262 myśli w temacie “Rola oddechu

 1. „Widzę, że głowa Kościoła zamierza zadbać o interesy owiec, tworząc radę z wilków. Coś poszło bardzo nie tak…” – Roman Kluska.

  O współpracy komunisty Franciszka, mieniącego się papieżem, z gadami rządzącymi światem, o resecie ekonomicznym i nie tylko pisze Zbigniew Lipiński.

  https://myslpolska.info/2021/02/28/przeszlosc-swiata-dlon-nasza-zmiata-2/

  „Jeden z najbardziej znanych polskich inwestorów promujących koncepcję Wielkiego Resetu utrzymuje, iż mają one zostać zrealizowane poprzez masowy druk pieniądza czy podwyżkę podatków, wprowadzenie dochodu podstawowego i uruchomienie wielkich programów rządowych, co uzależni osoby fizyczne i prawne od władzy” – pisze pan Zbyszek.

 2. Dobranoc czas na lot w drugim obszarze 🙂
  może teraz się uda bo od tej grypki jakieś ciemności nastały 😉

  1. A ja przesyłam wam wszystkim komentującym i tym tylko czytającym z głębi mojego serca moc mojej radosnej Energii Dobra, błogości i radości, która rozpiera moje Serce.

   Nie umiem tego opisać, ani nazwać, co się dzieje i skąd do mnie napływa, ale mam ochotę uściskać i przytulić każdą z Was Iskiekę Źródła.

   U-LASZKO, wiem i czuję, że masz podobnie.
   Dziękuję 💏💓

 3. Kiedyś już o tym pisałam ale teraz objawy są tak WIELKIE że naprawdę nie wiem jak to interpretować…Od dawien dawna miałam bardzo wyczulony wech, ale teraz to już jestem na poziomie bólu zapachowego. Wszystkie zapachy czuje z bardzo dużej odległości i bardzo wyraźnie… potrafię z 2giego końca korytarza wyczuć proszek do prania. Nie mogę być w pokoju gdzie stoi kwiatek bo jego zapach mi swidruje nos. Wszystkie zapachy dosłownie mnie bombarduja. JAK TO INTERPRETOWAC?

  Do tego zauważyłam że pogarsza mi się wzrok… Niby logiczne że jak jeden zmysł się pogarsza to drugi wyostrza ale u mnie to jakieś takie spektakularne jest.

 4. A ja dziś rano wstałam z czerwonym okiem i silnym rwącym bólem 🤦‍♀️ Tylko nie okulista 😰

  1. Aniu u nasady małego palca dłoni paznokciem uciskaj przez kilka minut, zapomniałam nazwiska tego Chińczyka z rosyjskiego kanału, on tam pokazuje co i jak w.z. z oczami m,in.

   1. O uciskaniu opuszki małego palca przed snem pisał też Michał Tombak w swojej książce „Jak żyć długo i zdrowo”.

    z mojego notatnika:

    Białka oczu, żeby były białe i czyste, a oczy miały aksamitny blask, należy codziennie pić 50g soku z korzenia pietruszki oraz masować przed snem małe palce obu naszych rąk .

    Na likwidację zmarszczek przy okazji ☺

    100g korzenia pietruszki posikanej zalać wrzątkiem i gotować 15 min. Odcedzić, ostudzić i dodać łyżkę soku z cytryny. Odstawić w ciemne miejsce. Zmywać twarz rano i wieczorem.

    To samo można zrobić z natki pietruszki. Pęczek natki gotować w 0,5 l wody 30 min. Odcedzić, ostudzić, dodać łyżkę soku z cytryny. Odstawić w ciemne miejsce na 2 dni. Nacierać twarz i nie zmywać.

    Oj muszę wrócić do tych miłych czynności

   2. Iw dziękuję bardzo. Jest już lepiej, nie boli, ale nadal się czerwieni. Chińczyka nie kojarzę, ale muszę poszukać. Ten ucisk skojarzył mi się z refleksologią, chyba o to chodzi

 5. Z bloga tamar102. Z dzisiaj, tj. 27.03.2021

  „Anonimy huczą od informacji, że gigantyczny kontenerowiec Evergreen blokujący Kanał Sueski jest pełen dzieci będących przedmiotem handlu.

