<https://youtu.be/ehHcT90YsLU?t=1116

Felieton Witolda Gadowskiego. Komentarz do afery Amber Gold oglądaj od 18:36.

https://wpolityce.pl/polityka/299797-nasz-wywiad-gadowski-marcin-p-byl-tylko-figurantem-amber-gold-mialo-byc-narzedziem-sluzacym-im-do-przejecia-kontroli-nad-pll-lot

71 myśli w temacie “PiS zatuszował aferę Amber Gold i oszukał Polaków

 1. zakotwiczone pokolenie spadkobiercow ,nemrodstycznych NKWDziarzy od wysysu i uboju Slowian w strefie zgniotu od 1939 roku. Nigdy nie powiedza przeciez i nie przyznaja sie, ze okradaja Polakow tylko beda tworzyc partie,opozycje,komisje sledcze od szukania czarownic biorac za to diety,pensje .Za murami parlamentu beda sie z nas smiac ,zzerajac osmiorniczki na koszt Polakow mowiac o teoretycznym panstwie i glupocie autochtonow.
  Ile takich przekretow typu Amber Gold juz bylo? a ile przed nami??i wszystko przelkniemy i zaakceptujemy?

  Nie jest ich celem likwidowac nas w jeden dzien ale ustawicznie i jednostajnie doic energetycznie z wypracowanych aktywow a moze juz lepiej ,bo doic tak aby Polacy aktywow juz nie mieli.Nie podoba sie Wam?to wyjazd na zachod,robic kariery a tezy takie podparte sa realnymi swiadkami jak te kariery robic mozna .

  Zastanawiam sie nad tym jak im sie spi owym agentom-politykom??czy spokojnie?pomimo zabezpieczenia ustawami o knowaniu przeciw wladzy niczym akty i regulacjie z okres stalinizmu 1945-50 ,ktore zamykaly usta Polakom a kazaly chwalic wladze ludowa.

  Nam nawet juz nie wolno przemaszerowac wlasnymi ulicami twierdzi wladza kamienicznikow ,bo a jeszcze za wielu wyjdzie i pokaze jednosc w nurcie ku wyzwoleniu.Co wtedy poczna biedne elity i spadkobierczy okraglego stolu o ktory walczyli oni,ich ojcowie i ich dziadkowie?

  To co dzis zaprezentowala HGW i kilku innych prezydentow miast to akt panicznego strachu ,ktory rozliczy lud i historia.Historia lubi sie powtarzac a kazdy ucisk trwa do czasu.

 2. TAK PRZEJĘCIE LOTu – jak myslicie dlaczego chciano LOT!
  Dlaczego piloci strajkują, bo mają ich w garści, bo wiedzą, bo są świadomi tego, że przewozeni są emigranci, mało tego ŚWIADOMIE, AZ 90% PILOTÓW JEST ŚWIADOMYM TEGO, ZE ROZPRYSKUJĄ CHEMICZNE LUDOBÓJCZE OPRYSKI!

  Mają ich w garści, dlatego tak wysoko płatni STRAJKUJĄ, bo wiedzą,że to wszystko przynosi ogromne zyski, a oni zbyt mało w stosunku do tego zarabiają!

  KTO MA LOT, TO KONTROLUJE POPULACJĘ POLAKÓW, ICH SWIADOMOŚĆ, ICH ZDROWIE, ITD.
  Smugi chemiczne to też pomost dla istot z innych wymiarów https://www.youtube.com/watch?v=uKX6m4mcJi8

  Dodam tylko, że są bardzo poważne przesłanki do tego, że bedą chcieli uzyć ustawy 1066 PODCZAS MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI!

  POLICJANCI wiedzą, ze będzie gorąco, dlatego poszli na „chorobowe”
  POLICJI NIE MA, WIĘC POTRZEBNA BEDZIE „BRATNIA POMOC”!
  Już dzisiaj podali, że MORAWIECKI OBEJMUJE marsz opieką wojskową!
  Jeszcze wczoraj mówili, że nie wezmą udziału, a dzisiaj totalna zmiana!

  1. W historii Marszu Niepodległości nie było jej edycji, w której nie było prowokacji. W każdym Marszu Niepodległości były prowokacje. Sam byłem świadkiem takiej na Marszu w 2011 roku.

   W tym roku również są planowane.

   1. Przecież w policji pracują też prawdziwi POLACY LUDZIE, którzy muszą żyć i mieć z czego utrzymać swoje rodziny, a jak sami wiecie, w policji i innych tego typu zawodach wynagrodzenia są dużo wyższe od średniej krajowej, którą i tak mało który zwykły Polak otrzymuje za swoją, nieraz bardzo ciężką pracę.

    Prawda jaka jest, nie trzeba o niej nawet pisać, bo każdy chcący ją widzieć … widzi.

    Dlatego wg mnie Ci uczciwi POLICJANCI masowo biorą zwolnienia lekarskie, bo ich czyste sumienie nie pozwala im brać udziału w planowanej przez „ch…ą nierządnicę” masakrze na biorących udział w Marszu Niepodległości.

