Watykan aktywnie chronił niemieckich nazistowskich zbrodniarzy wojennych, umożliwiając im bezpieczną ewakuację do Argentyny i USA

<https://youtu.be/Q1-4taA_Fmg

Katoliku polski, prawda o świecie, w którym żyjesz, jest zupełnie inna od tej, którą cię karmiono w szkole oraz na lekcjach religii. Watykan nie jest stolicą światowego pokoju, lecz aktywnym uczestnikiem globalnego spisku elit przeciwko ludzkości.

Watykan aktywnie chronił niemieckich nazistowskich zbrodniarzy wojennych, ułatwiając im bezpieczną ewakuację do Argentyny i USA.

Katoliku polski, czas otrząsnąć się z błogiego snu; katoliku polski, czas włączyć myślenie i zacząć bardziej wnikliwie niż dotychczas szperać w necie.

TAW

Czytaj również:

11 myśli w temacie “Watykan aktywnie chronił niemieckich nazistowskich zbrodniarzy wojennych, umożliwiając im bezpieczną ewakuację do Argentyny i USA

 1. Spróbujmy zebrać wszystko w jedną całość. Otóż zacznijmy od podstaw. Na skutek kosmicznej kolizji światów ( tak przynajmniej mówią prehistoryczne przekazy, utraciliśmy swoje pradawne słońce SATURNA, PANA, który w tzw. Złotej Erze oświetlał nad biegunem północnym płaską ( lekko wklęsłą ) Ziemię swym niebieskim, życiodajnym światłem. W wyniku tej sugerowanej zmiany jego miejsce zajęło ponoć OBCE, jaskrawe, obecna słońce, zmieniając tym sposobem panteon bóstw solarnych czczonych przez ludzi. Na skutek tej ponoć kosmicznej, związanej z tym faktem katastrofy, cała pozostała ludzkość wraz z naszymi braćmi młodszymi schroniła się wewnątrz pustej w środku planety w wodnym bąblu gdzie na płaskim, lekko wklęsłym wybranym gruncie, pod kopułą ( prawdopodobnie zamarźniętego szkła nieba ) stworzono kontynenty, oceany i wszelkie warunki do życia na podobieństwo utraconego zewnętrznego świata ( jeżeli oczywiście takowy w ogóle istniał – prawo periodyczności życia ). Żyjemy zatem w doskonałym modelu MATRIXIE, który jedynie odzwierciedla utracony dawno świat i wszystko w nim jest jednocześnie zwodzącą nasze zmysły magią, zwaną TOTALNYM zwiedzeniem. Pożal się boże, łże elity, aby nie utracić kastowych przywilejów, stworzyły niewolniczy system admin-is-trujący ludzką farmą, choć bynajmniej same nie są wcale bardziej inteligentne, zaradne i pracowite od stale zniewalanych tubylców, tyle, że są zorganizowane w tajne, uprzywilujące je struktury i przestrzegające zasad stałego okłamywania i zawłaszczania nauki i wiedzy przed w ten sposób zniewolonym plebsem. Według tej tezy wszystkie filary kłamliwej wpojonej nam w młodości wiedzy i pseudo nauki, wymyślone lub odkryte przez masońskie elity w zdecydowanej większości mają się tak do rzeczywistości jak przysłowiowy świstak do sreberka i produkowane, zawijane w nie szacowne, naukowe durnoty. W podobny sposób stale sugeruje się zniewolonym OWCOM bieżącą informację o otaczającej je żałosnej rzeczywistości. Czym jest zatem SYSTEM zniewolenia admin-is -trujący „PLANETĄ”? To dosłownie: Sekretne Przymierze gatunku hybrydowej krwi, wspomagające się hybrydowynymi RODAMI i doprawdy WYBRANĄ, zdurniałą lub skorumpowaną tubylczą elitą, dzięki której pomocy dalej kontrolują, zniewalają całą tak stworzoną sztucznie farmę. Służą ponoć swemu duchowemu Bogu Lucyperowi, jednak tak naprawdę wykonują rozkazy demonicznych stworzeń, które na podobieństwo chiromancji, podpowiadają im rozwiązania niszczące ten wspaniały stworzony przez NIEGO świat, dany WSZYSTKIM żyjącym istotom, iluminowany model przetrwania.
  Opisane w Biblii i innych źródłach stworzenie, sklonowanie, zmaterializowanie hybrydowej rasy pozwala, dzięki unikalnemu rezonansowi DNA krwi na stałe odradzanie ( zasiedlanie) się w niej demonicznych Archonów, energetycznych symbiotów, tworzących na Ziemi OBCĄ, destrukcyjno-okupacyjną kastę admin-is-(za)truwających ją replikatorów ( patrz prawo pierwonocy, ect.), którzy starają się wyeliminować z tego świata żyjących w nim tubylców i zająć go wyłącznie dla siebie. W tym celu poza licznymi w dziejach ludzkości sprowokowanym wojnami stworzyli antagonistyczne globalne religie, którymi zatruwają umysły nic nie podejrzewających ludzi. Choć we władzy stanowią bezduszną, pozbawioną empatii większość zwanego RZYMSKIM CESARSTWEM, to starają się utrzymać wrażenie, że stale walczą między sobą stanowiąc bóstwo początku i końca, dobra i zła tzw. Ianusa reprezentującego dwa, stojące do siebie tyłem oblicza, dwugłowego orła, rozgrywając w ten prosty sposób durną, zapatrzona w ich kłamstwa gawiedź. Tworzą zatem totalne, niezmiennie depopulujące tubylców wojny i systemy polityczne, po których naturalnie chorych, morderczych ” skutkach ich poznacie”…
  wężykiem, wężykiem

