<https://youtu.be/IaChsPKy0Is

WAYSEER MANIFESTO – MANIFEST WIDZĄCEGO DROGĘ

UWAGA: Do wszystkich łamiących prawo, do nieprzystosowanych i buntowników, do wszystkich wolnych dusz i pionierów, wizjonerów i nonkonformistów…

Wszystko to, co elity władzy powiedziały , że jest z tobą nie tak – tak naprawdę jest jak najbardziej w porządku.

Widzisz rzeczy, których inni nie widzą. Jesteś stworzony, aby zmieniać świat. Inaczej niż u 9 z 10 osób twój umysł jest nieposkromiony, a to zagraża władzy. Urodziłeś się, aby być rewolucjonistą.

Nie znosisz zasad, ponieważ w sercu wiesz, że istnieje lepszy sposób.

Posiadasz mocne strony, które są zagrożeniem dla elit/establishmentu i dlatego chcą je w tobie wyeliminować. Dlatego mówiono ci przez całe życie, że twoje mocne strony są słabościami. Teraz ja mówię ci, że jest wprost przeciwnie.

Twoja impulsywność jest darem – odruchy są kluczem do cudów,

Twój brak skupienia jest artefaktem natchnionej kreatywności,

Twoje wahania nastroju odzwierciedlają naturalny puls/rytm życia, dają ci niepowstrzymaną energię, gdy jesteś szczęśliwy oraz głęboki uduchowiony wgląd, gdy jesteś smutny.

Zdiagnozowano u ciebie „zaburzenie”? To jest najnowszy sposób społeczeństwa na zanegowanie własnej choroby poprzez wytykanie ciebie palcem. Twoja uzależniająca osobowość jest jedynie symptomem twojej rozległej, nie wykorzystywanej w pełni zdolności do heroicznej, twórczej ekspresji i duchowego spełnienia, twój absolutny brak zahamowania, twój naiwny idealizm, twój całkowicie otwarty umysł – czyż nikt nigdy nie powiedział ci?! – to są cechy wspólne dla największych pionierów i wizjonerów oraz innowatorów, rewolucjonistów, kunktatorów i królowych dramatu, aktywistów sceny publicznej, bujających w obłokach i indywidualistów, filozofów i wykolejeńców, biznesmenów latających myśliwcami, gwiazd futbolu i uzależnionych od seksu, celebrytów z ADD, alkoholików poszukujących nowości, pierwszych reagujących – proroków i świętych, mistyków i prowodyrów zmian.

Wiesz, my wszyscy jesteśmy tacy sami
Bo jesteśmy pod wpływem Drogi
Wiesz, my wszyscy jesteśmy tacy sami
Bo jesteśmy przyciągani do Płomienia

Wiesz w głębi serca, że istnieje naturalny porządek życia, coś bardziej niezależnego od tego, co mogłyby kiedykolwiek wyrazić zasady i prawa stworzone przez człowieka.

Ten naturalny porządek nazywamy „DROGĄ”.

DROGA jest odwieczną podwaliną kosmosu. Kieruje biegiem czasu i przestrzeni. DROGA jest nazywana przez niektórych Wolą Boską, Boską Opatrznością, Duchem Świętym, Ukrytym Porządkiem, Tao, odwróconą entropią, siłą życiową, lecz teraz nazwiemy to po prostu DROGĄ. Droga przejawia się w tobie jako źródło twojej inspiracji, źródło twoich pasji, twojej mądrości, twojego entuzjazmu, twojego duchowego ognia – miłości. DROGA usuwa chaos z Wszechświata i tchnie w niego życie poprzez odzwierciedlenie Boskiego Porządku. DROGA doświadczana przez umysł, to geniusz, postrzegana oczami, to piękno, odczuwana zmysłami, to wdzięk, a dopuszczona do serca – to miłość.

Większość ludzi nie odczuwa DROGI bezpośrednio… Ale są Widzący Drogę. Strażnicy Płomienia. Widzący Drogę mają niewytłumaczalny dar – oni po prostu znają DROGĘ. Wyczuwają ją w sobie. Nie potrafią powiedzieć ci, dlaczego, czy jak znaleźli właściwą odpowiedź. Po prostu wiedzą o tym w swojej głębi. Nie mogą pokazać swojej pracy. Więc, nie pytaj. Ich umysły po prostu rezonują z DROGĄ. Kiedy DROGA się pojawia, oni też.

Nawet kiedy inni są na nią ślepi, a społeczeństwo błaga cię, abyś ją zignorował, DROGA porusza twoje wnętrze. Hamulce neurologiczne blokują świadomość istnienia DROGI u większości ludzi – kora przedczołowa – gestapo mózgu – cenzuruje wszystkie myśli i impulsy z podświadomości – nic, co narusza jego społeczne oprogramowanie nawet się nie przedostanie. Ale twój umysł jest inny, twój umysł został szeroko otwarty na DROGĘ – przez jakąś cudowną cechę genetyczną, jakieś substancje psychotropowe czy może nawet siłą woli własnej duszy, szlaki przyjemności twojego mózgu zostały zmodyfikowane – dopamina wykorzystana do obalenia faszystowskiej dyktatury twojej kory przedczołowej – teraz twój mózg jest wolny od wyparcia, twój mózg jest wolny od cenzury, twoja świadomość wystawiona na działanie wzburzonych oceanów podświadomości – przez te otwarte wrota Boskie promienie oświetlają twoją świadomość, wskazując ci DROGĘ. Właśnie to sprawia, że stajesz się Widzącym Drogę.

90% cywilizacji ludzkiej stanowią ci, których mózgi mają zamknięty dostęp do DROGI. Ich mózgi są trwale nastawione na egzekwowanie społecznego oprogramowania, indoktrynowanego od urodzenia. W przeciwieństwie do ciebie, oni nie mogą wyrwać się z tego programu, ponieważ jeszcze nie doświadczyli koniecznej rewolucji umysłu. Ci zaprogramowani ludzie traktują instytucje publiczne i zasady bardzo poważnie. Społeczeństwo jest pełne gierek zaprojektowanych po to, aby zająć umysły ludzi i zapobiec ich buntowi. Te gierki często wywołują chore fiksacje na punkcie dziwacznych protokołów, struktur władzy, różnych rodzajów tabu i dominacji – wszystkich subtelnych form ludzkiej niewoli. Ta wyraźna forma szaleństwa jest nie tylko tolerowana przez masy, ale wręcz oczekiwana. Zaprogramowani wierzą w zasady tak mocno, że stają się gotowi zniszczyć każdego, kto je narusza.

Widzący Drogę są tymi, którzy ich demaskują, ponieważ ich umysły potrafią odrzucić programowanie społeczne. Widzący Drogę z łatwością widzą, czym naprawdę są instytucje publiczne – wymyślonymi gierkami. Widzący Drogę pocieszają zaniepokojonych i niepokoją wygodnych. Pomaganie zagubionym w tych gierkach i niepotrafiącym pomóc samym sobie jest powołaniem wielu Widzących Drogę. Ponieważ Widzący Drogę są tymi, którzy utrzymują kontakt z pierwotnym Źródłem rzeczywistości, to są w stanie obalić społeczne konwenanse, a nawet rządy, aby zestroić ludzkość z DROGĄ.

Widzący Drogę mają starożytny rodowód. Są rodzajem duchowieństwa – nosicielami Płomienia – „wtajemniczonymi”. Zawsze potrzebni są Widzący Drogę, aby zreformować psychotyczne, przyprawiające o zawrót głowy, obracające się tryby społeczeństwa – gigantyczne kołowroty zasłaniające czyste, niebieskie niebo, utrzymujące ludzkość zakutą w kajdany w przyciemnionej klatce. Widzący Drogę są więc wzywani, aby rzucić światło na szaleństwo społeczeństwa i nieprzerwanie wskrzeszać ponadczasowego, transcendentalnego Ducha Prawdy.

Widzący Drogę ujawniają tę Boską Prawdę angażując się w powstanie twórczego lub destrukcyjnego działania wyrażonego poprzez sztukę lub filozofię, innowacje wstrząsające przemysłem, rewolucje dla demokracji, przewroty obalające hipokryzję, ruchy solidarnościowe, zmiany pozostawiające dziedzictwo, rebelie przeciwko polityce, technologię natchnioną przez Ducha, chwile jasności, rzeczy kwestionujące barbarzyństwo, przełomy w szczerości, doniosłe siły napędowe dobroczynności.

Wiesz, my wszyscy jesteśmy tacy sami
Bo jesteśmy pod wpływem Drogi
Wiesz, my wszyscy jesteśmy tacy sami
Bo jesteśmy przyciągani do Płomienia

To jest twoje wezwanie, Widzący Drogę.
Odnalazłeś swoje plemię.
Witamy w domu.

