Przeciętny psychiatra dzisiaj nie ma przeszkolenia z zakresu traumy ani tym bardziej rozwoju mózgu. Kiedy przychodzisz do psychiatry, jesteś postrzegany jako osoba z chorym mózgiem, więc dostajesz środek biologiczny, który ma przywrócić równowagę w mózgu.

Więc jeśli masz depresję, to na pewno brakuje ci w mózgu serotoniny, więc damy ci lekarstwo, lek przeciwdepresyjny z grupy SSRI, żeby podnieść poziom serotoniny. Czy wiecie, ile istnieje naukowych dowodów na serotoninową teorię depresji? Zero, żadnych, nada. Co nie znaczy, że one nie mogą pomóc. Ale teoria zakładająca, że depresja jest wywołana przez brak serotoniny, nie ma naukowych podstaw. To trochę tak, jakbyś miał fobię społeczną i poszedłbyś na przyjęcie, gdzie wypiłbyś szklaneczkę whisky – i nagle stajesz się przyjacielski i towarzyski. Czy to jest dowód na to, że fobia społeczna jest wywołana przez brak whisky w mózgu? Leki są przepisywane dużo za szybko, dużo za często i na dużo za długo. Kiedy stan stabilizuje się po zastosowaniu leków, wtedy powinna się rozpocząć praca (nad zdrowieniem). Problem polega na tym, że wtedy zwykle kuracja się kończy. Jeżeli twoim jedynym celem jest pozbycie się objawów bez zajmowania się ich głębszym źródłem, to droga donikąd.

autor: Dr Gabor Maté

źródło: „Healing Trauma in a Toxic Culture”, YouTube, 2022 https://youtu.be/T8fdPA8Tt4I

źródło polskie: https://www.youtube.com/post/UgkxLjmfvqXPxr8pEYnze7mq6PCXLA20QmJe

*Dr Gabor Maté – kanadyjski lekarz węgierskiego pochodzenia. 20 lat pracy w przychodni rodzinnej, następnie na oddziale opieki paliatywnej. 10 lat pracy z uzależnionymi od narkotyków i chorymi psychicznie w dzielnicy Downtown Eastside w Vancouver. Stały felietonista „Vancouver Sun” i „The Globe and Mail”. Autor czterech książek tłumaczonych na 25 języków. Specjalista w badaniu i leczeniu uzależnień, powszechnie znany ze swojego unikalnego spojrzenia na zaburzenie deficytu uwagi (tak zwane ADHD, które jest chorobą wymyśloną, co przyznał sam jej twórca). Popularny mówca, lider seminariów w tematyce m.in. uzależnień, traumy, depresji, rozwoju dzieci oraz powiązań między stresem a chorobami.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Gabor_Mat%C3%A9

Reklama

102 myśli w temacie “Nie ma naukowych dowodów na serotoninową teorię depresji – dr Gabor Maté

  1. Dlatego okupantowi zależy też na tym, aby Ludzie w Naszym kraju byli przygnębieni, wystraszeni, zestresowani i bez Radości. Smuta i szarość po prostu. Nie oglądam telewizji już od dłuższego czasu (jedynie czasem jakieś filmy komediowe lub film akcji, jeśli fajny).

   Tam gdzie są tak zwane polityczne pierdolamento w tv, strachy, utyskiwania, a nawet „obiecanki politycznego raju w Polsce” i gadanie o wojnie, od razu przełączam na coś inngo, np. na komedię.

   Niestety, ale znam Ludzi, którzy oglądają namiętnie „polityczne przygnębiające nerwowe rzeczy”.

   Dlatego staram się pielęgnować w sobie Radość (w końcu mam na imię RadoSław), pomimo tego, że bywały też u mnie burzliwe dni, kiedy miałem swoje osobiste i rodzinne kryzysy.

  1. „Jesteście

   celowo

   usypiani”

   To jedyne wytłumaczenie marazmu, ospałości, braku reakcji na cokolwiek wśród ludzi.
   Może też na część ludzi tak działają wcześniej przyjęte eliksiry – cholera wi.
   Kiedyś człowiek nawet z deprechą (tą np. przedwiosenną) to był bardziej wk….ny, niż śnięty.
   Porównując tych samych ludzi sprzed dwóch, trzech lat i teraz, widzi się ogólnie takie przytłumienie, jakąś niewidzialną czapę.

   W sklepach między regałami, niczym w świątyniach dumania, ludzie chodzą w zupełnej ciszy, nie widzą innych…
   Że ceny wysokie – to nie to.
   Kiedyś też bywały i kryzysy, i podwyżki, ludzie rozmawiali, nawet sobie wzajemnie ponarzekali – teraz zero kontaktowości.

   Pamiętam: im gorzej działo się w państwie polskim, tym bardziej ludzie zbliżali się do siebie – taki naturalny instynkt przetrwania i życia.
   Prawie co piątek czy sobotę spotykaliśmy się z sąsiadami, rodziną, znajomymi, obgadywaliśmy bieżące sprawy, doradzaliśmy wzajemnie, ale też umieliśmy się cieszyć sobą i życiem.
   Czy ludzi zmienił konsumpcjonizm, gdzie „manie” stało się ważniejsze od bycia razem?
   Czy to się zmieni?, i w którą stronę?

   Bez względu na to, co się zadziewa, nie traćmy pogody ducha, dbajmy o siebie o naszych bliskich, organizujmy spotkania, bądźmy razem.
   Jednym z najpiękniejszych uczuć jest pewność, że możemy liczyć na drugiego człowieka, a on na nas.
   Nie czekajmy, aż ktoś lub coś nas rozbawi, ucieszy.
   To my bądźmy pierwsi w dawaniu radości życia!

   Miłego!

   1. Krysiu Droga.
    Dla wielu szkoda prądu.
    CzłoWieka sprawdzisz w potrzebie. Tyle.
    Jak ktoś naiwny i daje się wciągać
    w systemowe niszczenie związków-przy-Jażni, to
    po-Wodzenia życzę.

  2. Światło Twemu domowi Taw-ie
   Zmiany konstelacji neuronowych naszych ciał, wymagają ich błogostanu, gdyż jaźń (JAM) nie może popełniać błędów. Ciała nasze w błogostanie usypiają umysł (ojca) przenosząc go do planów nieprzejawienia. Sen sprawia, że w ciele pracują podstawowe mechanizmy naprawcze ciała (syna), dzięki wyłączeniu jego zmysłów . Objawem zmian neuronowych w jaźni świadomości, jest tzw. przeze mnie „chochlik”, np. w moim przypadku zaszczepiony podczas ceremonii mego chrztu, przez kościół katolicki – Belfegor (z racji dnia i godziny mych narodzin), jeden z upadłych – władca szczelin Tartaru lub bóg Baal z góry Phegor (w moim przypadku Baal z góry Kraka). Sen ciała (syna) służy jego regeneracji i odbudowie, np podczas treningu w siłowni, spalamy glikogen dający mu energię do pracy włókien mięśniowych, po treningu spożywamy wysoce energetyczną strawę, uzupełniając niezbędne elementy do jego budowy. Kiedy glikogen tworzy włókna mięśniowe? Gdy ponadrywana tkanka łączna poprzecznie prążkowana nie pracuje (podczas snu ciała), dostarczony do niej glikogen naprawia ją nadbudowując jej mikro urazy, czyli zamieniając się w mięsień. Im ciężej ćwiczymy, tym bardziej puchnie mięsień. Specyfika wykonywanego ćwiczenia sprawia, czy mięsień się rozrośnie czy zagęści podczas odpoczynku czyli drzemki, snu, relaksacji itp. Podobnie jest z każdym drzewem naszego Raju. Drzewo neuronowe również potrzebuje regeneracji, inaczej się przepali jak w przypadku epilepsji, gdy ciało nie ma odpoczęcia i spowolniona regeneracja otuliny mielinowej lub jej brak, doprowadza do zwarcia, na podobieństwo wiązki elektrycznej, której przegrzanie otuliny kabla prądowego wywołuje po jej rozszczelnieniu zwarcie. Jak teraz myślicie, dlaczego po jedzeniu jesteście senni? Dlaczego po przyjęciu ogromnej dawki informacyjnej, jakim jest poszerzenie świadomości, po wyjściu ze swego kręgu przekonań, jesteście senni? Myślę, że właśnie spłynęło wam zrozumienie. Czy teraz macie świadomość, kto i w jakim celu was usypia?
   Uważności miłowania w uczynianiu i samopoznaniu.
   RutRa LD

  1. „Krysiu Droga.
   Dla wielu szkoda prądu. …”

   Może i masz rację, droga Justynko.
   Ale tymi „wielu” my też kiedyś byliśmy, a dla wielu, którzy bardziej od nas zbliżyli się do pełni sensu istnienia na skrzyżowaniu Nieskończoności nadal jesteśmy w młodszych klasach szkoły Życia.

   Nikt nie urodził się Pełnią.
   Dla nas też ktoś napisał książkę, tytułem filmu czy słowami rozmowy zachęcił do zdobycia wiedzy.

   Jedni zbliżają się do miejsca percepcji, w jakim jesteśmy, a inni juz dawno je przeszli.
   Podążamy za ich mądrością albo zgoła innym, prostszym rozumieniem rzeczywistości.

   Faktem jest – przynajmniej ja takowego doświadczyłam i to nie raz – że spotkałam na swej drodze ludzi, którzy jakby ludźmi nie byli.
   Tak, jakby nie mieli serca, a wszystkim czym się kierują, to wyrachowanie, cynizm, materializm i często fałsz.

   Ci ludzie sprawiają wrażenie, jakby głębsze uczucia; przyjaźnie, związki, więzi w ogóle dla nich nie istniały albo nie miały żadnego znaczenia.

   Zastanawiam się, czy ci ludzie tylko chwilowo mają jakieś zadanie do spełnienia, czy po prostu takimi są – nastawionymi na wysys energii bez wzajemnego jej użyczania.

   Bo czym innym jest prosty (nie mylić z prostactwem) człowiek nie posiadający wiedzy, a czym innym ktoś wyrachowany i nastawiony na „wyżer” przestrzeni drugiego człowieka tylko dla własnej korzyści.

   Przecież takiego wyrachowanego manipulanta czuć na pięć kilometrów.
   Co ciekawe, czucia takich ludzi też się trzeba nauczyć.
   A nic tak nie uczy jak obuchy w łeb od życia.

   Czy takich ludzi można zmienić, czy lepiej zmienić siebie wobec nich?
   Niektórzy, (my też) zmieniają się pod wpływem innych, ale są „jednostki” – i tu przyznaję ci rację – szkoda dla nich naszego dalszego prądu.

   Ale na szczęście istnieją wokół nas ludzie (i to większość), z którymi i dla których warto żyć i dzielić się wzajemnie przejawem życia.
   A ilu jeszcze czeka i spotkamy ich na swej drodze, gdzie słowo „razem” oznacza wzajemną radość.
   Szczególnie tą, przy której słowa są zbędne.

