożydnicze potrzebują ENERGII ŻYCIOWEJ żyjących w MATRIXIE istot do swego życia (patrz Głodne Duchy)… stąd taka NACHALNA w ciągu ostatnich kilku lat nagonka na „otwieranie czakramów” czy „moda na duchowość”… To jest tylko WALKA O PRZETRWANIE bogów judaizmu… czyli WYMUSZANIE na zniewolonych wewnątrz MATRIXA istotach WIĘKSZEJ WYDAJNOŚCI w generowaniu dla nich papu.

   12.na potrzeby tego dążenia matrix wykreował i nieustannie kreuje tzw ATRAKTORY czyli ezo-liderów ZMIANY mających z jednej strony nadzorować WYDAJNĄ GENERACJE PAPU dla astralnych bytów i też podtrzymywania MATRIXA w istnieniu jak i pilnować by WZRASTAJĄCY POTENCJAŁ LUDZI owi NIE WYKORZYSTYWALI PRZECIWKO SWOIM PANOM czyli do WOJNY O WYZWOLENIE SIĘ z okowów judeonazistowskiej cywilizacji.

   13.ta zabawa we mamienie jest dodatkowo u bogacona oczekiwaniem na POWRÓT BOGÓW…. rzecz kluczowo NIEBEZPIECZNĄ dla Złego Ducha i kohort jego judaistycznych kamraten….. bo mogą zostać wykryci, pokonani i ZGINĄĆ…. stąd ci najbardziej podli na czas „WYDARZENIA” uciekają w astra by tam je bezpiecznie dla siebie PRZECZEKAĆ wystawiając na odstrzał wszelkie zhitleryzowane doły…..

   14.tak to miało wyglądać i teraz ale się zepsuło około 11.11.11 roku….

   1. 14.tak to miało wyglądać i teraz ale się zepsuło około 11.11.11 roku….

    czyli jak wygląda dziś ?

    2.na potrzeby tego dążenia matrix wykreował i nieustannie kreuje tzw ATRAKTORY czyli ezo-liderów ZMIANY mających z jednej strony nadzorować WYDAJNĄ GENERACJE PAPU dla astralnych bytów i też podtrzymywania MATRIXA w istnieniu jak i pilnować by WZRASTAJĄCY POTENCJAŁ LUDZI owi NIE WYKORZYSTYWALI PRZECIWKO SWOIM PANOM czyli do WOJNY O WYZWOLENIE SIĘ z okowów judeonazistowskiej

    czy ja to dobrze rozumiem że w ten sposób co ?zasilamy ich ?

   2. Niom, na tym polega SEKRET….

    matrix potrzebuje energii by poprzez MATRIX kreować sobie to co chce… ale ta energia/możliwość jest tylko u „białych”. Więc bonzowie matrixa sobie metodami inżynieryjni genetycznej potworzyli kompatybilne z ich wibracjami „białe kombinezony” (mieszańców) i teraz zamierzają odstrzelić „czystych białych” by ci ich nie obalili jak im wróci pamięć. I by tylko oni mieli możliwość oddziaływania na MATRIX (system jego kreacji).

    Nie od dziś wiadomo iż najlepiej się poluje u WODOPOJU. ATRAKTOR działa jak błystka w wędkarstwie, ma przyciągać uwagę ofiary tam gdzie chce ją przyciągnąć myśliwy. Na poziomie kwantowym ma KANALIZOWAĆ przepływ energii w MATRIXIE poprzez z góry ustalone punkty sprawiając iż ta energia jest UŻYTECZNA dla beneficjentów matrixa do ich celów.

