250 myśli w temacie “Dwie młode szamanki boskim Wirem swych spódnic wymiatają pasożydów z planety

 1. „Radku wiem jaki masz stosunek do kka. Niedawno wyśmiałeś wierzenia Twojej Rodzicielki i to publicznie.”

  Nie wyśmiałem Mamy. Napisałem, że jest dobrym człowiekiem i wielu katolików jest. Joanno, proszę mi nie wmawiać. Braku szacunku dla Matki też mi nie wmawiaj.

 2. „Widzę że mój pogląd na świat Ci przeszkadza, uwiera Cię to.”

  Nie uwiera mnie to. Wyraziłem swoje zdania, a Ty odbierasz to osobiście/personalnie. Każdy z Nas ma prawo mieć swoje poglądy. Ja również.

 3. „Z Siostrą zapewne się pokłóciłeś? Prawda? ”

  Sprawy z moją Siostrą, to moje osobiste sprawy (traumy z mojego dzieciństwa o których nie masz Joanno pojęcia. Nie wiesz co przeżyłem). Przed Tobą nie muszę się spowiadać, jakie mam relacje z Siostrą. Nie rozumiem dlaczego mnie zaatakowałaś i „użyłaś” do tego mojej Siostry?

 4. „Możesz się nabijać i wyśmiewać ze mnie, czy z moich poglądów, nie zależy mi na opinii Innych”.

  Joanno, nie nabijam się z Ciebie. Lubię Ciebie. Mam po prostu inne zdanie od Ciebie na sprawy religii itd.

  1. Joanno, jakieś nieporozumienie wyszło. Tak czasem bywa w internecie. Inaczej patrzymy na niektóre sprawy, ale ja Ciebie oczywiście lubię. W niczym nie chcę Tobie uchybić. Poza tym jesteś Dziewczyną, która trenowała Taekwondo. Oboje cenimy Scotta Adkinsa jako mistrza sztuk walki i aktora. Uwielbiam to zmontowane video ze Scottem Adkinsem i muzykę. Rewelka. Bardzo to video mnie motywuje do treningu. Świetna „zawadiacka-zakapiorska” muzyka tutaj współgra:

   .https://www.youtube.com/watch?v=aPrJir4lXUk

   1. Oj, Radku, Radku trenujesz ?, bujasz w obłokach ? , nie ma Ciebie tu parę dni i nie wiesz, że Joanna opuściła już nasze „kółko różańcowe”.

   2. „nie ma Ciebie tu parę dni i nie wiesz, że Joanna opuściła już nasze „kółko różańcowe”.”

    Aha, „to takie buty”. Faktycznie nie wiedziałem tego, bo mnie nie było na forum.

   3. Marynko Kochana, przytulam z samego podwieczorka 😘 Nie oddaję energii egregorowi religijnemu. Chodzę do kościoła tylko, jak są do tego okoliczności Rodzinne. Ostatni raz na mszy byłam na pogrzebie Taty 4 lata temu. Byłam też w sobotę, Mama mnie poprosiła, aby poświęcić Jej koszyczek, bo sama jeszcze nie da rady. Zrobiłam to z chęcią bez przymusu, wyśmiewania czy obawy, że Ktoś mi zabierze energię. Tak jak w piątek malowałam pisanki. Wspólnie z Rodziną spędziliśmy przyjemnie czas.
    Tak jak napisałaś, Boga ma się w sercu.
    Nie składam pokłonów Jezusowi, wiele razy pisałam, że wiem, że Jest, i tylko tyle.

    Krysiu Kochana, wiesz, że Jesteś bardzo mądrą Kobietą, Twoje komentarze są niezwykle wartościowe i potrzebne na blogu. Wprowadzasz harmonię.🐕🐱🐘🐋🌳🌻🏘️
    Pamela napisała, „że czuje się, jakby ktoś polewał Ją benzyną i podpalał”. Świetnie Ją rozumiem, bo czuję się tak za każdym razem, kiedy Ktoś z Kogoś się naśmiewa, szydzi albo Komuś ubliża. I nie ważne, czy się śmiejemy z czyjeś niewiedzy, naiwności, bezdomności czy niezaradności, czy z wyznania, z wiary czy z narodowości, o chorobach duszy i ciała to nawet nie chce wspominać. Moje życie, odkąd poczułam i zrozumiałam, że wszystko wokół mnie żyje, to jedno wielkie błogosławieństwo.