   Wszak, kiedy serca rozmawiają, usta milczeć mogą.

   Miłego!

   PS. Dziękuję, Justynko, za „impulsik” dla myśli moich…

   1. „Niektórzy (my też) zmieniają się pod wpływem innych, ale są „jednostki” – i tu przyznaję ci rację – szkoda dla nich naszego dalszego prądu”.

    Tak, zwłaszcza jeśli oni chcą blokować rozwój i ewidentnie manipulują. Z takimi pseudo znajomymi czy pseudo Przyjaciółmi dałem sobie ostatnio spokój, a właściwie sami odpadli, bez słów, bez złych emocji.

    To jest to rozdzielenie światów.

   1. Czyli rozwijasz się 👍

    Na ich miejsce natychmiast wchodzą inni, bliżsi Twojej ścieżce. Kiedyś mnie to bolało, teraz wspiera. A w ogóle to nie warto przywiązywać się do kogokolwiek, bo każdy ma swoje własne tempo.

    Lubiłem spotkania z Himalaistami. Kiedyś ktoś zapytał jednego z nich, co w Himalajach jest najtrudniejsze? Odpowiedział:

    W wysokich górach nie ma nic gorszego, niż dostosowywać się do tempa innych.

   2. „Na ich miejsce natychmiast wchodzą inni, bliżsi Twojej ścieżce. Kiedyś mnie to bolało, teraz wspiera. … ”

    Tak, ten proces od smutku (rozczarowań) do pozytywów nie jest łatwym czasem.
    Przynajmniej w moim wydaniu. 🙂
    Właśnie to przywiązanie, więzi wleką się za człowiekiem niczym bandaże za mumią egipską.

    Rozdzielenie światów, o którym mówi nasz Radzio, odbywa się często samoistnie, bezemocjonalnie.
    Ale tam, gdzie jest silne wplątanie emocji niczym rzepu w psi ogon – to wymaga czasu.

    Teraz z perspektywy widzę, jak początkowo dziesięcio punktowe emocje powoli robiły miejsce na inne energie, na innych ludzi: nowe albo stare kontakty realizowane teraz w zupełnie innym wymiarze.

    W którym miejscu teraz jestem?
    Może jeden, dwa punkty „starego” jeszcze się za mną wloką, ale pozostałe osiem to coraz bardziej odkrywana radość życia w nowym współistnieniu z ludźmi, którego – aż dziw – nigdy by człowiek nie odkrył, gdyby tkwił w „starych układach”.

    Jeżeli sami czegoś nie zmienimy, to Przestrzeń zrobi to za nas.

    Podziwiam ludzi, którzy potrafią jednym pociągnięciem uczynić kreskę i spokojnie iść do przodu bez zbędnego miętolenia się.
    Uczę się tego i wychodzi mi to tylko na dobre.
    Ech…, relacje międzyludzkie to istna dżungla – dobrze czasem spojrzeć na nią z lotu ptaka i widzieć tylko to, co jest pożytkiem, a nie gąszczem pierdół zajmujących zbędną uważność.

    Miłego!

 1. „A w ogóle to nie warto przywiązywać się do kogokolwiek, bo każdy ma swoje własne tempo”.

  Dokładnie. Idę do przodu, rozwijam się i siłą rzeczy wiele tzw. znajomości i Przyjaciół odpadło w sposób naturalny. Poznaje się też nowych Ludzi.

  Zgadzam się z nowym filmem Moniki Rajskiej, bo rezonuje ta aktualizacja ze mną, dlatego zostawiłem tam swój komentarz na You Tube.
  Dla Moniki mam zresztą Sympatię i uznanie. Warto Jej też okazać wsparcie w komentarzu.

 2. Dla wszystkich TAWerniaków z całego Wszechświata, Radosna i Roztańczona Dziewczyna. Uśmiechnięta od ucha do ucha i tańczy pełna żywotności. Jest w tym coś Pięknego i Wiosennego. Generalnie ładny Lachon z tej laski i Pozytywnie Zakręcona. Lubię takich Wesołych i Pozytywnych Ludzi.

  .https://www.youtube.com/shorts/SJKl6PEXklU

  „Ludzie, którzy nie tańczą i nie ruszają biodrami, najczęściej stają się marudami” 🤣
  Rado

  1. Radku, genialna rada 🤩 właśnie stosuję się do powyższego i raz w tygodniu tańcuję baciatkę.. by nie zostać rzeczoną marudą 😁 tańczymy w damskim gronie, co daje nam takie poczucie kobiecej jedności i mocy 🤩 także bioderka w ruch i do dzieła.. 😁

   1. Agato, Super sprawa i to jest właśnie Piękne 🙂 💃💃💃 Uważam taniec za Radość 🙂

   1. Kalino, bardzo fajny klimatyczny „gorący” utwór. Dziękuję, bo właśnie dzisiaj takiej muzyki potrzebowałem, w takim klimacie tanecznym i wirującym.

 3. „Jedna Młoda Łania umknęła w popłochu, widząc zarośniętego menela z PółLitrówą na Grobie… 🤣🤣🤣🤣”

  Przypomniałeś mi, Tawcio, zniesmaczenie żyjącej gawiedzi na cmentarzu, kiedy to mój Brat wypijał ćwiartkę z Ojcem przy Jego Grobie.
  Niektóre zachowania ludzkie, zwłaszcza te narzucane na chama innym, to głębia analizy człowieczej psychy, która nigdy nie da się okiełznać w żadne szablony.
  Pisałam o tym…

  Miłego!

 4. Starożytni kosmici – sezon 3, odc. 10

  Starożytni kosmici S03 E10 PL – Kosmici i miejsca zła

  https://www.cda.pl/video/25036729

  W tym odcinku

  W dzisiejszym odcinku przyjrzymy się miejscom uznawanym za przeklęte i diabelskie.
  Śmiałkowie, którzy zlekceważyli ostrzeżenia
  i zapuścili się w te rejony,
  wkrótce potem mieli zapadać na ciężkie choroby,
  znikać w tajemniczych okolicznościach,
  czy też ginąć straszną śmiercią.

  Autorzy serii szukają związku między tymi miejscami
  a przybyszami z kosmosu.
  Analizują opowieści o owianych złą sławą odległych rejonach Syberii, australijskiej Black Mountain
  czy japońskim lesie Aokigahara
  położonym u podnóża góry Fudżi,
  w którym każdego roku dziesiątki ludzi odbiera sobie życie.

  1. A jednak są tacy na tej Ziemi, którzy wyszli z takich miejsc zwycięsko. Słyszałem o takich świadectwach Ludzi.

   Mnie już jednak trochę mierzi ten brak wiedzy o swojej Mocy co poniektórych wystraszonych tzw. oświeconych, dlatego napiszę tak (to nie jest złośliwość, ale trochę mnie irytuje ich postawa, więc chcę im pomóc):

   „Jak ktoś kosmitów nadal się boi, ten w posranych gaciach stoi”.

   To nie jest do Ciebie Justyno. Napisałem ogólnie.

 5. „z której potajemnie (bo nie wypada przy Darczyńcy) wyrzucam GMO-Kukurydzę… 😋”

  😂🤣😂🤣😂🤣🙊🙉🙈
  I Twoje zdrowie Tawciu tyż😁

  U nas dziś sałatka na obiad była „avokado z grejpfrutem” na szczęście bez robaków, chociaż Kto ich tam wie.

 6. „Że ktoś przechodził depresję, nie oznacza, że rozumie jej przyczyny, a przyczyny są zapisane w podświadomości”.

  Tutaj mam takie samo zdanie jak Ty, że to w podświadomości.

 7. Bardzo sie mi podobaja Wglady Duchowe prowadzone przez Alexa.Krotkie tresciwe audycje i odpowiada na pytania w komentarzach.A komentarze to zawsze dodatkowa kopalnia wiedzy,wszedzie.Zawsze nurtowalo mnie pytanie dlaczego w tych wszystkich wywodach o powstaniu Ziemi,Wszechswiata itd.jest o tworcach,stworcach,kreatorach,i wszyscy oni maja hebrajskie nazwy,a jakos tak chociaz slowiansko-podobnych nie ma.No nie ma bo slowianscy Bogowie tuz przed stworzeniem matrixa zostali wymordowani.Rasa Anielska|Rasa Archanielska .https://www.youtube.com/watch?v=gf9yzBkrQlQ

 8. Mi mąż odpowiada na „niezadane” pytania😁 „niezadane” bo tylko o nich pomyśle i już mam odpowiedz.
  Jest dokładnie tak jak piszesz.
  Wystarczy być obecnym i całym sobą kogoś słuchać.
  Mało tego, to otoczenie jest coraz bardziej wymagające. Jeśli nie skupiam na najbliższych uwagi to jest duży nacisk by to robić. Oczywiście nikt nikogo zmusić nie może😁 ale czuje ze jest to potrzebne, by tworzyć coraz lepsza przestrzeń. Takie wejście w rozmowę całym sobą właśnie „ życzliwe skupienie „ jak to trafnie nazwałeś .

  1. Jak zwykle w takich chwilach net „przypadkowo” muli i sprzęt siada.

   *

   Z podanej przeze mnie techniki terapeutycznej zapisywania swoich frustracji skorzystały zaledwie dwie istoty. One Wedą, co teraz zrobić…

   1. „Jak zwykle w takich chwilach net „przypadkowo” muli i sprzęt siada”.

    Wczoraj późnym wieczorem dostałam e-mail informujący, że moje zamówienie (tu podano numer zamówienia) właśnie zostało wysłane. Odpisałam, ze wspomnianą przesyłkę dostałam już tydzień temu. Babka odpisała, że dzireja się dziwne rzeczy i system „sam” wysyła powiadomienia do klientow; stare powiadomienia z bieżącymi datami.

    W YT na kilku kanałach brakuje ostatnich nagrań. Pokazują się tylko nagrania sprzed roku albo sprzed kilku lat. Jeżeli jednak nacisne dzwonek z powiadomieniami, wówczas mam możliwość obejrzenia ostatnio załączonych nagrań.

   2. „system „sam” wysyła powiadomienia do klientow; stare powiadomienia z bieżącymi datami”

    Matrix nie ma już stabilnych podstaw – sypie się i będzie się sypał. Gdybyśmy jednego dnia wyjęli co trzeba z banków, zagłodzilibyśmy matrixa.

    *

    Co do Judupa, Judup zmienił ustawienia i teraz trzeba szukać po folderach:

    – Wideo

    – Shorts

    – Na żywo

    – Społeczność

   3. „Z podanej przeze mnie techniki terapeutycznej zapisywania swoich frustracji skorzystały zaledwie dwie istoty”.

    Moja żona ma taki zeszyt, może wyczytała w Tawernie. Ostatnio ją złapałem, jak czytała Tawernę i spisywała porady zdrowotne z wpisu o poradach do zeszytu. Nawet nie wiedziałem, że Ci nowa czytelniczka przybyła 😁😁✋.

   4. Żona Słowianina Zdrowia Tawa 😃🙏. Oj wiedzy to w Tawernie szpadlem nie przekopie.

