Jak udało się zmusić ludzi do funkcjonowania w piramidzie?

Może to prostsze, niż myślimy….

„Nasza” cywilizacja nie jest nasza.
Została założona przez najeźdźców. A właściwie ich hybrydowe potomstwo. Co właściwie znaczy czasem to samo. Bo czystokrwiste (mało zmieszane z ludźmi) potomstwo hybryd służy jako awatary dla dolnoastralowych dusz. Czyli jakby tu byli, tyle że nie w swoich oryginalnych ciałach, tylko w ziemskich kombinezonach.
Chociaż gdzieś w podziemnych bazach obcy najeźdźcy, ci niżsi rangą, też są.
Tak więc „nasza” cywilizacja jest na tych samych zasadach co ich.
Ma stromą strukturę społeczną, gdzie na dole są pracujący, dostarczający wszystkich dóbr ludzie (łącznie z mięsem, krwią i adrenochromem), a na szczycie obcy. Albo oryginalni, albo w hybrydowych ciałach. Bogactwo i energia idzie cały czas w góre, do szczytu piramidy poprzez wiele stopni. Każdy ma swoją pozycję na stopniach piramidy. I ludzkie wszy i mieszańce. Nic się nie zmieniło od starożytności. Może nazewnictwo tylko.

Myślałem o tym kiedyś, zadając sobie pytanie, jak udało się zmusić ludzi do funkcjonowania w piramidzie.

Najważniejszym było nauczenie ludzi gier o sumie zerowej.
Czyli wygrany i przegrany, albo przegrani.
I zamienilismy niemal każdą dziedzinę naszego życia społecznego na grę o sumie zerowej…
W rzeczywistości gra o sumie zerowej, czyli wygrany i przegrany, oznacza: lepszy i gorszy.
Dalej to już proste. Lepszy to powód do dumy, zwykle jest jakoś nagradzany. Gorszy to powód do wstydu i brak nagrody, albo i pogarda. I to jest klucz.
Zaczyna się w szkole, od stopni za naukę. Są lepsi i średni i gorsi…
I dzieci się wdrażają.
Więc potem nie dziwi fakt, że ci z wysokich stanowisk mało robią a dużo zarabiają, a ci co wykonują ciężką pracę zarabiają tylko na przeżycie.

W pewnej szkole w Kanadzie, gdzie uczono same indiańskie dzieci, pani nauczycielka, biała a jakże, napisała na tablicach 10 zadań i wybrała 10 dzieci do ich rozwiązania.
Każde dziecko rozwiązywało swoje zadanie, a po skończeniu, miało odwrócić się tyłem do tablicy.To był zwycięzca.
Dzieci nie chciały tak zrobić. Nauczycielka się wściekła, nawrzeszczała na dzieci, ale spytała, dlaczego tak się zachowują.
Dzieci odpowiedziały: Bo pani źle nas uczy.
Dlaczego źle ? Spytała nauczycielka.

Bo tak nie wolno robić. Nie wolno odwracać się do słabszych plecami, tylko trzeba pomóc, aby każdy mógł się cieszyć z nowej umiejętności.

Inny przykład.
W katolickiej misji w Afryce misjonarz dostał w darach sporo słodyczy. Postanowił swoim podopiecznym dzieciom zrobić przyjemność. Włożył słodycze do worka i powiesił na drzewie oddalonym kilkaset metrów od misji.
Zabawa miała polegać na tym, że dzieci będą się ścigać do tego drzewa, które dobiegnie pierwsze, to worek ze słodyczami będzie jego.
Dzieci długo nie mogły zrozumieć zasad zabawy. W końcu wzięły się za ręce i wszystkie dobiegły razem. Po czym zdjęły worek i każde wzięło sobie co chciało z tych słodyczy.

Czemu tak zrobiłyście, spytał misjonarz?
Bo to było bardzo niesprawiedliwe, żeby tylko jedno dziecko było właścicielem słodyczy. A tak, wszyscy mieliśmy te same prawa do zawartości worka !

Czemu te dzieci umiały postępować właściwie ?
BO BYŁY LUDZKICH ZASAD WSPÓŁŻYCIA SPOŁECZNEGO NAUCZONE W DOMU !
Bo rodzice funkcjonowali w płaskiej strukturze społecznej – właściwej społecznościom ludzkim.

A czego my uczymy nasze dzieci ?

I od tego trzeba zacząć. Od eliminacji, gdzie się da, gier o sumie zerowej.

autor: Adrem

43 myśli w temacie “Jak udało się zmusić ludzi do funkcjonowania w piramidzie?

 1. Obecnie funkcjonująca „cywilizacja” w mediach i systemie okupantów. Nic to nie ma wspólnego z Naszą Starożytną Ario / Sławiańsko / Lechicką cywilizacją. Musieli to swoje byleco oprzeć na naszym źródle bo by nijak się nie przyjęło. Oczywiście należy pamiętać o 2000 lat „cywilizowania” wolnych ludzi ogniem i mieczem.

 2. Adrem,
  Dzieki za tekst.

  Metoda malych kroczkow. Wbrew pozorom ta metoda mozna zajsc zadziwiajaco daleko, idac w strone nawet najwiekszych absurdow, nawet do nich dojsc. Minimalizacja kontrastu.
  To co dzisiaj widzimy to efekty takich malych kroczkow. Teraz juz sie przestali tak patyczkowac, ostatnie 20 lat to juz nie sa male kroczki, tylko to juz jest jazda bez znieczulenia. Dochodzi jeszcze propaganda i bombardowanie pseudoinformacjami.

 3. Obecna cywilizacja tak zwanej wolności zawsze była krainą opłat i jak zawsze, nie tracicie z oczu pieniędzy i trzymacie się ideologii, które wam wymyślimy.

 4. Jak zdołano Ludzi zmusić do migracji ?
  Opowiada się o zysku pod względem kult-urowym.
  Tak to działa !
  Suge-ruje się Ludziom wbrew Ich woli i wmawia się że tak jest z zyskiem bo poznacie inne Narody
  ich języki no i tak to leciało wynaradawianie kRAJów.
  Ciekawe że też jednego kraiku nie u-boga-cają.?

  1. „Jak zdołano Ludzi zmusić do migracji?”.

   Droga Justyno, na przykładzie Rodaków, cytując Hansa Franka – „Polak ma być tak biedny, aby sam chciał przyjechać na roboty do Niemiec”.

 5. https://www.sadyogrody.pl/owoce/101/uprawa_orzechow_czy_i_komu_sie_oplaca_wywiad,12137_1.html

  Fajna Robota na Swoim
  Cztery osoby wystarczą do pracy w sadzie orzechowym.

  „Wydajność z ziarnka przewyższa 50%,
  to jeżeli ma pan 3 tony,
  to ma pan 1,5 tony wyłuskanego orzecha.
  Cena połówek Chandlera czy Milotaia
  to w tym roku 32 złote – razy 1500 kg
  daje 48 tysięcy z hektara”.

  „Łuskarkę półprofesjonalną za 10 tys. brutto kupuje pan tylko raz.
  Jak pan ma ciągnik, to dobrze,
  a jakby pan przez pierwsze lata nie miał,
  to też wystarczy tylko wynająć do koszenia”.

  Są też zabiegi ochronno-nawozowe..”

  więcej

  https://www.google.com/search?q=ile+wynosi+podatek+za+1+ha+plantacji+orzecga+w%C5%82oakiego&oq=i

  1. Dziękuję, Iwonko Słonko 🙏🍓, bo ja nie mam telewizora, to nawet nie wiem, że Opole już było.

   Swojska Słowiańszczyzna na Cygańską nutę – rewelacyjne połączenie 💪🙂👍

   💃💃🔥💃💃

   Sekcja dęta 🎺🎺🎺🎺 – pałer 💪😃👍

   Tekst – nasze Tawerniane klimaty…

   Jeszcze raz dziękuję😘💕

  1. OdwRAcanie uwagi.
   W przenośni można zrozumieć odwRACAnie..
   Takie Race wystrzelają od czasu do czasu, jakby cóś.
   Ciekawam, kiedy RACE się im skończą – bo wstyd.
   KPWO? – KończPanWstyduOszczędź.

