51 myśli w temacie “HK – bóg, który zmusił leniwą planetę do tańca

  1. Też mam kiepskie dni. Przeżywam kryzys.
   Jestem głęboko rozczarowana ludźmi i swiatem.
   Tą jego ohydą,wyzyskiem,agresją,zniewoleniem,manipulanctwem.
   Kompletnym odmóżdżeniem u ludzi.
   Tu sie nie da żyć.
   Mówią,że matrix się posypał i przez to jest taki chaos…
   Nie tęsknię za starym światem,bo nie był on inny od tego jaki jest teraz.
   Nowego jeszcze nie widzę.
   Zmiany w sobie,swojej świadomości i odczuwaniu widzę bardzo wyraźnie.
   Życia mi to nie ułatwia.Żadnej religii nie wyznaję.
   Moge się udać tylko na wewnętrzną emigrację.
   Natura pociesza mnie na krótko.
   Jestem bombardowana przez nie moje myśli.
   Każdą informację muszę przepuscić przez siebie,żeby złapać równowagę.
   Ciężko jest.
   Czasem myslę,że owcom stadnym jest łatwiej ,bo nie chcą nic widzieć,słyszeć,wyciągać wniosków,analizować.
   Ścieżka ewolucyjna prosta nie jest a podobno sama ją sobie wybrałam…
   Nooo ciężko jest😕

   1. Czuje, że TAW i Ty Radochna sobie poradzicie, bo jesteście Wartościowymi Ludźmi.

    Różnej maści kryzysy też miałem i wielu innych TAWerniaków. Jestem zodiakalna Ryba, romantyk i jestem wrażliwy. Osobiście uważam, że dla faceta nie jest to wskazane, aby być wrażliwym na tym padole. Draniem też lepiej nie być, ale można stworzyć złoty środek, zachować trzeźwość umysłu, pewną wrażliwość, szacunek do innych, a przede wszystkim do siebie. Znam swoją wartość, ale swoje wady też mam. Tym światem też byłem rozczarowany, wojnami, zbrodniami itd.
    Radochna, Samych Serdeczności dla Ciebie
    Radości od Radosława:-)

   2. Błogosławię Tobie Piękna Duszo Źródła, skoro masz tak wiele wątpliwości i rozterek, to znaczy że jesteś na właściwej drodze, bo to są rozważania Twojej Duszy.

   3. „Zmiany w sobie, swojej świadomości i odczuwaniu widzę bardzo wyraźnie”.

    Radochno ♥️ i to jest najważniejsze 🌹

   4. ,, Instrukcja dla tych, którzy nie zrozumieli, gdzie trafili po urodzeniu.

    1. Otrzymasz 7 różnych ciał i uśpioną świadomość – będziesz musiał je stale budzić, rozwijać i ulepszać. Spokojnie przyjmuj fakt, że będziesz znajdował się jednocześnie w różnych wymiarach, a cały świat będzie w twoim wnętrzu.

    . 2. Będziesz musiał uczyć się w szkole o nazwie Życie na planecie Ziemia. Każda osoba i każde wydarzenie jest twoim Uniwersalnym Nauczycielem.

    3. Nie ma błędów, są tylko lekcje. Porażka jest integralną częścią sukcesu. Nie ma ofiar – tylko uczniowie i nauczyciele.

    4. Lekcja będzie powtarzana w najróżniejszych formach, aż zostanie w pełni opanowana. Jeśli nie nauczysz się łatwych lekcji – staną się one trudniejsze, a kiedy się nauczysz – przejdziesz do następnych lekcji.

    5. Problemy zewnętrzne są dokładnym odzwierciedleniem twojego stanu wewnętrznego. Jeśli zmienisz swój świat wewnętrzny, świat zewnętrzny również zmieni się dla ciebie.

