<https://youtu.be/IaChsPKy0Is

WAYSEER MANIFESTO – MANIFEST WIDZĄCEGO DROGĘ

UWAGA: Do wszystkich łamiących prawo, do nieprzystosowanych i buntowników, do wszystkich wolnych dusz i pionierów, wizjonerów i nonkonformistów…

Wszystko to, co elity władzy powiedziały , że jest z tobą nie tak – tak naprawdę jest jak najbardziej w porządku.

Widzisz rzeczy, których inni nie widzą. Jesteś stworzony, aby zmieniać świat. Inaczej niż u 9 z 10 osób twój umysł jest nieposkromiony, a to zagraża władzy. Urodziłeś się, aby być rewolucjonistą.

Nie znosisz zasad, ponieważ w sercu wiesz, że istnieje lepszy sposób.

Posiadasz mocne strony, które są zagrożeniem dla elit/establishmentu i dlatego chcą je w tobie wyeliminować. Dlatego mówiono ci przez całe życie, że twoje mocne strony są słabościami. Teraz ja mówię ci, że jest wprost przeciwnie.

Twoja impulsywność jest darem – odruchy są kluczem do cudów,

Twój brak skupienia jest artefaktem natchnionej kreatywności,

Twoje wahania nastroju odzwierciedlają naturalny puls/rytm życia, dają ci niepowstrzymaną energię, gdy jesteś szczęśliwy oraz głęboki uduchowiony wgląd, gdy jesteś smutny.

Zdiagnozowano u ciebie „zaburzenie”? To jest najnowszy sposób społeczeństwa na zanegowanie własnej choroby poprzez wytykanie ciebie palcem. Twoja uzależniająca osobowość jest jedynie symptomem twojej rozległej, nie wykorzystywanej w pełni zdolności do heroicznej, twórczej ekspresji i duchowego spełnienia, twój absolutny brak zahamowania, twój naiwny idealizm, twój całkowicie otwarty umysł – czyż nikt nigdy nie powiedział ci?! – to są cechy wspólne dla największych pionierów i wizjonerów oraz innowatorów, rewolucjonistów, kunktatorów i królowych dramatu, aktywistów sceny publicznej, bujających w obłokach i indywidualistów, filozofów i wykolejeńców, biznesmenów latających myśliwcami, gwiazd futbolu i uzależnionych od seksu, celebrytów z ADD, alkoholików poszukujących nowości, pierwszych reagujących – proroków i świętych, mistyków i prowodyrów zmian.

Wiesz, my wszyscy jesteśmy tacy sami
Bo jesteśmy pod wpływem Drogi
Wiesz, my wszyscy jesteśmy tacy sami
Bo jesteśmy przyciągani do Płomienia

Wiesz w głębi serca, że istnieje naturalny porządek życia, coś bardziej niezależnego od tego, co mogłyby kiedykolwiek wyrazić zasady i prawa stworzone przez człowieka.

Ten naturalny porządek nazywamy „DROGĄ”.

DROGA jest odwieczną podwaliną kosmosu. Kieruje biegiem czasu i przestrzeni. DROGA jest nazywana przez niektórych Wolą Boską, Boską Opatrznością, Duchem Świętym, Ukrytym Porządkiem, Tao, odwróconą entropią, siłą życiową, lecz teraz nazwiemy to po prostu DROGĄ. Droga przejawia się w tobie jako źródło twojej inspiracji, źródło twoich pasji, twojej mądrości, twojego entuzjazmu, twojego duchowego ognia – miłości. DROGA usuwa chaos z Wszechświata i tchnie w niego życie poprzez odzwierciedlenie Boskiego Porządku. DROGA doświadczana przez umysł, to geniusz, postrzegana oczami, to piękno, odczuwana zmysłami, to wdzięk, a dopuszczona do serca – to miłość.

Większość ludzi nie odczuwa DROGI bezpośrednio… Ale są Widzący Drogę. Strażnicy Płomienia. Widzący Drogę mają niewytłumaczalny dar – oni po prostu znają DROGĘ. Wyczuwają ją w sobie. Nie potrafią powiedzieć ci, dlaczego, czy jak znaleźli właściwą odpowiedź. Po prostu wiedzą o tym w swojej głębi. Nie mogą pokazać swojej pracy. Więc, nie pytaj. Ich umysły po prostu rezonują z DROGĄ. Kiedy DROGA się pojawia, oni też.

Nawet kiedy inni są na nią ślepi, a społeczeństwo błaga cię, abyś ją zignorował, DROGA porusza twoje wnętrze. Hamulce neurologiczne blokują świadomość istnienia DROGI u większości ludzi – kora przedczołowa – gestapo mózgu – cenzuruje wszystkie myśli i impulsy z podświadomości – nic, co narusza jego społeczne oprogramowanie nawet się nie przedostanie. Ale twój umysł jest inny, twój umysł został szeroko otwarty na DROGĘ – przez jakąś cudowną cechę genetyczną, jakieś substancje psychotropowe czy może nawet siłą woli własnej duszy, szlaki przyjemności twojego mózgu zostały zmodyfikowane – dopamina wykorzystana do obalenia faszystowskiej dyktatury twojej kory przedczołowej – teraz twój mózg jest wolny od wyparcia, twój mózg jest wolny od cenzury, twoja świadomość wystawiona na działanie wzburzonych oceanów podświadomości – przez te otwarte wrota Boskie promienie oświetlają twoją świadomość, wskazując ci DROGĘ. Właśnie to sprawia, że stajesz się Widzącym Drogę.

90% cywilizacji ludzkiej stanowią ci, których mózgi mają zamknięty dostęp do DROGI. Ich mózgi są trwale nastawione na egzekwowanie społecznego oprogramowania, indoktrynowanego od urodzenia. W przeciwieństwie do ciebie, oni nie mogą wyrwać się z tego programu, ponieważ jeszcze nie doświadczyli koniecznej rewolucji umysłu. Ci zaprogramowani ludzie traktują instytucje publiczne i zasady bardzo poważnie. Społeczeństwo jest pełne gierek zaprojektowanych po to, aby zająć umysły ludzi i zapobiec ich buntowi. Te gierki często wywołują chore fiksacje na punkcie dziwacznych protokołów, struktur władzy, różnych rodzajów tabu i dominacji – wszystkich subtelnych form ludzkiej niewoli. Ta wyraźna forma szaleństwa jest nie tylko tolerowana przez masy, ale wręcz oczekiwana. Zaprogramowani wierzą w zasady tak mocno, że stają się gotowi zniszczyć każdego, kto je narusza.

Widzący Drogę są tymi, którzy ich demaskują, ponieważ ich umysły potrafią odrzucić programowanie społeczne. Widzący Drogę z łatwością widzą, czym naprawdę są instytucje publiczne – wymyślonymi gierkami. Widzący Drogę pocieszają zaniepokojonych i niepokoją wygodnych. Pomaganie zagubionym w tych gierkach i niepotrafiącym pomóc samym sobie jest powołaniem wielu Widzących Drogę. Ponieważ Widzący Drogę są tymi, którzy utrzymują kontakt z pierwotnym Źródłem rzeczywistości, to są w stanie obalić społeczne konwenanse, a nawet rządy, aby zestroić ludzkość z DROGĄ.

Widzący Drogę mają starożytny rodowód. Są rodzajem duchowieństwa – nosicielami Płomienia – „wtajemniczonymi”. Zawsze potrzebni są Widzący Drogę, aby zreformować psychotyczne, przyprawiające o zawrót głowy, obracające się tryby społeczeństwa – gigantyczne kołowroty zasłaniające czyste, niebieskie niebo, utrzymujące ludzkość zakutą w kajdany w przyciemnionej klatce. Widzący Drogę są więc wzywani, aby rzucić światło na szaleństwo społeczeństwa i nieprzerwanie wskrzeszać ponadczasowego, transcendentalnego Ducha Prawdy.

Widzący Drogę ujawniają tę Boską Prawdę angażując się w powstanie twórczego lub destrukcyjnego działania wyrażonego poprzez sztukę lub filozofię, innowacje wstrząsające przemysłem, rewolucje dla demokracji, przewroty obalające hipokryzję, ruchy solidarnościowe, zmiany pozostawiające dziedzictwo, rebelie przeciwko polityce, technologię natchnioną przez Ducha, chwile jasności, rzeczy kwestionujące barbarzyństwo, przełomy w szczerości, doniosłe siły napędowe dobroczynności.

