Szanowni Państwo,

Kiedy w stanie wojennym, w maju 1983 roku na manifestacji przeciwko komunie pobiło mnie ZOMO, leżałem 10 dni w szpitalu. Nigdy o tym nie mówiłem ani nie dochodziłem żadnych praw, gdyż byłem jednym z dziesięciu milionów członków Solidarności i nie czułem się bohaterem z tego powodu, że mnie pobili. Jednak tym razem upubliczniam to, co się stało. Mniej boli mnie to, że zostałem pobity, ale bardziej nienawiść człowieka, który to zrobił. Zachowywał się w taki sposób, że gdyby nie obawiał się kary, prawdopodobnie by mnie zabił, przekonany o własnej słuszności. Podobni do niego mają dość nienawiści, żeby nieść przed sobą krzyż i chrystianizować Europę.

Myślę, że ludzie podobni do niego są współczesnymi patriotami, katolikami oraz przyszłymi członkami Obrony Terytorialnej zakładanej przez ministra Macierewicza.

Krzysztof Pieczyński

źródło: https://pl-pl.facebook.com/krzysztofpieczynski/posts/1774520215948146

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-01-17/aktor-krzysztof-pieczynski-pobity-w-centrum-warszawy-krzyknal-do-mnie-ty-pedale/

60 myśli w temacie “Egregor katolicki w Polsce zaczyna się sypać i wpada w panikę. Krzysztof Pieczyński zaatakowany przez nienawistnika

  1. Bardzo współczuję p. Pieczyńskiemu, nie chciałabym znaleźć się na jego miejscu, zwłaszcza, że stoją obok mnie gapie i nie udzielają pomocy, bądź co bądź wiekowemu człowiekowi.
   Kochani, serdeczni, współczujący rodacy…

   Z oficjalnych notek z różnych źródeł informujących o tym zajściu nie wynika, że p. Pieczyńskiego pobił fanatyk religijny.
   Są to spostrzeżenia, wnioski p. Pieczyńskiego i ma prawo mieć takie przekonania, zważywszy na jego aktywną działalność odkrywającą prawdziwe oblicze kk.

   Nie mniej jednak ma to wymiar symboliczny; jak bardzo Polakom można zryć głowy mojszejszą prawdą, którą udowadnia się pięściami.

   Nie jest nowością, że jakiekolwiek uwagi, sprzeczne z poglądami wyznawców kk odbierane są przez nich jako atak, agresja, wręcz wypowiedzenie wojny dla jedynej mądrości świata.

   Odnoszę wrażenie, że Polacy nigdy dotąd nie byli podzieleni, skłóceni jak obecnie.
   Polak do Polaka ma nienawiść, zawiść, zazdrość wpisaną w DNA.
   I nie jest to tylko moja opinia, ale również obcokrajowców, u których Polacy pracują.

   Jaka więc tu może być mowa o swobodzie wypowiedzi, o tolerancji wobec poglądów?
   A już gadanie o wspólnych, zjednoczonych, narodowych ideach, przekonaniach o JEDNOŚCI W RÓŻNORODNOŚCI to walenie łbem w mur przez chorego utopistę.

   Podziały na tle politycznym, religijnym, historycznym.
   A! jeszcze sąsiad to też cham!, że o debilu-szefie nie wspomnę…

   Wiecie kiedy Polak Polakowi był bratem?
   W obliczu tragedii, wojny, zagrożenia…
   Polak to taka istota, która całe życie macha szabelką; albo wobec wroga wspólnego, a jak wróg się skończył, to macha szabelką przed nosem rodaka.
   Jestem Polką i widzę co się w moim kraju dzieje.

   Czy musi coś w Polsce znowu pierdolnąć, by wszyscy Polacy, jak jeden mąż, stanęli po tej samej stronie barykady?
   No właśnie. My nie wyobrażamy sobie życia bez barykad i podziałów na my i oni.
   Wszystko zobaczymy w rodaku, ale nie dobrego, pomocnego, szczerego brata, z którym można iść RAZEM w lepsze jutro.

   Czy ktoś nas dzieli i skłóca? Najbardziej czynią to nasze ciągle niezadowolone, puste, zakute łby, szukające winnych wszędzie, ale nie w nas samych.

   Czy mówiąc o tych rzeczach mylę się?
   Żeby zmienić coś na lepsze, trzeba najpierw wyzbyć się własnych nawyków i wad.
   Pewnie, że Polacy się budzą, ale ci, którym nie zależy na tej pobudce, też mają oczy szeroko otwarte.
   Dlatego nie można, moim zdaniem, mówić o naszym narodzie tylko w kategoriach ciu, ciu, ciu…, ale też należy spojrzeć na siebie krytycznie i mieć yaya.

