Melanie Shaw – whistleblowerka/demaskatorka, obrończyni praw człowieka, więzień stanu w UK, przyszła pokojowa Noblistka
Każdego roku tysiące dzieci znika z sierocińców i domów opieki w Wielkiej Brytanii. Dzieje się tak od dawna. Co się dzieje z tymi dziećmi? Kto je „zabiera”? Powinno się też zadać pytanie, dlaczego one w ogóle tam trafiły?

Być może Jimmy Savile mógłby nam powiedzieć, gdyby żył. Chociaż nie jest to konieczne, bo wiemy, że wykorzystał seksualnie setki, jeśli nie tysiące dzieci, które odwiedził w domach dziecka i sierocińcach w trakcie, gdy robił karierę w BBC.

Oczywiście nie był w tym sam. Bardzo niewygodną prawdą jest dla rządu to, że wiemy, że nieznana jak dotąd liczba przeszłych i obecnych członków partii dokonywała/nadal dokonuje takich samych strasznych aktów; rzecz jasna w tajemnicy i w różnych częściach kraju.

Pedofilia stanowi główną część praktyk satanistycznych, które łączą się z historycznymi masońskimi rytuałami składania w ofierze dzieci i zwierząt. A wszystko po to, by zyskać wsparcie od bóstwa odwróconej prawdy, które często przedstawiane jest jako Bafomet – postać z głową kozła i symbol okultystyczny czczony przez wiele loży masońskich na całym świecie. Jest to jednak tylko jedno z wielu bóstw czczonych przez tych milutkich psychopatów, których życie wyznaczają siły śmierci i ułudy.

Bohaterowie oporu

Osoby, które ucierpiały z powodu tych reżimów, a mimo to odważyły się głośno mówić o tej celowej polityce i próbie urywania faktów przez rząd, znalazły się pod straszną presją, byle tylko nie wyjawiały prawdziwej skali tych przestępczych czynów.

Melanie Shaw – ofiara instytucjonalnych nadużyć seksualnych w Wielkiej Brytanii, obecnie więziona za ujawnianie prawdy o satanistycznej pedofilii na szczytach władzy w UK

Jedna z ofiar, Melanie Shaw, została uwięziona w izolatce w więzieniu w Northumberland, ponieważ próbowała wyjawić prawdę o tych, którzy stoją za tymi strasznymi przestępstwami przeciwko ludzkości.

Tylko dzięki UK Column i portalom internetowym oraz ludziom, którzy wspierali całą akcję, Melanie została przeniesiona do więzienia, w którym może przynajmniej przebywać z innymi uwięzionymi.

Wielu takich jak Melanie również próbuje wyjawić prawdę. Strażnikiem więziennym Melanie jest Premier Theresa May

autor: Sir Julian Rose

Całość czytaj na:

https://www.monitor-polski.pl/sir-julian-rose-praktyki-satanistyczne-i-polityka-partyjna-w-wielkiej-brytanii/

#FREEMELANIESHAW:

https://mobile.twitter.com/hashtag/freemelanieshaw

186 myśli w temacie “Melanie Shaw – demaskatorka rytualnej pedofilii na szczytach elit w Wielkiej Brytanii

 1. Nie wiem dlaczego, ale ta MAY kojarzy mi się z SOROSEM 😉
  Ma takie coś w sobie, co mnie odpycha! Przed angielskim narodem wielkie wyzwanie – nie bez przyczyny tylu Polaków tam się zJAWIło ❤

  1. Tak, TO WŁAŚNIE MY – SŁOWIAŃSKI LEW, LAS BIRNAM – POPRZEZ ALGORYTMY WIELKIEJ ZMIANY, KTÓRE TAM ZANIEŚLIŚMY, BĘDZIEMY MECHANIZMEM SPUSTOWYM, WYZWALACZEM ROZPADU IMPERIUM, NAD KTÓRYM NIGDY NIE ZACHIDZIŁO SŁOŃCE… 🔆

   1. TAK TAW ❤ – TO MY SŁOWIAŃSKIE LWY 😀 – Nasze DNA ROZSIANE PO ŚWIECIE- BĘDZIE WYBAWIENIEM JEGO Z OKOWY ZŁA- tak chcieli UNICESTWIĆ NASZE BOSKIE DNA- A TO ONO ZDOMINOWAŁO ICH GENETYKĘ I ROZPIER… ICH OD ŚRODKA!

   2. Co Ty chłopie majaczyła, zmiany nie nadeszły od kilkudziesięciu lat, nie nadejdą przez kolejne No za wyjątkiem tego na do zidiociali Polacy a przynajmniej ci co za Polaków sie uważają np maciarewicz, komorowski( morderstwa i troski), uda( cham i obłuda), czy tez kaczor, którego Polacy rodzinkę niestety uratowali z getta żydowskiego… pamięć mu teraz szwankuje po wkładaniu w zwieracz kolejnym karierowiczom., na ministerialnych posadkach…
    Angole są sterowani przez citi of london i łoże masońskie z nazistom Jakubem Rotschwildem na czele , więc jak tu piszesz ” Polska emigracja” gowno ma tu do robienia i zmieniania, skoro idioci nawet nie znają narodowości prezydentów wybieranych czy to z PiS czy Po bo to zawsze chazarsko żydowsko syjonistyczne gowno. Najpierw niech zachamuja polski deficyt, spłaca długi kraju dolarami z rezerw bo niedługo dolara zbankrutują banksterzy z citi of london oraz wartburg, bloomberg, rockefeller, Rotschwild i będziemy mogli dupę rezerwami polski wycierać, ale Żyd chazarski aron bucholtz vel Leszek Balcerowicz nadal siedzi w radzie i szykuje z mordercom sorosem kolejne deficyty i długi polski.
    Polska obecnie jest bardziej zadłużona od Grecji zatem lepiej emigracja wielka nie h zmieni polskie realia nie brytyjskie.., bo gowno zostanie jak od 1939 do dzisiaj, kiedy to świnie z usraela na terenie pilski mogą strzelać do Polaków legalnie!!

 2. A wiecie co mnie od jakiego czasu zastanawia? Dlaczego GADY „z wyzszej polki” wcielajace sie w postaci zenskie wybieraja sobie wyglad babochlopow? Np. Hillary Clinton (Clintonowa to i w zachowaniu przypomina wladczego mezczyzne), Barbara Bush, krolowa Elzbieta, ksiezniczka Malgorzata …… Takie jakies one malo kobiece….

  1. zydosaksonki nie maja przewaznie gory ani dolu, w stanach to plaga wiele robi sobie silikony z braku normalnych genow, czekac tylko jak dol beda sobue powiekszac cos strasznego no coz jak sie mieszaja ze wszystkim glownie skosnymi arabskim to maja, na glupote nie ma rady

  1. GMOś już ich niedługo piekło pochłonie, o ile coś takiego istnieje 😀 inna sprawa, że już dawno powinni zebrać to na co zasłużyli swoją wredna działalnością. TAK SIE STANIE!

   1. nasi z saturna moga tylko ich unicestwic i to systematycznie robia przydaloby sie szybciej no ale coz odleglosci sa spore

 3. Konferencja „SZCZEPIENIA XXI WIEKU”

  ”W obliczu niekorzystnie zmieniającej się sytuacji odnośnie szczepień w naszym kraju postanowiłam zorganizować Konferencję „Szczepienia XXI wieku” z udziałem najbardziej znaczących ludzi w Polsce, którzy zajmują się tym tematem, tj. m. in. profesor Dorotą Majewską, Justyną Sochą, dr Jerzym Jaśkowskim, Jerzym Ziębą.
  Zapalnikiem dla decyzji o zorganizowaniu tej konferencji była informacja w mediach, że jest pomysł, by odbierać rodzicom dzieci za brak szczepienia… W ten sposób przekroczono moją granicę, swoistą czerwoną linię w ograniczaniu wolności Ziemian, Polek i Polaków. Są grupy, które uzurpują sobie prawo do podejmowania ryzykownych decyzji w imieniu obywateli świata; którym się wydaje, że mają legitymację dosłownie do wszystkiego, choćby najbardziej absurdalnych posunięć. Najwyższa pora, by powiedzieć temu wyraźne, głośne NIE i wyrazić swój sprzeciw przeciwko osaczającym praktykom, odbieraniu prawa naturalnego rodzicom do decydowania o swoich dzieciach.
  Dodatkowo od lat nauka niezależna krzyczy, jak bardzo toksyczne są dzisiejsze szczepionki. Substancje dodawane do szczepień dla niemowląt i małych dzieci są śmiertelnie niebezpieczne i stanowią zagrożenie dla zdrowia i życia. Trudno pojąć, jakim prawem kierują się dziś ci, którzy narzucają rodzicom przymus podawania dzieciom tych toksycznych kompilacji.
  Moim celem jest, by Konferencja „SZCZPIENIA XXI WIEKU” zakończyła się obwieszczeniem „DEKLARACJI WARSZAWSKIEJ – Karty wolności wyboru w przyjmowaniu tzw. szczepień ochronnych” (pod linkiem: http://fundacja-qlt.pl/…) przedstawiającej wolę Narodu w odniesieniu do szczepień. Zostanie ona rozesłana do wszystkich organów państwowych w Polsce i najważniejszych instytucji na świecie. Wcześniej (ale też później) zbierane będą pod nią Wasze / Państwa podpisy.”
  http://fundacja-qlt.pl

  CO: Konferencja „SZCZEPIENIA XXI WIEKU”
  GDZIE: UKSW, Warszawa, ul. Dewajtis 5
  KIEDY: 26 sierpnia 2017 w godz. 9:30 – 20:00

  ZGŁOSZENIA NA KONFERENCJĘ proszę przesyłać na adres: fundacja.qlt@wp.pl

  1. nic nie zrobicie, nie po to 1000 lat was rozmiekczali dzuzusem zebyscie nie byli w stanie zabijac wrogow slowian, enaile nic nie zrobia a kibole sa za tepi zeby pojac powage sytuacji

   1. GMO 33 też cię lubią 🙂 ale Jezus nikogo nie rozmiękczał , pokazywał wskazywał co poniektórym drogę , kto chciał to skorzystał i tyle i już , nie trzeba uzyć miecza i obcinac głów by coś komuś pokazać czy też udowodnić , to kolejne wywłaszczenie siłą i tyle , niczego nie uczy niczego nie naucza , nie ma żadnego postępu.

    To znowu użycie siły a wystraczy mówić nie głośno , uwierz wystarczy a pochowają się ze wstydu na swych planetach .

   2. Tak,

    wystarczy mówić głośno „NIE!”.

    Ale by tego heroicznego aktu dokonać, trzeba być oczyszczonym z lęków. A to nie jest proste, bo z każdej strony jesteśmy technologicznie atakowani niskimi wibracjami.

    Ludzki umysł potrafi jednak dokonywać „cudów”. W Polsce pojawia się coraz więcej heroicznych istot. Już setki tysięcy Polaków miało odwagę powiedzieć systemowi:

    NIE ZASZCZEPIĘ MOJEGO DZIECKA

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/04/27/wielka-zmiana-w-praktyce-400-proc-wzrost-liczby-nieszczepiacych-polakow/

   3. „Już setki tysięcy Polaków miało odwagę powiedzieć systemowi:
    NIE ZASZCZEPIĘ MOJEGO DZIECKA❗”
    —————————————————-
    Kilka dni temu dodalam link do video o szczepionkach. Wedlug autora kazda rodzina ma widelki czasowe na zaszczepienie swojego dziecka. Okazuje sie, ze jest to czas od narodzin, czyli pierwszego dnia zycia do ukonczenia przez dziecko 19 roku zycia. Radzi, aby kategorycznie nie odmawiac i nie narazac sie na reperkusje, ale umiejetnie grac na zwloke, powolujac sie na [podane przez autora] paragrafy.

 4. Witam😍 jestem sobie teraz na wakacjach u rodziny pieknie lasy, jeziorspiewaj,ptaszki spiewaja super sprawa. A ta moja rodzina, dobrzy ludzie i nawet wyksztalceni😉a siedza tylko przed tv i ogladaja gadajace glowy zrodzina ktore im mowia co maja myslec i jak ich zasilac nienawiscia. Szkoda mi bardzo tej rodziny ale nie sposob do nich dotrzec tak sa zaczarowani. na kazda probe reaguja agresja i nawet nie sluchaja. Jak pomysle, ze niedawno ja tez tak jak zombi zylam to radosc mnie ogarnia😃 tez tak sie stalo dzieki TAW i wszystkiemu i wszystkim co tu przeczytac mozna. Pozdrawiam wszystkich z mazowieckich lasow🌲🌳🌿🍁🍄🐜🐛🐓🐄

  1. Dziękuję, Alu. Miłego wypoczynku! 😍

   (Pozwólmy żyć ludziom w ich zaczarowanym świecie.
   Nie jesteśmy ich bogami. Akceptacja.

   Polskę i tak realnie zmieni nie nasze pokolenie, ale dopiero ci, którzy teraz się rodzą. To znaczy ci spośród nich, którzy nie zostaną zaszczepieni.)

  2. z drugiej strony bycie obojetnym konczy sie najazdem i utrzymywaniem nachodzcow wiec lepiej interesowac sie polityka bo pozniej przy wizycie na komendzie czy w szpitalu moze okazac sie ze nas uwiezia albo nie wylecza

 5. Wielka Zmiana w praktyce – nie w teorii❗ ✋😀 i toż toż miałam na mysli mówiąc wiara znaczy ufność 🙂 ale słowa ost tak mi uciekają aby trafnie opisać co chce przekazać mam nadzieję że w tych ważnyh sprawach , kluczowych piszę jasno i wyraźnie .

 6. wystarczy mówić głośno „NIE!”.

  otóż to ja przecież pisze zadaja mi ból (nie jestem w stanie go opisać ) ale boli , lasują mi mózg , a mimo to wstaje coraz słabsza ale wstaje i robie to co robie czyli mówię głosno NIE !

  I dopóty jestem będę to robić mówić NIE !

  Cóż fakt ja jestem już poza strefą strach , ale bół fizyczny i ten niefizyczny czuję , jednak nie ma już odwrotu nie ma , dość .

  Kochani na prawdę nie stać nas już na” głupotę” …..

  1. Przepowiedzenie rozłamu nie było wcale trudne, przestrzeń aż buzowała tą informacją. Pierwsze ruchawki w PiS-ie poczułem pod koniec grudnia. A kiedy kilka tygodni temu PiSałem „odezwę” do PiS-u, to aż mi smartfon podskakiwał – tak buzowało buntem 😁 Wiem, że niektórzy pisowcy mnie czytają, może pomogłem komuś w przyspieszeniu podjęcia jedynie słusznej decyzji?… 😜

   *

   PiS już raz przejechał się na przyspieszonych wyborach…
   Jeśli chcą powtórkę z rozrywki…, szczęść im Boże!… 😀

   Szantaż Prezesa mówi nam jedno:

   Kaczyński sprzedał Naród żydowskim koncernom w zamian za mglistą (bardzo mglistą) obietnicę ujawnienia szczegółów zamachu smoleńskiego.

   Ten człowiek jest bardzo niebezpieczny, bo jest zahipnotyzowany – i wiedzie Polskę na zatracenie…

   Na szczęście dla nas w listopadzie może nastąpić ważny zwrot w życiu Prezesa, a od maja przyszłego roku katolicka Polska zacznie się sypać…

   Tak czy owak, IDZIE NOWE – i nikt tego nie zatrzyma…

   *

   Tajne info dla wicemarszałka Brudzińskiego:

   Proszę przekazać Prezesowi, że zawiedzie się amerykańską (czytaj: żydowską) obietnicą wyjaśnienia Zamachu Smoleńskiego.

   „Amerykanie” nic mu nie wyjaśnią…

   Dlaczego?…

   1. Amerykanie nic nie wyjaśnią, bo za zamachem stoją.
    IDZIE NOWE ❤ 😀

   2. Jaki wzrot w życiu Prezesa? Czyżby chodzi o śmierć przepowiedzianą przez Jackowskiego?

   3. W przepowiadanie śmierci się nie bawię. Piszę, co widzę. A widzę trudny listopad dla Prezesa. Pewnie wtedy dojdzie do oficjalnej rebelii w partii. Plus inne sprawy.