Wiesz, my wszyscy jesteśmy tacy sami
Bo jesteśmy pod wpływem Drogi
Wiesz, my wszyscy jesteśmy tacy sami
Bo jesteśmy przyciągani do Płomienia

To jest twoje wezwanie, Widzący Drogę.
Odnalazłeś swoje plemię.
Witamy w domu.

autor: Garret John LoPorto

tłumaczenie: Ziarno

http://wayseermanifesto.com/

*Dziękuję, Ziarno ❤ TAW

Reklamy

133 myśli w temacie “Wayseer Manifesto – Manifest Widzącego Drogę

  1. Dziękuję Wszystkim za miłe słowa. ❤

   O Manifeście dowiedziałam się od TAWa ❤, a że i mnie on zachwycił, więc uznaliśmy, że warto go zaprezentować wszystkim Tawerniakom. ❤

   „Kurza stopa motyla noga
   Wydało się
   Drodzy Drogowcy” 👍 🙂 😀 😁

   Elaszko ❤, wszyscy tu jesteśmy ZIARNEM o potężnej woli i mocy kiełkowania i wznoszenia się ku ŚWIATŁU!

   Kochani WIDZĄCY DROGĘ, wszystko jest z nami w jak najlepszym porządku! ❤ 🙂

 1. Ziarno i TAW, dziękuję Wam za ten tekst, bo mnie uspokoił. Jak rano dziś wstałem, byłem nerwowy i zły na indoktrynację religijną i na samego siebie, bo pracuję jeszcze z pewnymi programami, które pewnie mają związek z moim dzieciństwem ( z moją matką i ojcem a także starszą siostrą przez którą byłem zdominowany i która znęcała się nade mną w sadystyczny sposób, przez co miałem kryzys męskości, również jak byłem starszy ). Na to wygląda, że ten tekst nieprzypadkowo dzisiaj rano przeczytałem.

 2. Dzięki Ziarno i Tawie. Jakbym o sobie czytała.
  Od dziecka tak mam. Nigdy w szeregu. Zawsze swoją drogą bez fajerwerków nakazów zakazów skromnie ale prawdziwie.
  Myślałam że jestem jakaś niekompletna..a tu czytam że wszystko w porządku. Całe życie czekałam na TAKIE SŁOWO. Dzięki.
  Taka droga to czasami wędrówka,łazęga, robinsonada, albo zjazd w dół bez trzymanki to znów autostrada to znów wertepy ale kierunek zawsze ten sam ….KU WOLNOŚCI wg nadanego kierunku przez STWÓRCĘ..

 3. Ziarno ❤ to JEST PO PROSTU PIĘKNE ❤
  DZIĘKUJĘ ZA TŁUMACZENIE, ZA TEKST PISANY, ZA SERCE, KTÓRE NAM TO OPOWIEDZIAŁO ❤

  Emocje to jest to co nasz kształtuje- a oni pozbyj się emocji-
  TO KIM BĘDZIESZ?!
  GDY POSIADASZ TE WŁAŚCIWE- to mówią NADWRAŻLIWIEC I TĘPI SIĘ JE OD DZIECIŃSTWA!

  ,, MAMIN CYCEK'' ITP. Gdy wyrażasz Miłość do RODzica!
  Gdy Jesteś spokojny to wysyłają Cię do psychologa, bo teraz taka moda na LUŹNYCH DEMOnKRATÓW!

  Jestem nadwrazliwcem przyznaję się, ale, gdy potrzeba taka zaistnieje potrafię ZARYCZEĆ JAK LEW!

  Z ❤ DZIĘKUJĘ ZIARNO! ZIARNO ma to do siebie, ze ma silną wolę kiełkowania, wznoszenia się w trybie emocjonalno- błyskawicznym!

  Czym różnimy się od robotów, ano tym, ze mamy EMOCJE!

  1. Idziesz.
   Czasem dudnią twoje kroki pewnością,
   patrzysz przed siebie, ponieważ wiesz, że nie ma nic, o co się potkniesz.
   A jeśli nawet, to nic takiego, wstaniesz, bo świat wart jest oglądania.
   A bo to pierwszy raz zaliczyłeś glebę!
   Sam upadek to chwila, a czym jest chwila, gdy taki szmat drogi ukazuje się oczom?

   Innym razem głęboki ślad wyciska ciężar na twoich barkach.
   Uwiera, czujesz przy każdym kroku jak wżyna się w twoje plecy ostrym powrozem udręczonych myśli…

   Też sobie z tym Bracie poradzisz!

   Oderwij tylko wzrok od ziemi i zobacz, że nie jesteś sam.
   Obok ciebie idzie przyjaciel, wita cię roześmianą gębą …
   Skąd on się tu wziął? Nie pytaj…
   Ciszą wesprzyj się na jego ramieniu.
   No dobra…, jak już musisz, nazwij to cudem…, żeby było jeszcze zabawniej.

   A to ,,tylko” życie, które tak łatwo nie daje za wygrane.
   Ty wątpisz, ono nigdy, bo wie, ile w tobie MOCY przezwyciężania, którą niebawem spojrzysz na szemrzące spokojem morze, a jeszcze przed chwilą rozszalałe.

   Bardzo serdecznie dziękuję Ziarno za ten przekaz.
   Miło od czasu do czasu przypomnieć sobie, że wbrew pozorom co sadzą inni, nie jest się wariatem 🙂

   Słowu ,,wrażliwy” brakuje literki.
   Wyrażliwy- wyrażający- nadający wyraz, miano temu co ukryte dla oczu przesłoniętych materią, bieganiną w kołowrocie codzienności.
   Nadwyrażliwość to nie wada, którą ,,mędrcy” tego świata chętnie umieszczają w indeksie nienormalności, wręcz choroby.

   To dar, który trzeba pielęgnować, nie pozwolić w sobie zniszczyć, nawet za cenę ostracyzmu, nawet za cenę łzy uronionej po ciemku.

   Cóż to jest łza? Oko przemyje,oczyści. DROGĘ uczyni wyraźniejszą …

   Jeszcze raz serdecznie dziękuję i pozdrawiam!

   1. „Miło od czasu do czasu przypomnieć sobie, że wbrew pozorom co sadzą inni, nie jest się wariatem…”

    Dziękuję, Krysiu.

    „Kochani WIDZĄCY DROGĘ, wszystko jest z nami w jak najlepszym porządku!”…

    Dziękuję, Ziarno.

    Dziękuję wszystkim tym, którzy są SOBĄ na swojej drodze doświadczania życia. ❤

   2. Krysiu z lasu, dziękuję ❤.
    Ja jestem tylko posłańcem, pośrednikiem. 🙂
    Warto było, jeśli ten przekaz przemawia też do innych Wędrowców na krętej drodze Życia.

    „Oderwij tylko wzrok od ziemi i zobacz, że nie jesteś sam.
    Miło od czasu do czasu przypomnieć sobie, że wbrew pozorom co sadzą inni, nie jest się wariatem 🙂”

    Tak jak napisałaś, miło sobie uświadomić, że nie jest się jedyną osobą, która widzi, że ze światem jest coś nie tak.

    W oczach ogarniętego szaleństwem społeczeństwa możemy uchodzić za wariatów. Niech sobie inni myślą, co chcą. Ważne, że mamy siebie, swoje plemię. To dodaje siły. 🙂

   3. Aniu, wszystko jest z nami w jak najlepszym porządku i tego się mocno trzymajmy, bo najbliższe tygodnie mogą przynieść spotęgowanie obłędu.
    Ale przecież wiemy, że najciemniej jest przed ŚWITEM. 🙂

  1. Dziękuję Marto 🙂 🔆 za artykuł o leśnych przedszkolach. Nie słyszałam o nich wcześniej, a to taka wspaniała inicjatywa.

   Ok. 80 % czasu spędzanego przez dzieci na powietrzu (najlepiej w lesie lub na polanie), bez względu na porę roku i pogodę i do 20 procent przebywania w budynku lub innym pomieszczeniu.
   To zapewnia właściwy i zróżnicowany kontakt z Naturą. Zamiast zabawek – dary Natury. Super!
   No i wbrew obawom rodziców, nieocenione korzyści zdrowotne – zahartowanie i zwiększenie odporności organizmu na wszelkie infekcje.

