Dowody materialne istnienia starożytnej cywilizacji na terenie Krakowa. Dr Franc Zalewski odsyła na śmietnik historii oficjalną narrację archeologiczną dotyczącą początku dziejów Polski

<https://youtu.be/QGBSgwmsEjM

<https://youtu.be/h0VPeH18iA8

Dowody materialne istnienia starożytnej cywilizacji na terenie Krakowa. Dr Franc Zalewski odsyła na śmietnik historii oficjalną narrację archeologiczną dotyczącą początku dziejów Polski.

Kochani polscy archeolodzy, doskonale wiecie, że nas okłamujecie. I my też o tym wiemy.

Tak więc gra w ciuciubabkę trwa nadal…

Kto pierwszy się podda?

Na pewno nie my.

TAW

Reklama

34 myśli w temacie “Dowody materialne istnienia starożytnej cywilizacji na terenie Krakowa. Dr Franc Zalewski odsyła na śmietnik historii oficjalną narrację archeologiczną dotyczącą początku dziejów Polski

 1. Ciesze sie, ze to co „przypadkiem” mojemu mezowi na Youtube sie wyswietla jest tutaj Slowianom przekazywane, Polecam tez inne filmy z Francem Zalewskim. Przy „Legendy to nie bajki ” moja szczeka opadla. W mlodosci marzylam, ze to ja odkryje Atlantyde, ale jak ktos inny to zrobi, bede sie rownie mocno cieszyc. Musimy jak to Prof. Zalewski powiedzial w tym filmie „wyjsc z dupy slonia” a co to oznacza- poogladajcie- zobaczycie.

  1. Dziękuję Ci, Laszka, za zmotywowanie mnie do szybszej publikacji dr. Franca ❤
   Temat ten chodził już za mną dawno, ale zauważam, że od pewnych konkretnych tematów jestem… odwodzony…

   Na przykład od lat ciągle coś mnie blokuje, bym nie zajął się tematem Gdyńskiej Piramidy…

   1. nie tylko gdynska piramida ale kurhany na Kaszubach..jest ich mnostwo..oficjalnie mowi sie głównie o Odrach i Węsiorach ale tego jest o wiele wiecej.. Uniradze.. Grzybno… i wiele innych miejsc …jakis czas temu miałam okazje obserwowac złota korona o zachodzie Słonca nad kamiennymi kregami w Węsiorach… ja wiem, ze mamy watpliwosci co do tych znaków-przez kogo i po co sa tworzone ale jestem przeswiadczona, ze tym razem nie bedzie zadnego zwodzenia nas i ta korona dla mnie oznacza jedno——- odrodzaja sie pierwotne prawa, pochodzace od Praojca– nam dane, jak przepowiadali Hopi od Ojca -Konkachila, a swiete miejsca -Achivas zostana uaktywnione dzieki nam wszystkim, ktorzy za ta Prawda tesknia I pragna, a nawet krzycza, ktorzy sie jej domagaja, tym razem nie bedzie zadnych błedów w interpretacji Boskiego Prawa… a my tu-Slowianie jestesmy w Koronie–Kolebce Odrodzenia.. nie obawiam sie prawdy o naszych swietlanych przodkach.. przeciez i My i ONI ewoluujemy.. pozdrawiam i dziekuje WAm, ze JESTESCIE

   2. I znowu cos nowego sie dowiedzialam. Nie wiedzialam, ze cos takiego istnieje, ale po zastanowieniu, gdzies w podswiadomosci przeleciala mysl, gdzies juz ta informacja byla, ale gdzie?

    A mozeby tak Prof. Zalewskiego zainteresowac tym tematem, on jako geolog, kosmolog i nie wiem co jeszcze, ale przede wszystkim niezalezny od nikogo i nie majacy oporow przed mowieniem niewygodnych rzeczy bylby chyba najwlasciwsza osoba, zeby sprawdzic co tam jest.