    6. Ból to sposób, który Wszechświat wykorzystuje aby przyciągnąć twoją uwagę – wskazać, że coś jest nie tak.

    7. Świat jest różnorodny. Odrzucenie siebie i innych „takimi jacy są” jest podstawą negatywnych emocji, które niszczą ciało.

    8. Zrozumiesz, że lekcja jest przyswojona, gdy zmieni się Twoje zachowanie i nastawienie do wszystkiego. Mądrość zdobywa się przez praktykę. Małe coś jest lepsze niż dużo niczego.

    9. Nie ma lepszego miejsca niż „tutaj”. „Tam” nie jest ani trochę lepsze niż „tutaj”. Kiedy twoje „tam” stanie się „tutaj”, dostaniesz kolejne „tam”, które znów będzie wydawać się lepsze niż „tutaj”. Doceń to, co masz teraz.

    10. Inni są tylko twoim odbiciem. Nie możesz kochać ani nienawidzić tego, co jest w innych, jeśli nie odzwierciedla to twoich własnych cech.

    11. Życie tworzy ramę, a ty malujesz obraz. Jeśli nie weźmiesz odpowiedzialności za namalowanie obrazu, to inni namalują go za Ciebie.

    12. Wszystkie odpowiedzi są w tobie. Wiesz więcej niż to, co jest zapisane w książkach. A wszystko, co musisz uczynić, to spojrzeć w głąb siebie, słuchać siebie i zaufać sobie.

    13. Szukaj swojego przeznaczenia, w pełni realizuj się w nim i poddaj się mu całkowicie. Ono może się zmieniać w ciągu całego życia. Ciągle ucz się czegoś nowego i nie bój się zaczynać od nowa.

    14. Zawsze możesz przypomnieć sobie tę instrukcję, jeśli chcesz”

   5. Radochno, przytulam Cie do serca, mam podobnie, walcze z tym po prostu. Raz jestem na gorce, to znowu zjazd. Ale pewnie damy rade. Przytulam i blogoslawie. Tu nie ma mocnych. Damy rade.

   6. Radochna chcesz żyć? Jeśli tak to błagam Cię żyj.
    Zadzwoniła dziś Teściowa. Była ze swoją Bratową na kawie. Przez godzinę słuchałam jak Ciocia na Teściową wpłynęła strachem. Do tego stopnia, że mamy robić zapasy i to duuże a w razie co to i znajdzie się bunkier w starej kamienicy tam gdzie kiedyś mieszkała ciocia T. No tak, ale po co mi zapasy jak trzeba będzie uciekać to co wezmę 5 kg soczewicy, papier toaletowy, 10 kg kaszy gryczanej czy zdjęcia rodzinne? Zapewne nic z tych rzeczy. Jak będzie bombardowanie budynków i schowam się do schronu do piwnicy i kamienica się zawali to nie umrę za życia pogrzebana żywcem pod gruzami? Myślenie o świecie, że jest zły, o ludziach, że to nie tak jak być powinno prowadzi do ściany. Zderzamy się ze ścianą i nie ma wyjścia. W takim przypadku ani kroku dalej nie zrobimy. Każdy ma swój czas i swoją drogę na rozwój świadomości. Można to zaakceptować i pogodzić się z tym albo nie i być nieszczęśliwym przez całe życie. Jeśli będziesz powtarzała, że jest ciężko to będzie ciężko. Jeśli mówimy światu „nie” to co chcemy usłyszeć w zamian? Nie zamykaj się w „środku” – „wewnątrz” sama ze swoimi „demonami” Po to są inni ludzi żeby nawzajem sobie pomagać. Dziękuję Ci, że napisałaś. Dobry krok. W dobrą stronę.