  Ujawnienie tego łamiącego serce „ładunku” może być strzałem, który usłyszy cały świat – pierwszym domino, które upadnie w ostatecznym zniszczeniu [D]eep [S]tate. Przypominam, że kryptonim Secret Service [H]illary [C]linton to EVERGREEN.”

   1. Ale tu nie ma Hanny. Tu jest o utracie przez Polskę suwerennosci.

   2. Mam wątpliwości, czy to tu zamieścić, bo materiał mocny, choć już sprzed kilku miesięcy.

    Gracjana prowadzi regresję pod hipnozą z Weroniką. Chodzi o uwolnienie dzieci z wiadomo czego. Dowiedziałam się o tym materiale oglądając wywiad na kanale Andiego Choińskiego z w/w osobami.
    Weronika w hipnozie była w kilku miejscach, z których żołnierze i „białe istoty” uwolniły dzieci, jedynym miejscem w którym to się nie udało ma być Watykan…

    .https://www.youtube.com/watch?v=2ybnLUef0-8

    TAWie nie wiem czy to, o czym mowa w regresji jest w ogóle możliwe, dlatego pozostawiam Tobie i Twojemu czujowi decyzję, czy ten film umieścić na Blogu. Ja wiem zbyt mało, żeby wiarygodność ocenić.

    Może już ktoś na blogu zamieszczał, a mnie umknęło. Ale jeśli nie i jeśli to prawda, to ostrzegam, mocne.

    Pozdrawiam bardzo.

  1. Regresji o dzieciach słuchałam, ale to stary materiał jeszcze z zeszłego roku i był tu przeze mnie umieszczony, chyba, że to coś nowego. Do samych regresji nic nie mam ale po tym, jak wysłuchałam opowieści samej Gracjany o jej życiu i niepochlebnych opinii osób, które bezpośrednio miały z nią kontakt to mam mieszane uczucia związane z nią samą.

   1. Dzien dobry!Ot mala ciekawostka Onet pisze:Statek ktory zablokowal Kanal Sueski wczesniej”narysowal”gigantycznego penisa na wodzie.U mnie odnowa zima,kurcze,a wczoraj szalalam na bosaka z motyka.Dobrego dnia kochani.

   2. Tak Iw, to jest stary materiał. Ciągle go ktoś gdzieś publikuje jako nowe wiadomości. Ja mam nawet bardzo mieszane uczucia. Stałe wypływa na fali jakaś nowa nawiedzona osoba, czarnowidz, wszystkowiedzący i hier wie kto jeszcze. Dzięki plandemii takie osoby mają co robić. Mogłyby chociaż mówić PraVedę.

   3. Anamiko mam pytanie i prośbę związaną z tym materiałem o uwolnieniu dzieci. Weronika podała na nim 4 miejsca na świecie w których dzieci miały być uwolnione. Jednym z nich były Indie. Gdybyś miała ochotę i czas mogłabyś popatrzeć w indyjskich informacjach, czy w czasie koniec kwietnia, początek maja były tam jakieś większe manewry, działania wojskowe przeprowadzane. Bardzo byłabym Ci wdzięczna. Ale jeśli nie masz ochoty, to nie ma sprawy.

    🙂

   4. Na granicy z Chinami i z Pakistanem, ciągle coś się dzieje. W Kaszmirze codziennie gdzieś wybucha jakąś bomba i wojsko jest w akcji. Poszukam, czy było coś spektakularnego w tym czasie.

   5. Do Uli Laszki.
    Nie znalazłam żadnych informacji w sprawie odnalezionych dzieci w jakiejś akcji wojskowej.
    W Indiach co 8 minut przepada jakieś dziecko.
    Czasem pojawiają się informacje, że z zaginionych dzieci, jakieś zostały odnalezione.
    Jak napisałam w poprzednim poście, w Indiach w pewnych regionach jest dużo akcji wojskowych. O wielu w ogóle się nie informuje publiki.

