zmiany

Dzięki posłom Kukiz’15 mamy przyzwoitą historycznie uchwałę o ludobójstwie na Polakach – obywatelach II Rzeczypospolitej.

Paweł Kukiz o uchwale wołyńskiej: „Wolałbym, gdyby było to w formie ustawy. Nadaje to wyższą rangę, obliguje chociażby do wywieszenia flag państwowych. Jest to jednak dobry początek ku temu, by uchwalić ustawę o zakazie propagowania banderyzmu. A taką ustawę Kukiz’15 już złożył w Sejmie”.

Rozmowa z liderem formacji Kukiz’15 posłem Pawłem Kukizem:

http://wpolityce.pl/m/polityka/301799-pawel-kukiz-o-uchwale-wolynskiej-to-dobry-poczatek-ku-temu-by-uchwalic-ustawe-o-zakazie-propagowania-banderyzmu-nasz-wywiad

I tak trzymać, panowie. Ten chlubny przykład pokazuje, że jak się chce, można i niepatriotyczne zapędy PiS-u spokojnie i rzeczowo utemperować. Ale do tego potrzebne jest solidne zaplecze społeczne budzących się coraz liczniej świadomych swej siły i wartości Słowian.

TAW

3 myśli w temacie “Dzięki posłom Kukiz’15 mamy przyzwoitą historycznie uchwałę o ludobójstwie na Polakach – obywatelach II Rzeczypospolitej

 1. Rzeczy trzeba nazywać po imieniu. Miejmy tylko nadzieję, że nasi bracia Ukraińcy przyjmą to do wiadomości i uznają zbrodnię ojców. Wtedy można prosić o wybaczenie i wtedy może być między nami a Ukraińcami dobrze. I oni i my to Słowianie. Inna sprawa, że Niemcy też nie byli tu bez winy. To pod ich rządami miała miejsce masakra Polaków i nie wierzę, iż nie wiedzieli, co się dzieje. Doskonale wiedzieli.

  1. W marcu 1941 Stepan Bandera ze swoim współpracownikiem, szefem OUN-B w Generalnym Gubernatorstwie, Romanem Szuchewyczem utworzyli w porozumieniu z Abwehrą złożony z Ukraińców batalion „Nachtigall”, pod komendą niemiecką (ze strony ukraińskiej zastępcą dowódcy był Roman Szuchewycz). Sformowano także drugi batalion ukraiński – „Roland”, złożony z członków OUN-M oraz byłych żołnierzy armii Ukraińskiej Republiki Ludowej. Razem tworzyły one tzw. Drużyny Ukraińskich Nacjonalistów w ramach Wehrmachtu.

   Tak więc Ukraińców nakręcali Niemcy, Niemców Anglosasi, Anglosasów Illuminaci a Illuminatów byty z astralu. I tak doszliśmy do prawdziwie kosmicznej wojny z Polakami Słowianami.

   A dlaczego kosmiczne siły ciemności tak się na nas zawzięły?

   Bo Polacy – m.in. dzięki unikalnej konstrukcji swojego DNA – mają (poprzez portal serca) otwarte kody bezpośredniego dostępu do samego Źródła, a więc megapotencjał zmieniania Przestrzeni, kreowania nowej polityki kosmicznej.

   Sęk w tym, że na polskie serca (szczególnie Polaków z Potencjałem) nałożona jest na innych gęstościach przejawienia Istoty specjalna technologia ten potencjał blokująca. Polacy jeszcze o tym nie wiedzą. Nie wiedzą o swojej ukrytej (i na razie zblokowanej) sile. Wzrost świadomości jednak postępuje i już wkrótce będzie to wiedza powszechna.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s