11 myśli w temacie “Superżołnierz Max Spiers w swoim ostatnim w życiu wywiadzie ujawnia, kto naprawdę zarządza obecnie Ziemią…

  1. Zakłócano go zdalnie. Ale mówi bardzo ważne rzeczy. Dla mnie osobiście forma przekazu nie jest istotna, gdy ktoś ujawnia tak ważne dziejowe tajemnice. I to tuż przed swoją śmiercią.

   Śmierć Maxa tuż po tym ujawnieniu tylko potwierdza ogromną wartość tego właśnie przekazu. Ktoś bardzo się starał, byśmy tego nie usłyszeli.

   Max Spiers – jako ofiara systemowych zbrodni na dzieciach (okrutne wojskowe eksperymenty) – miał przeogromną wiedzę o dewiantach zarządzających obecnie (już niedługo) naszą planetą.

   1. TAW podzielam Twoje zdanie na temat Maxa! My istoty ludzkie bardzo dużo zawdzięczamy Maxowi, który niemal cudem wyrwał się spod zarządzania i znalazł siłę, aby Nam przekazać prawdę, którą niestety co niektórzy jeszcze w tej w chwili nie są w stanie przyjąć! Bardzo ciekawego wywiadu udzielił Max Spiers dla Projektu Ziemia, który przeprowadziła Pani Danuta Anna Sharma opublikowany po Jego niespodziewanej śmierci- 30 LISTOPADA ( w którym poruszono tematy: kontrola umysłu, Anunnaki, Mars, reinkarnacja)

   2. Śmierć Maxa właśnie w Polsce nie była przypadkiem. Ciemni upiekli przy tym kilka pieczeni na jednym ogniu. Jednym z celów była destabilizacja polskiego środowiska alternatywnego. Tego celu nie osiągnęli, choć agentura w komentarzach próbuje nadal. Max poniósł ofiarę, bo oczywiście za dużo wiedział. Ale najważniejsze było to, że dzięki tej właśnie wiedzy byłby w przyszłości świadkiem procesowym w procesach o rytualną pedofilię wśród polityków oraz – jako uczestnik i bezpośrednia ofiara – głównym świadkiem współczesnej kontynuacji antyludzkiego, faszystowskiego projektu MK-Ultra… https://pl.wikipedia.org/wiki/MKUltra . Tu więcej: https://en.wikipedia.org/wiki/Project_MKUltra

    Na to politycy nie mogli sobie pozwolić, więc go usunięto. A całe odium miało paść na Polaków Słowian.

    Oczywiście absolutnie żadna władza nie jest zainteresowana prowadzeniem jakiegokolwiek śledztwa z Maxem w tle, bo za dużo rzeczy by wyszło po drodze…

 1. szanuje pana maxa za to ze poswiecił swoje zycie i przekazał ludziom te wazne informacje. niech jego dusza zazna spokoju i milosci. i tak nadchodzi ostateczna walka z silami ciemnosci. nie poddamy sie.

 2. Tydzień przed 7/7/2016 słyszałam o historii Ziemi – naszym uwięzieniu. Pamiętałam główne wątki, ale wywiad i kolejny wyjaśnił mi to, co słyszałam od wojownika. Znam ten głos… skąd… łamią nas pogodą… nie damy się!!!!!
  Dziekuję Max!!!

  1. Kochana gorszą prawdą jest to że jest REINKARNACJA i wciskają Cię na siłę tutaj jako NIEWOLNIKA to dopiero boli .
   Na szczęście nie jestem Katoliczką i sama wybieram w co wierzyć w co nie chciało by się napisać …. ale rozumiem cię kiedyś miałam to samo choć inaczej pytałam poważnie jedno życie nie wystraczy by nauczyć się na błędach swoich i innych ?
   a tu widzisz takie buty … trza się w tym odnaleźć i Tobie i sobie i wszystkim tego życzę .

   1. Co do Szatana tak żartem 😉

    Mówiono mi czy Ty dziecko nie wiesz że ciekawość to pierwsze schody do piekła ?!

    Wiesz mam nadzieje, że się tam znajdę o już to widze :

    -Witam Cię Szatnie „wielki „siadaj tutaj bo ja mam 100 pytań do …
    Przestań mi tu ogniem ziajać albo moment w sumie … pijasz herbate białą z opuncją ? To nastaw ogień.

    -Co Ty mi gadzasz Myśląca Inaczej ! ja się krwią żywie!

    -No tak właśnie !a nie wiesz że czasy się zmieniają ?że dziś to się herbate pija ? Ileś ty się tu zasiedział ? Nie te czasy , nie te strachy
    Ale Ty mi tu tematu nie zmieniaj co z Tobą nie tak ? Ciebie tyż Od doopy strony Cię zrobiono ?

    – Myśląca Inaczej ja cię tu na takie męki …

    -Chłopie ale na jakie ? że czego na powierzchni brakło ? Ty się nie sryj tylko herbaty spróbuj , siadaj , opowiadaj bom ciekawa ….

    I tak Myśląca Inaczej została z Piekła wykopna ,aż przez Kosmos przeleciała, a Piekło z wielkim rumorem się zatrzasło .

    Szatan każda dziurę pozatykał , kłódki ponakładał bym tam nie trafiła i 1000 pytań do nie zadała …

    Oj przepraszam jeśli kogoś swym humorem zniesmaczyłam ale jakoś tak się sam pojawił . A jak ktoś się pośmiał to się cieszę .

    Ps . ciąg dalszy humoru : Wyobraźcie sobie mnie w piekle kontra szatan ciekawe kto by pierwszy wysiadł nerwowo ? hahahahahaha

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s