<https://youtu.be/nvmOoSFhhJ4

Kochani, czy Polska jest bezpieczna; czy wojna będzie, czy nie będzie, zależy tylko i wyłącznie ode mnie, od Ciebie, od nas. Nie pytajcie o to jasnowidzów, wróżek ani blogerów, bo oni tymi procesami nie zarządzają. Tymi procesami zarządzamy tylko i wyłącznie my sami. Na pewno nie politycy, bo oni są tylko marionetkami.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, pytaj siebie przy dźwiękach tej muzyki, a odpowiedź wkrótce usłyszysz…

TAW

Reklamy

275 myśli w temacie “Czy Polska jest bezpieczna

 1. Do tego materiału dopowiem, że faceci w Polsce to muszą być faceci a nie pussie. Brońmy naszych kobiet i naszej Ojczyzny abyśmy nie mieli tak jak w Szwecji, czyli gwałtów zbiorowych i innego sku…syństwa.

 2. Nowy Jork wprowadził szczepionkowy stan wojenny.
  PrisonPlanet.pl
  Polska
  2019-03-27
  Po wyciszeniu przez ostatnie kilka tygodni w mediach społecznościowych wszystkich opozycyjnych głosów wobec szczepień obecnie uruchomiono masową kampanię przymuszającą obywateli do szczepień.

  Rockland County, Nowy Jork wprowadził na miesiąc medyczny stan wojenny. Podobnież w mieście odnotowano wśród obywateli z innych krajów kilka przypadków odry prowadzących do 100 przypadków, w związku z czym wszyscy obywatele poniżej 18 roku życia nie mają teraz prawa wstępu do miejsc publicznych. Nie mogą iść do sklepów, szkół, kościołów, restauracji itd. Jedynie zaszczepieni będą mogli swobodnie poruszać się po mieście.
  Konsekwentnie oznacza to, iż obywatele będą musieli nosić ze sobą stale dokumenty potwierdzające ich udział w obowiązkowych programach szczepień. Policja będzie zmuszona do legitymowania obywateli bez względu na to czy są chorzy czy nie, czy mają antyciała uodparniające ich na choroby czy nie.
  Wydaje się, że potężne korporacje medyczne wraz z lokalnymi władzami chcą stworzyć precedens dla usprawiedliwienia przyszłych form medycznego totalitaryzmu oraz usprawiedliwić wdrażany obecnie program globalnego dowodu osobistego ID2020. Jednym z kluczowych elementów tego programu ma być rozdanie wszystkim obywatelom świata wystandaryzowanego dowodu osobistego, który ma również zawierać zapis historii szczepień.
  Ostatni splot wydarzeń blokowania i usuwania z sieci anty-szczepionkowych informacji na całym świecie, wdrażanie globalnego paszportu ID2020 i teraz pilotażowego medycznego stanu wojennego nie może być przypadkowy. Od roku obserwujemy, również w Polsce, narastającą sponsorowaną przez przemysł szczepionkowy kampanię oczerniającą ruchy anty-szczepionkowe. Jak tylko organizacja StopNop uzyskała możliwość pracy nad sejmową ustawą umożliwiającą dokonywanie przez obywateli wyboru co do szczepień to w mediach od razu zaczęto podawać, że już trwają epidemie chorób, które już dawno zniknęły. Wszystko to oczywiście z winy osób słusznie zaniepokojonych chemicznym, upośledzającym koktajlem podawanym ich dzieciom.
  Widać, iż medyczne koncerny chcą wraz ze skorumpowanymi rządami i mediami za wszelką cenę utrzymać dochód dla jednego z największych przemysłów na świecie przymykając oczy na miliony ofiar szczepionkowych eksperymentów. Obecnie mamy do czynienia z powolnym globalnym ruchem wdrażania medycznego totalitaryzmu gdzie obywatele będą ubezwłasnowolnieni jeśli nie będą konsumowali produktów medycznych wytwarzanych przez określone firmy. Nowy Jork to tylko początek.

