7 myśli w temacie “Decydująca bitwa o Polskę – prof. Jerzy Robert Nowak

 1. Hanka powiedziała, że prezesurę NBP przyjęła za namową Ducha Świętego 😀😂😀
  24:10
  Oni wstydu nie mają.

  1. tak, Szczeliwa 🙂 Ducha Swietego, ktory natchnal te bufetowa babe w czasie szkolen na bliskim wschodzie.

 2. Kolejna miesięcznica zakończyła się totalnym zwycięstwem PiS-u. Co jest najbardziej w tym niezwykłe i egzotyczne zarazem, to fakt, że to bezpardonowe zwycięstwo zaszczyciły i uhonorowały swoją łaskawą obecnością i dostojnością prawie wszystkie opozycyjne REPTILIE i to od prawa do lewa. Pojawiły się naczelny Tyranozaur, buszujący na co dzień w szczawiu i mirabelkach, były ogromniaste i krzykliwe, Ceraptosy, brzuchaste Brontozaury, były słynne kolosy z Kalisza i cała masa niewielkich, zaczepnych PETROzaurów z którymi pisowska gawiedź rozprawiała się w swoim stylu w bezpardonowy sposób. Oto jedna z wielu takich, zabawnych i spektakularnych słownych potyczek w stylu: ” Super partia q…”
  .https://youtu.be/BJj01LrTi1M
  PODAJCIE DALEJ…

 3. Czy rzeczywiście Pan Potocki przegrał sprawę ODSZKODOWAŃ od Niemców- OKAZUJE SIĘ , ZE WŁAŚNIE JĄ ZAPOCZĄTKOWAŁ:
  WAŻNE! Eksperci sprawdzają możliwości uzyskania przez Polskę reparacji wojennych od Niemiec! piątek, 04 sierpień
  ,,Biuro Analiz Sejmowych ma, do 11 sierpnia br., przygotować informację nt. możliwości uzyskania przez Polskę od Niemiec odszkodowań za straty wojenne.

  Jeśli odpowiedź na pytanie: „Czy w świetle prawa międzynarodowego Rzeczpospolita Polska może domagać się roszczeń odszkodowawczych od Niemiec za straty materialne i osobowe spowodowane agresją niemiecką podczas II wojny światowej?” będzie pozytywna, wskazany zostanie tryb i forma ich dochodzenia.

  Pytania w tej sprawie, skierował do BAS poseł Mularczyk. Wśród nich znalazło się również takie, które dotyczy ewentualnych roszczeń innych krajów, okupowanych przez Niemcy w czasie II wojny światowej. Poseł Mularczyk tłumaczy, że zależy mu na uzyskaniu precyzyjnych i wyczerpujących wyjaśnień, by „zastanowić się nad dalszymi krokami w tym temacie. Chcę, aby wszystko było przygotowane profesjonalnie”. Biuro Analiz Sejmowych zleciło przygotowanie opinii ekspertom zewnętrznym.
  Poseł podkreślił, że choć Polska zrzekła się reparacji od NRD, ale zaznaczył też, że była wtedy państwem niesuwerennym i zrobiła to wobec nieistniejącego już NRD.

  O tym, że Polska nie otrzymała nigdy odszkodowań za gigantyczne zniszczenia wojenne, mówił prezes Jarosław Kaczyński w czasie lipcowej konwencji PiS. Niedawno, sprawę podniósł również, minister obrony narodowej Antoni Macierewicz.”
  https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/12551-wazne-eksperci-sprawdzaja-mozliwosci-uzyskania-przez-polske-reparacji-wojennych-od-niemiec

  TYLKO JEST JEDNO ALE! – Pan Aron mówi, że we wrześniu- nastąpi upadek EURO I TO BARDZO SZYBKO- w CIĄGU TRZECH DNI!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s