System elektroniczny wypisywania „recept” został zainstalowany w celu usuwania dowodów Zbrodni Przeciwko Ludzkości. Jednym klikiem zlikwidują dane – i niczego im nie udowodnisz

System elektroniczny wypisywania „recept” został zainstalowany w celu usuwania dowodów Zbrodni Przeciwko Ludzkości. Jednym klikiem zlikwidują dane – i niczego im nie udowodnisz.

~Taw

ps. System przez pół godziny blokował mi publikację tego jednego zdania. Jestem pod wrażeniem technologicznego poziomu sztucznej jentelegencji.

30 myśli w temacie “System elektroniczny wypisywania „recept” został zainstalowany w celu usuwania dowodów Zbrodni Przeciwko Ludzkości. Jednym klikiem zlikwidują dane – i niczego im nie udowodnisz

   1. Nie idzie w gwizdek, bo by nie było z Wami Babci Marysi. Ha, ha. A gwizdek też trza przedmuchać od czasu do czasu. No. Nie martw się TAW-ciu, 95% bedzie miało się jeszcze szansę wykazać, bo to wszystko się w tym roku nie skończy. Jak zaczną jeść mięso z probówki i robale, i takie tam inne, i nie mieć nic i będą „szczesliwi”, no to się okaże, że może jednak nie będą tacy szczęśliwi. I pobudka.

   2. „I simsy w to uwierzą, bo simsy uwierzą we wszystko, co jest oficjalnie podane”.

    Może nawet ktoś zdąży pocałować mnie w stopy. Tylko co mi po tym…

   3. Jerzy Z. oskarżony. Miał handlować lekami bez zezwolenia
    Jerzy Z. oskarżony o sprzedaż szkodliwych środków.

    ZA ZIOŁA IDZIE SIĘ DO WIĘZIENIA! ZIOŁA SĄ WŁASNOŚCIA WEDŁUG ICH NARRACJI FIRM FAR!! PANU JERZEMU JAK WIDAĆ ŻYĆ NIE DAJĄ – JEST MEGA ZAGROŻENIEM DLA SYSTEMU!!

    „Skrzyniarz dodała, że Jerzy Z. został również oskarżony o to, że od 4 września 2015 do 30 kwietnia 2019 roku, działając wspólnie i w porozumieniu z Haliną K. i Piotrem D., jako prezes zarządu spółki zarządzającej inną spółką, wprowadzał środki spożywcze powszechnie spożywane szkodliwe dla zdrowia lub życia człowieka. – Spożycie wyżej wymienionych produktów w warunkach normalnych i zgodnie z przeznaczeniem może spowodować negatywne skutki dla zdrowia lub życia człowieka, z uwagi na przekroczenie bezpiecznego dziennego limitu spożycia, jak również zawartość substancji zanieczyszczających lub zanieczyszczeń mikrobiologicznych w ilościach przekraczających dopuszczalne poziomy określone w rozporządzeniach – podała prokurator Aleksandra Skrzyniarz.
    Jak dowiedziała się PAP, proces Jerzego Z. niebawem ruszy przed Sądem Rejonowym dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie, a pierwszy termin rozprawy wyznaczono na 30 marca”.

    https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-jerzy-z-oskarzony-mial-handlowac-lekami-bez-zezwolenia,nId,6551969

  1. Tak zrobiłam parę lat temu i mam święty spokój od tego tałatajstwa, no i jestem ZDROWA, jak nigdy przedtem.

   Mam swoje komórki macierzyste w szpiku kostnym, jak potrzeba, to je aktywuję, sama się uzdrawiam i wspaniale się czuję.

   Mocno POLECAM ten uzdrawiający przepis za darmo. 🤣🤣🤣

 1. Ze 30 lat już to wiem.
  Od dnia, kiedy ….. no nieważne.
  Nie biorę żadnych leków od doktorów, bo ich nie potrzebuję.
  Czasem w aptece kupuję polopirynę s, ze 2 razy w roku się przyda.
  Oraz aspargin, bo lubię kawę. To magnez i potas trzeba trochę uzupełnić.

  Nie zauważyłem, żeby ci ludzie, co biorą lekarstwa apteczne od lekarzy, wyzdrowieli. Z roku na rok biorą coraz więcej tabletek.
  Niektóre z tych tabletek „mają brać do końca życia”.
  Czyli już powinni zauważyć, że te leki niczego nie leczą.
  Ale nie widzą tego. Taki fenomen.

  1. Tak-leko-Mania-uzależnienia.
   Moja mama żarła reklamówkę prochów pod koniec życia.
   Reagowała na moje sugestie-uwagi bardzo agresywnie.

   Na betonie kwiaty nie rosną Kochani.
   Ad. miast 15 minutowych.
   Nie ma możliwości zbierania – zasiania ziół.
   Kontakt z NaTURą żaden.
   BalkoNOWY Świat.
   Zdrawiam

  2. zamiast kupować syntetyczną aspirynę, polecam tę naturalną pozyskiwaną bezpośrednio z kory wierzby. Co i jak pod linkiem

   https://www.kalendarzrolnikow.pl/1928/kora-wierzby-naturalna-aspiryna.