   6. Natomiast wiadomość o czerwonych butach – mocna – i nie jest to materiał od Hanny bezpośrednio a świadectwo „Kevina samego w domu” -tego nie wiedziałam, dlatego taka moda swego czasu na czerwone buty u mężczyzn, pewnie większość nie wiedziała skąd się wzięła ale elity i owszem! A swoja drogą – DLACZEGO – papież miał takie buty???

   7. Tak Iw, to stary materiał, ja też nie umiałam do tej pory oglądać Gracjany, nie trafiało to do mnie. Ten materiał pooglądałam jedynie dlatego, że usłyszałam rozmowę o nim, na „spotkaniu” z uczestnikami. Po pro stu ta dziewczyna powiedziała, że ta regresja o uwalnianiu dzieci była dla niej najcięższa. Co mi się nie spodobało, to gdy zapytano Weronikę o czakry i ona zaczęła mówić, że w tych swoich podróżach nie spotkała się z czymś takim jak czakry, Gracjana od razu wskoczyła i zaczęła o czakrach opowiadać. Nie pozwoliła Weronice, która i tak miała problem z odpowiadaniem na pytania, nie umiała ubrać tego co czuje w słowa, na wypowiedź. Dlatego zainteresował mnie to i chiałam się z materiałem zapoznać. Posłuchałam tego materiału w piątek, i zaczęło mi się kojarzyć z doniesieniami z wiosny 2020, Szpital polowy w NY, wojskowy statek medyczny u wybrzeży NY, dlatego zaczęłam szukać informacji i znalazłam to co wstawiłam do góry. Zadziwiające, że dokładnie 4 dni po regresji te miejsca zaczęto zwijać. Nie chcę tu oceniać ani Gracjany, ani jej materiałów, choć wydają mi się niewiarygodne, ale jest tyle rzeczy o których nie wiemy, że już nic mnie nie zadziwia.

   8. „swoja drogą – DLACZEGO – papież miał takie buty???”

    Czerwone buty u papieży i cesarzy wzięły się z Bizancjum. Były symbolem honorowej, wysokiej pozycji władcy. Tylko oni mogli nosić czerwone buty.

  2. Coś tak czułem, że nie bez powodu ten statek utknął. Tylko, że on już tam jest jakiś czas. W dodatku Kanał Sueski jest na terenie Egiptu. Kto miałby ujawnić ten przekręt? W tym kontekście niczego nie czuję, co najwyżej, że gospodarce chcą trochę przywalić.

   1. Szmuglowane dzieci wciąż gdzieś są odkrywane. Czy tam też są? Czy tam były? Wszędzie panuje taki porządek jak w dooopie po zapustach, że na pierwszy rzut oka i ucha trudno rozkąsic, co jest grane. Ale powoli, powoli, dochodzimy do jasności w całej jaskrawości.

 6. „Szmuglowane dzieci wciąż gdzieś są odkrywane. Czy tam też są? Czy tam były? Wszędzie panuje taki porządek jak w dooopie po zapustach, że na pierwszy rzut oka i ucha trudno rozkąsic, co jest grane. Ale powoli, powoli, dochodzimy do jasności w całej jaskrawości. ”

  Właśnie, Anamiko. Mnie już niektóre tematy zmęczyły, bo od kilku lat, właściwie ciągle to samo było wałkowane, czy to o Trumpie, czy wielkim ujawnieniu kosmicznym, Watykanie itd. Nic osobiście do Hanny nie mam, ale już dawno przestałem oglądać jej filmy. W ostatnich dwóch miesiącach, zauważyłem, że im więcej oglądałem swojego ulubieńca, Gracjana z TwojaNowaŚwiadomość (bardzo lubię tego Gościa i uważam, że robi Piękną robotę), a nawet Monikę Rajską, do której również mam Serdeczne uczucia (i wcale nie chodzi o Jej Rajskie oczy, haha 🤣) to większy Galimatias-Bałagan pojawiał się w mojej głowie i więcej pytań. Dlatego, osobiście uważam, że słuchajmy Tylko i Wyłącznie Siebie. To jest ten Czas, że liczą się Konkrety i „Prostota” i to My powinniśmy być Autorytetami dla Siebie 🙂 Im więcej się ogląda na YouTube alternatywnych filmów,
  nawet jeśli są to Wartościowe i Pomocne rzeczy (na pewnym etapie ewolucyjnym są Ważne), to tym większy się robi z czasem Galimatias-Bałagan w głowie i swoiste kręcenie się w kółko. To jest oczywiście moje spojrzenie.