  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/nowy_jork_wprowadzil,p1279955543

   1. Dokładnie tak, Droga Laszko! Wrogowie Lechii, chcąc wykpić jej starożytność, robią tylko reklamę Sprawie 🙂

    *

    A pana Lecha podziwiam za jego wiedzę o poziomach świadomości wśród cywilizacji galaktycznych.

   1. Medycyna rockefellerowska…

    http://tamar102a.blogspot.com/2019/04/swiatowa-elita-chce-wymazac.html

    Lekarze są programowani już od pierwszego roku studiów przez podręczniki wydawane przez wiadomo kogo… https://youtu.be/jO9fdp6mhPk

    Lekarze nie potrafią myśleć samodzielnie – tam działa instynkt stadny. Umysłowość korporacyjna, a więc sformatowana. Poza tym, aby utrzymać się w tym zawodzie, trzeba zagłuszyć swoje sumienie. Podobnie jak w zawodach typu aptekarz, prawnik czy policjant. To są ludzie odczłowieczeni.

    Oczywiście – aby nikt się nie czepiał, że generalizuję – jasnym jest, że wszędzie zdarzają się chlubne wyjątki…
    Chwała tak bystrym i odważnym istotom jak dr Jaśkowski, dr Czerniak, dr Dorota Sienkiewicz czy coraz szersza plejada lekarzy zrzeszonych w Towarzystwie Lekarzy Medycyny Zintegrowanej…

 3. Nie wiem co się dzisiaj dzieje, kilkukrotnie miałam wrażenie, że ziemia się trzęsie, a gdy wracałam z pracy wydawało mi się, że obraz przede mną się „zatrząsł” przesunął się z góry w dół ( lub odwrotnie) wyglądało to tak jakby tylne koła samochodu jadącego przede mną na prawym pasie wpadły w dziurę, ale tam żadniej dziury nie było. Ja widziałam wyraźnie ten „wstrząs”, zdziwiłam się bardzo, bo jak już napisałam było to na prostej drodze. Ale potem przypomniałam sobie o tych „trzęsieniach ziemi” pod moimi nogami dzisiaj i pomyślałam, że to ma może związek z rezonansem Schumana??

  A do tego sny z dwóch poprzednich nocy spełniły się dosłownie. Tzn, to co mi się śniło, wydarzyło się w ciągu dnia. Cuda, niewidy….

   1. miewam takie cos ilekroc jestem w stanie silnego stresu .Czasami wydaje mi sie jakbym mial przeskoczyc gdzies z tego wymiaru a ten wymiar obecny byl iluzja.

   2. Drogi Devingo, od paru miesięcy przechodzisz megaprocesy. Twoje pole bardzo się wysubtelniło… Gratuluję i trzymam kciuki, bo wszyscy jesteśmy w podobnych procesach 😀👍

    Procesy oczyszczeniowe przebiegają czasami drastycznie, co skutkuje stresem. W sytuacjach podbramkowych przydaje się technika, którą nazywam „oddech psa”, czyli rebirthing. Seria 20-30 superszybkich oddechów połączonych z wizualizacją uziemiania danego „problemu”. Później seria spokojnych głębokich oddechów. Po kilkunastu minutach można powtórzyć „oddech psa”. Ćwiczenie najlepiej wykonywać, stojąc boso na trawie.

    Polecam też majańską technikę oczyszczania 9 warstw pamięci komórkowej, Bolontiku:

    https://m.facebook.com/wiedzamajow/photos/a.130972550874813/324689854836414/?type=3&permPage=1

 4. Tawciu, potwierdź, proszę, że wojny nie będzie. Naoglądałam się ostatnio Jackowskiego i Kudlińskiego, którzy mówią o wojnie Iran – Izrael/USA w połowie września. Ze względu na sojusz ma to też nas dotknąć, że będzie wielki głód i trzeba robić zapasy żywnościowe.

