Ostatni wywiad z Maxem Spiersem oglądaj na:

http://porozmawiajmy.tv/ostatni-wywiad-z-maxem-spiersem/

*fot. metro.co.uk

Reklamy

7 thoughts on “Superżołnierz Max Spiers w swoim ostatnim w życiu wywiadzie ujawnia, kto naprawdę zarządza obecnie Ziemią…

  1. Zakłócano go zdalnie. Ale mówi bardzo ważne rzeczy. Dla mnie osobiście forma przekazu nie jest istotna, gdy ktoś ujawnia tak ważne dziejowe tajemnice. I to tuż przed swoją śmiercią.

   Śmierć Maxa tuż po tym ujawnieniu tylko potwierdza ogromną wartość tego właśnie przekazu. Ktoś bardzo się starał, byśmy tego nie usłyszeli.

   Max Spiers – jako ofiara systemowych zbrodni na dzieciach (okrutne wojskowe eksperymenty) – miał przeogromną wiedzę o dewiantach zarządzających obecnie (już niedługo) naszą planetą.

   1. TAW podzielam Twoje zdanie na temat Maxa! My istoty ludzkie bardzo dużo zawdzięczamy Maxowi, który niemal cudem wyrwał się spod zarządzania i znalazł siłę, aby Nam przekazać prawdę, którą niestety co niektórzy jeszcze w tej w chwili nie są w stanie przyjąć! Bardzo ciekawego wywiadu udzielił Max Spiers dla Projektu Ziemia, który przeprowadziła Pani Danuta Anna Sharma opublikowany po Jego niespodziewanej śmierci- 30 LISTOPADA ( w którym poruszono tematy: kontrola umysłu, Anunnaki, Mars, reinkarnacja)

   2. Śmierć Maxa właśnie w Polsce nie była przypadkiem. Ciemni upiekli przy tym kilka pieczeni na jednym ogniu. Jednym z celów była destabilizacja polskiego środowiska alternatywnego. Tego celu nie osiągnęli, choć agentura w komentarzach próbuje nadal. Max poniósł ofiarę, bo oczywiście za dużo wiedział. Ale najważniejsze było to, że dzięki tej właśnie wiedzy byłby w przyszłości świadkiem procesowym w procesach o rytualną pedofilię wśród polityków oraz – jako uczestnik i bezpośrednia ofiara – głównym świadkiem współczesnej kontynuacji antyludzkiego, faszystowskiego projektu MK-Ultra… https://pl.wikipedia.org/wiki/MKUltra . Tu więcej: https://en.wikipedia.org/wiki/Project_MKUltra

    Na to politycy nie mogli sobie pozwolić, więc go usunięto. A całe odium miało paść na Polaków Słowian.

    Oczywiście absolutnie żadna władza nie jest zainteresowana prowadzeniem jakiegokolwiek śledztwa z Maxem w tle, bo za dużo rzeczy by wyszło po drodze…

 1. szanuje pana maxa za to ze poswiecił swoje zycie i przekazał ludziom te wazne informacje. niech jego dusza zazna spokoju i milosci. i tak nadchodzi ostateczna walka z silami ciemnosci. nie poddamy sie.

 2. Tydzień przed 7/7/2016 słyszałam o historii Ziemi – naszym uwięzieniu. Pamiętałam główne wątki, ale wywiad i kolejny wyjaśnił mi to, co słyszałam od wojownika. Znam ten głos… skąd… łamią nas pogodą… nie damy się!!!!!
  Dziekuję Max!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s