    Gdyby Prezes był mądry, o co go nie posądzam, natychmiast nawiązałby kontakt z panem premierem Jerzym Ziębą…
    Dla naszego oraz własnego dobra…

   4. Dziwię się głupocie Kaczyńskiego, ponieważ jeśli dojdzie do przyspieszonych wyborów na pewno nie będą mieli większości bezwzględnej w Sejmie. A wylecą na pewno Nowośmieszna oraz PSL. Nie wiem, czy wiesz TAW, ale Potocki założył właśnie Partię II RP i już ma ok. 20% poparcia, więc weszliby do Sejmu. PiS ma jedyne wyjście- (tak samo jak PO, ponieważ obie partie są w masonerii) -zawiązać koalicję z PO. Kukiz’15 na pewno się nie zgodzi na koalicję. Więc masoneria dokona samobójstwa. I to wielkiego! A nie wiadomo, czy jeszcze inne partie nie wejdą do Sejmu.

   5. I oto własnie chodzi! PO wie, że skompromitowałoby się w oczach społeczeństwa.

   6. Dlatego że sam wie wystarczająco dużo ale ukrywa to przed opinią publiczną. Kiedy to sie wyda to będzie koniec J.Kaczyńskiego.

 7. TAW, temat śmierci się wywołał – przykład działania energii wzorcowej! Dla mnie ,,sprawa Wołyńska” jest wysoce zastanawiająca – mind control mi się nasuwa!
  PALEC BOŻY, BANDEROWIEC PADŁ MARTWY, GDY GLORYFIKOWAŁ UPA
  .https://www.youtube.com/watch?v=yZ9GdkBaSDo
  Wiemy, że szans nie ma – ale tusk szykuje połaczenie nowoczesnej z po, czyli wychodzi- JUŻ PO NOWOCZESNEJ 😀
  NASZA POLASZA – dla Niej JEDNOCZMY SIĘ ❤

   1. Śpiew Ptaka ❤ Pisał kiedyś o Ziębie- to już teraz najbardziej rozpoznawalny GŁOS LECHICKIEGO SERCA, MILOŚCI DO DRUGIEGO, ROZSĄDKU I ROSNĄCEJ ŚWIADOMOŚCI ❤
    szukałam upajając się CUDOWNĄ POEZJĄ- Śpiewem Ptaka i znalazłam to PIĘKNE PRZESŁANIE ❤

    Przeciw nienawiści
    11 lipca 2016Bez kategorii

    Przyszli niespodzianie

    Wywlekli z domów

    Mordowali z okrucieństwem

    Nie szczędzili nawet dzieci

    Wszystko w imię nienawiści

    Do innej nacji

    Przecież jesteśmy jedno

    Nie da się zrozumieć

    Ale trzeba wybaczyć

    W imię miłości

    Silniejszej niż nienawiść

    By na grobach zakwitły kwiaty

    By człowiek kochał człowieka

    Pamięci pomordowanych na Wołyniu

  1. Elaszko,

   sprawę ukraińską trzeba ZAWSZE ROZPATRYWAĆ W KONTEKŚCIE żydowskim, amerykańskim i niemieckim.

   Stapan Bandera był bandytą szkolonym przez Niemców, czytaj: Amerykanów, czytaj: żydów.

   Stapan Bandera był członkiem Wehrmachtu:

   utworzył (za czyje pieniądze?…) słynny „ukraiński” batalion „Nachtigall” (=Słowik) – jedną z Drużyn Ukraińskich Nacjonalistów w ramach Wermachtu.

   https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Batalion_„Nachtigall”

   Po wojnie Bandera mieszkał w… Monachium (!), w amerykańskiej (!) strefie okupacyjnej, ukrywając się pod nazwiskiem Stefan Popiel. Jego ochroniarzami byli… byli esesmani.

   W 1959 r. Chruszczow nakazał likwidację Bandery. Zamach został wykonany 15.10.1959 r. w Monachium. W przeddzień swojej śmierci Bandera spotkał się tam z przedstawicielami… BND (wywiad RFN).

   *

   A kto finansował Hitlera?…

   Za czyje pieniądze została wywołana druga wojna światowa?…

   Teraz dokładnie te same rodziny finansują przerzut państwa położonego w Palestynie na zachodnią Ukrainę…

   Puste na razie samoloty już latają (kilka razy dziennie) na trasie Kijów-Tel Awiw.

   1. Mała poprawka do przedstawionej przez TAW powszechnie błędnie przedstawianej historii. Mówienie tu o Żydach zwykle ciemnoskórych Semitach jest błędne. Takie uproszczenie niestety pochodzi z Biblii, gdyż powinno się mówić Jude. Juda to imię hebrajskie i pisano je w ten sposób: יהודה, czyli JHUDH lub JHWDH. co znaczy wyznawcy JHWH, bo środkową literę można oddać, jako, „U” ale też, jako „W” tak jak jest w imieniu Bożym JHWH (יהוה). a to jest właśnie zwykle popełnianym, mylącym uproszczeniem, jak sądzę krzywdzącym religijnych semitów – Żydów, na dowód czego wraz ze Słowianami stali się głównymi ofiarami korporacyjnego Holoukaustu w czasie IIWŚ. Tu jednak mowa o Chazarach – białych Azjatach, odwiecznych najemnych wojownikach, tylko historycznie religijnie, równie zresztą mylnie identyfikowanych z Żydami, najemnie wykorzystywanych np. przez starożytny Rzym jako wojska do krwawej xrystianizacji i walk ma europejskim kontynencie. Nomen omen po upadku Rzymu, ci najemnicy mówiący, obcym, gardłowym językiem Idisz rozlali się po zachodniej i południowej Europie, wykorzystując upadające państwo Franków. W ten sposób między Lechią i państwem Franków powstały najpierw Xiestwa, a później państewka zwane Alemanią ( od Alemana ), Germania – co po rzymsku oznacza biali bracia, Niemcami ( od wojowniczego plemienia z Hestii, które w milczeniu mordowało, xrystianizując ( nawracając na porządek w którym rządzą Xsiążęta i Xsięża ) Słowian. To ten lud od zawsze żyjący z wojenki, haraczu, napadów i mordowania wyznający plemienną, talmudyczna religię opanował po upadku Rzymu ówczesny i obecny porządek tak w Europie jak i po upadku południa w Stanach.

   2. „Germania – co po rzymsku oznacza biali bracia”
    ———————–
    Biali? Nie spotkalam sie z czyms taki, ale prawda jest, ze GERMANUS po lacinie, to brat, sasiad

  2. NASZA POLASZA ,też mi to wpadło w ucho,mówiła to na harmoni kosmosu Marzena Bielinska ( „Sarah Mata do Polachów” ) . Kurcze ale męczy mnie jedna rzecz-dlaczego ona mówiła że mamy smoczą krew? gady? hmmm

   1. Smoki są kojarzone z ogniem, Dewan Ogar – Boskie Światło-Ogień -Ichor – czyli boska krew która oznacza jarzącą energię oraz moc-myśl-wiedzę przenikającą wszystko co istnieje.
    Dzieci Słońca-Suńca – jako jego wielki dar czyli Wiano oraz dalej jako wiano Sławy-Sławuny – Znającej Słowo, inaczej Dzieci-Dziedzice Souarożica – Swarożyca – czyli Słońca gwiazdy gorejącej.
    Wiecej znajdziesz u CB.

   2. swarog =zeus, swarozyc =hefajstos oboje z teamu naukowego z andromedy zakladajacego zycie na kolejnych planetach, posejdon=nasz neptun opiekowal sie nami na atlantydzie, niestety zatopionej przez ksiezycowego kim dzong una yahwe w chwili zlosci 11600 lat temu z nami na pokladzie oczywiscie, i jak zawsze ksiezycowy azjata nie przepusci zadnej okazji gdzie moze zmniejszyc nasza liczebnosc

   3. smocza czyli skosna krew maja azjaci zydzi i araby nasze biale geny sa z andromedy – galaktyki bialej rasy, w mlecznej galaktyce dopiero zaczynamy wiec jestesmy pionierami tutaj wiec chwala nam za nasza odwage w zmaganiu sie z reptylstwem wszelkiej masci i tresci

   4. Tak , ona mowila” Pamietaj, masz w sobie Smoka- Czarodzieja”
    Tez nad tym mysle…

 8. https://medianarodowe.com/sensacyjne-posuniecie-premiera-izraela-netanyahu-wsparl-wegierskiego-premiera-orbana-przeciwko-sorosowi/

  Na osobiste polecenie prezesa Rady Ministrów Izraela – Benjamina Netanyahu – ministerstwo spraw zagranicznych w
  niedzielę wycofało oświadczenie wydane poprzedniego dnia przez ambasadora tego kraju na Węgrzech, który wezwał premiera Węgier Viktora Orbána i jego partię do wstrzymania kampanii plakatowej przeciwko żydowsko-amerykańskiemu finansiście George’owi Sorosowi – podał „Haaretz” – założony w 1918 r. najstarszy dziennik wydawany w Izraelu. Zdaniem ambasadora, wymierzona przeciw Sorosowi kampania plakatowa miała „napędzać antysemityzm”.

  W ostatnich dniach rozpowszechniono na Węgrzech tysiące plakatów z podobizną finansisty i napisem „Nie pozwólmy Sorosowi mieć ostatniego zdania” (lub „śmiać się jako ostatni”). Tymczasem rzecznik MSZ Emmanuel Nahshon wydał oświadczenie, które uchyla się od krytyki Orbána i ostro krytykuje samego Sorosa, używając twierdzeń podobnych do tych, które zostały sformułowane przez węgierski rząd.

  – Izrael ubolewa nad każdym przejawem antysemityzmu w dowolnym kraju i utożsamia się ze społecznościami żydowskimi będącymi ofiarami nienawiści. To był jedyny cel oświadczenia wydanego przez ambasadora Izraela na Węgrzech – czytamy w oświadczeniu. – W żadnym wypadku jednak oświadczenie nie miało na celu krytyki działalności George’a Sorosa, który nieustannie podważał demokratycznie wybrane rządy Izraela, finansując organizacje które znieważają państwo żydowskie i starają się zaprzeczyć jego prawu do samoobrony.

  Benjamin Netanyahu ma spotkać się z Orbanem w Budapeszcie 18 lipca w trakcie pierwszej wizyty premiera izraelskiego na Węgrzech w od 30 lat. Dzień po spotkaniu Netanyahu i Orbán planują razem spotkać się z władzami Czech, Słowacji i Polski.

   1. No- ciekawe dlaczego? 😉
    ,,Naukowcy potwierdzają, że wcześniejsza nazwa Polski to Lechia, są na to jednoznaczne dowody, można o tym przeczytać w wielu książkach i publikacjach naukowych. Przed katolicką Polską istniała Lechia, dziś ten fakt za wszelką cenę próbuje się zataić, zepchnąć w niepamięć. Chce się nam narzucić myślenie, że dopiero od momentu chrztu Polsku nasz Naród tak naprawdę rozpoczął swoje funkcjonowanie!

    Oto fragment Księgi Sędziów ze starego testamentu, rozdział 15.

    ,,Wtedy Filistyni wyruszyli i rozbili swoje namioty w Judzie, a robiąc wypady, docierali aż do Lechi. Pytali ich mieszkańcy Judy, dlaczego nas atakujecie? A oni odpowiedzieli przyszliśmy, żeby pojmać Samsona i postąpić z nim tak, jak on postąpił z nami. Wtedy około trzech tysięcy mieszkańców Judy udało się do jaskini skalnej w Etam i powiedziało Samsonowi czy ty nie wiesz, że Filistyni teraz nami rządzą? Coś ty zrobił? A on odpowiedział: Postąpiłem z nimi tak jak oni ze mną. A oni na to Przychodzimy, żeby cię związać i oddać w ręce Filistynów. Rzekł im Samson przysięgnijcie mi tylko, że nie zamierzacie mnie zabić.’’

    ,,Odpowiedzieli mu: Nie, chcemy cię tylko obezwładnić i oddać w ich ręce, ale nie zamierzamy cię zabijać. I związawszy go dwoma nowymi powrozami, wyprowadzili go z jaskini skalnej. Kiedy przybył do Lechi, Filistyni na jego widok zaczęli wznosić radosne okrzyki. Wtedy duch Boga zawładnął nim, a powrozy, którymi był skrępowany, stały się nagle jak spalone włókna lniane i opadły z jego ramion. Znalazłszy szczękę oślą, jeszcze świeżą, chwycił ją i zabił tysiąc mężów. I powiedział Samson: Przebiłem ich oślą szczęką, oślą szczęką zabiłem ich tysiąc. Wypowiedziawszy te słowa, odrzucił oślą szczękę, a miejsce owo nazwano Ramat-Lechi.’’

    ,,Kiedy zaczął odczuwać pragnienie, modlił się tak do Boga: Poprzez ręce twojego sługi Ty sam dokonałeś tego dzieła ocalenia. Czyż dopuścisz, żebym teraz skonał z pragnienia albo dostał się w ręce tych nieobrzezańców? I rozwarł Bóg szczelinę, która się znajdowała w skale w Lechi, i wypłynęła z niej woda. Kiedy Samson ugasił pragnienie, ożywił się i nabrał nowych sił. Dlatego nazywa się to źródło: En-Hakkore [to znaczy: źródło Powołującego]. Bije ono do dnia dzisiejszego w Lechi.’’

    Polacy mają wolność i szlachetność w genach po swoich przodkach Lechitach, którzy istnieli długo przed narodzeniem Jezusa z Nazaretu. Wygląda na to, że Polacy to najstarszy lud Europy i jeden z najstarszych na naszym globie. To jest powód, dla którego od zawsze próbowano niszczyć Polskę i Polaków. Współczesne elity znają historię świata, nam podaje się zafałszowany jej obraz jednak Masoni wiedzą doskonale, jaka była prawda. Boją się Polaków, narodu Panów, władców i ludzi wybranych przez Boga. Drogi Czytelniku jestem dumny z bycia Polakiem a Ty?”
    http://globalne-archiwum.pl/polska-to-potezna-lechia-istniejaca-setki-lat-przed-chrystusem/

   2. jestesmy pelasgianami z andromedy pozniej juz roznie nazywanymi, ciekawe ze smolen tak pelagie osmieszal , programowanie ?

   3. Tu nie chodzi tylko o Polskę tylko o białych ludzi, Słowian potomków. bardzo starodawnego ludu, który żył na Ziemi razem z reptylianami, to jest potomkami inteligentnych gadów. To gadzie, hybrydowe potomstwo żyło razem z tubylcami na Ziemi jeszcze kilkaset lat temu. Ukrywają się przed ludźmi pod ziemią, bo jesteśmy dla nich niebezpieczni, zbyt brutalni i durni. Gady żyły kiedyś razem z człowiekiem, ale sposób ich rozmnażania – odżywcze, życiodajne JAJA spowodował po potopie stale wzrastający na nie popyt. Aby uratować ginący gatunek próbowano jego humanoidalnej hybrydyzacji, która miała doprowadzić do stworzenia nowego gatunku ludzkich władców. W tym właśnie celu powstały kolejne Edeny w Afryce, Azji, Ameryce, gdzie tworzono ludzkie hybrydy. To dlatego obecne ludzkie gatunki hybrydowe mają różny kolor skóry, zwykle są jednak niskie ( patrz znalezione w Peru ich szczątki ), drobne, sprawne, mają proste ramiona, długie wątłe szyje, inną budowę i kształt czaszek i charakterystyczne długie palce i krew RH minus. Między gatunkami tzw. smoków i tubylców wielokrotnie w przeszłości toczyły się krwawe wojny, a ich widoczna pozostałość, to miedzy innymi mur chiński, którego okna strzelnicze skierowane są na charakterystycznie chińską stronę. Człowiek tylko pozornie, liczebnie ( stale się mnożąc) wygrał, jeżeli w ogóle można mówić o jakiejkolwiek wygranej te wzajemne historyczne potyczki i od dawna niewolniczo egzystuje pod ukrytym, reptyliańskimi o piramidalnej strukturze marionetkowymi rządami prawie nie rozpoznawalnych dla plebsu hybryd lub ich wybranych najemników, co również u nas ma niezmiennie miejsce. To dlatego ICH powszechnie reklamowane wśród elit religie sekretnie ( odwetowo ) promują spożywanie ciała i krwi syna człowieczego, który tak naprawdę doprowadził do zniknięcia z powierzchni ( faktycznie wnętrza Ziemi ) ogromnej ilości reptoidalnych gatunków zwierząt doprowadzając do nadal trwającej cichej wojny. To oni i ich humanoidalni potomkowie przez wieki i tysiąclecia doprowadzając do perfekcji hybrydyzacje występowali wśród nas jako prawdziwi religijni bogowie zawsze tworząc religijne, tubylcze wojny, narody uprzywilejowane i te przeznaczone do depopulacji lub naturalnie ludzkimi rekami, kłamstwem i podstępem eksterminacji w imię dobra własnego i przetrwania własnego gatunku.

