155 myśli w temacie “Szczodrych Godów, drodzy Bracia i Siostry! 🔆

 1. TAWciu o wewnętrznych wibracjach, gdy zaczyna Twoje ciało wibrować jak mruczący kot- samoleczący się kociak- tak 8 minuta! ( kiedyś miałam dać znać jak coś w tym temacie znajdę) i zapodaje z zyczeniami potęgi miłości w kazdym momencie naszego zycia 🙂

  СТАТЬ ЦЕЛИТЕЛЕМ МОЖЕТ КАЖДЫЙ. Научное обоснование чакр биополя и как самому восстановить энергетику

  matematyka Serca 🙂

  1. Elaszko kochana, zaczęłam oglądać, co mogę poradzić osobom rozumiejącym język rosyjski średnio?? Ja sobie puściłam to troszkę wolniej (75%) a do tego włączyłam napisy (pamiętam jeszcze rosyjski pisany język), i rozumiem prawie wszystko.

   O Jakubie Narkiewiczu Jodko nigdy nie słyszałam, ale znalazłam informację o nim, lektor wprawdzie mówi o nim jak o Białorusinie, ale opis obok jego zdjęcia pokazuje, że był polsko-białoruskim uczonym. A tu info:

   http://polesie.org/3892/jakub-narkiewicz-jodko-elektryczny-czlowiek-rodem-z-nadniemna/

   Jeszcze nie czytałam, bo na razie chcę do końca filmiki pooglądać, ale informacja warta powielania.

   Dziękuję.

 2. „Ja nie matrymonialnie 🙂
  Też mam 40+ powinniśmy się organizować/trzymać razem/dzielić wiedzą…”
  Znam kobiety, które mają 50 lat, a mają więcej seksapilu od 20-tek. Taka właśnie „dobrze zbudowana babka” pracuje w cukierni na moim osiedlu, że aż człowiek ma chęć u niej pączki kupować z dużą ilością lukru…;-) Różnie z tym wiekiem bywa, bo nieraz 20-latki wyglądają na więcej lat niż mają:-) Moja Siostra np. wygląda młodo, według mnie na 30 coś lat:-) Są też faceci, którzy im starsi to lepiej wyglądają. Nie ma reguły według mnie.

 3. Drogi i Czcigodny TAWie,
  specjalne dzięki i ukłony dla Ciebie !

  ❤ 💗 💛 💚 💙 💜

  Niech Twa droga jest bezpieczna,
  Niech wiatr wieje Ci zawsze tylko w plecy,
  Czuj blask słońca na twarzy,
  Niech deszcz rosi Twoje pola.
  Bądź zdrowy, szczęśliwy i bogaty we wszystko, czego potrzebujesz!

 4. „Hej, hej, Drogi Vikingu 🙂 Jestem przekona, że Wasze spotkanie byłoby niezwykle twórcze. Kto wie jak by się to skończyło 😉 ?”
  Trochę większym fanem, to byłem zespołu Depeche Mode.
  Jak byłem dzieciakiem, to w telewizji-za komuny jeszcze, puścili teledysk Depeche Mode-„Master and Servant ” i wtedy pomyślałem sobie, ale fajna muzyka, co za odlotowa kapela.
  Masę było zespołów w latach 80-tych, grających na syntezatorach, np. Pet Shop Boys, ale Depeche Mode, według mnie byli najfajniejsi. Lubiłem głos wokalisty Gahana, ich brzmienie, i to, że nie byli tacy „cukierkowi” jak, np. Pet Shop Boys czy Duran Duran.
  Depeche Mode, byli bardziej zadziorni, bardziej punkowi.
  Depeche Mode, De/Vision, Jean-Michel Jarre, to oni mnie szczególnie inspirowali, aby pójść w kierunku muzyki klawiszowej. Przyznaje, że doceniam też zespoły typowo gitarowe, a więc nie jestem syntezatorowym ortodoksem. Lubię Nirvanę ( Kurt Cobain, Pozdrawiam gdziekolwiek jesteś ), Nickelback i lubię sporo utworów U2 ( zwłaszcza płytę „Achtung Baby” ).

