325 myśli w temacie “Wgrywy senne

 1. ”NAC NYSE i IEG stworzyły instrument i wystawiają na sprzedaż całą przyrodę.
  Innymi słowy, NAC nie tylko pozwolą, aby ekosystemy stały się aktywami finansowymi, ale także prawa do „usług ekosystemowych” lub korzyści, jakie ludzie czerpią z natury. To wszystko obejmuje produkcję żywności, turystykę, czystą wodę, bioróżnorodność, zapylanie, sekwestrację dwutlenku węgla i wiele innych. IEG współpracuje z rządem Kostaryki, po to aby przetestować działanie NAC w tym kraju. Minister środowiska i energii Kostaryki, Andrea Meza Murillo, stwierdziła, że projekt pilotażowy z IEG „pogłębi analizę ekonomiczną nadania przyrodzie jej wartości ekonomicznej, a także będzie kontynuował mobilizację przepływów finansowych na rzecz jej ochrony”.

  https://wicipolskie.pl/2021/12/29/przejecie-natury-przez-wall-street-poprzez-wprowadzenie-nowej-klasy-aktywow/

  1. Droga RiS .
   Mówiąc jednym słowem.
   Przejmują Planetę – Ziemię -Gaję. j. wyżej w zapodanym wici.

   Oczywiste było, ale widzę, że nie interesuje nikogo.

   Wszystko – każdy gest i każde podstępne słowo wypowiedziane przez
   sprzedawczyków jest Zrozumiane przeze Mnie.

   Szkoda, że tak niewielu..

   Nikt już nie pamięta, jak drzewiej się żyło.

   Żadna szkoła ani szko….lenie nie da Nam WEDY.

   Życie da kopa w dupę raz i drugi to doświadczą
   ale po ratunek będzie za póżno..

   Ten Świat kręci się niejeden Raz !

   Zapodają info że celowo ciężarówki są ściągane do OTTAwy
   żeby zablokować dostawy i wywołać głód..

   Moim zdaniem jeżeli coś takiego to ony jakby przy okazji
   zablokują dostawy…

   w 70-80 – tych latach też takie blokady robili w Polsce.
   Taka Socjotechnika.

   Droga RiS dzięki .Zdrawiam ❤️❤️❤️

   .https://www.youtube.com/watch?v=WX_rA0pIIBo

   Moje ulubione na tę porę Roku.

   1. Aż mi łza się zakręciła w oku jak przeczytałam wiadomość od Ciebie . Dziękuję za zrozumienie Kochana Siostrzyczko❤️

    Tak chcą zrobić z kierowców „terrory. tów” . Mogę dodać tylko od siebie, że jak w kwietniu 2020 brakowało w całych niemaszkach w sklepach papieru. My też osobiście mieliśmy problem, żeby kupić a byliśmy ponad 7 tygodni w trasie, jakoś nam się cudem udawało albo od spedytorki dostać 2 rolki albo jakiś kolega dał nam rolkę. Ale papier cały czas był w ogromnych halach w pewnym mieście. Jakie było nasze zdziwienie jak przyjechaliśmy na załadunek raz po taki papier. To tu w sklepach pustki a oni mają- cały czas mieli.
    To jest zagranie jak z jedzeniem w Polsce, które było pod Łodzią przechowywane w halach w latach 80-to info już bezpośrednio wiem od nieżyjącego już wujka milicjanta. Ludzie mieli za zadanie stać w kolejce no i stali.
    Teraz już Im się tak nie uda. Teraz jest czas prawdy na Ziemi. Przyszedł wiatr zmian. Zmian na lepsze. Dziękuję za to że Jesteś 🙏.