   Polecam Tobie Adrem i innym nieufającym tzw. „lekarzom” i „chemicznym mordercom”. Ja także omijam tzw. „ośrodki zdrowia” „szerokim łukiem”. Stwórca dał nam odporność i możliwość samowyleczenia. Wielu o tym darze zapomniało. Nie ufam i tym, którzy uzależniają udzielenie pomocy od założenia szmaty na twarz. Natomiast idę do tych lekarzy z powołania, którzy mają miłość w sercu. ..Jeszcze można takich znaleźć

 2. „Za najstarszy system leczniczy uważa się ziołolecznictwo chińskie, ponieważ ma udokumentowaną wiedzę pisaną od czasów starożytnych do dziś, czyli przez ponad 4500 lat. Stare jest też ziołolecznictwo Indii.
  Pierwsza święta księga Rigwedy jest datowana na ok. 2000 r. p.n.e., a sławna księga ajurwedy – na ok.”…

  cd. czytaj..

  Krótka historia ziołolecznictwa
  Historia ziołolecznictwa | Dla spragnionych zdrowia – cd.

  Zawsze każdą His-tor-ię odwrócą – jeżeli nie będziemy czuwać.

 3. Lekarstwa zabijają więcej ludzi niż choroby, które są napędzane lekami. Uzależniają bardziej niż narkotyki, a Rodacy jedzą jak cukierki, nawet na katar.

 4. Najczęściej zażywanymi są: luminal, relanium, diazepam, lorafen, oxazepam i reladorm.

  Po dłuższym okresie zażywania leków pojawić się mogą:

  niezrównoważenie psychiczne
  lęki
  depresje
  napady agresji
  zaburzenia mowy i pamięci
  zmęczenie
  otępienie myślowe
  drżenie rąk
  zaburzenia czynności wegetatywnych
  psychoza

   1. Tzw. choroby są w głowie.
    Ad. tzw. urojenia, czymże są ?
    Tzw. ciąża urojona, czymże ta jest ?
    Widziałam już w życiu ludzi z urojeniami .
    Ciężkie przypadki . Agresja nie do opanowania.

 5. MEGA SKANDAL! Będą sądzić lekarzy za zniechęcanie do szczepień. Lista jest długa. Pisze NCzas 23.01.23. Wnioski złożone we Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku dotyczą 116 lekarzy z Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców. Będą sądzeni za propagowanie poglądów niezgodnych z aktualną wiedzą medyczną.

  1. Dupy się palą mafii medycznej. W czasie procesów wyjdą takie gówna o świadomym truciu Polaków, że mafia sama sobie strzeli w kolano.

   APEL

   Archiwizujcie „leki”, opakowania po lekach, ulotki i skany recept. Również skany ulotek tak zwanych szczepionek.

   1. 👍

    A J. Ziębę znowu ciągają po sądach! W oczy rzucił mi się nagłówek.

   2. Tak, znowu się Zięby czepiają. Uprawia rzekomo pseudomedycynę, kiedy to pseudomedycynę uprawia od dawna Big Pharma Rockefellera i cały ten matriksowy system. Zarzucają Panu Jerzemu m.in., że sprzedaje preparaty zapobiegające chorobom i że rzekomo to są leki według jakiejś tam definicji z jakieś ustawy farmaceutycznej czy coś. Przecież same zarzuty są absurdalne, bo coś co zapobiega chorobom, nie jest lekiem, bo niczego przecież nie leczy. Jak można leczyć coś czego nie ma? Prawda i argumenty są po stronie Pana Jerzego, ale to niczego nie gwarantuje. W firmach sąd (bo to są firmy z numerami DUNS) nie liczą się fakty ani prawo, tylko ich paragrafy i widzimisię sędziów.

