629 myśli w temacie “Wszystkim śwarnym Babciom serdeczne życzenia

   1. Droga Iw, za dedykację dziękuję. Odsłucham w stosownym dla siebie czasie. Generalnie ja już nie słucham jutuba, odkąd zakumiłem pewne sprawy. Mam przyjaciół, którzy słuchają i robią mi poranną prasówkę. Dzięki ich pracy jestem odciążony.

   2. TAWie ponoc nie ma przypadkow i wszystko sie dzieje po coś. Jakos i po coś trafilismy na tego bloga. Ja juz nie pamietam jak sie tu znalazlam, ale dalej nie mogę rozpracowac PO CO. To ze sa tu wspaniali ludzie którzy mysla podobnie jak ja, to tylko jedna czesc, to żeby wiedza tu zdobyta niesc kaganek oswiaty to druga, ale PO CO jeszcze….

  1. No właśnie…czy zastanawiał się ktoś z Was dlaczego tak jest?Dlaczego tylu przedstawicieli obcych ras jest tutaj ?
   Nie z troski o nas,w to nie wierzę.
   Nie wierzę również że tylko dla energii,bo skoro wszystko jest energią to te bardziej zaawansowane cywilizacje przy tej swojej całej technologii jakoś by sobie tą energię zdobyło.

   Czy oni przypadkiem nie spartolili czegoś w swoich własnych cywilizacjach i nie chcą się nami teraz wysłużyć?

   Dużo się mówi o nowym świecie,my tutaj też o tym piszemy ale czy zastanawiacie się nad tym jak chcecie żeby on wyglądał?
   Nie mówię w ogólnym założeniu,czyli że wszyscy będą zdrowi,,zawsze uśmiechnięci itd.
   Raczej mam na myśli jakieś konkretne zmiany.
   Wybaczcie pytanie, ale gdy sama się nad tym zastanowiłam
   to przeżyłam lekkie zdziwienie gdy okazało się że nie wyobrażam sobie życia w świecie. w którym wszystko jest idealne,mamy darmową energię,zero dolegliwości,wszyscy mówiąc brzydko”srają kwiatkami”,ich serduszka pozdrawiają nasze serduszka z przyklejonymi na twarzy uśmiechami a AL wykonuje za nas większość pracy.
   My zaś pławimy się w bezczynności od czasu do czasu poświęcając czas na swoje przyjemności.
   Czy takie życie nie będzie inną odmianą strefy komfortu?
   Czy nie okaże się kolejnym więzieniem?
   Tak sobie myślę że bardzo trudno będzie nam zbudować optymalny dla naszej cywilizacji świat ,nawet zakładając że wszyscy będą „przebudzeni”

   1. A może to jest tak, że Ziemia rzeczywiście jest poligonem doświadczalnym – każda rasa ma swój określony czas, kiedy może tutaj narzucić innym swoje warunki bytowania. Jak dochodzą do władzy? Może nie koniecznie każda rasa respektuje pakty i określony dla niej czas, jeśli wywalczy sobie w jakikolwiek sposób swoja dominacje nad reszta tu to może ma prawo? Może galaktyczna konstytucja dozwala takie knify? Stąd resety różnej maści i niekoniecznie za każdym stoją jaszczury lub im podobne? No bo to może jest tak – jest plansza a na planszy raz jedni budują z klocków Lego a raz drudzy, jak jedni zbudują i minie ich czas budowy jest rozpierducha i następni w kolejce używają swoich zdolności dowolnie i zdobywają szlify. I żeby było bardziej utrudnione to zdobywanie kolejnych leweli, to całe doświadczenie grupy poprzedniej musi być utajnione i schowane głęboko, bo zapisywane jest wszystko, ale dopóki trwa GRA, to uczestnicy mogą czerpać tylko z doświadczenia własnej grupy, tela…
    I może weźmiecie udział w zabawie w interpretację baśni „Krzesiwo” Andersena? Przeczytajcie ją w kontekście ostatniego resetu – wojny nuklearnej w drugiej połowie XVIII i potopu błotnego w XIX w…

   2. Zapomniałam dodać, że Jan Chrystian żył w czasie resetu i to dlatego wzięłam go do rozkminki…

   3. „zabawie w interpretację baśni „Krzesiwo” Andersena?”
    Nie znam chyba tej basni… moze innyy tytul, ale…
    Chodzi o Slowo „Krzesiwo” !

    Zamiescilam parokrotnie obrazy KRZEMIENI, bo z krzemieni jest Krzesiwo – Krzesac – Krzewic – Krzem… Ogien i Woda, Energia Narodzin

    A teraz zamieszcze OBSYDIAN : Smocze Szklo

    Runa: Fehu

    Patron Słowiański: Weles

    https://czasduszy.pl/obsydian/
    Właściwości obsydianu
    Wspiera nasz rozwój duchowy

    Obsydian to czarny kamień, który wspiera nasz duchowy rozwój. Pomaga w akceptacji swojego wyglądu i siebie takim jakim się naprawdę jest. Jest pomocny w zwalczaniu negatywnych myśli odnośnie nas samych i innych osób. Chroni przed wykorzystaniem emocjonalnym przez pozostałych ludzi i wspiera podczas, gdy presja z zewnątrz pozostaje trudna do zniesienia. Obsydian to bardzo dobry kamień dla delikatnych osób, czułych i wrażliwych. Obsydian wspomoże ich w zachowywaniu energetycznej niezależności, pozwoli im być sobą, nie pozwoli na to, żeby inne osoby nimi manipulowały i kontrolowały je.
    Praca ze snami

    Obsydian wspomaga zapamiętywanie i zrozumienie snów. Sen jest istotnym elementem w tolteckiej tradycji, jak i innych tradycjach ludów z terenów Teotihuacan w Meksyku. Najlepiej trzymać obsydian przy samym łóżku, albo niewielki jego kawałek pod poduszką. Może on być pomocny w zrozumieniu i zapamiętywaniu snów.
    Obsydian wzmacnia ciało energetyczne i naszą aurę

    Obsydian nie tylko potrafi zapewnić nam ochronę przed negatywną energią o różnym pochodzeniu, ale również jest pomocny w przetwarzaniu jej na energię pozytywną. Obsydian to kamień o czarnym kolorze i przepięknym błysku. Czyż może istnieć bardziej doskonała manifestacja światła w zupełnej ciemności?
    Jest pomocny w ugruntowaniu i odkrywaniu prawdy

    Obsydian można stosować celem ugruntowania i tworzenia ugruntowanego połączenia z wnętrzem Ziemi. Obsydian pomoże nam w dostrzeżeniu prawdy – dzięki niemu dostrzeżemy rzeczy takimi jakie są, bez udziału mylnych założeń i emocji. Weźmy do ręki obsydian, figurkę albo kulę i po prostu zacznijmy myśleć o odczuwaniu na jakiś temat. Obsydian wykazuje móc do kasowania wszelkiej nieprawdy i iluzji.

    Obsydian bardzo dobrze chroni przed tak zwanym drenowaniem energii własnej przez pozostałe osoby. Taka właściwość przypisywana obsydianowi, jest szczególnie istotna dla delikatnych osób, które nie potrafią twardo zawalczyć o swoje czy też po prostu powiedzieć w pewnych sytuacjach Nie. Jeżeli jesteśmy takimi właśnie osobami – obsydian może być dla nas pomocny. Nośmy go ze sobą, postawmy coś zrobionego z obsydianu na półce. Dotykamy tychże czarnych kamieni – pozwólmy żeby obsydian nam pomagał i uczył nas asertywności. (…)

    Droga IW, wpis dedykuje Tobie 🙂

   4. Arkono „Krzesiwo” jest pierwszą baśnią w zbiorze kilkuset baśni Andersena z przedmową Iwaszkiewicza. Baśnie Andersena w tak potężnym zbiorze zostały wydane w 1830 r, więc były pisane wcześniej – w czasie kiedy rozwalono Tartarię i stary świat…Bohaterem tej Baśni jest żołnierz, który wraca z wojny. Jest zawadiacki lub nawet bezczelny, odważny i pozbawiony sentymentów. Na jego drodze do domu staje STARA czarownica(energia żeńska- ta która ma wiedze starego świata, próbującego jeszcze odzyskać „władzę”) i prosi by wszedł do dziupli STAREGO DRZEWA i przyniósł jej krzesiwo, które tam zostawiła jej babka czy matka. Czyli COŚ co jest ważne jest w STAERYM drzewie ale wiedźma nie ma władzy odebrać swojej własności. Żołnierz zgadza się – może sobie wziąć tyle pieniędzy ile chce, bo w drzewie siedzą psy na kufrach z kasą i jej pilnują – jeden ma oczy jak filiżanki ten siedzi na miedziakach, drugi ma oczy jak koła młyńskie – ten siedzi na srebrze a ostatni ma oczy jak Okrągła Wieża i ten pilnuje złota. Żołnierz ma nie bać sie psów i znaleźć krzesiwo, co mu sie udaje. Napycha kieszenie i torbę pieniędzmi i wychodzi z drzewa…Po wyjściu pyta czarownicę po co jej to krzesiwo, a ona nie chce mu odpowiedzieć. Żołnierz grozi, że jak nie powie , to zetnie jej głowę, po czym nie uzyskawszy odpowiedzi – robi to! Ścina głowę bez litości starej kobiecie co miała dolna wargę aż do piersi(wieszczka? wiedźma nauczająca?) Taka była brzydka a on nietolerancyjny i pozbawiony empatii i miłości jak nowa władza, która przejęła władze po resecie ostatnim. Bo wiedźma to stary świat a żołnierz to nowy…Potem napisze resztę…c.d.n.
    Wczoraj czytałam „Kalosze szczęścia” – ile tam jest dziwnej treści!

 1. Piękny dzień zakończony samymi dobrymi wiadomościami. U Tawcia dzieci ciągle radosne cieszą się każda chwilą z życia u Kalinki strajkują kierowcy, wysiana już papryka i cudny motyl. A u nas Austria „przeszła” na spokojnie. Tzn na granicach dobrze w zakładzie w którym ładowaliśmy również było normalnie. Dobrej nocki Kochani.

   1. Wszystko zostało przez ciemne rasy zaplanowane i nam stopniowo zapodawane, a dlaczego, ano bo to, co ichni chcą zrobić, musi być przez Ziemian zaakceptowane i zezwalające im na wcielenie tej ichniej morderczej cybetechniologii.

    Przecież widać gołym okiem, że podli i chciwi niektórzy Ziemianie poszli na ich propozycje i się sprzedali za władzę i mamonę.

    A w tym całym zamieszaniu chodzi o dalszy badawczy rozwój technologii, ale już na naszej planecie, bo ichnie już poniszczyli, a teraz przebywając na swoich statkach, jak sami ich zwą Matkach, rozpoczęli po zezwoleniu Ziemian dalszy ciąg prób ROZWOJU. TECHNOLOGICZNEGO.