autor: Garret John LoPorto

tłumaczenie: Ziarno

http://wayseermanifesto.com/

*Dziękuję, Ziarno ❤ TAW

1 110 myśli w temacie “Wayseer Manifesto – Manifest Widzącego Drogę

  1. Spróbujcie sobie to wreszcie przyswoić !
   Nie ma żadnych państw oprócz dosłownie kilku, a masońskie kliki i globalny spisek elyt rządzi na dyskretnie okupowanych terytoriach byłych państw na zasadzie stale odnawianego ( zwykle co kilkadziesiąt lat ) POWIERNICTWA.
   Ludzkość jest globalnie od pokoleń totalnie oszukiwana, a akty urodzenia nowo narodzonych są dyskretnie zajmowane ( możecie dostać tylko odpis ) i stają się na giełdach papierami wartościowymi przyszłych nieświadomych niewolników ( traktowanych jako martwy, korporacyjny zasób ), którzy mają żałosną świadomość bycia wolnym inaczej…
   Otóż nic podobnego, gdyż już Justynian w 325r. wymyślił sobie, że pisownia IMIENIA i NAZWISKA ( dużymi literami ) będzie dotyczyła NIEWOLNIKA o maksymalnych ograniczeniach praw, co w prawie rzymskim, kanonicznym i morskim nazywa się CAPITIS DEMINUTIO MAXIMA. Naturalnie celowo nie uczy się tych spraw zwykłych prawników i sędziów, a wiedzę tę posiadają tylko wybrani masoni wyższego stopnia. Naturalnie niewolnik nie decyduje o niczym i może mieć tylko to, co czasowo powierzy mu jego właściciel. Niby Wasze 😉 nieruchomości i ruchomości są WSZYSTKIE ( jak pieniądze z OFE ) zabezpieczeniem długu i tak beznadziejnie zadłużonej, założonej w 2006 r. korporacji Poland Republic of SIK no.#0000079312 zarejestrowanej jak WSZYSTKIE INNE na waszyngtońskiej giełdzie papierów wartościowych i akcji ( Holandia, Francja, Niemcy, Szwajcaria, ect. są też podobnymi korporacjami ).
   W ten sposób , łamiąc prawo pozbawiono ludzi praw naturalnych, łamiąc ich niezbywalne, ludzkie prawa i czyniąc tzw. OSOBAMI FIZYCZNYMI – na zasadzie wydanych i przez nikogo niepodpisanych ( czyli wg. prawa NIEWAŻNYCH ) dowodów osobistych, oznaczonych numerem obozowym PESEL ( a za niedługo odciskiem palca – jak kryminalisty czy niepiśmiennego ), które nieświadomi ludzie zawsze przyjmują, parafując ten przekręt swoim podpisem zrzekając się tym samym praw naturalnych na rzecz korporacyjnych przepisów. TAKI PRZEKRĘT JEST NATURALNIE PRZESTĘPSTWEM i globalnie przeprowadzonym naruszeniem ludzkich praw, więc grupa trzymająca globalną władzę wykombinowała sobie w końcu genetyczne szczepienie, aby sprytnie zmienić genom wolnych ludzi przy pomocy opatentowanej kombinacji genetycznej, aby już do śmierci stali się NIEWOLNICZYMI ZASOBAMI i HYBRYDAMI, pozbawionymi praw naturalnych.
   28 czerwca 1919r. na mocy Traktatu Wersalskiego przy aktywnej pomocy wielu wielkich Polaków w tym wybitnie zaangażowanego Romana Dmowskiego powstało powiernictwo Polska Rzeczypospolita, które za pomocą pieniędzy City of … postanowiono uzależnić od pieniądza papierowego w 2013r. w USA założonego FED-u i w tym celu wynajęto multi agenta, masona i bandytę Gineta Sellmana, który doprowadził do przewrotu majowego 1926r. i powstania nowego trustu o kabalistycznie odwróconej nazwie: Rzeczypospolita Polska ( tzw. 2 RP ) uzależnionego od narzuconego Polakom tzw. gnojnego pieniądza opartego na długu.
   Kolejne przekręty i nowe trusty trwają do chwili obecnej i tylko garstka Polaków zaczyna się WRESZCIE orientować i nagłaśniać pozostałym ( duplomowanym, zmanipulowanym, niedoinformowanym ) bezprawnie ( na zasadzie przemilczeń, łamania prawa i globalnego spisku ) niewolniczą sytuację i kolejnych cwaniacko, udających państwa czarnogłowych NIERZĄDÓW !
   Zaszczepieni ( naturalnie jeśli przeżyją szczepionkowy holokaust ) stracą prawa naturalne, gdyż zostali za własną zgodą, potwierdzoną czytelnym pisemnym genetycznie zmodyfikowani – stąd takie usilne, dalej trwające zabiegi, a wręcz niewolniczy przymus, aby całą tę durnotę WYSZCZEPIĆ !
   Przypominam, że wiadomy pisowy GURU, zwany MEFISTOFELESEM też dziwacznie, ostatnio radykalnie wypowiedział się za szczepionkowym przymusem, zniewoleniem i utratą praw naturalnych.

 1. Może jestem naiwna, ale wierzę jeszcze w nasze sądownictwo /nie wszyscy są skorumpowani/, wierzę jeszcze w Trumpa i wierzę jeszcze w siebie, że dam radę, gdyby się pogorszyło. Skoro tu jestem – to wiem, że nie wolno wpadać w depresję, bo to dłuuugie leczenie.

   1. Pleje chyba nie będą nas jeść jak reptyle. Czujesz poważne zagrożenie z ich strony?

   2. Słoik ZAWSZE był OTWARTY, ale nad nim wisiała i w pewnym sensie jeszcze nadal wisi powiewająca KOPUŁA.

    A my LUDZIKI dalej siedzieliśmy w tym słoiku, bo czekaliśmy na TEGO pierwszego odważnego.

    Całą PRAWDĘ o NAS w słoiku pokazał film SEKSMISJA.

   3. Tawciu, również sznuję Twoje zdanie 🙏 Słoik, klatka, więzienie, cela czy obojętnie jak „to” nazywamy ma otwarte drzwi, denko wieczko wystarczy wyjść na zewnątrz, rozejrzyj się dookoła ilu wokół Ciebie, mnie, Nas, jest ludzi, którzy się boją i nie widzą wyjścia? Ilu ludzi chce poprzez strach zatrzymać Cię w więzieniu? No bo jak to Ty się nie boisz? Wracaj „tu” bój się razem z Nami. Proste rozwiązania zawsze są najlepsze. Otwórz drzwi i wyjdź z więzienia. A jak nie to chodź potańczymy od rana.

    .https://youtu.be/q0hyYWKXF0Q

    RiS prosi Tawa do pierwszego tańca 💃

   4. Wrócę jeszcze na sekundę do programu nienawiści o którym wspominałeś. Oglądałam serial taki niby komedia niby s-f nie będę wymienić tytułu żeby nie robić reklamy. Po krótce serial jest o „demonie aniele i małym antychryscie.”W drugim chyba odcinku jak dobrze pamiętam jest taka scena: ukrzyżowanie Jezusa. No i przygląda się tej scenie ów Anioł z demonem i rozmawiają. Jeden mówi” a ten co takiego zrobił, że go zabijają?”,” no wiesz mówił ludziom bądźcie dla siebie dobrzy” „a no tak, to potrafi ludzi wkurzyć”. (cytuje z pamięci). Pomijając Jezusa był nie był, zastanówmy się czy ludzie chcą być dla siebie dobrzy? Chcą siebie nawzajem miłować?

   5. „Tawciu, słoik jest otwarty, wystarczy przestać się bać 😘”.

    Joanno, w tej kwestii mam takie samo zdanie co Ty.

    W kwestii Bozi i Boga mam inne zdanie, bo uważam Bozie, Jeszuów, lucyferów, szatanów, aniołów stróżów i innych delikwentów na tym maskowym balu za część „systemu matrixa” i dlatego tyle religii na świecie i prawd.

   6. No i to się rozumie, ruch to życie i wartko płynąca krew💃🕺😘

    Nie tak dawno wprowadziła się do naszego bloku nowa samotna sąsiadka. Może z 25-30 lat. My mieszkamy na parterze, a Ona centralnie nad nami. Pierwszą imprezę jaką zrobiła, puściłam Jej luzem. Wiadomo parapetówka i tym podobne. Ale ostatnio zjechaliśmy, a tu znowu imprezka do 3. Rano o 6 poszłam do Niej porozmawiać. Pukałam, pukałam i cisza, panna odsypiała. Trochę podniosłam głos, że jak jeszcze raz będzie hałasować, to wezwę policję. Zapukałam do mojej sąsiadki spod 1. Emerytowana nauczycielka, pytam, czy wie, kto to się wprowadził, czy zna Jej nazwisko (Pani Małgosia zarządza naszą wspólnotą i również jak nas nie ma, „pilnuje” Nam mieszkania, chociaż o to nie prosiliśmy). Od słowa do słowa okazało się, że panna robi non stop imprezy (nas nie ma przez 3-4 tyg., to i nie wiedzieliśmy o tym). Ale Ona boi się zwrócić Jej uwagę, bo ma Męża po udarze i nie chciałaby, aby ktoś go „przypadkiem” zepchnął ze schodów. Sąsiadka na górze bała się o samochód, że Jej porysują, a druga też ma ciężko schorowanego Męża i ledwo widzi, Pani Zosia Kochana. Sąsiad koło nas na parterze woli się nie wtrącać, On ma działkę i tam ma chwilę spokoju. Odwiedziłam resztę sąsiadów, że tak nie może być, że my się nie boimy, a Ona nie będzie nas terroryzować. Doszło do tego, że panna pali papierosy i wyrzuca przez okno pety. Sąsiadka (ta, co bała się o auto) przełamała strach i jak ta kończyła imprezę, zaczęła Jej puszczać o 6 głośno muzykę, żeby ta sobie nie pospała. Zapukała też do Niej, że chce z Nią rozmawiać. Panna odpowiedziała, że nic Jej nie zrobimy, bo ma wykupione mieszkanie. Zaczęła robić głośne imprezy z jakimiś „bykolami” do 22, żebyśmy nie mogli wezwać policji. W końcu napisałam w swoim imieniu pismo do administracji, żeby zwrócili jej uwagę. Pani z administracji najpierw zrobiła rozeznanie, czy dochodzi do imprez, Sąsiedzi potwierdzili. Administracja zadziałała, pomimo że jest właścicielem, mogą jej wypowiedzieć umowę i jest znów błoga cisza. A pety zebrałam spod mojego okna, a co mi tam, i zaniosłam sąsiadce na wycieraczkę😉

    P.S. Tawciu, jak to co tu robimy? Porządki porządki Kochany dobrze się bawiąc 😘😘😘

   7. „Skoro Słoik jest otwarty, to co tu jeszcze robicie?… 🤣”

    Ja na blogu piszę rymowanki, prezentuję swoją twórczość muzyczną, piszę o sztukach walki, a poza blogiem i tak robię swoje:-)

   8. Putin właśnie nazwał Xi swoim największym sojusznikiem a banki już siedzą w Chinach.
    uSS hameryka właśnie zaczyna tonąć

   9. „Skoro Słoik jest otwarty, to co tu jeszcze robicie?…”

    I dlaczego ludzie umierają w cierpieniach?
    Przeciez otwarty podobno?
    No, przepraszam, to gorzka ironia.

    A sprawdzian z człowieczeństwa trwa.

  1. Trump ostatnio powiedział, że szczepionki na COVID to największe osiągnięcie medyczne ludzkości, czy jakoś tak. Na portalu bodajże medicalnews o tym pisali. Skoro eliksiry do trucia ludzi są dla Trumoa największym medycznym osiągnięciem, to znaczy, że jest chazarską marionetką i niech idzie precz.

