21 myśli w temacie “Cały świat zewnętrzny, którym na co dzień tak się podniecamy, jest zaledwie holograficzną projekcją naszego umysłu. Kształt tego świata zależy tylko i wyłącznie od stanu naszej świadomości

 1. Ja w dziecinstwie juz widzialam ze ten caly swiat jest nie taki jak trzeba. Nie wiedzialam, skad mialam wiedze doroslych ludzi, majac zaledwie 7 rok zycia. Otaczala mnie patologia, jedynie moja babcia miala wiedzę i ona uczyla mnie gotawania bardzo szybko sie uczylam

  1. Dla Twojej Babci dedykuje…pamietajmy, prosze , o ludziach starszych…niech w Szczodre Gody nie bedzie ludzi samych..;samotnych…Kazda Babcia i Dziadzio, to nasza Babcia i Dziadzio…
   (Epea 11 str.124 )

   Na schodach Pańskiego Domu

   jej krucha postać jak porcelitowa figurka
   z odeszłego czasu z pokorą w oczach
   i odwagą wpiętą we włosy wytrzymuje
   napór zaciekawienia i miłosierdzia

   zbierając okruchy z Pańskiego Stołu
   nakarmi maleńką miłość a może starczy
   na więcej gdy jeszcze poczeka

   na schodach Pańskiego Domu
   Słowo staje się chlebem

   Click to access Epea%2011%20wersja%20elektroniczna.pdf

 2. Nie jest to prawda i to bardzo łatwo udowodnić. Gdyby tak bezwzględnie było, jak podaje tytuł artykułu, to np. Ziemia byłaby kulą, a jak sprawdzono z wysokości kilkudziesięciu kilometrów jest cały czas płaska. Jednak postawiona TEZA jest w pewnym sensie absolutnie prawidłowa w zakresie tzw. inżynierii społecznej, to jest inteligentnego programowania i manipulacji tubylcami, ich podświadomością, wiedzą i bieżącą informacją, aby byli ( stali się ) bezwolnymi, niewolniczymi kukłami, sterowanymi przez wykorzystującą ich iluminowaną, hybrydową kastę.

  1. Ja mam za sobą poznanie siebie, i powiem tylko tyle ten cały wszechświat łącznie z nami jest SNEM. To tak w skrócie. Każdy z nas może to sprawdzić sam, zaglądając do swego wnętrza, bo tam jest ukryta Prawda!

 3. A co TAW powie na temat obecnych wydarzeń w Polsce? To co dzieje się w Sejmie i pod nim, nagły zanikT sygnału TVP to też iluzja? Sytuacja robi się coraz gorętsza i za chwilę może dojść do konfrontacji ulicznej i zginą ludzie, zwłaszcza jak SBcja zacznie strzelać, a mają broń.

  1. Ja patrzę na to wszystko z rozbawieniem, bo wiem, co jest grane. Reptile słabną i prowokują wydarzenia, by generować przysmaki: drogocenne eMOCje naRODu, którymi się ŻYWIą.

   Politycy spełniają identyczną rolę co kapłani: stymulują nieświadomy lud i wygenerowaną przezeń energię przekazują wyżej – do swoich panów.

   Kto mądry, trzyma swoje cenne eMOCje przy sobie i nie wspiera obłędu.

   A mózgi politykom będą gotować się coraz bardziej, bo z tygodnia na tydzień będą coraz mniej kompatybilni z Nową Przestrzenią nad Polską.

   1. Tak. Broń, którą wymyślili i wykorzystują przeciwko Nam – inwigilację, sama ich doprowadzi do zguby. Sami się implodują z udręki i obaw.

   2. Niestety nie prowadzę konsultacji mejlowych, gdyż nie jestem ekspertem od czegokolwiek. Jestem tylko miniportalem do podawania ważnego dla polskich katolików info w Roku Początku Rozpadu Kościoła Katolickiego. To jest moim głównym zadaniem. Katolicy, którzy podążają za tym serwisem będą po prostu mniej zszokowani i sfrustrowani, gdy ściany ich mentalnego więzienia zaczną już płonąć na dobre. Dla pozostałych ból będzie znacznie większy, bo nadal zażarcie ufają swojej iluzji.