    .https://youtu.be/xntxoEFsqfU

 2. Justynko 👩‍❤️‍💋‍👩 czuje Twój ciężar wiedzy jaką nosisz na swoich plecach. Proszę na wstępie abyś przyjęła moje słowa ze zrozumieniem. Posłuchaj swojego serca co chce Ci powiedzieć moje. W 8 klasie zmieniłam szkołę dziecko ze wsi przeprowadziło się do dużego miasta. W szkole o dziwo poziom nauczania był trochę niższy niż na wsi, przy najmniej w szkole do której ja trafiłam. Była pewna jedna nauczycielka, która wymagała więcej. Dzieciaki za Nią nie przepadały a ja Ją od razu polubiłam właśnie za to, że wymagała. Uczyła nas dwóch przedmiotów. Strach uczniów przed lekcjami u Niej był ogromny. Ja się Jej nigdy nie bałam potrafiłam dostrzec Jej uśmiech i dobre oczy. Na czwórkę trzeba było się napracować na 5 umiała tylko – Ona- tak powtarzała 🙂. Nie oceny są jednak ważne. Nigdy nie zapomnę jak na lekcji wypowiedziała bardzo zmęczonym głosem, że w Polsce 90 procent ludzi nie rozumie pogody. Ludzie nie wiedzą co to niż, wyż, równoleżniki o innych nie wspominając. Po chwili zaczęła wchodzić w swój rytm i zmęczenie zmieniło się w zdenerwowanie. „Nie rozumieją pogody to jak mają zrozumieć wiadomości?!”… i pół godziny zleciało. Wysłuchiwaliśmy ją w milczeniu, niektórzy w strachu bo i tak „kosy” się bali. Będąc już w liceum w 2 klasie dowiedziałam się od młodszego kuzyna, który był Jej wychowankiem, że Jego wychowawczyni odebrała sobie życie. Przyszedł wtedy do Nas do domu i mówi, że Jest pogrzeb. Jedni mówili, że była alkoholiczką drudzy, że przez Męża. Byłam zdruzgotana. Nie wiem jaki był powód tak straszliwej decyzji jaką podjęła. Jedno dziś wiem napewno. Za dużo wiedzy trudno jest unieść i dźwigać w końcu nas ta wiedza pokona jak nie będzie równowagi. Wiem, że chcesz dobrze, wiem, że dla Ciebie dużo rzeczy jest prostsze do zrozumienia, ale wiedz Kochana, że ludzie najzwyczajniej w świecie nie wedą. Dla jednych karty są odkryte dla drugich zakryte. To że Kalinka czy Teściowa wyrzuciłaby tv dużo by nie dało. Nie dało by bo Mąż Kalinki czy Teść musiałby tego chcieć. Jeszcze nie czas dla Nich. Krok po kroku a się dowiedzą. Nie przeskoczą 3 klas na raz. Krok po kroku stopień po stopniu. Potocznym językiem teraz napiszę – A żeby klasa była zdana to musi być zaliczona w całości ze wszystkich „przedmiotów”. Nie dziwię się, że ktoś się boi, ma prawo. Nie dziwię się, że nie umie albo że jest leniwy ma prawo być tym kim chce. Nie wszyscy muszą być artystami, naukowcami czy wykwalifikowanymi robotnikami. Może żyje tylko po to żeby uśmiechnąć się do jednej jedynej osoby w momencie kiedy mam się uśmiechnąć a potem umrę? Tego nie wiem. W razie co się uśmiecham 😁. Wszystkiego dobrego dla Ciebie Droga Justynko, dla Twoich bliskich i Twoich zwierzątek❤️ Cieszmy się życiem nikt nie obiecał nam jutra. Wykorzystajmy każdą chwilą najlepiej jak potrafimy na dany moment. Może nie Twój gust muzyczny, ale dziś słyszałam w radiu, lubię i się dzielę.

  .https://youtu.be/1lWJXDG2i0A

 3. Cytat na dziś :

  „Pegasus by się uśmiał…
  nie, on rży od dawna,
  a stajnia z kartonu już się sypie”.

   1. Patrzę na to wszystko wokół i myślę: takiej parodii jeszcze nie było. Myślę też i o tym: czy manify i protesty to czasem nie jest obrona matrixa? Dziś na mnie spłynęło.

   2. „Patrzę na to wszystko wokół i myślę: takiej parodii jeszcze nie było. Myślę też i o tym: czy manify i protesty to czasem nie jest obrona matrixa? Dziś na mnie spłynęło”.

    Też takie miałem myśli swego czasu. Być może tak jest Przyjacielu, ale i tak uważam, że lepiej być szczerym w tym wszystkim. Kto czuje protesty, niech to robi, a kto czuje inaczej, to też spoko. Być może to intencja jest ważna? Fenomenalne było Twoje wystąpienie. Szacunek. Samych Serdeczności Ci Życzę, Radek

   3. Odnośnie manif.

    Wg mnie, etap protestów mamy już za sobą. Każdy kto odczuwa sprzeciw wobec systemu, tak na chłopski rozum, gdyby rozpoczął realną zmianę od siebie, to może już dziś nie byłoby chętnych, by rządzić tym Krajem…

    Dopóki nie zaprowadzimy we własnych sercach, na własnych podwórkach, przynajmniej na początku, jako takiego porządku, to nawet 30-milionowe protesty niczego nie zmienią.

    Nam potrzebny jest prawdziwy, oddolny, inteligentny ruch oporu.
    Szkoda energii na protesty.

    Możemy więcej 💪
    My POTRAFIMY znacznie więcej 💪

   4. Dziewanno 💏🌹 to samo od lat głoszę i piszę, że nie da się posprzątać Świata, jeśli nasze WNĘTRZE-SERCE JEST BRUDNE.

    KAŻDY MA NA ZEWNĄTRZ TAKI ŚWIAT I ŻYCIE, JAKIE JEST JEGO WNĘTRZE-SERCE.

 4. Mam bardzo realistyczne sny ostatnimi czasy. Idzie NOWE!. Naprawdę. Większość nadal ślepa, ale jestem spokojny jak nigdy dotąd. Ciekawe to, bo świat zwariował i żyje swoim absurdem kowidowo-szczepionkowo-wojennym. Nigdy nie czułem się spokojniejszy. Pozdro!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s