   1. Drogi Wolni Słowianie-
    Dzisiaj wszystko można napisać .
    Kiedyś mówiono ”papier wszystko przyjmie”
    Zdrawiam

   2. ,, Skoro Słoik jest otwarty, to co tu jeszcze robicie?… ”

    Dobre pytanie, tyle, że do tych ludzików, którzy wymyślają słoiki, sami w nie wchodzą…, ba! nawet słyszą odgłos zakręcanej pokrywki.
    Siedząc we własnej szklanej pułapce, kombinują następnie, jak tu z niej wyjść.
    Najpierw ze słoiczka, potem ze słoika, … ze słoja…
    Gdy komuś mało słoikowej wiedzy, to se szklaną kopułę nad płaską ziemią wymyśli.
    A wszystko po to, by pokonywać szklane granice i cieszyć się niczym szczurek przymierzający smoking na okazję otwarcia nowego kanału.

    Ech, ci kochani ludzie, Matrioszki!
    Szklane Matrioszki!

   3. Hehehe
    a kto przeniósł ambasadę judesej w okupowanej Palestynie i ma zięciulka co z kolegami lubią nosić czarne futra i fikuśne kapelutki
    😉

  2. Po pierwsze największą bzdurą i błędem jest założenie, że polskie państwo jeszcze istnieje – Jest jewrejska OKUPACJA !
   Po drugie: Od Traktatu Wersalskiego 1919r. są kolejne POWIERNICTWA, a od przewrotu majowego 1926r. ( za rothschildowskie srebrniki jest kolejny trast z tzw. pieniądzem gnojnym FED-u )
   Po trzecie: Powiernictwa zawierane są na określony czas 25, 50, 99, 1000 lat
   Po czwarte: POWIERNICTWO polega na przyjęciu usługi zarządzania majątkiem NIERUCHOMOŚCIAMI i RUCHOMOŚCIAMI w zastępstwie i z ramienia właściciela, który z rozlicznych powodów sam nie chce, nie może lub nie potrafi zarządzać swym majątkiem.
   Po piąte: Zgodnie z dekretem papieża w 1666r. wszyscy ludzie, którzy nie potwierdzą, że zyją są uznawani za martwych, a ich majątki przechodzą na własność korony brytyjskiej.
   Po szóste:Wszystkie przychodzące na świat i zgłoszone do magistratu niemowlęta jeśli nie potwierdzą w wieku 18 lat, że nadal żyją są uważane z automatu za MARTWE ( MARTWY ZASÓB – NIEWOLNIKÓW ).
   Po siódme: Za wyjątkiem dosłownie kilku nie istnieją żadne państwa, a wyłącznie powiernictwa i TRUSTY globalnie zarejestrowane na waszyngtońskiej giełdzie papierów wartościowych i akcji ( np. POLAND REPUBLIC of SIK no 000079312 )
   …i teraz najważniejsze !
   Po ósme: Nadal niczego nie podejrzewającym i nieświadomym niewolnikom wydaje się niepodpisane ( zgodnie z kodeksem NIEWAŻNE ) dowody osobiste, aby stworzyć fikcje wolności i obywatelstwa w fikcyjnym demoNkratycznym państwie o fikcyjnych wyborach i władzach.
   Nie potrzeba żadnych przewrotów i walk wystarczy usunąć żałośnie stworzoną fikcję,, zgłosić swój status żyqego człowieka, zastrzec i chronić swoje nazwisko ! i na masową skalę przestać wreszcie legitymować się nielegalnym d.o.niewolnika.
   Z powodu wykroczenia prywatna firma ochroniarska jaką jest POLICJA NIERZĄDU nie ma prawa pozbawiać na 48h wolności !

   PODAJCIE DALEJ

   1. 1.Watykan został ,,zmuszony” zawrzeć na 1000 lat trust.z Luckiem.
    2. Trójkorona w.k. istnieje Watykan dalej powierza ,,swoim” otrzymane w domniemaniu do duchowego zarządzania tereny w gadzio-ludzkim terrarium.
    3. W 1666r. wielki pożar Londynu legalinie spalił parafilane i biskupie kartoteki urodzeń, ślubów, zgonów. Warunki 1000 letniego TRUSTU zostały nadszarpnięte, stąd takie, a nie inne zarządzenia…
    4. Jak powinniście już wiedzieć niewolnik o niczym nie decyduje ( po co więc stale latacie do wyborów uwiarygadniając OKUPANTA – od wyników są spndaże ! ) i niczego nie posiadają. Jeżeli jednak wydaje mu się, że posiada, to ewrntualnie i. czasowo i pod pańskim prawem i taxą. Natomiast regułę, którą ściągnięto i przypisano Cesarzowi Justyniannowi, aby IMIONAi NAZWISKA niewolników pisać jak przedmiotów marwych Capitalikami , wykorzystuje się dyskretnie do dnia dzisiejszego
    – stąd prawna, rzymska formuła ( którą celowo oszczędzono studentom prawia ): CAPITIS DEMINUTIO MAXIMA, MEDIA lub MINIMA stopniująca i ograniczająca ich prawa. Sprawdź sobie sam rodaku kim dla nich JESTEŚ JAKO rzekomo ŚWIADOMA, ŻYWA ISTOTA? ;-D
    5. Tzw. ,,SWOI” to religijnie, mentalnie i emocjonalniie ( krwią ) związani bracia MASONI – tzw.dzieci wdowy ( raczej klony wdowy ) odpowiedzialni za porządek, oświatę, naukę, zdrowie, politykę, meNdia, propagandę, ect.)
    6. Sądy, partie, US, Policja, MON, ABW, CBA, kancelarie SEjMu, Senatu, Prezydenta, Premiera, a nawet diecezje i parafie są zarejestrowane jako firmy prywatne w bazie firm DUNS.

    Jak się więc teraz czujesz zdurnialy i zestrachany covidianizmem ludzko-gadzi NIEWOLNIKU jak odsłoniliśmy Ci mały fragment MATRIXA ;-)))
    Nasze czarnogłowi OKUPANCI szykują się do zawarcia ( z wiadpmo z kim ) nowy TRUST zmienic hymn i godło, a może jeszcze język urzędowy.

 2. Nawiązując do zdjęcia, w Gwinei wybiera się prezydenta według tej zawiniętej pałki, a u nas według zakutej pałki 🤣🤣🤣🤣🤣.

  1. Bardzo ciekawe i ma to sens, ale ten satanista nie powiedział co z tą mroczną tzw. elitą. Czyli ma im być wszystko wybaczone i po sprawie? Żadnych konsekwencji nie poniosą? Skoro tak te energie działają według tego satanisty, to równie dobrze można być draniem lub satanistą w elitach. Na to by wychodziło, że śmiało można zostać satanistą, bo nie ma ani dobra ani zła? W tym wywiadzie za mało pytań do satanisty.
   Zresztą ja i tak to uważam za matrix, Lucyfery, sataniści, karmy, srarmy, dlatego nikomu nie wierze.
   Każdy z Nas niech postępuje według własnego sumienia i czuja:-)

   1. Radku, ja zawsze byłam przekonana, że ci wszyscy oprawcy powinni ponieść karę za to, co zrobili… ale niedawno pomyślałam, że mam w nosie karanie ich… bo może moja chęć ich ukarania ich tu jeszcze ciągle trzyma… ja chcę, żeby oni zniknęli… po prostu one way ticket… i sio… znikają, nie mają wpływu na nas, nie mają prawa nam mówić, jak mamy żyć, co mamy robić… czy my na to jesteśmy gotowi? czy ludzie nie zaczną się zagryzać? to już inna sprawa. Edukacja, prawdziwa, poradziłaby sobie z tym może już w jedno pokolenie… okres przejściowy jest potrzebny, bo wielu musi mieć bat nad sobą, bo sami bez pana nie potrafią… ale gdyby im dać odpowiedzialność za siebie? Prostym ludziom?…

    Moje życzenie na nowy rok, moje przesłanie do przestrzeni: oprawcy i ich wykonawcy znikają. Nie ma ich, nie mają władzy… Pa, pa….

   2. „ja chcę, żeby oni zniknęli”

    Ja również tego chcę. Jednak według wywiadu z satanistą wychodzi na to, że śmiało można być draniem i satanistą.

   3. „bo wielu musi mieć bat nad sobą”

    Albo wyuzdaną Dominę z pejczem 🤣🤣🤣🤣🤣

    A tak na serio, nie ma obiektywnej prawdy w tym matrixowym świecie.

   4. „wychodzi na to, że śmiało można być draniem i satanistą.” tak Radziu bo masz wolną wolę. Możesz być kim tylko chcesz. Codziennie rano się budzisz i wybierasz kim chcesz być. Wolna wola to wybór między robieniem „zła” a „dobra”. W ciężarówce w De nie można mieć kamery nagrywającej jazdę, nie można korzystać z laptopa z mapami, jeździć na bosaka (czyli bez butów) nie można mieć butli gazowej w kabinie i wiele wiele innych. Zgadnij, którego przepisu przestrzegamy? Kto chce niech się stosuje do nakzaów i zakazów. Nie wchodzimy nawet w dyskusje z innymi kierowcami na ten temat „bo przecież nie wolno”. Komu nie wolno? Kogo krzywdzimy? Mamy prawo do życia nadane nam od Boga i tego się trzymamy. Czy mieliśmy kontrolę bardzo rzadko, a nawet jak to żaden z policjantów nigdy nas za to nie ukarał mandatem. Kto komu nakłada więzy niewoli? W pierwszej kolejności człowiek sam siebie niewoli a później pozwala, aby robili też to jemu i inni. Uciekam gotować obiad dziś czerwona soczewica z kiszoną kapustą będą „petardy”😂 miłego dzionka głowa do góry i kolejny krok do przodu😘

  2. Przeczytałem, uważam, że oni już się śmieją ludziom w twarz, materiał ciekawy.

   1. Tak, Łukaszu. Jaja sobie robią z dobrych bogobojnych istot. Materiał ciekawy, ale nie wszystko się tam klei. Tak samo jak te mityczne białe kapelusze, to też są jaja.

   2. Redek przyjacielu pewnie, że to wszystko są jaja, a ci na górze tańczą i się śmieją nieważne białe czy czarne kapelusze to też zwierzchnictwo, a puniej wola i niewola 🤣🤣🤣.