    Wyobraź sobie taką sytuację…. odzyskujesz swoje MOCE i możesz jednym życzeniem zniszczyć matrix….. Bogowie plemion nazi torah wiedzą o tym i nie są z tego powodu szczęśliwi… Ich typowa strategia to:
    –PRZEJĄĆ CIĘ/ opętać
    –ZASTRASZYĆ byś się bała „kreować”
    –PRZEKIEROWAĆ „kreacyjne” ZAINTERESOWANIA podsówając rzeczone ATRAKTORY… i zamiast jednym ruchem „obalić matrix” mniej lub bardziej świadomie go wspierasz „kreując” sobie dostatnie życie, zdrowe życie, bujne erotycznie życie etc… czyli ROBIĆ WSZYSTKO TYLKO NIE TO CO matrixowi ZAGRAŻA

    Na poziomie „biznesu” ATRAKTOREM jest NAZWA produktu…. medialna, wpadająca w ucho o OKREŚLONEJ NUMEROLOGICZNIE WIBRACJI

    Na poziomie „polityki” ATRAKTOREM jest lider jaki najczęściej używa frajerów go słuchających do AUTOPROMOCJI SIEBIE (zdobycia miejsca przy KORYCIE).

    Dla demonicznego Złego Ducha, tej MATULI WSZELAKIEGO PLUGASTWA atraktorem jest każda żydówka bo każda ma podczep tego demona i poprzez seks jest ów aryman (maryja) zasilany i podtrzymywany w mocach…..

    Dlatego wojna powinna być na linii SEPARACJI….. na ODCIĘCIU ich na możliwość wpływania na MATRIX także pośrednio poprzez białe przechrzty niż na rywalizowaniu w „kreacyjności” bo oni wasze kreacje używają jako CEGIEŁKI we własnych…. NADPISUJĄC je na wyższym wibracyjnie poziomie. A docelowo na WYBICIU wszelkich demonów z przestrzeni MATRIXA…..

   3. Kreacja własnego dobrobytu nie jest wspieraniem matrixa. Każdemu Słowianinowi należy się dostatnie życie – i każdy Słowianin w końcu je osiągnie. Pierwszym zadaniem nowego słowiańskiego rządu będzie likwidacja hańbiącej Polskę bezdomności. Po tym właśnie poznamy pierwszy słowiański rząd.

   4. zydowki to demony, w stanach pelno tego, po wymianie 2 zdan ma sie ochote to […], u nas tez zreszta nie lepiej, latwo to poznac na szczescie, jest dlugie powyzej 165, chude bez cyca i zada plus agresja, ostatnio z taka czatowalem i ze mowi ze trump musi byc zamordowany… to jest wlasnie ten poziom demoniczny

   5. 1. IDEA
    2. KREACJA (wizualizacja idei)
    3. odpowiedź MATRIXA – powstanie egregora IDEI…. nadanie jej życia
    4. manifestacja egregora w przyrodzie… RUCH POPARCIA
    5. podtrzymywanie ruchu to zasilanie egregora…. jakie idzie poprzez jego ATRAKTORY… czyli liderów, program, szczególne emblematy etc…..

    Umiera egregor.. upadają powiązane z nim „idee”….”ruchy” „organizacje”…. także PAŃSTWA…..

    Żydostwo się CODZIENNIE MODLI by egregory wrogich im państw UMARŁY, wizualizują to każdego dnia.. i na poziomie państwowości jak i na poziomie całych nacji….. ale to TEMAT TABU…

   6. „Kreacja własnego dobrobytu nie jest wspieraniem matrixa. Każdemu Słowianinowi należy się dostatnie życie”

    –chodzi o zasadę DOSTAJESZ MOC/ MOŻLIWOŚĆ i wykorzystując ją TYLKO DO SPEŁNIANIA WŁASNYCH ZACHCIANEK… czyli W EGOISTYCZNY SPOSÓB….

    bo BĘDĄC EGOISTĄ w EGOISTYCZNYM ŚRODOWISKU będziesz je WSPIERAŁ w istnieniu czyli działał na rzecz dalszego istnienia matrixa (clou idei)…..

    Jest wiele bajek w jakim „śmiałek miał wygrać NIEWYOBRAŻALNE BOGACTWA jeśli tylko spełni postawione mu wymagania”…. W bajce o bazyliszku jest to „przez noc wydać mieszek dukatów TYLKO NA WŁASNE POTRZEBY”… WŁASNE czyli CZYSTY EGOIZM….

    a myślenie EGOISTYCZNE jest WŁAŚCIWE WIBRACYJNIE demonom więc POMAGA W UPADKU takiej osoby (2 clou idei)….