    A ja wlasnie o takich sprawach myslalam, gdy pisalam, ze przydalaby sie jakas lechicka fundacja, ktora zbieralaby pienaidze na takie odkrycia. Zeby specjalisci nie bojacy sie badac, sprawdzac, mowic o tym, mogli sie na poszukiwaniach skupic, a nie na walce o przezycie. I przypuszczam, ze Firma ochroniarska by sie przydala, bo dla badaczy moze zaczac byc niebezpiecznie. Mam nadzieje, ze ich i nasza moc ich ochroni.

    Pozdrawiam.

   3. A jeszcze lepiej TAW rozpoczęcie współpracy z NAJWIĘKSZĄ ZNAWCZYNIĄ TEGO TEMATU- ZOFIA PIEPIÓRKĄ! Pojawienie się Pana ZALEWSKIEGO – to PIERWSZA JASKÓŁKA przed nadchodzącym- KLUCZOWYM LOTEM WIĘKSZEJ ZBIOROWOŚCI!

  2. Dr Franc Zalewski fachowym okiem rejestruje i pokazuje palcem-
   widoczne – „na wierzchu” -ślady po użyciu wysoce wyspecjalizowanych narzędzi do obróbki kamienia. Narzędzi,do których jeszcze nie mamy dostępu. Czy dr Franc Zalewski zgłębiał WIEDZĘ ARCHEOLOGICZNĄ na innej planecie?

   1. Wszystkie najważniejsze w Polsce istoty, które są pojedynczymi Wielkimi Białymi Lokomotywami Wielkiej Zmiany na naszej przepięknej planecie, nie są istotami przypadkowymi. To są istoty, które również w bardzo zamierzchłej przeszłości tworzyły historię naszej rasy. Oczywiście w toku ewolucji każda z tych istot była po obu stronach barykady. Więc dziś nikt nie może się nadymać ani wynosić. Po prostu dusza kolekcjonuje informację, nie wartościując czynów.

   2. e tam po prostu w granicie nie da sie mechanicznie zrobic wewnetrznego kata xyz nawet dzisiaj nie wiem moze laserem mozna ale ani frezarka ani pila tarczowa

 2. zeusowi zapisuja informacje w zewnetrznych warstwach kamienia a zeby nie szukac po calym globie twardych dyskow – naprawdę twardych dyskow -_- nadaja im ksztalty, kamienie to samonagrtwajace dyski naszych emocji, nic sie nie da ukryc przed nimi zawsze jakis cos zapisze

  1. GMOś to ja już wiem skąd u mnie takie zainteresowanie i „bzik ” zbierania kamieni, widać szukam tego z nagranym twardym dyskiem, tylko jeszcze bądź tak miły i zdradż mi jak mam odczytać te zapisy. 😀

  2. Posłużyłam się lekką ironią TAWie. Dr Zalewski zrobił rzecz fantastyczną. Pokazał, jak należy si.ę przyglądać mijanym- podczas różnych wędrówek- skałom. Jak wyglądają ślady użycia precyzyjnych narzędzi do obróbki kamienia. Pokazał na prostym schemacie sposób oddzielania bloków skalnych. My – Słowianie -Lechici mamy wiele tematów z różnych dziedzin do odkłamania.
   Z „zapomnianą ” archeologią poradzimy sobie również.

 3. Slawa Iśka bardzo mnie sie spodobało co napisałaś .Fakt tęsknimy za prawami Boga Rita tj.jedno z naszych przykazań :żyjcie Prawami Rita prawami Boga Ojca .Ja za tymi prawami tęsknie. Ten kraj tego potrzebuje prawdy tylko prawdy SŁAWA NAM

  1. Jako uzupełnienie wykładu dr Huberta Czerniaka dot. globalnego ocieplenia polecam opracowanie nieżyjącego już prof. Przemysława Mastalerza pt. „Ekokłamstwa ekowojowników”

 4. Gdyńska piramida wydaje się przy tym fantazją godną Andersena. Ale nic bardziej mylnego. Piramida istnieje naprawdę i podobno jest związana z Jahwe. Jej wykopanie zatrzęsie światową archeologią, która po wsze czasy skompromitowana zostanie.