    Takie jest moje odczucie i zdanie w tym temacie, i wiem, że się nie mylę i nie jestem odosobniona w takim odbieraniu widzenia tej kwestii.

    Polacy, nie dajmy się sprowokować ch…iej nierządnicy, szkoda naszej słowiańskiej krwi na ich krwawe zamierzenia.

   2. Tak, niedługo pojawią się pierwsi ODWAŻNI polscy policjanci, którzy zaczną opowiadać Narodowi, co się wyprawia u nich na tajnych szkoleniach… – i w jaką stronę to wszystko zmierza…

   3. SłowiAneczko ❤ dokładnie tak- nie chcieli brać w tym udziału- więc znaleźli najlepsze rozwiązanie poszli do doktora:
    ,,paluszek i główka to szkolna wymówka''

    Wczoraj pojawił się taki POLICJANT: P.KONIUSZY- Przewodniczący ZZP Z OLSZTYNA I POWIEDZIAŁ:

    ,,Minister myśli, jak zboczeniec o seksie''
    MÓWIŁ,ZE TE 1000 zł obiecane za MARSZ TO TAKTYKA DZIELENIA, CO SOBIE POMYŚLI SPOŁECZEŃSTWO, JEŻELI ZA 1 DZIEŃ DOSTANIEMY TYSIĄC!

   4. Wona Polska podaje, że: „Banderowcy przyjadą na Marsz Niepodległości. “Weźmiemy udział w czarnej kolumnie”. Skrajna, szowinistyczna organizacja z Ukrainy „Sicz Karpacka” informuje, że pojawi się na tegorocznym Marszu Niepodległości….Oraz”Jak dowiedziała się redakcja medianarodowe.com w tzw. “Czarnym bloku” mają iść nie tylko banderowcy, ale także przedstawiciele młodzieżówki NPD, (Nationaldemokratische Partei Deutschlands) znanej z pozytywnego stosunku do Rudolfa Hessa i III Rzeszy Niemieckiej.

    O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy prezesa Marszu Niepodległości Roberta Bąkiewicza:

    -To niedopuszczalne. To plucie w twarz Polakom pomordowanym przez banderowski i nazistowski totalitaryzm. Nikt normalny nie może zapraszać tych ludzi na polski Marsz Niepodległości. To śmierdzi prowokacją na kilometr” Ks. Isakowicz-Zaleski wypowiedział się także na temat tzw. Szturmowców tworzących “Czarny blok” z banderowcami i neonazistami z Niemiec.
    -Pojawienie się tych grup na bardzo szlachetnej demonstracji jaką jest Marsz Niepodległości, który łączy polskich patriotów to jest zniewaga dla państwa i dla ofiar, ludzi którzy zginęli z rąk tych, co taką zbrodniczą ideologie wyznawali. A druga sprawa jest taka, że być może jest to prowokacja szyta grubymi nićmi. Od początki istnienia tego marszu chce się go zdyskredytować. Być może Ci Szturmowcy mają na celu dać pretekst władzom do rozwiązania Marszu Niepodległości lub jego skompromitowania.”

   5. Potocki mowi, ze w tanich hotelach w Warszawie rozlokowano bojowki banderowskie. Maja za zadanie dokonywac prowokacji i pacyfikowac Polakow na Marszu Niepodleglosci.

   6. TAW: sądzisz, że ta prowokacja się uda?
    Wg mnie oni zjedzą własny ogon, tzn. „najemnicy” pobiją się z sobą wzajemnie. Na czym możemy skorzystać…o ile to mądrze rozegramy/nagramy…

   7. TAW, a może by tak twórcom owego Marszu Twój blog podpowiedział o takowym działaniu, jak wydanie przed czasem takowej odezwy.

    I co może się wydarzyć z planowanej rządowej prowokacji, bo przecież dobrze wiemy i czujemy, że o to właśnie chodzi naszemu „nierządowi”, by w mass mediach na całym świecie pokazać, tak jak to było rok temu.
    To nie my, to oni.

   8. A cóż ja tu mogę więcej, poza tym, co już i tak każdy myślący wie: może być opresyjnie. Ludzie w klinczu, postawieni sami przeciwko całemu światu. Za nami tylko siła moralna. A cóż ona znaczy przeciw „czołgom”?…

    Ogromne wojska, bitne generały,
    Policje – tajne, widne i dwu-płciowe –
    Przeciwko komuż tak się pojednały?
    – Przeciwko kilku myślom… co nie nowe!

    (C.K. Norwid, Siła ich)

   9. Słowianko, TAW-ie: może zrobimy więc 11/11 o określonej godzinie „nasiadówkę” celem wzmocnienia naszych?

    Wiem Nasz Drogi, Wspaniały Adminie, że nie przepadasz za „spędami”, ale tym razem DOBRA MOC przydałaby się Naszym. Przecież o naszą wspólną przyszłość sprawa się toczy🌳🌳🔆🌳🌳💗.