   7. Kreacja własnego dobrobytu nie jest egoizmem. Jest jak najbardziej zdrową miłością do siebie samego. A nie umiejąc kochać siebie, nie umiemy też kochać naszych bliźnich. Kto nie umie zadbać o własny dobrobyt, nie ma też pełnych możliwości realnego wsparcia brata w potrzebie oraz poszerzania własnego rozwoju (kursy, warsztaty i szkoły kosztują).

    Każdy Słowianin ma prawo, a nawet obowiązek kreowania swojego dobrobytu. Kult ubóstwa to gadzi kult.

   8. Promowane w ezo myślenie typu JAM BÓG też jest EGOISTYCZNE… Ma ono intencjonalnie budować PYCHĘ u delikwenta je wyznającego a ona prowadzi do UPADKU… Do zostania kamraten demonów/ żydków…. w ZWYRODNIALSTWACH (judeohitlerowskich wartościach torah)…. co jest NIEJAWNYM ale CELEM tej idei..

   9. Suche fizyczne prawo mechaniki przestrzeni, że istota ludzka jest fraktalem boga, nie ma nic wspólnego z pychą. To jest tylko stwierdzenie faktu. A jak kto ten fakt wykorzysta, to już jego „karma”…

   10. „W bajce o bazyliszku jest to „przez noc wydać mieszek dukatów TYLKO NA WŁASNE POTRZEBY”… WŁASNE czyli CZYSTY EGOIZM….”
    Szukam tej bajki od jakiegos czasu…czuje, ze jest tam jakis klucz. Jak sie konczy bajka?

   11. Jak zwykle w „baśniach” bazyliszka ubito a na na jego majątku łapę kler położył, oczywiście w imię „boga”…. bo to przecież NIE PO BOŻEMU by jakiś pogański chłystek (bazyliszka można powiązać z postacią fizyczną starosty miejskiego z Warszawy) był BOGATY…….

  3. 15. ludzkość się WKRĘCA w myśl iż „walka z matriem” to WALKA NA SIŁĘ WZAJEMNYCH KREACJI….. To BŁĘDNE MYŚLENIE…. bo oni są w tym i lepsi i sprawniejsi (bo jest ich też WIĘCEJ)…..

   16.bonus polega na tym iż matrix jako system wymaga ciągłego SILNEGO ZASILANIA…. Tak samo demoniczne byty wymagają CIĄGŁEGO POŻYWIANIA SIĘ (pobożni mają zasilanie poprzez dusze)…. Poprawna strategia powinna bazować na ZAGŁODZENIU….

   czy też na niszczeniu czy ograniczaniu możliwości pobierania przez nich ŻYCIOWEJ ENERGII aż się demony wzajemnie walcząc o swoje życie POZAGRYZAJĄ.

   17.elementem tego planu było postulowane kilka lat temu SPALENIE ASTRALU…. Astral jak podają dzisiaj faktycznie uległ anihilacji ale ile osób SIĘ ZECHCIAŁO ODPOWIEDZIEĆ NA to WEZWANIE i POMÓC ?

   18.obecny stan walki można porównać do „rolnika wracającego na swoją ZACHWASZCZONĄ GRZĄDKĘ”. On się na niej spodziewał zastać CO INNEGO… niż zastał…. więc co może zrobić poza ORKĄ PIELENIEM czyli tym co opisują jako ZAGLĄDA GRZESZNIKÓW ?

   19.chwastami w matrixie są PASOŻYDNICZE struktury władzy. Struktury też WYMAGAJĄCE ZASILANIA energią życiowa…. gdyż są KREACJĄ MATRIXA na ŻĄDANIE matrixowych bonzów…..

   20. ..dlatego nie powinno się teraz KREOWAĆ a ZAGŁADZAĆ czy NISZCZYĆ owe struktury najlepiej w sposób UNIEMOŻLIWIAJĄCY SIĘ ICH ODRODZENIE.

   Także powinno się ODCIĄĆ możliwość OPĘTYWANIA ciał przez kumpeli maryji (Złego Ducha)…. dzięki czemu ich możliwości wpływania na kształt MATRIXA diametralnie spadną….

   i tak dalej…

   1. errata, powinno być
    „19.chwastami w MATRIXIE są PASOŻYDNICZE”

    bo same „chwasty” to tkanka „matrixa”.

