Wszystkie kopalnie na planecie zostaną zamknięte. Koniec paradygmatu łupiestwa

Wszystkie kopalnie na naszej przepięknej planecie zostaną zamknięte. Zostanie wdrożonych wiele projektów, by przeprogramować umysł zbiorowy (genetyczny) populacji w tej kwestii. Jest duża siła oporu na przestrzeni, bo nawet tak zwane środowiska alternatywne myślą jeszcze po staremu, w kategoriach „pozyskiwania złóż”, czyli łupiestwa. Gdy tymczasem to nie są żadne „złoża”, lecz boskie ciało Matki Ziemi, która jest żywą, świadomą i samoświadomą istotą kosmiczną.

Nie będzie więcej żadnego łupiestwa, bo to gadzi paradygmat. A gady po eonach okupacji powoli się stąd wynoszą.

Sława Wolnym Ludziom. Wolnym Ludziom Sława!

~ Taw

Reklama

55 myśli w temacie “Wszystkie kopalnie na planecie zostaną zamknięte. Koniec paradygmatu łupiestwa

 1. Mysle, ze chodzi o to, ze bedzie darmowa energia dla wszystkich, a tym samym wegiel nie bedzie potrzebny. Oczywiscie plusem bedzie, ze ziemia nie bedzie ograbiana, ale takze i ludzie nie beda musieli pracowac ciezko w niebezpiecznych warunkach. Swiat sie tak zmieni, ze trudno to sobie wyobrazic. Idziemy w dobrym kierunku.!!!

 2. Realia są takie że chodzi o cyfryzację wszystkiego na podkładce z prac Nikoli Tesli .
  Rewolucyjne pomysły zostały zaaresztowane po coś.
  Nie łudżcie się że dla Nas/Mas/.
  Cieszycie się ze srajfonów- ze cyfryzowanych samo-chodzików i etceterra.
  Coś co Tesla odkrył jako darmowe jest pośrednikami na nasz koszt nam sprzedawane i przy okazji odbierana Nam Wolność.
  Ustawiczne więzienie.
  Cieszyć się z zamorDyzmu ?

  1. CUDZE CHWALICIE, Z SWEGO NIE ZNACIE! JAK I TESLA, HERTZ, FERRARI UKRADLI WSZYSTKO FRANCISZKOWI RYCHNOWSKIEMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   55
   DOI 10.4467/0023589XKHNT.21.003.13387
   Piotr Rataj
   Pracownia Historyczna Stowarzyszenia Elektryków Polskich
   Uniwersytet Opolski
   ORCID 0000-0002-6211-0550
   Franciszek Rychnowski (1850–1929) – niedoceniony
   geniusz, maniak czy obłąkaniec?
   https://www.ejournals.eu/pliki/art/18865/

   żeby mieć dostęp do darmowej energii, wpierw nalezy zmienić myslenie i pojąć prawdziwe oblicze ZIEMI I ETEROIDU RYCHNOWSKIEGO TUDZIEZ ETERU MENDELEJEWA, inaczej sie nie da – wierzycie w sztuczny ksiezyc, A CO JESLI SŁOŃCE NIE JEST ROZŻARZONĄ KULĄ?!!!

   „165 Rychnowskiemu chodziło tu pewnie o o to, że słońce nie jest rozżarzoną kulą, wysyłającą na Ziemię promienie świetlne, a emanuje jedynie „eteroidem”, który to dopiero po kontakcie z materią ziemską zamieniał się w światło, ciepło, elektryczność itd.
   Szerzej zob.: Iks Won Chyr, Omnia in sole: reminiscencje naukowe, Lwów
   1922, s. 14–15”.

   NADCHODZI NOWA ERA, to widać, słychać i czuć – ERA DOBRO-BYTU DLA LUDZI, A NIE ELEKTRONICZNE WIĘZIENIE SZTUCZNEGO IMBECYLA, który chce wykorzystać nadchodzace cykliczne zmiany do dalszej eksploatacji ZIEMI I ZIEMIAN!!
   ABY ICH ZAMIARY, A TO JUZ NASTĘPUJE, ULEGŁY UPADKOWI, NALEZY NIEUSTANNIE POGŁĘBIAĆ WIEDZĘ!!!!

   ABY LUDZKOŚĆ POZOSTAŁA W DALSZYM UŚPIENIU I W ELEKTRYCZNYM OBOZIE, ALE na „wolnym wybiegu z ich teatrem, aktami, kabaretem, dramatami w zalezności od zapotrzebowania na dany typ energii – ich karmy powstają, a bym powiedziała istnieje ich jestestwo kontynuowania i poszerzania elektromagnetycznych zagród z zachowaniam złudzenia wolności i wolnej woli, ABY TO PRZYPIECZETOWAĆ muszą wprowadzić MARCHEWKĘ DLA IMBECYLI, czyli gwarantowany dochód!

   BANKI JESZCZE PRZED 1 LIPCA WYSYŁAJA PISMA DO LUDZI!
   TO SIE NAZYWA INWIGILACJE W DOBREJ WIERZE, BO W CELU PRZECIWDZIAŁANIA TERRORYZMOWI!

   „Od 1 lipca 2022 r. skarbówka otrzyma wgląd w rachunki osób fizycznych, które nie mają statusu podejrzanego. W istniejącym przepisie zmieniono słowo ,,podejrzany” na ,,osoba fizyczna”.

   Podkreślenia wymaga fakt, że informację będzie można otrzymać w trakcie prowadzenia czynności sprawdzających związanych z podejrzeniem popełnienia przestępstwa, czynności wyjaśniających, postępowania przygotowawczego. Banki nie będą miały możliwości odmowy udzielania informacji. Klient banku nie będzie mógł formułować żadnych roszczeń w stosunku do banku np. o złamanie tajemnicy bankowej.

   Uprawnienie to jest o tyle niespotykane, że nawet prokurator w postępowaniu karnym nie ma dostępu do informacji objętych tajemnicą bankową w postępowaniu przygotowawczym.

   Ministerstwo Finansów podkreśla, że celem nowego uprawnienia jest ujednolicenie dotychczasowych uprawnień KAS oraz ułatwienie pracy organom skarbowym oraz że nowe uprawnienia nie mogą być stosowane, bez uzasadnionej przyczyny.
   Zakres informacji

   Zakres informacji, które można uzyskać jest naprawdę ogromny. Urzędy będą mogły otrzymać informację nie tylko o posiadanych lub współposiadanych rachunkach bankowych, ale również o posiadanych pełnomocnictwach do dysponowania rachunkami bankowymi, obrotów i sald rachunków, odbiorców i nadawców przelewów, zawartych umów kredytowych, celów na jakie zostały udzielone, sposobów zabezpieczenia ich spłaty, umów udostępnienia skrytek sejfowych oraz ich historii, informacje o nabytych za pośrednictwem banku akcji Skarbu Państwa lub obligacji emitowanych przez Skarb Państwa. Zakres danych zawarty jest w art. 182 § 1 Ordynacji Podatkowej.