   Duch narodu to nie tylko wzniosłe hasła na transparentach, ale też konkretne zachowania.
   Ojczyzna nie broni się przed wrogiem tylko tomikami wierszy…

   1. Zgadzam sie, ale moim zdaniem „Pasozyty” umyslowe sa we wszystkinch kulturach. Nie tylko Polskiej, i opor przeciwko temu stanowi rzeczy istnieje we wszystkich krajach osciennych w zwiazku z tym zeby zrobic nastepny krok naprzod nalezy sie z nimi polaczyc a nie dzielic na narodowosci. Narodowosci zostaly wymyslone przez umysly pasozytujace na ludzkosci. Genetyka to zreszta potwierdza. Jakie sa genetycznie populacje Europejskie NAJBLIZSZE tj najblizej spokrewnione Polakom – to Niemcy i Rosjanie! Tak samo wszystkie narody na polnoc poludnie od Polski. Prawie nie ma roznicy. Tak samo pojecie „Lachy” (nawiasem piszac, ‚a’ jest z ogonkiem!) to nie byla narodowosc tylko kultura i tradycja (nomadyczna!) rozprzestrzenione na prawie cala Europe.

    Pozdrawiam.
    Tak trzymac!

    Heretyk

    (P.S. ten blog jest potrzebny!)

   2. ,, Zgadzam sie, ale moim zdaniem „Pasozyty” umyslowe sa we wszystkinch kulturach. Nie tylko Polskiej, i opor przeciwko temu stanowi rzeczy istnieje we wszystkich krajach osciennych w zwiazku z tym zeby zrobic nastepny krok naprzod nalezy sie z nimi polaczyc a nie dzielic na narodowosci. …”

    Święta racja. Podstawowym działaniem utrzymującym pełną kontrolę nad ludzkością jest jej dzielenie; na narody, państwa, ideologie, religie i przeciwstawianie sobie tych narodów.

    Mieszkańcy Ziemi nigdy nie byli i nie będą jednolitą kulturowo masą, ponieważ każdy region świata ma swoja historię zakotwiczoną na różnej głębokości dziejów, na jakie składają się setki uwarunkowań.

    Mogły by te kultury żyć obok siebie względnie pokojowo.
    Aż nadto historia i czasy współczesne pokazują, że jakieś cholery skłócają te kultury, szczują przeciw sobie, napuszczają na siebie, czego efektem jest wzajemne wyżynanie się, niszczenie dorobku.
    Przecież całe te muzułmaństwo pakujące się na stary kontynent to zaplanowana strategia zniszczenia europejskiej cywilizacji.
    Neokolonializm.

    A jak nie można skłócić, to trzeba zakładać jakąś po….baną demonkrację, jak to czyni usrael.

    A wszystko zaczyna się i kończy w zrytym wrogością i żądzą walki umyśle pojedynczego człowieka.

    Jeśli on nie włączy samodzielnego, pokojowego myślenia, współistnienia z innymi społeczeństwami, wiecznie skazany będzie na los ofiary i cierpień.

    To bardzo znamienne, że sześcioma miliardami ludzi rządzi sześćdziesięciu debili, serwując tym miliardom wciąż niepewne jutro.

   3. Krysiu, zagladnij na Blog Czcibora…tam zauwazysz POLAKOW !
    Jesli gdzie indziej Ich nie widzisz…

   4. No i stąd chyba nasza flaga biało-czerwona. Jesteśmy jak ta flaga – jedni biali, a drudzy czerwoni. I żremy się o wszystko. Dopiero jak nas ktoś napada się jednoczymy. Długa droga przed nami jeszcze do Lechii.

   5. pierdoly, bialy czerwony niebieski/kobaltowy to kolory sily panstw zachodnich dlarego nawet rosja zmienila flage na nie, kolory biedy to zolty zielony pomaranczowy glowne kolory flag afryki, policyjne swiatla i karetek tez maja kolory powera, zadko zolty czy zielony

 1. Nie wierzę 🙂

  Od dwóch/trzech dni zaglądam, czy TAW się odezwał, teraz też „paczę” i co widzę? Nowy wpis.

  TAW brakowało Cię. Cieszę się, że znów „nadajesz”

  Wydarzyło się parę ważnych rzeczy w międzyczasie.

  Mnie najbardziej zainteresowała dzisiejsza informacja o chęci stworzenia dPLN,

  https://businessinsider.com.pl/finanse/polska-kryptowaluta-dpln-rzad-odcina-sie-od-projektu/5jvx6qy

  A to, co spotkało Pana Pieczyńskiego, to może następna odsłona tego co przedstawiała osoba w sejmie podająca się za Matkę Boską? Mind control?