 6. Większość ludzi to żałosne durnie, lenie i nieuki. Do tego przez wieki falszywie oprogramowani i stale indoktrynowani, by być niewolniczym stadem dla zgrai bystrych wilków i kapłanów. Oto pierwszy z brzegu przykład żałosnej durnoty i ciemnoty rodaków, którzy chyba nigdy nie dorosną do roli wolnych ludzi i zawsze będą kiwaną zgrają zdurniałych niewolników…

  1. https://youtu.be/Y2VmrtPYivQ (przygotujcie się, bo idą po was)

  2. https://youtu.be/nXLNCQW5_OM (byłoby niefrasobliwością, aby takich głupców uczynić wolnymi).

 7. Adremie – pięknie to opisałeś – ja od dawna proponuję model nowego państwa oparty na kontrybucjonizmie czyli współpracy wzajemnej i wzajemnym dbaniu o siebie. Model załączam w całości z dodatkami.

  Z serca pozdrawiam.

  Jacek – Mieczysław Jacek Skiba.

  PS. ZASADY LUDZI WOLNYCH – model nowego państwa.
  ZASADY LUDZI WOLNYCH – Program Wyborczy Archanioła Michała.
  A oto kamień węgielny systemu Państwa i Ojczyzny Ludzi Wolnych.
  Napisano rankiem w Boże Narodzenie 25 grudnia 2017 roku w ciągu 1,5 godziny.
  Konstytucją Ludzi Wolnych jest 10 przykazań na czas istnienia Nowej Ziemi podane na końcu zasad.
  Znosi się sejm, senat, ministerstwa, urzędy oraz istniejące przepisy – jedyną formą rządów dla Ludzi Wolnych jest Obsługa Baz Danych, w których gromadzona jest zdobyta wiedza oraz prosto dokumentowane wyniki badań terenowych w danej branży tzw. niezbędna informacja oraz gromadzone są proste i zrozumiałe normy dla dobra danej branży, całych społeczności i całej Ojczyzny. Obsługę Baz Danych wybiera dana społeczność w głosowaniu mailowym lub sms-owym. Każdy z Obsługi Baz Danych może zostać w każdej chwili odwołanym poprzez wotum nieufności członków danej branży lub społeczności. Szczegółowe zasady tworzenia norm, funkcjonowania i obsługi Baz Danych ustalą Ludzie Wolni w formie statutów branżowych.
  Pozostawia się Urząd Prezydenta dla reprezentowania Narodu na zewnątrz oraz rozpatrywania skarg Narodu i okazywania łaski. Zasady powoływania, odwoływania, działania i służby Urzędu Prezydenta ustali Naród Ludzi Wolnych w statucie.
  Znosi się konkurencję, banki – w tym pieniądze, korporacje, giełdy papierów i giełdy towarowe – wprowadza się zasady współpracy Ludzi Wolnych na zasadzie kontrybucjonizmu oraz buduje się spichlerze i magazyny plonów, towarów i usług również w formie baz danych j.w. Zasady kontrybucjonizmu zostaną szczegółowo opracowane i uświadomione Ludziom Wolnym przez szerzących te szczytne idee i chcących je szerzyć. Kontrybucjonizm daje Wszystkim Prawo dostępu do dóbr na zasadach równości. Likwiduje się przez to nierówności społeczne i biedę, a implantuje powszechny dobrobyt. Wprowadza się współpracę w miejsce konkurencji. Firmy i gospodarstwa drobne i małe oraz średnie będą mieć charakter firm rodzinnych, przy czym Rodziną będą i Właściciele firm i gospodarstw i wszyscy Pracownicy bez względu na Narodowość. Statut określi ochronę właściciela i pracownika w danej firmie lub gospodarstwie oraz zakres czynności. Firmy i gospodarstwa duże oraz bardzo duże będą mieć nadzór całej społeczności lub całego Narodu. Szczegóły podziałów i nadzoru ludzi nad takimi firmami i gospodarstwami ustalą Ludzie Wolni zbiorowo w statucie firm i gospodarstwa. Firmy i gospodarstwa będą współdziałać na zasadzie Spółdzielni dzieląc się mądrze i sprawiedliwie pracą, wiedzą i doświadczeniem. Inwestycję każdą prowadzi się na zasadzie wstępnego projektu bądź zgłoszenia robót umieszczanych w Bazach Danych oraz prowadzenia Dziennika Budowy, w którym specjaliści dokonują niezbędnych wpisów o wykonanych robotach i informacji o zmianach konstrukcyjnych i zmianach sposobu posadowienia oraz załączają niezbędne wyniki pomiarów i badań. Po wykonaniu inwestycji Dziennik Budowy i Załączniki wprowadza się do Baz Danych. O formie wstępnej projektowej lub formie zgłoszenia robót dla danych inwestycji zdecydują w głosowaniu Ludzie Wolni po debacie społecznej przy uwzględnieniu opinii specjalistów z danych branż.
  1 poprawka. Rozliczenia finansowe wprowadza się w wymianie międzynarodowej towarów i usług do czasu zaimplantowania zasad Kontrybucjonizmu w Narodach z nami współpracujących.
  Tworzy się system branżowy Narodu – branże i nowe branże rejestruje Urząd Prezydenta ustalając niezbędny porządek w tym względzie. W każdej branży Rada Mędrców powoływana i odwoływana przez jej członków ustanawia proste normy i zasady działania branży. Rada pracuje tylko okresowo dla dokonania zmian i poprawek oraz polepszenia jakości pracy i jej uproszczenia.
  Formy produkcji – w Państwie Ludzi Wolnych produkuje się tylko towary wysokiej i bardzo wysokiej jakości, rezygnując z produkcji bubli i rezygnując z produkcji złej i zatrutej żywności, w tym rezygnuje się z organizmów GMO. Czyni się tak dla zdrowia Ludzi Wolnych i w celu skracania czasu pracy Ludzi Wolnych.
  Formy własności – o tym co należy do danego Człowieka Wolnego, a co do całej danej Społeczności lub do całego Narodu decydować będą Ludzie Wolni w ramach danej społeczności i w ramach całego Narodu w formie poprawek do statutów lub do konstytucji ustalanych w głosowaniu po debacie prowadzonej w ramach Społeczności lub w ramach Narodu. Każdy Obcokrajowiec będący pracownikiem lub opiekunem lub współmałżonkiem jest częścią Narodu. Społeczności są to: wsie, miasta, gminy, starostwa, województwa i państwo – oraz uczelnie i szkoły oraz instytuty, grupy wyznaniowe, stowarzyszenia, a także firmy i gospodarstwa.
  Opiekunowie Ludzi wymagających opieki – tacy Opiekunowie są traktowani jak Pracownicy, tak jakby wykonywali zawód.
  Działalność sądów, prokuratur i policji uzupełnia się o nadzór Ludzi Wolnych nad ich działalnością. W przypadku złego działania Ludzie Wolni wystosują wotum nieufności względem danego organu lub jego członka aby ich odwołać. Szkolenie sędziów, prokuratorów i policji na zasadach takich jak w każdej dziedzinie szkolnictwa zachowując zasady dzielenie się wiedzą i doświadczeniem pomiędzy mistrzem i uczniem jak niżej napisano.