   JEŻELI KTOS MYŚLI, ZE DOSTANIE GWARANTOWANY DARMOWY GRANT OD PASOŻYTÓW TO BRAWO ZA ,,MYSLENIE”

   dochód gwarantowany to krótka smycz dla człowieka, który w planowanym swiecie pierdolnietych imbecyli- wszelakie zycie bedzie zastąpione cudowna ekologią i zautomatyzowanym wszystkim- na człowieka nie bedzie już i pracy i miejsca!!!!!!! a gwarantowany dochód to gwóźdź do trumny!!!!!!
   19 maj 2022 — Bezwarunkowy dochód podstawowy zostanie przetesowany w Polsce. Narazie, w formie eksperymentu, na Warmii i Mazurach

   https://www.bankier.pl/wiadomosc/Dochod-gwarantowany-w-skali-calego-kraju-tak-czy-nie-8364434.html

   https://forsal.pl/artykuly/1048472,dochod-gwarantowany-to-pulapka-dlaczego-nie-sprawdzi-sie-opinia.html

   “Wszystkie kopalnie na planecie zostaną zamknięte. Koniec paradygmatu łupiestwa”

   NIECH ZOSTANA ZAMKNIETE WSZYSTKIE KOPALNIE ZŁOTA, NIKLU- wszelakich kopalin potrzebnych do reanimacji sztucznej inteligencji- jej organów – podzespołów- jej krwiobiegu!
   A TYMCZASEM WĘGIEL SIE ZAMYKA, ABY OTWORZYĆ NOWE PODBOJE DLA, DOBRA ZIEMI I KLIMATU””

   ALE TO TRZEBA BYĆ GŁUPIM, BY TEGO NIE WIDZIEĆ!!
   KGHM chce jak najszybciej rozpocząć wydobycie niklu. Potężnym producentem jest Rosja
   PAP
   19 marca 2022, 17:58.
   https://businessinsider.com.pl/biznes/kghm-chce-jak-najszybciej-rozpoczac-wydobycie-niklu-poteznym-producentem-jest-rosja/e7ntw2q

   produkcja zaawansowanych układów scalonych – CHIPÓW- Obejmuje on setki materiałów i substancji chemicznych,

   Największym zmartwieniem USA jest to, że tracą grunt pod nogami w wyścigu o wykorzystanie sztucznej inteligencji w przemyśle zbrojeniowym. I pozwala ona maszynom przewyższać ludzi w rozwiązywaniu problemów i podejmowaniu decyzji. Oczekuje się, że zrewolucjonizuje ona działania wojenne, a jej rozwój zależy od półprzewodników.
   https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-konflikt-usa-chiny-supermocarstwa-uzaleznione-od-produkcji-c,nId,5737046

   tajwan i ukraina to najwięksi producenci półprzewodników
   https://www.dobreprogramy.pl/wojna-moze-zaklocic-produkcje-chipow-ukraina-jest-glownym-producentem-surowca,6741166466046464a

   Ukraina to największy na świecie producent neonu. A gaz ten wykorzystywany jest w fabrykach półprzewodników.
   https://www.rp.pl/biznes/art35755041-grozba-zapasci-na-rynku-chipow

   Ukraina dostarcza ponad 90 proc. amerykańskiego neonu klasy półprzewodnikowej, niezbędnego do laserów stosowanych w produkcji chipów.
   https://www.obserwatorfinansowy.pl/tematyka/makroekonomia/trendy-gospodarcze/wojna-na-ukrainie-nowe-wyzwanie-dla-branzy-polprzewodnikow/

   Popyt na półprzewodniki rośnie wraz z naporem nowych, przełomowych technologii: łączności mobilnej 5G i związanego z nią Internetu Rzeczy (IoT), sztucznej inteligencji (AI) oraz pojazdów autonomicznych. Wymagają one nowych, zaawansowanych modeli chipów, skrojonych specjalnie na miarę tych technologii.

   1. No proszę, mówią że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu, a tu wszyscy wielcy i znaczący wynlazcy to Słowianie i Lechici. Całe Twoje posty są super Elaszko, ale żeś „wynalazła” p.Rychnowskiego, no to jutz sztos. Górą nasi i tyle, a wszystko Lwów. Więc widzimy, dlaczego grnoja nas równo. A jednak nie wszystko zniszczyli, nie dało się, powstajemy powoli z popiołów i zgliszcz. Chwała Lechitom i Lechii.

   2. „Elaszko, kiedyś Cię pytałem, ale mi nie odpowiedziałaś. Bierzesz Bezwarunkowy Dochód Podstawowy w testowej formie 500+ ?…”

    Myślę, Drogi Tawcio, że branie, czy nie branie przydzielonego 500+ nie może być argumentem akceptacji czy dezaprobaty wdrażanego systemu finansowego, a tym bardziej zamykania czy otwierania dyskusji w tym temacie, który powinien być uświadomiony.
    Uświadomiony oznacza tu uzyskanie odpowiedzi na wszelkie niejasności i wątpliwości.

    Jak choćby dla przykładu; też nie uzyskałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie, które naszym Szanownym Forumowiczom zadałam dwa razy:
    Czy pieniądz jako papierowy zapis wartości stojący między pracą (produkcją) lub(i) bogactwem naturalnym, a korzyściami z nich płynącymi musi mieć pokrycie w poduktach wytworzonych pracą lub(i) poręczenie wartością bogactw naturalnych?

    Moje pytanie nie dotyczyło 500+ czy 1000 minus.
    Dotyczyło w ogóle pieniędzy jako pośredniej formy płatniczej.
    Nie uzyskałam odpowiedzi na to pytanie.
    Ani twierdzącej, ani przeczącej.
    Tu uwaga: ludzie mają prawo znać odpowiedź i nie chcieć jej udzielić…, albo po prostu nie wiedzą i wówczas często temat obracają w żart lub…, zmieniają temat.

    Branie czy nie branie nie może być (moim zdaniem) wykładnią postawy człowieka, ponieważ podobnie jest z podatkami.
    Rzondzoncy narzucają Polakom dziesiątki z dupy wziętych podatków.
    I co?
    W obawie przed następnym podatkiem czyli karą lub utratą np. działalności płacą te podatki, a dopiero potem wyrażają niezadowolenie.
    Nikt na niezadowolenie z następnego podatku nie reaguje odmową uiszczenia podatku (no chyba, że finansowo jest rozłożony na łopatki).
    Ludzie płaczą i płacą, a dopiero potem zrzeszają się (w kupie siła), by się sprzeciwić.