   5. „trzeba szukać po folderach: Wideo, Shorts, Na żywo, Społeczność”

    Zaglądałam, zaglądałam. Same stare nagrania.

   6. No to kombinują.

    1) Wiem na 💯 procent, że fałszują statystyki, bo widzę, ile jest kliknięć z mego bloga na dany film, a co YT wyświetla.

    2) Poza tym po nadaniu niektórych filmów NA ŻYWO, nie da się ich odszukać na danym kanale.

    3) Dywersyfikacja filmów na wiele folderów też nie ułatwia ich odszukiwania.

   7. Nie ma czegoś takiego jak sztuczna inteligencja. Tą perwersyjną grą zarządzają bardzo konkretne istoty ze spodków oraz z innych gęstości. Warto patrzeć im na ręce. Choć, wiadomo, one tego bardzo nie lubią.

   8. Na Rumblu powiększam do trybu pełnoekranowego i wtedy da się ustawić prędkość nawet x3 🙂

   1. Im precyzyjniejsza, tym szybszy moment realizacji.

    Z tym, że „realizacja” nie oznacza od razu wygranej w totka, lecz przestrzeń szybko pokaże nasze nieciągłości, które blokują nasz Pierwotny Potencjał Realizacyjny.

    Kto ma możliwość, niech nadal robi swoje, bo dzisiejszy Wieczór jest szczególny, to nasza Słowiańska Wielkanoc🍬🐰🌺

 9. Niech Wam się Darzy na Tę Moc Przesileniową

  „Niech Wam się darzy w każdym kątku,
  szczęście co dzień na progu staje,
  samotość siądzie z kimś do stołu,
  i cieszmy sobą się nawzajem.

  Problemy pierzchną, gdzie pieprz rośnie,
  a jeśli nie, to się rozwiążą.
  Radość od rana iskrzy w oknie,
  by serdecznością serca dotknąć.

  I niechaj każdy dzień – zwyczajnie
  otwiera nowe piękne jutro.
  I dzielmy się miłości ziarnem,
  by czas otwierał okna cudom”.

   1. „Choć i dziś rano miałem info z kilku stron świata, że strona nie chciała się otworzyć.”

    U mnie nie otwiera się od dawna. Ba, często nawet nie ma w wyszukiwarce.
    Ta i parę innych stron. Także obcojęzycznych.
    Niemiecki internet mi blokuje.
    Jak używam polskiego internetu, tj mojego komórkowego to raczej daje się otwierać.
    Ale nie wszędzie mam zasięg…

   2. Na poprawę dobrostanu – ponoć Sztuczna Imputencja sama wskazała datę swojego wyłączenia. Akyszzzz…

    zdrawiam

  1. ,, Skurwiel Judup zbanował mój komentarz… […]… ,, godzinę ciężkiej porannej pracy. ”

   I co? Przepadł komentarz?
   Mówisz, że go zapisałeś przed publikacją.
   Ach, ja durna, przecież to wcale nie musiał być koment dla Tawerny.

   ,, … Gdyby nie ta pierdolona cenzura…”

   No, widzę, Kochany Tawcio, że nie tylko mnie Energie Przesileniowe radykalizują w konkretne algorytmy buntu 🙂 zaczynającego się od nazywania rzeczy po imieniu.
   Oczywiście, jak za każdej o-kupa-cji imiona muszą być zmieniane – to też między innymi dowód jaką piękną wolnością oddychamy.

   Może to Przesilenie to Złoty Róg podawany po raz kolejny Ludziskom, by wreszcie wiedzieli jak go użyć?
   Bo już zimowego snu chwacit…

   Miłego!
   PS. Mówisz: ,,judup” – podoba mi się, kupuję.
   A cena przed inflacją, czy obecna?
   Jakby ci, drogi Tawcio, umknęło…., to znamy się już parę ładnych lat 🙂 🙂

   *******

   Wczoraj, stojąc przy garach, włączyłam radziejko – myślałam, że się zesram ze śmiechu:
   zmora w półminutowym ,,przekazie do narodu” cztery razy użył określenia ,,ruska inflacja”
   ,,Ruska inflacja zapukała do domów każdego Polaka!” – stwierdził zmora z patosem.
   No miszcz od nawijania ludziom makaronu na uszy.
   Ciekawe, ilu Polaków wierzy w takie brednie.
   Myślę, że już nie wielu.

   1. „Energie Przesileniowe”

    Od 3-4 dni czuje ucisk w skroniach. Uczucie niekomfortowe, ale do zniesienia.

   2. „Ciekawe, ilu Polaków wierzy w takie brednie.
    Myślę, że już nie wielu.”

    Przed plandemią wielu wierzyło w czystość intencji rządzących. Że nie oni zamykają firmy i ludzi w domach tylko covidioza. Część przejrzała na oczy odnośnie szczepionek.

    Część wciąż wierzy w putinflacje i tarcze rządowe, w to że rządy chcą naszego dobra, że w rządach są najmądrzejsi a do tv zaprasza się najwybitniejszych, najlepszych, że lekarze to bogowie a policja i sądy są by chronić ludzi.

    Ja to widzę jak takie pranie cepami. Jedno uderzenie to plandemia, drugie ruska inflacja. Ile ich jeszcze będzie? No myślę, że tyle, ile będzie w ludziach wiary w fałsz i to będzie nam powoli z głów wybijane tymi kryzysami. Co innego mogłoby wyrwać ludzi z letargu, zmusić do myślenia?

    Co ma się stać to niech się dzieje. Lepiej iść swoją drogą, swoim tempem i na nikogo się nie oglądać, bo jak słucham ludzi albo czytam komentarze, mógłbym pomyśleć, że i za trzy życia nic się w takim myśleniu nie zmieni. No ale od tego są „kryzysy” i będzie jeszcze nie jeden a dokładnie tyle ile będzie potrzebnych. Tyle cepy będą uderzać w kłosy, aż plewy odpadną od ziarna.

  2. ,,judup”

   Chyba raczej „udup”. Niejednego już udupił.😂

   —————————
   Wojciech Cejrowski: „W moim domu panuje kult jednostki, a tą jednostką jestem…. ja”.😉

   1. ,, Krysiu dziś rano dostałam od koleżanki🙆
    .https://twitter.com/poprawnym2/status/1638916989052936194?s=20
    Nie wiem co tej Mamie tak się ulało, mi się ten baranek podoba ”

    Dzięki, RiS!
    Dopiero teraz wpadło mi to w oko!
    Popłakałam się ze śmiechu już nie krokodylimi, ale o wiele większymi, baranimi łzami!

    Do ubogacenia świątecznego nastroju – jak znalazł!
    Podobnie do ciebie, ja też chodziłam na lekcje normalnej przyrody i mnie się też ten baranek wielkanocny podoba!!!

    Miłego!
    PS. RiS, jesteś miszczem od poprawiania humoru!

  1. ,, … a te skurwipoły …”

   No ja nie mogiem!
   Chyba się tobie nie wypłacę!
   Ale czemu tylko skurwipoły?
   Przecież to całe wydanie sk……stwa.

   A, jeszcze jedno: ,,beleszczem”
   Kiedy byłam mała, Babcia mi wyjaśniła, że te białe plamki na paznokciach to od tego, że sikałam na drewno, a konkretnie na wióry koło pieńka…
   No tak, chłopcy to i bele mogom.

   Jesteś, Tawcio, nową wiosenną kopalnią odkrywkową z pokładami jakże cennych i trafnych określeń…

   Miłego!

   PS. Nieco poważniej; szkoda, że koment nie poszedł w świat i to, jak podkreślasz, w Momencie Kluczowym, w którym mógłby dokonać znaczącej rozpierduchy energetycznej.

   Ale my tu wszyscy(nie tylko my) walimy takim kamuflującym grypsem, że każdy tekst odczytamy.
   Tsza będzie tzw. newralgiczne wpisy bardziej bibułować.
   Oby w naszej, rozpierającej dumnie pierś wolności wypowiedzi słowa nie doszło do tego, że kuźwa tylko przecinki i kropki będą prawdziwie stawiane…
   Aleśmy dożyli czasów!

   Ciekawe jak by to skomentował pan Popiołek…
   Bo końców świata to ci już u nas profesory od rachunków naliczyły w różnych zakątkach globu ponad sto sześćdziesiąt.
   Tak, że jak nastąpi ten prawdziwy, to i tak nie uwierzymy…
   No właśnie: czy dawać wiarę w cokolwiek, co jest często nagłaśniane?
   Odpowiedź nasuwa się sama.

  2. Rano, pijąc kawę wkleiłam wpis. Też nie przeszedł, a teraz się już zdezaktualizował.

   Albo im się coś ,,na łączach” pieprzy, albo testują nowe cenzury.
   Tsza będzie tzw. newralgiczne wpisy bardziej bibułować.
   Oby w naszej, rozpierającej dumnie pierś wolności wypowiedzi słowa nie doszło do tego, że kuźwa tylko przecinki i kropki będą prawdziwie stawiane…
   Aleśmy dożyli czasów!

   Walimy tu(nie tylko my) wieziennym grypsem, a i tak kapo wrzuca co mu się podoba do niszczarki.

   Jest jeszcze trzecie ,,albo” z siadaniem internetu.
   Zainstalowano go dla ludzi, by wykształcić u nich zamierzone filtry postrzegania.
   Jako, że każde kształcenie wymaga etapowego kontrolowania wyników, przetestowano proces plandemią.
   Tak, to był test, bo nawet plandemia była eksperymentem na ,,hodowli”.
   Zorientowano się, że test dał wyniki bardzo pomyślne.
   Narzucona narracja wzięła górę nad czymś, co nazywa się samodzielnym myśleniem.

   Ponoć z rzetelnych, niezależnych statystyk wynika, że przynajmniej jedną szprycę wzięło na świecie 70% ludzi.
   Oczywiście, że w tym połowa mogła być placebo, ale tu sam fakt uległości wobec propagandy jest istotny.

   I co dalej?
   A no ludzie widząc obecnie pokłosie eliksirowe i czytając w internecie coraz więcej ujawnianych prawd, zaczęli dostrzegać przekręt.
   O, tu już technologia zaczyna spełniać niepożądaną rolę, więc teatrzyk należy uszczuplić.

   Z coraz większym sypaniem się systemu możemy spodziewać się coraz częstszych utrudnień w transmisyjności neta.
   Gdyby net nie miał w swych założeniach służyć łunym, a tylko dla ludzkości, to nigdy nie byłby powszechny – już to dawno mówiłam.

   Większość użytkowników tej technologii nie zdaje sobie sprawy z faktu, że miliony ludzi za grube miliardy tworzy oprogramowania i treści np. judupa, czy pejsbuka, które zapodają je zjadaczowi chleba za darmo lub za niewielką kasę nieporównywalną z poniesionymi kosztami.
   Nie przypomina to szpryc, które rząd na przychodźctwie dawał za darmo (niby, bo i tak ściągał z podatków)?