   10. TAW: to co możemy zrobić? Czekać aż zaczną Naszych zamykać bezprawnie i udawać, że wszystko jest w porządku?
    Wg mnie kiedyś kończy się gadanie, a zaczyna działanie. Czyż teraz nie jest odpowiednia chwila? 11 i 100-rocznica są tylko raz…warto chyba dołożyć wszelkich starań, żebyśmy, My Lachowie dali dobry przykład…

   11. TAW: mądrość też polega na tym, żeby opracować dobrą taktykę dającą szanse na powodzenie mimo niekorzystnych warunków wstępnych. Czyż nie taką prawdę cały czas starasz się nam przekazywać? Jak przekuwać trudną sytuację w sukces?
    Zdawanie się na sytuację/układ planet/przypadek/los/itp. to jak płynięcie z prądem. Czyż nie o to właśnie chodzi naszemu „nierządowi”? Żebyśmy ulegali? A co z naszą KREACJĄ? Przecież zawsze można próbować odwrócić sytuację i mimo niekorzystnych układów zrobić swoje na tyle, na ile nam sił wystarczy.

    Skoro jesteśmy BOSCY to możemy wszystko powinniśmy tylko w To uwierzyć. Czyż nie tak?

   12. TAW: przepraszam, że byłam taka rozemocjonowana tym nie mniej ostatnio mam dość czekania. Czekam na wszystko, w tym na lepszą przyszłość także. Z natury jestem niecierpliwym cholerykiem stąd niełatwo mi ukryć uczucia i siedzieć bezczynnie.
    Bardzo chciałabym COŚ zrobić dla Naszej Kochanej Ojczyzny/Ojcowizny. Zastanawiam się, co mogę – pojechanie nie wchodzi w rachubę więc może wesprzeć myślą/energią. Oczywiście pozytywną. Wykombinowałam sobie, że jakby takich jak ja zebrało się więcej to może jednak COŚ byśmy zdziałali. Może to naiwne, ale tkwi we mnie przekonanie, że naprawdę możemy wszystko🔆
    Sława NAM LAHOM I LASZKOM!
    Niech MOC i Przestrzeń Nas wesprą i oczyszczą co trzeba!

   13. ,, Ja ja miejscu twórców Marszu wydałbym odezwę narodową:
    Co czynić, Bracia, w obliczu takiego dictum acerbum? ”

    Ależ to właśnie robią! Po decyzji HGW, której wydaje się, że Polacy to idioci zezwalający na rządzenie jakiejś babie ich stolicą, a jeszcze przed unieważnieniem zakazu marszu we Wrocławiu, Jacek Międlar u Roli mówił jasno o bezwzględnym nie cofaniu się do tyłu.
    W żadnym państwie eurokołchozu nie ma tego typu patriotycznych marszów, nie ma demonstracji siły zjednoczonego narodu.
    Te państwa już realizują grzecznie orwellowski plan.

    Polska jest ostatnim bastionem, w którym Naród, jak się okazuje – nie dał i nie daje się spizdowacić wzorem zachodu.

    Bezczelna, kłamliwa retoryka rządu, promująca(bo zezwalająca) Polskę w Europie jako kraj faszystów, kraj totalnego rozpiździaju, służy izolacji Polski na wypadek ,,w”.
    Czy wiecie, Kochani, że od 2015 roku to rząd Polski przyjął najwięcej imigrantów w stosunku do zachodu!

    Ludzie wyjdą na MN, bez względu na niekorzystne konstelacje planetarno gwiezdne, o których wie w Polsce może tysiąc ludzi., bez względu na samowolę rządu za pięć dwunasta przed MN.
    MN przeistacza się z obchodów rocznicowych w marsz niepodległości dziś!

    Mówimy tu od lat o Wielkiej Zmianie, tej ewolucyjnej, tej, która wymaga czasu, zmiany mentalności.
    Przytaczamy objawy postępującej zmiany.
    Niecierpliwimy sie, mówiąc oby!, żeby już!, żeby niedługo.
    Polska będzie iskrą i temu podobne.

    Czy Naród wie już dostatecznie dużo, aby nie dawać się dalej okłamywać?
    Tak, bo nie dba o zakazy i nakazy sądów i rządów.
    Polski Naród stanął nie przed wizją zmiany mentalności, jaka się dokonuje przez dekady, ale stanął przed demonstracją siły, że jest nieugięty lub wzorem zachodu zaprzepaści wolną przyszłość swoich dzieci.

    Zróbmy chociaż połowę tego, co zawdzięczamy naszym Ojcom i Dziadkom.
    Nikt nie zapewni polskim dzieciom i wnukom przyszłości, jeśli ich losu Polacy dziś nie wezmą w swoje ręce.

    W ciszy i spokoju to na polskiej ziemi budowane jest polin, a w najlepszym wypadku państwo obojga narodów z hegemonią knesetowego rządu na Wawelu.
    To nie teoria spiskowa, to rzeczywistość.

    Przy bierności polskiego Narodu mamy to w ciągu dziesięciu lat jak w banku.
    Mówiłam kiedyś o miejscach pracy i mieszkaniach dla 4mln Ukraińców, których, gdy przyjdzie czas, jedną ustawą można wyprosić i przyjąć innych, tylko nie Polaków z emigracji.