   4. blade pierdoly znowu z history channel typu moze poszli do lasu a moze schowali sie w studni, mor chinski to ochrona chinczykow przed ich ostrzejsza wersja mongolami, jak patrzysz na azjate to widzisz jakac perfekcje czy raczej plaskie waskie laski z wezowymi glowami z defektami oczu ucha kosci postawy myslenia odczuwania… ?

   5. Nie mogę znaleźć filmiku , który w zasadzie też mógły zmienić patrzenie co po niektórych na Historię , w filmiku tym udowodnione jest że nasze Piramidy zostały rzekomo specjalnie zakoane ? przez Hitlera .

    Oczywiście że chodzi o Polske ja Tylko proszę , żeby nie siać tu nikomu tak mi się wydaję niepotrzebnego zamieszania z tymi grupami Krwi może źle ale wydaje mi się że jest to tzw zamknięta ul i nie prowadzi do niczego dobrego.

    odkrywanie prawdy , korzeni oczywiście jak najbardziej jest ważne . To jest Historia i powinna wyjść na jaw ale to już jest dla mnie bynajmniej inny temat ważny ale inny.

   6. –> do TAW
    Rzecz w tym, że dla wszystkich ( całego bez wyjątku ludzkiego plebsu ) jest to oczywista tajemnica , również religijna tajemnica. Bo wiadomy hybrydowy bóg Mojżesza, który sam był tak zewnętrznie inny, że w obawie o jego przyszłość podrzucono go jak kukułcze jajo ówczesnym wężowym władcom, podobnie upodobał sobie ten dziwaczny lud, który wyprowadził z zagrabionym bogactwem Egiptu na pustynie pod nadal religijnie i historycznie ukrywaną górę Serabit al Chadim, ówczesne miejsce pobytu swego hybrydowego pana, syna boskiego alchemika i metalurga Tubal Kaina, zwanego w księdze sprawiedliwego Jetro, gdzie była i nadal jest słynna świątynia bogini Horeb. Obecnie w Izraelu żyje dosłownie garstka wspomnianych tzw. prawdziwców, tylko 3 -5% Żydów tzw. sefardyjskich hybryd, potomków czarnej, iluminowanej tą tajemnicą szlachty, którzy wiedzą, informacją, sprytem i sekretnymi układami posługują się tak naprawdę całą 95 – 97% populacji chazarskich tubylców. To ci są jedynie widoczni i niby uprzywielejowani, a trzymająca wiedzę i władzę grupa jest starannie ukryta ( bystra, niska, spokojnie żyjąca swoim życiem i dziwacznie dla wszystkich uprzywilejowana ), związana przymierzem hybrydowej krwi z całą rozsypana po całym świecie resztą w piramidalny sposób budującą skrycie swą globalną, korporacyjna potęgę. To oni mentalnie przy pomocy stworzonych do tego celu służb specjalnych i religijnych i swoich oficjalnych przedstawicieli rządzą dyskretnie całą resztą tubylczej populacji Żydów przymykając OKO na wielość ich licznych związanych z hybrydyzacją gatunków i zmieszaniem informacyjnych pól występków i nieprawidłowości.

  1. –> Zdziwiona
   Smoki kojarzą się z ogniem w ich oczach, gdyż drapieżniki żywią się ciałem i krwią syna człowieczego, a to powoduje, jak słusznie mawiają legendy o wilkołakach świecenie się ich oczu w ciemności, co zresztą potwierdzają współczesne informacje z Rosji, gdzie wyjaśniono prawdziwie odmładzające praktyki współczesnych rosyjskich i nie tylko zresztą elit i celebrytów –> https://youtu.be/P6ze9zKlyOk?list=FLHS6jF0lXrvyfCi7Rsa77tg
   Z czego JHWH kazał wybranemu narodowi składać ofiary całopalne, a z kogo Abraham, taką ofiarę próbował swemu bogu uczynić. Zastanówmy się zatem komu zapach pieczonego mięsa ( np. baraniny ) czyni prawdziwą przyjemność – wyłącznie drapieżnikowi żywiącemu się mięsem. Ich potomkowie o humanoidalnym wyglądzie nadal to robią i na świecie giną rok w roku miliony dzieciaków!

   1. oj zjadlbym wolowinke pieczona palce lizac wlasnie spojrzalem w lustro zaswiecily mi sie oczy bestii

   2. Nooo pewniem:) Zastanawiającwe tylko skąd się biorą takie brednie. Oczy się świecą…mmmm to musi być we łbie siano ciekawe co wywołuje zapłon? Próba podjęcia myślenia i styki się grzeją , czy jak????
    A kim zatem jest duch ognia Raróg co? Chyba coś się wam pomiszało bo to właśnie ON objawia się pod postacią drapieżnego ptaka najczęściej Sokoła, ognistego smoka albo też ognistego wichru.

   3. Iskrzace, blyszczace oczy maja tez Istoty swietliste : BLASK OCZU !
    To pewnie „inny” blask ?

   4. A kim zatem jest duch ognia Raróg co?

    Zdziwiona
    Dziekuje za przypomnienie o RAROGU !

 9. Kliknąlem, że lubię ten post, tzn. artykuł, ale to jakiś koszmar. To się nie mieści w głowie i nie tylko w głowie. Masakra! Na szczęście mamy czasy wychodzenia na jaw prawdy i czasy oczyszczenia.

  Melanie to wielka osoba. Super, że miała odwagę nie milczeć. Tacy ludzie to zaczyn końca ery, ery fałszu. Czas prawdy się zaczął. Pozdrawiam. Słuchajmy śpiewu ptaków. To zawsze działa pozytywnie. Pozdrawiam..

   1. Fayne 🙂

    Gratuluję.

    Tak, są dwa światy:
    wirtualny/syntetyczny matrix
    i organiczne Życie 🌳🌲🔆🌲🌳

    Teraz pociągi się rozjeżdżają i trzeba wybierać, bo nie da się siedzieć w obu jednocześnie – zbyt duży rozrzut wibracyjny. Cwaniaczki, które postanowiły przezornie uwić sobie gniazdko i tu, i tu, czyli żyć w hipokryzji, będą fixować – ich ciała tego nie wytrzymają.

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/09/30/rozdzielanie-sie-naszej-rzeczywistosci-nelly-radwanowska/

   1. Tak ja też mam wrażenie, że tam dzieje się coś bardzo istotnego , gdzieś trafiłam na wpis że tam znajdują się „schody do nieba „oczywiście to przenosnia , ktoś coś może próbował w ten sposób nam przekazać .

   1. GMOsiu GMOsiu hahahahaha, a wiesz co? a Miłuje Ciebie Ja

   2. Sposrod „moznych tego swiata” najbardziej „szarakowa uroda” wyroznial sie Zbigniew Brzezinski.

   3. nic nie pobije azjatow w szarakowym wygladzie ale np zona mlodszego busha tez raczej w szaraka

   4. „zona mlodszego busha tez raczej w szaraka” — rzeczywiscie, cos w tym jest, a co do szarakow….. w powyzszym wpisie chodzilo mi o bialych szarakow

   5. na szczescie moga sie tylko klonowac i jest ich pare tysiecy na ziemi ale zabawki maja niezle spodki pistoleciki plazmowe przechodzenie przez sciane udawanie np zolnierzy lekarzy, spodki udajace samoloty, obraz marii w czestochowie ma wiecej z szaraka niz bialego czlowieka, 20 dzieci ginie dziennie w polsce, czy wszystkie laduja w arabskich burdelach czy moze czesc w spodkach

 10. „Polskę i tak realnie zmieni nie nasze pokolenie, ale dopiero ci, którzy teraz się rodzą. To znaczy ci spośród nich, którzy nie zostaną zaszcze/pieni.)” smiac sie czy plakac?

  1. Szczęśliwa DZIĘKUJĘ ❤ TAK analizuję to z MM I TYM CO NAPISAŁ TAW O GROBOWCU W PIRENEJACH!!
   BUZIACZKI 🙂

 11. –> Myśląca Inaczej
  Krew RH minus jest jedną z charakterystycznych cech, wiążących sie z innymi ( jak kolor tęczówek, kształt kciuka, twarzy, czoła czaszki, uszu, ect. dowodzących występowania na Ziemi innych gatunków w tym również humanoidalnych. Uznaje się, że jest to podstawowy dowód na istnienie historycznego faktu hybrydyzacji ludzkiego gatunku z gatunkiem reptyliańskim prawdopodobnie wcześniej występującym na Ziemi lub w jej wnętrzu, gdzie się obecnie znajdujemy.
  Obecnie żyje dużo ludzi posiadających taką krew lecz implikacji z tego faktu kompletnie nieświadomych. Nie mają oni pojęcia, że jest to zawarte ( ukryte) w ich nr PESEL jako fakt determinujący w pewnym sensie ich przyszłość, to jest zdrowie, mobilność, mentalność, skłonności, pobudliwość, wrażliwość, ect. Są jednak grupy świadome tego faktu, które globalnie władają tym miejscem niezmiennego chaosu…

  1. blade pierdoly zasadzasz, jedyna hybrydyzacja to 6000 lat temu azjaci ktorzy zostali zrobieni przez szarakow na swoje (skosne) podobienstwo z naszych bialych genow i z ich skosnych, reszta ma poskracane zycie 10 razy programowo znaczy sami sobie skracamy bo patrzymy na starzejacych sie rodzicow

  2. qrde blade

   Ja tam nie posiadam ,aż tak obszernej wiedzy , owszem nie odrzucam racji Twojej czy Gmo czy kogoś jeszcze tam.

   Ale mi nie o to chodzi . Widzę, że nie rozumiesz wiec napiszę najprościej jak umiem o co chodzi mi.

   Czyta nas tu dużo osób i pewnie w przeróżnym wieku.
   Do czego można nieświadomie doprowadzić ? Pomyśl o tym .

   Każdy z nas może ma może nie jakąś cząstkę tej krwi , ja tak sądze po wpisach Gmo może się mylę .

   ale czy to świadczy o ich człowieczeństwie lub nie ?
   Dajcie spokój

   jest człowiek i człowiek
   gad i gad
   szarak i szarak

   I co tam jeszcze jest .

   1. Mówimy tylko o DNA na poziomie ciała, a z nowej wiedzy już wiemy, że nasze DNA jest rozciągnięte również na innych gęstościach. Wiemy jeszcze więcej – że DNA nas nie determinuje, bo DNA to tylko antena.
    Antena do poboru informacji.

    I to SAMA INFORMACJA SIĘ LICZY, A NIE MARNA ANTENA❗

    Ale ludziska tej, tak prostej rzeczy jeszcze nie obczajają.

   2. ja bym nie przesadzal z tym dna nie wszystko mozna zmienic na szczescie bo by murzyni hindusi i azjaci zaraz zmienili sobie wlosy i oczy na nasze, w stanach kazdy brazowooczny chcial miec moj oczy a ja ich nie za bardzo wiec biale dna to podstawa

   3. A jak sobie antenę-DNA ustawiamy? W jaki sposób to robimy? Skoro DNA to narzędzie, warto by było wiedzieć, jak używać 😀 tymczasem nie wiemy.

    Drzewa ponoć też anteny (kształt drzewa bez liści)!

 12. –> TAW
  Na podobieństwo placu św. Piotra w Rzymie na zewnątrz planety można było dostać się wyłącznie z miejsc w pobliżu biegunów geograficznych. Planety są faktycznie pustymi w środku torusami ( energia imploduje w kształt torysa ) o kształtach geoidy, a nie kulami . Natomiast ludzkość egzystuje wewnątrz planety wraz z władającą tym miejscem reptyliańską, hybrydową rasą, która nas jak roślinki lub zwierzątka od dawna uprawia, hoduje. W tym celu ( taniej i możliwej w tym miejscu biorobotyzacji ) stworzono do pracy pierwsze hybrydy od pierwszych gigantów przekraczających kilkadziesiąt metrów, używanych do ciężkich prac budowlanych do wszędobylskich maluchów do prac w kopalniach i przy wytwarzaniu I’phonów. W ramach bieżących potrzeb ogranicza się pogłowie ras i gatunków biorobotów w danym okresie nieprzydatnych lub w tej liczbie zbyt kosztownych, Do tego celu zawsze służyły wojny, konflikty, epidemie, trzęsienia ziemi, potopy, szczepienia, farmakologia, chemia, chemtrails, ect.

  1. nasza biala swita zeusowa zyje w pustej ziemi, my na zewnatrz, wez sobie kurs szybowcowy zrob to zobaczysz gdzie mieszkasz chodz moze faktycznie nadajesz ze srodka kto wie, czesc ludzi tam mieszka z nimi to fakt, bijesz kopernika idiote na glowe

   1. –> gmozabija
    Co do Kopernika, to przypominam, że jego nomen omen dzieło wydano po jego śmierci jednak na prawie każdym jego pomniku w lewej ręce trzyma pustą w ręku sferę, a nie kulę! Wewnątrz sfery jest zawsze złota kula zwana: KRÓLESTWEM NIEBIESKIM, kþóre znajduje się nad naszymi głowami – domem stwórcy, wielkim architektem. O tym wiedzą nawet Masoni. Jeżeli to dla Ciebie mało przejdź się łaskawie do domu słynnego okrąglaka na ulicę Hożą w W-wie ( widok Google ) i nie zarzucaj mi dalej nieświadomości i pierdół
    –> TAW słusznie prawi, że DNA jest w pewnym sensie anteną w którą imploduje energia, ale jest to antena , która zbiera ze wspólnego dla danego osobniczego gatunku rezonansu zbioru morficznego myśli, pomysłów, ect. które roją się w głowach danych gatunków. Stąd dziwacznie powtarzalne ciągoty do pedofilii, homoseksualna pobudliwość, wrażliwość inaczej, ect, pewnych środowisk i gatunków.
    –> Co do świecących się oczu jak w legendach, to jest to potwierdzony fakt, a nie żadne pierdoły ( patrz zamieszczony przeze mnie link do skrótu właściwego filmu na YTo tym samym tytule wyjaśniającego ten temat całkowicie tyle że w jęz. rosyjskim . To kolejna prawdziwa legenda, mit o Kronosie, Westalkach i nieprawdobnych właściwościach komórek macierzystych występujących w ciele i krwi małych dzieci lub krwi menstruacyjnej …
    Zawsze najtrudniej uwierzyć w prawdę, zwłaszcza straszną prawdę …

  2. Ja ci powiem tak , skończyło się dość , idzie świeży powiew wiatru , idzie miłość , idzie nadzieja , idzie dobro, wszystko co nie służy odejdzie tą czy inną drogą odejdzie …. i nic mi się z tym nie kłóci i wszystko we mnie z tą myślą współgra .