    Logiczne, że manie 500+ pomniejsza kradzież płacy z 60 do 50% i ludzie będą brać.
    Od żadnego biorcy 500+ lub podatnika nie należy wymagać, aby swój sprzeciw wobec wątpliwego – jego zdaniem – systemu finansowego wyraził niebraniem 500+ czy niepłaceniem podatku.

    Kwestia nie dotyczy jednostki, a szerzej wyjaśnianej perspektywy i związanej z nią przyszłości społeczeństwa.
    Rozmawiamy – wyjaśniamy.

    A moje następne pytanie:
    Skoro BDP na razie testowo wprowadzany ma być faktycznie dobrodziejstwem dla Polaków, to czemu wraz z wprowadzeniem tego programu (i innych podobnych) ruszyło lawinowo wdrażanie dziesiątków podatków obciążających do granic polskiego podatnika?

    Dla 500 plusowców powinno się żyć lepiej, a dla reszty Polaków nie gorzej niż wcześniej, a żyje się o wiele gorzej.
    Skąd biorą na 500+, naste emerytury itp.?
    Jednym zabierają, by dać innym?
    Bo tak wygląda rzeczywistość.

    Tylko pytam, bo mam niejasności.
    A tak w ogóle to rzucę ciekawostkę, ekonomista podał obecną siłę nabywczą 500+ w stosunku do wartości z początku instalowania programu. Wynosi ona 180 złotych.

    I o jakich wielkich piniądzach my tu rozmawiamy.
    A od jesieni to dopiero będzie siła nabywcza!
    To my będziemy tworzyć sobie warunki, czy bezwarunki: wyjść na zakupy, czy podgrzać po raz ósmy zalewajke… 🙂 🙂

    A co do dochodu podstawowego, to daj Boże byśmy mieli zdrowe dwie nogi do chodu, bo ponoć benzynka od września wskoczy na dwucyfrówkę.
    W rurociągach z Rosji tylko szczury biegają, a tankowce zza oceanu mnogo, oj mnogo będą kosztować.

    No i rozpoczniemy wreszcie wszyscy bosakowanie!
    Dla zdrowia rzecz jasna!

    Miłego!

   3. Krysiu, ja Ci odpowiedziałem wczoraj na Twoje pytanie, podając przykład „ratowania banków”, który to przykład udowadnia fikcję tak zwanej zdrowej ekonomii. Obecna ekonomia jest gadzia, więc co może być w niej zdrowego? Jakie pokrycie w pracy? W gadziej ekonomii nie ma „pracy”, tylko zapierdol dla pana, podatkowy i lichwiarski wysys oraz bezkarne drukowanie pustego pieniądza.

    Pieniądz jest gadzim paradygmatem, więc będzie istniał tylko przez bardzo ograniczony czas Okresu Przejściowego. Docelowo (Nowa Era Wodnika) zostanie zlikwidowany, bo na początku ludzkości go nie było, a ludzie żyli w Dobrobycie Planety Hojnej w Życie.

    Dopóki będziemy tu mielić pierdoły dogmatów gadziej ekonomii, będziemy kręcić się w kółko 😉

    *

    „Myślę, Drogi Tawcio, że branie, czy nie branie przydzielonego 500+ nie może być argumentem akceptacji czy dezaprobaty wdrażanego systemu finansowego, a tym bardziej zamykania czy otwierania dyskusji w tym temacie, który powinien być uświadomiony”.

    Jeśli czyjeś dzieci lub wnuki partycypują w wersji testowej (500+) programu Bezwarunkowego Dochodu Podstawowego, to nie rozumiem krytyki tego programu przez Mamy czy Babcie. Coś tu jest nie teges ze spójnością na poziomach fraktalnych (że powiem tak delikatnie, choć mam ochotę użyć słowa hipokryzja).

   4. Są na razie bardzo nieliczne, ale jednak jednostki, które nie płacą. Jest jeden Krzysztof, co nie płaci VAT, mimo że ma firmę i działalność, przy której musiałby płacić. Przez batalię pismami ze skarbówką, opierając się na nielegalności instytucji państwowych zarejestrowanych jako firmy z numerami DUNS i na tym, że jest żywym człowiekiem, a nie fikcją prawną pisaną wielkimi literami, wywalczył to, że wykreślili go z rejestru podatników VAT. Facet założył firmę na żywego człowieka z adresem siedziby w paczkomacie. Polak potrafi. 😀

   5. Ekonomia to ściema, to jasne. Jednak obecny system pieniądza (przynajmniej jeśli chodzi o kredyty) opiera się na pracy. Państwa są bankrutami (USA od 1933 r.) i są de facto korporacjami. My natomiast jesteśmy „zasobami ludzkimi” tych korporacji nibypaństw. Nasze akty urodzenia są kwitami handlowymi na giełdzie. Każdy jest wyceniany na milion $ (na tyle wycenili wartość podatków, opłat czy mandatów zapłaconych w ciągu 40 lat pracy zawodowej). I na tym ich matriksowy system się opiera. Jak w banku bierzesz kredyt, to bank nie ma realnie żadnych pieniędzy, jakie pożycza. Podpisujesz umowę i oni na podstawie Twojego podpisu wystawiają weksel i na jego podstawie dopisują wirtualne cyferki do Twojego konta. Nawet banknotów nie mają, nie mówiąc już o czymś bardziej realnym jak złoto. I taki nieświadomy niewolnik przez dziesiątki lat spłaca te wirtualne cyferki, a bank faktycznie niczego mu nie pożyczył.

    Kiedyś było inaczej, jak obowiązywał pełny parytet złota czy srebra. Każdy papierek musiał mieć pokrycie w złocie. Nie było inflacji. Gdy USA odeszło od porozumienia z Bretton Woods bodjaże w 1970 r., ceny w ciągu 10 lat wzrosły kilkadziesiąt razy.

    Pieniądz sam w sobie nie jest zły. To jest umowa, że zamiast robić np. niewygodne transakcje barterowe – ja ci dam 5 kg kartofli, a ty mi np. w zamian dasz np. 5 kg soli, to ja ci dam za te kartofle x zł. Zamiast pieniędzy może być inna umowa – wystarczy, że Iksiński z Igrekowskim spiszą umowę, że np. przez jakiś czas Iksiński dostarcza Igrekowskiemu coś, a potem Igrekowski wykonuje jakąś usługę Iksińskiemu. Oczywiście to tylko jedna z opcji. Wszystko oparte na podstawowej maksymie prawa: Consensus facit legem – zgoda tworzy prawo. Warunek – uczciwość obu stron. Pieniądz jest o tyle łatwiejszy, że transakcja jest od razu dla obu stron załatwiona. W obecnym matriksowym świecie oszustwa na każdym kroku jest niestety nieunikniony.