   Dla niewolników, którzy dostrzegają niewolę i zaczynają kombinować jak z niej wyjść, należy ukrócić wzajemne kontakty.
   Wchodzimy w etap, w którym technologia nie tylko inwigiluje, ale dzięki niej ujawnianych jest na całym świecie miliony szubrawców i ludobójców.

   Coraz większa cenzura internetowa to początek.
   Nie zdziwi mnie, gdy za rok, dwa w internecie będzie można jedynie przekazywać przepis na zupę z pokrzywy, albo wrażenia z meczu.

   No chyba, że jakimś cudem siedem miliardów przejmie władzę nad technologią cyfrową, odbierając tę władzę dla siedmiu zarządzających światem.

   Światem ludzkim, bo świat Natury nigdy nie durnieje tak, jak człowiek.

   Miłego!

 10. Leżę leżę
  uwaliłem się jak zwierzę
  czystą wódką
  i piwem
  Siadam na kłada i ruszam w świat
  do lasu za wczasu
  idę spać
  Kurwa mać

  1. Witaj Dzambo.A ja na Twoje diktum mowie tak:”Nie pij gorzolecki bo Cie z pola zmiecie,napij ze sie napij zimne wody w lesie”.Pomysl Dzambo ze jestes w lesie na spacerze ze swoja rodzina,moze ze swoja dziewczyna,a moze sam zeby odpoczac od zgielku dnia codziennego,a tu nagle nadjezdza taki Dzambo pijaniutki na kladzie.Czy bylo by Ci milo,dobrze,fajnie?Bo ja bym sobie pomyslala:Nosz k…wa nawet tu czlekowi spokoju nie dadza!A co na to zwierzeta,drzewa?One tez czuja tak jak my strach,zagrozenie,halas.Jak myslisz ze wodka i piwo sa czyste,ee to jestes bardzo w bledzie.Wiec daj sobie spokoj.

   1. Babciu Marysiu 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
    Dżambo Ty o 10.57 jesteś już po wódce i piwie? Niedobrze oj niedobrze.

  2. ,, … Siadam na kłada i ruszam w świat …”

   Ach,
   to dlatego kład kojarzony jest z kładzeniem,
   można nań wsiąść lecz kończyć leżeniem!
   Można w nim siedzieć, leżeć, a nawet spać,
   w środku lasu za w czasu – kurwa mać.

   Same dowiozą do domu kunie faktyczne,
   zrobią to i dziś kunie mechaniczne…
   Jeden lecz tu warunek musi być spełniony,
   nie pił z chłopem kuń i nie jest nawalony…

   wprzódy więc z kuniem chłop ustala zasady,
   kto tankuje, a kto nie – inaczej nie da rady!
   Bo jak obydwaj zalani do pełna mogą
   wrócić do domu tą samą drogą?

   Każda ścieżka wyda się mętnym bezdrożem
   i nawet wielki koński łeb tu nic nie pomoże…

   Miłego!

  3. ,, Czasami warto, bo wtedy trafia się na ciekawe strony internetowe, jak na przykład ta. Zapraszam 🙂 ”

   No właśnie…, czy dawno temu, kiedy trafiłam na naszą Tawernę, to byłam po piwie?
   Hm…, nie pamiętam…, no to chyba byłam 🙂 🙂

   Miłego dnia!

  4. Ha ha, dobry rym. Taki swojski i z dowcipem:-)

   PS. Poznałem Dziewczynę swego czasu, która nie lubi wódki, tak samo jak ja (bo też nie przepadam za wódą, więc mamy coś wspólnego). Osobiście to ja lubię piwo. Jeszcze nie pytałem Dziewki Pięknej, czy piwo lubi.

 11. Z tym coraz ,,ciekawszym” działaniem netu jest tak, że albo im się chwilowo coś ,,na łączach” pieprzy, albo wdrażają jeszcze większy zamordyzm cenzuralny.

  Jest jeszcze trzecie ,,albo” z siadaniem netu.

  Lata temu ,,podarowano” go dla ludzi, by wykształcić u nich zamierzone filtry postrzegania.
  Jako, że każde kształcenie wymaga etapowego kontrolowania wyników, przetestowano proces plandemią.
  Tak, to był test, bo nawet plandemia była eksperymentem na ,,hodowli”.
  Zorientowano się, że test zastosowany w praktyce dał wyniki bardzo pomyślne.
  Narzucone oszustwo propagandowe wzięło górę nad czymś, co nazywa się samodzielnym myśleniem.

  Ponoć z rzetelnych, niezależnych statystyk wynika, że przynajmniej jedną szprycę wzięło na świecie 70% ludzi.
  Oczywiście, że w tym połowa mogła być placebo, ale tu sam fakt uległości wobec propagandy jest istotny, samo wystawienie ramienia.

  I co dalej?
  A no ludzie widząc obecnie pokłosie eliksirowe i czytając w necie coraz więcej ujawnianych prawd, zaczęli dostrzegać przekręt, tym samym włączać samodzielne myślenie.
  O, tu już technologia zaczyna spełniać niepożądaną rolę, więc teatrzyk należy uszczuplić.

  Z coraz większym sypaniem się systemu możemy spodziewać się coraz częstszych utrudnień w transmisyjności neta.
  Gdyby net nie miał w swych założeniach służyć łunym, a tylko dla ludzkości, to nigdy nie byłby powszechny – już to dawno mówiłam.

  Pamiętacie, jak swego czasu głośno było o tzw. globalnej wiosce?
  W państwach Afryki – ku zdziwieniu całego świata – zamiast dostatecznego eksportu bardzo brakującej tam żywności instalowano urządzenia technologii cyfrowej.
  Program zakładał, że cała ludzkość ma mieć jednakowo zryte berety.

  Większość użytkowników obecnej technologii informatycznej nie zdaje sobie sprawy z faktu, że miliony ludzi za grube miliardy tworzy oprogramowania i treści np. judupa, czy pejsbuka, które zapodają je zjadaczowi chleba za darmo lub za niewielką kasę nieporównywalną z poniesionymi kosztami.

  Przypomina to jako żywo szpryce, które rząd na przychodźctwie dawał za darmo (niby, bo i tak ściągał z podatków).

  Dla niewolników, którzy dostrzegają niewolę i zaczynają kombinować jak z niej wyjść, należy ukrócić wzajemne kontakty.
  Wchodzimy w etap, w którym technologia nie tylko inwigiluje, ale dzięki niej ujawnianych jest na całym świecie miliony szubrawców i ludobójców, do armii których dołączyli srebrnikowi judasze jak np. pielęgniarki i lekarze.

  Cenzuralny zamordyzm netowy będzie postępował dalej.
  Już nie chodzi o jakieś posrane enwuo i gra nie toczy się o los kilku decydentów na wysokich szczeblach – jak myśleliśmy do tej pory – ale gra toczy się o odpowiedzialność setek milionów ,,ludzi” na świecie, którzy okazali się zdrajcami człowieczeństwa – zwykłymi śmieciami wydającymi wyrok na zdrowie i życie wobec nieświadomych niczego, zastraszonych ludzi.

  Dla wielomilionowej globalnej armii lekarzy i pielęgniarek, którzy uczestniczyli w światowym, zorganizowanym ludobójstwie, pobożnym życzeniem jest, aby net całkiem zdechł, bo w nim są dowody przestępstwa ujawnianego coraz szerzej.

  Każdy lekarz i pielęgniarka miał dostęp do ulotek, w których firmy produkujące szpryce asekuracyjnie od samego początku ostrzegały o niszczycielskich dla zdrowia skutkach eksperymentu!
  A mimo to ogromna większość z nich okazująca się suszpami mendy-cznymi, omamiona kasą, stawała się toporem w ręku kata!

  Cała ich antyludzka działalność jest udokumentowana w necie – i to jest ich największy ból dupy, że będą z tego rozliczeni.
  Nie zazdroszczę im koszmarów nocnych, jakie w tej chwili przeżywają, bo co niektórzy już są świadomi w czym brali udział(sami z resztą też się szprycując).

  Nie zdziwi mnie więc, gdy za rok, dwa w necie będzie można jedynie przekazywać przepis na zupę z pokrzywy, albo wrażenia z meczu.

  No chyba, że jakimś cudem siedem miliardów przejmie władzę nad technologią cyfrową, odbierając tę władzę dla siedmiu zarządzających światem.

  Światem ludzkim, bo świat Natury nigdy nie durnieje tak, jak człowiek.

  Miłego!

  1. „Internet”
   Weszlam na forum amerykańskie. Ludzie dostają powiadomienia o realizacji zamówień, zamówień, ktorych nigdy nie skladali. Dostaja rowniez powiadomienia od firm, od ktorych otrzymywali przesylki w przeszlosci, tyle ze…. logo jest zmienione. Niby to samo, a poprzeplatane kropkami. Tak wiec uwazajcie, dzieje sie globalnie. Najlepiej w takim wypadku sprawdzic swoje konto.

   „LCBO”
   Moje spostrzeżenia. W Kanadzie jest siec sklepów monopolowych znana pod nazwa LCBO. Charakterystyczne dla tej firmy było logo, wystrój wnętrz w kolorze ciemnozielonym, jasnozielonym, białym i czarnym (ewentualnie) ciemnobrązowym oraz zewnętrzna elewacja w kolorze bezowym. Przejeżdżaliśmy niedawno obok sklepu położonego w naszej dzielnicy. Litery logo na czarno, budynek pomalowany na kolor szary, a wiec szaro i buro. Z czym mi się skojarzył budynek? Z zakładem pogrzebowym. No i chyba duzo sie nie pomyliłam, wiedząc jakie tam sprzedają trucizny.

   Stare logo
   .https://doingbusinesswithlcbo.com/content/dam/lcbo/demo/lcbostore.jpg.transform/lcbo-articlefeature-desktop/image.jpg

   „Eutanazja w Kanadzie”
   Od 2016 legalnej eutanazji poddało się w Kanadzie ponad 30 tys. osób. Jeszcze się trzeba było zapisać i czekać na pozwolenie, a nie wszyscy sie ponoć zakwalifikowali!
   Dane z pewnością nie obejmują covidowej eutanazji.

  2. „Najlepiej w takim wypadku sprawdzić swoje konto”
   Konto bankowe, ma się rozumieć; zobaczyć czy „kupka” się nie uszczupliła.😉😁

 12. czy Putin jest tak szlachetny i swiadomy- wiadomośc do weryfikacji!

  ,,Władimir Putin zniszczył sześćdziesiąt procent wszystkich szczepionek Covid-19 w Rosji i będzie kontynuował wojnę z „trucizną” Głębokiego Państwa, dopóki każda dawka na rosyjskiej ziemi nie zostanie zniszczona, powiedział agent FSB Andriej Zacharow w rozmowie z Real Raw News.

