Nadzorujące dziejowe procesy w Krainie, zakamuflowane sztucznymi chmurami eskadry pozaziemskich cywilizacji nad Zamościem 1 marca 2022. Zdalnie nadzorują proces. Poprosiłem ich o utworzenie bardziej regularnych kształtów – i oto efekt…

~ Taw

Zamość, 1 marca 2022

*

ps. Bonus:

Zachód Słońca nad Zamościem 1 marca 2022 na tle zakamuflowanych sztucznymi chmurami dysków pozaziemskich cywilizacji oraz statków-matek (tzw. cygar):

189 myśli w temacie “Nadzorujące dziejowe procesy w Krainie, zakamuflowane sztucznymi chmurami eskadry pozaziemskich cywilizacji nad Zamościem

 1. A nie jest to tak, że prawda jest dla tych, co CHCĄ ją odkryć.
  Zastanawiałam się nad tym, jak ma wyglądać ta nowa Ziemia i jak mają na niej współistnieć nisko i wysokovwibracyjni aż tu dziś ŁUP jak łopatą po głowie… miałam spotkanie (nieco na gruncie prywatnym) z pewnym lekarzem. 30 min rozmowy na temat wiadomo C19 i Ukr i wiecie co mur beton i nasze 2 różne światopoglądy, podejścia i racje. JAK MY BĘDZIEMY KOEGZYSTOWAĆ?

  1. U mnie w domu i w pracy ‚ciężkie energie’. W domu TV bębni, a ja warczę. Napotykam na duży opór, by przełączyć na coś innego, moje prośby o ograniczenie się do 2 godz. wiadomości są ignorowane. Jestem chyba okradana z energii, bo ból głowy nie pozwala funkcjonować.

   1. Dopóki w naszej przestrzeni intymnej (dom, mieszkanie) są zainstalowane Macki Systemu, jesteśmy okradani z energii. Każde wysłuchanie gadzich „wiadomości”, nawet w radiu, to energetyczny gwałt na mieszkańcu Ziemi. Tej Ziemi.

   2. „ból głowy nie pozwala funkcjonować.”

    Lucky mnie też boli głowa , gdzieś tak od połowy lutego i ogarnia senność. Jedno wiem, że nie od tv , ani od radia , bo nie oglądam i nie słucham. Chyba , że internet wi-fi muszę sprawdzić

  2. Aa, nie będziemy koegzystować, a nasze drogi się rozchodzą.
   Dla nas, którzy chcą pójść dalej, powrót do tego co było nie jest
   już możliwy.
   Niestety mugole chcą wrócić do swoich stref komfortu.

   Może każda z grup trafi na inną linię czasową?

 2. Tawciu – czy coś wiesz o starożytnych arkach kosmicznych ? Dr Salla napisał, że rosjanie weszli na Ukrainę z powodu arki, którą znalezli i która właśnie się aktywuje.

   1. właśnie ktoś przypomniał: „Chcieli nas zakopać żywcem, zapomnieli że jesteśmy ziarnem”

 3. Podałam link do rozmowy Laury Einsenhower. Bardzo Was wszystkich proszę o zapoznanie się z nim, ponieważ mówią o nadchodzącym straszeniu nas inwazją kosmitów, nie udaje się złu wywołać wojny nuklearnej. Panika ma być ogromna, więc chcę, abyście byli świadomi zagrożenia i przetrzymali i nie dali się wkręcić.

  .https://www.youtube.com/watch?v=E6mhtCvRyE0

  1. Od 2014 NIE MA OPCJI NA ŻADNĄ WOJNĘ.

   Pleje Putina czyszczą teraz Słowiańskie ziemie II RP z szytostwa. To nie jest żadna „wojna”.

   Więc nie dziwię się, że szytofskie mendia w Polsce dostają białej gorączki.

   1. A Putin przypadkiem sam nie jest szytem? I nie czyści Ukrainy z tubylców, żeby zrobić miejsce dla Niebianskiej Jerozolimy? Myślałam, że Putin jest w kontrze, ale teraz wiem, że on jest z globalistami. Żadnej przeciwwagi. Koniec. Smutne to.