    W takich sprawach możliwość kontaktu istnieje przez fb: https://www.facebook.com/profile.php?id=100006718069040 , ale tylko przez kilka dni, bo facebook zapowiedział, że 7 stycznia mnie zbanuje.

 4. Aby te drogocenne eMOCje naRODu nie wspierały słabnących gadów przekazujmy naszym dzieciom i sobie nawzajem energię światła opartą na wzajemnej milości, a w szczególności skierujmy ją na nasze słowiańskie dzieci, bo to one dziewczyny i chłopcy wkrótce przejmą stery rządzenia ( roczniki 1996- 2002- kryształowe dzieci) wprowadzając NAS w zupełnie inny świat!! PRZEKAŻ SWOIM DZIECIOM, ŻE ŻYWA JEST NASZA MATECZKA ZIEMIA, ZYWA MATECZKA- SŁOWIAŃSKA MANTRA, OCALMY PIĘKNO SŁOWIAŃSKIEGO DZIEDZICTWA, ŻYĆ- to tytuły przekazów SŁAWOMIRA SŁOWIANINA, które odkryłam dzięki ARKONIE poszukując na YT pieśni w której się zakochałam- ŻYWIA MATECZKA:) TAW DZIĘKUJĘ, że stworzyłeś tak wspaniałego BLOGA, że NAS rozbudziłeś z nieznośnego letargu- i tak jak Pan Tadeusz Owsianko w ostatnim przekazie swoim stwierdził, że urodziliśmy się na nowo i jesteśmy czasami nieznośni, zagubieni! DZIĘKUJE, że pozwoliłeś powrócić NAM na własciwe tory! KOCHAMY CIĘ 🙂 dzięki TOBIE mamy teraz wewnętrzy spokój, a nawet powiem więcej wewnętrzną radość, bo czujemy wewnętrznie, że coś złego się kończy, że w końcu będziemy oddychać czystym powietrzem i zapanuje HARMONIA, którą utraciliśmy:) SŁOWIANIE- DZIECI BOGÓW- cudowne kryształowe przejmują stery:)!!!

  1. Dziękuję za kolejne Dobre Słowo, Dobra Duszo 🙂

   Nie jestem wyjątkiem: setki Lachów Polachów pracują na Wielką Pobudkę Słowian, setki, a może i tysiące przebudzonych Słowian pracuje nad tym samym projektem również w innych słowiańskich krajach.

   Przeciwnicy wolnej ludzkości nie mają już ewolucyjnych narzędzi na zatrzymanie tego procesu. Różnymi chamskimi eventami (np. polski „ciamajdan” czy polska ciężarówka w tłum) proces ten mogą co najwyżej próbować opóźniać.

   Lachy Polachy, eMOCje przy sobie! Nie dajmy się wciągać w żadne ustawki.

   Szczodre Gody to czas na głębokie wyciszenie

   w celu odczytu Przestrzeni

   oraz uzyskiwania własnych wglądów

   ustawiających nas na cały Rok,

   a nie czas na niepotrzebne i destrukcyjne rozbudzanie swoich eMOCji, a więc przekierowywanie własnej przyRODzonej MOCy na boczne tory.

   Ja osobiście w ogóle nie oglądam TV ani nie słucham radia, a o różnych aktualnych społeczno-politycznych kręćkach dowiaduję się dopiero z Waszych, Kochani, komentarzy… 🙂 Za które serdecznie dziękuję.