   Czy słyszałas może, gdzie tego typu przedszkola w Polsce powstały?

   1. Znalazłam informacje w necie o takich Leśnych Przedszkolach Montessori w Gdańsku i Gdyni. Gdańskie, „Leśna Baza Wilczek” jest pięknie zlokalizowane w Dolinie Radości w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Fajnie. 🙂

   2. Ziarno, mieszkam nie daleko od Wrocławia, zaraz pod miastem (Wrocławiem) we wsi Tyniec Mały powstało ok. 2 lata temu takie przedszkole. 🙂
    W wyszukiwarce wyskakuje mi kilka innych miejsc, np. Wieliczka, Puszczyk, Warszawa. Sądzę, że takich przedszkoli będzie powstawało dużo więcej wraz z zapotrzebowaniem na nie. Jak dla mnie super inicjatywa! ❤️🌎

   3. Dziękuję Marto za odpowiedź. 🙂

    To jest bardzo ewolucyjny projekt.
    Z tego, co czytam te dwa Trójmiejskie leśne przedszkola też powstały jakieś 2-3 lata temu. Pewnie wtedy ta idea trafiła do Polski.

   4. Dobrze, że takie fajne inicjatywy, znane i stosowane na zachodzie od lat, zaczynają do nas trafiać. Jakiś czas temu poznałam dziewczynę, która jest doulą. To też była całkowita nowość dla mnie.

   5. Ta doula, o której piszę, uczy również młode mamy wiązania chust i noszenia dzieciaczka przy piersi 🙂

   6. Leśne przedszkola są odpowiedzią na pewną potrzebę a to oznacza, że budzi się w nas zew natury…. 🙂 Jeszcze tylko krok do pełni szczęścia: niech będą dostępne dla wszystkich.

   7. „że takie fajne inicjatywy, znane i stosowane na zachodzie od lat, zaczynają do nas trafiać. ”

    „na zachodzie” takie inicjatywy tez sa stosowane tylko bardzo wyrywkowo… obywatel tzw”zwyczajny” nawet o nich nie slyszal na cytowanym „zachodzie”.

   8. „Leśna Baza Wilczek”
    No prosze, WILCZEK 😉 …czyzby czytali TAWa i ogladali fotki 😉
    …a Wilcy wracja ❤

 4. 100 MARZEŃ NA 100-LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

  11 listopada 2018, godz. 11:00 – w siedzibie projektu Republika Ślężańska Centrum Konferencyjno-Hotelowe „SOBOTEL”, 55-050 Sobótka, ul. Św. Anny 16
  Organizator: Grupa inicjatywna MY WOLNI LUDZIE, http://www.mywolniludzie.net

  Będzie to FORUM naszych marzeń, pomysłów i projektów – ufnego spojrzenia w przyszłość.
  Osoby, które chcą wziąć udział i zaprezentować swoje marzenie, prosimy o przesyłanie krótkiego opisu (max 1/3 strony) na adres: kamawroc@wp.pl. Z nadesłanych propozycji wybierzemy najciekawsze do prezentacji w dniu 11 listopada 2018 r.

  WSTĘP WOLNY

  Więcej informacji:
  http://mywolniludzie.net/wydarzenia/forum-100-marzen-na-100-lecie-odzyskania-niepodleglosci/

   1. Od jakiegos czasu tez go obserwuje, i kilku innych. Ale tym posunieciem zdeklasował ” konkurencje”.

  1. Następny warty poparcia (moim zdaniem) jest Pan Wojciech Bakun, też kukiz15, poseł z Przemyśla, który walczy o stanowisko prezydenta tego miasta. Jest bardzo zaangażowany w obronę polskości na wschodzie. A jeszcze inny to Pan Sachajko, o nim też tu było już pisane.

 5. Taka to droga – bez manifestu:

  Handel polskimi dziećmi przed sądem
  http://ewinia-nowyekran-pl.neon24.pl/post/146158,handel-polskimi-dziecmi-przed-sadem

  koment z neona:
  NIeprawdopodobne draństwo….
  polskie dzieci wyjeżdżały autobusami do Czech i tam rozdzielane były na grupy chłopców i dziewczyn. Chłopcy szli na narządy (resztki przerabiała w Niemczech fabryka betonu) a dziewczyny jechały do burdeli…
  Każdy powinien tego wysłuchać…
  CZY TEN ŚWIAT SIĘ KIEDYŚ JUŻ SKOŃCZY??!!!!

  1. Oj , cięzki temat do przebicia. Ja kilkukrotnie na róznych stronach próbowałem podjac ten temat. Słabiutki odzew.
   Nie wiem, czy to tak drastyczne i niewiarygodne, ze nie chce dojsc do swiadomosci. Czy to zwykłe wygodnictwo, które nie chce zburzyc swojego złudnego spokoju. A moze to i to. Za to spiewy o „miłosci ” to w kazdej chwili.
   Z tego co zauwazyłem ta sprawa ma duzą ” ochronę” , fizyczną i psychiczą. Tu musiałyby do sieci trafic jakies autentycne nagrania, zeby cos drgneło na szerszą skalę.
   Tu chyba tylko jacys „samotni msciciele” z doswiadczeniem w słuzbach specjalnych musieliby wziasc sprawy w swoje rece i po koleji „nagradzac” zwyrodnialców.

   1. Bio: tak, to niezwykle drastyczny temat. We mnie osobiście od razu wywołuje obniżenie wibracji, co nie znaczy, że już wcześniej nie słuchałam wywiadu NTV z Pawłem Bednarzem. Trudno, zwłaszcza rodzicom pojąć, że takie rzeczy mogą się dziś dziać. Ochronę ma, bo umoczony w proceder jest KK. Jak stamtąd wypłyną brudy i u nas zmieni się postrzeganie. Póki, co faktycznie trudno trafić z tematem nawet do wydawałoby się światłych ludzi (też próbowałam). Wiem jednak, że jest to zbyt ważna i duża sprawa, żeby mogła zostać wyciszona. Więc spokojnie…wszystko ma swój czas. Dzięki otwartemu procesowi 7/11 jego przebieg może relacjonować każdy z nas. A coś mi się wydaje, że w związku z nim kolejny kawałek tajemnicy zostanie uchylony.
    Listopad to szczególny m-c choć zaczął się dla mnie osobiście niezbyt dobrze – dziś sypali bez opamiętania, do tego jakaś senność mnie trzyma od wczoraj….
    Dobranoc Kochani, spokojnej nocy!

  1. ALU ❤ piękny artykuł – ogólnie Dusza, która ma tego Bloga – jest z Domu Dziecka – zna dogłębnie temat handlu Dziećmi i aktywnie uczestniczy w akcjach protestacyjnych przeciwko tym antyludzkim procederom!

   Ziarenko ❤ akurat słucham – PRZEKAZ BARDZO WAŻNY!
   Anteny zastąpione opryskami służącymi jako przekaźniki impulsywne, ale głowa do góry – słuchamy siebie i tam mamy podpowiedzi – TO, CO ROBIĄ W TYM MOMENCIE, Z BIEGIEM CZASU MA DZIAŁANIE ODWROTNE I DESTRUKCYJNE DLA WYKONAWCÓW ZBRODNICZYCH AKCJI WYMIERZONYCH PRZECIWKO ŻYCIU! To bedzie ich ostateczny gwóźdź do ich własnych ulubionych więźniarek po życiu – grobów!

   1. Elaszko ❤ To rzeczywiście ważna informacja!
    To jest próba wprowadzenia 5G tylnymi drzwiami – ludzie będą uspokojeni, bo nie będą widzieć anten, a programowanie populacji będzie się dokonywać w sposób niezauważalny!