   1. Pierwszy raz w życiu usłyszałam o Nickelback, więc przesłuchałam ten kawałek. Chyba rozumiem, dlaczego ten utwór lubisz. 😉
    Całkiem przyjemnie słucha się ich muzyki. Co prawda, jest dużo ostrzejsza od tego, co słucham na co dzień. Różnica pokoleń się odzywa. 🙂
    Mój syn i synowa (30-latkowie) są teraz na etapie Blind Guardian i Tool. Znasz te zespoły? Latem ubiegłego już roku nawet pojechali na koncert tej drugiej grupy do Krakowa.

   2. ViS, Ziarno

    Skoro piszecie o Nickelbak dorzucę ich piosenkę, którą ja uwielbiam… Głośności brakuje jak ją słucham:

    .https://www.youtube.com/watch?v=TfmD_YpyeSs

    A tu tłumaczenie tekstu piosenki:

    https://www.tekstowo.pl/piosenka,nickelback,if_everyone_cared.html

    nie wiem czy dokładnie podaje sens, bo nie znam zbyt dobrze angielskiego, ale to co oddaje to też ważne….

    Jest w niej też o świetlikach.. Zastanawiające..Jedyne światło w raju…

    And in the air the fireflies
    Our only light in paradise
    We’ll show the world they were wrong
    And teach them all to sing along

    I w powietrzu świetliki,
    Nasze jedyne światło w raju.
    Możemy pokazać światu, że byli w błędzie
    I nauczyć ich śpiewać przez cały czas.

   3. Laszko, podoba mi się ta piosenka. 🙂
    Jeśli chodzi o tłumaczenie tej zwrotki to mam tylko jedną uwagę: sing along znaczy śpiewać z kimś czyli ostatni wers brzmiałby np. : I nauczyć ich śpiewać razem z nami (czy coś w tym guście 😉).

   4. Ziarno o tym właśnie pisałam, niedawno tłumaczyłam niemiecką piosenkę, której tłumaczenie w intrenecie odbiegało od tego co w oryginale było. To są niuanse, które tworzą treść.

   5. Ziarno, bo to nie jest moje tłumaczenie, ja nie znam angielskiego na tyle.. Ot parę słów… Ja to skopiowałam z tłumaczenia w intrenecie, do którego podałam też link.

   6. Laszko, dobrze Ciebie zrozumiałam i pisząc mój komentarz wiedziałam, że to nie Twoje tłumaczenie. 🙂
    Dobrze obydwie wiemy, jak to z tymi tłumaczeniami automatycznymi czy robionymi bez wyczucia albo wczucia się w treść bywa. 😉

   7. Komentarz Laszki , w tekście piosenki słowa :
    „I w powietrzu świetliki,
    Nasze jedyne światło w raju.”

    I to jest prawda, bo my po zrzuceniu ziemskich skafandrów, jesteśmy właśnie „Świetlikami” czyli czystą świecącą energią Źródła.

   8. Świetliki ? O ! 🙂 zaskoczyłam 😂 😂 😂 a w tle pisząc ten komentarz usłyszałam następujące słowa ” Pamiętaj że to Duszę się kocha a nie powłokę ” 🙂

   9. „I w powietrzu świetliki,
    Nasze jedyne światło w raju.
    Możemy pokazać światu, że byli w błędzie
    I nauczyć ich śpiewać przez cały czas.”

    Kochana Laszko,

    Jak to milo zobaczyc strofe taj piosenki i jak mi milo, ze za moim posrednictwem pojawily sie tu Swietliki 🙂

    Gdyby nie ten w Twoim snie, Gleboki Uklon Tobie Laszko, to prawdopodobnie by nie doszlo do rozwiniecia tego tematu i ta Swietlista Piekna energia nie zablysla by z taka wyrazistoscia 🙂

    Zrodlo z najwieksza Szczodroscia przyslalo Odpowiedz w tym czasie zamieszanie i zametu 🙂

    Przywolanie Imienia Swietlika jako mozliwego dla Melissy, (to byla tylko skromna moja podpowiedz ) ten DAR Swiatla juz czyni Cuda 🙂 ❤

    Możemy pokazać światu, że byli w błędzie
    I nauczyć ich śpiewać razem z nami 🙂

    Ps. Nastepni Bracia z powaznymi Przeslaniami, ktorzy sie odezwali (w filmie z dedykacja dla Wedrowca), to Delfin, Rekin, Wieloryb, Bocian.