   6. Docelowo pieniądz jako taki zostanie z planety wycofany, gdyż pierwotnie go tu nie było.

    .https://youtu.be/z4v-GxIuqgs

    Pieniądz jako taki jest samym jądrem gadziego paradygmatu na tej planecie. Ewolucyjnie się nie zweryfikował na przestrzeni, więc z przestrzeni w sposób jak najbardziej naturalny odpadnie.

    W Nowej Erze Wodnika wprowadzony zostanie zupełnie nowy system harmonizacji energetycznej pomiędzy istotami.

  2. EPIDEMIA ŚWIADOMOŚCI:
   Pain Kasiu, nas są miliony !!! Jedni na początku swojej drogi, inni już dalej, a następne rzucone przez ciebie ziarna zaczną zaraz kiełkować. 🙏🙏🙏

   Wszystko się zgadza! W trakcie ostatnich przeszło 2 lat:
   – otworzylem oczy
   – stracilem prawie wszystkich znajomych
   – zaczalem intensywnie cwiczyc
   – staram się być lepszy, niz bylem
   – jestem duzo spokojniejszy
   – zupelnie inaczej patrzę na to, czym nas szprycują medialnie i w sklepach.
   Dlugo mozna by wymieniac, jestem ZUPELNIE INNYM CZLOWIEKIEM 🙂

   warto posłuchać!!
   EPIDEMIA ŚWIADOMOŚCI – Co wydarzy się w MARCU 2023 roku? – Katarzyna Szewczyk | 171
   Grzegorz Kusz

   .https://www.youtube.com/watch?v=HZOH3PtEtE0

   4 ROZBIÓR POLSKI? – Śmierć Polskiego Rolnictwa? – Katarzyna Szewczyk | 188
   .https://www.youtube.com/watch?v=uepO2SHTktA&t=731s

   E–ŻYCIE, czyli CYFROWY TOTALITARYZM – Katarzyna Szewczyk #agentspecjalny #short #shorts
   .https://www.youtube.com/shorts/WPD2tfBIgng

   Zbliżający się okres próby służb mundurowych.

   BUNT MUNDUROWYCH ZAŁOZYLI STOWARZYSZENIE – TO POCZATEK – PRAWDA O WOJSKU I SZCZEPIENIACH I INNE!
   .https://www.youtube.com/watch?v=hmX255dpX2s

 3. .https://www.youtube.com/watch?v=gNW5Al42nbY&t=27s

  Realia niewolnictwa są m.in. takie.

  Nie trzeba wielkiego wysiłku umysłowego żeby zdać sobie sprawę że cyfryzacja ukradła nam Życie NATURalne.

  Real już nie istnieje .
  Sama każdego dnia łapię się na tym że za dużo kradną mi dnia pierdoły interNETOWE.
  Gówniane życie -martwe życie odbiera Mi PRAWdziwe życie.
  Nie mówcie że moja wina.
  Nie moja .
  Jest tyle roboty na musiku w necie że po kija mi to ?

  Jeszcze za to gówno płacić co miesiąc.
  Darmowe?
  Kto widzi darmowe ?
  Wymiana gównianych srajfonów
  na bardziej zachipowane to czym jest ?

  Wyłączą Ciebie – Mnie – Nas.

  Dziękuję – wysiadam.

  Prawda jest taka że Ludzie sami się pchają
  we wszelkie
  gawno a Ony tylko prowadzą dalej w przepaść.

  Dawniej Ludzie Rozmawiali ze sobą.

  Cieszyli się Sobą nawzejem .

  Teraz ? Warczenie jeden na drugiego.

  Koniec LudzKości bliski jeżeli się nie obudzą.

  Ony wiedzą że Człowieka zrobili wygGodnym – leniwym.

  1. No i Justynko miałaś rację z powiedzeniem „spróbuj powiedzieć NIE, a poznasz Kogoś prawdziwie”.

   Od 2 tyg. ważyły się losy, czy dostaniemy urlop na wesele w sierpniu. W środę ostatecznie się rozwiązało, że nie dostaniemy w terminie urlopu. Mąż czym prędzej powiadomił Kuzynkę, żeby szukała sobie nowego świadka, do sierpnia ma przecież jeszcze czas. I nastąpiła OBRAZA. Nie odzywa się do Nas. Od 2 dni jestem w szoku. Co to za powód do obrażania? Nie znałam Jej z tej strony. Coraz bardziej Ludzie z naszego życia się wykruszają na własne życzenie. Nie zatrzymujemy, nie ma sensu.

   Dobra wiadomość jest taka, że nie muszę kupować sukienki, Nikt mi nie będzie wykręcał rąk w tańcu, ani nie będę musiała wąchać odoru alkoholowego tudzież spoconych pach 🙈🙊🙉

   1. Ris i koperta zostanie w kieszeni 😂😂😉.

   2. 😁😁 Słowianinie kopertę i tak damy Mamie, żeby przekazała Młodym niech się chociaż Im za miejsca przy stole zwróci. Ale Kuzynke Mąż stracił 🤦‍♀️Nie myślałam, że z Niej taki egoistyczny samolub myślący tylko o Sobie. No cóż życie. Na ciasto weselne raczej nie mamy co liczyć 😂😂

 4. Jesteś CzłoWiekiem nie osobą..

  .https://www.youtube.com/watch?v=G6FTHqhXr8s

  Dokształcajcie się – prawo morskie

  Podobne pytania
  Czym jest prawo morza?
  Czym jest Kodeks morski?
  Kiedy powstało prawo morskie?
  Jakie prawo obowiązuje na statku?
  Na razie jesteś przedMiotem handlu .

  Najpierw uwolnić się .
  PrzyWrócić CzłowieCzeństwo -Wolność
  zanim pomyślisz o zabawkach.

  Nie da się przeskoczyć tekstu/nauki
  poprzez omijanie Wiedzy.

  Wiedza o CzłoWieku Najważniejsza.
  Od Iluzji do Prawdy droga staje się coraz dłuższa
  aż sprzedacie się całkowicie-bez odWrotu….

  https://www.google.com/search?q=Prawo+morskie+a+prawo+naturalne&sa=X&ved=2ahUKEwjs_sii99T4AhUOtosKHWVABs8Q1QJ6BAgzEAE&biw=1821&bih=846&dpr=0.75

  Kto podlega prawu naturalnemu?
  O co chodzi w prawie naturalnym?
  Jaka jest różnica między prawem naturalnym a prawem stanowionym?
  O co chodzi z tym prawem morskim?

  .https://www.youtube.com/watch?v=VSbHO5lVXFA

  Prawo morza i prawo naturalne w polskiej książce – Ar_jan

  Iluzja optyczna o tym jak mózg prowadzi Nas na manowce.
  Zastanów się ile jest Ci potrzebne do życia ?
  Bez czego możesz się obyć.?