   14. no tak..podobno listopad niedobry dla Polakow,tak wynika z histori. Ciekawa ta zagrywka chazarow,Hajka zabronila marszu ,okazuje sie ze nielegalnie ale jej rodacy premier i prezydent zachecaja do maszerowania …tak jakby chcieli sie narodowi przypodobac a moze sie wystraszyli??. Pamietam jak kilka dni temu Hajka sie konsultowala z nimi i byli jednomyslni w swoim myslotloku.

   1. Marsz we Wrocławiu został zorganizowany (Rybak, Międlar) i odbędzie się bez względu na sprzeciw prezydenta i decyzje sądu, o czym organizatorzy informowali, zanim zaczęły zapadać jakiekolwiek „ustalenia rzondzoncych”.
    To jest bardzo istotna sytuacja, a wręcz przełomowa, w jakiej Naród daje wreszcie do zrozumienia, że Polską rządzi Suweren, a nie klika kolesi-urzędasów, przed którymi społeczeństwo ma czapkować, jak to miało miejsce np. za komuny.

    W Wawie podobnie, zakaz i identyczna decyzja sądu, która bez względu jaka by nie była, nie miałaby wpływu na sam MN.
    Szacuje się (m.in. wypowiedź Winnickiego), że zakaz HGW spowodował podwojenie, jeśli nie trzykrotne zwiększenie liczby chętnych do udziału w MN.

    Myślę, że te zakazy były pochodną wytycznych Brukseli (ostatnia, naprędce zmontowana ustawa „antyfaszystowska”, która niejako ma również dotyczyć zgromadzeń w Polsce i jedynego takiego marszu w eurokołchozie).
    Gdy zorientowano się, że Polacy mają w dupie te zakazy, natychmiast sądy (tryb przyspieszony!) stały się prospołeczne, trzymające stronę Narodu.

    PAD z Matem znaleźli się między młotem a kowadłem, więc wymyślili (nie sami) oddzielny marsz z godzinną różnicą czasową!

    To jeszcze dobitniej pokazuje jak bardzo PAD związany jest z Narodem, szanuje jego różnorodność, która, gdy trzeba, zamienia się w jedność dla wspólnej idei.

    Polacy pokazują Europie i światu, że naród może zadbać o swój interes, a przynajmniej zademonstrować zjednoczoną siłę, z którą nie można pogrywać, jak się chce.
    Taka demonstracja siły narodu nie jest na rękę twórcom orwellowskiego państwa, ale jest iskrą dla narodów, w których nadzieja na życie godne człowieka przysypana została popiołem zamordyzmu.

 3. Czy Nas Polaków powinno interesować Amber Gold ??? Kto Kogo przekręcił ??? Kim są ofiary tej syjonistycznej afery ?? Kto z Was udzielających się na tym forum miał pieniądze w Amber Gold ??????? Z informacji jakie podawały ścierwomedia wynika, że udziałowców, akcjonariuszy czy jak ich tam zwał było kilka tysięcy. Oznacza to, że osoba która została oszukana wpłacała ponad 100 000 tysięcy złoty a w wielu wypadkach po 300 -400 tysięcy. Kto z Was w uczciwy sposób swoją ciężką pracą odłożył takie pieniądze by zainwestować ?? KTO ??? Wszystko wskazuje na to, że Ci biedni inwestorzy których okradli syjonistyczni bandyci to Szabesgoje którzy pomagali od czasów okrągłego stołu okradać Polskę, niszczyć gospodarkę i w nagrodę za to otrzymywali ochłapy z pańskiego stołu w postaci drobnych sum w stosunku do szkód jakie wyrządzili Polsce. Morał z tego przekrętu jest taki, że Szabesgoj jest głupszy od syjonisty !!! Z tego co widziałem w ścierwomediach to nie wielu biednych inwestorów SZALAŁO by odzyskać swoje pieniądze !! Ogromna większość w swoich domkach zagryza wargi ze złości, że dali się przekrecić ale nie chętnie PUBLICZNIE walczy z bandytami !!! No i czy KTOŚ z inwestorów powiesił się z powodu BANKRUCTWA ???? nie słyszałem !

   1. Widzę, że ten człowiek dokładnie przestudiował wprowadzenie chrześcijaństwa w Polsce około roku 966 i wyciągnął prawidłowe wnioski !

 4. samo to, że to towarzycho pejsate wszystko wyjaśnia!!

  śr., 7.11.2018, 21:25: Tajne Archiwum Watykańskie, czyli Wielka Pobudka Słowian napisał(a):

  > Tajne Archiwum Watykańskie posted: „https://youtu.be/ehHcT90YsLU?t=1116 https://youtu.be/ehHcT90YsLU?t=1116 Felieton Witolda Gadowskiego. > Komentarz do afery Amber Gold oglądaj od 18:36. > https://twitter.com/PolskaPartia/status/1030774801152004096 Wadim > Rabinowicz, Ihor Kołomojski ” >

 5. Emuszka, Zgadzam się z Tobą. Też nie chce aby planety i jakieś inne rzeczy decydowały. Mam dość jasnowidzów, przepowiedni astrologii, prawa karmy itp. Uważam, że należy odejść od starych paradygmatów i dogmatów. Szanuje Pola Lechickiego, ale jego ostatni film z Grzegorzem Skwarkiem mi się nie podobał, dlatego, że mówił o astrologii. Według mnie, astrologia, prawo karmy, to tak samo jak KK i różne inne religijne dogmaty, stanowią pułapkę dla umysłu. To co, planeta saturn ma decydować do jasnej cholery? Jutro o godzinie 21-ej wesprę myślą i intencją Marsz Niepodległości i w dniu Marszu o godzinie14-tej też to zrobię. Jak chcesz możesz się przyłączyć. Szanuję zdanie TAW-a, ale niech każdy postępuje z własnym sumieniem i własnym czujem.

