Zmarł Rafał Hołubczuk – znałem go osobiście

Zmarł Rafał Hołubczuk, kuzyn mego Przyjaciela. Odwiedzaliśmy go w Białej Podlaskiej, kiedy był jeszcze nieopierzonym szczawikiem. Po jego odejściu Przyjaciel wpadł w paranoję i chce się szczepić.

Rafał przez trzy tygodnie odchodził w ogromnych bólach. Lekarze mówią, że miał rozwalone płuca. Rozpierdaczyli mu je respiratorem.

Źle się poczuł, trafił do szpitala. Na miejscu oczywiście procedury: zrobili test, wyszedł pozytywny. Więc musiał zostać. Podano mu antybiotyk. Tydzień nic, a potem jazda w dół. Utrata przytomności. Respirator… Zapalenie płuc. Zator płuc. Martwica płuc. Oczekiwanie na przeszczep płuc. Zejście.

Nie był szczepiony.

Przyjaciel pisze: „Dwa dni temu ciało Rafała spalili. Trzy tygodnie temu chłopak był, a teraz jest popiół. Sekcji nie robią. Dowodów nie ma. Zbrodnia doskonała”.

https://www.rmf.fm/magazyn/news,44336,nie-zyje-rafal-holubczuk-producent-i-aktor-filmu-underdog-mial-zaledwie-39-lat.html

~ Taw

114 myśli w temacie “Zmarł Rafał Hołubczuk – znałem go osobiście

 1. Kolejna śmierć. Znów na gle.

  „Wielka tragedia po meczu drużyn młodzieżowych Znicza Pruszków. Niedługo po zakończeniu spotkania, w nocy z czwartku na piątek, zmarł nagle 13-letni piłkarz Karol Setniewski. Przyczyna jego śmierci nie jest znana”.

  Wielu zdrowych młodych sportowców odeszło ostatnimi czasy…

  1. Czułem sympatię do Niego. Sympatyczny szczery Gość.
   Do Ukraińców nic nie mam, ale wiadomo, że Banderowców nie lubię.

 2. W wieku 34 lat zmarł nagle Żora Korolyow
  Jak ustalił nieoficjalnie „Super Express”, przyczyną śmierci tancerza miało być zapalenie mięśnia sercowego.

  – Był dziś bardzo zabiegany, miał iść na trening. Zasłabł w domu, gdzie znalazła go jego ukochana. Wezwano karetkę, jednak mimo reanimacji zmarł – podaje „SE” za informatorką.

  Żora Korolyov był ukraińskim tancerzem, choreografem, przedsiębiorcą, a także aktorem. Krótko po przeprowadzce do naszego kraju zdobył tytuł młodzieżowego Mistrza Polski, a także reprezentował Polskę na mistrzostwach świata w tańcu towarzyskim. W latach 2007-2008 był trenerem w „Tańcu z gwiazdami”

 3. W wieku 37 lat zmarł niespodziewanie Michał Rokicki – pływak, olimpijczyk z Pekinu. O śmierci sportowca poinformował Polski Związek Pływacki.

  1. Perpetuum mobile Droga Anamiko

   Jeżeli się nie postawimy i nie będziemy kontrargumentować
   to pozostanie z nami to arcychciejstwo jak
   cyt.za wikip..

   Perpetuum mobile (z łac. „wiecznie poruszające się”[1][2][3]) – maszyna, której zasada działania, wbrew paradygmatom fizyki klasycznej, umożliwiałaby jej pracę w nieskończoność.

   Rusz jedną kulkę w szeregu to leci jak lawina.
   Prawa fizyki.

   Jeden skacze do oczu sz..cz..erząc strach a lawina /tłum/ za nim..

   Nie chcę nikogo obraz..ić.. ale dla mnie tłum znaczy tłumok/i/..

   1. Tak. To są ludzie mniej lub bardziej znani ogółowi, a ilu nieznanych.
    W Niemczech to aż strach otworzyć gazetę. Kilka stron to same nekrologi. Prawie same z nagle, nieoczekiwanie. Na kilkanaście nekrologów może jeden, że po długiej chorobie albo tragicznie.
    W Polsce nie ma takiej tradycji z nekrologami w gazetach obecnie. Ale ile jest klepsydr na bramach cmentarnych, na kościołach…

    A propos nagłych śmierci.
    Dowiedziałam się przypadkiem pocztą pantoflową, że, jak mówią, na świrusa zmarł w wieku 64 lat Sławek Bubicz. To był prekursor Yogi w Polsce, bardzo znana i zasłużona postać w tej dziedzinie i nie tylko. Na tą samą chorobę cztery dni wcześniej zmarła jego siostra, lat 54, Aleksandra Bubicz Mojsa. Była ona śpiewaczka operowa i wykładowczynią.
    10 listopada w Lublinie odbył się ich podwójny pochówek.