  1. nazywajmy rzeczy po imieniu zadne gadziorki tylko szaraki przejmuja nowe tereny dla swoich zoltych uzywajac do tego zydow i arabow, napuszczanie bialasow na siebie ewentualnie na arabow to podstawa strategii, szarak chce wybic jak najwiecej pozeusowych bialasow i zastapic ich swoimi zoltasami, od inwazji szaraka 13500 lat temu metody nic sie nie zmieniaja

   1. –> gmozabija
    Nie szukaj wokół żadnych szaraków, bo jeśli oni faktycznie istnieją, to są kolejnymi istotami poddanymi w przeszłości zaawansowanej hybrydyzacji czyli biorobotyzacji dla swych faktycznych hegemonów przeciwko innym humanoidalnym gatunkom. Przypominam, że to nie szaraki rządzą jak chcą w sądach, szpitalach, urzędach, polityce w Polsce tylko uprzywilejowana, świadoma swoje przewodniej roli kasta hybryd i najemnej, wybranej rasy od wieków z nią współpracującej.
    Wake up gmozabija PRAWDA JEST ZAWSZE NAJPROSTSZYM LOGICZNYM ROZWIĄZANIEM …

   2. Bajki new age gurde, szarak zrobił azjate 6000 lat temu w tzw edenie który poczatkowo byl w ksiezycu, poczatkowo klonowali stabilne wersje bo wiekszosc byla choriwita z czasem jednak zrobili im ewe bo kloniwanie produkowalo coraz bardziej niestabilne wersje, ale zanim to sie stalo stabilne wersje uciekaly i ru chaly nasze z zza plotu bekarty z tych gwaltow to mongoly zydzi saksoni itd i to mordercze plemie mamy w policji sadach i urzedach

   3. „–król RaTur i Pani z Jeziora”

    SPOTKANIE…to jest klucz
    „oni” przeszkazali przez…jakis czas…

   4. Gmo szaraczku Ty :)oglądałam jakiś moment temu film dokumentalny o jedynej cesarzowej Chin no mi to bardziej pod Gada , ciekawe jest to że Budda najprawdopodobniej nosi jej typ urody,tak aż chciała sie wbić w pamięć ? dokument mówi, iż mimo tego że całe Chiny jej nienawidziły zapewne niepodstawnie, jednak to ona doprowadziła do ich mocarstwa dziś .

   5. maja napisane chinczyki ze ich pierwsze egzemplarze przylecialy na metalowych smokach(statkach kosmicznych) z nieba (ksiezyca) i to by sie zgadzalo, pierwszy zarzadca biohomoidow chinskich to reptyl mam gdzies zdjecie tego dziada zrobilem w muzeum na wystawie chinskiej, wyglada dokladnie jak te statuetki z muzeum irackiego

  2. Dosłownie klepią nas po ramieniu, jako kolejny raz zapatrzonych w swoich wiadomych, wiernych koalicjantów, zakupujących do tego cała masę uzbrojenia i surowców jednocześnie jako centralnie usadowionych za wprowadzeniem NWO, przeciwko niemieckiej Unii, chińskim interesom i Rosji bitnych sojuszników. To dlatego, tak nam prawdziwie kadzą, że faktycznie byliśmy i nadal jesteśmy bardziej bitni niż zwykle rozumni i świadomi. Oni nas teraz uzbroją i wywyższą nas pod swoim kierownictwem ponad inne narody, ale to nas będą jak dotąd zresztą wysyłać jak mięso armatnie przeciwko wybranemu wrogowi. Ameryka wygra tę kolejną potyczkę na zaplanowanych zgliszczach Niemiec, Francji i Unii jewrejskiej, ale słono za to zapłacimy, chodź w rozliczeniu jak sądzę mniej niż inne europejskie narody. Rzecz w tym, że za niszczonymi przez Saracenów Niemcami może się jak przewidują sensytywni ująć sama Rosja, broniąc swych dotychczasowych rynków zbytu i ten fakt może wywołać III WŚ między ISIS koalicją przeprowadzoną znów w Europie.

   1. Panowie, spokojnie, Ariana załatwiła i szaraków, i reptili, a nawet magów 😉
    Ariana Grande – Break Free ft. Zedd
    .https://www.youtube.com/watch?v=L8eRzOYhLuw
    A tak na marginesie – sejm uchwalił prawo wodne (a-tak na WODĘ) – wcześniej przy rzekomym puczu – uchwalili a-tak na Drzewa! Duda z Merkel rozmawiał!
    ,,Prezydent Andrzej Duda odbył dziś rozmowę telefoniczną z kanclerz Niemiec Angelą Merkel. Szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski poinformował, że rozmowa toczyła się wokół niedawnego szczytu Trójmorza, szczytu G20 oraz o rozmowach z prezydentem USA Donaldem Trumpem.

    – Politycy podzielili opinię, że Inicjatywa Trójmorza ma proeuropejski charakter i przyczynia się do spójności Unii; oboje wyrazili też satysfakcję z wizyty prezydenta Trumpa, potwierdzili wolę silnej więzi euroatlantyckiej i odnotowali, że prezydent USA w Warszawie jasno zadeklarował gwarancje dla bezpieczeństwa w ramach NATO – poinformował Szczerski.

    Jak zaznaczył, „szczyt G20 kanclerz uznała za sukces i pogratulowała sukcesu szczytu Trójmorza”.”

    Szydło na Węgrzech spotyka się z Netanjahu.
    Premier Izraela Benjamin Netanjahu rozpoczął wczoraj czterodniową wizytę na Węgrzech. To pierwsze takie wydarzenie od 30 lat. Jutro spotka się z szefami rządów Grupy Wyszehradzkiej.

    Przed przybyciem premiera Izraela Benjamina Netanjahu na Węgrzech pojawiła się kampania plakatowa przeciwko Georgowi Sorosowi. Ten urodzony na Węgrzech finansista żydowskiego pochodzenia majątku dorobił się na spekulacjach walutowych. Od wielu lat finansuje różne lewicowe projekty, promujące tzw. aborcję, eutanazję i ideologię gender. Oskarżany jest także o wywołanie kryzysu migracyjnego.

    Politolog Grzegorz Piątkowski przypomniał, że to nie jedyne zarzuty wobec Georga Sorosa.
    – Swego czasu zaatakował walutę Wielkiej Brytanii, doprowadzając to państwo do kryzysu. Teraz doprowadza do kryzysu związanego z imigrantami. On niestety finansuje wiele podmiotów społecznych, które wprowadzają bardzo dużo zamieszania, które cały czas chcą, aby byli imigranci przyjmowani zupełnie bez żadnej kontroli – podkreślił Grzegorz Piątkowski.

    Niemalże w całych Węgrzech pojawiły się billboardy przedstawiające podobiznę roześmianego Sorosa i opatrzone napisem: „Nie pozwólmy, by Soros śmiał się ostatni”. Był na nim dopisek, że 99 proc. Węgrów jest przeciwko imigracji, co jest nawiązaniem do wyników nieważnego z powodu niskiej frekwencji ubiegłorocznego referendum na ten temat.

    – Niewątpliwie – na Węgrzech też to widać – jego wpływ jest bardzo duży i bardzo zły. Rząd węgierski rozpoczął kampanię uświadamiającą Węgrów, jak duży i negatywny jest wpływ Sorosa, natomiast nie było w tym ani cienia antysemityzmu – powiedział Piątkowski.

    Węgierski rząd został bowiem oskarżony o to, że plakaty wzmagają nastroje antysemickie. Szef kancelarii premiera – János Lázár – zapewnił jednak, że kampania nie dotyczy pochodzenia Sorosa. W zeszłym tygodniu rząd ogłosił jej zakończenie.

    – Nasz problem z Georgem Sorosem nie polega na tym, że jest pochodzenia żydowskiego – kategorycznie zaprzeczam. Ten Rząd nigdy nie miał takich intencji i nigdy nie będzie miał. Problem z działalnością George’a Sorosa polega na tym, że chce wprowadzić nielegalnych imigrantów do Europy bez kontroli i sprawdzania, a jego przekonanie brzmi, że Europa potrzebuje miliona imigrantów. Chce zorganizować przybycie na granice i chce otworzyć te granice – oto jest problem – podkreślił szef kancelarii węgierskiego premiera.

    Premier Netanjahu ma podobne zdanie o George’u Sorosu jak Viktor Orbán i stąd jego reakcja na wydarzenia na Węgrzech

    – Izrael uznał, że Soros rzeczywiście robi złą robotę, ponieważ Soros niestety działa też przeciwko rządowi Izraela. Soros ma swoją agendę w wieku ponad 80 lat. Jemu praktycznie na niczym nie zależy, tylko na tym, żeby zrealizować swoje ideały. Niestety te jego ideały są sprzeczne z ideałami naszej cywilizacji europejskiej, chrześcijańskiej – zaznaczył politolog Grzegorz Piątkowski.

    Netanjahu w środę weźmie udział w rozmowach z szefami rządów państw V4, w tym premier Beatą Szydło.

    Kabaret trwa – ale jest to przedpole dziejowe do powstania ….

   2. Ach, ten język dyplomacji!…
    Jak słucham Szczerskiego, mam ochotę skopać mu dupę za okłamywanie Polaków.

    *

    Beniamin to ludobójca, międzynarodowy terrorysta nr 1. Każdy, kto podaje mu rękę, jest do odstrzału przy najbliższych wyborach.

    *

    Co do głosowań w chazarskim sejmie przy Wiejskiej, cipanowie mają jeszcze całe dwa lata na zaprezentowanie pełnej gamy swego draństwa. Im więcej antypolskich ustaw zdążą przepchnąć, tym lepiej dla nas, bo tym pewniej polegną w Wyborach 2019 🙂

    A rząd pana premiera Jerzego Zięby i tak wypie.doli wszystkie te ustawy do kosza.

    *

    Teledysk – rewelka. Illuminaci grają już w otwarte karty 🙂

   3. najgorsze ze dostaje nasza kasę za te pierdoly tuskowe, planem PrOsow jest wcielenie polski do 4 rzeszy arabskiej i to robia, bez wojujacego wielblada plan sie nie powiedzie stad taka nachalna nagonka

   4. Przepraszam tamto miało być po Polsku, teraz na pewno jest po Polsku.

    Źródło: 
     
    Aktualizacja kronik Dinar , czy czułeś się oszołomiony, lekkie zawroty głowy, wzburzony lub utratę apetytu ?:
     
    Po obejrzeniu raportów SuspiciousObservers od wczoraj, pomyślałem, że poświęcę trochę uwagi na temat zmian energetycznych, które mają miejsce. Ostatnio spotkałem się z Tear-Eire po raz pierwszy od tygodni. Pokazałem prawie przezroczyste kule poprzez system solarny.
     
    Stwierdził, że bufory energetyczne wkrótce zanikną, umożliwiając pełny nacisk energii kosmicznej, aby w pełni oddziaływać na wewnętrzny układ słoneczny i interakcji ze Słońcem. Wytłumaczono, czego byliśmy świadkami na scenie światowej w ciągu ostatniego roku. Widzimy więcej wulkanów, trzęsień ziemi i elektrycznych działań burzowych, które obserwowaliśmy wcześniej.
     
    Widzieliśmy również, polaryzację między grupą opozycyjną szykujących wojny, aby zniszczyć drugą stronę. Widzimy, że ludzie wokół nas zachowują się tak, jakby mieli „Koniec Czasu Szaleństwa”. Ta diagnoza może nie być daleko. Odczuwa też wielu, którzy są w służbie innym i są na ścieżce oczyszczania Karmicznego.
     
    Wielu z nas doświadcza dużego niepokoju, bólów głowy, zawrotów głowy lub uczucia wirowania, utraty apetytu i niewyjaśnionego pobudzenia. Tear-Eir poinformował, że dla każdego z nas bardzo ważne jest, abyśmy się uziemili i często medytowali, aby utrzymać wysokie wibracje.
     
    Jeśli uda nam się utrzymać w wyższym stanie wibracji, te energie kosmiczne będą mniej oddziaływać na naszą fizjologię. Tear-Eir stwierdził, że bardzo ważne jest, abyśmy wszyscy koordynowali nasze wysiłki medytacyjne. Ponadto stwierdzono, że objawy lękowe, zawroty głowy i bóle głowy powodują, że wiele osób pragnie wycofać się i odciąć od światła. 
     
    Najlepiej, jeśli każdy z was komunikuje się z ludźmi tej samej wibracji, jak najwięcej w tej chwili. Sieciowanie, rozwijanie relacji i zachęcanie do kontynuowania naszych misji i nie czuć się samotnie w ciemności. Wielu z nas uważa za niemożliwe, aby nie poradzić sobie z traumami z przeszłości lub karmy, które mamy z innymi.
     
    Najlepiej, aby ugryźć dolną wargę i skoncentrować się na tych problemach. Tak trudne, jak to ma miejsce, by pozwalać utrzymać wyższe wibracje. Te traumy i karmiczne uwikłania mają „masę”. Energie kosmiczne, które przepływają przez nas, wiją się wokół tych urazów i przykucają do niższego stanu wibracji, który nie jest zgodny z energetyką czwartej  gęstości. 
     
    W ostatnich tygodniach stwierdziłem, że to bardzo trudne do zrobienia. Zaczynam słuchać zdalnego oglądania płyty DVD, którą kupiłem od kilku lat. Doskonale sprawdza się w prowadzeniu mnie w głębsze stany świadomości, gdy mam zbyt wiele na głowie, aby medytować samodzielnie.
     
    Moim zdaniem powinniśmy skoncentrować się wewnątrz, aby zadbać o kwestie, z jakimi borykamy się, i umieścić całą energię na medytacji i samo-refleksji. Musimy nadal wspierać się i zachęcać do siebie nawzajem w tej trudnej podróży.
     
    Energie kosmiczne dopiero się powiększą. Obejrzyj ten obraz SuspiciousObservers, aby zobaczyć, jak aktywność słoneczna wpływa na ludzkie zachowanie i fizjologię. 
     
    TY, CG
     
    http://operationdisclosure.blogspot.com/2017/07/important-corey-goodeascension-update.html
    wklejam na pewno po Polsku, 😀 😀

   5. Tak TAW- NA SZCZĘŚCIE ZNAM DALSZY CIĄG DZIĘKI TOBIE<3 więc jestem spokojna- wiem im większa śruba tym większe i szybsze przebudzenie, A WIĘC ICH KONIEC!
    KAŻDY kto brata się z diablo do ,,odstrzału''! DWA LATA POWIADASZ- co to dziać się będzie- jak im teraz tak się mózgi gotują!! ,,Putin'' w roli głównej!
    Dzisiaj w SEJMIE.PeŁo robi OBORĘ na sali SEJMOWEJ.
    .https://www.youtube.com/watch?v=CV2H8X_6oes
    !!! WŚCIEKŁY Jarosław Kaczyński SROGO do opozycji w sejmie !!!
    .https://www.youtube.com/watch?v=dTR63yt8cxI
    Co do teledysku – 2014 rok – ona bardziej mi na PLEJADIANKĘ WYGLĄDA – sztuczna inteligencja bawi się ,,cywilizacyjnymi pionkami''- pleje, reptile, itd.
    Daje poniższą wymianę zdań do analizy:
    ,,Lynn – papież Franciszek usunął kary za molestowanie seksualne dzieci.

    COBRA – Chciałbym tylko powiedzieć, że niektóre jego dekrety mogą być interpretowane w ten sposób lub w jakikolwiek inny sposób i to zależy od ludzi, którzy mogą zinterpretować lub nadinterpretować to w ten lub inny sposób. (OK)

    Lynn – religia katolicka została stworzona przez Drakonów.

    COBRA – Nieprawda. Została stworzona przez inżynierię Archontów. . Drakoni byli po prostu niewolniczą siłą, która rozwijała ten plan.

    Lynn – Draco i reptylianie walczą między sobą?

    COBRA – do pewnego stopnia. (ok)

    Lynn – największe populacje Draco i Reptylian znajdują się na Antarktyce i w Yellowstone?

    COBRA – Nie.

    Lynn – europejskie wychowanie seksualne zostało narzucone w szkołach.

    COBRA – W pewnych pojedynczych przypadkach tak, ale nie jako priorytet polityki w całej Europie.

    Lynn – Organizacja Narodów Zjednoczonych jest kartelem lucyferycznym.

    COBRA – tak i nie. Organizacja Narodów Zjednoczonych została stworzona przez Siły Światła, ale została następnie osadzona przez Kabał . (OK)

    Lynn – John Podesta stoi za śmiercią Maxa Spiersa.

    COBRA – Nie bezpośrednio, ale jest związany.

    Lynn – Ci, którzy uczestniczyli w spotkaniu Bilderberg, opuścili je z bransoletkami na kostkach.

    COBRA – Nieprawda.

    Lynn- Cobra, kim są Killdeckianie?

    COBRA – To jest pewna, powiedziałbym rasa pozaziemska i opisywano ją w niektórych książkach przez osoby mające z nimi kontakt.

    Lynn – próbowałam to sprawdzić w internecie i nie mogłam ich znaleźć. Co się z nimi wiąże, to że Killdeckianie nie “idą do światła” po śmierci. Czy to prawda?