  1. Nie będę tego rozwijać, napiszę tylko tyle, że planety nie „decydują”. Są jednak żywymi istotami, stanowią biosferyczną część makrokosmosu – i jako takie mają swoje fraktalne przełożenie (mowa przestrzeni) również i na fraktal ziemski („jak na górze, tak na dole”).

   1. TAW, spoko, ale nie uważasz, że należy odejść od starych paradygmatów i dogmatów? W końcu Wielka Zmiana to Wielka Zmiana. Witold Tylkowski chyba, kiedyś o tym mówił, że należy zbudować swój własny świat…że jesteśmy indywidualistami.

   2. Viking i Scyta: każdy z nas ma swoje zadanie w tej Wielkiej Zmianie. Może my jesteśmy trochę bardziej niepokorni i zacietrzewieni w związku z tym pomagamy w rozkręceniu KOŁOWROTU i odpowiednim mieleniu.
    TAW-a rola polega raczej na ukierunkowywaniu uwagi naRODu i wyciszaniu niektórych eMOCji celem uniknięcia przedwczesnego startu.

  2. Viking i Scyta: brawo My!!!🔆❤ Bo jak nie My LACHY, to kto?
   Pewnie, że się przyłączam w gromadzie raźniej😀.
   Też szanuję zdanie TAW-a, co więcej sama interesowałam się swego czasu astrologią stawiałam horoskopy, także tarota (ten bardzo mnie wciągnął), ale wg mnie to nie ten czas. Jak mówisz stare dogmaty odchodzą do lamusa. Idzie NOWE!!!
   Skoro mamy wolną wolę możemy wszystko, tylko od nas zależy jak poukładamy/wykreujemy Przestrzeń… więc do dzieła😀.
   Dziękuję za szybki odzew na wici!
   W jedności MOC!!!
   Sława Kochani!

   1. Vikingu i Scyto, Emuszko – przyłączam się do Was. ❤
    Jutro o 21:00. Rozumiem, że w sobotę też o tej samej porze, czy tak?

   2. Kochani, ja jako niepokorna dusza tez bede z wami. Dzisiaj o 21 a przede wszystkim w niedziele o 14.

    Ja bede serce opiekuncze nad Polska wizualizowac, nic wiecej.

    Miloscia ich dobijemy 🙂

   3. Popieram Was moi drodzy niecierpliwi jak ja sama TAWerniacy, w tej kwestii dodam tylko od siebie , że takie energetyczne intencje w powyższej sprawie są we mnie zakotwiczone już na stałe.

    Każdego dnia o tym rozmyślam i wysyłam z serca intencje by powróciła energia początku stworzenia tej Przepięknej Planety, czyli energia spokoju, dostatku,
    piękna i równowagi .

    Niech DUCH tej pięknej Ziemi otacza ją swoją opieką, a już w szczególności ta Naszą umęczoną i udręczoną Lechicką Ziemię/Ojczyznę.

    Jestem z Wami, czyli z nami wszystkimi, bo wszyscy jedno jesteśmy, a :

    Świat jest mały,
    Bo jest w Nas cały.

    My na nim to Iskierki,
    Dla nas ON jest wielki.

    Ja w nim też wielka,
    Choć tylko kropelka.

    Kropelka drąży skały,
    By świat był doskonały.

    Świat to cud Natury,
    Matrix to beton i mury.

    Żyjemy na pięknym świecie,
    Lecz w matrixowym kabarecie.

    Urwiemy jednak łeb „hydrze”
    I „kabaretowy” ucisk umrze.

    Usiądziemy wtedy na tarasie,
    Zobaczymy świat w pełnej krasie.

    I tego sobie wszyscy życzmy , śląc z serc naszych energię DOBRA w każdy zakątek świata, każdego dnia.

   4. Wszystko mi wolno , ale nie wszystko jest pożyteczne , budujące , wszystko mi wolno ale ja nie dam się zniewolić , nikim i niczym . Mogę tylko tyle uczynić ile mam miłości , nadziei w dobrej wierze w przyszłość przetrwania kryzysu ziemskiego . Z Polski chcą zrobić śmietnik Unii.

 6. 1. jeśli chodzi o marsz w Warszawie który będzie jedynie pod patronatem p-rezydenta, zapewne liczą na prowokacje, rozróby aby ubić pieczeń czyli wprowadzić zakaz całkowity zgromadzeń, wieców zbiorowych, tak jak wprowadzili kilka lat temu w Hiszpanii (PIS realizuje plany pewnej bardzo ukrytej agendy).