    TECHNOLOGIA nie jest i nie będzie ŻYCIEM, pierwowzorem ŹRÓDŁA WSZECHRZECZY było ŻYCIE.

    Dlatego nastąpić musi ZAGŁADA, ale tej sztucznej inteligencji, czyli technologii w wydaniu, jaką chcą Nam tu na Naszej Planecie zainstalować te słodko miodkiem nam srające w swoich m.in. przekazach yutubowskich.

    Od siebie powiem, że wszystko może być dobre i pomocne, ale przede wszystkim MUSI BYĆ ZACHOWANY UMIAR.

    I jeszcze jedno, co w tych ichnich planach jest bardzo dla nich ważne, to fakt, że ową technologiczną truciznę mogą TU zainstalować tylko i wyłącznie za NASZYM ZEZWOLENIEM, bo takie jest PRAWO JEDYNEGO ŹRÓDŁA WSZECHRZECZY.

    NAM Ziemskim ISKROM ŹRÓDŁA nie wolno dać im NIGDY TAKIEGO przyzwolenia, dlatego musimy odebrać władzę naszym marionetkowym sprzedajnym obecnym rządom na Ziemi.

    Ja jednak czuję w sercu, że owa śmiertelna technologia sama się unicestwi, co daj Boże. 🙏💓

   2. „Ja jednak czuję w sercu, że owa śmiertelna technologia sama się unicestwi”
    ——
    W ostatnim nagraniu Doroty mowa o trzech falach energii, które unieszkodliwią gadzią technologię i wpłyną na wszystkie żyjące istoty: marzec 2022, wrzesień 2022 i marzec 2023.

   3. Kalinko Droga . Też tak czuję od lat .
    Możemy oberwać rykoszetem . Warto się zabezpieczyć.
    Jak Kto może.

    To jest ElektroMagnetyzm.
    Sam se ściągnie Fale Energii.
    Może mała wiązka wystarczy.?
    Zależy gdzie walnie !

 2. „A może to jest tak, że Ziemia rzeczywiście jest poligonem doświadczalnym – każda rasa ma swój określony czas, kiedy może tutaj narzucić innym swoje warunki bytowania”.

  Jeśli tak jest, że narzucają innym swoje warunki, to jest to bezczelność. Wygląda to tak, jakby Naszą planetę uważali za swoją.

  1. No niekoniecznie bezczelność jeśli rasy wiedzą w co wchodzą i na jakich zasadach – GRA, ustalone z góry reguły, choć dopuszczane spontany…Do gry przystępują na początku Syriuszanie A z tą swoją technologią, musza przygotować plansze do gry, potem wprowadzają swoich podopiecznych z Syriusza B – czyli dzieci z Ptaka BU – czyli nas:) A potem do głosu dochodzą ci źli Draco czy Reptyle itp…No a teraz jesteśmy w trakcie wymiany następnych zawodników. Przy czym, każda grupa może po zakończonym eksperymencie wycofać sie z planszy lub na niej pozostać dalej, gdy już do gry wkracza następna partia rozgrywających hihi

 3. Ja się zastanawiam czy to jest teatrzyk czy rzeczywista sytuacja z tymi karetkami, żeby zwalić na niezaszczepionych bo pacjenci z covidem mają pierwszeństwo…Ten pan po udarze dziwnie normalnie gada…

  1. RiS, 💏 to ja ci opowiem jak się od rana uśmiałam z siebie.
   Otóż mój lisingowy piesek zwany Mają, obudził mnie o 5:55 jak zwykle po psie ciasteczko, a ja jeszcze rozespana zamiast dać psu ciasteczko, a sobie podgrzać mleka, zrobiłam na odwrót.

   Dopiero jak z rondelka podgrzewającego moje mleko poczułam swąd spalonego jak się okazało psiego ciastka, to już na baczność się przebudziłam.

   No i jak tu się nie śmiać z rana, skoro zrobiłam z siebie głupiego bałwana.😂😂😂😂😂

   Pomimo tego, wszystkim życzę dnia Wspaniałego.🌹🍰💃🤸🍾🏋️

   1. Aniu hihihi to Majeczka musiała się ucieszyć z mleczka 😁😘 Masz pieska? Ile ma lat? Kurcze my ostatnio myśleliśmy czy by jakiegoś nie przygarnąć już prawie półtora roku jak naszego nie ma i nie ma kto nas na spacer wyprowadzać w nocy 🙃. Tylko tak jeszcze tęskno za naszym „starym wygą”. Taki członek Rodziny był. Ciężko jest o Nim zapomnieć. Filip w skrócie Fifi. Fifula miał takie serce, że na dzień dobry wszystkich kochał. Wzięliśmy Go ze schroniska jak miał 2 miesiące mały osesek jeszcze był.A dożył nie całe 15 lat. Kiedyś jak byliśmy u Teściów i wyprowadzałam go na spacer (niedaleko mają przedszkole) i idzie takich 2 małych szkrabów i jeden się pyta czy gryzie i czy może pogłaskać? (Fifcio nam sięgał tak do kolan) odpowiedziałam że tak a On Go głaszczę i głaszczę w końcu wypalił „wie Pani co On jest mięciutki jak jak jak czysta bawełna” – Innym razem jak go spuszczałam koło domu i za nim wołałam Fifi Fifi nagle dziewczyna obok z psem na smyczy Fifi? A mój to Tofi. I ich przedstawialiśmy sobie to Tofi a to Fifi. Albo jak Teściowa jak Go wołała i nagle słyszy małego smyka Mamo ja też jestem Fifi mam imię jak pies, ale fajnie. Miał też swoją miłość rudą piękną sunie o imieniu Suzi poznaną w Turawie, później pod blokiem zakochał się w Dianie i tej już był wierny do końca.
    Aniu a próbowałaś może mleka z kurkumą? Pychotka. Lubisz tak rano wstawać?

   2. Nie lubię wstawać rano, zwłaszcza zimą i teraz kiedy bym mogła, bo już nie muszę w matrixie pracować, no ale ten lisingowy piesek codziennie mnie budzi o 5:55 bo chce dostać swoje ciasteczko, i by go wypuścić do ogrodu w wiadomym celu.😂
    Ja już tak mam od dziecka, że zawsze ktoś wisi😂 na moich plecach, czy mi się to podoba, czy nie.😂😂 😂😂
    Ja wszystkich rozpuszczam, więc mam to co mam.😂

   3. Pytam o wstawanie bo ja to ranny ptaszek raczej i nie lubię za długo spać, ale za to kłaść się spać to „idę z kurami🐔🐓” czyli dosyć wczas. Wtedy są najlepsze sny😴. „Wisieć na plecach” 😃 dobre określenie. Ja mam znowu tak że lubię ciszę i spokój, ale to nie trwa nigdy długo ludzie się do nas po prostu garną i nie ma mowy o ciszy. Zawsze ktoś potrzebuje się wygadać albo przytulić czy pośmiać razem, często zdarzają się i tacy, których widzimy tylko raz w życiu. Albo często jest tak, że jak wchodzę do jakiegoś sklepu i coś wezmę do ręki obojętnie co czy sukienkę, buty czy materiał czy ostatnio nawet półeczka na brodzik taki „przydasię ” do łazienki za 15 zł i oglądam zaraz zbiegają się nie wiadomo skąd ludzie i też to oglądają. To zdarza się być męczące szczególnie jak chcą mi wyrwać z ręki 🤪 Moja mina wtedy zawsze jest bezcenna „to się dzieje naprawdę”? 😁 Dobrej nocki Kochani dla Wszystkich. Aniu Ukochaj Majeczkę i pięknych snów.

  1. No Tak.
   Na koszt podatnika .
   Utrzymanie i utylizacja też na koszt podatnika.
   Wydajność zmyślona czyli żadna .
   Grupa ludzi decyduje o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości całej ludzkiej rasy..
   …aby tego do…konać trzeba było ogłupić masy..
   Żenujące jest dla mnie starej patrzeć na młodych
   entuzjastycznie -spontanicznie łykających każdą ściemę..
   No tak -żeby zastąpić umysł człoWIEKA Sztucznym
   to trzeba Odebrać Rozum..

   Dawniej takie przysłowie znane było wszystkim..
   ”Bóg” -jak chce ukarać CzłoWieka to najpierw odbiera mu rozum..”’

   Cokolwiek czy kimkolwiek są ” – bogo…wie”………….

   1. Prezydent się stara, tak się stara dla miasta, że coraz więcej wybrukowanych ścieżek, gdzie dawniej były trawniki, rewitalizacja wszelkiej zieleni w tym parków to wycinka starych drzew i krzewów, głównie krzewów, takie nie mają prawa rosnąć. na przystanku tramwajowym koło kościoła w centrum rosły od zawsze drzewa morwowe, czarna morwa…Nie ma, a po co? MORWY nie ma w mieście Mysłowice, no jest jedno drzewko białej ale nie napisze gdzie bo jeszcze wytną. Park – rewitalizacja polega na wybrukowaniu, wycince zainstalowaniu skateparku i dużej ilości ławek. Mieliśmy w parku taki lasek…Dużo drzew, krzaków zwykłych ścieżek, ścieżki tez wybrukowano i wycięto wiadomo co. czy ze względu bezpieczeństwa poznikały krzewy? No bo w tych krzakach to zawsze jaki świntuch ukrył. Zła jestem, Piękna odnowa starych elewacji domów w centrum a tu taki jakiś bezduszny mechanizm,. KTO planuje takie zagospodarowanie zieleni? Gdzie zieleń jest drugorzędnym elementem przestrzeni?

 4. Pisze „pielęgniarka” na Interii: „Ja nie wiem, co to ma na celu, do czego oni dążą, gdzie to zmierza, ale to będzie jeszcze gorzej. Wszystkie moje „poszczepione” koleżanki z pracy chorują, chore chodzą do pracy. Ja przez 2 lata chodzę przy chorych w maseczce bez atestu i nic. Przechorowałam i teraz nie mam nawet kataru. Mnie to wszystko po prostu przeraża, ta hipokryzja”.

  ~Ewa- Dzisiaj (08:50)
  to dlaczego pielęgniarki o tym nie mówią głośno? ja wiem, że boicie się utraty pracy, ale jak ktoś zacznie, to reszta się przyłączy i wtedy was nie zwolnią, bo kto będzie w szpitalu pracował? czas to zakończyć, tyko że lekarzom to na rękę bo zarabiają krocie, prawda?