  1. Justynko, zapisuj przed wysłaniem.

   Ja się kiedyś wkurzałem, gdy mi wycinali długi komentarz, przy którym się napracowałem i z którego byłem dumny. To mnie zmusiło do kondensacji moich tekstów, co cieszy mnie jeszcze bardziej 🤣

   Więc gdy teraz mnie wycinają, spokojnie piszę jeszcze raz. Ponowny tekst jest krótszy i dużo bardziej precyzyjny. Tak więc chwała wycinaczom, bo zmuszają mnie do pracy nad sobą 🤣🤣🤣🤣

   1. Zauważ siebie-Dostrzeż PRAWdziwego SIEBIE
    Wspaniałe uCzucie odzyskiwania Siebie .
    Uszanuj Siebie -Uszanuj Innych

    Będziesz SPKOJEM-NajWażniejszy.
    Chcesz Być Jakiśbylejakiś czy PRAWdziwy.

    Przestań ze sobą walczyć -uśmiercać Siebie.
    Nie nasze – nie jest Nasze-PRAWdziwe.

    Łukasz Jakóbiak

    .https://www.youtube.com/watch?v=x0xZqEkDMD8

   2. Tak TAWIE Drogi .
    Bardzo ważne popłynęło z Serca samego.
    Potok spłynął na mnie.

    …ale Przestrzeń podesłała z automatu
    to co mówiłam w tekście do WAS pisałam..
    Patrzcie Kochani . To Wam Mówiłam.
    Aż nie wierzę jak energia wraca..
    błyskawicznie się spełnia.
    Światło rządzi.
    .https://www.youtube.com/watch?v=x0xZqEkDMD8
    0:00 / 28:59
    Zauważ siebie

    Znów mi coś fika..
    Ależ maja te algoRYTMY ustawiane..

    Film
    “Zauważ siebie” mówi nie tylko o odkrywaniu tego kim jesteśmy na najgłębszym poziomie, ale również o tym gdzie w fizycznym świecie się zaczynamy, a gdzie kończymy czyli o naszych uczuciach, o naszych granicach, które sami wyznaczamy, a ich brak jest brakiem szacunku do samych siebie.”

 5. Kopalnie nie będą do niczego potrzebne, gdy takie technologie jak wolna energia Tesli zostaną powszechnie udostępnione. To się jednak stanie dopiero jak gadzio-chazarska mafia zostanie ostatecznie pokonana. To jeszcze trochę zajmie. Pewnie kilka lat.

  1. Pawle –
   dokładnie tak się stanie za ok. 30 lat – obecna cywilizacja ludzka jest nieetyczna i nie zasługuje jeszcze na takie dobra. Musimy się przeprogramować tak, aby nie było nienawiści, zła, egoizmu, itp.

   1. E, e, to troche Marynko posmutnialam, bo pewnikiem ja tego nie doczekam w tym skafandrze.A tak bym chciala, zeby miec skrzynke kolo domu albo jakas kopulke na dachu i miec prad. Zaplacic za instalacje tego urzadzenia i tyle. Nie trzeba by opalu, tych wszystkich przewodow, nad ziemia, pod ziemia. No, pod kuchnia to bysmy czasami palili, bo jedzonko pyszne i ogien na zewnatrz tez czasami. Ale teraz, jak taki upał, i klimatyzacje by mozna i …, e tam, przeciez ten upal to tez manipulowany. Dobra, dosc marzen.

   2. Nikt nie da małpie brzytwy – wolną energię otrzymają tylko Wolni Ludzie.

    A kiedy, to zależy tylko i wyłącznie od nas, bo nikt za nas nie zrobi tego, co zrobić mamy sami 😉

   3. „Musimy się przeprogramować tak, aby nie było nienawiści, zła, egoizmu, itp.”

    Maryno, ja bym wolał taki świat, szczerze. Nawet kurwa cukierkowy, bezowy;-) Wiele razy, kilka lat temu tak kreowałem, ale po tych kreacjach były na mnie dziwne ataki, często ze strony RODziny. Do tej pory nie umiem tego wytłumaczyć. Doszedłem do wniosku po paru miesiącach wizualizacji i bycia „świetlistym”, że ten cały Rdzeń/Źródło/Śródło chce, abym był trochę Zakapior, niezafajny koleś i że Świat chce takiego Radka (coś jest na rzeczy…). Być może więcej we mnie zakapiora niż przyjemniaczka malującego obrazy. To ma jakiś głębszy sens, bo w szkole podstawowej mnie chuligani gnębili, ponieważ byłem zbyt delikatny i koleżeński. Mało tego, mi się agresja dosyć podoba. Trening na worku treningowym wolę bardziej od komponowania czy malowania obrazów. Cieszę się, że nie poszedłem do Akademii Sztuk Pięknych. Zrobiliby tam ze mnie pędzla.. ha ha. Super sprawa!

   4. Wysłuchałem nowy film Moniki Rajskiej. A propo znaków zodiaków ( Monia jest Rak), to koniec z tym determinizmem i zwierzchnością, astrologią i bycia „pantoflarzem kosmosu” ha ha. Jeżeli będziemy ciągle zwalać winę na co coś zewnętrznego, to będziemy dupami/gojami. Jestem według zodiaku Ryba, ale mam coś swojego co ma się nijak do znaku zodiaku. Pierdolę takie wymówki! Czy Byk, który rzuca kurwami, czy Ryba, ponoć wrażliwa, czy Baran uparty jak chuj, to zawsze jest podległość wobec Matrixa! Albo jesteśmy kreatorami na 200%, albo smacianymi lalami zwalającymi winę na astrologię czy chemtralis.
    Wychodzę właśnie na randkę. Przemogłem się!
    Wiem, ze zaraz astrolog jakiś mi odpisze:-) Wiem, kto na forum jest astrologiem. Spoko, niech zwala sobie winę na znak zodiaku. Tak jest łatwiej, kręcić się w kółko.

   5. „Nikt nie da małpie brzytwy – wolną energię otrzymają tylko Wolni Ludzie” – nie myślałem w ten sposób, coś w tym jest!

   6. Tak, bo to jest fraktalne przełożenie. Nie może być inaczej, bo rzeczywistość ma budowę fraktalną. Więc oczywistym jest, że niewolnicy nie otrzymają Wolnej Energii. By ją otrzymać, trzeba być Istotą Wolną, czyli W Pełni Przejawioną, Spójną Na Wszystkich Poziomach Treści.

    WOLNA

    ENERGIA

    PRZYCHODZI

    TYLKO

    DO

    ISTOT

    WOLNYCH.

    Napisałem to dziesięć lat temu na pewnym blogu (bo swojego jeszcze wtedy nie miałem), ale nikt tego nie zrozumiał, bo dyskusje były wówczas zażarte, a świeży temat Wolnej Energii rozpalał wyobraźnię 🤣

   7. „By ją otrzymać, trzeba być Istotą Wolną, czyli W Pełni Przejawioną, Spójną Na Wszystkich Poziomach Treści.