  Jak informowaliśmy 4 marca, Putin powiązał szczepionki Sputnik i CoviVac z dramatycznym wzrostem liczby przypadków HIV w całej Federacji Rosyjskiej. Zlecił swojemu ministrowi obrony, Siergiejowi Szojgu, nadzorowanie masowej operacji oczyszczenia szpitali, aptek i klinik z narkotyków, a także zamknięcie zakładów produkujących szczepionki. Co więcej, podobno powiedział, że naukowcy, którzy umieścili HIV w szczepionkach Covid, muszą zostać skazani na śmierć za swoje zbrodnie.

  Według Zacharowa rosyjskie siły specjalne i agenci bezpieczeństwa państwa przeprowadzili blitzkrieg w szpitalach od Moskwy po Ajan nad Morzem Ochockim, od Omska na granicy z Kazachstanem po Saskilak na mroźnej północy. Regularne oddziały zostały wycofane z ukraińskiego frontu, aby pomóc w czystce szczepionkowej.

  Zgodnie z rozkazami Putina siły rosyjskie najpierw atakowały duże szpitale w gęsto zaludnionych miastach, ponieważ w tych lokalizacjach znajdowały się największe zapasy, konfiskując szczepionki oraz aresztując lub wykonując egzekucje personelu sprzeciwiającego się zgodnym z prawem rozkazom Putina. Administratorzy szpitali w Moskwie, Mińsku i Sankt Petersburgu zostali ścięci za przeciwstawienie się mandatowi Putina.

  „Nie współpracowali i zapłacili cenę za swoją bezczelność” – powiedział Zacharow. „Złapaliśmy szpitale, które próbowały ukryć szczepionki. Nie można dopuścić do tej zdrady. Znajdujemy i niszczymy ich – szczepionki i miłośników szczepionek”.

  Dodał, że zniszczenie szczepionek nie jest prostą sprawą; Siły rosyjskie nie dokonują nierozważnych nalotów na szpitale i rozbijania fiolek ze szczepionkami. Putin wyraził zaniepokojenie konsekwencjami przenikania ścieków do wierzchniej warstwy gleby i infiltracji wód gruntowych, co może być potencjalną katastrofą ekologiczną i biologiczną. Dlatego wszystkie skonfiskowane szczepionki są przewożone konwojem wojskowym do stacji badawczej Mezhgorye pod górą Yamantau na Uralu, co wymaga długiej podróży przez wyczerpujący teren. Tam szczepionki są umieszczane w czymś, co Zacharow nazwał „komorą błyskową” – izolowaną, zamkniętą strukturą, w której materia jest narażona na intensywne ciepło do 6314 stopni Fahrenheita.

  „Uznaliśmy za dziwne, że woda zamienia się w parę w temperaturze 100 stopni Celsjusza, ale te szczepionki potrzebowały 800 stopni Celsjusza, aby odparować. Nasi naukowcy doszli do wniosku, że jest to spowodowane obecnością metali w szczepionkach. Nasz obiekt sprawia, że para jest obojętna” – powiedział Zacharow.

  To, że Władimirowi Putinowi udało się wyeliminować sześćdziesiąt procent szczepionek w mniej niż miesiąc, jest naprawdę monumentalnym osiągnięciem, dodał Zacharow.

  „Prezydent Putin jest oddany ludzkości” – powiedział.

  Bitwa o uwolnienie Rosji od szczepionek odbiła się jednak dużym piętnem na siłach rosyjskich. Kiedy Spetznas ruszyli przeciwko szpitalowi w Permie, położonemu nad brzegiem rzeki Kamy w pobliżu Uralu, napotkali nieoczekiwany opór; czterdziestu zwolenników szczepionek uzbrojonych w broń automatyczną strzegło klatki schodowej prowadzącej do piwnicy pełnej schłodzonych szczepionek. Pięć Spetznas zginęło, ale misja ostatecznie zakończyła się sukcesem.

  Rosyjskie wojsko również poniosło straty podczas ataków na placówki medyczne w Barnauł, Wołgogradzie, Saratowie i Togliatti. Zacharow powiedział, że sympatycy Deep State w Dumie Państwowej prawdopodobnie zmobilizowali powstańców do zabezpieczenia zapasów szczepionek, z których część była wyposażona w amerykańską broń, taką jak karabiny M-16 i oddziałowa broń automatyczna M-249.

  „Zabiliśmy tego, kogo musieliśmy” – powiedział Zacharow. „Te plugastwa chcą, aby AIDS rozprzestrzenił się w Rosji poprzez szczepionki. Nie pozwolimy na to. Już wkrótce, bardzo, bardzo szybko, w naszym kraju nie będzie już szczepionek”.

  Na zakończenie powiedział, że „zajęto się” 50 naukowcami związanymi ze szczepionkami zawierającymi HIV.”

  OSTATNIO PANI W SKLEPIE. która sie zaszczepiła- powiedziała, ze klienci donoszą jej o rzekomej obecnosci HIV W PREPARATACH- ZROBIŁA Z MEZEM NAWET TESTY NA OBECNOŚĆ HIV I WYSZŁY NEGATYWNE- ale ,,dziwne” wiadomości na w/w temat wychodzą już lawinowo- mówi, ze bardzo duzo ludzi o tym mówi!!

   1. Kochana BM też mam nadzieje, ze owe wiadomości prawdziwe są, ale dodam wiecej, REAL RAWS NEWS podaje wiecej info w tym temacie – teksty wklejam do tłumacza i sa szokujace – staram się je sprawdzać i porównywać z innymi wiarygodnymi stronami – warto tez zagladać na nowy kanał Krystiana – WESPÓŁ z Zygfrydem kiedys – OBECNIE SAM PRZEKAZUJE WIEŚCI – Krystian pokazał zaskakujace info, iz rzekomo telewizja turecka (DLATEGO tURCJA DOSTAŁA STRZAŁ) pokazała temat Adrenochrom – pokazał nawet urywki, takze francuskie media pokazały info w tym temacie!!!

    Gwiazdeczki – Christian Marek
    .https://www.youtube.com/watch?v=eTwcyV4gltY

    podaję namiar na REAL RAWS NEWS – WART ROZSŁYŁAĆ WIADOMOŚCI OBCIAŻAJACE GADY, KTÓRE DOPROWADZĄ DO UWOLNIENIA DZIECI, O KTÓRE JEST TAKI BÓJ I W POLSKIEJ TELEWIZJI!!!

    Putin Decimates Another Adrenochrome Warehouse in Ukraine
    „Rosyjskie siły zbrojne w piątek „zlikwidowały” fabrykę adrenochromu na zachodniej Ukrainie, tym razem uderzając w nią pociskami manewrującymi wystrzelonymi z fregaty na Morzu Północnym, powiedział rosyjski agent FSB Andriej Zacharow w rozmowie z Real Raw News”.

    https://realrawnews.com/2023/02/putin-decimates-another-adrenochrome-warehouse-in-ukraine/

    TO SMUTNE – TRUDNO WYRAZIĆ SŁOWAMI, ŻE POLSKA BIERZE W TYM NIKCZEMNYM PROCEDERZE UDZIAŁ!!

    Rosyjskie siły specjalne na Ukrainie przechwyciły ciągnik siodłowy z naczepą chłodnią, który przewoził rafinowany Adrenochrom z Ukrainy do Warszawy, gdzie ładunek miał zostać załadowany na samoloty lecące do Stanów Zjednoczonych, powiedział Real Raw rosyjski agent FSB Andriej Zacharow. Aktualności.

    Jak informowaliśmy w zeszłym miesiącu, FSB twierdziła, że producenci adrenochromu „Deep State” w Stanach Zjednoczonych tak bardzo bali się odwetu wojskowego, że założyli sklepy w krajach Europy Wschodniej, zwłaszcza na Ukrainie, sympatyzujących z przestępczym reżimem Bidena. W styczniu Spetznas uratował 50 uwięzionych, wychudzonych dzieci z „farmy adrenochromowej” niedaleko Szostki na Ukrainie. Ich porywacze tak często osuszali ich kruche ciała z krwi i płynu nadnerczowego, że ich przeżycie zależało od utrzymywania ich w śpiączce farmakologicznej, karmionej dożylnie. Zacharow powiedział, że pięciu z 50 zginęło z powodu ran odniesionych w niewoli.

    Na rozkaz Putina FSB rozpoczęła szeroko zakrojoną inicjatywę mającą na celu śledzenie i eliminowanie producentów, sprzedawców, nabywców, pośredników i wszystkich osób zaangażowanych w produkcję i eksport koktajlu farmaceutycznego, który Putin nazwał „diabelskim dziełem”. Zacharow powiedział, że rosyjski prezydent utworzył „grupę zadaniową ds.

    Grupa zadaniowa odniosła zwycięstwo w niedzielę, przechwytując 18-kołowy pojazd wypełniony schłodzonym adrenochromem, który mógł dotrzeć do wybrzeży Stanów Zjednoczonych. Przechwycenie podobno miało miejsce wzdłuż P94 – drogi biegnącej od południowej Ukrainy do Brześcia, miasta granicznego i punktu kontrolnego z punktami wyjazdowymi prowadzącymi do Warszawy w Polsce – i obejmowało co najmniej tuzin agentów Speczna i FSB.

    Zacharow nie chciał powiedzieć, w jaki sposób dowiedzieli się o przesyłce ani dlaczego zespół przechwycił ciężarówkę na autostradzie zamiast w punkcie odjazdu, ale powiedział, że w manifeście ładunkowym zidentyfikowano zawartość ciężarówki jako penicylinę i inne antybiotyki do wstrzykiwań. Głównym eksportem Ukrainy są produkty rolne, a nie lekarstwa.

    „Jeśli mordujemy obywateli Ukrainy, jak mówi Zełenski, to po co miałby wysyłać lekarstwa z kraju? To nie ma sensu. W przyczepie nie było żadnych lekarstw, tylko trucizna adrenochromowa” – powiedział Zacharow.

    Spetznas trzymał kierowcę i pasażera na muszce podczas kontroli ciężarówki. Według Zacharowa grupa zadaniowa została przeszkolona w zakresie wizualnej identyfikacji adrenochromu bez testów laboratoryjnych. Niezależnie od tego, czy jest to napar, czy zastrzyk, płyn jest lekko lepki, migocze pod wpływem światła słonecznego i ma prawie niezauważalny czerwony odcień, powiedział Zacharow.

    Pasażerowie ciężarówki, obywatele Ukrainy, nie chcieli współpracować i zostali rozstrzelani na miejscu jako zbrodniarze wojenni, zgodnie ze stałymi rozkazami Władimira Putina.

    „Ten brud nie zasługuje na litość” – powiedział Zacharow. „Są posłańcami zła”.

    Dodał, że grupa zadaniowa pobrała próbki do analizy chemicznej przed podpaleniem naczepy.

    W manifeście podano, że przesyłka miała zostać przewieziona na międzynarodowe lotnisko w Warszawie i załadowana na pokład samolotu transportowego Atlas Air lecącego do Dover AFB w Delaware.

    Uwaga: jeszcze nie potwierdziliśmy tej historii w źródłach krajowych. W przeszłości Władimir Putin dzielił się z prezydentem Trumpem szczegółami na temat zakazów związanych z adrenochromem. Mamy nadzieję, że nasze źródła w Mar-a-Lago usłyszą o takiej rozmowie, a jeśli tak, odpowiednio zaktualizujemy tę historię.