  Znosi się dowody i paszporty oraz inne formy rejestracji ludzi – jedynym znakiem rozpoznawczym Człowieka Wolnego jest imię / imiona i nazwisko oraz podpis pełny i podpis skrócony – do czasu opracowania własnego podpisu podpisują się za podopiecznego / podopieczną wybrani opiekunowie lub rodzice lub rodzice chrzestni. Wprowadza się również elektroniczną i telekomunikacyjną formę podpisu; poprzez mail lub poprzez sms.
  Znosi się dotychczasowy obowiązek meldunkowy – jedyną formą meldunku Człowieka Wolnego jest jego wpis lub wpis opiekunów do książki mieszkańców domu lub obiektu.
  Znosi się dotychczasowy obowiązek przedszkolny i szkolny – Opiekunowie, a później samo Dziecko Wolne już świadome wybiera formę własnego kształcenia oraz wybiera nauczyciela = mistrza. Propozycje form kształcenia i własnego samokształcenia: przedszkole i szkoła dotychczasowa oraz uczelnie dotychczasowe, nauczyciel / e indywidualny / i, kształcenie w luźnych grupach dyskusyjnych oraz w innych grupach zorganizowanych np. na wzór spółdzielni lub stowarzyszeń, kształcenie przez rodziców / opiekunów i samokształcenie za pomocą dostępnej literatury i mediów oraz baz danych. W przypadkach zdobywania umiejętności zawodowych obowiązuje zasada mistrz – uczeń. Uczeń sam wybiera swego mistrza / mistrzów i ma u niego / u nich praktykować aż zdobędzie odpowiednie umiejętności potwierdzone przez mistrza. Potwierdzeniem ostatecznym zdobytej wiedzy lub umiejętności jest egzamin przed Komisją Egzaminacyjną złożoną z mistrzów i uczniów danej branży, powoływaną i odwoływaną według ustalonych zasad statutem branży.
  Znosi się przymus leczenia lub przymus szczepień – Ludzie Wolni sami decydują o tym czy i jak chcą się leczyć dopóki zachowują świadomość swych czynów. Dziecku Wolnemu daje się również takie same prawa gdy jego samoświadomość jest już ukształtowana, sprawa indywidualna potwierdzana przez opiekuna lub w sprawach spornych przez najbliższą społeczność znającą Dziecko Wolne i z miłością i z mądrością dbające o jego rozwój.
  Wolność Wyznania – wprowadza się zasady wolności wyznania i wzajemnego współdziałania wierzeń dla dobra Ojczyzny Ludzi Wolnych i dla dobra wszystkich Istot, w tym Zwierząt i Roślin. Wiary sprzeniewierzające się tej zasadzie będą eliminowane przez Ludzi Wolnych poprzez wotum nieufności.
  Żołnierze i Wojsko – Żołnierzem może być tylko Osoba uznana za zdolną do służby Ojczyźnie przez odpowiednią Komisję po zasięgnięciu opinii lekarzy / uzdrowicieli oraz kapłanów i społeczności, w której dana Osoba się wychowała lub kształciła. Zasady tworzenia i działania armii ustalą zbiorowo Ludzie Wolni w statucie armii z udziałem i przy uwzględnieniu propozycji Żołnierzy.
  A teraz Konstytucja: Przykazania Nowej Ziemi
  JA JESTEM BÓG PEŁNIA MIŁOŚCI MIŁOSIERDZIA WSPÓŁCZUCIA POKOJU I WIEDZY – MOJA CHWAŁA JEST NIESKOŃCZONA – MIESZKAM W TOBIE I W KAŻDEJ ISTOCIE W WIDZIALNYM I NIEWIDZIALNYM WSZECHŚWIECIE.
  BĘDZIESZ CAŁYM SERCEM I ZE WSZYSTKICH SIŁ DĄŻYŁ DO PEŁNEGO ZJEDNOCZENIA ZE MNĄ – BO MIESZKAM W TOBIE – DO ZJEDNOCZENIA DUSZĄ UMYSŁEM SERCEM I CIAŁEM – ABY OSIĄGNĄĆ NIEŚMIERTELNOŚĆ DUSZY I CIAŁA.
  BĘDZIESZ SZANOWAŁ I MIŁOWAŁ SWOICH RODZICÓW NAUCZYCIELI KAPŁANÓW SĄSIADÓW CAŁĄ LUDZKOŚĆ I WSZYSTKIE ISTOTY W CAŁYM WSZECHŚWIECIE – Z TEGO WZGLĘDU BĘDZIESZ BUDOWAŁ CYWILIZACJĘ MIŁOŚCI, CYWILIZACJĘ WSPÓLNOTY DBAJĄCĄ O WSZYSTKICH, ABY WSZYSTKICH UCZYNIĆ SZCZĘŚLIWYMI
  BĘDZIESZ MIAŁ JEDNĄ ŻONĘ, BĘDZIESZ MIAŁA JEDNEGO MAŁŻONKA I DOCHOWACIE SOBIE WIERNOŚCI W TYM I W PRZYSZŁYM ŻYCIU – RAZEM BĘDZIECIE BUDOWAĆ DOBRO I SZCZĘŚCIE SWOICH DZIECI I CAŁEJ WSPÓLNOTY – I DĄŻYĆ DO CAŁKOWITEJ CZYSTOŚCI A SAMOTNI NIECH WYTRWAJĄ W CZYSTOŚCI I W CAŁKOWITYM ODDANIU MNIE – ABYŚCIE BYLI WOLNI
  ZREZYGNUJESZ Z WSZELKIEJ WŁADZY, ZWIERZCHNOŚCI I MOCY – DLATEGO DOPROWADZISZ DO MAKSYMALNEGO UPROSZCZENIA PRAWA I DO DECENTRALIZACJI WŁADZY I POZWOLISZ ABY POWSTAŁY LOKALNE WSPÓLNOTY, KTÓRE BĘDĄ DZIAŁAĆ WEDŁUG WŁASNYCH USTANOWIONYCH ZBIOROWO ZASAD. BĘDZIESZ Z ODDANIEM SŁUŻYŁ CAŁEJ WSPÓLNOCIE DZIELĄC SIĘ ZA DARMO I Z ZAPAŁEM SWOJĄ WIEDZĄ I UMIEJĘTNOŚCIĄ Z KAŻDYM I POMAGAJĄC KAŻDEMU PROWADZIĆ GODNE I UŻYTECZNE ŻYCIE W RAMACH WSPÓLNOTY ABY TALENTY KAŻDEJ ISTOTY SŁUŻYŁY CAŁEJ WSPÓLNOCIE – BO DAŁEM CI TE TALENTY ABY SŁUŻYŁY WSZYSTKIM
  WSZYSTKO BĘDZIESZ CZYNIŁ JAWNIE BUDUJĄC BAZĘ DANYCH ZAWIERAJĄCĄ WIEDZĘ LUDZKOŚCI I ZDOBYCZE KULTURY ABY WSZYSCY MOGLI Z NICH BEZPŁATNIE KORZYSTAĆ. POZWOLISZ ABY WIEDZA I SZKOLNICTWO BYŁY BEZPŁATNE I POWSZECHNIE DOSTĘPNE
  NIE BĘDZIESZ ZABIJAŁ ANI ZNIEWALAŁ ŻADNEJ ISTOTY ANI W TYM ANI W INNYM WYMIARZE – Z TEGO WZGLĘDU ZREZYGNUJESZ Z PROWADZENIA WOJEN Z KOLONIALIZMU, Z PODBOJU I Z OKUPACJI CZY TO MILITARNEJ CZY POLITYCZNEJ CZY EKONOMICZNEJ I ZREZYGNUJESZ Z JAKICHKOLWIEK FORM KONTROLI NAD INNYMI – Z TEGO WZGLĘDU UŻYJESZ CAŁEJ SWEJ WIEDZY UMIEJĘTNOŚCI I ZAANGAŻOWANIA ABY ZLIKWIDOWAĆ WSZELKIE CIERPIENIE I NA ZIEMI I W INNYCH WYMIARACH ABY ZIEMIA BYŁA BEZPIECZNA I SZCZĘŚLIWA – Z TEGO WZGLĘDU ZREZYGNUJESZ Z EKSPERYMENTÓW GENETYCZNYCH NA SOBIE I NA INNYCH ISTOTACH – Z TEGO WZGLĘDU NIE BĘDZIESZ ZABIJAĆ ŻADNEJ ISTOTY, ŻADNEGO CZŁOWIEKA, ŻADNEGO ZWIERZĘCIA I ŻADNEJ ROŚLINY ANI NIE BĘDZIESZ NISZCZYĆ SWEGO ANI INNYCH ZDROWIA – BO JESTEM ŻYCIEM – BĘDZIESZ TAK CZYNIŁ ABY BYĆ WOLNYM I DOJŚĆ DO OSTATECZNEGO ZJEDNOCZENIA ZE MNĄ
  NIE BĘDZIESZ KRADŁ I OSZUKIWAŁ ANI WYZYSKIWAŁ ANI PRAKTYKOWAŁ LICHWY ANI MAGII ANI CZARÓW ANI WRÓŻENIA ANI OKULTYZMU ANI SIĘ ODURZAŁ JAKIMIKOLWIEK ŚRODKAMI ANI PŁAWIŁ SIĘ W JAKIMKOLWIEK POŻĄDANIU – BĘDZIESZ Z TEGO REZYGNOWAŁ ABY BYĆ WOLNYM
  NIE BĘDZIESZ NIKOGO GORSZYŁ ANI SPROWADZAŁ NA ZŁĄ DROGĘ – A TYCH KTÓRZY ZŁO CZYNIĄ BĘDZIESZ UMIEJĘTNIE POUCZAŁ ABY SIĘ NAWRÓCILI – ABY GRZECH I SZATAN NIE MIELI JUŻ NAD WAMI WŁADZY
  WSZYSTKIE SPRAWY ODDASZ W ZAUFANIU MNIE TWEMU BOGU KTÓRY MIESZKAM W TOBIE ABYM CIĘ STRZEGŁ NA WSZYSTKICH TWOICH DROGACH
  ARCHANIOŁ MICHAŁ
  Błękitnym Promieniem zstąpiłeś na Ziemię –
  Ty Sprawiedliwy ARCHANIOŁ – KRÓL.
  Przed Sobą dzierżysz Miecz Wiecznej Prawdy –
  I nim odcinasz chaos i ból.
  Prawością Świecisz, Miłość rozsiewasz –
  Nie dajesz upaść gdy trudny Czas.
  Odważnie chronisz Praw Naszej DUSZY –
  Do Serca Swego przytulasz Nas.
  Prawo przywracasz gdziekolwiek Jesteś –
  Gdzie stawiasz stopy tam siejesz Blask.