  1. Masz rację Radosławie kochany dlatego ja już się nie mogę doczekać na moją długo wyczekiwaną „knigę” pana Artura, którego bardzo cenię – zamówiłam sobie u dzieciaków na urodziny. Wtedy będę sobie czytać o tym o czym lubię, o historii…Bardzo logicznie wyłożonej, będzie to oczywiście uczta dla umysłu ale też dla ducha, a tego drugiego nie muszę karmić opowieściami dziwnej treści z YT. Natomiast Hanna podaje zwykłe wiadomości, czyli miast tych w TVP słucham Hanny, Sommera i czasami Mediów Narodowych. Ciekawe, przestałam słuchać Zagórskiego, Irinki, nie słucham też Sochy, choć podobają mi się jej komentarze na wewnętrznym Wymiarze. Czasem puszczam sobie Gracjana jak Ty(tez go lubię) i słucham Moniki z czystej ciekawości a nie z oddaniem w myśl słynnej maksymy Coopera…:)

 7. Wlasnie szukalam informacji na temat wzmocnienia serca i wkleje, moze sie komus tez sprzyda:

  „Doskonałym lekiem dla serca jest sok z cytryny. Każdego dnia, rano i wieczorem, należy wypić szklankę wody z sokiem z połówki cytryny i łyżeczką miodu. Serce będzie pracowało o wiele sprawniej. Regulatorem jego pracy jest też pietruszka (działa moczopędnie, więc obniża ciśnienie), której natkę
  i korzeń warto dodawać do każdej potrawy. Ważny dla serca jest też czosnek, który mocno obniża ciśnienie tętnicze. Jedzony regularnie pomaga utrzymać serce”.

  To jest z portalu poradnikzdrowie.pl

  Szukalam tez o jemiole, bo kiedys uzywalam. Na portalu sadowniczy.pl
  znalazlam i to, ze „jemiola obniza cisnienie, poprawia dotlenianie serca itd. Preparaty z jemioly sa tez polecane przy przeziebieniu, zapaleniu pluc czy uciazliwej grypie. Jest tego wiecej wiec warto sobie poczytac o tym zielu i pamietac, ze jednak jagody sa trujace”.

   1. Co kryje w sobie głóg.
    Kwiaty głogu zawierają m.in. fenolokwasy, aminy, fitosterole, garbniki, witaminę C i z grupy B, pektyny i sole mineralne, ale najbardziej cenna jest duża ilość flawonoidów i procyjanidów. Związki flawonoidowe działają rozkurczowo na mięśnie gładkie jelit, dróg moczowych, macicy oraz naczyń krwionośnych.

    Szczególne znaczenie ma to w przypadku naczyń wieńcowych – zwiększa się wtedy dopływ utlenionej krwi do mięśnia sercowego, ustępuje ból i duszność. Procyjanidy powodują zaś łagodne obniżenie ciśnienia tętniczego.

    Kwiat głogu zwiększa też siłę skurczów serca, nieznacznie zwalniając ich częstotliwość, dzięki czemu pracuje ono wydajniej. Ponadto ma korzystny wpływ na naczynia krwionośne mózgu. Podobne działanie mają owoce głogu, z tym że zawierają mniej flawonoidów, a więcej procyjanidyn. Jest w nich także witamina A i alkohol cukrowy.