  1. Strachy na Lachy 🔆

   Mamy moc Tworzenia! 🔆

   Kreujmy, co komu miłe 😀

   To nie jasnowidzowie i blogerzy ustalają porządek świata, ale „my, Naród”!… 💑💑

   *

   (Osobiście bardzo lubię i niezwykle cenię pana majora Adolfa, ale pokolenie powojenne wojenne lęki wyssało z mlekiem polskich Matek, więc rozumiem postawę.
   Co zaś do pana Krzysztofa, którego też lubię i cenię jako niezwykłego fachowca od odnajdywania ciał, to co do jego prognoz geopolitycznych powiem tak: ktoś, kto wibruje na trupich wibracjach, ma trupie wglądy w przyszłość.
   Po prostu specyfika profesji pana Krzysztofa zawęża wibracyjne możliwości jego wglądów).

   1. Tak właśnie jest. TAW, ma racje.
    Szczerze mówiąc, to ja mam w dupie co tam kto przewiduje.
    Jeżeli ma być Wielka Zmiana, to Najwyższy Czas, aby Kreować-Obrazować Swoje Własne Wizje, choćby 100 Najsłynniejszych Jasnowidzów i kusmitów miało inne zdanie od Nas. Czas na ZNT, czyli Zupełnie Nowe Treści 🙂

  2. Prosze najlepszy przyklad jak rozwaznie i swiadomie trzeba dobierac sobie lektury i inne tresci. Internet nie mowiac o tv pelen jest pseudoznawcow co ciagna w dol. Juz od paru lat nie czytam, nie ogladam i staram sie nie mowic i nie myslec negatywnych tresci. A kreuje to czego chce. Ludzi od groma odpadlo i w koncu tloku nie ma. Chcesz pokoju mysl o pokoju. Mi to by sie przydaly ze 3 pokoje😁

   1. Alu, ja mam jeden wolny, ale tylko 7m2 ☺☺😘
    Ale jak wreszcie otrzymam mój należny 1 hektar, to zapraszam do budowy siedliska dla Nas TAWerniaków.
    Mówię bardzo poważnie..

   2. SłowiAnko, jak to pięknie brzmi: budowa siedliska dla TAWerniaków! Aż się serce uśmiecha ❤

   3. Wspolne siedlisko jest piekna idea. W Polsce juz powstaly podobne inicjatywy jako samowystarczalne wioski. Ludzie tworza wspolnoty na zasadach wzajemnej pomocy i w polaczeniu z przyroda. Odlaczaja sie od matrixa.
    Ja rowniez coraz czesciej mysle o przystapieniu do takiej wspolnoty. Stowrzenie TAWerny w rzeczywistym swiecie to bardzo ciekawy pomysl.

   4. No i tak to jest właśnie człowiek chce pobyć sam 🙂 ale chcąc nie chcąc zawsze ktoś zawoła i z tego pokoju wywoła ( czy to jest świadoma kreacja Alu) ? 🙂 taki żarcik . Nie czytam , nie oglądam ODCZUWAM A TO INNA KWESTIA . A jak odczuwasz to odczuwasz nie można się od tego odseparować , jedynie zrozumieć i pojąć być może. Teraz wam coś napiszę bez względu na to co kto i jak się do tego odniesie , bo każdy odnosi się sobą i tym co w sobie nosi.

    PEDOFILIA
    Odczuwanie pewnych rzeczy w przestrzeni nie jest łatwym tym bardziej gdy ktoś nie rozumie jak , dlaczego i co się dzieje . Strach przeogromny strach , to wyczuwałam , panikę , niezrozumienie , lęk, prawie że obłęd. Po pewnym czasie przestałam się bać , a zaczęłam to rozdzielać , nie wiedząc skąd ani z czyjego pola to jest prosiłam całym Sercem aby przestrzeń rozwiązała to bez krzywd już jakichkolwiek . Odeszło . Jakiś czas temu rozmawiam z kimś przez tel i słyszę …. A oglądałaś ten reportaż o rodzinie … człowiek , który miał skłonności do chłopców jednakże zaznaczam nigdy nie naruszył nikogo , założył rodzinę , urodziło się dwóch chłopców , odszedł ze strachu iż mógłby posunąć się za daleko . Ale tęsknił za dziećmi , po pewnym czasie powiedział żonie prawdę . Wspaniała kobieta cokolwiek przeszła a na pewno tak powiem wam co uczyniła . Zaproponowała widzenie się z dziećmi przy niej , pilnując MĘŻCZYZNA PŁAKAŁ JAK MAŁE DZIECKO ZE SZCZĘŚCIA . Ciekawe to wszystko .

