Wobec tych, którzy dokonają zamachu na bezpieczeństwo Węgier, zostanie użyta polityczna i prawna siła państwa – zapowiedział wczoraj premier Viktor Orban w liście do szefa Federacji Węgierskich Gmin Żydowskich (Mazsihisz) Andrasa Heislera.

Słowa Orbana były reakcją na apel Heislera do rządu Węgier o zaprzestanie kampanii przeciw finansiście George’owi Sorosowi. Rzecz dotyczy plakatów z podobizną roześmianego Sorosa, opatrzonych napisem „Nie pozwólmy, by Soros śmiał się ostatni”.

Według Heislera kampania ta wprawdzie nie jest „otwarcie antysemicka”, ale bardzo sprzyja powstawaniu niekontrolowanych emocji, w tym antysemickich.

Wobec tych, którzy dokonają zamachu na bezpieczeństwo Węgier, zostanie użyta polityczna i prawna siła państwa – zapowiedział wczoraj premier Viktor Orban w liście do szefa Federacji Węgierskich Gmin Żydowskich (Mazsihisz) Andrasa Heislera.

Słowa Orbana były reakcją na apel Heislera do rządu Węgier o zaprzestanie kampanii przeciw finansiście George’owi Sorosowi. Rzecz dotyczy plakatów z podobizną roześmianego Sorosa, opatrzonych napisem „Nie pozwólmy, by Soros śmiał się ostatni”. Według Heislera kampania ta wprawdzie nie jest „otwarcie antysemicka”, ale bardzo sprzyja powstawaniu niekontrolowanych emocji, w tym antysemickich.

W reakcji na to Orban oświadczył, że „wobec tych, którzy dokonają zamachu na bezpieczeństwo Węgier, zostanie bez względu na ich pochodzenie, przynależność czy stan majątkowy użyta polityczna i prawna siła państwa”.

Jak zaznaczył, nielegalna migracja jest bezsprzecznie kwestią bezpieczeństwa narodowego. Według niego postawiła ona Europę na rozdrożu: albo obroni swe granice, liczącą wiele tysięcy lat kulturę, codzienne bezpieczeństwo, tolerancję religijną, narodową wielobarwność oraz rządy europejskiego prawa, albo sama się skaże na śmierć.

„Ten, kto wykorzystuje swój majątek, władzę, wpływy i sieć finansowanych przez siebie NGO, by na Węgrzech i w Unii Europejskiej milionami osiedlać migrantów, ten naraża naszą wspólną przyszłość. Miliarder i spekulant George Soros wielokrotnie jasno dał do zrozumienia, że właśnie tego chce” – napisał Orban.

Premier oświadczył, że spoczywa na nim odpowiedzialność, by ochronić ojczyznę i obywateli Węgier. „Dopóki jestem premierem, będę się starał ze wszystkich sił spełnić tę powinność” – zapewnił, dodając, że społeczność żydowska mieszkająca na Węgrzech też może liczyć na ochronę ze strony rządu.

Rząd Węgier od dłuższego czasu ostro krytykuje Sorosa, zarzucając mu m.in. stymulowanie imigracji do Europy i chęć wpływania na sytuację w kraju za pośrednictwem organizacji pozarządowych.

(kb)

źródło: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/orban-o-sorosie-naraza-nasza-przyszlosc-zostanie-uzyta-sila-panstwa/lx0pvkp

347 myśli w temacie “Orban o Sorosie: Naraża naszą przyszłość. Zostanie użyta siła państwa

 1. „Współczesna medycyna to gadzia medycyna.”

  Taw na szczęście ona jeszcze jeszcze nie jest na tym pozomie „studia” aczkolwiek tuż tuż , ma pragnienie pomagać to dobre dziecko, nie wiem czym na nią zasłużyłam , poszła za myślą medycyna , dobra myśl i dobrze się dzieje ,że coś zauważa , jaką drogę nie wybierze To Moje Słońce i Gwiazdy I Niebo całe, to moje Życie , wierze że jej Serce wygra z gadzim oprogramowaniem ile mogłam bardziej intuicyjnie tyle ochroniłam , dziś już mogę tylko szeptem coś mówić , cała reszta należy do niej .

 2. No właśnie na razie nie jest świadomym wyborem, bo poprzez czakry jesteśmy łapani po śmierci ciała, okłamywani – i kierowani z powrotem do niewolniczego kieratu…

  Czasami o tym myślę ale jak mam Taw przełożyć to na siebie albo jestem bieżącą Kreatorką albo ?

  Poszukiwanie Prawdy wiesz jakiej od chyba dzieciństwa za mną idzie pominę już bycia Inną nie mam na myśli Lepszą, wiedziałam że przejdę ciężką chorobę tak myśl przyszła/odeszła w zapomnienie w tej samej minucie , wrażenie że spotkałam kogoś tu i znałam go już wcześniej tylko skąd ? że dożyje tych czasów … jak to wszystko wytłumaczyć ? Program ? Może tak

   1. ja nie kreuje zadałam pytanie jak się odnieść do swoich przeczuć ich było dużo , nie zwracałam na nie uwagi nigdy to taka migawka po wielu latch coś mnie spotykało i przypominało mi się w tedy tamto uczucie ? jak nazwać , ale z tą osoba fakt ciekawe doświadczenie . Mi się czasami to przypomina i sama nie wiem co o tym sądzić .

 3. Elaszka

  To że szczepienia są złe to ona wie , sama przecie nosiła Niet w podpisie swojej mamy , Niet i już , oczywiście tłumaczyłam jej , w tym temacie mimo młodego wieku było między nami zaufanie , ale my wogóle mamy ten swój język bez słów 🙂 czasem się mijamy tak jak teraz , czekam na nią , wiem że dobije do mnie 🙂 to tylko kwestia czasu

 4. „We wtorek noca okolo godz. 1:00 taki powiew doszedl…pachnialy swieze roze, a nie bylo nigdzie bukietu”

  –14 (13 wedle innych) lipca się zaczął tzw Taniec Czerwonej Kahiny.. więc różne magiczne rzeczy mogły się dziać około tej daty….

  MM nie jest tym czym się wydaje…. Całe nazewnictwo kościelne nie jest tym czym się wydaje….

  Zieba nie będzie PREMIEREM…… GDYŻ ALBOWIEM JEST AGENTEM MATRIXA…. podobnie jak wielu innych „słowian” z kapelusza bardzo „zatroskanych” nieprzyjaźnią do BRACI BANDEROWCÓW….

  Celem gry jest TRON KRÓLA Z KRAKOWA, tego przepowiedzianego co ma RZĄDZIĆ CAŁYM ŚWIATEM…. Ponieważ 12.12.12 poszedł jak poszedł i nazi od abrahama zaliczają kolejne fiaska planów w polin jak grzyby ze wsi mnożą się różne TW bolki organizujące polakom „nowe lepsze życie”….. a tak naprawdę OSZUKUJĄCY ICH i ODCIĄGAJĄCY OD ZMIAN wskazując i karząc się INTERESOWAĆ NIEISTOTNYMI na teraz DUPERELAMI….

  Także sławetne „TRÓJMORZE” to projekt JUDEOPOLONIA w nowym medialniejszym opakowaniu…. Taka NACHALNA PRÓBA wtłoczenia zachodzących zmian w SWÓJ PLAN znany też jako NAZISTOWSKIE polin….. Generalna Gubernia…. Zabór….. etc…. Innymi słowy KONTRAKCJA matrixa….

  1. Ktosiu, wiem, że lubisz siać zamęt, taki twój zawód i charakter, może i niektórzy dają się nabrać, ale to tylko tacy bez serc bez duch, tutaj raczej takich nie spotkasz, wróć na Mistykę. 😀

   1. SłowiAnko,
    „wróć na Mistykę”, powiedz to bezrobotnym, powiedz to tym, co ciezko haruja za granica, powiedz to RODzicom dzieci z chorobami poszczepiennymi, powiedz to ludziom w opuszczonych wsiach…itd. Ktos ma RACJE, tylko nie zawsze ta RACJA pasuje do, ze tak powiem tematu wypowiedzi.

    JEZUS NAKARMIL ludzi na pustyni, gdy byli glodni !!!
    Pamietasz???

    Ze pozwole przypomniec Jezusa…ta scena – to METAFORA !

   2. a co do k nedzy normalni ludzie robia na pustyni? szukaja dziz usa zeby ich nakarmil? cos mi tu lenistwem zydoaraba pachnie, jesc sie chce a podlewac sie nie chce… dzidzius nakarmil a nie musial, bohater naprawde…

   3. „PREMIER” to jedna z twarzy BANDYCKIEGO UKŁADU MAFIJNEGO znanego jako PARTYJNIACTWO

    W docelowej Lechii tego nie będzie….

    Co zaś do MARNOWANIA ENERGII na tego typu kreacje to lepiej i pożyteczniej by było jakbyście WYPALALI przestrzeń z judaistycznych twarów, egregorów, idei… etc

    Oczywiście jak różnego rodzaju bohaterskie słowianki zdołają wcześniej wyleźć spod łózka, stołu czy szafy….. bo na razie ich odwaga w „walce z matrixem” się sprowadza do… mielenia jęzorem…. jak wiatrakiem…. czyli POZOROWANEJ…. Podobnie zreszta jak to czynią ci wszyscy okrzyczani „wielcy slowianie”…..

   4. A o okresie przejściowym słyszałeś? Jasne, że obecny system sprawowania władzy na planecie to gadzia struktura.

    *

    Czy to, co piszesz, wzmacnia proces Wielkiej Zmiany w Polsce, czy go osłabia?…

    *

    Jerzy Zięba zostanie premierem, czy się to komuś podoba, czy nie.

    *

    Każdemu wolno kreować, co sobie zażyczy. Jeśli potrafi.

    *

    Nie ma ludzi „idealnych”, bo to nie jest planeta aniołów. Krytykujesz pracowników Wielkiej Zmiany; jeśli sam jesteś bez zarzutu, wystaw swoją kandydaturę. Albo jeśli znasz kogoś bez zarzutu, zaproponuj jego kandydaturę…

   5. 1.Wspierając „premierstwo” WSPIERA SIĘ MATRIX (bo zasila jego strukturę energią)….. ale to przecież WIEDZA TAJEMNA…..

    2.Tym jest WIELKA ZMIANA w dużym uproszczeniu bo…. POLSKA będzie rządzić światem bo TU WRACAJĄ BOGOWIE WSZECHŚWIATA….. a nie że „polactwo tu mieszka”… A co do Polaków… to hm….część mądrych się załapie a ci ZATWARDZIALI czy KUNKTATORSCY zrobią WYPAD….

    3. Zięba robi WYPAD z Lechii, przekonałeś…

    4. Ok, tylko kreujcie posługując się WŁASNĄ ENERGIĄ bo na razie to USILNIE PRÓBUJECIE KRAŚĆ …. cudzą… żeby nie powiedzieć czyją. A to wszystko czuć…. każdy wypływ.