  2. Ja drugi tydzień przerabiam rodzinne traumy, czuje sie tak, jakbym za chwilę miała zwymiotować, sytuacja dalej napięta w moim domu, niby złagodniało a jednak wciąż nie wiem na czym stoję, tzn. na czym stoi rodzina z którą mieszkam a w tym przepiękna istota jaka jest mój wnuk. Czuję sie jak w potrzasku, za bardzo nie wiem co zrobić, choć wiem, zostały mi tylko błogosławieństwa i mimo wszystko jakis wewnętrzny spokój. Ciało odczuwa i reaguje jakby poza mną, moja świadomością…Może Twoje lęki zamojskie przechodzą przez moje pole? Bo najbardziej cierpi dziecko, to które jest obok mnie…

   1. Tak, ja pisze powyżej, RiS i Melissa, 🙏tylko wyższa Nasza Świadomość czyni nas prawdziwych Ludzi WOLNYMI, nie ma i nie było innej drogi do WOLNOŚCI I SZCZĘŚLIWOŚCI, tylko indywidualny rozwój ŚWIADOMOŚCI i zrozumienie w SERCU ważności Życia w TU i TERAZ, bowiem innego nie MA.

   2. Iwonko ♥️
    Wiem…nie dzwonię, nie odzywam się, ale pamiętaj cały czas jesteś w moim sercu 💗💗💗🌼

    (Mam teraz taki czas przebywania tylko z ludźmi , którzy mieszkają tuż obok.
    Ostatnio od dłuższego czasu z nikim nie rozmawiam przez telefon.
    Po prostu nie mam ochoty)

    Iwonko❤️
    a myślałaś o ustawieniach systemowych ? wg metody Berta Hellingera.
    Ja wybieram się na nie pod koniec kwietnia do Lublina…
    Może chciałabyś też że mną pojechać ?
    Masz mojego mejla 🙂

  3. To wracaj na wieś 🙂
   Po co się tak męczyć w mieście ?
   Gdy możesz na wsi być 🐤🐤🐤
   A pomysł sobie gdybyś był w takiej W-wie.
   Ech.

   1. Dopóki ja jestem w Zamościu, Zamość jest bezpieczny. Zbyt ukochałem to miasto od ponad 20 lat, by opuszczać je w momencie oblężenia. Zamość jest nie do zdobycia, gdyż ulokowany został zgodnie z zasadami Świętej Geometrii. Już wielu próbowało zdobyć to Miasto, wszyscy odchodzili z podkulonym ogonem.

    Ale lęki w mieście ogromne, bo spisują rekrutów i straszą wojskowymi ciężarówkami na ulicach.

