<https://youtu.be/20eZSTmPTB0

***

Druga część spotkania:

http://www.radiomaryja.pl/multimedia/audio/rozmowy_niedokonczone/rozmowy-niedokonczone-profilaktyka-chorob-zakaznych-sie-szczepic-cz-ii/

Wsłuchajmy się uważnie w argumenty przedstawiane przez poszkodowanych rodziców.

***

Główny Inspektor Sanitarny Marek Posobkiewicz jako raper Gisu – nawołujący do stosowania przez Polaków Słowian bardzo niebezpiecznych szczepionek (fot. youtube)

<https://youtu.be/flDtJ51IkeE

Żenada to mało. To jest działalność dezinformacyjna.

Namawianie przez Głównego Inspektora Sanitarnego obywateli Rzeczypospolitej Polskiej do udziału w bardzo niebezpiecznych eksperymentach medycznych poprzez stosowanie szczepionek zatrutych m.in. neurotoksyczną (uszkadza mózg) rtęcią, aluminium, formaldehydem, rakotwórczym polisorbatem-80 jest łamaniem Konstytucji RP (Artykuł 39) oraz przestępstwem regulowanym przez polski Kodeks karny.

Światowej sławy wybitna polska neurobiolog, prof. Maria Dorota Majewska, namawia poszkodowane w wyniku szczepień polskie rodziny do wytaczania spraw karnych przeciwko propagatorom niebezpiecznych szczepień.

TAW

ps. A tutaj odpowiedź obudzonych polskich raperów na przestępczą propagandę Głównego Inspektora Sanitarnego:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/12/03/koniec-gisu-obudzeni-polscy-raperzy-w-obronie-pokrzywdzonych-przez-szczepionki-dzieci-fala-przebudzenia-rusza-w-polske/

39 myśli w temacie “Skandaliczny proszczepionkowy show Głównego Inspektora Sanitarnego, Marka Posobkiewicza, w TV Trwam i Radiu Maryja

  1. Czyli wizja Pana Marka Szwedowskiego o ciemnych chmurach nad Rydzykiem zaczyna się wypełniać – a to jest jej początek!

   „Zaskoczy nas jeszcze stacja Radio Maryja – właściwie zaskoczy nas o. Rydzyk. Albo coś tam pójdzie nie tak, albo będzie miał bardzo poważne kłopoty – wiem, że finansowo zacznie się tam coś dziać, sypać i być może też wyjdą z tym związane jakieś dziwne sprawy. Czuję czarne chmury nad nimi – ale nie to, że nikt ich nie chce czy dyskryminuje – oni sami będą przyczyną czarnych chmur”.

   1. TV Trwam lub RM bywały ambitne audycje i filmy, z dziedzin duchowości (nie tylko religii) lub np zdrowego żywienia, pasożytów. Jeśli przepowiednie okażą się słuszne, to spekuluję na tej podstawie, że teraz Rydzyk ma kłopoty finansowe i taka „promocja szczepionek” to dla niego podpisanie cyrografu. I pewnie będzie tak, że szybciej przyjdzie zapłata niż mu się wydaje. (?).

   2. Sławoj – nie oglądam i nie słucham, RYDZYK wywołuje u mnie odruchy wymiotne, jak każdy cwaniak, gdyż takich osób nie trawię- sorki, ale tak mam i się przyznaje szczerze! Każdy kto z własnej, nieprzymusowej woli promuje szczepienia powinien grillować się jak SOROS !!!!! Coś natomiast jest na rzeczy, gdyż tak mi się połączyło z tą przepowiednią 😉

   3. RM bardzo się zmieniło od chwili swego powstania. W pierwszych latach np. walili prosto w oczy prawdę o naszych „starszych braciach w wierze”, zapraszali przepiękną duszę Stefanię Korżawską, później wycofali z anteny niezwykłego erudytę i poliglotę – znanego, odważnego i niezwykle twórczego badacza (ponad 80 książek!) – profesora Roberta Jerzego Nowaka, no a wczorajszym zaproszeniem rapera Gisu strzelili sobie w stopę, tzn. w konto bankowe…, gdyż mądrzy słuchacze wyciągną z tego finansowe wnioski…

    To zaproszenie jest rzeczywiście „bardzo dziwne”, gdyż pani dr Urszula Krupa niejednokrotnie na antenie tego radia przestrzegała słuchaczy przed szczepionkami.