  1. Nie na temat, ale musze to skomentowac. Zywienie sposobem o ktorym mowi Ewa Bednarczyk Witoszek w powyzszym linku („Dieta Optymalna” Kwasniewskiego) jest bardzo wazne, gdyz poza poprawa zdrowia, zmienia rowniez sposob myslenia w kierunku wlasnie takim jak TAW prezentuje! Czlowiek z czasem staje sie taki jak:
   Heretyk 🙂

   1. Heretyku, ja tak jak Ty Twierdzę, że blog TAWa powinien istnieć i działać, tak więc TAWusiu kochany >3 chyba nie masz innego wyjścia 😀 jak tylko wyjść z „szafy” i odstrzelić nową rakietę „BUDZENIE” 😀 ja mogę już zapalić lont, przecież czujesz, że wszyscy za Tobą i całym towarzystwem z TAWiarenki tęsknią i to bardzo.
    Zachowam się jak małe dziecko. którym na zawsze zresztą pozostanę , i powiem 😀 ja pjosię, ja pjosię, ja pjosie, a dzieciom się nie odmawia, czyż nie tak „TAWiarniana BANDO ” 😀
    Powiem tak , jesteście wszyscy przekochani ❤
    Błogosławię Wam wszystkim, ja Wasza ISKRA.

 2. jedyne remedium na polactwo to ccalkowity zakaz religi powodującej obojetnosc na bliźniego i dbanie tylko o swoja rodzine i zwiększenie pensji 4 razy do godnego pulapu, pensje 4 razy większe przestepczosc spada do paru procent jak w stanach wśród białych gdzie prawie nie istnieje, wśród ciemnych i zoltych będzie zawsze wysoka bo to gmo geny roznej masci agresywnych kosmitow

 3. TAW ! Super że nadajesz :))
  PS. dla oszczędności czasu, moze znieś reczne moderacje ?
  a dodaj (o ile to mozliwe). opcje „zgłos komentarz”. A my bedziemy gdyby cos zgłaszac jakby wywrotowe cos zaistniało 🙂

  I do zobaczenia 🙂

  1. Nie nadaję. Zrobiłem wyjątek w ramach solidarności z panem Krzysztofem, który wykonuje wielką pracę dla pobudki świadomości Polaków.
   Atak na niego bardzo mnie poruszył, gdyż na małym fraktalu dobitnie i precyzyjnie ukazuje ważny proces ewolucyjny, który właśnie w Polsce się odbywa:
   przez dwa tysiące lat niczym niezagrożony egregor katolicki nagle zaczyna wpadać w ostrą panikę, katolicy czują, że grunt zaczyna osuwać im się spod nóg…

   1. Solidarność z Panem Krzysztofem każdy z nas odczuwa, ale takich ofiar, o ile wiem jest tysiące, tylko albo one napadu nieupowszechniają, albo ofiary są bardziej „religijnymi” od napastników (sic!), choć nie nastawiły drugiego policzka, ale dobrze się stanie, że Pan Krzysztof to zgłosi, bo zobaczymy reakcję wymiarów sprawiedliwości…

   2. TAEie, czy możesz się odnieść do 2 ostatnich wpisów na monitor-polski, czy lepiej to zostawić i nie zasilać?

   3. Wielokrotnie pisałem, że Watykan to ekspozytura gadów i Plejadian.

    Powiem tylko tyle: badajcie, co się znajduje pod Kaplicą Sykstyńską…

    W 2016 zapowiedziałem, że od 2017 rozpocznie się proces upadku wszystkich religii na naszej przepięknej planecie. W roku 2017 zostały złamane kody zabezpieczające Watykan, więc od 2018 roku będzie już tylko ostra jazda…
    Nie ma już takiej siły we Wszechświecie, która by powstrzymała pełne Ujawnienie, czyli Podniesienie Zasłony Niewiedzy, czyli Apokalipsę (gr. apokalypsis = podniesienie zasłony).

