<https://youtu.be/nvmOoSFhhJ4

Kochani, czy Polska jest bezpieczna; czy wojna będzie, czy nie będzie, zależy tylko i wyłącznie ode mnie, od Ciebie, od nas. Nie pytajcie o to jasnowidzów, wróżek ani blogerów, bo oni tymi procesami nie zarządzają. Tymi procesami zarządzamy tylko i wyłącznie my sami. Na pewno nie politycy, bo oni są tylko marionetkami.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, pytaj siebie przy dźwiękach tej muzyki, a odpowiedź wkrótce usłyszysz…

TAW

Reklamy

259 myśli w temacie “Czy Polska jest bezpieczna

 1. Do tego materiału dopowiem, że faceci w Polsce to muszą być faceci a nie pussie. Brońmy naszych kobiet i naszej Ojczyzny abyśmy nie mieli tak jak w Szwecji, czyli gwałtów zbiorowych i innego sku…syństwa.

 2. Nowy Jork wprowadził szczepionkowy stan wojenny.
  PrisonPlanet.pl
  Polska
  2019-03-27
  Po wyciszeniu przez ostatnie kilka tygodni w mediach społecznościowych wszystkich opozycyjnych głosów wobec szczepień obecnie uruchomiono masową kampanię przymuszającą obywateli do szczepień.

  Rockland County, Nowy Jork wprowadził na miesiąc medyczny stan wojenny. Podobnież w mieście odnotowano wśród obywateli z innych krajów kilka przypadków odry prowadzących do 100 przypadków, w związku z czym wszyscy obywatele poniżej 18 roku życia nie mają teraz prawa wstępu do miejsc publicznych. Nie mogą iść do sklepów, szkół, kościołów, restauracji itd. Jedynie zaszczepieni będą mogli swobodnie poruszać się po mieście.
  Konsekwentnie oznacza to, iż obywatele będą musieli nosić ze sobą stale dokumenty potwierdzające ich udział w obowiązkowych programach szczepień. Policja będzie zmuszona do legitymowania obywateli bez względu na to czy są chorzy czy nie, czy mają antyciała uodparniające ich na choroby czy nie.
  Wydaje się, że potężne korporacje medyczne wraz z lokalnymi władzami chcą stworzyć precedens dla usprawiedliwienia przyszłych form medycznego totalitaryzmu oraz usprawiedliwić wdrażany obecnie program globalnego dowodu osobistego ID2020. Jednym z kluczowych elementów tego programu ma być rozdanie wszystkim obywatelom świata wystandaryzowanego dowodu osobistego, który ma również zawierać zapis historii szczepień.
  Ostatni splot wydarzeń blokowania i usuwania z sieci anty-szczepionkowych informacji na całym świecie, wdrażanie globalnego paszportu ID2020 i teraz pilotażowego medycznego stanu wojennego nie może być przypadkowy. Od roku obserwujemy, również w Polsce, narastającą sponsorowaną przez przemysł szczepionkowy kampanię oczerniającą ruchy anty-szczepionkowe. Jak tylko organizacja StopNop uzyskała możliwość pracy nad sejmową ustawą umożliwiającą dokonywanie przez obywateli wyboru co do szczepień to w mediach od razu zaczęto podawać, że już trwają epidemie chorób, które już dawno zniknęły. Wszystko to oczywiście z winy osób słusznie zaniepokojonych chemicznym, upośledzającym koktajlem podawanym ich dzieciom.
  Widać, iż medyczne koncerny chcą wraz ze skorumpowanymi rządami i mediami za wszelką cenę utrzymać dochód dla jednego z największych przemysłów na świecie przymykając oczy na miliony ofiar szczepionkowych eksperymentów. Obecnie mamy do czynienia z powolnym globalnym ruchem wdrażania medycznego totalitaryzmu gdzie obywatele będą ubezwłasnowolnieni jeśli nie będą konsumowali produktów medycznych wytwarzanych przez określone firmy. Nowy Jork to tylko początek.

  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/nowy_jork_wprowadzil,p1279955543

   1. Dokładnie tak, Droga Laszko! Wrogowie Lechii, chcąc wykpić jej starożytność, robią tylko reklamę Sprawie 🙂

    *

    A pana Lecha podziwiam za jego wiedzę o poziomach świadomości wśród cywilizacji galaktycznych.

   1. Medycyna rockefellerowska…

    http://tamar102a.blogspot.com/2019/04/swiatowa-elita-chce-wymazac.html

    Lekarze są programowani już od pierwszego roku studiów przez podręczniki wydawane przez wiadomo kogo… https://youtu.be/jO9fdp6mhPk

    Lekarze nie potrafią myśleć samodzielnie – tam działa instynkt stadny. Umysłowość korporacyjna, a więc sformatowana. Poza tym, aby utrzymać się w tym zawodzie, trzeba zagłuszyć swoje sumienie. Podobnie jak w zawodach typu aptekarz, prawnik czy policjant. To są ludzie odczłowieczeni.

    Oczywiście – aby nikt się nie czepiał, że generalizuję – jasnym jest, że wszędzie zdarzają się chlubne wyjątki…
    Chwała tak bystrym i odważnym istotom jak dr Jaśkowski, dr Czerniak, dr Dorota Sienkiewicz czy coraz szersza plejada lekarzy zrzeszonych w Towarzystwie Lekarzy Medycyny Zintegrowanej…

 3. Nie wiem co się dzisiaj dzieje, kilkukrotnie miałam wrażenie, że ziemia się trzęsie, a gdy wracałam z pracy wydawało mi się, że obraz przede mną się „zatrząsł” przesunął się z góry w dół ( lub odwrotnie) wyglądało to tak jakby tylne koła samochodu jadącego przede mną na prawym pasie wpadły w dziurę, ale tam żadniej dziury nie było. Ja widziałam wyraźnie ten „wstrząs”, zdziwiłam się bardzo, bo jak już napisałam było to na prostej drodze. Ale potem przypomniałam sobie o tych „trzęsieniach ziemi” pod moimi nogami dzisiaj i pomyślałam, że to ma może związek z rezonansem Schumana??

  A do tego sny z dwóch poprzednich nocy spełniły się dosłownie. Tzn, to co mi się śniło, wydarzyło się w ciągu dnia. Cuda, niewidy….

   1. miewam takie cos ilekroc jestem w stanie silnego stresu .Czasami wydaje mi sie jakbym mial przeskoczyc gdzies z tego wymiaru a ten wymiar obecny byl iluzja.

   2. Drogi Devingo, od paru miesięcy przechodzisz megaprocesy. Twoje pole bardzo się wysubtelniło… Gratuluję i trzymam kciuki, bo wszyscy jesteśmy w podobnych procesach 😀👍

    Procesy oczyszczeniowe przebiegają czasami drastycznie, co skutkuje stresem. W sytuacjach podbramkowych przydaje się technika, którą nazywam „oddech psa”, czyli rebirthing. Seria 20-30 superszybkich oddechów połączonych z wizualizacją uziemiania danego „problemu”. Później seria spokojnych głębokich oddechów. Po kilkunastu minutach można powtórzyć „oddech psa”. Ćwiczenie najlepiej wykonywać, stojąc boso na trawie.

    Polecam też majańską technikę oczyszczania 9 warstw pamięci komórkowej, Bolontiku:

    https://m.facebook.com/wiedzamajow/photos/a.130972550874813/324689854836414/?type=3&permPage=1

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s