    5. Nie chcesz moich rządów. 😀

    Nie jesteście „pracownikami” zmiany bo ci ją KREUJĄ BEZINTERESOWNIE… Wy zaś próbujecie kreować swoje eldorado bazując na CUDZEJ PRACY. Ale to co obecnie jest to i tak WSZYSTKO PRZEJŚCIOWE właśnie po to też by WYŁAPYWAĆ takich NIEPEŁNOSPRAWNYCH… ezo-cwaniaków. ;p

    PS.
    Ci co są GODNI WŁADZY się na afisz z lansem nie pchają… ci co się pchają są TWARZAMI MATRIXA sępiącymi tak energie…. w jednym ujęciu czy… KANALIZUJĄCYMI SPOŁECZNE NIEZADOWOLENIE w innym….. Każda rewolucja potrzebuje frajerów jacy JA WESPRĄ WŁASNYMI rękami… a najlepiej i najkosztowniej i życiem…. Takie zięby, kudlińskie, są matrixowymi AGITATORAMI mającymi niezadowolonych prowadzić DO RZEŹNI czyli NA BARYKADY…..

    Premier w polin NIE MA ŻADNEJ WŁADZY bo rządzą ministrowe resortów siłowych z naciskiem na tych ze wsi z szafami pełnymi teczek….. czyli KWITÓW….. czy telefonem do weekendowego samobójcy…. Premier to tylko FRONT-END dla gawiedzi by się mogla rajcować jego WYGLĄDEM czy ELOKWENTNYM AKCENTEM… dlatego też na zachodzie na tej ROLI często ZATRUDNIANY jest PROFESJONALNY AKTOR……. właśnie na potrzeby PROFESJONALNEGO GRANIA NA EMOCJACH społeczeństw… bo to jego zadanie….

  2. „Całe nazewnictwo kościelne nie jest tym czym się wydaje….”
   To wiadomo !
   CALE NAZEWNICTWO KK nie jest tym czym sie wydaje. I MM nie jest tym, kim sie wydaje…
   Tez tak mysle…chociaz niektore „obrazowania” niosa , mysle , wskazowki…zamiescilam te, ktore przemawiaja…tak czuje…

   „Taniec Czerwonej Kahiny” a o co tu chodzi ???

   1. Hm.. jak napiszę skrótem to nie zrozumiesz niuansów, jak epicko to TAW wytnie bo….. będzie jak Odyseja….

    Generalnie zgodnie z przepowiednią Hopi tuż przed „końcem” ma nastąpić taniec Niebieskiej i Czerwonej Kahiny… co jest uważane za „wskazanie” zjawisk na niebie” ale

    Niebieska Kahina w innym nazewnictwie to św Jan czy też ELIASZ (słowiańskie odpowiedniki pominę)…. Jej okres tańca minął 12 lipca a zadaniem było przygotowanie POWROTU…. w tym odszukanie ZAGUBIONYCH OWIEC. Oczywiście nie chodzi tu o nadjordańskich terrorystów i satanistów (i wszelkie przechrzty na hitleryzm znany jako judaizm) a o SŁOWIAN….. o tzw LUDY AZRAELA….. jakiego słowiańskie nazwy tez pominę…. o ich ZGROMADZENIE pod sztandarem boga. ROZBUDZENIE W NICH Słowiańskiej Świadomości.

    Czerwona Kahina jest STRAŻNICZKĄ Słowian….. Odpowiada ona pojęciu DOM BOŻY ale w pewnym uproszczeniu… Jej symboliką upszczona jest Warszawa. W przepowiedniach jest nazywana BESTIĄ, MŁOTEM…. lub wieloma innymi nazwami… także typu Drzewo Życia. Od jednej z jej przekręconych nazw pochodzą nazwy jakimi opisywano Słowian w zamierzchłej przeszłości.

    W obecnym czasie powinna się pokazać na niebie….. Od 14 „tańczy”……

   2. I żeby nie było nieporozumień

    elity NIE WYCZEKUJĄ Czerwonej Kahiny a Czarnego Słońca czyli czegoś czym ich demoni przodkowie przybywali „Z PODBOJEM” na tę planetę

    Czerwonej Kahiny się ONI OBAWIAJĄ stad te bunkry czy wycieczki na Antarktydę….

    Także pojęcia religijne mimo iż POZORNIE odwołują się do Chrystusa to w SZCZEGÓLE są ADORACJĄ JEGO WROGA jozuego znanego jako jezus czy józef…. Tego jezusa od RZEZI SŁOWIAN (Kaanitów)….

    Obecne wydarzenia w Syrii i cały ten TEATRZYK w wojnę tam odprawiany jest INSCENIZACJĄ w/w rzezi…. ODGRYWANIEM SCENARIUSZA sprzed kilku tysięcy lat….. w jakim zydki mają nadzieję TYM RAZEM WYGRAĆ….. odgrywając w nim rolę „uciemiężonych słowian” (UDAJĄC ICH PRZED BOGIEM)….. w zastępstwie oryginału jaki wcześniej planują WYMORDOWAĆ.

   3. A to ci SYNCHRONIZACJA !
    Nieco wyzej zamiescilam w komentarzach ten film,
    .https://www.youtube.com/watch?v=xzVCt3otbcU

    Zobacz na tym filmie : TANCZY CZERWONA PLANETA!!!! 3:16 I TANCZY KOBIETA !!!
    a pod nim w opisie jest ten wiersz:

    ХАРИЙСКИЕ ВОЛХВЫ(КОЛОДУНИЯ).

    РОЖДЕН ТЫ ОТ РОДА.
    КРОВЬ БОГОВ В ТЕБЕ БЕЖИТ.
    НА ЗЕМЛЮ ТЫ СПУСТИЛСЯ, ЧТОБ
    ВНОВЬ БОГОМ СТАТЬ И ТВОРИТЬ
    ВО СЛАВУ РОДА И ВСЕХ БОГОВ.

    НА МОРЕ ОКИЯНЕ, НА ОСТРОВЕ БУЯНЕ,
    АЛАТЫРЬ ТИХОНЬКО ЛЕЖИТ.
    НА ТОМ АЛАТЫРЕ МИРОВОЕ ДРЕВО ДИВНЕНЬКО РАСТЁТ.
    И КРУЖИТ ВОКРУГ ТОГО ДРЕВА
    КОЛОДУНИЯ КРАСА.

    В ТОТ ХАРАВОД КОЛОДУНИЯ ЗАВЛЕКАЕТ
    СО СЛАВЛЕНИЕМ ВСЕХ РОДИМЫХ ТАК,
    ЧТО КРУЖАТСЯ ОНИ ДЕНЬ И НОЧЬ,
    СТАНОВЯСЬ УЖЕ ПРИ ЖИЗНИ СРОДНИ СВОИМ БОГАМ ТОЧЬ – В – ТОЧЬ..

    Kolodunia Krasa (KRASNAJA = CZERWONA) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    korowod = TANIEC Czerwonej Kahuni tak mi sie napisalo, mialo byc Kahiny …niesie ZYCIE !!! I wprowadza do KOROWODU

    Ktos , to sie ROZJASNIA jak wschodzaca ZORZA 🙂 * * *
    Ktos, to najwieksza synchronizacja i INFORMACJA z pkresu MIESIECY !!!
    ХАРИЙЦЫ (КОЛОДУНИЯ).

   4. „Czerwona Kahina jest STRAŻNICZKĄ Słowian….. Odpowiada ona pojęciu DOM BOŻY ale w pewnym uproszczeniu… Jej symboliką upszczona jest Warszawa. W przepowiedniach jest nazywana BESTIĄ, MŁOTEM…. lub wieloma innymi nazwami… także typu Drzewo Życia.
    W obecnym czasie powinna się pokazać na niebie….. Od 14 „tańczy”……”

    Kobieta na Bestii….film „Zaklety w Smoka”

    ” Od jednej z jej przekręconych nazw pochodzą nazwy jakimi opisywano Słowian w zamierzchłej przeszłości.”
    A jak nazywano, bo moze wiem, ale nie wiem ze to to …PELAZGOS ?

    „Drzewo Życia”
    Wiesz, ja mialam SEN, niezwykly sen…Widzialam DRZEWO w pewnym miejscu, Gory, Wodospad i wiele innych rzeczy…

  3. ” jak grzyby ze wsi mnożą się różne TW bolki organizujące polakom „nowe lepsze życie”….. a tak naprawdę OSZUKUJĄCY ICH i ODCIĄGAJĄCY OD ZMIAN wskazując i karząc się INTERESOWAĆ NIEISTOTNYMI na teraz DUPERELAMI….”

   To jest PRAWDA, co piszesz, ale JAK i po CZYM odroznic KTO JEST KTO ???
   Pozostaje intuicja, serce, bo umysly nie zawsze wiedza…
   I PAMIEC PRZODKOW ! ONI NIE ZAWODZA !

   Niektorzy z nas moze i wpadali/wpadaja w pulapki matriksa i jego agentow…

   1. Po owocach ich poznacie a efekt koncowy zawsze byl na nasza niekorzysc.To banda nierobow i pasozytow zerujaca na nas od czasu kiedy zostalismy podbici chrztem i prawem rzymskim,ktore ciagnie sie nam za tylkiem od 1000 lat. Nie wazne sa tutaj zadne nazewnictwa ideologiczne czy religijne .Beda coraz to nowe programy i okreslenia tych dzialan wprowadzajace nas w kanal dezinformacji a pasozyty beda oferowac swoje programy naprawcze jako jedyne i najlepsze ,no i ostatnie dlatego niepowtarzalne.Zaiste beda niepowtarzalne ,bo drugi raz sie nie nabierzemy choc jak na to tak z boku patrze ,to nabieraja sie na te programy wszyscy poraz drugi ,bo sa one po liftingu klamstwa i wbijane nam powoli przez reklamy w kregoslup .Byc moze nabieraja sie we wiekszosci populacji ,bo jestesmy tez systematycznie oglupiani uzywkami ,zniewalani latwym zyciem ,takim bez glowkowania i zadawania sobie trudu myslenia juz nie mowiac o trudzie wysilku fizycznego, powodujacego opocenie sie(praca). Niestety od czasu ustawienia systemu kastowego zaleznego od jedynego i tylko jedynego wladzcy czyli Jahwe i (w systemie prawa rzymskiego) i wielu innych bogow, jestesmy poddawani notorycznemu programowi wyscigu szczurow zaleznego od mamony co wiaze sie z byciem jakims funkcyjnym i majacym wladze na 1 lub wiecej obywateli…jaki splendor (a jakie nierobstwo) wiekszosc mysli.I co z tego mamy ..nakrecanie sie ,kto lepszy,kto szybszy ,jedna zazdrosc i wiekszosc pojdzie na wszystkie uklady z wladcami programow aby skorzystac i byc na gorze,miec wladze nad sasiadem lub calym miastem albo narodem.
    Tkwimy w gownie po uszy moi drodzy,nawet prawo nam wykrzywili (choc pewnie bylo spierd..e od poczatku jego skonstruowania) ,my oczywsicie to tolerujemy i podazamy tak jak nam nakazuja aby nie podpasc. Wykreowany konsumpcjonizm to elementrana czesc fabryki mamony i bez tego nigdy nie funkcjonowalaby juz zadna fabryka w Chinach czy Indiach a tymbardziej centralne banki i rezerwa federalna.