   3. Łukaszu, podobno teraz szykują na zbawców świata „białe skarpety” 😁 To są ponoć zakapiory te „białe skarpety”. Dostałem takie info od gostka, który sprzedawał skarpety w sklepie odzieżowym. Sprawa jest poważna i o tym w mediach cicho 🥴 Oczywiście miał na sobie białe skarpety 🤣
    Też chyba sobie kupię białe skarpety (bo nie posiadam białych skarpet 😁) i będę szpanował na mieście, że jestem z elitarnych jednostek „białych skarpet” 😎🤣

   4. Radek chyba też kupię białe skarpety stworzylibyśmy ligę niezwykłych skarpeciarzy, a jeszcze byśmy mogli mieć znak rozpoznawczy dziura na palcu albo pięcie 🤣🤣🤣.

   5. „Też chyba sobie kupię białe skarpety (bo nie posiadam białych skarpet 😁) i będę szpanował na mieście, że jestem z elitarnych jednostek „białych skarpet” 😎🤣”

    Ja mam białe skarpety. Są częścią stroju podhalańskiego 😛

   6. „Ja mam białe skarpety. Są częścią stroju podhalańskiego 😛”

    Ooo! To jesteś komandoska z tej elitarnej jednostki „białych skarpet” 😎
    Ja nawet nie posiadam kuźwa białych majtek 🙁🙁🙁. Czuje się przez to jak „ciota” stojąca na środku drogi i patrząca w niebiesia z otwartą buzią 😁 Mam majtki w różnych kolorach. Ty masz nawet białe skarpety, a ja co mam? 😲😲😲 🤣🤣🤣🤣😜

   7. Ten rzekomy satanista w tym wywiadzie twierdzi, że mamy wybaczać im, satanistom, i żyć bez lęku. Jak najbardziej szlachetne i Piękne, ale czemu zatem on nie ujawnił swojego imienia? Czyli jest w nim jakiś lęk, że za zdradę go udupią lub zabiją i dlatego występuje anonimowo? Były i nawrócony satanista poucza innych, aby żyli bez lęku, ale sam ma lęk w sobie. Coś tu bardzo śmierdzi.

   8. On, ten skruszony rzekomy satanista przedstawia się jako S i mówi o wybaczaniu radykalnym 😀 Nasz Drogi forumowy S też pisał o wybaczaniu, ale nie posądzam Zacnego Sławka o satanizm oczywiście 🙂👍 Zabawne jednak skojarzenie miałem z wybaczaniem radykalnym, bo satanista wystąpił jako S 🤣

   9. Mnie ten tekst rozbawił.
    Nie uwzględnili bowiem, że możemy się z nimi pożegnać np. za pomocą szczepienia całej bandy od razu 8 dawkami bez soli fizjologicznej i to całkiem bez emocji – wyłącznie z czystego obowiązku dziejowego – nic osobistego 😉

  3. Nie ma co takim osobnikom dawać wiary.
   Zwykle ich wypowiedzi są kłamstwem zaprawionym dla wiarygodności prawdą.
   Problem polega na tym, że nie wiadomo w którym miejscu jest jedno a w którym drugie.
   Jednym słowem : na drzewo z tym.

   1. Najpierw powinni zaprzestać torturowania fizycznego i psychicznego, i zabijania Ludzi. Dopiero po tym można rozmawiać o wybaczaniu. Co ten rzekomy satanista sobie myśli, że oni będą robić złe rzeczy, a reszta świata, dobrzy Ludzie będą stać z boku, wybaczać im jak cioty i czekać jak uśmiercą połowę Ludzi? Ten wywiad z tym rzekomym satanistą to wygląda na propagandę i do tego bezczelną.

   2. Tego typu „przecieki” to świadomy projekt.

    Kwestie są dwie:

    1) Tak zwanym wybaczeniem (manipulatorskie słowo) przyjmujemy na siebie ich karmę.

    2) Jeśli mamy w swoich polach zapisy programu nienawiści, jesteśmy energetycznie udupieni na eony.

   3. Żeby gnojkom nie było za dobrze, to ignorować. Po prostu ignorować. Zero uwagi, zero uczuć. Wszelkich uczuć. Zwłaszcza nienawiści, bo kto chce być udupiony na eony…
    Niech spadają na drzewo, albo lepiej w czarną dziurę, bo szkoda drzewa.

 3. ” ~z bidetlandu- 25 min temu

  bigleaguepolitics.com/texas-attorney-general-wins-injunction-against-biden-mask-vaccine-mandates-in-schools/

  (Okręg szkolny w Teksasie i stanowy prokurator generalny wygrali federalny proces sądowy przeciwko nakazowi administracji Bideta na śmierconki, zdobywając nakaz dotyczący tępień i namordników w ramach federalnego programu edukacyjnego w szkołach stanowych. Nakaz dotyczył programu szkolnego finansowanego przez rząd federalny, który dążył do wprowadzenia SZMAT na RYJU i śmierconek jako warunku przyjęcia do szkół w Teksasie. Prokurator generalny Ken Paxton zasugerował, że inni stanowi prokuratorzy generalni pójdą w jego ślady po zwycięstwie, podejmując kroki w celu zakwestionowania nakazów szczepień narzuconych lokalnym okręgom szkolnym.

  .www.youtube.com/watch?v=VbdB5J1g3nc&feature=emb_imp_woyt

  Niezależny okręg szkolny Lubbock i Texas AG Ken Paxton wezwali federalny system sądowy do obalenia mandatów związanych z finansowanymi przez władze federalne programami Head Start w całym kraju, chociaż sędzia James „Wesley” Hendrix zastosował swój nakaz wyłącznie do stanu Teksas. Sędzia Henrix, mianowany przez Trumpa z Północnego Okręgu Teksasu, wydał w piątek nakaz. LISD ostrzegło, że nakazy namordników i śmierconek mogą potencjalnie zmusić uczniów o niskich dochodach do wycofania się z programu, mającego na celu pomóc perspektywom edukacyjnym zagrożonej młodzieży i zaszkodzić personelowi i morale kadry edukacyjnej. Gubernator Greg Abbott pochwalił to orzeczenie w sobotnim tweecie, sugerując, że jego precedens prawny może zostać wykorzystany jako podstawa do obalenia innych mandatów dotyczących szczepień administracji Bideta. Nakaz Bideta OSHA, który dotyczy około 84 milionów amerykańskich pracowników, którzy wcześniej byli wolni od nakazów wyszprycowania się, stanął w obliczu wyboistej drogi w federalnym systemie sądowym, a administracja wydaje się być gotowa argumentować o jego legalność przed Sądem Najwyższym”.

  1. To już ”dynastia” – (gr. dynasteia – władza od dýnamis ‚siła; władza’)
   Anorulf – stare imię z dynastii Karolingów..
   Zawsze czytam wspak. Więcej się do..wiem..
   Dzięki Droga iw.. onych nie czytam ..

 4. Czesc, Mysle ze to ciekawe info i byc moze wazny precedens

  https://sport.tvp.pl/57786543/australian-open-niezaszczepiony-novak-djokovic-zagra

  Dla wyjasnienia Novak Djokovic to aktualnie najlepszy tenisista swiata, ktory w wywiadach wielekrotnie mowil ze jest przeciwko segregacji sanitarnej i ze to prywatna sprawa kazdego czy chce sie szczepic czy nie. Wczesniej oficjalnie mowiono ze nie otrzyma zgody na udzial w Australian Open. O tym ze robia dla niego wyjatek to oczywiscie decyduje kasa ktora by stracili bez jego udzialu ale wazne jest tu, ze teraz takich przypadkow gdzie beda robic wylomy od obostrzen moze byc tylko wiecej.

  1. Jego dopuścili, a nie dopuścili jakiejś tenisistki zaszczepionej sputnikiem… czytałam dziś gdzieś.

  2. Oczywiście, że dla kasy robią i robili wylomy. Tych drani boli przerwa w plynieciu kasiorry.

  3. a w radio mówili, że już 33 0mikrony złapali a jedna pani co to niby przywlokła to żadnych objawów nawet temperatur, kataru czy kaszlu nie miała ale dwa szczypawki ją ukąsiły.
   strach to radio włączać a na telewizor nawet spojrzeć.
   nie mówiąc już o lodówce
   .https://youtu.be/uF6PmTO6FV4

 5. Moim zdaniem ten cały burdel już się wali, ale jak wiadomo, najciemniej jest przed świtem. Zachowajmy spokój, bo dobrych wiadomości jest coraz więcej. Mnie najbardziej cieszą ostatnie wyroki sądów skazujące policjantów. Myśleli, że mogą bezkarnie pałować, przeciągać ludzi po trawnikach i pokazywać kto tu rządzi, a tu pech: sąd za to wymierza kary. Te wiadomości bardzo szybko się rozejdą w ich szeregach i już niedługo nie będzie chętnych do takich zachowań. Przypomnę, że to samo stało się w sklepach. Wystarczyło wlepić solidny mandat kasjerce jednej czy drugiej (oczywiście niewinnej, bo to był prikaz szefa), a żadna już nie żądała od klienta założenia maseczki. Ludzie (nie wszyscy, oczywiście) w końcu zrozumieją, że to wszystko jest przekręt i po prostu przestaną słuchać.
  Ale mnie chodzi o wejście na jeszcze wyższy poziom tej gry: o uruchomienie swoich potężnych mocy duchowych i stwórczych. Nie wystarczy nieposłuszeństwo ani rezygnacja z przekonywania rodziny że głupio czyni. Chodzi mi o taki stan, w którym będziemy w stanie pomóc naszym zaszczepionym krewnym, kiedy oni się przebudzą (nie wszyscy, oczywiście) i zaczną chorować. Albo kiedy gospodarka się zawali i wszyscy wpadną w panikę, że zostaną bez środków do życia. Kiedy zobaczą, że my żyjemy radośnie i w pełni zdrowia w każdych warunkach może w końcu zapytają jak to robimy i też zechcą się tego nauczyć. /Astromaria/

   1. Ciekawe, jak Andy się czuje. Mało teraz siedzę w youtube… od jakiegoś czasu, coraz mniej w necie…

  1. Oni już przegięli pałę. Gdyby trzymali się jednej wersji, to może płynęli na tej fali, ale co 5 minut nowy srirus, to lekka przesada i nawet baranom otwierają się oczy.
   Mnie się po prostu chce śmiać i śmieję się już nie gębą, a dupą.
   Chodzę i się śmieję, nie mogę się opanować. Tak się śmieję, że aż się zanoszę 😀😀😀😀😀
   Tak dopadł mnie wirus śmiechu.