  1. Dziekuje za ten „rys dziejowy”.
   „Czym jest zatem SYSTEM zniewolenia admin-is -trujący „PLANETĄ”? To dosłownie: Sekretne Przymierze gatunku hybrydowej krwi, wspomagające się hybrydowynymi RODAMI i doprawdy WYBRANĄ, zdurniałą lub skorumpowaną tubylczą elitą, dzięki której pomocy dalej kontrolują, zniewalają całą tak stworzoną sztucznie farmę”
   Byty, ktore wspolpracuja z hybrydami nie sa zadna „elita” , to „ta-eli”, a kim jest „Eliasz”, „Eli” ? To ci „od Eli”.
   Potomkowie Rodu Niebieskiego, bywaja oszukani lub zastraszeni, owszem, zdarza sie,ze ktos moze i wspolpracuje, ale raczej hybrydy staraja sie ich oslabiac uzywkami, MAGIA (czarna) , itp. i uzywaja MANIPULACJI !!! Bywa, ze niektore osoby obdarzone duza Energia i Darami Ducha sa werbowane do stowarzyszen tajnych i ich cenna energia jest wampiryzowana.
   Wielu pyta „A gdzie sa Slowianscy Bogowie ?”
   Otoz hybrydy powoli starali sie wymazac o Nich PAM%IEC. A Bogowie to Energia, Wibracja, Swiadomosc…i podobno w Kosmosie idzie ostra walka…
   Ale czuc, ze COS SIE DZIEJE tu na Ziemi…czuc
   .https://www.youtube.com/watch?v=wvDYHSTUWHY

   1. ” Eloi, Eloi, lama sabachthani” lub ” Eli, Eli, lama sabachthani”
    ..;mhmmm???
    eli-ta ???

  2. Drodzy Rodacy !
   Oto poniżej uniwersalny tekst dla każdego Suwerena- Polaka, do wykorzystania, w celu przedłożenia lub przesłania do wszystkich firm handlowych symulujących instytucje państwowe w całej Polsce.