    Najgorsze z tego wszystkiego jest to ,ze nikt juz tego nie zauwaza a ciagle kazdy pierdo..i tylko o tym ile zarobil na sprzedazy czegos tam(jakiegos toksycznego i okredytowanego)badziewia. Dzis juz doslownie wszystko co jest wystawione na gielde jest toksyczne a co gorsza kazda profesja zwiazana z takim towarem czy produktem.Przy takim systemie to nawet rybak zdechnie lowiacy lobstery ,bo ich cena wystawiona jest na stock market.
    Im dluzej wierzymy politykom ,wladca pieniedzy,kredytu czy religijnym pasterza tym wiecej pograzamy sie w bagnie. Bolek zarobil miliony na byciu Bolkiem,wciagnal nas w wir konsumpcjonizmu.Wojtyla uspil nasze instynkty,pozwolil na wepchniecie nas w szpony marksistow z wall street. My sami tak sie zaprogramowali wirusem ,ze dobrowolnie godzilismy sie na likwidacje stoczni,hut,fabryk,polskich bankow,kopalni itd.Nawet jak juz nie bylo co robic w Polsce to dobrowolnie wyjechalismy kariery robic ,byle dalej od tego syfu …na wykreowanie ,ktorego sami pozwolilismy.
    Kazdy jeden prezydent to kukla do odgrywania swojej roli tak jak wiekszosc tych politykow klocacych sie o TK, o sady ,konstrukcje prawa na zasadach rzymskiego a my…zastanawiamy sie kto z nich ma racje .Niektorzy nawet wiedza kto ma racje i maja patent odpowiedzi gotowych na wszystko.Robia nas caly czas w h.j na zasadzie dualizmow a pozniej konfrontacji i malo,placimy im za to z podatkow ,ktore te zjeby ustalaja i to jeszcze nam grozac .
    Czy my w koncu ruszymy glowami,ze tu tylko chodzi o jedno,czyli o jednosc w zrozumieniu patologi oszustwa!

    .https://www.youtube.com/watch?v=a407mZZdfRA

   2. „Atena pisze:
    „Czerwona Kahina jest STRAŻNICZKĄ Słowian….. ”

    Kobieta na Bestii….film „Zaklety w Smoka” ”

    Widzisz Atena słowo BESTIA można rozumieć tak jak się to MA ROZUMIEĆ (jak matrix każe rozumieć) czyli jako POTWORA

    ale słowo BESTIA to BEST z dodanym IA (co może być zdegenerowanym słowem OM święty czy PAN)…. ale pomijając to słowo BEST czyli NAJLEPSZY jest tożsame z pojęciem NIKE czyli ZWYCIĘSKI a w tym momencie BESTIA nie jest „wielkim kudłatym uzębionym zwierzem” a BYTEM PRZYJAZNYM LUDZIOM, PRAWYM LUDZIOM…..

    a kto BESTII dorobił GĘBĘ BESTII… czyż nie ci co mają FRAZESY na ustach a cudza KREW NA RĘKACH czy NAKRADZIONE w swojej sieni ?

    Czyż nie ci co KOLABORUJĄC Z UPADŁYMI sami capią spod mycek siarczanym smrodem?

   3. „ale słowo BESTIA to BEST z dodanym IA (co może być zdegenerowanym słowem OM święty czy PAN)…. ale pomijając to słowo BEST czyli NAJLEPSZY jest tożsame z pojęciem NIKE czyli ZWYCIĘSKI a w tym momencie BESTIA nie jest „wielkim kudłatym uzębionym zwierzem” a BYTEM PRZYJAZNYM LUDZIOM, PRAWYM LUDZIOM…..

    a kto BESTII dorobił GĘBĘ BESTII… czyż nie ci co mają FRAZESY na ustach a cudza KREW NA RĘKACH czy NAKRADZIONE w swojej sieni ?”
    Ktos, jestes GENIUSZEM !!!
    Piekna i Bestia – Basn !Ksiaze zaklety w Bestie.
    Kto Ksieciu dorobil gebe Bestii ?

    ZDJAC ZAKLECIE !!!!
    Moze MILOSC !!!

 5. elity NIE WYCZEKUJĄ Czerwonej Kahiny a Czarnego Słońca czyli czegoś czym ich demoni przodkowie przybywali „Z PODBOJEM” na tę planetę

  Ktosiu

  ja jakiś czas temu kilka mc temu podczas mycia zębów poczułam jak coś tu nadlatuje z taką szybkością że fiuuuuu aż mi szczoteczka do zębów wypadła. Kto co jak tłumaczyć nie pytaj .

  Teraz też mam pewne uczucie a te mnie nigdy nie myślą , to tylko ja nie chciałm im/sobie zawierzyć .

  Że ktokolwiek z pełną premedytacja będzię siał swoje żniwo zbierze , może okłamywać , za nosy wodzić , nie że strasze absolutnie mówię co czuję , może komuś tam na górze na prawdę się ulało ? a może weszliśmy w ten czas zapowiedany wszelkimi drogami .

  Ufam dobroci ile historii na świecie nikt jej nigdy nie zniszczył ……

  1. I właśnie o tę DOBROĆ chodzi bo żeby ona MOGŁA WZROSNĄĆ trza najpierw WYPIELIĆ stare wzorce a nie dokładać do nich SWOJE NAZWISKA….. jak to robi obecnie światek ezo.

   A to co „czuć” obecnie to efekt KILKU LAT ORKI kilkunastu osób… CODZIENNEJ…. że aż PRZEKRĘCAŁA FLAKI…. od „energii” jakie trzeba było zutylizować wbrew tych „energii” woli.

   1. Pajączek mi po stole , hymm niech żyje przecie krzywdy nie robi….. czy tu jest wielu , tak , tak , tej energi kradzieji …. ale ja to wiem i czuje przecie , przecie dziele się świadomie bo ja uważam że każda szkoda każdej duszy straconej … ale wypróbowałam cos , działa , więc się podziele jak czyje ze wamp (nie mylic z control Mind) przykleja mi się wyobrażam sobie ze jestem w środku dziurawa ? kurde w sensie otwieram w sobie jakby portal od głów do stóp , przez które wszystko przelatuje ale nie ma jak mnie ukraść .

    jest jak pokarm wsiąka i wydalam wiem to brzydko brzmi ale tak jest i nikomu się krzywda nie dzieje .

   2. „Pajączek mi po stole , hymm niech żyje przecie krzywdy nie robi…..”
    Kochana, pajaczki to Przyjaciele Ateny…no, mitologia tam roznie wygaduje, ale…to wiesc od Ateny 🙂

 6. „Ateno nie wiem co się dzieje, ale ja już od dawna nie spotkałam brzemiennej kobiety”

  EJ a kołomnie same wózeczki …..

  1. Koło mnie też same wozeczki. Rodzi się coraz więcej dzieci , naprawdę tak jest.
   Swoją drogą 500+trochę się do tego przyczyniło, wiec za to mały plusik pisowi.

 7. Nie ma ludzi „idealnych”, bo to nie jest planeta aniołów. Krytykujesz pracowników Wielkiej Zmiany; jeśli sam jesteś bez zarzutu, wystaw swoją kandydaturę. Albo jeśli znasz kogoś bez zarzutu, zaproponuj jego kandydaturę…

  Taw w formie żartu może lepiej nie bo na zawsze tu utkwimy 🙂

  1. My mierzymy wysoko, szukamy najlepszych z najlepszych, crème de la crème… 😀

   Może więc objawi się u nas jakiś Herakles, który jednym perunem zmiecie uzurpatorów i lekkim susem wskoczy na Lechicki Tron?… 🙂

   1. ja napisze z głebi serca kocham być kobietą (choć w pełni nie mogę), kocham gdy mężczyna może być Lwem , kocham usmiech dziecka , kocham świat bez łez , troski i płaczu matki ….kocham pogodne lico Ojca które wie jak się zatroszczyć o rodzine, kto co jak czy susem czy z podskokiem czy z pieronem , nieważne , ważny ten oddech , ten usmiech i radość ten sen spokojny , ta Miłość , i zaufanie , drzwi bez zamków …. te SERCA BICIA 🙂 te uczty huczne wspólne ! i MIŁOŚĆ, MIŁOŚĆ , MIŁOŚĆ.

   2. „Może więc objawi się u nas jakiś Herakles”

    — a czemu TY NIM NIE ZOSTANIESZ czy taka Słowianka?

   3. Mnie nie interesuje władza jednego człowieka nad drugim. Zresztą, gdzie mnie do takiego giganta jak Jerzy Zięba!

    Będziemy mieli okres przejściowy i ktoś tej trudnej fuchy „przewodzenia” w starych na razie strukturach musi się podjąć…

   4. Ktosiu bo Słowianka NIM już jest, tylko Ty jeszcze o tym nie wiesz 😀

   5. Właśnie, typowe podejście… do korzyści pierwsi do pracy ostatni…..

    1. Herakles to heros WOJUJĄCY ZE SŁOWIANAMI (w realu był faraonem) …. Słowianie jako nacja są u greków identyfikowani z Herą…. czyli przekręconym określeniem opisującym egipskiego Horusa.. co po zmianie pisowni i wytrąceniu się niemego H dało RUSÓW… do jakich kleją się i naziści z kijowa i ci z moskwy. RUSÓW czyli PLEMIONA zamieszkujące te tereny….

    2. O Ziębie można poczytać wiele w tym to iż PROPONUJE RZECZY BEZUŻYTECZNE czy WRĘCZ NIEBEZPIECZNE czy SZKODLIWE DLA ZDROWIA….. To mówią lekarze więc pewnie wiedzą co mówią. Generalnie Zięba i jego USILNY LANS jest ANTYTEZĄ na POPULARNOŚĆ prof Jaśkowskiego…. Zięba ma JAKO AGENT MATRIXA WYGRYŹĆ TAMTEGO Z PRZESTRZENI MEDIALNEJ w czym mu też mniej lub bardziej świadomie pomagacie.

    3. WIELKA ZMIANA polega na tym iż powracają BOGOWIE i DEMONY (czyli anioły judeonazistowskich religii) robią z planety wypad. Ale ta „zmiana” NIC NIE MÓWI o WYWYŻSZENIU LUDZI…. bo niby i z jakiego powodu miałaby to mówić…

    Przepowiednie mówią wprost o tych jacy na WIELKIEJ ZMIANIE mają SZANSĘ SKORZYSTAĆ…. ale poza biciem piany jakoś chętnych na to nie widać. A kto skorzysta na powrocie?

    Ci jacy będą na tyle godni by pozostać WEWNĄTRZ granic.

    Jaki jest WARUNEK POZOSTANIA?

    Zapytajcie „PRAWDZIWYCH SŁOWIAN” o to….. i popatrzcie jak szybko są w stanie „TELEFONOWAĆ PO PODPOWIEDŹ DO CENTRALI” ;D

    bo czym się wszystkim WIELKA ZMIANA kojarzy?

    NIEBOTYCZNYMI KORZYŚCIAMI ZA przysłowiowy FRAJER….. patrz 1 linijka…. a niestety czy stety NIE BĘDZIE TAK LEKKO.. dlatego też Czerwona Kahina Tańczy…. ;D

   6. Heraklesa użyłem oczywiście jako metafory.

    Dr Jaśkowskiego niezwykle sobie tu cenimy, ma na tym blogu swoje bardzo poczesne miejsce, krórego mu nikt nie odbierze, więc ten argument jest tu wyjątkowo nietrafiony.

    „To mówią lekarze więc pewnie wiedzą co mówią”… – jeśli dla Ciebie wiążąca jest opinia kartelu medyczno-farmaceutycznego w osobach tak zwanych lekarzy, to dla mnie nie jesteś partnerem do rozmowy. Ten blog jest antylekarski, gdyż uważa lekarzy za ludobójców. Oczywiście, że w tym kartelu jest KILKA chwalebnych jaskółek, ale generalnie podawanie Słowianom zatrutych leków jest zorganizowaną czystką etniczną na Narodzie Polskim.