   1. Tak jak napisałaś, Anamisiu. Co 5 minut nowy świrus.
    O i chuju 😉 czytałam już ze 2 tyg. temu. Widać, wraca na tapetę.

    Ale wiecie, że są następne? Delmikron i Flurona 😀😀😀
    Delmikron to dzidziuś kazirodczego (toć to wszystko jedna rodzina) związku delty i omikrona, a flurona to grypa+ korona.

    Generalnie widać, że ludziom otwierają się oczy na te wszystkie manipulacje. Uśmiałam się, czytając niektóre komentarze pod artykułem o delmikronie.

    „A Megatron to już przybył, czy dopiero po Nowym Roku?”.

    „W Pcimiu Środkowym jest już Syfmikron”.

    „Ma ktoś pojęcie, ile odcinków tej telenoweli jest w planie producenta serialu?”.

    „Mój sąsiad wyhodował odporność stadną. Od wczoraj śpi w oborze”.

    Niech tak dalej wymyślają, to może wreszcie i do najbardziej zaczadzonych dotrze, co jest grane. 😉

   2. Ziarenko, te komentarze są bezcenne👍
    Gnojaki sami się pogrążają. Po prostu przedobrzyli z ilością świrusow. Toż to i baran się w końcu kapnie, że jest robiony w wuja 😛😀
    Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.

   3. „„W Pcimiu Środkowym jest już Syfmikron”.

    Syfmikron to jest kazar Obajtek. Był wojtem, panem czy plebanem w jakimś Pcimiu.

   4. Mnie się wydaje, że uny mają niezłą radochę z tego kombinowania z waria(n)tami wirusa, widząc jak owce wciąż dają się nabierać na te ich zagrywę…

   5. To, co poniżej wklejam, jest bardzo bolesne, ale PRAWDZIWE, takie sprawy ujrzą światło dzienne już oficjalnie.
    I może MUGOLE przejrzą w końcu na oczy, że to nie są i nigdy nie były teorie spiskowe.

    FBI odtajnia pliki dotyczące zaangażowania CIA w satanistyczne rytuały i handel dziećmi.

    „Po przejściu na emeryturę z FBI, Ted Gunderson założył prywatną firmę detektywistyczną „Ted L. Gunderson and Associates” w Santa Monica. W 1995 roku na konferencji w Dallas Gunderson ostrzegał o rozprzestrzenianiu się tajnych grup satanistycznych oraz o niebezpieczeństwie, jakie stwarza Nowy Porządek Świata, rząd cieni, który kontroluje rząd USA.

    Gunderson odkrył, że w USA istnieje tajna, szeroko rozpowszechniona sieć grup, które porywają dzieci i niemowlęta, poddają je satanistycznemu rytualnemu wykorzystywaniu, a następnie składają w ofierze z ludzi.

    Jedną z tych grup jest The Finders, która według Gundersona jest obsługiwana przez CIA. Napisał on książkę o The Finders, którą nadal można pobrać z jego strony internetowej (Ted Gunderson zmarł w 2011 roku)”.

    http://tamar102a.blogspot.com/2022/01/fbi-odtajnia-pliki-dotyczace.html

   6. Nancy Schaefer zrobiła raport na ten temat i została razem z mężem zamordowana we własnym domu.

   7. „A Megatron to już przybył, czy dopiero po Nowym Roku?”
    Szukajcie, a znajdziecie !
    MeTatron :

    .http://pm1.narvii.com/6549/7b8cc58dad423cd6be2c8ace23d225f5dd2d4dc5_00.jpg

    Bardzo czesto tez przedstawiany/a jako URIEL
    (duzo pisalismy z Bialym Wilkiem/Michalem na blogu lata temu)

    https://i0.wp.com/eveilhomme.com/wp-content/uploads/2019/09/tc3a9lc3a9chargc3a9-6.jpg?resize=501%2C445&ssl=1

    .https://messagescelestes.ca/wp-content/uploads/2018/06/MESSAGE-DE-LA-VIE-par-URIEL.jpg
    URIEL = Nie ma rzeczy niemozliwyych 🙂

    Sześcian Metatrona i Kwiat Zycia( Drzewo Zycia)

    .https://i.etsystatic.com/20696721/r/il/3139ac/1955838130/il_570xN.1955838130_gat2.jpg

    W tych obrazach i skojarzeniach jest gdzies odpowiedz…wyglada na to, ze czasami wystarczy zmienic tylko jedna litere, by „zamienic cos na cos”.
    Odpowiedz miala przyjsc z KULI 🙂
    I w tym momencie pojawia sie Jednorozec :*

    https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTBUXJKaGu964TRu_Weh25LgJGG7ORQebOcGg&usqp=CAU

    No to jasne 🙂

   8. „O tak zwanym”
    Mhmmm
    Czyli mozna zwac inaczej .
    Zagladne na wspomniany kanal ?
    A odpowiedz jest blisko 😉

   9. Otwieram You Tube, otwieram bloga…pozno juz, ale wczesniej ani minutki wolnego na pisanie czasu…
    A chcialam posluchac piesni od RiS, bo jeszcze nie bylo czasu posluchac…

    Wpisuje w wyszukiwarke VELES, bo muzyka piesni z kanalu I. F. rozwiewa zmeczenie… I co sie otwiera 🙂 😮

    Mysle, ze tu, w tym filmie, jest odpowiedz na to, co polecasz zobaczyc na kanale „Wglady Duchowe”…(jak nie zdaze teraz, to wkrotce )

    W tym filmie jest zawolanie :
    1:51
    „Przybywajcie Starszyzno, Ludzie madrzy i doswiadczeni z Czterech Swiata Stron !”

    Szamani w wielu krajach wiedza, ze na poczatku grudnia Medrzec rozdaje dary : kosmiczne dary.

    Medrzec chroni sprawiedliwych :

    Nasza Tradycja o tym wie i naucza.

    .https://www.youtube.com/watch?v=_mw8fokgkpY

    Slowianin na uchodzctwie pare dni temu (i ja od lat czesto, czesto, czesto !!!Pewnie to sie nie podobalo tym, co naslali tego komentatora kiedys z wyzwiskami i pogrozkami, eh ! szkoda ! Bo nie wiedzial ten czlowiek, co czyni i ile energii sie zmarnowalo…) przypominamy, ze bez Starszyzny nie ma ni Rodow, ni Narodow !

    I oto Przestrzen podaje Przeslanie 🙂 ❤ ❤

  2. Tak. Na końcu artykułu kup…kup..teściki kup..i zapłac..Jakie to standardowe.. i bul kasę..

   ”Zadbaj o swoje zdrowie i kup:
   Wysyłkowe badanie diagnostyczne w kierunku zakażenia wirusem HPV
   195 zł
   od 156 zł
   Wysyłkowy test na choroby intymne – kandydoza, rzęsitkowica i bakteryjne zakażenie pochwy
   129 zł
   od 106 zł
   Pakiet urogenitalny na choroby intymne – 7 patogenów
   500 zł
   od 420 zł
   Pakiet urogenitalny na choroby intymne – 14 patogenów
   610 zł
   od 530 zł
   Diagnostyka choroby zakrzepowo-zatorowej – wysyłkowe badanie genetyczne dla kobiet w ciąży
   237 zł
   od 173 zł”

   1. Kasa ponad wszystko.
    Teraz jest moda na sresty 💩i wmawianie ludziom chorób.
    Kocham gryps „chory bezobjawowo.”
    Skoro są choroby bezobjawowe to należy wprowadzić pieniądze bezobjawowe.

   2. Aniu Droga, naszły mi artykuły takie o dzieciach wczoraj w nocy.
    Same pojawiły się, jak reklama, przy czytaniu o tlenku azotu ..

    https://dziecisawazne.pl/pozwolmy-dzieciom-taplac-sie-blocie/

    6 niepodważalnych korzyści z taplania się w błocie:

    1. W błocie zawarte są liczne mikroby, których potrzebujemy, by nasz system odpornościowy rozwijał się i działał prawidłowo

    https://demotywatory.pl/4776736/Najlepszy-sposob-by-wzmocnic-system-immunologiczny-twojego

    Kochane Nasze „biedne” wnuki.
    Ukradzione dzieciństwo.

    Wszystko, co z Nami robią –
    – Zniewalają Nas i Nasze Dzieci Naszym Kosztem..

    Za wszystko Płacimy MY !

    Rozczuliły mnie te Fotki z Dziećmi w błotku, że się wczoraj popłakałam.

    Pralki Franie i proszek Radion albo płatki mydlane
    dały radę wyprać, a mydło szare doskonale umyło dzieci ubłocone.
    Polecam art. j.wyżej. Zdrawiam

   3. Justynko 💏 ja w zeszłym roku zakupiłam od Białorusinów oryginalne 72 kostki szarego mydła.
    10 kostek rozpuściłam w 5 litrowym pojemniku i piorę brudy😂 w pralce
    Myję włosy i całe ciało tylko szarym mydłem.

    Jak mi się zechce to parę kostek zetrę na tarce i będę mieć płatki mydlane, popularne w PRL-owej Polsce.😄

    Kremy do mojej młodej 😂twarzy robię z Aloesów które dostałam od Krysi z lasu i oliwy z oliwek.

    Płyny do mycia naczyń i łazienki robię z mojego octu jabłkowego, lub kwasku cytrynowego, sody oczyszczonej i mydła szarego.

    Wszystko to co jest na półkach sklepowych z nazistowskich ING Farben omijam z daleka, ale ja przecież jestem świruską,🙃 więc mi wolno.😂

    Jestem szczęśliwą, radosną i zadowoloną z życia ŚWIRUSKĄ, i niech tak już pozostanie na zawsze.

    Nie ma to jak wiejskie, proste życie, ściskam i PRZYTULAM Cię mocno, ale nie aż tak by Cię udusić.🙃😂😂😂🙏

   1. Justynko 💏 ja też się tak bawiłam, uwielbiam do dzisiaj chodzić boso po takim błotku, które mi między palcami u nóg przepływa.🙃😂
    A w dzieciństwie to lubiłam robić błotne skarpetki do kostek.😂🙃

    Porównując moje dzieciństwo do dzisiejszego, to żal mi tych ciągle na baczność musztrowanych dzieciaków.

    Żadnej dziecięcej prywatności, wszystko pod kontrolą dorosłych, jak taki w przyszłości dorosły już człowiek ma czuć się WOLNYM, kiedy od małego jest kodowany i ustawiany.