  ~Pielęgniarka – Dzisiaj (09:15)
  Droga Ewo, to nic nie daje, bo nawet moje koleżanki z pracy nie widzą, albo wypierają to, co się dzieje. Nie dociera do nich, że ,, zaszczepieni,, też zarażają, po każdym przyjęciu preparatu chorują, syn jeden z nich, młody, zdrowy, teraz problem z nadciśnieniem i bóle w klatce piersiowej, 3 w krótkim czasie trafiły na oddział neurologiczny, po 3 szczepieniach wszyscy w ich rodzinach chorują. A na oddziale covid u nas kilku chodzących pacjentów nie wymagających tlenoterapii. Mogłabym podać jeszcze wiele takich przykładów, ale jak ludzie nie przestaną się bać i nie zaczną myśleć logicznie, to nic z tego dobrego nie wyjdzie. Primum non nocere.

  1. Pół roku temu opublikowałem relację warszawskich „pielęgniarek”, które świadomie uśmiercają bliźnich za pomocą słynnego „respiratora”, ale odzewu społecznego nie było, artukuł nie jest w ogóle czytany. Simsom to wisi.

  2. Działania chaotyczne- nie logiczne.
   CzłoWiek jeśli cokolwiek czuje powinien zauważyć ten zamęt…
   Mentalność człoWieka czującego jest prawidłowa..

   cyt.za wikip…
   ”Mentalność (łac. mens dpn. mentis ‚umysł’) – całość przekonań, postaw, poglądów, sposobu myślenia grupy społecznej (narodu) lub jednostki. …

   Ogólny system zasad, którymi jednostka lub zbiorowość
   kieruje się przy postrzeganiu, odczuwaniu, wartościowaniu i reagowaniu na życie społeczne, często jest nieuświadomiony.”

  1. Nasze myśli i uczucia tworzą fizyczną Naszą RZECZYWISTOŚĆ..
   Każdy z Nas, który obecnie szczerze poszukuje wzniesienia się do wyższych stanów świadomości, z pewnością będzie nieraz świadkiem różnych dysharmonijnych sytuacji, ale nie musi się w nie wewnętrznie angażować, gdy droga każdego z Nas indywidualnie jest inna.

   „Jak nauczał Yeshua Ha Messiah: „Bądźcie na świecie, ale nie z niego!”.

   „Duchowe pole kwantowe” jest eteryczną substancją – „nadprzyrodzoną substancją nadawczą” – której nie można zobaczyć, ale do której można się podłączyć w różnych celach.

   Od prawie dwóch lat do ludzkich zbiorowych „stacji odbiorczych” nadawanych jest wiele „programów” strachu dotyczących pandemii wirusowych, toksycznych szczepionek, krajów grożących inwazją na inne kraje, niebezpiecznego rozwoju „5G”, handlu seksualnego, terroryzmu opartego na praktykach kulturowych, które stały się religią, problemów związanych z zubożoną planetarną warstwą ozonową i wiele, wiele innych.

   Bardzo duży procent ludzkości jest przygnębiony i niespokojny, i oczywiście laboratoria, które produkują leki chemiczne wykorzystują to, aby wcisnąć swoje niebezpieczne związki – pogłębiając „transmisję” strachu i paniki, zwłaszcza gdy reklamy przyznają się do strasznych skutków ubocznych leków, ale potem łagodny głos wzywa słuchacza lub widza do rozmowy z lekarzem o leku, ponieważ może być potrzebny, niezależnie od skutków ubocznych”.

   http://tamar102a.blogspot.com/2022/01/nadawanie-w-polu-kwantowym.html

  2. Ludzie rezygnują teraz ze szczepień przymusowych (tak zwanych), czyli coś tam zaczynają kumać jestem ciekaw co Simsy zrobią z taką wiedza.

  3. Zdążyłam obejrzeć i umieściłam jak się okazało pod wpisem TAWA i już nie ma.
   Ale się boją ujawnienia prawdy

   1. Hulną / Skoczą Nam do gardła z wyzwiskami…
    ” dlaczego nie mówiłeś/aś !”

    Wyrażnie widać napu…szczanie Jednych na Drugich…

    Zatrzymaj się …usiądż …przemyśl !

    To za trudne dla wielu..

    Ciągle w biegu…za bele czem..

    Szkoda życia/prądu.

    Jak można nie widzieć mane…kinów
    albo pakun…ków udających ciała ludzkie..

    O Litości nad gatunkiem Ludzkim..

   2. in….sceni….zacja …

    No tak…. ”’Swiat jest Teatrem…..”

    ”Świat jest teatrem, aktorami ludzie,
    którzy kolejno wchodzą i znikają.”-

    – Cytat; William Shakespeare

   3. Chylę Czoła –
    -Odważna , Świadoma i nie Strachliwa..Pani Poseł Kurowska..

    Inni Tchórze stojące z boku jako że …..stale aktualne…niżej..

    https://www.skef.pl/pecunia-non-olet-czyli-pieniadz-smierdzi/

    „Pecunia non olet” czyli pieniądz nie cuchnie – to ulubione powiedzenie cesarza rzymskiego Wespazjana.
    Słowo „pecunia” (pieniądze pochodzi od „pecus”
    oznaczającego bydło rogate….”

   4. Justynko, jak sama określiłaś, „inscenizacja”…

    W aszke-NAZI-stowskich ter* ro* rys* tycznych bojówkach typu PiS nie ma żadnego spontanu. Po prostu rasy na górze dogadały się co do wdrożenia kolejnej fazy ludobójstwa. Tak zwana zmiana narracji mendów gównego ścieku jest tylko informacją o kolejnym „planie dziesięcioletnim”… 😉

   5. Inscenizacja idzie podług planu komunisty
    Altiero Spinelli i lewicowego radykała Ernesto Rossi….

    Click to access Ventotene_analiza.pdf

    Komisja Europejska w „Białej Księdze”
    o przyszłości Unii Europejskiej
    wymienia tylko jedno źródło ideowe jej dalszego rozwoju –
    – napisany w duchu ideologii marksistowskiej Manifest z Ventotene. Jego autorzy zakładają federalizację Europy, niezależnie od woli mieszkańców kontynentu.

    Jego autorzy, komunista Altiero Spinelli i lewicowy radykał
    Ernesto Rossi, upatrywali źródeł totalitaryzmu,
    militaryzmu i wojen w samym fakcie istnienia państw narodowych. Ich zdaniem, federalizacja kontynentu powinna rozwiązać te problemy –………..czyt dalej…

    https://osrodekanaliz.pl/publikacja/altiero-spinelli-ernesto-rossi-manifest-z-ventotene-wraz-z-przedmowa-e-colorniego-tekst-tlumaczenie-komentarz/

    Z kamienną twarzą podążają wg . planu …onego..

   6. Ja widziałam ten sam filmik a do tego jeszcze w nim był materiał jak zwłoki palą papierosa leżąc w czarnym worku…

   1. Owce są bardziej kumate od ludzi. Taką owcę trzeba na sznurku do rzeźnika zaciągnąć, a ludzie lecą sami.

   2. Tak, podczas Drugiej Światowej potrzebna była cała kosztowna infrastruktura: od łapanek począwszy, przez kosztowny transport, na kosztownym cyklonie (koncern IG Farben) i kopaniu rowów skończywszy. Dziś simsy same błagają o szybką utylizację.

   3. Dokładnie a teraz wystarczy tylko telewizornia pomału przestaje mieć pretensje do nich, bo poinformowali o wszystkim te wycieki danych to nie przypadki.

   4. Bardzo dobry film Justyno, obnażający manipulacje i wyrachowanie. Ci którzy robią te teatrzyki dla w sumie biednych Ludzi, kwalifikują się do manta.

   5. „Tak Radku zwłaszcza od 0,30 kiedy zwłoki pala papierosa.”

    Niektórzy rzucają palenie po to, aby być zdrowym i długo żyć 😁 Jednak skoro nawet zwłoki nonszalancko palą papierosa, to jest to ewidentny znak 🤔, że palenie wcale nie zabija 😲 i można palić do woli, po kilka paczek, czy kilkanaście paczek papierosów dziennie 🤣🤣🤣🤣

    A tak na serio, to Mocny film.

   6. „Ocho, coś przeoczyłam hihi…A tak w temacie palenia to nie palę już miesiąc!”

    Gratuluję kochana 💪

   7. Iwonko brawo Ty dzielna kobietko nasza Kochana gratulujemy❗️ Pamiętam dzień jak „odpadło ode mnie mięso”. Porażające to było bo stałam akurat w kolejce w mięsnym. A uciekłam z Niego jak szalona było mi niedobrze zbierało na wymioty a zarazem czułam, że zemdleje jak postoje choćby sekundę dłużej. Miałam krótka wizję tych wszystkich zwierząt, które nie tak dawno były radosne i chciały żyć a człowiek jednym ruchem zabrał im życie. Zdałam sobie też sprawę wtedy, że mięso same w sobie ma okropny smak. To co lubiłam tak naprawdę to były przyprawy! Czosnek, sól,różne marynaty. Do dzisiaj mięso w jakiejkolwiek postaci choćby i od najlepszego rzeźnika mi po prostu śmierdzi trupem. Przepraszam wszystkich, którzy jedzą mięso a czytają to osobisty wpis do Iwonki.

   8. Joanno ja jestem po szkole o profilu technologia przetwórstwa mięsnego, wiem o czym piszesz, przeszłam chrzest bojowy, nie wiem dlaczego jestem technikiem o takim profilu, po co mi to było, może sie jeszcze dowiem, ale zwierzęcia nigdy nie zabiłam i nie zabiłabym, choć mięso jem ale coraz mniej – dzięki Kochani za miłe słowa😍

   9. „Joanno ja jestem po szkole o profilu technologia przetwórstwa mięsnego, wiem o czym piszesz, przeszłam chrzest bojowy, nie wiem dlaczego jestem technikiem ”

    Mam wykształcenie średnie-techniczne (jestem technikiem w czymś nietypowym, bo to dziwny zawód), ale w zupełnie innej branży, niezwiązanej z tzw. jedzeniem.

 5. PWS, jak tam treningi? Napisałeś w innym wątku, że biegasz, robisz rozciąganie, siłkę i trening na worku. Jeśli chodzi o mnie to od dawna nie trenuję na worku treningowym. Przyznaję się, że teraz mam okres siłki. Codziennie rozciąganie, codziennie siłka i gimnastyka całego ciała. Właśnie skończyłem swój trening na dziś.
  Do worka też chce wrócić, bo łaknę tego.

  1. Elo, elo.
   Wypijam właśnie kawę i cisnę do lasu pobiegać .
   Ćwiczę co dziennie.
   Wzmacniam biodra.
   Zapomniałem o nich, bo tylko siłka, worek, bieganie, a przecież wszystko musi być wzmacniane. Aby się nie rozleciało.

   Weź Mój numer od TAWa.

   .https://youtu.be/1RyG8xwlsVU.

   Takie Coś stworzyliśmy z Brahem.
   Dzisiaj też będę coś działał 💪

   1. To Twoja animacja do tej muzyki?

    Druga sprawa, czy jesteś już w Polsce?