   4. Rok temu zostałem członkiem Stowarzyszeni Polska Laicka i odpowiem jakby ze środka.
    Bardzo współczuję Krzysztofowi bo to właśnie jego mądra postawa sprowokowała mnie do wstapienia. Byłem na 2 dotychczasowych zebraniach w Warszawie i poznałem wartościowych ludzi [z 2 osobami mam stały kontakt]. Bedąc i rozmawiając z innymi stwierdziłem że wiekszość z nich nie ma pojecia o tym co opowiada Krzysztof. Przyszli bo była okazja dowalić klerowi i rządowi. Zamiast prowadzić spotkania i prelekcje uświadamiające ludzi woleli przyłączać się do manifestacji KOD i Obywateli RP. Sami wiecie czym się wsławiają te organizacje. Każdy głos zdrowego rozsądku był ignorowany. Krzysztof z racji swoich obowiązków nie zajmował się organizacyjnymi sprawami. Prowadzi je [jeśli to tak można nazwać] Ela Malka. Wyglada to w ten sposób że sobie kompletnie nie radzi. Za to głos zabierają ci którzy uwielbiają zadymę. Kazdy głos rozsadku jest torpedowany i zdarza się ze są ludzie wykluczani za polemikę z oszołomami. Tak więc Stowarzyszenie Polska Laicka gotuje się we własnym szambie. Stało sie to przed czym ich przestrzegałem, ale nie byłem słuchany

   5. Bo z zahipnotyzowanymi Polakami Słowianami trzeba odrobinę delikatniej, a oni jadą ostro po bandzie 😀

    Poza tym do takich ruchów doczepia się zawsze agresywne lewactwo (którego oczywiście nie popieram).

   6. A ja wyczuwając w Panu Krzysztofie swoją Bratnią Duszę w zakresie jego wewnętrznej walki z najgorszą ze wszystkich korporacji, jaką jest kościół i wszystkie religie tego przepięknego świata, popieram Go w całej rozciągłości tego zabagnionego tematu i staję po jego prawej stronie z mieczem Temidy w ręce, ale bez opaski na oczach i wstępuję na barykady TEJ SŁUSZNEJ WOJNY.
    PRAWDA ZWYCIĘŻY, bo prawdą jest MIŁOŚĆ.

 4. Ta rezerwa naszej reakcji wynika z natłoku informacji, które wynajdujemy. Ten bufor to niejednokrotnie kwestia fizycznego przetrwania, by czuć się duchowo dobrze. Jak to się mówi „Co nagle, to po diable!”. Jeśli chodzi TAWie o Twój blog, ludzie się rozpierzchli w poszukiwaniach alternatywnych, a co świadczy o prawdzie, którą powiedziałeś kiedyś, że bodajże tylko z kilku/nastoma osobami (ale przy Twoim usatysfakcjonowaniu) udało Ci się nawiązać łączność serdeczną na poziomie duchowym. Z tematem poczekajmy, proszę! W/w natłok njusów powoduje u ludzi rozkojarzenia bez widocznych zdolności skupienia… Chaos zaczyna przeważać…

 5. Sława wam lachy i laszki. To przykre co se stało ale wy zjajetje jak ci z rxymskumi szumienicami😀tj krzyżami maja przeorane łby . zrobisz jak uwarzasz TAW .ale odwaliłeś kawał dobrej roboty z pobutka swiadomosci mlodych lachow i nie muwie tylko o sobie zaczełem muwić jestem lachem nosze słowianskie koszule ku zdziwieniu innych co mam na sobie😊 słowianie se budza i ty sie w to wlaczyłes każdy z nas tu se w to wlancza pomagajac innym solidaryzujac se z innymi jednoczac se damy rade odzyskać kraj od zdrajców SŁAWA NAM WSIM
  Nie traccie ducha zuchy pozdrawiam wsich ZDROWE SZCZESTIE HARMONIA
  Bo Bog SWIETOWIT tworzy każda dusze aby była Zdrowa I szczesliwa od nas wsich zalerzy jakiej polehii chcemy .
  CZUJ DUCH

 6. Nawet nie wiecie jak się mylicie co do Pana Pieczyńskiego. Chce Polski laickiej a to abberacja ponieważ w przyrodzie nie może istnieć społeczeństwo bez przewodniej religii czy ideologii. Natura nie znosi próżni. Stosowanie taniej lewackiej manipulacji patriota – katolik albo obrona terytorialna z pobiciem to po prostu szczyt dezinformacji.

  Nie został pobity przez ZOMO bo to był ich człowiek. Kiedyś go ceniłem pomimo, że pierdoli takie kocopały new age, że głowa boli. Coś tam wie ale wszystko pomieszał jak to New Age. Przestałem go cenić jak się skumplował z Kijowskim, Kodem i całym tym lewactwem.

  Ma obsesję na punkcie kościoła. Jest niczym jak fanatyk. Niczym się nie różni od religijnych oszołomów. Przyciąga KK swoim myśleniem. Im dłużej i mocniej walczy z KK tym bardziej go wzmacnia.