    Twoje komentarze sugerujące agenturalność Wielkich Słowian odbieram jako działalność obliczoną na skłócenie środowiska Słowian. A na tym blogu nie ma prowadzenia takiej działalności.

   7. „lekkim susem wskoczy na Lechicki Tron?… 🙂”

    To znaczy ,ze idzie walka o TRON ?

    Zadnych tronow nie bedzie wsrod WOLNYCH LUDZI

    Ktos tez pisze o Krakowskim Tronie…

    Jakos nikogo nie obchodza bezrobotni POLACY, chorzy po szpitalach, RODziny bezdzietne, samotni ludzie, zlamane marzenia, alkoholizm, brak milosci opuszczeni staruszkowie itd.
    TO GDZIE TA WIELKA ZMIANA ?

    NiE oTRONY w tej ZMIANIE CHODZI, NIE O TRONY !!!

   8. 1.(TAW)
    a–„Dr Jaśkowskiego niezwykle sobie tu cenimy” – to czemu on NIE JEST PROMOWANY NA PREMIERA? Ma predyspozycje, wykształcenie, charyzmę i wiele innych przymiotów potrzebnych na tym stołku. I jedną wadę… NIE JEST TWARZĄ MATRIXA…. i też być nią NIE ZAMIERZA.

    b–„jeśli dla Ciebie wiążąca jest opinia kartelu medyczno-farmaceutycznego w osobach tak zwanych lekarzy” – nie chodzi o „lekarzy” bo to skróty myślowy, chodzi o to iż mu także środowisko ALTERNATYWNEJ MEDYCYNY zarzuca promowanie rzeczy NIEBEZPIECZNYCH DLA ZDROWIA…. a im bardziej SŁYNNA czy MEDIALNA osoba tym się powinna wystrzegać promocji RZECZY NIESPRAWDZONYCH bo tak może na fali swojej popularności ŁATWO ZROBIĆ z wierzących w jej słowa osób KALEKI…. i to na RESZTĘ ŻYCIA….

    Im większa POPULARNOŚĆ tym WIĘKSZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ….. za słowa (metody leczenia)….. a tego u zięby NIE MA.

    Czym dla ludzi jest WŁADZA?

    KORZYŚCIAMI, DOSTATKIEM, RZĄDZENIEM INNYMI nie?

    A czym powinna być naprawdę?

    I na tym pytaniu POLEGNIE 300% kandydatów do KORYTA.

    2.(Atena)
    a–„To znaczy ,ze idzie walka o TRON ?” — od samego początku IDZIE WALKA O TRON… o TRON ŚWIATA…. czyli fuchę Króla z Krakowa…..

    –na poziomie duchowym to dostęp do BOGÓW i ich NIEZIEMSKIEJ TECHNOLOGII
    –na poziomie fizycznym TO NIEOBALALNA WŁADZA nad wszystkimi ludami planety
    –na poziomie majątkowym to NIEWYOBRAŻALNE BOGACTWO, ZASZCZYTY, CHWAŁA etc…..

    Geopolitycznie jest tak iż jak się Rosja połączy z Niemcami to wedle „doktryn brzezińskiego” opanują PLANSZĘ sprawiając iż i Anglia i Usa i Chiny będą pionkami (stracą mocarstwowy status) bo Chiny będą słabsze militarnie do walki na kontynencie a Anglia i USA WYAUTOWANE jako zamorskie ZADUPIA..

    Dlatego też by nie doszło do tego starają się angole poprzez swoje marionetki MIESZAĆ w polinowskim grajdole chociażby poprzez INICJATYWĘ ABC…. czyli NOWE WIĘKSZE POLIN (judeopolonie ver 3 XXI wiek) bo robiąc desant w środkowej Europie ze swoim wasalnym państwem już na zawsze tamte plany zniweczą.

    To „JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ ŚWIAT PO” Wydarzeniu jest przedmiotem zawziętych TARGÓW elit od dziesięcioleci…. Ludzie w tym czasie są mamieni NIEBOTYCZNYMI KORZYŚCIAMI z nowego podziału czy zastraszani BANDAMI ŻYDOWSKICH TERRORYSTÓW (jak te o ksywie „syryjscy uchodźcy”). Całą zabawa polega na tym by w momencie ZEJŚCIA BOGÓW czy DEMONÓW na Ziemię była jasna drabinka KOMU CO PRZYPADNIE W ŁUPIE z tego….. bo ludzkości jako ogółowi ma „przypaść bieda” czyli „zmaksymalizowany niewolniczy wyzysk”….. czytaj Agenda 2030

    Miejsce zejścia DEMONÓW (aniołów judeonazistowskiej ideologii znanej jako judaizm)…. jest płynne…. mowa tu jest o Astanie, A Saudyjskiej, Anglii, Szwajcarii, Afryce Środkowej, Antarktydzie…. czy samym iSSraelu

    za to miejsce zejścia BOGÓW jest wiadome bo będzie to teren DAWNEJ LECHII….w domyśle Polska/ Kraków…..

    i na potrzeby ZNIWECZENIA TEGO ZEJŚCIA i ZABICIA tych co zejdą zarówno Rosja jak i NATO szykuje swoje ARMIE by w momencie tego zejścia zrobić w Polsce rozpierduchę a z Polaków miazgę….. czyli ostatecznie rozwiązać problem i CHRZEŚCIJAŃSTWA na planecie jak i POLNISCHE BANDITEN… Planowanym terminem na to jest data tegorocznego ZAPAD’u.

    b–„TO GDZIE TA WIELKA ZMIANA ?” — od lat kilku próbuję chociażby zlokalizować środowisko zainteresowane czymś więcej niż USTAWIENIEM SIĘ na „spływających energiach”…. i LIPA.

   9. Dziwisz się, że firmy alternatywne będą teraz podgryzać wiarygodność Jerzego Zięby, kiedy cała Polska kupuje już tylko u niego?

    Jasne, że docelowo znikną kiedyś wszelkie suplementy diety, kiedy Polacy zaczną masowo chodzić na bosaka👣, pozyskując witaminy i mikroelementy prosto z Ziemi. Ale o tym na razie mało kto wie. Ja się nie wspomagam jakimikolwiek tabletkami.

    Ale jest okres przejściowy, więc na razie przechodzimy z „leków” na suplementy diety, a z suplementów na bosochodzenie👣😀

   10. „3. WIELKA ZMIANA polega na tym iż powracają BOGOWIE i DEMONY (czyli anioły judeonazistowskich religii) robią z planety wypad. Ale ta „zmiana” NIC NIE MÓWI o WYWYŻSZENIU LUDZI…. bo niby i z jakiego powodu miałaby to mówić…

    Przepowiednie mówią wprost o tych jacy na WIELKIEJ ZMIANIE mają SZANSĘ SKORZYSTAĆ…. ale poza biciem piany jakoś chętnych na to nie widać. A kto skorzysta na powrocie?

    Ci jacy będą na tyle godni by pozostać WEWNĄTRZ granic.

    Jaki jest WARUNEK POZOSTANIA? ”

    NIEKTORZY BOGOWIE JUZ TU SA !

    Ludzie – POTOMKOWIE Bogow- Dzieci Bogow!
    A ktorzy ?

   11. nasi sa w pustej ziemi jowiszu saturnie neptunie prpblem jest jak wyj ebac reptyli bez zniszczenia ziemi bo chopaki maja tendencje wysadzeniowe podobnie jak ich ziemskie humanoidy zydy mongoly i araby

   12. „Trony istnieją i w okresie przejściowym będą nadal istniały”.

    W takim razie TYLKO w okresie przejsciowym.
    To nie jest wymysl BOGOW ten „tron”.
    Bogowie wzieli postac Czlowieka, pozostawili MOC NIEOGRANICZONA, by tu byc wsrod LUDZI, a ludzie co???
    O tron sie bija????
    To nie o to chodzi!
    Poznaj samego siebie a poznasz swiat i wszystkich Jego Bogow !
    Delfy. Swiatynia Apollona (zalozone przez OLENA, Hyperborejczyka czyli naszego slowianskiego Przodka)

   13. Ktosiu, bo Słowianka NIM już jest, tylko Ty jeszcze o tym nie wiesz 😀 napisala SlowiAnka

    STALO SIE !!!
    Bialy Wilk tez przeczuwal…

   14. „crème de la crème… 😀”
    Z Nieba Znak nam dany ???

    А мы на лодиях на пёстрых,
    За спиной – Гарадарика.
    Впереди белый Божий остров,
    Лады-матери рука.
    Буревой там и Аркона
    Заждались давным-давно.
    Там источники искона,
    В небо пращуров окно.
    Там источники из Кона,
    В небо пращуров окно.

    „Ты волна от Перуна,
    За собою нас веди!
    Тайну подними со дна
    И память нашу пробуди!
    Тайну подними со дна
    И память нашу пробуди!

   15. „mistrzowska Trzydziestka Trójka”…to tez fragmenty programow…Pitagoras umial zapisaywac liczbami CHYBA prawie wszystko, ale NIE DUCHA
    I !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wlacz sie akurat ta piesn
    ДУХ ЗАХВАТЫВАЕТ! МАМА, РОССИЯ МАМА!(ПРОДЮСЕРСКИЙ ЦЕНТР СПУТНИК ИГОРЯ ШИЯНОВА ГРУППА НЕЗАБУДКИ
    .https://www.youtube.com/watch?v=vYjKR7CWDMY

    ДУХ – DUCH

   16. „„Fragmenty” jakich „programów”?”
    Chodzilo o to, TAWie, ze nie liczby okreslaja Ducha w Czlowieku.
    Gdzies tam pisales, ze liczba „z urodzenia” nie zawsze odpowiada potem temu, kim jest Czlowiek.
    Takie „oprogramowanie” liczba jakos „ogranicza”, tak mysle, ale ja sie na numerologii niewiele wyznaje…

   17. Nie pisałem, że „liczba z urodzenia nie zawsze odpowiada potem temu, kim jest Człowiek”, tylko, że jeśli chodzi o Liczby Mistrzowskie, najczęściej ich beneficjent jest tak wkręcony w matrix, że nie realizuje ich pełnego potencjału. Czyli np. mistrzowską Jedenastkę realizuje jako zwykłą Dwójkę,
    Dwudziestkę Dwójkę jako Czwórkę,
    a Trzydziestkę Trójkę jako Szóstkę.

    Na szczęście są w Polsce istoty, które swoje Kosmiczne Mistrzostwo potrafiły przeJAWIć w sposób optymalny.

    I to one pchają ten świat do przodu, bo to POPRZEZ JEDNOSTKI WŁAŚNIE dokonuje się ewolucja świadomości całej populacji.

 8. a Herakles hahahahahaha ech dopiero wybacz zaskoczyłam hahahahahaha no raczej 🙂 Polasza Nasza jest Nasza zawsze była

 9. PS.
  Czemu „hrabia” wypłynął teraz a nie z 10 lat temu czy 20…. TRON MU PACHNIE?

  Ach o to Ci chodzi a czemu ja nie mogę wyjść na ul i mówić głośno ?

  Dokkładnie z tego samego tematu , Mądrość jest Mądrościa co po tym że wyjde na ul zakrzykne a potem mi łep utna i tym samym temat uciszą ?