 1. Ciężko to zrozumieć, mamy przykazania, które dla nas katolików są świętością, mamy przekazanie, nie zabijaj, nakłaniasz kogoś do picia alkoholu, palenia papierosów, brania narkotyków, lub sam masz nałogi, czy jeździsz po pijaku, grzeszysz przeciwko niemu. A truciznę którą jest szczepionka każą nam podawać naszym dzieciom, i to pod groźbą grzywny. Z całą świadomością jaką nabyłam na temat szczepień nie mogę zgodzić się na podanie mojemu dziecku szczepionki, ponieważ gdybym się zgodziła na szczepienie, to równałoby się to z tym, że godz się na niszczenie zdrowia, a nawet życia mojego dziecka.

  1. Póki co nie szczepiłem .Jeśli będę musiał to szczepię tylko na tężec.ale tylko wtedy ,kiedy dziecko skończy 2 lata.Do tej pory żadnych szczepień.Wracając do samego artykułu-temu pseudo ministrowi ,jak zwraca się do niego ksiądz prowadzący bardzo zle z oczu patrzy..niech ich wszystkich kolaborantów piekło pochłonie za ludzką krzywdę.

 2. Pole magnetyczne ziemi niespokojne, a to na czerwono zakłócenia radiowe z wykrzyknikami pierwszy raz widzę!

   1. U mnie jest tak:
    Zakłócenia radiowe VHF- NA CZERWONO
    Mid Lat AURORA!!

  1. Chodziło mi o to, z jakiego źródła (z jakiej strony internetowej) odczytujesz zakłócenia radiowe VHF.

   1. O, nawet całkiem ciekawy portal, dziękuję.

    Te wskaźniki to chyba jakieś kombinowane, bo u mnie wczoraj wskazywało co innego.

    Czas już powoli zaczynać uczyć się przechodzić na pozazmysłową percepcję Przestrzeni 🙂

   2. Już wiem, wina przeglądarki, na Explorer jest na czerwono !!

    Na Mozilla Firefox – Band Closed

   3. Brawo, Elaszka 🙂 Inteligentnych mam komentatorów 🙂

   4. Dziękuję ❤ 🙂

    Polacy Słowianie, zakładajmy blogi! Poszerzajmy przestrzeń wolności w naszej Ojczyźnie! ❤

 3. Oto mój mail jaki do nich wysłałem – na adres o.grzegorz.wos@radiomaryja.pl. Niech się zbyt pewne nie czują. Nie roszczę praw autorskich. Można kopiować i przesyłać na ww. adres lub napisać coś własnego i im wysłać.

  Szczęść Boże,

  Sprawa nie ma związku z młodzieżą, ale Wasz program rozmowy niedokończone z Głównym Inspektorem Sanitarnym, w którym nachalnie promowano szczepienia dzieci jest jednym wielkim skandalem!! Szczepionki zawierają w swoim składzie neurotoksyczne związki rtęci i/lub aluminium, których stężenie przekracza normy dopuszczalne kilkusetkrotnie do nawet 25000 razy. W USA dr Andrew Wakefield wykazał związek między szczepieniem dzieci szczepionką MMR, a autyzmem. Liczba ciężkich powikłań poszczepiennych na całym świecie idzie w wiele milionów osób. Na zachodzie Europy szczepienia są dobrowolne, a w naszym kraju panuje reżim farmaceutyczny i przymusza się rodziców do trucia dzieci ustawą niezgodną z art. 39 Konstytucji z 1997 r. Ten reżim musi zostać obalony i zostanie obalony, bo mafie szczepionkowe nie mogą bezkarnie truć polskich dzieci!