   2. TAWie, trzymaj się, Brachu, Druchu! 🙂 Wiesz, że Ciebie lubię, na swój pokrętny sposób.

    Idę do roboty. Nie mam pracy na cały etat. Za jakiś czas będę bezrobotny…

 1. TAW pisałeś kiedyś żeby nie wchodzić w interakcje z matriksem. Do tej pory starałem się tak robić. Jednak ostatnio matriks wszedł w interakcję ze mną. Straż Miejska się przyczepiła, że zaparkowałem tam gdzie był zakaz, a znak ustawili tyłem do kierunku z którego jechałem, więc go nie widziałem. Bramy nie zastawiłem, a to była mało ruchliwa, ślepa ulica osiedlowa. Ostatnio koresponduję z jednym gościem, który mieszkał ok. 40 lat w Australii i zna dobrze anglosaski system prawny oparty na Common Law. Miałem najpierw zamiar olać ich, przyjąć ich mandat (choć się winny nie czuję, bo co mam się w Sherlocka Holmesa bawić i szukać czy gdzieś znaku nie ustawili) 100 zł i 1 pkt karny. Jednak pod wpływem tego gościa stwierdziłem że podejmę ryzyko i podejmę batalię. Napisałem Affidavit gdzie podałem że strażnik nie wykazał, że wyrządziłem jemu czy komukolwiek innemu szkodę czy krzywdę oraz że nie zawarłem ze Strażą Miejską umowy na podstawie której mogliby się domagać czegoś ode mnie. Na samym początku napisałem że jestem mężczyzną, dorosłym, odpowiedzialnym i nie byłem nigdy karany za przestępstwo – przedstawiłem się jako Paweł z rodu – napisałem na czerwono (tylko pierwsze litery imienia i nazwiska wielkie, reszta małe).
  Napisałem też że PAWEŁ … nr PESEL …, nr dowodu osobistego…
  to sztuczny, martwy twór, korporacji POLAND REPUBLIC OF zarejestrowanej w USA i że jest to fikcja prawna.
  Zażądałem aby w ciągu 7 dni wykazali, że jako żywy człowiek a nie fikcja prawna złamałem prawo obowiązujące ludzi tj. że złamałem zapisy zawartej umowy albo że ktoś poniósł szkodę. Podpisałem się na końcu też na czerwono Paweł z rodu… Załączyłem im wydruki potwierdzające że III RP oraz urząd miejski w ramach którego jest referat straży miejskiej są firmami. Strażnik przyjął i powiedział że skierują do sądu. Ciekawe co z tego będzie.
  Niech teraz udowodnią, że te ich przepisy mnie dotyczą i mam zapłacić. Jak sędzia będzie chciał aby przedstawić mu dowód osobisty to mu powiem, że ok to położę na miejscu dla zeznań dla świadków ten kawałek plastiku i niech z nim pogada:). Jak mnie będzie straszyć to mu powiem, że istnieje coś takiego jak Motu Proprio wydane przez papieża Franciszka w 2013 r. gdzie immunitety sędziów wobec wolnych ludzi są zniesione. Tyle dymu o 100 zł. Tu nie o te 100 zł jedna chodzi, ale o prawdę i sprawiedliwość.
  P.S. Byłem dzisiaj też w lesie i widziałem łoszę z małym! Przeszli dosłownie kilka metrów ode mnie. Niesamowite. To chyba dobry znak!

  1. Paweł wiesz jak mnie cieszą takie chwile. Cieszą mnie bo kiedy ludzie nie są bierni są w działaniu zmieniają swój świat na lepszy. Ważne, aby robić to ze spokojem w sercu, ale też i głowie. Jak komornik niesłusznie obciążył nas postanowieniem Teściowa w panice coraz głośniej podnosiła głos „że musimy zapłacić bo urośnie nam dług do 20 tyś” Mój Mąż skwitował krótko „z systemem nie wygrasz” a ja spokojnie usiadłam nie zważając na ich lęki i strachy wzięłam kartkę i napisałam do sądu skargę. Poszłam na pocztę wysłałam i od razu zapomniałam o sprawie. „Niech się toczy swoim torem” pomyślałam . Sprawa może i trwała długo, ale nie poniosłam żadnych kosztów oprócz znaczka pocztowego. A na poczcie w ten dzień spotkałam dawno nie widzianego znajomego i miło pogawędziliśmy o starych czasach. Obcowanie ze zwierzętami to zawsze dobry znak👩‍❤️‍💋‍👨 Niech moc będzie z Tobą 😘

   1. Joasiu 💏 niestety, ale dużo jest jeszcze wśród Nas takich, którzy dla „świętego spokoju” idą na ugody z matrixowymi żądaniami.

    Mam tak w rodzinie, jak tylko zakończą swoją uległość, to ja sprawę nagłośnię na cały kRAJ, choćbym w pierdlu skończyć miała. 😄🙃 SłowiAnka

   2. Anusiu Kochana nie może być „święty spokój” jak nam coś „uwiera” i się z tym nie zgadzamy. Lekcja za jakiś czas wróci. Do mnie z komornikiem wróciła.W 2014 roku nie zdałam na czas pozwolenia na broń. Dostałam mandat 50 zł. Nie zapłaciłam bo nie odebrałam awizo byliśmy w trasie przez kilka tygodni wtedy. Nawet nie wiedziałam, że jest cokolwiek do zapłaty i skąd to awizo było. Sprawę skierowano do sądu, odbyła się niejawnie i sąd oddał do komornika. Wezwanie od komornika przyszło po miesiącu do zapłaty już było 469 zł. Nie dyskutowałam za bardzo bo pani komornik się uparła że jest ewidentnie moja wina bo nie odebrałam awiza a nieodebrane znaczy w Polsce dostarczone. I zapłaciłam wtedy, ale nie było to zgodne z moim sumieniem no i po latach lekcja do nas wróciła. W sumie do Męża.