    Ja sram💩😂 na tę dzisiejszą nowoczesność technologiczną, z której też korzystam😂, a która przejęła kuratelę i wychowanie od rodziców i ustawia dzisiejsze dzieci i młodzież na baczność musztrowanych wojskowych.

    12 godzin na dobę przed komputerem, dieta to KFC, rozmowy tylko ze smartfonem, a gdzie NATURA? Strach pomyśleć, jaka przyszłość tych „KODAKÓW” zapowiada się PONURA.

    Świat stanął do góry nogami, a na głowie zbyt długo się nie ustoi, bo to w dzieciństwie też próbowałam, 🙃 więc teraz jest czas powrotu do pionu, gdzie i ROZUM niektórym może też powróci?
    Ech, szkoda gadać, wolę wrócić do swojej wewnętrznej RADOŚCI ŻYCIA.

   2. TaWIE Drogi, sprzedaj Nam proszę
    namiary na mydła, jeśli można prosić.

    Te nowe-stare to nie to, co było drzewiej. Zdrawiam

   3. Na allegro za niecałe 3 złociszy można kupic:
    MYDŁO POLESKIE SZARE TWARDE 72%
    kostka 200 g
    Mydło szare gospodarcze szerokiego zastosowania
    Mydło typu sodowego 72%
    Mydło do prania i porządków, także do mycia rąk i nóg oraz reszty ciała.

    90 LAT TRADYCJI GOMELSKICH ZAKŁADÓW TŁUSZCZOWYCH

    ORYGINALNE BIAŁORUSKIE
    MYDŁO SZARE SODOWE
    72%
    kostka 200g

   4. Dokładnie takie białoruskie 72% sprzedaje sklep obwoźny na mojej wsi. Mydło uniwersalne – do wszystkiego. Bez zbędnej chemii ani kosztownych opakowań dla lemingów (bo po cóż normalnemu człowiekowi opakowania?).

   5. Justynko, są mydlarnie, które robią mydełka, szampony w kostce na bazie naturalnych produktów, bez całej tej chemii, jaką znajdziesz w marketowych produktach. Co więcej, jest ich duży wybór, pięknie pachną, świetnie się mydlą. Są oczywiście dużo droższe od marketowych, ale coś za coś.

    Możesz m.in. zajrzeć na stronę 4Szpaki:

    https://4szpaki.pl/mydla-naturalne

   6. A wiecie, że od dłuższego czasu chodzi za mną zapach płatków mydlanych i wprowadza mnie w euforię? Z taką nutą szukam perfum ha ha

   7. Patrzę na tego bobasa w błocie i sama mam ochotę tak się w tyj ciaplycie potoplać:) Miłego dnia Kochani

  3. Kolejny hymn wolnych ludzi:

   Nim ostatnim tutaj ludziom
   Zamontują wreszcie chip…
   Nim ogarną całe stado…
   Oznakują… Wklepią NIP…

   Nim gotówkę w plastik zmienią,
   Żeby mieć na ciebie bicz…
   Dadzą raty… Złote kraty…
   Skrócą smycz…

   Zanim sprzedasz swoją duszę
   Za Facebooka oraz wikt,
   Nim swe dzieci oddasz w łapy
   Tym, co utracili wstyd,

   Zanim Matrix wprost do chmury
   Zeskanuje twoją twarz –
   Zamknij oczy, wspomnij ją
   Ostatni raz…

   Wolność!

   Tych wolności mamy tyle,
   Że wymieniać czasu brak;
   Wielki Brat pilnuje tego,
   Żeby wszystko robić wspak…

   .https://ms-my.facebook.com/SLegitymistyczne/videos/nim-ostatnim-tutaj-ludziom-zamontuj%C4%85-wreszcie-chip-nim-ogarn%C4%85-ca%C5%82e-stado-oznakuj/933890854140446/

   1. To raczej hymn niewolników, a nie Wolnych Ludzi. Nawet nie czytam tego. Po pierwszych wersach widzę, czym to pachnie.

   2. „To raczej hymn niewolników, a nie Wolnych Ludzi. Nawet nie czytam tego. Po pierwszych wersach widzę, czym to pachnie.”

    Dokładnie

 6. Dzięki Wam Kochani za namiary na mydła.
  Te Pachnące , różane i lawendowe to chowam do szaf i w pościel.
  Te szare to w sklepach kupiłam takie sobie.
  Tych namiarów nie znałam co podałyście Anamiko i Ziarno.
  Zdrawiam

  1. Kochana Ziarno.
   Zamówienia nie udało się złożyć, bo płatności blikiem i innym wynalazkiem, nie chcę.
   Jak najdłużej płacimy..got.. a i kurier zadowolony z napiwku..
   Jest płatnośc za pobraniem, ale odbiór w paczkomacie .

   Trudno, nie płacę blikiem i jeżdżę do banku z opłatami.

   Do buntujących się pań w banku odpowiedź prosta..
   Dopóki ja tu przychodzę, to będziecie mieć zajęcie ..
   Żal, że nie mogę zaopatrzyć się..

   ps. To zadanie wykonał producentom informatyk..
   Właściciel nieświadomy.. Zdrawiam Ziarno Droga. Dzięki.

   1. Mogę zakupić dla ciebie i wysłać Ci.
    A jak nie, to mogę Ci odstąpić 10 moich kostek.

   2. Justynko, w opcjach płatności (na dole strony) podają możliwość płatności przy odbiorze przesyłki od kuriera DPD za dopłatą 5 zł. Może sprawdź jeszcze raz.

   3. Szukałam dokładnie i nie znalazłam . Poszukam jeszcze raz.
    Może telefon będzie, to zadzwonię.
    Stronki są tak zredagowane, że nie przewidują, że ktoś na wsi żyje.
    Wpisują wioskę jako ulicę..
    Tak mają przygotowane niektóre firmy stronki.
    Przewidują, że wszyscy będą w miastach mieszkali i już naprzód eliminują wpis wieś ?
    Dzięki, droga Ziarno..
    Siarkowe mydło pamiętam i dziegciowe na wszelkie egzemy i atopowe zapalenia, a Oni tam mają te mydła..

  2. Dzięki Aniu Kochana, ja będę to robić wg Twojej podpo..wedy..
   podpowiedzi.
   Tylko tego białoruskiego Mydła nie mamy tutaj..
   Może znajdę w sieci bez blików…/płatności/ Zdrawiam

   1. Justynko, to białoruskie mydło możesz bez problemu kupić za pobraniem – kurier Inpost (trochę tańszy) czy Pocztex.

   2. Ziarno 💏 ja nawet zawarłam fajną znajomość z kurierem Pocztexu 😄.
    Mam teraz wygodę, bo nawet wypełnia za mnie wszystkie papierki, jak wysyłam paczki.
    Mam obsługę na telefon, a moje dżemiki i inne przetwory też mu bardzo smakują. 😄😄

   3. „Mam obsługę na telefon, a moje dżemiki i inne przetwory też mu bardzo smakują. 😄😄”

    Aniu, czyli zastosowałaś starą, wypróbowaną metodę: przez żołądek do (wdzięczności) serca. 😀

 7. W piątek moja chrzestna kończy 80 lat, mój były wraz ze swoją żoną zamówili dla niej mszę w Tyńcu i zabierają ją tam, ale jeszcze mają dla cioci niespodziankę w postaci specjalnego błogosławieństwa papy Franciszka! O jeny, zakrzyknęłam, strach się bać:) Ciekawe jak podziała na ciocię to specjalne błogosławieństwo…?

   1. https://www.google.com/search?q=Zn%C4%99canie+psychiczne+przyk%C5%82ady&sa=X&ved=2ahUKEwjEy-Te0pr1AhWDuosKHQ87DeoQ1QJ6BAgFEAE&biw=780&bih=363&dpr=1.75

    Formą przemocy psychicznej mogą być :
    groźby.
    wyzwiska.
    manipulacja drugim człowiekiem.
    szantaż
    upokorzenia.
    publiczne uszczypliwości.
    inne działania które mają na celu obniżenie wartości drugiej osoby.

    Z czym się spotykamy na co dzień..j.w.

    ”niszczenie psychiki człowieka – metody”

    Wyszukałam j.w. i wyszło mi tysiące metod niszczenia psychiki.

    Nie będę wrzucać bo za dużo tego..

    Wymyślili niebieską kartę więc korzystajmy z niej – Zdrawiam

   2. ”Przemoc dysponuje narzędziami:
    fizycznymi, psychicznymi i ekonomicznymi.”
    cyt. z Psychologii Pospiszyl .” Przemoc Psychiczna.

   3. „Formą przemocy psychicznej mogą być :
    groźby.
    wyzwiska
    (…)
    szantaż”

    Bardzo wazny wpis Justyno.
    Bardzo wazny !

    Sporo ludzi uchroni.

    Bo sporo ludzi nie moze zrozumiec, ze niszczyc czlowieka mozna w przestrzeni wirtualnej.
    Bo im sie wydaje, ze to tylko wirtualna rzeczywistosc.
    A ile trzeba czasu, aby naprawic ? Stracony czas i zaufanie.

    Oczywiscie zarty, nawet glupie, mozna zrozumiec. Sprzeczki tez, ale wiadomo, ze nie o to chodzi.

    Przy przemocy psychicznej zdemaskowanie agresora i metod nieraz wystarczy, aby sie wyciszyl. Manipulatorzy nie lubia swiatla.

   4. Przepraszam Arkono, że piszę pod innym komentarzem, ale trudno z tobą się nie zgodzić, jeśli chodzi o czuwanie przy bliskich w czasie choroby. Zawsze gdy moja żona jest chora siedzę przy niej cały dzień i noc za każdym razem, gdy tylko otwiera oczy, to jestem obok oczywiście nie każdy ma możliwość być przy bliskich, ale na odległość też można wspierać i obdarzać miłością.👍🙏

   5. .”Zawsze gdy moja żona jest chora siedzę przy niej cały dzień i noc za każdym razem, gdy tylko otwiera oczy, to jestem obok oczywiście nie każdy ma możliwość być przy bliskich, ale na odległość też można wspierać i obdarzać miłością.👍🙏”

   6. „siedzę przy niej cały dzień i noc za każdym razem”

    Słowianinie na uchodźstwie, dobrze, ze przypomniales !!!!
    Trzeba to powtarzac kazdemu !!!