    COBRA – jest to oświadczenie, które zostało przedstawione jako takie, ale nie jest prawdą.

    Lynn – Yellowstone to wulkan.

    COBRA – Wulkan pod powierzchnią Yellowstone, tak.

    Lynn – ostatnie w tym odcinku – jest broń atomowa o mocy 60 kiloton zakopana pod Yellowstone dzięki Obamie i innym.

    COBRA – Nie. (OK, dziękuję)''

    ZAKOŃCZĘ POZYTYWNIE I PRAWDZIWIE:
    ,,A rząd pana premiera Jerzego Zięby i tak wypie.doli wszystkie te ustawy do kosza.''!!
    A JAK TRZEBA WSPOMOŻEMY TYMI ,,rakietami'' z teledysku 😉

   6. tzw pleidianie pod wodza kronosa to niestety grupa wroga naszej po zeusowej rasie co prawda wygladajaca jak my, zostali pokonani i wypedzani z jowisza razem z reptylami orzez zeusa i będą sobie chcieli stworzyć dom na ziemi i lajzy będą udawac swite zeusa, juz raz przez 4 tys lat udawali zeusowych na olimpie a co tam wyprawiali mozna poczytac w mitach

   7. „tzw pleidianie pod wodza kronosa to niestety grupa wroga naszej po zeusowej rasie”

    — KRONOS -> CHRONOS -> HORS -> HORUS -> Horki RUS -> SWAROŻYC

    ale GRATKI ZA WIEDZĘ….

    tak samo ATENA to inaczej ujmując JEDNA Z GORGON czyli dziecię żyda NOEGO POKONANA przez NIKE ok 2200 pne nad Irlandią gdzie owa Atena znana też jako ATON czy AMON robi za FORMORIAN… przywódczynię tej LUDOŻERCZEJ nacji….

    a co jeszcze śmieszniej TARCZA ATENY znana jako EGIDA….. może być łatwo transformowana w E-GADa czyli GEBA egipską nazwę na NOEGO….. bo należy pamiętać iż W PEWNYCH JĘZYKACH SAMOGŁOSEK NIE ZAPISYWANO i SĄ ODTWORZONE NA PALĘ…. po UWAŻANIU pana nałukofca…..

    zaś NIKE w lokalnych wierzeniach rysowana jest jako SYRENKA…. znaczy zawiera się w tym znaku….

    PS.
    Greckie mity mówią iż ZA KRONOSA NA ZIEMI PANOWAŁY ZŁOTE CZASY….. ciekawe dlaczego skoro to „wróg ludzkości”… w propagandzie jego wrogów…. obecnie panujących „DOBRODZIEI”… tejże… ;p

   8. chronologia jest taka 13500 lat temu dokuja ksiezycem reptyle z prezesem yahwe i jego szarakami tzw elohimami od brudnej roboty, prezes zatapia nasza zeusowa atlantyde 11600 lat temu 9600bc zeus ze swita uciekaja zeby prezes nie zdetonowal planety przez 4000 miejsce na akropolu zajmuje zaprzyjazniony z prezesem cronos zwany w bibli prezesa i napisanej przrez prezesa savaoath, swarog to zeus, swarozyc hefajstos poczytaj bloga hellenandchaos

   9. Ta zagrywka z Sorosem- była przemyślanym trikiem Netanjahu!
    Państwa Grupy Wyszehradzkiej i Izrael utworzą wspólną grupę roboczą ds. walki z terroryzmem – oznajmił premier Węgier

    Viktor Orban po spotkaniu premierów V4 z szefem rządu Izraela Benjaminem Netanjahu w Budapeszcie.
    – Premier Netanjahu wysunął propozycję, by utworzyć wspólną grupę roboczą ds. walki z terroryzmem. Przyjęliśmy ją – powiedział Orban na wspólnej konferencji prasowej pięciorga premierów, w tym szefowej polskiego rządu Beaty Szydło.
    Orban dodał, że Netanjahu wystąpił też z postulatem utworzenia grupy roboczej ds. wspomagania współpracy technologicznej.
    – Szczegóły wypracujemy – zapowiedział Orban.
    Premier Węgier poinformował również, że Netanjahu zaprosił przywódców V4 do Izraela i zaproszenie to zostało przyjęte

   10. No mi też- ale mało tego- Podczas wizyty zaplanowano również spotkanie dwustronne premier Beaty Szydło z premierem Izraela Binjaminem Netanjahu. Rozmowy będą dotyczyły polsko-izraelskiej współpracy, w tym gospodarczej, w obszarze innowacji oraz bezpieczeństwa.
    Szydło w Budapeszcie. Stanowisko w sprawie nierównej jakości produktów w UE i pomoc dla Włoch
    – Zdecydowaliśmy dziś o wspólnej pomocy Grupy Wyszehradzkiej dla Włoch w związku z kryzysem na Morzu Śródziemnym. Wypracowaliśmy też wspólne stanowisko wobec nierównej jakości żywności w krajach UE – informowała na konferencji prasowej po spotkaniu państw grupy V4 w Budapeszcie premier Beata Szydło.

   11. ” gdzie owa Atena znana też jako ATON czy AMON ”

    Ktosiu, wiele istotnego swiatla wniosles z WIEDZY tu na Blogu.
    Jednakze zastanawia mnie kwestia Ateny i to co o Niej piszesz. …kult ATONa byl przeciwstawny kultowi AMONa (D-AMONA). Akhenaton -Faraon wszedl w koinflikt z „kaplanami” Amona…chyba, ze to wszystko to teatrzyk, by bardziej w glowach pomieszac ???
    Wiem, ze wiele pojec, nazw, IMION BOGOW zostalo zafalszowane, a wrecz odwrocone czy tez ukradzione – ZWLASZCZA SYMBOLE, ktore wzmagaja MOC OBRAZOWANIA i KIEROWANIA ENERGII. Jak np. swiety znak Swarzycy.
    Ale…
    Atena ma na tarczy wlasnie Gorgone…ktorej widok, wedlug mitologii zamienial w kamien, paralizowal tych, co Ja zobaczyli(z duzej litery, bo jakiekolwiek to byty, Wielkie sa te Byty z racji Ich mocy i najlepiej Z DALEKA, ale z szacunkiem)
    Ale co tak naprawde PARALIZOWALO ???
    Moze wlasnie WIDOK SAMEGO SIEBIE ! Odbicie siebie samego w wizerunku Gorgony. Gorgona, wg mitu byla piekna kobieta i co sie stalo???
    Moze to wlasnie zobaczenie wlasnej PRAWDZIWEJ TWARZY- Oblicza przeraza ???
    Nie tego fizycznego, lustrzanego, ale tego DUCHOWEGO wizerunku ???
    To jest jak TEST NA PRAWDE.
    Byc moze , ze E-GIDA znaczy : Z -GADA, tak jak piszesz. Byc moze Istota o CZYSTYM SERCU nie ma powodu , by sie obawiac Gorgony???
    Pamietasz Perseusza? Pokazal Gorgonie lusterko.
    Faktem jest, ze te wspomnienia mityczne pelne sa KRWAWYCH SCEN i OKRUCIENSTWA :”Perseusz zdążył zaczerpnąć krwi wypływającej z ran zamordowanej. Krew Meduzy była magiczna: ta z żył lewej strony ciała była śmiertelną trucizną, z prawej strony miała moc przywracania życia[1][18]. Ożywiającą siłę krwi Meduzy wykorzystywał później Asklepios wskrzeszając zmarłych[1″
    Za:
    .https://pl.wikipedia.org/wiki/Meduza_(c%C3%B3rka_Forkosa)
    Okrucienstwo to cecha wiadomo czyja…

    Jesli „Atena” zostala pokonana przez NIKE – Syrenke, to zastanawia fakt, ze wlasnie NIKE jest przedstawiana na reku Ateny.
    Czyzby „odwrocenie” pojec i UZURPACJA ???
    Grecy , ci bardziej zorientowani, znaja kult Ateny Archaji, przedstawianej w WEZOWYM PLASZCZU,
    .https://c1.staticflickr.com/3/2115/2239021642_af05809558_z.jpg?zz=1
    a co wiecej, spoza EGIDY wyglada WAZ,czesto waz jest tez u stop Ateny.
    .https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/1a/Athena_Giustiniani.jpg
    Weze i reptyle to nie to samo jednak…
    .http://www.iltermopolio.com/uploads/7/2/7/5/72754285/800px-athena-parthenos-lequire_orig.jpg?226
    A NIKE???
    .https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/d9/9d/d3/d99dd3c93dcd3f78447f6cc37fa010ae.jpg
    .http://www.kusadasiinformation.com/uploads/nike-goddess.jpg
    .https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTObEmrndKAl9qiusFGi81HuAbeFCo8m0dMS3UBhXC4q-iKPWxm
    .http://2.bp.blogspot.com/-ppN2ZqsO_qQ/T8PeghucubI/AAAAAAAAiKc/F_s3TIwde0o/s1600/20120526-untitled+(63+of+121).jpg

    ZOBACZ NA TO !!!!
    Probuje zrozumiec:
    .http://pictures.abebooks.com/LITERACKI24/4759433209.jpg

   12. Hm.. właśnie chyba doszło do „kontaktu”, w każdym razie była u mnie „burza” z żółtymi piorunami na niebie (pułap 50 m) i około kilkaset metrów od niej „błyskawica” na poziomie gruntu upstrzona wokoło latającymi światłami śmigłowców (je obstawiam), ich masami

    co zaś do Ateny…
    1. dla mnie na teraz i Aton i Amon to JEDNO I TO SAMO… jeden ma wyróżnik TON (dźwięk) często spotykany w demonich bogach (GongGong czyli Noe na przykład) inny odnośnik do KSIĘŻYCA czyli MON

    2.myślę iż z Ateną i z Nike było jak z Jezusem (jozue naprawdę) i Chrystusem (Marduk w rzeczywistości)… że pierwotne

    Atena KONTRA Nike zostało zlane w jedno…. i dla zamazania stron i dla WYBIELENIA Ateny (to sowa z kultów Bohemian Grove)… bo to samo nastąpiło z Jezusem Chrystusem….. oni też WOJOWALI ZE SOBĄ (przeciwko sobie) a stali się JEDNĄ postacią, przynajmniej w propagandzie do wierzeń dla goim…

    3.Atena jako obiekt to NOL (taki latający lotniskowiec ) z jakiego wylatywały samoloty zostawiając „wężowe ślady” czyli smugi kondensacyjne…. ale w ogólniejszym rozumieniu jeśli coś ma GORGONĘ NA TARCZY to ta GORGONA służy jako TOTEM (magiczny (odwołanie do BOGA Ateny)) czy też WYRÓŻNIK KLANU (nacji właściwej Atenie)… Ponieważ zaś jej kult jest taki jaki jest czyli PROMOWANY to nie może być czymś PRZECIWKO bo same elity są z „WĘŻOWEGO PLEMIENIA” a więc od GORGONY…. więc tu musi być symbioza.

    4.Nike jako postać to mix 2 znaczeń
    –w jednym odpowiada egipskiemu ISIS (strażniczce tronu)
    –w drugim Horusowi (ale temu bez przydomków bo są 3 Horusy).

    Nike jak wiadomo z wiki miała 3 rodzeństwa, razem stanowią 4 postacie…. PIERWSZE LITERY ich tworzą skróty YHWH, INRI.. ale też SMOK i podobne….. oczywiście jeśli z kontekstu wynika iż ODWOŁUJĄ SIĘ DO INDRY lub czegoś mu RÓWNOWAŻNEGO….. (ta Nike znana jest też jako WYSPA Pani z Jeziora… znaczy jej POJAZD/ wehikuł/etc)

    te 4 postacie znane też jako DZIECI NUT i HORUSA STAREGO w religii katolickiej robią za EWANGELISTÓW i syrenka pierwotnie byłą chimerą składającą się z SYMBOLI TYCH EWANGELISTÓW o czym napisałem na mistyce w serii artykułów. To też się do nich odnosi

    https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/331822_258378117534454_525942085_o.jpg?oh=efee5377b1eb4b22139976dfc0ade3d0&oe=5A0B34DB

    ale już w malowaniu bardziej swojskim.

    Horus Stary to późniejszy „rodzony 3400 lat później” katolski Chrystus (jako rola) czy Swaróg jako lokalne bóstwo

    Niedźwiedź z rysunku powyżej to albo Nike (jako osoba nie obiekt) czy św Jan, tzw „umiłowany uczeń Chrystusa”….. „jaki pod jego nieobecność miał opiekować się „matką Chrystusa” ” czyli jego LUDEM…. co znowu daje Nike jako STRAŻNICZKĘ TRONU….. czyli jako ISIS… czyli OPIEKUNKĘ tego ludu….. jako BROŃ….. czyli HORUSA…. rysowanego swojsko jako KRUK, FENIKS, KOGUT, ŻARPTAK…. etc

    Ryby, osy, pszczoły, gorgony, węże, goryle to strona przeciwna….

    PS.
    „Pamiętasz Perseusza? Pokazał Gorgonie lusterko.”

    –niektórzy uważają iż „LUSTRO” to odniesienie do GRALA… a to by prowadziło do Pani z Jeziora jako jej samej czyli Nike jako osoby

    PS.
    „Ale co tak naprawde PARALIZOWALO” – reakcja układu nerwowego na określone promieniowanie, zapewne z „pamięci komórkowej”… kiedyś tego doświadczyłem… bo należy pamiętać iż CIAŁO to TYLKO MECHANIZM z pilotem / kierowcą wewnątrz niego znanym jako duch w nie wcielony. Możliwe iż jest hackowalny jak te fizycznie znane tworzone ludzkimi rekami.

    PS.
    „Gorgona, wg mitu byla piekna kobieta i co się stało” – wedle tej samej „reklamy” każda żydówka to chodząca piękność…. a jak jest naprawdę to widać….. że większość z nich BEZ KABAŁY toby nawet BEZZĘBNEGO POKURCZA za męża nie usidliła.

    PS.
    „”Perseusz zdążył zaczerpnąć krwi wypływającej z ran zamordowanej. Krew Meduzy była magiczna: ta z żył lewej strony ciała była śmiertelną trucizną, z prawej strony miała moc przywracania życia” — dla mnie tu przeniesiono na meduzę umiejętności Perseusza (opisy z równoważnych mitów innych kultur)… czyli WODĘ ŻYCIA i WODĘ ŚMIERCI…. ŻYWA/ MARTWA WODA z bajek

    PS.
    „Grecy , ci bardziej zorientowani, znaja kult Ateny Archaji, przedstawianej w WĘŻOWYM PŁASZCZU,”

    –Achajowie są ZŁOTYM LUDEM (opis na wiki wyjaśni w czym rzecz) albo art na mistyce bo za dużo pisania, generalnie grecy opisali ich jako WSTAJĄCYCH Z GROBÓW NOCAMI LUDOŻERCÓW….

    PS.
    „Weze i reptyle to nie to samo jednak…” — część „węzy” to brane za nie RYBY, węgorze, piskorze etc….. jakie często występują w klerze (jako ich „dusze”)

   13. TAW WRÓCĘ DO TELEDYSKU- ON PRZEDSTAWIA JAK BAWIŁA SIE NAMI SZTUCZNA INTELIGENCJA- archonty!
    ,,Druga bardzo interesująca sprawa poruszona przez azjatyckie tajne źródła jest powiązana ze sztuczną inteligencją. Może to brzmieć dziwnie, ale wzrasta konsensus w sprawie tego, że rzeczywistość, której doświadczamy, jest produktem sztucznej inteligencji.

    To zostało nam powiedziane w przeszłości przez członka grupy MJ12, przez gnostyckich Iluminatów, a teraz przez Azjatycką Tajną Organizację. Co więcej, ta AI(sztuczna inteligencja) wydaje się, że utknęła w pętli. Może się to wydawać dziwne, ale jeśli odejdziesz od codziennych wiadomości, a nawet tygodniowych wiadomości i spojrzysz na to z dłuższej perspektywy, widać masowe powtórzenia w pewnych aspektach światowych wiadomości. Na przykład, jeśli czytasz artykuły o Izraelu i Palestyńczykach z lat 70., trudno byłoby odróżnić je od artykułów pojawiających się w tym roku. Cała sprawa wydaje się zablokowana w powtarzającej się pętli sprzężenia zwrotnego.
    To samo można powiedzieć o Korei Północnej, gdzie problemy związane z tym krajem wystrzeliwującym pociski, które “mogłyby wkrótce uderzyć w Stany Zjednoczone”, powtarzają się przez wiele lat.
    W rzeczywistości Korea Północna umieściła satelitę w 1998 r., Co oznacza, że ​​od dawna miała możliwość uderzyć w kontynentalne Stany Zjednoczone bronią nuklearną. Dlaczego więc powtarzają północnokoreańską memę rakietową?