    Poprawka: początkowo nazywaliśmy Dover lotniskiem. To jest AFB. Poprawiliśmy treść artykułu.
    https://realrawnews.com/2023/02/putin-intercepts-adrenochrome-shipment-headed-to-united-states/

    Strażnicy armii amerykańskiej aresztowali w sobotę architekta Operacji Warp Speed Moncefa Slaoui, urodzonego w Maroku potentata farmaceutycznego, który w maju 2020 r. stał na czele wysiłków administracji zmierzających do otrucia 300 milionów Amerykanów do stycznia 2021 r., poinformowało źródło w biurze generała Erica M. Smitha.

    Slaoui w dużej mierze latał pod radarem przez całą Plandemię. Media rzadko wymieniały jego nazwisko, skupiając się zamiast tego na osobach wpływowych publicznie, takich jak Fauci, Birx i Collins, elokwentnych urzędnikach państwowych, którzy lepiej mówili po angielsku. Nasze źródło powiedziało, że Slaoui został zdegradowany do zapomnienia w mediach, ponieważ administracja uważała, że wygląda podejrzanie i że Amerykanie nie będą mu ufać.

    A Amerykanie mieliby rację, nie ufając człowiekowi, który spędził 30 lat jako szef działu szczepionek GlaxoSmithKline i pracował w firmie Moderna, kiedy Trump wybrał go do kierowania Warp Speed. W tamtym czasie Trump nazwał Slaoui „jednym z najbardziej szanowanych ludzi na świecie w produkcji i tak naprawdę w opracowywaniu szczepionek”, ale po prostu papugował to, co podwładni Michael Pence, Alex Azar, admirał Brett Giroir i Robert Redfield Powiedz mu. Oni i inni, jak powiedziało nasze źródło, byli częścią wielkiego spisku mającego na celu oszukanie prezydenta Trumpa, aby powierzył Slaoui dowództwo OWS.

    Slaoui spotkał się z krytyką za posiadanie 10 milionów dolarów w opcjach na akcje Moderna i pracę jako doradca Brii Biosciences, firmy ze sporymi chińskimi inwestycjami. Aby uniknąć konfliktu interesów, niechętnie zrezygnował z tych stanowisk, a następnie rozpoczął współpracę z ówczesnym sekretarzem ds. zdrowia i opieki społecznej Alexem Azarem — który wychwalał Slaoui jako „prawdopodobnie najbardziej doświadczonego i odnoszącego sukcesy twórcę szczepionek na świecie” — aby przyspieszyć Warp Speed.

    Nasze źródło podało, że Slaoui, pomimo rezygnacji z Moderny, nadal otrzymywał wypłaty przekraczające 56 milionów dolarów po tym, jak 8 grudnia 2020 r. FDA przyznała Modernie zezwolenie na awaryjne użycie.

    Jednak wojsko było mniej zainteresowane motywacjami finansowymi Slaoui niż jego wiedzą, że eksperymentalna szczepionka firmy Moderna zabiła 34 z 600 uczestników badania fazy II w czerwcu 2020 r. Białe Kapelusze, jak podało nasze źródło, mają teraz mnóstwo dowodów — fizyczne i cyfrowe dokumenty autorstwa przez Slaoui – udowadniając, że wiedział, że szczepionka powoduje zapalenie mięśnia sercowego i potencjalnie śmiertelne skrzepy krwi, ale nigdy publicznie nie ujawnił tych informacji, nawet po tym, jak Trump osobiście zapytał go, czy zastrzyki są naprawdę bezpieczne i skuteczne.

    „Mamy skrzynię skarbów obciążających dowodów na Slaoui. Ten facet był jednym z największych gwałcicieli Plandemii. Dostaliśmy list, który napisał do Pence’a, w którym napisał, że wie, że szczepionki zabijają ludzi i że mogą obwiniać Trumpa za publiczne przeforsowanie Operacji Warp Speed. Mamy mnóstwo innych, które zostaną udostępnione, gdy stanie przed trybunałem wojskowym i miejmy nadzieję, że zostanie powieszony. Mieliśmy wystarczająco dużo dowodów, aby go dopaść” – powiedziało nasze źródło.

    Dodał, że aresztowanie nastąpiło po rozmowie generała Smitha z pułkownikiem J.D. Keirseyem, członkiem rady Białej Kapeluszy i dowódcą 75. Pułku Rangersów, najważniejszej jednostki lekkiej piechoty armii amerykańskiej i siły operacji specjalnych w Dowództwie Operacji Specjalnych Armii Stanów Zjednoczonych.

    W sobotę rano Strażnicy wyważyli drzwi do domu Slaoui o powierzchni 7500 stóp kwadratowych w Zebulon w Północnej Karolinie. Jeden z jego trzech synów, Hussein Mohamad Abdul Slaoui, był obecny i wyciągnął pistolet na Rangersów. Został zastrzelony, a Rangersi aresztowali Slaoui. Krzyknął „sayantaqim li allah” lub „Allah mnie pomści”, gdy Rangersi wepchnęli go do cywilnego pojazdu.

    „Mamy go. Mamy tego drania” – powiedziało nasze źródło. „Jest tylko jednym z wielu. Ale my ich okradamy.

    Nawiasem mówiąc, Slaoui został zwolniony z funkcji prezesa zarządu Galvani Bioelectronics, spółki zależnej GlaxoSmithKline, w marcu 2021 roku po tym, jak kilku młodych pracowników płci męskiej oskarżyło go o molestowanie seksualne.
    https://realrawnews.com/2023/03/operation-warp-speed-architect-arrested/

    tak Krysiu za tym wszystkim stoja rasy obce, które teraz połaczyły siły, by nie dopuścic do całkowitego „obudzenia Ludzi” – i chca nadchodzące cykliczne zmiany wykorzystać do tego, by ta NOWA ERA BYŁA DLA NICH ZŁOTĄ!!

    TAWCIU POLECAM KSIAZKĘ, KTÓRA POKAZUJE WSZYSTKO O TAJNYCH ARCHIWACH WATYKANU!!
    DIABELSKA KREW
    James Rollins
    TRAFIŁAM NA 3 CZĘŚĆ – PRZECZYTAJ KONIECZNIE!!!

    nie mozemy sie bać – tylko pamietać, że jeżeli istnieje zło, to i dobro być musi!!

  1. „czy Putin jest tak szlachetny i swiadomy – wiadomośc do weryfikacji!”

   Putin jest szlachetny i świadomy sto razy bardziej niż wszyscy razem wzięci klausowi pszyfudcy uso eurokołchozowego głębokiego państwa, którzy to pszyfudcy prawie w komplecie w szwabskiej wiosce davos pobierali nauki orania ludzi.

   Gdyby nasz pan rezydent posłuchał chociaż jednego niezależnego lekarza czy naukowca, chciał wiedzieć co zawierają szpryce (nopy i zgony zaraz po przyjęciu) i zleciłby naloty na wszystkie punkty medyczne w celu likwidacji szprycowego gówna oraz karania tych, którzy wykonują wyroki na ludzkim zdrowiu i życiu, to plandemia nad Wisłą skończyłaby się w dwa miesiące.
   Dwieście tysięcy ludzi mogłoby żyć.

   Ale szlachetny i świadomy pan rezydent nawet palcem nie kiwnął, by rzecz zbadać i winnych ukarać, tym samym współpracował z oprawcami.

   Ponoć za zbrodnie przeciwko ludzkości trzeba karać.
   A może w Polsce nie dokonano żadnej zbrodni i nikogo nie trzeba rozliczać?
   Na to wygląda, bo wszyscy rządowi decydenci zastraszający społeczeństwo i namawiający do szpryc mają się całkiem dobrze i nikomu włos z głowy nie spadł.
   Łącznie z armią podwykonawców rządowych zleceń.

   Nic się w Polsce nie stało, nikt nie zachorował, nikt nie odszedł z powodu plandemii, nikt nie zbankrutował, nikt nie popełnił samobójstwa, nikt nie cierpi do dziś po stracie bliskich i znajomych.

   Mieć pretensje do Putina za rygorystyczną postawę wobec zainfekowania hivem ich bezgrafenowych szpryc, to tłumaczyć własne milczenie na temat zbrodni dokonanej w Polsce.

   A może nie chcielibyśmy, aby szumowiny, zmory i inni tego typu wraz z opłaconymi podwykonawcami zbrodni byli pociągnięci do odpowiedzialności?

   Może liczymy na to, że Putin ze swoim wojskiem przyjedzie i rozliczy za plandemię wszystkich zdrajców?
   Fajnie by było, gdyby i to jeszcze ktoś za nas zrobił.

   No to czekajmy…
   aż nasze sprawy, które powinniśmy wziąć w swoje ręce, ktoś za nas weźmie.

   Miłego!

   1. Tak, zauważyliście, że po szprycach odchodzą tylko zwykli ludzie, a politycy, ich rodziny oraz mafie medyczne są nieśmiertelne?

    *

    To nie Putin, Bidet ani Franek rządzą światem. Za nimi stoją konkretne pozaziemskie cywilizacje. Jeśli nie uwzględni się tego czynnika, rozważania geopolityczne będą niepełne.

   2. „To nie Putin, Bidet ani Franek rządzą światem. Za nimi stoją konkretne pozaziemskie cywilizacje. Jeśli nie uwzględni się tego czynnika, rozważania geopolityczne będą niepełne”.

    No nie mogę tego znaleźć…
    Nasz Adrem poczynił wpis na jednym z blogów (publiczny blog, więc chyba mogę o tym wspomnieć), w którym wkleił link, w jakim podawane jest info o liście Franka do Putina, w którym ten pierwszy apeluje do prezydenta Rosji o zaprzestanie wszelkich działań skierowanych do – uwaga – Anunnaków.

    Mam nadzieję, że nie pokręciłam faktów, ale na bank chodziło o Watykan, Franka i list traktujący o Anunnakach.
    Może nasz Adrem zajrzy do Tawerny i „zapoda” ten link.

    Z biegiem czasu i takie historie staną się jawnym faktem, o którym zresztą nasz Tawcio mówi od lat.
    Przy łączeniu kropek okazuje się, że kropki tylko ziemskie nie dają pełnego, rzeczywistego obrazu.

    Miłego!

   3. „po szprycach odchodzą tylko zwykli ludzie, a politycy, ich rodziny oraz mafie medyczne są nieśmiertelne?”

    Bo ta zgraja nie wzięła żadnych 💉
    A jeśli już to witaminę C albo sól fizjologiczną.
    Śmieli się w kułak z tych, co lecieli po prawdziwe 💉
    Słyszałam, że w prywatnych klinikach NIKT z personelu lekarskiego i pielęgniarskiego nie przyjął 💉
    Ale certyfikaty sobie wystawili, a juści.

    Janie, podaj kryształ, pani Anamika będzie rzygać!