  Jest czas i czas .

  1. Własnie sobie wyobraziłam jak z jakimś sztandarem?zapindalam jak wrzeszcze na ul kiedy mnie zawiną ? do wariatkowa? bo może tv by się zainteresowała zawiną ?

   ja mam swój sposób mówienia …. też jest głośny .

 10. Mnie nie interesuje władza jednego człowieka nad drugim. Zresztą, gdzie mnie do takiego giganta jak Jerzy Zięba!

  Taw on ma swoją rolę wielką ale że co ? 🙂 Najwiekszy z najwiekszych słuchajcie słów tych nie interesuje władza jednego człowieka nad drugim…..

  Napisałabym słowa czułe ale w tym Matrixsie zostało by to źle odebrane .

 11. czy taka Słowianka? a że to do mnie o jak mi Miło się zrobiło …. moja mama ma grup krwi A ja nie 🙂 to chyba nie słowianka? ale sece bije bije i kocha tak 33 coś mają takiego pragna kochać i być kochane . To w zasadzie jedyny ich sens istnienia .

  1. nie mylić tego ja i tylko ja(egoizm) ale i tak nie wytłumacze temu co nie pojmuje co nie czuje co nie rozumie , czym jest tak na prawde miłość jak wielka jak szeroka jak szczera i jak czysta .

 12. Jak się nauczysz patrzeć na takie niuanse to zobaczysz 2 ŚWIAT….. tą PRAWDZIWĄ PRZEMIANĘ HYDRY w ODPICOWANĄ ezo-luxem nowszą wersje….

  nie do końca rozumiem co chcesz przekazać ale od siebie moge powiedzieć tak : nie każcie tłumaczyć bo i tak nie umiem wytłumaczyć tego ale owszem widze 2 światy walczące dziś ze sobą , widze nawet który upada, ale tego nie napiszę , tak żyjemy jakby w dwojakim świecie ja go doświadczam na oby obydwu frontach wieć może dlatego wiem też co wiem.

  1. Co chce przekazać…. BY SAMODZIELNIE MYŚLEĆ i NIE UFAĆ FARBOWANYM LISOM

   by NIE WIERZYĆ W „DOBRE ZIĘBY” czy „KUDŁATE DUSZKI” mające dla pospólstwa GOTOWE ODPOWIEDZI….

   AKCJA REAKCJA ROZWIĄZANIE…. którym elementem tej STAREJ TAKTYKI ciemnych jest zięba, kudłaty, białczyński i inne „twarze matrixa” ?

   Ludzie są jak motyle i władza to wykorzystuje…. Weźmy sobie przykład z polityki – powiedzmy sobie iż „działacz X był członkiem partii A w jakiej NAKRADŁ ILE WLEZIE”, partia A pod wpływem SPOŁECZNYCH PROTESTÓW się rozpadła (na przykład), działacz X przeszedł do partii B z ramienia której „WALCZY O DOSTĘP DO KORYTA” (w wyborach)

   Ile osób pomyśli o nim POD KONTEM jego DOKONAŃ a nie składanych OBIETNIC. Ilu pomyśli realnie a nie „mając nadzieję na ZAŁAPANIE SIĘ na nowy geszeft”. Na modne „POPIERANIE ZA PRZYSŁUGĘ”…..

   Popieracie Ziębę na premiera…. ale
   — CZY ON POZA CHCICĄ NA KWALIFIKACJE NA TO ?
   — kto go PROMUJE, JAKIE SIŁY….. bo co za problem dla matrixa jest utrącić mu kanał na yt….. jeśli byłby taki rzeczywiście „anty”
   — komu zięba „BĘDZIE ODDAWAŁ PRZYSŁUGI” jak już się dorwie koryta….. wam czy SWOIM SPONSOROM…. czy SZANTAŻYSTOM (teczkowcom)

   — poza tym „premier” to CZĘŚĆ BANDYCKIEGO UKŁADU, wspierając „premiera” wspiera się UKŁAD (matrix)… bo jest to gra WEDLE ICH ZASAD NA ICH PLANSZY….. Myślicie iż dacie wygrać w ZNACZONE KARTY z ZAWODOWYMI SZULERAMI ?

   — zresztą przepowiednia jawnie mówi iż obecny KFASZYSTOWSKI RZĄD BANDERWSKO-ZYDOWSKI jest OSTATNIM (filo)HITLEROWSKIM rządem w polin bo … „WŁADZĘ MA PRZEJĄĆ GENERAŁ”….. Zięba jest „WOJSKOWYM” ? Bo jak nie to cała wasza „kreacja” jest POD PRĄD….. ZMIANIE…..

   A skoro jest pod prąd to może jest CELOWYM KANAŁEM w jaki was WPUSZCZONO, ŚWIADOMIE WPUSZCZONO by zmarnować wasze siły, zapał,….. utrącić nadzieję ?

   Ale to wymaga zejścia z konika, odłożenia drewnianego mieczyka, skończenia z darciem się URAAA i WŁĄCZENIA MYŚLENIA……

   …SKALKULOWANIA…. NIEBEZPIECZEŃSTW związanych z wyborem zięby na premiera… jak zawiedzie, jak zdradzi, jak się okaże zwyczajnym PODSTAWIONYM SZPIONEM….

   1. Ktoś

    WPUSZCZONO, ŚWIADOMIE WPUSZCZONO by zmarnować wasze siły, zapał,….. utrącić nadzieję ?

    Powiem ci dziwne co piszesz , ja już jakiś czas temu próbowałam napisać między słowami , to moje przeczucie że ktoś nas chce wykorzystać , MOTYLE pieknie to ujełeś .

    i co jakiś czas że jesteśmy w puszczani w bambuko o tym Taw wczoraj pisałam , nie nie skupiam się nad tym , to przychodzi i odchodzi to żadna kreacja , wahadła , starch który zbliża nic z tych rzeczy Taw .

    Robie sobie coś myśle o duperelach i nagle bach . Ja potem o tym zapominam wręcz , ale to wraca co czas jakiś , i te kruki , i inne ptaki one mówią mi coś ale ciągle coś zagłusza moją przesteń (matrix) odwraca moją uwagę , czuje to całą sobą .

    czy jesteśmy od nich mądrzejsi ? nie , nie , nie jesteśmy , myśląc tak popadamy w pułapkę .

    wiecie jakis czas temu na innym blogu czytając artykuł poskładałam sobie porozbijane puzlle …. ale było tam też pewne zdanie które przyciągło moja uwagę.

    Chwilę potem poczułam smutek nie znany mi , był głeboki i pozbawiony wszelkich innych odczuć , tylko głęboki smutek , nie potrafiłam zrozumieć skąd się w ogóle wziął nie wiem jak się to stało ale jakbym w niego weszła i poczułam niekończącą się czarną przestrzeń ,nicość, lawirowałam tak moment nie rozumiejąc co się w zasadzie dzieje , cały czas czując ten smutek , potem przyszło takie uczucie że jest to smutek duszy która się poddała i poczułam coś co mnie zszokowało odcięcie sie od Źródła wtedy przyszła myśl że to nie jest mój smutek nie może być , bo ja ludzi tu nie zostawie , skąd mi się to wzieło ?i jakbym wtedy wróciła do siebie , na początu inaczej sobie to poskładałam ale Atena rzuciała z tym kosmykiem inne spojrzenie na to.

   2. Nie, nie dziwię i jak napisałem CAŁKOWICIE MU NIE UFAM….

    Ktosiu ufasz nie ufasz to już jest twoje subiektywne odczucie masz do niego pełne prawo .

    ale sama medycyna tzw naturalna to żadne jego odkrycie , po prostu zapomnieliśmy o tym , on o tym przypomina , ja nie mówię że jestem chodzącym okazem zdrowego żywienia , największa słabość chleb pamiętam jeszcze do dziś smak jego z dzieciństwa , ale wiem czego doświadczam co sobie tam sprawdzam Taki tester jestem se i mówiąc że coś nie działa skłamałabym , mnie od dziecka uczono odporności organizmu ma sobie radzic sam , ja w ogóle osobiście uważam i wiem że tak jest ,ciało ludzkie jest w stanie się samo regenerować , zawsze takie było , ale dziś to jest ciężkie dla wielu osób .

    a Ostrożności samej w sobie myśle nikomu nie zaszkodzi , jak już mówiłam jest to dziwny czas .

 13. Taw kiedyś ci napisałam, że nie mam nic do ukrycia , wchodzą mi tu w czakram powodzenia im , imie i nazwisko nie tworzy istnienia , do czego zmierzam całe życie byłam i czułam że jestem inna nawet tu choc moje Serce kocha was w pełni i szczerze i czuje się tu dobrze, jak nigdzie indziej. Nie pytaj jaka, sama dla siebie jestem enigmą, nie miałam czasu się nad tym zastanowić, niby pasuje wszędzie i nigdzie zarazem , jeśli zrozumiesz , dobrze mi w ciszy w sród drzew i szumu potoku , kocham ludzi ale kocham tez swój ten swój rodzaj samotności , choć wcale nie czuję się samotna, gdyby trapiło serce twe coś na co nie masz dowodu ale nie masz też zaprzeczenia na te przeczucia ….. powinnam je ukryć ? czy Ty byś ukrył je ?

   1. Wyznać uczucie? nie, nie Taw ja mam przeczucia, to zupełnie inny temat, dziś jest pierwszy dzień, który przeczułam czas już jakiś temu …. zobaczymy jak się to skończy, Matrix walczy, ja już widze, próbuję to ciągle tłumaczyć, ale chyba coś mi źle idzie, ja widze te ich powtarzające się schamaty, szkoda mi tylko tych koło mnie, bo wiem, że nie wytłumaczę … ale nie ze mną nr matrixowskie już, dwie chmury gradowe udało mi się dzięki temu rozwiać, teraz to muszę zamienić się w Oaze spokoju, może po tym zmieni się tamto przeczucie.

    Ktosiu, zapomniałam wczoraj podziękować za dawkę dobrego humoru 🙂
    Nic złośliwie, ja tam jestem śmieszek duży.

   2. Olej matrix, rozwijaj siebie.

    Dopóki myślimy o matrixie, zasilamy go mocą naszej uwagi.

    Ja już od dawna wizualizuję Polskę moich marzeń. Opowiadam rodzinie i znajomym, jak będzie wyglądała Polska za 10-15 lat 🙂

    Na razie traktują mnie jak nieszkodliwego czuba, ale to ich problem 😀
    🌳🌲🔆🌲🌳

    *

    Myśląca Inaczej,

    lektura dla Ciebie na ten tydzień.
    Odpytam z treści!… 😜

    Click to access megre-wc582adimir-anastazja-1.pdf

   3. „Chcesz kogoś ostrzec czy wyznać uczucie? Uczuciami lepiej nie szafować w tym czasie.”
    Uczucie RODei sie gdy sie RODzi !

   4. „„Chcesz kogoś ostrzec czy wyznać uczucie? Uczuciami lepiej nie szafować w tym czasie.”
    Uczucie RODei sie gdy sie RODzi !”
    W powyzszym komentarzu napisalo sie RODei…DEI znaczy BOG !!!
    Uczucie jest BOSKOSCIA! Gdy RODzi sie w nas UCZUCIE, czyz mozna JE odrzucic…???
    TEN czas to moze wlasnie CZAS NA PRAWDZIWE UCZUCIA, bo tylko TE sie OSTANA !
    Tak czuje !