    WOLNA

    ENERGIA

    PRZYCHODZI

    TYLKO

    DO

    ISTOT

    WOLNYCH”.

    Tawie, prawda, co mówisz. A dla Ciebie wolność najwyższą wartością jest i to się czuje na kilometry. „CZYM BYŚ WILKA NIE KARMIŁ, ZAWSZE NA LAS SPOGLĄDA”.

    Tawerna daje światło dla zagubionych na Morzu. Nie wszyscy je jednak zobaczą od razu, bo jeszcze sól w oczy szczypie i oczy zaciśnięte.

    Trzymaj się Druhu dzielnie w tych upałach i ucałuj Podlaską Ziemię 👩‍❤️‍💋‍👨

    Ps. Zostaw trochę jagód dla Zwierzątek 😉🦔🐿️🐻🦌🐁

   8. Na Jagodach w tym sezonie byłem tylko raz – i to jedynie przez niecałą godzinkę, więc siłą rzeczy, całego Gaju w tak krótkim czasie nie dało rady opędzlować 🤣🤣🤣🤣

 6. Primo: nie jestesmy cywylizacja.

  Po drugie primo: to co nam jest dane jako „zdobycze techniki” to jest kilkaset lat za stanem faktycznym, mozna powiedziec, ze to jakby sie krowa cieszyla, ze ma elektryczne poidelko.

  Po trzecie primo ultimo: nie ludzimy sie, ze w tym systemie zniewolenia efekty pracy takich umyslow jak Tesla zostana udostepnione. To sie nie stanie do samego konca tego systemu. Pytanie czy to w ogole sie stanie. Nawet jako pseudokolektyw mamy olbrzymia szanse sie rozleciec w kazdym momencie, patrzac na ludzkosc ogolnie. Mozna sobie mowic, ze „jak bedzie wolna energia, to…”. Faktem jest to, ze technologia jest utajniona i tylko bardzo nieliczni maja do niej dostep. Moze latwo ulec zatraceniu, zupelnemu. W tej chwili jeszcze nie ma podwalin w przestrzeni na wolna energie dla kazdego. Bardzo duzo procesow jest najpierw do przerobienia nim bedzie to realnie wykonalne. Nie to, ze podcinam optymizm, tylko mowie jak jest.

  Realista dzisiaj niewiele rozni sie od pesymisty, jednak sie rozni i to daje realizmowi nieslodzonemu tak wielka wartosc w potencjale orientacji w przestrzeni.

  1. „Realista dzisiaj niewiele różni się od pesymisty…”

   … nie dlatego, że widzi same złe rzeczy, ale dlatego, że w obecnej dekadencji epoki na dziesięć aspektów życia losowo z niego wyjętych osiem nie przystaje do naturalnych wzorców, norm, czyli nie jest normalne.

   Realista nie tylko chce zauważyć konkretne sytuacje, zdarzenia, procesy (to akurat wszyscy potrafią), ale realista odczytuje też te fakty jako konsekwencje, dla których szuka realnych przyczyn.

   Podobnie rzecz ma się u człowieka o realnym podejściu do życia z planami, zamysłami, dla których chce w perspektywie czasu znaleźć rzeczywiste przełożenie na życie.

   Myślenie analityczne oparte o fakty, twarde argumenty to funkcja nieznana dla większości ludzi.
   Stąd niechęć do pozyskiwania wiedzy o realnym świecie, a tym bardziej do poczynania jakiegokolwiek wysiłku w stronę analizy teraźniejszości jako skutku lub zajmowania się strategią perspektywy.

   Gadanie kocopołów, wkręcanie się, niepotrzebne zasilanie, trwonienie energii – to najczęstsze określenia padające z ust ludzi, którzy swym usposobieniem wolą stać z boku realnego świata, widzieć jego piękno, nie dostrzegając twardych zasad Natury.

   Cóż, jesteśmy różni i to też jest faktem.
   Ale można zadać sobie pytanie odnośnie zbiorowej świadomości.
   Jakie osobowości wrodzone lub (i) nabyte stanowią główną wypadkową cech naszego społeczeństwa?
   Jakim jesteśmy Narodem?
   Bo cechy Narodu są bodaj główną przyczyną jego stanu.

   Miłego!

   1. „Jakie osobowości wrodzone lub (i) nabyte stanowią główną wypadkową cech naszego społeczeństwa?”

    Bardzo często tu informuję, że nasz Słowiański NaRÓD jest podpięty pod jeden wielki Umysł Zbiorowy (genetyczny), który jest konkretną strukturą rozpiętą na 4. gęstości. Ten Umysł Zbiorowy (genetyczny) można bardzo łatwo programować. Umysł Zbiorowy (genetyczny) Lachów Polachów Słowian jest programowany w sposób specjalny – inaczej niż umysły zbiorowe innych narodów.

    Procesem programowania zajmują się specjaliści z 4. i 5. gęstości oraz ich ziemscy podwykonawcy.

    W Polsce nie ma z kim rozmawiać, bo 99% tubylczej populacji jest pod ten Zbiorowy Umysł podpięta. To jest bezwolny Rój, którym dobry fachowiec może dowolnie sterować. Dwa lata maskowej masakrycznej okupacji dobitnie udowodniły, że Polacy nie są ludźmi, lecz biorobotami. Zachowywali się jak zzombiałe (zombie) stado półżywych manekinów.

    (Polecam 3-częściowy „Traktat o manekinach” Brunona Schulza. Kosmogonia Schulza jest bliska hiperfizyce, można powiedzieć, jest jej epicką wersją. Jest tam nawet o „istotach jednorazowych”! oraz o zdalnych manipulacjach istotami świadomymi [„Mój ojciec podniósł się powoli ze spuszczonymi oczyma, postąpił krok naprzód, jak automat, i osunął się na kolana].

    Czytać lub słuchać od dołu:

    https://wolnelektury.pl/szukaj/?q=Traktat+o+manekinach ).