  A Twoja Mądrość nam Mądrość czyni –
  Bo w Sercach strzeżesz Najświętszych Praw.
  Ty Niepojęty, Ty Sprawiedliwy –
  Ty Ukochany Michale Nasz –
  Otul Swą Mocą Człowieczą Przestrzeń –
  By w bezpieczeństwie na Wieki trwał.
  Oblicze Twoje jak Diament Czyste –
  I Prawo Twoje Harmonią drga.
  Przed Tobą pokłon składam Wieczysty –
  Że Sprawiedliwych szukasz wśród Nas.
  Dzisiaj z Miłością Mój ARCHANIELE –
  Serce Swe składam u Twoich Stóp –
  I proszę szczerze, strzeż ludzi Wiernie –
  Ty BRAMY ŚWIATŁA otwórz Nam znów.
  Ewa A. Bednarczyk
  Warszawa dn.6.09.2006 r.
  2 poprawka. Wróże, Okultyści i Magowie są akceptowani przez Społeczeństwo Ludzi Wolnych tylko do czasu gdy nie czynią krzywdy Ludziom Wolnym i innym Istotom nie działającym na szkodę Ludzi Wolnych.
  3 poprawka. Każdy kto chce może budować inne modele i struktury społeczne jeśli nie szkodzi Społeczeństwu Ludzi Wolnych.
  Uwaga ! Aby uwolnić się od dotychczasowych struktur może zaistnieć konieczność wypowiedzenia posłuszeństwa społecznego dotychczasowym strukturom państwa i instytucjom – jak to uczynił np. Tadeusz Cichocki z Piaseczna. Jak będzie się rozwijał nasz program ? pożyjemy, zobaczymy ? Na razie zapraszam do podawania swych kandydatur do Społeczeństwa Ludzi Wolnych do tworzonej Bazy Danych Ludzi Wolnych. Na razie obsługuję bazę sam. Mieczysław Jacek Skiba, Burzyn, Polska, Em. mjacek2013@interia.pl, Zapraszam.
  To prawo – a raczej przykazania – to nie jest przymus – to jest przepis na lepsze i szczęśliwsze życie – trudny i wymagający przepis – ale przepis. Gdy dostosujecie się do tych wskazówek uczynicie szybko Świat mądrzejszym i szczęśliwszym – a przede wszystkim dacie mu szansę na przetrwanie.
  Wasz inkarnowany Ojciec Niebieski = Prawodawca
  Powyższe możecie potraktować jako program wyborczy Archanioła Michała- na tym ziemskim padole Jacka – Mieczysława Jacka Skiby
  Z projektu książki: Ziemia i Ludzkość zniewalana prawem i technologią – o co chodzi siłom ciemności i sprzedajnym elitom ?
  Z rozdziału: Jaki system dla ludzi wolnych ?
  Jak już mówiłem dla niewolników łatwo wybrać system. Każdy się nadaje i w każdym można im narzucać coraz większe ciężary – a oni pogodzeni z losem dzielnie to wytrzymają. Nawet nie zauważą kiedy stali się już totalnymi niewolnikami – jak opisano wcześniej.
  Znacznie trudniej znaleźć dobry system społeczny dla Ludzi WOLNYCH – którzy pod każdym względem tę Wolność w sobie czują – a tacy i tylko tacy niedługo będą stąpać po tej Ziemi. Tacy jak i JA JESTEM.
  Jedyny system jaki dziś dostrzegam jako nadający się dla LUDZI WOLNYCH to proponowany przez Michaela Tellingera z RPA z ruchu UBUNTU kontrybucjonizm. Kontrybucjonizm zakłada, że nie ma już żadnej konkurencji – a w jej miejsce pojawia się współpraca i tylko współpraca. Zakłada rezygnację nie tylko z lichwy ale nawet całkowicie z pieniędzy. Zakłada więc, że nie ma już zapłaty za towar i że nie ma handlu – nie ma nawet barteru czyli wymiany towarów. Jest natomiast wspólne wypracowywanie dóbr i wspólne sprawiedliwe dzielenie się tymi dobrami – czyli w.w. kontrybucjonizm. Każdy w taki piękny system wkłada swój talent i go pomnaża – dla dobra wszystkich członków społeczności. Każda społeczność obdarza w takim pięknym systemie inne społeczności tym co tamci potrzebują, a co my mamy w nadmiarze – i vice versa. W takim pięknym systemie nie ma już żadnej konkurencji, nie ma żadnego wykorzystywania słabych i nie ma biednych – nie ma żadnego zła – i nie ma żadnej biedy = niedostatku. Bo jest po prostu powszechny dobrobyt. Jeśli taki system z pomocą Michaella Tellingera i Członków Ruchu UBUNTU wprowadzimy w Polsce to gwarantuję, że w przeciągu jednej dekady nie będzie już w naszej Ojczyźnie nikogo kto cierpiały jakikolwiek niedostatek.
  Logicznym jest, że w takim pięknym systemie dąży się zawsze do uproszczenia sobie życia na każdym polu. Likwiduje się więc zbędne roboty i roboty niepotrzebne. A do takich na pewno należy wszelka papierologia; sterta dokumentacji, decyzji i pozwoleń. Czy już kumacie co do Was mówię ?
  W prostych kilku zdaniach uderzam w Waszą Świadomość – abyście zrozumieli – bo zapewniam Was, że wszystko jest tylko kwestią Świadomości – otwartej i rozwiniętej jak u Michaella i Jemu podobnych – lub zamkniętej, jak dziś jeszcze jest u większości z Was. Więc się otwórzcie – otwórzcie – a zaznamy dobrobytu, pokoju i spokoju jakich jeszcze nigdy tu nie było.
  Powyższe z projektu mojej 5-tej książki: Ziemia i Ludzkość zniewalana prawem i technologią – o co chodzi siłom ciemności i sprzedajnym elitom ?
  Te i inne materiały dostępne na chomiku, stronie. Zapraszam.
  Poszedłem jeszcze dalej w prawie – wyeliminowałem partie polityczne, urzędy [decyzje administracyjne] i pieniądze z mojego modelu społecznego – i Naród uczyniłem Suwerenem – a współpracę ludzi uczyniłem najwyższym dobrem – w miejsce obecnej szatańskiej konkurencji !!! Proponuję więc model nowego państwa; bez mamony, bez polityków, bez decyzji administracyjnych – gdzie SUWERENEM jest NARÓD – a współpraca w ramach kontrybucjonizmu zastępuje zażartą kapitalistyczną konkurencję i komunistyczną walkę klas !!!
  Z pewnej dyskusji o powyższym modelu: „Ciebie proszę na spokojnie przeglądnij model mój ZASADY LUDZI WOLNYCH. Kontrybucjonizm – powszechna współpraca – zastępuje w nim konkurencję kapitalistyczną i walkę klas komunistyczną. Nie ma barteru ani handlu. Jest wspólna produkcja dóbr i usług. Prawo max proste. Normy zastępują decyzje administracyjne, które z modelu wyrzucam. Normy i dzienniki budowy gdzie fachowcy wpisują wszystko zastępują decyzje administracyjne. Urzędy tylko tworzą bazy danych z wyników naszych prac. Rady Mędrców przez nas wybierane w każdej branży ustanawiają te proste normy. Nie ma mamony, banków, korporacji, ani polityków – są tylko branże – można działać w kilku branżach itp. A zasady moralne chronią każde życie”.
  PS.
  1/ KTO JEST WŁAŚCICIELEM ŚWIATA! Mocny Film!
  https://rumble.com/vodqpp-kto-jest-wacicielem-wiata-mocny-film.html?fbclid=IwAR3GUnleG7c3Klr7hfV5Jrc456ml34bMfUMR5r_ZwXDkSdM5lxeOvZ44N2k
  2/ Katarzyna Szewczyk i Grzegorz Kusz – szokująca prawda