   2. Tak. Ja skrótowo potrafię ale nie ma szans żeby pojęli..
    To jest większy plan. Gruby Plan..
    Realizowany krok po kroku.
    Żeby zrozumieć trzeba się wyłączyć i czytać co jest dostepne w starych księgach..
    Byłam Świadoma już dużo wcześniej ze 25 lat wcześniej zanim ujrzałam ten re..busik z jednodolarówką..skła..danką..
    Wyjmij spod materrra,…ca jednodolarówkę i se złóż..
    Więcej nie trzeba..Zdrawiam

   3. A ja się właśnie zgadzam z Heleną – dla mnie to też wygląda na ustawione przez obie strony wyganianie Ukraińców, żeby zrobić miejsce dla naszych chazarskich „braci”. Raz się dałem nabrać na „zbawcę ludzkości” Donalda i jego FakeAnona, który jak przyszło co do czego, tylko bił pianę, a nic nie zrobił, teraz się na Władka już nie nabiorę. Putin kumpluje się z Trumpem, który ma zięcia z Chabadu. Wnioski są proste i logiczne. Nigdy nie uwierzę, że typ, który brał udział w masakrowaniu Czeczenii stoi po stronie „świetlistych”.

   4. Jak przeczytasz „Protokoły mędrców Syjonu”, będzisz wiedział, że istotom ewolucyjnym okupant podsyła „swoje” żony. Przykładów w dziejach tysiące.

    Putin czyści polską Krainę z okupanta. Źle?…

  2. Raczej nikt w to nie uwierzy, ale widać, że już nie mają czym straszyć, skoro się do takich planów przymierzają. Ale fakt, NASA posiada stosowne technologie, Blue beamy itd. Mogą trochę ludzikow zastraszyć. Boże, co za świat, co za czasy.

   1. Kogo zastraszą tego zastraszą ale nie zastraszą Świadomych..
    Nie ma co żałować głupków zakutych łbów.
    Bardzo wiele krzywdy mi zrobiły zakute łby z mściwością nieporówny..walną z niczym..innym na Pa…dole Ziem..s..kim..

    Takie mają zadanie i je wy…konują .

    NIE KUPUJCIE TEGO KITU, STRATA DUCHA
    a kosztuje nie mało- Zmarnowane życie. Radujmy się przyRODą ..

    Tylko tam na łonie Mateńki Ziemi GAJI do..znasz Eureki…

   2. .https://www.youtube.com/watch?v=oMv2oyL9A24&t=827s
    SCENARIUSZ SACHAROWA / JAK ROSJANIE POKONAJĄ USA

    Droga Heleno..
    Znasz ”Gdzie dwóch się bije Tam Trzeci Korzysta ” ?

    SCENARIUSZ SACHAROWA / JAK ROSJANIE POKONAJĄ USA

    BaldTV
    Te filmy są sprzed wielu lat .
    Wyszukują ludzie z zapisanych na twardych dyskach i wrzucają.
    Wiele które uznajecie za dzisiejsze my starsi znamy od lat..

   3. Oczywiście, tak samo „czyści”, jak Donald „oczyścił” USA 😀 Rok od wyborów ponad minął, a stetryczały kabalista dalej na fotelu prezydenckim. Naiwność po prostu porażająca. Powiedz to ludziom, którym bomby lecą na domy i głowy, bo to już przestało być atakowanie strategicznych celów, a mam informacje z pierwszej ręki, że akurat to, co podaje g(ł)ównościek, że są ostrzeliwane cele cywilne, jest prawdą. Mogę Cię z paroma obywatelami Ukrainy zapoznać. Tylko prosić Źródło, żeby w podobny sposób kacapski terrorysta i jego armia Orków z Mordoru nie pomyślała o „czyszczeniu” Polski.