    Agatko witaj serdecznie w Rodzinie Zawodowych Zawodowców 😀🛣️🚚🚛👩‍❤️‍💋‍👩, mocno Cię przytulam. Jeździcie też z Mężem razem? Czy czekasz z utęsknieniem w domu?

    Pawle zrobiłeś zdjęcia na miejscu? Jak zaparkowany był samochód i tego znaku?

   3. Kochana RIS jestem po drugiej stronie barykady.. organizuję pracę i czuwam nad kierowcami.. i choć niektorych nawet na oczy nie widzialam to mamy serdeczne relacje.. 😊❤ uśmiech, ciepłe słowa.. i od razu jest lżej 😊 a zatem „szerokości”😁 i bezpiecznej drogi😘🚚

   4. Tak no odważny jestem aż sam siebie nie poznaję. 10 a nawet jeszcze 5 lat temu to byłem w porównaniu z dzisiaj jeszcze nieźle wystraszony. Nie żebym jakieś lęki miał, ale na takie akcje z systemem na pewno bym nie poszedł. Jednak wtedy miałem zupełnie inny poziom wiedzy i świadomości niż dzisiaj. Do głowy mi by nie przyszło że kraje mogą być firmami i że urzędy też są firmami. A to że są na to łatwe do znalezienia dowody w internecie to już w ogóle by mi się w głowie nie mieściło. A dzisiaj to wiem i umiem bez problemu to szybko znaleźć jak potrzeba. A odwaga bierze się z wiedzy. To jest główna broń w walce z systemem czy matriksem jak kto woli.
    Co do komornika to na nich też jest sposób. Oni też są firmami. Prowadzą działalność gospodarczą. Mają NIPy, REGONy. Oglądałem filmik gdzie gość mówił jak załatwił sprawę z komornikiem. Niczego mu nie zajął. Po pierwsze – zażądał legitymacji urzędnika państwowego a nie korporacyjnej. Nie dostał, bo komornicy nie są urzędnikami państwowymi. Po drugie wyrok sądu był nieważny, bo nie było pod nim czytelnego podpisu osoby go autoryzującej. W związku z tym nie ma żadnych podstaw prawnych. Komornik wezwał policję, ale to nic nie dało. Komornik wyszedł z niczym.
    Zdjęcia zrobiła straż miejska. W piśmie napisali gdzie było zaparkowane auto więc też wiadomo. Stałem ze 2 m od bramy i z 8-10 m od wyjazdu z garażu podziemnego po drugiej stronie drogi. To był wieczór około 20, mały ruch.

  2. Będę trzymał kciuki Wolny Słowianie informuj na bieżąco, jeśli możesz jestem ciekaw rozwiązania sprawy. 👍

   1. Pawle, ja też trzymam kciuki za powodzenie i wygraną, bo kto jak nie My Prawdziwi Słowianie JESTEŚMY WYGRANYMI, czy to się komuś podoba, czy nie.

   2. Dobrze, że są zdjęcia. Czekaj ze spokojem w sercu😇. Pawełku tak wiedza to klucz. Potrzebna jest jeszcze odwaga i chęci. Ja za pierwszym razem nie miałam chęci, szkoda mi było czasu. A tym razem się okazało, że jednak ten czas, który poświęciłam na napisanie i odwiedzenie poczty nie był wcale zmarnowany. Znojomego, którego wówczas spotkałam to był znajomy z dawnej pracy kiedyś straszny hulaka od imprezy do imprezy żył. A na poczcie pokazywał mi w telefonie zdjęcia żony i dwójki dzieci. Ma szczęśliwa Rodzinę. Cieszę się, że Mu się dobrze w życiu poukładało i jest zadowolony z życia. Nie mam fejsbuków czy innych portali społecznościowych i nie wiem co u starych znajomych słychać. A tak los mi sprawił niespodziankę i to na żywo, bez „fotoszopa”😀