  SQUID GAME w prawdziwym ŻYCIU trwa. Czas wyjść z gry! Katarzyna Szewczyk #AgentSpecjalny 118

  APOKALIPSA, czyli UJAWNIENIE! Kto WYGRA wojnę? – Katarzyna Szewczyk 166
  3/ Mam już 10 projektów książek. 2 zredagowane i wydane przez wydawnictwo WFW – czyli projekty 2/ i 5/ [nad projektem 4/ pracują, nad trzema będą pracować]. Cztery mam nadzieję zaakceptują. Projekty 9/ i 10/ wydaję w innym trybie wydawniczym – po 1 tys. sztuk, już na rynku.
  Oto te projekty:
  1/ Walka Światłości z Ciemnością na Końcu Czasów. Nieśmiertelność Duszy i Ciała. Przesłanie Ojca Niebieskiego. 2/ Bóg Jest Miłością. Koniec Czasów – kontemplacja Boga [wyd. II 2021]. 3/ Ziemia planeta cierpienia, ucisku, zagłady – już dość !!! 4/ Świadomość Boska = Chrystusowa – kto ją odzyska ? 5/ Ziemia i Ludzkość zniewalana prawem i technologią – o co chodzi siłom ciemności i sprzedajnym elitom ? [wydana X 2020]. 6/ Ziemia i Ludzkość zniewalana prawem i technologią – uwolnienie od Matrixu. 7/ Jesteśmy Jednym z Sobą i z Bogiem. Obudźcie się – dyskusje. 8/ Jesteśmy ucieleśnioną Miłością i Światłością – czas się przebudzić. 9/ Człowiek Nieśmiertelny w Duchu i w Ciele – Stajemy się Pełnią [XI 2021 r.]. 10/ Skrót Niezbędnych Informacji – dla tych co zapominają czytania [XI 2021 r.].
  Polecam również: Program Wyborczy Archanioła Michała. A oto kamień węgielny systemu Państwa i Ojczyzny Ludzi Wolnych. ZASADY LUDZI WOLNYCH – projekt nowego państwa. Mój wykład w; Telewizja – ATN; https://www.youtube.com/watch?v=HICKIMzOLLk, https://www.youtube.com/watch?v=wvTwRUbtGU0
  Oraz moją rozmowę z Pauliną Grzelczak: Paulikg.
  https://www.youtube.com/watch?v=AqWnSmLyPLA Byłem w Niebie i tam na dole,Na co uważać po zakończeniu życia,Planeta Reptilian ich życie,relacje. Również polecam pliki: Mojżesz – zwykły Człowiek i Życie obecnej inkarnacji Archanioła Michała.
  książka/i jest/są już do kupienia m.in. na stronie wydawnictwa WFW: https://wfw.com.pl/ksiazki/ziemia-i-ludzkosc-zniewalana-prawem-i-technologia-o-co-chodzi-silom-ciemnosci-i-sprzedajnym-elitom/
  A także zapraszam do zapoznania się z moimi dziennikami od I do XI
  z lat 2000–2012: XII dziennik pisany od 2018 r.
  Księga I – BOSKOŚĆ i Człowieczeństwo – wyznania.
  Księga II – W Drodze do Nowej Ziemi – wyznania.
  Księga III – Raj w Pełni – wyznania.
  Księga IV – BÓG JEST MIŁOŚCIĄ. Moje udręczenie i poznanie Boga. Wyznania i dialog mistyka-schizofrenika z Bogiem, Światem i Szatanem
  Księga V – Nasza Niebieska i Ziemska Ojczyzna. Budowanie Raju na Ziemi na wzór Raju Niebieskiego.
  Księga VI – Nowa Ziemia. Niebiańskie Jeruzalem. Królestwo Niebieskie w Nas.
  Księga VII – NIEBO NA ZIEMI. BÓG W NAS – BÓG NAMI – CHWALEBNA PRZEMIANA.
  Księga VIII – MIASTO UMIŁOWANYCH – PAŃSTWO MĘDRCÓW.
  Księga IX – JESTEM ŚWIATŁOŚCIĄ I MIŁOŚCIĄ – BÓG w CIELE.
  Księga X – WYZWOLENIE NIEŚMIERTELNOŚĆ.
  Księga XI – Tuż przed Wyzwoleniem oraz:
  Życie obecnej inkarnacji Archanioła Michała.
  Dalsze wydarzenia opisuję w:
  Księga XII – Przebudzenie – Przebóstwienie – WOLNOŚĆ – Przybycie na Ziemię grupy RA i Federacji Galaktycznej.
  Teksty oryginalne można kopiować i drukować bez mojej zgody.
  dostępne są te i inne materiały na moim chomiku, zapraszam, Jacek. PS http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty [tu są aktualne materiały, trzeba się zalogować aby pobrać za darmo] Liczne moje pliki są udostępnione na OneDrive – można je stamtąd ściągać i udostępniać. https://onedrive.live.com/?authkey=%21AF%2DfSDihHJSPEIA&id=8582E43DEDB2139D%2130457&cid=8582E43DEDB2139D. Życzę powodzenia. Jacek.

  Najnowsza radosna wiadomość z Kanady. Jedno małe miasto wprowadza plan ruchu UBUNTU – życia bez pieniędzy ! Super ! Brawo !
  Z mojej poczty:
  Wiadomość oryginalna:

  Od: „Michael Tellinger”
  Do: mjacek2013@interia.pl;
  Wysłane: 18:38 Sobota 2017-12-30
  Temat: Update from Mayor Ron Higgins 28 Dec 2017

  Update on the First UBUNTU One Small Town Canada
  Greetings Ubuntu Supporter
  Please view the video update by Mayor Ron Higgins of North Frontenac, Ontario Canada.

  With the latest developments and progress with the implementation of the UBUNTU – One Small Town – plan of action to revitalise and uplift the town and surrounding areas. Keep going Ron, you are an inspiration to millions already.
  In unity – Michael Tellinger

  Moje tłumaczenie:

  Aktualizacja na pierwsze UBUNTU jedno małe miasto w Kanadzie

  Pozdrawiam Stronników Ubuntu

  Obejrzyj aktualizację wideo burmistrza Ron’a Higgins’a z North Frontenac w Ontario w Kanadzie.