  1. Damianie daj jakieś namiary , źródła dotyczące powiązań tych piramid z Jahwe bo nigdzie nie spotkałem się z podobnym stwierdzeniem.
   W zasadzie te piramidy mogą być dużo starsze niż Jahwe wymyślony przez żydów po zapoznaniu się przez nich z księgami babilońskimi czy egipskimi.
   Nawet nie jest On Jahwe a raczej Jhw, Jhwh.
   W takiej formie jak napisałeś brzmi to jak kiepska reklama pewnej niewolniczej i morderczej religii.
   Sława Słowianom.

 5. Nie wiadomo czy te piramidy są związane z Jahwe .Jestem Slawianem i u mnie jest tak że boga możesz nazywać jak chcesz ale grunt abyś postępował tak abyś był dobrym człekiem A Złych gonił.odsyłam do przykazań Slowian. To takie proste zasady świat byłby lepszy. Ale narazie to czasy przejściowe Budiet wsjo dobre ..Sława Wielkiej Polsce Sława wielkiej Slowiańszyźnie.Dążmy do jedności KOŁOWROT naszym Znakiem .SLAWA

 6. Jest wiecej takich rodzynek technologicznych i innych zagadek skrywanych przez okupantow watykanskich.
  Starożytny Wrocław:

  Zacznijmy od mitologicznych początków Wrocławia:

  ” Wrocław budował zięć Posejdona Tymoteusz a następcą jego został II syn Posejdona Innachos, który zbudował obecną farę wrocławską ”

  Podobnie jak w przypadku Uranosa nie mam pojęcia, czy to przenośnia czy jest to pisane na serio. Idźmy dalej, co łączy Wrocław z piramidą Cheopsa?

  ” W Piramidzie Cheopsa znaleziono staliwne dłuto do obróbki granitu i ślady piły DIAMENTOWEJ, co powinno pochodzić z Sobótki, bo takich pił używano przy budowie Wrocławia. ”

  Juliusz wspomina o Pałacu Pana, który miał być budowany z pomocą pił diamentowych. Chyba właśnie tego dotyczy poniższy tekst:

  ” pałac Królewski we Wrocławiu, którego budowę podjął Pan – ojciec czy dziad Jura-Uranosa – był budowany piłami DIAMENTOWYMI, gdyż było TYSIĄCE ciosów, z której to racji obecny minister KiDzN Zdrojewski i jego konserwator Wrocławia Hawrylakowa niszczyli ten pałac z POŚWIĘCENIEM. ”

  Skoro o piłach mowa to zapewne wspomniane poniżej płyty granitowe były cięte właśnie z ich użyciem. Prusacy z tego tekstu to zapewne Niemcy po tym, jak Wrocław odłączył się od Polski:
  ” Przedlokacyjny Wrocław był wyłożony PŁYTAMI GRANITOWYMI, które zbrakowali Prusacy ”

  Kolejna sprawa- krypta w katedrze wrocławskiej. Tutaj po raz kolejny pojawia się Waleska Złotowłosa:

  „MMC pisze, że nie znaleziono śladów obróbki mechanicznej na megalitycznych blokach poligonalnych, które wyglądają jak LANE. Bazalt lany nazywa się lejzną, co łączy się z murami ZESZKLONYMI i kryptą III katedry wrocławskiej, którą – na moje wezwanie – oglądał Bundestag, a którą ja przypisuję Walesce, córce Gereona po r. 3400 pne. Wg Lincoln & Sp. to architektura gotycka pochodzić z głębokiej starożytności, co głosiła lwowsko-wrocławska szkoła archeologiczna i architektoniczno-historyczna.
  To że Indianie znali technikę topienia kamienia wnioskowałem dawno. Technikę tą opracowano prawdopodobnie przy budowie III katedry wrocławskiej, gdyż bliźniacza krypta Grobów Królewskich na Wawelu została przepalona. Wawel Gotycki powinien być budowany po zburzeniu Wawelu przedromańskiego przez Tyfona, który rozgromił Gereona. Kamień topiono prawdopodobnie fosforem. Mury takie nazywa się POLIGONALNYMI. Wcześniej Chejron Płocka zbudował Stonehenge. ”

  Chodzi chyba o to, że technikę opisaną powyżej zastosowano eksperymentalnie właśnie we Wrocławiu i w Krakowie, eksperyment krakowski jak widać się nie udał. O Chejronie z Płocka będzie jeszcze w dalszej części.