  2. święto 11 listopada jest tak naprawdę świętem masonów,
  odzyskanie tzw. „niepodległości” miało miejsce w innym miesiącu, nie pamiętam dokładnie kiedy.

 7. TAW, uważasz, że nie da mi się tego wytłumaczyć, ale nawet nie spróbowałeś mi tego wytłumaczyć. Poczułem się tym co o mnie napisałeś „dotknięty” 🙂 Ale dobra, niech Ci będzie.

  1. Chciałam powiedzieć, że myślę tak jak Ty i Emuszka.

   Słowa, słowa, słowa. Zalewamy się potokami słów i informacji. Jestem już tym zmęczona.
   Wolę tak jak Ty, Emuszko, wierzyć, że posiadamy MOC KREACJI i chcę z niej korzystać w słusznej sprawie.
   Dosyć gadania, czas zabrać się za działanie.

   1. Bo posiadamy .

    Nie bez powodu jestem tak bardzo atakowana , osaczana kłamstwami itp .

    Kiedyś zamieściłam tu link pewnej dziewuszki , która swoim językiem opowiadała o J. Ziębie . Moją Intencją było aby ludzie kupowali jego suplementy .

    Po mc ktoś napisał, iż zapas został wykupiony …. dlatego ja nim kogoś gdzieś poprowadzę sama badam drogi bo owszem to jest odpowiedzialność .

    Kolejna rzecz to że przebudzałam pewne Dusze , te najbardziej upokorzone , bo wiem co się stanie gdy się połączymy. Próbowano to zniszczyć , cóż ja jestem uparta . Budzą się już wiedzą , wiedzą dlaczego spotkało je to i jak są WIELKIE.

    Mogą „próbować zniszczyć jedną ” ale nie nas wszystkie .

    Ponadto nie zadziera się z matkami .

 8. Emuszko, też tak odbieram rolę TAW-a. Przyznam się, że mam osobisty uraz do wróżb, ponieważ kiedyś byłem u dwóch takich osób i powiedziały mi takie rzeczy ( co prawda u każdej z nich byłem w innej sprawie ), że byłem potem podłamany psychicznie. Byłem wtedy „kalesony” a nie facet 🙂 Z perspektywy czasu jednak się cieszę, bo przynajmniej to mnie zahartowało i trzymam się teraz swojego zdania i swojego horyzontu zdarzeń. Stałem się też niepokorny.

  1. Viking i Scyta: wróżby/przepowiednie bywają manipulacją lub samosprawdzającą się przepowiednią dlatego trzeba uważać co i komu się mówi. Jak już nieraz wspominaliśmy słowo ma MOC. Do mnie też koledzy przychodzili na tarota, ale starałam się ich wspierać, pokazywać drogi, których nie widzieli.
   I jeszcze jedno ja tu widzę Laha co się patrzy a nie kalesony. 😉
   3maj się niepokorny druhu.

   1. Emuszko, dzięki za te słowa. Obdarowałaś mnie pozytywną energią, że teraz czuje taką Moc, że ho ho 🙂 Trzymaj się druhno 🙂

 9. „Chaos”doskwiera nam bardzo w obecnym czasach. Samoorganizacja (fraktalneorganizowanie się) daje umiejętność zachowań w takim środowisku. My Polacy nie dajmy się ponieść
  emocjom.

  ”Saturn zimnem ziemię smaga
  Lód się w moje serce wkrada”

 10. Fraktal jest sposobem widzenia nieskończoności okiem duszy.

  Pięć żywiołów: powietrze, wodę, wiatr, ogień i światło; pięć światów: fizyczny, eteryczny,astralny, mentalny i duchowy.

  Kochani wszystko we wszechświecie wibruje i faluje…

  ”Odkrycia dokonane przez współczesną naukę, zbliżając się do prawd głoszonych przez mistyków i
  mędrców wszystkich kultur i religii, potwierdzają ideę, że cały Wszechświat rozbrzmiewa dźwiękiem. ”

  ”Pozostaje zatem zadać pytanie – dlaczego my nie słyszymy tego dźwięku, który słyszano w starożytnych
  Chinach, o którym mówił Pitagoras i inni wielcy mistycy wszystkich tradycji?”

  ”Nasze zmysły selekcjonują napływające do nas informacje, dopuszczając jedynie niewielką ich część.
  Hałas świata techniki, natarczywość mediów, nasza własna nadmierna gadatliwość, natręctwo
  tłoczących się myśli, sztuczny, mechaniczny, zaprogramowany sposób, w jaki żyjemy, patrzymy,
  kochamy, wszystko to sprawiło, iż zgubiliśmy się w drodze do siebie, do źródła ciszy i spokoju, które są
  w nas. Tam rozbrzmiewa muzyka ciała, pojmujemy, o czym mówi pieśń lasów, łąk i gór. Tam, stapiając
  się z dźwiękiem, który przenika wszechświat, możemy wrócić do pierwotnej Jednoistności.”