  Dzięki najnowszym osiągnięciom i postępom w realizacji projektu UBUNTU – One Small Town – wdrożono plan działania mający na celu ożywienie i poprawę stanu miasta i okolic. Rób tak dalej, Ron, jesteś inspiracją dla milionów już.

  W jedności – Michael Tellinger

  Jedno Małe Miasteczko Może Zmienić Świat – One Small Town Can Change The World

  niezaleznatelewizja , 200 tys. subskrypcji
  Specjalne podziękowania dla Michela Tellingera za udzielenia pozwolenia na podzielenie się tym filmem z Wami. Jeśli chcecie zobaczyć więcej jego filmów, odwiedźcie jego stronę: https://michaeltellinger.com/ lub https://ubuntuplanet.org/videos/ Bardzo ciekawy film, przedstawiający wspaniałą ideę. Ta idea ma wiele wspólnego z naszym Projektem Republiki Ślężańskiej. Film zawiera polskie napisy – wielkie podziękowania dla Aleksandra Pruszyńskiego za wykonanie tłumaczenia. Special thanks to Michael Tellinger for permision to share this video with you. If you would like to see more of his videos, visit his webside: https://michaeltellinger.com/ or https://ubuntuplanet.org/videos/ Very interesting film, showing magnificent idea. This idea have lots in common with our Republika Slezanska Project. Video contains Polish subtitles – huge thanks to Aleksander Pruszyński for translation. Michael Tellinger shares the UBUNTU Movement’s strategy to create prosperity and abundance – by starting with the small towns – to create an unstoppable domino effect around the world. Please watch the video and read our manifesto on http://www.onesmalltown.org and share this with everyone who wants to help create a new world for all of us – without any violence opposition or conflict. Join the UBUNTU Movement and become a seed of consciousness in your area. http://www.ubuntuparty.org.za/p/join-

  Temat: UBUNTU Planet signs historic deal with FORUS Digital
  Data: 2022-05-15 16:02
  Nadawca: „Michael Tellinger”
  Adresat: mjacek2013@interia.pl;

  UBUNTU PLANET signs an historic deal with FORUS Digital
  UBUNTU PLANET signs an historic MOU with FORUS Digital, to provide all the block chain financial services, crypto integration, card payment systems, membership signups, management, allocation for 3-hour service, distribution of benefits, and many other applications for the ONE SMALL TOWN initiative. It is like a match made in heaven.
  Last week was one of the most intense weeks of my life. We spent 6 full days in meetings, strategising, planning, thinking, and solving existing and future challenges. Here is the video of the signing: https://www.youtube.com/watch?v=FSmS7JYSWdM
  This is really a big deal and a huge bonus for the foundational strength and stability of the ONE SMALL TOWN initiative. The OST-FORUS membership card and wallet will allow members in any SMALL TOWN to send and receive money from any other member, across all countries. This is just one of the benefits.
  FORUS Digital, will also help us launch the OST Token (Crypto) which will be used as a membership token, and to receive the monthly allocation of goods from the OST warehouse. The OST Token will be the first crypto that is supported by real assets and human sweat equity. I will explain why we chose to take this route in a separate press release and in a video.
  The official launch of the OST Token will be on 16 June 2022. Patrons will be given preferential access to buy tokens before anyone else. We will also launch separate INVESTMENT Token, for those interested in taking a stake in the 30% shareholding of all the 200+ business designated for the first 2 towns – in Lebanon and South Africa.
  More details to come during this week. Tomorrow I announce the name of the South African town.
  Please read about FORUS Digital here: https://www.forus.co.za/
  In unity & resonance
  Michael Tellinger
  Founder of the UBUNTU Movement, Email: contact@ubuntuplanet.org, Web: https://ubuntuplanet.org

  DISCLAIMER
  This is a private and personal email intended for mjacek2013@interia.pl only. If you feel the content breaches any moral or ethical standards, or if you believe there is no „legitimate business interest” under legislation for you to receive this email, please lodge a formal complaint here. If you wish to be removed from all future mails of this nature, please click here.

   1. Mamy Swoje Bóstwa Słowiańskie NaTURalne i Realne.
    Moj-Rzesz-ów mnie nie kręci.
    Szkoda energii.
    Naprawdę bardzo skomplikowanie i zakręcone .
    Zagmatwane.
    ZdRawiam P. Jacka, ale wybacz.
    Nie chcę komplikować sobie Życia.

 8. No cóż, każdy idzie swoją drogą. Pozdrawiam. Jacek, PS. Jaka Cie spotkała najdziwniejsza sytuacja w życiu
  • Mieczysław Jacek Skiba

  Miałem bardzo wiele wypadków w swym życiu – wszystkie przeżyłem szczęśliwie. Obdzieliłbym tymi przypadkami z kilku ludzi. Widocznie mam jeszcze żyć. Ale najbardziej zadziwiający jest zakres moich doświadczeń mistycznych, opis poniżej: Wychowałem się jako katolik chociaż od dziecka wiedziałem, że jest inkarnacja i reinkarnacja – i jednocześnie zawsze wiedziałem, że ‚nie jestem tu po raz pierwszy i że po coś tu jestem’. W wieku 32 lat w grudniu 2000 roku poznałem mistycznie Otchłań gdzie dusze umierają oraz Nowe Niebo = Pełnię Miłości, Miłosierdzia, Pokoju, Wiedzy, wieczne TERAZ – moja dusza / duch stał się tą Pełnią = CUDOWNE – mogę więc jak kiedyś Kryszna powiedzieć; niech was nie zmyli moja ziemska powłoka bo moja = nasza Chwała Jest Nieskończona. Wiosną roku 2001 poznałem mistycznie stare niebo Światłość / Miłość – moja dusza / duch stała się nieskończonym Słońcem tej Światłości – i wtedy zrozumiałem, że tym Słońcem Światłości byłem bardzo długo patrząc z punktu przemijania materii. Teraz odejdę do nowego nieba, jak Kryszna = Sai Baba. 11.11.2001 roku w natchnieniu poznałem, że jestem kolejną inkarnacją Archanioła Michała = JAHWE Zastępów, ducha bożego – kolejną po Henochu-Mojżeszu-Józefie. 11.11.2002 roku pokonałem Ciemność i pana tej domeny Szatana – pokonałem Miłosierdziem wchodząc w tą Ciemność, a potem boleśnie wydobyłem wiele dusz / duchów z tej Ciemności. Stworzyłem też model nowego państwa = dla Ludzi Wolnych. Ludzie jak na razie nie pojęli mojej misji, bo śpią – śpią nawet ci liczni, którzy przybyli ze Światłości aby pomóc zmienić ten Świat na lepsze. Ze Światłości / Miłości jest nas ok. 200 mln inkarnacji już – inkarnacji z różnych światów, a nawet wszechświatów. A z Pełni Miłości jest to kilka inkarnacji. Z serca Was pozdrawiam. Jacek – Mieczysław Jacek Skiba, PS. Mam już 10 projektów książek. 2 zredagowane i wydane przez wydawnictwo WFW – czyli projekty 2/ i 5/ [nad projektem 4/ pracują, nad trzema będą pracować]. Cztery mam nadzieję zaakceptują. Projekty 9/ i 10/ wydaję w innym trybie wydawniczym – po 1 tys. sztuk, już na rynku.
  Oto te projekty:
  1/ Walka Światłości z Ciemnością na Końcu Czasów. Nieśmiertelność Duszy i Ciała. Przesłanie Ojca Niebieskiego.
  2/ Bóg Jest Miłością. Koniec Czasów – kontemplacja Boga [wyd. II 2021]
  3/ Ziemia planeta cierpienia, ucisku, zagłady – już dość !!!
  4/ Świadomość Boska = Chrystusowa – kto ją odzyska ?
  5/ Ziemia i Ludzkość zniewalana prawem i technologią – o co chodzi siłom ciemności i sprzedajnym elitom ? [wydana X 2020]
  6/ Ziemia i Ludzkość zniewalana prawem i technologią – uwolnienie od Matrixu.
  7/ Jesteśmy Jednym z Sobą i z Bogiem. Obudźcie się – dyskusje.
  8/ Jesteśmy ucieleśnioną Miłością i Światłością – czas się przebudzić.
  9/ Człowiek Nieśmiertelny w Duchu i w Ciele – Stajemy się Pełnią [XI 2021 r.].
  10/ Skrót Niezbędnych Informacji – dla tych co zapominają czytania [XI 2021 r.].
  Polecam również: Program Wyborczy Archanioła Michała. A oto kamień węgielny systemu Państwa i Ojczyzny Ludzi Wolnych. ZASADY LUDZI WOLNYCH – projekt nowego państwa. Mój wykład w; Telewizja – ATN; 1/ https://www.youtube.com/watch?v=HICKIMzOLLk,
  2/ https://www.youtube.com/watch?v=wvTwRUbtGU0 .
  Oraz moją rozmowę z Pauliną Grzelczak: Paulikg.