    Inne długoterminowe powtarzające się pętle informacyjne obejmują argumenty dotyczące spornych Wysp na Morzu Południowym, 70-letnie problemy związane z II wojną światową, Ukrainą, Iranem itd.

    Inną pętlą, którą widziałem powtarzaną od kilku dziesięcioleci, jest ogłoszenie odkrycia sposobu na przedłużenie życia, które zostało powtórzone kilka tygodni później, z podaniem powodu dlaczego ta metoda nie będzie realizowana.

    Ślad źródła tych powtarzających się pętli informacyjnych prowadzi do mafii Chazarskiej. Jednak dziwne, jak się wydaje, gdy ten pisarz śledził procesy sądowe od Davida Rockefellera do Rothschildów do Watykańskiej Loży P2, kończyło się to doprowadzeniem do ludzi we Włoszech i Szwajcarii, takich jak Vincenzo Mazzara, kawalerów Zakonu Krzyżackiego, którzy twierdzą, że otrzymują rozkazy poprzez promienie gamma od istoty, którą znają jako Czarne Słońce.

    Dla tych z nas, którzy wolą spojrzeć na rzeczywisty świat tu i teraz , wciąż można jasno stwierdzić, że niektórzy aktorzy w społeczności wywiadowczej pracujący dla tajnej agendy, powtarzająvcyklicznie pewne wiadomości ze szkodą dla ludzkości jako całości.

    Dlaczego o to się otarłam – ano próbuję odczytać w co ten banditen natanjahu gra:
    Spotkania na wysokim szczeblu między chińskimi, rosyjskimi i amerykańskimi oddziałami wojskowymi zakończyły się ​​wnioskiem, że aby wykurzyć nazistów i ich tajne sieci światowe może być konieczna krótka ostra wojna, mówi azjatycka tajna organizacja i źródła Pentagonu. Źródła mówią, że plan wykurzenia tajnego rządu będzie miał formę wspólnego amerykańskiego, rosyjskiego i chińskiego wojskowego ataku na Koreę Północną. “To zmusi zwolenników ET Korei Północnej do wyjścia na zewnątrz”, mówią źródła azjatyckiej tajnej organizacji .

    Lata badań kryminalnych tego autora ujawniły tajną sieć łączącą kopalnie złota na Południowym Pacyfiku między innymi z siecią baz na Antarktydzie, ukrytymi podwodnymi bazami, światowym handlem narkotykami, Koreą Północną i Izraelem. Uważa się, że sieć ta, stworzona przez faszystowskich sojuszników, którzy nie poddali się pod koniec II wojny światowej, odpowiada za dostarczanie Korei Północnej broni jądrowej i pocisków rakietowych.

    Z tego powodu źródła azjatyckiej tajnej organizacji mówią, że kampania przedstawiająca Koreę Północną jako złoczyńcę będzie wzmożona w nadchodzących miesiącach w celu przygotowania krótkiej, ale intensywnej wojny na początku przyszłego roku. Ta wojna nie będzie angażowała obecnie istniejących krajów, lecz raczej ukryte siły stojące za tymi krajami – mówią źródła. Więc Rosjanie, Chińczycy i Amerykanie zaatakują Koreę Północną, która będzie wspierana przez tajne rosyjskie, chińskie i amerykańskie frakcje, czyniąc z tego wojnę pomiędzy tajnymi organizacjami, a nie tradycyjną między państwami. Chodzi o to, aby wyprzeć tajne grupy działające za kulisami na otwartą przestrzeń, mówią źródła azjatyckich tajnych organizacji .

    Źródła Pentagonu mówią, że Korea Północna i Izrael są ściśle powiązanymi podmiotami. By wywrzeć na nie naciski, rosyjskie wojska wkroczyły do ​​południowej Syrii naprzeciwko Wzgórz Golan w zeszłym tygodniu. Jednocześnie Rosja wystrzeliła pocisk rakietowy Iskander z żydowskiego autonomicznego okręgu niedaleko Korei, aby wysłać dosadną wiadomość, że Izrael musi oddać Wzgórza Golan – mówią źródła Pentagonu.

    Żydzi uświadamiają sobie również, że ich Chazarscy mafijni władcy są tymi samymi ludźmi, którzy zaprojektowali holokaust. Generał Yair Golan, zastępca szefa sztabu armii izraelskiej, w zeszłym tygodniu porównał obecny rząd Izraela do hitlerowców i odmówił by wycofać się z tego, co wskazuje na to, że Chazarowie prawdopodobnie stracą kontrolę nad Izraelem i Koreą Północną.
    Azjatyckie tajne organizacje, szefowie japońskich podziemi i amerykańskie wojskowe i wywiadowcze Białe Kapelusze zgodzili się, że uczynienie z Japonii ponownie niezależnego kraju zmieni sposób gry na całej planecie.

    Jeśli Japonia stanie się niezależna, natychmiast powstrzyma grabież jej banków, funduszy emerytalnych, oszczędności bankowości pocztowej i innych bogactw przez mafię Chazarską. To definitywnie będzie koniec dla rządu korporacyjnego Stanów Zjednoczonych w Waszyngtonie DC i dla Izraela.
    W tym roku, jak to miało miejsce przez wiele lat, rząd korporacyjny USA i jego akcjonariusze będą na różne sposoby grać na zwłokę w sprawie bankructwa, do dnia 30 września, który jest terminem ostatecznym
    Francuscy Rothschildowie również starają się przekonać reżim Trumpa, aby ich niewolnik, japoński minister finansów Taro Aso, był następnym premierem Japonii, a tym samym pozwolić Rothschildom nadal móc łupić ten kraj. Ktoś powinien przypomnieć Francuzom, że najważniejszą sprawą o jaką chodziło w szturmie na Bastylię było zakończenie rządów linii krwi przez ludzi takich jak Rothschildowie.

    W każdym razie w Waszyngtonie kontynuowana jest czystka. Byli najbardziej zaufani ludzie reżimu Baracka Obamy, jak Prokurator Generalna Loretta Lynch, dostarczyli wielu cennych zeznań swoich Chazarskich mafijnych szefach, takich jak Clintonowie.”

    ,,Miał zeznawać ws. Clinton. Znaleziono go z kulą w głowie
    Seryjny samobójca nadal grasuje w USA i nadal dotyka tych, którzy wiedzą co nieco o grzeszkach państwa Clintonów. Tym razem jego ofiarą padł były urzędnik rządu Haiti, Klaus Eberwein. Miał on zeznawać we wtorek przed haitańską Senacką Komisją ds. Etyki i Zwalczania Korupcji. Eberwein został znaleziony w pokoju w hotelu z kulą w głowie.

    Według sporządzonego przez policję raportu ciało Eberweina zostało odnalezione w pokoju w hotelu Quality Inn w South Date.

    Natychmiast zakwalifikowano to jako samobójstwo. O samobójstwie orzekł również koroner.

    50-letni urzędnik pełnił funkcję dyrektora generalnego Haitańskiej Rządowej Agencji Rozwoju Gospodarczego w okresie od maja 2012 do lutego 2015, kiedy to go zmieniono. W ostatnim czasie pracował w USA jako kierowca Ubera. Jak donosi „Miami Herald” Eberwein był również wspólnikiem właściciela popularnej na Haiti pizzerii Muncheez.

    Nikt z otoczenia Eberweina nie wierzy, iż mogło to być samobójstwo. Były haitański urzędnik był w dobrej kondycji psychicznej.

    Jedna z pojawiających się w mediach teorii mówi, iż Eberwein został zamordowany, ponieważ zbyt wiele wiedział o działalności Fundacji Clintonów na Haiti, a zwłaszcza w okresie po katastrofalnym trzęsieniu ziemi w 2010 roku. Clinton została oskarżona przez Haitańczyków o malwersacje i „dorabianie się” na cierpieniu ich rodaków. Dowodów jednak nie przedstawiono, a jedynie wnioski z obserwacji. Tymczasem Eberwein takową wiedzę mógł posiadać i zeznając przed senacką komisją niejedno mógł ujawnić.”
    Źródło: miamiherald.com
    http://prawy.pl/54307-mial-zeznawac-ws-clinton-znaleziono-go-z-kula-w-glowie/

    ,,Nie było przypadkiem, że siły Iranu i Hezbollahu, chronione przez nową rosyjską bazę lotniczą, przybyły na granicę izraelską, aby poinformować reżim Netanyahu, że jest militarnie odizolowany od świata!!!!
    Amerykańskie wojsko nie będzie walczyć o ochronę reżimu Netanyahu, o czym mówią źródła Pentagonu.
    Podobny ruch został wykonany na Ukrainie, gdzie prezydent Petro Poroszenko został wezwany do Waszyngtonu “w celu omówienia zmian w reżimie”, mówią źródła. Mówią, że takie ruchy są częścią ogólnoświatowego wysiłku, aby zakończyć wszystkie konflikty i przygotować drogę do nowego systemu finansowego.
    NETANYAHU- SZUKA RATUNKU U: Habsburgów
    dynastia Habsburgów obalona po I wojnie światowej była rywalem dynastii Saxo-Gotha-Rothschild, które wygrały wojnę; Być może dlatego Węgry już wyrzuciły bank centralny Saxo-Gotha-Rothschild. Warto przypuszczać, że Karl Von Habsburg,
    szef Związku Paneuropejskiego i spadkobierca tronu Habsburgów, widzi szansę odrodzenia Imperium jego przodków, gdy jego rywale z Saxo-Gotha-Rothschild straciły tyle władzy!
    Bardziej dokładny nagłówek brzmi:”Imperium Austro-Węgier odnowiło się po 100-letniej przerwie.” Historyjka mówi, że Czechy, Słowacja, Węgry, Austria, Słowenia i Chorwacja przeprowadzą wspólne działania mające na celu ochronę granic. Ich wspólne granice są niemal takie same jak granice imperium austro-węgierskiego, a wewnątrz tych granic cywilne, policyjne i wojskowe organy będą współpracować.
    Rosnące wpływy Rosji jednakże doprowadziły do ogromnej walki o władzę z udziałem Rycerzy Maltańskich, próbujących przejąć kontrolę! “Dlaczego ci ludzie są zaangażowani w organizacji, która promowała niszczenie Rosji (co zostało z tego), upadek przemysłu, nauki i edukacji, wyginięcie narodu rosyjskiego i duchowe zubożenie narodu?”
    “Order masoński Krzyża Kawalerii otrzymuje się za kulisami pomagającymi zniszczyć rosyjską państwowość, suwerenność i władzę państwa”, to samo źródło kontynuuje .

    Źródło mówi, że Rycerze Malty próbują kontrolować wszystkie rosyjskie prywatne firmy zajmujące się bezpieczeństwem.
    Robią to poprzez stowarzyszenie ochroniarzy w Rosji pod przewodnictwem pana Fonareffa, który jest “małą marionetką dla Zakonu Maltańskiego”. Organizacją macierzystą jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Ochroniarzy i Służb Porządkowych (International Bodyguard and Security Services Association). W każdym razie próba IBSSA kontrolowania wszystkich prywatnych firm zajmujących się bezpieczeństwem w Rosji jest typowa dla faszystowskich zwolenników P2 Wolnej Masonerii, którzy chcą stworzyć absolutną, scentralizowaną dyktaturę światową. Rosyjska frakcja WSD jest przeciwna scentralizowanej kontroli monolitycznej i oczekuje się, że wygra walkę o władzę.

    Szpitalnicy(potoczna nazwa Zakonu Malty) i Czerwony Krzyż są zaangażowane w handel ludźmi i kradzieże narządów “, według źródła, który jest starszy rangą w rosyjskim rządzie.
    Całą organizacją kieruje prof. George Popper, starszy rycerz Malty.
    Również w Azji wiele się dzieje. W zeszłym tygodniu Prezydent Korei Południowej Moon Jae In rozmawiał z jego koreańskim odpowiednikiem Kimem Jonem, gdzie uzgodniono by zjednoczyć w najbliższej przyszłości Półwysep Koreański, według japońskich prawicowych źródeł zbliżonych do cesarza.
    Ten ruch, podobnie jak początkowe odrodzenie państwa Habsburgów, jest obecnie możliwy, ponieważ tajny rząd Rady Rezerwy Federalnej utworzony po 1913 roku rozpada się, źródła WDS w Azji mówią.
    W Japonii w międzyczasie miał miejsce dziwny wypadek, w którym USS Fitzgerald, najnowocześniejszy niszczyciel rakietowy, został staranowany przez zarejestrowany na Filipinach statek towarowy! Jak twierdzą źródła, jest “Fitz mógł zostać unieruchomiony przez emp i elektroniczną wojnę, zmuszając amerykańskie wojsko do ujawnienia swojej bazy na Marsie, ukrytej technologii i tajnych programów kosmicznych!
    W ostatnich latach wdrażano w Japonii pewien rodzaj futurystycznej tajnej technologii.
    Japońskie podziemne składy sprzętu wojskowego i bazy w Kiusiu zostały ostatnio zniszczone przez jakąś tajną broń.
    Według japońskiego wywiadu wojskowego, promieniowanie wokół Fukushimy znikło po tym, jak ogromna flota nieznanych samolotów przeleciała nad tym regionem.
    Faszystowski reżim premiera Shinzo Abe jest również pod rosnącym oblężeniem. W każdym razie, Abe umiera, mówią źródła i fundamentalna zmiana reżimu, tj. usunięcie faszystów, w Japonii to tylko kwestia czasu.

    POWIĄZAŁAM TO Z KILKOMA ŹRÓDŁAMI- ZEBY BYŁA JASNOŚĆ JAK WIELE SIĘ DZIEJE!
    JAK walczą wrogie nam cywilizację o przejęcie PLANETY- ale jest takie przysłowie:
    ,,Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta”
    WNIOSKI SAMI WYCIĄGNIJCIE- ale rękę na pulsie należy mieć w gotowości i orientować się w tym co się dzieje dla dobra LUDZKOŚCI!!
    Suma sumaru- to co ŚMIERDZI- TO HABSBURGOWIE
    Już teraz wiem- dlaczego za bdb wyniki w nauce- gdzies kiedyś otrzymałam dwa tomy książek pod tym tytułem!!

   14. Trwa Wielkie Sprzątanie.

    Kosmiczna Miotła poszła w ruch.

    Obserwujmy proces bez napinki.

    Oni się sami wystrzelają.

    Ja nawet nie zerknąłem nigdzie poza samorzucające się w oczy nagłówki o wczorajszej sraczce w knesecie przy Wiejskiej. A ilu z Was zbezcześciło Swój Święty, Przeznaczony na Bosęgę👣 Czas, poświęcając go zasilaniu sejmowego matrixa…

   15. „że otrzymują rozkazy poprzez promienie gamma od istoty, którą znają jako Czarne Słońce.” — przedwczoraj Kalina pisała iż z „ich czatowania” wynika iż ono PADŁO

    dlatego teraz jak LENIN z KREMLA wyskoczyła kolejna „FRIENDLY” inicjatywa do poczytania tutaj

    http://cheops4.org.pl/phpBB3/viewtopic.php?f=8&p=74168&sid=1ba3ad5b98b491d461244a7fb10e880f#p74168

    ale kto by się przejmował takimi duperelami…. pewnie znowu się „SAMO ZADZIEJE” zwalniając miszczów ezo z działania, myślenia, empatii o innych….