    Agatko cieszę się że mamy na pokładzie i Panią spedytor 😘 wymagająca i odpowiedzialna praca. Dobry spedytor to skarb i dla kierowców i dla firmy. Kierowcy bywają nerwowi i spokój bardzo im jest potrzebny. Mają szczęście, że mają spedytora kobietę o takiej empatii i życzliwości🌹

 2. „Nie ma czegoś takiego jak „bezrobotny”. Każdy więzień na tej więzięnnej planecie nie tylko pracuje, ale zapierdala”.

  Jezus, Maria.

   1. Gdybyś mi pokazała swą słynną „Kanadyjską”nogę, odzianą, tudzież przyozdobioną w podwiązki, czy jakie inne cuda, które wymyślono 🤨, to może bym zapierdalał, jak chomik (dla owej nogi 🤨, bo to by miało jakiś tam „głębszy” sens). Jest to tajemnica, wielka tajemnica. Głowa od tego boli, nawet boję się myśleć 🤣🤣🤣

   2. A jakby sie okazało, ze to noga męska, to co wtedy?🤣🤣🤣😜

   3. „A jakby sie okazało, ze to noga męska, to co wtedy?🤣🤣🤣😜”

    Cholera 😱 Wtedy bym zaproponował wspólne piwo, koniak, whisky, ale nic więcej 🤣🤣🤣🤣

 3. „Co do komornika, to na nich też jest sposób. Oni też są firmami. Prowadzą działalność gospodarczą. Mają NIPy, REGONy”.

  Jedynych komorników, których lubię, to tych dwóch. To faceci z zasadami, którzy na końcu zachowali się godnie. Twardziele, ale nie są draniami i mają swoje morale. Osobiście to uważam to już za kultowy film, chociaż z 2018. Film ze specyficznym poczuciem humoru, męskim humorem i niezłymi tekstami;-) Jest tam też trochę symboli z bydłem i luszem, więc tym bardziej jest to film kultowy, z przesłaniem. Kto obejrzy film do końca będzie wiedział, o co chodziło z tymi „wstawkami bydła”. Polski akcent w tym filmie, bo ich szefem jest Wielki Tommy Kowalski. Jest też druga część filmu i też tam jest ten specyficzny humor. To zwiastun pierwszej części. Dawno nie oglądałem tego filmu. Dwóch aktorów w głównych rolach, których po prostu lubię.:

  .https://www.youtube.com/watch?v=ncDJ1NjRlX4

   1. Też uważam, że to jednej z lepszych filmów ze Scottem Adkinsem. Drugą część też oglądałaś? Druga część z 2020 też świetna. Jesteś jedną z niewielu kobiet, która lubi filmy akcji.

   2. W drugiej części jest komiczny tekst w hotelu o „rozmiarach męskiego członka”, czyli temat, który niedawno poruszył Majk. Podoba mi się to, że Scott Adkins ma dystans do siebie i ten jego dialog o rozmiarach penisa Rewelacja! 🤣🤣🤣🤣 Generalnie, to ja uważam, że prywatnie Scott ma poczucie humoru, również poza filmem:-)

   3. Radku filmy akcji lubię, ale naprawdę muszą być dobre. Mam takie podejście do każdego filmu jak zaczynam oglądać mówię „daje mu 15 min jak się nie rozkręci to do widzenia” 2 części nie widziałam. A z pierwszą to też było tak że kiedy wróciliśmy do domu z trasy włączyliśmy tv i przypadkiem trafiliśmy na „Komornika” mieliśmy iść spać no ale jak to Scotta nie zobaczyć do końca? 😁Z aktorów lubie też Kevina Jamesa i „Diabli nadali”. Krótko śmiesznie i na temat.