   5. „Uczucia trzeba mądrze lokować, bo to lokata kapitału. A doskonale wiesz, że nie rzuca się pereł przed wieprze… 🙂”
    Jakem Krasnal 😉 …wiem… i jaka cena pomylek… A w tym wlasnie CZASIE te z kruszcu szczerego przetrwaja…

  1. Myśląca Inaczej realizacja przeczuć zawsze jest związana z nurtującymi nas myślami, dlatego tak ważne jest kontrolowanie swoich myśli, a to jest bardzo,bardzo trudne zadanie, chociaż wykonalne.
   Jak sama dobrze wiesz nasze myśli są stwórcze, ale muszą być kontrolowane przez nas, jak powiedział mędrzec Lao Tzu :
   Uważaj na myśli bo staną się słowami,
   Uważaj na słowa, bo staną się czynami,
   Uważaj na czyny, bo staną się nawykami,
   Uważaj na nawyki, bo staną się twoim charakterem,
   Uważaj na charakter, bo charakter to twój LOS.
   Tak to już mamy w tym ziemskim życiu, że ciągle gnębią nas jakieś rozterki, mimo to uśmiechnij się 😀 jutro o ile nastąpi będzie lepiej, czego Ci z całego ❤ życzę.

   1. Kochana I Piekna zarazem tak , masz racje jak mam wam to wytłumaczyć że nie tak to u mnie działa , to żadna myśl , to żadne grzebanie.

    Moja jedyna myśl i głośno wypowiedziania , matrix pada!
    a ja moje jedyne pragnienie odnośnie mojej osoby ciszy jak najwięcej cziszy, ponadto matka ziemia regeneruje mnie w takim tempie że fiu a przeciez ona czuje to czego ja jeszcze nie do końca czuję , aczoklwiem wiem że musze być silna , nie wiem może znajdę sposób by to wytłumaczyć póki co sama tego nie rozumiem

 14. Drogi Ktosiu- bardzo zorientowany w sprawach- tak oni dostają szału- gdy się MÓWI! Bo z MOWĄ ŚWIADOMOŚĆ ROŚNIE- nikt tu nie jest zainteresowany władzą, która stopniowo będzie ODCHODZIĆ ( nie może być gwałtownie z przyczyn oczywistych!) Ktosiu- tu każdy od lat daje z siebie mnóstwo energii na powalenie gada! Na Tron Lechicki- oczywiście w tym stanie ,, przejściowym”- KANDYDATA JUŻ MAMY- nawet już potwierdził chęć KANDYDOWANIA ❤ NASZA POLASZA NAJUKOCHAŃSZA POWSTAJE!!
  Ktosiu doskonale wiem kim Jesteś- LUBISZ ZMIENIAĆ SKÓRKĘ, ale gubi Cię jednak szyk Twych wypowiedzi- Lubisz się droczyć- ale gramy do tej samej bramki, więc ❤

  1. Więc śmiejmy się Elaszka , śmiech to zdrowie przecie 🙂 fajnie że się podroczymy , popsocimy nawet tak zabawnie czasem a przy okazji zawsze człowiek się czegoś nowego dowie , bo takie rozmowy wymienne przecież też dużo tłumaczą innym 🙂

 15. Atena

  tak ja cały czas powtarzam sercu ufaj przede wszystkim , i nie każda biel jest bielą nie każda czerń jest czernią , ciężko to dziś odrużnić jeszcze ,ale już , już po mału klaruje się , czy ludzie się ludzmi nie przejmują ? na szczęście Kochana nie wszyscy , ja mówię tak ile serca oddasz , podwójnie do Ciebie wróci , ale matrix uczy ludzi tych złych nawyków? dosłownie uczy a my się musimy oduczyć , mówię też i to jest bardzo ważne myślę.

  Dopóki w sercach zmiana nie nastąpi będzie lipa Serce już otwarte zna granice niee potrzebuje wówczas sędziego , prawa niczego , granica serca jest jego Prawem . Co nie służy Tobie i innym odrzuca z automatu . nawet się nad tym nie zastanawiasz , pyk i odbijasz , pyk i odbijasz .

 16. lektura dla Ciebie na ten tydzień.
  Odpytam z treści!… 😜 hahahaha doooobra ale za 2 tyg ten tydz , to bedzie oj bedzie się działo ale sie naooglądam 🙂

 17. Co zaś do PRZEMIANY to….

  wiele się mówi o OBALANIU MATRIXA (patrz (pseudo)OBALANIE KOMUNY przez bolka) ale

  1.na najwyższym poziomie MATRIX można traktować jako ŚRODOWISKO UMOŻLIWIAJĄCE ŻYCIE ORGANICZNE, taką WIELKĄ BIOSFERĘ…. ze wzajemnymi powiązaniami fizyczno-chemicznymi pozwalającymi wcielającym się w ciała duszom na egzystowanie…. w ramach jego „terytorium”.

  2.jedną z opisanych w mitach właściwości tego MATRIXA znanego dawniej jako RAJ było WSPIERANIE DĄŻEŃ żyjących wewnątrz MATRIXA istot poprzez MATERIALIZOWANIE ich PRAGNIEŃ, poprzez przyoblekanie ich w materialną szatę.. by w owym MATRIXIE się mogły zamanifestować….

  3.to środowisko ZOSTAŁO SKAŻONE poprzez ZŁEGO DUCHA znanego dziś jako maryja, aryman, etc ….. co zaburzyło HARMONIĘ ŚRODOWISKA i wprowadziło do niego PASOŻYTNICZE KREACJE….. w tym nieustanne wojny

  4.ten stan występuje do dziś tyle iż dziś PASOŻYTNICZE PROGRAMY pochłaniają prawie w całości zdolności MATRIXA do KREOWANIA FIZYCZNOŚCI co powoduje iż dla PASOŻYTNICZYCH bytów, jakimi są wszelkie ludy hitler torah, ZACZYNA BRAKOWAĆ, w nim, potrzebnej im do życia organicznej ENERGII ŻYCIOWEJ… stąd plan elit odnośnie ROZWALENIA MATRIXA i UCIECZKI stąd NA INNE ŻYŹNIEJSZE „pastwisko”.. czytaj „PODBÓJ” innych JESZCZE NIE SKAŻONYCH judeonazizmem planet.

  5.na potrzeby tej ucieczki jest ODTWARZANA technika kosmiczna (tajne programy) czy budowane BRAMY (cern i podobne)…..

  1. 6.stan ZEPSUTEGO MATRIXA (jako biosfery a nie planetarnego systemu wyzysku) zaburza inne „zakątki świata stąd teraz w ramach PROGRAMU NAPRAWCZEGO mowa jest o ZMIANIE…..

   7.ZMIANA związana jest z tzw POWROTEM….. Bogów, Twórców Matrixa (jako biosfery), Dawców Życia… itd…

   których nazi z jednej strony pragnie WYBIĆ z drugiej z uwagi na błędy w funkcjonowaniu MATRIXA musi tolerować… przynajmniej do czasu jego naprawy….

   8.POWRÓT odbędzie się do Polski gdyż jako następczyni Lechii jest miejscem gdzie wcześniej OWI BOGOWIE ŻYLI…. gdyż jak podaje Kadłubek NA ŁYSEJ GÓRZE BYŁ ICH (owych bogów) PAŁAC (stąd takie rycie kudłatych kretów wokoło tej górki i usilne zawłaszczanie przez nazi terenów)….

   9.ów POWRÓT to jednocześnie UPADEK PLANETARNEGO SYSTEMU WYZYSKU znanego popularnie jako matrix (jaki dla odróżnienia od w/w będę pisał z małej)…..

   10.to zdarzenie PROMUJE, poprzez miejsce zajścia, tzw ludy słowiańskie na tzw LIDERÓW świata….. I z uwagi na ten fakt istnieje wiele przepowiedni o WIODĄCEJ ROLI POLSKI I POLAKÓW w czasach po ZEJŚCIU… z czym oczywiście ze wszelkich siła walczy nazi czyli krzewiciele i beneficjenci judeohitleowskiej cywilizacji (obecnego systemu wyzysku znanego jako matrix)

   1. te goloboza to chyba pozostalosci z zamku, szaraki rozwalali wszystko żeby pozbyć się dowodow pobytu naszych tutaj

   2. O Łysą Górę, o jej zniszczenie była prowadzona zmasowana kampania wojenna….. w jakiej uczestniczyły wszelkie nacje ościenne Słowianom przeciwko nim samym….

    Gdzieś tam niedaleko jest wielkie pobojowisko po przegranej bitwie. I ta przegrana to tez powód WYLUDNIENIA terenów Polski w VI wieku… i też powód WIELKICH MIGRACJI ludności w owym czasie…. MIGRACJI ARMII….. Jedne szły do Polski bronić tej ŚWIĘTEJ GÓRY przed żydostwem i jego nazistowskimi bożkami a inne armie „czynić sobie Polan poddanymi”….

   3. 8.POWRÓT odbędzie się do Polski gdyż jako następczyni Lechii jest miejscem gdzie wcześniej OWI BOGOWIE ŻYLI…. gdyż jak podaje Kadłubek NA ŁYSEJ GÓRZE BYŁ ICH (owych bogów) PAŁAC (stąd takie rycie kudłatych kretów wokoło tej górki i usilne zawłaszczanie przez nazi terenów)

    Pamietacie co pisal BIALY WILK O URIEL !!!!! ???????????????

    KROLEWNA, Aniol, BOGINI, Wnuczka BOGA, Zamek byl w Tatrach…tam byl Bastion, ktory padl na koncu…

    OJCOWIE , POMOZCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. 11.MATRIX „kreuje” świat bazując na energii duchowej istot w niej mieszkających…. na wartości mocy duchowej…. nie znaku. Jednocześnie przybyłe na ziemię wraz ze Złym Duchem demony jako byty pasożydnicze potrzebują ENERGII ŻYCIOWEJ żyjących w MATRIXIE istot do swego życia (patrz Głodne Duchy)… stąd taka NACHALNA w ciągu ostatnich kilku lat nagonka na „otwieranie czakramów” czy „moda na duchowość”… To jest tylko WALKA O PRZETRWANIE bogów judaizmu… czyli WYMUSZANIE na zniewolonych wewnątrz MATRIXA istotach WIĘKSZEJ WYDAJNOŚCI w generowaniu dla nich papu.

   12.na potrzeby tego dążenia matrix wykreował i nieustannie kreuje tzw ATRAKTORY czyli ezo-liderów ZMIANY mających z jednej strony nadzorować WYDAJNĄ GENERACJE PAPU dla astralnych bytów i też podtrzymywania MATRIXA w istnieniu jak i pilnować by WZRASTAJĄCY POTENCJAŁ LUDZI owi NIE WYKORZYSTYWALI PRZECIWKO SWOIM PANOM czyli do WOJNY O WYZWOLENIE SIĘ z okowów judeonazistowskiej cywilizacji.

   13.ta zabawa we mamienie jest dodatkowo u bogacona oczekiwaniem na POWRÓT BOGÓW…. rzecz kluczowo NIEBEZPIECZNĄ dla Złego Ducha i kohort jego judaistycznych kamraten….. bo mogą zostać wykryci, pokonani i ZGINĄĆ…. stąd ci najbardziej podli na czas „WYDARZENIA” uciekają w astra by tam je bezpiecznie dla siebie PRZECZEKAĆ wystawiając na odstrzał wszelkie zhitleryzowane doły…..