   16. A.. ❤ Ktosiu dysponujesz ogromną wiedzą niestety nie mogę jej zweryfikować- bo takowej nie posiadam- też kiedyś przytoczyłam tekst Kiary- o Ślęży- TAW Odpisał, że niestety jeszcze nie do końca tak jest! To, że ,,czarne slońce'' i archonty upadły to zapodano już wcześniej- z tym o Putinie to nie słyszałam- ja na to patrzę zupełnie z innej strony- staram się do tyłu nie oglądać- a na te ,,masło maślane'' podchodzę trochę na luzie- no i o Habsburgach książek nie czytałam- więc zaległości musiałam dziś nadrobić 😉 z polskiej Wikipedii:
    http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Habsburgowie
    ,,Habsburgowie (znani również jako Hamburgerowie) – najbardziej przedsiębiorcza rodzina w dziejach mafijnej, czyli feudalnej Europy. Zdobywcy rekordu Guinessa w zdobywaniu stołków przez łóżko. Cesarze rzymsko-niemieccy, cesarze Austrii, jeden cesarz Meksyku, królowie Czech, Węgier, Chorwacji, Hiszpanii, Portugalii, książęta Burgundii, wielcy książęta Siedmiogrodu, władcy Niderlandów, książęta Mediolanu, państewek niemieckich i włoskich, Śląska, a i do Polski się pchali.''
    FAJNY JEST TAM Prawdopodobny wygląd Karola II 😀

   17. „Habsburgowie (znani również jako Hamburgerowie”

    –a teraz CUD…

    „Habsburgowie (znani również jako Hamburgerowie” czyli HAM-burgerowie co wskazuje na bycie HAM-itami pochodzącymi czy też WYWODZĄCYMI SWE POCHODZENIE (jak w szlacheckich genealogiach) od

    HAM-a, syna Noego jaki jest inaczej nazwaną ATENĄ (gorgoną)… (i też Thorem w mitach)

    Kiedy HAM-burgerowie WYPŁYNĘLI, z jakimi KATAKLIZMAMI ?

    Czyż nie KRZYŻE widziano wtedy na niebie…. krzyże jakich i dziś sataniści wypatrują na niebie. Krzyże zwiastujące powrót ich NADFUHRERA maschiachem zwanego.

    No ale „ja ja putin swój człowiek” a ci Jugosłowianie, Libijczycy, Syryjczycy i teraz jak słychać Koreańczycy WYDANI NA RZEŹ to przecież tylko WYPADKI PRZY PRACY….. bo liczy się przecież zwycięstwo SS – synów syjonu jacy począwszy od czasów Noego (inna jego nazwa to aBEL (DZWON)) plugawią tę ziemię wojnami…..

    Polske Putin też już PODZIELIŁ na nowe TERENY „ODZYSKANE”…. bo przecież UPADEK ZABORCÓW i przepadek TERENÓW ZABORÓW to też KLĘSKA i PLAMA na istnieniu tej trzeciej mordy bizantyjskiej hydry…. następczyni biblijnego „królestwa HAM-itów”…

    PS. Nikogo nie dziwi „NIEOCZEKIWANE” dołączenie do Krajów Grupy Wyszehradzkiej – AUSTRII ?

    Matecznika HAM-burgerów?

    BURGERÓW a może BORGE-rów od takiego rodu z Włoch, RODU CZARNEJ SZLACHTY.,….

    same CUDA panie… same CUDA a ludzie się rajcują świecidełkami typu zięba….

   18. Jerzy Zięba nie jest żadnym „świecidełkiem”, lecz Prezesem Rady Ministrów w rządzie III RP.

    Obecnie jest Wielkim Nauczycielem Narodu – pomaga mu odzyskiwać jego dawno utraconą pamięć Zdrowego Przetrwania.

   19. ham jest od han czyli od mongola, wielki dzin hiz han albo abraham abra-han np, po polsku do cham dodali c zeby zmylic przeciwnika, kryja zydomongolow jak sie da ob-zydliwy zminili na obrzydliwy, mongolizm na downa, w filmach pelno ufoskosow ogladac sie tego nie da

   20. Dziekuje za wyjasnienia.

    „Niedźwiedź z rysunku powyżej to albo Nike (jako osoba nie obiekt)”
    Prastary Herb Rodowy : Panna na Niedzwiedziu.

    „–niektórzy uważają iż „LUSTRO” to odniesienie do GRALA… a to by prowadziło do Pani z Jeziora jako jej samej czyli Nike jako osoby”
    To by znaczylo, ze „Krolewska Krew” = Wibracje DNA paralizuja wszelakie „Gorgony”

    Czyli na tronie Krakowa ma zasiasc ISTOTA z Krolewskim DNA !

    GENERAL……………GEN REAL
    Krolewski Gen (moze w Przepowiedni, ktorej nie znam, a o ktorej Ty pisales, chodzi nie o generala, ale o GENY)

    SANTGRAL………….SANG REAL Krolewska Krew

    (Real (Royal)= Krolewski, ale tez czytane „zwyczajnie” znaczy REALNY, REALNIE ISTNIEJACy , a nie pozorowany czy wirtualny, czy zaklamany czy uzurpowany…!!!)

   21. „„Grecy , ci bardziej zorientowani, znaja kult Ateny Archaji”
    Chodzilo o ARchaja w sensie archaiczna- ale byc moze masz racje, ze chodzi o ACHajow ?

    „Hm.. właśnie chyba doszło do „kontaktu”, w każdym razie była u mnie „burza” z żółtymi piorunami na niebie (pułap 50 m) i około kilkaset metrów od niej „błyskawica” na poziomie gruntu upstrzona wokoło latającymi światłami śmigłowców (je obstawiam), ich masami”

    Co rozumiesz pod : ” właśnie chyba doszło do „kontaktu”,” ????
    Kogo/czego z kim ?

    „Chrystusem (Marduk w rzeczywistości)…”
    Aaa…ktos gdzies pisal, ze Corka Marduka jest NA ZIEMI. Zostala tutaj po jakichs wojnach kosmicznych…nie pamietam dokladnie szczegolow.

    „„Weze i reptyle to nie to samo jednak…” — część „węzy” to brane za nie RYBY, węgorze, piskorze etc….. jakie często występują w klerze (jako ich „dusze”)”
    Tak byc moze…
    „Ryby, osy, pszczoły, gorgony, węże, goryle to strona przeciwna….”
    Czyli „Jezus jako ryba” to przekret?
    Sowa tez przy WELESIE wystepuje, ale to pewnie nie ta sama SOWA.
    Ale Pszczoly??? Bliskie kazdemu…z PSZCZOLKAMI nie pojmuje o co idzie?

   22. „co wskazuje na bycie HAM-itami pochodzącymi czy też WYWODZĄCYMI SWE POCHODZENIE (jak w szlacheckich genealogiach) od HAM-a, syna Noego jaki jest inaczej nazwaną ATENĄ (gorgoną)… (i też Thorem w mitach)”
    „(jak w szlacheckich genealogiach)” – To nie o te same RODy chodzi.
    Symbole SLOWIANSKICH RODzin rycerskich, Kaplanskich, Wloscianskich(od wlosci) sa, ze tak powiem : kosmiczne.
    Potem do tych rOdow wciskali sie „obcy”, a herby sie zmienialy.
    Np. HERB WARSZAWY:

   23. .http://www.taraka.pl/syrena_ocalmy_genius_loci

    rOdow…tak sie „samo” napisalo…te „O” i „obcy”,mhmmm …mialo byc RODow…
    Cos w tym „O” jest.
    „czarna szlachta” to nie ta sama szlachta, ale wiele RODow sie pomieszalo…w 16- 17 wieku, ze o KasiMirze nie wspomne: kazic= zgladzac. Mir = POKOJ, Wszechswiat, Swiat

   24. 1.(TAW) „Jerzy Zięba nie jest żadnym „świecidełkiem”, lecz Prezesem Rady Ministrów w rządzie III RP.”

    (wiki) „Jerzy Zięba (ur. 1956) – polski przedsiębiorca, znachor, naturo i hipnoterapeuta, publicysta, działacz społeczny i youtuber. Autor bestsellerowej książki Ukryte terapie. Czego ci lekarz nie powie (część 1 i 2), którą przedstawiciele środowiska akademickiego niejednokrotnie krytykowali jako pseudonaukową.

    –ja tu nie widzę słowa „MINISTER” a „SZARLATAN” wyzierające z każdego opisu tego pana.

    a NAUCZYCIELEM NARODU to jest TO…. TEN OGIEŃ… ŻYWY OGIEŃ…… wcielony zresztą w Polsce o jaki idzie walka….

    „TA KOSMICZNA FALA ENERGETYCZNA …. TO JEST ŻYWA ENERGIA, NIEZMIERNIE INTELIGENTNA, O MOCY TAK WIELKIEJ ŻE WYSŁANE URZĄDZENIE ZMIECIE W CIĄGU CHWILI, TO JEDNO, A DRUGIE , TA ENERGIA ZAWSZE , ALE TO ZAWSZE POŁĄCZY SIĘ ZE SWOJĄ OSOBOWOŚCIĄ …

    SWOIM ZIEMSKIM ASPEKTEM.. KTÓRY NIE TYLKO JEST JAK ONA.. JEST NIĄ , JEJ OGNIEM W MNIEJSZEJ FORMIE… JEST JEJ ŻYWĄ ENERGETYCZNĄ CZĄSTKĄ , KROPLĄ ,CZYSTĄ ISKRĄ JEJ PRZEOLBRZYMIEGO OGNIA WIECZNEGO ISTNIENIA.

    Ludzkie knowania, walki o władzę, wszystkie paskudne intrygi , usiłowania zniszczenia TEGO OGNIA na Ziemi .. są żenującym pokazem ludzkiej głupoty, naiwności , posiadania mierności zasad moralno/etycznych.” „(link j/w)

    a nie jakieś „wystrojone pierdy”… z „gładko gadko”….

    I nie ma znaczenia czy matrix kreuje DUŻY ATRAKTOR czy MAŁY jak zięba, czy kreuje go jako POZYTYWNY (trampek) czy NEGATYWNY (putin) to wszystko są BŁYSTKI i PUŁAPKI.. cel przewija się w tle… zdążyć przed powrotem Chrystusa z ZACZIPOWANIEM CAŁEJ LUDZKOŚCI… z podłączeniem jej pod Black Goo znane jako maryja……

    2.(ARKONA)

    Nie znam się na genetyce rodach etc…. Dla mnie to ŚLEPY ZAUŁEK… O jakości „wcielenia” decyduje wcielająca się dusza….. i tu ciało definiuje tylko JEJ MOŻLIWOŚCI interakcji z otoczeniem a nie…. „królewskość” genów…..

    bo „patrzenie na nie” jest czystym matrixizmem (myśleniem jak robot)….. a WCIELONA PRAWDA…. jest SPOZA tego POJMOWANIA.

    A z Nike mam taki problem bo do końca nie wiem czy rysowana jest jako szczytowa postać czy ta w środku (jako zastępcza za Chrystusa) ale ich wzajemny związek jest typu:
    –św Mikołaj i Śnieżynka
    –król RaTur i Pani z Jeziora
    –Apollo i Artemida
    –Dziad i Baba Jaga
    itd

    Generalnie ma wrócić Chrystus czyli świat ma wrócić do stanu sprzed najazdu pejsatego nazi na tę planetę. Oni tego nie chcą bo to oznacza KLĘSKĘ ich inwazji i zarazem unicestwienie bo jako PASOŻYDY muszą z jakichś istot SPIJAĆ ENERGIĘ…. a pozostaną od niej po klęsce DEFINITYWNIE odcięci.

    A ponieważ wraz z powrotem Chrystusa wróci tu RAJ co powoduje iż myślenie „rządami” jest matrixowskie….. bo system partyjny to system WYZYSKU poprzez OSZUKIWANIE….. Ale teraz wielu chce się załapać na stolec po zwalonych z tronów „brzezińskich” i mu podobnych…. To jest cel i walka elit… tylko O TO WALCZĄ… o POWIĘKSZENIE WPŁYWÓW….. jak najbardziej, jak najwięcej dla siebie puki jest ZMIANA i zarazem ŁATWOŚĆ OSZUKIWANIA goim…..

   25. Czas jest względny. Na linii czasowej Wielkiej Zmiany pan Jerzy Zięba już jest Prezesem Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej 🙂

    Ci, którzy tego jeszcze nie widzą, mają problem…

    *

    To nie matrix kreuje pana Jerzego Ziębę na premiera, bo ja/my nie jesteśmy matrix. A jeśli ktoś chce mnie/nas tak widzieć – ma kolejny problem…

    *

    Wikipedia ma dla mnie taką wartość jak CNN, BBC i TVN.

   26. jak nie czyta z kartki moze byc prezydentem albo ministrem jak czyta to podstawianka jak bolek czy schetru

   27. „królewskość” genów”
    Ktosiu, mnie nie chodzilo o matrixowa „krolewskosc” w sensie wladzy, panowania, dominacji itp.
    Chodzi mi o UKORONOWANY w sensie EMANACJI ENERGII DUCHA. Jak te swietliste korony, ktore widac nad niektorymi osobami.
    Znaczy GEN DUCHOWEJ OSOBY !!!

    Apollon i Artemoida ❤ ❤ ❤
    Brat i Siostra (Czy takze Umilowany i Umilowana ? )

    Ps.

    "Hm.. właśnie chyba doszło do „kontaktu”, w każdym razie była u mnie „burza” z żółtymi piorunami na niebie (pułap 50 m) i około kilkaset metrów od niej „błyskawica” na poziomie gruntu upstrzona wokoło latającymi światłami śmigłowców (je obstawiam), ich masami"
    O jaki kontakt chodzi.?

   28. Komentarz” wwialo” pod inna rozmowe, dlatego powtarzam:

    „–król RaTur i Pani z Jeziora”

    SPOTKANIE…to jest klucz
    „oni” przeszkazali przez…jakis czas…

   29. „oni” przeszkazali przez…jakis czas…”
    A to ci….
    oni przeszKAZALI przez…jakis czas…
    „oni” cos komus kazali i przeszkadzali przez jakis czas…
    Co i komu?
    *
    Mniejhsa…
    *
    Zrodlo PLYN’
    Wietrze Wiej
    Ogniu Gorej
    Ziemio Ro’dz
    Serce kochaj
    ❤ ❤ ❤

   30. Apollon i Artemoida
    ArtemOida…mialo byc Artemida
    O wskoczylo.
    Cos sie dzieje, te literki skacza tu i tam…
    Z „O” w Imieniu Artemida pojawia sie TEO (ArTEmOida)…jak juz gdzies bylo…
    W Imieniu Artemoida sa i inne IMIONA….

   31. Arkono,
    nie ma jezusa jest JOZUE z jakiego wykreowano jezusa (w hebrajskim nie zapisują samogłosek więc ich „ODTWORZENIE” jest jak rabe się zechce inne dla żydów inne dla goim (na potrzeby ich okłamywania)) jak trza było kimś wojować z rzymianami bo wtedy na nowo NAPISANO opowieść korzystając z wojny dobra ze złem odbytej 1300 lat wcześniej. Nawet wiki o tym pisze jezus (jozue)… przynajmniej pisała…

    Do pszczół się odwołują Merowingowie.. ale oni SPADLI Z KRZYŻA tego samego jaki cesarza Justyniana z wojskiem prowadził pod Łysą Górę i z jakiego później wyroili się Frankowie. Pszczoły BRZĘCZĄ i to podobno TAK SAMO jak NOLE więc…… motyw zastępczy się kłania… (patrz „latający wąż” jako opis smugi kondensacyjnej)

    Pszczoły czy osy jako twory fantomowe zajmują się nocnym KRADZIEJSTWEM ludzi z prany….. Nie tylko one zresztą ale te są strasznie w tym chciwe.

    PS.
    „–król RaTur i Pani z Jeziora”

    SPOTKANIE…to jest klucz
    „oni” przeszkazali przez…jakis czas…”

    bo są STRAŻNIKAMI…. starającymi się mnie dopuszczać do powodzenia wrogich akcji.

    PS.
    „”Hm.. właśnie chyba doszło do „kontaktu”, w każdym razie była u mnie „burza””

    –myślałem iż z władzami kondominium znanym jako polin ale cisza w eterze więc może widziałem coś czego nie było ?

    PS.
    „Chodzi mi o UKORONOWANY w sensie EMANACJI ENERGII DUCHA. Jak te swietliste korony, ktore widac nad niektorymi osobami. Znaczy GEN DUCHOWEJ OSOBY !!!”