   4. Szok Elaszko,dla mnie szok.Wdziecznosci.Mapki u Krystiana,tam 1,06godz.Nasze tereny,podobno mapa sprzed 60tys.lat.Noi jak z tym narodem wybranym,to on naprawde byl pustynny?A te miasta gwiazdy toz to historia sprzed 200lat,to nie tak daleko.No kurka jestesmy nabijani w butelke rowno.—U mnie zima od nowa,wali sniegiem.

   5. BM U NAS TEŻ ZAŁAMANIE POGODY- o 4 W NOCY przyszedł sms, ze właczyli 5g- obawiam się, ze krystian ma rację i podziwiam go za prace jaką wykonuje dla podniesienia swiadomości, bo im swiadomych więcej tym mniejsze prawdopodobieństwo wcielenia w zycie tego:
    wklejam tu komentarz pod innym artykułem TAWA:

    epidemie i ww jest po to by przykryć coś wiekszego, a mówienie o tym co chcą zrobić- pokrzyżuje im plany!
    o wprowadzaniu zamiast gotówki kanibalizmu słyszałam jakieś kilka lat temu, wtedy uznałam, ze jest to coś niedorzecznego,I JEST PO TO by nas straszyć, ale teraz okazuje się, ze TO PRAWDA I JEST W ICH PLANACH!! MINUTA 11:28
    ,,promocja KANIBALIZMU, nekrofilii, bestialstwa, homoseksualizmu, pedofilii, nekrofilii””
    PUNKT PO PUNKCIE ICH PLANY,
    ludwik omietanski
    2857 wyświetleń Data premiery: 8 mar 2023
    Wszystko co naturalne dla wszystkich dziewczyn🌱🤗🌱😘
    naturalne zdrawiam wszystkich serdecznie ludzi dobrej woli 🌱💚😇

    wszyscy jedziemy do żopy😁więcej w opisie każdego filmu,dziękuję 🌱KOPIUJ UDOSTĘPNIAJ 🤗

    A KLUCZEM DO WPROWADZENIA TEGO JEST UKRAINA!!
    biskupi ukraińscy alarmują!!
    METODIUSZ BISKUP SEKRETARZ KATOLICKI PATRIARCHAT UJAWNIA: 0:31 MINUTA
    Produkcja sztucznych dzieci

    TYMOTEUSZ BISKUP SEKRETARZ KATOLICKI PATRIARCHAT
    PROJEKT USTAWY przedstawiony przez członka parlamentu ukrainy danuce o.a 26.12 2022 15:22 minuta
    ukraiński kler alarmuje:
    ,, Na Ukrainie mówią: chcecie zniszczyć Naród zniszczcie Matkę!
    Łona Sztuczne, w opisie każdego filmu więcej informacji

    Szczepionki na Covid: życie ze skutkami ubocznymi | ARTE.tv Dokumenty [CAŁY FILM LEKTOR PL]

    ARTE․tv Dokumenty
    209 422 wyświetlenia 27 mar 2023
    wklejam , bo jest tam namiar na lekarza, który leczy poszkodowanych- niektórzy chorzy nawet zaczęli juz chodzić!!
    .https://www.youtube.com/watch?v=6TCqbwmfZ3M

   6. TAWciu- szczere wdzięczności za umieszczenie tych waznych komentarzy- mimo takich negatywnych zabiegów wordpresowców!
    tu nie chodzi o lęki, bo one są wybudzaczem i tak nalezy je traktować- nie lękaj się mówić PRAWDY, BO ONA NAS WYZWOLI!
    LUDZKOŚĆ WINNA JEST DLA SWYCH POTOMKÓW ZROZUMIEĆ I CHRONIĆ ZYCIE DZIECI!! NADCHODZI ERA ZNIEWOLENIA I CIERPIENIA DZIECI NA OGROMNA SKALĘ- ,,PROMOCJA PEDOFILII”” a oni STRAJKUJĄ O WYZSZY WIEK EMERYTALNY, kłóca sie o niskie ceny zbóż- dadzą im 150 zł i jest juz dobrze, kolejny kwadratowy stół osłów i sprzedawczyków! PORA NA ERĘ KOBIET , bo jeżeli DZIECI BEDĄ Z PRÓBÓWEK POZBAWIONE CIEPŁA I MIŁOŚCI= ZGON MATEK- nie wściekłe macice lecz sztuczne łona przejmą planetę, a MATKA ZIEMIA TEZ I ZATEM SZTUCZNA BYĆ MUSI- ERA CYFRYZACJI- ERA SZATANA w której miejsca DLA KOBIET JUZ NIE MA, bo zauważ proszę, ze brak jest ,,promocji lesbOS- chociazby!

    LĘK TO WYZWALACZ GNIEWU- POTĘZNEJ ENERGII, A GNIEW MATKI, KOBIETY TO POTĘZNIEJSZA SIŁA OD WSZYSTKICH ATOMÓWEK TEGO SWIATA!
    ,,GNIEW, którego boją sie najpotęzniejsi tego świata – zbiorowy gniew to kosa na nich, to narzedzie sprawiedliwości, młot na gnidy!
    Dlatego tak kontroluja gniew poprzez takie osobniki jak wałęsajacy się, zgniłe jabłonowskie czy michałki rydzykowskie!
    NAUCZMY SIE ROZPOZNAWAĆ ,,FAŁSZYWYCH PROROKÓW, ,,ŚWIADOMYCH IDIOTÓW”. A LĘK I WKURW MADRZE WYKORZYSTYWAĆ!
    Podam przykład, mój sasiad policjant- wszedł na moja łakę i wyciął Drzewka, bo mu zaśmiecały liście rów- do którego pod droga spuszcza nieczystosci ze swojej posesji. Poszłam do niego- chował sie kilka dni i w końcu go dopadłam! Wił sie jak zmija w swych kłamstwach, a to energetyka, a to drogowcy, a to spółki wodne wycięły, a winę miał wypisana na twarzy i nie ze mna te numery, gdyz wszystkie wymienione instytucje wiem jak pracuja i kazdy mnie tam zna doskonale i wie, ze najpierw grzecznie się puka do mnie i prosi o pozwolenia wejscia na posesję- otwieram temu komu chce otworzyć! Te jego kłamstwa tak mnie uruchomiły, ze po godzinie walcowania przyznał się, ze to on tego nikczemnego przestępstwa dokonał! W trakcie walcowania stwierdził, ze krzyczę , a ja- że bedę, bo mam ochotę wrzeszczeć i ze ma szczęscie,ze mu nie wpierdolił,,, a on, ze zadzwoni na policję, a ja, ze ja to zrobie na jego zyczenie jeśli taka jest jego wola, A TU NAGLE ZZA ZAKRETU NA TEJ MAŁEJ, WĄSKIEJ DRÓZCE POJWIŁ SIE RADIOWÓZ POLICYJNY- myslałam , ze popusci ze strachu ten wielki policjant (DZIELNICOWY)- wiedział doskonale, ze popełnił przestępstwo i poniesie konsekwencję, które beda skutkowały na jego dalszą kariere w policji- straszył i groził mi, choć doskonale wiedział,ze blefuje- DLATEGO NALEZY ZNAĆ SWOJE PRAWA, LĘK PRZEKUWAĆ W SIŁĘ, A GNIEW KONTROLOWAĆ I MAGAZYNOWAĆ NA DZIEŃ W KTÓRYM BEDZIE NAJBARDZIEJ PRZYDATNY!

    I PAMIETAĆ, ZE BEZPIECZEŃSTWO- to oznacza BEZ PIECZY!
    POZDROWIENIA TAWERNIAKI I WKURW PIELĘGNOWAĆ, A DRZWI OTWIERAĆ TYLKO TYM, KTÓRYCH PRAGNIEMY WIDZIEĆ!!

    Polecam książkę:
    Podręcznik energetycznego uzdrawiania
    Autor: Donna Eden
    ,,… Wkrótce poznamy siebie jako istoty wielozmysłowe, dla których wierzenie, że mamy pięć zmysłów, okaże się przestarzałe. Nie będziemy już spekulować o tym, czy nasze myśli i emocje mają władzę nad tkanką komórkową, zaczniemy uważać tę formę postrzegania za jedną z centralnych prawd życia. Będziemy traktować jako zwyczajne takie zabiegi, jak nakładanie rąk i stosowanie uzdrawiających olejków i dźwięków. Przekonanie, że tłumienie choroby lekami jest korzystne dla procesu uzdrowienia, będzie widziane bardziej jako szkodliwe niż korzystne.
    A kiedy możemy spodziewać się takich zmian? Już teraz dokonuje się taki proces w medycynie i uzdrawianiu. Nasze społeczeństwo okazuje szacunek dla ruchu holistycznego i medycyny energetycznej poprzez coraz większe zainteresowanie uczeniem się o tej dziedzinie i dobieranie metod uzdrawiania alternatywnego do choroby. Badania i studiowanie wpływu myśli i emocji w odniesieniu do ciała fizycznego stale się nasilają, a wyniki raz po raz wskazują, że system ciało—umysł-duch jest dokładnym portretem człowieka. Wkład Donny Eden, twórczyni medycyny energetycznej, będzie jednym z fundamentów medycyny holistycznej. Badania Donny są dogłębne, a wskazówki dotyczące samopomocy, jakie daje czytelnikom, są proste i efektywne — takie, jakie powinny być.
    Będąc kimś, kto jest częścią ruchu holistycznego od piętnastu lat, spotkałam wielu ludzi, którzy albo chcieli wiedzieć więcej o medycynie energetycznej jako studenci, albo mają potrzebę korzystania z jej technik. Czuję wyjątkową pewność, że ta książka będzie służyć ludziom jako przewodnik przez całe lata, ponieważ informacje w niej zawarte oparte są na prawdzie, a prawda się nie zmienia.
    Gdy patrzymy na świat, wydaje się niemądre nie uznać, że żyjemy w epoce, w której zmiany dokonują się przez energetykę nie tylko ciała, ale wszystkiego wokół. Wiek komputerowy symbolicznie oznacza nasze poleganie bardziej na energii niż na informacjach dźwiękowych lub pisemnych. Żyjemy w tempie ścigania się z myślami — to myśl napędza ciało człowieka. Medycyna energetyczna uznaje moc naszych myśli i otaczającego świata. Potrzebujemy tekstów klasy niniejszej książki, aby nas prowadziły.
    – dr Caroline Myss – ze wstępu”

  2. Znaczy się co, czystka na ukrainie się skończyła? Czy może nie mogą dłużej tracić tam czasu i idą z następnymi działaniami „zgodnie z kalendarzem”?

   Szczerze to miałem nadzieję, że Rosja zabierze spory kawałek chociaż Ukrainy. Zamąciłoby to trochę, również w głowach ludziom, no i dałoby trochę nowych możliwości do operowania. A przynajmniej tak mi się wydaje.

   1. „Szczerze to miałem nadzieję, że Rosja zabierze spory kawałek chociaż Ukrainy”.