 7. Podoba mi się ten tekst – zresztą często o tym piszemy:

  „Ponieważ stan świata zewnętrznego jest projekcją zbiorowej świadomości ludzkiej, problemy świata zostałyby rozwiązane, gdyby świadomość ludzka została uzdrowiona. Co możemy zrobić, aby poprawić to w naszym życiu? Świadomość indywidualna, nazywamy ją mikroświadomością, jest częścią zbiorowej makroświadomości. Jeśli te części będą w porządku, dobrze funkcjonują, całość będzie zdrowa.
  Jeśli chcemy innego świata, nie musimy wszczynać gwałtownych walk i powstań przeciwko światu, ale musimy pracować na własnym terenie. Możemy obserwować rzeczy, które dzieją się w świecie zewnętrznym w naszym własnym życiu, jeśli jesteśmy wystarczająco uważni i uczciwi wobec siebie, aby to dostrzec.
  Wiele osób, które się naprawiają, zdecydowanie wpłynie na ewolucję świata – głównie pośrednio. Społeczeństwo jako takie jest nieistniejącym pojęciem, ponieważ społeczeństwo składa się z Ciebie i ze mnie. Czy czekamy na zmianę społeczeństwa? Tak mówimy, że inni powinni się najpierw zmienić, niech zmieni się świat. Zmiana jest trudna. Patrzenie na siebie wymaga dużo uwagi. Uświadomienie sobie, że nasza własna perspektywa często jest błędna i nie przynosi harmonii. To trudne, ale to praca, którą trzeba wykonać. Nie możemy czekać na polityków, społeczeństwo, sąsiada, rodzinę.

  Jeśli chcesz zobaczyć zmianę, zacznij podnosić innych ludzi w swoim umyśle, obudź ich do ich własnej mocy, dostrzegaj ich bardziej, szczęśliwszych, zdrowszych w swoim otoczeniu. Dopilnuj, żeby znaleźli swoją prawdziwą drogę. Nie będziesz w stanie naprawdę tego wszystkiego zrobić, dopóki się nie uwolnisz.
  Menu „ustawienia” rzeczywistości nie istnieje na świecie.
  I odwrotnie.
  To jest w tobie”.

  ~ Nicholas Komárom

 8. „Bardzo często tu informuję, że nasz Słowiański NaRÓD jest podpięty pod jeden wielki Umysł Zbiorowy (genetyczny), który jest konkretną strukturą rozpiętą na 4. gęstości. Ten Umysł Zbiorowy (genetyczny) można bardzo łatwo programować”.

  Mnie nie udało im się zaprogramować, może dlatego, że jestem z Jowisza.

  1. Tylko nieliczni nie są podpięci pod umysł Roju.

   Wypinanie się spod władzy umysłu zbiorowego oraz spod władzy egregorów jest procesem długim i bolesnym. A wypięcie się spod władzy egregorów jest praktycznie niemożliwe (na przestrzeni zamontowane są „mechanizmy zabezpieczające” przed ucieczką z egregora; uciekinierów egregor zaczyna „atakować” poprzez inne istoty lub za pomocą technologii, np. technologia „głos Boga”). Udaje się to tylko nielicznym. No, ale wyjątki zawsze tylko potwierdzają regułę nadrzędną.

   Wypiąć się praktycznie się nie da, można się tylko przeprogramować. I umysł zbiorowy ziemskiej populacji jest obecnie „ręcznie” przeprogramowywany przez pozaziemskie cywilizacje. Cała matryca ziemska jest obecnie przeprogramowywana na nowy paradygmat postrzegania i funkcjonowania populacji na tej planecie.

   1. Tak, tak właśnie – reedukacja ludzi to będzie proces bardzo długi, a „po drodze” zejścia, wariactwa – wielu nie da rady zmienić i dostosować się do nowego parygmatu /jak piszesz/.

 9. „Oni nas czytają 🤣 Potwierdzili moje słowa, że z ziemskimi „jaskiniowcami” pracuje im się ciężko 🤣🤣🤣🤣

  Z tego, co wiem – rozpoznają nas po częstotliwościach, na których nadajemy. Ponadto każdego z nas mają w swoich „kartotekach”, coś na kształt Akaszy.

   1. To dodam jeszcze 1 wpis, pokrywający się z Twoimi Tawciu odczuciami i cobyśmy szybciej ewoluowali :

    Bardzo łatwo jest zobaczyć, dlaczego galaktyki się nie pokażą…
    Galaktyki nie chcą czczącej Boga ludzkości… a gdyby się pokazali, większość ludzi naiwnie chciałaby ich czcić, jakby byli bogami.. i tego nie chcą…
    IDOLATRIA /bałwochwalstwo/ była bronią, która z dużą inteligencją i spostrzegawczością była użyta, aby odciągnąć nas od naszej esencji i utrzymać nas winnymi.
    Galaktyki (poprzez politykę edukacyjną, którą wprowadzą nowi rządzący) powoli będą niszczyć religie i bogów…

    Aby uratować ludzkość przed samą sobą – trzeba będzie nauczyć ją, że jest ona wyłącznie odpowiedzialna za własne zbawienie i że żaden bóg nie ocali tego, kimkolwiek jest !.

    Ale żeby tak się stało, mają ciężką i skomplikowaną misję nauczania dobrymi przykładami z zakresu ETYKI, MORALNOŚCI i ODPOWIEDZIALNOŚCI”.

   2. Filmu nie polecam, bo film jest zawsze gwałtem na powieści. I jest to reguła uniwersalna, bo nie może być inaczej. I jeśli kto obejrzy film, po książkę już nie sięgnie. Szkoda, że na forum jest mniej filologów niż kinomanów. Sam byłem kiedyś kinomanem, ale na szczęście z tego wyrosłem.

   3. TAW – to brzmi bardzo „mocno strasznie”. Bo z jednej strony nowy pan, z drugiej ewolucyjni. Myślisz, zet się zmieniły całkowicie nasze „zwierzchności”?

   4. Zwierzchności są w trakcie Zmiany. To jest pewnik.

    Kwestią otwartą jest, kto ostatecznie zostanie nowym panem planety, bo galaktyczny spór o ziemski tort jest fascynujący 🤣

    Drugim pewnikiem jest fakt, że nie będzie to zarząd hardkorowy, bo na planetę wchodzi zupełnie nowy paradygmat funkcjonowania na niej istoty ludzkiej.

    Nasz tu „spór” w pewnych kwestiach dobitnie ukazuje, że ludzie nie bardzo jeszcze kumią, czym jest nowy paradygmat, bo ciągle myślą po staremu, funkcjonują na starych Kodach Niemożności.

   5. ,, Zwierzchności są w trakcie Zmiany. …”

    Widać to wyraźnie po naturalnym procesie zmiany hegemonii światowej.
    Miejsce zdychającego obecnie, wynaturzonego z praw Natury głębokiego imperium kłamstwa (uso-eurokołchoz, 20% państw globu), które posunęło się w swym rozkładzie do wyżynania swoich ludzi zainscenizowaną plandemią – jego miejsce zajmuje nowe rodzące się przywództwo globalne.

    Wszyscy wiemy, że imperium kłamstwa i podstępu zbudowało chazarstwo. Podpięte pod judaizm, przez to mylnie nazywane szytostwem. To tak, jakby żądzami i całokształtem działań mafii pruszkowskiej oceniać wszystkich Polaków.

    To nie nowość, że jedno państwo rozrasta się w imperium(była np. Anglia, Portugalia, Francja, USA), zarządza większością świata, po czym lata świetności mijają z powodu przerostu treści nad formą i następuje upadek, w miejsce którego rodzą się nowe siły.