   2. Jestem już po treningu, pomimo tego, że w nocy miałem dziwne bóle. Miałem o tym nie pisać na forum. Ostatnio, kilka nocy pod rząd miałem dziwne bóle. To nie były bóle naturalne. TAWowi napisałem sms o tym, ale nie chce pisać publicznie na czym te bóle polegały.

    PWS, a może wymienimy się na początek mailami? TAW lub Czcibor może Ci podać mojego maila, bo Czcibor też ma do mnie namiar.
    Samych Serdeczności dla Ciebie i Twojego RODu.

 6. A tu narracja, która daje do myślenia – a jak to prawda ? –
  ELIMINACJA KONI TROJAŃSKICH
  Wiem, że trudno to zrozumieć, ale nagłe zgony, lub zgony po zastrzyku to egzekucje!
  Jest to bardzo delikatny i złożony temat, którego ludzkość nigdy nie będzie w pełni przygotowana do zrozumienia.. .
  Każdy, kto śledzi tę stronę wie, że planetą rządzą klony, wie, że deep state nie ma od 2020 roku i wie, że skradająca się mafia, która kiedyś rządziła tym światem, została stracona w 2019 roku i zastąpiona przez klony, wiedzcie że królowie, książęta, prezydenci, politycy, przedsiębiorcy multimilionerzy, sławni artyści i wielcy sportowcy wasalni z głębokiego stanu, wszyscy zostali straceni i zastąpieni przez klony; wiedzcie, że Trump jest Najwyższym Dowódcą wszystkich Sił Zbrojnych na planecie (i kto tego strzeże) przed kodeksem jądrowym), a także wie, że wszystkie laboratoria i aptek są pod absolutną kontrolą wojska (sojuszu) i Dowództwa Galaktycznego, od 2019 roku.. .
  Dlatego co najmniej niedorzeczne jest myślenie, że szczepienie może zabić każdego!
  Jak zawsze powtarzam (i dalej powtarzam) zastrzyki są NIEWINNE i absolutnie bezpieczne dla ludzi!!!
  Proszę zrozumieć, co następuje:
  Planeta Ziemia była czystym chaosem, z masą zainstalowanych dziwolągów, ponieważ ludzkość na to pozwoliła.
  Duchowni, okultyści, czarownice, sataniści, aberwerzy wszelkiej maści, wezwali do Ziemi (do tego Wymiaru) liczne negatywne istoty, które osiedliły się tutaj.
  Ani Agharta, ani Konfederacja Galaktyczna nie mogły przeszkodzić tym podmiotom przed wejściem i założeniem, bo zostały powołane przez ludzkość i pozwolono im zostać!
  Więc, aby Ziemia została oczyszczona z tego ścierwa, które tu zainstalowano, te dziwolągi muszą zostać wyeliminowane.
  Kilka obcych ras weszło na Ziemię i zaczęło przeprowadzać nielegalną hybrydyzację, aby w przyszłości te hybrydy mogły przejąć kontrolę nad planetą lub otrzymać stałe prawa.. .
  Z drugiej strony liczne podmioty 4D (z dolnego 4 wymiaru) również przejęły kontrolę nad ludźmi i wykorzystały te ciała, aby tu mieszkać.
  Ani hybrydy, ani podmioty 4D (żyjące w ludzkich ciałach), nie mogą być rozpoznawane przez ludzkość, ponieważ fizycznie są ludźmi i wyglądają jak zupełnie normalni ludzie!
  Te hybrydy i te 4D to prawdziwe „konie trojańskie”, ponieważ ukryte w ludzkich ciałach, istoty te przygotowywały się do zdominowania nad ludzkością i planetą wraz z głębokim stanem!
  Tak więc to, co (do halucynacji, urojonych i „obudzonych”) wygląda jak „ludobójstwo” dokonane przez zastrzyki, to WYKONANIA przeprowadzane przez galaktykę w celu wyeliminowania wszystkich wrogów ludzkości!
  Jak już mówiłem to temat, który dla ludzi jest bardzo wrażliwy i kontrowersyjny, ponieważ nikt nie jest świadomy, że może mieć w rodzinie „konia trojańskiego”.
  Oprócz wirusa deep state, który został już całkowicie wyeliminowany w 2019 roku, są jeszcze inne „warianty”😉 które trzeba wyeliminować..
  I pamiętaj… gdyby deep state nadal istniał i się podporządkował, lub próbował wypełnić swój ludobójczy plan, to nie zabiłby piłkarzy, młodzieży, ani dzieci… a usuwał starych ludzi… Rozumiesz?
  Bądźcie spokojni, bo ludzie są bezpieczni, ale „konie trojańskie” muszą być ELIMINOWANE (i nic, NIKT, tego nie powstrzyma)!!!

  1. To brzmi jak gruba ściema.
   Nie kupuję usprawiedliwiania ludobójstwa ani z powodów terytorialnych, ani rasowych, ekologicznych czy kosmicznych.
   Po prostu

   1. ‚To brzmi jak gruba ściema.
    Nie kupuję usprawiedliwiania ludobójstwa ani z powodów terytorialnych, ani rasowych, ekologicznych czy kosmicznych.
    Po prostu”

    Dokładnie. Wymyślają coraz dziwaczniejsze historie i chcą, aby Ludzie w to wierzyli w ciemno. To tak jak z tymi „białymi kapeluszami”. Teatr dla gojów, Teatr dla gejów, Teatr dla hetero etc.
    Mnie interesują tylko fakty, konkrety, a nie bajania i domysły.

  2. „w celu wyeliminowania wszystkich wrogów ludzkości!”

   umieraja szlachetni, dobrzy, zyczliwi ludzie…
   Wiec przestancie uwazac ludzi za durniow!
   Koniec !

   1. Walet Pikowy – czy chcesz powiedzieć,że przed rokiem 2020 ludzie nie umierali ?.Sama straciłam w ciągu 2 lat bliskie mi osoby.Jak sprawdzisz w w GUS, to w 2018 roku umierało 1100 osob dziennie.W tamtym roku też była taka grypa, która dziesiątkowała ludzi /tylko nie nazywała się Covid/ umierali na zapalenie płuc, powikłania,itp.Sama ledwo się wykaraskałam z tego świństwa.

  3. Naprawdę? Zresztą czym jest prawda? Czy my w TAWernie mamy monopol na prawdę? Też nie.
   Może my tylko lepiej kojarzymy fakty. Może wytykamy to co jest nielogiczne albo sprzeczne ze swoimi założeniami, ale czy to jest prawda?
   Kiedys TAW napisał że nasze DNA zostało zmodyfikowane dziesiatki razy wiec moze i prawdę też tak zmodyfikowano? I w kazdym przekazie jest czastka prawdy tylko konia z rzędem temu, który w tym chaosie informacyjnym ta prawde wyluska

   1. Oczywiście wszyscy jesteśmy hybrydami… ale LEGALNYMI hybrydami!!!
    Od tysięcy lat galaktyki genetycznie manipulują ziemską ludzkością i wprowadzają hybrydy..
    Jest kilka LEGALNYCH Agend hybrydowych (autoryzowanych przez Konfederację).. . ale też zostały wprowadzone do ludzkości NIELEGALNE hybrydy!!!
    To te nielegalne hybrydy trzeba eksterminować, bo mieli plan dominacji nad planetą!!!
    Jeśli zawartość każdej szczepionki zawiera kod atomowy lub molekularny, który jest zdalnie aktywowany lub automatycznie aktywowany po skonfrontowaniu się z częstotliwością istotną każdej istoty, łatwo jest wykonać każdego, kto ma ten kod krążący w swoim ciele, które wibruje w spektrum nie ludzkiej częstotliwości.
    Ale jeśli mnie zapytasz:
    A skąd wiedzą, które istoty mają być stracone?
    To też jest proste.
    Ludzie emitują sygnał witalny (mają kod życiowy) w ramach określonego spektrum częstotliwości, ale istoty te (które mają zostać eksterminowane) emitują sygnały według innej częstotliwości w obrębie innego spektrum C. C. C. O. O. C
    Tym samym ten kod, który jest wprowadzany do obiegu w organizmie, ponieważ ma wykryć tę częstą różnicę (ta istotna wahania rytmiczna), identyfikuje te istoty przez częstotliwość, którą emitują i są samoaktywne, gdy tylko się zetkną z częstym spektrum nieludzkim, wywołując reakcję łańcuchową, która będzie wykonuj wszystkie istoty, które nie wibrują zgodnie z ludzkim spektrum częstotliwości.
    Jako, że współmieszkają z nami miliony nieludzi (żyjących pośrodku nas i których nie wykrywamy, bo fizycznie są dokładnie tacy sami jak każdy z nas).

   2. ,, Oczywiście wszyscy jesteśmy hybrydami… ale LEGALNYMI hybrydami!!!
    Od tysięcy lat galaktyki genetycznie manipulują ziemską ludzkością i wprowadzają hybrydy..
    Jest kilka LEGALNYCH Agend hybrydowych (autoryzowanych przez Konfederację).. . ale też zostały wprowadzone do ludzkości NIELEGALNE hybrydy!!!
    To te nielegalne hybrydy trzeba eksterminować, bo mieli plan dominacji nad planetą!!!”

    Nie wiem, czy to zahacza o prawdę, ale przynajmniej ma znamiona logiki.
    Oprócz tej legalności.
    Bo każda legalność, by najmniej na ziemi, jest efektem albo jej przywłaszczenia, albo walki o jej utrzymanie.
    Ziemia jest częścią Kosmosu, więc nie ma powodu, aby sądzić, że prawa, jakimi rządzą się inne cywilizacje kosmiczne odbiegają zbytnio od praw na trzeciej planecie od gwiazdy w Układzie Słonecznym.

 7. Dla zainteresowanych.Petunia.
  Nasiona petunii sa drobniejsze niz nasiona maku. Wysiewamy wiec ją do pojemnika (w drugiej polowie stycznia, gdyz jest to roslina o dlugim okresie wzrostu). Nasion NIE PRZYKRYWAMY ziemia. Przykrywamy natomiast przezroczystym opakowaniem z dziurami, np. po brzoskwiniach i tworzymy mini-szklarnie. Nie podlewamy konewka (bo wypluczemy nasiona), uzywamy spryskiwacza. Nastawiamy na opcje „mgiełka”. Pojemnik trzymamy na widnym parapecie albo pod lampa. Gdy sadzonki podrosna pikujemy do malych doniczek/oslonek albo wiekszych wielodoniczek, a na wiosne juz do do doniczek docelowych (np. korytka). Podlewamy nawozem do kwiatkow kwitnacych (u mnie organiczny i mineralny) oraz kwasami humusowymi.
  Pod koniec lata zbieramy nasiona, a w styczniu ponownie wysiewamy.
  Ja tak juz robie ktorys rok z rzedu.
  W styczniu mozna tez wysiac begonie i pelargonie. Moze sprobuje w przyszlym roku.