  Po tym programie straciłem do Was szacunek, który do Was miałem. Jesteście rzekomo rozgłośnią katolicką, więc jak się ma szczepionkowa propaganda w Waszym radio do przykazania 5. Nie zabijaj!? Aborcji jesteście przeciwni, ale trucie dzieci szczepionkami, popieracie i jeszcze zachęcacie? Cóż za hipokryzja! Przecież szczepionki też zabijają! Dlaczego rodzic ma grać w rosyjską ruletkę i zastanawiać się, czy po serii przymusowych szczepień jego dziecko będzie miało szczęście i nic mu się nie stanie, czy też będzie miało mniej szczęścia i zostanie kaleką czy też umrze?

  Nie wiem, ile o. Rydzyk wziął pieniędzy od koncernów szczepionkowych za tę obrzydliwą propagadę, ale wiem jedno – po tym programie powinniście zmienić nazwę Waszej stacji na Radio Sodoma!

  Niech się Bóg Ojciec zlituje nad Wami, bo nie wiecie, co czynicie polskiemu narodowi.

   1. To lepiej wysłać na adres ks. Moja. Ja skorzystałem z tego, bo taki znalazłem na stronie internetowej RM.

   2. Zrehabilitowało się poniekąd…

    Stan świadomości lekarzy jest bowiem taki, a nie inny. Oni wszyscy w coś WIERZĄ. Jak można bowiem mówić, że szczepienia to działanie lecznicze?! Szczepionki jeszcze nikogo z niczego nie wyleczyły. Czas wreszcie nabyć tej elementarnej WIEDZY, nie wiary.

   1. Potwierdzam opinię Przedmówczyni, bardzo ładny i fachowy tekst – krótko i na temat. Bo w necie generalnie za dużo wodolejstwa. A już najgorsi są jutuberzy – przez godzinę mówią to, co można by powiedzieć w 10 minut. Pan Roman Nacht jest przykładem treściwego jutubera.

 4. Polska medycyna, to dzieło zakonu Bonifratrów – utrzymywali zakon z opłat rodzin chorych i opętanych za opiekowanie się nimi. Dbali o potrzebną ilość bogatych pacjentów.
  Ks. Rydzyk od początku nawoływał słuchaczy RM do korzystania z medycyny i krytykował tych, którzy wzorem Jezusa uzdrawiają chorych mocą Bożą.
  Jest księdzem – może wierzącym w istnienie Jezusa, ale nie wierzącym Jezusowi, gdyż On kazał wyszkolonym w wypędzaniu w czeluść złych duchów i w uzdrawianiu chorych przekazać zdobytą u Niego wiedzę wszystkim narodom.
  Za obecną epidemię chorowania odpowiedzą przed Bogiem i ludźmi katolicy.

 5. RM nie oferuje słuchaczom nic prócz MEDYCYNY, celibatu, wszystkiego, co związane z wojnami i „ewangelii” wymyślonej przez faryzeusza Pawła – odwrotnej do tej, jaką głosił Jezus.
  Ciekawe czy i ew. kiedy się to piekło na ziemi skończy.

 6. Nie rozumiem zupełnie tak dużej manipulacji i kłamstwa z Państwa strony! W którym momencie „Radio Maryja promuje ludobójcze szczepienia Polaków Słowian”?
  Poniżej link do audycji z Justyną Sochą, Włodzimierzem Pawelecem i dr n. med. Izabellą Stępkowską

  Rozmowy niedokończone: Szczepienia – przymus a prawo wyboru? cz.I

  1. Ten wpis był robiony tuż po 4-godzinnej (w najlepszym czasie antenowym!) darmowej reklamie ludobójczych szczepionek przez gościa TV Trwam oraz RM – Głównego Inspektora Sanitarnego, pana Marka Posobkiewicza (rapera Gisu). Słuchacze audycji byli w niej traktowani w sposób skandaliczny: matkom poszczepiennych ofiar sugerowano, że alkoholizowały się w trakcie ciąży.

   Toruńskie media zrehabilitowały się jednak, zapraszając później Stowarzyszenie STOP NOP i dając im pełną możliwość przedstawienia argumentów antyszczepionkowych. Dlatego, dzięki Twojej interwencji, złagodziłem nieco tytuł wpisu. Dziękuję za komentarz 🌷

 7. Analiza wypowiedzi polskich pedo-psychopatów w kościele katolickim.
  lovewillwinblog.wordpress.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s