   2. Ktosiu !, nie mieszaj tu i nie wymadrzaj sie.Nie da sie Ciebie czytac ,mam negatywne odczucia na te Twoje wypociny, tak samo na GMO.Zalozcie sobie bloga razem i tam sie produkujcie.

  4. „.to środowisko ZOSTAŁO SKAŻONE poprzez ZŁEGO DUCHA znanego dziś jako maryja, aryman, etc ”
   Aryman…Armen…to tak nazywla smoka Ksiezniczka Slowianska w filmie „zaklety w smoka”…caly czas mysle, ze sa tam jakiec klucze…czy tez jakis duzy przekret ???
   ONI SZUKAJA Ksiezniczki…

   1. Czy „księżnizki” to nie wiem, wiem o MM i o Iskrze Życia (Matrycy Życia). I jedną drugą tą postać nazi od torah CHCE ZABIĆ.

   2. Nie mają żadnych szans, „Księżniczka” jest bardzo dobrze chroniona przez ŹRÓDŁO, a parchy lepiej niech się w pośpiechu pakują i wracają tam, skąd przybyli.
    I tak zbiorą to, co posiali. nie ma innej opcji.

   3. Pisala Atena :
    „MM jest przedstawiana z flakonikiem pelnym wonnosci, z chusteczka, z JAJKIEM – SYMBOLEM ZYCIA, a czasami i z KSIEGA ( MILOSCI czy MADROSCI, a moze ZYCIA ❤ ❤ ❤ )
    Mysle, ze ten olejek to pelna Milosci i Dobroci porada – prezent dla tysiecy ludzi.”

    Pisze Ktoś:
    ” wiem o MM i o Iskrze Życia (Matrycy Życia)”

    SYMBOLEM ZYCIA, a czasami i z KSIEGA ( MILOSCI czy MADROSCI, a moze ZYCIA ❤ ❤ ❤ ) = Iskrze Życia (Matrycy Życia)”

    „prezent dla tysiecy ludzi.” = Iskrze Życia

   4. A może księżniczka jest bardzo dobrze ukryta?
    A tak w ogóle to jaka księżniczka? O czym wy gadacie? 😀
    Ja nie nadążam juz za Ktosiami, Krasnoludkami…. a Wy?🙂

  5. Kończąc powyższy wątek dopiszę iż opisana wyżej strategia to jest TA STRATEGIA wedle której należy walczyć z matrixem, wedle której należy z MATRIXA wywalać matrix.

   Dokładniej ujmując to dzięki tej strategi świat za oknami wygląda tak jak wygląda. Jest CZYSTSZY, DELIKATNIEJSZY etc…To dzięki stosowaniu tej strategi teraz różni ezo miszcze mogą się „chwalić iż „udało się”, „wygraliśmy” etc mimo iż całe ich ZAANGAŻOWANIE przy sprzątaniu MATRIXA sprowadza się do GDAKANIA Z GRZĘDY czy uporczywego DOPISYWANIA swojego nazwiska na stołku w miejsce po pokonanych demonach…. bo o tym nie napisałem…. Ostatnim etapem czyszczenia jest EGZORCYZMOWANIE przestrzeni…. o czym można poczytać i w „channelingach”.. by te wszystkie spady po maryjce, jezusku, janach pedofilach.. i innych judaistycznych bożkach wyekspediować tam skąd do MATRIXA nalazło…..

   1. Tylko Arkona ❤ ma taki potencjał: ,,Krasnoludki i INNE KTOSIE''- u Arkony się na naukach bywało 😉
    Powiem do myślenia to daje- warto przeanalizować dotychczas zgłębioną wiedzę- zderzyć, porównać – tylko wtedy nasz rozwój postępuje- że SERCE WERYFIKUJE PRAWDĘ OD PLEW
    Arkono DZIĘKUJĘ ❤
    Wszyscy ZIEMIANIE mamy jedno ŹRÓDŁO- tylko zależy jaka forma manipulacji nas ,,zniewoliła''
    TAW NAPINDALA ICH WZORCOWOŚC PRZESTRZENI- są w szoku, że tak to działa- nocami widać Gwiazdy- robią myki- u mnie idzie z Niemiec- obserwuję- nocami rozsiewają, a efekt widać wcześnie rano- chwile jest SŁOŃCE, A PÓŹNIEJ DUPOWATO- NA RZEPAKI PORA WIĘC MANIPULACJA- ale dziś piękne SŁOŃCE ❤
    MIOTŁA OSTRO DAJE- praktycznie cały czas SZTORM, SŁOŃCE W NATARCIU- AKTIVE I FLARE M