    O żadne zabieranie Krainy, drogi Jarku, nie chodzi.
    Kraina jest tylko poligonem rozgrywającej się walki Rosji (za którą opowiada się wiele państw) z rotszyldowskim uso eurokołchozem, którego narzucona na cały glob od dziesięcioleci ekspansywna (łącznie z militarną) hegemonia sterowana przez żymian właśnie się kończy.

    A jako ciekawostkę przypomnę, że tak jak Polska do dziś dnia nie ma uregulowanej sprawy kapitulacji III rzeszy, bo takowej ze strony rządów po 45 roku nigdy nie było, tak wobec Krainy nigdy nie zostały spisane akty prawne czyniące ją po rozpadzie ZSRR państwem odrębnym od Federacji Rosyjskiej.

    Odnośnie Krainy kwestią duskusyjną jest, czy w ogóle ona istnieje jako twór zwany państwem.
    Tu w tym temacie nasz Szacowny Admin wyjaśniał swego czasu rzecz.

    Miłego!

   2. Tak zwana Ukraina nie ma zarejestrowanych granic w ONZ, więc w prawie międzynarodowym nie istnieje formalnie jako państwo.

    To są ziemie Wielkiej Lechii.

    Gdy zostaną oczyszczone z okupanta, przyjdzie czas na czyszczenie okupanta warszawskiego.

    Strateg Brzeziński, który na polecenie władców tej planety kreował gry na tym poligonie, napisał, że „Ukraina jest geopolitycznym sworzniem”. Wiedział, co mówi, bo dziś widzimy, co miał na myśli.

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Sworze%C5%84_geopolityczny

    By nie budzić czujności, nie napisał wprost (dał tylko do zrozumienia), że to właśnie Polska jest geopolitycznym sworzniem, ponieważ tak zwana Kraina to przecież Polska, czyli ziemie II Rzeczypospolitej.

    Wytrawna politolożka Justynka z naszego forum używa pojęć „Polska jako karuzela”, „Polska jako piłeczka pingpongowa”…

   3. „Bo ta zgraja nie wzięła żadnych 💉
    A jeśli już, to witaminę C albo sól fizjologiczną. …”

    Tak, droga Anamiko.
    Co niektórzy tzw. zwykli ludzie też „organizowali” sobie placebo albo bez niczego certyfikat.
    Zazwyczaj byli to znajomi tych, którzy mieli dostęp do „pieczątek” i na sucho również sobie wystawiali papier.

    A jedna z moich znajomych to całkiem oryginał.
    Kiedy od samego początku srowida darłam się wszem i wobec, gdzie tylko mogłam, aby ludzie się nie szprycowali i nie poddawali testom, ona okłamała mnie (a w zasadzie siebie!), że przyjęła jedno placebo.
    Po dłuższej mojej „prelekcji” przyznała się, że to nie było placebo i że już żadnej szprycy nie weźmie. No.

    Po kilku miesiącach jednak wzięła następne.
    Powód: bo ona tylko (?) po to, by móc przekraczać granice.
    No to se przekraczała, a dziś ma przekroczoną jedną granicę – co dwa, trzy miesiące zapada na „grypę”, lata na test (jeszcze!) i wychodzi jej, że srowid.
    Czy śmiać się, czy płakać. Raczej śmiech przez łzy, bo Baba miała wiedzę, a jednak… .
    No po prostu tłuk.

    Co innego ludzie, którzy nie mieli wiedzy (szczególnie osoby starsze), a słuchając jedynie telewizorni, mogli ulec zbiorowej panice, jaka udziela się bardzo szybko i natychmiast blokuje racjonalne myślenie.
    Naprawdę nie jest łatwo, będąc w samym środku spanikowanego środowiska, wyłamać się z niego.
    Zwłaszcza, że dochodziło do sytuacji (znam takie), gdzie cała dziabnięta rodzina albo załoga w pracy wywierała presję na jednego myślącego odmiennie.

    *************
    „Janie, podaj kryształ, pani Anamika będzie rzygać!”

    Jan miał i taką sytuację:
    – Janie!
    – Słucham, mości hrabio.
    – Miałem wytrysk.
    – Już zmieniam prześcieradło!
    – Baldachim, idioto!

    *************

    Miłego!

    PS. Jeśli już kiedyś ten żart o Janie mówiłam, no to…., postarajcie się być dla mnie mili 🙂 🙂
    Niedawna rozmowa z synem po tym, jak opowiedziałam mu jakiś żart, z którego, i owszem, uśmiał się serdecznie:
    – Znałeś ten żart?
    – Mamo, szósty raz się z niego śmieję!
    – To czemu mi nie powiedziałeś?!
    – Chciałem być miły…
    😀 😀 😀

    I tak cię własne dzieci w jajo robią!

   4. Elaszko, szacun, jestes wielka. Z moją córcią na temat wkurwu byście miały o czym pogadać, właśnie tego wkurwu, który trza pielęgnować.

   1. „Nie muszą być zainfekowane HIV.
    Wystarczy, że niszczą odporność swoim składem podstawowym”.

    Rzecz w tym, droga Anamiko, że Rosjanie (Białoruś też) nie chcieli gówna od faj-zerów(pozostałe nazwy to ta sama śpiewka) i wyprodukowali własne szczepy o nazwie „sputnik” – bez grafenowe.

    Więc mogło się to nie spodobać uso eurokołchozowym żymianom, bo nie niosło za sobą ludobójstwa. Zatem dywersyjne zainfekowanie rosyjskich iniekcji jest całkiem możliwe.
    Zwłaszcza, że zdychającej hegemoniii głębokiego państwa zależy na osłabieniu naszym rosyjskim wschodnim sąsiadom nie tylko potencjału zdrowotnego, ale każdego innego.

    Gdzie usy w okresie powojennym nie wścibiały militarnego nosa?
    Mało jest takich miejsc na świecie.
    No to ,,wzięły się” za Rosję, próbując ją natowsko osaczyć ze wszystkich stron.

    Nie przewidziały, że to w końcu wkurwi Niedźwiedzia, który tzw. wojną na Krainie przyspieszy tylko upadek dolarowego hegemona, jaki wdrażał już orwellowski zamordyzm: plandemia, niszczenie gospodarek, pełna kontrola życia jednostki, łącznie z ludobójstwem zbędnych jego zdaniem ludzi w takiej ilości.

    W zasadzie taka nienawiść do Rosjan i miłość do Kraińców rozsiewana jest tylko w Polsce, w jakiej żund reprezentuje albo interesy żymian, którym śni się polin, albo interesy folksdojczów, jakim już Bismarck mówił, że on do Polaków nic nie ma, ale w tym układzie geopolitycznym nie mogą istnieć dwa państwa: Niemcy i Polska, więc Polskę i Polaków trzeba osłabiać jak tylko się da.
    A zwłaszcza teraz, gdyby nad Wisłą miało wyrosnąć żymiańskie polin.

    Stąd kaczki po brukselce srają dalej niż widzą, a żund niemiecki nadal wpycha w kaczy dziób kulki z cudownego, zielonego warzywka.

    Jednego nie pojmuję: jak np. wielu unijnych Europejczyków (zwłaszcza Polaków) już raz oszukanych plandemią, teraz dobijani sztucznie wywołaną inflacją nadal wierzy w zbożność poczynań swych żondów, a do słowiańskich braci z Rosji pałają nienawiścią armatniego mięsa, z którego już ścierwo-najemnicy jadą na Krainę i giną w żymiańskiej wojnie przy boku banderowców.

    A juści, przywożeni są w workach do kraju i po cichutku, bez bohaterskiego splendoru chowani – w Olsztynie powstał taki cmentarz w stylu hamerikańskim.

    No po prostu tylko rasowy, kosmiczny tłuk będzie dawał się oszukiwać wiele razy, cały czas uważając za przyjaciela swego oprawcę.
    Kto to powiedział? : stwórz dla narodu wroga, uczyń z siebie wybawcę, a będziesz mógł z tym narodem zrobić wszystko.

    A może wśród tych tłuków są i tacy, dla których Putin likwidując plandemię z dnia na dzień pokrzyżował życiowe plany, bo przerwał dalsze przypominające dawki?
    W końcu w Polsce ze 160 zakupionych milionów szpryc 80 mln zostało w magazynach i szkoda, by się zmarnowały…

    Tylko głośno myślę, bo nie mogę pojąć głupoty ludzkiej, której bezkres porównywalny jest do bezkresu Kosmosu…

    Miłego!

 13. Ale jaja!
  Wyszły moje dwa wpisy – podobne.
  Pierwszy wkleiłam. Za jakiś czas patrzę: inne wpisy – co ważne – opublikowały się, a mój nie.
  Wyjęłam go więc ze schowka, poprawiłam, poszerzyłam(jak to ja 😀 )
  A tu się dwa ukazały.
  Pieprzy się judupowi równo.

  Miłego!

 14. Sen, czy bajka dla dzieci? 😉 Nie taki diabeł straszny jak go malują.

  Sen mojego męża o smoku
  Nadchodzi smok. Jeszcze go nie widać, ale już słychać. Ziemia drży w posadach, a do nas dochodzą odgłosy, które z siebie wydaje. Świsty, charczenie, buczenie. W końcu na horyzoncie, w zarysach widać coś, co przypomina ogromną bezkształtną czarną masę zmierzającą w naszym kierunku. Szybko wskakujemy do łóżka i nakrywamy się kołdrą, aby nas nie widział. Czujemy, ze jest już przy nas. A ty, że jesteś ciekawska, wychylasz głowę spod kołdry i zdumiona mówisz: „Eh tam, taki smok!”. Odkrywasz się. Ja również się odkrywam.
  Koniec

 15. Mężczyzna drugiemu mężczyźnie okazał Braterstwo i należny szacunek, bez Hoolywoodzkiego błazeństwa i sztuczności, po męsku. Złożył życzenia Urodzinowe. Bardzo lubię ten film. Wszyscy jesteśmy Jedno We Wszechświecie Wspólnym (ja tak czuję), więc mamy wpływ na Siebie, jako naczynia Połączone. Nikt nie jest lepszy, ani gorszy, skoro jest jedno Żródło/Rdzeń. Ten film mnie wzrusza kosmicznie…ale być może nie jestem zbyt normalny skoro dopatruję się w tym filmie aż tak dużych „kosmicznych przyjaźni”? Lubię jak jeden twardziel drugiemu twardzielowi okazuje Serdeczność. Nie ma tu nic gejowskiego, a raczej jest Braterstwo Kosmiczne, Piękne:

  .https://www.youtube.com/watch?v=g7Wve4DC108

 16. „Jednego nie pojmuję: jak np. wielu unijnych Europejczyków (zwłaszcza Polaków) już raz oszukanych plandemią, teraz dobijani sztucznie wywołaną inflacją nadal wierzy w zbożność poczynań swych żondów”

  Krysiu, odpowiedź jest prosta: Nadal w Polsce są Ludzie, którzy wierzą w covida i w pandemię. Skoro są tacy co nadal w to wierzą, to nie ma co się dziwić, że wierzą również w inne rzeczy z telewizji.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s