    Wyzej wspomnianej piesni ani tez tej grupy nie znam, ale to o Swietliki chodzi.

    Jest Cudowne jak Zrodlo Przemawia ❤

 5. Kochani, dzisiaj zajrzałam do kalendarza Tzolkin i oto co ujrzałam: jesteśmy obecnie w fali Białego Psa, której działanie manifestuje się w dziedzinie partnerstwa, a więc problemy z jakimi w tym okresie się mierzymy to kwestie emocji, dwulicowości i uwięzienia w dramacie życia.
  Fala Białego Psa pomaga uzdrowić szeroko rozumiane partnerstwo, ale tylko na zasadzie zachowywania uczciwości w stosunku do siebie i innych.
  Wygląda na to, że i my odczuwamy jej oczyszczające działanie … 😉

   1. „Mnie pokazała się ostatnio Pani Astrolożka, tu jej prognoza na najbliższy tydzie”
    Ta Pani cos duzo mowi o „nowej technologii” i to w sposob, ktory „pachnie” 5G. I ta pani mowi o tym z sympatia. A ktos juz wspominal, ze jest taki program „Tecza” do kontroli wszelkich „ezoterow”.
    Jak sie w tym polapac ?

   2. „Jak się w tym połapać?”

    Są technologie naturalne/wzorcowe
    i technologie syntetyczne/opresyjne.

    Wybór jest prosty, tylko nie każdy ma wedę/wiedę/wiedzę, że jedna koliduje z drugą.

    Technologie nienaturalne niszczą nasze biopole, niszczą biosferę naszej Karmicielki Matki Ziemi (amok wycinania Naturalnych Anten Natury, czyli Starych 🌳Drzew pod 5G – i jeszcze cynicznie nazywają to „rewitalizacją”, czyli przywracaniem życia).

    Technologie nienaturalne wstrzymują ewolucję, gdyż niszczą Życie.

  1. „Technologie nienaturalne wstrzymują ewolucję, gdyż niszczą Życie”.

   Czy istoty zwane ludzmi moglyby niszczyc ziemie, wdrazajac ta technologie – nienaturalna – przeciwko samym sobie ??
   Gdyby jednak tak bylo, oznaczaloby to, iz ludzie okupuja ziemie i szkodza samym sobie… Ci, ktorzy niszcza ludzi i ziemie, nie sa ludzmi, gydz nie maja sumien i ludzkich odruchow… sa jak zaprogramowane maszyny na degradowanie ziemi i ludzi i czlowieczenstwa.

   1. Nie mówię Devingo , że tak jest ale nie można powiedzieć też, iż tak nie jest. Pytanie które kiedyś mi się nasunęło skąd mają naszą Wiedzę i w jaki sposób stało się tak , iż wykorzystano ją przeciw nam. Odp sama się nasuwa oraz to dlaczego nikt nas z tego nie wyciągnie tylko musimy zrobić to sami . Ludzkość patrzy na wszystko tylko z odniesienia jednego wcielenia . Nie zaprzeczam temu iż są rasy , które by nas z chęcią zdeptały inne przejęły , inne zmodyfikowały , a inne uwielbiają z nas robić swoich niewolników . To wszystko by znikło w dużej mierze gdyby ludzie zaprzestali oddawać im Moc , szukać sobie nowej wiary ludzi których nazywam jezusami z Nazaretu . A przede wszystkim gdy pojęli sen tych słów : iż nasze myśli i emocje realnie wpływają na zniszczenie naszego świata czyli Matki Ziemi . Nie rozwinęli by się aż tak nawet technologicznie gdyby nie nasza Mądrość i umiejętność nadawania znaczenia rzeczom , przeobrażania ich oraz nadawania im form , bo wiele rzeczy nawet nie powstało w fabrykach przecież tylko zupełnie w inny sposób. Oczywiście to jest mój punkt odniesienia. Przeszliśmy przez nich wiele krzywd , jednakże poprzez wyparcie naszych błędów ewolucyjnych moim zdaniem nie dojdziemy donikąd, jedynie znajdziemy sobie kolejnych winowajców jak w KK „Diabeł” wszystkiemu winien .