   14.tak to miało wyglądać i teraz ale się zepsuło około 11.11.11 roku….

   1. 14.tak to miało wyglądać i teraz ale się zepsuło około 11.11.11 roku….

    czyli jak wygląda dziś ?

    2.na potrzeby tego dążenia matrix wykreował i nieustannie kreuje tzw ATRAKTORY czyli ezo-liderów ZMIANY mających z jednej strony nadzorować WYDAJNĄ GENERACJE PAPU dla astralnych bytów i też podtrzymywania MATRIXA w istnieniu jak i pilnować by WZRASTAJĄCY POTENCJAŁ LUDZI owi NIE WYKORZYSTYWALI PRZECIWKO SWOIM PANOM czyli do WOJNY O WYZWOLENIE SIĘ z okowów judeonazistowskiej

    czy ja to dobrze rozumiem że w ten sposób co ?zasilamy ich ?

   2. Niom, na tym polega SEKRET….

    matrix potrzebuje energii by poprzez MATRIX kreować sobie to co chce… ale ta energia/możliwość jest tylko u „białych”. Więc bonzowie matrixa sobie metodami inżynieryjni genetycznej potworzyli kompatybilne z ich wibracjami „białe kombinezony” (mieszańców) i teraz zamierzają odstrzelić „czystych białych” by ci ich nie obalili jak im wróci pamięć. I by tylko oni mieli możliwość oddziaływania na MATRIX (system jego kreacji).

    Nie od dziś wiadomo iż najlepiej się poluje u WODOPOJU. ATRAKTOR działa jak błystka w wędkarstwie, ma przyciągać uwagę ofiary tam gdzie chce ją przyciągnąć myśliwy. Na poziomie kwantowym ma KANALIZOWAĆ przepływ energii w MATRIXIE poprzez z góry ustalone punkty sprawiając iż ta energia jest UŻYTECZNA dla beneficjentów matrixa do ich celów.

    Wyobraź sobie taką sytuację…. odzyskujesz swoje MOCE i możesz jednym życzeniem zniszczyć matrix….. Bogowie plemion nazi torah wiedzą o tym i nie są z tego powodu szczęśliwi… Ich typowa strategia to:
    –PRZEJĄĆ CIĘ/ opętać
    –ZASTRASZYĆ byś się bała „kreować”
    –PRZEKIEROWAĆ „kreacyjne” ZAINTERESOWANIA podsówając rzeczone ATRAKTORY… i zamiast jednym ruchem „obalić matrix” mniej lub bardziej świadomie go wspierasz „kreując” sobie dostatnie życie, zdrowe życie, bujne erotycznie życie etc… czyli ROBIĆ WSZYSTKO TYLKO NIE TO CO matrixowi ZAGRAŻA

    Na poziomie „biznesu” ATRAKTOREM jest NAZWA produktu…. medialna, wpadająca w ucho o OKREŚLONEJ NUMEROLOGICZNIE WIBRACJI

    Na poziomie „polityki” ATRAKTOREM jest lider jaki najczęściej używa frajerów go słuchających do AUTOPROMOCJI SIEBIE (zdobycia miejsca przy KORYCIE).

    Dla demonicznego Złego Ducha, tej MATULI WSZELAKIEGO PLUGASTWA atraktorem jest każda żydówka bo każda ma podczep tego demona i poprzez seks jest ów aryman (maryja) zasilany i podtrzymywany w mocach…..

    Dlatego wojna powinna być na linii SEPARACJI….. na ODCIĘCIU ich na możliwość wpływania na MATRIX także pośrednio poprzez białe przechrzty niż na rywalizowaniu w „kreacyjności” bo oni wasze kreacje używają jako CEGIEŁKI we własnych…. NADPISUJĄC je na wyższym wibracyjnie poziomie. A docelowo na WYBICIU wszelkich demonów z przestrzeni MATRIXA…..

   3. Kreacja własnego dobrobytu nie jest wspieraniem matrixa. Każdemu Słowianinowi należy się dostatnie życie – i każdy Słowianin w końcu je osiągnie. Pierwszym zadaniem nowego słowiańskiego rządu będzie likwidacja hańbiącej Polskę bezdomności. Po tym właśnie poznamy pierwszy słowiański rząd.

   4. zydowki to demony, w stanach pelno tego, po wymianie 2 zdan ma sie ochote to […], u nas tez zreszta nie lepiej, latwo to poznac na szczescie, jest dlugie powyzej 165, chude bez cyca i zada plus agresja, ostatnio z taka czatowalem i ze mowi ze trump musi byc zamordowany… to jest wlasnie ten poziom demoniczny

   5. 1. IDEA
    2. KREACJA (wizualizacja idei)
    3. odpowiedź MATRIXA – powstanie egregora IDEI…. nadanie jej życia
    4. manifestacja egregora w przyrodzie… RUCH POPARCIA
    5. podtrzymywanie ruchu to zasilanie egregora…. jakie idzie poprzez jego ATRAKTORY… czyli liderów, program, szczególne emblematy etc…..

    Umiera egregor.. upadają powiązane z nim „idee”….”ruchy” „organizacje”…. także PAŃSTWA…..

    Żydostwo się CODZIENNIE MODLI by egregory wrogich im państw UMARŁY, wizualizują to każdego dnia.. i na poziomie państwowości jak i na poziomie całych nacji….. ale to TEMAT TABU…

   6. „Kreacja własnego dobrobytu nie jest wspieraniem matrixa. Każdemu Słowianinowi należy się dostatnie życie”

    –chodzi o zasadę DOSTAJESZ MOC/ MOŻLIWOŚĆ i wykorzystując ją TYLKO DO SPEŁNIANIA WŁASNYCH ZACHCIANEK… czyli W EGOISTYCZNY SPOSÓB….

    bo BĘDĄC EGOISTĄ w EGOISTYCZNYM ŚRODOWISKU będziesz je WSPIERAŁ w istnieniu czyli działał na rzecz dalszego istnienia matrixa (clou idei)…..

    Jest wiele bajek w jakim „śmiałek miał wygrać NIEWYOBRAŻALNE BOGACTWA jeśli tylko spełni postawione mu wymagania”…. W bajce o bazyliszku jest to „przez noc wydać mieszek dukatów TYLKO NA WŁASNE POTRZEBY”… WŁASNE czyli CZYSTY EGOIZM….

    a myślenie EGOISTYCZNE jest WŁAŚCIWE WIBRACYJNIE demonom więc POMAGA W UPADKU takiej osoby (2 clou idei)….

   7. Kreacja własnego dobrobytu nie jest egoizmem. Jest jak najbardziej zdrową miłością do siebie samego. A nie umiejąc kochać siebie, nie umiemy też kochać naszych bliźnich. Kto nie umie zadbać o własny dobrobyt, nie ma też pełnych możliwości realnego wsparcia brata w potrzebie oraz poszerzania własnego rozwoju (kursy, warsztaty i szkoły kosztują).

    Każdy Słowianin ma prawo, a nawet obowiązek kreowania swojego dobrobytu. Kult ubóstwa to gadzi kult.

   8. Promowane w ezo myślenie typu JAM BÓG też jest EGOISTYCZNE… Ma ono intencjonalnie budować PYCHĘ u delikwenta je wyznającego a ona prowadzi do UPADKU… Do zostania kamraten demonów/ żydków…. w ZWYRODNIALSTWACH (judeohitlerowskich wartościach torah)…. co jest NIEJAWNYM ale CELEM tej idei..

   9. Suche fizyczne prawo mechaniki przestrzeni, że istota ludzka jest fraktalem boga, nie ma nic wspólnego z pychą. To jest tylko stwierdzenie faktu. A jak kto ten fakt wykorzysta, to już jego „karma”…

   10. „W bajce o bazyliszku jest to „przez noc wydać mieszek dukatów TYLKO NA WŁASNE POTRZEBY”… WŁASNE czyli CZYSTY EGOIZM….”
    Szukam tej bajki od jakiegos czasu…czuje, ze jest tam jakis klucz. Jak sie konczy bajka?

   11. Jak zwykle w „baśniach” bazyliszka ubito a na na jego majątku łapę kler położył, oczywiście w imię „boga”…. bo to przecież NIE PO BOŻEMU by jakiś pogański chłystek (bazyliszka można powiązać z postacią fizyczną starosty miejskiego z Warszawy) był BOGATY…….

  3. 15. ludzkość się WKRĘCA w myśl iż „walka z matriem” to WALKA NA SIŁĘ WZAJEMNYCH KREACJI….. To BŁĘDNE MYŚLENIE…. bo oni są w tym i lepsi i sprawniejsi (bo jest ich też WIĘCEJ)…..

   16.bonus polega na tym iż matrix jako system wymaga ciągłego SILNEGO ZASILANIA…. Tak samo demoniczne byty wymagają CIĄGŁEGO POŻYWIANIA SIĘ (pobożni mają zasilanie poprzez dusze)…. Poprawna strategia powinna bazować na ZAGŁODZENIU….

   czy też na niszczeniu czy ograniczaniu możliwości pobierania przez nich ŻYCIOWEJ ENERGII aż się demony wzajemnie walcząc o swoje życie POZAGRYZAJĄ.

   17.elementem tego planu było postulowane kilka lat temu SPALENIE ASTRALU…. Astral jak podają dzisiaj faktycznie uległ anihilacji ale ile osób SIĘ ZECHCIAŁO ODPOWIEDZIEĆ NA to WEZWANIE i POMÓC ?

   18.obecny stan walki można porównać do „rolnika wracającego na swoją ZACHWASZCZONĄ GRZĄDKĘ”. On się na niej spodziewał zastać CO INNEGO… niż zastał…. więc co może zrobić poza ORKĄ PIELENIEM czyli tym co opisują jako ZAGLĄDA GRZESZNIKÓW ?

   19.chwastami w matrixie są PASOŻYDNICZE struktury władzy. Struktury też WYMAGAJĄCE ZASILANIA energią życiowa…. gdyż są KREACJĄ MATRIXA na ŻĄDANIE matrixowych bonzów…..

   20. ..dlatego nie powinno się teraz KREOWAĆ a ZAGŁADZAĆ czy NISZCZYĆ owe struktury najlepiej w sposób UNIEMOŻLIWIAJĄCY SIĘ ICH ODRODZENIE.

   Także powinno się ODCIĄĆ możliwość OPĘTYWANIA ciał przez kumpeli maryji (Złego Ducha)…. dzięki czemu ich możliwości wpływania na kształt MATRIXA diametralnie spadną….

   i tak dalej…

   1. errata, powinno być
    „19.chwastami w MATRIXIE są PASOŻYDNICZE”

    bo same „chwasty” to tkanka „matrixa”.

   2. Ktosiu !, nie mieszaj tu i nie wymadrzaj sie.Nie da sie Ciebie czytac ,mam negatywne odczucia na te Twoje wypociny, tak samo na GMO.Zalozcie sobie bloga razem i tam sie produkujcie.

  4. „.to środowisko ZOSTAŁO SKAŻONE poprzez ZŁEGO DUCHA znanego dziś jako maryja, aryman, etc ”
   Aryman…Armen…to tak nazywla smoka Ksiezniczka Slowianska w filmie „zaklety w smoka”…caly czas mysle, ze sa tam jakiec klucze…czy tez jakis duzy przekret ???
   ONI SZUKAJA Ksiezniczki…

   1. Czy „księżnizki” to nie wiem, wiem o MM i o Iskrze Życia (Matrycy Życia). I jedną drugą tą postać nazi od torah CHCE ZABIĆ.