   Szczodrych Godów, Kochani! ❤

  2. Elaszko, bez slow 🙂

   „przekazujmy naszym dzieciom i sobie nawzajem energię światła opartą na wzajemnej milości, a w szczególności skierujmy ją na nasze słowiańskie dzieci,”i (dodam) na kazdego czlonka Naszej RODZINY : Dziadkow, Babcie, Pradziadkow, Prababcie itd.<3

 5. Ja dzięki temu blogowi jak i przekazom Arona Jasnowidza jestem raczej spokojny, bo wiem czego się spodziewać (niektórzy uważają Arona za oszusta, ale do mnie jego przekazy trafiają. Mówił np. pod koniec listopada o tym, że grudzień będzie miesiącem konfrontacji i to się sprawdza – ciamajdan w Polsce, zastrzelony ambasador Rosji, wczorajszy zamach w Niemczech), ale większość ludzi w takie miejsca niestety nie zagląda i trochę się obawiam, żeby nasi rodacy się w jakieś absurdy polityczne nie dali wciągnąć, bo się to może źle skończyć. Piotr Duda z „Solidarności” odgraża się, że szykują się do konfrontacji. Stąd moje obawy, bo ja w tym udziału brać nie mam zamiaru. Matrix się sypie i bardzo dobrze. Wielu ludziom jednak głowy się będą gotować jak wydarzenia, które będą następować sprawią, że w to co wierzyli, bo im wmówiły telewizornie okaże się totalnym kłamstwem. Widzę to na przykładzie mojego 60-letniego wujka. Jak czasem się z nim spotkam na imprezie rodzinnej to od razu wiem, że „myśli” TVNem i GW i kompletnie nie pojmuje co się dzieje na świecie. Dotrzeć do niego póki co nie sposób. Zaprogramowanie umysłu na tzw. liberalne ideologie i pieniądz zupełne. Oj ciężkie czasy dla niego idą.

  1. Pokolenie „apteczne” jest niestety stracone. Za dużo trucizn (wszelkich) w mózgu oraz w umyśle. Niestety nie możemy im pomóc. Takie są koszta ewolucji.

   1. Mozna pomoc ❤

    МАГИЯ ХАРИЙЦЕВ(МАГИЯ ЛЮБВИ).MAGIC HARIYTSEV (MAGIC OF LOVE)
    .https://www.youtube.com/watch?v=645dd2_w9yw

    Pomoc to tez kwestia Energii i MILOSCI…moze nie wszystkim JEJ starczy…ale pomoc mozna…
    Czy dla kazdego starczy MILOS CI? Nie wiem…
    Jesli mozna Gospodarzu, bez kropki przed 😉

   2. Te młodsze pokolenie tez się niewiele różni od „aptecznego” i gdy ich słucham, to zaczynam wątpić w lepsze czasy.

 6. Nasze umysly sie lacza razem poprzez elektromagnetyczne fale wiec Ja i Ty patrzymy na obiekt i widzimy to samo lub 95% bo ja nie wiem co ty widzisz a ty nie wiesz co ja widze, ale ogolnie wszystko, dokladnie wszystko, razem z kula ziemska i cosmosem to jest w naszej wyobrazni. Bo tak naprawde atom to 99% pustka.

  1. Huuurrra 🙂 To jest odpowiedz na czym polega sila sprawcza SLOWIANSKIEGO OBRAZOWANIA; To, co narody Zachodu nazywaja „tajemnica slowianskiej duszy” , a my Slowianie czesto zapomnielismy.
   Jesli 99% atomu to pustka czyli wypelniamy ja nasza wyobraznia, a jesli nasza wyobraznia uzyje ogromnej Energii to: TWORZYMY SWIATY

   Pasozyty o tym wiedza i dlatego z takim uporem nas mecza, wysylaja do ciezkich prac, odwracaja uwage, wysylaja na ekonomiczna banicje (czytaj za granice do pracy) i poja TRUTKAMI , ktore nazywaja dla zmylki „alkoholem”.
   .https://www.youtube.com/watch?v=LPbDVzfJziA
   kto rozpija Slowian?

   .https://www.youtube.com/watch?v=L04fF1yb6xQ

   Slowianin, ktory ma czas i ktory sie skoncentruje TWORZY !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s