   1. ,,co wy macie z ta proznia ? proznia religijna jest w wielu krajach u czechow w stanach i wszystko cacy”

    A ja mam w dupie, mój Gmosiu, stany, czechy, ważność amerykańską, polską, rosyjską, azerberdżajską, afgańską, wenezuelską, australijską i rodzące się dopiero religie i wierzenia w plemieniu Tatamayaya w północnej Afryce.

    Wymiękam chwilami tą rozkminą nadinformacji.

    Jednego jestem pewna. Tego, co czuję.

    Jesteś mistrzem skrótowców. (,,dooobrze, wiem 🙂 )

    I choćbym …
    A po co to pierdzielenie?
    Nie oszukasz życia. Zostawiasz w kompie swój ślad, swoje małe, albo wielkie ja.

    Chcę ci to powiedzieć, nauczyłeś mnie widzenia rzeczywistości z perspektywy zupełnie innych filtrów postrzegania. Nie jestem absolwentem filologii, a raczej fizyki: twoje … hm, teorie stały się dla mnie zweryfikowaną(sorry) prawdą.

    I te ,,poziomy” dostępne dla ,,poziomów” 🙂 To się nie zżera i nie beka, to się czuje …

    Jeżeli można powiedzieć, że kogoś kocha się za coś, to ja kocham cię za to, że zaistniałeś w moim życiu, na którego bieg bardzo wpłynąłeś.

    I nie próbuj teraz 🙂 powiedzieć: ,,cicho, wiem ” 😀

    Miłego!

   2. cicho wiem -_-, ty odemnie a ja od ghrees i wielu innych taki byl koles albo kolesiowka na gazecie o niku coppermind juz sam nik swiadczy ze wie ze miedz przyspiesza myślenie prawie turbo, 300 zmielonych pestek dyni do jajecznicy z surowymi zoltkami dziala cuda, z toba mam fajne polaczenie ponadwymiarowe dokladnie nie wiem co to jest ale cos jest prawie jak z kazda dziewiatka, szkoda ze tak malo nas dziewiatek a z tymi 1kami 5kami 4kami 7kami 8kami jedt przesrane bo nic nie kapuja tylko bronia matrixa jak drzymala wozu pozdr ps daj maila jak chcesz w razie czego jakby taw znowu zniknal – _-

  1. ,, Przestałem go cenić jak się skumplował z Kijowskim, Kodem i całym tym lewactwem.”

   A to ci dopiero nowinka! Oczywiście mam na myśli ,,kumpelstwo” Krzysztofa Pieczyńskiego z kodowym towarzystwem. Nie wiedziałam. Oczywiście każdy ma prawo podążać gdzie chce; na prawo, na lewo lub prosto, ale sprzyjać targowicy dla samej rozpierduchy państwa, to trochę nieładnie.

   Zgadzam się z tobą, Roni, w 100%, że społeczeństwo – jak każda materialno duchowa struktura człowiecza – potrzebuje dla realizacji swej duchowej sfery, wierzeń i wiedzy, które będą zapełniać te sferę i pozwalać jej żyć, przejawiać się.

   Kwestią jest jakie wartości przekazuje religia; czy ciemnogród, czy raczej będzie potrafiła w elastyczny sposób korespondować z naukowo analityczną percepcją współczesnego człowieka.

   No właśnie, jakie?

   Stawanie coraz większym okrakiem między dogmatami religijnymi, a teorią i faktem naukowym powoduje wyzbywanie się wierzeń religijnych na rzecz laikatu.
   A ten ostatni też jest dyskomfortem, ponieważ człowiek nigdy nie wyzbędzie się dwóch rzeczy: pierwsza poszukiwanie Uniwersum, Wyższej Inteligencji, a druga to totalne lenistwo własne w tych poszukiwaniach.

   Religia i ideologia zapodane do wierzeń to nic innego jak odpowiedzi na to lenistwo, które pieczołowicie wypełniają systemowi kontrolerzy, usłużnie, z szelmowską gębą podając na tacy ,,kolorowe” sidła, wnyki i kajdanki.

   1. Religia mnie nie obchodzi. Ja po swojemu sobie tłumaczę: RE- kontynuacja; – LIGIA – od gr. „logos” (rozum), czyli stawianie tylko na rozum, tj. sztuczne (wymyślone sobie) stworzenie zasad w celu rozprzestrzenienia i opanowania świata. Co innego z wiarą. WIA – od „wiadomy” (świadomy), – RA – według mnie od (kiedyś) „raby” = pstry (też o określeniu błyskawic, np białorus. „rabinowa noc” o intensywnej burzy). To oznacza ŚWIADOMOŚĆ NATURY I KONTAKT Z NIĄ. I nie ma to nic wspólnego z rodzimowierstwem, które jest formą wczesnej religii.