    Zbiór głogu

    Do celów leczniczych należy ścinać świeżo rozkwitające kwiatostany głogu (w maju i czerwcu) z 3–5 najbliższymi liśćmi. We wrześniu i październiku zbiera się zaś owoce – powinny być ciemnoczerwone i jędrne. Zebrane w odpowiednim momencie i prawidłowo wysuszone kwiaty zachowują naturalną białokremową barwę, a owoce mają twardą skórkę i barwę brunatnoczerwoną.

    Głóg z aptecznej półki

    Kwiaty i owoce głogu są składnikiem wielu preparatów, ale głównie nasercowych oraz obniżających ciśnienie. Poprawiają ukrwienie mięśnia sercowego, zwiększają przepływ wieńcowy krwi, przyspieszają akcję serca i poprawiają jego tolerancję na niedobór tlenu.
    Wchodzą też w skład mieszanek przeciwdziałających miażdżycy, zalecanych przy zaburzeniach w gospodarce lipidowej, a także uspokajających. Wyciąg z kwiatów głogu jest jednym z głównych składników preparatów stosowanych przy urazach i obrzękach grożących zakrzepowym zapaleniem żył. Owoce zaś wzbogacają mieszanki witaminowe o właściwościach wzmacniających.

   2. Posadziłam Głóg szczepiony na niskopiennym pniu w ogrodzie trzy lata temu, i w zeszłym roku miałam już pierwsze owoce.

   3. To jest też ważna właściwość glogu:
    Głóg wykazuje właściwości przeciwbakteryjnie, zwalczając między innymi gronkowce i paciorkowce, oraz przeciwgrzybicze.

  1. @NPM
   Ciesze sie, ze komus innemu tez moge pomoc. Szukam tych ziol dla siebie, a ostatnio i dla znajomego, ktoremu bardzo wyskoczylo cisnienie, a to w sumie mlody czlowiek z 2 malych dzieci. Coz, potrzeby matkami wynalazkow i „odkryc”.

   1. Na jesieni posialam nasiona czosnku niedzwiedziego w ogrodku i niestety nic nie wzeszlo.

    ———-

    Za Tawem przypominam, aby z głogiem uwazac. Juz kiedys pisalam na blogu, ze kolezanka mojej mamy przesadzila z glogiem i prawie zemdlala. Niestety nie wiem, ile szklanek naparu wypila. Sama jednak przyznala, ze wypila za duzo.

   2. Kalinko, a u mnie w ogrodzie Czosnek Niedźwiedzi rozsiewa się na potęgę.
    Kwitnie pięknie, ale ja obrywam tylko zielone liście, z których robię w połączeniu z Kurdybankiem super smaczną pastę do kanapek.

   3. @Kalina
    Moze nasiona byly przetrminowane, a moze masz za sucho. Czosnek lubi wilgoc. Najlepiej kup sadzonki i posadz gdzies, gdzie wilgoc. Sprzedaja sadzonki w doniczkach.

    A co do głogu itd., to wiadono, ze z niczym nie mozna przesadzac. On odwadnia. Nie mozna sie za duzo odwodnic.

   4. Mnie tez sie marzyla pasta z czosnku niedzwiedziego, ale widocznie w tym roku nici z tego.🤔 Z tego, co wyczytalam, nasiona mozna wysiewac nie tylko jesienia, ale i wiosna. Pod koniec marca wysialam wiec troche na probe do doniczki. I tez nic. Mam jeszcze drugie opakowanie.😉 Sciagnelam artykul o uprawie, a w nim mowa o trzymaniu nasion w mokrym piasku przez 4 tygodnie, a potem kolejne 4 w lodowce. Tak wiec bede musiala przemyslec to i owo.

   5. Kalinko, najlepiej przynieść cebulki Czosnku Niedźwiedziego z Lasu, ja tak zrobiłam i teraz mam aż nadmiar.🤣
    Gdybyś była bliżej, to bym Ci podesłała.
    Z nasion chyba ciężko wyhodować.