 40. Witam mieszkam na wsi w północnym mazowszu.
  Idzie wielka zmiana coraz bliżej już ok.6 dni niebo jest naturalnie czyste i piękne !!!. 🔆 🔆 Smug oprysków chemitrailsów nie widać już niemal tydzień.Wcześniej o 1-2 dni odpoczynku było trudno.

  1. Witam a ja jestem Myśląca Inaczej i jakoś nie mogę z tego wydorośleć 🙂 ale u mnie niebo jest też coraz bardziej czyste 🙂

  2. Oni teraz się wycwanili i sypią nocami, by rano niebo było już w miarę ogarnięte.

   Coś istotnego zmieniło się jednak na przestrzeni, bo smugi rozrzedzają się i znikają o wiele szybciej niż jeszcze dwa miesiące temu. Więc: albo zmienili skład posypki, albo sama wzorcowa przestrzeń już sprawniej napindala na matrix 🙂

 41. Wiem , już chyba wiem jak to wytłumaczyć , nie mówię że tak jest bo ja biorę na dzien dzisiejszy wielka poprawkę na siebie ale zostaje czas gdy nie wiedziałam tego co wiem dziś a to się działo.

  Przede wszystkim mam wrażenie że nikt mnie tu nie wcisnął sama tu przyszłam i ja sama przewidując pewne zmiany może zrobiłam sobie jakby te przeczucia co by się nie pogubić ?

  1. Kolejna rzecz ciekawa gdy próbowałam wejśc w to zrozumieć siebie działy sie zawsze dziwne rzeczy , które mnie od tego własnie odciągały , aż dałam spokój .

 42. W słowiańskiej kulturze istnieje pojęcie „SABAT na Łysej Górze”…

  pojęcie oczywiście wyśmiewane jako zloty nimfomanek na miotłach by się „przy ognisku oddawać orgią”….

  ale jeśli OGNISKO to opisowe odniesienie do SWAROGA – Boga Ojca Słowian
  CZAROWNICE to jego posłanniczki czy też REPREZENTACJA JEGO WŁADZY W TERENIE

  to mityczny SABAT nagle się jaki jako PLENARNE OBRADY SEJMU (czegoś w tym znaczeniu)…..

  1. ja patrze tak jak ko(s)cioly yahwe cos osmieszaly zwalczaly mordowaly znaczy ze naszych zeusowych zwalczaly, czarownice to nasze pomocne boginki znaczy my w wersji wypasionej z x powers, miotly to chyba motory powietrzne cos jak na star wars, poeinnisny chyba budowac slowianskie miasta w kielcach gdanskuvwszedzie gdzie byli nasi zeusowi, warszawa to zydoubeckie miasto podobnie jak krakow, war-szawel wojujacy pawel?

  2. WEDY zapowiadaja co waznego w ROKU KAPLANKI OGNIA – to „pasuje „do Ognisk i Zlotow na Lysej Gorze.

   „miotly to chyba motory powietrzne cos jak na star wars, ”
   Masz racje gmo

   1. Miotła jest bardzo ważnym symbolem

    WYMIATANIA STARYCH NIEEWOLUCYJNYCH TREŚCI,
    ŚMIECIOWYCH ALGORYTMÓW
    z przestrzeni.

    (Ciekawe, bo właśnie wczoraj medytowałem nad miotłą…
    Gdyż stara – naturalna, z mocnych zdrewniałych pędów Żarnowca miotlastego (Cytisus scoparius)
    – wysłużyła się już po kilkunastu latach użytkowania).