  Byłem w Niebie i tam na dole,Na co uważać po zakończeniu życia,Planeta Reptilian ich życie,relacje
  Również polecam pliki: Mojżesz – zwykły Człowiek i Życie obecnej inkarnacji Archanioła Michała.
  książka/i jest/są już do kupienia m.in. na stronie wydawnictwa WFW: https://wfw.com.pl/…/ziemia-i-ludzkosc-zniewalana…/
  A także zapraszam do zapoznania się z moimi dziennikami od I do XI
  z lat 2000–2012: XII dziennik pisany od 2018 r.
  Księga I – BOSKOŚĆ i Człowieczeństwo – wyznania.
  Księga II – W Drodze do Nowej Ziemi – wyznania.
  Księga III – Raj w Pełni – wyznania.
  Księga IV – BÓG JEST MIŁOŚCIĄ. Moje udręczenie i poznanie Boga. Wyznania i dialog mistyka-schizofrenika z Bogiem, Światem i Szatanem
  Księga V – Nasza Niebieska i Ziemska Ojczyzna. Budowanie Raju na Ziemi na wzór Raju Niebieskiego.
  Księga VI – Nowa Ziemia. Niebiańskie Jeruzalem. Królestwo Niebieskie w Nas.
  Księga VII – NIEBO NA ZIEMI. BÓG W NAS – BÓG NAMI – CHWALEBNA PRZEMIANA.
  Księga VIII – MIASTO UMIŁOWANYCH – PAŃSTWO MĘDRCÓW.
  Księga IX – JESTEM ŚWIATŁOŚCIĄ I MIŁOŚCIĄ – BÓG w CIELE.
  Księga X – WYZWOLENIE NIEŚMIERTELNOŚĆ.
  Księga XI – Tuż przed Wyzwoleniem oraz:
  Życie obecnej inkarnacji Archanioła Michała.
  Dalsze wydarzenia opisuję w:
  Księga XII – Przebudzenie – Przebóstwienie – WOLNOŚĆ – Przybycie na Ziemię grupy RA i Federacji Galaktycznej.
  Teksty oryginalne można kopiować i drukować bez mojej zgody.
  dostępne są te i inne materiały na moim chomiku, zapraszam, Jacek. PS http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty [tu są aktualne materiały, trzeba się zalogować aby pobrać za darmo]
  Liczne moje pliki są udostępnione na OneDrive – można je stamtąd ściągać i udostępniać.
  https://onedrive.live.com/?authkey=%21AF%2DfSDihHJSPEIA&id=8582E43DEDB2139D%2130457&cid=8582E43DEDB2139D
  Życzę powodzenia. Jacek – Mieczysław Jacek Skiba.

  1. „Pycha, chciwość, nieczystość,
   nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu, lenistwo, gniew, zazdrość.

   Jacek Kaczmarski
   nazwał je „siedmioma demonami, które nami się karmią” –
   – a Kościół wymienia je jako grzechy główne.

  2. .https://www.youtube.com/watch?v=NZ4YvmjVMaY

   . Gintrowski, J. Kaczmarski, Z. Łapiński –
   – Siedem grzechów głównych | .

   Wielkich upadków więcej widzieliśmy niż wzlotów,
   Byliśmy oczywiście na uczcie Baltazara,
   Uczyliśmy się mowy zwycięskich Wizygotów
   Na służbie ostatniego przepiwszy żołd Cezara.

   Przeżyliśmy Rolanda, by świadczyć śmierć Karola,
   Pozostałościom mocarstw nie oczekiwać łaski.
   Razem z Ludwikiem Świętym widząc się w aureolach
   Wyrzygiwaliśmy krew w jerozolimskie piaski.

   Co było wszechpotężne – zdaje się niedorzeczne.
   Gdzie słodka woń Arabii? Gdzie tajemniczy Syjam?
   Religie tysiącletnie też nie są dla nas wieczne
   I demokracja kwitnie, dojrzewa i przemija…

   A nas wiedzie siedem demonów, co nami się karmią:
   Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią,
   Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach,
   Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa.
   Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu,
   Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu,
   Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija,
   A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija.

   Tak zbrojni w moce, na które nie ma lekarstwa
   Stawiamy nadal i obalamy mocarstwa.

   Każdemu więc z imperiów bezsprzecznie zasłużeni
   My – ludzie pióra, miecza lub zajęczego lęku
   Jesteśmy grabarzami swych własnych dzieł stworzenia,
   Zajęczym lękiem niszcząc je, mieczem lub piosenką.

   Samotnie wędrujemy po dawnych bitew szlakach,
   Którymi dzisiaj rządzi chwast, kamień lub jaszczurka.
   Wierzchowiec się potyka, bo ciąży mu kulbaka
   I jeździec w pełnej zbroi błądzący po pagórkach.

   Jesteśmy jak zwierzęta – z rytmami śmierci zżyte,
   Choć człowiek w nas – do Nowej wciąż prze Jerozolimy;
   Więc nastawiamy ucha na echa nowych bitew,
   Bo wiemy, że na pewno je w końcu usłyszymy…

   I wiedzie nas siedem demonów, co nami się karmią:
   Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią,
   Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach,
   Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa.
   Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu,
   Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu,
   Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija,
   A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija.

   Tak zbrojni w moce, na które nie ma lekarstwa
   Będziemy nadal stawiać i zwalać mocarstwa.

   Obraz: Albrecht Altdorfer – Bitwa Aleksandra Wielkiego pod Issos

   #gintrowski #kaczmarski #SiedemGrzechówGłównych

 9. Tak naprawdę to większość –
  ”popier-dala” do kości-oła i zanosi kasę.

  Urządzanie chrztów – tzw komunii ect.. to uczty dla ciała a dzieci ocze-kują kasy i prezentów.

  Podobnie jest ze ślubami – kasa-kasa…

  Tak Naprawdę to Młodzi Małżonkowie wydadzą – zadłużą się bardziej niż tych tzw. prezentów – fantów nazbierają .
  Ba . Ile Energii pójdzie się ”kąpać” to już nie powiem.

  Energii ma być ale nie poprawiam.

  NaROD który nie zna Swojej Istorii …..
  Trzeba znać również Przodków Swoich

 10. ”Książka wprowadza czytelnika w zagadnienia związane z fascynującymi prasłowiańskimi mitami.

  W przystępny i ciekawy sposób
  przedstawione w niej zostały wyniki wnikliwych badań autorki dotyczących wielokulturowej historii,
  z której wyrosły prasłowiańskie mity i wierzenia, zakorzenione do dnia dzisiejszego w naszej kulturze.

  Książka adresowana do czytelników,
  którzy szukają odpowiedzi na pytanie –
  – jak głęboko sięgają korzenie prasłowiańskich wierzeń oraz jakie są prawdopodobne powiązania bóstw prasłowiańskich ze starożytnymi bóstwami blisko- i dalekowschodnimi?
  Książka rozwiązuje wiele fascynujących zagadek.

  Co oznacza termin „niewiasta”?
  Czy dziewictwo oznaczało jedynie wstrzemięźliwość seksualną?