    Dobrego Dnia Wszystkim i Smacznej Kawusi .

   2. Masz rację Devingo 3,5 miliarda istot na ziemi, które zwą siebie ludźmi to HYBRYDY , które nasz wieszcz Adam Mickiewicz nazwał ” bez serc, bez ducha to szkieletów ludy”

    Mam wewnętrzne przekonanie, że tak jak ich stworzono, tak zostaną unicestwieni przez swoich stwórców, gdyż program jaki przyszli tu na tą przepiękną planetę zrealizować, wymknął im się z ich morderczych zapędów i mleko się rozlało.

    Właśnie teraz w tych czasach Wielkiej Zmiany, my prawowici mieszkańcy tej Planety, mamy obowiązek oczyścić JĄ z z brudów owej nacji.

    A jak mamy to zrobić, odpowiedź każdy znajdzie w swoim osobistym komputerze „SERCU-UMYŚLE”

    Nie szabelką, wojnami i złymi emocjami, ale DOBROCIĄ względem SIEBIE.

    Dam taki prozaiczny przykład, gospodyni która jest zmuszona ugotować domownikom zupę i zrobi to w złości, że musi to zrobić, na pewno ta zupa nie będzie smaczna, bo w smaku będą zawarte jej złe emocje.

    Na pewno zbierzemy to co posiejemy, czyli energie jakie wyślemy w przestrzeń.

    Bądźmy zatem silni, stanowczy, dobrzy i odważni ale z otwartymi czułymi i zarazem twardymi gdy tak potrzeba sercami.

    Miłego dnia ❤

   3. „Dam taki prozaiczny przykład, gospodyni która jest zmuszona ugotować domownikom zupę i zrobi to w złości, że musi to zrobić, na pewno ta zupa nie będzie smaczna, bo w smaku będą zawarte jej złe emocje”Ale mi dałaś do myślenia Aneczko:}Nie znoszę gotować, gotowanie obiadów traktuję jako zło koniecze i robię to zwykle bez ochoty:(Dla mnie obiady mogą nie istnieć,jem wtedy kiedy jestem głodna a nie wtedy kiedy jest pora obiadu:(Ja wiem Aniu że podałaś tylko przykład ale tak mi się on wpasował w moje postrzeganie świata że jakoś tak mnie to szoknęło!Chodzi mi o to że mam wielką awersje do czynności powtarzanych cyklicznie,a do takich zaliczam gotowanie obiadów:( Siedze i myślę czy to jest etap zmian które mnie dotykają czy może ja już świruje?To się tyczy wielu rzeczy za którymi nie przepadałam nigdy,ale teraz działają na mnie jak płachta na byka.Musiałam być kiedyś wielkim obibokiem do uwielbiam czasem nic nie robić,włóczyć się bez celu,siedzieć w ciszy i słuchać ptaków,albo godzinami czytać i czytać. Słowo „musisz”powoduje że zaczyna mi dzwonić w uszach…Czy to kiedyś minie czy tez będzie narastać?Pozdrawiam wszystkich,jakie boskie jest dzisiaj słońce:)

   4. Klejto pisze:”Chodzi mi o to że mam wielką awersje do czynności powtarzanych cyklicznie,a do takich zaliczam gotowanie obiadów:( Siedzę i myślę czy to jest etap zmian które mnie dotykają czy może ja już świruje? ”

    Nie świrujesz moja droga,ja mam tak samo, jestem zodiakalnym Bliźniakiem, i rytmiczność wykonywanych prac, też działa na mnie jak płachta na Byka, ale żeby się już całkiem nie dołować, wykonując niektóre czynności, gadam sama ze sobą, a raczej do wykonywanych czynności jak bardzo ich lubię. 😀 😀

    Nawet jak się skaleczę nożem, to go przepraszam, bo przecież to nie nóż jest winny mojego skaleczenia, tylko mój brak skupienia się na czynności krojenia nim.