   2. obecna nauka i religia bajkowo ociepla zimny niebezpieczny kosmiczny świat hollywood także ukrywa prawdę o szarakach przedstawiajac ich jako dobrotliwe pierdoly np spielberg a naszych zeusowych na szybko napisanymi mitologiami degraduje sie do seksoholikow durni i agresorow

  2. Roni7, wiesz jak to jest i bywa, „na dwoje Babka wróżyła” i to co się świeci, nie zawsze jest złotem, a to czym każą ci słodzić, podobne jest do soli, i tak po prawdzie nigdy do końca nie wiemy, kto jest kim i co w nim siedzi, tak więc zawsze pozostaje nam obserwacja i księgowa 😀 analiza wszystkiego, bez zbędnych emocji.

   1. ,, obecna nauka i religia bajkowo ociepla zimny niebezpieczny kosmiczny świat … ”

    Pięknie powiedziane.
    Oddalam się od Ziemi (w myślach kosmicznego człowieczego programu) o jedną tylko jednostkę kosmiczną – 150 mln km i patrzę na te nasze rozkminy…
    I zadaję sobie pytanie: do jakiej odległości od Ziemi mam siedzieć na wiadrze i srać z lękiem z powodu tego, co dzieje się na jednej z dziesięciu miliardów planet w Drodze Mlecznej, a po przekroczeniu jakiej odległości od Ziemi te wszystkie bzdety, które się tu dzieją mają jakikolwiek wpływ na istnienie, kosmiczną równowagę Wszechbytu?

    Po takim sraniu na wiadrze (jak moja babcia w czasie burzy) dochodzę do wniosku, że my tu, ziemskie pędraki, rozdmuchaliśmy swoje jestestwo do granic bycia bogami.

    Po co? Aby w zimnym i niebezpiecznym Kosmosie stworzyć sobie mentalnie ciepełko i dopasować do niego cały Wszechświat.
    Swoim móżdżkiem pędraka nazwać wszystko i swoją prymitywną percepcją kazać istnieć Galaktyce z milionami planet podług mózgu pędraka.

    I co z tego, jak sąsiad skur….syn wczoraj podłożył nam następną świnię…? (to oczywiście przenośnia)

    Wiesz, Gmosiu, co w tym wszystkim jest PÓKI CO ważne?
    Że 300 ziaren dyni sproszkowane w jajecznicy czyni cuda… 🙂

    Dziewiątki to dziewiątki 🙂
    Widzą nie słowa, nie zdania, ale ich klimat i na to reagują jak na zwykłe słowa, bo czytają pomiędzy.

    Pozdrowienia POLArniaKU! -_- 🙂

   2. to nie tak ze jestesmy tu przypadkowo bez celu i palimy ognisko w zimnym kosmosie, jesteśmy makrofagami ciala ziemskiego naszym zadaniem jest zwalczanie rakowych zymongoloarabskich pasozydow udajacych zdrowe komorki ziemi, sasiada swinskiego mozesz zlikwidowc raz go pradem mentalnie wyobraz sobie ze razisz mu mozg albo serce ja dwoch tak zalatwilem o ktorych wiem jeden rak drugiego nastraszylem zdrowotnie ze zbzikowal, 9ki rozumieja sie bez słów to fakt, ci co widza numerki np 11 11 22 22 i inne takue same maja wysylane kody od zeusowych do przypomnienia sobie swojej wiedzy i jej stosowania i rozpowszechniania wg ghrees

   3. To jest czarna magia.
    Polacy RODacy Słowianie, nie idźcie tą drogą!
    To ma straszliwe skutki „karmiczne”.
    Słowianie nie stosowali czarnej magii.
    Ta plaga przyszła do Słowian z Atlantydy – i trwa niestety do dzisiaj.

   4. Panie gmozabija, piszesz Pan pierdoły jak nawiedzony szarak księżycowy, wolno Ci to może pisać, ale już czynić tak jak to opisujesz, to naśladujesz tych żydomasonów, co tak czynią.
    I straszno i smiszno i nie chce się żyć w takim świecie, jaki Pan propagujesz.

   5. a jak myslisz czuja sie nasi bracia i siostry wiezione w ksiezycu? a jak 1000ce naszych porwanych z trauma i bezsennoscia zakwalifikowanych jako psychicznych z bogata wyobraznia? to jest wojna i albo walczymy albo na strusia przechodzimy inkarnacje

 7. Witam Wszystkich ! Co za niespodziana niespodzianka TAW ,kiedy otrzymalem emaila z powiadomieniem, ze cud nastapil na Twej stronie.Mozna rzec ,ze zmartwychwstales !Zastanawiam sie jednak na jak dlugo?