    Tak jak radzi Szaman – dbajmy o swoją odporność i utrwalajmy pozytywną pracę nad sobą. Kontakt z naturą i suplementacja wit. D3+ K2mk7 z dobrym olejem. Ostatnio kupiłam sobie właśnie olej z czarnuszki (dziękuję ci mój „czuju” 🙂), a lniany i słonecznikowy tłoczony na zimno stosuję już od dawna.
    Dzisiaj jest u mnie piękny dzień – słoneczny i bez sypania, więc udało mi się nawiązać kilkugodzinny bosy kontakt z Matką Ziemią, chwilami również na „czterech łapach”. 😀

   2. Tak bardzo ważna informacja Ziarenko ❤ ale pojawiła się jeszcze bardziej wazna,a no taka, zę nie będą montować anten, bo to w USA sie nie sprawdziło, więc realizowali po cichu swój plan: zatruwali lekarstwa, napoje, żywność mikro-chipami, które będą przewodzić impulsy w naszych ciałach! 7:14minuta!
    .https://www.youtube.com/watch?v=lb1UIBWC6yk&t=224s

    A ja dokładnie ZGODNIE Z WYTYCZNYM ,,MEGO CZUJA'' ostatnio tez kupiłam lniany, no i zaczęliśmy stosować słonecznikowy, bo bóle zębów wskazują, że użyciu już są różne takie ich wynalazki!

    TAWcio ❤ dokładnie Zioła teraz będą ukojeniem, bo będą się uaktywniały w nas wirusy, które nam wszczepiano, np. na korzonkach, w kieszonkach zębów i inne takie candidie, itp.

    ALE NA WSZYSTKO MAMY ,,PROSTEGO BATA'' 😀
    jak nie ORZECH- NALEWKA ( a Orzechów w tym roku mnogo) i do tego wspaniałe źródło naturalnego magnezu- CHRONI MÓZG to prezent na ten czas od MATEŃKI ZIEMI, która zawsze jak to PANI JELENA ❤ MÓWIŁA DAJE NAM CAŁY PAKIET ZIÓŁ TUŻ KOŁO DOMU!

    Olejek z oregano. Lecznicze właściwości. STOP CANDIDA. Zielony Detox
    .https://www.youtube.com/watch?v=D-Jn93-5UsM

    ,,Olejek z oregano od dawna jest stosowany jako tradycyjny sposób babuni na takie problemy jak przeziębienia, afty, kurzajki czy łuszczyca, a nawet biegunka…

    To jeden z najdoskonalszych antybiotyków stworzonych przez naturę. Z najważniejszych właściwości : Olejek z oregano zwalcza przerost Candidy i Helicobacter Pyliori (stop Candidzie !) Ostatnie badania pokazują że może pomóc w zapobieganiu uszkodzeniom w komórkach spowodowanym działaniem utleniającym, tym samym chroniąc ciało przed chorobami przewlekłymi.''

    NO I BARDZO DOBRZE ROBI;
    .https://www.youtube.com/watch?v=57uYirQ7CPY

    U mnie od wczoraj SMUTNE NIEBO- SZARE I ZAMGLONE, a do tego sąsiady dają ostro po kominach ( nie pomogło, ze się zapalił- dalej płyty węglowe i inne plastiki)

   3. Elaszko ❤, znalazłam chyba niezły artykuł na temat odtruwania z metali ciężkich na stronie:
    http://lepszezdrowie.info/detoksHg.htm

    Kilka fragmentów:

    „Oto kilka prostych sposobów ogólnych, które pomagają usuwać na bieżąco metale ciężkie z organizmu.

    1. Pij jak najwięcej czystej wody – najlepiej źródlanej, ale także przefiltrowanej na zasadzie odwróconej osmozy i filtrów węglowych.

    2. Doceń świeży czosnek, ponieważ działa on nie tylko jak naturalny antybiotyk. Jeszcze w latach 70-tych XX wieku, kiedy ołów nie był zakazaną substancją w farbach, Robert I. Lin – prezes organizacji ‚Nutritional International’ w Irvine, w Kalifornii – z powodzeniem stosował czosnek w terapii detoksykacyjnej dzieci, aby usunąć ołów z ich organizmów. Podobnie dr Al Sears zaznacza, że surowy czosnek jest znakomitym środkiem usuwającym również inne metale ciężkie z organizmu.

    3. Świeża kolendra ma znakomitą właściwość usuwania toksyn z narządów, w tym metali ciężkich oraz aluminium. Najlepsza jest organiczna, świeżo posiekana, ale możemy zrobić z niej również świeże pesto czy pić świeży sok. Niezastąpione będą też zielone smoothie (koktajle) ze świeżych warzyw, jak szpinak, jarmuż, burak liściowy itp., oczywiście z dodatkiem kolendry. Ze świeżej kolendry najlepsza jest górna część ziela rośliny o długości około 6-8 centymetrów.

    4. Bakterie probiotyczne zawarte w kiszonych warzywach, jak kapusta czy ogórki, umiejętnie przeprowadzają detoks organizmu w naturalny sposób. Bakterie probiotyczne ze sklepowych jogurtów i kefirów niekoniecznie odznaczają się takimi właściwościami.

    5. Owoce cytrusowe, takie jak grejpfrut, limonka i cytryna, wykazują silnie działanie detoksykacyjne. Pektyna zawarta w skórce owoców cytrusowych ma silne właściwości oczyszczające, co zostało potwierdzone badaniami klinicznymi.”
    […]
    Organizm oczyszcza się z metali ciężkich głównie przy pomocy aminokwasów, peptydów i białek zawierających grupy sulfydrylowe (-SH), a także siarczanów. Selen osłabia toksyczne działanie rtęci. Pomocne w oczyszczaniu z metali ciężkich są więc wszystkie pokarmy bogate w siarkę. Ich lista znajduje się poniżej. Szczególnie skuteczne w oczyszczaniu są cilantro (nać kolendry) oraz sylimarol (koncentrat sylimarynowy z nasion ostropestu (Silybi mariani fructus extractum). Pokarmy bogate w siarkę oraz te, które wspomagają syntezę glutationu, niezbędnego do usuwaniu metali ciężkich:

    * Cilantro (nać kolendry);
    * Sylimarol;
    * Rośliny krzyżowe (kapusty brokuły, brukselka, kalafior);
    * Cebula, czosnek, szczypiorek, pory;
    * Jajka;
    * Orzechy (zwłaszcza włoskie);
    * Rzodkiewki, rzodkiew;
    * Szpinak;
    * Ananas;
    * Fasole, groch, soczewica;
    * Asparagus;
    * Kurkuma (tumeric);
    * Cynamon;
    * Kawa;
    * Czekolada;
    * Awokado;
    * Brzoskwinie;
    * Morele;
    * Arbuz;
    * Gryka, jęczmień;
    * Jagody;
    * Białko: sery, mięso ciemne, drób, małe rybki (duże zawierają dużo rtęci). ”

    To tylko fragmenty. Warto przeczytać resztę artykułu np. na temat stosowania kolendry i chlorelli, o czym Laszka ❤ już tu kiedyś pisała.

   4. „a do tego sąsiady dają ostro po kominach ( nie pomogło, ze się zapalił- dalej płyty węglowe i inne plastiki)”

    Nie tylko chodzi o uswiadomienie…czasami to zalezy od tego, kto ma ile w kieszeni… ludzie radza , jak umieja…
    Gdy swiadomosc wzrosnie, to i solidarnosc wzrosnie…

   1. A Ormianie? Ich język jest ponoć tak stary jak nasz. Mają też własne pismo używane do dziś.

   2. Prawie tam wylądowałem gdyż w podstawówce edukację muzyczną rozpoczynałem między innymi od Jarra 😁

 6. Niektórzy pchają się na taką drogę..

  ..w głowie błysnęła mi myśl”..konie kują a żaba nogę podstawia”
  Tak…dla pamięci…ktoś taki był…………………i się wypiął….

  1. Po lekturze książki Sumlińskiego „Niebezpieczne związki Donalda Tuska” stwierdzam, że tych lat było co najmniej 35. Od 1983 miał układy w służbach. Gęba pełna frazesów i kieszeń zdrajcy też pełna. Polski naród ograbiony i jeszcze zap… za miskę ryżu we własnym kRaju.

  1. Nawet Tusk się cieszy 😀 Może też czytał książkę o sobie samym Wojciecha Sumlińskiego , więc już wie, że z Wielką Zmianą i Wielką Lechią nie ma szans 🙂

   1. Dokładnie, Lechia na czele tabeli to znak czasów i niezły trolling dla zdrajców Ojczyzny 😀 😀

 7. I okazało się, że Tusk prorokiem jest, Jasnowidz w … kopany. On chciał zakpić, a dał kopa przestrzeni. Taki przyspieszacz, kto by się spodziewał. Widać Merkel mu odpuściła. A moje serce się raduje.