  ”Planety zataczają kręgi wokół Słońca z olbrzymią szybkością i okazuje się, że grają swoją muzykę…………”

  ”Okazuje się, że Kosmos tylko pozornie jest chaotyczny. ”
  Kochani to powyżej zacytowałam z;…

  Click to access fraktalnoc59bc487-czc582owieka-i-wszechc59bwiata.pdf

  ”Charles Haanel w „Książce o Tobie” przeprowadza logiczny wywód znaczenia wpływu Kosmosu na
  nasze życie. „Wszystko w kosmosie wibruje i faluje. Dokładnie wszystko. Cała materia, cała energia,
  wszystkie rzeczy – nawet Twoje życie – a więc to wibracje określają i precyzują prawa naturalne. Gdy
  będziesz rozważał idee zawarte w tym woluminie, to stopniowo zaczniesz odkrywać instrumenty
  wibracji w Twoim otoczeniu, które harmonizują się i kulminują w wielką symfonię Twojego życia.
  Materia w ruchu i eter poddany napięciu tworzą fundamentalne zasady fizyki. Obie są działaniami wibracji…”

  http://www.bochenia.pl/w-kierunku-madrosci/2012/grudzien/fraktale-co-to-takiego.html

  https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTpqbg1kIpKJUYC0z9VNKDpyi1l7CwLL-Z9J_ZjJGKBDAfanVok

  https://www.google.pl/search?q=fraktalno%C5%9B%C4%87+cz%C5%82owieka+i+wszech%C5%9Bwiata&rlz=1C1AOHY_plPL749PL767&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=2ahUKEwiDpZDLncfeAhUsIcAKHVrFCkkQsAR6BAgGEAE&biw=1280&bih=638

  https://www.wiz.pl/8,132.html#

  https://www.google.pl/search?q=fraktalno%C5%9B%C4%87+cz%C5%82owieka+i+wszech%C5%9Bwiata&rlz=1C1AOHY_plPL749PL767&oq=fraktalno%C5%9B%C4%87+cz%C5%82owieka+i+wszech%C5%9Bwiata&aqs=chrome..69i57.17618j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

  1. „Każdy człowiek jest PEŁNĄ WERSJĄ Ojca”, czyli każdy człowiek jest fraktalem Boga, a więc człowiek nie jest czymś osobnym wobec Boga, a więc jacykolwiek pośrednicy między człowiekiem a Bogiem są naruszeniem wzorcowości, czyli „grzechem przeciwko Duchowi”…

   Kropla jest fraktalem Oceanu – nie jego częścią, ale jego pełną wersją.

   Jako na górze, tako i na dole; jako w niebiesiech, tako i na Ziemi.

   Również ciało ludzkie jest zbudowane fraktalnie:

 11. „Wszystko w kosmosie wibruje i faluje. Dokładnie wszystko. Cała materia, cała energia,wszystkie rzeczy – nawet Twoje życie –

  https://www.google.pl/search?q=kosmos+jest+harmoni%C4%85&rlz=1C1AOHY_plPL749PL767&oq=kosmos+jest+harmoni%C4%85&aqs=chrome..69i57.11445j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

  Kochani ..nie dajmy się podpuścić w tych trudnych dniach..

  Mający wiedzę …mają przewagę …serdecznie pozdrawiam i zagłębiam się w lekturze o fraktalach i działa to na mnie uspokajająco…

   1. Mowa o snach. Podczas sluchania koncertu Szamana TzW ukazal mi sie taki oto obrazek. Jakbyscie to zinterpretowali?

    Widze czarna przestrzen. W moja strone zbliza sie cos, co kojarzy mi sie z trojwymiarowym modelem atomu, ale bez jadra i elektronow. Z bliska wyglada jednak inaczej. Widze trzy karabinczyki (dokladnie takie, jak na zdj) w trzech kolorach: zlotozoltym, niebieskim i czarnym polaczone z soba jak obrecze typowego modelu atomu ze szkolnych podrecznikow. Karabinczyki scisle do siebie przylegaja. Nie ma pomiedzy nimi przestrzeni.

    atom
    .https://www.google.ca/url?sa=i&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwiz6bnevsfeAhVST98KHSYOA4MQjRx6BAgBEAU&url=https%3A%2F%2Fwww.canstockphoto.com%2Fatom-symbol-3d-blue-19248279.html&psig=AOvVaw0VSk2qqGHpceSCSY0TP1eK&ust=1541859027588541

    karabinczyk
    .https://www.google.ca/url?sa=i&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjI_rKGvsfeAhUMTt8KHdGpDScQjRx6BAgBEAU&url=https%3A%2F%2Farchiwum.allegro.pl%2Foferta%2Fkarabinek-karabinczyk-highlander-niebieski-8-mm-i6758814150.html&psig=AOvVaw2B1uppLwnOxkTbIcBBmbmo&ust=1541858861425193

   2. Czarna przestrzeń to Macierz, Łono Tworzenia, jednoherzowa (1 Hz) Rzeczywistość Bazowa.

    A czym jest karabińczyk dla himalaisty, to wiadomo… – Sprzęgło Życia…

    Zdobywanie szczytu to ewolucja, czyli docieranie do coraz wyższych przejawów samego siebie, swojej własnej istoty, poprzez trudny i żmudny proces nieustannego oczyszczania się (minimalizm, do plecaka nie da się włożyć wiele).