    Dlaczego Ludzie się naśmiewają z Innych? Każdy z Nas jest pięknym kwiatem. Niektórzy tylko boją się zakwitnąć. Pączkują sobie kilka, kilkanaście, kilkadziesiat lat bo boją się, że jak zawkitną to Ktoś Ich będzie chciał „zerwać.” Że nastąpi koniec Ich życia.

    Śmierci się nie boję przyjdzie kiedy będzie na to pora a na pogrzebie ma być wesoło najlepiej z akordeonem i mam nadzieję, że nikt nie będzie płakał.
    .https://youtu.be/W8zuhqNf87I

    ✌️🦾🦿Radziu nie napisałam, że wyśmiałeś Mamę tylko to, w co Ona wierzy.

    „Nie uwiera mnie to. Wyraziłem swoje zdania, a Ty odbierasz to osobiście/personalnie. Każdy z Nas ma prawo mieć swoje poglądy. Ja również”. A jak mam odbierać nie personalnie skoro mnie wymieniasz za każdym razem z imienia 😂😂

    Radku, odnośnie Twojej Siostry, przepraszam, jeżeli poczułeś się zaatakowany. Wybacz 🙏 Masz rację nie znam Twojej przeszłości, nie wiem co się wydarzyło po drodze, ale szkoda marnować dzisiaj na to co wydarzyło się wczoraj. Tak jak i szkoda dzisiaj, psuć sobie na zapas jutrzejszy dzień. Kiedy rano budzimy się mamy kolejną szansę na bycie lepszym człowiekiem. Na przeżycie dobrego dnia. Zapytałam się o Siostrę bo sam wspominałeś, że jak dzwoniła zaproponowała, że ugotuję Ci zupę. To było z Jej strony jak zaproszenie do zgody, wstęp do rozmowy. Jeżeli Ona zrobiła Ci jakieś, kiedyś przykrości wiedz, że napewno też nie jest Jej dziś łatwo (o ile to pamięta, nie wiem ile mieliście lat?). Nie wiem czy kiedykolwiek o tym rozmawialiście, ale rozmowy, wyjaśnienia, odpuszczenie sobie, Jej – odmieni Wasze życie. A może Ona wcale nie wie, że czułeś się wtedy źle, albo że robiła Ci przykrość. Może dla Niej były to żarty. W każdym bądź razie przepraszam, wszystkiego dobrego dla Ciebie i całej Twoje Rodziny ❤️ Przytulam Cię najMOCniej jak się tylko da. A Scott to Scott zawsze będzie dla mnie nr 1 chociaż teraz ma konkurenta w postaci Tonego Jaa 😂

    Dziewanno śliczna panno, melduję, że fuczki wyszły pyszne. Mlaskali, ciamkali i paluszki oblizywali. Zrobiłam je z sosem grzybowym bo grzyby kocham od dziecka. Dzięki za udostępnienie przepisu, następnym razem spróbuję z czosnkiem😘🌹

   4. Joanno, dla mnie Scott Adkins też jest numerem jeden (bo to Scott Adkins mnie zainspirował w 2015 roku do treningów sztuk walki, wchodzenia po schodach, wbiegania po schodach i ogólnie pracy nad sobą), pomimo tego, że Bruce Lee jest najlepszym i najszybszym mistrzem sztuk walki – to oczywiste. Zresztą Bruce Lee też mnie inspiruje. Jako dziecko mnie Bruce Lee inspirował, kiedy w szkole podstawowej chuligani mnie gnębili praktycznie codziennie, a ja nie umiałem się nawet bić. Nie miałem wtedy przy sobie Ojca i nie było mi do śmiechu. Jeśli chodzi o Scotta Adkinsa, to spodobały mi się jego role filmowe bezkompromisowych zakapiorów i jego sylwetka.
    W liceum miałem problemy z nadwagą, więc zająłem się sportem (bieganie, hantle etc.) i schudłem. Gdzieś tak dopiero w roku 2015 zacząłem trenować sztuki walki inspirowany wyczynami Scotta Adkinsa i stało się to moim hobby.

   5. „Melduję, że fuczki wyszły pyszne. Mlaskali, ciamkali i paluszki oblizywali”.

    RiS, cieszę się bardzo 😄😄👍

    Zdrawiam Cię serdecznie 😘

 5. 😘 Joanno, dla Ciebie i Twojej Rodziny też wszystkiego Najlepszego. Zdrowia dla Twojej Mamy.

  Z moją Siostrzyczką się dogadam i czuje, że Siocha mnie kocha.
  Damy radę 🙂 Dzisiaj Mamę zabrałem na spacer do lasu 🙂 Z Ojcem też mam bardzo dobry kontakt.