  […]

  1. Witaj droga Laszko, moje serce razem z Twoim też się raduje i to bardzo, bo czuję, że nadchodzi szybkimi krokami to, na co my wszyscy oczekujemy.

   Niech się stanie to, co musi, jak widać zło się samo mocno już dusi. 😄

   1. Wy tu Kochani i o zmianie na dobre, a ja mam ostatnio jakieś dziwne „jazdy”. Zaczęło się od 31/10, kiedy sypali na potęgę. 2 dni miałam wycięte z życiorysu chciało mi się tylko spać, do tego bolały nienaturalnie mięśnie (nie przepracowałam się więc nie miały powodu) i stawy, które też nigdy nie bolą. Zaznaczam, że brałam cały czas ok. 10.000 jedn. wit. d3 oraz wit. k2mk7 z visanto J. Zięby, a 2 i 3/11 bosakowałam w lesie. 3/11 odeszła senność, ale za to niemal parował tył głowy i dalej bolały mięśnie, choć już nieco mniej. Wczoraj słuchałam gongów Szamana, zamknęłam oczy. W pewnym momencie pojawił się obraz gadów, małych, kolorowych, uśmiechniętych (takich trochę jak Mushu z „Mulan”). Odpływały dosłownie … ale były dziwnie zadowolone i w stylu Gaudiego. Po chwili zniknęły.
    Dzisiaj z kolei jestem znowu senna. Wypiłam kawę, teraz buzuje głowa. Na szczęście nic nie boli.
    Dziwne te objawy, upierdliwe… i trochę nienaturalnie jak na mnie…
    Miłego, spokojnego dnia pełnego 🔆 i ❤!!!

   2. Najbogatszym naturalnym źródłem potasu są morele suszone najlepiej oczywiście te naturalnie suszone (brązowe w kolorze). Zawierają 1666 mg potasu w 100 g produktu. Kolejne na liście figi suszone mają 936 mg, a rodzynki 833 mg.

   3. Emuszko, nie przejmuj się, większość z nas ma różnego rodzaju dolegliwości, ale to tylko świadczy o tym, że nasze ciała fizyczne oczyszczają się z brudów i kodów matrixa, na to jest tylko jedno lekarstwo spacery pod rękę z NATURĄ. 😀

    Ja właśnie biorę do rąk kijki, które dostałam w prezencie w lipcu tego roku od naszego Admina, na spotkaniu w Zamościu i wyruszam do lasu na ponowny zbiór żołędzi.

    Też mam bardzo ciężki dzień, po wczorajszej wizycie w Domu Spokojnej Starości, obym tam nie musiała trafić.
    Całe moje ciało pulsuje dzisiaj głośnym, odczuwalnym pulsem.

    Trzymaj się, Iskierko ŹRÓDŁA. ❤

   4. Dzieki Aniu.

    Kochani, to pewnie przez to wyplukiwanie potasu ja ostatnio banany wpieprzam, nie jem…

    Dawno nic nie widzialam, ale wczoraj wieczorem podczas sluchania ostatnich dzwiekow Szamana znow cos zobaczylam, byla to krotkie zajawki najpier gora taka jak w Beskidach, czy Bieszczadach, albo kopiec, tyle, ze z okraglym czubkiem, a na gorze krzyz. To bylo w czarno szarych barwach, tylko kontury gory i krzyza mialy Jakis poblask. A chwile po tym tez jakby gora, ale widzialam tylko pionowa sciane, na ktorej z lewej strony byl okazaly dab, ten dab „Rosl” jakby poziomo. Ale byl zdrowy, mocny, jakby sie na cubek wdrapywal. Ten obraz byl tez w ciemnoszarej tonacji. tylko kontury jasnialy. I gdzie-niegdzie widzialam jakby blyski gwiazd. Ale to byly takie male swiecace punkciki, ktoew sie na ulamek sekundy pokazywaly. Pare twarzyczek jakby gnomow tez mi przelecialo, chcialy sie do mnie zblizyc, ale je pogonilam smiechem….

    Milego

   5. POTAS ❤
    https://kuchnia.wp.pl/w-czym-szukac-potasu-6054910696453249a

    glownie :
    W warzywach i owocach
    Potas znajdziemy w ziarnach zbóż i warzywach strączkowych – w drugim przypadku zawartość podana jest dla suchych ziaren. Dużo potasu jest w soi (2132 mg), ziemniakach (443 mg), fasoli (rekordzistą jest „jaś” – 1188 mg), boćwinie (548 mg), bobie (261 mg), szpinaku (235 mg), brokułach (385 mg), kalafiorze, brukselce (416 mg), grochu (937 mg), zielonym groszku (353 mg), pomidorach (282 mg), soczewicy, marchwi, burakach, cebuli, kapuście, papryce, kukurydzy, pietruszce, dyni, selerze. Jeśli chodzi o ziemniaki, są one bardzo bogate w sole potasu, ale gdy gotujemy je obrane, bez skórki, pierwiastek przechodzi do wody, którą potem wylewamy. Natomiast ziemniaki gotowane w łupinach albo na parze zatrzymują swoje bogactwo. Kilogram ziemniaków dostarcza organizmowi 5 g potasu.

    Potasu szukajmy też w suszonych owocach – tam jest go najwięcej. Suszone morele to prawdziwy rekordzista w tej kategorii – w 100 g jest aż 1666 mg potasu! Poza tym sporo go w bananach (395 mg), kiwi (290 mg), melonie (382 mg), czarnych i czerwonych porzeczkach (336 i 259 mg), pomidorach (282 mg), winogronach(226 mg), awokado (600 mg), suszonych figach i daktylach, grejpfrucie (277 mg), czereśniach (202 mg), śliwkach (208 mg), pomarańczach (183 mg), mandarynkach (189 mg), agreście (230 mg), brzoskwini (200). Sporą zawartość tego pierwiastka ma miód. Należy też pić soki owocowe – winogronowy, pomarańczowy, jabłkowy, z czarnej porzeczki.

   1. Obawiam się, że na obecnym moim etapie miotam się wśród tematów, ale szersze rozpoznanie umyka;( Bardziej wklejam po to, żeby ktoś z was skomentował to co zobaczył w filmiku i coś ciekawego napisał;)

  1. A mnie się śnił taki obiekt niedługo przed tym, zanim zaczęto o nim pisać. W moim śnie ten obiekt był pojazdem, który zabierał z ziemi reptyli…..

   W moim śnie wyglądał dokładnie tak samo.

   Pisałam tu u TAWa o tym wtedy.

   1. Informatorzy, pracujący nad wyzwoleniem planety twierdzą, że to jest coś w rodzaju kapsuły, dryfującej przez Wszechświat i w jej wnętrzu znaleziono zahibernowane/martwe ciała pozaziemskiej rasy, znanych wtajemniczonym jako Starożytni Budowniczy – twórcy wielu form geologicznych i sztucznych. Oczywiście wszystko z najwyższym stopniem tajności.

   1. A może to w nawiązaniu do tego poniżej co mówi Pan Mroziński:

    W odniesieniu ,, do Mowa o żmii, która przepełza po Ścianie Płaczu :
    WĘŻOWNIK: ,,Znak Skorpiona wcześniej Orła – Orlena, Bielika Olbrzymiego, jak również Asklepiosa, czyli Wężownika,..”

    Trzecie proroctwo Apokalipsy = TRZECI JEŹDZIEC APOKALIPSY! 3. Anatares -Satevis alfa w gwiazdozbiorze Skorpiona zwanego niegdyś właśnie WĘŻOWNIKIEM!

    3. Anatares -Satevis alfa w gwiazdozbiorze Skorpiona , nazywany był – Twórcą Postępu , w Mezopotamii określano go mianem Bohaterskiego Króla, natomiast w Indiach określano go mianem Najstarszego i Największego. Zaś w Chinach określano go mianem Drugi Najjaśniejszy. Antares to Strażnik Zachodu, jest patronem punktu równonocy jesiennej, a także symbolem Archanioła Ariela . Znak Skorpiona wcześniej Orła – Orlena, Bielika Olbrzymiego, jak również Asklepiosa, czyli Wężownika, przypisany jest ewangeliście Janowi.