  Dlaczego mówimy „piękna jak ta lala” i „Nocny Marek”?

  Dlaczego kukanie kukułki przepowiada nasz los?

  1. „Niewiasta” to ta, która nie wie, a więc okastrowany z Wedy produkt KK. W przeciwieństwie do Wiedźmy, czyli Tej Która Wie, Tej Która Ma Wedę.

   „niewiasta” = ne-WED-sta = ta, która stała się nie-wiedz-ącą

   KK, używając słowa „niewiasta”, kpi z męczeństwa Słowian i jawnie pluje nam w Twarz.

   Od dziś zadanie dla Męskich Słowian:

   Męscy Mężczyźni Słowianie, jeśli usłyszycie od jakiegoś „czarnucha” tę obelgę wytoczoną w stronę naszych Wiedźm, wyedukujcie okupanta.

   *

   Wg norm oficjalnej współczesnej ortografii polskiej „nocny marek” należy pisać małą literą, bo „marek” od „nocna mara”. Ale my wiemy, że Mara jest słowiańską boginią, więc „nocny Marek” powinno się jednak pisać z dużej.

   Czas wyedukować matrixowych ortografiołów.

   1. TAWie, napisałeś „wyedukujcie” okupanta, a mi mój mózg wstawił słowo „wykastrujcie” okupanta… aż mi jakaś energia poszła, gorąco mi się zrobiło… wykastrowany okupant – znika… o kurcze, a moje marzenia, myśli ostatnio szybko się stają rzeczywistością…

  2. „Trzy Zorze – władczynie losu.
   W wierzeniach polskich wspominane od wieków
   jako boginie wyznaczające rytm życia
   i przepowiadające przyszłe wydarzenia.

   Zorze proszone były o pomyślność
   dla nowo narodzonych dzieci,
   nowożeńców oraz powodzenie w miłości.

   Posiadają przy tym moc zdejmowania uroków.
   Trzy Zorze to, jak wiele wskazuje,
   dawne indoeuropejskie boginie losu i przeznaczenia,
   w innych wyobrażeniach znane także pod imionami
   Mojry, Parki, Rodzanice, Norny,
   trzy Brygidy i jako troista Laima”.

   Więcej na łamach pięknej WEDY
   http://weneda.net/trzy-zorze/

   Dla uważnego czytelnika
   widoczne są zapożyczenia dla KK ..
   Czego się nie dało wyplenić, to się zawłaszczyło ..

 11. Z Serca polecam Naszą Piękną Wedę Ku Życiu .
  Raduje się Serce Moje, jak Czytam Tę Wedę.
  Mamy Wielu Opiekunów w Postaci Słowińskich Bóstw.

  Bez Chaosowania i bez Mani-pulacji- populacji .
  PrzyRODA wokół tętni życiem .

  Wystarczy zamknąć oczy
  i słuchać albo szeroko otwartymi oczyma patrzeć..

  Dopiero jak się tak napatrzę i wsłucham, jestem spokojna.

  PrzyRODa Sprzyja Kontemplacji.

  Wakacje -Lato ..kochani, a to wabi nas PrzyRODa.

   1. tak, pamiętam, pamiętam też, że niedowiarkom pisaliśmy, że ojdyr przeminie a imperium zostanie.

  1. Dziękuję, Maryno, piękna wiadomość 😃👍

   To w USA, w stanie Georgia.

   https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-amerykanskie-stonehenge-zniszczone-po-eksplozji,nId,6141565

   Taką akcję mogły zrobić tylko suszpy, więc z tego wynika, że powoli część z nich przechodzi już pod władzę nowego pana planety…

   Kolejny dowód: nawet gadzie mendia mają pozwolenie na informowanid o tym, co na tych tablicach było napisane…

   *

   Konteksty:

   .https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/09/19/najnowszy-raport-masonow-z-klubu-rzymskiego-priorytetem-polityka-jednego-dziecka-i-wysokie-podatki/

   1. Przeczytałam dziś u mojego „guru” P.Duboisa, który tak skomentował:
    SYMBOL IMIENNY ZOSTAŁ DYNAMOWANY PRZEZ ALIANS!
    Artykuł tylko po to, aby otworzyć oczy niemym, urojeniam i „budzonym” (nie mądrym), którzy wciąż wierzą w istnienie deep state i NOM!
    Jeśli jesteś mądry, jeśli jesteś dobrze poinformowany i jeśli wiesz, że deep state został już zlikwidowany w 2019 roku (który wszyscy przywódcy tej mafii zostali egzekucji do 2019 roku), to ten artykuł nie jest dla ciebie…
    Jeśli chcecie udostępnić, to proszę, rozdawajcie tylko dla tępych ludzi i szaleńców, którzy wciąż wierzą, że światem rządzi deep state, które narzuci NOM i zabije nas wszystkich chemtrails i zastrzykami!!! 😂😂😂
    Nigdy nie publikowałem nic o Kamieniach Przewodniczych w Georgii, bo nigdy nie miałem na to ochoty i ponieważ ten pomnik masoński/Rosacrux pierwotnie nie miał nic wspólnego z deep state!
    W komentarzach wyjaśniłem, kto zlecił wznieść te kamienie i dlaczego, a nawet powiedziałem, że wtedy sam zgodziłem się z pomnikiem, ponieważ celem było ZJEDNOCZENIE LUDZKOŚCI PRZETRWAJĄCEGO z katastrof planetarnych i stworzenie Nowego Świata Pokoju i Fel Niższy statek z ocalałymi i z niewielu zasobów planetarnych, które pozostały… dlatego zalecono nie przekraczać 500 mln mieszkańców!!!
    Kamienie te zostały zlecone wznieść w 1979 roku przez Order Różacruz (AMORC), przy wsparciu Masonerii, i zainaugurowane 22 marca 1980 roku!
    Oczywiście deep state przejęło wszystko na własność, manipulowało wszystkim i wszystkimi, a Kamienie Przewodnicze stały się szatańskim pomnikiem symbolem przestępczego NOM.
    Między 1980 a 2012 pomnik ten miał rację, ale dzięki INTERWENCJI GALAKTYCZNEJ przestał mieć sens i stał się satanistycznym symbolem zbrodni, opresji i niewolnictwa!
    Od 2013 roku ten pomnik nie miał już sensu i musiał zostać zniszczony, bo Konfederacja Galaktyczna odwołała Apokalips.
    Tylko nie została zniszczona w 2017 roku (zaraz po przejęciu władzy przez Trumpa), ponieważ galaktyki wykorzystały to do propagandy NOM i głębokiego stanu… i oszukać cię… 😉
    Teraz, gdy operacja Burza jest w końcowym etapie i Trump ma wrócić, WOJSKO ALLIANSÓW (według oczekiwań) wydynamizowało pomnik!!!
    Pomnik został zniszczony 6 lipca 2022 roku, o godzinie 5:00 (czasu Greenwich), przez samo wojsko ALLIANCE… i już nie ma… 😂😂😂
    Teraz chcę zobaczyć, jak idioci, którzy chodzili (od 2 lat, a niektórzy nadal trwają) krzyczą na siedmiu wiatrach, że wszyscy będziemy podporządkowani przez deep state, wyczyszczeni przez chemtrails i zastrzyki, a zniewoleni przez NOM… czy dacie radę uzasadnić, że „symbol NOM”, który był oglądany 24 godziny na dobę, został wydynamowany przez „obcych”? 😂😂😂
    OBUDŹCIE SIĘ, idioci i głupki „przebudziliście”!!!
    Czas, żebyście wszyscy się obudzili! 😂😂😂
    CZY KTOŚ ZDAJE sobie sprawę, ŻE GŁĘBOKI STAN Z TERAZ CZAS, ABYŚ ZOBACZYŁ, CO WSZYSCY WIDZIELI I Zrozumiali! 😉
    Opublikowano film z eksplozją, podejrzany pojazd w Georgia Guidestones”.

   2. I dobrze, że jebnął 👌ten „pomnik”.
    Komuś się nie spodobał i posłał go w kosmos.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s