 4. „Radku filmy akcji lubię, ale naprawdę muszą być dobre.”

  Obok Scotta Adkinsa, to lubię też Gary Danielsa (ma obecnie 58 lat). Jak Gary Daniels był młodszy to był trochę do mnie podobny. Gary, który był prawdziwym zawodowym mistrzem świata w kickboxingu i mistrzem w USA w kickboxingu (chociaż to Anglik jak Scott), to mistrz różnych sztuk walki, grywał w filmach akcji. Nie oglądałem wszystkich jego filmów, ale lubię jego film „Skin Traffik”. Solidne, męskie kino akcji, sztuk walki i gra tam nawet Mickey Rourke, Daryl Hannah, Eric Roberts etc. W filmie jest poruszony mroczny temat handlu młodymi kobietami (nawet dziewczynkami) i sprzedawaniu ich do burdeli i dla bogatych dupków. Gary Daniels zagrał Zakapiora, płatnego zabójcę, ale tego porządnego, który pomógł Dziewczynie i jej młodszej Siostrze wyrwać się z rąk alfonsów. Ach…, jak ja kocham taki „romantyzm zakapiorski”. Moje klimaty. Utożsamiam się trochę z tą postacią Garego. W tym filmie są Piękne sztuki walki i Gary Daniels mi bardziej w stylu mordobicia pasuje od kultowego Van Damma. Scott Adkins i Gary Daniels mają taki styl walki, który mi się podoba. Daniels, obok Taekwondo prezentuje dużo kolan i łokci, czyli kwintesencję mojego ulubionego Muay Thai. Jest tam też styl Wing Chun, bo Daniels zna wiele sztuk walki. „Skin Traffik” zwiastun:

  .https://www.youtube.com/watch?v=tSZIIPfCq1w

  1. No to mamy polskiego Garego Daniels’a💪 Widziałam Furie i Odwet, ale to były filmy jeszcze z tamtego wieku😁. W tym filmie co zaproponowałeś widać, że ciągle daje radę. Lubię jak chłopaki szybko machają nogami. To są lata ciężkiej pracy i treningów.
   A w bródce też Garemu przystojnie.

   1. „No to mamy polskiego Garego Daniels’a💪”

    To raczej Gary Daniels jest brytyjsko-amerykańskim Rado 🤣🤣🤣😉

 5. Jest to wiadomość od dwóch ras z naszego wszechświata. Która docierała do przywódców religijnych na całym świecie, kilkakrotnie, w różnych odstępach czasu.

  Ostatni raz była przekazana do John Paul I 20 wiek. Wie o tym Watykan. I każdy papież który brał i bierze udział w manipulacji.

  A teraz jest przekazana nam.

  Jest to przesłanie, które było przekazywane z rasy do rasy od samego początku… Tak jak zostało przekazane nam, jest teraz przekazywane wam…
  Tam, gdzie nie było ludzi z rodzaju ludzkiego, byli inni ludzie z innych rodzajów… To jest przesłanie także do was, kobiety rodzaju ludzkiego. Tylko Pierwsza Rasa posiada Jej czystość…
  Wszystkie inne rasy muszą przeżyć bolesny, cierpliwy i mozolny proces duchowego wewnętrznego odkrywania i postępu.
  Wasza (Nasza) zbiorowa Historia i Pamięć wiele wycierpiała w przeszłości… została wymazana, zmanipulowana, zduszona, przesunięta, zmieniona i uformowana zgodnie z interesami nielicznych.