  1. Jako Viking i Scyta, bo mam trochę Duńskich korzeni i trochę Scytyjskich korzeni, trzymam kciuki za Duńczyków 😀

 8. „… Nie boję się. Siła ze źródła czuję zapach Wiem… „. https://youtu.be/w6ZPQ_gOdQE. https://youtu.be/_xR2BymJj6U. https://youtu.be/PebHWpYYW4E https://youtu.be/NfSGMnl_9NE. https://youtu.be/GfUMQkHjRBw. https://youtu.be/dgJ4-actUPM. https://youtu.be/-LOco7d0n_A. https://youtu.be/7qiEMhh9s2I.

  Kochani tak czytam i czytam, że gady zostaną zlikwidowani unicestwieni czy znikną, że ludzie zostaną podzieleni na grupy wg kolorów 🙃, że Trump bohater i tym podobne. Prawda jest prostsza kto chce żyć będzie żył. Czy gad czy nie gad jak będzie chciał żyć to nikt mu tego życia nie odbierze. Podobnie z zaszczepionymi to wygląda. Kto chce żyć będzie żył. Ale żeby żyć to trzeba chcieć. Ludzie chcą żyć jednocześnie bojąc się cały czas śmierci tak się nie da. Trzeba wstać z łóżka, ubrać się, uśmiechnąć i do dzieła! Młodzieży Kochana tyle pięknych chwil jeszcze przed Wami nie poddawajcie się, nie ryzygnujcie z życia❗️ Po nocy wstaje dzień a po każdej burzy świeci słońce a może i zaświeci dla Was tęcza pokazując jak kolorowe może być życie 🌈 Everybody pomarańcze wszyscy tańczą i ja tańczę 💃🤸‍♀️🥳😉 Czwartek czwarteczek czwartunio witaj w Naszym Tawernianym Domu zapraszamy.

 9. Jako że już dawno po Dniu Babciów (po Dziadków też), tak jak większość forumowiczów: Napiszę nie na temat 😉
  Choć… warto wspomnieć, że możemy o Nich pamiętać także każdego innego dnia. Nawet co dzień i nawet jeżeli odeszli na „drugą stronę”. Być może wkrótce, po zrównaniu się wymiarów, spotkamy się z Nimi ponownie — jeszcze po „tej” stronie.
  No i… kolejny pomysł na opowiadanie gotowy, bo właśnie chciałem wszelkim zainteresowanym uprzejmie donieść, że niedawno kilka popełniłem.
  https://mojeopowiadania.weebly.com/opowiadania.html

 10. W SEJMIE JEST PROJEST USTAWY Z POPRAWKĄ KTÓRY WPROWADZAŁBY OBOWIĄZEK SZCZE…Ń DLA KAŻDEGO POW. 18 ROKU ŻYCIA.
  NIE WIEM CO ZROBIĘ ALE JAK TO PRZEJDZIE TO IDĘ W ZAŚWIATY.
  TAWERNO CO TY NA TO.

  1. Witaj Brzyd👋Nie wiem jak się nazywają te ikonki koło nazwy imion czy pseudonimu, ale Twój to jasny popiel. Chyba losuje je automatycznie komputer, no chyba że się mylę bo w temacie informatycznym to akurat za dużo do powiedzenia nie mam. Ale za to kolory kocham i na ich znaczenie już patrzę. Może Cię zainteresuje i będziesz chciał przeczytać co ma do powiedzenia kolor popielaty. https://www.symboliki.com/szary/. Trzymaj się ciepło i wpuść odrobinę światła do swojego życia a wszystko się odmieni 🌹

  2. Dlaczego masz iść w zaświaty?
   Kto zmusi wolnego człowieka do zrobienia czegoś wbrew swojej woli?
   Niech gnoje, co wymyślają takie zbrodnie idą w zaświaty.
   Kto mądry przyjmie tę truciznę? W koło ludzie po keczupie umierają. To widać, słychać i czuć. Narracja się sypie, ale gnojarze z niwrzadu prą do końca w 💩

   1. Chyba juz wszystkim powoli wybija… najmniejsza sprawa potrafi czlowieka doprowadzić do załamania.
    Ja myslę ze to juz trwa za długo i nie chce się zdecydować w która stronę pójść. Niby tyle ujawnien, prawdy na talerzu, niby wszystko się sypie i wali a tak naprawdę nic się nie wydarza.
    Myślę że potrzebaby jakiegos zwrotu akcji, jakiegos tapniecia żeby posypalo sie na dobre.

   2. NIKT nie miał covida bo nie ma covida!!!
    Ludzie właśnie zachorowali na grypę i zapalenie płuc..
    Nie ma czegoś takiego jak Covid!!! 😂😂😂
    A osoby, które uzyskały pozytywny wynik testu na covid, miały tylko grypę.. nic więcej… i większość pozytywnych testów, ponieważ testy są fałszywe i pozytywnie działają na colę, sok z cytryny, piwo, sok pomarańczowy itp.!!! 😂😂😂
    TO WSZYSTKO FAŁSZYWE, to WSZYSTKO zostało wymyślone, aby przykryć operację Burza!!!
    Osoby, które podobno zmarły na covid, zmarły tylko na grypę lub zapalenie płuc.
    Wirus nie istnieje, warianty wirusa nie istnieją, nikt nie był zarażony wirusem, nikt nie umarł na wirusa, nie produkowano szczepionek na wirusa, a od szczepionek nikt nie umarł!!!
    WSZYSTKO CO CI POWIEDZIELI JEST FAŁSZYWE!
    Jedyne, co istnieje, a to prawda, to globalna operacja wojskowa, która ma oczyścić planetę z przestępczości i zabić wszystkich przestępców!
    Wszystko inne to KŁAMSTWO!

   3. Wszyscy jesteśmy ISKRAMI ŹRÓDŁA w drodze, której końca nie znamy i która jest inna dla każdego.
    Poniżej wklejam mądry komentarz Jana w tym temacie.

    „JAN 25 STYCZNIA, 2022 O 6:49 AM ·
    Może że nie jedziemy wszyscy w wagonach tego samego pociągu z jedną lokomotywą i automatycznym maszynistą w niej.

    Każdy prowadzi Swą własną lokomotywę i jest jej maszynistą.
    Tory ułożył ktoś sprytny w ciemnym tunelu w kółko.
    Zadaniem każdego z Nas jest zorientowanie się że jeździ w kółko i że jeżdżenie w kółko jest bez sensu.
    I poinformowanie o tym innych.

    Ale aby wyjechać z tunelu każdy sam musi lokomotywę zatrzymać, wysiąść, poszukać Swojego Zawiadowcy i osobiście poprosić o przestawienie wajchy zwrotnicy.
    Nigdy nie odmawia tej prośbie.
    Nie da się tego zrobić za kogoś, ani w pełnym biegu, gonitwie.
    Ku Tobie przychodzi to ku czemu idziesz.
    Nie da się zabrać na pakę do wyjazdu ku światłu kogoś innego.
    Każdy ma własną lokomotywę.
    A potem robisz cuda.”

  3. Brzyd głowa do góry oni nic nie mogą zrobić, jeśli ty nie wydasz przyzwolenia, to mogą cmokać Cię w papkę 😉👍.

  1. Ja tam myślę że on powinien się bać swoich mocodawców.
   Jako pacynka która stanie się zbędna ,stanie się również niewygodnym świadkiem,a wtedy kto wie czy nie zechcą go wywieść jakimś tupolewem może?
   Osobiście życzę jemu i całej sitwie szerokiej drogi, czy to na rajską wyspę czy też w podziemia Hadesu.
   Staram się nie żywić do tych istot urazy wiedząc w głębi serca że przyjdzie dla nich dzień zapłaty stosowny do ich czynów.

   A wtedy my sobie stworzymy prawdziwy świat na zgliszczach matrixa. Trochę to potrwa i łatwo nie będzie, ale warto czekać.

 11. TAWie, a propo zdalnych technologicznych ataków/oddziaływań i innych mrocznych rzeczy, czy to może być powodem, że ta kobieta zabijała? Nie pierwszy raz słyszę o takich głosach w głowie, które popychały do zbrodni. Sprawa jest Bardzo Poważna. Czy można pomóc takim osobom?
  Podobno słyszała głosy w głowie, które jej kazały zabijać.:

  https://www.onet.pl/informacje/umbradetektywipl/zabijala-male-dzieci-tlumaczyla-ze-tak-kazaly-jej-glosy/5dbwmmv,30bc1058

  1. Tak zwane głosy w głowie mogą mieć różną przyczynę. W przypadku tak zwanej schizofrenii mogą to być dwie istoty zalogowane w jednym ciele. Badam temat.

   Są też „głosy” typowo technologiczne – nadawane przez okupacyjne wojska w Polsce.

   Słyszymy też nie swoje myśli, bo wszyscy jesteśmy podpięci pod umysł zbiorowy/genetyczny.

   Temat jest bardzo szeroki i wielopłaszczyznowy.

   1. Nie wierzę! !!Ale temat! !! Super !!!
    „W przypadku tak zwanej schizofrenii są to najprawdopodobniej dwie istoty zalogowane w jednym ciele. ”
    Ja w swoim otoczeniu mam taką osobę i dla mnie to są właśnie dwie zupełnie inne osoby w jednym ciele. Najgorsze jest to , że ta negatywna, której nie lubię, próbuje przejąć tą pozytywną .
    Czy ktoś ma jakiś pomysł, sposób , by wygnać tego osobnika? Dodam tylko , że w osoba ta zażywa alkohol plus papierosy i marihuana.

   2. Indygo, potraktuj mój nieśmiały tekst jako hipotezę badawczą. Bert Hellinger temat tak zwanej schizofrenii widział zupełnie inaczej: uważał, że tak zwana schizofrenia jest wynikiem mordu w Rodzie (kat gada z ofiarą). Temat jest rozwojowy.

   3. dziękuję TAW, ta teoria może być kluczem, ale przyznam, że pierwszy raz o niej słyszę, szczęka opada z wrażenia.
    A czy do końca tzw. wcielenia jedno ciało będą zamieszkiwać dwie osoby ?

   4. Indygo odnośnie schizofrenii pomóc może niacyna. Poszukaj na akademii witalności lub u Pepsi eliot. Ewentualnie, jeśli jest jeszcze gdzieś do kupienia, to proponuje przeczytać książkę „Niacyna w leczeniu (B3)” – Abram Hoffer, Harold D. Foster, Andrew W. Saul

   5. W Niemczech ludzie słyszą głosy również poprzez aparaty słuchowe najnowszej generacji.
    Byłam świadkiem takiego faktu.