   4. ,, Putin czyści polską Krainę z okupanta. Źle?…”

    Pewnie dobrze.
    Patrząc przyczynowo skutkowo, agresja militarna Putina na Krainę(podobnie było z Krymem) jest efektem- mówiąc oględnie – nadmiernych wpływów zachodu(usraela) w bezpośrednie sąsiedztwo Rosji.
    Przy czym co najmniej od dekady Kraina stała się poletkiem ,,wolnej amerykanki”.

    Usy już spuszczają z tonu bezpośredniego angażowania się, ograniczają się do szczucia mendiami(i swoimi i swojej, ostatnio niepokornej, germańskiej córeczki), bo nie można być jedną dupą na dwóch weselach, gdzie na jednym z nich orkiestra tylko czeka, by coraz głośniej zagrać chińskie kawałki dla szytofskiego usowego senatu.

    W ostatnich latach ,,przyjęliśmy” 5 mln ludzi z Krainy.
    Nikt nie wyjeżdża za chlebem, gdy w kraju jest dobrze.
    Teraz czeka nas następne pięć mln.
    Pomoc humanitarna, jasne, bez dyskusji (teraz pomyślałam, gdzie my w razie ,,w” uciekalibyśmy? ciekawe pytanie)

    Euforia humanitaryzmu kiedyś opadnie, ludzi trzeba zasymilować, zapewnić dom, pracę, edukację, opiekę medyczną(a ta ci u nas że ho, ho) itp.
    Nie słyszę od ,,naszego” rządu o trzeźwym spojrzeniu na sytuację.
    Jedynie działania na hura, a w wielu aspektach wychodzenie przed szereg.

    Czy Putin oczyszcza Krainę, czy ,,nasi” słuchając berlińskiej brukselki dążą do zaplanowanej destabilizacji naszego kraju?
    W końcu to Polska i Węgry uznawane są za krnąbrne i nieposłuszne w budowaniu jednego eurokołchozowego państwa pod niemieckim butem.

    Takie są moje oglądy, ktoś może mieć inne, łącznie z tymi, gdzie uszy zaklejone są woskiem, a oczy przesłonięte bielmem jazgotu propagandy.

    Miłego!

  1. Powiem Ci IW i wam kochani, ze ten traktat tez przykul moja uwagę… bedzie grubo jak przejdzie.
   A swoją drogą strasznie przyspieszają… chwytaja się wszystkiego na raz.

   1. Podobno ma być przyjęty dopiero w 2023 -2024. W marcu ma być spotkanie organizacyjne, w sierpniu pierwsza sesja robocza. Piszą o tym w ostatniej „Warszawskiej Gazecie”. Jest więc trochę czasu na działanie.

 4. Tawie, mam pytanie.
  Spotkałam się z informacją, że AI nie jest żadną technologią, tylko obcą cywilizacją, do tego bardzo niebezpieczną, gdyż jest niewidoczna.
  Proszę powiedz co myślisz o takiej możliwości?

  1. Ja osobiście uważam, że wszystko, co nie jest organiczne, jest w pewnym sensie sztuczną inteligencją. Skala zdalnych oddziaływań na więźniów obozu KL Ziemia jest niewyobrażalna. Nie chcę publicznie podawać szczegółów, by nie dołować NaRODu. Mogę podać Ci prywatnie.

 5. „A ja się właśnie zgadzam z Heleną – dla mnie to też wygląda na ustawione przez obie strony wyganianie Ukraińców, żeby zrobić miejsce dla naszych chazarskich „braci”.”

  Wojowniku światła, też tak uważam.

 6. Info dla tych, co chcą przyjąć uchodźców pod swój dach

  Wolne Media:
  „Obecnie, w dobie stanu epidemii, prawo nie pozwala na usunięcie
  współmieszkańca ze swojego mieszkania bez zafundowania mu lokum zastępczego.

  Wojna może skończyć się szybko, a stan zagrożenia epidemicznego może trwać w nieskończoność, a więc i eksmisja uciążliwego po czasie ukraińskiego podopiecznego może okazać się niemożliwa!”