    –to działa tak iż się w ciało (dowolne) wciela DUCH UDUCHOWIONEJ OSOBY…. no i potem ciało się musi dopasowywać czyli podrasowywać do naturalnych wibracji wcielonej duszy…. No chyba iż nie wytrzyma i kaputnie ;D

    Świetliste korony to nic innego jak ISIS….. HORUS…. narysowany w innej tradycji….. oznaczający iż dana osoba ma w NIM tym tworze UMOCOWANIE/ POCHODZENIE….
    —————
    (TAW)
    „Czas jest względny. Na linii czasowej Wielkiej Zmiany pan Jerzy Zięba już jest Prezesem Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej”

    –to co widać na LINIACH CZASOWYCH jest tylko EKSTRAPOLACJĄ poprzez MATRIX tego co aktualnie jest mu wiadome……a ona się DRASTYCZNIE ZMIENI jak tylko ciemnym uda się ZABIĆ ISKRĘ WCIELONĄ bo

    I HERKULES DUPA KIEDY WROGÓW KUPA…. a tu na JEDNĄ OSOBĘ POLUJĄ MILIARDY… ;D

    Poza tym jeśli NIE POTRAFISZ SIĘ POCHWALIĆ ANI JEDNA UDANĄ KREACJĄ…. nawet taką OSIĄGALNĄ W INNY SPOSÓB POPRZEZ UŻYCIE DOWOLNEJ ZIEMSKIEJ TECHNOLOGII to „zięba premier” wygląda bardzo MGLIŚCIE. ;p

    Bo ja już nie wymagam pochwalenia się taką, stwierdzalną w PRASIE ale NIEOSIĄGALNĄ ŻADNĄ ZNANĄ LUDZIOM TECHNOLOGIĄ…. czyli PRAWDZIWĄ KREACJĄ znaną z Wed.

   32. Dla mnie matrix od dawna już nie istnieje, więc nie obchodzą mnie jego pomysły na przyszłość Polski.

    Na linii czasowej Wielkiej Zmiany Jerzy Zięba JUŻ JEST premierem Rzeczypospolitej Polskiej. Nigdy nie twierdziłem, że jest to kandydat idealny, bo tacy nie istnieją. Uważam jednak, że nie ma w Polsce człowieka, który by bardziej zapracował na to stanowisko.

    A „środowiskiem, które stoi za Jerzym Ziębą”, jesteśmy my 🙂

    *

    Na jakiej podstawie masz prawo wypowiadać się o kreacyjnych możliwościach innych istot?…
    Pycha Cię rozpycha, młody człowieku…
    I ego niedołechtane.

   33. Dla mnie matrix od dawna już nie istnieje, więc nie obchodzą mnie jego pomysły na przyszłość Polski.

    Gdyby lina czasowa Wielkiej Zmiany była „ekstrapolacją matrixa”, matrix działałby przeciwko sobie, bo na tej linii on już nie istnieje…

    Na linii czasowej Wielkiej Zmiany Jerzy Zięba JUŻ JEST premierem Rzeczypospolitej Polskiej. Nigdy nie twierdziłem, że jest to kandydat idealny, bo tacy nie istnieją. Uważam jednak, że nie ma w Polsce człowieka, który by bardziej zapracował na to stanowisko.

    A „środowiskiem, które stoi za Jerzym Ziębą”, jesteśmy my 🙂

    *

    Na jakiej podstawie masz prawo wypowiadać się o kreacyjnych możliwościach innych istot?…
    Pycha Cię rozpycha, młody człowieku…
    I ego niedołechtane.

   34. Ktosiu, dla mnie Premier Jerzy Zięba nie wygląda bardzo mgliście a bardzo wyraźnie, a od środy to tak wyraźnie go widzę jakby stał przede mną. I dodam jeszcze, ze mam za sobą nie jedną udaną kreację a wiele, bez uzycia zadnej ziemskiej czy nieziemskiej technologii. A jest to tylko mi znana moja doskonała PRAWDZIWA KREACJA.
    Zatem nic i nikt już tego nie zmieni.
    🍀JERZY ZIĘBA JEST PREMIEREM POLSKI !!!!!!!!🍀
    🔆🇵🇱🔆🇵🇱🔆🇵🇱🔆🇵🇱🔆

   35. Zapomniałam Wam przekazać, że całe to zamieszanie w sejmie to właśnie z tego powodu ze marionetki w końcu dowiedziały się, że Pan Zięba został premierem.🙂
    Mózgi im się zagotowały od tej informacji. Efekty widać a zagotują się jeszcze bardziej.
    Ten komentarz wystrzelił po prostu w kosmos , więc pisze jeszcze raz, specjalnie dla Was.

    Miłego dnia

   36. 1.Arkona, zapomniałem ci napisać iż cytat

    a–„i zrzucił ogonem 1/3 gwiazd” tyczy się zabicia przez NIKE Ateny co światu „dało” Irlandczyków….

    b–„panna obleczona w słońce i księżyc pod jej stopami” – to opis Nike (Pani z Jeziora) znanej też jako Salomon a nie to co jest PROMOWANE

    3.Szczęśliwa
    ” I dodam jeszcze, ze mam za sobą nie jedną udaną kreację a wiele, bez uzycia zadnej ziemskiej czy nieziemskiej technologii. ” — chodzi mi o to iż pewne „kreacje” można też wykonać przy pomocy technologii a inne nie. Czyli ZROBIĆ TO SAMO korzystając ze wspomagaczy. Kreacja jest KREACJĄ..

    3.TAW
    „Na jakiej podstawie masz prawo wypowiadać się o kreacyjnych możliwościach innych istot?…” — to tylko STWIERDZENIE FAKTU iz „projekcja „zięba premierem” BEZ WPRAWY w tym czyli JUŻ DOKONANYCH Z SUKCESEM KREACJI jest mission imposible….. bo tacy rosjanie kreują na przykład putina w tej roli i ……

    to jak z malowaniem obrazów (na przykład) nie stworzysz dzieła malując PIERWSZY obraz…

 13. Dodam, że Kobra jest Plejadiańskim kontaktem (ma kontakt z Plejadianami) i od ponad 35 lat ma kontakt z podziemiem.
  Więc nie zdziwi chyba nikogo fakt, że nie jest powiedziane- że za religiami stoją Pleje!

  1. Podstawowe zadanie cobry to przemutowanie BRYTYJSKIEJ HYDRY w jeszcze potężniejszy twór….

   znaczy OCHRONA TEJ REPTYLICY i jej sług przed OBALENIEM W TRAKCIE ZMIANY….

   z zapewnieniem ich panowania po niej.

   1. Ktosiu

    A ponieważ wraz z powrotem Chrystusa wróci tu RAJ co powoduje iż myślenie „rządami” jest matrixowskie….. bo system partyjny to system WYZYSKU poprzez OSZUKIWANIE….. Ale teraz wielu chce się załapać na stolec po zwalonych z tronów „brzezińskich” i mu podobnych…. To jest cel i walka elit… tylko O TO WALCZĄ… o POWIĘKSZENIE WPŁYWÓW….. jak najbardziej, jak najwięcej dla siebie puki jest ZMIANA i zarazem ŁATWOŚĆ OSZUKIWANIA goim…..

    O tym powrocie Chrystusa o którym tak myślę że piszesz Ty czyli I oN tu na ziemi będzie Panował! czyli to jest nadal Rząd !!!!!!

    Nie wiem czy ja na prawdę, aż tak myśle inaczej? Bo według mnie nie tego nauczał.

   2. Słowo PAN kiedyś nie oznaczało EKONOMA Z BATOGIEM a OSOBĘ POWAŻANĄ…

    dawniej panujący miał w kodeksie troskę o swoich poddanych…

    może to panowanie będzie jak za faraonów, może takie jak matki koło piaskownicy gdzie się bawi jej dziecię……

    będzie takie jak WOLA LUDU.. bo to co będzie chciane będzie przez MATRIX zwrotnie wykreowane, nieprawdaż ?

   3. Ktosiu i tu się zgadzam z Twoją wypowiedzią, Cobra jest jak gad zrzucający skórkę, gra na dwie strony, a wynik tego może być tylko jeden. 😀
    JA mu już współczuję. ❤

   4. Ktosiu, skoro tak wszystko wiesz, to wiesz tez, że stan bez lęku sprawia, że jestesmy w mocy i wtedy kreujemy taką rzeczywistosc jaka jest chciana przez nas.
    Zatem nie przeszkadzajmy sobie podsycaniem lęku, nie wzmacniajmy świata wojen, chorob, niedoborów. Ok?😉

 14. Niemcy: Będą odszkodowania dla ofiar księży-pedofilów. O wszystkim wiedział brat papieża?
  Ofiary przemocy i pedofilii w chórze z Ratyzbony dostaną odszkodowania – sprawy już się przedawniły. To oznacza, że nikt nie odpowie za molestowanie pięciuset chłopców. Autor raportu o skandalu mówi, że współodpowiedzialny za gehennę dzieci jest brat papieża Benedykta XVI. Georg Ratzinger wiedział o pedofilii i przemocy, ale nie reagował.
  http://www.superstacja.tv/wiadomosc/2017-07-19/niemcy-beda-odszkodowania-dla-ofiar-ksiezy-pedofilow-o-wszystkim-wiedzial-brat-papieza/

 15. Mam do Was prośbę o skomentowanie dwóch wersji pieśni religijnej.Zaznaczę ,że przy pierwszej stają mi włosy na ciele a przy drugiej nie:

  Załączę jeszcze wersję która jako pierwsza mnie zainspirowała

  Nawet jeśli się po mnie i moich poszukiwaniach przejedziecie to i tak będę wdzięczny.

 16. „Ktoś pisze: I HERKULES DUPA KIEDY WROGÓW KUPA…. a tu na JEDNĄ OSOBĘ POLUJĄ MILIARDY… ;D ”
  i co z tego skoro nie wiedzą kto jest tą ISKRĄ i gdzie się znajduje, nie wiedzą czy to jest Dusza dziecka, staruszki, czy inna, na pewno jest to wspaniała Dusza o sercu krystalicznym jak samo ŻRÓDŁO, szukajcie a znajdziecie , pukajcie a będzie wam otworzone, proście a będzie wam dane itd., ZŁO nie ma szans JEJ znaleźć a co dopiero zbliżyć się do niej, jej ochrona nie jest z tej Ziemi. ❤

   1. TAW a ja Ci powiadam, że nawet oni nie wiedzą, to są tylko zgadywanki,
    ….piękny motyl usiadł na piersiach Boskiej wybranki, dzień taki piękny słoneczny,
    tylko w przestrzeni duchota,
    światy ze sobą walczą,
    nie wiedzą nawet o co,
    i to jest ciemnych miernota,
    a stanie się to co ma się stać,
    bez wojen, bez podskakiwania,
    żadna ze stron nic nie ugra,
    taka jest bowiem WOLA ŻRÓDŁA.
    A Żródło wciąż płynie
    i w szmerze się wypowiada,
    czy ktoś Go chce jeszcze słuchać,
    ciężko dziś znależć takiego………?

   2. U niektórych jakieś przepięcia osobowości następują!
    Przyznam się szczerze, że zerknęłam na to co się dzieje taką chwilkę małą, ale bardziej śmiać mi się chciało niż napinać 😀
    Wtajemniczeni wtuleni w objęcia MATEŃKI ZIEMI z błogością, spokojem i miłością czekają i ENERGIĄ SERCA WSPIERAJĄ!
    Tak wspomagamy- według wytycznych płynących z głębokiego umysłu serca- MELODIĄ, ŚPIEWEM, BICIEM SERCA, ŻYCIA ❤
    żeby ,,CZYSTOŚĆ'' NASTAŁA ,, MIOTŁA'' się rozszalała 😀

  1. Wiedzą wiedzą, taki spiers miał ją chociażby zabić….. i wielu wielu innych śmiałków też tego próbowało…

   ale fajnie wiedzieć ze się JUŻ OD NIEJ ODWRÓCILIŚCIE… wybierając „gruszki na wierzbach” made in ziemba….

   1. Nie odwróciliśmy się. Pobudka Polaków jest procesem wielostopniowym, wielogęstościowym i wielofazowym. Lokomotyw jest kilka, lecz „to, co najważniejsze, jest niewidoczne dla oczu, gdyż dobrze widzi się tylko sercem”…

    Kto ma uszy, słucha;
    kto ma oczy, widzi.

    Za dużo info na raz nie może zostać podanych, z wiadomych względów.

 17. Latkowski prowokuje.
  ——————————
  „TVP wyświetliło film Sylwestra Latkowskiego, „Nic się nie stało”, który miał traktować o pedofilii wśród celebrytów. W samym filmie żadnej bomby nie było, jednak po premierze w jednej z wypowiedzi odpalił ją sam reżyser.

  – Borys [Szyc], może czas nie tłumaczyć się, tak jak mi się tłumaczyłeś, że byłeś pijany wtedy, że ćpałeś, że mało pamiętasz. Chcę żebyś po prostu powiedział opinii publicznej czego byłeś świadkiem i co robiłeś, a czego nie robiłeś – taki apel do popularnego aktora Latkowski wystosował po premierze.

  – Mam tą samą prośbę do Majdana, do Wojewódzkiego, do tych dziewczyn i pań które tam mignęły – dodał Latkowski.”

  https://nczas.com/2020/05/22/afera-pedofilska-latkowski-wymienia-nazwiska-celebrytow-wojewodzki-idzie-do-sadu-video/

  1. Pamiętam jak kilka lat temu internauci zastanawiali się kim jest ten tajemniczy reżyser lubiący kąpać młodych chłopców, o którym mówił Latkowski. Zazwyczaj typowano Zanussiego. Mnie tez pasował; głownie po tym, gdy w jednym z wywiadów zobaczyłam zdjęcie jego małżonki.
   ————————
   „O ile te wszystkie gwiazdy są oskarżane przez Latkowskiego o „zmowę milczenia” lub bywanie w szemranym miejscu, to sprawa z Krzysztofem Zanussim przedstawia się zupełnie inaczej. Jego Latkowski wprost oskarżył o nadużycia seksualne.

   – To nie może być tak, jak się udało Krzysztofowi Zanussiemu w 2005 r., który wybrnął ze sprawy Dworca Centralnego […]. Mija 15 lat od tej sprawy i będzie to samo? – mówił Latkowski w TVP”.

   https://nczas.com/2020/05/22/afera-pedofilska-latkowski-twierdzi-ze-zanussi-skorzystal-z-mlodego-chlopca-rezyser-podejmie-kroki-prawne/

 18. Tytulem informacji…… Glowne media podaja, ze aresztowano Ghislaine Maxwell, wspolniczke Jeffrey’a Epsteina, pedofila organizujacego orgie seksualne z nieletnimi dla „moznych tego swiata”. Oboje powiazani z Mossadem. Pamietam z poprzednich artykulow, ze w pogrzebie ojca GM uczestniczylo ponoc trzech szefow Mossadu. Widac musial byc wazna figura. Nie ekcytuje sie tematem, po prostu mignal mi naglowek.
  ***Niejednego/niejedna juz aresztowano i po cichu wypuszczono.
  https://www.cbc.ca/news/world/ghislaine-maxwell-arrested-epsiten-1.5634815

  1. Tak zwany Smoleńsk jest fraktalem Katynia.

   Norymberga_2 będzie fraktalem Norymbergi_1. Popatrzcie na miny Goebbelsa, Hessa, Ribbentopa i ferajny…

   Zachowują się jak uchachani widzowie kabaretu…

   Czy tak wyglądają ofiary, które jutro mają iść na szafot?…

   1. Sugerujesz, ze „panowie ze zdjecia” nie zostali straceni? A moze poswiecono ich dla „dobra wspolnego”? Co innego obiecano, co innego wykonano. Wiadomo, gady zawsze pozbywaja sie swoich, gdy lezy to w ich interesie.

   2. Z ksiazek z okresu II wojny pamietam, ze zdjecia uchachanych zbrodniarzy hitlerowskich maja dopiski, iz oskarzeni smiechem reagowali na insynuacje sowieckich prokuratorow przypisujacych nazistom zbrodnie sowieckie (w tym Katyn).
    Nie pamietam, czy to byly akurat te zamieszczone tutaj zdjecia.

   3. Ten Hamerykanin na górze też uchachany, pewnie wtajemniczony w teatrzyk:)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s