   6. Dostałam niedawno zaproszenie na bezpłatne badanie słuchu..wyrzuciłam, nie zastanawiałam się nad powodem, ale teraz dostał to samo mój syn. Zobaczę, co to za firma.. pewnie „samarytanie”

   7. Przedwczoraj usłyszałam nagły, przeszywający i obezwładniający pisk w uszach, a zaraz po tym szmer i czyjeś głosy – takie, jak podczas wyszukiwania stacji radiowej.
    Byłam w pokoju z Siostrą, ale ona tego nie słyszała.

   8. Dziewanno ja miałam takie coś na granicy snu i jawy. Kilkukrotne szumy, jakby ktoś szukał fali radiowej. Mało tego miałam wrażenie, że widzę te szumy, raz jakby te fale szumu w formie misek w moją stronę szły, innym razem „widziałam” czułam, że coś kwadratowego na stojaku stoi i w moją stronę te fale szumiące idą.

    Ale miałam też „sny” o dotyku. Raz był to TAW z jeszcze innym mężczyzną.. TAWa twarzy nie widziałam, jedynie włosy do ramion, drugi mężczyzna był bardzo kościsty. Czułam pulsowanie na wysokości żołądka, czułam, że to może być coś ważnego i chciałam koniecznie obu Panom pokazać to pulsowanie. Mieli mnie dotknąć rękoma, żeby to poczuć. Kilka nocy później „śniło” mi się, że robię zakupy i przy płaceniu za nie (oczywiście gotówką) kasjerzy dotykają mojej dłoni. Było to takie nierealne w obecnych czasach, że w tym śnie/ nie śnie pomyślałam, że w końcu jest normalnie, zapomniałam te sen… a kilka dni później rzeczywiście to mnie spotkało w sklepie..i sobie przypomniałam, co mi się śniło.

    NA jawie tez czasami czuję jakby mi ktoś puszczał jakieś fale przez głowę, które słyszę. Są to wysokie dźwięki, i do tego takie przytłaczające, jakby ciężkie…

    Trzymajmy się. Zdrawiam, błogosławię.

   9. Mnie tez sie śniła istota, ktora ukazała mi sie jako TAW. W połowie stycznia. Krotko, dosłownie kilka sekund. „TAW” stal wśród nieznanych mi osób. Wiek 30-35, szczupły, włosy ciemnoblond do ramion, lekko faliste. O cos go zapytałam, a on pokazał mi reka ruch, co znaczyło pół na pół, moze tak, moze nie. Od tej istoty nie czułam życzliwości, czułam znudzenie i chłodna obojętność.

    —-

    fryzura mniej więcej taka jak poniżej; zdjęcie pierwsze z lewej

    .https://www.hairstore.pl/blog/wp-content/uploads/2021/03/trwala-ondulacja-u-mezczyzn.jpg

   10. O, właśnie mi się przypomnialo, że mi również TAWie się śniłeś. Twarz we śnie widziałam, ale jej nie pamietam. Pamiętam za to, że był to elegancki mężczyzna, nie wiem czemu, ale z Jamesem Bondem mi się skojarzyło serio

   11. Ja od jakiegoś czasu słyszę dziwne dźwięki w telefonie podczas rozmowy i słyszę je tylko ja – jest to dźwięk jakby zgrzytu tramwaju po szynach- takiego metalicznego pisku ale grubszego w tonie, muszę oddalić aparat od ucha bo jest przeszywający. Nie uważam że jest to jakaś wada w telefonie choć mam klasyczną Nokię ale sprawną. Zastanawiam się jednak, czy nie jestem atakowana w nocy ok 3:00. Znów wybudzam się nagle ze snu i mam jakieś sercowe sensacje, podwyższone tętno, niepokój, drżączkę i parcie na stolec. Jest mała różnica, kiedyś te stany trwały dłużej, teraz opanowuje je szybciej…

   12. Mój sen o Tawie z października 2021. Siedzę w domu oglądam w telewizji jakiś program (polsat lub tvn ) coś jakby wywiad. W studiu jest redaktor i nie pamiętam czy mężczyzna , czy kobieta , odpowiada na pytania. W pewnym momencie na ścianie , tym studio , pojawiają się litery :Tajne Archiwum Watykańskie. Wołam męża i mówię do niego: zobacz co się stało , zamiast tv będą nadawać od TAWA , teraz już wszyscy ludzie się dowiedzą prawdy . I sen się skończył.

   13. Przetrwamy 🙂

    Ulu-Laszko, miałam podobnie.
    Też widziałam okrągłe, napierające fale na mnie, wibrujące powietrze, fale zniekształcające jakiś przedmiot, światła itd.
    Tego jest tak dużo, że chwilami nie wiem, co prawdziwe, a co sztuczne.
    Obserwuję i zdaję się na czuja.

    Czy macie wrażenie, że ktoś Wam majstruje przy pamięci?

    Dzieje się też dziwna rzecz, bo dwie bliskie mi Istoty, niespokrewnione ze sobą, mają dokładnie w tym samym czasie te same dolegliwości. Są na tyle specyficzne, że to nie może być przypadek.
    Oczywiście w tym samym czasie ból mija.

   14. Na mnie nie testują żadnych wgrywow.
    Chyba, że ten demon, co próbował na mnie skoczyć w Szwajcarii to ichnie sztuczki.
    Nic się nie stało, bo odskoczyłam a demon wylądował na ścianie. A potem wypuściłam z niego powietrze…
    Ręki już na mnie nie podniósł, bo pokazałam, kto rządzi.

   15. TAWie, we śnie Kalinki wyglądałeś jak surfer 😄
    A w moim, jak osiemnastowieczny panicz 🤦‍♀️- srebrna peruka, białe liczko, ciemny frak, biała koszula, ciemne portki, białe pończochy, czarne wsuwane buty ze złotą klamerką, na obcasie rzecz jasna.
    Byłeś wysoki, do przesady patykowaty. Pajacowałeś przy ognisku, buzia Ci się nie zamykała.

   16. Tawciu jesteś PIĘKNY DUCHEM nic innego nie ma znaczenia❤️ Dziękuję, mi wystarczy.🌹

  2. Tawciu,a może te Twoje oblicza które wgrywają nocą to Twoje wcześniejsze wcielenia;););)

   Anamiko,ja tam nie jestem wrażliwcem ale Twoją siłę i moc czuję wyraźnie,nie wyobrażam sobie że ktoś próbowałby Ci coś wgrać:)

   1. „Psy szczekają, karawana idzie dalej”.

    A juści.
    İt ürür kervan yürür
    🐪🐪🐪🐪🐪🐪🐪. 🐕‍🦺🐕‍🦺🐕‍🦺

   2. To należy im powiedzieć, że ich technologia jest do niczego, na nas nie działa, bo ją wyczuwamy… nawet to co wgrywają w snach… to nic nie daje. Niech się smolą, i nawet nas tam nie mogą cmoknąć, gdzie Jaś pana hrabiego może… ja im to mówię…

   3. Jak wychodzę rano z chaty, to pokazuję im środkowy palec.
    Ale najważniejsza akcja to taniec i śpiew na ulicy. Śpiewam same wesołe piosenki💃😛😀
    Oni nie potrafią się cieszyć z Duszy, bo nie mają dusz. Dlatego tymi szczypawkami chcą ludziom niszczyć dusze. To samo jest z invitro. Dzieci w ten sposób wytworzone, nie mają dusz. Bo Dusza wchodzi w człowieka w momencie poczęcia, jest to tzw Iskra Źródła. To widać. Ja dokładnie wiedziałam, kiedy to nastąpiło, bo zobaczyłam błysk.
    Wysmiewany ksiądz Natanek też ma podobne zdanie na temat invitro,wyraza się trochę dosadnie, ale ma rację.
    Ostatnio gdzieś czytałam, że w Krakowie ma powstać czy ma dostać duże dofinansowanie szpital, gdzie będą tworzyć takie bezduszne istoty metodą in vitro. Ja jestem zdania, że jak ktoś nie ma dzieci i zrobił wiele, by móc, a nic nie idzie, to można adoptowac dzieci. Po co tworzyć hier wie co? Jest to moja opinia, nikt nie musi się z nią zgadzać. Na polemiki w tej sprawie nie będę odpowiadać. Każdy niech sobie myśli, co chce. Ja myślę tak i zdania nie zmienię w tej sprawie 😛

   4. Jeśli już jednak komuś bardzo zależy na dziecku, to lepiej zaadoptować niż tworzyć „golema”. Czasem też lepiej, jak porządna rodzina zaadoptuje dziecko, niż trafi do dd lub nie wiadomo gdzie.
    Jedna zaszczypawkowana kobieta prosiła mnie, że gdyby umarła, to mam zająć się jej córką. Umierającej kobiecie nie odmawia się. Zgodziłam się.
    Mimo że ludzie uważają mnie za ekscentryczke/szaloną, to jednak wiedzą, że jestem uczciwym i honorowym człowiekiem i mają do mnie zaufanie, że są w stanie powierzyć mi swoje dziecko.

   5. Takie „prośby” to łamanie prawa naturalnego i karmiczne zaginanie przestrzeni. RÓD kobiety jest dysfunkcyjny, a kobieta szuka ofiary poza RODem. Zdrowy RÓD nigdy nie wyda członka RODu w obce ręce.

    Stąd starożytna słowiańska instytucja Piastuna, w razie gdyby…

   6. TAWie, a ja uważam, że dla Dziecka porzuconego czy odrzuconego najważniejsze jest by Go ktoś czule z Serca kochał, przytulał i chciał zrozumieć jego potrzeby bycia kochanym.

    Dzieci i staruszkowie są PRAWDZIWYMI ISKIERKAMI ŹRÓDŁA, z pozostałymi to różnie bywa, to jest tylko moja opinia na podstawie obserwacji.

    Też nie pochwalam in vitro, jest tak dużo w dzisiejszym świecie samotnych Dzieci, że najpierw musimy im pomóc.

    Każdy kto krzywdzi te kochane małe ISKIERKI ŹRÓDŁA nie jest godzien przebywać na tej Przepięknej Błękitnej Planecie Ziemi, więc najlepiej niech się stąd zabiera z odchodzącymi obecnie ciemnymi złymi ISTOTAMI które do dziś okupowały Nas i Matkę Ziemię.

    Stałam dzisiaj w nocy nad czarną czeluścią i pojedynczo każdego CIEMNEGO STWORA wrzucałam w otchłań tej czeluści, co sprawiało mi radość, że już tego zła nie będzie.

    Taki miałam dziwny sen, a teraz pijąc poranną kawę i rozmyślając nad tym snem, chcę by to stało się całkiem REALNE.🙏😄

   7. Bez więzów krwi jest ciężko. Adopcja nie jest dla każdego, czytałem dużo na ten temat, sami z żoną czekamy na małe iskry.