   1. Duzo potasu jest w wodzie, w ktorej gotowaly sie ziemniaki.
    W mojej rodzinie byl zwyczaj dolewania wody z ugotowanych ziemniekow do gotujacej sie kapusty. Nasi przodkowie byli geniuszami, w koncu ziemniaki na moim terenie uprawia sie tylko 300 lat!

   2. Pięknie dziękuję 💏 za wstawienie grafiki na czasie.

    Tak, my LUDZIE POWINNIŚMY SIĘ ŁĄCZYĆ I JEDNOCZYĆ przeciwko czarnej chabydłowej zarazie, by Nas nie połknęła.

    Przesyłam TAWerniakom Słoneczko 🌞 i dużo radości z głębi mojego serca ❤️

   3. Ta grafika jest prześladowana na Guglach, nie ma jej w dobrej rozdzielczości. Gdyby któryś Czytelnik-Artysta zechciał zrobić dobrą kopię, wydatnie dałby kopa do przodu procesowi Wielkiej Zmiany.

    Zwracam się też do dobrych grafików o zwektorowanie tej grafiki w kierunku wysokiej rozdzielczości (co najmniej 2000 pikseli w poziomie) bez utraty wizualnej jakości.

   4. Musimy się zjednoczyć i skupić na grubej rybie.

    „Nikt nie jest doskonały, wielu robi wszystko, co w ich mocy, jest to proces uczenia się i uzdrawiania.

    Znajdujemy się w świecie, w którym karty są mocno ułożone przeciwko nam.

    Wraz z oszustami, skorumpowanymi politykami, skorumpowanymi agencjami, garnkami miodu, wkładkami MK Ultra, nie wspominając o niewidzialnych negatywnych wpływach, najgorszą rzeczą, jaką możemy zrobić, jest pozwolenie na podziały wewnątrz społeczności, aby dodać do już ekstremalnych wyzwań.

    Wszyscy przesiewamy się przez ogromną stertę bzdur, warstwę po warstwie dezinformacji, błędnej informacji, przetworzonej ignorancji, z końcowym celem całkowitej dominacji rzucającej świat w poddaństwo, złe zdrowie, wojnę przeciwko ludzkości i Naturze.

    Błędy będą popełniane, ludzie będą przekazywać dezinformację nieświadomie.

    Będą też tacy, którzy będą przekazywać dezinformację świadomie, ze złymi intencjami, inni, aby odstraszyć wroga”.

    ALE MY SIĘ PRZECIEŻ NIE PODDAMY, BO TO PO NASZEJ STRONIE JEST MOC ŹRÓDŁA.🌹

   5. A to poniżej POPIERAM RĘKAMI, NOGAMI I CAŁYM SERCEM.💓

    „Jarek zabrałeś nam wolność, my zabierzemy ci rocznicę.
    Wszyscy razem 10.04 do Warszawy na słynne schody!
    Czas, aby to ludzie zaczęli odbierać rządzącym ich wolność.
    Zrobimy im lockdown na schody.
    Bądźmy razem przeciw rządzącym!
    Czas na działania, czas na ruch obywateli” – napisali organizatorzy wydarzenia na Facebooku.

 8. Dziwna rzecz sie dzieje od kilku dni. Nie dostaje w e-mailu wszystkich komentarzy/wpisow, tylko niektore. Co drugi albo co trzeci. Posluze sie ostatnim przykladem. Np. nie dostalam wpisu SlowiAnki, ale odpowiedz TAWa na jej komentarz juz tak.

 9. Walka o wieniec pod pomnikiem smoleńskim w Wa-wie, złożony przez osobę prywatną z prowokującym napisem, ponoć takim „”Pamięci 95 ofiar Lecha Kaczyńskiego, który ignorując wszelkie procedury nakazał pilotom lądować w Smoleńsku w skrajnie trudnych warunkach”.
  Ja umieściłabym inny napis – Pamięci 96 ofiar, które zostały zamordowane przez zdrajców Rzeczypospolitej Polskiej w drodze na obchody rocznicy zbrodni katyńskiej w Smoleńsku
  .https://www.youtube.com/watch?v=X22vdb-WoGY

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s