    Przypominajcie, jak ratowac tych, ktorych uratowac mozna ❤

    Przypominam o tym wszedzie, gdzie zdolam.

    W "obecnych czasach" to tym bardziej jeden w WARUNKOW UZDROWIENIA !

    (wiecej tutaj napisac nie moge)

   7. Droga Arkono.
    Ludzie nie zdają sobie sprawy że słowa niszczą i kaleczą
    a już grożby albo celowe niszczenie psychiki trwa wieki.

    Szantaż fizyczny i emocjonalny to już dopełnienie.

    Kochani – tylko słabi ludzie bez światła – szkielety Straszą- grożą.
    Tchórze . Lubią wywołać strach a sami w gacie robią ze strachu.

    Ony boją się życia PRAWdziwego.

    Manipulatorzy nie lubia swiatła.

    Narobią kłopotów i gonią Nas
    żeby wygrzebywać się z narzuconych problemów.

    Nie robić nic. Nie rozwiązywać problemów wyimaginowanych bo końca nie budiet !

    Kopciuszek – tzw. bajka jest tego przykłade,…ale to nie bajka o Kopciuszku …To jest znęcanie się Nad Nami . Zdrawiam

  1. Iwonko oby nie tak jak chabydłowe szczypawki o dłuższym okresie wykluwania białka kolczastego.

   Ps.przed chwilą wróciłam ze sklepu KUPIEC, wszystkie Panie uświadomiłam, że jeżeli muszą, a muszą nosić te kagańce, to niech sobie uszyją że zwykłego płótna, a nie noszą tych od Niedzielskiego z trującym tlenkiem grafenu.

   Panie podziękowały, wymieniliśmy się kawałami, 😂 zaprosiłam Je do Naszego Wariatkowa tz na bloga TAWa.🙃😂

   Ale w drugim sklepie przemysłowym, już było inaczej, siedziały trzy wyszczepione panie, które po otrzymaniu mojej wypowiedzi że ja ani nikt z mojej rodziny szczepić się nie zamierza, naskoczyły na mnie, że nie wiem co się dzieje w szpitalach.

   Jedna z pań stwierdziła, że przecież to musi być prawda, bo na całym świecie ten COVID szaleje, a ja zapytałam tylko, czy nie zastanawia jej, że tak jednego dnia opanował nagle cały świat i zmusił kagańce wszystkim nałożyć.😂

   Zapłaciłam życząc wspaniałego Roku i wyszłam, szkoda tracić czas i swoją energię.

   1. Szantaż emocjonalny jest karalny.
    Wywoływanie lęku strachu także.
    Zmuszanie do złego rozporządzenia
    swoim zdrowiem , majątkiem , życiem także.
    ”Ogólnie pojęty szantaż oznacza zmuszanie osoby do zamierzonego działania. Każdy szantażysta wykorzystuje różnego rodzaju techniki, aby osiągnąć swój cel.
    Polski Kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności za czyny, spełniające znamiona szantażu. ”
    Art.
    Czy szantaż emocjonalny jest karalny i czy jest na niego paragraf?

    https://www.medme.pl/artykuly/szantaz-emocjonalny-co-to-i-jak-sobie-radzic-definicja,87393.html

  2. „Zapewne pójdzie prosto do nieba iw”

   Witaj Bracie Slawianinie !

   Kazde blogoslawienstwo, jesli jest (!) blogoslawienstwem, wiedzie ku ZYCIU.
   Bo blogoslawimy zawsze Na Zycie; A „Zycie dazy do Zycia” !
   Jedno z trzech podstawowych Praw alchemii czyli Przestrzeni.

   Taka zagadka : jesli na pustyni rabusie nakarmia, napoja i dowioza do oazy rannego i glodnego, to w imie kogo Czynia 😉 ?

   1. Nie mam bladego pojęcia Arkono. Znam rabusi, którzy też by tak postąpili, ale nie mam pojęcia 🤔 podpowiedź?

   2. Aha Wszystko jasne to dobrzy ludzie, a rabuś to tylko ich zawód Arkono 🤣🤣🙏.

  1. I potem będą gadać, że trzeba się jednak szczepić 😁 Robią jaja z Ludzi. Duda „był Wielkim przeciwnikiem” przymusu szczepień, ale teraz po tym newsie jego poglądy mogą się zmienić. Skoro ma koronawirusa już po raz drugi.

   1. Radku, on ma tylko ŚWIRUSA, tak jak ta cała chabydłowa banda z nierządu.
    Jak w tym roku wyjdzie, a wyjdzie cała prawda o covidzie, to ten Świrus będzie dla nich usprawiedliwieniem, że mają żółte papiery i za kratki ich zamknąć nie wolno, co najwyżej do Wariatkowa.🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃

   2. Albo bedzie chorowal w zaciuszu domowym i tym samym nie bedzie mogl sie wypowiedziec w sprawie procedowanej ustawy o segregacji sanitarnej…

  2. Wuja ma a nie świrusa.
   To już jest komiczne, co się dzieje.
   Ja, kuźwa, śpię w zimnej, nieogrzewanej chacie, mam mróz na szybach, woda marznie mi w kubku, trzęsę się jak galareta,kilka razy zmokłam do suchej nitki, wiatr mnie przewial. I nic. Nawet kataru nie mam po takich luksusach…

  3. Puścili taką informację specjalnie , bo „nagłych klepsydr” przybywa na słupach i jeszcze by wdzięczni pacjenci nie poszli na trzecią dawkę . A tak nie będą kojarzyć złego samopoczucia z eliksirem, tylko stara śpiewka o świrusie. No i niezbędna kolejna dawka , bo trzy nie chronią. A potem kolejna i kolejna …

   1. Wiadomo, że specjalnie. Zabieg socjotechniczny.

    A propo klepsydr, to w moim bloku zmarło sporo osób.

   2. „A propo klepsydr, to w moim bloku zmarło sporo osób”.

    W takim tempie przybywają, że najstarsi Górale tego nie pamiętają.

   3. Słyszałem już o czwartej dawce. Po to wymyślają te omicrony i inne stwory, aby był pretekst tzw.szczepień. My tu na forum to Wiemy.

    Ostatnio na ulicy widziałem kobietę dość młodą (40 parę lat raczej), która miała maskę na twarzy i coś do siebie mówiła. Być może Ludziom odbija i gadają do siebie? Może po tych szczypawkach?

   4. „Być może Ludziom odbija i gadają do siebie? Może po tych szczypawkach?”
    Znajoma, Pani ok. 80 lat, zaszczepiła się w marcu i zaczęła widzieć i rozmawiać ze zmarłym mężem i synem. Rodzinie powiedziano , że dostała „nagle” szybko postępującej, starczej demencji.

   5. „i zaczęła widzieć i rozmawiać ze zmarłym mężem i synem.”

    Dziwne, ze ludzie zaraz tak maksiowo to tlumacza. A zapomnieli, ze przeciez wielu jasnowidzow otrzymalo zdolnosci po jakims wydarzeniu „niebezpiecznym”. Np. uderzenie Pioruna !
    Bardzo mozliwe, ze w wyniku „szoku poznawczego” otwarly sie jej pewne wglady w inne przestrzenie. Tak sie dzieje w przypadku naglych wypadkow czy jakichs zdarzen, ktore powoduja szok poznawczy.

   6. „Dziwne, ze ludzie zaraz tak maksiowo to tlumacza. A zapomnieli, ze przeciez wielu jasnowidzow otrzymalo zdolnosci po jakims wydarzeniu „niebezpiecznym”. Np. uderzenie Pioruna !”

    Może i ta Pani otrzymała jakieś zdolności, nie wiem , aż tak się nie znam . Piorun to jej nie walnął, bo mieszka na małej wsi, gdzie takie wydarzenie nikomu by nie umknęło. Taki drobny szczegół dotyczący jej zachowania to to, że w realnym życiu kupuje całą masę jedzenia dla tego męża i syna i jeszcze innych niewidzialnych gości .

   7. „że w realnym życiu kupuje całą masę jedzenia dla tego męża i syna, i jeszcze innych niewidzialnych gości”.

    A może obudziła w sobie Pamięć Rodową 🙂 ?

    U Przodków Słowian i do dzisiaj w Tybecie, Tajlandii, u BRaci prawoslawnych itd. prygotowuje sie Obiaty dla zmarlych Przodkow.
    Bracia BialeRusy w Dni Zaduszne ucztuja na miejscach spoczynku Zmarlych.

    Wybitna Kaplanka i Uzdrowicielka z Tajlandii (nie wiem, gdzie jest teraz, ale posylam Jej Blogoslawienstwo ❤ ) pare lat temu radzila, by nie zapominac o bliskich z Rodziny i od czasu do Czasu przygotowac IM poczestunek, ktory lubili. Ladnie zaslac stol, ozdobic, zapalic Swiece…

    Zyjacy wtedy NIE JEDZA !
    Poczestunek mozna potem rozdac ubogim lub zakopac w Ziemi lub spalic…

    Zachowanie tej pieknej starszej Pani jest bardzo zblizone do Pradawnych Praw i rytualow Przodkow. Ilez to razy do wariatkowa trafiali Ludzie, ktorzy mieli DARY bardziej rozwiniete niz maksio "uznaje".
    A moze po prostu Ktos jej szepcze, ze glodnych trza nakarmic ❤

    Tak czy siak komentarz o tej Pani pozwolil przypomniec WEDE o CZCI naleznej Przodkom !
    Chwała Rodu !

   8. Nie Droga Indygo.
    Umysł to taka ”menda” że na starość przypomina
    o np. biedzie sprzed lat ”stu”
    80 lat to urodziła się Pani licz wstecz …lata czterdzieste ..wojenne i powojenne..
    Bida powojenna i stąd gromadzenie żywności.
    Tak – Pamięć wraca .
    Dzięki temu ratuje nas nieraz z opresji.
    Wszystko w historii powtarzają cyklicznie..

   9. „A może obudziła w sobie Pamięć Rodową 🙂 ?”
    Być może, mam taką nadzieję , bo ta Pani, to wyjątkowo miła Istota.

 8. Wirus to kłamstwo.
  Ale mojej koleżance go wmówiono i trzymają ją w szpitalu. Ona nie miała żadnych objawów niby świrusowych.
  Podają jej jakieś leki. Nie wiadomo jakie i na co.
  Ona miała problemy z tarczyca i jajnikami. Ale żeby temu przypisać świrusa?