  W latach 80-tych i 90-tych Wrocław miał się stać według Juliusza miejscem celowego zacierania śladów przeszłości. Dokonywać mieli tego pani Hawrylak i Bogdan Zdrojewski. Taka jest opinia Wandaluzji, więc osoby, które ewentualnie znają osobiście te postaci niech kierują pretensję do Juliusza jeśli czują sie urażone, ja tylko cytuję jego opinię. Przykładowy tekst na ten temat, jaki znalazłem:

  http://www.wandaluzja.com/?p=p_220&sName=koscioly-tymoteusza-

  ” W latach 80 do WOAK przyszedł robotnik, żeby pokazać nam rzecz niesamowitą. Na ul. Mikołaja kamienica secesyjna stała na piwnicach GLINIANYCH. Ale na tym nie koniec, bo 10 lat temu przy ul. Mikołaja, Kiełbaśniczej i Rzeźniczej odkopano domki takie jak Jaś i Małgosia, ale o sklepieniach GRANITOWYCH i bez śladu cegły. Awanturowałem się i GROZIŁEM Żydówce Hawrylak – że to zabudowa sprzed KILKU TYSIĘCY LAT, ale rozebrali… ”

  „Starożytny Kraków.

  Zacznijmy od mitologicznych początków miasta:

  ” (…) Jur-Uranos, zbudował zamki jurajskie dla metalurgii ŻELAZA oraz Kraków, po czym udał się na Ural z Nałożnicą, w trakcie czego zbudował Białokamienną Moskwę.

  Nie mam pojęcia czy to tak na serio czy to przenośnia literacka. A może każda postać z mitologii miała swojego autentycznego, realnego odpowiednika w postaci wodza lub władcy? Może chodzi o kogoś, kto był realnym odpowiednikiem Uranosa?

  Zamek królewski na Bielanach , w którym miał rezydować przez pewien czas Aleksander Wielki z matką miał być według Juliusza zbudowany przez Gereona około roku 3400 przed naszą erą. Skoro tak, to zapewne przy budowie były używane piły diamentowe, jako że w tych czasach jeszcze nie zapomniano starożytnej technologii. O piłach będzie jeszcze w dalszej części tekstu. Możliwe też, że twierdza była wyposażona w jakiś rodzaj elektrycznego oświetlenia. Niektórzy naukowcy twierdzą całkiem poważnie, że starożytni Egipcjanie znali elektryczność. Możliwe, że tak było, w tamtych czasach przedpotopowa technologia nie była jeszcze zapomniana. Juliusz nic na ten temat nie napisał, to moje osobiste przemyślenia.

  Kim był Gereon? Opis tej postaci autorstwa Juliusza:

  http://www.wandaluzja.com/?p=p_300&sName=10.-gereon-i-waleska

  Córką Gereona miała być według Wandaluzji Waleska Złotowłosa, fundatorka zeszklonej krypty w katedrze wrocławskiej, o czym przeczytacie jeszcze niżej. Dodać jeszcze należy, że w Budowli Czworokątnej na Wawelu ma być według Juliusza pochowany wspomniany wcześniej Jur-Uranos.