    A CO DO ,,martwej ryba w Morzu Martwym”
    Usta, lub Usta Ryby, jak również Samotna Gwiazda Jesieni,

    ,,4. Fomalhaut – Haftorang – Hastorang , gwiazda z gwiazdozbioru Ryby Południowej , która uważana jest za Matkę gwiazdozbioru Ryb. Gwiazdę tą określano mianem Usta, lub Usta Ryby, jak również Samotna Gwiazda Jesieni, nazywano ją również Ujściem jak i Pierwszą Żabą , stanowi ona składową asteryzmu o nazwie Obozowisko.

    W starożytności ów gwiazdozbiór wchodził w skład gwiazdozbioru Wodnika , a gwiazdozbiór utworzony z Ryby Północnej, oraz z sąsiednich gwiazd tworzył gwiazdozbiór Jaskółki. Woda którą wylewa z dzbana Wodnik znajduje ujście w Ustach Ryby Południowej. .

    Strażnik Północy jest patronem przesilenia zimowego”
    Czwarty Jeździec!

   2. Elaszko Droga, Twoj komentarz nasunal kolejne kroki na DRODZE…

    „Antares to Strażnik Zachodu, jest patronem punktu równonocy jesiennej, a także symbolem Archanioła Ariela . Znak Skorpiona wcześniej Orła – Orlena, Bielika Olbrzymiego, jak również Asklepiosa, czyli Wężownika,”

    Elaszko Droga, Ariel to Imie URIEL ❤ … zobacz, Jej Energia wielokrotnie przypominala sie tu na Blogu 😉 , m.in; pisal o NIEJ czesto Bialy Wilk …a teraz TY piszesz , a niedawno tez obrazy JA reprezentujace tu sie pojawily 😉
    …to wszystko sa ZNAKi .

    31 pazdziernika :
    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2018/10/31/jesli-znalezione-w-watykanie-zwloki-okaza-sie-szczatkami-emanueli-orlandi-oznacza-to-koniec-watykanu-i-kosciola-katolickiego-na-swiecie/comment-page-1/#comment-55489

    Antares …a moze AWAT ARES ? Awatares …Awatar 😉

    "Człowiek rodzący się z tą energią jest nazywany Avatarem Syntezy”
    Tak, taka Osoba niekoniecznie „musi” cos robic widzialnie…obecnosc tej Osoby powoduje, ze zachodza zjawiska i czyny…Swiadomosci sie zmieniaja… To miedzy innymi Energia URIEL ❤"

    I zobacz to :"

    "Anatares -Satevis alfa w gwiazdozbiorze Skorpiona , nazywany był – Twórcą Postępu"

    Twórca Postępu
    Avatar Syntezy
    … Czyzby chodzilo o ta sama Osobe… ? O ta sama Energie ? Bo tu w ziemskim wymiarze energie sie inaczej "przekladaja" niz w KOSMOSIE…

    "W Sercu Swiatla i w Swietle Serca…"

    To tak jak z KORONA ARIADNY… jest Gwiazdozbior i jest reprezentacja tu na Ziemi…

    A oto jaki tekst mi "sie nasunal" , a poniewaz tu na Blogu od jakiegos czasu coraz wiecej mowy poezja , wiec … na Dobry Czas 🙂
    z:
    http://anioly.info/archaniolowie/aniolowie-uriel/
    URIEL:
    Przynosi jasne 🙂 spojrzenie na świat i jego poznanie. (sic ! ❤ )

    Głosi kosmiczne (!!! ) Prawdy na ziemskim 😉 poziomie. (sic ! ❤ )

    Przesłanie I

    Claircognizance – Jasnowiedza

    Zwróć uwagę na myśli i pomysły, które przychodzą do ciebie, ponieważ są one odpowiedzią na twe modlitwy.

    Na szczycie z rozpostartymi skrzydłami.

    Ze złotą kulą twoich marzeń

    W nadziei łuku różnobarwnych świateł.

    Zwycięski stoję na zbiegu sprzyjających zdarzeń.

    Przesłanie II

    Błyskawicą rozświetlam przestrzeń

    Gdy dążysz do celu w szalonym pędzie.

    Prawda i mądrość do celu niosą

    Przeszkody rozstępują się przed Mą mocą.

    Twoja odwaga, cel i skrzydeł łopot

    Kres kładą wszelkim kłopotom.

    Przesłanie III

    W nocy zwątpienia jestem lampą,
    Której jasny płomień rozświetla drogę.
    Mądrość i prawdę ci przynoszę
    Wszelkie przeszkody pokonasz swobodnie,
    Gdy będziesz pamiętał
    Kim jesteś i dokąd zmierzasz

    Izabela Gruchalska

    "Na szczycie z rozpostartymi skrzydłami.

    Ze złotą kulą twoich marzeń"

    "Prawda i mądrość do celu niosą

    Przeszkody rozstępują się przed Mą mocą."


    https://www.wendag.com/forum/showthread.php/521-The-Archangel-Uriel

    "Wszelkie przeszkody pokonasz swobodnie,
    Gdy będziesz pamiętał
    Kim jesteś i dokąd zmierzasz"


    https://ouranoskaigaia.wordpress.com/2013/05/16/uriel/

   3. Arkona pisze: „URIEL: Przynosi jasne spojrzenie na świat i jego poznanie”.

    Dziękuję Arkono za piękną poezję, której nie znałam, a przecież URIEL jest moim Archaniołem z przeznaczenia i urodzenia, kroczy od zawsze przede mną, rozświetlając mi tak drogę ziemskiego życia, jak i duchowego, i za to MU co dziennie sercem dziękuję.

    Miłego i pięknego dnia dla Ciebie i wszystkich TAWerniaków życzę.

   4. Dziekuje SlowiAnko :), a tak , dzien byl Bogaty Myslami.

    „i za to MU co dziennie sercem dziękuję.”

    SlowiAnko,(zobacz na reprezentacje- obrazowania Uriel ❤ , wiem, sa i inne… ) URIEL, to KOBIETA , co przypominal nam Bialy Wilk.

    "Archanioł Uriel jest Mistrzem Rubinowego i Złotego Promienia Boga
    Archanioł Pokoju, Opieka i Służba

    Archanioł Uriel współpracuje z purpurowym promieniem i złotym promieniem mądrości i pokoju. On prowadzi aniołów pokoju i pomaga stłumić konflikty, co pozwala nam odnaleźć spokój i braterstwo. Łamie nasze mentalne i emocjonalne łańcuchy i uwalnia nas od naszych lęków.
    Misjonarze, kapłani, ministrowie, uzdrowiciele, prawnicy, pracownicy socjalni, rolnicy i ludzie biznesu znajdują się w tym promieniu. Jego eteryczne odosobnienie znajduje się na szczycie Tatr, Polska."

    Jeszcze by tu trzeba dopisac Ludzi Slowa.

    (dziekuje tlumacz guglika)

    z:
    http://pensees.positives.over-blog.com/article-uriel-regent-du-jour-le-19-mars-47024376.html

    Widzisz SlowiAnko : TATRY , POLSKA 🙂 "Jego eteryczne odosobnienie znajduje się na szczycie Tatr, Polska."

    Miłej, spokojnej Nocy , ktora leczy i odnawia Energie dla Ciebie i wszystkich TAWerniaków życzę ❤

 8. TUSK już wie, bo czuje powiew RYKU LWA, który już wkrótce porozstawia po kątach tego i owego za czyny jego!

  Po aktywności polityków możemy duzo wnioskować!

  Po co Duda był na ŚLĘŻY – CZYŻBY SIE CZEGOŚ BAŁ?!

  ,,TE LWY, MURY FUNDAMENTY SĄ DOWODEM, ZE NIE JESTEŚMY TU OD WCZORAJ!”

  ks. prał. Ryszard Staszak – mówi o Słowianach podczas mszy!
  ŚLĘŻĘ nazywa śląskim Olimpem, miejscem BLIZEJ NIEBA

  ,,Interesującym jest fakt zbieżności daty wizyty prezydenta RP na Ślęży z rozpoczęciem działania owego zjawiska kosmicznego, tak mówi o tym Janusz Zagórski:
  Niepotrzebna jest chęć narzucenia temu prasłowiańskiemu miejscu koniecznie chrześcijańskiej ornamentyki. To trochę tak, jakby ktoś sobie zdawał sprawę, że siła pradawnej, prasłowiańskiej energii jest tam wciąż na tyle duża, że trzeba poświęcić sporo czasu, żeby ją dalej przykrywać, choć i tak jest już mocno przykryta – dodaje Zagórski.”