    Stan oczyszczenia, minimalizmu otwiera pełny dostęp do Macierzy, Matrycy Tworzenia, z której wszystko (pełnia).

    Minimalizm, stan oczyszczenia, odarcia, ogołocenia, kenozy (gr. κένωσις, kénōsis) otwiera dostęp do Pełni.

    A weryfikatorem jest Ucho Igielne, przejście przez Ucho Igielne.

 12. W Warszawie na Marsz przyszlo ponoc prawie 250 tys ludzi. TAWie, jak widzisz dzisiejszy DZIEN pod wzgledem energetycznym? Drgnelo cos w Narodzie?

  1. Co do oficjalnych szacunków liczby uczestników Marszu Niepodległości to jestem zawsze sceptyczny. Rok temu uczestników było ponad milion, więc nie podejrzewam, że dziś było tylko 250 tys.

   Specjalnie nic dziś nie oglądałem, by zdać się tylko na swoje odczucia. Więc moje zdanie jest takie. Przejęcie Marszu przez czynniki oficjalne „uratowało” Marsz, gdyż kilka dni temu (kiedy tu dyskutowaliśmy w momencie, gdy losy Marszu dopiero się ważyły) nie wyglądało to dobrze. I moim zdaniem, gdyby organizatorzy Marszu nie dogadali się z „władzą”, niechybnie odpalono by projekt z Kraińcami w roli głównej lub coś w ten deseń, by zachodnie mendia miały – jak co roku – żer na 3 tygodnie.

   Dla obu stron „konfliktu” (lud, „władza”) wspólny przeMarsz w tak ważkim historycznie dniu był bardzo ważną energetyczną pracą wykonaną na polu umysłu zbiorowego NaRODu.

   1. „Na niby wspólnym marszu rządowym i narodowym doszło na początku do dziwnej sytuacji. Rządowa część pochodu ruszyła jako pierwsza i przeszła aż do mostu Poniatowskiego. Marsz Niepodległości organizowany przez narodowców nie ruszył za nimi. Powstała ponad kilometrowa wyrwa.

    Część rządowa zatrzymała się na Moście Poniatowskiego i przez ponad pół godziny czekała na narodową część marszu”.

    https://nczas.com/2018/11/11/pilne-proba-prowokacji-na-marszu-niepodleglosci-policjanci-w-bojowym-rynsztunku-wybiegli-na-aleje-jerozolimskie/

   2. „Na marsz składają się formalnie dwa zgromadzenia – jedno organizowane przez rząd, a drugie przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości. W pewnym momencie doszło do rozdzielenia marszu, bo część rządowa ruszyła wcześniej i czekała na Marsz Niepodległości na moście Poniatowskiego. Wówczas można było zobaczyć że ta druga część narodowa jest kilkukrotnie liczniejsza od rządowej”.

    https://nczas.com/2018/11/11/morze-ludzi-to-najwieksza-manifestacja-w-historii-powojennej-polski-policja-podala-wstepna-liczbe-uczestnikow-marszu-niepodleglosci-fotovideo/

   3. Zakaz wjazdu do Polski na obchody otrzymali podejrzani obywatele Rosji, Szwecji, banderowcy, Antifa i inne bojowki ekstremistyczne. Znad granicy zawrocono ogolem 400 osob. ABW zatrzymala rowniez kilkudziesieciu rodzimych potencjalnych wichrzycieli.
    ———————————————–
    „Tajemnicą poliszynela jest fakt, po co do Warszawy, w dniu Święta Niepodległości, zmierzali Banderowcy. Można się tylko domyślić, co stało by się, gdyby w 250 tysięcznym tłumie patriotów nagle pojawiły się hasła związane z OUN/UPA”.

    https://nczas.com/2018/11/11/banderowcy-i-antifa-zatrzymani-na-granicy-na-marszu-niepodleglosci-moglo-dojsc-do-zamieszek-straz-graniczna-zawrocila-az-400-osob/

 13. Kalino, to super. Ja sobie nie życzę żadnych banderowców w Naszym Pięknym Kraju. Na samo słowo „banderowiec” robi mi się niedobrze i jestem wtedy wściekły. Muszę chyba popracować jeszcze nad tymi emocjami. Poznałem kiedyś Ukrainkę z którą sobie piwko wypiłem, ale nie rozmawialiśmy o tzw. polityce tylko o życiu na tej planecie 🙂

  1. Ja życzę Ukraińcom wszystkiego najlepszego, ale u nich, na ich żyznej ziemi ukrainnej, niech czynią ją sobie poddaną i niech ją sobie czynią poddaną, albo gdziekolwiek na świecie dalekim. Niech omijają Lehisthan szerokim łukiem.

 14. Skoro to prawda z tymi opryskami to przecież nasi politycy tez to wdychają czy osoby rządzące krajem

  1. Tak, tylko do naszej diety (żywności) nie są dodawane substancje neutralizujące, odtruwające szkodliwość gówien na nas sypanych.
   Też się kiedyś zastanawiałam i wpadła mi w ręce informacja o tym. Było to dość dawno, nie pamiętam o jakie substancje odpornościowe chodziło, ale takowe stosuje się.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s