  Na Krakowskich Bielanach miała również według Juliusza zostać zbudowana kopia aleksandryjskiej latarni Faros. Jej fundatorem miał być Set, mąż Semiramidy, córki Grakcha I. Cała ta historia opisana jest tutaj:

  http://www.wandaluzja.com/?p=p_276&sName=20.-najazd-celtycki-i-grakch-i

  Według Wandaluzji na mapie świata Al-Idrisiego z 1154 roku naszej ery widoczne są tylko dwa obiekty inżynieryjne: wieża/latarnia w Krakowie i kanał wołgodoński. Kto ma ochotę niech sam szuka na owej mapie:

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Ksi%C4%99ga_Rogera

  Nie mam pojęcia czy chodzi o kopię latarni Faros jeden do jednego czy miniaturę. W każdym razie Jan Luksemburski burząc zamek w XIV wieku miał również zniszczyć wieżę. Osobiście najbardziej pasuje mi jako jej lokalizacja miejsce, w którym obecnie znajduje się Klasztor Kamedułów. Ale to tylko moja opinia a raczej przeczucie, którego nie jestem w stanie poprzeć żadnym dowodem. Dodam jeszcze, że według Juliusza proboszcz w dawnej Polsce nazywany był „faroszem” i wzięło się to właśnie od tej krakowskiej latarni. Farosz- przewodnik oświecający drogę?

  Wypada wspomnieć jeszcze o kwestii murów nawodnych starożytnego Krakowa:

  ” Najwspanialsze mury NAWODNE miała Troja na Złotym Rogu, przy których kompasy STAWAŁY, więc wnioskowano, że były Żelazne. Ja tłumaczę to tym, że budował je Kar z Krakowa na wzór murów Nawodnych Krakowa, zlikwidowanych przez kanclerza Szczepanowskiego, który zbudował Kraków obecny.”

  Według Juliusza niejaki Kar z Krakowa był projektantem Troi , która według niego znajdowała się na Złotym Rogu( http://pl.wikipedia.org/wiki/Z%C5%82oty_R%C3%B3g ) oraz piramid w Bośni:

  ” Uniwersytet w Zagrzebiu datuje Piramidy w Bośni na 12 tysięcy lat, gdy wg mych kalkulacji pierwszą z nich zaczął budować Kar z Krakowa ok. 4700 lat pne. Moja chronologia zyskała ostatnio wsparcie znalezieniem na DNIE cieśniny Dardanelskiej k. Canakkale miasta sprzed 7 tysięcy lat, co świadczy, że cieśnina ta została wówczas PRZEKOPANA – co zgadza się z mą stratygrafią portu Yenicapi na południowym brzegu Stambułu. Wynika z tego bowiem, że Kar z Krakowa, po zbudowaniu Troi na Złotym Rogu, osiadł w Sarajewie, jako Nowej Stolicy Europy.
  Datowanie Piramid Bośniackich na 12 tysięcy lat można tłumaczyć rutynowym błędem. 12.300 lat temu Golfsztrom skierował się na Północ i stopniał lodowiec Skandynawski, wobec czego Bośnia porosła LASEM. Ponieważ Piramidy Bośniackie ZAKOPANO to w warstwie nasypowej nie było drewna STARSZEGO od 12 tysięcy lat, co przy badaniach technicznych uznano za WARSTWĘ BUDOWLANĄ, gdy była to WTÓRNA warstwa nasypowa. Szukano bowiem drewna NAJSTARSZEGO a to pochodziło z nadsypki. ”

  Kończąc podsumowanie „wandaluzyjskiego” Krakowa wróćmy na chwilę do zamku na Bielanach. To w nim miała znaleźć schronienie ludność miasta w czasie najazdów tatarskich. Ma to sens- miejsca było tam dużo więcej niż na terenie pałacu biskupiego na Wawelu.”

  https://bialczynski.pl/2014/11/27/stanislav-aleksander-wielki-w-krakowie/

  1. dokładnie tak jesteśmy andromedanami z Andromedy jesteśmy starożytnymi grekami rzymianami dziesiatkowanymi srednio co 2000 lat przez szaraków biochemiczna bronia jak stwierdza ze im technologicznie zagrazamy albo ze nie sa już tak bardzo incognito

 7. Obejrzałem wcześniej ten filmik i znalazłem, jak mi się wydaje, jeszcze jedno takie miejsce na terenie Krakowa. Ale, jak to mówił Sanjaya, powoli z takimi rzeczami, bo co nagle, to po diable :).