   2. Nie mają żadnych szans, „Księżniczka” jest bardzo dobrze chroniona przez ŹRÓDŁO, a parchy lepiej niech się w pośpiechu pakują i wracają tam, skąd przybyli.
    I tak zbiorą to, co posiali. nie ma innej opcji.

   3. Pisala Atena :
    „MM jest przedstawiana z flakonikiem pelnym wonnosci, z chusteczka, z JAJKIEM – SYMBOLEM ZYCIA, a czasami i z KSIEGA ( MILOSCI czy MADROSCI, a moze ZYCIA ❤ ❤ ❤ )
    Mysle, ze ten olejek to pelna Milosci i Dobroci porada – prezent dla tysiecy ludzi.”

    Pisze Ktoś:
    ” wiem o MM i o Iskrze Życia (Matrycy Życia)”

    SYMBOLEM ZYCIA, a czasami i z KSIEGA ( MILOSCI czy MADROSCI, a moze ZYCIA ❤ ❤ ❤ ) = Iskrze Życia (Matrycy Życia)”

    „prezent dla tysiecy ludzi.” = Iskrze Życia

   4. A może księżniczka jest bardzo dobrze ukryta?
    A tak w ogóle to jaka księżniczka? O czym wy gadacie? 😀
    Ja nie nadążam juz za Ktosiami, Krasnoludkami…. a Wy?🙂

  5. Kończąc powyższy wątek dopiszę iż opisana wyżej strategia to jest TA STRATEGIA wedle której należy walczyć z matrixem, wedle której należy z MATRIXA wywalać matrix.

   Dokładniej ujmując to dzięki tej strategi świat za oknami wygląda tak jak wygląda. Jest CZYSTSZY, DELIKATNIEJSZY etc…To dzięki stosowaniu tej strategi teraz różni ezo miszcze mogą się „chwalić iż „udało się”, „wygraliśmy” etc mimo iż całe ich ZAANGAŻOWANIE przy sprzątaniu MATRIXA sprowadza się do GDAKANIA Z GRZĘDY czy uporczywego DOPISYWANIA swojego nazwiska na stołku w miejsce po pokonanych demonach…. bo o tym nie napisałem…. Ostatnim etapem czyszczenia jest EGZORCYZMOWANIE przestrzeni…. o czym można poczytać i w „channelingach”.. by te wszystkie spady po maryjce, jezusku, janach pedofilach.. i innych judaistycznych bożkach wyekspediować tam skąd do MATRIXA nalazło…..

   1. Tylko Arkona ❤ ma taki potencjał: ,,Krasnoludki i INNE KTOSIE''- u Arkony się na naukach bywało 😉
    Powiem do myślenia to daje- warto przeanalizować dotychczas zgłębioną wiedzę- zderzyć, porównać – tylko wtedy nasz rozwój postępuje- że SERCE WERYFIKUJE PRAWDĘ OD PLEW
    Arkono DZIĘKUJĘ ❤
    Wszyscy ZIEMIANIE mamy jedno ŹRÓDŁO- tylko zależy jaka forma manipulacji nas ,,zniewoliła''
    TAW NAPINDALA ICH WZORCOWOŚC PRZESTRZENI- są w szoku, że tak to działa- nocami widać Gwiazdy- robią myki- u mnie idzie z Niemiec- obserwuję- nocami rozsiewają, a efekt widać wcześnie rano- chwile jest SŁOŃCE, A PÓŹNIEJ DUPOWATO- NA RZEPAKI PORA WIĘC MANIPULACJA- ale dziś piękne SŁOŃCE ❤
    MIOTŁA OSTRO DAJE- praktycznie cały czas SZTORM, SŁOŃCE W NATARCIU- AKTIVE I FLARE M

 18. Witam mieszkam na wsi w północnym mazowszu.
  Idzie wielka zmiana coraz bliżej już ok.6 dni niebo jest naturalnie czyste i piękne !!!. 🔆 🔆 Smug oprysków chemitrailsów nie widać już niemal tydzień.Wcześniej o 1-2 dni odpoczynku było trudno.

  1. Witam a ja jestem Myśląca Inaczej i jakoś nie mogę z tego wydorośleć 🙂 ale u mnie niebo jest też coraz bardziej czyste 🙂

  2. Oni teraz się wycwanili i sypią nocami, by rano niebo było już w miarę ogarnięte.

   Coś istotnego zmieniło się jednak na przestrzeni, bo smugi rozrzedzają się i znikają o wiele szybciej niż jeszcze dwa miesiące temu. Więc: albo zmienili skład posypki, albo sama wzorcowa przestrzeń już sprawniej napindala na matrix 🙂

 19. Wiem , już chyba wiem jak to wytłumaczyć , nie mówię że tak jest bo ja biorę na dzien dzisiejszy wielka poprawkę na siebie ale zostaje czas gdy nie wiedziałam tego co wiem dziś a to się działo.

  Przede wszystkim mam wrażenie że nikt mnie tu nie wcisnął sama tu przyszłam i ja sama przewidując pewne zmiany może zrobiłam sobie jakby te przeczucia co by się nie pogubić ?

  1. Kolejna rzecz ciekawa gdy próbowałam wejśc w to zrozumieć siebie działy sie zawsze dziwne rzeczy , które mnie od tego własnie odciągały , aż dałam spokój .

 20. W słowiańskiej kulturze istnieje pojęcie „SABAT na Łysej Górze”…

  pojęcie oczywiście wyśmiewane jako zloty nimfomanek na miotłach by się „przy ognisku oddawać orgią”….

  ale jeśli OGNISKO to opisowe odniesienie do SWAROGA – Boga Ojca Słowian
  CZAROWNICE to jego posłanniczki czy też REPREZENTACJA JEGO WŁADZY W TERENIE

  to mityczny SABAT nagle się jaki jako PLENARNE OBRADY SEJMU (czegoś w tym znaczeniu)…..

  1. ja patrze tak jak ko(s)cioly yahwe cos osmieszaly zwalczaly mordowaly znaczy ze naszych zeusowych zwalczaly, czarownice to nasze pomocne boginki znaczy my w wersji wypasionej z x powers, miotly to chyba motory powietrzne cos jak na star wars, poeinnisny chyba budowac slowianskie miasta w kielcach gdanskuvwszedzie gdzie byli nasi zeusowi, warszawa to zydoubeckie miasto podobnie jak krakow, war-szawel wojujacy pawel?

  2. WEDY zapowiadaja co waznego w ROKU KAPLANKI OGNIA – to „pasuje „do Ognisk i Zlotow na Lysej Gorze.

   „miotly to chyba motory powietrzne cos jak na star wars, ”
   Masz racje gmo

   1. Miotła jest bardzo ważnym symbolem

    WYMIATANIA STARYCH NIEEWOLUCYJNYCH TREŚCI,
    ŚMIECIOWYCH ALGORYTMÓW
    z przestrzeni.

    (Ciekawe, bo właśnie wczoraj medytowałem nad miotłą…
    Gdyż stara – naturalna, z mocnych zdrewniałych pędów Żarnowca miotlastego (Cytisus scoparius)
    – wysłużyła się już po kilkunastu latach użytkowania).

 21. Wyobraź sobie taką sytuację…. odzyskujesz swoje MOCE i możesz jednym życzeniem zniszczyć matrix….. Bogowie plemion nazi torah wiedzą o tym i nie są z tego powodu szczęśliwi… Ich typowa strategia to:
  –PRZEJĄĆ CIĘ/ opętać
  –ZASTRASZYĆ byś się bała „kreować”
  –PRZEKIEROWAĆ „kreacyjne” ZAINTERESOWANIA podsówając rzeczone

  Oczywiście że tak ! Oczywiście że tak ! i jak człowiek ma sam sobie nie ufać? , ja tam kreuje dla wszystkich , nie ma we mnie egozimu , zresztą mi niczego na chwile obecną nie brakuję ale im się to nie podaobało , więc no tak!!!!!! Tu dróżka , tam dróżka , ale ja mam te swoje przeczucia….. i to ciągłe odwodzenie mnie z każdej strony , no prawie z każdej strony hahahahaha , tak umiemy się kompletnie od nich odciąć nie mają żadnej mocy nad nami .
  Wystarczy mówić nie i owszem jak trza to i tupnąć nogą .

  Od zawsze czuję że mam w sobie własnie takie coś , moc i to nie małą .
  Potem sobie pomyślałam że mi się chyba coś naprawde już w tej łepetynie powaliło .

  A tu takie coś ….

  inne rzeczy na chwile obecną przemilcze .

  1. Cała masa ludzi nie zdaje sobie sprawy, że coś kreuje. Ja też do niedawna nie zdawałam. Nazywałam to po prostu marzeniami. Ale potrafiłam wykreować sobie też taką biedę, że jakby nie cud, to bym tu dziś nie pisała.
   Miałam kiedyś przez kilka mcy natarczywe myśli, które się zmaterializowały.

   1. Ja kiedy zrozumiałam cały zakres tego , no ktoś też wczoraj dał ważną informację jak potrafią ludzi w bambuko robić , ale tak to jest dokładnie ich podstępność , wiele osób w nią popada nie wiedząc o tym .
    Zrobiłam krótko , tupłam i żadna myśl , która nie jest moja kreacją nie ma prawa bytu na tym świecie , oni wiedzą że ja wiem , ja wiem że oni wiedzą , odcinać się grubą kreską , filtrować myśli , wyśmiewać nie swoje i wrzucać do spamu jak ja to mówię , później zaczyna to już wchodzić w nawyk .

 22. 344 komentarze pod tym tekstem.
  Taw, miałeś kiedys równie poczytny artykuł na blogu? 🙂
  Co prawda wiele watków spoza tematu ale jednak pod tym wpisem. To coś fraktalnie oznacza?🙂

  1. Jeśli chodzi o statystyki, to „poczytność” danego wpisu nie zawsze pokrywa się z ilością komentarzy pod nim.

   Tzn. są np. bardzo poczytne artykuły z taką sobie ilością komentarzy, a są również takie sobie wpisy, pod którymi rozgrywa się istne szaleństwo komentatorskie… 😀

   *

   A to że przestrzeń wybrała sobie akurat ten artykuł do obgadywania, bardzo się cieszę, bo coraz więcej Polaków ma szansę dowiedzieć się coś o smoku Dżordżu…

   Zdajecie sobie sprawę, że większość Polaków do dziś nie wie, kim Soros jest i co finansuje?…

   Rozmawiam z ludźmi na wsi, pytam ich o róźne sprawy… – ciemna masa. W miastach nie lepiej. Nawet niektórzy licealiści nie znają tego nazwiska!

   1. O Sorosie ja też miałam dość szczątkowa wiedzę ale ją uzupełnilam dzięki Twojemu blogowi. 💛
    A ludzie nie chcą wiedzieć, wolą żyć w nieświadomości.

 23. Brawo Orban !!! Niestety nasz rząd wciąż na kolanach przed Żydami !!! Nie ma żadnych dobrych relacji między Polską i Izraelem !!! są tylko poprawne, ale do momentu kiedy robimy tak jak oni chcą !!! Pokażcie mi 1 przypadek w czasie wojny, że Żyd uratował Polaka !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s