  Uswiadomilem sobie jednak ,ktoregos razu, iz pan Pieczynski ma sluszny cel ale faktycznie osobnicy z ktorymi sie brata daja do myslenia.Wiele razy zastanawialem sie czy Jego otwarta walka z KK jest autentyczna czy tez taka na zamowienie jakiejs agentury ,ktora jednoczesnie jest w stanie Jego ochraniac w sensie fizycznym i wogole egzystencjonalnym. Wiem jedno ,ze otwarta wojna z KK poki co na tym etapie dla przecietnego zjadacza chleba konczy sie zejscem fizycznym wzglednie problemami egzystencjonalnymi. Z doswiadczenia wiem tez ,ze macki KK sa dlugie i siegaja rzadow,administracji i nawet moga skonczyc sie nekaniem nie tylko wojujacego z KK ale i jego rodziny.

  Zastanawiam sie jak to mozliwe ,ze facet od kilku lat otwarcie pluje KKowcom w oczy i ciagle chodzi po ziemi.Byc moze jest dla nich nie grozny samym gadaniem a moze gada ,bo tak jemu pisza scenariusz.Nie widze tez w jego przemowieniach ,zadnego planu B dla Polakow, zadnego odniesienia do histori Slowian i przeskoku Polakow z watykanskiej zarazy na wierzenia i styl zycia naszych przedkatolickich przodkow. Nie widzialem jeszcze na zadnym szklanym ekranie,zadnego aktora i osoby ,ktora jednoznacznie agitowala by w kierunku arianizmu czy wspomnial o Wedach i stosowaniu sie do nich. Nie mysle tez ,iz na tym etapie nagabywanie Polakow do wystapienia przeciw KK przyniesie efekt ,gdyz poki co ,narod jest niedoedukowany,zindoktrynowany i nie przygotowany co do przeskoku mentalnego z katolickiej okupacji na inne mozliwosci.

  Oczywiscie to wszystko w przyszlosci sie umagluje w jakies koleiny nastepnej wiary,stylu zycia ale nie z tym obecnym spoleczenstwem i ich mentalnoscia na poziomie aparthaidu chrzescijansko -konsumpcyjnego a stworzonego przez posoborowa korporacje we watykanie i zachodnia cywilizacje opartej na prawie rzymskim.
  Poki co nawolywania Pieczynskiego to takie rzucanie grochem o sciane z betonu ale wyrwy jeszcze nie bedzie z tego.Polacy musza zrozumiec jak Watykanski korporacjonizm skonstruowal patologie wiary w JEDYNEGO.

  Gdzie jakis plan o edukacji i zyciu we wolnosci duchowej o party na prawdzie o Wedach i Lechitach? Tego nie puszcza jeszcze na szklanym ekranie ale moze za nastepnego pokolenia .Poki co pokolenie uzaleznionych kato-depresantow jadacych na hipnozie panstwa wyznaniowego umacnia sie tak jak rzad Morawieckiego pod protektoratem superwizjerow z bliskiego wschodu oraz watykanskiego matecznika w episkopacie . Tu musi nastapic pierdolniecie ,ktore zamanifestuje w umyslalach nie tylko zniewolonych Polakow ale i bialych Europejczykow w tym Rosjan ,inaczej owe panstwo wyznaniowe ze sasiednimi think-tankami ,przyszykuje nam slowianom strefe zgniotu po ktorej sie skurczymy. Pan Pieczynski jesli jest autentyczny powinien zalozyc partie Slowian ,opracowac plan edukacji o Lechitach i na fundamentach tego KK sam wyparuje . Poki co jak zawsze wszystko od dupy strony. SLAVA Bracia i Siostry.!

  „Jeżeli dwie grupy rodaków poszczuje się przeciwko sobie, to członkom każdej z nich może wydawać się, że NA PEWNO mają rację i będą walczyć za swoje prawdy nie zważajac na straty.

  – i z tego często korzystają siły antypolskie.Problemem jest jeszcze wyjątkowa IDEOWOŚĆ i ZDOLNOŚĆ DO POŚWIĘCEŃ Polaków, co może dawac fatalne skutki.”

  „podobieństwo sytuacji z 1195 roku, do tej w 2017
  – wtedy to Zachodni system feudalny szczuł ludzi (Polaków i Słowian) na siebie

  – dzisiaj to Zachodni system bankowo-korporacyjny szczuje ludzi (Polaków i Słowian) na siebie,jak to robi?