  RYCZY, RYCZY LEW PIĘKNA SŁOWIAŃSKĄ PIEŚŃ!

  Ślęża, 1050-lecie Chrztu Polski, patron: Prezydent Polski Andrzej Duda https://www.youtube.com/watch?v=FEC2XlTGUuM

  Wspaniale to opisuje PAN TADEUSZ MROZIŃSKI

  Tadeusz Pruss Mroziński – od kilkudziesięciu lat zajmuje się zgłębianiem wiedzy na temat Głagolicy oraz Niebios Gwieździstych.
  Badacz kultury i filozofii Słowian, Słowiańskiej Astrologii oraz Mechaniki Nieba, w tym ruchu precesyjnego ziemi, a także pogody i migracji zwierząt.

  Już samo wejście jest piękne ❤ Zaproszenie słowami:

  ,,BÓG ŚPI W KAMIENIU
  OŻYWA W ROŚLINIE
  BUDZI SIĘ W CZŁOWIEKU''

  ,,Ukryte znaczenie to przede wszystkim że Mesjasz to nie osoba fizyczna, a gwiazdy firmamentu Niebieskiego położone na Równiku Niebieskim o nazwach
  Regulus – Serce Lwa, oraz Fomalhaut – Serce Człowieka.

  W znaczeniu ukrytym odczytujemy również, że Mesjasz wystąpi w formie bliźniaczej , dualnej, co pokrywa się z mitologiami wielu innych kultur mówiących o mitycznych bliźniakach.

  W mitologii Słowiańskiej znane są dwugłowe, czy bliźniacze bóstwa lub postacie mitologiczne odpowiadające położeniu Ziemi, w opisywanym czasie, a mianowicie aktywności dwóch spośród czterech gwiazd. Takimi są Lel i Polel, jak Wyrwidąb i Waligóra.

  Jak też bóstwa czterogłowe odpowiadające czterem Strażnikom Niebios, czyli podstawie astronomicznej opisywanego układu gwiazd jak np. Świętowit.

  Z zapisu ewangelicznego wynika, że kręgom Czcicieli Niebios Gwiaździstych były dokładnie znane prawa Mechaniki Niebios. Dalsze potwierdzenia tej wiedzy znajdujemy w ewangelii św. Mateusza (MATEO; MAT – MAĆ TEO – BÓG, Mateusz to nic innego jak Matka Bogów, czyli Łada). Na dwa tysiące lat ogłaszanie powtórnego przyjścia Mesjasza dotyczyło układów gwiazd i konstelacji na Niebiosach, a nie narodzenie osoby w fizycznym rozumieniu.

  Indianie Hopi w swoich przepowiedniach mówią o braciach bliźniakach o imionach Pogan-ghoja- Strażniku Północy i Polan-gawhoja- Strażniku Południa, którzy pojawią się niebawem i dokonają wielkich przemian na Ziemi.
  http://swiatkrysztalow.com.pl/tworzenie-glagolica/wejscie-w-ere-wodnika-lwa/

  1. „,,BÓG ŚPI W KAMIENIU” !!!

   „Jak też bóstwa czterogłowe odpowiadające czterem Strażnikom Niebios, czyli podstawie astronomicznej opisywanego układu gwiazd jak np. Świętowit.”

   „. И сожжен был великий город, и разрушен храм Свентовида. Так вот, по преданию — возрождение Великой нации русов начнется тогда, когда в Аркону вернется идол Свентовита. К слову сказать, в Альтенкирхене (на полуострове Виттов на том же Рюгене) до сих пор имеется артефакт — «камень Свантевита».”

   ,,BÓG ŚPI W KAMIENIU” !!!

   http://bogislavyan.ru/kartinyi-aleksandra-uglanova/

   I poczeli Medrcy RODow Wolchowych szukac , gdziez to Posag wrocil ( ! ) do Arkony…a Medrcy wiedza, ze nie zawsze to co widac dla oczu, jest tym , co Widac dla Serca…
   Bo to, co oczy widza – jest oczywiste… a to, co Serce widzi, bywa zakryte i WIDZIALNE dla tych, ktorych Serca juz sa gotowe by zobaczyc ❤ !

  2. „o braciach bliźniakach o imionach Pogan-ghoja- Strażniku Północy i Polan-gawhoja- Strażniku Południa, którzy pojawią się niebawem i dokonają wielkich przemian na Ziemi.”

   Juliusz Slowacki : „Lilla Weneda” , tam jest wiele KLUCZY 😉

  1. znachor = zna chorobe, a jak „zna” to i wie co z „nia” zrobic 😉

   nawet nie zrozumieja , co pisza 😉

   w narodzie powracaja Pradawne Dziadow slowa…i przywracana jest Im Waga i rola nalezna polskiemu jezykowi. a obcy nawet nie rozumieja, ze znachor, to slowo czci pelne i szacunku.

 9. Pokolenie moich wnuków, sześcio, siedmiolatków ma poczucie większej wolności, rzeczywistość mniej je ogranicza, nie przywiązują wagi do systemowych „wynalazków” – ram czasowych, granic wytyczonych przez Matrix… Podoba mi się koleżanka mojego wnuka, pierwszoklasistka Asia, która notorycznie spóźnia się na lekcje… Po drodze do szkoły rozmawia sobie sama ze sobą… „Najwyżej się spóźnię i po problemie, to tylko lekcje”….

  Mój najstarszy wnuk ma zdiagnozowany mutyzm wybiórczy, młodszy znów jest jego przeciwieństwem i energii ma za wszystkie dzieci w przedszkolu. Jedno i drugie jest problemem dla „normalności”. No cóż, wrażliwość, inność, wolność w każdym najmniejszym przejawie, manifestująca się w człowieku od najmłodszych lat, Matrix musi jakoś nazwać, by móc okiełznać, skrępować i kontrolować… Moje wnuki wymykają się Matrixowi… Tak jak moje dzikie koty baraszkujące w jesiennych, dębowych liściach… To co, że moja praca poszła w niwecz i kupy liści musiałam grabić na nowo, jakże wielką radość sprawiało mi obserwowanie ich beztroski… Tak powinniśmy się cieszyć życiem wszyscy… I powinniśmy wspierać nasze dzieci czy wnuki w ich poczuciu wolności. Taka powinna być przyszła, niepodległa Polska… Słoneczna, przepełniona miłością do wszelkiego przejawu życia i piękna… I mogę rzec za kardynałem Hlondem… „Nikomu z nas w tak wielkich chwilach nie wolno być małodusznym, niskim, ciemnym. Strzeżmy tężnego ducha, by nim Polskę odbudować i nim jej nowe życie natchnąć. Rzeczpospolita idzie ku nam w chwale, wywalczona i odbita, sercami dźwignięta; idzie ku nam jak jasność po burzy, jak słońce po nocy, jak sprawiedliwość po krzywdzie, jak sąd Boży nad gwałtem. Rozpostrze się możnie, w blaskach zmartwychwstania, na własnych starych sadybach i będzie wiernemu ludowi dobrą Macierzą”. Mimo, że ksiądz, jakiż wielki Słowianin:) Miłego dnia

  1. „Mimo, że ksiądz, jakiż wielki Słowianin”.

   Moja kochana iw, ON po prostu był i pozostanie tylko – i aż tyle – prawdziwie wewnętrznym CZŁOWIEKIEM.
   Tyle bowiem jesteśmy warci u ŹRÓDŁA, ile dobrego uczyniliśmy dla innych.

   1. Tak Aneczko…BYCIE CZŁOWIEKIEM…Jakże mnie wzrusza rodzaj ludzki…Z tym Słoneczkiem na błękitnym niebie dzisiaj, mimo wielgachnych chemtrailsowych krzyży nade mną, jakież to szczęście BYĆ!….Jakież to szczęście KOCHAĆ!:)

  2. „Mój najstarszy wnuk ma zdiagnozowany mutyzm wybiórczy,”

   „mutyzm” nie jest „choroba” , to raczej odpowiedz pewnych inteligentnych i wrazliwych Osob na patologie systemu…
   To tak w skrocie…

  3. ” To co, że moja praca poszła w niwecz i kupy liści musiałam grabić na nowo,”

   IW, nie wyrzuca sie lisci spod drzew…no, chyba ze sa na drozce…
   liscie pozostawiamy na zime, aby dozywily drzewa kochane…a wiosna sa spzytkowane i sladu po nich nie bedzie 🙂

   1. TAW, to samo pomyślałam. W juesej dziś wybory, to trzeba było niedawno pokazać, że jakiś zwolennik republikanów chce demokratycznych demokratów pozabijać. Nie dość, żebył nieudolny, to jeszcze zostawił odciski palców i dna na bombowych przesyłkach.