    Tak samo jest gdy idąc drogą kopniesz w kamień na niej leżący, to ty powinnaś go przeprosić, bo on sobie tylko leżał tam gdzie go los usadowił, on ci nie zadał bólu, tylko ty przez brak należytej uwagi i patrzenia po nogi, zadałaś sobie sama ból.

    To takie małe niewinne przypadki, a czegoś nas uczą w życiu, o ile zechcemy się skupić na czynności którą wykonujemy, dlatego tak ważne jest być zawsze w TU i TERAZ, a wtedy nas nic nie zaboli, nieprawdaż Klejto? 🙂 🙂 no ale przecież jesteśmy tylko ludźmi, którzy się mogą i mają prawo mylić, szkoda tylko, że skutki czasem są bolesne albo dokuczliwe, ot samo życie.

    Pozdrawiam

  1. O rany, Vikingu, ja nie wiem, czy w ogóle bym umiała do takiej muzyki tańczyć! Ale z drugiej strony, gdybyś dobrze poprowadził, to bym zaryzykowała! 😀 😀

   1. Zrobiłbym sobie włosy na żel (specjalnie na tę okazję ), popatrzył w Twoje zielone oczy i nawet byś się nie zorientowała, że tańczysz nawet do takiej muzyki ha ha;-)

 6. „Szczęście przychodzi do miejsca pełnego miłości.

  Szczęście to czysta energia dobra, radości, harmonii, siły, uczciwości, piękna.

  Szczęście jest najbardziej naturalnym stanem na świecie. Jest go wszędzie nieograniczona ilość. Jest go tak dużo, że wystarczy dla wszystkich na zawsze.

  Szczęście jest zawsze tuż obok i z chęcią przychodzi, znajduje i zajmuje każde wolne miejsce.

  Jest wszędzie dookoła i bardzo blisko ciebie.

  Jest tylko jedno „ale”.

  Szczęście lubi miejsca czyste i wolne od żądań, przemocy, nienawiści, zemsty, rywalizacji, walki.

  Szczęście przychodzi do miejsc pełnych miłości, bo czuje się tam jak u siebie. Chętnie zostaje, rośnie, rozwija się.

  Czy wiesz co to znaczy?

  Szczęście przychodzi wtedy, kiedy przestajesz żądać, że musi być tak jak chcesz, kiedy przestajesz walczyć o swoje, kiedy przestajesz porównywać się z innymi, kiedy przestajesz rywalizować o to kto ma więcej, kiedy jesteś wolna od chęci zemsty i nienawiści.

  Szczęście przychodzi wtedy, kiedy zrobisz mu w sercu miejsce. Miejsce pełne miłości, dobra, przyjaźni, życzliwości i wdzięczności za to co masz.

  Zacznij od tego, żeby kochać siebie, bądź dla siebie dobrym przyjacielem i życzliwym opiekunem. Zobaczysz jak szybko zmieni się twoje życie.”

  Na kolejny rok – dla przypomnienia …

  Beata Pawlikowska

   1. TAK, NAWET WŚRÓD HYBRYD, bo szczęście każdy tworzy w sobie sam, a potem tą energią miłości, szczęścia, radości i dobroci emanuje wokoło.

    Bowiem wszystko, co przychodzi do nas z zewnątrz, jest zabrudzone, dlatego przyjmując to do siebie, oczyszczajmy to naszą czystą energią naszych serc.

  1. Jaaaacie. Doszło to do mnie jakiś czas temu (czuj, informacja), że coś jest knute z DNA. Ni stąd ni zowąd pojawiło się uczucie/myśl, aby oddać do analizy swoje DNA. Weszłam w tę Informację i odkryłam, że jest to knucie z ich strony. Postanowiłam poczekać, co się w tym temacie zadzieje, no i proszę.
   Dziękuję Ci, Wolni Słowianie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s