  – poprzez propagowanie ideologii głoszącej wyższość wyscigu szczurów, walki klas, walki narodów, ewolucyjnej walki o przeżycie i dominację w miejsce ideologii powszechnej Wolności, Demokracji, Braterstwa i Współpracy
  – poprzez propagandę rozdwajającą społeczeństwo na jakieś dwie części – nieważne jakie, na przykład na „liberałów i tradycjonalistów”, albo na PO i PIS oraz jeszcze dodatkowo KOD, RAZEM, PSL itd.
  – inne sztuczne podziały w społeczeństwie: stosunek do aborcji, praw mniejszosci seksualnych, ideologii gender itd.
  – dzisiejszy rozdział na „liberałów i tradycjonalistów” niczym się nie różni od tego na przełomie XII i XIII wieku, bo Mieszko Stary pełnił rolę tradycjonalisty, a panowie Krakowa byli liberałami (lub odwrotnie)
  – powód nie jest dla Zachodu ważny, wazne jest, żeby się Polacy bili i tracili siły ”

  http://slowianieiukrytahistoriapolski.pl/historia_polski/wazne_zdarzenia_w_historii_polski/bitwa_nad_mozgawa/index,pl.html

  1. kato-depresantow jadacych na hipnozie panstwa wyznaniowego, dobre, będę tego uzywal, nie wiem czy ten podzial pis po jest na pol, chyba POwczyki raczej wymierają, do końca roku jak wyjda poza 10 procent to będzie ich sukces

   1. mysle ze kazda partia jest od zamulania lepetyny Polakom, robic zamet, krasc w miedzyczasie, pozniej jedni rozliczaja drugich, aby napchac kasy w komisjach, a na koniec nazrec sie w restaurante osmiorniczek za kase Kowalskiego.. tymczasem KKowcy robia tez swoje. Wydaje mi sie, ze dzis Izrael=USA=Watykan taki tercet egzotyczny w jednym.

 8. Egregor katolicki zaczyna się sypać- to cwane lisy, będą chcieli utrzymać się na fali, czy Ojciec Rydzyk to czuje i dlatego popiera Panią Justynę Sochę i to mocno! Właśnie trwa na NTV debata na temat szczepionek! Pan Zięba właśnie postawił takie pytanie- w związku z tym, iż cały czas pisze w różnej formie do TRWAM:
  CZY OJCIEC RYDZYK SKONTAKTUJE SIE Z NIM?!

  A tak patrząc po tym co się u mnie dzieje w kk: trwa totalny rozpad, doszło do przepychanek rady kościelnej z księdzem!Rada się rozsypała, a ksiądz w trybie pilnym zostaje odwołany! kk próbuje jeszcze zadziałać i zatrzymać owieczki w kościele poprzez ekspresową wymianę księdza z dniem 1 lutego! Rada kościelna ( w tym radny i drugi radny, a zarazem sołtys w jednej osobie)zawsze z księdzem mieli się świetnie- razem rozgrywali wybory, więc cała ta sytuacja jest mocno zaskakująca!

  1. hipnoza koscielna juz nie dziala tak dobrze w wawce np robia kosciol uliczny czyli lapanki z nowoczesnym gitarzeniem i spiewami zeby modzierz nawracac c na dawanie na tace

 9. Witaj Tawie! Witajcie! Czulam, ze nie wytrzymasz, ze odpoczniesz 2-3 miesiace i…. wrocisz. Otwieram dzisiaj bloga. A tu niespodzianka! TAW wrocil w styczniu. Nie dziwie sie, tyle rzeczy sie dzieje….

 10. Nazwa stowarzyszenia „Polska laicka” jest beznadziejna i ma złą energetykę wg mnie i stąd gotują się we własnym szambie. Co znaczy laicka? Znaczy bezwyznaniowa, bezreligijna. A co to dla przeciętnego Kowalskiego oznacza? Skoro bezreligijna to bezbożna, a więc lewacka, marksistowska, ateistyczna. I dlatego nikt kto wierzy w Boga tam nie dołączy. Nazwa przyciąga więc ateistycznych przeciwników religii i wiary w Boga w ogóle, czyli przyciąga sodomitów. Dlatego ja do tego się włączać nie będę. Współczuję panu Krzysztofowi że go pobito, ale radzę mu żeby przystopował z tymi atakami na kościół. Ludzie wiąż są zbyt uśpieni, aby zrozumieć o co mu chodzi. Dla większości katolików jest heretykiem, fanatykiem, zdrajcą którego trzeba zniszczyć. Na jego niekorzyść działa to, że nie krytykuje w równym stopniu islamu, który jest dużo gorszym szambem niż katolicyzm. Przez to jest dla znacznej części ludzi niewiarygodny.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s