    Przy ekonomiczno politycznych zmianach ziemskich władztw, które mogły być jak najbardziej pochodną pozaziemskich walk o zwierzchność nad Ziemią, mogli zmieniać się również tzw. kosmiczni panowie planety z właściwą dla nich ,,oprawą energetyczną”.
    Nie wiemy ilu ich było i ilu jeszcze będzie, ponieważ wiedza o trzech, czterech minionych ludzkich cywilizacjach, to wiedza dla ciemnogrodu, jaki na przestrzeni tysiącleci zawsze był ,,hodowany” dla interesów zewnętrznych.

    Nawet twierdzenie, że dziś wiemy więcej o energetycznych procesach i nimi sobie coś wyjaśniamy, jest modelem jedynie obecnych czasów, ponieważ niejedną spuściznę minionych cywilizacji ukrywa się przed nami w milionach dokumentów opatrzonych klauzulą ,,tajne”.
    Utajnia się zarówno wiedzę z przeszłości, jak i obecny stan energo-technologii, który wyprzedza teraźniejszość o setki lat.

    Może nie odkryję ameryki, zauważając dziecinną zależność:
    Najlepszym, przyziemnym dowodem na to, że życie Ziemian jest w bardzo ścisłej korelacji z ,,polityką” istot spoza naszej planety jest fakt utajniania wszystkiego, co wiąże się z istnieniem takowych istot.

    Dziecinna zależność, ale niestety 99% mieszkańców globu wierzy w bzdury zapodawane przez agencje typu NASA, SRASA.
    Dzieci w kojcu ziemskim ani przez chwilę nie pomyślą, dlaczego coś się przed nimi ukrywa.
    Jak to dzieci.

    ,, Potwierdzili moje słowa, że z ziemskimi „jaskiniowcami” pracuje im się ciężko…”

    A komu letko? 🙂 😀
    Nawet ci, co wychodzą z jaskini zapamiętują drogę powrotu do niej 🙂

    Tak, masz rację Tawcio, trudno jest otworzyć ludzi na nowum, gdy niczym ślimaki niosą na swoich grzbietach swoje jaskinie… 🙂 😀

    Na moich plecach też ona jest, ale od czasu do czasu zerkam na ten ślimaczy domek i pytam: jak myślę i będę myśleć bez niego?
    A to już jest ewolucja uruchomiona pełną gębą!
    Bo ewolucja to nie konkretny osiąg wiedzy, ale droga do tegoż osiągu.

    Każdy, kto chociaż raz zamyślił się nad jakimkolwiek sensem wykraczającym poza codzienną egzystencję wszedł na drogę ewolucji!
    Nie ma ludzi wyewoluowanych w pełni, ponieważ przyszła chwila, jaka miałaby dla nich nadejść, przestałaby istnieć.

    Wszystkie filtry postrzegania są jedynie modelami pomocnymi w zrozumieniu rzeczywistości.
    A ta; czy istnieje taka, czy inna – nie wiemy, ponieważ nigdy jej nie dotykamy, a jedynie posługujemy się jej opisem.

    Największą iluzją, jaką może wyprodukować umysł jest jego przeświadczenie o istnieniu w niekwestionowanej istocie rzeczy.
    Taki, nawet największy umysł traci miano ewolucyjnego.

    Miłego!

 10. „…na starych Kodach Niemożności”

  – GENIALNE określenie! Całą moją kadencję walczę ze wszelką niemożnością. Pokolenie moich Rodziców jest tymi kodami po prostu przeciorane. Główna zasługa kaka, czyli kat olstwa.
  Teraz będzie KREACJA. Bogowie kreacji. Ci na starych kodach, niestety… będą mieli dużo trudniej.

  1. Ludzie nie kumią ale CzłoWIEKI kumią
   i to od uRODzenia – czyt. Dzieciństwa.

   Jestem realistką i wiem
   że zawsze trzeba brać poprawkę na wszelakie zmiany.
   Pracują i pracować będą ze sobą i przeciw sobie i przeciw Nam rozmaite ”siły”.

   Zatem czuwam i poprawkę stosuję.

   Życie wery-fikuje-czyli przesiew- uje – testuje..
   Świadom załapie.

   1. Tak, istoty typu my właśnie po to tu jesteśmy, by trzymać kontrolę nad procesem.

    Natomiast ZMIANA będzie, bo to naturalny cykl kosmiczny wynikający z przesunięcia Układu Słonecznego względem Równika Galaktyki. Co przełoży się bezpośrednio na ZMIANĘ energetyki naszej przepięknej planety i paradygmatu Życia na niej. Czyli po naszemu: dłużej tak jak było, już nie będzie.

 11. Dzieci Indygo mają ciężki żywot na Ziemi.
  Ze łzami w oczach patrzę, jak ogłupiałe – odczłowieczone
  Ludzie – nie CzłoWieki lecą w przepaść.

  Świadomość Duchowa i Widzenie Świata
  przez Dzieci Indygo – Czyli Stare Dusze –
  – czasem Młode Dusze jest INNE
  i przyszły Tutaj, by PrzeBudzić CzłoWieka, póki czas.

  Wiemy też, że ciemne siły
  nieustannie wy-konują brudną robotę .

  Jesteśmy jak na szalce wagowej..
  ..albo raz na wozie raz pod wozem
  ale zaraz zacznie się jazda bez trzymanki i się zadzieje.
  Ważne by być przygotowanym czyli Świadomym

  1. Nie ma czegoś takiego jak stara czy młoda dusza, bo czas na innych gęstościach nie istnieje. Są natomiast tak zwane „istoty jednorazowe”. Różnimy się też ilością wcieleń, co tak naprawdę nic nie znaczy, bo jedna istota w jednym wcieleniu potrafi przepracować więcej treści niż inna istota w setkach wcieleń.

   Natomiast tak, jesteśmy Dziećmi Indygo (to tylko taka metafora opisująca specyfikę niektórych istot z danego przedziału pokoleniowego). Dzieci Indygo to kosmiczne tarany, czołgi do rozwałki starych niewzorcowych struktur.

   1. Takie określenie Dzieci Indygo –
    Jako STARA/MŁODA Dusza dla zobrazowania procesu .
    Nie każdy ma wyobrażnię przestrzenną do zobrazowania
    rzeczy niepojętych w tym Świecie póki co –
    -jeszcze wiekszość nie potrafi zrozumieć
    co autor miał na myśli malując lub pisząc
    używając metafor -symboli- czyli przenośni.

    Dzisiaj nie uczą – w planie brak..
    a chaos zdeharmonizował …póki co..
    ..rozczłonkował Wedę którą nieustannie musimy spajać..
    i taka to Nasza robota..

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s