   8. Anamika❤️ „(…) Bo Dusza wchodzi w człowieka w momencie poczęcia, jest to tzw Iskra Źródła. To widać(…)” Anamiko dziękuje. Tak jest, było i będzie. Pamiętajmy o dzieciach, którzy już przyszły taką drogą na ten świat. Bo jak się człowiek uprze… Ale Bóg jest dobry przez cały czas. Potrafi zamienić każde „zło” w „dobro” .

    „Dzieci i staruszkowie są PRAWDZIWYMI ISKIERKAMI ŹRÓDŁA, z pozostałymi to różnie bywa, to jest tylko moja opinia na podstawie obserwacji”. Miałam przygarniętego psa z bidula, który za miłość odwdzięczał się po stokroć. Skoro pies umie, a dziecko by nie potrafiło? Z całym szacunkiem do Pana Hellingera, ale liczą się intencje i zamiary. Aniu, Ty to ja, a ja to Ty. 😘

   9. Tawciu czyżbyś nie wierzył w miłość? Tam gdzie nie ma bezwarunkowej bezinteresownej miłości jest „diabeł luz”. Wszyscy, którzy adoptują dziecko z powodu innego niż miłość do drugiego człowieka dostają to czego chcieli. P. S. Dziękuję za poprawę nazwiska🙏, słownik spłatał figla- migla🙃 Tam gdzie jest miłość i nie ma porysowanego serca wszystko jest jak być powinno. Dobrej Niedzieli dla Ciebie oraz Wszystkich Tawerniaków z całego świata 😘

   10. Adopcja to ciężki temat
    Mam znajomą, która była wychowawcą i miała kontakt z dziećmi z domów dziecka i rodzinami adopcyjnymi potwierdza to, co napisałeś Tawie.
    Dzieci przysposobione prędzej czy póżniej zamieniały życie adopcyjnej rodziny w piekło. Bez względu na płeć i wiek w jakim były adoptowane i na to, czy wiedziały bądź nie, że są adoptowane.

   11. „Przepraszam ale mnie nikt Admina nie wgrywał:)”

    Do mnie np. był za młodu podobny Gary Daniels. Jednak nie jesteśmy podobni toczka w toczkę. Bardzo lubię tego aktora kina akcji i mistrza sztuk walki, bo troszkę był do mnie podobny i lubię jego styl walki, Raduchiański i z klasą 🤣 Podoba mi się, że nie pije alkoholu i nie uznaje narkotyków. Ujął mnie tym. Oczywiście ja nie biorę narkotyków, ale piwo, wino, nalewki, to lubię, i uważam, że Gary przesadza z tą abstynencją 🤣 Zostawiłem komentarz pod tym filmem jako Viking Scyta. Fajna muzyka do tego video. Młody był wtedy i cholernie sprawny:

    .https://www.youtube.com/watch?v=XwZ3V7wiSr8

   12. Tak RiS 💏🌹Ty to cała ja, patrzysz i widzisz wszystko Oczami Duszy/Serca.
    Rozsiewasz piękno i dobroć, a tego nam w tych ciemnych czasach najbardziej potrzeba, fruwaj dalej po ciemnej Europie rozsiewając ENERGIE DOBRA I MIŁOŚCI.🙏💓💃

   13. Anamiko, do Ciebie do adopcji sama bym się pisała 😁Nie dziwię się, że ktoś Cię o to prosił. Ktoś, kto chce dla swojego dziecka jak najlepiej, czuje od Ciebie miłość.

    Kochani, żeby zaadoptować dziecko i żeby to się „udało”, czyli wspólne życie, potrzebne jest czyste serce adoptujących. Jakie są główne powody, dla których para decyduje się na adopcję? Nie mogą mieć swoich dzieci (w domyśle dominuje chęć, pragnienie). Rodzina, znajomi bądź społeczeństwo zamęcza małżonków, że nie mają dzieci (w domyśle presja otoczenia). Nie chcą być samotni na starość (pobudka egoistyczna) i tak można wymieniać bez końca. Nigdy się wtedy nie może udać i nie stworzy się szczęśliwej Rodziny. Dzieci to czują. Im nie trzeba wszystkiego mówić Oni to wiedzą – bo widzą i czują sercem.

   14. Kochana RiS, dziękuję❤️🙏🌹
    Absolutnie cudownie byłoby mieć taką córkę jak Ty🌹🥰

   15. Anamiko, przetańcowałybyśmy nie jeden dzień i noc💃😘
    Mama przeżyła w szpitalu święta, sylwester i swoje urodziny, chyba najgorszy czas sobie wybrała na „chorowanie”, a jeszcze mieli w szpitalu cyrki wiadomo jakie. Przeżyła pomimo tylu przeciwnościom. Przeżyła nie na darmo. Wiecie, co się stało, moja najstarsza siostrzenica „rozwydrzona” jedynaczka patrząca tylko na czubek swojego nosa, o której nie tak dawno, bo parę miesięcy temu rozmyślałam, co dalej z Nią będzie. Odmieniła się. Stopniało jej lodowate serce. Dziś przybiega ze szkoły i leci od razu zajmować się Babcią. Myje Jej głowę, przebiera, pilnuje, żeby nie było odleżyn, gotuje obiady. Zmiana o 145 st. Już nie tik tok czy fejsbuk – Babcia dla Niej jest ważniejsza. Moja średnia siostra również się z Mamą przeprosiły za wszystkie przykre słowa. No nie wierzę! Dwa skamieniały serca zaczynają być dwoma ludzkimi sercami. Dziękuję jeszcze raz Wszystkim za dobre słowa i błogosławieństwo wiedzcie, że nie poszło ono na marne.

    Devingo napisał o klątwie rzuconej na Polskę. A gdyby to była prawda? Wiecie, że wspólnie mamy moc zdjąć tę klątwę. Wspólne życzenie dobra dla Polski i Polaków przez silnych, mocnych i dobrych ludzi. Moc stworzyć nowe połączenia nerwowe i skruszyć lodowate serca.

  1. Wojowniku Światła, to świetna wiadomość, ale zobaczymy jak w praktyce to będzie.
   Policja już dawno powinna stanąć po stronie obywatela.

   Znam fajnego i inteligentnego policjanta, który ma takie same poglądy jak my w kwestii plandemii. Pomógł mi kiedyś. W policji też są Ludzie. Pytanie, ilu ich jest?

   1. Nie wiadomo.
    Ale jest sporo ukrów, którzy od kilku lat mieli preferencje w przyjmowaniu do szkół policyjnych.
    To może nie być dla nas dobre.

   2. Nie no poważnie urki są w policji to się zagotowałem nie lubię ich jak wrócę, a mnie jakiś zatrzyma to pójdę siedzieć.

   3. Ten mój znajomy policjant, to spokojny, wyważony człowiek na poziomie. Zachodziłem w głowę, jak taki inteligentny facet z wiedzą, na poziomie uchował się w policji? Pogadaliśmy na różne tematy polityczne i społeczne i mi zaimponował. Dodam jeszcze, że bardzo kulturalny. Polubiłem faceta od pierwszego spotkania. Zawsze będę go miło wspominał, zawsze! Przestrzeń nie bez powodu mi go postawiła na mej drodze. To na pewno Lechita patriota. Totalnie zmienił mój obraz o policji.

   4. „Nie wiadomo.
    Ale jest sporo ukrów, którzy od kilku lat mieli preferencje w przyjmowaniu do szkół policyjnych.
    To może nie być dla nas dobre.”

    Kiedyś na ulicy widziałem dwóch policjantów (mówili dobrze po polsku, więc raczej Polacy), takich dużych byczków, uzbrojonych w pałki, kajdanki etc., którzy stali przy radiowozie i używali wulgaryzmów. Dwóch wysokich karków posługujących się językiem prosto z rynsztoka.

    Z tymi pałami, w czarnych mundurach, wyglądali groźnie 😁 Widać, że chodzili na kulturystykę, bo szerocy w barach. Twarze zakapiorów i zadymiarzy i jeszcze ich brzydki język i uzbrojenie. Pewnie paralizatory też mieli 😁 Też jestem wysoki facet, ale nie jestem karkiem i mam szczupłą sylwetkę. Tych dwoje to wyglądali jak siepacze, osiłki, zadymiarze i do tego prosto z siłowni 😁 Sami wyglądali na przestępców z twarzy. Widziałem ich parę lat temu, jak jeszcze nie było tej plandemii.

   5. Ja też poznałam pewnego fajnego policjanta. I dlatego już dawno, o właściwym czasie złożył wymówienie i został kierowcą zawodowym. Równy i mądry gość.

   6. „Aniołom, którym dopiero w XI wieku doprawiono skrzydła…”
    Ja mam też skrzydła, tyle, że niewidzialne, lub w nowomowie bezobjawowe.
    Takim bezobjawowym dowodem osobistym fajnie jest legitymować się np przed polincjantami.
    Miny-bezenne😛

  2. ,, To jest ciekawe zjawisko kosmiczne, bo Tawa nikt nigdy nie widział, a wgrywają „go” wszystkim komentatorom.”

   Aniołom, którym dopiero w XI wieku doprawiono skrzydła, by ich ,,latanie” – moim zdaniem – ograniczyć do powietrznej atmosfery ziemskiej (bo w próżni kosmicznej niby jak?), też nikt nigdy nie widział, a śnią się ludziom często i to z czym?, a jakże ze skrzydłami wgranymi tysiąc lat temu.

   Mnie się nie śnisz, bo nie mam żadnych wyobrażeń o Tobie i nie próbuję ich mieć, ponieważ byłaby to radosna twórczość mojego mózgu, który przełożyłby te nieprawdziwe obrazki na ,,bardzo prawdziwe” kadry senne.
   Przekaz senny może posłużyć się tylko tymi algorytmami, jakie znamy lub wytworzyliśmy w swojej dziennej wyobraźni, a ta też nie wyskoczy ponad to, czego nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić.
   Wyobraźnia też jest ograniczona do komponentów, jakie zna.

   Może co najwyżej ze znanej nam ,,gliny” ulepić figurkę, której przedtem nie widzieliśmy i myślimy, ze to coś zupełnie nowego.
   Tak na prawdę to sny składają się ze znanych nam opisów rzeczy, percepcji i wyobrażeń.

   Może dlatego Ciebie nie śnię, bo w stu procentach wystarczają mi ,,wgrywy”, jakie poczyniasz, drogi Tawcio, tu na naszym blogu. 🙂

   Czasem twoje(bywa, że innych też) jedno zdanie łazi za mną trzy dni; rozkminiam je, przetwarzam na swoje rozumienie, wpasowuję w życie( a co się wtedy nagadam! : ).