  Zarówno na waszej planecie, jak i na naszej, a także na innych w przeszłości…

  spójrzcie na swoich przywódców religijnych…

  Do przywódców religijnych: spójrzcie na siebie i na takich jak wy, przywódców innych religii, na całej waszej planecie…
  Dlaczego nosicie swoje długie szaty i spódnice, i wszelkiego rodzaju symbole, których nie rozumiecie?
  Dlaczego wy, przywódcy religijni, ludzie rodzaju ludzkiego, nosicie swoje długie szaty i spódnice, nie wiedząc dlaczego?
  Kim, ludzie rodzaju ludzkiego, staracie się być?
  Kogo, ludzie rodzaju ludzkiego, próbujecie reprezentować?

  Podobnie jak wiele rodzajów ludzi przed wami, mężczyźni i kobiety rodzaju ludzkiego, macie przed sobą podróż pełną ograniczeń i restrykcji… podróż pełną trudności i oporu.
  Ale, w przeciwieństwie do wielu rodzajów przed wami, jesteście na drodze duchowego samozniszczenia, którego inne rodzaje nigdy wcześniej nie doświadczyły ani nie sprowokowały…
  A przecież jesteście tacy młodzi…
  Annunaki was stworzył… ale wiele rodzajów może was zniszczyć.
  Macie jeszcze 2000 (swoich) lat, aby się zmienić… Potem, ludzie rodzaju ludzkiego, będzie za późno.
  Nie za późno dla waszego przetrwania, ale za późno dla waszego zbawienia! Wasze duchowe zbawienie…
  Rada Pięciu może was chronić tylko przed innymi rasami, NIE przed wami samymi…

  I wiemy, że zostaliście zdradzeni, wprowadzeni w błąd i źle potraktowani…
  Wiemy, że po tysiącach (waszych) lat, poprzez infiltrację, maskowanie i oszustwo, wy, ludzie rodzaju ludzkiego, zostaliście oszukani, by uwierzyć w to, co niedopuszczalne, przez rasy, które nie życzą wam dobrze…
  Ale przed wami wielu innych cierpiało z tego samego powodu… i oni również przezwyciężyli to, co wydawało się niemożliwe do pokonania…
  Wasza siła jest w was i wokół was… nawet teraz!
  Wasza siła jest w Niej… i Ona jest w was, mężczyźni i kobiety rodzaju ludzkiego… nawet teraz!
  Odpowiedź znajduje się w miejscu, które wy, ludzie, nazywacie Grecją. A odpowiedzią jest Ona… Artemida, Diana. I odpowiedzią zawsze była Ona…
  I odpowiedź, mężczyźni i kobiety rodzaju ludzkiego, jest taka sama dla wszystkich rodzajów ludzi… we wszystkich miejscach!

  Jedni to akceptują, inni nie… ale odpowiedź jest tylko jedna: Ona! Tak było od początku i tak będzie, mężczyźni i kobiety z rodzaju ludzkiego, aż do końca…
  Tak było tutaj i we wszystkich czterech wszechświatach i wymiarach.
  „Ona” ma wiele imion… i wiele twarzy… i mieszka w wielu miejscach… „Ona jest Stwórcą, a nie niszczycielem…
  Na waszej planecie była i jest nazywana Dianą… lub Boginią Dianą… na naszej planecie była nazywana Alixi…
  Na innych planetach nazywano ją także Lexae, Lixae, Dixae i Tixae…
  Dla ciebie, człowieku, zawsze będzie Boginią Dianą.
  „Szukajcie jej, uczcie się o niej i od niej… Ona jest PRAWDĄ, Światłem, Początkiem, ale nigdy Końcem, Stwórcą i nigdy Niszczycielem… Jedyna, od której wszyscy pochodzimy.
  Uczcie się od waszych legendarnych greckich „Bogów” z dawnych czasów… ponieważ oni wszyscy istnieli… tak jak wy istniejecie i my istniejemy,
  I jesteśmy jednym… a Ona jest Jedyna! ONA jest Tą, którą wy, religijni ludzie z rodzaju ludzkiego, zagubieni w swoich szatach i pamięci, chcecie być i próbujecie ją odtworzyć…
  Ludzie rodzaju ludzkiego: uczcie się od Niej… Stwórczyni!”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s