 6. „A Scott to Scott, zawsze będzie dla mnie nr 1, chociaż teraz ma konkurenta w postaci Tonego Jaa 😂”.

  Joanno, nie tylko dla Ciebie i dla mnie Scott jest numer jeden, bo dla autora tego filmiku na YouTube Scott Adkins jest obecnie najlepszym „kopaczem” na świecie.
  Zestawienie trzech żyjących mistrzów sztuk walki na Naszym padole, którzy są świetni w technikach nożnych. Jestem w szoku, bo Scott Adkins zajął pierwsze miejsce, a jego konkurenci też są przecież świetnymi „kopaczami” i wcale nie są gorsi. Oczywiście film może być subiektywny, ale ja bym też Scottowi dał pierwsze miejsce z sympatii:-) Joanno, Ty też trenowałaś Taekwondo, tak jak Scott:

  .https://www.youtube.com/watch?v=C1bWTEDnOeM

  1. Radku, nawet nie wiesz, jak bardzo się cieszę z Twojej zgody z Siostrą. Cieszę się podwójnie i za Ciebie i za Twoją Siostrę. Poruszyłeś mnie dzisiaj do łez ze szczęścia. Wiedz, że zaczyna się nowy rozdział Twojego Życia. Mam tylko nadzieję, że postawiłeś wszystko na jedną kartę. Za dziecka się mówiło „Kto daje i zabiera, ten się w piekle poniewiera” 😜 także ten tego uważaj i pilnuj się, albo jesteś 100% Bratem 💪😇🙋‍♂️🙆‍♂️ albo licho Bratem 🤦‍♂️🤷‍♂️👹. „Co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr” 😉

   Żarty na bok, wierzę w Ciebie 👩‍❤️‍💋‍👨 wiem, że Ci się uda, nawet jak nie raz będzie pod górę, dasz radę.

   Na Taekwondo moimi ulubionymi były kopnięcia z wyskoku. To chyba przez granie w gumę za dziecka 😂 im wyżej, tym lepiej. A później się przydało. Dzięki, że mi od czasu do czasu przypominasz, to były fantastyczne lata. Dzięki za „Bojkę” i za to, że Jesteś💪 Może na starość (tak dla siebie) wrócę do treningów? 🤫🧐 Któż to wie, któż to wie. Ja za to mam dla Ciebie film z innej beczki, ale warty obejrzenia..

   https://cda.pl/video/611188432

   dobrej nocki i kolorowych snów 🏞️. A jak film za długi, to zawsze możesz zaśpiewać.

   https://youtu.be/1_XsuuQNT9E 🌹

   1. „Na Taekwondo moimi ulubionymi były kopnięcia z wyskoku”.

    Joanno, to super! Jesteś jak Anioł latający w powietrzu 😃 💪
    Natomiast ja nie jestem Taekwondzistą, więc obawiam się, że nie złapałbym Ciebie, gdybyś fruwała 😃😜
    Na forum jestem ambasadorem Muay Thai. Kocham akurat tę sztukę walki za „konkret i praktyczność”, bo to sztuka walki, która ponoć świetnie sprawdza się w obronie na przysłowiowej ulicy, gdzie nie ma czasu na „kopnięcia fruwające”, tylko trzeba „sprawę” załatwić szybko. Kiedyś mnie zaczepiło właśnie trzech ludzi na ulicy, ale nie doszło do bijatyki, chociaż przyjąłem postawę gotową do walki i pokazałem chuliganom, że jestem gotów. Może i dobrze się stało, że nie było tej bijatyki, bo jeszcze by policja przyjechała i trza by się tłumaczyć. Z Taekwondo zapożyczyłem tylko kilka kopnięć, które wplotłem do swoich treningów. Muay Thai też ma kopnięcia, ale Taekwondo ma więcej i słynie z technik nożnych.

   2. Joanno kochana, Dziękuje z całego Serca za Twoje wsparcie i inspiracje, bo masz w Sobie coś, co inspiruje, coś Pozytywnego. Film „Fenomen” jest znany. Chętnie obejrzę.

    Od kilku dni ten utwór jest moim Hymnem (już kiedyś tego słuchałem). Bardzo fajny tekst tej piosenki, też wideo, gdzie Bruce Lee i Scott Adkins są razem („razem” w sensie kumpelstwa oczywiście 🤣🤣🤣). Utwór Rockowy bardzo fajny, melodyjny. Fajne wokale faceta i babki. Smyczki połączone z gitarami fajnie brzmią.