 9. Tak sobie myślę….
  Czy te ogólnoświatowe zadymy na tle podwyżek, to nie są zaplanowane czasem ?
  Nasz nierząd już na uszach staje, aby nas wku..rzyć.
  A tu spokój.
  Trochę Olszański i Korwin atmosferę grzeją, ale tłumów nie widać.

  Czyżby był planowany ogólnoświatowy Kazachstan, czy co?

  Czyżby chcieli, abyśmy skasowali nasze rządy-nierządy, to się stan wojenny wprowadzi ?

  Ciekawe, ciekawe.

  1. To jest dobre pytanie!!! A właściwie zasadnicze. Bo od odpowiedzi zależy nasz dalszy los.

   1. Gdy ogólnoświatowe zadymy oznaczają, że ludzie zerwali kajdany, to znaczy, że zmierzamy ku światłu i radości.

   2. Gdy ogólnoświatowe zadymy oznaczają, że ludzie mają dosyć swoich rządów, to znaczy, że zmierzamy ku jednemu rządowi światowemu, czyli na zatracenie…

  2. „Czyżby chcieli, abyśmy skasowali nasze rządy-nierządy, to się stan wojenny wprowadzi?”

   Aby wprowadzić stan wojenny, czyli w większości – jak mniemam – oddać władzę strukturom wojskowym, należy być w stu procentach pewnym posłuszeństwa wojska wobec rządu.

   Czy nasi wszyscy Rodacy-Żołnierze zrzeszeni pod wszelkimi formacjami Wojska Polskiego wyrażają obecnie takie posłuszeństwo wobec okupacyjnego rządu?
   Nie sądzę.
   Pośredni przymus szczepień wśród żołnierzy zaprowadzany był bodaj najwcześniej w tej mundurowej części społeczeństwa.
   Z pewnością i tam ludzie są bardzo poróżnieni.

   Generalnie to nic nie wiemy o obecnej sytuacji w wojsku, o postawach żołnierzy wobec poczynań polityków.
   Ilu opowiada się za bezdyskusyjnym podporządkowaniem się rozkazom, a ilu (zorientowanych w prawie) stanie wbrew nim?

   Wypowiedź, choć jednostkowa, pana Jakuba Kuśpita (prezesa stowarzyszenia „Bronimy Munduru dla Przyszłych Pokoleń”) na czytaniu publicznym ustawy o dyskryminacji, wskazuje na sprzeciw części naszych mundurowych wobec poczynań rządu.
   Nikt nie wypowiada takich słów, nie mając poparcia w wielu innych, podobnie oceniających sytuację.

   Tak, że sam zamysł wprowadzenia stanu wojennego w razie „w” w naszym kraju może być ostatnią rzeczą, na jaką wpadnie okupacyjny rząd. Nikt nie plecie sznura na szubienicę, nie mając pewności, że to sznur nie na jego szyję.

   Może Wy coś wiecie więcej o ogólnej sytuacji w Wojsku odnośnie wydarzeń z ostatnich miesięcy w naszym kraju.
   Mnie zastanawia ta cisza.

   Miłego!

 10. Mugole odchodzą Tawciu to niestety gorzka prawda.W ciągu 3 m-cy odeszło troje rodzeństwa, czwarty na wykończeniu w szpitalu mojego znajomego.Oczywiście wszyscy poszczypani.Sąsiad po 3 dawce poleciał do ciepłych krajów i wrócił ze świrusem – teraz na kwarantannie.Niestety rację mają Ci, co mówia, że wykształcenie nie
  świadczy o mądrości.
  Tyle, ile włożyłam pracy, ile było zgrzytów w domu – to tylko ja wiem, ale warto było.Uratowałam chociaż męża od szczypania./jak na razie/

   1. „Niby zerwał im się z łańcucha. Ale jeśli chce być wiarygodny, niech pozdejmuje z nieba te zabawki, za pomocą których można robić bardzo nieładne rzeczy”.

    Dokładnie. Tak samo piękne słowa o miłości, o wybaczaniu, to za mało, aby być wiarygodnym.

    Wchodzimy w okres, kiedy trzeba być konkretnym i Prawdziwym. Takim Ludziom jedynie ufam. Nie ufam tym, którzy piszą pięknie, ale nie stosują tego w życiu i są dwulicowi. Ufam tym, którzy są naturalni, nawet wulgarni, ale szczerzy. Nie są dwulicowi, są Pięknymi istotami.

   2. Żonka Elona wystawiła swoją duszę na sprzedaż i gdzieś czytałem, że jest klonem madonny.

 11. Syn kolegi w Lehistanie złamał dziś obojczyk, po przybyciu do szpitala zauważył, że pani wpisała od razu świrusa w karcie, kolega się zdenerwował i zrobił awanturę, na to pani odpowiedziała, że ona musi tak wpisywać i nie ma wyjścia.

  1. Pani musiała, bo by kasa koło nosa przeleciała.

   „1 listopada, dzięki pisemnemu poleceniu Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego, dla niektórych medyków zaczęło się covidowe eldorado. Chcąc zachęcić lekarzy do leczenia pacjentów z koronawirusem, minister nakazał wypłacanie wysokich dodatków covidowych. Jak mówią dyrektorzy szpitali, wystarczy jeden dyżur w miesiącu, by dostać nawet 15 tys. zł dodatkowej pensji. W jednym tylko szpitalu. A przecież takich dyżurów można wziąć kilka, w różnych szpitalach”.

   https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.onet.pl/poznan/dodatki-covidowe-dla-lekarzy-15-tys-zl-za-jeden-kontakt-z-pacjentem/jlemzvn.amp

   „Dodatek covidowy: personel niemedyczny otrzyma jednorazowo 5 tysięcy złotych”.

   https://www.nfz.gov.pl/aktualnosci/aktualnosci-centrali/dodatek-covidowy-personel-niemedyczny-otrzyma-jednorazowo-5-tysiecy-zlotych,8098.html

   Plandemio, trwaj!

   1. Synowa dostaje/fakturzystka/
    Od razu wojna – grożby – rozwód. Kłótnie ile to ona zarabia..

    Nie rozumie pustak że dostaje a nie zarabia.

    A co -cel osiągnęli i przy okazji rozpieprzajo RODziny.
    Taki patent . Majdany wszędzie.
    Co to Będzie ? Co to Będzie ? Głucho wszędzie…Ach.

   2. No jakżeby inaczej !
    Przecież dzięki kasie ta srowido-ściema się tak długo kręci.

    I stwierdzić należy, że większość medyków dała d…. na całej linii.
    Za pieniądze.
    Czyli co to jest ? Nie prostytucja czasem ?

    Oj trudno zaufanie będzie odbudować…
    Bo wiadomo, że : raz k…a, zawsze k…a !

   3. „Czyli co to jest ? Nie prostytucja czasem ?”

    Z tym świrusem w wykonaniu lekarzy to kurestwo pospolite.

 12. Zaczyna się Donosicielstwo. Moja znajoma kobieta przedsiębiorca powiedziała, że inna tzw. Polka doniosła na Nią do sanepidu.

  TAW ostatnio pisał o donosicielstwie, czyli to prawda.

  1. Moja uczciwa znajoma przedsiębiorczyni powiedziała, że za te fałszywe oskarżenia i donos do sanepidu (które okazało się bezpodstawne i wynikało z zawiści i zazdrości tamtej tzw. Polki) sprawa pójdzie do sądu.
   Moja kumpela powiedziała, że tego tak nie zostawi 💪💪💪💪💪
   Tamta kobieta, która doniosła do sanepidu, jest podobno bardzo zazdrosna o działalność gospodarczą mojej znajomej.

   Taki „damski boks” i osobiste porachunki między kobitami, czyli dwie kobiety „chwytające się za włosy”.

   Uważam, że moja znajoma dobrze robi, że sprawa będzie w sądzie.
   Trzeba się bronić po prostu i szanować 💪

 13. Najmilsi, jeszcze jedna moja usilna prośba o błogosławieństwo dla syna mojego przyjaciela – syn jest w ciężkim stanie, marskość wątroby, dokładnie nie wiem, co jest, przyjaciel mi pisze, że to prawie agonia, dziękuję za Wasze wsparcie…

  1. Iw, błogosławię mu z całego serca. Oby wrócił do zdrowia. Cuda się zdarzają, gdy się w nie wierzy. Każdy z nas ma MOC. Uzdrawiającą siebie i innych też.

 14. Niejaka Aurrora Borkowska pisze pod filmikiem-„Szaman” 2015
  „Czyli co? Kontrola emocji? To mi tu pokazuje, że kto kontroluje emocje, ten wygrywa. Induktor emocji i to silnych- skoro osobowość narcystyczna, bo taka wpływa wyczerpująco na otoczenie. Jej ofiara jest doprowadzana do stanu zamartwiania się- to od słowa martwy- czyli odpala się proces umierania, autodestrukcja. Dopiero ktoś, kto nie podda się emocjom, ma szansę.
  Takie samo jest oblicze systemu/matriksa. Narcystyczne. Jeśli przejmie nad nami kontrolę emocjonalną, to nas ma. A przejmuje ją poprzez media, reklamę, kierowaną popkulturę, politykę strachu przede wszystkim, etc. Martwi nas dosłownie wszystko. I dlatego też ulegamy. Czas przestać- i dokładnie na tym polega zmartwychwstanie. Jak to nawet w którymś apokryfie Jezus powiedział: kto zmartwychwstanie za życia, ten będzie zbawiony 🤷🏻‍♀️ Nie to, że wierzę, że apokryfy to jakaś cudem przetrwała prawda objawiona- najpewniej i te są sprytnym fałszerstwem nadającym kierunek followersom. W końcu wszystkie religie oparte są o ten sam algorytm. Ale ziarna prawdy muszą być nam podawane, bo w tej grze zwanej matriks chodzi przecież też o zdobywanie pucharków, czy odkrywanie ukrytych komnat, czy skrótów, zatem jest niejako testem na inteligencję. Emocjonalną 😉
  Fajny film 🙂 Dzięki Dziad 🍀
  Choć wydaje mi się, że jej nie zabił. System przecież udaje, że nam służy 😉 Podstawowa manipulacja ;)”
  .https://www.youtube.com/watch?v=F7gJYaxTH7o&list=UU8m_wYdQFOLWIdupJrXnhQg

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s