Beata Pawlikowska zakłada fundację wspierającą istoty będące w procesie tak zwanej depresji i tak zwanej schizofrenii

Z całego serca dziękuję za wszystkie wyrazy poparcia, jakie otrzymałam po ataku na przedstawione w filmie „Depresja. Najnowsze badania naukowe”.

Przyznam, że bałam się wyjść z domu z obawy przed pobiciem. Przez trzy dni nie mogłam spać. Dostałam niezliczone groźby, życzenia chorób i pełne nienawiści wyzwiska.

Ani przez chwilę nie zwątpiłam w prawdę tego co powiedziałam w filmie. Przez moment zwątpiłam w wolność słowa w Polsce. Pomyślałam, że może to co mam do powiedzenia musi poczekać, że będzie lepszy czas, żeby o tym mówić. Zamieściłam przeprosiny, w których napisałam, że „nie zamierzam więcej zajmować się tym tematem”.

Dzisiaj oświadczam, że zamierzam zajmować się tym tematem, żeby nieść wiedzę i nadzieję osobom z depresją i schizofrenią.

[…]

autor: Beata Pawlikowska

całość czytaj na:

.https://beatapawlikowska.com/w-obronie-prawdy-i-wolnosci-slowa/

21 myśli w temacie “Beata Pawlikowska zakłada fundację wspierającą istoty będące w procesie tak zwanej depresji i tak zwanej schizofrenii

 1. 😍 będę to obserwować i wspomogę w miarę możliwości. Dzięki za zamieszczenie na blogu, niech się niesie.

 2. Z tego co zobaczyłam, to do uzbierania w planie jest aż 50 000 ❗❗❗
  Serio.
  (dlaczego akurat tyle ?)

  Zostało 89 dni.
  (dlaczego akurat tyle ?)
  Uzbierano 13900

  Ciekawa jestem, do kogo trafiają te pieniądze, do kogo trafią i przede wszystkim. kto się z nich rozliczy ?

  1. Chodzi o to, by zablokować złożenie pozwu wobec Beaty. Ta narwana, która ją zaatakowała, teraz trzy razy się zastanowi, czy warto. Według mnie do procesu nie dojdzie, bo za dużo gówna by wypłynęło na temat mafii psychiatrycznej w Polsce.

 3. No i jej się oberwało od medyków akademickich na facebooku. Wypowiedziałem się w tej kwestii pod postem na ten temat, że czas medycyny akademickiej się kończy. Pozdro!

  1. Akademicka akademickiej nierówna. Zależy, jaki kRaj. W Polsce to mafia totalna, a na Uniwersytecie w Kijowie wykładają Terapię Wisceralną, czyli Starosłowiański Masaż Brzucha.

   Nie chodzimy do ludobójców, mamy swoją własną Odwieczną Słowiańską Medycynę Rdzenną. Mamy Medycynę Majańską, mamy TMC, czyli Tradycyjną Medycynę Chińską (nie mylić ze współczesną). Sam korzystałem z Medycyny Tybetańskiej. Mamy Rdzenną Medycynę Szamańską ze wschodniej Rosji. Mamy tysiące Medycyn, mafia niech stąd czem prędzej spierdziela. Kto ma Wedę, zdrów będzie 🍀🌱

   https://staroslowianskimasazbrzucha.pl/

 4. „Dziennikarka zamierza powołać Fundację Wiedza i Nadzieja (w skrócie WIN, czyli „Zwycięstwo”), która będzie działała na rzecz osób z depresją i schizofrenią, dając im wiedzę, nadzieję i miłość. Jak pisze Pawilkowska, Fundacja będzie skupiała mądrych, empatycznych lekarzy, którzy widzą człowieka jako całość wraz z jego emocjami, samotnością, bezradnością, wcześniejszymi doświadczeniami i stylem życia. Fundacja będzie skupiała naukowców, którzy dzielą się najnowszymi odkryciami dotyczącymi zdrowia, w tym także psychicznego. W ramach Fundacji Wiedza i Nadzieja będę prowadzić wywiady z naukowcami i lekarzami, którzy opowiedzą o swojej pracy, holistycznym podejściu do zdrowia i najnowszych sposobach leczenia. W ramach Fundacji Wiedza i Nadzieja będziemy wydawać książki poświęcone zdrowiu, w tym także zdrowiu psychicznemu oraz prezentować filmy na ten temat”.

  Ciekawa jestem, jak to dalej się potoczy.

  1. Droga Melisso – Lawina ruszy.

   „Wiedza i Nadzieja będziemy wydawać książki
   poświęcone zdrowiu,
   w tym także zdrowiu psychicznemu
   oraz prezentować filmy na ten temat”.

 5. „Godzina 2.30. skończyłam gadać z nastolatkiem. Nastolatkiem z depresją, któremu rodzice odbierają możliwość leczenia, gdyż uważają, że leki nie są mu potrzebne.

  Tłumaczą że to szkodzi, że pomoże mu dieta, medytacja, sport, nauka.

  Środek nocy. A on na jakiejś grupie, obcym ludziom pisze, jak bardzo chciałby żyć. Chciałby, ale jego głowa myśli zupełnie inaczej.

  Tak wygląda wiele moich nocy, bo kiedy nie śpię i widzę to reaguję.
  Ktoś kiedyś zareagował, kiedy ja potrzebowałam pomocy.

  Telefon zaufania dla osób dorosłych
  w kryzysie emocjonalnym

  tel. 116 123
  (poniedziałek-piątek od 14:00-22:00, połączenie bezpłatne)

  Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży

  tel. 116 111
  (czynny 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę)”.

  1. Kochani. Witam i zdrawiam. Rzadko tu się udzielam. Ale tym chciałem się z Wami podzielić. Jestem szczęśliwy widząc, co się dzieje, będąc wdzięcznym Beatce. Kilka razy byłem w psychiatryku. I za ostatnim razem zdiagnozowano u mnie „schizofrenię” i przepisano na receptę prawdopodobnie do końca życia lek, który po wyjściu ze „szpitala” szybko odstawiłem, odczuwając jakieś nienaturalne oddziaływania w moim organizmie, mózgu. Minęło 1,5 roku i wszystko jest ok, a biorąc ten lek wątpię, że nie byłbym odcięty od rzeczywistości…

   1. Chłop z Mazur –
    Głęboko nie trzeba wnikać. Co to jest norma? A co to jest patologia??
    Iluzja. Odpowiednio manipulując definicją normy i patologii z każdego można zrobić wariata.
    Miałeś czuja, ocaliłeś swoje królestwo.
    zdrawiam

 6. „To, co Pawlikowska powiedziała na temat działania antydepresantów, znajduje potwierdzenie w literaturze naukowej. Nikt dziś nie uważa, że leki leczą przyczyny depresji, bo tych przyczyn nadal nie znaleziono” – mówi w rozmowie z „Dziennikiem Gazetą Prawną” Radosław Stupak, psycholog”.

  1. Tzw. DePresja to ból Duszy .

   Czy zauważyliście jak ostatNimi czasy wmawia się usilnie wszelkie nieDyspozycje a zwłaszcza ból Dusz ?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s