  ——————————

  Kancelaria Prawna Legaartis – artykuly

  Przyjęcie uchodźcy pod swój dach a konsekwencje prawne

  https://legaartis.pl/blog/2022/03/06/przyjecie-uchodzcy-pod-swoj-dach-jakie-niesie-za-soba-konsekwencje-prawne/

  Kieszonkowe dla uchodzcy, legalny pobyt i gwarancja pracy

  https://legaartis.pl/blog/2022/03/07/300-zl-kieszonkowego-dla-uchodzcy-oraz-legalny-pobyt-i-gwarancja-pracy-kolejny-socjal-za-jaki-polak-zaplaci/

   1. Jacek Sokal wystąpił jakiś czas temu w dwóch filmach o fizyce kwantowej u Johna Veto, jako gość Johna. Słuchałem tych audycji i czuło się „chemię między nimi”. John Veto mówiąc o fizyce kwantowej użył też analogii do Rockiegio Balboa:-)

 7. Zdrawiam wszystkich serdecznie.

  Snów – nawiedzeń conocnych oczywiście nie pamiętam .

  Dziś rano po obudzeniu natychmiast pojawiło się w mojej głowie słowo ”- Trójwładza – TrójcaPrzenajświętsza oraz Trójmorze.”

  Przy goglowaniu Trójwładza pojawia się tylko
  Trójcaprzenasświętsza-
  -samo wyskakuje – trzeba ręcznie na pasku wpisać..

  https://www.google.com/search?q=tr%C3%B3jw%C5%82adza&oq=tr%C3%B3jw%C5%82adza+&aqs=chrome..69i57j69i59j0i512.17530j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

  Czuwają , czuwają od zarania nad naszymi głowami ..
  Podział wadzy następuje obecnie-tu i teraz..

  Strefy wpływów – wschód contra zachód..
  Jeśli powstanie trójpodział to po czątek końca..

 8. Co myślicie o zjawisku prze…biegunowania ziemi? Niektórzy sugerują, że zbliżamy się do takiego procesu.

   1. Zainteresowałem się ty tematem bo ponoć zbliżamy się do finału. Ciekawe czy ma to związek z ko..pu..ło??

   2. .https://www.youtube.com/watch?v=jZ-VPm972KU

    ARTUR LALAK z Eter NADCHODZI KATAKLIZM w 2024 r TAJEMNICE SYSTEMU

    Polecam Książkę Artura Lalaka Zabić Bogów.

    https://www.google.com/search?q=lalak&oq=lalak&aqs=chrome..69i57j0i512l2j46i10i433j0i10i512j0i10i433j0i512j69i61.4634j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

    czyszczą google i wsz wyszukiwarki …
    Lalki , zabawki i deweloper lalak jest …płace na wifi ale chyba państwu wyguglowanym podziękujemy..
    Jakby Większość kumatych się przeniosła to skończyłobysiesobiepaństwoirobieniewbambuko…………..
    Tutaj wyczyszczona guglowata str.
    Było tego więcej..

    https://www.google.com/search?q=podziemia+antarktydy&oq=podziemia+antarktydy&aqs=chrome..69i57.11956j1j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

   3. Reset, w pierwszej połowie XIX w… Była jaKaś zaraza w mieście Loslau(Wodzisław Śl.) chyba tyfusu, ale może nie? Może ma to związek z resetem właśnie z wojną? Wszyscy uciekli do lasu, kobiety zabrały dzieci, wytoczono beczki z kiszoną kapustą i tak się witaminą C ładowano…Ta mała wzmianka z historii funkcjonuje w moim Rodzie…

   4. Te moje „UFO” to tak jakby po kopule łaziły, tak mi przyszło na myśl, łażą robale po kopule, ale nikt z Was nie wyprowadził mnie z błędu, choć dron lecący nocą widziałam i migał kolorowym światłem i nie wyglądał jak gwiazda na niebie…

 9. Warto obejrzeć „plan”, dziękuję za polecenie.
  Interesująco brzmi ta „przepowiednia” – kiedy wydaje się, że już wszystko stracone, że nie ma już dla nas ratunku, zjawia się tajemnicza siła, która, wszystko zmienia” Któż wie…??