    Ile takich podwójnych pochówków się odbyło i odbywa…

 4. Są i innego rodzaju ofiary. Z mojego podwórka.
  Dwa dni temu popełniła samobójstwo była koleżanka z pracy, polonistka, znana w lokalnym środowisku działaczka kaszubska. Podobno leczyła się na depresję.
  Wyskoczyła z okna swojego mieszkania …
  Tyle ludzkich dramatów wokół …

  1. Tak, te samobójstwa, także dzieci, to coś co elyty też zaplanowały. 20 lat temu maiłam w rękach taka ulotkę z tajnego posiedzenia iluminatów czy innego paskudztwa, tam już pisano co nam planują – nam Polakom…

   1. „popełniła samobójstwo była koleżanka z pracy, polonistka, znana w lokalnym środowisku działaczka kaszubska. Podobno leczyła się na depresję.”

    A gdzie byli RODACY, Rodzina, sasiedzi, itd ?
    Gdzie byli Slowianie i Kaszubi, gdy ich Kolezanka cierpiala na depresje ?

    Sa sposoby zapobiegania.
    Depresja powstaje przy braku Milosci, przy zakloceniu samooceny, przy „hejcie”, mobingu, przesladowaniu, samotnosci, kradziezy energetycznej, osmieszaniu (to tez przesladowanie), itd.
    Nie powstaje sama z siebie.

 5. https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMc2108120

  ————–

  https://www.wykop.pl/link/6428021/badanie-niemal-zerowa-szansa-reinfekcji-po-zakazeniu-sars-cov-2-niezaszczepieni/


  covid_duck – użytkownik wykop.pl pisze:

  Znakomita publikacja z Kataru nt. ryzyka reinfekcji u ok. 353.326 osób zakażonych. Reinfekcja wystąpiła u 1304 osób, nikt nie zmarł. Ryzyko ciężkiego zachorowania wynosiło 0.12 w stosunku do pierwszej infekcji. Skuteczność naturalnego układu immunologicznego wynosi w okresie obserwacji 99.7%.

  Całą grupa badawcza była niezaszczepiona.

  Zaledwie 4 osoby ponownie się poważnie rozchorowały i trafiły do szpitala.

  Skuteczność naturalnego układu immunologicznego wynosi w okresie obserwacji (14 miesięcy) 99.7%.
  Żadna szczepionka nie osiąga w przybliżeniu tego rezultatu.

  Znakomita publikacja z Kataru nt. ryzyka reinfekcji u ok. 353.326 osób zakażonych SARS-CoV-2 w okresie 28.02.20 – 28.04.21.
  Reinfekcja wystąpiła u 1304 osób, nikt nie zmarł. Ryzyko ciężkiego zachorowania wynosiło 0.12 w stosunku do pierwszej infekcji.

  —————

  https://www.wykop.pl/link/6426723/rpa-konczy-pandemie-u-siebie/

  RPA kończy pandemię u siebie
  egon_olsen – użytkownik wykop.pl pisze:

  Po udowodnieniu, że Omicron powoduje bardzo łagodną chorobę, RPA: –Kończy programy śledzenia kontaktów -Brak testów Covid dla osób bezobjawowych -Brak kwarantanny dla bliskich kontaktów w przypadkach pozytywnych Wszystko to przy zaszczepieniu ok. 25%.

  ——————

  https://lurker.land/post/E9FiOdd9_

  „Japonia wycofuje sie z przymusu szczepien i na etykietach ma byc umieszczane ostrzezenie przed powaznym ryzykiem zawalu”

  https://www.bibula.com/?p=130039

 6. Iw napisała kiedyś o śmierci Carlosa Marina, który zmarł 19 grudnia 2021 roku w szpitalu w Manchesterze w wieku 53 lat. Trafił do niego po zakażeniu się koronawirusem. Tam został wprowadzony w stan śpiączki, a wkrótce zmarł. Jak donosiło „Daily Mail”, wokalista byl zaszczepiony jedną dawką preparatu Johnson & Johnson.
  Dalej szczepcie się narody.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s