    Mam teraz tego dobitny przykład. Michał, z którym planujemy utworzyć sąd prawa, ma duże problemy. Przeprowadził się z Australii do Polski, kupił tu działkę w Lubuskiem i zaczął się na niej budować. Na czas budowy zaprosiła go do mieszkania jego bratowa. Po śmierci rodziców Michał zrzekł się swojej części mieszkania, w którym mieszka teraz bratowa, na rzecz brata z żoną. Zaproszenie było takie, że Michał może mieszkać do czasu, aż się wybuduje. Uznał to więc za rewanż za darowiznę części mieszkania. I przez krótki czas było dobrze. Jednak bratowa jest niepełnosprawna umysłowo i jej się zmieniło coś w głowie i zaczęła gadać, że Michał jej przeszkadza, dokucza jej itd. To nieprawda i sama jej opiekunka Kasia Michałowi w jednym z maili napisała, że jego bratowa miewa takie urojenia, psychozy czy coś. I pewnego dnia wymyśliła, że chce się pozbyć Michała. Jej opiekunka Kasia jej pomogła w tym i wynajęła adwokatkę, która najpierw kazała Michałowi płacić 1500 zł miesięcznie za mieszkanie. Michał jej odpisał Affidavitem, że ma umowę (zaproszenie podpisane przez bratową, a napisane przez opiekunkę) na bezpłatne zamieszkiwanie do czasu, aż się wybuduje na swojej działce i że nie będzie niczego płacił. Adwokatka złożyła wniosek o eksmisję do firmy sąd rejonowy w Nowej Soli. Michał pisał do nich Affidavity i na papierze wygrał, złamali wszelkie obowiązujące reguły handlu i zasady prawa w tym zasadę Consensus facit legem. Gdy Michał wyjechał na 2 dni to jak wrócił zastał zmienione zamki i stał się bezdomny. Najpierw mieszkał u siostry, potem u jakiegoś znajomego a teraz jest w Niemczech. Pracuje przy opiece nad jakąś chorą kobietą. I robi co może aby wyegzekwować to co prawnie ma na papierze dzięki Affidavitom przez UCC. I na razie niewiele z tego wynika.
    Dlatego i z Jerzym Ziębą i tymi lekarzami z PSNLiN może być podobnie. Nikt nie będzie z tych firm „sąd” się przejmował faktami i prawdą czy faktycznym prawem tylko wydadzą wyrok taki jaki „należy’ i tyle. Dopóki naród śpi to niestety trudno liczyć, że będzie inaczej.
    Jeśli chcemy żeby sprawiedliwość wróciła to musimy sami sądy prawa ustanowić. Na razie to jednak melodia przyszłości niestety, bo jak zrobiliśmy zlot chętnych w Jerzmanowicach to ludziska nie mogli dojść do porozumienia w sprawie Proklamacji Woli Narodu Polskiego. Czy Polak to jedynie genetycznie Polak czy też ktoś kto czuje się Polakiem ale nie ma polskich genów. Spora część uczestników była za tym, aby wszyscy mieli równe prawa w tym do decydowania o losach Polski. Ja i Michał im mówiliśmy że w takim razie „naród wybrany” będzie dalej decydował i że to bez sensu, bo tak jest teraz. Musi być w Proklamacji zapis, że tylko rdzenny Polak czy Polka może być urzędnikiem państwowym jakimkolwiek. I na razie jesteśmy w ciemnej d… słonia jakby to ująć. Czesi i Słowacy nas wyprzedzają, bo oni już utworzyli w oparciu o prawo naturalne państwo Bohemia na terenie korporacji Czechy i oznajmili to tamtejszemu rządowi ichniej III RP. A u nas ludziska nie wiedzą kto jest Polakiem. Dramat.

   3. APEL DO WSZYSTKICH

    Nie wolno się zrzekać niczego, co nam przynależy, bo robimy nierównowagę na przestrzeni, zaciągamy karmę. Badam temat od bardzo wielu lat. Zrzeczenie się zawsze źle skutkuje.

   4. To zupełnie inna kwestia. Dług to karmiczne obciążenie. Niczyich długów przejmować nie musimy, choć matrix chce je wlepić. Ale skoro taki temat karmicznie się pojawia, musi być wcześniejsza nierównowaga w systemie Rodowym. Warto to zbadać w Ustawieniach Systemowych.

    Natomiast jeśli chodzi o gadzie prawo matrixa, wszystko trzeba sprawdzać w księgach wieczystych. Trzeba zbadać wartość spadku i cenę długu, bo czasami dług może być niewielki.

 6. tym czasem tzw suplementy nie podlegają żadnej kontroli …
  na moje wnioski skontrolowano tylko etykiety … do składu nie mają możliwości kontroli PIC .. państwa .. odpowiedź – zakazane upublicznianie – i podane paragrafy !!!

  1. Ja nie używam suplementów. Nie potrzebuję. W miesiącach meteorologicznej okupacji naszej Macierzy biorę jedynie D3.

   Magnez i Grupę B mam w yerbie mate.

   Od miesiąca zrywam młodziutką Pokrzywkę – nie ma nic lepszego na Wiosenne odtrucie po zimowej meteorologicznej okupacji naszej Macierzy.

   1. D3 BEZ K2 ?
    magnez – w jakiej formie bo to kluczowe
    b jest w wielu roślinach ..
    ale przy za słabym zakwaszeniu żołądka wchłanialność
    np b 12 = 0. Info medyczne jest film yout.
    potwierdzeniem jest wysoki skład b12 w supl 2000 %, tylko więc forma do ssania.

   2. D3 biorę z K2.

    Kiedyś brałem Magne-B6 firmy Sanofi. Później siostra wcisnęła mi Laktomag-B6 do przetestowania. Oba produkty oceniam na 🆗. To znaczy mój organizm z nimi współgra.

    Teraz magnez biorę już tylko z natury, np. z yerby mate.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s