   Nie ważne jest jak wyglądasz, kim jesteś, czym się zajmujesz, gdzie mieszkasz. Co mi to da? Przecież ani nie powiększy, ani nie pomniejszy wartości przekazu.
   Tak na prawdę to wszyscy jesteśmy tacy sami, żyjemy tak samo;
   te same czynności, myśli i odczucia przesunięte jedynie w czasie.

   Wiedza ma dla mnie największe znaczenie.
   Z tłuka stać się mniejszym tłukiem.
   A odnośnie tłuka…, co oznacza zwrot ,,sapienti sat”?
   Może sobie kiedyś też chlapnę tym zwrotem 🙂 🙂

   Miłego!
   PS. Jasne, że kiedyś się spotkać i bezpośrednio potrzaskać dziobem byłoby fajnie. Człowiek jest stadnym stworzeniem i lubi potwierdzać to bezpośrednim kontaktem, który niesie z sobą wiele pożytecznych doznań, jakich zdalność nigdy nie zapewni.

   1. „Przekaz senny może posłużyć się tylko tymi algorytmami, jakie znamy lub wytworzyliśmy w swojej dziennej wyobraźni, a ta też nie wyskoczy ponad to, czego nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić.
    Wyobraźnia też jest ograniczona do komponentów, jakie zna.

    Może co najwyżej ze znanej nam ,,gliny” ulepić figurkę, której przedtem nie widzieliśmy i myślimy, ze to coś zupełnie nowego.
    Tak na prawdę to sny składają się ze znanych nam opisów rzeczy, percepcji i wyobrażeń.” – Krysiu skąd ta wiedza u Ciebie? Nie wiem jak to wygląda u innych, ale ja spotykam we śnie moją rodzinę nie tylko tą ziemską, którą znam. Ale też tą, która na ziemi nigdy nie spotkałam i nie mówię tu o sugerowanie się jakimiś postaciami z filmów czy gdzieś widzianych. Po takim śnie zawsze po przebudzeniu bardzo za nimi tęsknię.

   2. Tak wygląda TAW hi hi – ino butki zezuł😂😂😂 a kole niygo cołko TAWerna – bab niy widać bo warzą papu🤣🤣🤣

   3. Nie zauważyłam na tym obrazie kobiety zwróconej w stronę TAW-a, ciekawe, która to z nas? Inne warzą jadło – kero niy lubi warzyć?😂

 12. Witajcie Kochani nie wiem jak u Was, ale w Tawernie 🎹🎤🎵🎶🎼💃🕺 od rana . Kto w piątek przybija piątkę 👏? Jako, że w piątki na drogach każdemu się spieszy wyciszcie się trochę muzyką, zdążycie i do domu i na załadunek i na parking i na randkę i do kina i do Mamy na obiad i do żony na buziaka. Nic Was nie goni „DZIŚ WSZYSTKO SIĘ UDA” jak mawia Gospodarz Tawerny .Szerokiej drogi🛣️🚛🚛🚛. Tyle samo powrotów ile wyjazdów. Buźka hej🌹.https://youtu.be/iPUmE-tne5U. https://youtu.be/uxdW1i52Zrk. https://youtu.be/yPFbbtGYq9Y. https://youtu.be/S_E2EHVxNAE. https://youtu.be/T0dIWJ4t4Jg. https://youtu.be/lB6a-iD6ZOY. https://youtu.be/iA8huEmBjK0. https://youtu.be/qoWRs7lXtYE. https://youtu.be/uMjA4L85_34. https://youtu.be/Azzc5odj9V4.

  1. Szkoda, bo akurat Iwonkę Węgrowską lubię. Mam do Niej Sympatię już od dawna. Oby nie dała się zwariować, Pani Iwona.

   1. Mężczyzna Męski i Mężny – oto Obraz PRAWdziwego Mężczyzny-
    nie jakieś zmiany wizerunkowe w przestrzeni kos/m/icznej…
    …koMicznej.!

    *wzrost zamożności/poziom życia…
    *globalizacja/samotnośc w tłumie…
    *moda/gust…

    *rewolta obyczajowa/tolerancja obycia homoseksualnego…
    *demo…kratyzacja życia…/…kraty niewidzialne !/
    *tolerancja/przy…zwo….lenie…

    Ta* jak znam życie-Lenistwo doprowadza do zubożenia nRODodów
    a najbardziej Lenistwo Umysłowe.. Żal..

    .https://www.youtube.com/watch?v=yL9FnYo7jlc

    Żal….

 13. RiS też lubię czerwony, ale żeby nie było zbyt „cukierkowo” to musiałam dołożyć łyżkę dziegciu, bo to jest prawda.

 14. Wczoraj w UK zaniesiono obostrzenia, ale jest to niezauważalne, bo i tak wszyscy w maskach, jak wracałem do domu, to jeden kitajec chciał pootwierać jeszcze okna w autobusie, że wywieje wirusa szybko mu to wybiłem z głowy i myślę, że maseczkowcy to już z nami zostaną na zawsze totalne pranie mózgu.🙈🙉🙊

   1. W skarpetach na ulicy? U mnie w sklepach itd. chodzą fakt, ale na ulicy to tylko te najcięższe przypadki

   2. Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, mi się też zdarza założyć w tramwaju czy na zakupach, jak ktoś mnie poprosi, choćby dla spokoju starszych, wystraszonych ludzi. Po co dodatkowo zasilać przestrzeń czyjąś energią strachu? Mieszkam w dużym mieście i widzę, że z dnia na dzień, coraz więcej ludzi ma gdzieś te kagańce, w pociągach to już prawie nikt nie nosi (a policja chodzi tylko po to, żeby chodzić) – co ciekawe, także ludzi z pokolenia TV, czyli mocno zaprogramowanego, więc coraz więcej osób zauważa, że to jest teatrzyk. Do tego dochodzą kwestie zejść po kaktusach w ich rodzinach. Dusze, które chcą tu zostać i się dalej rozwijać poradzą sobie z oczyszczeniem ciała z toksyn – jak nie same, to z pomocą przyjdzie technologia. Kaktusy są głównie dla tych przywiązanych do 3D, którzy nie są gotowi do wejścia w wysokie wibracje.

  1. ,, … myślę, że maseczkowcy to już z nami zostaną na zawsze totalne pranie mózgu.🙈🙉🙊 ”

   Gdyby nagle zdjęli maseczki, nadmiar tlenu w świeżym powietrzu mógłby ich zabić.
   Zdejmą szmaty, ale stopniowo.
   Ponoć odnotowuje się wśród Rodaków zwiększone dolegliwości płucne, właśnie z powodu niedotlenienia organizmu(w tym mózgu!) poprzez wdychanie ,,spalin” zamiast normalnego powietrza.
   Ludzie sami siebie zaczadzają, więc okupant każąc nosić maseczki, wie co robi. Przymuleni ludzie są dla niego jak najbardziej pożądani.
   Płytki oddech-płytkie myślenie.

   1. Ja mam bawełnianą maseczkę i zawsze ją mam pod nosem, nigdy na nosie nie miałam, i tak wnuka nauczyłam. Też zakładam, by nerwów nie było bo momentalnie obniżam sobie wibracje i nie jest to z korzyścią dla mnie. Za to odważnie bronię mojego stanowiska co do szczypania jak jestem atakowana i wszyscy wiedzą, że po moim trupie a szczypnąć się nie dam.
    Ostatnio wszyscy katar mają, ja też, moja uszczypnięta siostra też…Rozmawiamy przez telefon, że ma katar i nie ma węchu i smaku – no i co?- pytam A ona panika, bo ponoć jeszcze tak nie miała(pewnie nie pamięta) a używa jakiegoś aerozolu co by oddychać mogła. Ja nie używam od lat, bo za każdym razem zawartość kichawy miast swobodnie na zewnątrz spływać. to zatoki zapychała. No i wtedy nie miałam węchu ani smaku jak to przy katarze…Siostra zadzwoniła do naszej wspólnej koleżanki, która na sprawy plandemii ma podobne zapatrywania jak ja i zwierzyła jej się z dziwnej chorobowej przypadłości jaką jest katar😂 Koleżanka pewnie se jaja zrobiła i rzekła, że siostra pewnie omikrona mo😂😂😂I ta to łykła…Noż bożyczku drogi!!! Siedzi w doma i nikaj niy wyłazi a i do niy lepij jak nikt niy przydzie bo możno jeszez tygo mikrusa chyci 🤣🤣🤣

   2. Krysiu, miejmy nadzieję, że ich oświeci i odetchną pełną piersią.

  2. Świat mądrych, odważnych i myślących ludzi się budzi, wspomagamy ich energią NASZYCH SERC.

   „Konwój Wolności – wiadomości z Europy.
   W poniedziałek 31 stycznia Action4Canada wzywa wszystkich pracowników do opuszczenia miejsc pracy.

   Z Telegramu

   Konwój Wolności

   Dzisiaj
   Demonstrujcie i blokujcie według własnego uznania. Budujcie impet i dzielcie się ruchem.

   7 lutego
   Konwój do każdej stolicy w Europie
   Niemcy jadą do Berlina
   Konwój Francuzów do Paryża
   Włosi do Rzymu
   I tak dalej, i tak dalej.

   14 lutego
   Konwój do Brukseli
   Cała Europa zjeżdża się do stolicy UE, aby w duchu miłości i solidarności domagać się zakończenia tyranii.

   Role demonstrantów i organizatorów
   Wspieranie kierowców ciężarówek przygotowanymi posiłkami i artykułami pierwszej potrzeby
   Zachowanie pokojowego nastawienia bez względu na to, jak bardzo władze będą się nad nimi znęcać
   Zachowaj radosną postawę nadziei i jedności

   Jeśli nie możesz uczestniczyć w wydarzeniu, okaż swoje wsparcie na trasach konwojów w pobliżu miejsca zamieszkania.

   Główne założenia
   Tu nie chodzi o vax lub anty vax, tu chodzi o prawo ludzi do wyboru
   Tu nie chodzi o politykę, tu chodzi o wolność rasy ludzkiej

   To jest pokojowa akcja, która ma przynieść konkretne rezultaty.”

   1. Błogosławię Tobie Justynko, 💏 i oby szybko te wichury opuściły Twoje strony.
    U Nas tak bardzo nie wieje, ale pogoda jest nieprzyjemna.
    Trzymam kciuki.✊

   2. W Zabrzu też dzisiaj okropnie wiało-wiadomość od Rodzinki. Justynko to wiatr zmian. Przyniesie nową…lepszą energię. Wpierw jednak starą trzeba przewietrzyć. Idzie ku dobremu cały czas. Nie poddawajmy się. Nie wychodź z domu jak nie musisz. Wszystko będzie dobrze. Przytulaski dla Ciebie🌹

   3. Wieje wiatr historii i wywiewa śmieci. Segregacja w modzie teraz.
    Wuje jednak zapomnieli, że każda moda mija. Minie i ta… Mija już…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s