    A teraz ode mnie zniszczyć komuś życie pomówieniami jest łatwo naprawić ciężko . Strach przed badaniem i zrozumieniem tematu w sposób ludzki ( znany mi ten strach też) zamyka pewne widzenie czegoś oraz znalezienie dobrego środka , powyższy przykład wskazuje że PEDOFIL NIERÓWNY PEDOFILOWI a oni sami nie rozumieją tego co się dzieje . Spalenie na stosie trwa nadal tak najprościej . Cóż ja postanowiłam przebić się przez swoje mury i zrozumieć jak najwięcej . Prawda jest taka że tylko ONI mogli by nam to wytłumaczyć my nie jesteśmy w stanie tego pojąć aż tak , możemy tylko coś zbadać , a co w tym robię ja ? no właśnie , już kiedyś zastanowiło mnie to i zastanawia dalej dlaczego odczuwam tyle leków , i innych rzeczy czyichś , może jest w tym coś czego nie widzę jeszcze. Może jestem 100 lat za murzynami a może jestem 100 lat świetlistych przed innymi . Któż to wie .
    Serce które jest pełne nienawiści, zawiści , gniewu ,wrogości nigdy niczego nie pojęło i nie rozwiązało .
    I żeby była Jasność , nie popieram czynów owych ani żadnych innych , nim ocenie i spalę poznaję bo taka jestem i mam to głęboko w nosie co i kto sobie myśli i uważa w pewnych tematach . A Moje Serce Kochana Alu ma Jeden POKÓJ DLA WSZYSTKICH bo taka jestem ja .

    Dobrego Dnia Wszystkim

   5. Słowianeczko, dziekuje kochana☺. Ale popatrzcie, z niezbyt milej wiesci o wojnie tyle wesolych tresci. Siedlisko Tawerny. Samo myslenie o nim juz nas stawia do pionu i podnosi wibracje☺. Bylam na wsi wsrod lasow caly miesiac i bylo mi tam tak dobrze. Potem miasto wydaje sie absurdem. A ile wydobylam spraw z wnetrza i wyczyscilam. Ile zrozumialam. Fizyczny kontakt z Ziemia jest nieoceniony. Wierze i kreuje, ze kazdy kto chce bedzie mieszkac wsrod zieleni w bliskim kontakcie z Przyroda i cudownymi ludzmi.

   6. SłowiAnko, rzuciłaś genialne w swej prostocie hasło;)
    Czegoś takiego mi tutaj ciągle brakowało.
    Chylę czoła przed Twą szLACHetną inicjatywą<3
    Wczoraj weszłam na bloga po kilkunastu dniach przerwy… i pierwszy koment, który przeczytałam, to był właśnie ten Twój o siedlisku dla TAWerniaków. Od razu zobaczyłam siebie oczyma wyobraźni w tymże siedlisku, wśród RODziny przyjaznych mi ludzi, także zwierząt, takich uratowanych, przygarniętych… A me serce rzeczywiście się uśmiechnęło do tej wizji, ujmując rzecz w słowa Anamiki…
    Jak coś, to budowa mi niestraszna, mam jedną za sobą, tudzież pomieszkiwanie w warunkach spartańskich na etapie wiecznych wykończeń… Jestem zaprawiona w bojach z "fachowcami" wszelkiej maści… Parę rzeczy umiem zrobić, więc może bym się załapała np. do podawania cegieł (czy też maxów;) Albo chociaż do malowania parkanu…
    Choć myślę sobie, że tak wyjątkowe miejsce powinno być zbudowane w odpowiedniej technologii. Zobaczyłam je jako energooszczędny dom kopułowy, z drewna księżycowego, pięknie wkomponowany w otaczający go las…
    Ale jeden taki dom to mogłoby być za mało dla wszystkich potrzebujących czy chętnych, spragnionych ludzkiego ciepła i prostego życia w rytmie przyrody (tak zakładam)… Dlaczego nie cała wioska na początek??? Tylko jeden hektar nie jest z gumy.
    A może znalazłby się jeszcze kolejny (i kolejny?) obok naszej zacnej SłowiAnki szLACHetny Darczyńca?…
    Ech, mogłabym tak długo, ale oczy mi się zamykają, pora spać…