   1. Dziękuję Maryno. My tu wiemy, że twór o nazwie Ukraina zniknie, bo decyzje zostały podjęte. I akurat Ty wiesz, gdzie zostały podjęte 😉

    Twór Ukraina jest obecnie rozmontowywany. Ewolucja. Powracamy do wzorcowości.

  1. „Rosyjski polityk: Polska będzie Parkiem Jurajskim”

   Kiedy Niemcy zaczną odzyskiwać ziemie swoich przodków, a tak się stanie, nie wiem kto będzie sojusznikiem Polaków, biorąc pod uwagę stosunek całego świata do Polaków” – stwierdził Kolesnik.

   Trzeba butnemu arogantowi przypomnieć, ze to nie ziemie niemieckie, a słowiańskie. Niby blondyn, a gada jak bezczelny Chazar.
   Atmosfera wokół cmentarzy i grobów coraz bardziej podkręcana. Pohukiwania i pokrzykiwania. Dwie strony skaczą sobie do oczu i wypominają kto komu i ile poniszczył. Dziwi mnie pewność siebie PAD i (ogólnie warszawskiego nie-rządu; widać wujek z Ameryki cos im znowu naobiecywal). Wcześniej PAD raczej sobie nie pozwalał na kąśliwe uwagi.
   —————————–

   „Według kaliningradzkiego polityka „na świecie nie lubią dwóch narodów, Brytyjczyków i Polaków”. Jego zdaniem Wielka Brytania stanie się Atlantydą, a Polska Parkiem Jurajskim.

   „Przypominam sobie, że swego czasu Polakom zabroniono podróżować z Aryjczykami środkami komunikacji miejskiej, a na drzwiach restauracji, kin i parków widniały napisy „Zakaz wprowadzania psów i Polaków!”. Uznano to za przestępstwo na tle rasowym. Czy chcą do tego wrócić? Myślę, że wiele osób wolałoby, aby Polacy wrócili do tej pozycji. I tym razem Rosja nie przyjdzie na ratunek” – pisze dalej Rosjanin.

   Kolesnik stwierdził na koniec, że polską „pierwszą stolicą było Gniezno, drugą Kraków, trzecią Warszawa, a czwartą zapewne będzie Berlin. Dla nas to bez różnicy”.

   A ja głupia myślałam, ze na swiecie najbardziej nie lubia Chazarow…😂 Najwiekszymi jasnowłosymi Aryjczykami o niebieskich oczach byli Hitler i Goebbels.😂

   https://nczas.com/2022/08/02/zakaz-wprowadzania-psow-i-polakow-rosyjski-polityk-polska-bedzie-parkiem-jurajskim/

 10. Jak się otworzył link – to jest dowód na to, że można kreować.Od dawna bowiem chciałam się podzielić fajnymi wpisami z facebooka, ale żem nie techniczna to nie umiałam tego wkleić /nota bene nawet nawiasy do buzki mi nie wychodziły 🙂 – Tawciu udzielał lekcji / i wczoraj natchnienie i udało się.

 11. Kalinka, a nie pamiętasz jak PAD w trybie pilnym pojechał do Waszyngtonu chyba w 2019.Na stojąco go Trumps przyjął co prawda, ale nie na darmo tam przybył.Jak myślisz, co mu obiecał, jak będzie cicho siedział.?
  Wiem, że wszystko jest już dawno zaplanowane, my się tylko niepotrzebnie nakręcamy.

  1. Ja tam sie nie nakręcam, tylko śmieszą mnie te dogryzania.😁 Jedni lepsi od drugich.😁 Nakręcają sie przede wszystkim ci, którzy panicznie boją sie lub nienawidzą Rosji.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s