   Jako osoba uwolniona 25.12.2012r. z prywatnego niewolniczego światowego systemu władzy Trój-Korony z Watykanem na czele, jako Suweren sprawujący bezpośrednią władzę zwierzchnią od 02.11.2014r. na mocy Proklamacji oraz na mocy Dekretu z 02.04.2015r. o wypowiedzeniu posłuszeństwa wszelkim organom władzy w Polsce, uznaję Was, szefów nielegalnych, prywatnych firm handlowych, symulujących instytucje państwowe wraz z Waszymi pomocnikami za wrogów Narodu Polskiego i Polski !
   Nie posiadacie legitymacji Suwerena-Narodu Polskiego !
   Wasze działania są nielegalne, bezskuteczne, bezprawne !
   Działacie na szkodę i krzywdę Suwerena-Narodu Polskiego i Polski !
   Zajmujecie nielegalnie obiekty będące niezbywalną własnością Suwerena-Narodu Polskiego !
   Żądam niezwłocznego opuszczenia bezprawnie zajmowanych obiektów, niezbywalnej własności Suwerena-Narodu Polskiego, na mocy Dekretu z 02.04.2015r. „Wypowiedzenie posłuszeństwa wszystkim organom państwa” – najwyższej rangi aktu prawnego wydanego w zgodzie z polską racją stanu w celu usunięcia z organów/urzędów osób pełniących funkcje w sposób nieuprawniony i niewłaściwie udokumentowany.
   Odpowiadacie prywatnie swoim majątkiem za szkody i krzywdy wyrządzone każdemu Polakowi, za szkody wyrządzone Suwerenowi-Narodowi Polskiemu i Polsce ! Suweren-Naród Polski pozbawia Was praw obywatelskich !Wasze majątki, Wasze konta bankowe, przechodzą na własność Suwerena- Narodu Polskiego. Macie prawo zabrać jedną walizkę i wraz z rodzinami opuścić na zawsze terytorium Suwerena- Narodu Polskiego ! Suweren wydaje Wam i Waszym dzieciom na zawsze zakaz wjazdu na terytytorium Polski !
   Aktem łaski Suwerena-Narodu Polskiego jest danie Wam ostatniej szansy uniknięcia kar poprzez oddanie się do dyspozycji Szeryfa i Oficerów Pokoju, rezprezentujących Polski Sąd Prawa Zwyczajowego.
   https://wojdabejda.wordpress.com/2016/04/18/falszywi-obroncy-kraza-po-polsce-i-w-internecie/

 2. ✪♽✪ Tylko katolicyzm [sekta], która powstała po Judaizmie i Chrześcijaństwie ochrania gejów i gwałcicieli dzieci. Ci u władzy w kościele katolickim szerzą herezję, świętokradztwo i bluźnierstwo – twierdzą, że wiedzą lepiej niż Bóg – a tak naprawdę szukają ludzi głupich od których mogą wycyckać pieniądze [sam też przez wiele lat byłem katolikiem, ale ślepota minęła – przejrzałem na oczy].
  📓 Chcesz za darmo książkę 📓📖 na ten temat pisaną przez 15 lat to zapraszam na tą stronę internetową 11 Przykazanie. Książka pod tytułem: „3 Dni” Śpiesz się zanim znowu usuną linki 👣👀

  https://sites.google.com/view/11-przykazanie/strona-g%C5%82%C3%B3wna

 3. Tylko 10 komentarzy ?
  Każdego, kogo pytam – celowo pytam – nie wie, co to operacja „spinacz”.
  Pytam Ludzi w wieku ok. 50 LAT ! Szok.!.
  Pozwalacie, żeby Androidy za Was myślały .
  Plan na WAS – NAS jest taki, że znikniemy
  podmienieni przez Androidy.!
  Nikt już nie czyta ?

  Na Tawernie czytają . Wiem . Zdrawiam.

  Ten mój wpis to Apel, aby przypominać.

  ps. Zróbcie test jak Ja .
  Pytajcie, a zobaczycie, że nic nie wiedzą.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s