 8. Oglądałam jakiś czas temu filmy z dr Francem. Nawet chciałam linka podrzucić ale stwierdziłam, ze pewnie go znacie. Są tacy ludzie, którzy od razu wzbudzają moją sympatię, czuję od nich dobro i taką prawdziwość. I do tych ludzi należy dr Franc. Trzeba go bardzo wspierać. Lechicka Fundacja, która finansowałaby badania, odkrycia niezależnych naukowców to świetny pomysł.

  1. LELIWA ❤ Piękny duet- to cudowne, że następuje połączenie
   WALCÓW, LOKOMOTYW OBECNEGO SYSTEMU!
   Tu RÓWNIE PIĘKNY MATERIAŁ Akari Aryaca Z UDZIAŁEM TEGO PIĘKNEGO DUETU Z OPRAWĄ SŁOWIAŃSKĄ ❤
   Zakazana Archeologia – Małopolska KRAKÓW
   .https://www.youtube.com/watch?v=JbqTu1h6fqs
   LASZKO KOCHANA ❤ przypadków nie ma- JESTEŚ WALCEM SYSTEMU W PIĘKNYM DUECIE, BO RAZEM Z MĘŻEM- to dopiero LOKOMOTYWA Z PODWÓJNYM NAPĘDEM 😀

   1. Dziękuję Elaszko,
    mój mąż robi to narazie (prawie) nieświadomie, po prostu po operacji biodra dlugo był w domu i z nudów oglądal youtube, różne tematy. Odkrył (dla mnie?) np Olszańskiego, i to w/w też. Troche się ze mnie podśmiewa, ale innym opowiada jakie niewiarygodne rzeczy na świecie są odkrywane ( seria starożytni kosmici). Lubi też o obserwacjach UFO oglądać. Już mu powiedziałam, że on jest kimś, komu Los? przekazuje onformacje dla mnie 😉.

    Leliwa, Elaszka pewnie do mnie napisała.

    A Dr Zalewski i Grzegorz Skwarek to na prawde silna lokomotywa, nastepny etap lawiny, już silniejszy bo nie pojedynczy kamień, jak to nasi przodkowie mówili? Kupą mmosci panowie?

    A teraz życzę wszysttkim miłego dnia, pełnego czystej przestrzeni, ciepła, miłości😘.

    A ja lecę doo pracy…..

 9. Lubię filmy Grzegorza i Franca za wiedzę , którą przekazują…zresztą nie tylko ich bo pojawiają się coraz to nowe podobne przekazy.
  …”LASZKO KOCHANA ❤ przypadków nie ma- JESTEŚ WALCEM SYSTEMU W PIĘKNYM DUECIE, BO RAZEM Z MĘŻEM- to dopiero LOKOMOTYWA Z PODWÓJNYM NAPĘDEM „…
  tak nie całkiem łapię co masz na myśli ?
  Sława Bogom, Sława Przodkom , Sława Słowianom.

  1. Leliwa już raz gafę strzeliłam i Cię z Dziewczyną pomyliłam ❤
   Dlatego dzielny LECHITO JUZ DRUGI RAZ błędu nie popełnię 🙂
   Laszko KOCHANA było do NASZEJ KOCHANEJ LASZKI ❤
   Leliwa ja również czuję, że CZARNA PIRAMIDA JEST KLUCZEM powiązanym z piramidami na Krymie (w liczbie 37)
   Pani Zofia była w ostatnim czasie pod silnym atakiem i Watykanu i gadów- podsuwali JEJ imię jahwe, ale później to skorygowała i poprawiła na LAHWE! W PIRAMIDZIE JEST NASZ LECHICKI PRZODEK! Posłuchaj tego:
   Bolesław Zarębski 30 hipnoza z Danielem piramida w Gdyni, król Jahwe, Słowianie
   .https://www.youtube.com/watch?v=weVYwI_vP_4
   Sława Bogom, Sława Przodkom, Sława Słowianom, Sława Tobie Leliwa ❤

 10. Na Well.pl: Niezwykłe odkrycie w polskiej jaskini. To może być przełom w archeologii. Najłatwiej znaleźć na Bialczynski.pl. Artefakty mają podobno 500 tys. lat.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s