    .https://www.youtube.com/watch?v=BKiN31dmTrc

   3. Joanno, ten facet ma jakieś dylematy, ale na końcu dochodzi do wniosków ciekawych, jeśli chodzi o różne style sztuk walki. Ja osobiście uważam, że nie ważne co się trenuje, ale czy robi się to z sercem/pasją. Ten facet to moja bratnia dusza na YouTube.

    .https://www.youtube.com/watch?v=gyaLBY6WDQc

   4. Witaj Radziu, dopiero teraz przeczytałam ten komentarz z 20 kwietnia. (Widzę tylko te komentarze, kiedy mam internet i akurat wchodzę na blog).

    Wiedz, że wspieram i błogosławie Ci od samego początku. Masz w Sobie Moc, Siłę i hart Ducha. Dzielnie znosisz przeciwności losu. Zrobiłeś ogromne postępy ewolucyjne, idziesz cały czas do przodu krok po kroku👩‍❤️‍💋‍👨

    .https://youtu.be/IFsDAoCHYiQ

    PS. Radku, napisałeś, że „nie masz zaufania do lekarzy”. Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Znajdą się i mądrzy, wartościowi i oddani w swojej pracy z powołaniem, trzeba tylko dać Im szansę, żebyś mógł takich poznać. Jeśli wrzucamy Wszystkich do jednego worka, odbieramy sobie szansę na poznanie tych dobrych, tych co są Mistrzami w swoim fachu. Kiedyś tu pisałam o weterynarzu, zanim trafiliśmy na „TEGO”, poznaliśmy po drodze kilku nie „TEN TEGO”. Zrób sobie chociaż podstawowe badania z krwi. Jak pójdziesz do przychodni, poproś o takie skierowanie, to zrobisz to za darmo. A wtedy piękna Pani pielęgniarka pokaże Ci swoje sztuczki z igłą i strzykawką😁

   5. „Znajdą się i mądrzy, wartościowi i oddani w swojej pracy z powołaniem, trzeba tylko dać Im szansę”.

    Swoją szansę, by się wykazać, mieli przez ostatnie dwa lata. I każdy pacjent doskonale wie, który lekarz przeszedł weryfikację, a który nie.

   6. Ja nie wiem, bo od kilku lat nie bylam u żadnego lekarza. Chyba, że nie jestem pacjentem – to i nie wiem 🙂

   7. „A wtedy piękna Pani pielęgniarka pokaże Ci swoje sztuczki z igłą i strzykawką😁”.

    😱 Joanno, jak sobie wyobraziłem taką pielęgniarkę z igłą i strzykawką, to właśnie wszystkie moje członki opadły 🤣🤣🤣🤣

    Obejrzyj kiedyś film „Komornik 2”, gdzie bohater grany przez Scotta Adkinsa, w hotelu zwierza się kumplowi Sulinskiemu, którego gra tak jak w pierwszej części Louis Mandylor, że miał do czynienia z seksowną pielęgniarką, śliczną, niebieskooką, zgrabną, w białym uniformie, o blond włosach, ale było mu tak zimno, kiedy leżał nago, że jego członek… 🤣🤣🤣🤣 Film „Komornik 2” jest pełen fajnych tekstów i humoru. Scott ma dystans do siebie, bo nie wstydzi się mówić o rozmiarach członka, tego Organu, o którym Justyna pisała 🤣 Ta scena z hotelu jest zabawna 🤣 „Komornik” i „Komornik 2” to jedne z najfajniejszych filmów ze Scottem Adkinsem. Takie męskie poczucie humoru. Pisałaś, że pierwszą część znasz.

   8. „Radku 2 jeszcze nie widziałam, ale jest w planach😀. Słyszałeś, Mark Wahlbrerg przytył do roli 14 kg. ”

    Nie wiedziałem. Bardzo lubię Marka i uważam go za dobrego aktora, też z poczuciem humoru.
    Mało tego, on też potrafi się bić i jest wysportowany. Grał też zakapiorów. Chciałbym aby ze Scottem Adkinsem zagrał w jakimś porządnym filmie akcji.

   9. Też bardzo lubię Marka dla mnie Jego najlepsza rola to w „Strzelcu” z 2007 r. No i Mark kiedyś śpiewał nie ma to tamto 😂

 7. „No i Mark kiedyś śpiewał nie ma to tamto 😂”

  Tak śpiewał, rapował. Występował jako Marky Mark.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s