  1. A zobacz jak nie nasz nieRZĄD pięknie współpracuje z nieRZĄDnicą i pREZYDENTEM „- W związku z zakazem Marszu Niepodległości, co może skutkować eskalacją emocji, prezydent Andrzej Duda zaprosił premiera Mateusza Morawieckiego na konsultacje. Podczas spotkania ustalono, że – zgodnie z opinią środowisk kombatanckich – odbędzie się 11 listopada biało-czerwony marsz – oświadczył rzecznik Andrzeja Dudy, Błażej Spychalski.

   – Marsz będzie miał charakter państwowy i będzie pod patronatem prezydenta RP. Zapraszam wszystkich na uroczysty marsz. Wszystkie inne marsze, które przebiegałyby tego samego dnia z taką samą trasą nie mogą mieć miejsca – powiedział urzędnik Pałacu Prezydenckiego.” za Salon 24

  2. ale to rozegrali szydy przebrzydłe, hanka zabrania, duda (tfu) przejmuje marsz.

   https://fakty.interia.pl/polska/news-spotkanie-duda-morawiecki-prezydent-zorganizuje-marsz-11-lis,nId,2655092

   teraz jest państwowy, więc wszystkie inne, nawet cykliczne są teraz nielegalne.

   Jestem ciekawa co sią będzie działo.

   A tak na marginesie, kiedyś słyszałam u Olszańskiego, że prawdziwy termin powołania państwa polskiego był w 1919 roku, znalazłam:

   Dmowski i premier Paderewski uczestniczą w konferencji pokojowej w Paryżu. 28 czerwca 1919 polska delegacja składa podpis pod dokumentem traktatu wersalskiego, a niepodległa Polska zyskuje uznanie międzynarodowe.

   źródło:

   http://pl.historia.wikia.com/wiki/Odzyskanie_niepodleg%C5%82o%C5%9Bci_przez_Polsk%C4%99

   Będzie się działo. A Pis już ma przechlapane.

   U mnie w tej chwili leci TVN- fakty. Znowu zapewnianie baranków, że szczepionki to niezbędne lekarstwa.

  1. Ech, Śpiewu Ptaka! Ty to potrafisz uderzyć w strunę! 🙂

   Czytam wiersz, mówi o moim zwykłym, codziennym życiu.
   W każdym calu.
   Jeszcze tylko na głos(do samego siebie)wyrażanie zachwytu nad pięknem chwil i obrazów – to byłaby całość mnie 🙂

   Nie ludzie, ale klimaty, jakie tworzą, w jakich obecnie żyją, noszą miano zwariowanych.

   Zwyczajność określa się stanem nadzwyczajnym, który ma stać się obiektem marzeń, dążeń, tęsknot, jakiejś auto pracy, by być zwyczajnie sobą…
   Nikt nie wyzbył się zwyczajności, ale za to wielu wchodzi na scenę i całymi dniami odgrywa jakąś rolę, której – zaznaczam – wcale nie musi odgrywać.

   Ile czasu daję na bycie sobą, a ile życia przeznaczam na aktorzenie, granie sztuki podług narzuconego scenariusza?
   Brak równowagi między tymi czasami zawsze objawi się wewnętrznym dysonansem – to chyba nikogo nie dziwi.

   Nie trzeba schodzić ze sceny, by być zwyczajnym.
   Można odgrywać rolę, będąc jednocześnie zwyczajnym.
   To żaden wyższy lewel.

   Nie trzeba cały tydzień planować, by wyjechać za miasto, na łono Natury, błędnie umiejscawiane tylko tam; wśród drzew, ptaków, pejzaży…, najlepiej tylko ty i Łono.
   To też swego rodzaju pułapka izolująca, umniejszająca piękno miejsca, w którym żyjesz większość godzin, dni, lat.

   Miejsca, o którym ci się podchwytliwie, nie wprost wmawia, że nie jest takie dobre, jak łono Natury.
   Jak się zaczynasz czuć w swoim miejscu?
   Podświadomie umniejszasz jego zalety, kombinujesz jak by tu się wyrwać…
   A kiedy już udało ci się wyrwać, wracasz i mówisz: ,,Naładowałem akumulatory, wytrzymam do następnego razu”

   ŁONO NATURY JEST WSZĘDZIE TAM, GDZIE JESTEŚ!
   KAŻDA CHWILA, KAŻDY CZŁOWIEK, KAŻDE MIEJSCE, KAŻDE DOŚWIADCZENIE I PRZEŻYWANIE JEST ŁONEM NATURY!

   ,,Zatrzymać się
   Patrzeć w bezruchu
   Nie spieszyć się donikąd
   Rozmawiać z ptakami
   Słuchać głosu na puszczy
   Kpić ze sławy
   Uśmiechać się do Słońca
   Omijać ślimaka
   I go nie rozdeptać
   Nieść uśmiech gdzie się da
   Nie czekać na podziękowania
   Zwariować
   I się tego nie wstydzić
   Tak normalnie
   Że aż nienormalnie
   Bo normalność jest
   Nienormalna”

   Wszystko, co w wierszu zawarł autor, masz w sobie.
   Do niczego nie musisz dążyć i wypracowywać.
   Byłeś i jesteś Naturą, zwyczajnością…
   I to samo zobacz wokół siebie, gdziekolwiek jesteś…

   Jakim wzrokiem patrzysz na świat, takimi oczami on cię widzi.

   Miłego dnia!

   1. ,, Jam tym autorem, ale to coś mówi przeze mnie. Tak jest z wierszami. Stąd pseudonimy u poetów. Miłego dnia!”

    A niech Cię, Śpiewu!…, muzy poezji nigdy nie opuszczają… 🙂
    W skromnym, acz artystycznie zwiewnym przyodzieniu, falującym w rytm tanecznych ciał …, w srebrnych paterach niech Tobie leżącemu na sofie bykiem, yyyy…, w pozie nostalgicznej metafory myśli ulotnej, podają winogrona, a ty – jeśli na coś masz zużyć energię – zajmiesz się jedynie pestek wypluwaniem… 🙂 🙂

    Oj, kończę, bo nie chcę dostać w pysk od twojej partnerki 🙂

    Coś mówi przez ciebie…, hmm
    Przez wszystkich artystów coś mówi, ale ciekawie zauważasz, że poeci lubią używać pseudonimów – to fakt.

    Czyżby to właśnie tylko poeci chcieli uchodzić za nad wyraz skromnych, czując się jedynie piórem w rękach muzy?
    A może dlatego czynią siebie anonimowymi, bez życiorysu, bo obawiają się, że takowy mógłby zakłócić sentencję przekazu…

    Wszyscy Artyści poprzez swój talent i otwierane dla nich na pewien czas drzwi w postaci weny ,,pobierają” z wyższego lewela, poziomu, domeny sztuki.

    Ej!, czy tylko poeci skrywają swoją osobowość pod abstrakcją pseudonimu?

    Po co używa się pseudonimów?
    Możesz mi to wyjaśnić?

 10. Czy wiedzieliscie, ze w hymnie wloskim jest odniesienie do Polski? W ostatniej zwrotce. Pierwsza tez daje do myslenia.
  —————————–
  „Bracia Włosi
  Italia się budzi
  Hełmem Scypiona
  zdobi swą głowę.
  Gdzie jest zwycięstwo?
  Niech schyli swą głowę
  Gdyż niewolnicą Rzymu
  Uczynił ją Bóg.”

  ***
  „Najemne miecze
  Jak cienkie trzciny
  Już Austriacki orzeł
  stracił swe pióra
  Krew włoską
  Krew polską
  pił wraz z Kozakiem

  Lecz wypaliła mu serce”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Hymn_W%C5%82och

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s