 43. Wyobraź sobie taką sytuację…. odzyskujesz swoje MOCE i możesz jednym życzeniem zniszczyć matrix….. Bogowie plemion nazi torah wiedzą o tym i nie są z tego powodu szczęśliwi… Ich typowa strategia to:
  –PRZEJĄĆ CIĘ/ opętać
  –ZASTRASZYĆ byś się bała „kreować”
  –PRZEKIEROWAĆ „kreacyjne” ZAINTERESOWANIA podsówając rzeczone

  Oczywiście że tak ! Oczywiście że tak ! i jak człowiek ma sam sobie nie ufać? , ja tam kreuje dla wszystkich , nie ma we mnie egozimu , zresztą mi niczego na chwile obecną nie brakuję ale im się to nie podaobało , więc no tak!!!!!! Tu dróżka , tam dróżka , ale ja mam te swoje przeczucia….. i to ciągłe odwodzenie mnie z każdej strony , no prawie z każdej strony hahahahaha , tak umiemy się kompletnie od nich odciąć nie mają żadnej mocy nad nami .
  Wystarczy mówić nie i owszem jak trza to i tupnąć nogą .

  Od zawsze czuję że mam w sobie własnie takie coś , moc i to nie małą .
  Potem sobie pomyślałam że mi się chyba coś naprawde już w tej łepetynie powaliło .

  A tu takie coś ….

  inne rzeczy na chwile obecną przemilcze .

  1. Cała masa ludzi nie zdaje sobie sprawy, że coś kreuje. Ja też do niedawna nie zdawałam. Nazywałam to po prostu marzeniami. Ale potrafiłam wykreować sobie też taką biedę, że jakby nie cud, to bym tu dziś nie pisała.
   Miałam kiedyś przez kilka mcy natarczywe myśli, które się zmaterializowały.

   1. Ja kiedy zrozumiałam cały zakres tego , no ktoś też wczoraj dał ważną informację jak potrafią ludzi w bambuko robić , ale tak to jest dokładnie ich podstępność , wiele osób w nią popada nie wiedząc o tym .
    Zrobiłam krótko , tupłam i żadna myśl , która nie jest moja kreacją nie ma prawa bytu na tym świecie , oni wiedzą że ja wiem , ja wiem że oni wiedzą , odcinać się grubą kreską , filtrować myśli , wyśmiewać nie swoje i wrzucać do spamu jak ja to mówię , później zaczyna to już wchodzić w nawyk .

 44. 344 komentarze pod tym tekstem.
  Taw, miałeś kiedys równie poczytny artykuł na blogu? 🙂
  Co prawda wiele watków spoza tematu ale jednak pod tym wpisem. To coś fraktalnie oznacza?🙂

  1. Jeśli chodzi o statystyki, to „poczytność” danego wpisu nie zawsze pokrywa się z ilością komentarzy pod nim.

   Tzn. są np. bardzo poczytne artykuły z taką sobie ilością komentarzy, a są również takie sobie wpisy, pod którymi rozgrywa się istne szaleństwo komentatorskie… 😀

   *

   A to że przestrzeń wybrała sobie akurat ten artykuł do obgadywania, bardzo się cieszę, bo coraz więcej Polaków ma szansę dowiedzieć się coś o smoku Dżordżu…

   Zdajecie sobie sprawę, że większość Polaków do dziś nie wie, kim Soros jest i co finansuje?…

   Rozmawiam z ludźmi na wsi, pytam ich o róźne sprawy… – ciemna masa. W miastach nie lepiej. Nawet niektórzy licealiści nie znają tego nazwiska!

   1. O Sorosie ja też miałam dość szczątkowa wiedzę ale ją uzupełnilam dzięki Twojemu blogowi. 💛
    A ludzie nie chcą wiedzieć, wolą żyć w nieświadomości.

 45. Brawo Orban !!! Niestety nasz rząd wciąż na kolanach przed Żydami !!! Nie ma żadnych dobrych relacji między Polską i Izraelem !!! są tylko poprawne, ale do momentu kiedy robimy tak jak oni chcą !!! Pokażcie mi 1 przypadek w czasie wojny, że Żyd uratował Polaka !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s