   1. Raczej bandyterka miedzynarodowych darmozjadow i pasozytow nie odpusci ,bo tu chodzi o kontrole i przejmowanie aktywow co pokolenie.
    W kazdym kraju korporacji ,elity musza utrzymywac zapedy narodowe i je kontrolowac aby przez owa korporacje mozna bylo odsysac jej lud pracujacy miast i wsi.Im wiekszy sie utrzymuje ciemnogrod ,zniewolenie religijne i finansowe tym latwiej kontrolowac biedakow swiecie wierzacych w pierdoly gloszone przez politycznych guru do spolu z religijnymi idolami -showmenami.

    Co musi sie zgadzac to kasa dla elit ,ktore za zadanie maja utrzymywac poddanych w pionie aby Ci nie zorientowali sie ,ze sa dojeni systematycznie i jednostajnie podczas snu. Jak sie budzisz obywatelu z bolem dupy rano to nawet nie wiesz ,ze to nie zly sen a odsys energetyczny a dupa zaboli mocniej naprawde jak juz nie bedzie emerytur i wartosci domow oraz kasy na koncie. Zostana tylko dlugi i to do splacania ,ktore elity oprocentuja i przeleja na nasze dzieci i wnuki.

    Im weselej tym lepiej,pochody wolnosci roznorakiej,strefy kibica ,sportowe rozgrywki i pielgrzymki wraz ze sanktuariami dla spragnionych heroiny religijnej i nie narzekaj czlowieku bo za Twoje pieniadze zaloza tobie kaganien na „ry”abys nie szczekal i kasal jak sie doznasz prawdy objawionej .Wtedy jednak bedzie zapozno ,choc zawsze psycholog moze Cie upewnic ze nie masz racji a ma ja mainstrim .

    Dla niedowiarkow bedzie 500 plus a moze i wiecje kiedy dojdzie nastepna partia ,nic tylko zagladac do swiatyn i chwalic tego prezesa z rzadem byle tylko bylo kogo wyslawiac i wznosic .Zreszta co za roznica, bo jak nie jedni to przyjda drudzy z odsiecza aby zbawic obywateli na kadzic ,nazrec sie i uciec .Taka genetyka u nich .

    Slowian nie mozna doic w nieskonczonosc i chyba owe pseudo elity wyspecjalizowane w nierobieniu wlasnymi lapami rozumieja to doskonale ,wiec musza lapac poddanych na jakies benefity z jednej strony aby z drugiej mozna bylo szarpnac ludowi pracujacemy z tylka tak po cichu i zabezpieczyc swoje nemrodystyczne rody.

    I jeszcze jedna zasadnicza sprawa to prawda o nas ,iz bedziemy dojeni i dymac dalej ,bo nie zauwazamy realiow ,jestemy jak narkomani na kokainie i to w iluzji ,ktora dostarczaja” jej wlasne rzady” .Chcemy religi ?to ja mamy.Chcecie Polacy 500 plus to bedzie 600 plus i tak bedzie w nieskonczonosc jesli sie nie ockniemy lub wczesniej nas nie wysiedla lub genetycznie zamienia na inne rasy… bardziej posluszne.
    Choc tak szczerze to czy nie ma bardziej poslusznych i pracujacych ciezko niz Polacy? Odnosze wrazenie ,ze Polacy jada na tym samym wozku co narod Chinski tylko nasz wozek jest 60 lat z tylu a my „co najlepsze ” mamy przed soba ze strony pseudo elit korpobankowych czyli udoj do upadlego i to bez orgazmu.
    Slawa Bracia i Siostry!

    .https://www.youtube.com/watch?v=7Aa0lhQnhSk

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s